Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Powiększ Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Zgłoszony przez annajustyna

Preparat zawiera ekstrakt z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

Skład: Aqua, Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate, Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine, Propylene Glycol / Glycerin / Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Propandeiol / Scutellaria Baicalensis Extract, Glycerin / Hypoxis Rooperi Rhizome Extract / Caesalpinia Spinosa Gum, Polysorbate 80, Propylene Glycol / Caviar Extract, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol / metylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone, Lactic Acid, Parfum.

• Więcej rozczarowań niż oczarowań
  • Serum kupiłam w zestawie z płynem micelarnym za ok. 20 zł.
    Uważam, że to uczciwa cena za jakość zamkniętą w butelce. Gdyby cena była wyższa, końcowa ocena byłaby niższa

Obawiałam się brzydkiego zapachu specyfiku, a tu zaskoczenie: serum pachnie przyjemnie i (słodkawo; trochę pomarańczy, trochę nienachalnej truskaweczki).

Opakowanie estetyczne.
    Niezły marketingowy bajer z tą pipetką (apteczno-uzdrawiające skojarzenia), ale nie wiem czy dobry przy gęstym płynie.
    Aby napoić skórę twarzy trzeba kilkakrotnie nabierać porcje serum do zakraplacza.

Teraz działanie:
    Zauważalna poprawa, ale nie spektakularna.
    Bioliq doskonale działa na suche skórki. Zaraz po zastosowaniu znikają też większe przesuszenia (ale to akurat jest efekt krótkotrwały). I tyle.

Po zastosowaniu twarz nie klei się, ani nie błyszczy. Preparat nie wałkuje się na skórze.

Podrażnień i uczuleń po zastosowaniu nie zauważyłam.

A jednak mój entuzjazm względem tego kosmetyku jest umiarkowany. Spodziewałam się chyba więcej po obietnicy intensywnej rewitalizacji zawartej w nazwie...

Wydajność taka sobie: skóra pochłania przy każdej aplikacji kilka porcji.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: skończone pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marigold_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia zapewnień producenta ale nie żałuję zakupu
  • Myślę, że jak większość, polubiłam ten kosmetyk za ten przyjemny komfort używania Ładnie wygląda, ładnie pachnie, fajnie się nakłada ale rzeczywiście, nie widze żadnych efektów i jest bardzo niewydajne.
    Może szkopuł w tym, że produkt jest dedykowany nastolatkom i młodym kobietom, które i tak mają jędrną skórę a serum ją tylko dopieszcza.
    Niemniej jednak, lubię je stosować, więc daję czwóreczkę, żby nie zaniżać oceny

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie kilka miesięcy temu, aktualnie w połowie drugiego
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić OlaMK za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialnie nawilża!
  • Otrzymałam to serum w GlossyBoxie i szczerze - nie wierzyłam w jego działanie. Odkładałam jego z/użycie tak długo jak tylko pozwalała data ważności. W końcu nie miałam wyjścia, zaaplikowałam wieczorem, i zaczęły się czary. Następnego dnia rano moja przesuszona, podrażniona, naczynkowa cera była NAWILŻONA, ujędrniona, uspokojona. Następnego dnia to samo. Fakt, używam bardzo dużo produktu - ok. dwóch pipetek na aplikację, przez co serum jest mało wydajne, ale mi to nie przeszkadza. Jest to pierwszy kosmetyk od wielu lat, który poradził sobie z przesuszeniem mojej cery, pomimo wypróbowania i stosowania multum drogich, tańszych, aptecznych i ziołowych specyfików. Póki co - kocham to serum! Mam nadzieję, że mnie nie zdradzi.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić beatriss za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój faworyt
  • Bioliq dostałam na urodziny miesiąc temu wraz z płynem miceralnym.Średnio wierzę w "cudowne"działanie takich specyfików ale zaciekawiona stwierdziłam co mi szkodzi i regularnie zaczęłam go stosować.No i pozytywne zaskoczenie gdyż okazał się chyba najlepszym z dotychczasowych serum jakie do tej pory miałam przyjemność stosować.Mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania z lekkim przebarwieniami, do tego po zimie szarą, bez blasku,lekko przesuszoną.
    Serum aplikuję na wieczór, czasem w dzień
    -Zdecydowanie nawilża moją skórę
    -nie powoduje uczucia ściągnięcia jak zwykle po tego typu konsystencji
    - fajnie wygładza skórę-widoczna poprawa jędrności
    -rozświetla-rano cera wygląda na wypoczętą i świeżą a trochę latek już mam i niestety wiek po niej widać
    - Zniknęły małe przebarwienia
    -Fajna żelowa konsystencja,idealnie nadaje się pod makijaż ze względu na brak lekości i dobre wchłanianie
    Póki co minusów brak może poza aplikacją-nie jestem fanką tego typu aplikowania, wolałabym inne wydobywanie serum ,stąd jedna gwiazdka w dół.Na pewno jeszcze zakupię ponownie

Chcesz pochwalić Milennka03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • brak efektów
  • po walce z trądzikiem moja 26letnia cera jest zszarzała, bez jedrności, po prostu brzydka.

bioliq skusił mnie reklamą i recenzjami oraz promocja w SP -18zł

+przyjemność stosowania-wrazenie stosowania b.drogiego produktu
    +ładny zapach,
    +b.szybkie wchłanianie
    +nie zapycha

-zero efektów- minus ten przebija wszystkie plusy....niestety.

nie wiem jak osoba z wymagajacą cerą ale ja ze swoją mieszaną nie zaznałam zadnego efektu przypisanego temu produktowi

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gina164 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalne
  • Serum kupiłam bo chciałam mieć porównanie do serum z Dermedicu. Używałam głownie z nadzieją na nawilżenie mojej wysuszonej skóry. Jedyne, co zrobił na mojej twarzy, to ją przesuszył. Serum z Dermedic jest nieporównywalnie lepsze!

PLUSY:
    +żelowa konsystencja, nietłusta
    +zapach

MINUSY
    - nie spełnia obietnic producenta (zero efektów)
    - mało wydajny
    - pozostawia klejący film, przez co podkład trudniej się rozprowadza
    -skóra jest przesuszona

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Kupiłam, bo reklamowany, bo recenzje były niezłe. Potrzebowałam dobrego produktu nawilżającego.

Nie ma + ani -. Moim zdaniem nie ma nic. Nie robi nic.

Dałam mu szansę, robiąć peeling, by mógł dobrze się wchłonąć, mieć łatwość działania, ale niepotrzebnie. Dla mnie reklama zachwala zalety, których nie ma. Plus dla osób, które go kupiły jest taki, że z racji konsystencji i ilości na pojedynczą aplikację można zużyć go błyskawicznie, a potem ... rozejrzeć się za czymś skutecznie nawilżającym.

Chcesz pochwalić olenka30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre nawilżenie
  • Do zakupu serum skusiły mnie dobre opinie. Było to pierwsze serum w mojej pielęgnacji. Początkowo byłam zachwycona:
    Skóra gładka, bardziej elastyczna, wręcz spijała łapczywie po nałożeniu. Świetnie nawilżało. Suche skórki z którymi się męczyłam zniknęły.I tak w ekspresowym tempie dobrnęłam to połowy buteleczki. Iii...
    Zwyczajnie stwierdziłam, że coś mnie zapycha i grudkuje dodatkowo moją skórę. Szybko odstawiłam ( to był jedyny nowy kosmetyk w mojej kosmetyczce, dlatego zaczęłam od ostawienia tego serum) i od trafiła. Po tygodniu grudki które powstały pod wpływem tego kosmetyki ustąpiły. A ja używam je teraz sporadycznie na bardzo przesuszone miejsca na twarzy (nigdy regularnie) pod krem, bo w ten sposób się sprawdza.
    Cena niewielka, ale ja go już więcej nie kupię.
    Zauważyłam też, że jest niewydajne. Latem może się sprawdzić solo bez kremu.

Chcesz pochwalić markosiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam sięgnąć po to serum, bo moja twarz powoli przypominała buraka, z którego schodzi skórka.

Plusy:
    - bardzo szybko się wchłania, przez co jest świetną bazą pod makijaż,
    - nawilża, napina,
    - nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia,
    - szybko uporał się z moimi suchymi partiami i zmniejszył podrażnienia na twarzy,
    - delikatny zapach.

Minusy:
    - wydajność: stosuję go dwa razy dziennie, moja skóra go wręcz spija, więc jedna kropla nie wystarcza; stosuję od połowy grudnia i już 2/3 produktu za mną
    - pęcherzyki powietrza przy aplikacji, brrr...

Na chwilę zdradziłam go dla innego serum, które dostałam do testów i bardzo szybko zatęskniłam. Na pewno nie jest to moja ostatnia buteleczka

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić mrupen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie...
  • Serum kupiłam zachęcona reklamą. Używałam głownie jako baza pod makijaż. Jedyne, co zrobił na mojej twarzy, to zapchał ją.

PLUSY:
    +wygodna aplikacja
    +żelowa konsystencja, nietłusta
    +zapach
    +ładne opakowanie

MINUSY
    - prawdopodobnie zapchał mnie... podczas używania wyskakiwały mi bolące krostki. Gdy tylko odstawiłam produkt, krostki zniknęły
    - nie spełnia obietnic producenta (zero efektów)
    - mało wydajny
    - pozostawia klejący film, przez co podkład trudniej się rozprowadza; skóra wygląda na przesuszoną

Cena jest niska, lecz nieadekwatna do jakości i wydajności

Chcesz pochwalić beloved7598 za czytelną i pomocną recenzję?