Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Powiększ Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Zgłoszony przez annajustyna

Preparat zawiera ekstrakt z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

Skład: Aqua, Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate, Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine, Propylene Glycol / Glycerin / Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Propandeiol / Scutellaria Baicalensis Extract, Glycerin / Hypoxis Rooperi Rhizome Extract / Caesalpinia Spinosa Gum, Polysorbate 80, Propylene Glycol / Caviar Extract, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol / metylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone, Lactic Acid, Parfum.

• Uwielbiam
  • Sprawia, że cera jest przygotowana na dalsze zabiegi, nie obciąża, poprawia koloryt.
    Formuła jest lekka, nie zatyka porów.
    Używam też jako bazy pod makijaż .
    Opakowanie jest proste i estetyczne, a dozowanie produktu higieniczne. Produkt wydajny i często w promocyjnej cenie ok. 18 PLN.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie szału nie ma
  • Kupiłam ten produkt bo naczytałam się jaki on wspaniały, jak poprawia wygląd skóry, że wyruwnuje koloryt itp.
    Jak dla mnie zero zauważalnych zmian w wyglądzie skóry. Stosowałam go rano i wieczorem na oczyszczoną buźkę. Szybko się wchłaniał i nie pozostawiał tłustych śladów.
    Zapłaciła za niego ponad 30 zł...

Używam tego produktu od: października 2014

Chcesz pochwalić pluskwaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wierzę, że działa, choć efektów nie dostrzegam...
  • Kupiłam to serum w jakiejś mega promocji w SP. Mam cerę mieszaną 30-letnią i od kilku lat regularnie używam różnych serum licząc, że opóźnią procesy starzenia w mojej wiecznie niedospanej i zmęczonej komputerem twarzy.

Różnie to bywa z moim zadowoleniem z serum... Na ogół jestem im niewierna, zmieniam je często wciąż podążając za niedoścignionym ideałem.

I tak będzie w przypadku tego produktu. Jak widać na zdjęciach, produkt jest pomarańczowy, ale nie brudzi wszystkiego dookoła. Nie zostawia tłustej warstwy i szybko się wchłania. W zasadzie współpracuje z każdym kremem, bo i konsystencję ma bardzo wodnistą. Nie ma żadnych wałeczków etc. Nie zapycha i nie tworzą się po nim zaskórniki. Nie podrażnia.

ALE!

Obietnice producenta jak zwykle są mocno na wyrost. Nie zauważyłam ogromnej regeneracji komórek. Nie zauważyłam również poprawy kolorytu i wyrównania przebarwień. Niestety o tej drodze enzymatycznej też nic nie mogę powiedzieć. Serum ogólnie nic nie złuszcza i nic w widoczny sposób nie odnawia.

Używałam tego serum łącznie przez 1,5 miesiąca, regularnie, codziennie na dzień i na noc. Zużyłam całą buteleczkę. Nie widzę żadnego efektu, wolę więc kupić jakieś zwykłe serum z witaminą C w podobnej cenie...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić Cloudberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • też jestem na nie
  • To serum to jakaś porażka. Nie robi nic, używałam go jakieś 3 miesiące i zero efektu. Nie nawilża, nie wygładza, nie odżywia, totalnie nic nie robi. Na mojej twarzy wchłania się w momencie i go po prostu nie ma. Jak bym go wcale nie nakładała. Kupiłam to serum za jakieś 13 zł w promocji, ale uważam, że i tak przepłaciłam. Bardzo dziwny produkt, i nie rozumiem tyle pozytywnych opinii.
    Ale mam z tej firmy krem na naczynka i jest ok, więc tym bardziej nie rozumiem, że to serum nic nie robi.

Chcesz pochwalić ankab123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Mam bardzo podobne odczucia jak osoba pode mną.
    Mam tłustą i wrażliwą cerę i oto moje spostrzeżenia:

plusy:
    -wchłania się do matu
    - nie zostawia tłustego filmu
    -nie zapycha
    - cena i opakowanie

minusy:
    - nie nawilża! mam po nim ściągniętą skórę
    - brak spektakularnych, a w zasadzie jakichkolwiek efektów

Nie wiem, co o nim sądzić, na razie jest w kategorii "nieszkodzące, ale i niepotrzebne".

Generalnie krzywdy nikomu nie powinien zrobić, ale nie liczcie na żadne cuda, działa nie lepiej i nie gorzej niż zwykły krem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bartkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • skąd tyle pozytywnych recenzji? słabiak
  • Dzisiaj z wielką ulgą wytrząsnęłam z buteleczki ostatnią kroplę tego serum. Tak rzuciłam okiem na ocenę ogólną, kilka ostatnich recenzji i aż ciężko mi uwierzyć, że oceniamy ten sam produkt!!

Używałam go bardzo długo, co wcale nie oznacza nadzwyczajnej wydajności. Po prostu w moim wypadku codzienne używanie nie wchodzi w gre.

I tak szybko podsumuję niską ocenę:

- nie odnotowałam minimalnego nawet nawilżenia, odżywienia czy rewitalizacji, co dla mnie oznacza po prostu brak działania
    - przy regularnym, codziennym stosowaniu zauważyłam lekkie przesuszenie policzków (reszta kosmetyków ta sama), po odstawienie samego serum problem zniknął
    - mam kilka przebarwień, jak były tak są;]
    - kiepściutka wydajność w porównaniu do inncyh produktów w tej kategorii o tej samej pojemności

Co do zalet
    + ładny zapach
    + szklana butelka z pipetą, chociaż resztki i tak trzeba wylewać bezpośrednio z buteleczki
    + niska cena (ale co z tego;])

U mnie produkt się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: od sierpnia?

Chcesz pochwalić malusienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt
  • Mam cerę mieszaną, u mnie sprawdza się idealnie. Stosuję pod podkład i wydaje mi się, że dzięki temu makijaż dłużej trzyma mat (mam porównanie do Tołpa dermo face sebio na dzień, który nie trzymał matu, poza tym skóra nie wyglądała tak dobrze jak po zastosowaniu seum). Błyskawicznie się wchłania. Skóra od pierwszego zastosowania wygląda lepiej, a przy regularnym stosowaniu nabiera ładnego koloru i wygląda po prostu zdrowo. Nie zatyka porów. Ma świeży, przyjemny zapach. Zdecydowanie poleciłabym go każdemu, kto ma skórę problemową. Poprawia ogólną kondycję skóry, co przekłada się na funkcjonowanie zewnętrznych jej warstw. Cena w mojej opinii (szczególnie przy okazjach np. w Superpharmie) nie jest wygórowana, w stosunku do jakości.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić kocarrie za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK, TAK, TAK!!!!
  • Nigdy nie wierzyłam w cudowną moc kosmetyków, aż któregoś razu u siostry zobaczyłam Bioliq. Fajne opakowanie, ciekawa aplikacja, mega przyjemny zapach, spróbować można. To był strzał w 10! Tego mi było trzeba! Brak uczucia ściągania, gdzie w moim przypadku, pracując przy suchym powietrzu grzejników, czy klimatyzacji ciągle odczuwałam ten dyskomfort. Stosuję go rano i wieczorem po demakijażu. Moja buzia bez makijażu wygląda o niebo lepiej, nie wstydzę się wyjść bez makijażu z domu, bo promienna buźka dodaje mi pewności siebie. Zakochałam się po prostu!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania i jestem w trakcie wykończenia 3

Chcesz pochwalić Oluchna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę działa
  • Dostałam go gratis w SuperPharm z rok temu, podczas dużych zakupów. Sama pewnie bym go nigdy nie kupiła, nigdy nie używałam żadnego serum i nie zamierzałam jeszcze przez kilka lat. Stał w szafce dobrych kilka miesięcy aż pomyślałam, niech będzie. I miałam wielkie wow! Wierzyć mi się nie chciało co zrobił z moją twarzą. Rano buzia była rozświetlona, napięta, nawilżona a drobne przebarwienia zniknęły. Przy sumiennym używaniu przebarwienia znikają prawie do zera. Nie wiem czy likwiduje zmarszczki bo takowych jeszcze nie posiadam, co najwyżej mimiczne wokół oczu, tam też nakładam serum, aż na powiekę. Nie szczypie, nie podrażnia, nie łzawią oczy. Cena śmieszna za takie rewelacje, dodatkowo kupiuę go na allegro za 15 zł sztuka więc mam dwie w cenie jednej szt w aptece czy drogerii.

A teraz plusy:
    -rewelacyjnie nawilża
    -rozświetla, likwiduje przebarwienia, wyrównuje koloryt
    -wygładza
    -pięknie pachnie
    -bardzo przyjemna nietłusta konsystencja, bardzo fajnie nakłada się na twarz, nie ma tłustego filmu do którego wsio się lepi
    -nie podrażnia, nie uczula, nawet w okolicy oka
    -idealny pod krem oraz pod makijaż
    -wygodna pipetka (nie lubię pompek, wylewa się wszedzie, tylko nie na rękę)
    -cena
    -likwiduje wiele niedoskonałości, po kilkumiesięcznym stosowaniu odstawiłam podkład, używam jedynie pudru

Wad nie zauważyłam, trochę za szybko się kończy ale za taką cenę można mu wybaczyć. Podsumowując, jest to świetny kosmetyk, w dobrej cenie. Na pewno będę do niego wracać, aczkolwiek chcę spróbować ojeku Clarinsa do twarzy. Szczerze polecam Bioliq!

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 buteleczek po 30 ml

Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt.
  • Dowiedziałam się o tym serum słuchając pochwał koleżanek z pracy. Postanowiłam też go kupić i nie żałuję.
    Moja mama w tym samym czasie kupiła sobie inne serum i nie umywa się do serum bioliq !
    Plusy
    -łatwość aplikacji
    -skóra jędrna i napięta bez uczucia ściągania
    -nie zapycha porów
    -ma fajną pipetkę do nakładania
    -ciekawie pachnie
    -szybko się wchłania
    -miłe uczucie na twarzy podczas używania serum
    Minusy
    - szybko się je zużywa

Na pewno kupię ponownie

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić Nikkula za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij