Dermedic, Normacne Preventi, Krem matujący na dzień

Powiększ Dermedic, Normacne Preventi, Krem matujący na dzień

Zgłoszony przez Antymionka

Składniki aktywne: Velvesil 125, AC.NET, Ennacomplex, Alantoina, D - Pantenol.
Właściwości kremu:
- wykazuje długotrwałe działanie matujące,
- łagodzi miejscowe stany zapalne skóry,
- zwalcza nadmierny łojotok, reguluje wzrost komórek oraz zmniejsza nadmierne rogowacenie skóry,
- działa kojąco i regenerująco,
- lekka konsystencja,
- niekomedogenny,
- hypoalergiczny.

Cena: 25zł / 55g

• Niezły...
  • Krem ten wchodzi w skład zestawu kuracji 30-dniowej, jaki zakupiłam przy okazji zakupów w Super Pharm. Nie jest on w opakowaniu z pompką (jak w przypadku opakowania pełnowymiarowego), a w tubce, która również jest wygodna w użyciu. Sam krem ma żelową, choć delikatnie wodnistą konsystencję, a jego zabarwienie określiłabym jako półprzezroczyste z domieszką bieli. Krem już podczas samej aplikacji zauważalnie matuje skórę, jednak efekt ten u mnie jest niezwykle krótkotrwały. Dość dobrze się wchłania, jednak zostawia delikatnie tłustą warstewkę, dlatego też nie stosuję go pod makijaż, a jedynie w dni, kiedy moja skóra odpoczywa. Krem z pewnością zauważalnie zmiękcza i wygładza skórę, czyniąc ją przyjemniejszą w dotyku, odczuwalnie nawilża, a także eliminuje suche skórki. Dodatkowo łagodzi podrażnienia, działa odświeżająco i kojąco, nie zapycha porów. Jest bardzo wydajny (30g tego kremu starczyło mi na prawie 2 miesiące niemalże codziennego używania). Pachnie bardzo przyjemnie, jego zapach określiłabym jako jaśminowo-herbaciany. Jeśli w przyszłości nie znajdę kremu o jeszcze lepszym działaniu, to z pewnością do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1: 30g

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Bardzo dobry krem do cery trądzikowej, a jednocześnie wrażliwej.

+ bardzo higieniczne opakowanie, pompka pozwala dozować nawet małe ilości kremu
    + wydajny- krem ma dosyć gęstą konsystencję, dzięki czemu wystarczy niewielka ilość do pokrycia całej twarzy
    + lekko się rozprowadza
    +/- trochę powoli się wchłania, trzeba go delikatnie wmasować, nadaje się pod makijaż, wygładza cerę
    + bardzo dobrze nawilża cerę, najlepiej spośród wszystkich kremów do cery trądzikowej, które raczej mają tendencję do przesuszania skóry
    + rozjaśnia koloryt cery, blizny potrądzikowe, ujednolica
    + działa antybakteryjnie, redukuje trądzik do zera (mój był oporny na wszystkie kosmetyki, maści, leki itp.)
    + nie zapycha porów
    + nie podrażnia, jest łagodny, "uspokoił" moją wrażliwą i alergiczną cerę
    - jedynym minusem jest krótkotrwały mat- maksymalnie na 2-3 godziny, ale w tej kwestii wspomagam się kosmetykami do makijażu

Podsumowując: plusy tego kremu znacznie przewyższają jego minus, mogę powiedzieć, że ten krem działa wręcz leczniczo na skórę. Z powodzeniem mogę polecić starszym osobom, które tak jak ja okres nastoletni mają już dawno za sobą, a niestety zmagają się z trądzikiem dorosłych i jednocześnie mają wrażliwą cerę.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie znalazłam idealny krem na dzień
  • Używam kremu dodatkowo przy kuracji antybiotykiem. Krem doradziła mi P. dermatolog. Sprawdził się genialne. Bardzo dobrze nawilża i matuje skórę. Po 1 używania moja skóra się wygładziła, poprawił się jej wygląd, zmniejszyła się ilość nie przyjacieli Idealny pod makiajaż.
    Małym minusem jest brak filtra UV ;(, jednak używam podkładu z filrem

Ilość zużytych opakowań: 1/ 55g

Chcesz pochwalić kaasia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Zalety :
    - hipoalergiczny
    - delikatny
    - daje uczucie odświeżenia
    - skuteczny
    - matuje
    - wprowadza równowagę
    - nie podrażnia
    - nie uczula
    - szybko się wchłania
    - wydajny

Wady :
    - brak filtrów przeciwsłonecznych

Moja opinia :
    Drugi produkt z kuracji trzydziestodniowej firmy Dermedic .Ma bardzo fajne opakowanie na którym zawarte są informacje na temat produktu .Sam krem jest białego koloru , który bardzo dobrze rozsmarowuje się na skórze ( wystarczy niewiele by wysmarować twarz ) i bardzo dobrze się wchłania przy czym daje uczucie odświeżenia , ulgi , ukojenia .Szczególnie dobrze łączy się z innymi produktami kuracji 30-dniowej .Krem jest hipoalergiczny i nie uczula co jest bardzo dobre dla delikatnej skóry .Zauważyłam poprawę mojej cery, dzięki smarowaniu nim cera nabrała równomiernego kolorytu a także zmniejszyła sie ilość wyprysków . Po posmarowaniu nim skóra matowieje i ładnie wygląda . Jest to bardzo dobry krem który każdemu polecam , można go zakupić w kuracji 30-dniowej a także w pełnowymiarowym rozmiarze Zachęcam także do używania innych kosmetyków firmy Dermedic ,są to produkty bardzo dobre dla skóry i można znaleźć linie dopasowaną do konkretnej odmiany skóry .Jak najbardziej polecam

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić nensi12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemniaczek.
  • Zalety ;
    - Opakowanie. Ładne, estetyczne z pompką. Bardzo higieniczne, pompka nie zacina się. Można ją przekręcić i zablokować.
    - Cena. Krem jest niedrogi (kupiłam znacznie mniej).
    - Konsystencja lekka, delikatna.
    - Bardzo łatwo się rozprowadza.
    - Niesamowicie wydajny.
    - Specyficzny, delikatny zapach. Po nałożeniu niewyczuwalny.
    - Nie podrażnia.
    - Nie uczula.
    - Koi skórę. Staje się mniej podrażniona.
    - Nawadnia. Koniec z odstającymi skórkami.
    - W miarę szybko się wchłania.
    - Zostawia prawie niewyczuwalny film na skórze.
    - Nie powoduje wysypu.
    - Matuje. Efekt ten ustępuje po kilku dobrych godzinach. Mi to wystarcza, jakoś nigdy nie miałam z tym problemu.
    - Przy regularnym stosowaniu zauważyłam zmniejszenie liczby zaskórników, cera poprawiła się.
    - Nadaje się pod makijaż. Nic się nie roluje ani nie ściera. Po nałożeniu trzeba chwilę poczekać i bez obaw można aplikować podkład.

Wady ;
    - Dostępność.
    - Nie daje takiego nawilżenia, jakiego niekiedy potrzebuję.
    - Nie ma filtrów przeciwsłonecznych.

Podsumowując bardzo przyjemny krem, jednak szukam dalej. Dobry na wiosnę. Latem potrzebuję mocniejszego nawilżenia skóry. Wart przetestowania, był miłym zaskoczeniem.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij