Powiększ Iwostin, Correctin Purritin, Fluid matujący trwale kryjący dla skóry trądzikowej SPF 30

Zgłoszony przez madulka

Właściwości:
- reguluje wydzielanie sebum,
- zmniejsza ilość i wielkość poszerzonych porów,
- zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych,
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
- zapewnia trwały efekt naturalnego makijażu do 10 godzin,
- zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (filtr SPF 30).
Dostępny w 3 odcieniach (jasny, naturalny, ciepły beż)
Skóra bardziej matowa o 48% po 3,5h od zastosowania produktu.

• Nie zachwyca
  • Zalety:

-wysokie SPF

-dostępny w promocyjnej cenie

-w miarę estetyczna gama kolorów

-lecznicze działanie

-nie zatyka porów

-precyzyjny aplikator

Wady:

-tępa konsystencja, przez co trudno się rozprowadza

-podkreśla suche skórki

-matuje, ale zaledwie na 2-3 h, później wymaga poprawek

-daje efekt pudrowego, a nie naturalnego makijażu

-krycie średnie

-małoatrakcyjne wizualnie opakowanie

Chcesz pochwalić marti683 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !
  • Dla mnie idealny !!!
    miałam już wielu podkładów, kremów kryjących itp. ale żaden nie był taki dobry jak ten. Niestety większości fluidów mnie zapycha, co poskutkowało ogromnym wysypem pryszczy na mojej twarzy :/. Poszłam z tym problemem to deermatologa, który polecił mi właśnie ten podład.
    Okazał się doskonały !

Plusy:
    - dobrze się rozprowadza
    - zapach nie dusi, praktycznie niewyczuwalny
    - nie tworzy maski na twarzy
    - nie zapycha
    - wydajny
    - kolor idealny dla mojej skóry, po kilku godzinach jakby się stapia ze skórą
    - krycie jest dość dobre jak na podkład ( nie używam żadnego korektora a i tak dobrze mam zakrytre wypryski i cienie pod oczami )
    - cena jest dość przystępna, bo produkt starcza na długo
    - wygodne opakowanie, z któego nie trzeba na siłę wyciskać
    - nie ciemnieje na skórze
    - w moim mieście dostępności jest bardzo dobra. praktycznie w większości aptek

Minusy:
    - jak dla mnie chyba brak ;D

Podsumowując zdecydowanie polecam, dla dziewczyn które mają problemy skóre lub potrzebują lekkiego podładu na codzień

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić maaadzia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Mam skórę wrażliwą, trądzikową, mieszaną i naczyniową:P

Nie rozumie słabych ocen tego podkładu. Gdy go pierwszy raz użyłam koleżanka zaraz zauważyła, że mam ładną cerę
    Używałam w okresie luty-maj(okres wiosenny)

Plusy:
    +nie zapycha skóry! Każdy podkład jak dotąd to u mnie robił a ten nie wywołuje żadnych bolących chrost
    +Ładny kolor. Miałam najaśniejszy z 3 kolorów o nazwie light, trochę trupio pewnie w nim wyglądałam ale nie umiałam nic pomiędzy znaleźć
    +nie ciemnieje drastycznie na skórze(na nadgarstku jako swatch owszem ale na cerze tego aż tak nie widać)
    +nie podreśla porów!
    +utrzymumuje się do 4h
    +nie czuje się go na twarzy
    + cena ok 22zł.

Minusy:
    - nie jest mocno kryjący jak to obiecuje producent
    -jest trochę tempy, jeżeli się nie używa kremu pod spód( ja używałam cetaphil i super się przez to rozprowadzał)
    -mała gama kolorystyczna
    -średnio wydajny, trzeba go trochę więcej nałożyć przez tępą formułę mi starczyło 30 ml na 3/4 mies. prawie codziennego użytkowania
    -nie wiem czy w lato nie będzie bardziej wyczuwalny na twarzy
    -średnio dopstępny w aptekach (tylko!)(jest w super pharm)
    -na początku jak się go nałoży efekt jest trochę pudrowy( ale nie tak jak np affinitone z maybelline), ale to znika w przeciągu ok 30min.

Polecam ten produkt do cer mieszanych i tłustych!
    Jeżeli was zapychaja podkłady jak mnie, albo czujecie je na twarzy warto zainwestować ok 22zł

Używam tego produktu od: 3/4mies

Chcesz pochwalić 93jessica93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie jest puder kryjący
  • OPINIA DOTYCZY CER PROBLEMOWYCH: TŁUSTEJ, NACZYŃKOWEJ, WRAŻLIWEJ, SKŁONNEJ DO WYPRYSKÓW.

Kolorystyka jest bardzo ładna. Najjaśniejszy odcień nadaje się dla bladolicych, nie jest ani zbyt różowy, ani za pomarańczowy.
    Fluid w żaden sposób nie podrażnia cery i daje bardzo naturalne wykończenie.
    Nawet po nałożeniu dużej ilości, nie tworzy na twarzy efektu maski. Jest tak niewidoczny, że właściwie mogłoby go nie być.
    Wytrzymuje do dwóch godzin, nie kryje, nie matuje, nie poprawia wyglądu cery.
    Jego działanie bardziej pfrzypomina krem koloryzujący niż puder.
    Tej samej jakości fluidy do cery wrażliwej proponuje Mincer ale za połowę ceny.

Podsumowując: Gdyby na opakowaniu producent nie zamieścił informacji, że to podkład kryjący dałabym wyższą ocenę. Tymczasem to niespełniona obietnica. Nie lubię go.

Chcesz pochwalić nocny_lot za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Super, super, super
    długo szukałam tak idealnego podkładu - i udało się
    genialnie kryje, super odcień dopasowujący się do skóry, matuje, ma filter, nie zatyka - czego chcieć więcej?

Dla mnie extra

Polecam!!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kaka7878 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • plusy:
    - SPF 30
    - nie zapycha porów,
    - działanie pielęgnacyjne, wspomaga gojenie się ewentualnych wyprysków,
    - precyzyjny aplikator,
    - nieźle matuje,
    - naturalny efekt,
    - wystarczajace krycie, choć nie wiem czy sprawdzi się u osób z trądzikiem,
    - cena

minusy:
    - podkreśla suche skórki,
    - zdarza się, że nieestetycznie zbiera się w okolicach skrzydełek nosa,
    -nawet przy cienkiej warstwie brudzi np. okulary czy tel.
    - ciężko go rozprowadzić, ma zbitą konsystencję
    - dostępność (długo go szukałam, nie jest dostępny w każdej aptece)

Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić annmaj77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia większości obietnic
  • Używałam tego podkładu, gdyż leczyłam niewielkie wypryski na mojej twarzy. Mam cerę mieszaną z szalejącą strefą T więc z opisu podkład jak dla mnie. Kupiłam najjaśniejszy odcień, który dla mnie jest dobry - ma tony żółte, nie różowe. Niemniej nie jest jakoś szczególnie jasny, bladolice mogą mieć problem.

Pierwsze wrażenie po nałożeniu to zapach a raczej smród - ten produkt nieprawdopodobnie wręcz śmierdzi. Całe szczęście zapach się ulatnia ale to chyba najbardziej cuchnący fluid, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.

Rozprowadzanie po twarzy tego produktu jest dosyć toporne - ma konsystencję jakiejś pasty czy czegoś ciągnącego się - trzeba dobrze popracować palcami, nie widzę nakładania tego pędzlem. Ale da się go ładnie rozprowadzić i nie tworzy na twarzy efektu maski.

Minusów jest naprawdę sporo. Zacznę od tego, że ten produkt słabo matuje. Może jest jakiś mat (ale i tak słaby) do godziny po nałożeniu, potem skóra tłuści się jak szalona.
    Nie jest kryjący - owszem, lekko wyrównuje ale na pewno nie kryje, ja miałam małe zmiany, z którymi sobie nie poradził. W ogóle nie widzę tego produktu u osoby mającej duże zmiany trądzikowe.
    Migruje z twarzy i znika - po paru godzinach zostaje trochę na policzkach, ze strefy T spływa i go nie ma. Nie ma co marzyć o makijażu na cały dzień.

Ma też jednak plusy choć mało ale za to ważne. Uważam, że to produkt delikatny, nie podrażnia i pomaga leczyć zmiany. Nie zapycha jak zwykłe podkłady co pomaga leczyć zmiany a przy tym mieć jakieś znamiona ładnego koloru na twarzy.
    Posiada wysoki filtr co jest zaletą przy kuracjach złuszczających, jakim często poddają się osoby z trądzikiem.

Opakowanie dość wygodne, dozownik precyzyjny. Cena atrakcyjna, ja kupiłam w aptece za 25 zł.
    Myślę, że ten produkt sprawdzi się w miesiącach letnich i dla osób, które oczekują jedynie odrobiny koloru i niezapychania - taka doraźna pomoc przy kuracji skóry. Natomiast przez brak matu, brak krycia i ekspresową ucieczkę z twarzy fluid ten niezbyt się dla mnie nadaje. Używam w weekendy przy krótszych wyjściach, na co dzień do pracy nie nadaje się przez bliską zeru trwałość i to straszne świecenie się skóry.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • matujący ? nie zbyt
  • Zakupilam ten podklad ze wzgledu na polecenie od dermatologa ,ale nie jestem zadowolona z niego
    \n- swiece sie po nim po 2h
    \n-nie zbyt dobrze kryje ,zupelnie nie radzi sobie z zaczerwieniami i przebarwieniami
    \n-robi plamy na buzi
    \n+ ma filtr 30
    \ncena+/-
    \n-szybko schodzi z twarzy
    \n+nie pogarsza stanu cery
    \ndalej szukam idealu !;c

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić supriseapple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwaczny
  • Podkład kupiłam, bo chciałam coś lżejszego na wiosnę i do tego z filtrami, bo jeszcze chciałam się nieco pozłuszczać, ale już nie tak intensywnie jak wcześniej, dlatego uznałam, że 30 SPF, to całkiem spoko ochrona. A, i do tego był w promocji I tak oto go nabyłam.
    Gdybym miała mu wystawić ocenę po pierwszych dwóch użyciach byłaby to jedna gwiazdka. Fakt, że moja skóra była wtedy w niespecjalnym stanie ze względu na używanie retinoidów - strasznie łuszcząca się. Do tego wszystkiego złościłam się, bo nie chciał współpracować z flat topem. Mazał się jakoś dziwnie. W miejscach, gdzie była sucha skóra robił się pomarańczowy. I słabo krył, krótko się trzymał. Jednym słowem: katastrofa. Ale stwierdziłam, że po dwóch użyciach nie mogę go od razu skreślać. Poczekałam więc jak moja skóra wydobrzeje. I zaczęłam z nim znowu.
    Wzięłam się za jego nakładanie. Pędzlem, oczywiście. Błąd - mazał się paskudnie, pewnie przez swoją konsystencję - jakby płynnej gumy. W porządku. Więc ręce. I to był dobry pomysł. Skóra była ładnie wyrównana, na większe niedoskonałości go trochę dołożyłam i było w miarę, chociaż lepszy byłby chyba korektor, którego ja nie posiadam, bo używam zwykle mocniej kryjącego podkładu. Do tego odcień się ładnie dopasował (powiedziałabym, że najjaśniejszy to raczej z tych żółtawych, ale ja do końca nie jestem przekonana do swojego typu kolorystycznego, więc wiecie ). Przypudrowałam go i poszłam w świat. Po ok. 1,5 h weszłam do łazienki i niestety - świecę się. No, cóż - odcisnęłam to w chusteczkę, przypudrowałam. Wracam do domu (jakieś 5 h?) w okolicach nosa prawie go nie ma, policzki go dzielnie trzymają, choć w dotyku są jakieś tłustawe (tam się nie świecę zazwyczaj!). P{alce po dotknięciu nieco brudne, choć o telefonie po odbytej rozmowie już w ogóle nie wspomnę. No, dobra to skoro jest lepiej, ale niewiele, to czemu się w sumie waham? Zatem już wykazuję plusy:
    + 30 SPF - wydaje mi się to być dość dobrą ochroną, jeśli nie złuszcza się skóry jakoś intensywnie bądź wcale i dodatkowo zwalnia mnie to z konieczności stosowania dodatkowego filtra (tzn. nie do końca zwalnia, ale ja wyższych po prostu już nie toleruję przez ich konsystencję i inne nieprzyjemne rzeczy...)
    + ładnie stapiający się kolor (ale tylko jeśli nie mamy suchych miejsc na skórze...)
    + nie jest ciężki (ale nie powiem, żeby można byłoby zapomnieć jego bytowaniu na twarzy, ze względu na te ślady na telefonie)
    + nienajgorzej kryje jak na taki podkład
    + nie zauważyłam by mi szkodził
    + cena (zwłaszcza ta promocji )
    Powtórzę jeszcze te minusy (tak dla porządku ):
    - konsystecja gumy, która uniemożliwia nakładanie go pędzlem, więc muszę używać do niego rąk (a dopiero zdążyłam się odzwyczaić...)
    - gdy skóra jest gdzieś wysuszona, łuszczy się itd. to w tych miejscach robi się pomarańczowy
    - schodzi jakoś dziwnie, nierównomiernie
    - świecę się bardzo szybko po nim
    - choć jego krycie wpisałam na plus, to trzeba pamiętać, że gdy cera jest w jakimś gorszym stanie - chodzi mi głównie o to łuszczenie - krycie nie idzie mu prawie wcale
    - brudzenie wszystkiego naokoło (brudzi nawet sam siebie - chodzi mi o opakowanie)
    - taka sobie trwałość (ok. 5h?)
    Podsumowując: nie polecam i nie odradzam go. Na pewno jego dużym atutem jest ten filtr, ale też poważnym mankamentem (dla mnie) jest to świecenie, co oznacza konieczność częstego kontrolowania go w lusterku, a za tym nie przepadam. To co mam obecnie zużyję, ale czy kupię ponownie, nie wiem, choć sądzę, że raczej nie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie wystarczający
  • Zaczęłam kurację anty trądzikową i miałam bardzo podrażnioną skórę twarzy. Poprzedni podkład zaczął powodować u mnie pieczenie. Iwostin jest bardzo delikatny. Moim zdaniem nie jest "trwale kryjący" ale ładnie wyrównuje koloryt skóry co mi wystarcza. Łagodzi podrażnienia, nie zapycha. Cera wygląda bardzo naturalnie i zdrowo. Trochę ciężko się rozprowadza ale nie da się z nim przesadzić. Jedyny minus to bardzo ubogi wybór odcieni. Poza tym jest naprawdę dobry.

Ilość zużytych opakowań: w tracie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Sara16 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij