Maybelline, Color Whisper Lipstick (Szminka do ust)

Powiększ Maybelline, Color Whisper Lipstick (Szminka do ust)

Zgłoszony przez paradiso perduto

Maybelline ColorWhisper to pigmenty koloru zatopione w transparentnej, żelowej bazie. Jedwabista formuła z lekkim olejkiem jojoba daje uczucie komfortu i nawilżenia ust. 12 odcieni.

Cena: 25zł / 3,3g

• taka sobie ...
  • Kupiłam ją zachęcona ładnym kolorkiem 220 LUST FOR BLUSH i z nadzieją ,że zagości na moich ustach trochę dłużej niż 1h .Niestety przeliczyłam się ,owszem jest to przyjemny produkt : ładny zapach ,przyjemna nawilżająca pomadka ale takiego czegoś mogę się dopatrzyc w tańszych odpowiednikach,np. wibo eliksir. Pomadka okey ale bez jakiegoś wow ,poprostu dobra na co dzień .

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mspeak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejna
  • Kupiłam ją w promocji w Rossmannie -40% i całe szczęście w tym :P Mam nr 440 Orange Attitude i muszę przyznać, że jest beznadziejna :P nie wytrzymuje długo na ustach (może z 1h),rozmazuje się, schodzi nierównomiernie. Miała być pomarańczowa, a robi się czerwona. Efekt bardzo podobny do ochronnej pomadki Nivea Strawberry, tylko że ta kosztuje ok 7zł i pachnie oraz dłużej trzyma się na ustach. Skutecznie mnie wystraszyła, by nie kupić żadnego innego koloru.

Chcesz pochwalić diy22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne ciemne kolory
  • Swego czasu miałam 5 odcieni tej pomadki:
    530 Who wore it reder (ciemny, nieciekawy, brudny róż, który na moich ustach zmienia się w piękny, lekko fuksjowy róż)
    440 Orange Attitude (w opakowaniu jasny pomarańcz, na ustach zmienia się w lekką, dziewczęcą czerwień)
    160 Rose od attraction (neutralny róż, do delikatnego, dziewczęcego makijazu na codzień)
    430 coral ambition
    30 Pin up peach.

Z tych wszystkich 3 pierwsze zostawiłam dla siebie, resztę puściłam w świat. Niewątpliwie bestsellerem (dzięki Wizażowi i blogom) jest kolor 430, ale u mnie się nie sprawdził. Naturalny kolor moich ust jest troszkę ciemny i ten odcień (jak również pin up peach) wyglądają tandetnie i nienaturalnie. Moim faworytem i ulubieńcem jest zdecydowanie 530- ten kolor uwielbiam! Mam średniociemne brązowe włosy, zielone oczy, ciemną oprawę oczu, białe zęby, więc ten kolor idealnie pasuje do mnie. Dodaje mi jednocześnie czegoś radosnego, dziewczęcego, jak i eleganckiego. Mogę nałożyć ją do T-shirta i jeansów, jak i eleganckiej sukienki, pasuje do każdej okazji. Co ciekawe, czerwienie (np. 440) już mniej mi pasują, wyciągają zmęczenie na mojej twarzy, więc używam ich tylko kiedy jestem w naprawdę dobrej formie.

Pomadka nie podkreśla suchych skórek, nadaje ustom lekki błysk, zjada się równo. Można ją nałożyć bez lusterka, krzywdy nie zrobi. Jest całkiem trwała- u mnie nawet jak się zetrze, na ustach zostanie ładny pigment.
    Warto zainwestować w nią przy okazji -40% w drogeriach.
    Trzeba ją mieć zawsze w swojej torebce!

Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Na prawdę świetna. piękne kolory. Nie wałkuje się, nie rozmazuje. Podobają mi sie też kolorowe, fajne opakowania. na wakacje w sam raz. Noszę ją przez cały czas w torebce. Nie zauważyłam, żeby stracił na swojej jakości w te upały. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić aisikkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z ulubionych
  • Mój kolor to 250.
    Na ustach jest fantastyczny. Ładnie pachnie, całkiem nieźle nawilża, ale ja lubię kłaść pod nią jakąś bazę na usta z pomadki carmexa/neutrogeny.

ZALETY
    + duży wybór kolorów
    + piękny kolor 250
    + nieźle nawilża
    + łatwo ją równomiernie rozprowadzić na ustach

WADY
    - niezbyt wytrzymała

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić delciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna uwagi
  • Oceniam kolor 720 Mocha muse

Jedna z ulubionych pomadek. Daje subtelny kolor i nie wysusza. Moje usta są w dość dobrej kondycji, rzadko są przesuszone, więc spokojnie mogłam się obyć bez nakładania pomadki ochronnej w trakcie stosowania produktu maybelline. Kolor można stopniować na ustach, nie zbiera się nieestetycznie w kącikach ust. Opakowanie pomadki może nie zachwyca, ale szpetnie nie jest i dobrze chroni zawartość. Cena promocyjna do przełknięcia. Jest sporo kolorów do wyboru,
    Małym mankamentem jest ukośne zakończenie osłony sztyftu, bo nie można zuzyć szminki do samego konca, ale trzeba przyznać, że wygląda to dość efektownie :P Produkt polubiłam i być może do niego będe wracać, jesli nie skuszę się na jakieś nowości.

Używam tego produktu od: listopad '13- maj'14
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pozycja77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia
  • Mój kolor to 220 Lust For Blush, pomadkę tę poleciła mi miła Pani ekspedientka w jednej pewnej drogerii. I chcę bardzo podziękować tej Pani, że dzięki niej kupiłam tę pomadkę. Kolor bardzo ładny taki zgaszony róż, a na ustach wygląda jeszcze ładniej i do tego jest matowa. Bardzo dobrze nawilża przez co nie potrzebuję dodatkowego nawilżenia bezbarwną pomadką ochronną lub wazeliną. Jednak co do trwałości mam tu trochę uwagi, gdyż szybko się ściera i trzeba usta poprawiać. Fajnie, że przy poprawce nie trzeba używać lusterka, wystarczy pociągnąć nią usta i gotowe. Miły, przyjemny zapach jeszcze bardziej zachęca do malowania nią ust. Cenowo też nie najgorzej czasem za taką cenę można trafić niezłego bubla, ale w tym przypadku cena adekwatna do jakości produktu. Myślę, że to będzie moja pierwsza i nie ostatnia przygoda z tą pomadką.

Ilość zużytych opakowań: 1 ku końcowi

Chcesz pochwalić mama_Julii za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z ulubionych
  • Oceniam kolor 160 - rose of attraction

Po pomadkę sięgam dość często, również bez lusterka. Mam wrażenie, że lepiej ochrania/nawilża usta niż pomadki ochronne, a przy tym nadaja ładny kolor.
    Będzie chyba pierwsza pomadką, którą skończe do samego końca.
    Wszystko zamknięte w estetycznym opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Chcesz pochwalić Brincadeira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Używam koloru 430 Coral Ambition - jest to prześliczny koralowy odcień.
    mam wrażenie że szminka nawilża moje usta Na pewno je nabłyszcza. Lekko koloryzuje usta i nadaje im połysk. Bardzo trafia do mnie żelowa formuła pomadki Do tego to śliczne opakowanie
    Odejmuję pół gwiazdki za trwałość która u mnie wynosi max 2h.Używam tego produktu od: niecały rokIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić whiteskin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam odcień 150.
  • Po pierwszym użyciu moje usta na nią dziwnie zareagowały. Na drugi dzień po przebudzeniu wyglądałam jak karp, usta piekły. Jednak po którymś razie wszystko wróciło do normy . Bardzo ładny, głęboki kolor. Intensywność nie utrzymuje się zbyt długo ale to mi się nawet podoba, ponieważ po jakimś czasie matowieje. Niestety podkreśla suche skórki na ustach. Ładnie komponuje się z oliwkową cerą. Używam tego produktu od: TydzieńIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić iwonccia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij