Powiększ L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• Lubię, bardzo
  • Bardzo polubiłam się z tą maską i na pewno sięgnę po nią jeszcze nie raz. Mam włosy suche i zniszczone i ta maska dobrze na nie działa.Stosowałam ją według zaleceń: nakładałam na włosy, przykrywałam termoczepkiem i ręcznikiem i pozostawiałam na dłużej. Zazwyczaj na około godzinę.

Po jej użyciu włosy są mięciutkie, delikatne w dotyku, puszyste. Mam wrażenie, że wyraźnie nawilżone, przy tym leciutkie. Maska je regeneruje, a przy tym nie przyśpiesza ich przetłuszczania, nie obciąża. To lubię.
    Włosy się po niej łatwo rozczesują.

Maska pięknie pachnie i ma idealną konsystencję. Gęstą i treściwą, dzięki czemu nie ścieka z włosów.

Lubię i zakupię na pewno jeszcze kilka razy

Używam tego produktu od: ok pół roku

Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Spodziewałam się po niej lepszych efektów, jednak się zawiodłam. Początkowo dawala dobre efekty, jednak z czasem zachwyt nad nią minął. Przede wszystkim moje włosy się po niej pusza, nie ułatwia rozczesywanie ani nie odżywia wlosów w jakimś widocznym stopniu. Plusem jest ładny zapach, wydajność, cena oraz opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić mikygrey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna
  • Trafiłam na nią kiedyś w biedronce, była dostępna w saszetkach, kilka rodzaju po ok. 2 zł za sztukę.
    Kupiłam kilka różnych i ze wszystkich jestem zadowolona.
    Spełnia wszystkie oczekiwania.
    Nakładam ją raz w tygodniu, po wcześniejszym olejowniu olejem kokosowym. Zostawiam na ok. pół godziny.
    Włosy są miękkie w dotyku, lekkie i cudownie pachną. Lepiej się układają i są błyszczące. Jak najbardziej polecam na dłuższe odżywianie

Ilość zużytych opakowań: 10 szt

Chcesz pochwalić Pinka992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Tyle dobrych opinii, a u mnie klapa.

Na moich włosach nie sprawdziła się zupełnie. Po każdym użyciu były szorstkie, tępe, bez blasku/matowe oraz spuszone. Coś strasznego! Dałam jej kilka szans, używałam na różne sposoby, ale zawsze to samo.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić ankaa86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniała
  • Maska ma działanie wręcz cudowne. Włosy po niej są mięciutkie i lejące, idealnie wygładzone, nawet jeden włosek nie odstaje. Do tego przepięknie błyszczą. Nie przyspiesza przetłuszczani się włosów. A do tego cudownie pachnie.

PLUSY
    + cena (w promocji kosztuje nieco ponad 10 zł)
    + wydajność
    + zapach
    włosy po niej są:
    + miękie
    + gładkie
    + błyszczące

MINUSY
    bral

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 (250 ml)

Chcesz pochwalić Iris06648 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC wśrod kosmetykow do włosów
  • Natknęłam się na ta maskę kiedy przypadkowo weszłam do Super Pharm. Była akurat w promocji i postanowiłam ją kupic. Okazała się najlepszą maską jaką kiedykolwiek miałam.
    Ma same zalety:
    -bardzo dobrze nawilża włosy
    -po wysuszeniu włosy są sypkie, przelatują przez palce
    -rozdwojone końcówki zniknęły
    -piękny zapach
    -wygodne opakowanie
    Nic dodać nic ująć.
    Z pewnością będę jej dalej używać.
    Polecam z całego serca

Ilość zużytych opakowań: 4 dużych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Tynka3366 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na TAK
  • PLUSY:
    - zapach
    -cena
    -opakowanie
    -działanie : świetnie nawilża , wygładza , nie powoduje puchu , ładny zapach na włosach , nie obciąża , ale dociąża

MINUSY:
    ja tutaj nic nie zauważyłam

Chcesz pochwalić Blablak29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna maska
  • używam maski co czwarte mycie. bo używam jeszcze 3 innych produktów tego typu jednocześnie.
    - ładnie pachnie
    - jest gęsta, co lubię
    -nie spływa z włosów
    -ładnie nawilża włosy
    -następnego dnia, po wyprostowaniu włosy zaczynają się robić strasznie suche
    -w porównaniu do innych masek mam niewielkie trudności w rozczesywaniu
    4/5

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić klaudekr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!!!
  • Ta maska jest cudowna!!
    *silnie nawilża i regeneruje włosy
    * nie obciąża a wygładza
    * włosy po niej są rewelacyjne, odżywione, mięciutkie
    * zapach dla mnie bardzo przyjemny
    * dodatki jak najbardziej na plus
    *cena nie jest za jak za takie działanie

Minusów: brak

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić elle09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony Biowax
  • Z Biowax\'owymi maskami u mnie to jest tak, że mam je bardzo długo. Po pierwsze, troszkę uciążliwa bywa ich aplikacja (trzeba mieć wolny wieczór w moim przypadku), po drugie-woskowa konsystencja.

Ta maska wystarczyła mi na ok pół roku (stosowanie raz na tydzień, średnia długość włosów).

Osobiście zdążyłam już przetestować na moich wybrednych włosach 3-4 Waxy i z tego jestem najbardziej zadowolona.

Polubiłam go za:
    + działanie- nawilża, sprawia że włosy po nim są piękne, mięsiste, sypkie, błyszczące; zawsze po spłukaniu, kiedy włosy są mokre, wyglądają jak w reklamie TV, tzw. efekt tafli- bardzo mi się to podoba
    + skład- o tym chyba nie trzeba wspominać, recenzując te kultowe maski
    + dostępność
    + piękny zapach!

Za co odjęłam pół gwiazdki?
    Nie wiem z czego to wynika, ale zupełnie przy końcu opakowania, moje włosy zaczęły dziwnie na niego reagować- pojawiały się przesuszone końcówki. Albo "przyzwyczaiły się" do składu i po prostu nie działał już tak jak trzeba, albo po pół roku stania w łazience zaczął się "psuć"

Ilość zużytych opakowań: jedno całe udało się skończyć

Chcesz pochwalić muzeumolbrzymuf za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij