Powiększ Iwostin, Correctin Purritin, Fluid matujący trwale kryjący dla skóry trądzikowej SPF 30

Zgłoszony przez madulka

Właściwości:
- reguluje wydzielanie sebum,
- zmniejsza ilość i wielkość poszerzonych porów,
- zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych,
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
- zapewnia trwały efekt naturalnego makijażu do 10 godzin,
- zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (filtr SPF 30).
Dostępny w 3 odcieniach (jasny, naturalny, ciepły beż)
Skóra bardziej matowa o 48% po 3,5h od zastosowania produktu.

• nie polecam.
  • po pierwsze to nie kosztuje 28 zł a co najmniej 35.
    \n
    \npodkład raczej nie dla mnie. mam cerę tłustą więc niby pasuje ale według mnie w ogóle nie matuje! moja twarz świeci się po jego nałożeniu bardziej niż przed więc chyba coś jest nie tak :|
    \n
    \njest bardzo gęsty, ciężko się go nakłada pędzlem, do tego 3 odcienie do wyboru to chyba trochę za mało. opakowanie jest nie wygodne, ponieważ nie da się go postawić w pozycji pionowej i nie widać ile produktu pozostało w środku. może i rzeczywiście nie zapcha ale też nie utrzymuje się długo na twarzy - najwyżej 3 godziny i zaczyna schodzić nieestetycznymi płatami. podkreśla suche skórki.
    \nwróciłam do niego po roku używania innych podkładów, ale teraz już wiem dlaczego wcześniej z niego zrezygnowałam.
    \nnie polecam.

Chcesz pochwalić myth za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbyt tłusty
  • Fluid używałam dosyć długo, niedawno wykończyłam całe opakowanie. Niestety nie jest to kosmetyk dobry dla mnie. Faktycznie, nie robi krzywdy skórze, jednak też jej nie pomaga. W moim odczuciu jest zbyt tłusty – moja cera świeci się po nim i w ogóle nie jest zmatowiona i to jest największa wada. Musiałam jeszcze poprawiać pudrem co niwelowało dobre działanie fluidu jako kremu antytrądzikowego. W konsekwencji i tak miałam zatkane pory i twarz pełną różnych krostek.

Chcesz pochwalić lucjar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby podkład
  • Słaby wybór kolorów, kolor jasny jest bardzo jasny i słabo matuje, kolor sredni jest z kolei juz bardzo ciemny. Puder ogólnie bardzo cięzko sie rozporawdza na twarzy. Stosuje całą linie tych kosmetyków wraż z żelem do mycia twqwarzy okraz krem pod podkład i musze przyznac że spodziewałam sie lepszego efektu. Kosmetyk słabo nawilża i powstaje skórka w oklicach T.

Chcesz pochwalić anielka877 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Zakupiony po namowie dermatolog.
    W sumie podkład dobry, wystarczający dla mnie na chwilę obecną podczas terapii Izotekiem - cera wygląda już świetnie (brak wyprysków, pory zmniejszone) - gdzie jedynym mankamentem zostały blizny potrądzikowe i przebarwienia. Podkład radzi sobie z nimi całkiem nieźle.

+ Nawilża, nie powoduje świecenia się skóry, nie zatyka, średnio kryje, wydajny, super cena.

- zbyt gęsty, ciężko się rozprowadza, czasami widoczny przy włoskach, utrzymuje się do 6h, ograniczony dostęp do koloru 01.

Czy bym go kupiła? Nie wiem...może i tak podczas kuracji, gdyż nie ma sensu wydawać na drogie podkłady.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamilka968 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I znowu niewypał....
  • Znowu kosmetyk, który poleciła mi koleżanka. Nie dość, że dorwałam go dopiero w 4 aptece, za cenę, której się nie spodziewałam (no ale wiadomo - jaka apteka, taka cena), t jeszcze wybrałam beznadziejny odcień. No, ale jak są tylko trzy do wyboru....
    Było lato, a ja opalona, więc myślę sobie: najjaśniejszy będzie za jasny, najciemniejszy odpada, bo wiadomo, że na bank będzie za ciemny, no to biorę drugi - z nazwy naturalny, realnie MARCHEWKOWY. Chryste, co za kolor, no brak słów po prostu.
    Do tego nie matowił wcale, na co bardzo liczyłam, krycie kiepskie, do tego po paru godzinach ślizgał mi się po twarzy. Ale nie zapychał.
    Szczerze mówiąc, jak tak się dłużej zastanowię, to chyba najgorszy podkład, jaki do tej pory używałam. Pewnie też przez to, że tak dużo się po nim spodziewałam.
    Trudno, szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Helena_1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo nietrwały podkład
  • Fajnie się rozprowadza, dobrze kryje i matuje, ale jedynie przez pierwszą godzinę!

Najgorzej utrzymujący się podkład jaki miałam. Bardzo się waży na cerze tłustej bez względu na to jaki krem nałożę pod makijaż. Po godzinie skóra nawet nie jest tłusta, ale po prostu MOKRA. Nawet przypudrowanie KRYOLANEM nie pomoże.

Wielka szkoda, bo faktycznie wydaje mi się, że nie zapycha porów i ma jakieś działanie lecznicze, przez co poprawia samopoczucie - do momentu spojrzenia w lustro. Kolor najjaśniejszy bardzo mi odpowiadał i konsystencja kremowo-pudrowa też.

Podkład tragicznie zachowuje się w ciągu dnia, znika z twarzy. Po nałożeniu wygląda naprawdę dobrze, ale nie trwa to długo.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić natiii92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko fajnie, pieknie, ale... bez matu!
  • Jestem posiadaczkę cery alergicznej, wrażliwej, lekko suchej, przetłuszczającej w strefie T, z delikatnym trądzikiem, czyli słowem- bardzo wymagającej . Od jakiegoś czasu czaiłam się na podkład/fluid, który nie będzie pogarszał stanu mojej cery. Iwostin okazał się strzałem w dziesiątkę, choć nie jest bez wad...

+fajny kolor, który ładnie spaja się ze skórą. Mam odcień jasny, nie jest trupio blady, ale dla skóry muśnietej słońcem wybrałabym jednek ciemniejszy odcień. Na zimę i wczesną wiosnę będzie to kolor idealny. Moja skóra nie jest pozbawiona delikatnych rumieńców, sama lubię ten efekt, a fluid ich nie zakrywa, co dla mnie jest plusem, dla reszty może być minusem;
    +nie zatyka mi porów- ale nie nakładam go zbyt dużo, w ogóle nie jestem fanką kryjących podkładów/fluidów, datego też...;
    + za delikatny efekt, bez mocnego krycia, bez efektu maski;
    +przyjemnie się nakłada i rozprowadza. Nie używam ani pędzla, ani Beauty Blendera, podkłady zawsze rozprowadzam palcem i wydaje mi się, że w przypadku Correctin to najlepszy sposób;
    +nawilża skórę, ale nie odważyłabym się nałożyć do na skórę bez kremu;
    +cena. Za swój fluid zapłaciłam chyba 34 zł, bez promocji w SuperPharm. Wydaje Ci się, że to dużo? Weź pod uwagę...;
    +wydajność- wspaniała! Używam go od ponad miesiąca (choć nie codziennie, bo używam go na zmianę z Lirene- rozświetlającym z podwójną wit. C), zużycie jest niewielkie, na cała twarz zużywam większą kroplę. Na prawdę nie ma potrzeby nakładać go więcej;
    +opakowanie- wyciskasz przez niewielką rurkę. Nie ma takiej opcji, żebyś wycisnęła zbyt wielką porcję kosmetyku. W perspektywie czasu na pewno nie będzie problemu ze zużyciem kończącego się kosmetyku.

Ochy i achy, prawda? Nie jest to jednak kosmetyk idealny, a oto dowody:
    ***- brak matu. W strefie T skóra się błyszczy. Nie używam pudru, dlatego myślę, że matujący kosmetyk na fluid umożliwi Wam uzyskanie pożądanego efektu. Dotychczas używałam kosmetyków silnie matujących, przesuszających skórę, co nie było dobrym rozwiązaniem. Do efektu lekkiego nawilżenia skóry (i, niestety, świecenia) już się przyzwyczaiłam, jednak mam poczucie, że zostałam lekko oszukana :P. Nie sprawdzi się na pewno w upalne dni, będzie sprawiał, że Wasza skóra będzie wyglądać na tłuuuustą, nawet, jeśli tak w rzeczywistości nie jest;
    -nie kryje- ale jak dla mnie to +, jednak dziewczyny, którym zależy na ukryciu niedoskonałości, mogą poczuć się zawiedzione. Co ciekawe, kosmetyk radzi sobie z cieniami pod oczami, więc jeśli nie lubicie nakładać na siebie miliona warstw kosmetyków- będziecie zadowolone także z tego efektu;
    -konsystencja- jest nieco bardziej płynny, niż fluidy, które dotychczas stosowałam. Wpływa to na efekt, jaki chcecie uzyskać na twarzy. Sama aplikuję go palcami i staram się szybko go rozprowadzić kulistymi ruchami, w innym przypadku może pozostawić smugi lub nawet... zważyć się z kremem w okolicach żuchwy;
    -podkreśla suche skórki, nawet, jeśli używacie kremu silnie nawilżającego;
    -dostępność/cena- rzeczywiście, w SuperPharm opłaca się kupić Correctin nawet w cenie regularnej. Nie masz SuperPharmy w swoim mieście, a dostać możesz go jedynie w aptece? Szykuj się na wydatek rzędu 60zł... Tak zaporowe ceny panują w moim mieście.

Podsumowując: Correctin to dobry kosmetyk, niestety nie na każdą porę roku. Myślę, że raz do roku będę decydowała się na jego zakup.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić misguide za czytelną i pomocną recenzję?
  • WCHODZI W PORY !
  • Kupiłam, żeby mieć jakiś podkład na codzień, nie szukałam ideału, ale czegoś co skoryguje moją problematyczną cerę, fluid ten ma średnie krycie, jest dosyć tłusty i po kilku godzinach na skórze przez wydzielanie się sebum - brzydko pachnie, co nie zdarzyło mi się z innymi podkładami, na dodatek wchodzi w pory co wygląda nieestetycznie. Nie wart swojej ceny, choć drogi nie jest, ale raczej już po niego nie sięgnę!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić secretofeyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za bardzo wysusza
  • Podkład kupiłam ze względu na filtr i na działanie zapobiegające powstawaniu wyprysków.
    Niestety u mnie się nie sprawdził z kilu powodów:

-bardzo wysysza skórę, po zmyciu tego podkładu na całej twarzy miałam biały nalot, skóra była przesuszona.
    -konsystencja, kleista, nieprzyjemna, cały czas miałam wrażenie maski na twarzy
    -po paru godzinach bardzo sie świeci twarz, ale to akurat nie jest aż tak rażące
    -mała gama kolorystyczna
    -mam najjaśniejszy wygląda sztucznie
    -i jest coś, zazwyczaj nie ma problemu z tym w kosmetykach i niegdy nie odejmuje żadnemu produktowi gwiazki za TO ale tutaj muszę- śmierdzi, smród utrzymuje się przez cały dzień. Jest to smród plastiku, czegoś sztucznego, obrzydliwego.

teraz czas na plusy, nie wiele ich ale są

+dobrze kryje
    + filtr
    +po zmieszaniu z innym podkładem jest do przeżycia kolor, ale tylko wtedy
    +nie zapchał i nie podrażnił
    + cena

Myślę, że osoby z bardzo tłustą skóra i ze skłonnościami do silnego trądziku powinny być zadowolone. Wydaje mi się, że to przesuszenie u mnie wynika z tego że mam mieszaną skórę, w stronę suchej więc jest zbyt mocny ten podkład. Ale osoby z poważnymi zmianami mogą trafić w swój typ.

Używam tego produktu od: 4 mcy

Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Jest to krem BB wiec dziewczyny nie spodziwajcie sie efektów takich jak po podkładzie, to jest wiadome, ale bardzo dobrze sie spisuje, łatwo rozprowadza i co najwazniejsze ! - nie waży sie na twarzy, jestem zadowolona z efektu bo cera wyglada naturalnie a nie jak w masce Plusem napewno jest tez kolor ( dostepny jasny) oraz sładniki pielęgnacyjne tak wazne dla skóry trądzikowej, bo nie zatyka porów...itd. Fajnie ze jest taka marka jak Iwostin która mysli o potrzebach kobiet z trądzikiem i trudną cerą

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić piranha0403 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij