Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy (stara wersja))

Rimmel Podkład Lasting Finish 25 Hour Foundation to trwałość do 25 godzin. Nowa formuła z Mineral Complex pomaga w rewitalizacji i ponownie ożywia przepracowaną skórę. Brak oznak zmęczenia, makijaż na całe 25 godzin. zapewnia sprawne lekkie pokrycie. Lasting Finish 25 Hour Foundation zawiera nawilżający system Aqua Primer więc skóra jest nawilżona i czuje się komfortowo przez cały dzień. Skóra staje się pobudzona, nawilżona a kolor pozostaje wierny.

Bardzo dobry podkład

Jeden z fajniejszych podkładów, jakie miałam okazję używac. Kupiłam go zachęcona bardzo dobrymi opiniami w promocji w hebe za 20 zł. Kolor 100 jest idealny dla mojej bardzo jasnej cery

PLUSY:
-opakowanie z pompką, bardzo ładne, przyjemne dla oka i wygodne
-przepiękny zapach!! zazwyczaj podkłady nie pachną tak ślicznie :)
-zadawalajace krycie (mam cerę baaardzo skłonną do wyprysków i z wieloma bliznami potradzikowymi)
-często można go nabyc w promocji
-nie waży się
-nie ciemnieje
-ładnie sie rozprowadza
-nie jest lejący
-naprawdę bardzo długo się utrzymuje :)

MINUSY:
-twarz lepi się po nim
-na początku troszkę zapychał
-byt mała gama kolorystyczna

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Fajny

Jestem blada (ale ta bladość bardziej różowa niż żółta) i każdy podkład wyglądał do tej pory na mnie lekko żółto, ciemniał po nałożeniu itp. ten podkład ma fajna kolorystykę, bo w koncu dobrałam idealnie do swojego kolorytu skóry, co w drogeryjnych podkładach jest ciażkie. Poza tym po pierwszym uzyciu zdziwiła mnie jego konsystencja, jest on gęsty i tłusty jak krem, ale fajnie sie rozprowadza po skórze. Jest trwały, nie zapycha, ładne wygląda na skórze (troszkę wręcz sie wtapia w nią). Jak do tej pory mój ulubieniec.

Rimmel

Podkład jest strasznie gęsty, zazwyczaj nakładam podkłady palcami i ten akurat później ciężko zmyć. Ale może właśnie to jest plusem? Mnie denerwowało to na tyle, że zainwestowałam w gąbeczkę. Gąbeczką lepiej rozprowadzał się na twarzy.
Opakowanie, ładne i dość duże. Produkt jest wydajny, ale ciężko wykorzystać go do końca gdyż pompka nie dosięga do dna. Dodatkowo produkt osiada na ściankach przez co ciężko określić ile go jeszcze pozostało. Samo szkło jest na tyle trwałe , że przetrwało już z 10 upadków na kafelki. Kafelki i opakowanie jest całe-uf. Podkład rzeczywiście jest w miarę trwały. Skóra jest zmatowiona, ale aby był jakiś dobry efekt koniecznie jest posiadanie dobrej bazy. Bez niej niestety wchodził we wszystkie najmniejsze zmarszczki i uwydatniał je do tego stopnia, że nie mogłam wyjść z domu i musiałam nakładać wszystko od nowa. Po prostu porażka. Dodatkowo brak efektu maski. A kolor idealnie wtapia się w cerę.

Dobry produkt

Dość gęsty i treściwy w formule podkład, ładnie się rozprowadza, utrzymuje się cały dzień. Nie obciąża, nie wysusza, a sama mam bardzo suchą skórę.Niestety kolor najjaśniejszy ma różowe tony. Opakowanie z pompką jest świetne, bardzo ułatwia aplikację.

Fajny podkład na co dzień

Do pewnego czasu stosowałam tylko REVLON, bo naczytałam się, że najlepszy co cery mieszanej, a taką właśnie mam. Byłam anty innym podkładom. Ten z RIMMEL dostałam od cioci- nie pasował jej kolor. Kiedy raz od niechcenia go użyłam byłam w szoku. Naprawdę ładnie się rozprowadził, bardzo ładnie wyglądał na cerze, aż się zdziwiłam. Nie cieszyłam się jednak za bardzo, bo myślałam, że zaraz moja twarz i tak będzie się świeciła. Okazało się, że nie wyświeca się bardziej niż po REVLONIE, Teraz przestałam używać colorstay i przerzuciłam się na ten czerowny z RIMMEL.

Nie dla każdej cery

Nie byłam w stanie dorwać najjaśniejszego podkładu Revlon Colourstay, a ten był na promocji, do tego skusiły mnie peany na jego cześć na youtube. Recenzentki twierdziły, że RLF może konkurować z podkładami perfumeryjnymi.
Byłam szczerze zadowolona z tego, że gama kolorystyczna skłania się ku różom i posiada całkiem jasne kolory. Dla siebie dobrałam 010 light porcelaine.
Niestety, prędko okazało się, że podkład niefortunnie oksyduje w stronę ciemnej świnki. Musiałam wlać do niego całkiem sporo białego miksera z nyxa, by najjaśniejszy (!) kolor dostroić do siebie. Podkład jest ciężki i zupełnie nie radził sobie w tych miejscach, gdzie skóra jest delikatna, np wokół ust czy w okolicach skroni - warzył się jak nic nigdy. Zbiera się w bardzo płytkich zmarszczkach na czole (nawet mimo bazy, którą zresztą kupiłam wyłącznie po to, by ratować sytuację) i podkreśla pory tam, gdzie mam cerę normalną. Pracowałam na bazie, czystej skórze i wklepując go gąbką. Niestety, nic mu nie pomogło, na żadnej części mojej twarzy o cerze mieszanej nie wygląda dobrze, wyciera się nawet po 4h, pory czasem naprawdę trudno doczyścić.
Nie doświadczyłam natomiast problemów skórnych, nie wysuszał mnie.

Genialny

Kupiłam go na promocji w rossmannie, chociaż tego nie planowałam, po prostu coś we mnie kazało mi to kupić. Może dlatego, że markę rimmel zazwyczaj omijam i jedyne co testowałam to puder stay matt, który uwielbiam. Miałam go na twarzy na razie codziennie przez 4 dni i musze przyznać, ze zakochałam się w tym podkładzie. Pieknie wyglada na skórze, jakby cera była wygładzona. Jego krycie jest średnie, można stopniować do takiego średniego++. Długo się utrzymuje-cały dzień w szkole bez poprawki i wyglądał naprawdę dobrze. Uwielbiam go i na pewno ten produkt sprawił, ze bardziej zainteresuje się produktami tej marki.

Kocham go!

Daję 5/5, ale jakby się dało to dałabym 10! Jest świetny. Używam odcienia 103, który jest dla mnie idealny. Podkładu nałożonego na beauty blender nie trzeba wiele, by dokładnie nałożyć na twarz, jest bardzo wydajny, nie robi plam, trzyma się przez cały dzień ładnie na buzi, nie odczuwa się ciężkości, do tego posiadam cerę wrażliwą, i nie mam żadnych problemów z pieczeniem po zmyciu lub zaczerwienień. Jeśli chodzi o opakowanie, dla mnie pędzel do nakładania, jak w niektórych korektorach to ogromny plus, dla mnie to wygoda. Obecnie mój numer jeden, jeśli chodzi o podkład drogeryjny. Polecam.

Póki co to - najlepszy jaki miałam

Bardzo dobry podkład. Mam cerę mieszaną i świecę się mocno w strefie T. Podkład Rimmel 25h dobrze kryje niedoskonałości i przebarwienia. Nie wygląda ciężko na twarzy. Nie wysusza skóry. Ja zawsze nakładam jeszcze puder, inaczej podkłady nie utrzymałyby się u mnie zbyt długo. Ma fajną konsystencję, dość gęstą, ale taką jakby kremową. Jest też dość trwały. Mi utrzymuje się 8-9 h w dobrym stanie, ale po 4h muszę zebrać sebum. Potem wygląda super. U mnie nie ma szans na 25h, już pod koniec dnia wygląda kiepsko. Miałam kolor 100 Ivory na zimę i 103 True ivory na lato, ale też mieszałam oba kolory. Szkoda, że brak jest jeszcze jaśniejszego koloru od 100, bo 010 to tragedia. Mi nie ciemniał. Ogólnie tak jak w tytule, ale ideału poszukuję dalej.

Nie ideal lecz warto wypróbować

Jak każda Wizażanka szukam idealnego podkładu. Nie udało mi się go jeszcze znaleźć więc trwam przy recenzowanym podkładzie.
Podoba mi się w nim konsystencja i to jak współgra z moją skórą. Nie waży się , nie podkreśla suchych skórek, dobrze kryje i nie zapycha. Z minusów kolor. Mam wrażenie ,że gama kolorystyczna jest czerwona i pomarańczowa brakuje żółtych odcieni. Czasem więc podkład mieszam z innym , czasem przypudrowuje i jestem zadowolona (tak w 90 %).

Zimowy ideał.

Używam tego podkładu często w zimie, aczkolwiek w lecie też się sprawdza.
Ten podkład jest na prawdę dobry. Dobrze kryje niedoskonałości, wyrównuje koloryt skóry, nie sprawia wrażenia maski na twarzy. Jest długotrwały przy czym nie wysusza skóry. Polecam

Idealny na zimę

Podkład jest bardzo trwały. Oferuje świetną gamę kolorystyczną, dzięki której każdy znajdzie odcień dopasowany do swojej karnacji. Nie wysusza ani nie podkreśla suchych skórek. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt

Całkiem fajny

Ten podkład jest na prawdę dobry. Świetnie kryje niedoskonałości przy czym nie robi na twarzy efektu maski. Jest długotrwały przy czym nie wysusza skóry. Trochę się utlenia i to mi się w nim najbardziej nie podoba. I jak już się czepiam to mogło by być więcej jaśniejszy odcieni