Bielenda, Professional Formula, Peeling gruboziarnisty do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej

Peeling gruboziarnisty marki Bielenda jest przeznaczony do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej. Peelng zawiera składniki aktywne takie jak: mikrokryształki diamentu oraz kwasy AHA.
Preparat ma postać żelu. Ma działanie złuszczające - wnika w strukturę naskórka i usuwa zanieczyszczenia, dzięki czemu zapobiega zapychaniu się porów, tworzeniu zaskórników i wyprysków. W efekcie skóra staje się odświeżona, zmatowiona i wygładzona. Cera nabiera blasku, równego kolorytu jest pozbawiona przebarwień:

ULUBIONY

Najlepszy peeling jaki miałam. Świetnie oczyszcza, wygładza. Nie mam cery tłustej, ale lubi mi się przesuszać skóra na brodzie, policzkach, na czubku nosa . Ten produkt dobrze ściera suche skórki. Lubię peelingi ostre, konkretnie działające. Nie wiem czy go wycofali bo nie mogę go nigdzie kupić. I jestem zła, ponieważ inne gruboziarniste peelingi są zbyt łagodne jak dla mnie

Cera trądzikowa, już z głowy.

Bardzo serdecznie polecam Peeling gruboziarnisty od bielendy. Jest on idelany do cery trądzikowej oraz mieszanej i tłustej. Polecam mikrokryształki sprawują się świetnie. Bardzo mi się peeling podoba jest grubozioarnisty. Bardzo bardzo fajny :)

Na prawdę bardzo dobry produkt. Do mojej cery mieszanej, ze skłonnościami do podrażnień doskonale się sprawdza. Skóra po zastosowaniu jest gładka i przyjemna w dotyku, przy zerowym występowaniu podrażnień. Produkt bardzo wydajny, i przystępny cenowo. Po prostu super !!!

Bardzo bardzo dobry peeling

Na wstępie zaznaczę, że jestem posiadaczką cery trądzikowej i mieszanej w kierunku do tłustej i od wielu lat używam tego produktu. Lubię peelingi grubaziarniste, będące mocnymi zdzierakami. Po jego użyciu moja cera jest tak cudownie gładka, że mogłabym jej cały czas dotykać. Używam zwykle 2 razy w tygodniu. Nigdy mi nie podrażnił skóry, dla mnie jeden z najlepszych. Mam z nim niestety tylko jeden problem, a mianowicie jest bardzo ciężko go kupić. Wcześniej kupowałam go w pierwszym lepszym Rossmannie albo w Naturze. Od jakiegoś czasu nawet online ciężko go upolowac, a szkoda, bo to naprawdę świetny produkt.

Dobrze złuszcza, ale piecze i zadaje ból podczas masowania

Peeling jest bardzo wydajny - jedna saszetka wystarczyła mi na 2 użycia, a mamy tutaj 2 saszetki, czyli łącznie na 4 użycia. Mimo że lubię peelingi mechaniczne - im mocniej masuje, tym dla mnie lepszy, to ten jednak nie był taki rewelacyjny... Ma ostre drobinki, które zadawały mi ból podczas masowania twarzy, która mnie wtedy również piekła. Na szczęście po zmyciu kosmetyku nie zauważyłam podrażnienia twarzy. Była za to oczyszczona, zmatowiona i odświeżona, ale zbyt dużym kosztem dyskomfortu...

Świetny

Świetny peeling dla cery tłustej i trądzikowej. Drobinek jest bardzo dużo, dobrze oczyszczają twarz z martwego naskórka i odświeżają skórę. Cera jest wspaniale przygotowana do kolejnego etapu pielęgnacji. Jedna porcja jest wystarczająca na pokrycie całej buzi. Produkt nie jest "ostry" i nie podrażnia skóry. Przy regularnym stosowaniu (2 razy w tygodniu) można zauważyć zmniejszenie zmian trądzikowych.
Nie podoba mi się tylko opakowanie, nie lubię produktów w saszetkach, ponieważ trudno się je otwiera i są niewygodne. Wolałabym zapłacić więcej i kupić ten peeling w większym opakowaniu np. w tubce.
Ogólnie polecam wypróbować ten peeling, jest wart swojej ceny.

Genialny

Strzał w 10. Skóra po nim jest cudownie gładka i nawilżona po miesięcu regularnego używania zauważyłam że na mojej twarzy pojawia się mniej niespodzianek a przebarwienia widocznie się zmniejszyły. W saszetce jest odpowiednia ilość produktu, spokojnie sprawdza na pokrycie całej buźki. Forma saszetki świetnie sprawdza się na wyjazdach kiedy w kosmetyczce liczy się każdy cm, nie zajmuje dużo miejsca a i jej cena jest atutem. Polecam wszystkim bo ten peeling jest warty uwagi.

Rewelacja

Mam cerę trądzikowa i walczę z nią baaaaardzo długo .
Większość drogeryjnych peelingow bardzo przecież w skórę, ten jest idealny :)
Używam.go średnio raz na tydzień:)

ok

Od czasu do czasu kupuję, peeling dobrze złuszcza martwy naskórek i pozostawia skórę gładką i czystą. Krem po nim super się wklepuje i potrzebuje niewiele czasu aby w pełni się wchłonąć. Jestem na tak :)

Wykorzystała: kilka próbek

Za mało drobinek

Drobinki są dość duże i ostre, ale jest ich zbyt mało, żeby skutecznie spilingować twarz. Enzymatyczne i kwasowe działają na mnie efektywniej. Jeszcze szukam swojego ulubionego mechanicznego.

Faworyt!

Spróbowałam raz tego peelingu i byłam bardzo zadowolona. Efekt jest zauważalny dla osób borykających się z trądzikiem. Niestety przy zbyt częstym stosowaniu cera się przyzwyczaja, dlatego z niego zrezygnowałam. Chyba do niego powrócę :)

Wykorzystała: kilka próbek

Dla mnie bomba

Bielenda od dawna zachwyca swoimi kosmetykami i na nasze szczescie co chwile sa jakies nowosci, co cieszy kazda z nas. Kupilam ten peeling na probe i polecam go z reka na sercu. Fajne jest to, ze nie trzeba kupowac opakowania 200-300ml, tylko kupujemy kiedy mamy na to ochote, jedna saszetke.