Wibo, Dolls Lash Ultra Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Wibo, Dolls Lash Ultra Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez Alex_07

Wielofunkcyjny tusz do rzęs: pogrubia, wydłuża i podkręca. Kształt szczoteczki pozwala na precyzyjną aplikację tuszu pokrywając rzęsy równomierną warstwą tuszu, nie pozostawiając nieestetycznych grudek.

Cena: 10zł / 8g

• Najlepszy tusz, jaki miałam!!!!!!
  • Najlepszy tusz. Mega wydłuża, podkręca, pogrubia i jest strasznie tani. Czego chcieć więcej. Faktycznie powoduje, że rzęsy wyglądają jak sztuczne. Wszystkie moje koleżanki pytają, jak to zrobiłam, ja odpowiadam, a one biegną kupić ten tusz. REWELACJA!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić AleksandraNS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz godny uwagi
  • Szukałam zamiennika tuszu Loreal lash architect 4d. Znalazłam na wizaz pozytywne opinie na temat tuszu Wibo i nie zawiodłam się! Tusz ładnie pogrubia, tworzy efekt sztucznych rzęs. Już po jednym pociągnięciu widać efekt. Jak na tak niską cenę naprawdę jestem zadowolona. Pół gwiazdki odbieram za to, nie za bardzo podkręca rzęsy i za to, że po dwóch miesiącach używania trochę je skleja.

Ilość zużytych opakowań: 1 całę

Chcesz pochwalić Myszonek27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szukam dalej
  • Tusz sam w sobie jest fajny, ładnie podkreśla rzęsy zwłaszcza jak za 10 zł. Byłby w sumie idealny, ale się OSYPUJE po około godzinie co jest po prostu niewybaczalne. Niestety jestem zmuszona szukać zamiennika mojego tuszu z maybelline dalej, a szkoda, bo ten był naprawdę super

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

Chcesz pochwalić vjmeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Tusz kupiłam przy okazji promocji -40% na kolorówkę.
    Chciałam skorzystać z niskich cen i wypróbować nowych kosmetyków w poszukiwaniu hitów
    Wzięłam trzy tusze z najniższej półki cenowej.
    Dolls Lash był drugi w kolejce do testowania, zaraz po rozczarowującym Spectacular me, który okazał się wcale nie być spektakularny.
    Dolls Lash ma tradycyjną szczoteczkę, zamiast wszechobecnych obecnie silikonowych. Dobrze rozczesuje rzęsy, trochę je unosi i wydłuża.
    Pomimo to, po nałożeniu 2-3 warstw tuszu efekt nadal pozostaje naturalny.
    Tusz się nie osypuje, nie kruszy i wytrzymuje na rzęsach cały dzień, co jest olbrzymim plusem, bo noszę soczewki i paprochy z zaschniętego tuszu wpadające do oczu byłyby dyskwalifikujące.
    Tusz wystarcza na około półtora miesiąca codziennego używania, co jest dla mnie absolutnym minimum wydajności.
    Ogólnie to niezły produkt, ale więcej go nie kupię, bo są lepsze.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna !
  • Kupiłam ją w rossmanie bo akurat nie było mojego żółtego ulubieńca z lovely. Była w fajnej cenie i dałam się skusić obietnicy producenta.
    Moje rzęsy są stosunkowo krótkie i proste jak druty. Muszę się na prawdę mocno "nawiosłować" maskarą, żeby osiągnąć jakikolwiek efekt, więc w moim przypadku z miejsca odpadają maskary, które przy wielu warstwach kruszą się albo sklejają rzęsy. W przypadku Dolls lashes nie liczyłam na tak fajne rezultaty jak mascary lovely, a tu proszę- niespodzianka! Nakładam, nakładam, rzęsy z każdym ruchem grubsze, dłuższe i lepiej rozczesane, aż w końcu długaśne jak firanki, Podkręciłam zalotką i wytuszowałam jeszcze kilka razy-efekt jak przy maskarach z górnej półki. Szczoteczka tradycyjna, z włosia, nie za duża nie za mała. Konsystencja maskary jest przyjemna żelowo, mazista, dobrze przylega do rzęs. Nie maże się, nie obsypuje nie robi śladów na powiece. Wygodna do malowania dolnych rzęs. Lovely (która potrafiła się pod koniec dnia kruszyć) została oficjalnie zdetronizowana.

Plusy:
    -wydłuża,
    -pogrubia,
    -daje efekt sztucznych rzęs,
    -nie rozmazuje się,
    -wygodna w aplikowaniu,

Minusy:
    -mogłaby trochę podkręcać,

Podsumowując, jestem dumna z naszych polskich producentów, że potrafią wypuścić na rynek perełkę dorównującą jakością najlepszym. Po co płacić za przereklamowane, markowe kosmetyki, kiedy mamy świetne produkty rodzimego przemysłu kosmetycznego. Wspierajmy polską gospodarkę !

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Mia_Kropka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Kupiłam 49% w rossamanie dzięki informacji "Maskara nadająca efekt sztucznych rzęs". Jest świetna!

* szczoteczka w fantastyczny sposób rozprowadza tusz na rzęsach nie tworząc grudek i docierają do każdego włoska
    *nie osypuje się
    *zapewnienie producenta o rzęsach jak ta lala spełnione
    *niska cena za super jakość

Chcesz pochwalić madziaz17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz na niską cene
  • Kupiłam ten tusz ponieważ skusiła mnie jego niska cena.Jestem posiadaczką niedługich,cienkich rzęs.Ma fajną szczoteczkę która pozwala szybko i dość precyzyjnie nałożyć tusz.Kosmetyk w moim przypadku spełnia obietnice producenta,a więc wydłuża,podkręca,delikatnie pogrubia ale nie skleja rzęs.Oko jest bardziej "otwarte",tusz się nie kruszy,nie osypuje a cena to niecałe 10 zł

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Iza995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie KWC
  • Tusz kupiłam pod wpływem chwili. I nie zawiodłam się!
    Tusz pięknie rozdziela rzęsy, tworzy 'firaneczkę' - rzęsy stają się bardziej zalotne. Jednak nie pogrubia ich znacząco, ale dla mnie jest wystarczająco dobry. Z czarną kreską na powiece działa cuda. Bez zalotki nie ma co liczyć na podkręcenie. Mimo wszystko jest to nadal mój ukochany tusz, który się właśnie skończył...

Chcesz pochwalić Polijana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane uczucia
  • Lubię maskary Wibo , bo zwykle dają niezły efekt na rzęsach, za małe pieniądze. Niestety w przypadku tej maskary jakość jest adekwatna do ceny, czyli dość niska.
    Tandetne opakowanie i bardzo słaba trwałość. Tusz bardzo kruszy się i osypuje, już chwilę po nałożeniu go na rzęsy. Choć efekt jest zadowalający! Rzęsy są wydłużone i uniesione oraz doskonale rozczesane.

Dlatego mam mieszane uczucia. Szczoteczka to największy atut tej maskary. Cała reszta do poprawki.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić angelikaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry i tani tusz
  • Po ten tusz sięgnęłam zupełnie przypadkowo, właściwie wzięłam go z zamkniętymi oczami. Chciałam znaleźć coś taniego, zanim dostanę swój ulubiony. No i prawdę mówiąc jestem pozytywnie zaskoczona. Nie toleruję innych szczoteczek niż te silikonowe, ta właśnie taka nie jest, a mimo to ją lubię. Trochę skleja rzęsy, dlatego do rozczesania używam starej szczoteczki (z poprzedniego tuszu). W ostateczności rzęsy wyglądają tak samo jakbym pomalowała je starym tuszem. Czyli pięknie . Mam długie rzęski, dlatego potrzebuję je jedynie pogrubić no i taki też efekt otrzymuję. Także jak najbardziej polecam (ale zalecam również przygotowanie czegoś do ewentualnego rozczesania rzęs).

+ cena
    + ładnie pogrubione rzęsy i lekko wydłużone

- trochę skleja rzęsy i pozostawia grudki których trzeba się pozbyć

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić whistle za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij