Nivea, Q10 Plus, Przeciwzmarszczkowy krem energetyzujący na dzień SPF 15

Powiększ Nivea, Q10 Plus, Przeciwzmarszczkowy krem energetyzujący na dzień SPF 15

Zgłoszony przez bojkka

Krem wyraźnie redukuje widoczność zmarszczek oraz natychmiastowo pobudza skórę, aby wyglądała świeżo i promiennie.
Działanie:
- pobudza skórę i zmniejsza oznaki zmęczenia,
- skutecznie zwalcza zmarszczki od wewnątrz,
- zwiększa naturalny poziom koenzymu Q10 i kreatyny w skórze,
- dzięki filtrowi SPF 15 i ochronie UVA zapobiega powstawaniu zmarszczek pod wpływem promieniowania słonecznego.
Zmarszczki są widocznie zredukowane, a skóra wygląda świeżo i promiennie, jak po dobrze przespanej nocy.

Skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate, Cetearyl Alcohol, Cyclomethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glyceryl Stearate Citrate, Methylpropanediol, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Lycium Barbarum Fruit Extract, Chondrus Crispus Extract, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Linalool, Limonene, Parfum, CI 16035.

• prawie ideał
  • Zacznę od tego, że mam suchą skórę. Szukałam jakiegoś łatwo dostępnego, w miarę taniego kremiku, którego mogłabym stosować na codzień. Mam 23 lata a kremik działa na mnie o tak :
    Plusy:
    * PIĘKNIE NAWILŻA!!! A o to mi własnie chodziło
    * efekt nawilżenia odczuwam przez cały dzień
    * ślicznie rozswietla - nie mam ładną i czystą cerę i od kąd posiadam ten krem to coraz częściej nie robię makijażu (nie nakładam podkładu)
    * cera wygląda na wypoczętą
    * pożegnałam się ze zmarszczkami !!! - co jakiś czas chodzę na solarium i zauważyłam maleńkie zmarszczki na moim czole. Po tym kremie nie ma po nich śladu, a moje czoło wygląda bardzo dziewczęco i ładnie
    * krem jest łatwo dostępny i często można spotkać go w cenie promocyjnej
    *opakowanie + cena

MINUSY:
    * ehh.. jest tylko jeden... moja buzia się po nim świeci muszę nakładać go bardzo cieniutko i wtedy jest prawie niezauważalny. Nie jest to jakieś mocne świecenie, no ale widać

I to by było na tyle kremik dostałby ode mnie tytuł KWC, jednak z racji tego, że się po nim trochę błyszczę, to oceniam go na bdb

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Espoir91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Plusy:
    - spłyca delikatnie widoczne zmarszczki
    - dobrze nawilża
    - przyjemnie odświeża
    - ma przyjemny świeży, delikatny zapach
    - poprawia wygląd skóry, zauważyłam różnicę

Na min.:
    - trochę kiepsko się wchłania, pozostawia na twarzy tłustawą warstwę, trochę zbyt rozświetlającą, przez co lepszy jest pod makijaż albo na zimę niż w lato

Używam tego produktu od: od paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Plusy:
    - delikatna, lekka konsystencja
    - szybko się wchłania
    - nie pozostawia tłustej warstwy
    - miękka i nawilżona skóra po użyciu
    - dobry pod makijaż
    - skóra nie świeci się
    - piękny, świeży zapach (uwielbiam!)
    - delikatnie wygładza zmarszczki mimiczne - pewnie przez dobre nawilżenie skóry

Minusy:
    - ciężki, szklany słoiczek - niepotrzebnie obciąża kosmetyczkę w trakcie wyjazdów
    - mało wydajny - szybko się wchłania, więc muszę zużyć więcej na moją bardzo suchą skórę, jednak efekt jest bardzo dobry
    - tuż po zastosowaniu skóra lest lekko zaczerwieniona, podkreśla niedoskonałości - nie przeszkadza mi to, bo i tak zaraz po zastosowaniu robię makijaż

Polecam krem.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić luelle86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer Jeden!
  • Kremik jest rewelacyjny! Dobrze odświeża i nawilża moją skórę, naprawdę jest bardziej wypoczęta. Cena też bardzo fajna, zwłaszcza, że poprzednio uzywałam Idealii Vichy, i mimo, że z niej też jestem zadowolona, to cena troszkę mnie uwierała. Co do estetyki opakowania to też ok, ładny, minimalistyczny słoiczek, fajnie wygląda w łazience i mieści się w bocznej kieszonce torebki. Zapach i konsystencja bez zarzutu. Polecam. Świetna jakość za dobrą cenę.

Chcesz pochwalić eluniaa1989 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Krem bardzo przypadł mi do gustu. Fajna konsystencja, szybko się wchłania, dobrze nawilża. Zapach przyjemny nie nachalny. Szklany słoiczek też na plus. Dobrze że ma filtr. Jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe to chyba nie moge sie wypowiadać bo posiadam tylko zmarszczki mimiczne a na to raczej żaden krem nie pomoże ale skóra po kremie jest gładka także krem napewno powtórnie u mnie zagości.

Aktualizacja: Niestety zaczęłam zwracać uwagę na skład i krem ten ma parabeny tak więc odejmuję gwiazdki.
    Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kimzg za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla skory wrazliwej
  • Kupilam go na promocji ale nic z tego nie bedzie wszystko miedzy nami skonczone... Buzia mnie piecze i robi sie czerwona, dawalam mu szanse kilka razy ale nic z tego. Super zapach i fajny maly pojemnieczek. Polecam tylko dla osob ktore nie maja cery wrazliwej.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

Chcesz pochwalić liczi 28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAPRAWDĘ NIEZŁY !
  • Zacznę od tego, że do tej pory kupowałam najczęściej kremy apteczne, wszelakie drogeryjne specyfiki mnie odstraszały, może składem, a może jakimś dziwnym przeświadczeniem, że na pewno nic nie dają. Używane przeze mnie kremy to LPR, Avene, dr Irene Eris, vichy, clinique czy physiogel i cethapil przewinął się też Iwostin, itp. Krem nivea energetyzujący kupiłam zachęcona opiniami i tym, że rzucił mi się w oczy na promocji (29,99zl). Pomyślałam, będę wyglądać jak po dobrze przespanej nocy hmm zachęcające no i gości na mojej półce i uwielbiam go używać. Ładnie pachnie, faktycznie daje taką jakby poświatę i człowiek od razu wygląda trochę lepiej z samego rańca. Plus za filtr, 15 SPF zawsze coś na teraz bo w słoneczne dni to za mało więc w lecie pomyślę nad czymś innym, ale póki co naprawdę za tą cenę POLECAM. No chyba, że za jakiś czas (odpukać) mnie zapcha wtedy mu nie wybaczę i skończę znajomość i nie zapomnę wrzucić edit

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SpriteOna1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart polecenia
  • Do wypróbowania tego kremu skusiła mnie reklama w telewizji i naprawdę fajna cena. A jak się sprawdził?
    Ma cudownie kremową konsystencją, bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej poświaty. Od razu po użyciu wygładza skórę, jest ona miękka, delikatna i genialnie nawilżona. Skóra wygląda świeżo i zdrowo. Ma świetny zapach-dodaje energii! Do tego wysoki filtr sprawdza się w mieście. Świetnie nadaje się pod makijaż. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używałam go z przyjemnością.
  • Po obejrzenia fantastycznej reklamy kremu bardzo chciałam go wypróbować na sobie. Klasycznie jego pojemność to 50 ml. Opakowanie kartonowe dobrze opisane. Słoiczek ciężki, szklany a może porcelanowy. Estetycznie wygląda. Kolor nakrętki współgra z barwą kremu.
    Konsystencja bogata a jednocześnie lekka. Krem szybko się wchłania. Zapach jest przyjemny, cytrusowy.
    Stosowałam go wyłącznie na dzień. Plusem jest filtr uv. Spf 15 w zupełności mi wystarcza.
    Nie mam jeszcze problemów ze zmarszczkami. Jestem jednak w grupie 25+ i w swojej pielęgnacji stosuję prewencję przeciw- starzeniową.
    Regularne stosowanie kremu sprawiło, że moja cera nabrała blasku, stała się lepiej odżywiona i nawilżona.

Chcesz pochwalić cytruska87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Dużo słyszałam pozytywnych opinii na temat tego kremu. Pomyślałam czemu nie? Trochęsiębałam, bo od 2 lat używam tylko kremu hydrolipidowego Oillan, żaden inny mi nie pasował i powodował problemy z cerą.
    Cena kremu Nivea ok 40zł,. Trochę się bałam kupić, bo co jakby się okazało, że mi szkodzi? Zamówiłam próbki i krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
    Na tyle, że go kupiłam.

ZALETY:
    - zapach
    - konsystencja
    - świetnie się wchłania, nie wysusza, poprawia koloryt
    - skóra faktycznie wygląda na świeżą wypoczętą.

Poraz pierwszy od tak dawna jestem zadowolona z nowego kremu i spełnia on moje oczekiwania.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić wittchen za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij