Powiększ L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• Nie dokońca jestem przekonana.
  • Kupiłam tą maskę w saszetce na spróbowanie.
    Mam włosy zniszczone od rozjaśniania, ale też nie jakoś tragicznie, natomiast bardzo się puszą.

Nałożyłam ją z dodatkiem innej maski na godzinę przed myciem głowy, oraz zaraz po umyciu na 15 minut.
    Bardzo ładnie pachnie, zapach utrzymuje się dosyć długo na włosach. Włosy były miękkie i delikatne, ale nie czułam tego "dociążenie" o które mi chodziło.

Dam jej jeszcze jedną szanse.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: saszetka

Chcesz pochwalić czekoladaa544 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry skład
  • Maseczka odżywia i nawilża włosy bez efektu obciążenia. Nie wygladza mocno wlosów(bo nie zawiera np. silikonów), ale to nie oznacza ze ich nie nawilża. Po uzyciu mam włosy pełne życia, odżywione. Kosmetyk ma wyjątkowy, orientalny, czekoladowo-kokosowy zapach, gęstą konsystencję. Zawiera 3 oleje, ktore są powszechnie uważane za wartościowe dla wlosów. Gdy nakładam maseczkę na szybko się wchłania, nie pozostawiając na włosach filtru, dlatego też szybko się spłukuje, nie muszę jej długo trzymać. Jest wydajna, nakładam na włosy średniej długości niewielką ilość produktu. Uważam, że warto wypróbować tę maskę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze zwykle w uzyciu

Chcesz pochwalić domini8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie
  • Mam włosy średniodługie, wysokoporowate, kręcone. Mój wybór padł na tę maskę, gdyż ma emolientowy skład, i nie zawiera protein. Oleju kokosowego się nie bałam, gdyż testowałam go wcześniej do olejowania, i moich włosów nie puszył.
    Bardzo się rozczarowałam. Włosy po użyciu maski wyglądają i zachowują się o wiele gorzej niż po użyciu tańszych masek, czy choćby samej odżywki. Niestety, nie są miękkie, ani puszyste, tylko spuszone, Nie chcą się ładnie kręcić, mimo, że normalnie nie mam problemów ze skrętem. Czy nałożę ją na 5 minut i wprasuję, czy potrzymam pół godziny pod czepkiem i ręcznikiem, nie widzę efektów obiecywanych przez producenta. Już kilka godzin po umyciu włosy sprawiają wrażenie przesuszonych, nie wspominając o dniu następnym.
    Do plusów maski należą: zapach(który na włosach niestety jest niewyczuwalny), konsystencja-łatwo maskę nałożyć, nie spływa podczas wprasowywania. Jednak to za mało, żeby płacić 15-20 zł za niewielkie opakowanie 250 ml. Polecam przed zakupem pełnowymiarowego opakowania zaopatrzyć się w 1-2 saszetki, aby zobaczyć jak sprawuje się na włosach.

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obciąża
  • Skuszona trzema olejami w składzie kupiłam tę maskę po skończeniu maski do włosów ciemnych z tej samej firmy. Niestety bardzo się rozczarowałam - obciąża ciężkie włosy! Niby nawilża, ale cóż z tego, skoro włosy są ulizane?

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić _plinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej ;/
  • Zgadzam się w 100% z moją poprzedniczką. Mianowicie, zachęcona tymi trzema olejami zakupiłam ta maskę, chociaż wiedziałam, że olej kokosowy raczej nie jest sprzymierzeńcem włosów wysokoporowatych. I masz, po użyciu tej maski miałam jedno wielkie SIANO, puch, którego nie dało sie w żaden sposób ujarzmić. Również kupiłam saszetkę i całe szczęście, bo ledwo ją wykorzystałam. Skład ma dobry, na pewno w jakiś sposób by odżywiła włosy. Jednak nie polecam dla włosów wysokiej porowatości, skłonnych do puszenia.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić Zwitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety.
  • Na szczęście kupiłam saszetkę, a nie całe 250ml opakowanie, bo chyba bym się popłakała

Dbam o włosy od roku. Porowatość raczej średnia, dlatego bałam się tego kokosa. I słusznie.

-PUCH. wielki puch. łuski włosa rozchylone jak nigdy... i nie mogę na razie tego ogarnąć po prostu masakra, włosy jak siano, strasznie żałuję, że mnie pokusiło, żeby wypróbować.

W skrócie- będzie okej dla NISKOPOROWATYCH, ale jeśli takich włosów nie macie i myślicie nad zakupem tej maski to zdecydowanie ODRADZAM. Lepsza będzie wersja 'do włosów slabych ze skłonnością do wypadania', do której już 2 razy wracałam

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: pół saszetki

Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Dla mnie najlepsza maska. Nie bardzo lubię testować nowości jeżeli chodzi o włosy i od paru lat się jej trzymam. Właściwie każda wersja Biovaxu się u mnie sprawdza. Nakładam na nieumyte włosy, owijam folią i na to wszystko zakładam grubą wełnianą czapkę. Wtedy zwykle sprzątam, a po wszystkim myję włosy szamponem. W ten sposób moje włosy są niesamowicie miękkie i błyszczące, ale nie są obciążone.
    Konstystencja jest świetna - gęsta i konkretna, nic nam się przez palce nie przeleje. Zapach delikatny, na włosach lekko wyczuwalny, ale nie drażniący.
    Cena też w stosunku do wydajności jest dobra, w dodatku często są promocje.
    Zdecydowanie odżywia włosy.

Używam tego produktu od: 3-4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić posylwii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie
  • Maska ta ma fajne poręczne opakowanie, ładny zapach, zbita konsystencję, jest łatwo dostępna i często w promocji.
    Maska ta puyszyla mi włosy, czasami nawet je wysuszała, nie robiła z nimi nic sensownego, miałam po niej siano na glowie. Stosowalam zawsze po myciu na ok.20 minut

Chcesz pochwalić bialykot11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie!
  • Nie lubię kosmetyków Biovax. Żaden z szamponów z serii nie służył moim włosow. Maski nie zachwycały efektem. W kocu dopadło mnie słynne przeproteinowanie włosów. Na szybko szukałam czegoś łatwo dostępnego, który mocno nawilży moje suche, sztywne włosy. W Biedronce kupiłam saszetkę tej maski. Byłam sceptyczna, bo to Biovax ale przekonały mnie recenzje. No i fakt, że mogłam kupić maseczkę do jednorazowej aplikacji nie wykosztowując się na zakup całego, dużego opakowania. I stał się cud! Po zmyciu maski nie pozanałam swoich włosów! Odzyskały miękkość, połysk, a przy tym były sypkie i lekkie, bardzo podatne na modelowanie. To naprawdę doskonała maska!

Plusy:
    + skład bogaty w oleje!
    + piękny zapach
    + konsystencja, która pozwala wetrzeć maske we włosy ale nie spływa
    + efekt po użyciu: włosy miękkie, puszyste, niesamowicie błyszczące, bardzo ładnie układają się, są wygładzone ale nie "przyklapnięte"
    + wyraźnie nawilża włosy
    + dostępność w małych saszetkach jak i w większych opakowaniach

Minusy:
    - mało wydajna - była przekonana, że jedna saszetka wystarczy na dwukrotną aplikację na moje włosy sięgające brody ale zużyłam całą na jeden raz

Ilość zużytych opakowań: 4 małe saszetki

Chcesz pochwalić afterglow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Produkt, którego nie może zabraknąć w mojej łazience
  • Jeden z produktów do włosów, którego nigdy nie może zabraknąć w mojej łazience.

Miałam suche, zniszczone i farbowane włosy. Były nastroszone i niesforne. Zaczęły się stopniowo zmieniać dzięki stosowaniu tej maseczki. Wygładziły się i nawilżyły, z czasem przestały wyglądać jak siano.

Bardzo ją cenię za naprawdę fajny i naturalny skład, nie jest naładowana silikonami i alkoholami. Większość masek/odżywek daje chwilowy efekt wygładzenia właśnie przez te składniki, choć w ogóle nie poprawiają kondycji włosów.

No i zapach...uwielbiam! Pięknie pachnie, szkoda tylko że nie jest wyczuwalny po wysuszeniu włosów.

Maseczka ma bardzo gęstą i kremową konsystencję, nie spływa z włosów.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?