Dermedic, Normacne Preventi, Krem matujący na dzień

Dermedic, Normacne Preventi, Krem matujący na dzień

Składniki aktywne: Velvesil 125, AC.NET, Ennacomplex, Alantoina, D - Pantenol.
Właściwości kremu:
- wykazuje długotrwałe działanie matujące,
- łagodzi miejscowe stany zapalne skóry,
- zwalcza nadmierny łojotok, reguluje wzrost komórek oraz zmniejsza nadmierne rogowacenie skóry,
- działa kojąco i regenerująco,
- lekka konsystencja,
- niekomedogenny,
- hypoalergiczny.

Dobry mat za przystępną cenę

Od dawna szukałam skutecznego kremu matującego na dzień. Przebrnęłam przez Pharmaceris, Iwostin, Tołpę i kilka innych. Wreszcie zachęcona opiniami na wizażu skusiłam się na Dermedic. Mam cerę mieszaną, z błyszczącą się strefą T (głównie nos i czoło) i tendencją do wyprysków na czole. Krem okazał się być strzałem w dziesiątkę. Choć używam go od niedawna, mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie i pozostanie ze mną na dłużej.
Zalety:
*dobry mat na ok. 5-6h
*świetnie nadaje się pod podkład
*bardzo szybko się wchłania (nie trzeba czekać nie wiadomo jak długo z aplikacją podkładu)
*nie zapycha
*bardzo poręczne opakowanie

Wady:
*jak na razie brak

Ilość zużytych opakowań: Początek pierwszego

Ślizga się

Kupiłam bo na szybko potrzebowałam w miarę dobrego kremu do twarzy, żeby zniwelował mi uczucie ściągnięcia na twarzy oraz żeby nadawał się pod makijaż. Jakotako się sprawdzał. Ale nie nawilżał mega dobrze, żebym już po 3 godzinach od nałożenia kremu nie czuła ponownego ściągnięcia twarzy. Krem może ma i fajne opakowanie ale niestety przy nakładaniu na twarz zwyczajnie się ślizga po niej, nie wchłania się tak jak powinnien. Dużym minusem jest też to, że po wyciśnięciu porcji kremu zostaje trochę w tym lejku i po jakimś czasie obsycha on tam.

SPISANY NA STRATY...

Zdecydowałam się na ten produkt przede wszystkim z uwagi na obiecywany przez wytwórcę długotrwały efekt matujący oraz zapobieganie powstawaniu zmian trądzikowych.

Sądziłam, że preparat apteczny spisze się w tej materii lepiej niż jego drogeryjni kuzyni. Niestety nie miałam racji...

ZALETY:
+ NAWILŻENIE:
tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń i śmiało przyznaję mu punkty,

+ KREM A MAKE-UP:
w miarę dobrze współpracuje z podkładem, korektorem i pudrem.

WADY:
- MAT:
miniona zima nie należała może do najmroźniejszych, ale miała swoje momenty; opakowanie rozpoczęłam w styczniu, niestety krem nie podołał; po kilku godzinach pracy(temperatura w biurze w granicach 25*C) czoło wyraźnie się błyszczało nawet, gdy na krem nie aplikowałam makijażu,

- DZIAŁANIE:
nie zaobserwowałam specjalnego wpływu na trądzik; w trakcie używania kremu zaskórniki pojawiały się z dotychczasową częstotliwością,

- DOSTĘPNOŚĆ:
specyfik typowo apteczny,

- CENA:
osobiście uważam, że mocno przepłaciłam, biorąc pod uwagę efekty działania kremu.

REASUMUJĄC:
Niewiele wnosi do codziennej pielęgnacji. Nie nadaje się ani na niskie temperatury (zbyt lekka formuła) ani na większe upały (słaby efekt matu). Nie zachęcam do zakupu, chyba że w promocji i w charakterze produktu testowego.

Dość dobry

Swoją ocenę na temat produktu zacznę od pozytywów na jego temat. Po pierwsze opakowanie z pompką. Jest to bardzo poręczne i higieniczne rozwiązanie. Mimo, że wydaje się dość małe to krem jest wydajny.
Krem ma bardzo miły i delikatny zapach. Po aplikacji na twarz wchłania się błyskawicznie nie pozostawiając nieprzyjemnej, tłustej powłoki. Wszystko dzięki swojej lekkiej formule.
Produkt dobrze nawilża, zapewnia komfort skórze. Nie zapycha porów i nie wywołuje nieprzyjemnych niespodzianek. Powiem nawet, że delikatnie wygładza skórę, wycisza przebarwienia i podrażnienia oraz nadaje jej przyjemną miękkość.
Krem DERMEDIC Normacne jest produktem hipoalergicznym. Biorąc pod uwagę moje skłonności do alergii skórnych mogę to potwierdzić, ponieważ nie wywołał u mnie żadnych niepożądanych efektów.
Jeśli chodzi o minusy tego kremu to trzeba wspomnieć o braku matu obiecanego w specyfikacji kremu. Producent pisze również o efekcie regulacji i zmniejszenia wydzielania przez skórę sebum. Niczego takiego nie zauważyłam u siebie.
Ważnym aspektem jest również cena produktu (około 30zł), która może niektórych zniechęcić do zakupu.
Osobiście sięgnęłabym po niego ponownie.

szach-MAT konkurencjo!

Takiego kremu szukałam od lat. W końcu trafiłam na ten krem i jestem bardzo zadowolona z efektów. Świetnie matuje, w zdrowo wyglądający sposób. Nie powoduje maski. Nadaje się pod makijaż, nie roluje podkładu, ani nie robi prześwitów. Bardzo dobrze nawilża skórę i reguluje pracę gruczołów łojowych, skóra się nie świeci. Podoba mi się opakowanie i wygodna do stosowania pompka. Osoby ze skórą mieszaną i tłustą bardzo go polubią.

Tak kiedy mam "te dni" albo moja skora sie buntuje

Krem jest prawdziwym kremem matującym jak zapewnia producent. Podczas dni kiedy nasza skora twarzy sie buntuje lub mamy okres krem jest idealny, poniewaaz splenia kazda obietnice producenta. Ja kremu uzywam nawet jako baze pod makijaz i sprawdzil sie rewelacyjnie. Daje efekt matu, zmniejsza wyswiecanie sie, jest lepszy niz nie jedna baza matujaca, a . przy tym nie wysuza.

Bardzo dobry produkt!

Dermedic, Normacne Preventi, Krem matujący na dzień to bardzo dobry produkt. Stosowałam go kiedy miałam trądzik, problemy skórne. Teraz kiedy pozbyłam się trądziku wciąż go stosuje i sprawdza się tak samo dobrze! Uważam, że produkt mógłby być nieco tańszy.

Bardzo dobry krem

Dostałam kilka próbek tego kremu w aptece. Krem mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.
Ma lekką konsystencję, którą przyjemnie się rozprowadza na twarzy.
Krem szybko się wchłania, pozostawia skórę gładką oraz nawilżoną, mimo że jest matujący absolutnie nie wysusza cery.
Krem jest niekomedogenny, czyli nie zapycha porów skóry.
Dla mnie jest fantastyczny, krem doskonale spisuje się jako baza pod makijaż. Po wykorzystaniu próbek kupiłam pełnowymiarowy produkt i bardzo podoba mi się jego działanie.

Przyjemny krem

Kupiłam go na promocji w hebe i jestem zadowolona,krem spełnia swoją funkcję, matuje cerę, nawilża ją, działa antybakteryjnie, tego właśnie oczekiwałam od kremu i ma ładne opakowanie z dozownikiem co mi również się podoba. Ogolnie to jestem zadowolona z tego kremu.

Jestem zadowolona - dobry na dzień

Krem jest dobry do cer skłonnych do trądziku, często do niego wracam. Łagodzi podrażnienia a przy tym nie ma działania wysuszającego. Dobrze nadaje się pod makijaż. Jeśli komuś zależy na bardzo mocnym macie to nie ten produkt, efekt zmatowienia nie utrzymuje się zbyt długo.
Mam wrażenie, że zapobiega powstawaniu wyprysków.
Produkt nie ma wygórowanej ceny jak za apteczną jakość. Warto spróbować.

Robi swoje

Mam bardzo kapryśną cerę. Jest tłusta, łatwo ją zapchać i jeszcze łatwiej przesuszyć.
Przetestowałam już pewnie kilkanaście kremów matujących do cery tłustej i ten póki co, jako jedyny, sprostał moim oczekiwaniem. A przynajmniej jego działanie jest dla mnie wystarczające. Warto też zaznaczyć, że generalnie mam ogromną awersję to wszelakich kremów i staram się nich nie używać, bo tak, jak już wspomniałam, moja cera z łatwością się zapycha.
Używam codziennie rano jako baza pod makijaż w połączeniu z kwasem hialuronowym.

Wykorzystała: kilka próbek

nic nie robi

Dostałam kilka próbek tego kremu w aptece. Krem jak dla mnie pachnie nie za koniecznie, na początku nawet myślałam że jest przeterminowany, ale jednak nie... Krem niestety w ogóle nie matuje co miało dla mnie największe znaczenie. Rozprowadza się dobrze, wchłania się średnio. Nie zauważyłam żadnej różnicy po zastosowaniu tego kremu, nie jestem z niego zadowolona.

Niesamowity

Jego działanie jest nieocenione. Naprawdę polecam wszystkim osobom ze skórą mieszaną, trądzikową, tłustą. Matuje bardzo dobrze, nie wysuszając przy tym skóry. Nawilżenie jest widoczne. Poza tym duży plus za opakowanie (pompkę). Widzę też poprawę kondycji skóry, która jest widocznie oczyszczona i wypielęgnowana. Nie znalazłam jeszcze lepszego kremu od tego.