Powiększ L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• Bardzo na TAK
  • PLUSY:
    - zapach
    -cena
    -opakowanie
    -działanie : świetnie nawilża , wygładza , nie powoduje puchu , ładny zapach na włosach , nie obciąża , ale dociąża

MINUSY:
    ja tutaj nic nie zauważyłam

Chcesz pochwalić Blablak29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna maska
  • używam maski co czwarte mycie. bo używam jeszcze 3 innych produktów tego typu jednocześnie.
    - ładnie pachnie
    - jest gęsta, co lubię
    -nie spływa z włosów
    -ładnie nawilża włosy
    -następnego dnia, po wyprostowaniu włosy zaczynają się robić strasznie suche
    -w porównaniu do innych masek mam niewielkie trudności w rozczesywaniu
    4/5

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić klaudekr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!!!
  • Ta maska jest cudowna!!
    *silnie nawilża i regeneruje włosy
    * nie obciąża a wygładza
    * włosy po niej są rewelacyjne, odżywione, mięciutkie
    * zapach dla mnie bardzo przyjemny
    * dodatki jak najbardziej na plus
    *cena nie jest za jak za takie działanie

Minusów: brak

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić elle09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony Biowax
  • Z Biowax\'owymi maskami u mnie to jest tak, że mam je bardzo długo. Po pierwsze, troszkę uciążliwa bywa ich aplikacja (trzeba mieć wolny wieczór w moim przypadku), po drugie-woskowa konsystencja.

Ta maska wystarczyła mi na ok pół roku (stosowanie raz na tydzień, średnia długość włosów).

Osobiście zdążyłam już przetestować na moich wybrednych włosach 3-4 Waxy i z tego jestem najbardziej zadowolona.

Polubiłam go za:
    + działanie- nawilża, sprawia że włosy po nim są piękne, mięsiste, sypkie, błyszczące; zawsze po spłukaniu, kiedy włosy są mokre, wyglądają jak w reklamie TV, tzw. efekt tafli- bardzo mi się to podoba
    + skład- o tym chyba nie trzeba wspominać, recenzując te kultowe maski
    + dostępność
    + piękny zapach!

Za co odjęłam pół gwiazdki?
    Nie wiem z czego to wynika, ale zupełnie przy końcu opakowania, moje włosy zaczęły dziwnie na niego reagować- pojawiały się przesuszone końcówki. Albo "przyzwyczaiły się" do składu i po prostu nie działał już tak jak trzeba, albo po pół roku stania w łazience zaczął się "psuć"

Ilość zużytych opakowań: jedno całe udało się skończyć

Chcesz pochwalić muzeumolbrzymuf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Sugerując sie wysoko w składzie olejem kokosowym,który moje włosy kochają miałam na prawdę duże nadzieje co do tej maski, niestety się zawiodłam.. Miałam okazje przetestować wszystkie biowaxy i szczerze ten wypadł najsłabiej Porównując jego działanie z maską regenerującą oceniam na 4/10
    Nie robi krzywdy włosom ale też nie działa tak jak obiecuje producent, szkoda.. Spróbuje wykorzystać go przed myciem w metodzie OMO

Ilość zużytych opakowań: połowa 250ml

Chcesz pochwalić EmilyRatajkowski za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moze byc
  • +zawiera naturalne oleje
    +bez parabenow i slsow
    +wygladza wlosy, sa one sypkie i miekkie po uzyciu tej maski
    +czesto mozna trafic na promocje
    +czepek i eliksir na koncowki jako gratisy
    +wygodne opakowanie, mozna zuzyc do konca
    +gesta konsystencja
    +nie obciaza
    +niesamowicie wydajna

-zapach moglby byc lepszy, jest delikatny, nie ma nic wspolnego z kokosem jakby ktos mylnie tak myslal
    -podczas aplikacji nie slizga sie na wlosach jak to zwykle bardziej tresciwe maseczki robia. Byc moze przez to ze nie zawiera sylikonu.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opkowanie w uzyciu

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca...
  • Maska posiada bardzo gęstą, kremową konsystencję. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jej zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek z wyczuwalną orientalną nutą. Stosowana regularnie sprawia, że włosy wypadają w zauważalnie mniejszych ilościach, są odczuwalnie wygładzone, lepiej się układają, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Jednakże stosowana zbyt często sprawia, że włosy nie reagują na nią tak spektakularnymi efektami jak wcześniej. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie sprawdziła się
  • Nie spodobała mi się, bo nic szczególnego nie robiła oprócz ulatwionego rozczesywania. Okej okej no są tam oleje ale czemu nic nie robią ?! Maske używałam na baze do mojej maski musztardowej. Była nie wydajna, nie pachniała dosyć ładnie, a przecież kokos przepięknie pachnie to gdzie on jest ja się pytam! Nie obciazala mi włosów, ale to żadne wyróżnienie bo ja mam włosy kręcone i ani jedna odżywka czy tam maska nigdy mi nie obciazyła włosów. Fajnie się sprawdzała jako ta baza bo nie czuć jej było i tylko zagęszczała.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: duże, jedno jeszcze nie skończone do końca

Chcesz pochwalić toowo1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z pewnością do niej wrócę
  • Maski z Biovaxu są świetne, co tu dużo mówić. Nie dość że nie obciążają włosów, to jeszcze je nawilżają, i sprawiają że świetnie wyglądają. Maska akurat nie ujarzmia moich włosów które mają tendencję do puszenia się, ale fajnie je nawilża i połączenie tej maski z eliksirem z tej samej serii sprawia, że nie wyglądam jak pudel. Zapach też jest na plus, maski używałam jakieś niecałe dwie doby temu, a mam wrażenie że wciąż czuję jej delikatny zapach (eliksir i odżywkę stosuje jedynie na same końce, a zapach lokalizuje na grzywce :P). polecam, myślę że warto spróbować

Używam tego produktu od: 6msc

Chcesz pochwalić paulina_0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Zdecydowanie kupię ponownie tą maskę. Ze wszystkich masek Biovax ta okazała się najlepsza dla moich włosów.

Zalety:

- piękny zapach, delikatny ale nieprzytłaczający
    - wydajność. Ma konsystencję woskową, nie spływa z włosów
    - bardzo dobry skład

- moje włosy wyglądają cudownie. Są pełne objętości, nawilżone, lśniące i gładkie

- nie przyspiesza przetłuszczania się włosów, na początku nakładam na końcówki, resztę która została mi na rękach wmasowuje na długość i tylko przykładam ręce pokryte maską na nasadę włosów. Dzięki temu objętość włosów gwarantowana w moim przypadku, a zaznaczam, że mam cienkie włosy
    - łatwo się spłukuje, kieruje strumień prysznica na włosy i delikatnie je masuje aby maska dokładnie się spłukała
    - bardzo wydajna, używam jej od dwóch miesięcy, a jestem dopiero w połowie
    - używam jej klasycznie, na umyte włosy potem nakładam czepek i ręcznik na 20 minut. Stosuje również jako odżywkę na 5 minut pod prysznicem i chyba ten sposób najlepiej odpowiada moim włosom - są uniesione, nawilżone i pełne życia
    - włosy pięknie pachną, aż do następnego mycia
    - po tygodniu stosowania zauważyłam poprawę w wyglądzie włosów i to nie tylko wizualną. Na prawdę są bardziej odżywione, miękkie i pełne blasku
    - cena też jest w porządku. Zawsze poluje na maski biovax kiedy są w promocji. Przy takiej wydajności nie przepłacamy

Wady:

dla mnie ten produkt nie posiada wad. Jedna z najlepszych masek jakie stosowałam. Planuje dokupić szampon z tej serii aby przekonać się jak sprawdzi się duet. Chociaż słyszałam mieszane opinie o szamponach Biovax ale warto się przekonać

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij