Maybelline, Color Whisper Lipstick (Szminka do ust)

Powiększ Maybelline, Color Whisper Lipstick (Szminka do ust)

Zgłoszony przez paradiso perduto

Maybelline ColorWhisper to pigmenty koloru zatopione w transparentnej, żelowej bazie. Jedwabista formuła z lekkim olejkiem jojoba daje uczucie komfortu i nawilżenia ust. 12 odcieni.

Cena: 25zł / 3,3g

• Beznadziejna
  • Kupiłam ją w promocji w Rossmannie -40% i całe szczęście w tym :P Mam nr 440 Orange Attitude i muszę przyznać, że jest beznadziejna :P nie wytrzymuje długo na ustach (może z 1h),rozmazuje się, schodzi nierównomiernie. Miała być pomarańczowa, a robi się czerwona. Efekt bardzo podobny do ochronnej pomadki Nivea Strawberry, tylko że ta kosztuje ok 7zł i pachnie oraz dłużej trzyma się na ustach. Skutecznie mnie wystraszyła, by nie kupić żadnego innego koloru.

Chcesz pochwalić diy22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne ciemne kolory
  • Swego czasu miałam 5 odcieni tej pomadki:
    530 Who wore it reder (ciemny, nieciekawy, brudny róż, który na moich ustach zmienia się w piękny, lekko fuksjowy róż)
    440 Orange Attitude (w opakowaniu jasny pomarańcz, na ustach zmienia się w lekką, dziewczęcą czerwień)
    160 Rose od attraction (neutralny róż, do delikatnego, dziewczęcego makijarzu na codzień)
    430 coral ambition
    30 Pin up peach.

Z tych wszystkich 3 pierwsze zostawiłam dla siebie, resztę puściłam w świat. Niewątpliwie bestsellerem (dzięki Wizażowi i blogom) jest kolor 430, ale u mnie się nie sprawdził. Naturalny kolor moich ust jest troszkę ciemny i ten odcień (jak również pin up peach) wyglądają tandetnie i nienaturalnie. Moim faworytem i ulubieńcem jest zdecydowanie 530- ten kolor uwielbiam! Mam średniociemne brązowe włosy, zielone oczy, ciemną oprawę oczu, białe zęby, więc ten kolor idealnie pasuje do mnie. Dodaje mi jednocześnie czegoś radosnego, dziewczęcego, jak i eleganckiego. Mogę nałożyć ją do T-shirta i jeansów, jak i eleganckiej sukienki, pasuje do każdej okazji. Co ciekawe, czerwienie (np. 440) już mniej mi pasują, wyciągają zmęczenie na mojej twarzy, więc używam ich tylko kiedy jestem w naprawdę dobrej formie.

Pomadka nie podkreśla suchych skórek, nadaje ustom lekki błysk, zjada się równo. Można ją nałożyć bez lusterka, krzywdy nie zrobi. Jest całkiem trwała- u mnie nawet jak się zetrze, na ustach zostanie ładny pigment.
    Warto zainwestować w nią przy okazji -40% w drogeriach.
    Trzeba ją mieć zawsze w swojej torebce!

Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Na prawdę świetna. piękne kolory. Nie wałkuje się, nie rozmazuje. Podobają mi sie też kolorowe, fajne opakowania. na wakacje w sam raz. Noszę ją przez cały czas w torebce. Nie zauważyłam, żeby stracił na swojej jakości w te upały. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić aisikkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z ulubionych
  • Mój kolor to 250.
    Na ustach jest fantastyczny. Ładnie pachnie, całkiem nieźle nawilża, ale ja lubię kłaść pod nią jakąś bazę na usta z pomadki carmexa/neutrogeny.

ZALETY
    + duży wybór kolorów
    + piękny kolor 250
    + nieźle nawilża
    + łatwo ją równomiernie rozprowadzić na ustach

WADY
    - niezbyt wytrzymała

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić delciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna uwagi
  • Oceniam kolor 720 Mocha muse

Jedna z ulubionych pomadek. Daje subtelny kolor i nie wysusza. Moje usta są w dość dobrej kondycji, rzadko są przesuszone, więc spokojnie mogłam się obyć bez nakładania pomadki ochronnej w trakcie stosowania produktu maybelline. Kolor można stopniować na ustach, nie zbiera się nieestetycznie w kącikach ust. Opakowanie pomadki może nie zachwyca, ale szpetnie nie jest i dobrze chroni zawartość. Cena promocyjna do przełknięcia. Jest sporo kolorów do wyboru,
    Małym mankamentem jest ukośne zakończenie osłony sztyftu, bo nie można zuzyć szminki do samego konca, ale trzeba przyznać, że wygląda to dość efektownie :P Produkt polubiłam i być może do niego będe wracać, jesli nie skuszę się na jakieś nowości.

Używam tego produktu od: listopad '13- maj'14
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pozycja77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia
  • Mój kolor to 220 Lust For Blush, pomadkę tę poleciła mi miła Pani ekspedientka w jednej pewnej drogerii. I chcę bardzo podziękować tej Pani, że dzięki niej kupiłam tę pomadkę. Kolor bardzo ładny taki zgaszony róż, a na ustach wygląda jeszcze ładniej i do tego jest matowa. Bardzo dobrze nawilża przez co nie potrzebuję dodatkowego nawilżenia bezbarwną pomadką ochronną lub wazeliną. Jednak co do trwałości mam tu trochę uwagi, gdyż szybko się ściera i trzeba usta poprawiać. Fajnie, że przy poprawce nie trzeba używać lusterka, wystarczy pociągnąć nią usta i gotowe. Miły, przyjemny zapach jeszcze bardziej zachęca do malowania nią ust. Cenowo też nie najgorzej czasem za taką cenę można trafić niezłego bubla, ale w tym przypadku cena adekwatna do jakości produktu. Myślę, że to będzie moja pierwsza i nie ostatnia przygoda z tą pomadką.

Ilość zużytych opakowań: 1 ku końcowi

Chcesz pochwalić mama_Julii za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z ulubionych
  • Oceniam kolor 160 - rose of attraction

Po pomadkę sięgam dość często, również bez lusterka. Mam wrażenie, że lepiej ochrania/nawilża usta niż pomadki ochronne, a przy tym nadaja ładny kolor.
    Będzie chyba pierwsza pomadką, którą skończe do samego końca.
    Wszystko zamknięte w estetycznym opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Chcesz pochwalić Brincadeira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Używam koloru 430 Coral Ambition - jest to prześliczny koralowy odcień.
    mam wrażenie że szminka nawilża moje usta Na pewno je nabłyszcza. Lekko koloryzuje usta i nadaje im połysk. Bardzo trafia do mnie żelowa formuła pomadki Do tego to śliczne opakowanie
    Odejmuję pół gwiazdki za trwałość która u mnie wynosi max 2h.Używam tego produktu od: niecały rokIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić whiteskin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam odcień 150.
  • Po pierwszym użyciu moje usta na nią dziwnie zareagowały. Na drugi dzień po przebudzeniu wyglądałam jak karp, usta piekły. Jednak po którymś razie wszystko wróciło do normy . Bardzo ładny, głęboki kolor. Intensywność nie utrzymuje się zbyt długo ale to mi się nawet podoba, ponieważ po jakimś czasie matowieje. Niestety podkreśla suche skórki na ustach. Ładnie komponuje się z oliwkową cerą. Używam tego produktu od: TydzieńIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić iwonccia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie, dobre nawilżenie, ale słaby kolor.
  • Mam odcień bare to be bold. Jest to delikatny beż, który na ustach wygląda nieźle, nie jest to jakaś szałowa szminka, bardziej nawilża niż daje kolor wygląda na ustach jak błyszczyk.

Używam tego produktu od: 6 msc
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Magdalena_Make_up za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekka, codzienna
  • Bardzo delikatna pomadka, pokrywa usta transparentnym kolorem. Wybór kolorów zadowalający, niestety kolory na ustach wyglądają inaczej niż w opakowaniu- bezpieczniej obejrzeć zdjęcia 'ubranych' ust na blogach. Trwałość kiepska, znika w ciągu godziny. Ładnie nawilża, pielęgnuje. Posiadam kolorki Lust for blush i Who wore it red-er. Uwielbiam je za możliwość aplikowania bez lusterka. Polecam, warta wypróbowania-szczególnie w promocyjnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić aprilrain za czytelną i pomocną recenzję?
  • slicznotki
  • Mam 6 odcieni tych szmineczek , sa cudowne.
    Moim ulubionym kolrkiem jest 430 Coral Ambition przecudny jasny koralowy odcien.
    Bardzo przypadl mi do gusut, jestem w trakcie drugiego opakowania tego kolorku

+ odcienie, tylko poza dwoma odcieniamu nude bardzo mi sie podobaja
    +nie przesuszaja ust, nawet lekko nawilzaja
    +kolor mozna budowac
    +nie zbiera sie w kacikach ust
    +dosc trwala, spokojnie ok 4h
    +cena na promocji bardzo przyzwoita

-brak

Chcesz pochwalić majus123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy od koloru
  • Mam dwa kolory: 150 Faint for Fuchsia czyli fuksję oraz 430 Coral Ambition czyli taki jasny, śliczny koral. Oba są cudne!
    Jednakże teraz już wiem, że jeśli kiedykolwiek jeszcze jakąś kupię, to będzie to mocny kolor, bardziej w stylu fuksji niż jasnego koralu.
    Trzeba oczywiście pamiętać, że są to bardziej masełka niż pomadki, więc mają nadawać pólprzezroczysty kolor jednocześnie nawilżając i nabłyszczając.

Fuksja nieco wżera się w wargi, więc pozostaje na dłużej mimo "zjedzenia" masełka czyli tej mokrej warstwy. Natomiast koral nadaje ustom śliczny odcień, taki nude-koral w ciepłej tonacji, ale niestety pozostaje na ustach bardzo krótko. Dlatego właśnie ten kolor najcześciej mam przy sobie, gdy wychodze do miasta albo załatwiam jakieś sprawy - ładnie wygląda, chroni przed wysuszeniem, do kieszeni w sam raz.

Plusy:

- ładnie wyglądają na ustach, nadają naturalny i zdrowy wygląd
    - fuksja dość dobrze trzyma się ust i zostaje z nami na dłużej
    - nawilżają raczej średnio, ale przynajmniej nie wysuszają, co uważam i tak za plus
    - przyjemny zapach, raczej brak smaku

Minusy:

- jezeli mamy odstające suche skórki, to to masełko je podkreśli niestety
    - jasne kolory krótko utrzymują się na ustach

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie używania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Kupiłam tą pomadkę jakiś czas temu, gdy była objęta promocją. Mam co do niej bardzo mieszane odczucia, ale w sumie to lubię ją.
    Zalety:
    -delikatna, idealna na co dzień
    -dość duża gama kolorów
    -całkiem fajne opakowanie
    -gdy nie jem ani nie piję, to całkiem nieźle utrzymuje się na ustach
    -'naturalnie' ściera się
    Wady:
    -jeśli ktoś ma niezadbane usta, to podkreśli np. suche skórki
    -gdy coś zjemy to naprawdę szybko znika z ust
    -jeśli ktoś oczekuje mocno nasyconego koloru, to ten produkt nie jest odpowiedni
    Ja mam zadbane usta, więc ta pomadka nie robi mi krzywdy. Delikatny kolor utrzymuje się około 2h a potem naturalnie ściera się i znika. Ta żelowa formuła jest naprawdę lekka, ale sama nie wiem, czy to plus, czy minus. Mam kolor nr 130.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić monikaszcz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutko
  • Mam odcień 220 Lust fo blush.

Jest to ładny odcień nude, ale niestety tylko w opakowaniu. Na ustach nie daje prawie żadnego koloru, trzeba się nieźle namachać żeby było cokolwiek widać.

+ładne opakowanie
    +niezła gama kolorystyczna
    +można się malować bez lusterka

- bardzo słabo napigmentowana (mój odcień, nie wiem jak inne)
    - podkreśla suche skórki
    - trzyma się na ustach może z godzinę (bez jedzenia i picia)
    - bardziej balsam z delikatnym kolorem niż pomadka
    - cena - za normalną cenę 24 zł na pewno nie jest warta swojej ceny, max. 10zł

Nie wiem czy kupię ponownie. Jeśli tak to na pewno nie lust for blush i na pewno nie w cenie regularnej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić UnsweetCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane odczucia...
  • Oceniam kolor 720 Mocha Muse . Kupiłam ze względu na ładny, delikatny kolor nude. Z jednej strony pomadka jest fajna:
    * ładne kolory
    * świetna konsystencja
    * nawilża
    * ma ładne i wygodne opakowanie

Jednak używam tej szminki dość rzadko. Minusy:
    * kolor jest ładny, ale... nie na ustach. Kompletnie go nie widać. Wygląda jakbym przejechała usta jakimś kremem albo coś. Widać, że mam coś nałożone na usta, ale koloru brak. Nie wiem jak z innymi kolorami, czy jest tak samo, czy tylko ten tak ma...
    * bardzo podkreśla suche skórki. Jak tylko mam trochę suche usta, albo nieestetyczne skórki, ta pomadka podkreśla je jeszcze bardziej...

Najbardziej zawiódł mnie właśnie ten kolor, ale pomadka sama w sobie jest super. Może zobaczę kiedyś inne kolory z ciekawości przy okazji jakiejś promocji

Używam tego produktu od: niecałego roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stars3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna
  • Oceniam kolor 160

Kolejny raz przekonałam się, jak świetne pomadki produkuje Maybelline. Za taką cenę nie znajdziemy lepszych. Color Whisper to niesamowicie lekka na ustach i nawilżająca szminka o pięknych letnich kolorach. Na ustach praktycznie jej nie czuć, za to doskonale je pielęgnuje i nawilża. Nie mam żadnej innej kolorowej pomadki, która tak dobrze nawilżałab usta. Kolor jest wyraźny, ładnie się błyszczy. Spokojnie można ją aplikować bez lusterka, sztyft jest bardzo wygodny, opakowanie estetyczne i trwałe. Podoba mi się też zapach. Trwałość nie jest może najlepsza na świecie, ale to nie ma być szminka trwała, tylko pielęgnująca i nadająca kolor. Z tych zadań wywiązuje się w pełni.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić madulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • A miało być tak pięknie
  • Robiłam aż trzy podejścia do tej pomadki. Patrzyłam na recenzje i nie mogłam się nadziwić, czy ja kupuje jakąś inną szminkę, czy po prostu trafiam na wybrakowane modele? Dochodzę jednak do wniosku, że nie mogły mi się trafić aż 3 wybrakowane egzemplarze.

Plusy:
    - mocno napigmentowana
    - trwała (u mnie pigment trzyma ok 4-5 godzin)
    - daje chwilowe uczucie nawilżenia

Minusy:
    - kolor na ustach wygląda zupełnie inaczej niż w opakowaniu - 530 zamiast głęboką czerwienią jest tandetnie wyglądającym ostrym różem, 440 nie jest intensywną pomarańczą tylko nietwarzową czerwienią, a 220 to nie ładny nudziak, tylko gwarantowany efekt trupa
    - ściera się zostawiając cały kolor na brzegach ust, co nie wygląda ciekawie
    - wysoka cena, jak na taką jakość
    - przy próbie aplikacji więcej niż jednej warstwy zaczyna się rolować

Color Whisper dyskwalifikują przede wszystkim nietwarzowe kolory, w których wygląda albo jak plastikowa lala albo jak umierająca panna młoda.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić strawberry_blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warto
  • Szminka ma wiele bardzo fajnych kolorów ale uważam, że nie jest warta wydawania nawet złotówki. Kolor mało napigmentowany, szminka przypomina raczej delikatny balsam do ust jednak nie nawilża tak jakbym tego oczekiwała. Ponadto podkreśla suche skórki, szybko schodzi z ust, jest bardzo nietrwała i nie wygląda zbyt dobrze. Wolę posmarowac usta zwykłym balsamem, który delikatnie podkreśli kolor moich ust.

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Piękna pomadka, nawilża, nie podkreśla suchych skórek. Delikatny kolor nie rzuca się w oczy tylko nadaje ustom subtelności. Piękne opakowanie jest bardzo skromne, ale gustowne.Jedyne co mnie zniechęca, to jej cena. Skusiłam się a nią na promocji w Rossmanie -40%

Używam tego produktu od: listopada
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Enviaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekka, delikatna- idealna na co dzień
  • Jej zakup okazał się strzałem w dziesiątkę.
    Posiadam szminkę o numerze 120 Pental Rebel- odcień różu. Ma elegancje i bardzo praktyczne opakowanie.
    Przyjemnie pachnie, jest trwała, nie ściera się - kolor na ustach utrzymuje się bardzo długo 4-5h. Lekko nawilża, świetnie się sprawdza jeżeli chodzi o dzienny makijaż - lekki i delikatny.
    Planuję zakup 3 innych kolorków do kolekcji)
    Cena jest przystępna, a poza tym często można zakupić ją na jakiejś fajnej promocji
    Polecam, warto ją mieć w swojej torebce

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki kolor na dzień.
  • 220 LUST FOR BLUSH

Zalety :
    - Opakowanie ładne, estetyczne, ciekawe, kolorowe ze srebrnymi elementami. Nie zacina się, nie otwiera się samo.
    - Piękne kolory. 220 subtelnie podkreśla usta, idealna na co dzień (na wieczór za delikatna), podbija urodę. Kolor "bezpieczny", nienachalny.
    - Zapach tak delikatny, praktycznie niewyczuwalny.
    - Bardzo dobrze się rozprowadza.
    - Na ustach daje lekki efekt szminko-balsamu.
    - Nie zbiera się w załamaniach.
    - Delikatnie nawilża.
    - Nie podrażnia ani nie uczula.
    - Nie podkreśla suchych skórek.
    - Subtelna gama kolorystyczna.
    - Bez obaw można malować się bez lusterka.

Wady :
    - Regularna cena produktu.
    - Niewydajna.
    - Szybko znika z ust.
    - Nie nawilża dostatecznie.
    - Opakowanie z czasem "obdrapuje się", srebrne elementy są nieestetycznie obłapane.
    - Smuży nałożona grubszą warstwą.
    - Wymaga wielu poprawek w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • m ój ulubiony odcień różu
  • Mam odcień 220 - Lush for blush
    +śliczny kolor brudnego, stonowanego różu, wg mnie idealnie pasujący do każdej urody
    +nie podkjreśla suchych skórek, delikatnie nawilża
    +nie zbiera się w załamaniach w postaci nieestetycznie wyglądających białych smug
    +nie ma zapachu
    +ma fajne opakowanie
    +łatwo dostępny
    +super nadaje się zarówno do dziennych makijaży ale też do tych wieczorowych, keidy stawiam zdecyedowanie na makijaż oka
    +jak na taki mięciutki produkt jest w miarę wydajna
    +/- nie utrzymuje się długo na ustach, ale taki jest urok masełek, więć nie powinnam w sumie brać tego jako minus
    -jest wg mnie jak na tego rodzaju produkt ciut drogawa, ale ja soją sztukę dorwałam na -40% off w Rossmanie

Używam tego produktu od: listopada
    Ilość zużytych opakowań: uzytkuję cały czas tę samą sztukę

Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z najlepszych.
  • Posiadam odcień nr 720 - Mocha Muse - sądzę, że całkiem nieźle oddaje odcień szminki. Również nazwa całej lini pomadek - Color Whisper - jest jak najbardziej adekwatna, kolor na ustach jest subtelny i świetnie "leży". Bez obaw maluję nią usta bez lusterka. Sztyft gładko sunie po ustach.
    Posiadany przeze mnie kolor w minimalnym stopniu zmienia barwę ust i nadaje lekki połysk. Rozważam zakup jakiegoś odważniejszego odcienia.
    Pomadka nie wysusza, a nawet trochę nawilża, choć dla moich bardzo wrażliwych, suchych ust nie wystarcza, jest zbyt lekka. Używam jej w połączeniu z tłustawą pomadką pielęgnującą.

Jedyny minus: cena mogłaby być niższa.

Załączam zdjęcia ( niestety nie jakiejś rewelacyjnej jakości, bo robione telefonem). Kolejno: bez szminki, umalowane usta oraz sam sztyft.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Aguciek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam do nich słabość
  • Obiektywnie rzecz biorąc to wcale nie jest aż taki świetny produkt, jednakże sama nie wiem dlaczego dorobiłam się już trzech odcieni (Orange Attitude, Coral Ambition, Mocha Muse) i nie pogardziłabym kolejnym :P Myślę, że może to być zasługa bardzo estetycznego i eleganckiego opakowania i delikatnego, słodkiego zapachu. Jeśli chodzi o minusy, to przede wszystkim cena jest trochę za wysoka, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak mało jest produktu, co widać po wysunięciu całości. Trwałość też nie jest rewelacyjna. Jasne odcienie mogą podkreślać suche skórki. Ale z drugiej strony kolory są bardzo ładne i pozwalają uzyskać subtelny efekt, nie wysuszają ust, i znikają równomiernie zostawiając ten "szept koloru" Idealne na co dzień, kiedy chcemy lekko podkreślić usta.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić DahliaNoir za czytelną i pomocną recenzję?