Powiększ L`Biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez sephorzanka

BiovaxŸ Naturalne Oleje Argan Makadamia Kokos to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości.
Kuracja uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd oraz utrzymując je w doskonałej formie. Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych olejów, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu.
Receptura maseczki BiovaxŸ zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia:
Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce BiovaxŸ jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Quaternium-87, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Betaine, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Salicylate

• Średnia
  • Moje włosy jej nie pokochały. Zachwycona maską do włosów ciemnych kupiłam tą i się trochę rozczarowałam. Trochę wygładza włosy, ma fajną, ciężką konsystencję, ale nie nawilża tak, jak tego oczekiwałam.

Chcesz pochwalić saghira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla moich włosów.
  • Maseczkę tę kupiłam z nadzieją, że pokocham ją jak inne Biovaxy. Dla mnie okazała się za słaba. Włosy mam długie, falują, uwielbiają dogłębne nawilżanie.

Nie są zniszczone, ale ze względu na budowę włosa uwielbiają płatać mi figle.

Maska ma konsystencję jak w przypadku innych Biovaxów, gęsta i bardzo treściwa.

Opakowanie plastikowe, z pokrywką, łatwo wydobyć ją do samego końca.
    Dość wydajna, cena jak to Biovaxy, około 18zł w zielarskim.

Na pewno ułatwia rozczesywanie, włosy błyszczą, ale nie nawilża
    spektakularnie, raczej jak zwykła odżywka.Ładnie wygładziła końce, Nie ma efektu "wow", raz miałam nawet wrażenie, że bardzo puszyły mi się po
    niej włosy.

Zużyłam do końca, ale bez większych fajerwerków.

Nie sądzę bym wróciła do niej kiedykolwiek, jednak szampon z tej serii i
    eliksir na pewno przetestuję.

Używam tego produktu od: Około 1,5 mca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę regeneruję!
  • Maseczki tej używałam około rok temu, ale nadal pamiętam jej świetnie działanie na moich włosach. Farbowałam je co dwa tygodnie na czarny kolor (nieszczęsną Palette!), prostowałam codziennie po kilka razy, nie używałam żadnych masek, nie zabezpieczyłam ani nie chroniłam. Kupiłam tą maseczkę ponieważ akurat znajdowała się w mojej aptece. Już po pierwszym użyciu włosy wydawały się zdrosze. Były sypkie, błyszczące i pachnące. Łatwo się rozczesywały, skręt moich loków był pięknie utrwalony. Pamiętam, że ta maseczka uratowała moje włosy przed ścięciem. Polecam ją bardzo bo zadziałała na moich, naprawdę już skatowanych włosach.
    Odejmuje gwiazdkę za cenę. Używam tego produktu od: ostatnio rok temuIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Naat_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się więcej
  • Mam włosy wysokoporowate, cienkie, falujące. Maska zupełnie się u mnie nie sprawdziła, sprawia że włosy są matowe, kleiste i okropnie się puszą.

Ma ładny zapach i włosy dobrze się po niej rozczesują, ale to za mało.

Nie polecam, widocznie nie na każdych włosach się sprawdza.

Używam tego produktu od: 4mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić _jasmin_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie.
  • Maski starałam się używać zgodnie z zaleceniami producenta i tutaj poniosła ona klęskę. Sprawdziła się jedynie podczas olejowania metodą " na odżywkę"

Minusy:
    - obciąża włosy
    - nie widzę efektów jej działania

Plusy:
    - konsystencja
    - skład

może to wina moich włosów, ale u mnie się nie sprawdziła

Używam tego produktu od: 20-02-2014

Chcesz pochwalić just dream za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hicior!
  • Analiza skladu:
    Aqua - woda;
    Cetyl Alcohol - emolient tłusty, tworzy na powierzchni warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni włosa;
    Glycerin - substancja nawilżająca, ułatwia transport innych substancji w głąb skóry;
    Cetearyl Alcohol - substancja konsystencjotwórcza;
    Ceteareth-20 - emulgator składnik umożliwiający powstanie emulsji (powstaje przez połączenie fazy wodnej z fazą olejową);
    Quaternium-87 - konserwant;
    Cetrimonium Chloride - konserwant, ułatwia spłukiwanie preparatu;
    Argania Spinosa Kernel Oil - olej arganowy;
    Macadamia Integrifolia Seed Oil - olej macadamia;
    Cocos Nucifera Oil - olej kokosowy;
    Betaine - humektant o działaniu silnie nawilżającym;
    Acetylated Lanolin - emolient tłusty, tworzy na powierzchni warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni włosa;
    Lawsonia Inermis Leaf Extract - ekstrakt z henny;
    Sodium Benzoate - konserwant;
    Potassium Sorbate - konserwant
    Citric Acid - kwas cytrynowy (regulator ph);
    Triethanolamine - regulator ph;
    Hexyl Salicylate - składnik kompozycji zapachowych.

Jestem zachwycona. Zazwyczaj służą mi wszystkie biovax'y, ale ten przeszedł sam siebie. Włosy są tak niesamowicie nawilżone, lejące się i mocne, że mam ochotę ciągle miętolic je w rękach. Mimo że posiada olej kokosowy, to nie ma przepuszu na moich falowanych zniszczonych włosach.

Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja jestem na NIE
  • Mam włosy bardzo suche, przesuszone, a do tego naturalnie falujące, które nieujarzmione zamieniają się w siano-puch. Maseczka u mnie nie sprawdziła się wcale.
    Ciężka, toporna konsystencja, którą trudno nałożyć i rozprowadzić. Nie wygładza nic a nic, i nie ułatwia rozczesywania. Może i długoterminowo reperuje uszkodzony włos, ale na pewno NIE NAWILŻA. A tego oczekuję od maski z olejami...
    Jak niektóre tutaj koleżanki Wizażanki, również walczę z puchem na głowie i któraś słusznie zauważyła, że poprzez kokos w składzie włosie takie jak moje okropnie się puszy... Nici więc z "wygładzonej powierzchni", jak obiecuje producent.

Ilość zużytych opakowań: 1 pucha
    Używam tego produktu od: starczyła na kilka miesięcy

Chcesz pochwalić jowisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Miałam bardzo zniszczone włosy i pomimo iż są one przetłuszczające to końce były bardzo suche. dzięki tej odzywce na nowo odzyskały blask, stały się mocniejsze, mniej rozdwojone, miękkie w dotyku oraz gładsze. Mam problem żeby go kupić w sklepie na jakiejś promocji, ale będę szukać. Naprawdę jest to jedna z lepszych odżywek.

Chcesz pochwalić paula8216 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dzięki niej wracam do testowania produktów L'Biotica
  • Na markę L'Biotica zwróciłam uwagę przede wszystkim dzięki jej popularności na wizażu. Niestety, większość wypróbowanych produktów nie była dla mnie żadną rewelacją. Nowa seria z olejami kusiła mnie tak bardzo, że mimo uprzedzeń postanowiłam wypróbować Ta maska obroniła dobre imię marki, mam ochotę wrócić do testowania reszty produktów do włosów.

+ Bardzo gęsta, treściwa konsystencja. Przypomina mi bardzo gęsty budyń lub kaszkę mannę Wystarczy odrobina, by pokryć nią włosy, w związku z czym jest super wydajna.

+ Produkt ślicznie pachnie - zapach jest bardzo elegancki, nieco orientalny. Umila stosowanie i długo utrzymuje się na kosmykach.

+ Super wygładza. Włosy stały się po niej mega gładkie - po jej użyciu dosłownie zsuwała mi się z kucyka gumka, końcówki mniej się rozdwajają. Maska silnie zmiękcza, ułatwia rozczesywanie.

+ Niska cena, bardzo dobra dostępność w aptekach i SuperPharm. Plus dla producenta za drobne gratisiki, w postaci czepka i próbki olejku.

Za co zabieram gwiazdkę ? Nie jest to produkt, który spektakularnie odmienił moją czuprynę, poza tym moje wlosy szybko się do niej przyzwyczaił i dosłownie po miesiącu miałam wrażenie, że działa już słabiej

Używam tego produktu od: grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska
  • Plusy:
    - cena
    - wydajność
    - dostępność
    - skład
    - ładnie nawilża włosy
    - odżywia je- maska widocznie poprawiła kondycję moich włosów- mnie wypadają, łamią się, końcówki mniej się rozdwajają
    - nadaje miękkości i blasku kosmykom, a także ładnie je wygładza

Minusy:
    - o tyle dziwna przypadłość, że nie za każdym razem kiedy ją użyję, ale włosy się puszą i elektryzują
    - niestety lekko je obciąża, choć daję minimalną ilość

Ogólnie- polecam do zregenerowania włosów. Bardzo dobra.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietne ale to jeszcze nie to
  • Zacznę od tego iż po wieloletnim katowaniu moich włosów rozjaśnianiem, wieloletnim codziennym prostowaniem po kilka razy dziennie, nagłymi zmianami kolorów moje włosy są w świetnej kondyncji. Nie jest ich tak wiele jak kiedyś ale to mi odpowiada.
    Włosy moje są wytrzymałe i chyba nic ich nie zniszczy ale za to były sianowate i musiałam je ściąć przez moje ombre.
    Maseczkę używam od dwóch miesiący na zmianę z maseczka z Altera z granatem i alosem i dodaje do maseczki łyżeczkę olejku rycynowego i takie zabiegi robię trzy razy w tygodniu.
    Efektem tych zabiegów są nawilżone, gładkie ( moje włosy normalnie to się puszą) pachnące, świeże, miękkie, delikatne włosy.
    Daje cztery gwiazdki, ponieważ nie jest pewna co tak dobrze na nie odziałuje czy to ta maseczka czy ta druga. Jedno wiem na pewno maseczki z Biovax goszczą u mnie od dwóch lat i to w róznych seriach i to się niezmieni nigdy....Używam tego produktu od: dwa miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić b20173 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie powaliła mnie na kolana
  • Do jej kupna zainspirowała mnie nieesia25 i bardzo pozytywne oceny tutaj, na wizazu. Niestety maska jak maska, nie powaliła mnie na kolana.

Ślicznie pachnie i jest duża, wizaz znowu zaniża cenę ja kupiłam swoją za 27zł, to spora różnica.

Jest wydajna, aż 250ml, regeneruje włosy, ale bez szału.
    Nie lepiej niż inne maski.

Jej minusami moim zdaniem są: opakowanie - bardzo \\\'apteczne\\\' i to, że trzeba ją tyle trzymać na włosach.

Używam tego produktu od: 2 mięsiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządna
  • Na dzien dzisiejszy w porownaniu doi innych przeze mnie testowanych bije je o łeb.Zapach,konsystencja,skład i działanie...jest rewelacyjna.Mozliwosc kupienia ekonomicznego opak .Nie wychodzi drogo,a te wlasciwosci...miodzio.Maska bardzo dobra.Stosuje w duecie z eliksirem na konce i tak do ok polowy wlosow

Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna!
  • Ta wersja zdeklasowała moją dotychczasową ulubioną : do włosów ciemnych.
    Maska ma same plusy. Pięknie pachnie, gęsta konsystencja, wydajna, w promocji kosztuje ok. 12zł, ale oczywiście liczą się efekty, a te są zniewalające. Włosy są mięciutkie, wygładzone, ujarzmione, pięknie błyszczą, łatwo rozczesują. Maska ani trochę nie obciąża włosów, czego się bałam ze względu na oleje, ale nic takiego nie ma miejsca.
    Zdecydowanie polecam!

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Świetna!
  • Moje włosy i skóra kochają wszystkie oleje, a ta maska jest dla mnie stworzona. Mam po niej efekt wow – piękna lśniąca tafla włosów. Nie mogę się przestać macać po głowie Trzymam maskę na włosach zgodnie z zaleceniem lub sporo dłużej pod czepkiem i ręcznikiem. Eksperymentalnie użyłam jej kiedyś w mokrej saunie – potem to już w ogóle padłam z wrażenia, miałam włosy jak gwiazda na gali oscarowej, polecam tę metodę

Cena nie jest bardzo wygórowana, szczególnie w promocji. Maska jest wydajna. Polecam całą serie Biovaxu z olejami, mam też z tej linii olejek na końcówki i szampon. Kupię tę maskę ponownie, ale najpierw wypróbuję jeszcze inne maski Biovaxu.

Pół gwiazdki odejmuję za obciążanie włosów – niestety, po tej masce szybciej niż zwykle mi się przetłuszczają, ale mogę z tym żyć dla tak wspaniałych efektów!

Ilość zużytych opakowań: 1 słoik oraz 1 saszetka 20 ml

Chcesz pochwalić dori7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • moim zdaniem jest to najlepsza maska biovax.

plusy:
    + pięknie pachnie
    + gęsta konsystencja
    + wydajna
    + włosy są miękkie, gładkie, lśniące
    + mieszam ją z innymi maskami i olejami
    + opakowanie
    + nawilża
    + cena w promocji (ok. 12 zł)
    + dostępna w Superpharm, Hebe

minusy:
    - czasami się puszą, chociaż to wina oleju kokosowego

Chcesz pochwalić invisibletouches za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Efekt jest
  • Świetny produkt, kupiłam go w promocji za ok 12 zł (świetna cena!), maska jestgęsta, bogata, ładnie pachnie, moje włosy ją kochają ( wcześniej z masek Biovax uzywałam jedynie tej mlecznej). Maska na pewno głęboko odżywia i dociąża włosy, są miękkie, spręzyste i lśniące - dla mnie rewelacja.

Dla moich włosów jest mało wydajna, całe opakowanie wystaczyło mi na kilka ( czy ja wiem może z 7???) aplikacji raz w tygodniu, ale moje włosy ( długie, grube i gęste) lubią być obficie karmione.

Stosunek ceny do jakości bardzo korzystny, na pewno kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: jedno i kupię więcej!

Chcesz pochwalić fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miękkie,sprężyste loki!
  • Maseczkę kupiłam w formie dwóch 20 ml próbek w biedronce;p Na początku byłam nieco rozczarowana ,ponieważ został tylko ten rodzaj a ja czaiłam się na te pozostałe Trochę zwlekałam z testami ale w końcu z braku laku zdecydowałam się na tą maseczkę. Trzymałam pod czepkiem jakieś 20 min. Pierwszego dnia nie byłam zachwycona,gdyż nie zauważyłam żadnych cudownych właściwości ale już drugiego byłam zachwycona!!!!!!! Kiedy rozpuściłam włosy do olejowania moim oczom ukazały się piękne mięsiste,idealnie sprężyste i błyszczące loki!
    Plusy:
    -piękny zapach
    -kremowa konsystencja
    -wydajność
    -wygodne opakowanie(250ml,500ml i 20ml)
    -miękkie,sprężyste loki
    -zero puchu!
    -dociążenie
    -blask
    -cena na % (ogólnie korzystniejsza za 0,5l)
    Minusy:
    -brak
    Polecam nawet do nie niskoporowatych włosów(w składzie olej kokosowy) a nuż może też sprawdzi się tak jak u mnie

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 2x20ml

Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super regeneracja
  • Bardzo fajna maska - obietnice producenta spełnione
    Nakładam tak co 3-4 mycie włosów na jakąś godzinkę. Włosy po zastosowaniu są mięsiste, gładkie i lśniące Fajnie się układają i pięknie pachną. Cena jest niewielka zwłaszcza za opakowanie 500ml W dodatku wydajna i łatwo dostępna.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Połowa opakowania 500ml

Chcesz pochwalić GrumpyCat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet, nawet.
  • Nie zaskoczyła mnie swoim działaniem, ale spełnia część obietnic producenta:
    +sprężyste włosy na całej długości
    +wzmocniona struktura
    +końcówki w lepszym stanie
    +bardzo fajnie działa na skórę głowy, nawilża

Ma dość intensywny zapach, mi akurat odpowiada.
    Jest mniej wydajna, niż inne biovaxy (bardzo gęsta).
    Efekty widoczne są dopiero po kilkutygodniowej kuracji, ale warto spróbować, szczególnie, że w Superpharm lub Hebe można ją dostać za mniej niż 15 zł (ja upolowałam za 11 )

Chcesz pochwalić mkwizazanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • bardzo lubię tą maskę, moje długie włosy są po niej wygładzone, nawilżone i lśniące. Ładnie pachnie i dobrze się rozprowadza. Nie obciąża mi włosów, po jej użyciu moje włosy są jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego, takie lekkie i 'sypkie', bardzo lubię ten efekt. Cena też zachęcająca, do tej pory kupowałam saszetki z tą maską, zużyłam już chyba ze 4, więc czas kupić duże opakowanie. Nie stosuje jej z jakąś określoną częstotliwością, mniej więcej raz na tydzień, nakładam na ok 20-30 min i spłukuje.

Używam tego produktu od: 3-4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Chcesz pochwalić dreamlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Zdecydowanie dla mnie. Mam rozjaśnione z czarnych do rudych włosy,makabrycznie przesuszone,wprost bałam się spalenia. Używam potężnego zestawu kosmetyku do włosów,ten jest w mojej top 5. Nie trzymam go dłużej niż 15 minut,używam co dwa-trzy dni. Super zapach,fantastyczna wydajność. Włosy nawilżone,nie obciążone,zregenerowane po tym,co zrobiła mi na nich fryzjerka. Miałam włosy przetłuszczające,po tym kosmetyku nie ma takiego efektu,są ładne,świeże,dociążone. Polecam !!!!

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić jagodka1802 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie dla mnie
  • Przede wszystkim ładny zapach. Konsystencja bardzo gęsta i czuć obecność olei. Może nawet troszkę tłusta przez co ciężko ją rozprowadzić ją. Efekt mizerny wręcz... jak po zwykłej, taniej odżywce. Włosy nie są jakieś miękkie czy zregenerowane a tylko dociążone i płaskie. Zapach maseczki nie utrzymuje się długo. Raczej di niej nie powrócę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 22 raz(y)
  • idealna dla niskoporowatych włosów
  • pół gwiazdki odejmuję jej za to, iż nałożona w większej ilości może obciążyć nam włosy. poza tym jest idealna.
    moje niskoporowate włosy pokochały ją od pierwszego użycia.
    włosy po niej są gładkie, puszyste, lśniące, błuszczące i zdrowe. pięknie pachnie kokosem. używanie jej to czysta przyjemność.
    maksymalna dawka cennych olejków powoduje, że włosy są odżywione i zdrowe. ale nie można z nią przesadzić.
    mój hit na długo.
    nie podrażniła mojej wrażliwej skóry głowy i nie wywołała łupieżu.
    polecam ale tylko do włosów niskoporowatych. włosy sztywne i zniszczone nie polubią sie z tą maską napewno.

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !
  • Maskę kupiłam w listopadzie lub grudniu w drogerii Super Pharm na promocji za 11 lub 12 zł Myślę, że zdecydowanie była warta swojej ceny, jak i jest jej warta bez promocji czyli jakieś 20 zł. Z efektów jestem zadowolona. Jednak nie używam jej regularnie tylko zamiennie z inną maską Goldwell, więc ciężko mi ocenić rezultaty.

Plusy:
    + ładny zapach
    + przyjemna konsystencja
    + czepek dodany do opakowania (dzięki temu maska lepiej działa na włosy, a i ubrania czy pościel się nie zbrudzą)
    + wygładza i zmiękcza włosy
    + nie jest droga

Minusy:
    - trudno dostępna (widziałam ją tylko w Super Pharmie)

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Chcesz pochwalić vanilla246 za czytelną i pomocną recenzję?