Nivea, Q10 Plus, Przeciwzmarszczkowy krem energetyzujący na dzień SPF 15

Powiększ Nivea, Q10 Plus, Przeciwzmarszczkowy krem energetyzujący na dzień SPF 15

Zgłoszony przez bojkka

Krem wyraźnie redukuje widoczność zmarszczek oraz natychmiastowo pobudza skórę, aby wyglądała świeżo i promiennie.
Działanie:
- pobudza skórę i zmniejsza oznaki zmęczenia,
- skutecznie zwalcza zmarszczki od wewnątrz,
- zwiększa naturalny poziom koenzymu Q10 i kreatyny w skórze,
- dzięki filtrowi SPF 15 i ochronie UVA zapobiega powstawaniu zmarszczek pod wpływem promieniowania słonecznego.
Zmarszczki są widocznie zredukowane, a skóra wygląda świeżo i promiennie, jak po dobrze przespanej nocy.

Skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate, Cetearyl Alcohol, Cyclomethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glyceryl Stearate Citrate, Methylpropanediol, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Lycium Barbarum Fruit Extract, Chondrus Crispus Extract, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Linalool, Limonene, Parfum, CI 16035.

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Krem bardzo przypadł mi do gustu. Fajna konsystencja, szybko się wchłania, dobrze nawilża. Zapach przyjemny nie nachalny. Szklany słoiczek też na plus. Dobrze że ma filtr. Jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe to chyba nie moge sie wypowiadać bo posiadam tylko zmarszczki mimiczne a na to raczej żaden krem nie pomoże ale skóra po kremie jest gładka także krem napewno powtórnie u mnie zagości.

Aktualizacja: Niestety zaczęłam zwracać uwagę na skład i krem ten ma parabeny tak więc odejmuję gwiazdki.
    Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kimzg za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla skory wrazliwej
  • Kupilam go na promocji ale nic z tego nie bedzie wszystko miedzy nami skonczone... Buzia mnie piecze i robi sie czerwona, dawalam mu szanse kilka razy ale nic z tego. Super zapach i fajny maly pojemnieczek. Polecam tylko dla osob ktore nie maja cery wrazliwej.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

Chcesz pochwalić liczi 28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAPRAWDĘ NIEZŁY !
  • Zacznę od tego, że do tej pory kupowałam najczęściej kremy apteczne, wszelakie drogeryjne specyfiki mnie odstraszały, może składem, a może jakimś dziwnym przeświadczeniem, że na pewno nic nie dają. Używane przeze mnie kremy to LPR, Avene, dr Irene Eris, vichy, clinique czy physiogel i cethapil przewinął się też Iwostin, itp. Krem nivea energetyzujący kupiłam zachęcona opiniami i tym, że rzucił mi się w oczy na promocji (29,99zl). Pomyślałam, będę wyglądać jak po dobrze przespanej nocy hmm zachęcające no i gości na mojej półce i uwielbiam go używać. Ładnie pachnie, faktycznie daje taką jakby poświatę i człowiek od razu wygląda trochę lepiej z samego rańca. Plus za filtr, 15 SPF zawsze coś na teraz bo w słoneczne dni to za mało więc w lecie pomyślę nad czymś innym, ale póki co naprawdę za tą cenę POLECAM. No chyba, że za jakiś czas (odpukać) mnie zapcha wtedy mu nie wybaczę i skończę znajomość i nie zapomnę wrzucić edit

Chcesz pochwalić SpriteOna1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart polecenia
  • Do wypróbowania tego kremu skusiła mnie reklama w telewizji i naprawdę fajna cena. A jak się sprawdził?
    Ma cudownie kremową konsystencją, bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej poświaty. Od razu po użyciu wygładza skórę, jest ona miękka, delikatna i genialnie nawilżona. Skóra wygląda świeżo i zdrowo. Ma świetny zapach-dodaje energii! Do tego wysoki filtr sprawdza się w mieście. Świetnie nadaje się pod makijaż. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używałam go z przyjemnością.
  • Po obejrzenia fantastycznej reklamy kremu bardzo chciałam go wypróbować na sobie. Klasycznie jego pojemność to 50 ml. Opakowanie kartonowe dobrze opisane. Słoiczek ciężki, szklany a może porcelanowy. Estetycznie wygląda. Kolor nakrętki współgra z barwą kremu.
    Konsystencja bogata a jednocześnie lekka. Krem szybko się wchłania. Zapach jest przyjemny, cytrusowy.
    Stosowałam go wyłącznie na dzień. Plusem jest filtr uv. Spf 15 w zupełności mi wystarcza.
    Nie mam jeszcze problemów ze zmarszczkami. Jestem jednak w grupie 25+ i w swojej pielęgnacji stosuję prewencję przeciw- starzeniową.
    Regularne stosowanie kremu sprawiło, że moja cera nabrała blasku, stała się lepiej odżywiona i nawilżona.

Chcesz pochwalić cytruska87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Dużo słyszałam pozytywnych opinii na temat tego kremu. Pomyślałam czemu nie? Trochęsiębałam, bo od 2 lat używam tylko kremu hydrolipidowego Oillan, żaden inny mi nie pasował i powodował problemy z cerą.
    Cena kremu Nivea ok 40zł,. Trochę się bałam kupić, bo co jakby się okazało, że mi szkodzi? Zamówiłam próbki i krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
    Na tyle, że go kupiłam.

ZALETY:
    - zapach
    - konsystencja
    - świetnie się wchłania, nie wysusza, poprawia koloryt
    - skóra faktycznie wygląda na świeżą wypoczętą.

Poraz pierwszy od tak dawna jestem zadowolona z nowego kremu i spełnia on moje oczekiwania.

Chcesz pochwalić wittchen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Tesuję ten kremik od Nivea od jakichś dwóch miesięcy. Jestem z niego bardzo zadowolona bo moje zmarszczki mimiczne zostały znacznie wygładzone, kurze łapki powstałe w wyniku częstych " kąpieli" na solarium również.
    Do tego ma lekką konsystencję,szybko się wchłania i pięknie pachnie. Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy.Ilość zużytych opakowań: 50 ml

Chcesz pochwalić Anesiaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajniutki
  • Mile zaskoczył mnie ten krem,w przeciwieństwie do innych produktów tej firmy.
    Gęsty i treściwy,ale nie tłusty i nie ciężki.
    Pięknie pachnie,ale nienachalnie.
    Dobrze się wchłania,świetnie nawilża,poprwaia kolryt i wygląd cery.
    Rzeczywiście wygląda sie jak po dobrze przespanej nocy.
    Nie szczypie,a wręcz łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.Nie zapycha,a mam do tego ogromną tendencją.Nie roluje się,współgra z podkładem.
    U mnie sprawdził się idealnie.Przyjemnie się go stosuje.Wydajny!Używam tego produktu od: 3 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić ewalip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Bardzo przyjemny kremik ale szału nie ma.

Plusy:
    - nieźle nawilża i odświeża skórę
    - przyjemna, nietłusta konsystencja dzięki której krem łatwo się rozprowadza i dobrze wchłania
    - zapach (w nim się zakochałam)
    - nie zapycha, nie podrażnia
    - SPF - bez szału ale zawsze coś
    - cena

Minusy:
    - w moim przypadku jeden - krem po nałożeniu pozostawia na skórze lekki, jakby świecący się film. Jest to fajne jeśli chcemy uzyskać efekt świeżej, wypoczętej cery, ale nie ułatwia to współpracy z podkładem. Niestety każdy używany przeze mnie podkład albo nie stapia się z tym kremem, albo z niego spływa.
    Tym sposobem stosuję go wtedy kiedy się nie maluję

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić safira30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z 6 ostatnich kremów, które używałam
  • Zacznijmy od tego, że bardzo póżno zorientowalam się, że Ziaja wycofała z produkcji krem, który ratował mnie od kilku lat - Calmę biolipidową. Zorientowałam sie na tyle późno, że kremu nie było już ani w sklepach, ani na allegro, ani w hurtowniach.

No i zaczęło się to, co zawsze dzieje się w takim momencie. Gorączkowe poszukiwanie kremu, który mógłby ją choć w przybliżeniu zastapić. Była wczesna wiosna i w ciągu miesiąca przerobiłam Nutrilogie 1 ( beznadzieja), dwie Ziaje ( to nie to, w tym AZS med, która boleśnie matuje), Nivea DNA-age (ostatecznie ) i wreszcie NIVEA q10 przeciwzmarszczkowy.

I przy tym ostatnim kremie zatrzymałam się wreszcie na dłużej. Nie będę kryć, nie jestem zachwycona - krem nie łagodzi podrażnień, co Ziaja robiła, nie wybledza ( co równiez robiła) - w miarę poprawnie nawilża, lekko natłuszcza zostawiając powłokę ( co lubię), ujednolica koloryt, ładnie pachnie. Zdarza mu się przez chwile powodować pieczenie ( nie wiem od czego to zależy) Od biedy przypomina mi czasem stare dobre Nivea Complete Protection wycofany lata temu. Myslę, że nadaje się raczej na sezon wiosna/ lato i na pewno dla osób przed 40. , przy okazji z suchą skórą.

W kontekście wszystkich kremów, które przeobiłam wczesniej i ich śladowego działania, myślę, że to krem na mocną czwórkę gwiazdek. Szukam jednak czegoś lepszego.
    Używam tego produktu od: dwa miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakacie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hela_Bertz za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyzwoity
  • Wcześniej stosowałam krem nivea q10 z zielona nakrętką i nie byłam do końca zadowolona, więc dałam szansę pomarańczowej nakrętce Krem jest bardzo dobry, wygładza, nawilża i zmniejsza widoczność porów. Co więcej świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż.
    Odejmuję jedną gwiazdkę, bo przy drugim opakowaniu widzę, że zatyka pory i pojawiają się małe krostki, ale teraz używam tego kremu na zmianę z innym i krostki są znacznie miejsze.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić pocahotaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny krem
  • Bardzo przyjemny krem! Pozytywnie mnie zaskoczył.
    Szybko się wchłania więc super nadaje się pod makijaż. Skóra jest wyraźnie nawilżona, jakby odżywiona i wygląda świetnie.
    Na prawdę z przyjemnością się go używa.
    Dobra konsystencja - dość lekka.
    Przyjemny, delikatny zapach - i brzoskwiniowy kolor.
    Dodatkowo jest bardzo wydajny! Sięgam po niego codziennie.

Jedyny minut to jego SPF 15 - na bardziej słoneczne dni trzeba wybrać coś mocniejszego

Polecam! Na pewno kupię go ponownie (no chyba, że Nivea znowu wyjdzie z jakąś nową propozycją kremu)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elficzna za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyzwoity
  • Krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, tymbardziej, że już kilka razy rozczarowałam się produktami Nivea.

Konsystencja jest gęsta, ale szybko się wchłania.
    Krem idealnie sprawdza się pod makijaż, nie zapycha, skóra się nie świeci.

Przyzwoicie nawilaża, po dłuższym stosowaniu zauważyłam pozytywny wpływ na cerę- jest nawilożona, gładka i co bardzo mi się spodobało - poprawił się kolor skóry, nie jest już ziemista.

Plus za filtr SPF 15 - może nie na słoneczne dni, kiedy jesteśmy dłużej na powietrzu (wtedy używam minimum 30spf), ale na codzień jest idealny.

Bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: połowa 50 ml

Chcesz pochwalić bojkka za czytelną i pomocną recenzję?