KillyS, Preparat nawierzchniowy

Powiększ KillyS, Preparat nawierzchniowy

Zgłaszająca osoba: odagnieszka

Hipoalergiczny, szybkoschnący preparat daje bardzo błyszczącą warstwę. Tworzy twardą, błyszczącą powłokę ochronną. Przedłuża trwałość lakieru i zwiększa jego odporność na odpryski.

Cena: ok. 10 zł / 11 ml

• Nie jest zły
  • + nadaje piękny połysk
    + bardzo szybko schnie
    + nie gęstnieje

+/- trochę śmierdzi, ale według mnie nie odbiega pod tym względem od innych lakierów

- u mnie on nie wydłuża trwałości ani tańszego, ani droższego lakieru

Obecnie stosuję go rzadko, z uwagi na ten jedyny minus, ale świetnie sprawdza się w celu odświeżenia koloru lub french-a po 2-3 dniach. Mam go ponad 2 lata i nadal ma konsystencję jak nowy

Używam tego produktu od: 2 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Setina za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa!
  • uwielbiam ten preparat, teraz ma nazwę Nabłyszczający Preparat Nawierzchniowy do Paznokci.
    jest trwały, przedłuża żywotność lakieru, działa na lakiery za 3 zł - efekt jest piorunujący - super błyszczące paznokcie w intensywnym kolorze. niesamowita trwałość - potrafię czasem nawet 10dni chodzić z prawie idealnymi paznokciami zdradziłam go z zachwalanym na KWC preparacie z Catrice i tamten okazał sie bublem. tego używam już kilka lat. dzisiaj kupiłam inną wersję Killys'a - Akrylowa Moc - zobaczymy czy przebije tego )

Używam tego produktu od: 3/4/5 lat?
    Ilość zużytych opakowań: kilka/naście?

Chcesz pochwalić patrznamnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Badziewie.
  • Jedyną zaletą tego produktu jest to, że ładnie nabłyszcza paznokcie.

Podstawowa wada- nie przedłuża trwałości lakieru, a jeśli już to dodatkowo o jakiś max. 1 dzień.

Tak mnie zniechęcił do siebie, że nie omieszkam także skrytykować go za zapach [choć przy tego typu produkcie powinien mieć niewielkie znaczenie] - okropny!

Więcej nie kupię.

Chcesz pochwalić evangeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Wiele utwardzaczy juz zdązyłamprzetestować ale ten zdecydowanie bije wszystkie inne na głowę. Paznokcie błyszczą po nim niesamowicie Poza tym rzeczywiscie lakier dobrze sie trzyma, nie odryskuje, wszystkie ozdoby również pozostaja na miejscu.
    Super.
    poza tym jest bardzo wydajny-wystarczy jedna wartwa

Używam tego produktu od: 3 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1

Chcesz pochwalić Paulinka_S za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jednak nie to :/
  • Kupiłam go zachwycona aktywnym utwardzaczem KillyS (ten fioletowy). Myślałam, że będzie równie dobry, ale to niestety nie to... Może tak marudzę bo mam porównanie z lepszym produktem, ale uważam, że naprawdę są lepsze utwardzacze, a jeżeli tak to nie warto kupować tego.
    Ale do rzeczy! Preparat nawierzchniowy powinien według mnie utwardzać i utrwalać cały manicure, a on tego nie robi. W efekcie cały proces wysychania i twardnięcia wszystkich warstw lakieru trwa bardzo długo - za długo.
    Aaa i jeszcze jeden wielki minus - po zużyciu mniej więcej połowy buteleczki zacząły się tworzyć pęcherzyki powietrza na powierzchni paznokcia. Sama nie wiem czemu dopiero po pewnym czasie, ale proces ten chyba się pogłębia, bo teraz jak pomaluję paznokieć to mam pęcherzyk przy pęcherzyku. Bleeee ;-)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszej buteleczki

Chcesz pochwalić frantic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • bardzo fajny preparat.U mnie sie sprawdza.Faktycznie przedłuża trwałość lakieru ,nawet tych niedrogich , do kilku dni.Jak zrobię dokładnie maricure ,wysuszę ręce ,to trzyma sie przez 5 dni spokojnie.Lekko nabłyszcza płytkę,warstwy lakieru szybko z nim wysychają Polecam.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Chcesz pochwalić Arizona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie średni
  • Recenzja: Na początku rzeczywiście poprawiał trwałość lakieru, ładnie nabłyszczał i łatwo się nakładał. Niestety po jakimś czasie użytkowania zaczął się "ciągnąć" i już po jednej kąpieli pod prysznicem odchodził płatami od paznokcia Ogólnie bardzo średni...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: Pół roku/1

Chcesz pochwalić Madziulek1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko dobry...
  • Dość szybko schnie i faktycznie przedłuża trwałość lakieru na paznokciach, choć nie spektakularnie, jak robią to niektóre preparaty nawierzchniowe, tak gdzieś o 1 dzień ładnego wyglądu. Szkoda, że nie można go kłaść na mokry lakier, aby go dodatkowo wysuszał tak, jak to robią jego znacznie droższe odpowiedniki. Nabłyszcza w miarę, też bez rewelacji, ale w zasadzie nie ma się do czego tutaj przyczepić.Cena niewysoka-10-12zł., dlatego warto się skusić i wypróbować. Ogólnie-trzy gwiazdencje, bo dosłownie jest"dobry, ale mógłby być jeszcze lepszy"

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze...
    Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Szpilka_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij