Ścinacz do zrogowaceń naskórka, Fusswohl, Rossmann

Powiększ Ścinacz do zrogowaceń naskórka, Fusswohl, Rossmann

Zgłoszony przez lady opium

Ścinacz do zrogowaceń naskórka. Delikatny dla skóry i dokładny, usuwa mocne zgrubienia, łatwy w użyciu.

Cena: 9zł

• Tego moje stopy potrzebowały
  • Ścinacz jest świetnym uzupełnieniem pielęgnacji stóp. Ja przyznam, że ze stopami mam problem, muszę o nie dbać codziennie. Codziennie obowiązkowo je kremuję na noc, 2-3 razy w tygodniu używam pumeksu i peelingu a raz na tydzień tego ścinacza. Gdybym zaniedbała stopy to w przeciągu kilku dni moje pięty zarastają twardym naskórkiem, stają się "poszarpane" i suche. Odkąd mam ścinacz jest mi dużo łatwiej dbać o piętki

Na początku nie wiedziałam jak się zabrać do samego użycia a po czasie do wymiany ostrza ale potrzeba trochę rozgryzienia urządzenia, troszkę praktyki

Bardzo dobrze ścina grubą warstwę naskórka. Po ścinaniu trzeba poprawić pięty pumeksem, aby "nierówności" wyrównać. Ścinanie raz na tydzień zupełnie wystarczy, mamy pięty z głowy

Rączka jest gumowa co daje nam pewność niewyślizgania się ścinacza z dłoni.

Już dawno nie miałam tak zadbanych stóp odkąd zaczęłam używać tego urządzenia.

Minusem jest jedynie to, że po kilku/kilkunastu użyciach żyletka rdzewieje.

Polecam!

Używam tego produktu od: lata 2014
    Ilość zużytych opakowań: cały czas jedno urządzenie + 3 razy wymiana żyletek

Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega hit!
  • Hit. Na pewno kupię jeszcze nie raz. Jest bardzo poręczny, gumowe elementy na rączce sprawiają że ścinacz nie wyślizguje się z rąk. Bałam się że się pokaleczę, jednak nic takiego się nie stało. Bardzo dobrze radzi sobie ze zrogowaceniami na stopach, a warto dodać że mam takie, że coraz częściej ostatnio zdarzał mi się silny ból podczas chodzenia. Podsumowując: wygląd, działanie oraz cena: silna piątka! Polecam bardzo.

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić Lola55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Uwielbiam uwielbiam uwielbiam.

Tańszy odpowiednik, ale jak kosi twarda skore na stopach!!! lekko doprawić po prysznicu pumeksem i stopy mamy z głowy na kilkanaście dni

Jedyne co mnie irytuje to to ze ostrza rdzewieją, ale nowy komplet ostrzy nie jest drogi i zreszta jedno starcza na kilka razy.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 pudełka ostrzy

Chcesz pochwalić hjota za czytelną i pomocną recenzję?
  • No i gra gitara.....
  • Spoko produkt. Jak pisała poprzedniczka ... tańsza wersja schollla i w niczym nie ustępuje oryginalowi poza ceną oczywiście.

Na początku wiadomo.... trochę strach, że się człowiek skaleczy, ale później dochodzi sie do wprawy. To produkt dla osób, które mają problemy z grubą warstwą naskórka i zamiast to piłować pilnikiem to łatwiej ściąć żyletką. Poźniej trzeba stopy trochę opiłowac, bo ścinacz powoduje takie jakby nierówności na stopach. Trzeba to więc wyrównać. Ja używam do tego scholl velvet i jest ok. Polecam.

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Tanszy zamiennik.

Fajny tani przydatny.Trzeba jednak kupic nozyki do niego ale nie sa drogie i jest ich troche

Jedyne co mnie denerwuje to fakt ,ze mimo ze nozyk jest suchy to i tak tworzy sie rdzawawy osad.

Chcesz pochwalić olusia141519 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega produkt
  • Świetny sprzęt. Kupiłam na promocji nie bardzo wyobrażając sobie jak właściwie może usunąć suchą skórę nie robiąc ran, ale przeżyłam pozytywne zaskoczenie. Bardzo łatwy w użyciu, ale trzeba uważać żeby ścinać tylko i wyłącznie grube warstwy pięt. 10 min i uzbierałam sporą kupkę suchych "platków" naskórka. Polerka i tłusty krem lub wazelina i pięty po kilku dniach wyglądają rewelacyjnie.

POLECAM

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Go sia za czytelną i pomocną recenzję?