Revlon, ColorSilk (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ Revlon, ColorSilk (Farba do włosów  bez amoniaku)

Zgłoszony przez misianka

Marka Revlon rozszerzyła swoją ofertę na polskim rynku o farby do włosów ColorSilk w 30 kolorach. Według producenta zapewniają naturalny, jednolity i trwały kolor włosów.
Delikatna formuła nie zawierająca amoniaku oraz bogata w proteiny jedwabiu odżywka po farbowaniu wnikają w każde pasmo, dzięki czemu włosy stają się jedwabiste i lśniące. Koloryzacja Revlon ColorSilk z filtrami UV zapewnia naturalny, jednolity kolor włosów od nasady aż po same końce, który pozostaje trwały także między kolejnymi farbowaniami.
Delikatna formuła nie zawierająca amoniaku oraz bogata w proteiny jedwabiu odżywka po farbowaniu wnikają w każde pasmo, dzięki czemu włosy stają się jedwabiste i lśniące. Wysoka jakość farb jest wynikiem testów przeprowadzanych w salonach fryzjerskich. Efekt koloryzacji jest naturalny i jednolity, a kolor odporny na blaknięcie.
Kosmetyk zawiera filtry UVA/UVB, które pochłaniają promienie ultrafioletowe, chroniąc włosy przed płowieniem i szkodliwym działaniem promieni słonecznych. W efekcie kolor pozostaje świeży i naturalny na dłużej, a wygodny aplikator zapewnia bardzo precyzyjne i łatwe nakładania farby.

Cena: ok. 25zł / 132ml

• szkoda pieniędzy
  • Nie wiem skąd się biorą niektóre recenzje, ale moim zdaniem jest to jedna z gorszych farb. Miałam kolor 41 średni brąz. Kolor nie chwycił równomiernie a odrost przy skórze rozjaśnił się i odróżnia się od reszty włosów. Dodatkowo jak dla mnie kolor jest zbyt rudy. Miał być średni brąz a jest rudy nierównomierny brąz . Kolor wyszedł jaśniejszy niż na opakowaniu.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Chcesz pochwalić _Nelly_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na TAK!
  • Moim naturalnym odcieniem włosów jest średni brąz i taki też wybrałam kolor farby Revlon. Ze względu na pojawiające się coraz częściej siwe włosy w końcu musiałam zdecydować się na ich koloryzację. Na początku u fryzjera, później sama w domu eksperymentowalam z pewną farbą w piance z schwarzkopfu...gdzie włosy wyszły zupełnie czarne! a kupiłam czekoladowy brąz. Po czasie nie potrafiłam "dogonić" kolorem włosy tuż przy głowie z tymi na końcach i zrezygnowana wróciłam do fryzjera. Teraz jestem na etapie zakrywania ombre. I ze względu na oszczędność znów kupiłam sama farbę. Co prawda zafarbowalam dziś, ale kolor jest tak piękny (i nie czarny!!!), wygląda bardzo naturalnie, a odżywka dołączona do farby jest po prostu cudem. Ciekawe czy da się ją gdzieś kupić ;-) Włosy mają niesamowity kolor, są miękkie, delikatne i miłe w dotyku. Jedno opakowanie starczyło mi na całe włosy a mam do łopatek. Jak na razie jestem na tak.

Używam tego produktu od: 1 dzien
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić Blayke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne kolory .Niepowtarzalne .Pokrywają siwe włosy.
  • Oprócz pięknej barwy , duży wybór kolorów innych niż dostępne na rynku , bogactwo odcieni to nic dobrego w tej farbie nie ma SZKODA WIELKA SZKODA .Włosy po nich sa sztywne jak druty ! Nikt mi nie wciśnie,że są miękkie i delikatne KOSZMARNIE SZTYWNE !
    Duża ilość odcieni tylko w wybranych sklepach !

Używam tego produktu od: trzech miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • nietrwała, drażniąca, przesuszająca
  • [oceniam nr 30, ciemny brąz]

Któraś z dziewczyn niżej napisała, że jeśli farba nie ma amoniaku, a jednak jest koloryzacją trwałą, musi mieć w składzie inne chemiczne dziadostwo.
    Nic dodać, nic ująć, zresztą całe to trwałe i niby łagodne farbowanie bez amoniaku, to jeden marketingowy bajer.

Moje włosy - długie, mocne, zadbane. Naturalny kolor - brąz z kilkoma siwymi pasmami. Od lat farbuję na ciemny brąz.

Teraz też użyłam ciemnego brązu.
    Kolor piękny do 2-3 myć, później zaczyna się w zastraszającym tempie wymywać. W efekcie po 10 dniach od farbowania miałam przy skórze coś potwornego - intensywnie rudy kasztan. Makabra, bo nie lubię rudych tonacji. Na siwych pasmach farba spłukała się jeszcze szybciej.

Dodatkowo: farba BARDZO drażni skórę w czasie farbowania, piecze.

Po spłukaniu farby wyjęłam z odpływu wanny dużo włosów, co przy farbowaniu farbami z amoniakiem mi się nie zdarza.

Włosy po wysuszeniu w ładnym kolorze, ale bardzo niemiłe w dotyku, filcowate.

Farba niewydajna, ledwo wyrobiłam się w 2 opakowaniach (włosy za łopatki).

Biorąc pod uwagę, że musiałam wjechać z fryzjerską maską ratującą włosy, była to bardzo kosztowna porażka.

Stanowczo odradzam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić EveDAnge za czytelną i pomocną recenzję?
  • revlon colorsilk 60 ciemny popielaty blond
  • Po wielu nieudanych przygodach z dochodzeniem do wymarzonego blondu postanowiłam wrócić do bardziej naturalnego odcienia.

Wybór padł na zachwalny odcień 60.
    Zależało mi na ochłodzeniu blondu, który wyraźnie zżółkł i stracił blask.

Farba w użyciu bardzo przyjemna, nie śmierdzi i nie szczypie.

Bardzo fajna odżywka po koloryzacji w załączeniu, ale tylko na jeden raz.

Wygodne opakowanie, gdyż nie trzeba używać dodatkowo miseczki.

Farbę trzymalam przepisowo 20 minut na odrostach i jakieś kolejne 5-7 na reszcie włosów.

Odrost wyszedł ciepły, wpada w rudy ton, bardziej jasny kasztan niż popielaty blond.

Pozostała część włosów natomiast wyszła ładnie, kolor się ochłodził, równomietnie pokrył wszystkie włosy.

Podsumowując, farba sprawdziła się , kładziona na uprzednio farbowane włosy. Przy naturalnych odrostach kolor wyszedł całkowicie inny.

Mam mieszane odczucia i nie wiem czy zaryzykowałabym drugie podejście.

Używam tego produktu od: użyłam jeden raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martuszka087 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam!
  • Zakupiłam farbę Revlon zniechęcona farbami L'Oreal (które w większości jeżeli chodzi o blond pozostawiają żółte pasma na włosach! Okropność!) i zachęcona równocześnie pozytywnymi opiniami o farbach Revlon. Uwielbiam odżywki do włosów tej firmy więc długo nie trzeba mnie było namawiać. Zakupiłam farbę bardzo jasny blond popielaty (80). I cóż za rozczarowanie! Z blondem, a już z jasnym blondem, na dodatek z jasnym blondem popiel nie ma to nic wspólnego! Posiadam swój naturalny kolor ciemny blond/szatynka. Na całe szczęście pofarbowałam tylko odrosty, a nie całą głowę. Nie ma to nic wspólnego zarówno z kolorem na opakowaniu (tym akurat najmniej się kieruję, bo raczej nigdy taki nie wychodzi), ani nawet z próbką włosów dostępnych w sklepach. Zazwyczaj kolory na mojej głowie wychodzą podobne do tych pokazanych na tzw. próbkach. Natomiast tutaj ... jedna wielka pomyłka niestety :-(. Kolor wyszedł jakiś taki nijaki ... z blondem jasnym nie ma na pewno nic wspólnego. Jest zdecydowanie ciemny. Już więcej tego produktu nie kupię. Wielkie rozczarowanie :-(

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Beatrice007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uciekać jak najdalej
  • Po przeczytaniu recenzji na wizażu kupiłam ją mamie ma siwe odrosty, skoro jest bez amoniaku stwierdziłam, że może być fajna niestety. Włosy przy skórze popalane tak samo jak i końcówki. Kupiłam kolor coś z ciemną czekoladą. Jak później rozmawiała z fryzjerem, (który pracuje tylko na farbach jogurtowych), ze trzeba dokładnie czytać skład bo jakoś muszą zastąpić amoniak a czasem ten zamiennik jest jeszcze gorszy.
    Po aplikacji strasznie ja głowa piekła a wręcz parzyła.

Używam tego produktu od: 1 aplikacja
    Ilość zużytych opakowań: 1op

Chcesz pochwalić gazelaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Revelacja !
  • CIEMNY POPIELATY BLOND 60

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Odcień jest bardzo naturalny, równomierny i jednolity na odrostach i siwych jak i na poprzedniej farbie. Niesamowicie dobra odzywka. Włosy są miękkie i z połyskiem.Cena wysoka ale efekt wart ceny. Najlepsza farba jaką do tej pory stosowałam. POLECAM

* odrosty farbowałam 20 minut, następnie nałozyłam na reszte farbę na 25 minut.

Jedyny minus to odcień wyszedł o ton ciemniejszy niz na opakowaniu. Następnym razem kupie średni popielaty blond.

Chcesz pochwalić agunia321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobraaa
  • Kupilam odcien 60 - ciemny popielaty blond, poniewaz mialam blond wlosy + odrosty, takze zabralam sie do farbowania iiii.... zostalam mile zaskoczona. Kolor wyszedl troche za ciemny niz na opakowaniu, ale w ciagu kolejnych myc, zrobil sie taki jak na opakowaniu, chlodny, popielaty odcien, moj wymarzony! Po okolo 20 myciach kolor juz nie jest taki sam, zmyl sie, ale wciaz utrzymuje sie na moich wlosach chlodniejszy odcien, w porownaniu do tego zoltka co mialam wczesniej, starych odrostow prawie nie widac, co prawda sa ciemniejsze, ale zrobilo mi sie ladne przejscie Takze polecam ta farbe

Plusy:
    +idealny kolor!!!
    +dosyc trwala
    +nie niszczy wlosow
    +swietna odzywka po koloryzacji

Minusy:
    - troche mi wlosow wypadlo po koloryzacji
    - dostepnosc

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić afyra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmmm....... Nie ciekawie....
  • Skuszona pozytywnymi opiniami o tej farbie, i dodatkowo zachęcona ładnym kolorem na opakowaniu, kupiłam tą farbe nr 45 czyli odcień kasztanowy...
    Rozjaśniałam niedawno włosy, więc byłam przekonana że nie powinno być problemu z pokryciem włosków..
    A efekt?? Włosy kilka tonów ciemniejsze niż na opakowaniu.. Generalnie ciemno rude, wpadające w czerwień.. Póki co nie będę eksperymentować z włoskami że by ich nie stracić, ale nie powalił mnie efekt...

PLUSY
    + nie wywołuje podrażnień,
    + nie śmierdzi,
    + obłędna odrzywka, powinni ją osobno sprzedawać.
    + zafarbowana skóra bez problemu się domywa.

MINUSY
    - cena, kupiłam ją z Rossmanie za 25 zł, w tej cenie można mieć inne, bardziej skuteczne..
    - po umyciu zostaje nieprzyjemny zapach, nie da się go zmyć..
    - po farbie włosy są bardzo sztywne, nie wiem jak po kolejnych myciach, bo tuż po zabiegu ratuje je odżywka.
    - konsystencja nie daje gwarancji że równomiernie się położy farbe,Używam tego produktu od: wczorajIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić santoss za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij