Wibo, Dolls Lash Ultra Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Wibo, Dolls Lash Ultra Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez Alex_07

Wielofunkcyjny tusz do rzęs: pogrubia, wydłuża i podkręca. Kształt szczoteczki pozwala na precyzyjną aplikację tuszu pokrywając rzęsy równomierną warstwą tuszu, nie pozostawiając nieestetycznych grudek.

Cena: 10zł / 8g

• Super tusz
  • Miałam, już kilka tuszy, ale ten jest jednym z moich ulubionych. Same plusy:
    - tani
    - dobra formuła
    - nie osypuje się
    - idealna szczoteczka, która przypomina tę z Mac Factor 2000 calorie, który również mam i nie jest tak dobry jak ten z wibo.

Napewno kupię kolejne, już 3 opakowanie
    Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: ok. roku

Chcesz pochwalić sylllwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny tusz za niską cenę.
  • Bardzo polubiłam jego szczoteczkę, nie jest sylikonowa.

Plusy
    -cena,
    -dostępność,
    -tusz faktycznie pogrubia,
    -wydajny,
    -nie skleja rzęs.

Minusy
    -na początku się osypuje ale już za drugim czy trzecim razem jest ok,
    -dostępny tylko w kolorze czarnym.

Fajny tusz na co dzień , trudno z nim przesadzić i nie skleja rzęs. Jeśli ktoś nie oczekuje spektakularnych efektów to tusz jest dla niego

Chcesz pochwalić fickfack za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sporo plusów, ale jeden minus dyskwalifikuje
  • Jest to jeden z kilku tuszy do rzęs Wibo jakie aktualnie posiadam. Odnoszę wrażenie, że do każdego z nich lany jest ten sam tusz a zmieniana tylko szczoteczka, bo o ile właściwości tuszu są identyczne to aplikacja ma różne stopnie utrudnienia przez właśnie szczoteczki.

Szczoteczka jest tradycyjna, nie silikonowa (których z resztą nie cierpię). Bardzo ładnie nanosi kolejne warstwy i daje bardzo naturalny efekt mimo sporego pogrubienia. Udało mi się nawet lekko podkręcić rzęsy, a ponadto dobrze współpracuje z innymi tuszami do rzęs (czasami aplikuję kilka tuszów na raz).

Tusz do rzęs sam w sobie jest całkiem przyzwoity, ładnie się rozprowadza na rzęsach, nie grudkuje podczas aplikowania, kolejne warstwy ładnie się na siebie nakładają, czerń jest odpowiednia.

Co jest więc nie tak? Ma istotną dla mnie wadę - osypuje się. Już po kilku godzinach na dolnej powiece znajdziecie czarne plamy. Pojawia się to w każdej wersji tuszu z Wibo. Z uwagi na ten fakt nie nadaje się na cały dzień do szkoły, tym bardziej gdyby odbywała się lekcja w-f. Ja używam go na krótkie wyjścia, typu z koleżanką na kawę albo gdy mam 1,5 h zajęć, gdyż gdy miałam 3h to już mi się porządnie osypał.

Ogólnie jest fajny, wydajny, ładnie maluje rzęsy, jest tani, a jeśli traficie na promocję to prawie jak za darmo, jednak wampirzy efekt cieni pod oczami skutecznie go dyskwalifikuje.

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić GlamRockCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Kupiłam skuszona niską ceną i obietnicami producenta. Tusz, owszem, wydłuża, podkręca, pogrubia rzęsy, zwłaszcza po dwóch warstwach. Jednak już po kilku godzinach tusz znika z oczu. Nie to, że się osypuje, bo tego jako tako nie zauważyłam, ale po prostu znika. Zostaję wtedy z rzęsami tylko lekko przyciemnionymi i ciężko jest je "poprawić". Nie zawsze jest jednak możliwość zrobienia poprawek, więc na pewno nie jest moim ulubieńcem. Dodatkowo skleja je. Plusem jest na pewno niska cena, dostępność i efekt jaki daje. Efekt jest jednak krótkotrwały, co zniechęca mnie do ponownego zakupu.

Chcesz pochwalić zapraszam do kina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i dobry
  • +podkręca
    +wydłuża
    +nie skleja rzęs, a wręcz ładnie je rozdziela
    +utrzymuje się nie rzęsach cały dzień, nie skruszy się
    +jest bardzo tani

Tusz, który kosztuje około 10zł, a otrzymuje się ten sam efekt co przy tuszach, które są o wiele droższe. Pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę. Polecam.

Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy tusz, jaki miałam!!!!!!
  • Najlepszy tusz. Mega wydłuża, podkręca, pogrubia i jest strasznie tani. Czego chcieć więcej. Faktycznie powoduje, że rzęsy wyglądają jak sztuczne. Wszystkie moje koleżanki pytają, jak to zrobiłam, ja odpowiadam, a one biegną kupić ten tusz. REWELACJA!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić AleksandraNS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz godny uwagi
  • Szukałam zamiennika tuszu Loreal lash architect 4d. Znalazłam na wizaz pozytywne opinie na temat tuszu Wibo i nie zawiodłam się! Tusz ładnie pogrubia, tworzy efekt sztucznych rzęs. Już po jednym pociągnięciu widać efekt. Jak na tak niską cenę naprawdę jestem zadowolona. Pół gwiazdki odbieram za to, nie za bardzo podkręca rzęsy i za to, że po dwóch miesiącach używania trochę je skleja.

Ilość zużytych opakowań: 1 całę

Chcesz pochwalić Myszonek27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szukam dalej
  • Tusz sam w sobie jest fajny, ładnie podkreśla rzęsy zwłaszcza jak za 10 zł. Byłby w sumie idealny, ale się OSYPUJE po około godzinie co jest po prostu niewybaczalne. Niestety jestem zmuszona szukać zamiennika mojego tuszu z maybelline dalej, a szkoda, bo ten był naprawdę super

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

Chcesz pochwalić vjmeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Tusz kupiłam przy okazji promocji -40% na kolorówkę.
    Chciałam skorzystać z niskich cen i wypróbować nowych kosmetyków w poszukiwaniu hitów
    Wzięłam trzy tusze z najniższej półki cenowej.
    Dolls Lash był drugi w kolejce do testowania, zaraz po rozczarowującym Spectacular me, który okazał się wcale nie być spektakularny.
    Dolls Lash ma tradycyjną szczoteczkę, zamiast wszechobecnych obecnie silikonowych. Dobrze rozczesuje rzęsy, trochę je unosi i wydłuża.
    Pomimo to, po nałożeniu 2-3 warstw tuszu efekt nadal pozostaje naturalny.
    Tusz się nie osypuje, nie kruszy i wytrzymuje na rzęsach cały dzień, co jest olbrzymim plusem, bo noszę soczewki i paprochy z zaschniętego tuszu wpadające do oczu byłyby dyskwalifikujące.
    Tusz wystarcza na około półtora miesiąca codziennego używania, co jest dla mnie absolutnym minimum wydajności.
    Ogólnie to niezły produkt, ale więcej go nie kupię, bo są lepsze.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna !
  • Kupiłam ją w rossmanie bo akurat nie było mojego żółtego ulubieńca z lovely. Była w fajnej cenie i dałam się skusić obietnicy producenta.
    Moje rzęsy są stosunkowo krótkie i proste jak druty. Muszę się na prawdę mocno "nawiosłować" maskarą, żeby osiągnąć jakikolwiek efekt, więc w moim przypadku z miejsca odpadają maskary, które przy wielu warstwach kruszą się albo sklejają rzęsy. W przypadku Dolls lashes nie liczyłam na tak fajne rezultaty jak mascary lovely, a tu proszę- niespodzianka! Nakładam, nakładam, rzęsy z każdym ruchem grubsze, dłuższe i lepiej rozczesane, aż w końcu długaśne jak firanki, Podkręciłam zalotką i wytuszowałam jeszcze kilka razy-efekt jak przy maskarach z górnej półki. Szczoteczka tradycyjna, z włosia, nie za duża nie za mała. Konsystencja maskary jest przyjemna żelowo, mazista, dobrze przylega do rzęs. Nie maże się, nie obsypuje nie robi śladów na powiece. Wygodna do malowania dolnych rzęs. Lovely (która potrafiła się pod koniec dnia kruszyć) została oficjalnie zdetronizowana.

Plusy:
    -wydłuża,
    -pogrubia,
    -daje efekt sztucznych rzęs,
    -nie rozmazuje się,
    -wygodna w aplikowaniu,

Minusy:
    -mogłaby trochę podkręcać,

Podsumowując, jestem dumna z naszych polskich producentów, że potrafią wypuścić na rynek perełkę dorównującą jakością najlepszym. Po co płacić za przereklamowane, markowe kosmetyki, kiedy mamy świetne produkty rodzimego przemysłu kosmetycznego. Wspierajmy polską gospodarkę !

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Mia_Kropka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij