Dermedic, Normacne Preventi, Krem matujący na dzień

Powiększ Dermedic, Normacne Preventi, Krem matujący na dzień
Produkt dostępny w 13 sklepach. Cena już od 22,48 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Antymionka

Składniki aktywne: Velvesil 125, AC.NET, Ennacomplex, Alantoina, D - Pantenol.
Właściwości kremu:
- wykazuje długotrwałe działanie matujące,
- łagodzi miejscowe stany zapalne skóry,
- zwalcza nadmierny łojotok, reguluje wzrost komórek oraz zmniejsza nadmierne rogowacenie skóry,
- działa kojąco i regenerująco,
- lekka konsystencja,
- niekomedogenny,
- hypoalergiczny.

Cena: 25zł / 55g

• Nie matuje, tłusta formuła
  • Z cała sympatią do firmy, krem nie matuje. Nie wiem kto umieścił na opakowaniu informacje, że to krem matujący... Popełnił straszny błąd. Krem dobrze nawilża, natłuszcza. Skóra po nim się strasznie świeci, krem nie wchłania się. Pozostawia tłusty, lepki film. Jeśli szukaliście czegoś nawilżającego to traficie w dziesiątke. Jeśli potrzebowaliście czegoś do przetłuszczającej się cery z problemami- to polecam wybrać coś innego

Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecale

Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

• Znalazłam w końcu ulubiony krem , który też świetnie matuje
  • -nawilża
    -nie zostawia tłustego filmu- wchłania się szybko
    -matuje
    -jest naprawdę lekki
    -dobrze współpracuje z każdym podkładem
    -łatwo się rozprowadza
    -nie zapycha cery
    -wydajny
    -w higienicznym opakowaniu

nie ma póki co wad

Ilość zużytych opakowań: 1 , w trakcie kolejnego

Chcesz pochwalić UlaxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry mat za przystępną cenę
  • Od dawna szukałam skutecznego kremu matującego na dzień. Przebrnęłam przez Pharmaceris, Iwostin, Tołpę i kilka innych. Wreszcie zachęcona opiniami na wizażu skusiłam się na Dermedic. Mam cerę mieszaną, z błyszczącą się strefą T (głównie nos i czoło) i tendencją do wyprysków na czole. Krem okazał się być strzałem w dziesiątkę. Choć używam go od niedawna, mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie i pozostanie ze mną na dłużej.
    Zalety:
    *dobry mat na ok. 5-6h
    *świetnie nadaje się pod podkład
    *bardzo szybko się wchłania (nie trzeba czekać nie wiadomo jak długo z aplikacją podkładu)
    *nie zapycha
    *bardzo poręczne opakowanie

Wady:
    *jak na razie brak

Ilość zużytych opakowań: Początek pierwszego

Chcesz pochwalić alexak za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie jak najbardziej OK
  • Używałam tego kremu w ramach kuracji 30 dniowej - i uważam, że jest na prawdę bardzo dobry. Skóra jest ładnie zmatowiona, ale z drugiej strony dobrze nawilżona - czuję się komfort.
    Krem moim zdaniem ładnie łączy się z podkładem i odnoszę wrażenie, że jakby podkład dłużej i lepiej się trzymał .
    O zapachu nie napiszę - bo pisałam już tutaj przy recenzji kremu na noc - dla mnie krem ma działać, nie musi extra pachnieć
    Moim zdaniem ten krem zasługuję na polecenie

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie będące częścią kuracji tj. 30g

Chcesz pochwalić KatarzynaB1975 za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutnie nie matuje
  • Krem matujący, który nie matuje. Skład, konsystencja, etc... w porządku ale po co coś takiego jeśli główne zadanie nie spełnione. Puder waży się na kremie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić bbkatowice za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły...
  • Krem ten wchodzi w skład zestawu kuracji 30-dniowej, jaki zakupiłam przy okazji zakupów w Super Pharm. Nie jest on w opakowaniu z pompką (jak w przypadku opakowania pełnowymiarowego), a w tubce, która również jest wygodna w użyciu. Sam krem ma żelową, choć delikatnie wodnistą, półprzezroczystą konsystencję o białym zabarwieniu. Pachnie bardzo przyjemnie, jego zapach określiłabym jako jaśminowo-herbaciany. Krem już podczas samej aplikacji zauważalnie matuje skórę, jednakże efekt ten nie utrzymuje się długo. Zostawia delikatnie tłustą warstewkę, dlatego też nie stosuję go pod makijaż, a jedynie w dni, kiedy moja skóra odpoczywa. Krem z pewnością zmiękcza i wygładza skórę, czyniąc ją przyjemniejszą w dotyku. Odczuwalnie nawilża, a także eliminuje suche skórki. Dodatkowo łagodzi podrażnienia, działa odświeżająco i kojąco, nie zapycha porów.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1: 30g

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Bardzo dobry krem do cery trądzikowej, a jednocześnie wrażliwej.

+ bardzo higieniczne opakowanie, pompka pozwala dozować nawet małe ilości kremu
    + wydajny- krem ma dosyć gęstą konsystencję, dzięki czemu wystarczy niewielka ilość do pokrycia całej twarzy
    + lekko się rozprowadza
    +/- trochę powoli się wchłania, trzeba go delikatnie wmasować, nadaje się pod makijaż, wygładza cerę
    + bardzo dobrze nawilża cerę, najlepiej spośród wszystkich kremów do cery trądzikowej, które raczej mają tendencję do przesuszania skóry
    + rozjaśnia koloryt cery, blizny potrądzikowe, ujednolica
    + działa antybakteryjnie, redukuje trądzik do zera (mój był oporny na wszystkie kosmetyki, maści, leki itp.)
    + nie zapycha porów
    + nie podrażnia, jest łagodny, "uspokoił" moją wrażliwą i alergiczną cerę
    - jedynym minusem jest krótkotrwały mat- maksymalnie na 2-3 godziny, ale w tej kwestii wspomagam się kosmetykami do makijażu

Podsumowując: plusy tego kremu znacznie przewyższają jego minus, mogę powiedzieć, że ten krem działa wręcz leczniczo na skórę. Z powodzeniem mogę polecić starszym osobom, które tak jak ja okres nastoletni mają już dawno za sobą, a niestety zmagają się z trądzikiem dorosłych i jednocześnie mają wrażliwą cerę.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie znalazłam idealny krem na dzień
  • Używam kremu dodatkowo przy kuracji antybiotykiem. Krem doradziła mi P. dermatolog. Sprawdził się genialne. Bardzo dobrze nawilża i matuje skórę. Po 1 używania moja skóra się wygładziła, poprawił się jej wygląd, zmniejszyła się ilość nie przyjacieli Idealny pod makiajaż.
    Małym minusem jest brak filtra UV ;(, jednak używam podkładu z filrem

Ilość zużytych opakowań: 1/ 55g

Chcesz pochwalić kaasia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Zalety :
    - hipoalergiczny
    - delikatny
    - daje uczucie odświeżenia
    - skuteczny
    - matuje
    - wprowadza równowagę
    - nie podrażnia
    - nie uczula
    - szybko się wchłania
    - wydajny

Wady :
    - brak filtrów przeciwsłonecznych

Moja opinia :
    Drugi produkt z kuracji trzydziestodniowej firmy Dermedic .Ma bardzo fajne opakowanie na którym zawarte są informacje na temat produktu .Sam krem jest białego koloru , który bardzo dobrze rozsmarowuje się na skórze ( wystarczy niewiele by wysmarować twarz ) i bardzo dobrze się wchłania przy czym daje uczucie odświeżenia , ulgi , ukojenia .Szczególnie dobrze łączy się z innymi produktami kuracji 30-dniowej .Krem jest hipoalergiczny i nie uczula co jest bardzo dobre dla delikatnej skóry .Zauważyłam poprawę mojej cery, dzięki smarowaniu nim cera nabrała równomiernego kolorytu a także zmniejszyła sie ilość wyprysków . Po posmarowaniu nim skóra matowieje i ładnie wygląda . Jest to bardzo dobry krem który każdemu polecam , można go zakupić w kuracji 30-dniowej a także w pełnowymiarowym rozmiarze Zachęcam także do używania innych kosmetyków firmy Dermedic ,są to produkty bardzo dobre dla skóry i można znaleźć linie dopasowaną do konkretnej odmiany skóry .Jak najbardziej polecam

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić nensi12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemniaczek.
  • Zalety ;
    - Opakowanie. Ładne, estetyczne z pompką. Bardzo higieniczne, pompka nie zacina się. Można ją przekręcić i zablokować.
    - Cena. Krem jest niedrogi (kupiłam znacznie mniej).
    - Konsystencja lekka, delikatna.
    - Bardzo łatwo się rozprowadza.
    - Niesamowicie wydajny.
    - Specyficzny, delikatny zapach. Po nałożeniu niewyczuwalny.
    - Nie podrażnia.
    - Nie uczula.
    - Koi skórę. Staje się mniej podrażniona.
    - Nawadnia. Koniec z odstającymi skórkami.
    - W miarę szybko się wchłania.
    - Zostawia prawie niewyczuwalny film na skórze.
    - Nie powoduje wysypu.
    - Matuje. Efekt ten ustępuje po kilku dobrych godzinach. Mi to wystarcza, jakoś nigdy nie miałam z tym problemu.
    - Przy regularnym stosowaniu zauważyłam zmniejszenie liczby zaskórników, cera poprawiła się.
    - Nadaje się pod makijaż. Nic się nie roluje ani nie ściera. Po nałożeniu trzeba chwilę poczekać i bez obaw można aplikować podkład.

Wady ;
    - Dostępność.
    - Nie daje takiego nawilżenia, jakiego niekiedy potrzebuję.
    - Nie ma filtrów przeciwsłonecznych.

Podsumowując bardzo przyjemny krem, jednak szukam dalej. Dobry na wiosnę. Latem potrzebuję mocniejszego nawilżenia skóry. Wart przetestowania, był miłym zaskoczeniem.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?