Powiększ Iwostin, Correctin Sensitia, Fluid łagodzący trwale kryjący dla skóry wrażliwej SPF 30

Zgłoszony przez madulka

Właściwości:
- koi i łagodzi podrażnioną skórę,
- regeneruje warstwę hydrolipidową naskórka,
- zapewnia optymalny poziom nawilżenia,
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
- zapewnia trwały efekt naturalnego makijażu do 10 godzin,
- zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (filtr SPF 30).
Dostępny w 3 odcieniach (jasny, naturalny, ciepły beż).
Efekt jednolitego koloru skóry bez podrażnień potwierdziło 91% badanych.

• Znalazłam
  • Jestem zaskoczona że ma tak mało gwiazdek i jestem winna mu podniesienie oceny. Pewnie nie byłby ideałem, ale jako jeden z 2 mnie nie wysypał i nie wysuszył. Obiecałam sobie ze taki znajdę i w koncu mam. Nawet yeves rocher powoduje u mnie wysuszone placki wokół ust, a ten daje to, co podkład powinien robić: nie wysuszać, dawać satynowe wykonczenie, ładnie wyrównywać koloryt skóry. Dla mnie kolorówka jest ok, ja swój odcień znalazłam. Na pewno nie jest to podkład na wesele - za słabo kryje. Za to ma wysoki filtr. U mnie zagości na dłużej.

Minus: ma naturalny skład i trzeba go dość szybko zużyć. Któraś wizażanka pisała ze jej się rzwarstwia - na pewno zbyt długo leżał.

Używam tego produktu od: lata t.r.
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić Brenda za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczekiwałam czegoś lepszego
  • Początkowo stosowałam go z próbek które dostałam w aptece i stwierdziłam, że kupię całe opakowanie Produkt generalnie nie jest zły, dla młodej dziewczyny będzie wystarczający
    Minusem jest napewno ilość odcieni które oferuje nam producent... Jestem typem jasnym, ale ten podkład mimo to mógłby być odrobinę ciemniejszy. Krycie ma niewielkie, ale osobiście wolę zatuszować korektorem te miejsca gdzie chcę, podkład ma mi tylko wyrównać koloryt Jeśli chodzi o trwałość to nie wierzyłabym producentowi, który zapewnia nas że fluid utrzyma się na twarzy do 10 GODZIN ! Ogromnym plusem jest spf 30 co daje nam dodatkową ochronę

Podsumowując- produkt jest w porządku, na codzień go używam i nie potrzebuje nic więcej. Fluid jest delikatny, dla wrażliwców takich jak ja.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sandra320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry dla wrażliwców
  • Zakupiłam opakowanie po wypróbowaniu podkładu z próbek aptecznych. Od początku zrobił na mnie dobre wrażenie. Ostatnio moja trądzikowa skóra, skłonna do alergii i podrażnień tolerowała mało który podkład. Ten się sprawdził, ponieważ
    - koi i łagodzi podrażnioną skórę,
    - nawilża,
    - wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
    - bardzo dobrze dopasowany kolor w ciepłych barwach
    Nie kryje za dobrze, jeśli ktoś czegoś takiego oczekuje od podkładu to niestety ten się nie sprawdzi, ale nadaje skórze świeży wygląd i naturalny blask.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (30ml)

Chcesz pochwalić Science za czytelną i pomocną recenzję?
  • nietrafiony
  • A szkoda...W aptece otrzymałam próbkę fluidu i od razu przystąpiłam do testowania. Kolor dla mnie idealny, ładnie się stapiał ze skórą, krycie słabe, lecz nie zależało mi na tym. Niestety po kilku dniach stosowania skóra zaczęła mnie piec i swędzieć. Na policzkach i nosie miałam czerwone plamy a w strefie T pojawiły się krosty.
    Mam cerę wrażliwą, tłustą i u mnie sie zdecydowanie nie sprawdził.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić tamari_tamra za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt dla wrażliwej skóry
  • Jestem szczerze pod wrażeniem tego produktu i będzie to pierwszy od wielu lat podkład, który zużyję do końca (zazwyczaj napoczęte opakowania są przeze mnie wyrzucane lub rozdaję koleżankom).

plusy:
    + ładny, jasny odcień z żółtymi tonami, dobrze wtapia się przy mojej oliwkowej cerze (myślę, że nie tak jasny jak Colorstay buff, ale jak colorstay sand beige)
    + krycie na dobrym poziomie - nie tworzy maski, wyrównuje koloryt, zakrywa przebarwienia
    + na twarzy daje bardzo ciekawe wykończenie, być może jest to właśnie znane z azjatyckich bb creamów "devy look" - skóra nie jest matowa, na pewno też nie wygląda tłusto, ale zostaje jakiś taki subtelny, satylowy glow (pomimo, że jestem posiadaczką cery tłustej, to bardzo mi się ten efekty spodobał)
    + ładnie trzyma się cały dzień, nie spływa, nie ciemnieje (po kilku godzinach wymaga zmatowienia, ale przy mojej cerze nie mam mu tego za złe)
    + dobry dla NAPRAWDĘ wrażliwej skóry - nie spowodował wysypu pryszczy, nie pogorszył stanu skóry, nie uczulił moich bardzo, bardzo wrażliwych oczu (w sumie jako jednymy oprócz podkładów mineralnych w proszku, uważam to za spory wyczyn)
    + ma właściwości pielęgnacyjne - rano nakładałam go tylko na nawilżający tonik i w ciągu dnia nie czułam przesuszenia czy ściągnięcia skóry (podejrzewam, że osobom z suchą skórą nie wystarczy, ale przy tłustej skórze to dobre rozwiązanie) - dlatego uważam go za bardzo dobry polski bb cream, który może się równać z tymi azjatyckimi
    + ma wysoki filtr
    + brak zapachu
    + przyjemna, kremowa konsystencja - wg mnie najładniej wygląda na twarzy wklepany palcami, a nie rozcierany (przy rozcieraniu może tworzyć smugi)
    + nie przyspesza przetłuszczania się skóry
    + higieniczne opakowanie
    + niewysoka cena
    + polska firma - to zawsze dla mnie ważne

minusy:
    - mały wybór odcieni (to jedyny minus, jaki jestem w stanie wymyślić)

Bardzo polecam osobom z wrażliwą cerą i pomimo, że lubię testować nowości, to na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić milva37 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłby świetny gdyby był jeszcze jaśniejszy odcień
  • Do cery wrażliwej i suchej- rewelacyjny.

Nawilżanie:
    Nie wiem czy nawilża, może nieco natłuszcza skórę, ale z całą pewnością nie przesusza skóry. Położony na krem nawilżający wymaga matowienia sypkim pudrem. Używam w tm celu białego pudru sypkiego z Oriflame. Jest ok.

Krycie:
    Średnie, może nawet mniej. Nie wymagam w tym przypadku mocnego krycia. Nie jest mi to potrzebne. Zawsze można użyć punktowego korektora.

Cera delikatna:
    - Nie podrażnia, śwetny do wrażliwej twarzy.
    - SPF30 - dla mnie świetny, przyzwoity faktor filtru. Nie muszę nakładać pod spód filtru, co czynię przy innych fluidach.

Wady:
    - Za ciemny, (mam najjaśniejszą opcję, na opakowaniu napis: "jasny", do tego ciemnieje jeszcze bardziej w ciągu dnia. Mam ekstremalnie jasną karnację (taką skandynawską biało różową). Preparat odcina się od jaśniejszej szyi, a nie zawsze ma się ochotę smarować cały dekolt. Różnica po paru godzinach od nałożenia jest znaczna w stosunku do koloru pierwotnego.
    Wielka szkoda bo preparat bardzo odpowiada mi pod względem pielęgnacyjnym.

- Brudzi ubrania.
    - Mało wydajny, trzeba sporo nałożyć.
    - Zapach taki niespecjalny, chemiczny jak jakiś środek konserwujący.

Używam tego produktu od: Od 7 m-cy , bardzo rzadko
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ariaddna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry polski produkt
  • Fluid przeznaczony do cery z problemami.
    + naturalne wykończenie
    + nie zbija się, nie oddziela
    + ładnie przyjmuje puder, róż czy bronzer
    + idelna kolorystyka dla typowej "szarej myszki"
    + trzyma się od 6 (w niesprzyjających warunkach - pełne słońce, upał, deszcz, duża wilgotność) do 12 h (w normalnych warunkach), w sprzyjających nie bywam, więc nie wiem ile maksymalnie by wytrwał
    + nie zatyka porów

- trzeba nałożyć go dość dużo aby uzyskać efekt krycia zaczerweinień czy przebarwień
    - przez dość duże zużycie aby uzyskać efekt kryjący tubka nie wystarcza na długo chyba, że korzysta się z niego rzadziej (3-4 razy w tygodniu)

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić orsella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealnie naturalny
  • Po nałożeniu fluidy skóra wygląda naturalnie mam odcień jasny idealny bo nie różowy i nie pomarańczowy

bardzo ładnie się rozprowadza

wysokie filtry fajnie że nie muszę dawać kolejnego kremu z filtrem

idealnie się stapia ze skóra

krycie średnie , ale można miejscami go nałozyć podwójnie i nie widac tej róznicy

super super

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić ananovak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapycha
  • Bardzo lubię serię Sensitia Iwostinu, od lat używam ich kremów. Niestety podkład jest do niczego.
    Konsystencja jst bardzo przyjemna, jak krem, miło się rozprowadza nie dając idealnego matu ale od tego mam puder. Kolor najjaśniejszy jest lekko zbyt ciemny, ale to też przeżyć się da, tak jak niewygodne opakowanie (2 użycia i trzeba mocno wyciskać już). Problemem jest, że zapycha. Mnie od niego wysypuje przez co nie mogę go używać.

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić Bela03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety; waży się
  • Pomijając to, jak trudno było dobrać kolor, ponieważ farmaceutki jak jedna odmawiały, mimo braku próbek, 2 ml odlewki do własnego pojemnika, na początku byłam zadowolona. Krycie lekkie w stronę średniego, nie wysuszał. Wydajny. Dopasowujący się kolor. Niestety, tym co go dyskwalifikuje jest ważenie się. Nakladany rano jednakowo wyglądał na skórze, po kilku godzinach stawał się niejednorodny. Zaobserwowałam tę wadę dopiero pod koniec używania (w 2/3 produktu), nie zmieniając ani sposobu przechowywania, ani filtra. Nie pomogło nawet nakładanie pędzlem. Dla mnie jest to wada przesłaniająca wszystkie jego zalety.

Ilość zużytych opakowań: 1 (30 ml)

Chcesz pochwalić aksalotl za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij