Soraya, Primer, Lekki krem pod makijaż

Powiększ Soraya, Primer, Lekki krem pod makijaż

Zgłoszony przez Domina

Nawilżający krem Primer doskonale przygotowuje cerę do nałożenia makijażu, jednocześnie zapewniając komfortową pielęgnację. Ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję i błyskawicznie się wchłania.
Zawarte w kremie polisacharydy roślinne, fitoskwalan i witaminy, zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie oraz idealną gładkość, a specjalne cząsteczki pochłaniające nadmiar sebum sprawiają, że cera przez długi czas jest matowa i nie błyszczy się.
Działanie: poprawia trwałość makijażu, nawilża, matuje, wygładza
Stosowanie: krem nakładamy codziennie jako podkład pod makijaż. W zależności od potrzeb stosujemy samodzielnie lub po kremie.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Squalane, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Glycerin, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, Parfum.

• Jest wporządku.
  • Lekki ,dobrze matuje, wygladza ,ale napewno nie nawilza. Bardzo dobrze sprawdza sie pod makijazem Buźka wygląda na odzywiona i dobrze zmatowioną. wydajn, cena tez ok. Często na promocjach.

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Chcesz pochwalić julaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny lekki krem
  • Lubię ten krem jako bazę pod makijaż, działa nawilżająco, matująco i ma przyjemny zapach. Nie zapycha. Oczywiście przy 30 stopnowych upałach trudno o długotrwały efekt matujący, ale w normalnych temperaturach sprawdza się bardzo dobrze. Plusem też jest cena - zwykle kupuję go na allegro za niewiele ponad 12 zł.

Chcesz pochwalić verbenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • poprostu ideał
  • krem należy nakladac na krem,ktorego używamy na codzien,w sladowej ilości a efekt jest genialny.matuje na wiele godzin,przedluza trwalosc makijażu,jak dla mnie rewelacja

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1cale

Chcesz pochwalić aaaga83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi i przeszkadza ;/
  • Nie rozumiem po co ten krem został stworzony. Mam skórę normalną i chciałam przetestować właśnie jakiś lekki nawilżający krem pod makijaż, ponieważ barzo lubię nawilżać skórę. Ten krem jest okropny, okropny i jeszcze raz okropny.
    Plusy:
    + cena (około 20 zł)
    + ładne opakowanie
    + szybko się wchłania

Minusy:
    - roluje się niemiłosiernie! Nakładałam go ociupinkę i po nałożeniu podkładu roluje się. Nakładałam więcej i to samo. Zawsze się roluje, nie ważne czy wcześniej uzyłam jeszcze jakiś krem czy nie
    - nie nawilża, a nawet nie daje uczucia nawilżenia
    - zapach nie jest mocny, ale do najprzyjemniejszych nie należy
    - nie przedłuża trwałości makijażu (ale tego nie miał za zadanie robić więc nie mam pretensji)
    - uczucie po jego nałożeniu jest nieprzyjemne, skóra jest szorstka i "twarda" (nie wiem inaczej jak to nazwać)

Nie polecam

Używam tego produktu od: prawie miesiąc

Chcesz pochwalić czerwona00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie doceniłam go ale teraz go lubię
  • Kupiłam go 2 miesiące temu,użyłam go kilka razy i jakoś mi nie podszedł więc trafił do kosmetyczki z produktami "na czarną godzinę",teraz zrozumiałam,że za dużo go nakładałam a trzeba na prawde malutko do dobrego efektu ( to że dużo nie znaczy że będzie lepiej) jak się teraz sprawuje?

Plusy:
    -szybko się wchłania,dosłownie w 2 minuty gdy nałoży się odpowiednią małą ilość.Kiedyś dałam o wieeele za dużo i nie chciał mi się wchłonąć po 10min
    -efekt: zostawia twarz gładką,miękką,nawilżoną.
    -nie zostawia tłustej powłoki,daje satynowe wykończenie ani to matt ani nadmierny błysk
    -cena 22zł w promocji
    -ma lekką konsystencje
    -przyjemny zapach,nie drażniący
    -nie roluje się ani makijaż nałożony na niego(chyba że za dużo się nałoży jak ja kiedyś)

Minusy:
    -na pewno nie przedłuża trwałości makijażu bo to krem który przygotowuje twarz co nałożenia podkładu itd.

Używam tego produktu od: ponad tydzień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet dobry
  • Krem do codziennej pielęgnacji rano, nadaje dobry poślizg skórze i przyjemne nawilżenie. Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie przedłużył mi trwałość makijażu, jednak skutecznie zmatowił buzię.

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry kremik
  • Używam go głównie rano pod makijaż.Dość dobrze nawilża tylko teraz zimą gdy mam bardzo przesuszoną skórę nie zawsze sobie radzi.Wygładza cerę,przedłuża trwałość podkładu.Nie drogi.Lekki i przyjemny.Z matowieniem średnio ale ja mam cerę tłustą.

Używam tego produktu od: kilku tyg
    Ilość zużytych opakowań: nadal 1

Chcesz pochwalić marusia83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ojjjj polubilismy się baaardzo
  • dostałam w czasie wakacji próbkę - była dołączona do gazety - wiadomo upały cera się często świeci itp. itd...

nie wierzyłam w tą bazę do momentu nałożenia na twarz

nigdy nie miałam tak matowego i trwałego makijażu (nawet podczas upału)

dlatego pognałałm do SF po pełny słoiczek

nie wyobrazam sobie życia bez niego !!

Używam tego produktu od: 3 misiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • PLUSY:
    - delikatny zapach
    - wydajność
    - świetnie nawilża i wygładza skórę
    - ma lekką konsystencję więc łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
    - idealnie nadaje się pod makijaż
    - cena

MINUSY:
    - nie matuje i po kilku godzinach zaczyna się świecić

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Niedawno kupiłam ten krem pod wpływem małego impulsu jak i potrzeby ''jakiegos specyfiku " pod makijaż No i powiem bardzo spasował do mojej cery

Plusy
    +lekki
    +wydajny
    +szybko się wchłania (odrazu po nałożeniu)
    +nie zostawia tłustawej powłoczki na twarzy

Minusy
    - po upływie 8 h moj nos świeci sie , delikatnie czoło oraz broda

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić kiciulka96 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij