Powiększ Iwostin, Correctin Sensitia, Fluid łagodzący trwale kryjący dla skóry wrażliwej SPF 30

Zgłoszony przez madulka

Właściwości:
- koi i łagodzi podrażnioną skórę,
- regeneruje warstwę hydrolipidową naskórka,
- zapewnia optymalny poziom nawilżenia,
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
- zapewnia trwały efekt naturalnego makijażu do 10 godzin,
- zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (filtr SPF 30).
Dostępny w 3 odcieniach (jasny, naturalny, ciepły beż).
Efekt jednolitego koloru skóry bez podrażnień potwierdziło 91% badanych.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Hydrogenated Polydecene, Isododecane, Propylene Glycol, Dimethicone Crosspolymer, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Zinc Oxide (and) Triethoxycaprylylsilane, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, PEG-12 Dimethicone, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Hydrogenated Polyisobutane, Allantoin, Sodium Chloride, Caprylic/Capric Triglyceride, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Coco-Glucoside, Silica Dimethyl Silylate, Magnesium Stearate, Polybutene, Ascorbyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Polysorbate 80, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, +/-[CI 77492, CI 77491, CI 77499]. (05.07.2015)

• I jestem pod wrażeniem
  • Jest to mój pierwszy w życiu podkład z "apteki" i na prawde mnie urzekł. W sumie zdecydowałam się na niego bo był w promocji, a moja cera podczas ciąży bardzo się wysuszyła i stwierdziłam, że może akurat apteka ma coś do zaoferowania konkretnego dodam, że interesowały mnie produkty, które głównie nawilżają.

+ odcień idealnie dopasowuje się do cery;
    + równomierne krycie;
    + wygodna buteleczka;
    + bezzapachowy;
    + trwały (nie mniej jednak dodatkowo obowiązkowo nakładm również puder)

Jedyny problem jaki dostrzegłam to:
    - dosyć gęsta konsystencja. Jedyny dobry sposób nakładania jaki odkryłam w tym podkładzie to opuszkami, pędzel w tym wyadniu nie spełnia swojej roli.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 standard w trakcie

Chcesz pochwalić Pani Mortadela za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• dobry dla wrażliwej skóry
  • Odczucia po zużyciu jednego opakowania mam mieszane, podkład trochę tępo się nakłada i czasami źle rozprowadza. Po nałożeniu jest ladny efekt. Kolor dobrze dopasowuje się do skóry.Nie wysuszał, co dla mnie jest istotne i nie podrażniał mnie. Pod koniec dnia, w niektórych miejscach zmieniał kolor.i oczywiście błyszczałam się w strefie T.
    Pod koniec opakowania konstystencja zrobiła się "dziwna" wręcz jakby nastąpiło rozdzielenie emulsji i śmierdział. Z aptecznych kosmetyków preferuję jednak bardziej Pharmaceris..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić witch1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham i nienawidzę - po nałożeniu - cud, po paru godzinach - masakra!
  • Mam cerę mieszaną, lekko przetłuszczającą się w strefie T, z drobnymi wypryskami w okolicach brody i bardzo rozszerzonymi porami na policzkach.

Podkład idealnie nadaje się do szybkiego wyrównania kolorytu skóry, kiedy wychodzę z basenu, nie nakładam pod niego kremu, faktora SPF, wklepuję produkt palcami, cera jest wyrównana, świeża przez 1-2 godziny. Na "krótkich dystansach" sprawdza się wyśmienicie.
    Ale...
    kiedy użyję go do całodziennego makijażu, nałożony na krem nawilżający + krem z filtrem SPF 50, dzieje się z nim coś dziwnego. Najgorzej kiedy go przypudruję (niezależnie od użytego pudru). Po paru godzinach nie można dotknąć twarzy, bo podkład dosłownie się od niej odkleja, zostaje w porach, a wierzchnia warstwa schodzi przez co skóra wygląda jak pokryta kropeczkami, z daleka względnie, ale jak ktoś spojrzy bliżej, to chce się zapaść pod ziemię...

Próbowałam nakładać go różnie, najlepiej wklepuje się palcami albo zwilżoną gąbeczką (używam tej z yves rocher). Sam niestety za bardzo się świeci, by pozostawić go bez lekkiego zmatowienia.

Chcesz pochwalić red_butterfly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny!
  • Odkad zaczelam uzywac minerałów jest to jedyny plynny podklad po ktory siegam i do ktorego stale wracam.

Aktualnie dzieki odpowiedniej pielegnacji i mineralom nie mam wiekszych problemow z cera. Czasami pojawi sie jakies podraznienie, czerwone krostki na tle alergicznym, ale nic poza tym. Dlatego od podkladu oczekuje wygladzenia, ujednolicenia kolorytu , filtru SPF i to zeby nie szkodzil czyli nie zapychal, nie podraznial, nie wywolywal reakcji alergicznych.

Dla mnie ten podklad jest po prostu idealny Wracam do niego zazwyczaj latem kiedy mineraly kaprysza i niebardzo daja sobie rade z niewarzeniem sie czy ze swieceniem cery.

Ale do rzeczy

Podklad cenie za :

1. Kolor - posiadam odcien jasny, ktory okazal sie kolorem idealnym dla mojej cery. Pieknie stapia sie z nia, nie odznacza sie , po posmarowaniu podkladu nie widac bym w ogole cos miala na twarzy.

2.Filtr SPF - ktory jest naprawde wysoki i skuteczny. A jako ze swiadomie zrezygnowalam z uzywania filtrow ( z uwagi na to, ze solidna iwiekszosc mnie zapychala) jest to dla mnie dodatkowy atut, ktory zalatwia mi dwie pieczenie na jednym ogniu. Dodam, ze filtr zawarty w tym podkladzie naprawde chroni przed promieniami. Mam to zweryfikowane na podstawie spacerow nad morzem Kiedy ja praktycznie nic sie nie opalilam, a moja mama z siostra w tym samym czasie juz tak. A dodam, ze mamy bardzo podobna karnacje.

3.Wykonczenie - podklad daje naturalne, satynowe wykonczenie, co mi bardzo odpowiada. Mialam matujacy podklad z Iwostinu i nie dosc , ze tepo sie rozprowadzal, bardzo wysuszal cere to jeszcze dawal efekt plaskiego matu ktorego nie lubie. Dodatkowo podklad ten nie wusza cery, ani po zmyciu nie powoduje jej sciagniecia.

4. Trwalosc - podklad jest naprawde trwaly. Tak jak mowilam siegam po niego glownie latem, kiedy moja twarz sie poci i bardziej sie swieci, a kosmetyki mineralne nie daja rady. Podklad na twarzy w stanie idealnym utrzymuje sie spokojnie 8 godzin. Nie schodzi brzydko, nie robi plam, twarz nawet jak sie swieci to wyglada to naturalnie, a nie jak latarnia.

5.Lagodzi - i na sam koniec podklad spelnia swoje zadanie lagodzace. W ogole mi sie wydaje, ze ten podklad bedzie idealny dla osob, ktore przechodza kwasoa kuracje.

Tak jak pisalam wyzej, dla mnie jest to podklad idealny. Nie musze dodawac ze za smiesznie niska cene
    Pol gwiazdki odejmuje jedynie za to, ze po jakims czasie faktycznie sie rozwarstwia i wyplywa z niego woda, ale to w zaden sposob niewplywa na jego jakosc.Dziala tak samo. No i minusem jest to, ze gdy stosuje go naprawde czesto i dlugo to po jakims czasie mam czerwone krostki kolo brody, ktore znikaja po odstawieniu.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić pseudofeministka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla cery wrażliwej
  • Fluid idealnie nadaję się dla cery wrażliwej, przesuszonej, podrażnionej. Łagodzi wszelkie zaczerwienienia, skóra twarzy przez cały dzień nie wymaga wielu poprawek poza lekkim zmatowieniem. Jak dla mnie wart polecenia.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić PieknaKosmetyczka1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, kryjący, ze świetnym odcieniem
  • Polecam ten produkt, szczególnie osobom z suchą skórą. Podkłady często wysuszają moją skórę z AZS a ten zdawać by się mogło, że nawet nawilżył.
    Konsystencja rzadka ale nie za rzadka, odcień, który posiadam, przepiękny, a to rzadkość przy podkładach. Krycie bardzo dobre jak na tak lekki podkład-lekki w kwestii konsystencji, formuły.

Cena przystępna, produkt łatwo dostępny, przyjemny w stosowaniu. Opakowanie estetyczne. Polecam

Używam tego produktu od: 3msc

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny dla kogoś z ładną cerą.
  • Pani w Superpharmie polecała mi gorąco ten produkt do mojej nieco wysuszonej po maści na trądzik cery. Zapewniała o jego skuteczności (początkowo chciałam wziąć Pharmaceris) i o świetnym kryciu. W moim przypadku ten produkt to takie trochę love&hate.

+ cera po tym produkcie wygląda bardzo ładnie, promiennie
    + nie powoduje świecenia
    + lekki
    + polska firma
    + nawilżające składniki aktywne

- cena (w regularnej dość drogi)
    - krycie!!! nie da się pokryć nim większych niedoskonałości, nawet po kilku warstwach dalej się przebijają, przez co z Phmarmaceris wypada cholernie słabo. Tak jak pisałam, gdybym miała ładną cerę byłby dla mnie numerem 1 - lekki, poprawiający koloryt cery, dla mnie odpowiedni kolor. Niestety jeśli ktoś szuka krycia ten produkt jest prawie że do niczego...
    - tępa, gęsta konsystencja, trudno się rozprowadza
    - mała gama kolorystyczna (tylko 3)
    - wydajność - przez to, że słabo kryje trzeba nałożyć go dużo
    Polecam osobom, które nie potrzebują specjalnego krycia, a jedynie szukają lekkiego produktu bez zapychaczy, który nada ich buzi promienny wygląd i ładnie poprawi koloryt skóry.

Używam tego produktu od: października 2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NuriaMonfort za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Bardzo go lubię
  • Podkład jest bardzo przyjemny
    Używałam go całe lato, wiosne i teraz czasami po niego sięgam. Miałam też wersję zieloną do cery trądzikowej.
    Plusy:
    - cena -dobry produkt za niską cenę
    - pięlegnuje i nawilża -po zmyciu makijażu cera jest miękka i delikatna
    - nie blokuje porów, w efekcie brak wyprysków
    - bezzapachowy, co jest plusem, bo niektóre podkłady mają odpychający wręcz zapach
    - lekki
    - wysoki filtr
    - przyzwoita trwałość, jednak po całym dniu różnie to wygląda

Minusy:
    - gama kolorystyczna, niestety wybór jest zbyt mały, osobiście kolor JASNY jest dla mnie ciut za jasny, ale przyciemniam go
    - po jakimś czasie buzia zaczyna się troszkę błyszczeć, trzeba dobrze go przypudrować
    - słabe krycie - nie wymagam, żeby podkład całkowicie przykrył niedoskonałości, ale mógłby być ciut bardziej kryjący
    - trochę podkreśla suche skórki - gdy nasza cera nie jest odpowiednio nawilżona, to po nałożeniu podkład pokreśla w niektórych miejscach suche partie
    - trochę wchodzi w zmarszczki mimiczne

Ogólnie jest to dobry podkład. Najbardziej go cenię za działanie pielęgnujące i za to, że nie pojawiają się po nim wypryski

Używam tego produktu od: dwunastu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić de_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znalazłam
  • Jestem zaskoczona że ma tak mało gwiazdek i jestem winna mu podniesienie oceny. Pewnie nie byłby ideałem, ale jako jeden z 2 mnie nie wysypał i nie wysuszył. Obiecałam sobie ze taki znajdę i w koncu mam. Nawet yeves rocher powoduje u mnie wysuszone placki wokół ust, a ten daje to, co podkład powinien robić: nie wysuszać, dawać satynowe wykonczenie, ładnie wyrównywać koloryt skóry. Dla mnie kolorówka jest ok, ja swój odcień znalazłam. Na pewno nie jest to podkład na wesele - za słabo kryje. Za to ma wysoki filtr. U mnie zagości na dłużej.

Minus: ma naturalny skład i trzeba go dość szybko zużyć. Któraś wizażanka pisała ze jej się rzwarstwia - na pewno zbyt długo leżał.

Używam tego produktu od: lata t.r.
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić Brenda za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczekiwałam czegoś lepszego
  • Początkowo stosowałam go z próbek które dostałam w aptece i stwierdziłam, że kupię całe opakowanie Produkt generalnie nie jest zły, dla młodej dziewczyny będzie wystarczający
    Minusem jest napewno ilość odcieni które oferuje nam producent... Jestem typem jasnym, ale ten podkład mimo to mógłby być odrobinę ciemniejszy. Krycie ma niewielkie, ale osobiście wolę zatuszować korektorem te miejsca gdzie chcę, podkład ma mi tylko wyrównać koloryt Jeśli chodzi o trwałość to nie wierzyłabym producentowi, który zapewnia nas że fluid utrzyma się na twarzy do 10 GODZIN ! Ogromnym plusem jest spf 30 co daje nam dodatkową ochronę

Podsumowując- produkt jest w porządku, na codzień go używam i nie potrzebuje nic więcej. Fluid jest delikatny, dla wrażliwców takich jak ja.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sandra320 za czytelną i pomocną recenzję?