Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna AZS, Krem kojący nawilżający

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna AZS, Krem kojący nawilżający

Zgłoszony przez gofrowelove

Krem kojąco - nawilżający o wysokiej aktywności łagodzącej. Zawiera tylko niezbędne składniki receptury. Wykazuje skuteczność dermatologiczną w pielęgnacji chronicznych zmian atopowego zapalenia skóry (AZS).
Bezzapachowy, bez parabenów, kompatybilny ze skórą.
Problem: zaburzenia bariery ochronnej naskórka, suchość skóry, podrażnienia o różnym stopniu rozległości, nasilone swędzenie skóry oraz podwyższone ryzyko nadkażeń.
Wskazania: dla osób z atopią skóry bez ograniczeń wiekowych.
Efekt:
- przywraca ciągłość bariery hydrolipidowej naskórka,
- działa zmiękczająco, nawilża i zmniejsza suchość skóry,
- redukuje nadmierne swędzenie,
- równoważy florę bakteryjną,
- skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich nawrotom.

Skład: Aqua (Water), Canola Oil, Caprylic/Capric Triglyceryde, Urea, Polyglyceryl-3 Methyglucose Distearate, Cetyl Ricinoleate, Hydrogenated Polydecene, Glycerin, Dimethicone, Ceramide 3, Ceramide 6 II, Ceramide 1, Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl, Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Maltooilgosyl Glucoside, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Glyceryl Caprylate, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Chlorphenesin, Sodium Hydroxide.

• Warty wyprobowania
  • Krem razem z olejkiem do mycia kupiłam w cenie promocyjnej ok.17 zł.Jestem posiadaczka suchej skory,która uwielbia krem Calma Ziaji,ale muszę stwierdzić,ze ten krem rownież dobrze radzi sobie z moja cera.Krem jest lekkiej konsystencji,bezzapachowej.Latwo sie rozprowadza i moja skóra go pije.Tak wiec moge uznać,ze ładnie sie wchłania.Skora sie po nim swieci,co mi zupełnie nie przeszkadza i niestety delikatnie lepi sie,co mi nie przeszkadza zbytnio.Co do samego działania,to faktycznie fajnie nawilża i nie natłuszcza tak jak to robi Calma Ziaji?a mimo to uczucie ściągnięcia całkowicie znika i skóra bardzo długo jest porządnie nawilżona.Generalnie-tani i całkiem porządny krem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Candy Supcio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża i koi, ale zapycha
  • Jestem alergiczką, mam przewrażliwioną i skłonną do przesuszania skórę. Bezskutecznie szukam zwykłego nawilżacza bez świństw.
    Dostałam garść próbek tego kremu i zachęcona brakiem parafiny i składników zapachowych i barwiących dałam mu szansę. Na początku robił bardzo dobre wrażenie. Niemal od pierwszego użycia zlikwidował uczucie ściągnięcia i odwodnienia skóry, przyjemnie ją koił i zmiękczał. Obtary od ciagłego smarkania nos i spierzchnięte usta szybko się zregenorawały, strefa suchych skórek na środku czoła zniknęła po 4-5 dniach. Stosowałam go dwa razy dziennie. Jeśli chodzi o sam komfort użytkowania kremu, nie jest źle. Zostawia na twarzy lekki film (może nienajlepszy na lato, ale wolę film niż przesusz) i trochę błyszczy, zwłaszcza przez pierwsze pół godziny. Nie dusi ani nie obkleja skóry. Doskonale współpracuje z superwymagającym podkładem YSL. Nie zgodzę się z tym, że jest bezzapachowy - nie jest perfumowany, ale wyraźnie czuć w nim mocznik (4-te miejsce w składzie).
    Niestety, po dwóch tygodniach zaczęły mi się po nim robić drobne, ale bardzo irytujące krostki na czole. Nie wierzę w żadne "oczyszczanie się" skóry. Coś mi tu zwyczajnie szkodzi, dlatego nie kupię go. Nie wiem co dobrego miałoby przynieść dalsze męczenie się z nim i ryzykowanie pogorszeniem stanu cery.

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe próbki, bardzo wydajne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?
  • wcale nie taki kojący
  • Krem niestety ale okazał się rozczarowaniem.
    Dobrze nawilża całkiem szybko się wchłania ale na tym koniec. Żadnego łagodzenia czy regeneracji nie zauważyłam a tego oczekiwałam przy azs.

Używam tego produktu od: 2mies

Chcesz pochwalić monisiaczek22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam!
  • PLUSY:
    -wydajny
    -atrakcyjna cena
    -brak zapachu
    -działa w 100%
    -zredukował całkowicie piekące plamy na twarzy
    -skóra staje się delikatna i wygładzona

MINUSY
    -nie widzę zadnego

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić whiskas95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco dobry!
  • PLUSY:
    - cena
    - łagodzi podrażnienia
    - idealnie wygładza i nawilża skórę
    - bezzapachowy
    - konsystencja: krem dobrze się rozprowadza i szybko wchłania
    - nie uczula, nie podrażnia, nie zatyka porów
    - skóra po jego użyciu wygląda na zdrowszą, rozjaśnioną, młodszą, wypoczętą

MINUSY:
    - brak

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrafiony krem.
  • Jestem posiadaczem skóry atopowej i niestety ten krem mnie zawiódł. Opisany jest jako kojący, ale użyłabym antonimu, aby go opisać. Po nałożeniu pierwszy raz moja skóra stała się czerwona i okropnie piekła . Spróbowałam do niego wrócić w późniejszym czasie, gdy skóra była w lepszej kondycji. Nawilżenie jest w porządku, ale muszę go używać bardzo ostrożnie. Użycie kremu w momentach "słabości" mojej skóry kończy się bólem i muszę krem natychmiast zmywać.

+zmiękcza suchą skórę

-czasami powoduje pieczenie i zaczerwienienie (zupełnie przeciwne rezeltaty od oczekiwanych)

Ilość zużytych opakowań: 1 po 50ml

Chcesz pochwalić RitchieNina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy dla wrażliwej, trądzikowej!
  • Jestem podczas bardzo inwazyjnej kuracji antytrądzikowej. Moja skora jest bardzo uwrazliwiona, zaczerwieniona i reaguje pieczeniem na znaczna wiekszosc kosmetykow. Potrzebowalam kremu silnie nawilzajacego, o prostym skladzie, bez parafiny oraz- co najwazniejsze niekomedogennego.
    + idealny na noc dla trądzikowej skóry
    + od razu po myciu moze troche szczypac, ale dyskomfort ustepuje po minucie
    + nie powoduje niedoskonalosci!
    + lagodzi skore- po nocy jest "wyciszona"
    + nawilza bardzo przesuszona, luszczaca sie, podrazniona lekami antytradzikowymi skore
    Najlepszy jaki znalazlam dla bardzo wrazliwej skory.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić mashmere za czytelną i pomocną recenzję?
  • wągrowywoływacz
  • Od dłuższego czasu używałam kremu ziaja fizjoderm i w końcu stwierdziłam, że czas go zmienić. Poszłam do punktu ziaji i się czaiłam na krem w wersji AZS. Pani sprzedawczyni natomiast próbowała mnie namówić na wersję natłuszczającą ale na szczęście wybrałam ten bo pewnie drugi byłby jeszcze gorszy.

Co robi krem?
    - może i nawilża ale cały dzień pozostaje na twarzy i się można po niej ślizgać - okropieństwo
    - mam okresowo nawracającą czerwona plamę na brodzie, ot takie podrażnienie, czy stosuję ten krem czy nie, to plama i tak wraca więc nie wiem co on łagodzi

NAJGORSZE: długo walczyłam o wygląd swojej twarzy, zmagałam się głównie z zaskórnikami a po tym kremie dla odmiany robi mi się mnóstwo wągrów na nosie, przy nosie i na czole, na policzkach (!!!) też. Peelingi podczas jego stosowania nie pomagają. Skąd wiem? Tak się złożyło, że przez tydzień go nie używałam, pozbyłam się przez ten czas wągrów. Po tym czasie zaczęłam znów stosować krem rano i wieczorem i tydzień mija i - zaskórników czarnych pełno!

Pozwolę sobie zacytować kawałek recenzji pewnej dziewczyny innego kremu ziaji, bo idealnie mi tu pasuje, otóż: "jednak najgorsze, to jak wyglądało moje czoło: miałam wrażenie że krem wchłania się w nie niczym w gąbkę, skóra wyglądała jakby na rozpulchnioną, przez co każdy rozszerzony por był bardziej widoczny, skóra na czole wyglądała bardzo niezdrowo i nieestetycznie " - a do tego zrobiła się chropowata przez wągry a przypominam peelingi nie radziły sobie!

Jeżeli komuś ten krem służy to dobrze, ale ja ze swojej strony nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne opakowannie

Chcesz pochwalić Syja90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla cer suchych i/lub podrażnionych.
  • Krem testowałam dzięki uprzejmości Pani pracującej na stoisku Ziaji która obdarowała mnie kilkoma próbkami po konsultacji odnośnie potrzeb mojej skóry jako że jestem w trakcie walki z przebarwieniami i stosuję retinoidy potrzebowałam czegoś treściwego co ukoi podrażnioną skórę po zabiegach jednocześnie spełniając inne wymagania jakie krem stworzony dla mnie powinien spełniać. Krem bardzo pozytywnie zaskoczył mnie już po pierwszej aplikacji ponieważ dał natychmiastowe ukojenie mojej podrażnionej suchej buzi. Jako krem na dzień może sprawiać trudności ponieważ jest treściwy i zostawia na twarzy lepki film przez co nie będzie nadawał się pod makijaż dla cer tłustych i mieszanych posiadaczki cer suchych będą bardzo zadowolone. Mimo iż mam cerę tłustą i mieszaną stosuję z powodzeniem w dni w które zostaję w domu a najchętniej na noc grubą warstwą moja buzia po przebudzeniu jest miękka zrelaksowana i nie ma mowy o uczuciu dyskomfortu związanego ze stosowaniem retinoidów

Polecam osobom borykającym się z przesuszoną lub podrażnioną skórą.

Chcesz pochwalić Carolajn za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój zimowy niezbędnik
  • jest to bardzo dobry krem i bardzo go lubię

plusy:
    nie uczula, ani nie podrażnia,
    dobrze nawilża,
    łagodzi i koi,
    ładnie się wchłania,
    nie pozostawia tłustej warstwy,
    ma wygodne, estetyczne opakowanie,
    oraz przyjazną cenę,

minusów nie zauważyłam,
    polecam

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij