Powiększ L`Biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• Świetna maska
  • Zakupiłam ja zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu
    Polubiłam ją od pierwszego użycia
    Zalety:
    -cena
    -nawilża
    -włosy są po niej mięciutkie i błyszczące
    -wydajność
    Wady:
    -sposób aplikacji/opakowanie (wolałabym gdyby był np. w tubie)

Ilość zużytych opakowań: 1, 250 ml w trakcie

Chcesz pochwalić xxxweraxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Kupiłam, mimo że biovaxy na moich włosach jakiś cudów wielkich nie dokonują. Oleje natomiast lubią i ogólnie emolienty, więc dałam szansę i tej maseczce. Niczego spektakularnego nie zauważyłam, choć jest całkiem całkiem. Włosy są gładkie i milsze w dotyku, jednak szybko się przetłuszczają po niej i ogólnie oklapują u nasady.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dzięki niemu moje włosy osiągnęły nowy lvl.
  • Nie ma co dużo mówić. GENIUSZ, i tyle.

Plusy:
    -Włosy nieziemsko nawilżone!
    -Wygładzone i to obłędnie!
    -Błyszczące!
    -Łatwe w rozczesaniu!
    -Mięciutkie!

Minusy:
    BRAK.

Używam tego produktu od: Pewnego czasu.
    Ilość zużytych opakowań: Niewielka ilość jednego.

Chcesz pochwalić Rodzynka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Moje włosy niestety ciężko zadowolić. Często układają się tak jak chcą, puszą i są suche niezależnie od kosmetyku jakiego użyję. Zachęcona pozytywnymi opiniami tej maski postanowiłam ją przetestować. Musze przyznać, że miło mnie zaskoczyła

Maskę kupiłam w saszetkach w aptece, tak na próbę. Po nałożeniu i spłukaniu włosy od razu wydawały się bardziej miękkie. Po wysuszeniu efekt był jeszcze lepszy. Włosy były lekkie, lśniące, miększe, ładnie się ukłądały, nie puszyły jak zwykle i przede wszystkim przyjemny zapach-utrzymywał się nawet na drugi dzień )

Szczerze polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Chcesz pochwalić szyszkaa333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zla ale obejdę się bez niej...
  • Kilka razy podchodzilam do tej recenzji. Nie potrafie sie zdecydowac co do tej maski.
    podchodze do niej z lagodnoscia i z zaufaniem bo to Biovax ale postanowilam spojrzec na nia bez ogrodek i wlasciwie srednio mi sie ja stosuje. Nie uwazam by jakos szczegolnie odzywiala wlosy, nie ukladajqa sie po niej najlepiej, wlosy rosna w swoim normalnym tempie nie dostalay zadnego speeda.
    Ale tez nie obciażała, ulatwiala rozczesywanie, nablyszczala i pewnie ze wzgledu na sklad byla lagodniejsza dla wlosow...

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!
  • Przekonana pochlebnymi opiniami na wizażu postanowiłam spróbować. Kupiłam odżywkę wraz z szamponem z tej samej serii.
    Efekt- nieziemski!
    Uwielbiam zapach tej maski a także kocham za działanie.
    Włosy sa gładkie, miękkie, końcówki zespolone, nie ma mowy o oklapniętych włosach- są piękne i sypkie a na dodatek świetnie sie układają.
    Jednakże maskę trzymam około godziny pod termocapem.
    Stosuje naprzemiennie z siostrą z proteinami mlecznymi i też jest super.
    Uważam, ze warto użwać jednocześnie szamponu bo efekt jest świetny. Dodatkowy plus za brak SLS w składzie.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić domcialke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szalu nie ma..
  • Ogolnie rzecz biorac lubie maski z biovax.Mialam kilka sztuk i milo je wspominalam Po dwuletniej przerwie w ich uzywaniu,zatesknilam i zakupilam ta wlasnie maske.Jako ze zwykle olej arganowy bardzo mi sluzy,bylam pelna nadziei Maska ma przyjemny zapach i gesta konsystencje.Bardzo fajnie mi sie ja naklada.Opakowanie tez nie nastrecza problemow pod prysznicem Maski uzywalam razem z czepkiem co 3-4 dni jak poleca producent.Jestem juz w 2/3 i niestety jestem lekko zawiedziona jej dzialaniem.Nie zauwazylam jakichs bardzo lsniacych,zdrowych wlosow,ani wygladzenia Za to maska bardzo je placze,sa tez dosc mocno dociazone,przetluszczaja sie zdecydowanie szybciej po jej uzyciu,niz po uzyciu innej odzywki Rzeczywiscie zauwazylam ze wlosy sa nieco mieksze,ladnie tez pachna Plus za niesamowita wydajnosc,Byc moze nastepnym razem kupie inna biovaxowa maske.Ogolnie bez szalu

Używam tego produktu od: ok miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fana
  • Konsystencja: idealna, doskonała, wygodna do nałożenia na wilgotne włosy i z całą pewnością wydajna dzięki odpowiedniemu opakowaniu, które pozwala nam na kontrolowanie używanego produktu.

Zapach: delikatny, przyjemny, łagodny, niedrażniący, pozostaje na włosach po ich umyciu.

Moja opinia: od wielu lat moje włosy są narażone na zniszczenia ze względu na częste eksperymenty z farbami. Z tego też powodu poszukiwałam odpowiedniego kosmetyku, który skutecznie poprawiłby ich dość marny stan (rozdwojone końcówki, brak blasku itp.). Na maseczkę BIOVAX natrafiłam całkowicie przypadkowo, biorąc udział w konkursie organizowanym przez wymienioną firmę.
    Maseczki użyłam już około 3-4 razy i mogę śmiało powiedzieć, że włosy są o wiele miększe, pełne blasku, gładsze w dotyku, a ich rozczesanie stało się dla mnie prostsze. Również już na pierwszy rzut oka mogę powiedzieć, że włosy wydają się być zdrowsze oraz bardziej elastyczne. Jednocześnie - co mnie najbardziej zaskoczyło - po użyciu maseczki BIOVAX włosy zaczęły się mniej przetłuszczać z czym miałam problem.
    Jedyny minus jaki zdołałam zauważyć jest związany z termocap, który po kilku użyciach nie nadaje się do kolejnego zastosowania. Można go jednak zastąpić zwykłym ręcznikiem.

Jestem pewna, że kiedy tylko pudełko stanie się puste z ogromną chęcią zakupie kolejne, gdyż maseczka spełnia nie tylko moje wymagania, a także siostry, jak i mamy.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Lexxxandra za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie to dobra maska
  • Kupiłam tę maskę zimą- duże opakowanie za około 24 zł. Na zakup wpłynęły pozytywne recenzje osób a także promocja w aptece.
    Mam włosy zniszczone kilkiletnim rozjaśnianiem
    Na początku nie widziałam pozytywnego działania mski. Włosy moje wyglądały jakby nic po myciu na nie nie nałożyłam. Jednak nie poddałam isę i zaczęłam stosować ją regularnie tak jak zaleca producent i wtedy zauważyłam poprawę kondycji włosów

plusy:
    mniej się puszą
    wygładza
    włosy po regularnym stosowaniu stają się bardziej zdrowsze
    ładny zapach
    wydajna

minusy:
    efekty zauważalne przy dłuższym i regularnym stosowaniu

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Jewels za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie służy moim włosom
  • W sumie miałam wielkie nadzieje co do tej maski,szczególnie po przeczytaniu opinii,ale się zawiodłam.

Maska ma całkiem przyjemny zapach. Konsystencja odpowiednia-nie spływa z włosów.
    Maska mimo trzymania na włosach 20 min. pod czepkiem i ręcznikiem nic nie dała.
    Normalnie włosy mam gładkie po olejowaniu. Od tej maseczki zrobiły się matowe, toporne,nie do ułożenia,bardzo polątane.
    Wg ich nie nawilżyła. Zwykła najtańsza odżywka to robiła.
    Nie wiem czemu akurat u mnie się nie sprawdziła.

Używam tego produktu od: 3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij