Nivea, Q10 Plus, Przeciwzmarszczkowy krem energetyzujący na dzień SPF 15

Powiększ Nivea, Q10 Plus, Przeciwzmarszczkowy krem energetyzujący na dzień SPF 15

Zgłoszony przez bojkka

Krem wyraźnie redukuje widoczność zmarszczek oraz natychmiastowo pobudza skórę, aby wyglądała świeżo i promiennie.
Działanie:
- pobudza skórę i zmniejsza oznaki zmęczenia,
- skutecznie zwalcza zmarszczki od wewnątrz,
- zwiększa naturalny poziom koenzymu Q10 i kreatyny w skórze,
- dzięki filtrowi SPF 15 i ochronie UVA zapobiega powstawaniu zmarszczek pod wpływem promieniowania słonecznego.
Zmarszczki są widocznie zredukowane, a skóra wygląda świeżo i promiennie, jak po dobrze przespanej nocy.

Skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate, Cetearyl Alcohol, Cyclomethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glyceryl Stearate Citrate, Methylpropanediol, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Lycium Barbarum Fruit Extract, Chondrus Crispus Extract, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Linalool, Limonene, Parfum, CI 16035.

• Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Wrócę do niego jeszcze nie raz!
  • Elegancki, szczelnie zamknięty słoiczek o pojemności 50ml zapakowany w tradycyjny kartonik z logo Nivea.
    Krem jest gęsty i aksamitny, a takie właśnie lubię najbardziej. Zapach bardzo delikatny, charakterystyczny dla marki Nivea. Znam go i chętnie do niego wracam. Kolor bardzo mile mnie zaskoczył, ponieważ przypomina bardzo blady brzoskwiniowy.
    Krem nakładałam zawsze na dzień. Świetnie się rozprowadza i całkiem szybko wchłania. Zaskoczył mnie tym, że jest dosyć tłusty jak na dzienny krem. Pozostawia lekko tłusty film, ale absolutnie nie ma się czym przejmować, ponieważ dzięki temu stanowi jeszcze lepszy podkład pod makijaż. Baza przywiera idealnie, a po użyciu odrobiny pudru sypkiego, mamy zmatowioną cerę.
    Czy to krem dla mnie, czy się sprawdzi? Zawsze nurtuje mnie to pytanie, kiedy mam do czynienia z nowym kosmetykiem. W tym przypadku producent obiecał mi pobudzenie skóry, aby wyglądała świeżo i promiennie oraz zredukowanie zmarszczek. Czas na rozliczenie z tych obietnic.
    Jeśli ktoś spodziewa się, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszelkie oznaki zmęczenia i starzenia się skóry - to nie jest krem dla niego! Natomiast jeśli ktoś jest cierpliwy i przygotowany na to, że efekty pojawią się przy regularnym stosowaniu przez dłuższy okres czasu - to jest krem dla niego!

Chcesz pochwalić bbo za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Na krem również zdecydowałam się za sprawą promocji w rossmannie, bo regularna cena jest mocno wygórowana.
    Szukałam czegoś na okres letni, z filtrem, co dobrze nawilży i nie zatłuści mojej mieszanej cery. I w żadnym z powyższych nie zawiodłam się. Rozświetla, dobrze nawilża, ma przyjemny zapach, nie szczypie w oczy (co zdarzało mi się np przy nivea soft), jest wydajny, szybko się wchłania, po 2 miesiącach stosowania nie zauważyłam u siebie zwiększonej liczby zaskórników, o czym pisała poprzedniczka, a mam do tego skłonności. Co do zmarszczek nie mam zdania... mam jakieś na czole ale zmieniłam fryzurę i teraz ich nie widać
    Odjęłam pół gwiazdki tylko za regularną cenę, na okres letni dla 30-latki zdecydowanie polecam.

Chcesz pochwalić kaczmareczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIEJEDNOZNACZNY...
  • Krem nabyłam w promocyjnej cenie w drogerii Rossmann i przyznam się bez bicia, że gdyby nie promocja, raczej nie zdecydowałabym się na zakup, a to z uwagi na cenę produktu.
    Po ponad miesiącu stosowania postanowiłam wystawić mu opinię, ale nie potrafię jednoznacznie stwierdzić, czy jest to specyfik wart zakupu, czy też nie

ZALETY:
    + nie najgorzej komponuje się z makijażem,
    + posiada całkiem przyzwoity filtr,
    + do pewnego stopnia redukuje widoczne zmarszczki.

WADY:
    - może powodować łzawienie oczu,
    - zapycha(już po tygodniu stosowania dorobiłam się wysypu zaskórników),
    - mało wydajny,
    - pozostawia na skórze tłustawą warstwę, która utrzymuje się przez cały dzień,
    - nieprzyjemny, sztuczny zapach,
    - cena.

NIE POLECAM osobom, których cera ma skłonność do zaskórników.

EDIT:
    Po wykorzystaniu całego opakowania stwierdzam, co następuje:
    @ krem ZDECYDOWANIE nie nadaje się dla osób, których skóra ma tendencję do wyprysków i zmian trądzikowych, ponieważ ZAPYCHA(stosowałam krem zamiennie z środkami zwalczającymi zmiany trądzikowe; po powrocie do kremu wracał i trądzik),
    @ czy moja cera stała się bardziej promienna? Trudno orzec. Zaczerwienienie i zaskórniki skutecznie utrudniają ocenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie ideał
  • Zacznę od tego, że mam suchą skórę. Szukałam jakiegoś łatwo dostępnego, w miarę taniego kremiku, którego mogłabym stosować na codzień. Mam 23 lata a kremik działa na mnie o tak :
    Plusy:
    * PIĘKNIE NAWILŻA!!! A o to mi własnie chodziło
    * efekt nawilżenia odczuwam przez cały dzień
    * ślicznie rozswietla - nie mam ładną i czystą cerę i od kąd posiadam ten krem to coraz częściej nie robię makijażu (nie nakładam podkładu)
    * cera wygląda na wypoczętą
    * pożegnałam się ze zmarszczkami !!! - co jakiś czas chodzę na solarium i zauważyłam maleńkie zmarszczki na moim czole. Po tym kremie nie ma po nich śladu, a moje czoło wygląda bardzo dziewczęco i ładnie
    * krem jest łatwo dostępny i często można spotkać go w cenie promocyjnej
    *opakowanie + cena

MINUSY:
    * ehh.. jest tylko jeden... moja buzia się po nim świeci muszę nakładać go bardzo cieniutko i wtedy jest prawie niezauważalny. Nie jest to jakieś mocne świecenie, no ale widać

I to by było na tyle kremik dostałby ode mnie tytuł KWC, jednak z racji tego, że się po nim trochę błyszczę, to oceniam go na bdb

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Espoir91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Plusy:
    - spłyca delikatnie widoczne zmarszczki
    - dobrze nawilża
    - przyjemnie odświeża
    - ma przyjemny świeży, delikatny zapach
    - poprawia wygląd skóry, zauważyłam różnicę

Na min.:
    - trochę kiepsko się wchłania, pozostawia na twarzy tłustawą warstwę, trochę zbyt rozświetlającą, przez co lepszy jest pod makijaż albo na zimę niż w lato

Używam tego produktu od: od paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Plusy:
    - delikatna, lekka konsystencja
    - szybko się wchłania
    - nie pozostawia tłustej warstwy
    - miękka i nawilżona skóra po użyciu
    - dobry pod makijaż
    - skóra nie świeci się
    - piękny, świeży zapach (uwielbiam!)
    - delikatnie wygładza zmarszczki mimiczne - pewnie przez dobre nawilżenie skóry

Minusy:
    - ciężki, szklany słoiczek - niepotrzebnie obciąża kosmetyczkę w trakcie wyjazdów
    - mało wydajny - szybko się wchłania, więc muszę zużyć więcej na moją bardzo suchą skórę, jednak efekt jest bardzo dobry
    - tuż po zastosowaniu skóra lest lekko zaczerwieniona, podkreśla niedoskonałości - nie przeszkadza mi to, bo i tak zaraz po zastosowaniu robię makijaż

Polecam krem.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić luelle86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer Jeden!
  • Kremik jest rewelacyjny! Dobrze odświeża i nawilża moją skórę, naprawdę jest bardziej wypoczęta. Cena też bardzo fajna, zwłaszcza, że poprzednio uzywałam Idealii Vichy, i mimo, że z niej też jestem zadowolona, to cena troszkę mnie uwierała. Co do estetyki opakowania to też ok, ładny, minimalistyczny słoiczek, fajnie wygląda w łazience i mieści się w bocznej kieszonce torebki. Zapach i konsystencja bez zarzutu. Polecam. Świetna jakość za dobrą cenę.

Chcesz pochwalić eluniaa1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Krem bardzo przypadł mi do gustu. Fajna konsystencja, szybko się wchłania, dobrze nawilża. Zapach przyjemny nie nachalny. Szklany słoiczek też na plus. Dobrze że ma filtr. Jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe to chyba nie moge sie wypowiadać bo posiadam tylko zmarszczki mimiczne a na to raczej żaden krem nie pomoże ale skóra po kremie jest gładka także krem napewno powtórnie u mnie zagości.

Aktualizacja: Niestety zaczęłam zwracać uwagę na skład i krem ten ma parabeny tak więc odejmuję gwiazdki.
    Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kimzg za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla skory wrazliwej
  • Kupilam go na promocji ale nic z tego nie bedzie wszystko miedzy nami skonczone... Buzia mnie piecze i robi sie czerwona, dawalam mu szanse kilka razy ale nic z tego. Super zapach i fajny maly pojemnieczek. Polecam tylko dla osob ktore nie maja cery wrazliwej.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

Chcesz pochwalić liczi 28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAPRAWDĘ NIEZŁY !
  • Zacznę od tego, że do tej pory kupowałam najczęściej kremy apteczne, wszelakie drogeryjne specyfiki mnie odstraszały, może składem, a może jakimś dziwnym przeświadczeniem, że na pewno nic nie dają. Używane przeze mnie kremy to LPR, Avene, dr Irene Eris, vichy, clinique czy physiogel i cethapil przewinął się też Iwostin, itp. Krem nivea energetyzujący kupiłam zachęcona opiniami i tym, że rzucił mi się w oczy na promocji (29,99zl). Pomyślałam, będę wyglądać jak po dobrze przespanej nocy hmm zachęcające no i gości na mojej półce i uwielbiam go używać. Ładnie pachnie, faktycznie daje taką jakby poświatę i człowiek od razu wygląda trochę lepiej z samego rańca. Plus za filtr, 15 SPF zawsze coś na teraz bo w słoneczne dni to za mało więc w lecie pomyślę nad czymś innym, ale póki co naprawdę za tą cenę POLECAM. No chyba, że za jakiś czas (odpukać) mnie zapcha wtedy mu nie wybaczę i skończę znajomość i nie zapomnę wrzucić edit

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SpriteOna1 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij