Golden Rose, Holiday Nail Color (Lakier do paznokci)

Powiększ Golden Rose, Holiday Nail Color (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez CaroLine^^

Najpopularniejsza kolekcja lakierów do paznokci tego sezonu.
Nowo opracowana `teksturowa` formuła lakieru imituje cukrową posypkę oraz magicznie połyskujące drobinki brokatu o matowym wykończeniu.
Seria zawiera 17 modnych odcieni o matowym wykończeniu. Lakiery o numeracji 51-60 to połyskujące drobinki brokatu, natomiast kolory o numeracja 61-67 to lakier o efekcie cukrowej posypki.

Cena: 12,90zł / 11ml

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Fajne na lato
  • Bardzo dobrze napigmentowane, jedna warstwa dobrze kryje, dość szybko schną, łatwo dostępne i niezbyt drogie. Świetnie prezentują się na paznokciach, szczególnie te z brokatem. Trwałość umiarkowana: 2-3 dni. Masakrycznie się zmywają

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić jn007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A JEDNAK ZAWÓD
  • Posiadam kolorek 66 'Holiday' i muszę powiedzieć, że mimo ogromnej sympatii to Golden Rose to jestem zawiedziona tym lakierem. O ile kolorek jest prześliczny (morelkowo-łososiowy) o tyle trwałość lakieru pozostawia wiele do życzenia. Niestety lakier na moich paznokciach wytrzymuje max 2-3 dni, potem pojawiają się już nieestetyczne odpryski i ścieranie się na końcówkach. Nie wiem ile kosztuje ten lakier w drogeriach, ale na stoisku GR zapłaciłam za niego bodajże 12-13zł, a to całkiem sporo jak na piaskowca. Za Pierre Rene płaciłam ok.6-7zł, za Wibo chyba 5-6zł, a GR nawet do pięt im nie dorasta pod względem trwałości. Zapewne top coat załatwiłby cały problem, ale nie o to chodzi w piaskowcach, gdzie cały bajer polega na tej ich chropowatej strukturze. Wielka szkoda....

Używam tego produktu od: ok. 6 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo sezonu
  • Pierwszym kolorem jaki zakupiłam był śliczny, brzoskwiniowy o numerze 66. Drugim był numer 57 – brokatowy fiolet, którego drobinki mienią się na paznokciach w kolorach srebra i niebieskiego. Trzeci i ostatni, na który troszeczkę musiałam polować to wspaniały czarny brokat, mieniący się na srebro o numerze 60.

Zalety:

+ szeroki wybór – znajdziemy w niej zarówno kolory ciemne i intensywne jak i jasne, pastelowe. Zwykłe i brokaty. Wśród zaledwie 17 rodzajów lakierów to rzeczywiście sporo;

+ wygodny pędzelek – lakiery posiadają szerszy pędzelek, przez co z łatwością możemy je nakładać na paznokcie;

+ trwałość – na moich paznokciach( które są zdecydowanie trudne, bo nawet najlepszy lakier nie chce z nimi współpracować) wytrzymują nawet do 4 dni.

+ konsystencja – dla pewności zawsze nakładam dwie warstwy, ale powiem szczerze, że kolory jakie posiadam mogłyby się bronić przy jednej, może lekko grubszej.

+ efekt – lakiery piaskowe, brokatowe mają to do siebie, że efekt jest oszałamiający i niecodzienny. Osobiście dla mnie najlepszym kolorem, który oddaje hasło ” cukrowej posypki” jest lakier o numerze 68, który miałam okazję przetestować.

Wady:

- nie bardzo wiem, jak to określić, ale lakier mimo że trwały, czasem po dniu traci odrobinę swoją „piaskowość” zwyczajnie się ścierając. Ale w sumie, trzeba by siedzieć z rękami w górze, żeby nic się z nim nie stało.

Ilość zużytych opakowań: 3 lakiery

Chcesz pochwalić remione za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny lakier!
  • Posiadam kolory: 69, 51, 55, 58 i 63. Wszystkie kolory oprócz ostatniego posiadają błyszczące drobinki brokatu w większej bądź mniejszej ilości co powoduje, że pięknie się mienią. Ostatni kolorek jest bardzie matowy i trochę przypomina mi pomalowaną farbą chropowatą ścianę zdecydowanie wolę wersję z dodatkiem broaktu. Nie mniej jednek lakiery są świetne! Na początku byłam troszkę sceptycznie do nich nastawiona, ale szybko przekonałam się do tego efektu na paznokciach i na pewno zakupię jeszcze kilka innych kolorów. Lakier bardzo łatwo i szybko się rozprowadza, do tego schnie błyskawicznie i trzyma się 5-7 dni, co dla mnie jest bardzo dużym plusem. Zmywa się ciężko, ale ja stosuję metodę foliową do jego zmywania.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pięciu

Chcesz pochwalić DIABLICAorg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej polecam!
  • Wchodząc do drogerii rzucił mi się w oczy lakier z serii Golden rose Holiday. Odcień czerowono-pomarańczowy z drobinkami. Postanowiłam go wypróbować. Teraz mam 3 lakiery z tej serii : nr 53, 58 i 60. Moim ulubieńcem jest nr 60.
    Razem z bazą (Eveline 8w1 ) trzyma się spokojnie 5-6 dni. Dodatkowo na koniec nakładam na niego utwardzacz (Golden rose matte top coat), co daje efekt matowych pazurków
    Za:
    + łatwo się nakłada
    + szybko wysycha
    + daje niesamowity efekt

Przeciw:
    - mały problem przy zmywaniu, ale to raczej normalne przy tego typu lakierach

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić Cesium za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony!
  • Posiadam kolor 63. Piękny "księżniczkowy" róż. Lakier wysycha w mgnieniu oka, malowanie nie sprawia żadnych problemów. Trzyma się na paznokciach około 3-4 dni bez żadnego uszczerbku jeśli nałoże top wytrzymuje nawet tydzień Jako baze pod lakier używam odżywki eveline 8w1.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Chcesz pochwalić Tyska0803 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Do piaskowych lakierów podchodziłam "jak pies do jeża", ponieważ efekt kojarzył mi się z... wzorkami tworzonymi przez kołdrę, gdy lakier nie do końca zaschnie. W końcu skusiłam się jednak na odcień nr 63 - cukierkowy jasny róż z widocznymi błękitnymi drobinkami, dość mocno migoczącymi.

Już podczas nakładania czuje się ten "piasek". Lakier dość szybko zasycha; wystarczy jedna warstwa, ale ja standardowo nakładam dwie.

+: piękny kolor, wcale nie neonowy, nadaje się do pracy
    +: drobinki widać tylko pod światłem, są bardzo dyskretne; lubię, gdy nie rzucają się w oczy, ale wiem, ze je mam
    +: matowy efekt.

+/-: cena. Generalnie zawsze waham się co do kupna lakierów kosztujących powyżej 10zł, ale warto było.

Lakier z czymś mi się kojarzył i już chyba wiem, z czym: z truskawkowymi lodami - tymi z Big Trio

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 (malowałam paznokcie dwa razy)

Chcesz pochwalić marcelynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • brokatowe niezłe, matowe posiadają dużą wadę
  • Posiadam następujące kolory: 52 (piękny brokatowy róż),63 (rózowy ala wata cukrowa), 66 (łososiowy). Bardzo lubię piaski głownie za szybkośc wysychania, cudowny efekt i niewidoczne niedociągnięcia. Pędzelki wygodne, konsystemcja w sam raz, z trwalością szału nie ma ok. 3 dni i widać małe odprysk, które mozna zamalować, fakt w sekundę. Jednak jasny róż (63) i łosoś (66) posiadaja jedną dużą wadę, z która nie wiem jak się rozprawić- po 2-3 dniach bardzo się brudzą, doczyszczenie ich jest po prostu niemożliwe, a wykonuję pracę biurową przy komputerze!! Gdy zabrudził się jasny róż próbowałam go odświeżyć nową warstwą ale nie przykryła przybrudzeń i lakier wyglądal nieestetycznie. Albo coś na to wymyslę, albo lakier będzie sie nadawal do noszenia przez góra 2 dni... Z brokatowymi wykończeniami nie ma tego problemu. Daję 4 gwiazdki za piękne kolory

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kwasiorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny po prostu!
  • Z początku myślałam, że piaskowy efekt jest dziwny - myliłam się. I nadal chcę kupować więcej odcieni! Polecam!

PLUSY:
    - cena (jak na taką pojemność i efekt jest okej)
    - końcowy efekt - spektakularny
    - łatwo i szybko się nakłada

MINUSY:
    - trwałość
    - zmywanie lakieru jest niezbyt łatwe

I love it! Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić ulotna7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny!
  • Posiadam srebrny egzemplarz. Jest naprawdę piękny, nakłada się dobrze, schnie błyskawicznie, trzyma się na paznokciach długo i bezproblemowo.

Jedyny minus to koszmarne zmywanie, no ale tak już jest przy tym typie wykończenia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić amariae za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij