Powiększ L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• Jestem na nie
  • Maska ta ma fajne poręczne opakowanie, ładny zapach, zbita konsystencję, jest łatwo dostępna i często w promocji.
    Maska ta puyszyla mi włosy, czasami nawet je wysuszała, nie robiła z nimi nic sensownego, miałam po niej siano na glowie. Stosowalam zawsze po myciu na ok.20 minut

Chcesz pochwalić bialykot11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie!
  • Nie lubię kosmetyków Biovax. Żaden z szamponów z serii nie służył moim włosow. Maski nie zachwycały efektem. W kocu dopadło mnie słynne przeproteinowanie włosów. Na szybko szukałam czegoś łatwo dostępnego, który mocno nawilży moje suche, sztywne włosy. W Biedronce kupiłam saszetkę tej maski. Byłam sceptyczna, bo to Biovax ale przekonały mnie recenzje. No i fakt, że mogłam kupić maseczkę do jednorazowej aplikacji nie wykosztowując się na zakup całego, dużego opakowania. I stał się cud! Po zmyciu maski nie pozanałam swoich włosów! Odzyskały miękkość, połysk, a przy tym były sypkie i lekkie, bardzo podatne na modelowanie. To naprawdę doskonała maska!

Plusy:
    + skład bogaty w oleje!
    + piękny zapach
    + konsystencja, która pozwala wetrzeć maske we włosy ale nie spływa
    + efekt po użyciu: włosy miękkie, puszyste, niesamowicie błyszczące, bardzo ładnie układają się, są wygładzone ale nie "przyklapnięte"
    + wyraźnie nawilża włosy
    + dostępność w małych saszetkach jak i w większych opakowaniach

Minusy:
    - mało wydajna - była przekonana, że jedna saszetka wystarczy na dwukrotną aplikację na moje włosy sięgające brody ale zużyłam całą na jeden raz

Ilość zużytych opakowań: 4 małe saszetki

Chcesz pochwalić afterglow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Produkt, którego nie może zabraknąć w mojej łazience
  • Jeden z produktów do włosów, którego nigdy nie może zabraknąć w mojej łazience.

Miałam suche, zniszczone i farbowane włosy. Były nastroszone i niesforne. Zaczęły się stopniowo zmieniać dzięki stosowaniu tej maseczki. Wygładziły się i nawilżyły, z czasem przestały wyglądać jak siano.

Bardzo ją cenię za naprawdę fajny i naturalny skład, nie jest naładowana silikonami i alkoholami. Większość masek/odżywek daje chwilowy efekt wygładzenia właśnie przez te składniki, choć w ogóle nie poprawiają kondycji włosów.

No i zapach...uwielbiam! Pięknie pachnie, szkoda tylko że nie jest wyczuwalny po wysuszeniu włosów.

Maseczka ma bardzo gęstą i kremową konsystencję, nie spływa z włosów.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Na początku byłam bardzo niezadowolona z tej maski. Myślałam, że oleje w składzie pomogą mi ujażmić moje suche, połamane i szorstkie włosy....tak się jednak nie stało. Po jej użyciu włosy były jeszcze gorsze. To trwało jednak do czasu kiedy odrzuciłam codzienne prostowanie i zaczęłam dość konkretnie nawilżać moje włosy. Wtedy to trzymałam maskę nawet 40 - 50 minut, powtarzając ten zabieg regularnie i efekty naprawdę były widoczne. Włosy stały się miłe w dotyku, miękkie,sypkie, lśniące i wizualnie gęstsze. Dodatkowo końcówki były "scalone". Maska naprawdę odżywiła moje włosy. Ważne jest jednak regularność w stosowaniu oraz trzymanie pod czepkiem dłużej niż zaleca producent.
    Nie oszukujmy się, po pierwszym razie nie uzyskamy efektu wow, tym bardziej jeżeli struktura włosa jest wysokoporowata (czyli w większości przypadków dotyczy włosów zniszczonych) i nie lubi sie z kokosem, jednak kiedy zaczniemy dbać o swoje włosy gruntownie, różnicę naprawdę będzie widać.
    Minus daję za zbyt małe opakowanie, którgo zawartość szybko znika przy częstym nakładaniu na długie włosy.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Alaia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Bardzo fajna maska do włosów, co prawda blasku, życia i energii na włosach nie zauważyłam itd. ale wygładzenie jak najbardziej. Włosy stały się miękkie i elastyczne
    Bałam się kokosa, który mógłby mi spuszyć moje wysokoporowate włosy, na szczęście tak się nie stało.
    Nie jest to mój KWC, ale na pewno jeszcze ją kupię

Mogłabym się jedynie przyczepić do ceny i opakowania, bo lubię duże opakowania, które starczają na dłuzej :P

Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

Chcesz pochwalić muszkaaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejna 'maskowa' masakra z Biovax
  • Niegdy maseczki z Biovax nie sprawdziły się na moich włosach, ale jeszcze raz ostatni zdecydowałam się pokusić na tą jedną, ze względu na olejowy skład i obiecywane działanie. I znowu się baaaardzo zawiodłam. Wystarczyło, że użyłam raz tylko jej (zawsze po myciu nakładam na dolną partię inny kosmetyk, którego jestem pewna, co do nawilżających właściwości), aby moje włosy zrobiły masakrycznie suche. Nigdy więcej. Zużyję ją chyba do mycia, albo nakładania przed... eh

Używam tego produktu od: 1 miesiąc, sporadycznie, zawsze w parze z innym kosmetykiem
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Corinne1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam !
  • Uwielbiam tę maskę! Czyni cuda na moich suchych i zniszczonych włosach. Moim zdaniem najlepsza ze wszystkich masek Biovaxa

Plusy:
    - wygładza
    -nabłyszcza
    -ujarzmia puszace się włosy

Minusy: brak

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić k0kardka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet okay
  • Jestem fanka kosmetykow z Biovax'a wiec koniecznie musialam wybrobowac te maseczke

Plusy:
    nawilza wlosy
    ladny zapach
    geste konsystencja
    cena

Minusy:
    troche ciezka dla wlosow, po stosowaniu tej maski odnioslam wrazenie troche napuszonych ale ciezkich (oklapnietych) kosmykow

Nie jest zla ale wole inne maski BIOVAX np do wlosow suchych i zniszczonych lub do wlosow ciemnych

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sylvia1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PORAŻKA. Nie dla suchych i farbowanych

- - - - - - - - - -
    Moje włosy:
    * suche i zniszczone
    * kołtunią się od spodu 2 dnia po myciu, bo są bardzo suche
    * naturalny mysi blond ale od paru lat farbuję na blond farbami drogeryjnymi z wodą 9%

Plusy:
    zapach

Minusy:
    absolutnie nie nawilża
    nie pomaga rozczesać włosów
    są po niej wciąż suche
    konsystencja - dramat. Jest gęsta bardzo i starczyła mi na 5 użyć tylko :/
    nie zregenerowała moich włosów ani trochę
    dalej się puszyły włosy jak i przed jej użyciem
    lśnienie jak i przed nią tak i po niej ,nie zauważyłam różnicy (np przy moich 2 KWC odżywki i maski innej firmy - efekt był powalający więc się da)
    nie były miękkie w dotyku

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Friese za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam.
  • Bardzo lubię wszystkie maski z biowax'a. Akurat ta mi szczególnie przypadła do gustu, ponieważ zawiera trzy oleje, które moje włosy uwielbiają. Maska jest gęsta, ładnie pachnie a co najważniejsze działa! Użyta solo dobrze wygładza i nawilża włosy, stają się miękkie w dotyku, nie puszą się w złą pogodę. Natomiast często ją wzbogacam gliceryną i kropą oleju lnianego i taki zestaw działa powalająco na moje włosy. Absolutnie nie przeciąża, a dociąża, wygładza. Włosy lśnią jak szalone, są zregenerowane i takie... cudne. Maska na moich włosach jest wydajna, nie używam jej duż0 i max 2 razy w tygodniu.

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?