Powiększ Iwostin, Correctin Purritin, Fluid matujący trwale kryjący dla skóry trądzikowej SPF 30

Zgłoszony przez madulka

Właściwości:
- reguluje wydzielanie sebum,
- zmniejsza ilość i wielkość poszerzonych porów,
- zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych,
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
- zapewnia trwały efekt naturalnego makijażu do 10 godzin,
- zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (filtr SPF 30).
Dostępny w 3 odcieniach (jasny, naturalny, ciepły beż)
Skóra bardziej matowa o 48% po 3,5h od zastosowania produktu.

• całkiem dobrze kryje, nie matuje
  • Do zakupu zachęcił mnie wysoki i mineraly filtr (SPF 30, tlenek tytanu), a także deklaracja matowienia i krycia.

Plusy:
    + kryje całkiem dobrze
    + wysoki filtr mineralny

Minusy:
    - nie matuje - a w moim wypadku wręcz przeciwnie - wzmaga przetłuszczanie. Myślałam, że to kwestia tego, że moja buzia rzadko doświadcza silikonów i po prostu taka maska wywołuje erupcję gruczołów łojowych, ale...pracuję jako dermokonsultantka w aptece i również słyszę od pacjentów negatywne opinie o nim w tej kwestii.

- spory minus za odcień - kupiłam jasny i po pierwszej aplikacji odcień się utlenił i sciemniał, więc odstawiłam fluid do lata, kiedy buzia lekko się przyciemniła.

- zapycha pory (prawdopodobnie ze względu na wysoką zawartość silikonów), do których moja buzia nie jest przyzwyczajona.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić Neroli Flower za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Jak narazie mój ulubiony
  • Bardzi ciesze się, że kupiłam ten fluid, chociaż moje pierwsze wrażenie nie było zbyt pozytywne. Odstawiłam go na kilka dni, spróbowałam ponownie i jednak okazał się świetny. Mam w kosmetyczce podkłady revlona colorstay, astor perfect stay ale uważam, że ten jest o wiele lepszy. Nie tworzy efektu maski, na twarzy wygląda bardzo naturalnie, można stopniować krycie dodając kolejne warstwy, a i tak nie ma wrażenia "tapety". Bardzo fajnie kryje, ale na jakieś większe niespodzianki potrzebny będzie korektor, nie ma co się łudzić, że pokryje wszystko. Odcień 01 jest naprawde jasny, bez zadnych różowych tonów-idealny dla mnie. I oczywiście to na czym chyba najbardziej mi zależało- nie zapycha. Po nałożeniu nie tworzą się na twarzy żadne niespodzianki. Cena tak samo, nie jest wygórowana jak na taki produkt. Jedyne zastrzeżenie mam do jego trwałości . U mnie wytrzymuje ok 3-4 h, mógłby być bardziej trwały.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić zannetaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobry pod jednym warunkiem
  • Jest to bardzo specyficzny podkład. Miałam do niego kilka podejść. Za pierwszym razem byłam wściekła, że wydałam pieniądze, ponieważ:
    Fatalnie się rozprowadzał, był niewydajny, schodził z twarzy po kilku godzinach, w ogóle nie matowił, sprawiał wrażenie tłustego. Jednak miałam drugie podejście. Za drugim razem kupiłam razem z nim krem matujący z tej samej serii i to było rozwiązanie. Podkład zaczął się dobrze rozprowadzać, nawet matowił, dla mnie był idealny podczas kuracji antytrądzikowej. Jednak nie jest to idealny podkład. Teraz kiedy moja buzia wygłąda znacznie lepiej wolę wybierać inne apteczne, chociażby Pharmaceris albo Vichy. Pomimo to oceniam go wysoko, ponieważ nic złego mojej buzi nie zrobił i wcale nie wyglądał na niej tak źle. Jednak polecam stosowanie go z innymi produktami tej serii, ponieważ stosowanie każdego produktu osobno w żaden sposób nie wspomagało leczenia mojego trądziku.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wszystko super ale wygląda dobrze tylko przez pierwsze 4 godziny
  • + bardzo wydajny
    + cena
    + dla mnie odcień jasny jest idealny
    + dobrze się rozprowadza
    + nie zatyka porów
    + bardzo delikatny, nie przeszkadza w leczeniu

- waży się w ciągu dnia
    - ściera
    - delikatnie zmienia kolor
    - zbiera się przy powiekach, w "zmarszczkach"
    - podkreśla suche skórki
    - bez pudru (używam bambusowego) ani rusz!

Podsumowując, podkład delikatny, dobry podczas leczenia (w moim wypadku wysypka), na co dzień. Zaraz po aplikacji wygląda bardzo sympatycznie, jednak po 4 godzinach zaczyna się ważyć, ścierać i zmienia kolor.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mq92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam.
  • po pierwsze to nie kosztuje 28 zł a co najmniej 35.
    \n
    \npodkład raczej nie dla mnie. mam cerę tłustą więc niby pasuje ale według mnie w ogóle nie matuje! moja twarz świeci się po jego nałożeniu bardziej niż przed więc chyba coś jest nie tak :|
    \n
    \njest bardzo gęsty, ciężko się go nakłada pędzlem, do tego 3 odcienie do wyboru to chyba trochę za mało. opakowanie jest nie wygodne, ponieważ nie da się go postawić w pozycji pionowej i nie widać ile produktu pozostało w środku. może i rzeczywiście nie zapcha ale też nie utrzymuje się długo na twarzy - najwyżej 3 godziny i zaczyna schodzić nieestetycznymi płatami. podkreśla suche skórki.
    \nwróciłam do niego po roku używania innych podkładów, ale teraz już wiem dlaczego wcześniej z niego zrezygnowałam.
    \nnie polecam.

Chcesz pochwalić myth za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbyt tłusty
  • Fluid używałam dosyć długo, niedawno wykończyłam całe opakowanie. Niestety nie jest to kosmetyk dobry dla mnie. Faktycznie, nie robi krzywdy skórze, jednak też jej nie pomaga. W moim odczuciu jest zbyt tłusty – moja cera świeci się po nim i w ogóle nie jest zmatowiona i to jest największa wada. Musiałam jeszcze poprawiać pudrem co niwelowało dobre działanie fluidu jako kremu antytrądzikowego. W konsekwencji i tak miałam zatkane pory i twarz pełną różnych krostek.

Chcesz pochwalić lucjar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby podkład
  • Słaby wybór kolorów, kolor jasny jest bardzo jasny i słabo matuje, kolor sredni jest z kolei juz bardzo ciemny. Puder ogólnie bardzo cięzko sie rozporawdza na twarzy. Stosuje całą linie tych kosmetyków wraż z żelem do mycia twqwarzy okraz krem pod podkład i musze przyznac że spodziewałam sie lepszego efektu. Kosmetyk słabo nawilża i powstaje skórka w oklicach T.

Chcesz pochwalić anielka877 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Zakupiony po namowie dermatolog.
    W sumie podkład dobry, wystarczający dla mnie na chwilę obecną podczas terapii Izotekiem - cera wygląda już świetnie (brak wyprysków, pory zmniejszone) - gdzie jedynym mankamentem zostały blizny potrądzikowe i przebarwienia. Podkład radzi sobie z nimi całkiem nieźle.

+ Nawilża, nie powoduje świecenia się skóry, nie zatyka, średnio kryje, wydajny, super cena.

- zbyt gęsty, ciężko się rozprowadza, czasami widoczny przy włoskach, utrzymuje się do 6h, ograniczony dostęp do koloru 01.

Czy bym go kupiła? Nie wiem...może i tak podczas kuracji, gdyż nie ma sensu wydawać na drogie podkłady.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamilka968 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I znowu niewypał....
  • Znowu kosmetyk, który poleciła mi koleżanka. Nie dość, że dorwałam go dopiero w 4 aptece, za cenę, której się nie spodziewałam (no ale wiadomo - jaka apteka, taka cena), t jeszcze wybrałam beznadziejny odcień. No, ale jak są tylko trzy do wyboru....
    Było lato, a ja opalona, więc myślę sobie: najjaśniejszy będzie za jasny, najciemniejszy odpada, bo wiadomo, że na bank będzie za ciemny, no to biorę drugi - z nazwy naturalny, realnie MARCHEWKOWY. Chryste, co za kolor, no brak słów po prostu.
    Do tego nie matowił wcale, na co bardzo liczyłam, krycie kiepskie, do tego po paru godzinach ślizgał mi się po twarzy. Ale nie zapychał.
    Szczerze mówiąc, jak tak się dłużej zastanowię, to chyba najgorszy podkład, jaki do tej pory używałam. Pewnie też przez to, że tak dużo się po nim spodziewałam.
    Trudno, szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Helena_1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo nietrwały podkład
  • Fajnie się rozprowadza, dobrze kryje i matuje, ale jedynie przez pierwszą godzinę!

Najgorzej utrzymujący się podkład jaki miałam. Bardzo się waży na cerze tłustej bez względu na to jaki krem nałożę pod makijaż. Po godzinie skóra nawet nie jest tłusta, ale po prostu MOKRA. Nawet przypudrowanie KRYOLANEM nie pomoże.

Wielka szkoda, bo faktycznie wydaje mi się, że nie zapycha porów i ma jakieś działanie lecznicze, przez co poprawia samopoczucie - do momentu spojrzenia w lustro. Kolor najjaśniejszy bardzo mi odpowiadał i konsystencja kremowo-pudrowa też.

Podkład tragicznie zachowuje się w ciągu dnia, znika z twarzy. Po nałożeniu wygląda naprawdę dobrze, ale nie trwa to długo.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić natiii92 za czytelną i pomocną recenzję?