Powiększ L`Biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce BiovaxŸ jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• nie służy moim włosom
  • W sumie miałam wielkie nadzieje co do tej maski,szczególnie po przeczytaniu opinii,ale się zawiodłam.

Maska ma całkiem przyjemny zapach. Konsystencja odpowiednia-nie spływa z włosów.
    Maska mimo trzymania na włosach 20 min. pod czepkiem i ręcznikiem nic nie dała.
    Normalnie włosy mam gładkie po olejowaniu. Od tej maseczki zrobiły się matowe, toporne,nie do ułożenia,bardzo polątane.
    Wg ich nie nawilżyła. Zwykła najtańsza odżywka to robiła.
    Nie wiem czemu akurat u mnie się nie sprawdziła.

Używam tego produktu od: 3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra !
  • Moje włosy są delikatnie falowane ,łatwo się niszczą.Kupiłam tą maske ponieważ wszyscy ją polecali i muszę przyznać że nie zawiodłam się. Włosy są po niej :
    -miękkie
    -delikatnie nawilżone
    -błyszczące
    -jest gęsta dość wydajna
    -lepiej się roszczesują

Jedynym minusem jest zapach , lecz ja stawiam na działanie nie na zapach więc moge przymróżyć oko. Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Olaka1968 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobra!
  • Świetna maska z jeszcze lepszym składem. Włosy po niej są miękkie, błyszczące, dobrze się układają i ładnie pachną. Cena typowa dla Biovaxa, łatwa do trafienia w promocji. Kupiłam na szczęście tylko małą saszetkę, bo na dłuższą metę maska okazała się dla mnie przyciężka. Niemniej może być to spowodowane tym, że włosy są lekko przeciążone całą moją pielęgnacją, dlatego odejmuję tylko pół gwiazdki .

Ilość zużytych opakowań: 1/10

Chcesz pochwalić Lady Foote za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza maska
  • Mam włosy zniszczone, wysokoporowate i jest to najlepsza maska jaką miałam.
    Włosy są po niej:
    -miękkie
    -gładkie
    -lśniące
    -łatwo się rozczesują
    Nie przetłuszczają się szybciej niż zwykle. Cena jest nieco zawyżona ale promocje na biovaxy są praktycznie ciągle.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Chcesz pochwalić ania__94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje włosy ją uwielbiają
  • Maskę kupiłam kiedyś w Super-Pharm, akurat była w promocji. Dużo dobrego słyszałam o maskach Biovax, więc skuszona niską ceną postanowiłam wypróbować.

PLUSY:
    + świetne działanie! moje włosy są miękkie, lśniące, wygładzone i pięknie wyglądają
    + śliczny zapach, utrzymuje się na włosach aż do następnego mycia
    + przystępna cena w promocji
    + maska jest gęsta i wydajna

MINUSY:
    nie zauważyłam

Podsumowując, bardzo polubiłam tę maskę. Moje włosy świetnie po niej wyglądają, więc na pewno jeszcze ją kupię i polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!!!
  • Dla mnie ideał.
    Mam włosy niskoporowate jedynie końcwówki pozostawiają wiele do życzenia. Ma moje ulubione oleje co skusiło mnie do zakupu. Włosy są po mniej miękkie, pięknie pachnące (dla mnie to nie kokos) i sypkie. Nie obciąża włosów i u mnie nie przyśpieszyła przetłuszczania.
    Razem z maską do włosów ciemnych są dla mnie najlepszl.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście saszetek, w trakcie całego opakowania

Chcesz pochwalić Katiya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obciąża...
  • Ta maseczka jest zdecydowanie zbyt "bogata" jak na moje nie zniszczone nisko/średnio porowate włosy. Lubię odżywcze maseczki, ponieważ stosuję je jedynie raz max 2 razy w tygodniu, jednak ta nie przypadła mi do gustu...

Plusy:

+ ładny kokosowy zapach,
    + gęsta konsystencja,
    + ułatwia rozczesywanie.

Minusy:

- włosy po jej zastosowaniu są ciężkie, przyklapnięte, trochę matowe,
    - przyspiesza przetłuszczanie,
    - prawdę mówiąc już po wysuszeniu włosów wyglądają one na lekko nieświeże...

Myślę, że na suchych, zniszczonych włosach może sie sprawdzić, natomiast w przypadku włosów w miarę zdrowych może się okazać zbyt "mocna".

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MassieDran za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywione włosy
  • Maska świetnie spisała się na moich włosach, które po umyciu po ok. 1,5/2godz. w czepku były miękkie, nawilżone i bardziej posłuszne. Niestety po tym produkcie mój zazwyczaj lekki, mało widoczny łupież dał o sobie znać z wiele większą siłą i włosy musiałam myć raz jeszcze szamponem przeciwłupieżowym z apteki ;/ Jednak jest to jedyny minus.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić amelie9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej...
  • Pewien czas temu kupiłam saszetkę na próbę z powodu wielu dobrych opinii na jej temat. Na początku było dobrze, trzymałam tyle ile kazano w foliowym czepku i ręczniku. Po zmyciu włosy były wspaniale i miękkie. Niestety następnego dnia skóra głowy zaczęła mnie okropnie swędzieć, nie mogłam przestać się drapać, a podczas mycia i polewania jej wodą piekła Jeszcze nigdy nie spotkało mnie coś takiego. Na pewno nie jest to wina szamponu ani innego kosmetyku, ponieważ stosuję je już trochę i wiem, że nic złego z moja głową nie robią ;/

Efektu jakiegoś super nie widziałam po jednym użyciu, ale już więcej do niej nie wrócę.
    Stosowałam też tę niebieską i nic takiego się nie pojawiło więc nie wiem od czego to zależy

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić ttusiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do zadań specjalnych
  • Do tej pory miałam tylko jedną maskę Biovaxa, z której byłam średnio zadowolona (wersja pomarańczowa z henną i cynamonem). Postanowiłam dać jeszcze szansę firmie polskiej, którą zachwalają wizażanki. Na maskę brązową skusiłam się dzięki obecności olejku makadamia i arganowego, bardzo lubianego przez moje włosy.

KOSMETYK: Maska jest silnie glicerynowa, co teoretycznie powinno niwelować zbyt mocne obciążanie włosów. Wiadomo jednak, że przy obecności trzech olejów w składzie ryzyko to zawsze może nastąpić, więc ja osobiście nie nakładam jej powyżej linii uszu. Przezorny...
    Ponadto w składzie mamy jeszcze, charakterystyczny dla serii, ekstrakt z henny.

Maska ma dosyć gęstą i zbitą konsystencję, łatwo rozprowadzić ją na włosach. Zapach według mnie jest neutralny, w żaden sposób mi nie przeszkadza.

Zazwyczaj używałam jej w połączeniu z proteinową odżywką Artiste i ta mieszanka dawała świetne efekty sprężystych, puszystych ale i cudownie odżywionych włosów. Kiedy jednak nie mam apetytu na proteiny, zdarza mi się stosować ją solo, wówczas włosy są naprawdę bardzo miękkie i zdyscyplinowane, bardzo ładnie się kręcą. Trzeba jednak uważać, żeby z nią nie przedobrzyć, gdyż jako maska emolientowa może zwiększyć przetłuszczanie.

OPAKOWANIE: Słoik charakterystyczny dla serii. Otwarcie trochę ciężkie do pokonania mokrymi palcami, ale za to wygodnie można wydobyć całość produktu.

CENA/JAKOŚĆ: Jest to maska z droższych spośród używanych przeze mnie (w porównaniu do Bingo, Kallosa), jednak 20 zł lub około 13 zł w promocji to wciąż nie jest dużo za całkiem porządny produkt do włosów. Zwłaszcza, że w moim przypadku jest wydajny, gdyż nie używam jej bardzo często - jedynie do mieszania z proteinami lub gdy pilnie potrzebuję emolientów.
    Porządna emolientowa maska, chętnie kupię ponownie do zadań specjalnych.

Nie polecam natomiast osobom z włosami wysokoporowatymi, mogą nie polubić się z tymi olejami.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić deszczowypies za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra , ale ...
  • Maseczka poprawia stan przesuszonych włosów (moje po rozjaśnianiu i nieustannych farbach chemicznych)
    Pięknie pachnie.
    Gęsta, fajnie się nakłada, jak masło.
    Jest w miarę wydajna, ja stosowałam 2 razy w tygodniu i starczyła na 2 miesiące (włosy do ramion)
    NIESTETY
    przetłuszczają mi się po niej strasznie włosy przy skórze. Łój już po niecałych 24 godzinach ;/ dla mnie to problem bo nie znosze mieć strąków przy głowie a siana na końcach.
    Z czasem też jej działanie jakby słabnie i efekty mizernieją...

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne 250ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czarownicaznadbeldan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Maskę stosuje raz w tygodniu pod czepek na około 1 godzinę. Efekty są genialne. Włosy nawilżone, mięsiste, lepiej się rozczesują. Mam ochotę je ciągle dotykać. Minusem jest zapach , który mi nie przypadł do gustu.

Ilość zużytych opakowań: 1 opkaowanie

Chcesz pochwalić Kamisku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Jedyną zaletą tej maski jest jej zapach, który zostaje na włosach po spłukaniu włosów. No i skład, który również jest niczego sobie. Mimo to ta kompozycja nie sprawdziła się na moich średnioporowatych włosach. Dopiero po tuningu półproduktami i olejem babuszki Agafii osiągnęłam coś sensownego. Nie zachwyca, nie odrzuca. Od tak, zwykła maska.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić reakcja68 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje kopa.
  • Jestem po zużyciu kilku szaszetek tej odżywki. Wcześniej nie miałam okazji używać kosmetyków do włosów Biovax, ale teraz prawdopodobnie rozważę ich zakup. Kupiłam akurat wariant z olejami, bo mam włosy dośc suche, puszące się, osłabione farbą.
    U mnie absolutnie się sprawdziła.

* Odżywka intensywnie i słodko pachnie, jest to woń jak najbardziej przyjemna, ale nie zauważyłam, żeby osiadała na włosach.
    * Konsystencja jest dość gęsta, ciut lepka. Odżywka ma kolor biały. Dobrze się ją nakłada i nie ma także problemu w drugą stronę - ze zmywaniem.
    * Trzymałam ją średnio na włosach ok. 20 minut. Raczej staram się nie przetrzymywać maseczek, a już na pewno nie przy pierwszych użyciach.
    * Już przy spłukaniu można było zauważyć, jak gładkie i lejące są włosy. Używałam jej po szamponie Ultra Doux ziołowym i arganowym z Eveline. Nie zauważyłam, żeby z którymś odżywka współpracowała lepiej, lub gorzej.
    * Co wywołało moją ekspresową i silną miłość do tego kosmetyku to fakt, że wspaniale się po niej rozczesuje włosy! Moje falowane, gęste i długie włosy kołtunią się jak w pysk strzelił bez ostrzeżenia. Do tej pory ratowałam się olejkiem, teraz Biovax wyparł go z mojej świadomości. To naprawdę dla mnie wielka ulga i plus, kiedy nie muszę wyciągać ze szczotki moich pukli.
    * Sama fryzura również wygląda dobrze. Włosy nie puszą się aż tak bardzo, nawet po rozczesaniu nie zrobiło mi się siano na końcach. Odżywka lekko podkreśliła skręt moich włosów,zrobiła z nich delikatne, lejące się fale.
    * Nie zaobserwowałam, żeby kosmetyk przyspieszył przetłuszczanie i obciążał włosy. Ogólnie myję włosy co 4 dni i nie mam kłopotów z tłuszczeniem. Odżywkę nakładam od wysokości uszu, aż po końce.
    * Jedna saszetka 20 ml starczała mi na dwa użycia. Mam włosy do połowy pleców. W ogole te szaszetki to moja zmora, nie znoszę ich! Wydłubywanie kosmetyku to problem, odłożenie części na potem to problem, otwieranie to problem. Widzę dla siebie szansę tylko w pełnowymiarowym opakowaniu.
    * Nie pamiętam już, ile płaciłam za jedną saszetkę, ale na pewno było to nieopłacalne w stosunku do dużego opakowania.
    * Nie ma jej w Rossmannie, gdzie najczęściej bywam. Czytałam jednak, że można je dostać w SP. Nie wiem, czy to prawda, ale z pewnością to sprawdzę.

Biovax zdał egzamin. Mam jeszcze do wypróbowania wersję do włosów farbowanych. Zobaczymy, poprzeczka wisi bardzo wysoko.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: Kilka saszetek.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo i przyjemność z użytkowania.
  • Mam włosy cienkie i nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów wręcz przeciwnie. Jestem bardzo zadowolona, podczas kąpieli trzymam ją na włosach z 30 minut. Włosy są miękkie, przyjemnie pachną i widać odżywienie.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić AlonekJelonek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Przygnieciona przez oleje
  • Bardzo lubię maski Biovax i wiele już wypróbowałam. Niestety ta wersja sprawdziła się u mnie najgorzej. Mogę ją nakładać jedynie na samiutkie końcówki lub mieszać z innymi, lżejszymi odżywkami, bo mimo swojego fajnego działania i przyjemnego składu jest zdecydowanie zbyt ciężka. Jak sobie z nią pofolguję, to przyklap murowany. Widocznie tych olei musi mieć dość dużo. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło, bo włosy mam cienkie i rozjaśniane. Maska ma dosyć zwartą konsystencję i ładny zapach.

Chcesz pochwalić Leany za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna!
  • Zawsze chciałam wypróbować maski Biovax. Pewnego dnia wybrałam się na zakupy i zauważyłam w Biedronce saszetki z maskami Biovax. Wybrałam 5 różnych masek i ta z olejami wydawała się być najlepsza, więc następnym razem kupiłam kilka saszetek. Był to dobry wybór, teraz jestem w trakcie dużego opakowania 500 ml, jestem zachwycona. Nakładam ją zawsze po oczyszczeniu szamponem na około 50-60 minut, mam włosy średnio/niskoporowate.

Plusy i minusy:
    +konsystencja
    +zapach
    +nawilżenie
    +wydajność
    +gładkie i lśniące włosy
    +nie obciąża włosów
    Minusów nie znalazłam.Używam tego produktu od: 6 tygodniIlość zużytych opakowań: kilka saszetek, w trakcie dużego opakowania

Chcesz pochwalić _sfaxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiłyśmy się
  • Maseczkę kupiłam, ponieważ moje włosy kochają oleje w składzie(szczególnie arganowy) i resztę emolientów. Ogólnie takie emolientowe maseczki najbardziej odpowiadają moim włosom. Ta również nie zawiodła.

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
    konsystencja jest gęsta i nie nakładałam jej zbyt wiele na włosy, bo ostatnimi czasy moje włosy już nie potrzebują aż takiego dociążenia. Maseczka nie jest zbyt pojemna, choć dzięki gęstości oceniam ją jako wydajną

DZIAŁANIE
    Maseczkę nakładałam na włosy od ucha w dół. Trzymałam ją zgodnie z poleceniem producenta, czasem na 30min, zawsze pod czepek i ręcznik. Maseczka nie obciążała, ale ładnie dociążała moje włosy. Pięknie nawilżała i wygładzała włosy tak, że nawet moje końcówki pamiętające rozjaśnianie nie odstawały od reszty, ale tworzyły ładną taflę Jeśli nałożyłam przed myciem dodatkowo olej na włosy to efekt był jeszcze lepszy. Jeśli chodzi o rozczesywanie to zawsze przed nakładam odżywkę b/s , jednak nie wyczułam żadnych problemów jak inne recenzentki, myślę, że mogła to być wina innych czynników(szamponu itp.).
    Jestem z niej zadowolona, choć po dłuższym czasie używania włosy się do niej za bardzo przyzwyczaiły i nie ma takiego efektu jak na początku. Nie jest to maseczka, którą za wszelką cenę muszę mieć na swojej półce, ale kiedyś na pewno jeszcze do niej wrócę Myślę, że nadaje się do suchych włosów, ale posiadaczki cienkich włosów może obciążać...
    Zapach przyjemny

PLUSY
    - pięknie nawilża i wygładza włosy
    - nadaje im połysk
    - po pierwszych użyciach daje efekt wow włosy tworzą piękną taflę
    - wydajna
    - włosy są sypkie i dociążone

MINUSY
    - po jakimś czasie stosowania nie przynosi już takich fajnych rezultatów

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego opakowania

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co to jest?????
  • O co chodzi z tymi maskami???Kupilam dwie saszetki w Biedronce.Obie do d...y Po wielkiej porazce maski regenerującej z tej serii,dzis przyszla kolej na tę z olejkami.No,myslałam,ze bedę miala piekne,lśniace włosy,a tu ....koszmar na głowie.Włosy ciężkie,matowe,suche-okropne! Nie mogłam ich w ogole uczesac.Dobrze,ze nie musialam dzis wychodzic z domu,bo normalnie wyglądałam jakbym kilka dni włosów nie myła.Nigdy wiecej nie wezme do reki zadnego produktu tej firmy.Nie wiem,co zrobie z resztą produktu z tej saszetki.Ale do włosów nigdy juz tego czegos nie uzyje.NEVER!!!

Używam tego produktu od: dzis rano
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Gosia197 za czytelną i pomocną recenzję?
  • O nie!
  • Po pierwszym nałożeniu owej maseczki miałam wrażenie, że nałożyłam jej za dużo, dlatego włosy stały się zbyt obciążone. Jednak po kilku razach nadal nic się nie zmieniło.

- włosy na pewno nie były pełne blasku i energii, stały się matowe,
    - obciąża potwornie,
    - brak nawilżenia,
    - ciężkie do rozczesania,
    - cena zbyt wysoka jak na tak złe efekty,
    - włosy szybciej się przetłuszczały,
    - dziwne w dotyku, jak by została na nich część maseczki.

+ zapach.

Zawiodłam się niestety.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy temu

Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza
  • Jak na moje włosy, zdecydowanie NIE! Nie zadzaiała za pierwszym razem, nie zadziałała za drugim, nie zadziałała nawet za trzecim. Za to za każdym razem efekt był ten sam - wysuszone włosy do granic możliwości.
    Tak więc niestety, nie polubiłyśmy się i napewno więcej nie kupię.

Chcesz pochwalić frutasik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednostrzałowiec XD
  • Która włosomaniaczka nie miała Biovaxu na początku swojej drogi? Również i ja skuszona naturalnym składem zakupiłam sobie maseczkę. Mam włosy wysokoporowate i zniszczone.
    Po pierwszym użyciu - efekt wow. Wygładzone, lśniące włosy, mięciutkie i nawilżone, zapewne dzięki glicerynie wysoko w składzie. Ładny zapach - dla fanek mlecznych woni. Niestety, kiedy użyłam drugi raz... Efektu nie było prawie żadnego. ;/ Nie wiem, czym mogłoby to być spowodowane. Tak samo za trzecim i następnym, mam wrażenie, jakby działanie mooocno osłabło.
    Dodatkowo konsystencja i wydajność. Niektórzy lubią takie "galaretki" ale ja mam wrażenie, że wtedy w ogóle się nie rozprowadza po włosach. Wolę nieco rzadsze. Przez konsystencję na te kilka użyć poszło mi praktycznie pół słoika maski, a włosy mam cienkie i rzadkie.
    3,5 gwiazdki za ten efekt wow po pierwszym użyciu, za fakt, że żaden króliczek nie ucierpiał i za ładny skład. Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lawlietowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Bardzo dobra maska, ślicznie pachnie, nie obciąża włosów. Ma naturalny skład. Dobrze nawilża. Włosy są po niej gładkie i lśniące. Łuski włosa dobrze domknięte.

Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Achhh te maseczki !
  • Uwielbiam testować wszystkie maski do włosów tej firmy. I ta propozycja mnie nie zawiodła

Plusy
    +nie obciąża włosów
    +po regularnym stosowaniu widać efekty
    +ładnie pachnie
    +ogólnie dostepna
    +niedrogi koszt
    +wydajność

Stosuję z czepkiem termicznym raz na jakiś czas, ogólnie zastepuje odżywki maskami do włosów

Używam tego produktu od: 3-4 miesiace

Chcesz pochwalić LoveBeauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska!
  • Pisałam już tu recenzję, ale została usunięta...

Jest to moja druga ulubiona maska (zaraz po Biovaxie Latte).
    Używam jej zarówno ja, jak i mój chłopak i nasze wrażenia się pokrywają.

Maska ma niesamowite zdolności odplątywania włosów (ja swoich włosów nie jestem normalnie po pół godzinie w stanie przeczesać ręką, a chłopak, którego włosy kręcą się dużo bardziej niż moje utrzymuje, że nigdy nie może ). Po tej masce moje włosy się nie plączą (w ogóle! mogę je przeczesywać palcami cały dzień), są gładkie (ale nie są odpowiednio dociążone i lejące), łatwe do rozczesania, uniesione i, niestety, lekko spuszone (podejrzewam olej kokosowy).

Z perspektywy zużytego opakowania - ogólnie poprawia kondycję włosów.

Fantastycznym połączeniem jest mieszanka 50/50 z Biovaxem Latte, a samą maskę używam raz-dwa w tygodniu, ale też używam czasem jako odżywki - nakładam pod prysznicem na dwie minuty na same końce - efekt jest fantastyczny.

Polecam każdemu - maski Biovax to najlepsze, co zrobiłam dla swoich włosów.

Ilość zużytych opakowań: 2x20ml + 3/4 pełnowymiarowego opakowania

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?