Powiększ Iwostin, Correctin Sensitia, Fluid łagodzący trwale kryjący dla skóry wrażliwej SPF 30

Zgłoszony przez madulka

Właściwości:
- koi i łagodzi podrażnioną skórę,
- regeneruje warstwę hydrolipidową naskórka,
- zapewnia optymalny poziom nawilżenia,
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
- zapewnia trwały efekt naturalnego makijażu do 10 godzin,
- zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (filtr SPF 30).
Dostępny w 3 odcieniach (jasny, naturalny, ciepły beż).
Efekt jednolitego koloru skóry bez podrażnień potwierdziło 91% badanych.

• Dobry dla cery wrażliwej
  • Fluid idealnie nadaję się dla cery wrażliwej, przesuszonej, podrażnionej. Łagodzi wszelkie zaczerwienienia, skóra twarzy przez cały dzień nie wymaga wielu poprawek poza lekkim zmatowieniem. Jak dla mnie wart polecenia.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić PieknaKosmetyczka1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, kryjący, ze świetnym odcieniem
  • Polecam ten produkt, szczególnie osobom z suchą skórą. Podkłady często wysuszają moją skórę z AZS a ten zdawać by się mogło, że nawet nawilżył.
    Konsystencja rzadka ale nie za rzadka, odcień, który posiadam, przepiękny, a to rzadkość przy podkładach. Krycie bardzo dobre jak na tak lekki podkład-lekki w kwestii konsystencji, formuły.

Cena przystępna, produkt łatwo dostępny, przyjemny w stosowaniu. Opakowanie estetyczne. Polecam

Używam tego produktu od: 3msc

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny dla kogoś z ładną cerą.
  • Pani w Superpharmie polecała mi gorąco ten produkt do mojej nieco wysuszonej po maści na trądzik cery. Zapewniała o jego skuteczności (początkowo chciałam wziąć Pharmaceris) i o świetnym kryciu. W moim przypadku ten produkt to takie trochę love&hate.

+ cera po tym produkcie wygląda bardzo ładnie, promiennie
    + nie powoduje świecenia
    + lekki
    + polska firma
    + nawilżające składniki aktywne

- cena (w regularnej dość drogi)
    - krycie!!! nie da się pokryć nim większych niedoskonałości, nawet po kilku warstwach dalej się przebijają, przez co z Phmarmaceris wypada cholernie słabo. Tak jak pisałam, gdybym miała ładną cerę byłby dla mnie numerem 1 - lekki, poprawiający koloryt cery, dla mnie odpowiedni kolor. Niestety jeśli ktoś szuka krycia ten produkt jest prawie że do niczego...
    - tępa, gęsta konsystencja, trudno się rozprowadza
    - mała gama kolorystyczna (tylko 3)
    - wydajność - przez to, że słabo kryje trzeba nałożyć go dużo
    Polecam osobom, które nie potrzebują specjalnego krycia, a jedynie szukają lekkiego produktu bez zapychaczy, który nada ich buzi promienny wygląd i ładnie poprawi koloryt skóry.

Używam tego produktu od: października 2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NuriaMonfort za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Bardzo go lubię
  • Podkład jest bardzo przyjemny
    Używałam go całe lato, wiosne i teraz czasami po niego sięgam. Miałam też wersję zieloną do cery trądzikowej.
    Plusy:
    - cena -dobry produkt za niską cenę
    - pięlegnuje i nawilża -po zmyciu makijażu cera jest miękka i delikatna
    - nie blokuje porów, w efekcie brak wyprysków
    - bezzapachowy, co jest plusem, bo niektóre podkłady mają odpychający wręcz zapach
    - lekki
    - wysoki filtr
    - przyzwoita trwałość, jednak po całym dniu różnie to wygląda

Minusy:
    - gama kolorystyczna, niestety wybór jest zbyt mały, osobiście kolor JASNY jest dla mnie ciut za jasny, ale przyciemniam go
    - po jakimś czasie buzia zaczyna się troszkę błyszczeć, trzeba dobrze go przypudrować
    - słabe krycie - nie wymagam, żeby podkład całkowicie przykrył niedoskonałości, ale mógłby być ciut bardziej kryjący
    - trochę podkreśla suche skórki - gdy nasza cera nie jest odpowiednio nawilżona, to po nałożeniu podkład pokreśla w niektórych miejscach suche partie
    - trochę wchodzi w zmarszczki mimiczne

Ogólnie jest to dobry podkład. Najbardziej go cenię za działanie pielęgnujące i za to, że nie pojawiają się po nim wypryski

Używam tego produktu od: dwunastu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić de_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znalazłam
  • Jestem zaskoczona że ma tak mało gwiazdek i jestem winna mu podniesienie oceny. Pewnie nie byłby ideałem, ale jako jeden z 2 mnie nie wysypał i nie wysuszył. Obiecałam sobie ze taki znajdę i w koncu mam. Nawet yeves rocher powoduje u mnie wysuszone placki wokół ust, a ten daje to, co podkład powinien robić: nie wysuszać, dawać satynowe wykonczenie, ładnie wyrównywać koloryt skóry. Dla mnie kolorówka jest ok, ja swój odcień znalazłam. Na pewno nie jest to podkład na wesele - za słabo kryje. Za to ma wysoki filtr. U mnie zagości na dłużej.

Minus: ma naturalny skład i trzeba go dość szybko zużyć. Któraś wizażanka pisała ze jej się rzwarstwia - na pewno zbyt długo leżał.

Używam tego produktu od: lata t.r.
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić Brenda za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczekiwałam czegoś lepszego
  • Początkowo stosowałam go z próbek które dostałam w aptece i stwierdziłam, że kupię całe opakowanie Produkt generalnie nie jest zły, dla młodej dziewczyny będzie wystarczający
    Minusem jest napewno ilość odcieni które oferuje nam producent... Jestem typem jasnym, ale ten podkład mimo to mógłby być odrobinę ciemniejszy. Krycie ma niewielkie, ale osobiście wolę zatuszować korektorem te miejsca gdzie chcę, podkład ma mi tylko wyrównać koloryt Jeśli chodzi o trwałość to nie wierzyłabym producentowi, który zapewnia nas że fluid utrzyma się na twarzy do 10 GODZIN ! Ogromnym plusem jest spf 30 co daje nam dodatkową ochronę

Podsumowując- produkt jest w porządku, na codzień go używam i nie potrzebuje nic więcej. Fluid jest delikatny, dla wrażliwców takich jak ja.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sandra320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry dla wrażliwców
  • Zakupiłam opakowanie po wypróbowaniu podkładu z próbek aptecznych. Od początku zrobił na mnie dobre wrażenie. Ostatnio moja trądzikowa skóra, skłonna do alergii i podrażnień tolerowała mało który podkład. Ten się sprawdził, ponieważ
    - koi i łagodzi podrażnioną skórę,
    - nawilża,
    - wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
    - bardzo dobrze dopasowany kolor w ciepłych barwach
    Nie kryje za dobrze, jeśli ktoś czegoś takiego oczekuje od podkładu to niestety ten się nie sprawdzi, ale nadaje skórze świeży wygląd i naturalny blask.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (30ml)

Chcesz pochwalić Science za czytelną i pomocną recenzję?
  • nietrafiony
  • A szkoda...W aptece otrzymałam próbkę fluidu i od razu przystąpiłam do testowania. Kolor dla mnie idealny, ładnie się stapiał ze skórą, krycie słabe, lecz nie zależało mi na tym. Niestety po kilku dniach stosowania skóra zaczęła mnie piec i swędzieć. Na policzkach i nosie miałam czerwone plamy a w strefie T pojawiły się krosty.
    Mam cerę wrażliwą, tłustą i u mnie sie zdecydowanie nie sprawdził.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić tamari_tamra za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt dla wrażliwej skóry
  • Jestem szczerze pod wrażeniem tego produktu i będzie to pierwszy od wielu lat podkład, który zużyję do końca (zazwyczaj napoczęte opakowania są przeze mnie wyrzucane lub rozdaję koleżankom).

plusy:
    + ładny, jasny odcień z żółtymi tonami, dobrze wtapia się przy mojej oliwkowej cerze (myślę, że nie tak jasny jak Colorstay buff, ale jak colorstay sand beige)
    + krycie na dobrym poziomie - nie tworzy maski, wyrównuje koloryt, zakrywa przebarwienia
    + na twarzy daje bardzo ciekawe wykończenie, być może jest to właśnie znane z azjatyckich bb creamów "devy look" - skóra nie jest matowa, na pewno też nie wygląda tłusto, ale zostaje jakiś taki subtelny, satylowy glow (pomimo, że jestem posiadaczką cery tłustej, to bardzo mi się ten efekty spodobał)
    + ładnie trzyma się cały dzień, nie spływa, nie ciemnieje (po kilku godzinach wymaga zmatowienia, ale przy mojej cerze nie mam mu tego za złe)
    + dobry dla NAPRAWDĘ wrażliwej skóry - nie spowodował wysypu pryszczy, nie pogorszył stanu skóry, nie uczulił moich bardzo, bardzo wrażliwych oczu (w sumie jako jednymy oprócz podkładów mineralnych w proszku, uważam to za spory wyczyn)
    + ma właściwości pielęgnacyjne - rano nakładałam go tylko na nawilżający tonik i w ciągu dnia nie czułam przesuszenia czy ściągnięcia skóry (podejrzewam, że osobom z suchą skórą nie wystarczy, ale przy tłustej skórze to dobre rozwiązanie) - dlatego uważam go za bardzo dobry polski bb cream, który może się równać z tymi azjatyckimi
    + ma wysoki filtr
    + brak zapachu
    + przyjemna, kremowa konsystencja - wg mnie najładniej wygląda na twarzy wklepany palcami, a nie rozcierany (przy rozcieraniu może tworzyć smugi)
    + nie przyspesza przetłuszczania się skóry
    + higieniczne opakowanie
    + niewysoka cena
    + polska firma - to zawsze dla mnie ważne

minusy:
    - mały wybór odcieni (to jedyny minus, jaki jestem w stanie wymyślić)

Bardzo polecam osobom z wrażliwą cerą i pomimo, że lubię testować nowości, to na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić milva37 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłby świetny gdyby był jeszcze jaśniejszy odcień
  • Do cery wrażliwej i suchej- rewelacyjny.

Nawilżanie:
    Nie wiem czy nawilża, może nieco natłuszcza skórę, ale z całą pewnością nie przesusza skóry. Położony na krem nawilżający wymaga matowienia sypkim pudrem. Używam w tm celu białego pudru sypkiego z Oriflame. Jest ok.

Krycie:
    Średnie, może nawet mniej. Nie wymagam w tym przypadku mocnego krycia. Nie jest mi to potrzebne. Zawsze można użyć punktowego korektora.

Cera delikatna:
    - Nie podrażnia, śwetny do wrażliwej twarzy.
    - SPF30 - dla mnie świetny, przyzwoity faktor filtru. Nie muszę nakładać pod spód filtru, co czynię przy innych fluidach.

Wady:
    - Za ciemny, (mam najjaśniejszą opcję, na opakowaniu napis: "jasny", do tego ciemnieje jeszcze bardziej w ciągu dnia. Mam ekstremalnie jasną karnację (taką skandynawską biało różową). Preparat odcina się od jaśniejszej szyi, a nie zawsze ma się ochotę smarować cały dekolt. Różnica po paru godzinach od nałożenia jest znaczna w stosunku do koloru pierwotnego.
    Wielka szkoda bo preparat bardzo odpowiada mi pod względem pielęgnacyjnym.

- Brudzi ubrania.
    - Mało wydajny, trzeba sporo nałożyć.
    - Zapach taki niespecjalny, chemiczny jak jakiś środek konserwujący.

Używam tego produktu od: Od 7 m-cy , bardzo rzadko
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ariaddna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij