Powiększ L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• Wspaniała!
  • Produkt jest świetny, każde włosy mają inne potrzeby, więc nalezy 'odkryć' jak go używać. Niektórym służy nakładanie maski na całą noc, ale w moim przypadku po umyciu maskę pod czepkiem i ręcznikiem noszę około 1-2h, mam kręcone, suche i zniszczone włosy.

Po masce, przy dokładnym spłukaniu letnią wodą włosy są mięciutkie, sypkie i baaardzo przyjemne Uwielbiam ten produkt!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić prostoZpieca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża włosy
  • Mam włosy rozjaśniane więc muszę zapewnić im odpowiednie nawilżenie, szczególnie końcówkom. Po użyciu tej maseczki włosy są:
    - bardziej błyszczące,
    - wygładzone,
    - miękkie w dotyku,
    - nawilżone,
    - lepiej się układają.
    Maseczka ma korzystny dla włosów skład. Pięknie pachnie, a zapach utrzymuje się na włosach. Konsystencja jest masełkowata dość gęsta więc łatwo pokryć całe włosy. Dodatkowo w opakowaniu znajduje się foliowy czepek. Cena w porównaniu do wydajności jest niska. Po dłuższym czasie stosowania zauważyłam, że zmniejszyła się ilość rozdwojonych końcówek. Podsumowując jestem z niej bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: osiem miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Jestem wielką fanką serii biovax i na promocji w SP kupiłam tą maskę i kilka innych produktów.

Maska ma ładny zapach
    Pojemniczek mi nie przeszkadza ale też nie jestem jego fanką.
    Maskę stosowałam na włosy 2 razy. Efekt był O.K. ale nie był tak spektakularny jak przy masce keratyna i jedwab.
    Na pewno jest bogata w składniki ale moim włosom chyba nie wszystkie te oleje służą. Brakowało mi nawilżenia i zmiękczenia włosów.

Maskę oddałam siostrze i jest bardzo zadowolona. Chyba zależy od włosów

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pietrusiowata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Dobra maska za niewielkie pieniądze.
    Mam włosy w bardzo dobrej kondycji dzieki właśnie maskom Biovax.
    Mam również bardzo duże problemy ze skórą głowy, wystarczy że użyję "nietakich produktów" i od razu występuje świąd i łupież. Te maski tego nie powodują u mnie.
    Maski używam od przeszło 2 lat, naprzemiennie z innymi maskami Biovax.
    Masek używam co drugie mycie (zostawiam na ponad godzinę pod czapką).
    Włosy po masce 3 oleje są miękke, błyszczące i ładnie pachną.
    Ale trzeba być cierpliwym, ja uzyskałam zadawalający efekt po około pół roku stosowania maski. Wiadomo maski nie zawierają silikonów i nie ma od razu efektu WOW. Pielęgnują włosy stopniowo.
    Dlatego nie rozumiem osób, które krytykują ją po 3-4 użyciach.
    Dla mnie świetna maska w super cenie.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 500ml

Chcesz pochwalić sechmett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, bardzo
  • Bardzo polubiłam się z tą maską i na pewno sięgnę po nią jeszcze nie raz. Mam włosy suche i zniszczone i ta maska dobrze na nie działa.Stosowałam ją według zaleceń: nakładałam na włosy, przykrywałam termoczepkiem i ręcznikiem i pozostawiałam na dłużej. Zazwyczaj na około godzinę.

Po jej użyciu włosy są mięciutkie, delikatne w dotyku, puszyste. Mam wrażenie, że wyraźnie nawilżone, przy tym leciutkie. Maska je regeneruje, a przy tym nie przyśpiesza ich przetłuszczania, nie obciąża. To lubię.
    Włosy się po niej łatwo rozczesują.

Maska pięknie pachnie i ma idealną konsystencję. Gęstą i treściwą, dzięki czemu nie ścieka z włosów.

Lubię i zakupię na pewno jeszcze kilka razy

Używam tego produktu od: ok pół roku

Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Spodziewałam się po niej lepszych efektów, jednak się zawiodłam. Początkowo dawala dobre efekty, jednak z czasem zachwyt nad nią minął. Przede wszystkim moje włosy się po niej pusza, nie ułatwia rozczesywanie ani nie odżywia wlosów w jakimś widocznym stopniu. Plusem jest ładny zapach, wydajność, cena oraz opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mikygrey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna
  • Trafiłam na nią kiedyś w biedronce, była dostępna w saszetkach, kilka rodzaju po ok. 2 zł za sztukę.
    Kupiłam kilka różnych i ze wszystkich jestem zadowolona.
    Spełnia wszystkie oczekiwania.
    Nakładam ją raz w tygodniu, po wcześniejszym olejowniu olejem kokosowym. Zostawiam na ok. pół godziny.
    Włosy są miękkie w dotyku, lekkie i cudownie pachną. Lepiej się układają i są błyszczące. Jak najbardziej polecam na dłuższe odżywianie

Ilość zużytych opakowań: 10 szt

Chcesz pochwalić Pinka992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Tyle dobrych opinii, a u mnie klapa.

Na moich włosach nie sprawdziła się zupełnie. Po każdym użyciu były szorstkie, tępe, bez blasku/matowe oraz spuszone. Coś strasznego! Dałam jej kilka szans, używałam na różne sposoby, ale zawsze to samo.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić ankaa86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniała
  • Maska ma działanie wręcz cudowne. Włosy po niej są mięciutkie i lejące, idealnie wygładzone, nawet jeden włosek nie odstaje. Do tego przepięknie błyszczą. Nie przyspiesza przetłuszczani się włosów. A do tego cudownie pachnie.

PLUSY
    + cena (w promocji kosztuje nieco ponad 10 zł)
    + wydajność
    + zapach
    włosy po niej są:
    + miękie
    + gładkie
    + błyszczące

MINUSY
    bral

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 (250 ml)

Chcesz pochwalić Iris06648 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC wśrod kosmetykow do włosów
  • Natknęłam się na ta maskę kiedy przypadkowo weszłam do Super Pharm. Była akurat w promocji i postanowiłam ją kupic. Okazała się najlepszą maską jaką kiedykolwiek miałam.
    Ma same zalety:
    -bardzo dobrze nawilża włosy
    -po wysuszeniu włosy są sypkie, przelatują przez palce
    -rozdwojone końcówki zniknęły
    -piękny zapach
    -wygodne opakowanie
    Nic dodać nic ująć.
    Z pewnością będę jej dalej używać.
    Polecam z całego serca

Ilość zużytych opakowań: 4 dużych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Tynka3366 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij