Revlon, ColorStay, Stay Natural Powder (Puder prasowany)

Powiększ Revlon, ColorStay, Stay Natural Powder (Puder prasowany)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Puder stworzony z myślą o kobietach, które w ciągu dnia nie mają czasu na poprawki. Jego formuła pozwala cieszyć się idealną cerą przez cały dzień. Twarz jest jedwabiście gładka, a makijaż idealnie wykończony. Niezwykle delikatny puder zapobiega świeceniu się cery, nie zatyka porów i pozwala czuć się bardzo naturalnie. Dostępny w 6 kolorach.

Cena: 12,49USD

• Obrzydliwe okropienstwo !
  • Okropny puder zaczne od minusow :
    - okropnie ciezki jak porcelanowa lalka
    - nie stapia sie ze skora
    -zapycha
    - po pol godzinie scial sie nitrwaly
    -jak dla mnie on nie jest az kosmicznie drogi ale cena nie jest odpowiednia co do jakosci

plusy :
    nie widze zadych plusow ...

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie zuzyte

Chcesz pochwalić Krwawa_Merry za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najgoryszch
  • Podkład ColorStay do cery suchej jest moim KWC dlatego też postanowiłam spróbować pudru z tej samej serii-niestety bardzo się rozczarowałam:
    - puder jest widoczny na twarzy , nawet nałożony bardzo oszczędnie, osadza się na włoskach, podkreśla suche skórki
    - mam wrażenie, że skraca trwałość makijażu zamiast go przedłużać, szybko się waży i skóra zaczyna się świecić
    - nie nadaje się do wykonywania poprawek, każda nastęna warstwa pudru potęguje efekt maski
    - zapycha i obciąża skórę.
    Opakowanie dość poręczne, estetyczne. Puder wydaje się drobno zmielony i lekki, ale to tylko złudne wrażenie, gdy dotykamy go palcem czy wypróbowujemy na dłoni czy nadgarstku - na twarzy zmienia się w ciężką tapetę.
    Nie wiem jak zachowuje się użyty samodzielnie, ale jako puder wykańczający, matujący i utrwalający makiajż nie sprawdza się zupełnie.Nie ma mowy także o efekcie wygładzenia cery. Nie polecam.
    Używam tego produktu od: 1 m-cIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić karolinkamalinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Małe i bardzo poręczne opakowanie ( nie lubię nienaturalnie dużych pudełek w kosmetykach). Puder bardzo dobry jakościowo, dobrze się rozprowadza, prawie niewidoczny na twarzy, dobrze matuje, nie wymaga poprawek w ciągu dnia.
    Widziałam tańsze i równie dobre odpowiedniki ale ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Aolbonska za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Puder ok. Kupiłam go żeby wzmocnił efekt podkładu z tej samej serii ( REVLON ColorStay) i jestem z niego zadowolona bo się spisał.
    Plusy:
    - fajne,praktyczne opakowanie z lusterkiem i gąbeczką
    - odcień ( ja mam Light Medium), który ładnie dopasowuje się do cery
    - trawałosc ( ja wytrwałam bez ŻADNYCH poprawek w ciągu dnia )
    - cena ok. 42 zł z przesyłką na Allegro

Minusy:
    - myślę, że jedynym minusem (dla mnie to minus) jest zbyt mocne krycie. Jeśli ktoś się ,,rozpędzi" z nakładaniem tego pudru to efekt maski gwarantowany

Przy okazji, ostatnio zakupiłam ten ten puder ale w odcieniu DARK i niestety pokruszył mi się.

Ogólnie jestem z niego zadowolona i polecam go z czystym sumieniem

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne zaczęte

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Liczyłam na więcej ;/
  • Uwielbiam podkład colorstay więc skusiłam się na ten puder. Liczyłam na ładny i trwały mat ale niestety się zawiodłam. Matuje na około 2h. Wydaje się być ciężki i widoczny na twarzy. Przedłuża trwałość makijażu ale to chyba wszystko co mogę określić na +.
    Mam kolor light medium który wydaje mi się trochę za jasny więc może dlatego nie jestem zadowolona.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiapoznan1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Myślałam że jeżeli podkład revlonu z tej serii jest dla mnie idealny to i puder będzie ale jakoś nie jestem przekonana, wydaje mi się że nie stapia się z cerą i mam uczucie że mam drugą twarz. Nakładam pedzelkiem niewielka ilość i może go skończe ale raczej nie kupie drugiego. kryolan to mój faworyt na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o matowanie.

Używam tego produktu od: 3 miesięce
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fast85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny
  • Doskonały puder!

* świetnie i na długo matuje
    * nie zatyka porów
    * dostosowuje się do kolorytu cery
    * nie tworzy efektu maski
    * ma bardzo estetyczne i porządnie wykonane opakowanie

Jak dla mnie jest to świetny produkt. Używam odcienia light 820 . Z pewnością nie będzie to moje pierwsze i ostatnie opakowanie.

Chcesz pochwalić Eve_0001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Dobrze się rozprowadza i wygląda naturalnie.
    Nie tworzy maski.
    Używam koloru light medium (naturalny)
    Uwielbiam go bo buzia po nałozeniu pudru jest niesamowicie gładziutka
    Dla mnie KWC

Używam tego produktu od: 6 mies.

Chcesz pochwalić karlaina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na medal
  • Używam tego pudru od dwóch lat codziennie - nadal pierwsze opakowanie. Jest megawydajny, gwarantuje naprawdę porządne wykończenie makijażu, bo matuje i wyrównuje koloryt, a tak naprawdę nawet nie widać, że ten puder mamy na twarzy Odcień dostosowuje się do naturalnego odcienia skóry. To prezent, i szczerze mówiąc nie wiem ile dokładnie kosztuje, ale myślę, że jest wart każdej ceny.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Orlica za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealny
  • Kupilam ten puder zupelnie przypadkowo, ale nie zawiodlam sie! Po nieustannych poszukiwaniach czegos odpowieniego dla mojej cery mysle ze znalazlam idealny dla mnie puder.

+ idealnie kryje i matuje
    + ma bardzo naturalny odcien ktory nie tworzy efektu maski
    + bardzo paraktyczne opakowanie z lustereczkiem
    + bardzo wydajny
    + przystepna cena

- w moim przypadku cera przed aplikacja musi byc idealnie sucha i nie tlusta, inaczej tworza sie widoczne ciemniejsze plamy
    - matowy efekt moglby utrzymywac sie nieco dluzej

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:0,5

Chcesz pochwalić palermo82 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij