Ścinacz do zrogowaceń naskórka, Fusswohl, Rossmann

Powiększ Ścinacz do zrogowaceń naskórka, Fusswohl, Rossmann

Zgłoszony przez lady opium

Ścinacz do zrogowaceń naskórka. Delikatny dla skóry i dokładny, usuwa mocne zgrubienia, łatwy w użyciu.

Cena: 9zł

• mega hit!
  • Hit. Na pewno kupię jeszcze nie raz. Jest bardzo poręczny, gumowe elementy na rączce sprawiają że ścinacz nie wyślizguje się z rąk. Bałam się że się pokaleczę, jednak nic takiego się nie stało. Bardzo dobrze radzi sobie ze zrogowaceniami na stopach, a warto dodać że mam takie, że coraz częściej ostatnio zdarzał mi się silny ból podczas chodzenia. Podsumowując: wygląd, działanie oraz cena: silna piątka! Polecam bardzo.

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić Lola55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Uwielbiam uwielbiam uwielbiam.

Tańszy odpowiednik, ale jak kosi twarda skore na stopach!!! lekko doprawić po prysznicu pumeksem i stopy mamy z głowy na kilkanaście dni

Jedyne co mnie irytuje to to ze ostrza rdzewieją, ale nowy komplet ostrzy nie jest drogi i zreszta jedno starcza na kilka razy.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 pudełka ostrzy

Chcesz pochwalić hjota za czytelną i pomocną recenzję?
  • No i gra gitara.....
  • Spoko produkt. Jak pisała poprzedniczka ... tańsza wersja schollla i w niczym nie ustępuje oryginalowi poza ceną oczywiście.

Na początku wiadomo.... trochę strach, że się człowiek skaleczy, ale później dochodzi sie do wprawy. To produkt dla osób, które mają problemy z grubą warstwą naskórka i zamiast to piłować pilnikiem to łatwiej ściąć żyletką. Poźniej trzeba stopy trochę opiłowac, bo ścinacz powoduje takie jakby nierówności na stopach. Trzeba to więc wyrównać. Ja używam do tego scholl velvet i jest ok. Polecam.

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Tanszy zamiennik.

Fajny tani przydatny.Trzeba jednak kupic nozyki do niego ale nie sa drogie i jest ich troche

Jedyne co mnie denerwuje to fakt ,ze mimo ze nozyk jest suchy to i tak tworzy sie rdzawawy osad.

Chcesz pochwalić olusia141519 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega produkt
  • Świetny sprzęt. Kupiłam na promocji nie bardzo wyobrażając sobie jak właściwie może usunąć suchą skórę nie robiąc ran, ale przeżyłam pozytywne zaskoczenie. Bardzo łatwy w użyciu, ale trzeba uważać żeby ścinać tylko i wyłącznie grube warstwy pięt. 10 min i uzbierałam sporą kupkę suchych "platków" naskórka. Polerka i tłusty krem lub wazelina i pięty po kilku dniach wyglądają rewelacyjnie.

POLECAM

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Go sia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij