Wibo, Dolls Lash Ultra Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Wibo, Dolls Lash Ultra Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez Alex_07

Wielofunkcyjny tusz do rzęs: pogrubia, wydłuża i podkręca. Kształt szczoteczki pozwala na precyzyjną aplikację tuszu pokrywając rzęsy równomierną warstwą tuszu, nie pozostawiając nieestetycznych grudek.

Cena: 10zł / 8g

• Dobry.
  • Tusz kupiłam przy okazji promocji -40% na kolorówkę.
    Chciałam skorzystać z niskich cen i wypróbować nowych kosmetyków w poszukiwaniu hitów
    Wzięłam trzy tusze z najniższej półki cenowej.
    Dolls Lash był drugi w kolejce do testowania, zaraz po rozczarowującym Spectacular me, który okazał się wcale nie być spektakularny.
    Dolls Lash ma tradycyjną szczoteczkę, zamiast wszechobecnych obecnie silikonowych. Dobrze rozczesuje rzęsy, trochę je unosi i wydłuża.
    Pomimo to, po nałożeniu 2-3 warstw tuszu efekt nadal pozostaje naturalny.
    Tusz się nie osypuje, nie kruszy i wytrzymuje na rzęsach cały dzień, co jest olbrzymim plusem, bo noszę soczewki i paprochy z zaschniętego tuszu wpadające do oczu byłyby dyskwalifikujące.
    Tusz wystarcza na około półtora miesiąca codziennego używania, co jest dla mnie absolutnym minimum wydajności.
    Ogólnie to niezły produkt, ale więcej go nie kupię, bo są lepsze.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna !
  • Kupiłam ją w rossmanie bo akurat nie było mojego żółtego ulubieńca z lovely. Była w fajnej cenie i dałam się skusić obietnicy producenta.
    Moje rzęsy są stosunkowo krótkie i proste jak druty. Muszę się na prawdę mocno "nawiosłować" maskarą, żeby osiągnąć jakikolwiek efekt, więc w moim przypadku z miejsca odpadają maskary, które przy wielu warstwach kruszą się albo sklejają rzęsy. W przypadku Dolls lashes nie liczyłam na tak fajne rezultaty jak mascary lovely, a tu proszę- niespodzianka! Nakładam, nakładam, rzęsy z każdym ruchem grubsze, dłuższe i lepiej rozczesane, aż w końcu długaśne jak firanki, Podkręciłam zalotką i wytuszowałam jeszcze kilka razy-efekt jak przy maskarach z górnej półki. Szczoteczka tradycyjna, z włosia, nie za duża nie za mała. Konsystencja maskary jest przyjemna żelowo, mazista, dobrze przylega do rzęs. Nie maże się, nie obsypuje nie robi śladów na powiece. Wygodna do malowania dolnych rzęs. Lovely (która potrafiła się pod koniec dnia kruszyć) została oficjalnie zdetronizowana.

Plusy:
    -wydłuża,
    -pogrubia,
    -daje efekt sztucznych rzęs,
    -nie rozmazuje się,
    -wygodna w aplikowaniu,

Minusy:
    -mogłaby trochę podkręcać,

Podsumowując, jestem dumna z naszych polskich producentów, że potrafią wypuścić na rynek perełkę dorównującą jakością najlepszym. Po co płacić za przereklamowane, markowe kosmetyki, kiedy mamy świetne produkty rodzimego przemysłu kosmetycznego. Wspierajmy polską gospodarkę !

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Mia_Kropka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Kupiłam 49% w rossamanie dzięki informacji "Maskara nadająca efekt sztucznych rzęs". Jest świetna!

* szczoteczka w fantastyczny sposób rozprowadza tusz na rzęsach nie tworząc grudek i docierają do każdego włoska
    *nie osypuje się
    *zapewnienie producenta o rzęsach jak ta lala spełnione
    *niska cena za super jakość

Chcesz pochwalić madziaz17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz na niską cene
  • Kupiłam ten tusz ponieważ skusiła mnie jego niska cena.Jestem posiadaczką niedługich,cienkich rzęs.Ma fajną szczoteczkę która pozwala szybko i dość precyzyjnie nałożyć tusz.Kosmetyk w moim przypadku spełnia obietnice producenta,a więc wydłuża,podkręca,delikatnie pogrubia ale nie skleja rzęs.Oko jest bardziej "otwarte",tusz się nie kruszy,nie osypuje a cena to niecałe 10 zł

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Iza995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie KWC
  • Tusz kupiłam pod wpływem chwili. I nie zawiodłam się!
    Tusz pięknie rozdziela rzęsy, tworzy 'firaneczkę' - rzęsy stają się bardziej zalotne. Jednak nie pogrubia ich znacząco, ale dla mnie jest wystarczająco dobry. Z czarną kreską na powiece działa cuda. Bez zalotki nie ma co liczyć na podkręcenie. Mimo wszystko jest to nadal mój ukochany tusz, który się właśnie skończył...

Chcesz pochwalić Polijana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane uczucia
  • Lubię maskary Wibo , bo zwykle dają niezły efekt na rzęsach, za małe pieniądze. Niestety w przypadku tej maskary jakość jest adekwatna do ceny, czyli dość niska.
    Tandetne opakowanie i bardzo słaba trwałość. Tusz bardzo kruszy się i osypuje, już chwilę po nałożeniu go na rzęsy. Choć efekt jest zadowalający! Rzęsy są wydłużone i uniesione oraz doskonale rozczesane.

Dlatego mam mieszane uczucia. Szczoteczka to największy atut tej maskary. Cała reszta do poprawki.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić angelikaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry i tani tusz
  • Po ten tusz sięgnęłam zupełnie przypadkowo, właściwie wzięłam go z zamkniętymi oczami. Chciałam znaleźć coś taniego, zanim dostanę swój ulubiony. No i prawdę mówiąc jestem pozytywnie zaskoczona. Nie toleruję innych szczoteczek niż te silikonowe, ta właśnie taka nie jest, a mimo to ją lubię. Trochę skleja rzęsy, dlatego do rozczesania używam starej szczoteczki (z poprzedniego tuszu). W ostateczności rzęsy wyglądają tak samo jakbym pomalowała je starym tuszem. Czyli pięknie . Mam długie rzęski, dlatego potrzebuję je jedynie pogrubić no i taki też efekt otrzymuję. Także jak najbardziej polecam (ale zalecam również przygotowanie czegoś do ewentualnego rozczesania rzęs).

+ cena
    + ładnie pogrubione rzęsy i lekko wydłużone

- trochę skleja rzęsy i pozostawia grudki których trzeba się pozbyć

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić whistle za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • a ja go lubię!
  • Lubię testować tanie tusze lovely i wino, a szczególn ie, kiedy na promocji -40% off w Rossmannie kosztują koło 5 złotych Zawsze jak jest taka promocja kupuję dotąd nieznany mi model. W listopadzie padło na doll lash

+ super pogruba i wydłuża, rzęsy po tych 2 warstwach są faktcyznie jak u lalki
    +nie odbija się na powiece
    +ma fajną klasyczną szczoteczkę
    +podoba mi się jego lekko gęstawa konsystencja, która jednak nie tworzy grud, ale rpzez to wydaje mi się, że tusz nie jest tak wydajny, ponieważ używam go już 2 miesiąć a czuję jakby powoli się kończył
    +nie uczula , a noszę soczewki kontaktowe
    +łatwo go zmyć, co dla jednym może być minusem, ale ja akurat licze to jako plus, bo są dni, kiedy padam na twarz i chcę szybko si ę umyć, zmyć makijaż, a nie siedzieć z wacikami na oczach po 10 minut

- po jakiś 10 godzinach potrafi się kruszyć, ale rzadko kiedy tyle gości na moich rzęsach

Używam tego produktu od: jakoś połowa stycznia
    Ilość zużytych opakowań: uzytkuję cały czas tę samą sztukę

Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca
  • Kupiłam go przy 40% zniżce w Rossmanie, wyszedł mnie ok.5 zł. I bardzo dobrze, bo z moimi rzęsami nie robił praktycznie nic. Nie mam jakichś krótkich rzęs więc wyglądały jako tako, ale chciałam mieć "rzęsy jak ta lala". Używałam go ok 3,4 miesiące, więc trzymał się jak standardowy tusz. Co do szczoteczki, to jest w porządku, aczkolwiek wole silikonowe

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

Chcesz pochwalić Anita295 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Tusz jest bardzo słaby. Producent zachęca do kupienia go obietnicą efektu sztucznych rzęs. Niestety, żeby uzyskać jakikolwiek efekt pomalowanych rzęs musiałam aplikować go dwa razy na rzęsy. W dodatku po okołu 2 miesiącach szczoteczka skleiła się i już nie można go było używać. Nie maluję rzęs codziennie i tusze do rzęs mam długo, więc dla mnie jest to naprawdę szybko. Jedynym jego plusem jest cena, bo kosztuje około 10 zł.
    Ogólnie nie polecam tego tuszu.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić marakuja02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jakość równa cenie
  • Cena regularna to jakieś 9zł plus minus, ja się skusiłam podczas 40% zniżki w Rossmanie i żałuję, że zostałam tylko przy nim nie asekurując się nowym tuszem, bo teraz chodzę z sińcami pod oczami w oczekuwaniu na tusz, któremu jestem wierna już z 10 lat..

Pogrubia zostawiając grudy na rzęsach, nie robiąc nic poza tym i moje rzęsy nie są ani trochę 'jak ta lala'. Kicha i tyle, te niecałe 5zł to akurat dobra cena jak na takiej jakości tusz, bo już 10zł to za dużo - spotykalam się z lepszymi produktami w tej cenie..

Używam tego produktu od: jedno opakowanie i nigdy więcej
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić matra^ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Jak dla mnie ideał, chociaz ma gorsze dni
    Pięknie podkręca, wydłuża i pogrubia rzęsy. Zakochałam się w nim! Jedyny minus jaki widze to może zbyt tandetne, plastikowe opakowanie... Mimo wszystko kosmetyk, jak na swoją cenę, sprawdza się świetnie!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Chcesz pochwalić Mrs Brightside za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyjątkowo słaby
  • Tusz zupełnie nie przypadł mi do gustu. Niewiele robi z moimi rzęsami. Ma też wady, które go dyskwalifikują.
    Moje rzęsy są długie i ładne (FEG!!!), więc wiele nie potrzebują - mam wrażenie, że lepiej się mają bez niczego niż z tym tuszem.

Plusy:
    - kosztuje tyle, co nic
    - gęstą szczoteczkę można wykorzystać do rozczesywania rzęs (to robi nieźle) lub nakładania jakichś odżywek po umieszczeniu pozostałej części tuszu tam, gdzie jego miejsce, czyli w koszu.

Minusy:
    - nie maluje! po nałożeniu jednej warstwy, na moich czarnych rzęsach nie widać różnicy, po drugiej i trzeciej zaczyna być ją widać, ale z rzęs robią się trzy grube kołki zakończone paskudnym glutem
    - nieprzyjemna, sucha konsystencja, bardzo trudno "przykleić" tusz do rzęsy
    - kruszy się już po paru godzinach
    - szczoteczka nakłada za mało tuszu.

Nie polecam - za tą cenę znalazłam zdecydowanie lepsze tusze.

Chcesz pochwalić trzysta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoicie
  • Świetna jakość za niską cenę. Naprawdę jestem pod wrażeniem, bo śmiało mogę go porównać do tuszów z półek nieco wyższych (maybelline, max factor). Nie ma jakiegoś spektakularnego efektu (a jestem fanką takich i wymagam naprawdę wiele), ale rzęsy wyglądają bardzo ładnie i wyraziście, głównie za sprawą dużej szczotki. Jakość samego tuszu u mnie jak najbardziej się sprawdziła, nie zaobserwowałam żadnego obkruszania się, znikania czy ważenia bądź wysychania. Za 9 zł śmiało mogę go polecić i na pewno do niego wrócę, jeśli trzeba będzie zacisnąć pasa

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić gamze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawód
  • Mam problem z tuszami - często mi sięosypuje - taki urok. Jednak, w niektórych przypadkach mogę z tym żyć, a czasem jest to nie do wytrzymania. Produkt Wibo byłby całkiem fajnym tuszem w niewysokiej cenie - efekt daje całkiem ładny, jeśli ktoś nie ma teatralnych oczekiwań, dosyć dobrze rozczesuje i pogrubia rzęsy. Lubię naturalny efekt. Niestety, to okropne osypywanie się całkowicie go dyskwalifikuje. Praktycznie, cały dzień mam lekką pandę pod oczyma. Dałam mu 2 tygodnie, mając nadzieję, że się wyrobi. Nie zrobił tego, więc bez wahania go wyrzuciłam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: wyrzucone 1

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wylądował w koszu
  • Dałam mu szanse przez 2 tyg, ale niestety na końcu wylądował w koszu. Podstawowy mankament, który go dyskwalifikuje w moich oczach to obsypywanie się. Pod koniec dnia wyglądałam jak Panda, to nie do pomyślenia. Nieraz tusze się kruszą, ale łatwo usunąć pyłki spod oka. W tym przypadku po prostu zaglądałam do lusterka w godzinach popołudniowych a tam ślad, jakbym tarła oczy albo zrobiła sobie drzemkę z tuszem na rzęsach.
    Poza tym szczoteczka jest trochę miękka i łatwo można zaaplikować tusz pomiędzy rzesy i odcisnąć go na powiekach.
    Sama konsustecja jest w mierę w porządku. Żeby uzyskać pogrubione rzęsy trzeba niestety nałozyć co najmniej 3 wartwy. Nie lubię czuć ciężaru na rzęsach więc nie spodobało mi się to.
    Gwiazdkę dałam jedynie za opokowanie, które jest dość sympatyczne i wygodne. Zwłaszcza gruby uchwyt ze szczoteczką. Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry w tej kategorii cenowej
  • Dobry tusz choć żółty Wibo jest na pewno lepszy

Tusz zwrócił moją uwagę ładnym koralowym opakowaniem i opisem że daję efekt sztucznych rzęs.
    Dodatkowo cena 5,80zł na promocji w Rosmannie zachęcił mnie i go kupiłam.
    Szczoteczka dosyć duża, gęste włosie-nie jest silikonowa. Może trochę sklejać rzęsy ale to zależy od sposobu aplikacji
    Konsystencja w porządku, nie jest sucha bardziej z tych mokrych-ja takie wolę
    Kolor mocno czarny
    Nie rozmazuje się ,nie kruszy, dobrze się zmywa
    Może rozmazać się podczas płaczu czy deszczu ale w końcu nie jest to tusz wodoodporny!
    Pogrubia jak dla mnie na średnim poziomie-efektu sztucznych rzęs nie daje!!Po prostu dobrze je podkreśla.
    Za taką cenę oceniam go na 4 gdyby kosztował 50zł uznałabym że jest przeciętny

Używam tego produktu od: ok.tygodnia

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tusz widmo
  • tusz miał robić wszystko nie robi prawie nic
    uwielbiam żółty tusz wibo, każdy inny raczej mnie zawiódł, ten oceniam chyba najsłabiej
    tak, jest tani - ale wyrzuciłam go po kilku tygodniach więc cena nie ma znaczenia
    *tusz jest suchy, gęsty - widzę w co drugiej recenzji taki zarzut, więc chyba wszystkie nie trafiłyśmy na otwarte i wyschnięte już w sklepie?
    *nie wydłuża, nie pogrubia, trochę zagęszcza rzęsy
    *nie skleja o ile nie nakładamy go za dużo, ale tworzy czasem małe grudki
    *żeby uzyskać jakikolwiek efekt trzeba namachać się szczoteczką - jest suchy więc mało tuszu zostaje na rzęsach
    *nietrwały - po kilku godzinach pojawiają się lekkie ciemne cienie pod oczami - nie zawsze, ale jeśli musicie przez 12 godzin wyglądać dobrze, ten tusz to ruletka - rozmaże się czy nie
    *ciężko się zmywa, zawsze robię taki sam demakijaż i przy tym tuszu zużywałam 2 chusteczki do demakijażu na same oczy - zazwyczaj wystarczy jedna

po 3 tygodniach go wyrzuciłam i kupiłam inny, nie mam zamiaru się męczyć dłużej - w tym czasie ze szczoteczki zrobił się jak to określiła jakaś osoba przede mną "wałek oblepiony tuszem"

Używam tego produktu od: przez 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 częściowo

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rzęsy jak ta lala
  • Jeden z lepszych tuszy jakie miałam a przy tym chyba najtańszy. Czy wydłuża ? Nie zauważyłam różnicy w długości rzęs za to zdecydowanie pogrubia. Rzęsy miałam jak ta lala. Jedyny minus jest taki, ze mam go na dość krótko ale jako, ze nie jest drogi to mu to wybaczam.
    Polecam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny, codzienny efekt
  • Tusz zamknięty jest w zgrabnym, plastikowym opakowaniu. Posiada długą i wąską szczoteczkę, która dobrze rozdziela rzęsy, docierając nawet do tych najkrótszych. Czerń tuszu jest głęboka. Maskara nie osypuje się i długo utrzymuje się na swoim miejscu. Najbardziej w tym produkcie lubię to jak wydłuża moje rzęsy. Co do pogrubienia ich i podkręcenia to już nie jest tak kolorowo. Powoduje to, że nie osiągam efektu sztucznych rzęs o jakich wspomina producent. Uważam jednak, że jak za taką cenę to tusz ten jest na prawdę fajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kruszyna_1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • ++ Bardzo ładnie wydłuża rzęsy.

+ W celu pogrubienia po wyschnięciu 1szej warstwy nakładam drugą. Koniecznie po wyschnięciu (!), bo inaczej rzeczywiście trochę skleja.

+ Efekt "rzęs jak ta lala" utrzymuje się przez ok 5 godzin.

- Brak silikonowej szczoteczki to jedyny minus jaki znajduję.

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić athorebalo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy w moim życiu, którego jestem pewna
  • Kupiłam go skuszona niską ceną. Mam rzadkie i szarawe rzęsy. Szczoteczka tuszu jest jedną z moich ulubionych, dobrze rozdziela, całkiem nieźle wyciąga, nie podrażnia moich oczu w soczewkach, przeciwnie do poprzednich recenzji tusz się nie odbija, nie obsypuje,a pracuję w gastro, przy wys. temp. i często mam lekko spoconą twarz. Jeżeli na przerwie poprawiam make up to tylko bibułka i puder - oczu nie muszę poprawiać Głęboka czerń jaką nadaje też jest super. Ogólnie to pierwszy w moim życiu tusz, który na bank kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić zakora za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Od dawna nie używam tuszu do rzęs, ale akurat potrzebowałam takiego kosmetyku i kupiłam w Rossmanie skuszona ceną (zależało mi na produkcie najtańszym). Rzęsy mam b. długie, proste, niezbyt gęste, więc postanowiłam wybrać tusz "zagęszczający".
    Plusy:
    -cena
    -głęboka czerń
    -fajne zagęszczenie i pogrubienie
    -lekko podkręca rzęsy

Minusy:
    -nietrwały - po kilku godzinach lekko się osypuje i spływa, tworzac "efekt sowy"

Podsumowując: w całodniowym makijażu tusz się nie sprawdzi. A szkoda, bo efekty w pierwszych godzinach po pomalowaniu się za taką cenę są imponujące.Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: 1całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nicość za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorszy od różowego
  • Kupiłam bo akurat nie było mojego ulubionego różowego.
    Tusz jest bardzo przeciętny.
    Plusy
    -tani
    -fajna klasyczna szczoteczka
    -pogrubia rzęsy

Minusy
    -bardzo słabo wydłuża
    -skleja rzęsy
    -ma taką "suchą konsystencję"
    -odbija się na powiece w ciągu dnia
    -po nałożeniu kilku warstw zamiast efektu sztucznych rzęs mamy skleje!
    -ciężko go zmyć

Nie polecam

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • + cena
    + przyjemna szczoteczka, niezbyt duża, z łatwością się nią operuje
    - tusz niestety bardzo łatwo się rozmazuje, odbija na powiekach, nie raz wróciłam do domu z efektem pandy
    - po dwóch warstwach może i uzyskamy teatralny efekt, ale będzie on bardzo cięzki do domycia... ponieważ powstałe grudki nie ułatwiają zadania
    Ogólnie tusz uważa, za typowy średniak...

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?