Powiększ Iwostin, Correctin Purritin, Fluid matujący trwale kryjący dla skóry trądzikowej SPF 30

Zgłoszony przez madulka

Właściwości:
- reguluje wydzielanie sebum,
- zmniejsza ilość i wielkość poszerzonych porów,
- zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych,
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
- zapewnia trwały efekt naturalnego makijażu do 10 godzin,
- zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (filtr SPF 30).
Dostępny w 3 odcieniach (jasny, naturalny, ciepły beż)
Skóra bardziej matowa o 48% po 3,5h od zastosowania produktu.

• Dla mnie najlepszy
  • Zaczne od tego, że mam cerę mieszaną i każdy poprzedni fluid jakiego używałam wywoływał u mnie straszny wysyp (a miałam już Annabelle Minerals, L'oreal, Bell, Maybelline i wiele innych tego typu). Iwostin był moim pierwszym podkładem aptecznym i trafionym w 100%.

Podkład sam w sobie jest bardzo fajny, dobrze się rozprowadza i nie robi efektu maski (oczywiście dla bardzo wymagających może trzymać się zbyt krótko, ale mi to nie przeszkadza bo wystarczy po kilku godzinach delikatnie poprawić w okolicach nosa i jest ok).

Co do krycia to widziałam różne opinie i rzeczywiście jakichś bardzo dużych blizn potrądzikowych itd może nie zakrywać ale ja mając na początku dość duży wysyp i trochę drobnych ranek jestem zadowolona. Wiadomo że nie zrobił mi na twarzy efektu photoshopa :p ale i tak było naprawde nieźle.

Do tej pory zmagałam się nieustannie z wypryskami na czole, policzkach i brodzie a po miesięcznym używaniu tego podkładu widze znaczną poprawę.

+ Plusy
    fajna konsystencja i dobre rozprowadzanie
    nie zapycha (u mnie poprawił stan skóry)
    ma filtr spf 30
    u mnie dobrze kryje (ale zależy od wymagań :p)

- Minusów jak dla mnie nie ma (bo jak na podklad za ok. 30 zł jest naprawde świetny)

Podsumowując, każdy ma inny typ skóry i trzeba niestety próbować i próbowac. Ja swojego czasu wydałam już setki zł na różnego rodzaju podkłady które po kilku użyciach musiałam wyrzucic. Podkład polecam do wyprobowania bo naprawde jest tego wart

Używam tego produktu od: 1 mies.

Chcesz pochwalić dariaa929 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity PLUS ZA WYSOKI FILTR
  • Kupiłam go ze wględu na wysoki filtr SPF 30. Bo w tej dziedzinie fluidów i kremów tonujących jest niewiele, a przeważnie mają b ciemne i nienaturalne kolory. W związku z tym że filtr jest tak wysoki to jest on dość ciężki i treściwy, ale rozumiem, że coś za coś...
    Oceniam odcień 01 - do mojej średnio jasnej cery wpadającej w beż/żółć - idealny. Bez różowych tonów. Cera po jego nałożeniu wygląda b zdrowo i promiennie.
    Jednak dla cer trądzikowych (a dla takich jest przeznaczony) to trochę za słabo kryje. Wogóle nie matuje, a przy mojej tłustej cerze po 2-3h masakrycznie błyszczy i spływa.
    Plusy;
    - SPF 30
    - cena
    - kolory (choć mogło by ich być więcej, pomiędzy 01 a 02 jest gigantyczna różnica, conajmniej kilku tonów)
    - nie zapycha
    Minusy:
    - nie matuje
    - przy tłustej cerze szybko spływa
    - słabo kryje (jeśli ktoś ma blizny potrądzikowe)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kasiura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry fluid
  • Fluid dobrze kryje ale tylko na kilka godzinach (jak wspominała jedna z moich poprzedniczek ) trzeba go potem poprawić. Jednakże przez te 2-5 godz. spisuje się świetnie.
    Dobrze matuje i kryje niedoskonałości. Plusem jest też wysoki SPF. Konsystencja jak dla mnie jest ok. Ładne opakowanie zachęca do kupna.

Chcesz pochwalić zakochana_w_kosmetykach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca
  • Zalety:

-wysokie SPF

-dostępny w promocyjnej cenie

-w miarę estetyczna gama kolorów

-lecznicze działanie

-nie zatyka porów

-precyzyjny aplikator

Wady:

-tępa konsystencja, przez co trudno się rozprowadza

-podkreśla suche skórki

-matuje, ale zaledwie na 2-3 h, później wymaga poprawek

-daje efekt pudrowego, a nie naturalnego makijażu

-krycie średnie

-małoatrakcyjne wizualnie opakowanie

Chcesz pochwalić marti683 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !
  • Dla mnie idealny !!!
    miałam już wielu podkładów, kremów kryjących itp. ale żaden nie był taki dobry jak ten. Niestety większości fluidów mnie zapycha, co poskutkowało ogromnym wysypem pryszczy na mojej twarzy :/. Poszłam z tym problemem to deermatologa, który polecił mi właśnie ten podład.
    Okazał się doskonały !

Plusy:
    - dobrze się rozprowadza
    - zapach nie dusi, praktycznie niewyczuwalny
    - nie tworzy maski na twarzy
    - nie zapycha
    - wydajny
    - kolor idealny dla mojej skóry, po kilku godzinach jakby się stapia ze skórą
    - krycie jest dość dobre jak na podkład ( nie używam żadnego korektora a i tak dobrze mam zakrytre wypryski i cienie pod oczami )
    - cena jest dość przystępna, bo produkt starcza na długo
    - wygodne opakowanie, z któego nie trzeba na siłę wyciskać
    - nie ciemnieje na skórze
    - w moim mieście dostępności jest bardzo dobra. praktycznie w większości aptek

Minusy:
    - jak dla mnie chyba brak ;D

Podsumowując zdecydowanie polecam, dla dziewczyn które mają problemy skóre lub potrzebują lekkiego podładu na codzień

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić maaadzia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Mam skórę wrażliwą, trądzikową, mieszaną i naczyniową:P

Nie rozumie słabych ocen tego podkładu. Gdy go pierwszy raz użyłam koleżanka zaraz zauważyła, że mam ładną cerę
    Używałam w okresie luty-maj(okres wiosenny)

Plusy:
    +nie zapycha skóry! Każdy podkład jak dotąd to u mnie robił a ten nie wywołuje żadnych bolących chrost
    +Ładny kolor. Miałam najaśniejszy z 3 kolorów o nazwie light, trochę trupio pewnie w nim wyglądałam ale nie umiałam nic pomiędzy znaleźć
    +nie ciemnieje drastycznie na skórze(na nadgarstku jako swatch owszem ale na cerze tego aż tak nie widać)
    +nie podreśla porów!
    +utrzymumuje się do 4h
    +nie czuje się go na twarzy
    + cena ok 22zł.

Minusy:
    - nie jest mocno kryjący jak to obiecuje producent
    -jest trochę tempy, jeżeli się nie używa kremu pod spód( ja używałam cetaphil i super się przez to rozprowadzał)
    -mała gama kolorystyczna
    -średnio wydajny, trzeba go trochę więcej nałożyć przez tępą formułę mi starczyło 30 ml na 3/4 mies. prawie codziennego użytkowania
    -nie wiem czy w lato nie będzie bardziej wyczuwalny na twarzy
    -średnio dopstępny w aptekach (tylko!)(jest w super pharm)
    -na początku jak się go nałoży efekt jest trochę pudrowy( ale nie tak jak np affinitone z maybelline), ale to znika w przeciągu ok 30min.

Polecam ten produkt do cer mieszanych i tłustych!
    Jeżeli was zapychaja podkłady jak mnie, albo czujecie je na twarzy warto zainwestować ok 22zł

Używam tego produktu od: 3/4mies

Chcesz pochwalić 93jessica93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie jest puder kryjący
  • OPINIA DOTYCZY CER PROBLEMOWYCH: TŁUSTEJ, NACZYŃKOWEJ, WRAŻLIWEJ, SKŁONNEJ DO WYPRYSKÓW.

Kolorystyka jest bardzo ładna. Najjaśniejszy odcień nadaje się dla bladolicych, nie jest ani zbyt różowy, ani za pomarańczowy.
    Fluid w żaden sposób nie podrażnia cery i daje bardzo naturalne wykończenie.
    Nawet po nałożeniu dużej ilości, nie tworzy na twarzy efektu maski. Jest tak niewidoczny, że właściwie mogłoby go nie być.
    Wytrzymuje do dwóch godzin, nie kryje, nie matuje, nie poprawia wyglądu cery.
    Jego działanie bardziej pfrzypomina krem koloryzujący niż puder.
    Tej samej jakości fluidy do cery wrażliwej proponuje Mincer ale za połowę ceny.

Podsumowując: Gdyby na opakowaniu producent nie zamieścił informacji, że to podkład kryjący dałabym wyższą ocenę. Tymczasem to niespełniona obietnica. Nie lubię go.

Chcesz pochwalić nocny_lot za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Super, super, super
    długo szukałam tak idealnego podkładu - i udało się
    genialnie kryje, super odcień dopasowujący się do skóry, matuje, ma filter, nie zatyka - czego chcieć więcej?

Dla mnie extra

Polecam!!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kaka7878 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • plusy:
    - SPF 30
    - nie zapycha porów,
    - działanie pielęgnacyjne, wspomaga gojenie się ewentualnych wyprysków,
    - precyzyjny aplikator,
    - nieźle matuje,
    - naturalny efekt,
    - wystarczajace krycie, choć nie wiem czy sprawdzi się u osób z trądzikiem,
    - cena

minusy:
    - podkreśla suche skórki,
    - zdarza się, że nieestetycznie zbiera się w okolicach skrzydełek nosa,
    -nawet przy cienkiej warstwie brudzi np. okulary czy tel.
    - ciężko go rozprowadzić, ma zbitą konsystencję
    - dostępność (długo go szukałam, nie jest dostępny w każdej aptece)

Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić annmaj77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia większości obietnic
  • Używałam tego podkładu, gdyż leczyłam niewielkie wypryski na mojej twarzy. Mam cerę mieszaną z szalejącą strefą T więc z opisu podkład jak dla mnie. Kupiłam najjaśniejszy odcień, który dla mnie jest dobry - ma tony żółte, nie różowe. Niemniej nie jest jakoś szczególnie jasny, bladolice mogą mieć problem.

Pierwsze wrażenie po nałożeniu to zapach a raczej smród - ten produkt nieprawdopodobnie wręcz śmierdzi. Całe szczęście zapach się ulatnia ale to chyba najbardziej cuchnący fluid, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.

Rozprowadzanie po twarzy tego produktu jest dosyć toporne - ma konsystencję jakiejś pasty czy czegoś ciągnącego się - trzeba dobrze popracować palcami, nie widzę nakładania tego pędzlem. Ale da się go ładnie rozprowadzić i nie tworzy na twarzy efektu maski.

Minusów jest naprawdę sporo. Zacznę od tego, że ten produkt słabo matuje. Może jest jakiś mat (ale i tak słaby) do godziny po nałożeniu, potem skóra tłuści się jak szalona.
    Nie jest kryjący - owszem, lekko wyrównuje ale na pewno nie kryje, ja miałam małe zmiany, z którymi sobie nie poradził. W ogóle nie widzę tego produktu u osoby mającej duże zmiany trądzikowe.
    Migruje z twarzy i znika - po paru godzinach zostaje trochę na policzkach, ze strefy T spływa i go nie ma. Nie ma co marzyć o makijażu na cały dzień.

Ma też jednak plusy choć mało ale za to ważne. Uważam, że to produkt delikatny, nie podrażnia i pomaga leczyć zmiany. Nie zapycha jak zwykłe podkłady co pomaga leczyć zmiany a przy tym mieć jakieś znamiona ładnego koloru na twarzy.
    Posiada wysoki filtr co jest zaletą przy kuracjach złuszczających, jakim często poddają się osoby z trądzikiem.

Opakowanie dość wygodne, dozownik precyzyjny. Cena atrakcyjna, ja kupiłam w aptece za 25 zł.
    Myślę, że ten produkt sprawdzi się w miesiącach letnich i dla osób, które oczekują jedynie odrobiny koloru i niezapychania - taka doraźna pomoc przy kuracji skóry. Natomiast przez brak matu, brak krycia i ekspresową ucieczkę z twarzy fluid ten niezbyt się dla mnie nadaje. Używam w weekendy przy krótszych wyjściach, na co dzień do pracy nie nadaje się przez bliską zeru trwałość i to straszne świecenie się skóry.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij