Revlon, ColorSilk (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ Revlon, ColorSilk (Farba do włosów  bez amoniaku)

Zgłoszony przez misianka

Marka Revlon rozszerzyła swoją ofertę na polskim rynku o farby do włosów ColorSilk w 30 kolorach. Według producenta zapewniają naturalny, jednolity i trwały kolor włosów.
Delikatna formuła nie zawierająca amoniaku oraz bogata w proteiny jedwabiu odżywka po farbowaniu wnikają w każde pasmo, dzięki czemu włosy stają się jedwabiste i lśniące. Koloryzacja Revlon ColorSilk z filtrami UV zapewnia naturalny, jednolity kolor włosów od nasady aż po same końce, który pozostaje trwały także między kolejnymi farbowaniami.
Delikatna formuła nie zawierająca amoniaku oraz bogata w proteiny jedwabiu odżywka po farbowaniu wnikają w każde pasmo, dzięki czemu włosy stają się jedwabiste i lśniące. Wysoka jakość farb jest wynikiem testów przeprowadzanych w salonach fryzjerskich. Efekt koloryzacji jest naturalny i jednolity, a kolor odporny na blaknięcie.
Kosmetyk zawiera filtry UVA/UVB, które pochłaniają promienie ultrafioletowe, chroniąc włosy przed płowieniem i szkodliwym działaniem promieni słonecznych. W efekcie kolor pozostaje świeży i naturalny na dłużej, a wygodny aplikator zapewnia bardzo precyzyjne i łatwe nakładania farby.

Cena: ok. 25zł / 132ml

• revlon colorsilk 60 ciemny popielaty blond
  • Po wielu nieudanych przygodach z dochodzeniem do wymarzonego blondu postanowiłam wrócić do bardziej naturalnego odcienia.

Wybór padł na zachwalny odcień 60.
    Zależało mi na ochłodzeniu blondu, który wyraźnie zżółkł i stracił blask.

Farba w użyciu bardzo przyjemna, nie śmierdzi i nie szczypie.

Bardzo fajna odżywka po koloryzacji w załączeniu, ale tylko na jeden raz.

Wygodne opakowanie, gdyż nie trzeba używać dodatkowo miseczki.

Farbę trzymalam przepisowo 20 minut na odrostach i jakieś kolejne 5-7 na reszcie włosów.

Odrost wyszedł ciepły, wpada w rudy ton, bardziej jasny kasztan niż popielaty blond.

Pozostała część włosów natomiast wyszła ładnie, kolor się ochłodził, równomietnie pokrył wszystkie włosy.

Podsumowując, farba sprawdziła się , kładziona na uprzednio farbowane włosy. Przy naturalnych odrostach kolor wyszedł całkowicie inny.

Mam mieszane odczucia i nie wiem czy zaryzykowałabym drugie podejście.

Używam tego produktu od: użyłam jeden raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martuszka087 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam!
  • Zakupiłam farbę Revlon zniechęcona farbami L'Oreal (które w większości jeżeli chodzi o blond pozostawiają żółte pasma na włosach! Okropność!) i zachęcona równocześnie pozytywnymi opiniami o farbach Revlon. Uwielbiam odżywki do włosów tej firmy więc długo nie trzeba mnie było namawiać. Zakupiłam farbę bardzo jasny blond popielaty (80). I cóż za rozczarowanie! Z blondem, a już z jasnym blondem, na dodatek z jasnym blondem popiel nie ma to nic wspólnego! Posiadam swój naturalny kolor ciemny blond/szatynka. Na całe szczęście pofarbowałam tylko odrosty, a nie całą głowę. Nie ma to nic wspólnego zarówno z kolorem na opakowaniu (tym akurat najmniej się kieruję, bo raczej nigdy taki nie wychodzi), ani nawet z próbką włosów dostępnych w sklepach. Zazwyczaj kolory na mojej głowie wychodzą podobne do tych pokazanych na tzw. próbkach. Natomiast tutaj ... jedna wielka pomyłka niestety :-(. Kolor wyszedł jakiś taki nijaki ... z blondem jasnym nie ma na pewno nic wspólnego. Jest zdecydowanie ciemny. Już więcej tego produktu nie kupię. Wielkie rozczarowanie :-(

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Beatrice007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uciekać jak najdalej
  • Po przeczytaniu recenzji na wizażu kupiłam ją mamie ma siwe odrosty, skoro jest bez amoniaku stwierdziłam, że może być fajna niestety. Włosy przy skórze popalane tak samo jak i końcówki. Kupiłam kolor coś z ciemną czekoladą. Jak później rozmawiała z fryzjerem, (który pracuje tylko na farbach jogurtowych), ze trzeba dokładnie czytać skład bo jakoś muszą zastąpić amoniak a czasem ten zamiennik jest jeszcze gorszy.
    Po aplikacji strasznie ja głowa piekła a wręcz parzyła.

Używam tego produktu od: 1 aplikacja
    Ilość zużytych opakowań: 1op

Chcesz pochwalić gazelaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Revelacja !
  • CIEMNY POPIELATY BLOND 60

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Odcień jest bardzo naturalny, równomierny i jednolity na odrostach i siwych jak i na poprzedniej farbie. Niesamowicie dobra odzywka. Włosy są miękkie i z połyskiem.Cena wysoka ale efekt wart ceny. Najlepsza farba jaką do tej pory stosowałam. POLECAM

* odrosty farbowałam 20 minut, następnie nałozyłam na reszte farbę na 25 minut.

Jedyny minus to odcień wyszedł o ton ciemniejszy niz na opakowaniu. Następnym razem kupie średni popielaty blond.

Chcesz pochwalić agunia321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobraaa
  • Kupilam odcien 60 - ciemny popielaty blond, poniewaz mialam blond wlosy + odrosty, takze zabralam sie do farbowania iiii.... zostalam mile zaskoczona. Kolor wyszedl troche za ciemny niz na opakowaniu, ale w ciagu kolejnych myc, zrobil sie taki jak na opakowaniu, chlodny, popielaty odcien, moj wymarzony! Po okolo 20 myciach kolor juz nie jest taki sam, zmyl sie, ale wciaz utrzymuje sie na moich wlosach chlodniejszy odcien, w porownaniu do tego zoltka co mialam wczesniej, starych odrostow prawie nie widac, co prawda sa ciemniejsze, ale zrobilo mi sie ladne przejscie Takze polecam ta farbe

Plusy:
    +idealny kolor!!!
    +dosyc trwala
    +nie niszczy wlosow
    +swietna odzywka po koloryzacji

Minusy:
    - troche mi wlosow wypadlo po koloryzacji
    - dostepnosc

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić afyra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmmm....... Nie ciekawie....
  • Skuszona pozytywnymi opiniami o tej farbie, i dodatkowo zachęcona ładnym kolorem na opakowaniu, kupiłam tą farbe nr 45 czyli odcień kasztanowy...
    Rozjaśniałam niedawno włosy, więc byłam przekonana że nie powinno być problemu z pokryciem włosków..
    A efekt?? Włosy kilka tonów ciemniejsze niż na opakowaniu.. Generalnie ciemno rude, wpadające w czerwień.. Póki co nie będę eksperymentować z włoskami że by ich nie stracić, ale nie powalił mnie efekt...

PLUSY
    + nie wywołuje podrażnień,
    + nie śmierdzi,
    + obłędna odrzywka, powinni ją osobno sprzedawać.
    + zafarbowana skóra bez problemu się domywa.

MINUSY
    - cena, kupiłam ją z Rossmanie za 25 zł, w tej cenie można mieć inne, bardziej skuteczne..
    - po umyciu zostaje nieprzyjemny zapach, nie da się go zmyć..
    - po farbie włosy są bardzo sztywne, nie wiem jak po kolejnych myciach, bo tuż po zabiegu ratuje je odżywka.
    - konsystencja nie daje gwarancji że równomiernie się położy farbe,Używam tego produktu od: wczorajIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić santoss za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielki zawód
  • włosy farbuję rzadko i nie znam się dobrze na farbach. tę kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizazu, ale szybko przekonałam się, że zakup tej farny był błędem. Odcień zupełnie inny na włosach niż na opakowaniu, miał być blond wyszedł rudy, ale gorsze to, że na maksa wysuszyła mi włosy !! teraz są jak siano i za dwa tygodnie wybieram się do fryzjera na wielkie ścięcie włosów. tyle dziękuje, nie polecam !!

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mó hit!
  • Genialna farba, włosy faktycznie są w lepszej kondycji. Kolor piękny (używałam nr 20 Brown Black), nie wypłukuje się szybko, włosy zaraz po farbowaniu uzyskują piękny i lśniący kolor. Odżyka dołączona na fajby jest wprost obłędna. Farba nie uczula, nie piecze w głowę i pachnie naprawde ładnie. W Polsce niestety nie są dostępne wszystkie odcienie, ale zawsze można zamówić je przez internet. Napoewno jeszcze jej użyję, już czeka na mnie zaklupiony kolor 10 (Black). Jedyna wada to to, ze zaraz po fabowaniu kolor odbił się na pościeli, ale biorąc pod uwagę wszystkie plusy, nie jest to aż taki problem. Używam tego produktu od: paru miesięcyIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić jenny_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Długo zastanawiałam się nad wyborem firmy i koloru farby, ponieważ już dawno nie farbowałam włosów, chcąc dać im odżyć po rozjaśnianiu. Połowa moich włosów była w kolorze najzwyklejszego "mysiego" ciemnego blondu, natomiast reszta była lekko rozjaśniona z rudawą poświatą. Granica między tymi kolorami nie była bardzo wyraźna, ale w końcu postanowiłam wyrównać ich kolor. Szukałam bardzo naturalnego koloru ciemnego blondu, czegoś, co równomiernie pokryje zarówno mój naturalny kolor, jak i tę farbowaną resztę. Zdecydowałam się na Revlon w kolorze ciemnego popielatego blondu.
    Kolor włosów modelki na opakowaniu wydaje się być wyjątkowo jasny jak na ciemny blond, ale mimo to postanowiłam zaryzykować po przeczytaniu wielu pozytywnych komentarzy i zdecydowanie się nie zawiodłam!

PLUSY:
    - farba bardzo dobrze i równomiernie pokryła zarówno długi odrost, jak i farbowane włosy
    -wyjątkowo ładny zapach- dotąd jak farbowałam włosy to zapach był bardzo intensywny i nawet do kilku myć utrzymywał się na włosach, jednak po wczorajszym farbowaniu na włosach nie czuć absolutnie nic
    -kolor wyszedł bardzo naturalnie, delikatnie przygasił rudość na moich końcówkach, chociaż w ostatecznym efekcie można dopatrzeć się bardzo delikatnie rudawego odcienia
    - farba jest bardzo wydajna, ma płynną konsystencje- jak zobaczyłam, że całość mieszanki ma 120 ml to przestraszyłam się czy starczy na moje włosy do łopatek, jednak podczas farbowania okazało się, że jakbym się postarała, to i pół opakowania mogłoby zostać (resztę jednak wtarłam we włosy)
    -włosy są bardzo miękkie i gładkie, nie czuję jakiegokolwiek przesuszenia ani szorstkości włosów (w zasadzie są w takiej samej kondycji jak przed farbowaniem)
    - ani trochę nie podrażniła mojej skóry głowy (mimo, że wbrew poleceniu w instrukcji, aby zapewnić dobre rozłożenie farby przy skórze głowy trochę ją powcierałam)
    - ewentualne przybrudzenia farbą w okolicach czoła bardzo łatwo zmyć, farba nie pozostawia mi żadnych plam na skórze

Za ewentualny minus możnaby uznać cenę (około 25 zł), jednak uważam, że farbując włosy nawet co miesiąc, ta różnica w cenie między tańszymi farbami nie jest wysoka w stosunku do jakości, jaką zapewnia farba.

Jak już wspomniałam farbowałam włosy wczoraj i piszę tę recenzję pod wpływem bardzo pozytywnych odczuć i osiągnięcia efektu, na który liczyłam. Mam nadzieję, że kolor utrzyma się na włosach i nie zmieni się znacznie pod wpływem mycia.

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić supermona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Jakieś dwa, trzy miesiące po dekoloryzacji trafiłam na tą farbę, a właściwie na odcień Jasny Miedziany Kasztan. Według mnie nic z kasztanem nie ma wspólnego, jak dla mnie to po prostu rudy ale możliwe, że to też zależy od koloru który aktualnie posiadamy, mój był bardzo jasny, można powiedzieć, że blond. Więc tak, żadnych problemów z tą farbą nie miałam, nie podrażniła mi skóry głowy, nie wysuszyła włosów, no może troszeczkę ale po odżywce nie było już tego nawet czuć. Odnośnie koloru, przepiękny! Taki jaki właśnie chciałam i na dodatego bardzo naturalny! Ile kolor mi się trzyma? Farbowałam gdzies w połowie lutego i przez ten czas nic z włosami nie kombinowałam. Kolor od tamtego czasu nadal się trzyma choć wiadomo nie jest już tak intensywny i pojawiły się odrosty, być może to też dlatego, że używam specjalnej odżywki i kolor mniej się wypłukuje. Farby jest naprawdę dużo przy mojej średniej długości nie wiedziałam co już mam z nią zrobić ale lepiej więcej niż mniej. Moim zdaniem warto spróbować, ja zostaję już przy tym odcieniu i nie będę zmieniać, więc jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: połowa lutego 2014

Chcesz pochwalić teczovaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij