Powiększ L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• Świetna
  • Jedyny ratunek dla moich włosów, które są przesuszone od farbowania - zrobiły się sianowate i chętnie się plączą. Trochę się obawiałam, ponieważ skóra głowy ma tendencję do przetłuszczania się - nie wiedziałam jak zniesie olejkową terapię.
    Efekt? Włosy nie są obciążone, za to po zastosowaniu maseczki nabierają połysku, miękkości, cudownego zapachu i bardzo łatwo się rozczesują.
    Konsystencja maseczki jak najbardziej mi odpowiada - nie jest lejąca, lecz na tyle zwarta, by wygodnie rozprowadzić maskę.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kilka saszetek, teraz jestem w trakcie korzystania z opakowania 500 ml

Chcesz pochwalić Loisto za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Polecam!
  • Minusy:
    -Konsystencja maski jest dość zwarta co utrudnia nieco rozprowadzenie jej na włosach. Osobiście wolałabym coś bardziej lejącego.
    Plusy:
    -Ładny, delikatny zapach utrzymujący się na włosach.
    -Włosy lsnią, odbijają światło
    -Gładkość włosów jest bardzo zauważalna w dotyku.
    -Nie puszy końców, wygładza zniszczone końcówki
    -Nie obciąża włosów
    -Cena jest bardzo atrakcyjna
    -Produkt jest ogólnie łatwo dostępny
    -Przy dłuższym stosowaniu poprawia kondycję włosów (nie spodziewajmy sie cudów-nie odbuduje doszczetnie zniszczonych koncowek ktore nalezy obciac)
    JESTEM NA TAK

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kupuję pojedyncze saszetki w zaleznosci od potrzeby

Chcesz pochwalić Kasiusiasia95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic zachwycającego
  • Kupiłam na promocji w Superpharm, skuszona ceną i dobrą opinią internautek.

Początkowo pełna nadziei, ostatecznie się przeliczyłam.

Skład jest całkiem całkiem, konsystencja budyniu, bardzo mi odpowiada, jednak mało zdziałała na moich włosach (które bardzo lubią olej arganowy). Nie zrobiła nic złego, a z dobrego wpływu tylko tyle, że łatwiej jest mi je rozczesać na mokro.

Spodziewałam się dużo więcej dla moich podniszczonych po farbach i prostownicy włosach.

Dużo lepsze efekty widzę po zmieszaniu jej z odżywką Biosilku, która zbyt obciąża mi włosy, i zostawieniu tej mieszanki na co najmniej pół godziny.

Plusy:
    + wydajność, po 2 miesiącach obfitego nakładania na włosy została mi jeszcze 1/3 opakowania.
    + nie obciąża włosów (ale brak też tego dobrego dociążenia)
    + skład
    + zapach

Minusy:
    - nie dociąża włosów
    - nie nawilża
    - za słaba dla moich włosów

Nie wiem, czy skuszę się na nią ponownie. Działanie samego produktu jest dla mnie zdecydowanie za słabe, jednak jestem zadowolona z efektu, jaki daje po zmieszaniu z odżywką.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aune_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie...
  • Skuszona obietnicami producenta i faktem, iz w skladzie znajdziemy oleje, postanowilam ja kupic.
    Poprzedniczka z miodem i cynamonem byla swietna, ta niestety nie...
    Mimo , ze trzymalam ja pol godziny pod czepkiem i recznikiem , nic z tego nie wyszlo.
    Wlosy ciezko sie rozczesywaly, po wysuszeniu byly sztywne i suche...
    Jedynym plusem jest dla mnie sklad no i zapach. Szkoda, bardzo sie rozczarowalam. Moze ktorys z olejkow zawinil...

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić agatka120695 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !
  • Jest to jedna z najlepszych masek jakie stosowałam. Do tej pory kupowałam tą maskę tylko w saszetkach, ale pewnie zdecyduje się też na całe opakowanie bo jest świetna! Nakładam ją na 15-20 minut . Włosy stają się super miękkie, delikatne w dotyku, idealnie dociążone , ale nie obciążone, ślicznie wygładzone i błyszczące.

Ilość zużytych opakowań: ok 10 saszetek

Chcesz pochwalić muppett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię ją
  • Po zużyciu kilku saszetek tej maski zdecydowałam się na pełnowymiarowe opakowanie. Czepek od razu poszedł do kosza, bo nie nadawał się do niczego, ale masce nic nie brakuje. Włosy pięnie lśnią, są gładkie, nie plączą się i są jedwabiste w dotyku.

Konsystencja: nie jest lejąca, ale nie jest zbyt gęsta, koloru białego, produkt błyskawiczny w zmyciu.

Działanie: aplikowałam maskę na jakieś 15-20 minut bez ręcznika. Po tym czasie spłukiwałam ją. Już w trakcie spłukiwania włosy były przyjemne w dotyku i gładkie. Dobrze współpracowała z suszarką. Po wysuszeniu moje włosy były miękkie, pachnące, bardzo przyjemne w dotyku i uniesione. To będzie idealne rozwiązanie dla kogoś z delikatnymi i cienkimi włosami. Nie nakładałam bezpośrednio na skalp głowy, bo maska mogła tamtą strefę zbyt obciążyć.

Zapach: bardzo przyjemny, najbardziej wyczuwam argan, kokosu nic. Utrzymuje się na włosach kilka godzin od mycia. Podczas użytkowania nie dusił i nie zatykał.

Opakowanie: niby okej, ale dla osoby z grubszą ręką może być za wąskie. Aplikowanie produktu z dna trochę sprawiało mi trudność, ale to nie minus. Wieczko dobrze chroni produkt, jest solidnie wykonane.

Dostępność: widziałam głównie w aptekach i tam też kupiłam.

Plusy:
    - cena adekwatna do jakości, wydajności.
    - nie plącze włosów
    - są gładkie, jedwabiste, lejące, uniesione
    - ładnie pachnie i zapach utrzymuje się kilka godzin po myciu
    - szybka w zmyciu

Minusy: nie mam.

Używam tego produktu od: Około 7 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 250 ml. + kilka sazetek

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super DD
  • Uwielbiam tą maskę !
    Mam włosy gęste ale bardzo cienkie zawsze takie przyklapnięte i z natury proste jak drut. Farbuję je dość często bo szybko rosną wiec i muszę o nie bardziej dbać siostra tej maski do włosów farbowanych to jakaś pomyłka ale ta to cudo nie wiem jak to możliwe skoro to ta sama marka no ale... Włosy po tej masce nie są przyklapnięte nawet jak bardzo dużo jej nałożę to ładnie się spłukuje. trzymam nią tak około 1 godz. Tylko że umyte włosy rozgrzewam suszarką tak przez parę sekund tak samo nagrzewam ręcznik by był ciepły do tego oczywiście czepek . Spłukuje później letnią wodą, a końcówki to nawet zimną by łuski się ładnie zamknęły i nie susze ich suszarką, przy regularnym stonowaniu efekt sprężystych, puszystych, miękkich i lśniących włosów jest trwały.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić redzii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zaszkodzi, ale zniszczonym włosom nie pomoże
  • Przetestowałam już prawie wszystkie kosmetyki BIOWAXU i uczciwie muszę przyznać, że mimo dość dobrego składu nie było fajerwerków. Kosmetyki nie zaszkodziły, ale też nie ukoiły moich przesuszonych i zniszczonych farbowaniem włosów. Niestety to tyczyło się też tej maseczki, która miała być jedną z najbardziej odżywczych. Mogę ją zostawić na włosach na 2 godziny, ale efekt będzie i tak taki sam. Nie wiem, może to moje włosy ..

ZALETY:
    - cena (często bardzo dobre promocje w superpharmie)
    - przyjemny delikatny zapach
    - skład
    - delikatna, nie podrażnia

WADY:
    - bardzo gęsta, kremowa konsystencja
    - minimalne działanie nawilżające i odżywiające

Używam tego produktu od: 2014 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 największe pełne opakowanie

Chcesz pochwalić marcymona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla naprawdę zniszczonych włosów idealna
  • Ocenianie masek Bioavax nie należy do najłatwiejszych ocen, ponieważ każda z nich ma swoją specjalność, w której się realizuje. I tak pomarańczowa wersja poprawia kondycję włosów, które przecież są zdrowe, ale brakuje im motywacyjnego kopniaka, a wersja dla włosów blond podbija kolor przy okazji poprawiając kondycję. Tą maskę polecam szczerze dziewczynom, które zniszczyły sobie włosy farbowaniem, rozjaśnianiem, lokowaniem, prostowaniem przez co mają teraz suche, puszące się włosy, przypominające w dotyku siano, a wyglądające jak fryzura lalki, po próbie rozczesania, o coś w tym stylu: bitly.pl/wlosy.

Miałam włosy w takim stanie dwa razy- wtedy maseczka pokazała na co ją stać, a siłę ma wielką.
    Za pierwszym razem zniszczyłam sobie pasma włosów kiepskim rozjaśniaczem. Byłam na siebie trochę wkurzona za sam pomysł rozjaśniania blond włosów, ale jak to się mawiało- co się stało to się nie odstanie. Kiepsko się to czesało, choć było to niewiele pasm, to jednak były widocznie nawet na tle włosów, które ominął ten "genialany" pomysł. Zauważyłam, że z czasem wracają do siebie i pierwsze podejrzenie padło właśnie na Biovax. Nie myliłam się- po nałożeniu grubszej warstwy niż zwykle włosy znowu wyglądały jak... włosy

Drugi raz miał miejsce gdy praktycznie wypaliłam sobie końce przez lokówkę, choć pewnie namiętne farbowanie na różne kolory też się do takiego stanu przyczyniło. Używałam sporej ilości olejku, aby nadać im sensowny wygląd, aż w pewnym momencie mnie olśniło- nałożyłam przesadzoną ilość maski na zniszczone partie włosów, owinęłam je czepkiem i ręcznikiem. Efekt? Ujarzmione, wygładzone włosy. Rozdwojone końcówki i tak nadawały się do ścięcia, ale dzięki masce nie trzeba było ścinać ich tak wiele, tylko faktycznie to co rozdwojone.

Więc skoro ma taki zbawienny wpływ to dlaczego nie zakupię jej ponownie? I tu tkwi problem- maska nadaje się TYLKO do zniszczonych włosów i to tych w stanie krytycznym. Wtedy dostaną energii, staną się wygłodzone lśniące i elastyczne. Gdy nasze włosy są tylko zaniedbane to jedynie je obciąży.

Ilość zużytych opakowań: Dwa po 500 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić To_tylko_Megilena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • WOW
  • Dla moich farbowanych włosów jest wybawieniem

idealny skład olejkowy
    cudowny zapach
    gęsta konsystencja

powodują iż włosy wyglądają jak gładka, mieniąca się tafla
    są odżywione ( nie udwane odżywienie tylko realny efekt)
    zadbane
    sypkie
    po prostu PIĘKNE

no wiadomo, mogłaby być tańsza, ale czekam zwykle na promocje

Używam tego produktu od: kilka mc
    Ilość zużytych opakowań: 6 saszetek

Chcesz pochwalić zijan za czytelną i pomocną recenzję?