Powiększ L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• Jestem na nie
  • Kupiłam tą maskę na promocji w hebe, wcześniej słyszałam o biovaxach same dobre opinie więc się nie wahałam.

Konsystencja bardzo gęsta, ciężko mi się ją nakładało.

Niestety ta maska na moich włosach kompletnie się nie sprawdziła. Za każdym razem trzymałam ją na włosach kilkadziesiąt minut. Już podczas spłukiwaniu włosy były poplątane, szorstkie. Gdy chciałam je rozczesać było jeszcze gorzej. Może inne maski z tej firmy lepiej sobie radzą, ale tej zdecydowanie więcej nie kupię. Nic dobrego nie zrobiła z moimi włosami, spowodowała jedynie więcej kołtunów na włosach.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół słoiczka

Chcesz pochwalić echme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt zerowy
  • Maska nie zrobiła na moich włosach kompletnie nic. Nie nawilżyła ich, nie dodała blasku, włosy nie były idealnie gładkie i sypkie. Cena maski nie jest także jej dużym plusem. Starałam się używać jej w metodzie mycia OMO, jako pierwsze i drugie O. Maskę trzymałam przed około godzinę, a po z 20 minut. Efektów nie było. Jedynym plusem jest zapach i konsystencja.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: mała saszetka

Chcesz pochwalić bettydelvintage za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak, świetny produkt
  • Używam tego produktu w szaszetkach (2 zł sztuka). Dodaję także zdjęcia, jestem na nich ja. Jak widać, warto go kupić.

PLUSY
    - działanie (zaczęłam używać dwa razy w tygodniu, ograniczyłam chemiczne szampony oraz suszarkę, dodawałam do odżywki trochę kropel olejku arganowego i moje włosy niesamowicie się poprawiły. Gdy zaczynałam nie mieć czasu na tę odżywkę, to znowu zaczęły się rozdwajać, niszczyć itp. dlatego prędko do niej wracam!
    - poratował mnie po farbach, rozjaśniaczach i niszczeniu włosów na szeroką skalę
    - włosy odżywione, gładkie, mniej się rozdwajają
    -konsystencja OK
    -zapach w porządku
    -wygodna aplikacja
    -produkt raczej wydajny, saszetka starcza na trzy użycia (mam bardzo długie włosy, ale cienkie)
    - dostępność
    -cena
    - raczej naturalny produkt, na pewno ma mniej chemii niż różne Garniery itp, aczkolwiek jest kilka paskudztw w składzie

MINUSY
    - chyba brak, aczkolwiek nadal szukam czegoś lepszego.

Z pewnością produkt trzeba stosować systematycznie. Oczywiście już po pierwszym użyciu widać ładny efekt, ale uważam, że zastosowanie raz, czy dwa nie ma generalnei sensu.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście saszetek

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić BeatryczeKefir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez spektakularnych efektów
  • Fanką L'biotici jestem od dawna. Najbardziej lubię maskę do włosów blond.
    Wersja z olejami nie przypadła mi do gustu.

Plusy:
    - zawartość naturalnych olejów w składzie
    - wygodne opakowanie, które później można przeznaczyć na coś innego
    - nie podrażnia skalpu

Minusy:
    - chemiczny zapach
    - efekty? Właściwie żadne. Mam włosy niskoporowate, cienkie, więc teoretycznie ta maska powinna być dla mnie idealna (olej kokosowy i makadamia). Włosy po jej użyciu są jakby pozbawione blasku i trudniej się rozczesują.
    Później używałam jej jedynie na skalp, a na długość kładłam inną i tak było optymalnie.

Zwykła maska, dobra do wzbogacania. Stosowana solo nie przynosi spektakularnych efektów.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ada871 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadna rewelacja...
  • Maska jak każda inna... Dlatego dałam jej 3 gwiazdki. Ani nie zaszkodziła ani nie pomogła.

Ma ładny zapach i jest w przystępnej cenie, ale spektakularnych efektów nie zauważyłam. Wydaje mi się, że działa jak każda inna, której dotychczas używałam.

Nie kupię jej ponownie, tylko będę szukać tej "jedynej"

Używam tego produktu od: około roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CynamonowySen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarowanie
  • Kupiłam tą odzywkę,bo wpływem pozytywnych opinii na forum. Niestety rozczarowała mnie.
    Fakt każdy ma inny rodzaj włosa i na każdego dany kosmetyk będzie działał inaczej.
    Oceniajac odzywke po wzgledem moich wlosow nie sprawdzila sie.
    Fakt mam dosc zniszczone wlosy czestym rozjasnianiem odrostow,ale zadna z obietnic nie sprawdzila sie. Wlosy jakie byly dawniej takie zostaly do tej pory.

Dwie gwiazdki przyznalam za:
    - ladny, dlugo utrzymujacy sie zapach
    - latwe rozczesywanie wlosow gdzie po niektorych maskach i z tym mialam problem

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno - 250mln

Chcesz pochwalić Gazelaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dokońca jestem przekonana.
  • Kupiłam tą maskę w saszetce na spróbowanie.
    Mam włosy zniszczone od rozjaśniania, ale też nie jakoś tragicznie, natomiast bardzo się puszą.

Nałożyłam ją z dodatkiem innej maski na godzinę przed myciem głowy, oraz zaraz po umyciu na 15 minut.
    Bardzo ładnie pachnie, zapach utrzymuje się dosyć długo na włosach. Włosy były miękkie i delikatne, ale nie czułam tego "dociążenie" o które mi chodziło.

Dam jej jeszcze jedną szanse.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: saszetka

Chcesz pochwalić czekoladaa544 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak mocnego wygładzenia
  • Maseczka odżywia i nawilża włosy bez efektu obciążenia. Nie wygladza mocno wlosów(bo nie zawiera np. silikonów), ale to nie oznacza ze ich nie nawilża. Niestety mam wlosy z objetoscią(myje szamponem bezsilikonowym) i od maseczki wymagam wiekszego wygladzenia, tak zeby utracily one trochę z objętości. Maseczka ma gesta, tresciwą konsystencję, uwielbiam jej zapach- orientalny, czekoladowo-kokosowy. Jest wydajna, wystarczy mała ilość na włosach. Trzymam ją pół godziny, wlosy mam zawinięte w ręcznik.
    Używam tego produktu od: niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: trzecia saszetka

Chcesz pochwalić domini8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie
  • Mam włosy średniodługie, wysokoporowate, kręcone. Mój wybór padł na tę maskę, gdyż ma emolientowy skład, i nie zawiera protein. Oleju kokosowego się nie bałam, gdyż testowałam go wcześniej do olejowania, i moich włosów nie puszył.
    Bardzo się rozczarowałam. Włosy po użyciu maski wyglądają i zachowują się o wiele gorzej niż po użyciu tańszych masek, czy choćby samej odżywki. Niestety, nie są miękkie, ani puszyste, tylko spuszone, Nie chcą się ładnie kręcić, mimo, że normalnie nie mam problemów ze skrętem. Czy nałożę ją na 5 minut i wprasuję, czy potrzymam pół godziny pod czepkiem i ręcznikiem, nie widzę efektów obiecywanych przez producenta. Już kilka godzin po umyciu włosy sprawiają wrażenie przesuszonych, nie wspominając o dniu następnym.
    Do plusów maski należą: zapach(który na włosach niestety jest niewyczuwalny), konsystencja-łatwo maskę nałożyć, nie spływa podczas wprasowywania. Jednak to za mało, żeby płacić 15-20 zł za niewielkie opakowanie 250 ml. Polecam przed zakupem pełnowymiarowego opakowania zaopatrzyć się w 1-2 saszetki, aby zobaczyć jak sprawuje się na włosach.

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obciąża
  • Skuszona trzema olejami w składzie kupiłam tę maskę po skończeniu maski do włosów ciemnych z tej samej firmy. Niestety bardzo się rozczarowałam - obciąża ciężkie włosy! Niby nawilża, ale cóż z tego, skoro włosy są ulizane?

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić _plinka za czytelną i pomocną recenzję?