Powiększ Iwostin, Correctin Sensitia, Fluid łagodzący trwale kryjący dla skóry wrażliwej SPF 30

Zgłoszony przez madulka

Właściwości:
- koi i łagodzi podrażnioną skórę,
- regeneruje warstwę hydrolipidową naskórka,
- zapewnia optymalny poziom nawilżenia,
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
- zapewnia trwały efekt naturalnego makijażu do 10 godzin,
- zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (filtr SPF 30).
Dostępny w 3 odcieniach (jasny, naturalny, ciepły beż).
Efekt jednolitego koloru skóry bez podrażnień potwierdziło 91% badanych.

• Naprawdę dobry polski produkt
  • Fluid przeznaczony do cery z problemami.
    + naturalne wykończenie
    + nie zbija się, nie oddziela
    + ładnie przyjmuje puder, róż czy bronzer
    + idelna kolorystyka dla typowej "szarej myszki"
    + trzyma się od 6 (w niesprzyjających warunkach - pełne słońce, upał, deszcz, duża wilgotność) do 12 h (w normalnych warunkach), w sprzyjających nie bywam, więc nie wiem ile maksymalnie by wytrwał
    + nie zatyka porów

- trzeba nałożyć go dość dużo aby uzyskać efekt krycia zaczerweinień czy przebarwień
    - przez dość duże zużycie aby uzyskać efekt kryjący tubka nie wystarcza na długo chyba, że korzysta się z niego rzadziej (3-4 razy w tygodniu)

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić orsella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealnie naturalny
  • Po nałożeniu fluidy skóra wygląda naturalnie mam odcień jasny idealny bo nie różowy i nie pomarańczowy

bardzo ładnie się rozprowadza

wysokie filtry fajnie że nie muszę dawać kolejnego kremu z filtrem

idealnie się stapia ze skóra

krycie średnie , ale można miejscami go nałozyć podwójnie i nie widac tej róznicy

super super

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić ananovak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapycha
  • Bardzo lubię serię Sensitia Iwostinu, od lat używam ich kremów. Niestety podkład jest do niczego.
    Konsystencja jst bardzo przyjemna, jak krem, miło się rozprowadza nie dając idealnego matu ale od tego mam puder. Kolor najjaśniejszy jest lekko zbyt ciemny, ale to też przeżyć się da, tak jak niewygodne opakowanie (2 użycia i trzeba mocno wyciskać już). Problemem jest, że zapycha. Mnie od niego wysypuje przez co nie mogę go używać.

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić Bela03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety; waży się
  • Pomijając to, jak trudno było dobrać kolor, ponieważ farmaceutki jak jedna odmawiały, mimo braku próbek, 2 ml odlewki do własnego pojemnika, na początku byłam zadowolona. Krycie lekkie w stronę średniego, nie wysuszał. Wydajny. Dopasowujący się kolor. Niestety, tym co go dyskwalifikuje jest ważenie się. Nakladany rano jednakowo wyglądał na skórze, po kilku godzinach stawał się niejednorodny. Zaobserwowałam tę wadę dopiero pod koniec używania (w 2/3 produktu), nie zmieniając ani sposobu przechowywania, ani filtra. Nie pomogło nawet nakładanie pędzlem. Dla mnie jest to wada przesłaniająca wszystkie jego zalety.

Ilość zużytych opakowań: 1 (30 ml)

Chcesz pochwalić aksalotl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery z problemami
  • Mam mieszane uczucia co do tego podkładu. Może zacznę od plusów:
    + nie podkreśla bardzo suchych skórek
    + utrzymuje się na twarzy przez cały dzień
    + kolor ładnie stapia się z kolorem skóry
    + cena
    + nawilża
    Minusy:
    - nie wyrównuje kolorytu skóry
    - ciężko się go rozprowadza
    - niewygodne opakowanie
    - mało wydajny
    - kompletnie nie kryje, widać wszystkie niedoskonałości.
    Podsumowując, jest to dobry podkład, ale dla cery z delikatnymi problemami. Jeżeli ktoś ma większe problemy: trądzik, rumień nie polecam.

Chcesz pochwalić Magdalena_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOSZMAR. Wróciłam do Pharmaceris.
  • Nikomu nie polecam tego podkładu. Jest straszny. Ale od początku: jestem wielką fanką Pharmacerisa (delikatny fluid intensywnie kryjący), jednak pewnego popołudnia natchnęło mnie na zmiany i postanowiłam spróbować czegoś nowego. Iwostin wydawał się ciekawą alternatywą dla starego, dobrego Pharmacerisa, gdyż podobnie jak mój ulubieniec jest fluidem aptecznym, kryjącym, dostępnym w jasnym kolorze. Niestety są to podobieństwa tylko z nazwy, bo Correctin nie umywa się do Pharmacerisa. Po pierwsze: fatalna konsystencja - rozwarstwiające się, tępe, trudne do rozprowadzenia mazidło. Gdy już udało nam się rozprowadzić produkt na twarz czeka nas kolejne, ogromne rozczarowanie, a mianowicie ZEROWE KRYCIE. To "trwale kryjący" w nazwie to jakaś ściema. Nie kryje w ogóle, jedynie delikatnie wyrównuje koloryt (chociaż i tutaj mam wątpliwości, gdyż nawet krem tonujący z Ziaji lepiej się sprawuje). Próbowałam nawet nakładać więcej warstw, ale taka taktyka także nie przyniosła spodziewanych skutków. Kolejnym, wielkim minusem jest wydajność. Pharmaceris starczał mi na pół roku przy codziennym stosowaniu, ponadto wystarczyła niewielka ilość specyfiku, by ładnie pokryć całą buzię. Tutaj mamy kolejne przeciwieństwo - podkładu iwostin trzeba nałożyć dwa razy więcej (przy czym efekt jest 10 razy gorszy, ale o tym było już wcześniej). Po 1,5 miesiąca nie mam już połowy opakowania.
    Czas przejść do plusów, bo takie są. Na plus kolor, który jest ładny, jasny, ciuteńkę ciemniejszy od najjaśniejszego koloru fluidu pharmaceris, ale przy tym bardziej beżowy (pharmaceris niestety wpada troszeczkę w róże). Kolejny plusik - fajne, miekkie opakowanie z dzióbkiem

Podsumowując:
    - konsystencja
    - krycie (naprawdę TRAGICZNE)
    - wydajność
    - cena (już lepiej zainwestować w krem tonujący z Ziaji, podobny efekt)

+ kolor
    + opakowanie
    + nie spowodował "szkód" na twarzy

Chcesz pochwalić 00marta00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Pierwsza warstwa podkładu daje tyle co nic- nie kryje nawet najmniejszych zaczerwienień nie mowa już o niewielkich niedoskonałościach. Tworzą się łaty/zacieki- bardzo nierówno się rozprowadza. Dodatkowo z tubki wydobywa się niespójna masa. Gdy naciskamy na opakowanie najpierw wypływa woda a dopiero później podkład...
    Jest niewydajny i męczący...

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • W poszukiwaniach podkładu idealnego postanowiłam sprawdzić produkty apteczne. Wybór padł na ten podkład Iwostin. Jak się okazuje gorzej wybrać już chyba nie mogłam.

Plusy:
    - atrakcyjna cena - w promocji kupiłam go za 20 zł
    -higieniczne opakowanie
    -wysoki filtr

Minusy:
    - bardzo problematyczny w aplikacji - próbowałam go rozprowadzić na 3 różnych kremach i na każdym maział się i za nic nie miałam zamiaru się wchłonąć ani chociaż zastygnąć
    - tępa konsystencja
    - bardzo ciężki, tłusty
    - tworzy plamy
    - twarz świeci mi się po nim jak latarnia
    - pozostawia po sobie lepiącą warstwę, która nigdy się nie wchłania
    - ciemnieje na twarzy - odcień 'jasny' po 15 minutach jest lekką pomarańczą
    - bardzo widoczny na twarzy
    - uczulił mnie - po 5 dniach używania na całej twarzy pojawiła mi się masa swędzących, nieestetycznych krostek. problem ustąpił po odstawieniu kosmetyku

Nie myślałam, że kosmetyk apteczny wyrządzi mi tyle szkód. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić strawberry_blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę dobry
  • Co tu dużo pisać, fluid jest naprawdę dobry. Robi co ma robić. Fluid jest dobry na co dzień, ale nie na wielkie wyjścia.

- krycie średnie (dla mnie wystarczające)
    - ładne kolory (szkoda, że dostępne są tylko 3)
    - fajna kremowa konsystencja (zawsze dokładnie wstrząsam przed użyciem, co zapobiega ewentualnym rozwarstwieniom, które zauważyłam nawet w bardzo drogich fluidach, dlatego nie traktuję tego za wadę)
    - nie podrażnia ani wysusza (mam cerę mieszaną)
    - poręczne i higieniczne opakowanie (trochę się brudzi)
    - fluid ładnie wygląda na buzi (tak jakby wtapia się w nią)
    - zapach neutralny (nie pachnie ani nie śmierdzi)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Chcesz pochwalić misiolinka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt!
  • PLUSY:
    + cena (ok. 25zł)
    +krycie - zaliczyłabym do lekkiego w kierunku do średniego, dobrze wyrównuje koloryt cery
    + trwałość - jest dosyć trwały, wytrzymuje na pewno 8h
    + właściwości pielęgnacyjne - czuję, że naprawdę mi nie szkodzi, a nawet pielęgnuje, skóra nie jest taka spięta jak po innych podkładach
    +opakowanie - tubka z precyzyjnym i higienicznym aplikatorem pozwala na wydobycie pożądanej ilości
    + wydajność
    + dostępność - w wielu aptekach
    + bardzo dobrze wygląda na skórze - praktycznie nie widać, że mam podkład na cerze

+/- kolor - ja mam 01 jasny, ale dla mnie jest delikatnie za ciemny
    +/- konsystencja - jest nieco oporny, trzeba przyzwyczaić się do używania go, ja nakładam go zwilżonym pędzlem, więc nie odczuwam oporu, ale podczas nakładania rękoma jest trudniejszy do nałożenia.

MINUSY: nie dostrzegam

BARDZO POLECAM

Chcesz pochwalić Pafrotka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij