Nivea, Q10 Plus, Przeciwzmarszczkowy krem energetyzujący na dzień SPF 15

Powiększ Nivea, Q10 Plus, Przeciwzmarszczkowy krem energetyzujący na dzień SPF 15

Zgłoszony przez bojkka

Krem wyraźnie redukuje widoczność zmarszczek oraz natychmiastowo pobudza skórę, aby wyglądała świeżo i promiennie.
Działanie:
- pobudza skórę i zmniejsza oznaki zmęczenia,
- skutecznie zwalcza zmarszczki od wewnątrz,
- zwiększa naturalny poziom koenzymu Q10 i kreatyny w skórze,
- dzięki filtrowi SPF 15 i ochronie UVA zapobiega powstawaniu zmarszczek pod wpływem promieniowania słonecznego.
Zmarszczki są widocznie zredukowane, a skóra wygląda świeżo i promiennie, jak po dobrze przespanej nocy.

Skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate, Cetearyl Alcohol, Cyclomethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glyceryl Stearate Citrate, Methylpropanediol, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Lycium Barbarum Fruit Extract, Chondrus Crispus Extract, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Linalool, Limonene, Parfum, CI 16035.

• Naprawdę niezły.
  • Dobry pierwszy przeciwzmarszczkowy krem na dzień.
    Po pierwsze konstystencja, bo to bardzo ważne.
    W moim przypadku cześc kremów jest za lekka i sciąga mi skóre, efekt jest taki, że nakładam dodatkowa porcje,a inne sa za tlustem i wygladam jak lampa dyskotekowa.Ten jest idealny, lekki, nie za tłusty,ale nawilza skórę, pięknie pachnie.
    Mam małe zamrszczki, głównie mimiczne, krem idelanie je spłyca nierozleniwiając skóry.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić xkaciulax za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo dobry
  • Krem jest wydajny i w miarę tani. Pachnie ładnie a po aplikacji szynko się wchłania w skórę. Dzięki niemu skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona a do tego bardziej gładka i promienna.

Używam tego produktu od: Miesiąca1
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla zmęczonej skóry
  • Krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, tymbardziej, że już kilka razy rozczarowałam się produktami Nivea.

Konsystencja jest gęsta, ale szybko się wchłania.
    Krem idealnie sprawdza się pod makijaż, nie zapycha, skóra się nie świeci.

Przyzwoicie nawilaża, po dłuższym stosowaniu zauważyłam pozytywny wpływ na cerę- jest nawilożona, gładka i co bardzo mi się spodobało - poprawił się kolor skóry, nie jest już ziemista.

Plus za filtr SPF 15 - może nie na słoneczne dni, kiedy jesteśmy dłużej na powietrzu (wtedy używam minimum 30spf), ale na codzień jest idealny.

Bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić Flircia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny krem dla zmęczonej cery
  • Jakiś czas temu znalazłam kilka próbek tego kremu w różnych czasopismach, które regularnie czytam.
    Był mocno reklamowany, dlatego pomimo młodego wieku (krem jest przeciwzmarszczkowy a to jeszcze nie dla mnie) postanowiłam zużyć próbki. Niedosypiam i wyglądam rano niezdrowo więc to coś w sam raz dla mnie. Stosowałam go codziennie rano przez około tydzień i efekt mnie zachwycił.

+ Szybko się wchłania, świetnie nadaje się pod makijaż
    + konsystencja jest przyjemna
    + odświeża, poprawia koloryt skóry
    + cera jest napięta i elastyczna
    + piękny zapach... ahh, zakochałam się w zapachu!

- nie zauważyłam

Niestety w drogerii pani, która tam sprzedawała powiedziała mi że to nie jest krem dla młodej cery, dlatego go nie kupiłam. Będę musiała się zastanowić czy zaryzykować.

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić Joanna_Jennys792 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Wrócę do niego jeszcze nie raz!
  • Elegancki, szczelnie zamknięty słoiczek o pojemności 50ml zapakowany w tradycyjny kartonik z logo Nivea.
    Krem jest gęsty i aksamitny, a takie właśnie lubię najbardziej. Zapach bardzo delikatny, charakterystyczny dla marki Nivea. Znam go i chętnie do niego wracam. Kolor bardzo mile mnie zaskoczył, ponieważ przypomina bardzo blady brzoskwiniowy.
    Krem nakładałam zawsze na dzień. Świetnie się rozprowadza i całkiem szybko wchłania. Zaskoczył mnie tym, że jest dosyć tłusty jak na dzienny krem. Pozostawia lekko tłusty film, ale absolutnie nie ma się czym przejmować, ponieważ dzięki temu stanowi jeszcze lepszy podkład pod makijaż. Baza przywiera idealnie, a po użyciu odrobiny pudru sypkiego, mamy zmatowioną cerę.
    Czy to krem dla mnie, czy się sprawdzi? Zawsze nurtuje mnie to pytanie, kiedy mam do czynienia z nowym kosmetykiem. W tym przypadku producent obiecał mi pobudzenie skóry, aby wyglądała świeżo i promiennie oraz zredukowanie zmarszczek. Czas na rozliczenie z tych obietnic.
    Jeśli ktoś spodziewa się, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszelkie oznaki zmęczenia i starzenia się skóry - to nie jest krem dla niego! Natomiast jeśli ktoś jest cierpliwy i przygotowany na to, że efekty pojawią się przy regularnym stosowaniu przez dłuższy okres czasu - to jest krem dla niego!

Chcesz pochwalić bbo za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Na krem również zdecydowałam się za sprawą promocji w rossmannie, bo regularna cena jest mocno wygórowana.
    Szukałam czegoś na okres letni, z filtrem, co dobrze nawilży i nie zatłuści mojej mieszanej cery. I w żadnym z powyższych nie zawiodłam się. Rozświetla, dobrze nawilża, ma przyjemny zapach, nie szczypie w oczy (co zdarzało mi się np przy nivea soft), jest wydajny, szybko się wchłania, po 2 miesiącach stosowania nie zauważyłam u siebie zwiększonej liczby zaskórników, o czym pisała poprzedniczka, a mam do tego skłonności. Co do zmarszczek nie mam zdania... mam jakieś na czole ale zmieniłam fryzurę i teraz ich nie widać
    Odjęłam pół gwiazdki tylko za regularną cenę, na okres letni dla 30-latki zdecydowanie polecam.

Chcesz pochwalić kaczmareczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • WYŁĄCZNIE dla osób z bezproblemową cerą...
  • Krem nabyłam w promocyjnej cenie w drogerii Rossmann i przyznam się bez bicia, że gdyby nie promocja, raczej nie zdecydowałabym się na zakup, a to z uwagi na cenę produktu.
    Po ponad miesiącu stosowania postanowiłam wystawić mu opinię, ale nie potrafię jednoznacznie stwierdzić, czy jest to specyfik wart zakupu, czy też nie

ZALETY:
    + nie najgorzej komponuje się z makijażem,
    + posiada całkiem przyzwoity filtr,
    + do pewnego stopnia redukuje widoczne zmarszczki.

WADY:
    - może powodować łzawienie oczu,
    - zapycha(już po tygodniu stosowania dorobiłam się wysypu zaskórników),
    - mało wydajny,
    - pozostawia na skórze tłustawą warstwę, która utrzymuje się przez cały dzień,
    - nieprzyjemny, sztuczny zapach,
    - cena.

NIE POLECAM osobom, których cera ma skłonność do zaskórników.

EDIT:
    Po wykorzystaniu całego opakowania stwierdzam, co następuje:
    @ krem ZDECYDOWANIE nie nadaje się dla osób, których skóra ma tendencję do wyprysków i zmian trądzikowych, ponieważ ZAPYCHA(stosowałam krem zamiennie z środkami zwalczającymi zmiany trądzikowe; po powrocie do kremu wracał i trądzik),
    @ czy moja cera stała się bardziej promienna? Trudno orzec. Zaczerwienienie i zaskórniki skutecznie utrudniają ocenę.

Stosowała go natomiast moja koleżanka, która ma cerę mieszaną, ale nie boryka się z trądzikiem i ona akurat jest produktem zachwycona.

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie ideał
  • Zacznę od tego, że mam suchą skórę. Szukałam jakiegoś łatwo dostępnego, w miarę taniego kremiku, którego mogłabym stosować na codzień. Mam 23 lata a kremik działa na mnie o tak :
    Plusy:
    * PIĘKNIE NAWILŻA!!! A o to mi własnie chodziło
    * efekt nawilżenia odczuwam przez cały dzień
    * ślicznie rozswietla - nie mam ładną i czystą cerę i od kąd posiadam ten krem to coraz częściej nie robię makijażu (nie nakładam podkładu)
    * cera wygląda na wypoczętą
    * pożegnałam się ze zmarszczkami !!! - co jakiś czas chodzę na solarium i zauważyłam maleńkie zmarszczki na moim czole. Po tym kremie nie ma po nich śladu, a moje czoło wygląda bardzo dziewczęco i ładnie
    * krem jest łatwo dostępny i często można spotkać go w cenie promocyjnej
    *opakowanie + cena

MINUSY:
    * ehh.. jest tylko jeden... moja buzia się po nim świeci muszę nakładać go bardzo cieniutko i wtedy jest prawie niezauważalny. Nie jest to jakieś mocne świecenie, no ale widać

I to by było na tyle kremik dostałby ode mnie tytuł KWC, jednak z racji tego, że się po nim trochę błyszczę, to oceniam go na bdb

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Espoir91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Plusy:
    - spłyca delikatnie widoczne zmarszczki
    - dobrze nawilża
    - przyjemnie odświeża
    - ma przyjemny świeży, delikatny zapach
    - poprawia wygląd skóry, zauważyłam różnicę

Na min.:
    - trochę kiepsko się wchłania, pozostawia na twarzy tłustawą warstwę, trochę zbyt rozświetlającą, przez co lepszy jest pod makijaż albo na zimę niż w lato

Używam tego produktu od: od paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Plusy:
    - delikatna, lekka konsystencja
    - szybko się wchłania
    - nie pozostawia tłustej warstwy
    - miękka i nawilżona skóra po użyciu
    - dobry pod makijaż
    - skóra nie świeci się
    - piękny, świeży zapach (uwielbiam!)
    - delikatnie wygładza zmarszczki mimiczne - pewnie przez dobre nawilżenie skóry

Minusy:
    - ciężki, szklany słoiczek - niepotrzebnie obciąża kosmetyczkę w trakcie wyjazdów
    - mało wydajny - szybko się wchłania, więc muszę zużyć więcej na moją bardzo suchą skórę, jednak efekt jest bardzo dobry
    - tuż po zastosowaniu skóra lest lekko zaczerwieniona, podkreśla niedoskonałości - nie przeszkadza mi to, bo i tak zaraz po zastosowaniu robię makijaż

Polecam krem.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić luelle86 za czytelną i pomocną recenzję?