Golden Rose, Holiday Nail Color (Lakier do paznokci)

Powiększ Golden Rose, Holiday Nail Color (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez CaroLine^^

Najpopularniejsza kolekcja lakierów do paznokci tego sezonu.
Nowo opracowana `teksturowa` formuła lakieru imituje cukrową posypkę oraz magicznie połyskujące drobinki brokatu o matowym wykończeniu.
Seria zawiera 17 modnych odcieni o matowym wykończeniu. Lakiery o numeracji 51-60 to połyskujące drobinki brokatu, natomiast kolory o numeracja 61-67 to lakier o efekcie cukrowej posypki.

Cena: 12,90zł / 11ml

• Ulubiony!
  • Posiadam kolor 63. Piękny "księżniczkowy" róż. Lakier wysycha w mgnieniu oka, malowanie nie sprawia żadnych problemów. Trzyma się na paznokciach około 3-4 dni bez żadnego uszczerbku jeśli nałoże top wytrzymuje nawet tydzień Jako baze pod lakier używam odżywki eveline 8w1.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Chcesz pochwalić Tyska0803 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Do piaskowych lakierów podchodziłam "jak pies do jeża", ponieważ efekt kojarzył mi się z... wzorkami tworzonymi przez kołdrę, gdy lakier nie do końca zaschnie. W końcu skusiłam się jednak na odcień nr 63 - cukierkowy jasny róż z widocznymi błękitnymi drobinkami, dość mocno migoczącymi.

Już podczas nakładania czuje się ten "piasek". Lakier dość szybko zasycha; wystarczy jedna warstwa, ale ja standardowo nakładam dwie.

+: piękny kolor, wcale nie neonowy, nadaje się do pracy
    +: drobinki widać tylko pod światłem, są bardzo dyskretne; lubię, gdy nie rzucają się w oczy, ale wiem, ze je mam
    +: matowy efekt.

+/-: cena. Generalnie zawsze waham się co do kupna lakierów kosztujących powyżej 10zł, ale warto było.

Lakier z czymś mi się kojarzył i już chyba wiem, z czym: z truskawkowymi lodami - tymi z Big Trio

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 (malowałam paznokcie dwa razy)

Chcesz pochwalić marcelynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • brokatowe niezłe, matowe posiadają dużą wadę
  • Posiadam następujące kolory: 52 (piękny brokatowy róż),63 (rózowy ala wata cukrowa), 66 (łososiowy). Bardzo lubię piaski głownie za szybkośc wysychania, cudowny efekt i niewidoczne niedociągnięcia. Pędzelki wygodne, konsystemcja w sam raz, z trwalością szału nie ma ok. 3 dni i widać małe odprysk, które mozna zamalować, fakt w sekundę. Jednak jasny róż (63) i łosoś (66) posiadaja jedną dużą wadę, z która nie wiem jak się rozprawić- po 2-3 dniach bardzo się brudzą, doczyszczenie ich jest po prostu niemożliwe, a wykonuję pracę biurową przy komputerze!! Gdy zabrudził się jasny róż próbowałam go odświeżyć nową warstwą ale nie przykryła przybrudzeń i lakier wyglądal nieestetycznie. Albo coś na to wymyslę, albo lakier będzie sie nadawal do noszenia przez góra 2 dni... Z brokatowymi wykończeniami nie ma tego problemu. Daję 4 gwiazdki za piękne kolory

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kwasiorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny po prostu!
  • Z początku myślałam, że piaskowy efekt jest dziwny - myliłam się. I nadal chcę kupować więcej odcieni! Polecam!

PLUSY:
    - cena (jak na taką pojemność i efekt jest okej)
    - końcowy efekt - spektakularny
    - łatwo i szybko się nakłada

MINUSY:
    - trwałość
    - zmywanie lakieru jest niezbyt łatwe

I love it! Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno

Foto recenzja
Chcesz pochwalić ulotna7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny!
  • Posiadam srebrny egzemplarz. Jest naprawdę piękny, nakłada się dobrze, schnie błyskawicznie, trzyma się na paznokciach długo i bezproblemowo.

Jedyny minus to koszmarne zmywanie, no ale tak już jest przy tym typie wykończenia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić amariae za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDEŃKA!
  • Na sylwestrze koleżanki nie mogły wyjść z zachwytu! Lakiery robią duże wrażenie!
    Ja posiadam kolor 53. Powiem jedno ten kolor w opakowaniu nie wygląda zachęcająco, ale za to na paznokciach.. AHHH CUDO!

+Trwałe
    +Ładny kolor
    + Dość łatwo się je zmywa (Nie ma na co narzekać)
    + Szybko schnie!
    + Dużo kolorów do wyboru
    + Robią mega wrażenie na paznokciach!
    + Pięknie się rozprowadza

Minusów nie zauważyłam, CUUDOO!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić NewYoung za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daję mu mocną 4!
  • Nie miałam lakierów piaskowych innych firm więc nie mam porównania ale z tych jestem zadowolona Posiadam w swojej kolekcji kilka odcieni 57, 63, 69 i 71
    Nr 57 to taki ja mówię na niego buraczkowy z mnóstwem drobinek różowo niebieskich
    Nr 63 to cukierkowy róż, również ma drobinki opalizujące na niebiesko ale raczej o takim matowym wykończeniu.
    Nr 69 to piękna lilia. Posiada srebrne drobinki, też bym powiedziała że bardziej matowe wykończenie
    Nr 71 lodowaty niebieski :P
    Lakiery mają świetną konsystencję i ciekawy wybór kolorów. Niestety trzymają się u mnie na paznokciach dość krótko, czasem następnego dnia już mam pościerane końcówki ale za ich fakturę wybaczam Najdłużej trzymał mi się ten 57. Wysychają szybciej niż tradycyjne zwykłe lakiery i za to jak najbardziej plus. Jak na piaski zmywają się przyjemnie(zmywam golden rose paris jabłko) A i jeszcze minusika daję za to, że na tym lakierze zbiera się brud, ale można sobie z tym poradzić Generalnie reasumując plusy i minusy daję temu lakierowi mocną 4!

Chciałabym jeszcze zakupić nr 64 i czekam na neonowe kolorki
    Jeśli ktoś nie wypróbował polecam!!! Dla każdego coś miłego

Chcesz pochwalić Paulusia__89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prześliczny
  • Zobaczyłam lakier piaskowy na pazurkach kuzynki i od razu zapragnęłam takiego dla siebie! Zakupiłam kolor 60 i 70. 60 to czarny ze srebrnymi drobinkami, a 70 to biały, z białymi drobinkami - wygląda jak iskrzący się śnieg, przepiękny!
    +świetna konsystencja, lakier równomiernie się rozprowadza
    +wygląda obłędnie
    +szybko schnie, szybciej od tradycyjnych lakierów

-jego szorstkość może wkurzać, trzeba się przyzwyczaić.
    -ciężko się go zmywa

Albo się go pokocha pomimo wad, albo znienawidzi!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić DaRthy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na święta jak najbardziej
  • Udzieliła mi sie atmosfera świąt. Wszedzie tyle ozdób, światełek, choinek Zazwyczaj mam na paznokciach jednolity kolor pociągnięty top coatem , to wszystko. Stroniłam od wszelkich ozdóbek i wzorków bo miałam wrażenie , że wyglądają tandetnie i..po prostu do mnie nie pasują. Zaszalałam i zdecydowałam się na 2 odcienie z tej serii.

Maluje je tylko na przedostatni palec Dwie warstwy wystarczą do pełnego krycia , przy czym po jednej warstwie trzeba troche odczekać zanim nałożymy druga ( i broń Boże top coat! ). Najbardziej podoba mi sie wersja wszystkich czarnych paznokci i do tego ciemne srebro od golden rose. Wygląda to bardzo elegancko i pasuje do wszystkiego.

Drugi kolor używam razem z lakierem essie wicked i również jestem zadowolona z efektu

Zastanawiałam się jak będzie z trwałością lakieru, ale 5dni trzyma spokojnie ( z odżywka eveline 8w1 pod spodem) więc nie ma co marudzić. Pod koniec troche ściera się z końcówek, ale można to delikatnie domalować. Zmywa sie troche gorzej niż zwykłe lakiery, ale wystarczy tylko troche dłuzej przytrzymać wacik ( uzywam zmywacza z isany, tego zielonego). Szybko wysychają.

Nie jestem specjalną fanka lakierów z golden rose, ale musze przyznać , że ta seria im się bardzo udała. Nie wygląda tandetnie , a tego obawiałam się najbardziej.

Lubie klasyczne kolory, dlatego już na żaden lakier z tej serii sie nie skusze, ale każdemu polecam wypróbowanie. Używam tego produktu od: 2tygodni Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Foto recenzja
Chcesz pochwalić Karetonoidek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Jestem szczęśliwą posiadaczką tego lakieru w kolorze53 - landrynkowej czerwieni Ubóstwiam ten lakier! Pięknie prezentuje się na paznokciach, rzuca się w oczy (tak pozytywnie) i ładnie się mieni Dość szybko schnie i ładnie się trzyma, ze zmywaniem tez nie ma problemu, ale troszkę za szybko ściera się z końcówek paznokci, za co odejmuję pół gwiazdki

Używam tego produktu od: wakacje
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić sandi708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre i ciekawe
  • Mam kolor pudrowy róż i jest super.Trzyma się ok 4-5 dni. Efekt po pomalowaniu super. Coś innego. Cukierkowy róż z brokatem powala. Po pomalowaniu moje paznokcie są bardzo twarde choć przez to też łamią się .

Chcesz pochwalić paulinapau za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś innego
  • kupiłam lakier Holiday - kolor pastelowy cukierkowy róż

ciekawy efekt

dosc duzy i szeroki pędzelek - łatwo sie nim operuje i nakłada

konsystencja nie jest wodnista

szybko wysycha

już 2 warstwy w pełni kryją

ładnie wygląda na paznokciach

odejmuję jednak pół gwiazdki za to że szybko się ściera z końcówek paznokci

oraz jedną gwiazdkę za to że szybko się brudzi i nie da się wyczyścić paznokci - w szczególności od podkładu...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo efektowne lakiery
  • Bardzo lubię te lakiery. Mam ich sporo - w drodze jeden- i mam nadzieję, że ostatnie, bo za dużo lakierów po domu się pałęta :P Ostatnio używam w zasadzie tylko lakierów piaskowych, a taka byłam w stosunku do nich nieufna!

Lakier nr 52 jest zarąbisty - po nałożeniu miałam wrażenie, że paznokcie są inkrustowane kamieniami, powiedzmy, szlachetnymi. Efekt jak u Dolce&Gabbany, z modelką w koronie, ubranie suto wysadzane kamieniami. Zaliczyłam opad szczęki, zastanawiałam się, czy nie jest tandetnie, ale nie było. Na pograniczu ale z tendencją do silniejszego "jednak nie". Lakier się brudzi i ściera na końcówkach, ale po 2 dniach prawie nie było tego widać, to tylko ja i moja lupa A w domu naprawdę się nie oszczędzam, ja nie z tych, co leżą, pachną, albo malują się dzień Boży cały Zmyłam ten lakier po dwóch dniach, bo nr 56 był w drodze.
    Okazało się, że jest to coś jakby truskawkowa czerwień, taka czerwień z różem, ciekawy kolorek. Brokat jest tu zdecydowanie drobniejszy niż w przypadku nr 52 i już nie ma takiego wrażenia bogatej inkrustacji, ale jest fajnie, naprawdę ładnie.
    Te lakiery schną szybko (10 min. po nałożeniu drugiej warstwy można podciągać gacie w kibelku ), 52 zmywał się przyzwoicie, 10 min. na zmywanie warto przygotować, bez folii i innych spożywczych akcesoriów. Jedynie co mogłoby się nie przytrafiać, to resztki brokatu przyczepione do paznokcia, trzeba je zmyć dodatkowo. Pędzelki fajne, ani za szerokie, ani za wąskie, piasek ukryje nierówności na paznokciu.
    W załączeniu fotki moich starawych dłoni, ale ja się na odmładzające zabiegi nie piszę

Edycja: kolor nr 70 to biel ze złotymi drobinkami. Na paznokciach wygląda jak szron. Ciekawie, ale jest jedna wada: słabsze krycie niż w przypadku dwóch wcześniejszych odcieni, o których pisałam, przebijają białe czubki paznokci (położyłam 2 warstwy). Zdjęcie poniżej (trochę ciemnawe bo ciężko mi było domyć wcześniejszy matowy granat od Golden Rose).
    Odcień nr 57, czwarty z załączników, to coś pomiędzy fioletem a różem z drobinkami brokatu w kolorze niebieskim, srebrnym i innymi (dominuje niebieski). Brokat jest drobno zmielony, jak w kolorze nr 56, jest to mój nr 2 po odcieniu nr 52. Jest trochę, jak ja to mawiam, jak u Dolce&Gabbany a sam odcień nieco kojarzy mi się z Rockstar Pink Sally Hansen, ale Golden Rose lepiej się trzyma (nie ma odprysków, a ścierające się końcówki).
    Holiday nr 63-ten z kolei ma jeden z najmniej błyszczących efektów. Po pomalowaniu paznokcie wyglądają na posypane cukrową posypką w odcieniu różowego lukru. Tu z kolei mamy efekt lalki Barbie - ciekawy, słodko-spożywczy , nie do końca w moim typie i pozbyłam się go. Lakier ma bardzo drobne niebieskie sproszkowane brokaty w sobie. Niestety, słabo kryje i musiałam położyć 3 warstwy, by nie było widać mazów i prześwitów.
    Nr 51 to srebrny piasek z grubszym brokatem, z efektem inkrustacji, jak Królowa Śniegu. Bardzo efektowny.
    Nr 59... róż w ładnym, nietandetnym odcieniu, ze złotymi drobinkami powiedziałabym mniejszych rozmiarów, ale nie takich małych, że mikroskopijnych. Bardzo ładny. Paznokcie wyglądają na wilgotne.
    Nr. 69 to jasny lawendowy fiolet, nie widać w nim drobinek, ale daje połysk kojarzący mi się z satynową farbą do ścian Musiałam położyć 3 warstwy dla dobrego efektu.
    Nr 53 - ten kolor jest mocno nieokreślony Jest to coś pomiędzy czerwienią, pomarańczem i różem, przy czym czasem mam wrażenie marchewkowości, czasem neonu, czasem pomarańczu... Na pewno w dzień jest mniejszy efekt lśnienia, widać więcej różu, kolor jest wręcz cukierkowy jak landrynka, w świetle żarówki lakier mocno błyszczy (jest w nim duża ilość złotych drobinek), nie można przesadzić wówczas z makijażem czy biżuterią, gdyż ten lakier ją zastępuje. Taki wesolutki ten kolorek, ciut może ma tendencje do kiczowatości, ale moim zdaniem nie przekracza tej granicy. Na pewno jest ciekawy.
    Nr 74 to pastelowy żółty z pomarańczowawymi drobinkami, na zdjęciu są nałożone 3 warstwy, gdyż lakiery jasne z serii Holiday są gorzej kryjące. Efekt jest podobny do nr 70, bieli ze złoto-różowymi drobinkami, czyli oszroniony paznokieć, wygląda całkiem ładnie, tyle, że przy nakładaniu robiły mi się jakieś grudy, jakby konsystencja była zbyt nabrokatowana, co nie przekłada się na krycie.

Najbardziej lubię wersje mocno nabrokatowane, są najbardziej efektowne- nr 1 to nr 52, poza tym b. lubię 59, 51, 56 i 57.

Na mnie te wszystkie lakiery są w stanie przetrwać 2 dni wyglądając naprawdę bardzo dobrze, potem je zmywam, bo nie lubię startych czubków. Schną dłużej niż Baltic Sand, ale przyzwoicie. Zapach niestety jest dość mocny. Pół gwiazdki odjęte za ścierające się końcówki, ale jest to akceptowalne, ponieważ raz: lakier szybko schnie, dwa: można je szybko domalować, trzy: niska cena za świetny efekt.

Pojawiły się nowe kolory, ale nie podobają mi się jakoś specjalnie, pastele do mnie nie pasują, a neony tym bardziej. W zasadzie nie wiem po co są wyprodukowane aż 3 odcienie lakierów srebrnych, a brakuje np. złotych...

Ilość zużytych opakowań: żadne

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić LillyS za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOCHAM
  • Zakochałam się jakiś czas temu w piaskowych lakierach Lovely z Rosmanna Są bardzo błyszczące i chropowate ale są dostępne tylko 4 kolory(ostatnio wprowadzili brąz)
    Kiedy trafiłam na stoisko GR i zobaczyłam lakiery dające efekt cukrowej posypki kupiłam nr57 (ciemny róż-śliwka z kolorowym brokatem)
    Cena 12,90zł trochę dużo jak za lakier ale stwierdziłam że spróbuję
    Zakochałam się na maxa
    Efekt zarąbisty, nie trzeba mieć wielkiej wprawy w malowaniu bo niedociągnięcia nie są widoczne dzięki takiej teksturze.
    Wystarcza dwie warstwy i efekt jest zadowalający
    Szybko wysycha na paznokciu.Konsystencja i pędzelek odpowiada mi w 100%
    Wiele kolorów do wyboru matowe i z brokatem.
    Wytrzymują w zależności od koloru od 3do 7 dni zanim się nie zetrą końcówki lub nie zabrudzą-zależy też od tego co kto robi (zmywanie, prace domowe itp )
    Pozostałe 7 kolorów kupiłam na Allegro za 9,90zł
    -nr51 srebrny brokat
    -nr54 szary brokatowy
    -nr60 czarny ze srebrnym brokatem
    -nr63 delikatny pastelowy róż z niebieskawymi drobinkami ale nie jest mocno brokatowy-mieni się tak jak śnieg w słońcu
    -nr64 czerwony błyszczący ale bez mocnego brokatu
    -nr65 matowa fuksja
    -nr66 matowy jasny koralowy

MINUSY
    -wiadomo jak to jest z brokatowymi lakierami-ciężko się zmywają
    -matowe odcienie szybciej łapią zabrudzenia

Polecam wypróbować -fajna odskocznia od lśniących gładkich lakierów
    Myślę że kupie jeszcze kilka a może wszystkieUżywam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: 8 sztuk

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Numerek 58
  • Te lakiery są boskie!
    Mój numer 58 to jasne bordo, lekko fioletowe z brokatem w kolorze różowym, złotym... Cudownie się mieni
    Lakier szybko wysycha (1 w-wa).
    ŁATWO się zmywa. I to zmywaczem bez acetonu!
    Wytrzymał mi ok. 4dni. Przez ten czas brokat lubi trochę "puścić" kolor i staje się bielszy, ale mi to nie przeszkadza
    Minusem może być cena i dostępność... Ja swojego szukałam kilka miesięcy i trafiłam na niego przypadkiem )

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rzen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham Go!!!!!
  • Kobitki lakiery Golden Rose ogólnie są bardzo dobre, ale seria HOLIDAY bije chyba wszystkie! Cudowna cukrowa posypka, bardzo modne kolory, przystępna cena a trwałość to mistrzostwo świata! Mam ok 10 kolorków wszystkie przetestowałam i będę czekać aż wyjdą jakieś neonowe kolorki i co najważniejsze taki czysty biały bez tych mieniących drobinek.

Kocham, kocham, kocham i polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: cały czas w trakcie różnych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić XxEcstasaxX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz
  • Totalnie lakier dla mnie
    Zakupiłam już chyba z 5 kolorów i dalej nastawiam się na kolejne Posiadam odcień 53- pomarańczowo-złota czerwień, 58- śliwka, 64- czerwony, 70- biały (genialny!), i 72 - brzoskwiniowy

Lakier świetnie się rozprowadza, nie mam wreszcie problemu z równomiernym nałożeniem Wygląda zjawiskowo, nie odpryskuje. Póki co nie przestaje nim malować paznokci Polecam !

Chcesz pochwalić asiul91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry lakier!
  • Jeśli chodzi o lakiery Golden Rose to jestem ich wielką fanką. Raz, że są łatwo dostępne a dwa, że ich ceny nie są wysokie
    Co prawda cena Holiday oscyluje wokól 15 zł, ale po użyciu już wiem skąd taka cena
    Mam aktualnie nr 60, czarny ze srebrnymi drobinkami:
    + idealne pokrycie (po dwóch warstwach)
    + matowe wykończenie
    + mega trwały
    +śliczne wygląda

- ciężko go zmyć
    - trochę zaczepia o włosy i ubrania
    - cena

Chcesz pochwalić Domisia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry lakier
  • Mam dwa kolory 61 (niebieski) i 66 (blady koral), oba bez drobinek brokatu.

plusy:
    + dobrze się zmywają dzięki temu, że nie mają brokatu
    + trwałość, to najbardziej trwały lakier jaki mam, trzeciego dnia pojawiają się dopiero otarcia na brzegu paznokcia (używam na bazę)
    + szybko wysychają (i tak muszę uważać przez ok pół godziny-godzinę, mam skłonności do wgniotków na paznokciach
    + dzięki matowej, teksturowej powierzchni nie widać tak wgniotków jak na zwykłych lakierach
    + dwie warstwy idealnie kryją
    + niska cena jak na taką jakość
    + ten efekt cukrowej posypki jest śliczny, dyskretny; coś nowego na pazurkach
    + wydajność, dobrych kilka razy malowałam koralowym i nie widać ubytku
    + wygodny pędzelek, płaski i szeroki

minusy:
    - po kilku dniach na końcach paznokci tekstura się wygładza, ale nie rzuca się to mocno w oczy

podsumowanie:
    To świetne lakiery, dobra jakość w niskiej cenie, dają piękny efekt na paznokciach i długo się trzymają.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: zaczęte dwa

Chcesz pochwalić marieilove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Matowy, a jednocześnie skrzący się
  • Posiadam odcień 57.

Jest boski. Dobrze się rozprowadza, 2 warstwy (grube) z preparatem przyspieszającym wysychanie, zajęły mi 30 minut. Ciekawa faktura, ślicznie wygląda, nie tandetnie, a elegancko. Dodam, że nie jestem fanką lakierów z brokatem, efekt skrzacego piasku ujął mnie jednak. Nawet mój mężczyzna skomentował, że "fajny lakier". Zazwyczaj nie zauważa, że mam jakikolwiek albo po prostu ma to w poważaniu ;P

Na pewno do niego jeszcze wrócę i spróbuję innych kolorów.
    Pół gwiazdki odejmuję za trudne zmywanie-nieźle trzeba szorować i jest to dość uciążliwe.

Trwałość: 2 dni bez zarzutu, w dniu 3. otarcia na końcówkach, ale myłam naczynia bez rękawiczek, także wiadomo ;>

Chcesz pochwalić kasia_chan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno kupię jeszcze kilka do kolekcji
  • Przede wszystkim byłam ciekawa efektu "cukrowej posypki". Wszystko wyszło dokładnie tak jak sobie to wyobrażałam Na początku trochę przeszkadzała mi faktura lakieru ale szybko się przyzwyczaiłam. Mam nadzieję że faktycznie trzyma się te 5 dni, bo ja mam niestety straszny problem z ekspresowo złażącymi lakierami :/ Podoba mi się, że wystarczą 2 warstwy, aby dokładnie pokryć paznokcie. Wybrałam odcień 61, jest naprawdę fantastyczny!

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, ledwo napoczęte

Chcesz pochwalić zeejay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do zdarcia, skubaniec o:
  • Oceniam nr 58 - jak dla mnie najbardziej efektowny i zagadkowy z całej palety. Ni to brąz, ni to fiolet, ni ciemna czerwień, z miedzianym i złotym brokatem. Bardzo efektownie wygląda na paznokciach, bezproblemowo się rozprowadza i szybko wysycha. Bardzo łatwo go poprawić i nie robi prześwitów. Dwie warstwy starczą w zupełności. Przykuwa uwagę, już kilka osób pytało mnie, co to za cudo ;D Do tego dość przystępny cenowo.

Najbardziej rzuca się w oczy jego trwałość. Numerek 58 na moich pazurkach jest praktycznie pancerny. Nie odpryskuje, nie złazi płatami, odporny na pranie, mycie garów i kąpiele, a na końcach wytarł się nieco po dwóch dniach pracy przy koniach (sic!). Z tego względu bardzo żmudne, czasochłonne i zmywaczochłonne jest pozbycie się go z paznokci. Przy dłuższym noszeniu odbiłoby się to na kondycji płytki, więc mimo że jest efektowny, warto nosić go z przerwami.

Na pewno przybędzie mi przy pierwszej okazji numerek 60.

Używam tego produktu od: czerwca 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno i w planach kolejne :3

Chcesz pochwalić Deneuve za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 193 raz(y)
  • Nie idealny, ale na nic nie zamienię
  • Mam te piaskowe formuły 3 producentów, z GR na razie tylko jeden kolor, niebieski. Jest niby bez żadnych połyskujących drobinek, ale na paznokciach nie jest zupełnie matowy, daje efekt satyny.

Jest świetny, bardzo ładnie kryje przy dwóch cieńkich warstwach, nie smuży, nie glutowacieje, konsystencja na medal! Wraz z bazą, cały manicure jest gotowy, czyt. suchutki w ok. godzinkę. Trwałość bardzo dobra, u mnie do pięciu dni się trzyma. Dla mnie to długo, bo tyle zwykle trzymają mi się lakiery, ale z topem. Tutaj topu nie używamy, gdyż nałożenie go sprawi, że zniknie efekt tej struktury.

Pomimo, że nie ma gładkiej faktury i do tego dość odważny kolor, to na paznokciach wygląda bardzo elegancko.

Ma 2 wady, którymi trochę odbiega od lakierów Adosa i Paese, które mam. Po pierwsze niestety, ale ma bardzo mocno uderzający zapach. Po drugie, ma nie do końca dopracowany pędzelek. W moim odczuciu jest zbyt kanciasty i trochę za sztywny, ale nie jest to duży kłopot. Po kilku razach doszłam do wprawy z nim, jednakże tu niestety ustępuje nawet tańszemu Adosowi, który jest obłędny w tej kwestii.

Uważam te piaskowe formuły za bardzo udane, tuszują niedoskonałości płytki, szybko schną, na pewno zakupię więcej kolorów, jeśli nie z GR, to innych marek, bo jakościowo i cenowo są porównywalne. GR ma świetne kolory, myślę, że jeszcze coś wybiorę. Nie niszczy paznokci.

Nie wiem jak formuły z brokatem, ale z tym kolorem zmywacz radzi sobie bezbłednie.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, kilka użyć.

Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudny efekt.
  • Na początku sceptycznie podchodziłam do lakierów piaskowych. Wydawało mi się, że skończy się efektem "kołdry". W tej chwili posiadam dwa kolory i uważam, że są świetne.

Cena jak na golden rose wysoka, ale mimo wszystko całkiem niska w porównaniu z odpowiednikami. Utrzymuje się u mnie z bazą około 3 dni bez śladów zniszczeń. Później zaczyna się ścierać na końcach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić nieuchwytna90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • geniusz ;-)

• \nNie jestem lakieromaniaczką, moje malowanie paznokci musi trwać minutę - na dłużej moja niecierpliwość nie pozwala, a ten lakier jest genialny, 3 warstwy zastygły momentalnie i mam asfalt na pazurkach, a może jest to nawet dość podobna struktura do gruboziarnistego papieru ściernego- cudo Powalił mnie kolor i struktura świeżo wylanego asfaltu-wybrałam kolor nr 60
    \nCały czas trzymam palce przy ustach, to go zębami przejadę to językiem gładzę , super efekt
    \nNie zmywałam go zmywaczem bo szkoda mi czasu, prędzej go zębami ogryzłam bez szkody dla pazurków

Foto recenzja
Chcesz pochwalić trojka za czytelną i pomocną recenzję?