Powiększ L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`
Produkt dostępny w 16 sklepach. Cena już od 21,38 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• Najlepszy efekt na włosach z dotychczasowych.
  • Żadna maska/odżywka nie zadziałała jeszcze na moich włosach tak widocznie. Skalp i górna część - nie tak bardzo, tam miałam zwykle miękkie włosy, ale na końcówkach czuję wyraźną różnicę, przedtem były suche, bo i wysuszałam je namiętnie cały czas, a po użyciu maski są nagle jedwabiście miękkie. Efekt przebija wszystko, co do tej pory używałam. Co prawda użyłam niewiele produktów dostosowanych do moich włosów lub w ogóle masek i odżywek, ale i tak ten efekt jest wyjątkowy. Jeśli dalej będzie dobrze działać, to kupię więcej i oznaczę to jako mój KWC. Na razie poddam się dalszym testom. Mam nadzieję, że dobry skład poprawi kondycję moich włosów.
    Jeśli maska sprawia, że włosy są krócej świeże, to polecam nakładać niżej, szczególnie na końcówki, albo użyć czegoś np. proteinowego. Z taką dawką olei można przedobrzyć.

Cena? Na promocjach kupujcie.
    Skład? Nie umiem czytać! Ale podobno okej.
    Wydajność? Jak się ma mniej włosów (jak ja) i umie się oszczędzać to spoko. Jeśli włosów macie od groma, to wiadomo jak będzie.
    Zapach? Nie podoba mi się, ale nie jest zbyt intensywny, nie jest też nie do zniesienia. Po prostu nie w moim guście, wolałam tą do wypadających pod tym względem.
    Działanie? Jestem pod wrażeniem. Jak zmienię zdanie to zmienię recenzję. Na razie daję 5 za zaskoczenie mnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić AppleCandy za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

• Idealna dla delikatnych włosów
  • Wycałuję stopy temu, kto wyprodukował tę maskę.
    Moje włosy nienawidzą, gdy pakuje się w nie miliony protein i składników pielęgnacyjnych, ponieważ są delikatne i bardzo łatwo potrafią oklapnąć, gdy potraktuje się je nietrafionym produktem.

Jest to jedyna maseczka, z którą moje włosy się polubiły. Pamiętam jeszcze całkiem podstawową wersję sprzed kilku lat, którą można było dorwać jedynie w aptece Wersja intensywnie regenerująca przeszła moje najśmielsze oczekiwania.
    Przyznam się - nie potrafię aplikować olejów na głowę, po prostu nie wychodzi mi to, dam zawsze albo za dużo, albo za mało i już. Dlatego postanowiłam wybrać tę maskę za na prawdę ładny skład. Przy pierwszym użyciu, gdy profilaktycznie czytałam instrukcję byłam w szoku - ale jak to "nałożyć na skalp?!". Byłam przerażona, bo moja skóra głowy nigdy nie tolerowała masek i odżywek. Zaryzykowałam, nałożyłam, odczekałam ponad 30min i... zamurowało mnie. Świeżość włosów, ich gładkość i lekkość utrzymywały się nawet po wymaltretowaniu ich podczas snu w poduszkę.
    Po kilku pierwszych aplikacjach nie były idealnie gładkie - ale utrzymuje mnie to w przekonaniu, że maska rzeczywiście nie zawiera silikonów, które sztucznie wygładzą i nabłyszczą włos. Po miesiącu stosowania (1-2 razy w tygodniu) widzę niewielkie efekty, gdzie gładkość włosów rzeczywiście poprawiła się oraz mniej się przetłuszczają. Przede wszystkim idzie odczuć, że wszelkie potrzebne składniki są wchłaniane, a włosy stopniowo zyskują również na swojej objętości.
    Producent poleca nakładać je na osuszone ręcznikiem włosy - u mnie o wiele lepiej sprawdzało się rozprowadzanie jej na jeszcze wilgotnych, ale na tyle osuszonych, aby woda z nich nie kapała.

Z tak pozytywną opinią nie mogę się doczekać, aby wypróbować inne produkty z tej serii do włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić Winterbreak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie niezawodna.
  • Moje włosy są dość wysoko porowate (czasem średnio, a czasem wręcz ekstremalnie, kwestia pory roku itd.), kochają wszelkie olejki, więc maseczka Naturalne Oleje powinna być dla nich stworzona, jednakże sprawa wygląda trochę inaczej.

Na początku maskę kupowałam w wersji saszetkowej, w celu przetestowania. Zachwytom nie było końca. Włosy były wygładzone, lśniące, wyraźnie "dokarmione", no i boski zapach.. Zadowolona kupowałam saszetki w najlepsze, do czasy gdy pełnowymiarowa wersja nie pojawiła się w promocji. Kupiłam, stosowałam i tutaj zaczyna się problem...

Maska pełnowymiarowa różni się od tej z saszetek. Pełnowymiarowa jest dla moich włosów co najwyżej "całkiem niezła" i to jeszcze raz na jakiś czas. Stosowana częściej (raz - dwa razy w tygodniu) sprawia, że włosy są takie dziwnie miałkie w dotyku, nienajlepiej się układają, czasem nawet się puszą. Nie daje nawet połowy efektów, jakie fundowała "wersja porcjowana"

Jestem rozczarowana trochę, ale kto by pomyślał, że skład odżywki w kubełku może się różnić od tego w saszetce. Cuda niewidy. Dałam się "nabrać"? Już sama nie wiem jak do tego podejść.

Podsumowując, nie jest to na pewno mój pewniak i stosuję ją, kiedy nie mam większego wyjścia, bo nie wiem jak zareagują tego konkretnego dnia moje włosy. Nie jest to maska zła, ale z pewnością nie kupię jej ponownie. Zostanę przy saszetkach.

I teraz kwestia oceny. Teoretycznie saszetka i słój zawierają tą samą odżywkę, ale to dwie zupełnie różne strony Księżyca. Więc co ja w końcu oceniam?
    Dam 3 gwiazdki i basta

Nie jest to kompletny niewypał, jakiś malutki wybuch jednak jest.

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie
  • Pojemność: 250ml
    Cena: ok. 20zł
    Dostępność: niektóre drogerie

Opis producenta:

Przed zakupieniem tej maski w jej pełnowymiarowej wersji wypróbowałam kilka razy tę samą maskę sprzedawaną w saszetkach. Efekt szalenie mi się podobał, gdyż włosy były gładkie, sypkie i do tego cudownie pachniały. Zatem kiedy będąc kiedyś na zakupach w Super-Pharm zobaczyłam na promocji wersję pełnowymiarową, kupiłam ją bez większego namysłu.

Opakowanie jest wygodne i fajnie wygląda. Jest dokładnie zamknięte dlatego możemy mieć pewność, że nikt jej w sklepie przed nami nie otwierał. Do maski dołączony jest czepek - ot, taki zwykły - co jest fajnym i sympatycznym dodatkiem. Poza tym, dołączony jest też "eliksir do włosów" o którym nic powiedzieć nie mogę, bo prawdopodobnie gdzieś go zgubiłam...Albo użyłam i już tego nie pamiętam.

Maska przyjemnie pachnie i zapach ten utrzymuje się na włosach.

Używam tego produktu raz w tygodniu. Po umyciu włosów nakładam dość sporą warstwę, nakładam czepek i po około czterdziestu minutach dokładnie spłukuję maskę.

Niestety, ale pełnowymiarowy produkt nie zachowuje się już tak dobrze jak ten w saszetkach. Nadal ładnie pachnie na włosach, ale nie pozostawia ich już tak sypkich. Mam poza tym wrażenie, że kosmetyk ten zaczął delikatnie obciążać mi włosy. Początkowo stosowałam go dwa razy w tygodniu, ale musiałam zmniejszyć tę ilość.

Nie powoduje łupieżu i nie zaczęły mi po nim wypadać włosy, co poczytuje za mocny plus. Niemniej jednak przy regularnym stosowaniu nie sprawdza się ten produkt, co mnie trochę dziwi. Rozumiem, że włosy mogą się przyzwyczaić, ale ja używam tego produktu od kilku miesięcy i nadal mam połowę opakowania.

Zużyję to, co mam, ale więcej już raczej tej wersji nie kupię. Szkoda.

Plusy i minusy:
    + ładnie pachnie i zapach ten zostaje na włosach
    + wygodne opakowanie
    + dodatkowe gadżety dołączone do opakowania
    - zdaje się obciążać włosy
    - nie daje spektakularnych efektów
    - włosy szybko się do niej przyzwyczajają

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vanilla_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Jest to moja ukochana, niezastąpiona maska do włosów. Produkt, który polecam każdemu kto ma problem z włosami. Moje włosy ją uwielbiają. Po użyciu jej są nawilżone, sypkie, gładkie, błyszczące, idealne. Kiedyś po gwałtownym rozjaśnianiu, kiedy moje włosy były totalnym sianem, używałam tej maski i dzięki niej udało mi się wejść w stan wyjściowy. Kocham! <3

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: Mnóstwo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić halowercia za czytelną i pomocną recenzję?
  • ***
  • Ta maska jest kultowym kosmetykiem. Zawsze polecam go swoim koleżankom, kiedy tylko poruszają temat przesuszonych włosów. Moje, przede wszystkim dzięki tej masce, są w doskonałym stanie i nie wyobrażam sobie teraz dalszego funkcjonowania bez niej. Być może trochę wyolbrzymiam, ale ta maska zdziałała cuda na moich włosach!
    Sprawiała, że są one nawilżone, wygładzone i błyszczące! Polecam KAŻDEMU!

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Cherish_Me za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może dla kogoś innego...
  • Moje włosy odrobinę się puszą od oleju kokosowego, ale w zasadzie go lubią więc wybierając tę maskę uznałam, że nad puszącym kokosem przewagę wezmą pozostałe oleje i efektu spuszonych włosów nie będzie. Myliłam się. Żadna maska nie robi czegoś takiego z moimi włosami, próbowałam wielokrotnie, najróżniejszymi sposobami ale dalej po nałożeniu jej wyglądam jak baranek. Może zadziała jak moje włosy wrócą do swojej naturalnej porowatości...

Ilość zużytych opakowań: połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić deadhacchiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Olejkowa magia
  • Maskę kupiłam, gdy moje włosy, przejedzone humektatami, zaczęły się niemożliwie puszyć.

+niweluje puszenie (gliceryna, oleje).
    +pięknie wygładza i nabłyszcza już po pierwszym zastosowaniu.
    +włosy są po niej miękkie, lejące się, pachnące, miód po prostu.
    +faktycznie naprawia i mocno nawilża.
    +ma eleganckie opakowanie i piękny zapach.
    +dociążą cieniowane włosy, które ładnie się układają bez okrągłej szczotki.
    +czepek dołączony!
    +w aptekach często jest w promocji.
    +polski producent!

-maska z gatunku broni najcięższego kalibru. Obciąża regularnie stosowana.

Suche włosy po wakacjach przyjęły ją ja wybawienie, a po stosowaniu przez miesiąc regularnie, nie tylko nie były już przesuszone, ale dociążone. Kurczak radzi więc - na włosy nie tak zmasakrowane jak Kurczak miał, stosować raz w tygodniu, a na zdrowsze raz na dwa tygodnie. Kurczak słyszał, że świetnie się z nią komponuje Garnier AiK (awokado i masło karite), jako mniej intensywna odżywka między myciami dla puszących się włosów.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KurczakTweety za czytelną i pomocną recenzję?
  • raz na jakis czas super
  • Mam dosc ambiwalentny stosunek do tych masek. Raz działaja super innym robia z wlosow siano albo kluchy
    Wersja z olejami jako jedyna- stosowana gora 2 razy w miesiacu- robi z moimi włosami cuda i sprawia ze efekt utrzymuje sie dłuzej niz do nastepnego dnia.

Trzymam ja na wczesniej umytych porzadnie oczyszczajacym szamponem włosach około godziny.Najczesciej pod czepkiem.Moje pukle po prostu ja pija, wypłukuje z nich dosłownie resztki kosmetyku.
    Efekt jest zchwycajacy. Włosy sa miekkie, lejace, niesamowicie sie blyszcza, sa dociazaone, az chce sie ich dotykac wygladaja na zdrowe i rewelcyjnie wypielegnowane.. Najbardziej cieszy mnie fak ze efekt ten urzymuje sie przez kilka dni- a nie tak jak w przypadku innych masek tej firmy do nastenego ranka
    Zaznaczam jednak ze nie moge jej uzywac zbyt czesto poniewaz wtedy obciaza, 2-3 razy w miesiacu to optymalna czestotliwosc.
    Pachnie ladnie, aromat zostaje na włosach, jest dosc wydajna, w promocji niedroga.
    Ten wariant jest moim zdecydownym ulubiencem.
    Warto wyprobowac .

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ethernalmagic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Na początku kupowałam "próbki" z Biedronki, byłam zadowolona, więc postanowiłam kupić oryginalne opakowanie w drogerii
    Nie używam już odżywek do włosów pod prysznicem, tylko to cudeńko noszę jakiś czas (zwykle znacznie dłużej niż zalecają), później myję szamponem i spryskuję odżywką w spray'u bez spłukiwania

+Cena, dostępność
    +Dość wydajny
    +Niezły skład
    +Włosy są nawilżone, gładkie, miękkie
    +Nie obciąża, nie przetłuszcza
    +Zauważyłam mniejsze wypadnie włosów
    +Odżywienie

+/- ten eliksir, który jest dołączony do opakowania przetłuścił mi włosy
    -ten dołączony czepek jest jednorazówką, powinni dać kilka sztuk :P ja używam zwykłych worków foliowych

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić aLKa9891 za czytelną i pomocną recenzję?