Garnier, Fructis, Goodbye Damage, Szampon wzmacniający do włosów bardzo zniszczonych, z rozdwojonymi końcówkami (stara wersja)

Silnie działająca formuła wzbogacona o Keraphyll i olejek z owoców amli naprawia zniszczone włosy od wewnątrz i wypełnia ich ubytki.

bubel

Włosów zniszczonych nie mam, ale lubią się puszyć, więc obiecywane przez producenta wygładzenie było mile widziane.
W szamponie nie widzę żadnych pozytywów poza tym, że myje. Producent obiecuje nam: "włosy są wzmocnione od środka oraz lśniące i gładkie na całej długości".
Nie zauważyłam ani wzmocnienia, ani blasku, ani gładkości. Jak się puszyły tak się puszą, a wręcz nawet mam wrażenie, że stały się szorstkie, co nigdy nie miało miejsca. Ponadto wydaje mi się, że u nasady trochę je obciążył. Na dodatkowy minus mogę doliczyć cenę-szampon jest kilka złotych droższy od reszty fructisowej rodziny (a przynajmniej tak było, kiedy się na niego czaiłam).
Kupiłam pod wpływem wszechobecnych reklam, a także ochów i achów na wizażowym teście i się zawiodłam. Sto razy lepiej spisują się u mnie nawet zwykłe szampony Barwy za 3,50zł.
Nie polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w całości

Działanie całkiem niezłe

Skład tego szamponu wygląda średnio, nic specjalnego, o ile jednak mam co do niego wątpliwości, w działaniu okazał się lepszy, niż przypuszczałam na początku. Mimo niezłych efektów chyba już nie wrócę do niego, poszukam czegoś bardziej przyjaznego dla włosów.

Plusy:
- włosy dość dobrze wyglądają po jego użyciu,
- dobrze się pieni,
- świeżość na ok. 2 dni, czasem trochę mniej.
- tani.

Minusy:
- bardzo trudno otworzyć mokrymi rękami wieczko, ciągnięcie tej kulki samej jest ogromnie niewygodne i trzeba do tego naprawdę trochę siły, niestety często można sobie złamać paznokieć, więc to spory minus

słaby

O wiele bardziej wolę odżywkę z tej serii. Szampon jest po prostu słaby. Pomimo całkiem dużej butelki, mało wydajny, mam wrażenie, że obciąża włosy, trudno mi je potem rozczesać. Nie pomaga w ogóle na rozdwojone końcówki, jak obiecuje producent. Ma przyjemny zapach, dość, średnio-gęsta konsystencję. Nie zachwycił mnie.

Dobry

Nie szukam już więcej. W tym przedziale cenowym spełnia moje oczekiwania.
Odżywia + łatwe rozczesywanie -> najważniejsze ! :) Po latach używania w koncu dam opinie :) Zakupuje zawsze z odżywką goodbye damage albo grow strong.

NIEZMIENNIE DOBRY

Kiedy nie mam pomysłu na to jaki kupić szampon- zawsze do niego wracam. Moje włosy przepięknie współpracują z tym szamponem, są wygładzone, sypkie, pachną aż do kolejnego umycia. 2-3 dni bez mycia spokojnie wytrzymają, nie są nadmiernie przetłuszczone. Czy radzi sobie i leczy rozdwojone końcówki- no nie wiem :) Ale nigdy nie wierzę w takie obietnice odnośnie końcówek. Polecam, bo zużyłam kilkanaście opakowań i jest niezmiennie dobry !

Nieee

Kupiłam szampon wraz z odżywką, maską oraz serum. Żadne z nich się u mnie nie sprawdziło.
Szampon ładnie pachnie i dobrze się pieni - to na tyle jeśli chodzi o jego zalety. Jest bardzo ciężki, włosy są po nim oklapnięte i po kilku godzinach nadają się ponownie do mycia. Zużyłam go z ledwością. Nie polecam

myję nim pędzle

Po takich reklamach i przy takim designie, aż szkoda, że szampon nie działa prawie w ogóle. Źle się po nim rozczesuje włosy, pomimo, że dobrze się pieni, ładnie pachnie i jest dość gęsty. Niestety nie dla mnie, bo zabrakło mi choćby minimum nawilżenia czy poprawy stanu moich włosów.

Nie polecam!

Szampon zakupiłam razem z odżywką z tej samej linii w atrakcyjnej cenie, pokusiłam się na ten produkt ze względu na słabą kondycję moich włosów po kilkakrotnym farbowaniu i zakatowaniu ich rozjaśniaczem (domowo). Strasznie się łamią i są suche. Niestety stosując ten szampon tylko na początku zauważyłam efekty. Włosy faktycznie stały się gładkie, miękkie i nie puszyły się. Nie zważam na ładny zapach, bo dla mnie to nie jest najważniejsze. Niestety nadal wypadały i po dłuższym stosowaniu stały się:
- ciężkie,
- szybko się przetłuszczały,
- pojawił się łupież.
Nie sprawdził się u mnie, nie sięgnę już po ten produkt.

Nie odpowiada mi.

O ile lubię serum na końcówki z tej serii, tak tego szamponu jakoś nie mogę zdzierżyć. Przede wszystkim dlatego, że bardzo, ale to bardzo obciąża włosy. Nie domywa i w ogóle włosy po nim są jakieś takie smętne. Plusem jest na pewno zapach - śliczny, owocowy. Duża wydajność oraz cena w promocji. Niestety cóż z tego skoro on jest kompletnie nie dla mnie!!!

Zawiodłam się.

Zainteresowana ceną i problemami z moimi zniszczonymi włosami, stwierdziłam,że kupię, a co... No i? Zawiodłam się , bardzo.

+ Zapach, naprawdę cudowny, długo się utrzymuje i dodaje świeżości.
+ bardzo dobrze się włosy rozczesują.
+wydajny,
+cena

- Włosy bardzo szybko się przetłuszczają,
-Bardzo mocno wypłukuje farbę,
- Nie jest skuteczny, wcale nie pomaga a wręcz jest efekt odwrotny od zamierzonego, włosy lecą po nim jak szalone.... Nie pomógł również w kwestii rozdwojonych końcówek, włosy są suche, bez polotu i finezji.
-I te opakowanie z tym durnym zamknięciem...

I nigdy więcej nie postanie na mojej półce..

TRAGEDIA

Używałam wcześniej olejku do włosów z tej serii i był świetny, więc skusiłam się na szampon. Błąd.
Jedyny plus to zapach.
Po pierwszych kilku użyciach na skórze głowy zrobiły mi się bolesne krostki, a po czasie trudno gojące się strupki. Skóra głowy swędziała.
- włosy się plączą
- bardzo szybko się przetłuszczają
-wypadają w dużej ilości!
- drażniący dla skóry głowy
- brak działania wręcz przeciwnie włosy są po nim jak siano!
- powoduje łupież...
-mega wypłukuje farbę

Coś pomaga ale nie do końca dobry

Plusy:
Przyjemny zapach
Bd dobra wydajność
Cena
Trochę pomógł na rozdwojone końcówki
Płaskie opakowanie dobrze mieści się za prysznicem

Minusy:
Szybko tłuszcza się po nim włosy
Masakrycznie wypadają po nim wlosy

Goodbye Damage

Plusy :
- bardzo przyjemny w użyciu
- zapach
- prostuje włosy
- włosy się po nim nie przetłuszczają tak szybko jak po innych szamponach
- wydajny, wystarczy mała ilość i bardzo się pieni
- dostępność
- cena
Minusy :
- nie zauważyłam , aby liczba rozdwojonych końcówek zmalała , ale przy stałym korzystaniu z suszarki, czasem z prostownicy i lokówki nie oczekiwałam takich cudów ;-)