Powiększ Iwostin, Correctin Purritin, Fluid matujący trwale kryjący dla skóry trądzikowej SPF 30

Zgłoszony przez madulka

Właściwości:
- reguluje wydzielanie sebum,
- zmniejsza ilość i wielkość poszerzonych porów,
- zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych,
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
- zapewnia trwały efekt naturalnego makijażu do 10 godzin,
- zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (filtr SPF 30).
Dostępny w 3 odcieniach (jasny, naturalny, ciepły beż)
Skóra bardziej matowa o 48% po 3,5h od zastosowania produktu.

• Nie zachwyca
  • Zalety:

-wysokie SPF

-dostępny w promocyjnej cenie

-w miarę estetyczna gama kolorów

-lecznicze działanie

-nie zatyka porów

-precyzyjny aplikator

Wady:

-tępa konsystencja, przez co trudno się rozprowadza

-podkreśla suche skórki

-matuje, ale zaledwie na 2-3 h, później wymaga poprawek

-daje efekt pudrowego, a nie naturalnego makijażu

-krycie średnie

-małoatrakcyjne wizualnie opakowanie

Chcesz pochwalić marti683 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !
  • Dla mnie idealny !!!
    miałam już wielu podkładów, kremów kryjących itp. ale żaden nie był taki dobry jak ten. Niestety większości fluidów mnie zapycha, co poskutkowało ogromnym wysypem pryszczy na mojej twarzy :/. Poszłam z tym problemem to deermatologa, który polecił mi właśnie ten podład.
    Okazał się doskonały !

Plusy:
    - dobrze się rozprowadza
    - zapach nie dusi, praktycznie niewyczuwalny
    - nie tworzy maski na twarzy
    - nie zapycha
    - wydajny
    - kolor idealny dla mojej skóry, po kilku godzinach jakby się stapia ze skórą
    - krycie jest dość dobre jak na podkład ( nie używam żadnego korektora a i tak dobrze mam zakrytre wypryski i cienie pod oczami )
    - cena jest dość przystępna, bo produkt starcza na długo
    - wygodne opakowanie, z któego nie trzeba na siłę wyciskać
    - nie ciemnieje na skórze
    - w moim mieście dostępności jest bardzo dobra. praktycznie w większości aptek

Minusy:
    - jak dla mnie chyba brak ;D

Podsumowując zdecydowanie polecam, dla dziewczyn które mają problemy skóre lub potrzebują lekkiego podładu na codzień

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić maaadzia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Mam skórę wrażliwą, trądzikową, mieszaną i naczyniową:P

Nie rozumie słabych ocen tego podkładu. Gdy go pierwszy raz użyłam koleżanka zaraz zauważyła, że mam ładną cerę
    Używałam w okresie luty-maj(okres wiosenny)

Plusy:
    +nie zapycha skóry! Każdy podkład jak dotąd to u mnie robił a ten nie wywołuje żadnych bolących chrost
    +Ładny kolor. Miałam najaśniejszy z 3 kolorów o nazwie light, trochę trupio pewnie w nim wyglądałam ale nie umiałam nic pomiędzy znaleźć
    +nie ciemnieje drastycznie na skórze(na nadgarstku jako swatch owszem ale na cerze tego aż tak nie widać)
    +nie podreśla porów!
    +utrzymumuje się do 4h
    +nie czuje się go na twarzy
    + cena ok 22zł.

Minusy:
    - nie jest mocno kryjący jak to obiecuje producent
    -jest trochę tempy, jeżeli się nie używa kremu pod spód( ja używałam cetaphil i super się przez to rozprowadzał)
    -mała gama kolorystyczna
    -średnio wydajny, trzeba go trochę więcej nałożyć przez tępą formułę mi starczyło 30 ml na 3/4 mies. prawie codziennego użytkowania
    -nie wiem czy w lato nie będzie bardziej wyczuwalny na twarzy
    -średnio dopstępny w aptekach (tylko!)(jest w super pharm)
    -na początku jak się go nałoży efekt jest trochę pudrowy( ale nie tak jak np affinitone z maybelline), ale to znika w przeciągu ok 30min.

Polecam ten produkt do cer mieszanych i tłustych!
    Jeżeli was zapychaja podkłady jak mnie, albo czujecie je na twarzy warto zainwestować ok 22zł

Używam tego produktu od: 3/4mies

Chcesz pochwalić 93jessica93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie jest puder kryjący
  • OPINIA DOTYCZY CER PROBLEMOWYCH: TŁUSTEJ, NACZYŃKOWEJ, WRAŻLIWEJ, SKŁONNEJ DO WYPRYSKÓW.

Kolorystyka jest bardzo ładna. Najjaśniejszy odcień nadaje się dla bladolicych, nie jest ani zbyt różowy, ani za pomarańczowy.
    Fluid w żaden sposób nie podrażnia cery i daje bardzo naturalne wykończenie.
    Nawet po nałożeniu dużej ilości, nie tworzy na twarzy efektu maski. Jest tak niewidoczny, że właściwie mogłoby go nie być.
    Wytrzymuje do dwóch godzin, nie kryje, nie matuje, nie poprawia wyglądu cery.
    Jego działanie bardziej pfrzypomina krem koloryzujący niż puder.
    Tej samej jakości fluidy do cery wrażliwej proponuje Mincer ale za połowę ceny.

Podsumowując: Gdyby na opakowaniu producent nie zamieścił informacji, że to podkład kryjący dałabym wyższą ocenę. Tymczasem to niespełniona obietnica. Nie lubię go.

Chcesz pochwalić nocny_lot za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Super, super, super
    długo szukałam tak idealnego podkładu - i udało się
    genialnie kryje, super odcień dopasowujący się do skóry, matuje, ma filter, nie zatyka - czego chcieć więcej?

Dla mnie extra

Polecam!!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kaka7878 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • plusy:
    - SPF 30
    - nie zapycha porów,
    - działanie pielęgnacyjne, wspomaga gojenie się ewentualnych wyprysków,
    - precyzyjny aplikator,
    - nieźle matuje,
    - naturalny efekt,
    - wystarczajace krycie, choć nie wiem czy sprawdzi się u osób z trądzikiem,
    - cena

minusy:
    - podkreśla suche skórki,
    - zdarza się, że nieestetycznie zbiera się w okolicach skrzydełek nosa,
    -nawet przy cienkiej warstwie brudzi np. okulary czy tel.
    - ciężko go rozprowadzić, ma zbitą konsystencję
    - dostępność (długo go szukałam, nie jest dostępny w każdej aptece)

Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić annmaj77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia większości obietnic
  • Używałam tego podkładu, gdyż leczyłam niewielkie wypryski na mojej twarzy. Mam cerę mieszaną z szalejącą strefą T więc z opisu podkład jak dla mnie. Kupiłam najjaśniejszy odcień, który dla mnie jest dobry - ma tony żółte, nie różowe. Niemniej nie jest jakoś szczególnie jasny, bladolice mogą mieć problem.

Pierwsze wrażenie po nałożeniu to zapach a raczej smród - ten produkt nieprawdopodobnie wręcz śmierdzi. Całe szczęście zapach się ulatnia ale to chyba najbardziej cuchnący fluid, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.

Rozprowadzanie po twarzy tego produktu jest dosyć toporne - ma konsystencję jakiejś pasty czy czegoś ciągnącego się - trzeba dobrze popracować palcami, nie widzę nakładania tego pędzlem. Ale da się go ładnie rozprowadzić i nie tworzy na twarzy efektu maski.

Minusów jest naprawdę sporo. Zacznę od tego, że ten produkt słabo matuje. Może jest jakiś mat (ale i tak słaby) do godziny po nałożeniu, potem skóra tłuści się jak szalona.
    Nie jest kryjący - owszem, lekko wyrównuje ale na pewno nie kryje, ja miałam małe zmiany, z którymi sobie nie poradził. W ogóle nie widzę tego produktu u osoby mającej duże zmiany trądzikowe.
    Migruje z twarzy i znika - po paru godzinach zostaje trochę na policzkach, ze strefy T spływa i go nie ma. Nie ma co marzyć o makijażu na cały dzień.

Ma też jednak plusy choć mało ale za to ważne. Uważam, że to produkt delikatny, nie podrażnia i pomaga leczyć zmiany. Nie zapycha jak zwykłe podkłady co pomaga leczyć zmiany a przy tym mieć jakieś znamiona ładnego koloru na twarzy.
    Posiada wysoki filtr co jest zaletą przy kuracjach złuszczających, jakim często poddają się osoby z trądzikiem.

Opakowanie dość wygodne, dozownik precyzyjny. Cena atrakcyjna, ja kupiłam w aptece za 25 zł.
    Myślę, że ten produkt sprawdzi się w miesiącach letnich i dla osób, które oczekują jedynie odrobiny koloru i niezapychania - taka doraźna pomoc przy kuracji skóry. Natomiast przez brak matu, brak krycia i ekspresową ucieczkę z twarzy fluid ten niezbyt się dla mnie nadaje. Używam w weekendy przy krótszych wyjściach, na co dzień do pracy nie nadaje się przez bliską zeru trwałość i to straszne świecenie się skóry.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • matujący ? nie zbyt
  • Zakupilam ten podklad ze wzgledu na polecenie od dermatologa ,ale nie jestem zadowolona z niego
    \n- swiece sie po nim po 2h
    \n-nie zbyt dobrze kryje ,zupelnie nie radzi sobie z zaczerwieniami i przebarwieniami
    \n-robi plamy na buzi
    \n+ ma filtr 30
    \ncena+/-
    \n-szybko schodzi z twarzy
    \n+nie pogarsza stanu cery
    \ndalej szukam idealu !;c

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić supriseapple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwaczny
  • Podkład kupiłam, bo chciałam coś lżejszego na wiosnę i do tego z filtrami, bo jeszcze chciałam się nieco pozłuszczać, ale już nie tak intensywnie jak wcześniej, dlatego uznałam, że 30 SPF, to całkiem spoko ochrona. A, i do tego był w promocji I tak oto go nabyłam.
    Gdybym miała mu wystawić ocenę po pierwszych dwóch użyciach byłaby to jedna gwiazdka. Fakt, że moja skóra była wtedy w niespecjalnym stanie ze względu na używanie retinoidów - strasznie łuszcząca się. Do tego wszystkiego złościłam się, bo nie chciał współpracować z flat topem. Mazał się jakoś dziwnie. W miejscach, gdzie była sucha skóra robił się pomarańczowy. I słabo krył, krótko się trzymał. Jednym słowem: katastrofa. Ale stwierdziłam, że po dwóch użyciach nie mogę go od razu skreślać. Poczekałam więc jak moja skóra wydobrzeje. I zaczęłam z nim znowu.
    Wzięłam się za jego nakładanie. Pędzlem, oczywiście. Błąd - mazał się paskudnie, pewnie przez swoją konsystencję - jakby płynnej gumy. W porządku. Więc ręce. I to był dobry pomysł. Skóra była ładnie wyrównana, na większe niedoskonałości go trochę dołożyłam i było w miarę, chociaż lepszy byłby chyba korektor, którego ja nie posiadam, bo używam zwykle mocniej kryjącego podkładu. Do tego odcień się ładnie dopasował (powiedziałabym, że najjaśniejszy to raczej z tych żółtawych, ale ja do końca nie jestem przekonana do swojego typu kolorystycznego, więc wiecie ). Przypudrowałam go i poszłam w świat. Po ok. 1,5 h weszłam do łazienki i niestety - świecę się. No, cóż - odcisnęłam to w chusteczkę, przypudrowałam. Wracam do domu (jakieś 5 h?) w okolicach nosa prawie go nie ma, policzki go dzielnie trzymają, choć w dotyku są jakieś tłustawe (tam się nie świecę zazwyczaj!). P{alce po dotknięciu nieco brudne, choć o telefonie po odbytej rozmowie już w ogóle nie wspomnę. No, dobra to skoro jest lepiej, ale niewiele, to czemu się w sumie waham? Zatem już wykazuję plusy:
    + 30 SPF - wydaje mi się to być dość dobrą ochroną, jeśli nie złuszcza się skóry jakoś intensywnie bądź wcale i dodatkowo zwalnia mnie to z konieczności stosowania dodatkowego filtra (tzn. nie do końca zwalnia, ale ja wyższych po prostu już nie toleruję przez ich konsystencję i inne nieprzyjemne rzeczy...)
    + ładnie stapiający się kolor (ale tylko jeśli nie mamy suchych miejsc na skórze...)
    + nie jest ciężki (ale nie powiem, żeby można byłoby zapomnieć jego bytowaniu na twarzy, ze względu na te ślady na telefonie)
    + nienajgorzej kryje jak na taki podkład
    + nie zauważyłam by mi szkodził
    + cena (zwłaszcza ta promocji )
    Powtórzę jeszcze te minusy (tak dla porządku ):
    - konsystecja gumy, która uniemożliwia nakładanie go pędzlem, więc muszę używać do niego rąk (a dopiero zdążyłam się odzwyczaić...)
    - gdy skóra jest gdzieś wysuszona, łuszczy się itd. to w tych miejscach robi się pomarańczowy
    - schodzi jakoś dziwnie, nierównomiernie
    - świecę się bardzo szybko po nim
    - choć jego krycie wpisałam na plus, to trzeba pamiętać, że gdy cera jest w jakimś gorszym stanie - chodzi mi głównie o to łuszczenie - krycie nie idzie mu prawie wcale
    - brudzenie wszystkiego naokoło (brudzi nawet sam siebie - chodzi mi o opakowanie)
    - taka sobie trwałość (ok. 5h?)
    Podsumowując: nie polecam i nie odradzam go. Na pewno jego dużym atutem jest ten filtr, ale też poważnym mankamentem (dla mnie) jest to świecenie, co oznacza konieczność częstego kontrolowania go w lusterku, a za tym nie przepadam. To co mam obecnie zużyję, ale czy kupię ponownie, nie wiem, choć sądzę, że raczej nie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie wystarczający
  • Zaczęłam kurację anty trądzikową i miałam bardzo podrażnioną skórę twarzy. Poprzedni podkład zaczął powodować u mnie pieczenie. Iwostin jest bardzo delikatny. Moim zdaniem nie jest "trwale kryjący" ale ładnie wyrównuje koloryt skóry co mi wystarcza. Łagodzi podrażnienia, nie zapycha. Cera wygląda bardzo naturalnie i zdrowo. Trochę ciężko się rozprowadza ale nie da się z nim przesadzić. Jedyny minus to bardzo ubogi wybór odcieni. Poza tym jest naprawdę dobry.

Ilość zużytych opakowań: w tracie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Sara16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Kupiłam go trochę drożej, bo za ok. 35zł, ale nie żałuję. Dobrze matuje, bardzo naturalnie wygląda (mam odcień najjaśniejszy). Dla mnie najważniejsze było to, żeby moja skóra odpoczęła od ciężkich podkładów kryjących, które często zapychają. Ten nie zapycha i wygląda jak druga, zdrowa skóra. A że trzeba go poprawiać w ciągu dnia i kryje dosyć słabo? Trudno Krycie można stopniować, można użyć korektora - ważne, że skóra może w nim oddychać i nie ma tapety na twarzy
    Musi być mały minus - za trwałość, krycie i wydajność

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Panna Izabela za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Efekt matowania trochę lepszy niż w lirene city matt, dłużej się też utrzymuje. Mało kolorów do wyboru, ale udało mi się trafić. Nie wiem jeszcze jak sprawdzi się latem, bo znamy się od jesieni. Na plus wysoki filtr, na minus trochę dziwny zapach. Warty wypróbowania, bo wchodzi w promocje -40% w znanej sieci aptekodrogeryjnej jesli chodzi o makijaż czy podkłady

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Northpole za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na początku był ok ale potem niestety jego rokowania spadły
  • Na początku był zachwyt ale teraz niestety musze mu powiedzieć żegnaj.
    - nie radzi sobie z kryciem (zostają dziwne smugi na twarzy),
    - przy troche większej aplikacji twarz robi się pomarańczowa,
    - ani troche NIE MATUJE! (po nałożeniu świece się jak choinka!)
    - po paru godzinach roluje się na twarzy i wręcz sam z niej schodzi,
    - kolor nie utlenia się tak jak powinien,
    - zapach (po nałożeniu cuchnie).

Plusy są tylko dwa:
    * cena
    * filtr chroniący

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj KWC <3
  • W swoim krotkim zyciu przetestowalam wiele podkladow do twarzy z wielu firm takich jak Revlon, Max Factor, Pharmaceris, Rimmel, Bourjois itp. Moim ulubieńcem do tej pory byl revlon Colorstay ze wzgledu na moja tradzikowa cere ze skłonnościami do przetluszczania sie. Lecz gdy moja cera znacznie poprawila sie, zaczelam szukac podkladu lzejszego niz Revlon i ktory nie bedzie dawal efektu jakbym cala puderniczke na siebie wysypala. Czekajac na przyjaciolke w SuperPharmie wzielam do reki Iwostin fluid matujący i wyprobowalam na dloni. Zachwycil mnie gladkoscia i ppostanowilam go kupic. Byl to strzal w 10 !!

Plusy:
    +wyglada bardzo naturalnie na twarzy
    + nie daje efektu maski oraz "pudernicy"
    +jest lekki, praktycznie nie czuc go na twarzy
    +trwaly
    +gladsza skora
    +cena

Po pomalowaniu sie nim zawsze przypudrowuje lekko twarz sypkim pudrem ze wzgledu na to, ze twarz lekko sie blyszczy odrazu po nalozeniu fluidu. Nie zaliczam tego do minusow bo wszystkie podklady na mojej twarzy tego wymagaja. Jak nie po aplikacji to w ciagu dnia. A w polaczniuu z fluidem Iwostim lekkiej warstwy pudru twarzy wyglada caly dzien korzystnie i nie wymaga poprawek

Nie polecam tego podkladu dla dziewczyn z mocnym tradzikiem, raczem dziewczynom z cera wymagajacej wyrowanania kolorytu z lekkimi krostkami

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Czikaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 273 raz(y)
  • Dobry, delikatny podkład
  • Szczerze mówiąc nie widzę większych różnic pomiędzy wersją do cery trądzikowej a wersją do cery wrażliwej. Obydwa sa dość zbliżone we właściwościach, działaniu. No może jedynie ten daje bardziej satynowy (bo na pewno nie matowy, jak twierdzi producent) efekt.

Ale od początku.

Opakowanie to miękka i lekka tubka zakończona dzióbkiem. Wygodne, lekkie, nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce. Jedyny minus to fakt, że brudzi się straszliwie bo ten plastik jest taki jakby matowy.

Odcienie. Niestety są tylko 3. Szkoda, że tak mało ale 2 z nich na szczęście mi pasują. Obecnie używam najjaśniejszego - delikatnego beżu, jak dla mnie wcale nie różowego.

Konsystencja/nakładanie. Konsystencja jest kremowa, dość gęsta ale nakłada się łatwo. Tak jak w przypadku wersji do cery wrażliwej Correctin nie chce współpracować w pędzlem (albo na odwrót) i dużo lepiej wygląda nałożony palcami. I tutaj tak samo zarzut - mało wydajny. Zazwyczaj podkładu nakładam niewiele, wystarczy kropla by pokryć całą twarz. Tutaj muszę użyć więcej ale na szczęście efekt i tak jest naturalny. Żadnej maski etc. Nie robi smug, plam, nakłada się naprawdę łatwo i to bez specjalnych zabiegów.

Efekt? Wykończenie jest satynowe. Jakby bardziej matowe niż w wersji dla cery wrażliwej ale to wciąż nie jest mat na mur - beton. Można użyć pudru ale nie jest to niezbędne. Przynajmniej w moim przypadku ale ja jestem fanką lekko połyskującej/błyszczącej cery. Podkład ładnie ujednolica kolor skóry, wygląda naturalnie. Krycie raczej lekkie, na większe problemy warto nałożyć korektor. W ciągu dnia się nie utlenia, nie złazi, nie robi plam. Wygląda dobrze przez cały dzień.

Fajny, niedrogi i dobry podkład dający naturalny efekt. Na pewno kupię go jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolory do bani, resza ok.
  • Plusy:
    - nie zapycha porów!!!! (dla mnie największy plus)
    - trwały
    - dobrze się rozprowadza
    - wystarczy odrobinka na pędzlu by ładnie pokryć twarz
    - nie robi maski
    - ładnie wyrównuje kolor
    Minusy:
    - nie zakrywa niedoskonałości (nie wiem czy można to pod minus, bo w zasadzie od zakrywania niedosknonałości jest korektor :/)
    - okropny zapach
    - mały wybór kolorów (najjaśniejszy różowawy, naturalny zbyt pomarańczowy, ciemny nie wiem nie próbowałąm)
    - wymaga matowienia

Jest na prawdę jedyny niemineralny podkad który nie zapycha mi porów. Gdyby nie te okropne kolory to byłby to mój KWC nawet pomimo okropnego zapachu.

Używam tego produktu od: od momentu jak się pojawiły na rynku
    Ilość zużytych opakowań: 2 z kawałkiem

Chcesz pochwalić Yadelis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie kryjący i matujący fluid
  • Po miłym zaskoczeniu z peelingu marki Iwostin zdecydowałam się zakupić owy fluid. Powiem szczerze, że jest dobry, ale dalej moim TOP pozostanie inny

Plusy:
    + ładny, naturalny odcień (ja mam najjaśniejszy spośród tych 3 do wyboru),
    + krycie na zadowalającym poziomie,
    + mat utrzymuje się na skórze przez około 2-3h maksymalnie (a przy użyciu także pudru matującego efekt jest naprawdę dobry),
    + nie zapycha,
    + na lato czy mróz jest idealny bo zawiera wysoki flitr SPF,
    + naprawdę jest trwały - około 7-8h na spokojnie wytrzyma na twarzy bez żadnych nieestetycznych plam,
    + wygodne opakowanie.

Minusy:
    - trochę podkreśla suche skórki,
    - nie nawilża ani nie pielęgnuję skóry,
    - nie działa moim zdaniem anty-trądzikowo (ale to przecież nie jest zadaniem fluidu!)

Reasumując, ponownie zakupię bo jest dobrym fluidem. Polecam! Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić camillebrownhair za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Ten podkład postanowiłam kupić po nieudanym eksperymencie z podkładem z firmy bourjois, który miał maskować moje niedoskonałości cery, delikatnie nawilżać, i dodać cerze blasku. Moja cera jest bardzo wybredna i skłonna do alergii, podrażnień i wyprysków.
    Podkład firmy Iwostin:
    +przyjemna konsystencja
    +matuje (na długo)
    +nie powoduje powstawania kolejnych wyprysków
    +cera jest promienna i gładka około 8 godzin od użycia
    +maskuje niedoskonałości
    +przyjemny zapach
    +gładsza skóra
    +ładne opakowanie
    + cena kożystna
    Obecnie nie zaobserwowałam minusów. Polecam

Chcesz pochwalić Mimiska89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubieniec
  • czytając opinie jestem bardzo zaskoczona, bo jest to najlepszy podkład jakiego używałam.
    + idealnie dopasowany do mojej cery (używam najjaśniejszego z dostępnych);
    + pięknie wyrównuje koloryt;
    + nie zapycha;
    + długo się utrzymuje;
    + świetnie kryje (bardzo zdziwiły mnie opinie innych wizażystek, bo to jest dla mnie największy plus tego fluidu);
    + nie daje efektu maski;
    + SPF 30;
    + odkąd go stosuję moja cera jest zdrowsza, wygląda lepiej i rzadziej pojawiają się na niej "niespodzianki";
    + cena;
    + nie podkreśla zmarszczek czy innych niedoskonałości;
    - nie matuje najlepiej, ale to chyba jego jedyna wada.
    słowem, nie polecam dziewczynom o bardzo tłustej cerze, ale poza tym jest to moja wielka miłość. Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić readymade za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO KIEPSKI
  • bardzo lubię całą serię Purritin ale ten podkład to jakaś porażka,najsłabsze ogniwo tej gamy.

PLUSY:

- plusem jest to że ma antybakteryjne właściwości i że nie powoduje zapchania i właściwie to jego jedyne nieliczne zalety,

- dosyć trwały, choć słabo matuje to nie utlenia się szybko i długo pozostaje na skórze- ale bez pudru matującego sie nie obejdzie,

- wygodne i estetyczne opakowanie,

MINUSY:

- okropne kolory, są tylko 4 i wszystkie beznadziejne, mam kolor 02- jest nienaturalny, wpada w pomarańczowy, odcina się i źle wygląda, barwi skórę mocno i nienaturalnie,

- tworzy smugi,wchodzi w załamania, strasznie podkreśla zmarszczki linie, bruzdy- tragedia,

- słabo kryje, mimo że tworzy niezłą tapetę to źle radzi sobie z kryciem pryszczy czy niedoskonałości,

- w ogóle nie matuje, jest bardzo ciężki jak na podkład dla cery z trądzikiem, jest tłustawy i gęsty, źle się go rozprowadza i sprawia że długo trwa całą procedura zacierania granic tego podkładu,

- przy stosowaniu kilka dni pod rząd skóra jest lekko podsuszona, traci komfort,

- chemiczny zapach

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Dostałam próbkę podkładu od pani w aptece, podeszłam do niego bardzo sceptycznie, ponieważ miałam już "swój" podkład (Revlon colorstay). Wypróbowałam kilka razy i zakochałam się. Nadaje ładny kolor mojej skórze i mam wrażenie, że ogólnie poprawia jej stan. Mam problemy z cerą od czasu, kiedy odstawiłam pigułki, wcześniej miałam typowo suchą, a w tym roku dostałam paskudnych wyprysków, których bardzo długo nie mogłam się pozbyć. Podkład zredukował przebarwienia Dodatkowym plusem jest przystępna cena. Jeżeli chodzi o matowanie - tutaj za bardzo nie mam zdania, nie mam z tym większego problemu, ale wydaje mi się że przy moim starym podkładzie bardziej się błyszczałam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić poesy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny!
  • Podkład jest ciężki,gęsty,trudno się go nakłada.Najgorsze jednak jest to że w ogóle nie matuje.Od razu po nałożeniu twarz mocno się błyszczy a chyba nie o to chodzi w przypadku podkładu matującego?Pozatym kiepsko trzyma się,ok.2-3godziny.
    Jestem rozczarowana,nie tego spodziewałam się po firmie Iwostin.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić sylwiabm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Mam cerę mieszaną, ale nie narzekam na jakieś wielkie problemy "do ukrycia". Dodatkowo moja cera jest wrażliwa i niestety przy ekspozycji na promienie słoneczne robią mi się brzydkie przebarwienia. Potrzebowałam więc fluidu z dużym filtrem, niekoniecznie mocno kryjącego, ale poprawiającego koloryt i kryjącego niewielkie zaczerwienienia. Iwostin spisał się świetnie, co mogę napisać teraz, kiedy lato minęło, a ja dużo czasu spędzałam na słońcu (spacery z maluszkiem). Nie nakładałam grubej warstwy, a mimo to nie mam żadnych przebarwień. Troszkę się opaliłam, ale delikatnie i naturalnie. Fluid nie matuje właściwie wcale, ale dla mnie to OK, poprawiam w razie czego pudrem transparentnym (ale tylko do zdjęć ). Bardzo naturalnie wyrównuje koloryt, trzyma się bardzo długo (choć na tłustej cerze pewnie się nie sprawdzi), nie powoduje powstawania zaskórników ani tym bardziej pryszczy, no i filtr, filtr, filtr. Dla mnie to najważniejsze. Cena jest śmieszna (kupuję w necie za 22 zł), zwłaszcza, że wcześniej używałam Sisleya za 300 zł (!!!), wszystkie inne, a spróbowałam mnóstwo, głównie tych drogich (bo zawsze uważałam, że na podkład trzeba wydać sporo kasy, bo wiadomo: wygląd i pielęgnacja), albo robiły maskę, albo się zbierały w zmarszczkach, albo spływały po 3 godzinach, albo pogarszały stan mojej cery. Iwostin jest naprawdę bardzo OK. W lecie uzywałam odcienia naturalnego (ogólnie jestem blada, ale on akurat pasował do leko opalonej cery), a teraz kupiłam jasny, na jesień i zimę, jak zbledę będzie w sam raz Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Vixo za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Kupiłam ten podkład za poleceniem pani w aptece ponieważ nie było podkładu którego akurat chciałam (Pharmaceris F) kolor był naprawde jasny a jak usłyszałam że matuje to bez wahania o kupiłam.

Plusy:
    -bardzo jasny odcień dla bladych jak ja
    -dobrze kryje,dwie warstwy i zakryje prawie wszystko
    -nie robi smug
    -nie podkreśla suchych skórek
    -cena ok.30zł całkiem dobra(mam droższe podkłady)
    -konsystencja.ani za gęsta ani za rzadka,przez to nie spływa z twarzy

+/- trwałość.Nie jest zła ale też nie rewelacyjna.Na 6h jest super,potem zaczyna spływać i lekko rolować(cera mieszana) nawet po tym jak utrwaliłam porządnym pudrem z Artdeco(pora roku:jesień)

Minusy:
    -nie matuje,tuż po nałożeniu twarz się świeci,dopiero po przypudrowaniu wygląda jak powinno być
    -nie nadaje się na upalne dni bo schodzi w 2h...w jesienne dni jest już lepiej jak wspomniałam wczesniej

Używam tego produktu od: około miesiąc

Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie nie !!!
  • Najgorszy podkład który używałam . Nie polecam dla dziewczyn z tłustymi cerami , matuje może na 2 godziny a później spływa , mimo użycia dodatkowo pudru matującego .

Używam tego produktu od: 3miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowania

Chcesz pochwalić Lizka87 za czytelną i pomocną recenzję?