Flos Lek, Pielęgnacja Cery Naczynkowej, Krem nawilżający

Powiększ Flos Lek, Pielęgnacja Cery Naczynkowej, Krem nawilżający

Zgłaszająca osoba: jerzyk

Krem nawilżający przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Może być stosowany na dzień i na noc. Także pod makijaż. Krem znakomicie nawilża, delikatnie natłuszcza skórę, przywracając jej fizjologiczny odczyn PH. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV. Regularnie stosowany zmniejsza zaczerwienienie skóry oraz skłonność do pękania naczynek krwionośnych.

Skład: Aqua, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Paraffinum Liquidum, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Decyl Oleate, Glyceryl Polymethacrylate, Glycerin, Aleuritic Acid, Faex, Glycoproteins, Propylene Glycol, Arnica Montana Herb Extract, Arnica Chamissonis Herb Extract, Viola Tricolor Herb Extract, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Gingko Biloba Leaf Extract, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Panthenol, Dimethicone, Triethanolamine, Parfum, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA. (16.01.2011)

Cena: ok. 10zł / 50ml

• Dobry, do codziennej pielęgnacji i pod makijaż
  • Krem poleciła mi kosmetyczka, bez jej rady w życiu bym nie podejrzewała się o cerę naczynkową.
    Krem jest przyjemny, ładnie się rozprowadza, nawilża buzię, jednak nie powinno się go stosować na chwilę przed wyjściem z domu - w moim przypadku, jego działanie przejawia się silnym zaczerwienieniem policzków, normalizuje się po ok 15 minutach. Idealny pod makijaż, na takim "podkładzie" świetnie się pracuje (ale też trzeba dać te 5-7 minut na przyswojenie kremu).
    Dodatkowym atutem jest cena.

Minus - dostępność, najlepiej ściągać go do swojej apteki, próżno go szukać w drogeriach, aptekach by nabyć od ręki.

Chcesz pochwalić martucha1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwszy i ostatni raz
  • kupiłam ten krem zachęcona przez farmaceutkę w aptece. jako że mam cere naczynkowa szukam ideslnego kremu dla siebie, ale ten napewno nim nie zostanie.

+ładny, delikatny zapach
    +nie podrażnia
    +fajnie się rozprowadza
    +niska cena

-jak dla mnie, twarz za bardzo się błyszczała, szczególnie w strefie T
    -nie nawilżał mnie specjalnie
    -zaczerwienienia nie zminimalizował
    -naczynka jak były tak są
    -nie nadaje się pod makijaż

ten krem nie jest najgorszy, jednak do mnie nie przemawia

Chcesz pochwalić sandra320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie lubię
  • Od kremu wymagam więcej. Mam odwodnioną, suchą i łuszczącą się (nos i czoło) skórę, na noc używam odżywczego kremu, na dzień chciałam lżejszy żeby nie świecić jak latarnia ale widać ten krem jest zbyt lekki.

plusy
    + olej ze słodkich migdałów i kilka ekstraktów w składzie
    + opakowanie jest w porządku

minusy
    - skóra lekko mnie piecze i jest mocniej zaczerwieniona przez chwilę po nałożeniu, nie przy każdej aplikacji ale nie jest to przyjemne
    - nie widzę pozytywnych efektów na rumieńcu
    - nie nawilża dostatecznie, już przy nałożeniu podkładu widać suche skórki na nosie i czole (dzień wcześniej wieczorem peeling zrobiony)

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marieilove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako nawilżacz - tak! Na naczynka - nie!
  • Mam ekstremalnie suchą skórę, łuszczącą się, z powodu kolagenozy, do tego naczynkową, więc testuję wszystkie tego rodzaju kremy. Jak dotąd żaden się nie sprawdził. Także i ten, w kwestii naczynek, nie sprawdził się, jest za to świetnym nawilżaczem!

+ doskonale nawilża i nawilżenie utrzymuje się cały dzień
    + szybko się wchłania, nadaje się pod podkład, mimo dość bogatej konsystencji
    + delikatnie, ładnie pachnie
    + jest wydajny
    + nie natłuszcza
    + nie podrażnia, nie uczula

- na naczynka nie działa w absolutnie żaden sposób, ani nie jest ich mniej, ani nie jaśnieją; są widoczne tak samo, jak były
    - opakowanie niepraktyczne, z zakrętką, pcha się do niego paluchy

Nie wiem, czy kupiłabym ponownie, bo lubię testować różne kosmetyki, a ten mnie nie powalił na kolana. Ale jako nawilżacz daje radę.

Używam tego produktu od: październik 2012
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odradzam z całego serca
  • Oj.. napewno nie pomógł na to na co miał pomóc. Przez pierwszy tydzień stosowania myślałam, że trafiłam w dziesiątkę. Skóra stawała się jaśniejsza, dobrze nawilżona, naczynka były mniej widoczne. Natomiast po jakimś czasie zaczęło dziać się wręcz przeciwnie ( dodam, że nie zaczęłam stosować żadnych innych kosmetyków ). Moja skóra była zaczerwieniona, o nawilżeniu nie było mowy.. Pojawiły się u mnie zaskórniki i zaczęłam mieć problem suchych skórek czego wcześniej nie miałam. Stosowałam całą serię - żel, tonik i krem. Próbowałam odstawić na jakiś czas tonik bo myślałam, że moje to on jest powodem takiego stanu skóry.. Ale niestety, dopiero kiedy odstawiłam ten paskudny krem moja cera zaczęła się polepszać. Nie wiem czy tylko ja miałam takie paskudne doświadczenia z tym kremem, ale napewno więcej go nie użyję..

Chcesz pochwalić echuir za czytelną i pomocną recenzję?
  • uczula i podrażnia!
  • Nie ukrywam, że krem kupiłam ze względu na niską cenę (bodajże 8zł). Nie liczyłam na super efekt, ale przynajmniej na jakikolwiek! Niestety zawiodłam się. Na początku było ok - bardzo fajna, delikatna konsystencja, miły zapach (chociaż [po jakimś czasie zaczyna być męczący). Po nałożeniu na skórę - już mniej przyjemnie. Nie miałam wtedy problemów ze skórą (oprócz naczynek), to ten krem je spowodował! Skóra zaczęła mnie niemiłosiernie piec i szczypać. Używałam kremu jeszcze przez jakiś czas - myślałam że moja skóra się do niego przyzwyczai... Może trochę (już tak nie piekło). Ale nie zauwazyłam efektu nawilżenia, tym bardziej złagodzenia rumienia...
    No niestety, nie polubiliśmy się...
    Duży minus za parabeny w składzie.

Używam tego produktu od: miesiąc i 1 tydz.
    zużyłam ponad pół opak.

Chcesz pochwalić kawa_zmlekiem za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry krem na zimę
  • Mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania. Równocześnie moja skóra jest dość wrażliwa i pojawiły się na niej pierwsze naczynka. Krem kupiłam zimą, jest on bardziej półtłusty niż nawilżający, treściwy. Nie uczula, ma przyjemny zapach. Mam wrażenie, że uspokaja cerę i zmniejsza zaczerwienienia, ale nie naczynka nadal są widoczne. Od kiedy jest cieplej, stosuję go max. 2 razy w tygodniu, żeby dać skórze trochę ukojenia, ale jednocześnie jej nie zapchać. Dodatkową zaletą kremu jest jego niska cena

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić mysli_nieokrzesane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, chociaż raczej tłusty/ nie na lato
  • Mam cerę naczynkową z klasyczną strefą T. Krem zakupiłam pierwszy raz ok. 3-4 lat temu wraz z kremem półtłustym z tej samej serii. Od razu przychylam się do opinii, że jest to raczej krem półtłusty a, półtłusty z pewnością jest tłusty. Z tej przyczyny kremiku używam od jesieni do wiosny. Latem jets faktycznie zdecydowanie za ciézki i moja sterfa t by tego nie zniosla. Poza tym blednym okresleniu przez producenta nie mam wiekszych zastrzezen.

Wyraznie uspokaja moje naczynka, pozostawia skore przyjemńie miękką i nawilżoną. Zimą świetnie chroni skórę, Kosystencja przypominajàca klasycznà nivee w okràgłym opakowaniu. Mimo to po wchłonięciu sprawdza się pod makijaż. Nie uczula, ie podrażnia. Ma delikatny zapach, na tyle neutralny że niekiedy używa go mój mężczyzna jako krem po goleniu ;-) Opakowanie estetyczne chociaż wyraźnie inspirowane Vichy. bardso wydajny, starcza na długie miesiàce. Cena , bardzo przystępna . Jedynie szkoda, że. ie jest wolny od parabenów w składzie, ale za pewne taka zmiana wpłynęłaby na cenę.. Wart polecenia , ale. nie dla cery tłustej i nie na lato !

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić olivka_01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry krem za niską cenę
  • Zanim znalazłam ten produkt, wypróbowałam naprawdę wiele innych z serii do cery naczyniowej. Ten okazał się najlepszy, dlatego już od dwóch lat pozostaję mu wierna i sceptycznie podchodzę do zmiany na inny. Jego najważniejszą zaletą według mnie jest to, że bardzo dobrze nawilża skórę- przyznaję, że smaruję twarz kremem jedynie na noc, ale w przypadku tego kremu efekt nawilżenia utrzymuje się do końca dnia. Skóra nie jest ściągnięta, miękka i gładka. Zmniejsza rumień, zaczerwienienia, "uspokaja skórę", naczynka stają się mniej widoczne. Nie ma co oczekiwać, że naczynka znikną, żaden krem tego nie zapewni jedynie zabieg laserowy Od jakiegoś czasu używa go nawet mój mąż, głównie ze względu na delikatny nie drażniący zapach. Ma jedną wadę, ale myślę, że dotyczy to większości kremów pielęgnacyjnych- po dłuższym czasie użytkowania (4-5 miesiący) staje się mniej skuteczny. Skóra przyzwyczaja się, efekt nawilżenia i redukcji zaczerwieniń zmniejsza się. Ja wtedy przerzucam się na inny mój ulubiony- Physiogel krem i po miesiącu wracam do FlosLeku. Podsumowując- polecam, bo to naprawdę dobry krem na naczynka za przyzwoitą cenę

Ilość zużytych opakowań: ok. 8 pełnych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sagittarius08 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla tłustej cery
  • Mam cerę skłonną do rumienia i tłustą. Bardzo lubię firmę Fios-lek. Ta seria nie jest zła, stosowałam ten krem razem z żelem do mycia twarzy też z tej serii. Myślę, że żel dawał lepsze efekty niż krem i dzięki temu nie musiałam zmywać makijażu płatkami z mleczkiem. Krem trochę uspokoił cerę ale bez fajerwerków, być może przy dłuższym i regularnym stosowaniu dałby zadowalające efekty, ale krem jest raczej natłuszczający i zapycha pory, dlatego zrezygnowałam z niego. Dlatego polecam bardzo cerom suchym, cena nie jest wysoka a krem dobry.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vandetta za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Dobry krem, jednak niestety natłusza co powodowało u mnie wypryski, zapychanie no i świecenie. Myśle, że jest to krem idealny na zimę dla osób u których wyprysków nie powodował.

[+]
    zmniejsza zaczerwienienia,
    uspokaja cerę,
    wydajny,
    cena

[-]
    za bardzo natłuszcza
    konsystencja

Podsumowując - byłby super gdyby nie natłuszczałUżywam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić laurencja86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Na początku ładnie nawilżał, później moja cera się do niego przyzwyczaiła i już nie było tak dobrze. Zaczął mnie zapychać w strefie T, przestał nawilżać, powodować zaczerwienienie buzi, ściągnięcie.

Używam tego produktu od: maja 2011I
    lość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Apiska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten krem spisał sie doskonale Jestem bardzo zadowolona
  • Tego kremu używam raz dziennie na noc.
    \n(miałam delikatnie zaróżowione policzki, przez co cera wyglądała na kolorową co mnie bardzo denerwowało)
    \nNa efekty czekałam ok 4 tygodni, z początku myślałam, że mogę się po nim spodziewać tylko dobrego nawilżenia i gładkiej buzi jednakże po czasie wymienionym powyżej mogę stwierdzić, że producent dobrze wiedział co pisze ;D
    \n+ buzia nawilżona i gładka
    \n+zaczerwienienia zniknęły
    \n
    \n

Chcesz pochwalić Fioletowa Malinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry krem ochronny
  • Krem idealnie nadaje się na zimę:
    +dobrze nawilża
    +lekko natłuszcza
    +odżywia i regeneruje
    +bardzo ładnie pachnie
    +lekka konsystencja
    +jest tani i łatwo dostępny (ostatnio pojawił się z rossmannach, więc nie trzeba latać po aptekach

+moja twarz zimą mniej reagowała na czynniki zewnętrzne, ale ten sukces przypisuję raczej dobremu odżywieniu jakie daje krem, a nie działaniu na naczynka, bo generalnie tłustsze kremy bardzo dobrze chronią moje poliki a ten jak na nawilżający jest dość treściwy

-pod makijaż jest ok, aczkolwiek mogłoby być lepiej, strefa T trochę za bardzo się błyszczy, więc raczej ograniczałam tam jego stosowanie

Możliwe, że wrócę do niego zimą, gdy trzeba będzie używać czegoś cięższego, bo krem jest naprawdę przyjemny.

Używam tego produktu od: zeszłej zimy
    Ilość zużytych opakowań: 1x50ml i kilka próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić brunetbree za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zly
  • Jest na pewno lepszy od poprzedniego ( perfecta ).
    Jak na razie to jakichs efektow w postaci zmniejszenia ilosci naczynek nie zauwarzylam ale tez ich nie przybylo.
    Krem ladnie sie rozprowadza, ma przyjemny zapach.
    Dobrze nawilza.
    Moja skora nie jest po nim rozdrazniona ani zaczerwieniona tak jak po wyzej wymienionym poprzedniku.
    Bede go uzywac dalej a moze jakies efekty sie pojawia z czasem. Cenowo nie jest zle.Używam tego produktu od: 3 tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viola_21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPERZAPYCHACZ!
  • Z braku mojego ulubieńca z Iwostinu i małych zasobów gotówki, pani w aptece poleciła mi ten.Firma wzbudzająca zaufanie a tu klops !!!
    - strasznie zapycha,chyba nigdy nie miałam tylu
    wyprysków
    - kompletnie nie nawilża tylko zatłuszcza skórę-
    powinien istnieć pod nazwą tłusty
    - na naczynka nie działał w ogóle
    - po pół godziny od aplikacji świeciłam się jak 100
    watowa żarówka a nie mam typowo tłustej cery

+ cena- 15 zł (ale jak na zapychacz to i tak dużo)
    + ładne opakowanie i dołączona szpatułka co daje
    większą higienę stosowania- nie trzeba babrać
    palcami w słoiczku

Ja smaruję nim szyję,bo nie lubię marnować kosmetyków- mam nadzieję że tam pryszcze się nie pojawią

Podsumowując nie polecam.No chyba, że ktoś chce mieć wysyp pryszczy i przetłuścić cerę Ostatecznie będę smarować nim nogi po depilacji.
    Używam tego produktu od: morduję się z nim ze dwa miesiąceIlość zużytych opakowań: dopiero w połowie jednego

Chcesz pochwalić jusia44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry nawilżacz
  • Stosowałam jako nawilżacz na noc kilka razy w tygodniu.
    - natłuszcza cerę, rano się niestety świeci jak latarnia
    - myślę, że oprócz natłuszczania również ją nawilża, bo suche skórki rano mam mocno zmniejszone bądź zażegnane, skóra nie jest ściągnięta, nawet po umyciu buzi zostaje bardziej miękka
    - czytam opinie o zapychaniu - rzeczywiście pojawił mi się niedawno wysyp niespodzianek - ale ciężko stwierdzić czy ten krem miał z tym coś wspólnego. Generalnie mam cerę trądzikową.
    - nie potrafię stwierdzić działania na naczynka, ale cerę mam ostatnio rozjaśnioną, mniej zaczerwienioną. Ale jako że nie tylko tego kremu używam, to nie oceniam go w tym zakresie

Być może kiedyś do niego wrócę, bo całkiem fajnie nawilża, ale póki co wypróbuję inne

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na początku super...
  • Na początku byłam tym kremem zachwycona.

Początkowe plusy:
    +dobrze nawilża (idealny na jesień zimę),
    +obkurcza delikatnie naczynka,
    +poprawia stan skóry,
    +jest wydajny,
    +zapach nie jest drażniący,

Po dłuższym stosowaniu:
    -krem zaczął mnie zapychać (pojawiały się niespodzianki na twarzy),
    -skóra mi się po nim świeciła,
    -w moim odczuciu chyba zaczęła mi się bardziej przetłuszczać,
    - wg. mnie nie nadaje się pod makijaż (wszystko szybko się ściera)

Ogólnie nie przekreślam tego kremu, ale dla mnie przy mojej wrażliwej cerze ze skłonnościami do rumienia nie sprawdził się głównie przez te zapychanie przy dłuższym użytkowaniu.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i kilka razy drugi słoiczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MegMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny kremik na jesienne dni
  • Miałam już jego półtłustego "brata", który świetnie sprawdził się zimą. Ponieważ półtłustego akurat nie było, skusiłam się na nawilżający, okazało się, że właściwie to ten jest półtłusty, natomiast braciszek - tłusty Pokręcone to jest, grunt, że:

- nie uczula
    - nie zapycha!!!
    - wygładza
    - świetnie sprawdza się jesienią
    - bardzo wydajny, smarowałam się wieczorem i rano, nie oszczędzając i naprawdę jeszcze go mam

I tylko dlatego nie wiem, czy kupię ponownie następnym rzutem, gdyż powinno się co jakiś czas zmieniać kremy. Szczególnych zdolności obkurczających też nie zauważyłam, ale skóra jest jasna, nie wyskakują po nim krosty, zaskórników też nie przybyło (jak po zachwalanym pod niebiosa MATUJĄCYM kremie Dax Perfecta, tfu, badziewie :-|)
    Paradoksalnie, mimo treściwej konsystencji, skóra się nie świeci jak choinka. Za to dodatkowy plus!
    Zatem polecam

Używam tego produktu od: 3 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KarolinaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki krem na jesień
  • zalety:
    świetny na dzień, pod makijaż, przez kilka minut trochę się lepi, trzeba odczekać kilka minut przed nałożeniem podkadu
    matowi nie w jakiś super sposób, ale nie od tego jest przecież krem nawilżający:P
    na noc jest jednak za lekki, myślę że jest idealny na okres jesienny, ale zimą bedę potrzebowała silniejszego nawilżenia, a mam cerę mieszaną
    nawilża w sposób zadowalający,
    obietnice dotyczące z racji że jest to krem na naczynka? nie pojawiają sie nowe,
    produkt oceniam pozytywnie chociaż moim zdaniem mógłby być jeszcze lepszy

Używam tego produktu od:2msc
    Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bizarrella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa

• Po entuzjastycznych opinach Wizazanek skusilam sie i kupilam ten krem, ale zawiodlam sie.
    Konsystencja - tlusta (a mial byc nawilzajacy)
    Zapach - niezbyt ciekawy
    Slabo sie wchlania
    Nie poprawia stanu moich rozszerzonych naczynek
    Jedyny plus - cena.

Nie polecam :/

Używam tego produktu od: 1 m-c
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić evinha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Naczynkowość mojej cery przejawia się rumieniem w każdej okazji, po każdym rodzaju dotyku, po obudzeniu rano, przy kładzeniu się wieczorem. Kupiłam ten krem dlatego że zobaczyłam go w aptece a nie w drogerii.

I na mnie działa. Stosuję całą serię (mleczko, tonik, peeling emzymatyczny i wymiennie żel/krem nawijżający). Po samym kremie efekt jest widoczny od razu a do tego skóra się delikatnie wygładza. Nadaje się pod makijaż. Przyjemnie pachnie. Ze względu na niską cenę całego kompletu polecam wypróbowanie - a nuż zadziała tak jak u mniePo przebudzeniu rano skóra twarzy jest "uspokojona", nie podrażniona. W ciągu dnia stosuję go żeby załagodzić zaczerwienienie spowodowane działaniem klimatyzacji w biurze, krem przynosi ulgę - i w poczuciu sciągnięcia na twarzy i neutralizacji zaczerwienień.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 0,8 opakowania

Chcesz pochwalić OlaKarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem, ale sa lepsze
  • Kidys uzywalam tego kremu glownie ze wzgledu na obledny zapach, mialam skore mieszana, naczynkowa, latwo sie uczulalam. Teraz juz zapach nie wydaje mi sie az tak rewelacyjny, ale nadal bardzo przyjemny ;-)
    Po kolei: dobrze nawilza, natluszcza- uzywalam na dzien i na noc (ale na dzien musialam po nalozeniu przylozyc chosteczke i zebrac swiecacy nadmiar).
    Nie podraznia twarzy, nie piecze w oczy, nie zuwazylam likwidacji pajaczkow skornych (jak np po Juvicie), ale moim zdaniem to bardzo fajny kosmetyk. Nadal okresowo uzywam, ale teraz tylko na noc, bo nie ma filtrow.

Używam tego produktu od:kilku lat, okresowo
    Ilość zużytych opakowańkolo 4-5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lima15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ale kosztuje juz ok 17zl!
  • nie wiem czy go ponownie kupie, bo ten starczy mi chyba na rok czasu, a trzeba jednak co jakis czas zmieniac kosmetyki, szczegolnie do twarzy i wlosow, bo skora sie przyzwyczaja. stosuje tylko na policzki - mam tu sucha, naczynkowa skore. sprawdza sie idealnie - i nadzien pod makijaz i na noc do zregenerowania naskorka. swietnie nawilza, wchlania sie bardzo dobzre, buzia sie po nim nie swieci jak latarnia. koi podraznienia, nie zapycha porow, nie wywoluje alergii -a jestem wrazliwcem. przyjemnie pachnie. skora po nim sie nie czerwieni! dalabym kwc, ale najpierw postosuje go kilka miesiecy i zobacze czy rozjasnil mi choc troch emoje naczynka. mam malenkie, wiec mzoe da sobie z nimi rade.

Używam tego produktu od:1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa !
  • Krem przede wszystkim jest skuteczny! Przy regularnym stosowaniu zmniejszył się rumień, a pęknięte naczynko stało się mało widoczne! Żaden inny krem tego nie dokonał. Poza tym dobrze nawilża, ładnie pachnie i ogólnie jest miły w stosowaniu.
    Warto wypróbować, bo cena nie odstrasza.

Używam tego produktu od: kilknaście miesięcy

Chcesz pochwalić syshda za czytelną i pomocną recenzję?