Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Powiększ Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Zgłoszony przez annajustyna

Preparat zawiera ekstrakt z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

Skład: Aqua, Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate, Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine, Propylene Glycol / Glycerin / Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Propandeiol / Scutellaria Baicalensis Extract, Glycerin / Hypoxis Rooperi Rhizome Extract / Caesalpinia Spinosa Gum, Polysorbate 80, Propylene Glycol / Caviar Extract, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol / metylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone, Lactic Acid, Parfum.

• Świetne!
  • + ładnie nawilża skórę
    + poprawia elastyczność
    + poprawia i wyrównuje koloryt
    + wchłania się ekspresowo do matu
    + przyjemnie pachnie
    + wygodne opakowanie
    + nadaje się pod makijaż
    + nie zapycha
    + przyspiesza gojenie zmian trądzikowych
    + łagodzi podrażnienia

Chcesz pochwalić Madzia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec
  • Używam tego serum już długo, a ostatnio zrobiło się o nim głośno i dobrze! jest to moje ulubione serum. Używam go codziennie przed nałożeniem kremu, wtedy mam wrażenie, że moja skóra dostała dokładnie to, czego potrzebowała Już niewielka ilość wystarczy,żeby pokryć całą twarz. Prawdę mówiąc, jeśli nałożymy za dużo - będziemy się po prostu kleić. Serum ma konsystencję żelu. Świetnie nawilża, wyrównuje koloryt, wygładza mniejsze zmarszczki. Wchłania się naprawdę błyskawicznie. W promocji można znaleźć za około 15zł. Jest bardzo wydajne i naprawdę bardzo polecam

Używam tego produktu od: około roku

Chcesz pochwalić tavariel za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre serum
  • kupilam z ciekawosci potrzebowalam czegos w lecie bo upaly tegoroczne daly sie mojej skorze we znaki, zaplacilam ok 16 zlotych, serum ma pipetke wiec higienicznie dozujemy odpowiednia ilosc a wystarczy niewielka kropla na cala twarz, serum jest zadkie ale nie splywa nie ucieka z rak, swietnie nawilza, delikatnie rozjasnia napina, swietne, ja stosuje zawsze rano pod filtr z vichy, szybko sie wchlania nie kleji sie na skorze, uzywam miesiac jestem w polowie buteleczki, wiec starczy na dwa miesiace, swietny nawilzacz, polecam!!!

Chcesz pochwalić zazwi27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne
  • Kupiłam na promocji w SuperPharm, w sumie nie spodziewając się szału... a tu miłe zaskoczenie

Na początku zaznaczę, że nie mam żadnych problemów z cerą, jest ona nawilżona, nie mam wyprysków, przebarwień, trądziku itp- szukałam więc serum do codziennej pielęgnacji aby podtrzymać poziom nawilżenia.

Zakochałam się...

- zapach: świeży, rześki, naprawdę bardzo przyjemny

- konsystencja: raczej rzadka, lekko oleista ale dzięki temu mała kropelka serum pozwala na pokrycie całej twarzy, druga kropla- na dekolt i szyję

- serum dosyć szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy ale i tak stosuję je tylko na noc bo moja skóra lubi się błyszczeć w ciągu dnia

- serum świetnie nawilża, (nie natłuszcza), skóra jest gładka, napięta, ładnie rozświetlona

Minusów nie zauważyłam- chociaż może wydajność-buteleczka 30ml wystarczyła mi na niecałe 2 miesiące przy stosowaniu raz dziennie

Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Kotusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Szukałam serum, które nawilży moją kapryśną (mieszana, naczynkowa, ze skłonnością do przesuszeń) cerę 35+ i przy okazji nieco spłyci (głównie za skutek nawilżenia) ostatnio zbyt dobrze widoczne linie na czole.

Plusy:
    + nie podrażnia i nie zapycha
    + dobrze się rozprowadza i nie spływa z palców dzięki nieco żelowej konsystencji
    + dobrze się wchłania, choć przy większej ilości zostawała mi na skórze delikatnie lepiąca się powłoczka; mniejsze ilości "wsiąkały" w skórę błyskawicznie i bez śladu
    + w gorące dni serum można rano stosować solo pod krem BB/filtr, na noc czy przy chłodniejszej aurze skóra bez problemu przyjmuje także warstwę kremu
    + solidne szklane opakowanie
    + niska cena

Minus jest jeden: nie widzę pozytywnych skutków używania... A wręcz mam wrażenie, że skóra wygląda gorzej niż te dwa m-ce temu: łatwiej o czerwone placki wołające "pić!", pory niepostrzeżenie zrobiły się szersze, twarz jakby poszarzała...

Nie twierdzę, że to zły produkt, ale dla mnie nieodpowiedni (może po prostu za słaby?), więc więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (jedno)

Chcesz pochwalić aileenn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoite
  • Plusy:
    +wydajne
    +wygodne opakowanie
    +daje uczucie nawilzenia i odswiezenia, delikatnie chlodzi
    +delikatnie pachnie
    +przyzwoita cena
    +nie pozostawia tlustej warstwy

Minusy:
    -myslalam ze nawilzenie bedzie wieksze
    -pipeta nabiera mala ilosc serum

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opkowanie w uzyciu

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • To już moje trzecie opakowanie intensywnie rewitalizującego serum marki Bioliq.

+ bardzo dobry, niezapychający skład produktu
    + szybko się wchłania
    + delikatny, ładny zapach
    + nawilża skórę
    + cena
    + nadaje się do stosowania zarówno pod krem jak i pod makijaż jako baza
    + nie uczula
    + po aplikacji, skóra jest przyjemnie napięta

Minusów nie widzę.

Pomimo zapewnień producenta, produkt na pewno nie eliminuje zmarszczek, rozszerzonych porów czy oraz nie wymodeluje owalu twarzy, ale nie robi tego również żaden inny kosmetyk, niezależnie od tego ile kosztuje i jakiej jest marki.

Serum na pewno nie zaszkodzi, dodatkowo jest w dobrej cenie to dlaczego nie dać mu szansy, a nuż pozytywnie zaskoczy!

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania, obecnie w trakcie zużywania trzeciego

Chcesz pochwalić pmetso28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem pozytywnie zaskoczona!
  • Szukałam czegoś z przeciwutleniaczami, ale ostatecznie zdecydowałam się na eksperyment z bioliq. Raczej z dozą nieufności niż z wielkimi oczekiwaniami.

Przed używaniem tego serum moja cera wyglądała na naprawdę zmęczoną, chociaż wtedy tego nie widziałam. Byłam blada, bo stosuję filtry przez cały rok, na mojej skórze widoczne były przebarwienia potrądzikowe. Teraz wspominam ją również jako szarą. Jej koloryt wyraźnie odcinał się od koloru szyi, dlatego zawsze używałam podkładu, żeby to zatuszować.

Bardzo szybko (po kilku dniach!) zauważyłam zaskakujące efekty działania serum. Mianowicie moja cera odżyła, nabrała innego kolorytu. Przestała być taka chorobliwie wyglądająca, wyglądało to trochę tak jakbym się lekko opaliła bo skóra zrobiła się taka... rumiana. Nie sądziłam, że w ogóle może tak wyglądać! Teraz zdarza mi się nałozyć tylko filtr przeciwsłoneczny, korektor na niedoskonałości i w miasto

-serum ma gęstą konsystencję, więc nie spływa z dłoni
    -ma bardzo ładny zapach
    -szybciutko się wchłania, dosłownie dwie minutki.
    -Jest lekkie, nic nie zapycha, nie pozostawia filmu
    -mogłoby nieco bardziej nawilżać
    -starczyło mi na mniej więcej 1,5 miesiąca codziennego stosowania raz dziennie. Musimy sobie liczyć ok. 1 ml na jedno użycie.
    -Trochę mnie zastanawia, czy przezroczysta buteleczka odpowiednio chroni składniki aktywne, ale przynajmniej widać ile serum ubyło.
    -cena jest bardzo dobra jak na serum o takim działaniu

Na pewno kupię je ponownie!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mojej skórze pomogło
  • Od kilku miesięcy szukam dla sibie nowej metody pielęgnacji cery ponieważ moja tłusta cera zaczęła wysychać, a jednocześnie zmagam się z błyszczeniem. By pokonać przesuszenie szukam czegoś lekkiego, czegoś, co nie obciąży jednocześnie skóry.
    Po jednym opakowaniu mogę stwierdzić, że rezultat był choć nie od razu. Po ok. dwu tygodniach stosowania tego produktu moja skóra przestała się łuszczyć na czole, a dość widoczna zmarszczka pozioma zaczęła znikać i już nie wróciła.
    Kosmetyk aplikuje się dzięki pipetce, bardzo wygodnie. Jednak nie sięga ona po samo dno i pod koniec wydobycie produktu staje się trudniejsze. Ja przez ostatnie kilka aplikacji wytrząsałam po prostu serum na dłoń odwracając butelkę dnem do góry.
    Serum posiada konsystencję płynno - żelową, przyjemnie pachnącą, szybko wchłaniającą się, niepozostawiającą jakiejkolwiek warstwy na skórze. Od razu po aplikacji mogłam nakładać krem. Serum nie powodowało szybszego przetłuszczania się cery, nie zatykało porów, nie podrażniało.
    Wydajność nie zachwyciła. Używałam codziennie na twarz i szyję, rano i wieczorem. Starczyło na ponad miesiąc. Niewiele. Ale cena nie jest wygórowana, więc da się przeżyć.
    Szklana, przeźroczysta buteleczka wygląda bardzo elegancko.
    Poza trudnościami z wydobywaniem pod koniec i marną wydajnością, żadnych innych minusów nie zauważyłam.
    Ponieważ jestem w trakcie testowania innych produktów, które wybrałam do walki z moim problemem, zaznaczyłam, że "nie wiem" czy kupię ponownie, ale bardziej skłaniam się ku odpowiedzi "pewnie tak". Moja skóra polubiła ten produkt, a produkt działa na nią bardzo dobrze

Używam tego produktu od: marzec i tydzień kwietnia 2014 r.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, delikatny
  • + super zapach\\n+ wodnista konsystencja\\n+ szybko się wchłania\\n+ cera staje się delikatniejsza po użyciu\\n+ nie zapycha\\n\\n- słabo wydajne, chociaż starcza mi na 2 miesiące korzystania rano i wieczorem\\n bez promocji za 27 zł w aptece był kupiony,ale nie żałuję \\nPolecam osobom, które nie mają większych problemów, i chcą delikatne nawilżenie \\n \\nJak dla mnie idealny, gdyby tylko starczał na dłużej\\n

Chcesz pochwalić Criceto za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij