Golden Rose, Holiday Nail Color (Lakier do paznokci)

Powiększ Golden Rose, Holiday Nail Color (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez CaroLine^^

Najpopularniejsza kolekcja lakierów do paznokci tego sezonu.
Nowo opracowana `teksturowa` formuła lakieru imituje cukrową posypkę oraz magicznie połyskujące drobinki brokatu o matowym wykończeniu.
Seria zawiera 17 modnych odcieni o matowym wykończeniu. Lakiery o numeracji 51-60 to połyskujące drobinki brokatu, natomiast kolory o numeracja 61-67 to lakier o efekcie cukrowej posypki.

Cena: 12,90zł / 11ml

• Super efekt za niską cenę
  • mam trzy kolorki. każdy lubię bardzo i często używam. Cena i dostępność zachęcają do spróbowania tego produktu.

plusy:
    + jakość
    + wykończenie
    + cena
    + dostępność
    + kolory
    + jakość

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić Monschen za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo fajne szybkoschnace
  • Mam trzy lakiery z tej serii - czerwony, jasno niebieski i jasno zielony (nie pamietam numerow).

wystarczy 1 warstwa;
    szybko schnie;
    dosc dobrze sie trzyma z top coatem;
    ciekawa faktura, ktora wybacza niedociagniecia pedzelka

moze troche malo trwaly ale ja i tak nie lubie dlugo miec jednego koloru;
    zmywanie tylko przez przykladanie wacika i folie aluminiowa

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Ritkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ;/
  • Mam odcień 74- piaskowy brokatowy jasny żółty

- po pierwsze na drugi dzień już się zdzierał
    - po drugie zmycie tego lakieru graniczy z cudem, dlatego po pierwszej próbie zmycia lakieru zrezygnowałam z uzywania go ,
    - kupiłam go w sklepie internetowym za 14 zł

Plusów nie zauważyłam.
    Nie warto bo szkoda niszczyć paznokcie...

Ilość zużytych opakowań: raz użyty

Chcesz pochwalić hellokatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo, cudo i jeszcze raz cudo!!!!
  • uwielbiam lakiery z tej serii
    przez to, że są matowo/cukrowe świetnie wyglądają na pazurkach i super się trzymają.
    ja dla lepszego efektu zawsze matowię pilnikiem płytkę przez co każdy lakier trzyma się dłużej.
    ale te mnie urzekły przede wszystkim tym, że są tak gęste, że wystarczy jedna warstwa i już dobrze wygląda, co najważniejsze dzięki swojej fakturze nie trzeba się aż tak starać podczas malowania, bo nawet jak gdzieś ''przeciągniemy'' to nie będzie to widoczne. no i szybko schną!!!
    idealne rozwiązanie dla mnie, gdy nie mam czasu na zabawę z malowaniem. jedno pociągnięcie, minutka i juz jestem gwiazda

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił na rynku
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt cała paleta kolorów

Chcesz pochwalić monakuc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemniaczek
  • Mam nr.58(ciemne bordo ze złotym brokatem).Tworzy przepiękny efekt- cukrowo-piaskowy.Bardzo mi się to podoba.

Plusy:

+piękny efekt
    +lepsza trwałość w stosunku do tradycyjnych lakierów
    +szybko wysycha
    +bardzo dobrze się rozprowadza
    +cena
    +wydajny

Minus:
    -trochę ciężko się zmywa(no cóż taki urok brokatu )

Ogólnie polecam i na pewno jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: od roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • za taką cenę nic wyjątkowego
  • Posiadam lakier nr 66 (łososiowy,cukrowa posypka bez brokatu)

+łatwo się go nakłada,pędzelek jest ok
    +dość wytrzymały 4 dni to dla niego max.
    +wygląda jak posypka
    +duża gama kolorów
    +nie schnie zbyt długo

-zapach
    -cena,tańszy lakier konkurencyjnej firmy posiada taki sam kolor,tę samą wytrzymałość na ścieranie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xXBabyBlueXx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Ten lakier cechuje jego wyjątkowość, mianowicie po nałożeniu robi wrażenie – cukrowej posypki. I tu nie jest jakaś tam byle jaka metafora – to fakt, prawdziwy fakt.
    Pędzelek ok.
    Konsystencja fajna
    Malowanie ? – Nie smuży
    Schnięcie ? – Całkiem ok. – ok. 1 minuty
    Ładnie się prezentuje
    Wytrzymałość ? – ok. 3 dni

Używam tego produktu od: 4mc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić zebratestuje za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • W lakierach teksturalnych zakochałam się zeszłego lata i jak na razie ta miłość trwa do dnia dzisiejszego. Uwielbiam te z drobinkami brokatu, pięknie mienią się tysiącami drobinek które fantastycznie się prezentują latem, a czasem nawet na wielkie wyjście go nakładam. Długo się utrzymuje, jest odporny na ścieranie. Nawet jeśli dobrze nie wyschnie, a zahaczę paznokciem o coś można go łatwo zreanimować Nie potrzeba pod niego bazy i nie żółci płytki paznokcia.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anatomka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Fajne na lato
  • Bardzo dobrze napigmentowane, jedna warstwa dobrze kryje, dość szybko schną, łatwo dostępne i niezbyt drogie. Świetnie prezentują się na paznokciach, szczególnie te z brokatem. Trwałość umiarkowana: 2-3 dni. Masakrycznie się zmywają

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić jn007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A JEDNAK ZAWÓD
  • Posiadam kolorek 66 'Holiday' i muszę powiedzieć, że mimo ogromnej sympatii to Golden Rose to jestem zawiedziona tym lakierem. O ile kolorek jest prześliczny (morelkowo-łososiowy) o tyle trwałość lakieru pozostawia wiele do życzenia. Niestety lakier na moich paznokciach wytrzymuje max 2-3 dni, potem pojawiają się już nieestetyczne odpryski i ścieranie się na końcówkach. Nie wiem ile kosztuje ten lakier w drogeriach, ale na stoisku GR zapłaciłam za niego bodajże 12-13zł, a to całkiem sporo jak na piaskowca. Za Pierre Rene płaciłam ok.6-7zł, za Wibo chyba 5-6zł, a GR nawet do pięt im nie dorasta pod względem trwałości. Zapewne top coat załatwiłby cały problem, ale nie o to chodzi w piaskowcach, gdzie cały bajer polega na tej ich chropowatej strukturze. Wielka szkoda....

Używam tego produktu od: ok. 6 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?