Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna AZS, Krem kojący nawilżający

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna AZS, Krem kojący nawilżający

Zgłoszony przez gofrowelove

Krem kojąco - nawilżający o wysokiej aktywności łagodzącej. Zawiera tylko niezbędne składniki receptury. Wykazuje skuteczność dermatologiczną w pielęgnacji chronicznych zmian atopowego zapalenia skóry (AZS).
Bezzapachowy, bez parabenów, kompatybilny ze skórą.
Problem: zaburzenia bariery ochronnej naskórka, suchość skóry, podrażnienia o różnym stopniu rozległości, nasilone swędzenie skóry oraz podwyższone ryzyko nadkażeń.
Wskazania: dla osób z atopią skóry bez ograniczeń wiekowych.
Efekt:
- przywraca ciągłość bariery hydrolipidowej naskórka,
- działa zmiękczająco, nawilża i zmniejsza suchość skóry,
- redukuje nadmierne swędzenie,
- równoważy florę bakteryjną,
- skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich nawrotom.

Skład: Aqua (Water), Canola Oil, Caprylic/Capric Triglyceryde, Urea, Polyglyceryl-3 Methyglucose Distearate, Cetyl Ricinoleate, Hydrogenated Polydecene, Glycerin, Dimethicone, Ceramide 3, Ceramide 6 II, Ceramide 1, Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl, Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Maltooilgosyl Glucoside, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Glyceryl Caprylate, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Chlorphenesin, Sodium Hydroxide.

• Super
  • Fajny niedrogi kremik.

Łagodny, bezzapachowy, świetnie nawilża skórę mieszaną, szynko się wchłania, uspakaja i koi skórę.

Stosuję go na noc od czasu do czasu i zastanawiam się nad dłuższym stosowaniem zamiast Aqualia Thermal.

Zobaczymy. Póki co jest to interesująca oferta dobrego nawilżacza

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić 17102007 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Mega
  • Dla mnie ten krem jest naprawdę dobry, bardzo się zdziwiłam bo nie spodziewałam się tak naprawdę nic po tym krem , kupiłam go tak na spróbowania bo szukałam jednego dobrego kremu dla mojej cery, miałam porównanie do różnych kremów m.in krem iwostin tłusty ( jak dla mnie to cena jaką płaciła w aptekach 45 zł nie była mała , zużylam 4 opakowania 150ml), z tołpy ale nie były idealne wiec sięgnęła po ten i kiedy mi się skończył jeszcze bardziej za nim zatęskniłam😊. Przede wszystkim wyjednolicał super cerę i czułam , że jest nawodnienia i nawilżona, super sprawdza się pod make up bo szybko się wchłania wiec mega, a oprócz tego cena chyba ok. 25 zł nie pamiętam ale w porównaniu z tamtym co miała to szczał w 10!!

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 standard

Chcesz pochwalić Magda4422 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem "w razie czego"
  • szybko stał się jednym z moich ulubionych kremów uniwersalnych - staram się na wyjazdy mieć taki krem, który nada się do całej twarzy, także pod oczy i złagodzi ewentualne podrażnienia od zmiany wody w nowym miejscu
    *krem jest dość lekki, choć odżywczy - zostawia delikatnie tłustą warstwę, ale mi ona nie przeszkadza. Na lato byłby może dość tłusty, na zimę jest dość lekki, ale moim zdaniem da się go używać cały rok
    *nie podrażnia skóry, nakładam go także pod oczy. Jednak krem nadaje się tylko do skóry w stanie zaleczonym - nie polecam na aktywne zmiany typu AZS. Po wizycie na basenie dostałam zmian atopowych na twarzy, miałam ze sobą tylko ten krem i niestety skóra piekła po jego użyciu w tych miejscach.
    *nadaje się pod makijaż - podkład nie waży się na nim, nie przetłuszcza się za szybko
    *dobrze nawilża skórę, likwiduje suche skórki jeśli skóra nie jest ekstremalnie wysuszona

krem dobrze zapobiega podrażnieniom, choć nie łagodzi tych które nam się pojawiły. Wypróbuję też drugi krem z tej serii, podejrzewam że on został stworzony do cięższych przypadków a nawilżający tylko zapobiegawczo

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące, choć nie codziennie
    Ilość zużytych opakowań: około połowa pierwszego

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie.
  • Kupiłam ten krem, przy okazji odwiedzenia stacjonarnego sklepu Ziaji. Poszukiwałam lekkiego, ale dobrze nawilżającego kremu na dzień, do stosowania przy kuracji Izotekiem. Krem jak najbardziej spełnił moje oczekiwania.

Plusy:
    - dobrze nawilża

- koi skórę(większość kremów mnie podrażnia i po ich aplikacji skóra się zaczerwienia i piecze, ten łagodził)

- zmiękcza skórę - faktycznie w dodyku jest taka miła, mięciutka, gładka

- ładnie się wchłania

- lekka konsystencja

- bardzo dobry pod makijaż - dobrze współpracuje zarówno z bazami, jak i podkładami (sporo wypróbowałam i zawsze dawał radę)

-cena (ok. 20 zł)

Minusik, bedący jednocześnie plusem( piszę to z perspektywy osoby, która jest w trakcie kuracji Izotekiem i obecnie ma cerę wysuszoną):

- pozostawia na skórze lekko błyszczącą warstwę - mnie jako posiadaczkę tłustej cery to trochę drażni z uwagi na to ,że musiałam ogladac swoją błyszczącą twarz przez pół życia, aczkolwiek osobom z naturalnie suchą/normalną cerą nie musi to przeszkadzać, tym bardziej że de facto jest to warstwa ochronna dla skóry zapobiegająca utracie wilgoci i stąd moje mieszane odczucia (gdy pracuję w klimatyzowanym pomieszczeniu jest to przydatna warstwa dla skóry). U mojej siostry wygląda np. jak taki "zdrowy glow".

Nie bedę odejmować za to gwiazdki, ponieważ jest to moje odczucie, a kremik jest naprawdę fajny i godny polecenia. Chcę jeszcze wypróbować coś nowego, ale z pewnością do niego jeszcze wrócę.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Saphire_Blue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tanie rozwiązanie
  • Jestem z niego bardzo zadowolona. Używam go głównie na noc, czasami na dzień, jeżeli wiem, że będę nosiła krótko makijaż, bo krem nie jest matujący ani nie trzyma szczególnie makijażu. Wszystkie kremy Ziai są dziwnie niewydajne, ale staram się nie przesadzać z ilością. Pomijając to krem nawilża moją skórę, nie zapycha, nie uwrażliwia cery, koi ją. Ale to wszystko jest niewystarczające stąd 4/5.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koi i łagodzi
  • Borykam się z AZS, mam suchą skórę i uwielbiam ekstremalnie tłuste kremy. Ten jak na moje standardy nie jest tłusty, tylko właśnie nawilżający, a mimo to radzi sobie lepiej niż jego natłuszczający odpowiednik. Nie roluje się, ani nie zastyga na twarzy.

Plusy:
    + mocznik wysoko w składzie, do tego ceramidy,
    + koi podrażnioną skórę, smaruję nawet często i daje uczucie otulenia jej niczym śmietanka, mam wrażenie, że przyspiesza wyciszenie rumienia i wyprysku,stosuję także na powieki,
    + nawilża i delikatnie natłuszcza,
    + bezzapachowy,
    +cena.

Minusy:
    - podrażnioną skórę na początku niemiłosiernie piecze, ale możliwe, że jest to efekt mocznika, pieczenie po chwili mija,
    - opakowanie to dla mnie minus, odkręcana, mięka tuba.

Podsumowując bardzo fajny krem, kupiłam już go ponownie i sądzę, że zagości u mnie na stałe. Ma wprawdzie średni konserwant w składzie, ale czasem dla niepodrażnionej od AZS skóry można pójść na kompromis.
    W kwestii współpracy z makijażem się nie wypowiem, bo nie używam, na dzień kremy z filtrem, ten ewentualnie w razie potrzeby jako podkład pod filtry. Wydajności też nie ocenię, bo jako mój faworyt w okresach przesuszu był używany bardzo często.

Sucharom zdecydowanie polecam.

Chcesz pochwalić MariaFrancesca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hit wrażliwej skóry
  • Mam bardzo suchą wrażliwą skórę, skłonną do alergii. Kupiłam ten krem zachęcona pozytywnymi opiniami i nie żałuję. Produkt jest trochę tłusty, jak dla mnie nadaje się jedynie na zimę, bo inaczej zapycha pory, jednak świetnie się sprawdza jako ochrona przed wiatrem, wilgocią i zimnem. Dobrze nawilża skórę, trochę natłuszcza tworząc warstwę ochronną, w miarę dobrze radzi sobie z zaczerwienieniami, niweluje suchość skóry. Nadaje się także pod podkład, bo szybko się wchłania i nie zaczyna się rolować po jakimś czasie.

Niestety, jak dla mnie to krem tylko na zimę, na inne pory roku jest trochę za ciężki. Mimo to kupiłam go za 18zł i uważam za wybawienie, więc warto spróbować, nawet jeśli ma się go używać tylko kilka miesięcy w roku.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem za niską cenę
  • Mem cerę tlustą i szukałam kremu delikatnie połtłustego na zimę, abym mogła nałożyć go pod podklad i abym nie swiecila sie jak ksieżyc w pełni Ten krem sprawdza mi się idealnie, nie jest zbyt ciezki, ma delikatną konsystencję, nadaje sie pod makijaż, niby producent pisze ze jast to krem nawilzający ale ja bym powiedziala ze raczej jest poltlusty- na drugim miejscu w skladzie jest olej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić verona91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tą cenę rewelacja, niestety za tłusty do cery mieszanej
  • Posiadam cerę mieszaną, wrażliwą , skłonną do alergi i atopi.
    Krem jest bardzo delikatny, nie mam problemów ze skórą podczas jego stosowania.

plusy:
    - dobrze się rozsmarowuje
    - nawilża, skóra staje się po użyciu bardzo miękka. Faktycznie koi wszelkie podrażnienia, poprawia wygląd skóry.

minusy:

- stosuję go jedynie na noc, ponieważ skóra błyszczy się, jak po użyciu kremu półtłustego . Nie nadaje się kompletnie pod makijaż
    - faktycznie opakowanie mogłoby posiadać dozownik z pompką, ułatwiłoby to znacznie aplikację

Reasumując bardzo dobry kremik dla alergików za rosądną cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić INES777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Krem sprawdza sie swietnie jesli chodzi o swoja kategorie kremow dla osob z azs

nie pachnie, nie zawiera parabenow i substancji uczulajacych.
    dobrze nawilza cere
    konsystencja kremu jest lekka nie zostawia tlustej warstwy przez co mozna go stosowac pod makijaz
    dobrze sprawdza sie tez na podraznionej skorze powiek
    lagodzi swedzenie skory w zaawansowanym stadium azs
    jest dosc wydajny

Mam jeden minus
    opakowanie jest dosc male i producent nie oferuje wiekszych pojemnosci np 200ml jak np SVR

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: ok 6

Chcesz pochwalić Gianna M za czytelną i pomocną recenzję?