Powiększ L`Biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce BiovaxŸ jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• jak dla mnie to dobra maska
  • Kupiłam tę maskę zimą- duże opakowanie za około 24 zł. Na zakup wpłynęły pozytywne recenzje osób a także promocja w aptece.
    Mam włosy zniszczone kilkiletnim rozjaśnianiem
    Na początku nie widziałam pozytywnego działania mski. Włosy moje wyglądały jakby nic po myciu na nie nie nałożyłam. Jednak nie poddałam isę i zaczęłam stosować ją regularnie tak jak zaleca producent i wtedy zauważyłam poprawę kondycji włosów

plusy:
    mniej się puszą
    wygładza
    włosy po regularnym stosowaniu stają się bardziej zdrowsze
    ładny zapach
    wydajna

minusy:
    efekty zauważalne przy dłuższym i regularnym stosowaniu

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Jewels za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie służy moim włosom
  • W sumie miałam wielkie nadzieje co do tej maski,szczególnie po przeczytaniu opinii,ale się zawiodłam.

Maska ma całkiem przyjemny zapach. Konsystencja odpowiednia-nie spływa z włosów.
    Maska mimo trzymania na włosach 20 min. pod czepkiem i ręcznikiem nic nie dała.
    Normalnie włosy mam gładkie po olejowaniu. Od tej maseczki zrobiły się matowe, toporne,nie do ułożenia,bardzo polątane.
    Wg ich nie nawilżyła. Zwykła najtańsza odżywka to robiła.
    Nie wiem czemu akurat u mnie się nie sprawdziła.

Używam tego produktu od: 3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra !
  • Moje włosy są delikatnie falowane ,łatwo się niszczą.Kupiłam tą maske ponieważ wszyscy ją polecali i muszę przyznać że nie zawiodłam się. Włosy są po niej :
    -miękkie
    -delikatnie nawilżone
    -błyszczące
    -jest gęsta dość wydajna
    -lepiej się roszczesują

Jedynym minusem jest zapach , lecz ja stawiam na działanie nie na zapach więc moge przymróżyć oko. Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Olaka1968 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobra!
  • Świetna maska z jeszcze lepszym składem. Włosy po niej są miękkie, błyszczące, dobrze się układają i ładnie pachną. Cena typowa dla Biovaxa, łatwa do trafienia w promocji. Kupiłam na szczęście tylko małą saszetkę, bo na dłuższą metę maska okazała się dla mnie przyciężka. Niemniej może być to spowodowane tym, że włosy są lekko przeciążone całą moją pielęgnacją, dlatego odejmuję tylko pół gwiazdki .

Ilość zużytych opakowań: 1/10

Chcesz pochwalić Lady Foote za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza maska
  • Mam włosy zniszczone, wysokoporowate i jest to najlepsza maska jaką miałam.
    Włosy są po niej:
    -miękkie
    -gładkie
    -lśniące
    -łatwo się rozczesują
    Nie przetłuszczają się szybciej niż zwykle. Cena jest nieco zawyżona ale promocje na biovaxy są praktycznie ciągle.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Chcesz pochwalić ania__94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje włosy ją uwielbiają
  • Maskę kupiłam kiedyś w Super-Pharm, akurat była w promocji. Dużo dobrego słyszałam o maskach Biovax, więc skuszona niską ceną postanowiłam wypróbować.

PLUSY:
    + świetne działanie! moje włosy są miękkie, lśniące, wygładzone i pięknie wyglądają
    + śliczny zapach, utrzymuje się na włosach aż do następnego mycia
    + przystępna cena w promocji
    + maska jest gęsta i wydajna

MINUSY:
    nie zauważyłam

Podsumowując, bardzo polubiłam tę maskę. Moje włosy świetnie po niej wyglądają, więc na pewno jeszcze ją kupię i polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!!!
  • Dla mnie ideał.
    Mam włosy niskoporowate jedynie końcwówki pozostawiają wiele do życzenia. Ma moje ulubione oleje co skusiło mnie do zakupu. Włosy są po mniej miękkie, pięknie pachnące (dla mnie to nie kokos) i sypkie. Nie obciąża włosów i u mnie nie przyśpieszyła przetłuszczania.
    Razem z maską do włosów ciemnych są dla mnie najlepszl.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście saszetek, w trakcie całego opakowania

Chcesz pochwalić Katiya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obciąża...
  • Ta maseczka jest zdecydowanie zbyt "bogata" jak na moje nie zniszczone nisko/średnio porowate włosy. Lubię odżywcze maseczki, ponieważ stosuję je jedynie raz max 2 razy w tygodniu, jednak ta nie przypadła mi do gustu...

Plusy:

+ ładny kokosowy zapach,
    + gęsta konsystencja,
    + ułatwia rozczesywanie.

Minusy:

- włosy po jej zastosowaniu są ciężkie, przyklapnięte, trochę matowe,
    - przyspiesza przetłuszczanie,
    - prawdę mówiąc już po wysuszeniu włosów wyglądają one na lekko nieświeże...

Myślę, że na suchych, zniszczonych włosach może sie sprawdzić, natomiast w przypadku włosów w miarę zdrowych może się okazać zbyt "mocna".

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MassieDran za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywione włosy
  • Maska świetnie spisała się na moich włosach, które po umyciu po ok. 1,5/2godz. w czepku były miękkie, nawilżone i bardziej posłuszne. Niestety po tym produkcie mój zazwyczaj lekki, mało widoczny łupież dał o sobie znać z wiele większą siłą i włosy musiałam myć raz jeszcze szamponem przeciwłupieżowym z apteki ;/ Jednak jest to jedyny minus.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić amelie9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej...
  • Pewien czas temu kupiłam saszetkę na próbę z powodu wielu dobrych opinii na jej temat. Na początku było dobrze, trzymałam tyle ile kazano w foliowym czepku i ręczniku. Po zmyciu włosy były wspaniale i miękkie. Niestety następnego dnia skóra głowy zaczęła mnie okropnie swędzieć, nie mogłam przestać się drapać, a podczas mycia i polewania jej wodą piekła Jeszcze nigdy nie spotkało mnie coś takiego. Na pewno nie jest to wina szamponu ani innego kosmetyku, ponieważ stosuję je już trochę i wiem, że nic złego z moja głową nie robią ;/

Efektu jakiegoś super nie widziałam po jednym użyciu, ale już więcej do niej nie wrócę.
    Stosowałam też tę niebieską i nic takiego się nie pojawiło więc nie wiem od czego to zależy

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić ttusiaaa za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij