Soraya, Primer, Lekki krem pod makijaż

Powiększ Soraya, Primer, Lekki krem pod makijaż

Zgłoszony przez Domina

Nawilżający krem Primer doskonale przygotowuje cerę do nałożenia makijażu, jednocześnie zapewniając komfortową pielęgnację. Ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję i błyskawicznie się wchłania.
Zawarte w kremie polisacharydy roślinne, fitoskwalan i witaminy, zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie oraz idealną gładkość, a specjalne cząsteczki pochłaniające nadmiar sebum sprawiają, że cera przez długi czas jest matowa i nie błyszczy się.
Działanie: poprawia trwałość makijażu, nawilża, matuje, wygładza
Stosowanie: krem nakładamy codziennie jako podkład pod makijaż. W zależności od potrzeb stosujemy samodzielnie lub po kremie.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Squalane, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Glycerin, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, Parfum.

• nie doceniłam go ale teraz go lubię
  • Kupiłam go 2 miesiące temu,użyłam go kilka razy i jakoś mi nie podszedł więc trafił do kosmetyczki z produktami "na czarną godzinę",teraz zrozumiałam,że za dużo go nakładałam a trzeba na prawde malutko do dobrego efektu ( to że dużo nie znaczy że będzie lepiej) jak się teraz sprawuje?

Plusy:
    -szybko się wchłania,dosłownie w 2 minuty gdy nałoży się odpowiednią małą ilość.Kiedyś dałam o wieeele za dużo i nie chciał mi się wchłonąć po 10min
    -efekt: zostawia twarz gładką,miękką,nawilżoną.
    -nie zostawia tłustej powłoki,daje satynowe wykończenie ani to matt ani nadmierny błysk
    -cena 22zł w promocji
    -ma lekką konsystencje
    -przyjemny zapach,nie drażniący
    -nie roluje się ani makijaż nałożony na niego(chyba że za dużo się nałoży jak ja kiedyś)

Minusy:
    -na pewno nie przedłuża trwałości makijażu bo to krem który przygotowuje twarz co nałożenia podkładu itd.

Używam tego produktu od: ponad tydzień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet dobry
  • Krem do codziennej pielęgnacji rano, nadaje dobry poślizg skórze i przyjemne nawilżenie. Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie przedłużył mi trwałość makijażu, jednak skutecznie zmatowił buzię.

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry kremik
  • Używam go głównie rano pod makijaż.Dość dobrze nawilża tylko teraz zimą gdy mam bardzo przesuszoną skórę nie zawsze sobie radzi.Wygładza cerę,przedłuża trwałość podkładu.Nie drogi.Lekki i przyjemny.Z matowieniem średnio ale ja mam cerę tłustą.

Używam tego produktu od: kilku tyg
    Ilość zużytych opakowań: nadal 1

Chcesz pochwalić marusia83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ojjjj polubilismy się baaardzo
  • dostałam w czasie wakacji próbkę - była dołączona do gazety - wiadomo upały cera się często świeci itp. itd...

nie wierzyłam w tą bazę do momentu nałożenia na twarz

nigdy nie miałam tak matowego i trwałego makijażu (nawet podczas upału)

dlatego pognałałm do SF po pełny słoiczek

nie wyobrazam sobie życia bez niego !!

Używam tego produktu od: 3 misiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • PLUSY:
    - delikatny zapach
    - wydajność
    - świetnie nawilża i wygładza skórę
    - ma lekką konsystencję więc łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
    - idealnie nadaje się pod makijaż
    - cena

MINUSY:
    - nie matuje i po kilku godzinach zaczyna się świecić

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Niedawno kupiłam ten krem pod wpływem małego impulsu jak i potrzeby ''jakiegos specyfiku " pod makijaż No i powiem bardzo spasował do mojej cery

Plusy
    +lekki
    +wydajny
    +szybko się wchłania (odrazu po nałożeniu)
    +nie zostawia tłustawej powłoczki na twarzy

Minusy
    - po upływie 8 h moj nos świeci sie , delikatnie czoło oraz broda

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić kiciulka96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Bardzo dobry. Idealnie współgra z każdym podkładem. Dzięki niemu makijaż trzyma się o wiele dłużej, skóra jest nawilżona i wygląda świeżo. Krem zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Same plusy!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić martita9 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Wielkie rozczarowanie
  • Dostałam próbkę tego kremu tak jak moja poprzedniczka poniżej i czytając wypowiedzi o nim na wizażu bardzo się ucieszyłam, że będę miała okazję go przetestować. Wszystkie recenzje bardzo dobre więc spodziewałam się że i mi ten krem bardzo podpasuję a tu niestety.. Zawiodłam się po nim i to mocno.

PLUSY
    + faktycznie jest bardzo wydajny
    + miły zapach
    + konsystencja w sam raz jak na tego typu krem
    + niska cena

MINUSY
    - długo się wchłaniał (stanowczo za długo!)
    - rolował się na skórze jak tylko nałożyłam na niego podkład (i teraz sobie wyobraźcie - mało czasu do wyjścia a muszę się jeszcze umalować, nakładam krem, podkład i co widzę? cała twarz w jakiś "paprochach". Nie dało się w żaden sposób tego pozbyć więc musiałam wszystko zmyć i zacząć od początku już bez kremu i wszystko było w porządku.. Zastanawiałam się dlaczego tylko w moim przypadku zauważyłam takie efekty.. No ale najwidoczniej ten krem nie jest mi dany.)

Niestety minusy przeważają nad plusami, a szkoda bo naprawdę wydawało mi się że to właśnie TEN krem.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedna próbka 1,5 ml

Chcesz pochwalić Brise za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Dostałam próbkę tego kremu (1,5 ml) i byłam bardzo zdziwiona jego wydajnością - starczyła mi spokojnie na 3 dni. Nawilża, nie wysusza skóry, bardzo utrwala makijaż, nie musiałam po nim poprawiać pudru (zazwyczaj robię to 2 razy w ciągu dnia). Postanowiłam go kupić i muszę przyznać, że jest w dosyć niskiej cenie jak na tak dobry efekt (zapłaciłam 12.99). Zdecydowanie polecam. Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Aanyan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Krem którego długo szukałam. Mam naprawdę cerę tłustą, taką że mogę się wycierać chusteczkami po paru h.... Do tej mocno rozszerzone pory... ogólnie tragedia. Ten krem wygładza moją skórę, sprawia że podkład zdecydowanie lepiej się rozprowadza. Szybko się wchłania i nie zostawia filmu na skórze jak inne kremy. Skóra wydaje się jakaś taka odżywiona i nawilżona. Nawet już aż tak bardzo się nie swiecę. Używam go codziennie i zdecydowanie jest to mój nr 1 wśród wszystkich innych kremów.

Chcesz pochwalić Domina za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra baza, choć nie matuje
  • Bardzo dobra baza pod makijaż, taka na co dzień (mało jest produktów bezsilikonowych) - a szczerze mówiąc zakładałam, że nie ma silikonu, nie ma efektu va va voom .
    Z drugiej strony silikonowe bazy z czasem mnie zawsze zapychają, więc używam ich tylko na specjalne okazje typu "dziś wyglądam jak 100 bagsów, kochaj mnie teraz, zanim mnie wypryszczy".

Ten primer wchłania się bardzo szybko, ułatwia mi rozprowadzenie podkładu, wygładza jakieś drobne skórki, trochę nawilża skórę (na pewno nie wysusza). Mam też wrażenie że przedłuża trwałość makijażu. Na minus - w zasadzie nie matuje, czyli po 4 godzinach standardowo się błyszczę (czy go użyję, czy nie). Nieszkodliwy, nie zapycha, na pewno dobra rzecz też na zimę jako dodatkowa, ochronna kołderka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 (jestem w trakcie)

Chcesz pochwalić mintle za czytelną i pomocną recenzję?