Golden Rose, Holiday Nail Color (Lakier do paznokci)

Powiększ Golden Rose, Holiday Nail Color (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez CaroLine^^

Najpopularniejsza kolekcja lakierów do paznokci tego sezonu.
Nowo opracowana `teksturowa` formuła lakieru imituje cukrową posypkę oraz magicznie połyskujące drobinki brokatu o matowym wykończeniu.
Seria zawiera 17 modnych odcieni o matowym wykończeniu. Lakiery o numeracji 51-60 to połyskujące drobinki brokatu, natomiast kolory o numeracja 61-67 to lakier o efekcie cukrowej posypki.

Cena: 12,90zł / 11ml

• Świetny
  • Dziś zakupiłam ten lakier o numerze 67 i dla mnie jest rewelacyjny! Bardzo ładnie wygląda na paznokciach, faktycznie zapewnia efekt "cukrowej posypki". Bardzo szybko schnie, co dla mnie jest dużym plusem, bo zawsze ciężko mi usiedzieć w miejscu, żeby nie rozmazać lakieru na paznokciach. Wystarczy jedna warstwa, żeby ładnie wyglądał. Kupiłam w stoisku GR za ok 13 zł. Jeszcze niestety nie miałam okazji zobaczyć, jak długo wytrzyma na paznokciach, ale przy tych wszystkich plusach to nie zmieni mojej opini na temat tego lakieru

Używam tego produktu od: 1 dzieńIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ulinee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Ten lakier cechuje jego wyjątkowość, mianowicie po nałożeniu robi wrażenie – cukrowej posypki. I tu nie jest jakaś tam byle jaka metafora – to fakt, prawdziwy fakt.
    Pędzelek ok.
    Wytrzymałość ? – ok. 3 dni

Używam tego produktu od: 4mc

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić zebratestuje za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • W lakierach teksturalnych zakochałam się zeszłego lata i jak na razie ta miłość trwa do dnia dzisiejszego. Uwielbiam te z drobinkami brokatu, pięknie mienią się tysiącami drobinek które fantastycznie się prezentują latem, a czasem nawet na wielkie wyjście go nakładam. Długo się utrzymuje, jest odporny na ścieranie. Nawet jeśli dobrze nie wyschnie, a zahaczę paznokciem o coś można go łatwo zreanimować Nie potrzeba pod niego bazy i nie żółci płytki paznokcia.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić anatomka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Fajne na lato
  • Bardzo dobrze napigmentowane, jedna warstwa dobrze kryje, dość szybko schną, łatwo dostępne i niezbyt drogie. Świetnie prezentują się na paznokciach, szczególnie te z brokatem. Trwałość umiarkowana: 2-3 dni. Masakrycznie się zmywają

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić jn007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A JEDNAK ZAWÓD
  • Posiadam kolorek 66 'Holiday' i muszę powiedzieć, że mimo ogromnej sympatii to Golden Rose to jestem zawiedziona tym lakierem. O ile kolorek jest prześliczny (morelkowo-łososiowy) o tyle trwałość lakieru pozostawia wiele do życzenia. Niestety lakier na moich paznokciach wytrzymuje max 2-3 dni, potem pojawiają się już nieestetyczne odpryski i ścieranie się na końcówkach. Nie wiem ile kosztuje ten lakier w drogeriach, ale na stoisku GR zapłaciłam za niego bodajże 12-13zł, a to całkiem sporo jak na piaskowca. Za Pierre Rene płaciłam ok.6-7zł, za Wibo chyba 5-6zł, a GR nawet do pięt im nie dorasta pod względem trwałości. Zapewne top coat załatwiłby cały problem, ale nie o to chodzi w piaskowcach, gdzie cały bajer polega na tej ich chropowatej strukturze. Wielka szkoda....

Używam tego produktu od: ok. 6 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo sezonu
  • Pierwszym kolorem jaki zakupiłam był śliczny, brzoskwiniowy o numerze 66. Drugim był numer 57 – brokatowy fiolet, którego drobinki mienią się na paznokciach w kolorach srebra i niebieskiego. Trzeci i ostatni, na który troszeczkę musiałam polować to wspaniały czarny brokat, mieniący się na srebro o numerze 60.

Zalety:

+ szeroki wybór – znajdziemy w niej zarówno kolory ciemne i intensywne jak i jasne, pastelowe. Zwykłe i brokaty. Wśród zaledwie 17 rodzajów lakierów to rzeczywiście sporo;

+ wygodny pędzelek – lakiery posiadają szerszy pędzelek, przez co z łatwością możemy je nakładać na paznokcie;

+ trwałość – na moich paznokciach( które są zdecydowanie trudne, bo nawet najlepszy lakier nie chce z nimi współpracować) wytrzymują nawet do 4 dni.

+ konsystencja – dla pewności zawsze nakładam dwie warstwy, ale powiem szczerze, że kolory jakie posiadam mogłyby się bronić przy jednej, może lekko grubszej.

+ efekt – lakiery piaskowe, brokatowe mają to do siebie, że efekt jest oszałamiający i niecodzienny. Osobiście dla mnie najlepszym kolorem, który oddaje hasło ” cukrowej posypki” jest lakier o numerze 68, który miałam okazję przetestować.

Wady:

- nie bardzo wiem, jak to określić, ale lakier mimo że trwały, czasem po dniu traci odrobinę swoją „piaskowość” zwyczajnie się ścierając. Ale w sumie, trzeba by siedzieć z rękami w górze, żeby nic się z nim nie stało.

Ilość zużytych opakowań: 3 lakiery

Chcesz pochwalić remione za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny lakier!
  • Posiadam kolory: 69, 51, 55, 58 i 63. Wszystkie kolory oprócz ostatniego posiadają błyszczące drobinki brokatu w większej bądź mniejszej ilości co powoduje, że pięknie się mienią. Ostatni kolorek jest bardzie matowy i trochę przypomina mi pomalowaną farbą chropowatą ścianę zdecydowanie wolę wersję z dodatkiem broaktu. Nie mniej jednek lakiery są świetne! Na początku byłam troszkę sceptycznie do nich nastawiona, ale szybko przekonałam się do tego efektu na paznokciach i na pewno zakupię jeszcze kilka innych kolorów. Lakier bardzo łatwo i szybko się rozprowadza, do tego schnie błyskawicznie i trzyma się 5-7 dni, co dla mnie jest bardzo dużym plusem. Zmywa się ciężko, ale ja stosuję metodę foliową do jego zmywania.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pięciu

Chcesz pochwalić DIABLICAorg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej polecam!
  • Wchodząc do drogerii rzucił mi się w oczy lakier z serii Golden rose Holiday. Odcień czerowono-pomarańczowy z drobinkami. Postanowiłam go wypróbować. Teraz mam 3 lakiery z tej serii : nr 53, 58 i 60. Moim ulubieńcem jest nr 60.
    Razem z bazą (Eveline 8w1 ) trzyma się spokojnie 5-6 dni. Dodatkowo na koniec nakładam na niego utwardzacz (Golden rose matte top coat), co daje efekt matowych pazurków
    Za:
    + łatwo się nakłada
    + szybko wysycha
    + daje niesamowity efekt

Przeciw:
    - mały problem przy zmywaniu, ale to raczej normalne przy tego typu lakierach

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić Cesium za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony!
  • Posiadam kolor 63. Piękny "księżniczkowy" róż. Lakier wysycha w mgnieniu oka, malowanie nie sprawia żadnych problemów. Trzyma się na paznokciach około 3-4 dni bez żadnego uszczerbku jeśli nałoże top wytrzymuje nawet tydzień Jako baze pod lakier używam odżywki eveline 8w1.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Chcesz pochwalić Tyska0803 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Do piaskowych lakierów podchodziłam "jak pies do jeża", ponieważ efekt kojarzył mi się z... wzorkami tworzonymi przez kołdrę, gdy lakier nie do końca zaschnie. W końcu skusiłam się jednak na odcień nr 63 - cukierkowy jasny róż z widocznymi błękitnymi drobinkami, dość mocno migoczącymi.

Już podczas nakładania czuje się ten "piasek". Lakier dość szybko zasycha; wystarczy jedna warstwa, ale ja standardowo nakładam dwie.

+: piękny kolor, wcale nie neonowy, nadaje się do pracy
    +: drobinki widać tylko pod światłem, są bardzo dyskretne; lubię, gdy nie rzucają się w oczy, ale wiem, ze je mam
    +: matowy efekt.

+/-: cena. Generalnie zawsze waham się co do kupna lakierów kosztujących powyżej 10zł, ale warto było.

Lakier z czymś mi się kojarzył i już chyba wiem, z czym: z truskawkowymi lodami - tymi z Big Trio

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 (malowałam paznokcie dwa razy)

Chcesz pochwalić marcelynn za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij