Powiększ Iwostin, Correctin Purritin, Fluid matujący trwale kryjący dla skóry trądzikowej SPF 30
Produkt dostępny w 21 sklepach. Cena już od 13,50 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez madulka

Właściwości:
- reguluje wydzielanie sebum,
- zmniejsza ilość i wielkość poszerzonych porów,
- zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych,
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
- zapewnia trwały efekt naturalnego makijażu do 10 godzin,
- zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (filtr SPF 30).
Dostępny w 3 odcieniach (jasny, naturalny, ciepły beż)
Skóra bardziej matowa o 48% po 3,5h od zastosowania produktu.

• Zdecydowanie nie mój Hit
  • Uwielbiam markę Iwostin, w tym zwłaszcza serię Purritin - polska marka, porządne kosmetyki w niewygórowanych cenach, które naprawdę działają. W związku z czym byłam bardzo ciekawa tego podkładu

Produkt nie jest zły, jest po prostu nijaki.
    Napewno plusem jest to że nie zapycha i nie pogarsza stanu cery, więc dla osób które szukają czegoś co nie szkodzi, gdyż borykają się np z ciężkim trądzikiem może okazać się fajny.
    Jednak ja od podkładu oczekuję już czegoś więcej niż jedynie nie szkodzenia, szukam tego CZEGOŚ co sprawia że z uśmiechem patrzę się w lustro, gdyż moja cera jest nieskazitelna i promienna, szukam efektu WOW! - ten podkład tego nie daje. Cera po nim wygląda szaro, buro i ponuro, może za sprawą marnego wyboru odcieni - tylko 3, ja mam bodajże ten środkowy.
    Cena dość wysoka - średniopółkowa, ale jest wydajny, używam od kilku miesięcy codzinnie, a zużyłam może z pół tubki.

Nie odradzam, nie polecam - traktuję jak typowo apteczny, medyczny produkt-lekarstwo.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lalaith za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit jak stosować kosmetyki

• Taki sobie fluid
  • Mam skórę mieszaną, zaczerwienioną z trądzikiem.

+ polska marka
    + cena
    + zmniejsza widoczność poszerzonych porów
    + wygładza i wyrównuje koloryt skóry

+ / - bardzo mocno kryje (niby dobrze, ale trochę efekt tapety)

- bardzo gęsty, trudno się nakłada
    - nie nadaje się bez bazy
    - krótko kryje, szybko się "ulatnia"
    - skóra szybko się przetłuszcza, cała świecę
    - podkreśla "suche skórki"

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania 30ml

Chcesz pochwalić ihaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny ratunek
  • Jestem mu wierna już ponad 2 lata. To jedyny podkład, którego mogę używać bez obaw, że będzie zapychać, a testowałam wiele do cery trądzikowej. Jest mega lekki, łatwo się rozprowadza i ma wygodne opakowanie. Idealnie nakłada się go pędzlem.

Jedyny minus to trwałość - gdyby nie schodził z buzi po kilku godzinach, byłby ideałem!

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 5 x 30ml

Chcesz pochwalić mazdolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobrze kryje, nie matuje
  • Do zakupu zachęcił mnie wysoki i mineraly filtr (SPF 30, tlenek tytanu), a także deklaracja matowienia i krycia.

Plusy:
    + kryje całkiem dobrze
    + wysoki filtr mineralny

Minusy:
    - nie matuje - a w moim wypadku wręcz przeciwnie - wzmaga przetłuszczanie. Myślałam, że to kwestia tego, że moja buzia rzadko doświadcza silikonów i po prostu taka maska wywołuje erupcję gruczołów łojowych, ale...pracuję jako dermokonsultantka w aptece i również słyszę od pacjentów negatywne opinie o nim w tej kwestii.

- spory minus za odcień - kupiłam jasny i po pierwszej aplikacji odcień się utlenił i sciemniał, więc odstawiłam fluid do lata, kiedy buzia lekko się przyciemniła.

- zapycha pory (prawdopodobnie ze względu na wysoką zawartość silikonów), do których moja buzia nie jest przyzwyczajona.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić Neroli Flower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak narazie mój ulubiony
  • Bardzi ciesze się, że kupiłam ten fluid, chociaż moje pierwsze wrażenie nie było zbyt pozytywne. Odstawiłam go na kilka dni, spróbowałam ponownie i jednak okazał się świetny. Mam w kosmetyczce podkłady revlona colorstay, astor perfect stay ale uważam, że ten jest o wiele lepszy. Nie tworzy efektu maski, na twarzy wygląda bardzo naturalnie, można stopniować krycie dodając kolejne warstwy, a i tak nie ma wrażenia "tapety". Bardzo fajnie kryje, ale na jakieś większe niespodzianki potrzebny będzie korektor, nie ma co się łudzić, że pokryje wszystko. Odcień 01 jest naprawde jasny, bez zadnych różowych tonów-idealny dla mnie. I oczywiście to na czym chyba najbardziej mi zależało- nie zapycha. Po nałożeniu nie tworzą się na twarzy żadne niespodzianki. Cena tak samo, nie jest wygórowana jak na taki produkt. Jedyne zastrzeżenie mam do jego trwałości . U mnie wytrzymuje ok 3-4 h, mógłby być bardziej trwały.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić zannetaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobry pod jednym warunkiem
  • Jest to bardzo specyficzny podkład. Miałam do niego kilka podejść. Za pierwszym razem byłam wściekła, że wydałam pieniądze, ponieważ:
    Fatalnie się rozprowadzał, był niewydajny, schodził z twarzy po kilku godzinach, w ogóle nie matowił, sprawiał wrażenie tłustego. Jednak miałam drugie podejście. Za drugim razem kupiłam razem z nim krem matujący z tej samej serii i to było rozwiązanie. Podkład zaczął się dobrze rozprowadzać, nawet matowił, dla mnie był idealny podczas kuracji antytrądzikowej. Jednak nie jest to idealny podkład. Teraz kiedy moja buzia wygłąda znacznie lepiej wolę wybierać inne apteczne, chociażby Pharmaceris albo Vichy. Pomimo to oceniam go wysoko, ponieważ nic złego mojej buzi nie zrobił i wcale nie wyglądał na niej tak źle. Jednak polecam stosowanie go z innymi produktami tej serii, ponieważ stosowanie każdego produktu osobno w żaden sposób nie wspomagało leczenia mojego trądziku.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wszystko super ale wygląda dobrze tylko przez pierwsze 4 godziny
  • + bardzo wydajny
    + cena
    + dla mnie odcień jasny jest idealny
    + dobrze się rozprowadza
    + nie zatyka porów
    + bardzo delikatny, nie przeszkadza w leczeniu

- waży się w ciągu dnia
    - ściera
    - delikatnie zmienia kolor
    - zbiera się przy powiekach, w "zmarszczkach"
    - podkreśla suche skórki
    - bez pudru (używam bambusowego) ani rusz!

Podsumowując, podkład delikatny, dobry podczas leczenia (w moim wypadku wysypka), na co dzień. Zaraz po aplikacji wygląda bardzo sympatycznie, jednak po 4 godzinach zaczyna się ważyć, ścierać i zmienia kolor.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mq92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam.
  • po pierwsze to nie kosztuje 28 zł a co najmniej 35.
    \n
    \npodkład raczej nie dla mnie. mam cerę tłustą więc niby pasuje ale według mnie w ogóle nie matuje! moja twarz świeci się po jego nałożeniu bardziej niż przed więc chyba coś jest nie tak :|
    \n
    \njest bardzo gęsty, ciężko się go nakłada pędzlem, do tego 3 odcienie do wyboru to chyba trochę za mało. opakowanie jest nie wygodne, ponieważ nie da się go postawić w pozycji pionowej i nie widać ile produktu pozostało w środku. może i rzeczywiście nie zapcha ale też nie utrzymuje się długo na twarzy - najwyżej 3 godziny i zaczyna schodzić nieestetycznymi płatami. podkreśla suche skórki.
    \nwróciłam do niego po roku używania innych podkładów, ale teraz już wiem dlaczego wcześniej z niego zrezygnowałam.
    \nnie polecam.

Chcesz pochwalić myth za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbyt tłusty
  • Fluid używałam dosyć długo, niedawno wykończyłam całe opakowanie. Niestety nie jest to kosmetyk dobry dla mnie. Faktycznie, nie robi krzywdy skórze, jednak też jej nie pomaga. W moim odczuciu jest zbyt tłusty – moja cera świeci się po nim i w ogóle nie jest zmatowiona i to jest największa wada. Musiałam jeszcze poprawiać pudrem co niwelowało dobre działanie fluidu jako kremu antytrądzikowego. W konsekwencji i tak miałam zatkane pory i twarz pełną różnych krostek.

Chcesz pochwalić lucjar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby podkład
  • Słaby wybór kolorów, kolor jasny jest bardzo jasny i słabo matuje, kolor sredni jest z kolei juz bardzo ciemny. Puder ogólnie bardzo cięzko sie rozporawdza na twarzy. Stosuje całą linie tych kosmetyków wraż z żelem do mycia twqwarzy okraz krem pod podkład i musze przyznac że spodziewałam sie lepszego efektu. Kosmetyk słabo nawilża i powstaje skórka w oklicach T.

Chcesz pochwalić anielka877 za czytelną i pomocną recenzję?