Powiększ L`Biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• nie sprawdziła się
  • Nie spodobała mi się, bo nic szczególnego nie robiła oprócz ulatwionego rozczesywania. Okej okej no są tam oleje ale czemu nic nie robią ?! Maske używałam na baze do mojej maski musztardowej. Była nie wydajna, nie pachniała dosyć ładnie, a przecież kokos przepięknie pachnie to gdzie on jest ja się pytam! Nie obciazala mi włosów, ale to żadne wyróżnienie bo ja mam włosy kręcone i ani jedna odżywka czy tam maska nigdy mi nie obciazyła włosów. Fajnie się sprawdzała jako ta baza bo nie czuć jej było i tylko zagęszczała.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: duże, jedno jeszcze nie skończone do końca

Chcesz pochwalić toowo1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z pewnością do niej wrócę
  • Maski z Biovaxu są świetne, co tu dużo mówić. Nie dość że nie obciążają włosów, to jeszcze je nawilżają, i sprawiają że świetnie wyglądają. Maska akurat nie ujarzmia moich włosów które mają tendencję do puszenia się, ale fajnie je nawilża i połączenie tej maski z eliksirem z tej samej serii sprawia, że nie wyglądam jak pudel. Zapach też jest na plus, maski używałam jakieś niecałe dwie doby temu, a mam wrażenie że wciąż czuję jej delikatny zapach (eliksir i odżywkę stosuje jedynie na same końce, a zapach lokalizuje na grzywce :P). polecam, myślę że warto spróbować

Używam tego produktu od: 6msc

Chcesz pochwalić paulina_0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Zdecydowanie kupię ponownie tą maskę. Ze wszystkich masek Biovax ta okazała się najlepsza dla moich włosów.

Zalety:

- piękny zapach, delikatny ale nieprzytłaczający
    - wydajność. Ma konsystencję woskową, nie spływa z włosów
    - bardzo dobry skład

- moje włosy wyglądają cudownie. Są pełne objętości, nawilżone, lśniące i gładkie

- nie przyspiesza przetłuszczania się włosów, na początku nakładam na końcówki, resztę która została mi na rękach wmasowuje na długość i tylko przykładam ręce pokryte maską na nasadę włosów. Dzięki temu objętość włosów gwarantowana w moim przypadku, a zaznaczam, że mam cienkie włosy
    - łatwo się spłukuje, kieruje strumień prysznica na włosy i delikatnie je masuje aby maska dokładnie się spłukała
    - bardzo wydajna, używam jej od dwóch miesięcy, a jestem dopiero w połowie
    - używam jej klasycznie, na umyte włosy potem nakładam czepek i ręcznik na 20 minut. Stosuje również jako odżywkę na 5 minut pod prysznicem i chyba ten sposób najlepiej odpowiada moim włosom - są uniesione, nawilżone i pełne życia
    - włosy pięknie pachną, aż do następnego mycia
    - po tygodniu stosowania zauważyłam poprawę w wyglądzie włosów i to nie tylko wizualną. Na prawdę są bardziej odżywione, miękkie i pełne blasku
    - cena też jest w porządku. Zawsze poluje na maski biovax kiedy są w promocji. Przy takiej wydajności nie przepłacamy

Wady:

dla mnie ten produkt nie posiada wad. Jedna z najlepszych masek jakie stosowałam. Planuje dokupić szampon z tej serii aby przekonać się jak sprawdzi się duet. Chociaż słyszałam mieszane opinie o szamponach Biovax ale warto się przekonać

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Maska jest dobra i tylko dobra. Po jej użyciu nie ma efektu "wow", aczkolwiek warto zwrócić na nią uwagę ze względu na dobry skład.

plusy:
    -dociąża
    -LEKKO nabłyszcza
    -myślę, że dzięki swoim składnikom będzie w stanie zregenerować "potrzebujące" włosy
    -fajny zestaw (maska+czepek+olejek) - producenci masek powinni brać przykład z biovaxów i dołączać czepki do swoich kosmetyków

minusy:

-nie nadaje się na skalp (chyba że przed myciem) sprawia, że włosy u nasady są przyklapnięte i wyglądają na nieświeże

Raczej do niej nie wrócę, bo na rynku jest naprawdę spory wybór lepszych (i tańszych) masek, które nie powodują przyklapu i można nakładać je też u nasady włosów.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 250ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MissChristie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza z Biovaxu
  • Wśród wszystkich masek Biovax, które do tej pory testowałam, ta stanowczo wygrywa. Piękny, słodki, nieco orientalny zapach sprawił, że pielęgnacja włosów tym produktem była przyjemnością. Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że ta maska zregenerowała moje przesuszone włosy. Wyglądają zdrowo, są miękkie i lśniące, a ich kondycja poprawiła się na dłużej, a nie tylko na okres pomiędzy zastosowaniem a kolejnym myciem włosów. Dostałam dokładnie taki efekt, jakiego szukałam, jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę do tego produktu ponownie jak tylko zużyję inne wcześniej zakupione maski.

Plusy:
    - naturalny skład
    - regeneruje
    - zapach
    - nadaje włosom miękkości i blasku
    - długotrwały efekt
    - cena (w promocji 12 zł)

Minusy:
    - wydajność (ale jest dość tania, wiec nie wpływa na ocenę)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cochebomba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętna
  • Jest to jedna z wielu masek do włosów. Nie wyróżnia się niczym szczególnym.
    Nawilża włosy-miałam już produkty lepiej nawilżające. Odżywia-działa, ale liczyłam na coś lepszego. Ułatwia rozczesywanie-znam lepsze maski i odżywki, które tak działają. Zapach-dla mnie obojętny.
    Na zdecydowany plus działa cena w promocji za 500 ml, wygodne opakowanie, bardzo dobra dostępność i idealna konsystencja.
    Można spróbować, nie powinno być zawodu. Miłości też...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (500 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aprilrain za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Nie była to zła maska, ale uważam że ta do włosów ciemnych sprawdza się o niebo lepiej. Za tą cenę mozna kupić wiele lepszych masek. Jedynie zapach bardzo na plus.

Chcesz pochwalić malinka1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny Biovax, który nie zawiódł
  • Moje włosiska są średnioporowate, falowane, lubią się przesuszać. Maska nie działa od razu, na efekt trzeba trochę poczekać... ale się opłaca! Włosy już mi się tak nie niszczą, są bardziej sprężyste i nabrały większego blasku. Wyglądają na witalne i szczęśliwe. Poza tym maseczka bajecznie ułatwia rozczesywanie. Jak to Biovax - ma dobry skład, wymienione trzy oleje są wysoko. Niestety, trochę ciężko ją zmyć.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

Chcesz pochwalić Dosiek_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna maska do włosów suchych
  • Zawsze słyszałam wiele dobrego o maskach do włosów marki Biovax. Dlatego gdy tylko zobaczyłam maski tej firmy w Biedronce w postaci saszetek, o razu je kupiłam. Pozytywne rezultaty zaowocowały kupnem pełnowymiarowego opakowania maski z olejami.

Maską jestem zachwycona, gdyż po jej użyciu wlosy są gładkie, lśniące, dobrze się układają i co najważniejsze - nie puszą się! Mimo dobrego odżywienia włosów, maska nie powoduje u mnie zwiększonego przetłuszczania się skóry głowy. Od kiedy jej używam zauważyłam, ze moje suche włosy są w lepszej kondycji i mniej się łamią.

Na plus na pewno też zaliczę gęstą konsystencję, która nie spływa z włosów i bardzo dobrą wydajność.

Na pewno maska ta zostanie ze mną na dłużej, a także chętnie przetesuję inne produkty tej marki

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Chcesz pochwalić didunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna maska
  • Zakupiłam ja zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu
    Polubiłam ją od pierwszego użycia
    Zalety:
    -cena
    -nawilża
    -włosy są po niej mięciutkie i błyszczące
    -wydajność
    Wady:
    -sposób aplikacji/opakowanie (wolałabym gdyby był np. w tubie)

Ilość zużytych opakowań: 1, 250 ml w trakcie

Chcesz pochwalić xxxweraxxx za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij