Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Powiększ Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Zgłoszony przez annajustyna

Preparat zawiera ekstrakt z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

Skład: Aqua, Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate, Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine, Propylene Glycol / Glycerin / Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Propandeiol / Scutellaria Baicalensis Extract, Glycerin / Hypoxis Rooperi Rhizome Extract / Caesalpinia Spinosa Gum, Polysorbate 80, Propylene Glycol / Caviar Extract, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol / metylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone, Lactic Acid, Parfum.

• Średniak
  • Szukałam serum, które nawilży moją kapryśną (mieszana, naczynkowa, ze skłonnością do przesuszeń) cerę 35+ i przy okazji nieco spłyci (głównie za skutek nawilżenia) ostatnio zbyt dobrze widoczne linie na czole.

Plusy:
    + nie podrażnia i nie zapycha
    + dobrze się rozprowadza i nie spływa z palców dzięki nieco żelowej konsystencji
    + dobrze się wchłania, choć przy większej ilości zostawała mi na skórze delikatnie lepiąca się powłoczka; mniejsze ilości "wsiąkały" w skórę błyskawicznie i bez śladu
    + w gorące dni serum można rano stosować solo pod krem BB/filtr, na noc czy przy chłodniejszej aurze skóra bez problemu przyjmuje także warstwę kremu
    + solidne szklane opakowanie
    + niska cena

Minus jest jeden: nie widzę pozytywnych skutków używania... A wręcz mam wrażenie, że skóra wygląda gorzej niż te dwa m-ce temu: łatwiej o czerwone placki wołające "pić!", pory niepostrzeżenie zrobiły się szersze, twarz jakby poszarzała...

Nie twierdzę, że to zły produkt, ale dla mnie nieodpowiedni (może po prostu za słaby?), więc więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (jedno)

Chcesz pochwalić aileenn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoite
  • Plusy:
    +wydajne
    +wygodne opakowanie
    +daje uczucie nawilzenia i odswiezenia, delikatnie chlodzi
    +delikatnie pachnie
    +przyzwoita cena
    +nie pozostawia tlustej warstwy

Minusy:
    -myslalam ze nawilzenie bedzie wieksze
    -pipeta nabiera mala ilosc serum

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opkowanie w uzyciu

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • To już moje trzecie opakowanie intensywnie rewitalizującego serum marki Bioliq.

+ bardzo dobry, niezapychający skład produktu
    + szybko się wchłania
    + delikatny, ładny zapach
    + nawilża skórę
    + cena
    + nadaje się do stosowania zarówno pod krem jak i pod makijaż jako baza
    + nie uczula
    + po aplikacji, skóra jest przyjemnie napięta

Minusów nie widzę.

Pomimo zapewnień producenta, produkt na pewno nie eliminuje zmarszczek, rozszerzonych porów czy oraz nie wymodeluje owalu twarzy, ale nie robi tego również żaden inny kosmetyk, niezależnie od tego ile kosztuje i jakiej jest marki.

Serum na pewno nie zaszkodzi, dodatkowo jest w dobrej cenie to dlaczego nie dać mu szansy, a nuż pozytywnie zaskoczy!

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania, obecnie w trakcie zużywania trzeciego

Chcesz pochwalić pmetso28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem pozytywnie zaskoczona!
  • Szukałam czegoś z przeciwutleniaczami, ale ostatecznie zdecydowałam się na eksperyment z bioliq. Raczej z dozą nieufności niż z wielkimi oczekiwaniami.

Przed używaniem tego serum moja cera wyglądała na naprawdę zmęczoną, chociaż wtedy tego nie widziałam. Byłam blada, bo stosuję filtry przez cały rok, na mojej skórze widoczne były przebarwienia potrądzikowe. Teraz wspominam ją również jako szarą. Jej koloryt wyraźnie odcinał się od koloru szyi, dlatego zawsze używałam podkładu, żeby to zatuszować.

Bardzo szybko (po kilku dniach!) zauważyłam zaskakujące efekty działania serum. Mianowicie moja cera odżyła, nabrała innego kolorytu. Przestała być taka chorobliwie wyglądająca, wyglądało to trochę tak jakbym się lekko opaliła bo skóra zrobiła się taka... rumiana. Nie sądziłam, że w ogóle może tak wyglądać! Teraz zdarza mi się nałozyć tylko filtr przeciwsłoneczny, korektor na niedoskonałości i w miasto

-serum ma gęstą konsystencję, więc nie spływa z dłoni
    -ma bardzo ładny zapach
    -szybciutko się wchłania, dosłownie dwie minutki.
    -Jest lekkie, nic nie zapycha, nie pozostawia filmu
    -mogłoby nieco bardziej nawilżać
    -starczyło mi na mniej więcej 1,5 miesiąca codziennego stosowania raz dziennie. Musimy sobie liczyć ok. 1 ml na jedno użycie.
    -Trochę mnie zastanawia, czy przezroczysta buteleczka odpowiednio chroni składniki aktywne, ale przynajmniej widać ile serum ubyło.
    -cena jest bardzo dobra jak na serum o takim działaniu

Na pewno kupię je ponownie!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mojej skórze pomogło
  • Od kilku miesięcy szukam dla sibie nowej metody pielęgnacji cery ponieważ moja tłusta cera zaczęła wysychać, a jednocześnie zmagam się z błyszczeniem. By pokonać przesuszenie szukam czegoś lekkiego, czegoś, co nie obciąży jednocześnie skóry.
    Po jednym opakowaniu mogę stwierdzić, że rezultat był choć nie od razu. Po ok. dwu tygodniach stosowania tego produktu moja skóra przestała się łuszczyć na czole, a dość widoczna zmarszczka pozioma zaczęła znikać i już nie wróciła.
    Kosmetyk aplikuje się dzięki pipetce, bardzo wygodnie. Jednak nie sięga ona po samo dno i pod koniec wydobycie produktu staje się trudniejsze. Ja przez ostatnie kilka aplikacji wytrząsałam po prostu serum na dłoń odwracając butelkę dnem do góry.
    Serum posiada konsystencję płynno - żelową, przyjemnie pachnącą, szybko wchłaniającą się, niepozostawiającą jakiejkolwiek warstwy na skórze. Od razu po aplikacji mogłam nakładać krem. Serum nie powodowało szybszego przetłuszczania się cery, nie zatykało porów, nie podrażniało.
    Wydajność nie zachwyciła. Używałam codziennie na twarz i szyję, rano i wieczorem. Starczyło na ponad miesiąc. Niewiele. Ale cena nie jest wygórowana, więc da się przeżyć.
    Szklana, przeźroczysta buteleczka wygląda bardzo elegancko.
    Poza trudnościami z wydobywaniem pod koniec i marną wydajnością, żadnych innych minusów nie zauważyłam.
    Ponieważ jestem w trakcie testowania innych produktów, które wybrałam do walki z moim problemem, zaznaczyłam, że "nie wiem" czy kupię ponownie, ale bardziej skłaniam się ku odpowiedzi "pewnie tak". Moja skóra polubiła ten produkt, a produkt działa na nią bardzo dobrze

Używam tego produktu od: marzec i tydzień kwietnia 2014 r.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, delikatny
  • + super zapach\\n+ wodnista konsystencja\\n+ szybko się wchłania\\n+ cera staje się delikatniejsza po użyciu\\n+ nie zapycha\\n\\n- słabo wydajne, chociaż starcza mi na 2 miesiące korzystania rano i wieczorem\\n bez promocji za 27 zł w aptece był kupiony,ale nie żałuję \\nPolecam osobom, które nie mają większych problemów, i chcą delikatne nawilżenie \\n \\nJak dla mnie idealny, gdyby tylko starczał na dłużej\\n

Chcesz pochwalić Criceto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny mój typ.
  • Świetny, nawilżający, skóra jest delikatna, elastyczna i napięta. Doskonały do stosowania na noc, oraz jako baza pod makijaż, nie zatyka porów. Ładny zapach, szybko się wchłania. Bardzo elegancka buteleczka i sposób aplikacji. Jedyną jego wadą jest szybkie zużywanie się.

Używam tego produktu od: TAK
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 30 ml

Chcesz pochwalić kaayka za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • zalety:
    -przyjemna aplikacja
    -ciekawy zapach i konsystencja(troszkę żelowa)
    -błyskawicznie się wchłania
    -skóra jest nawilżona, rozświetlona, zdrowa, świeża, lekko napięta
    -nadaje się jako baza pod podkład
    -mam wrażenie że rozjaśniło mi przebarwienia
    -cena

wady
    -szybko się kończy

Chcesz pochwalić tyska0001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet niezłe to serum
  • Jestem w trakcie drugiej buteleczki. Pierwszą kupiłam w aptece za....15,90
    Gdy serum się skończyło, poszłam do tej samej apteki i zapłaciłam...18 zł - czyli ciągle nieźle (zwłaszcza, że aptekę mam pod nosem).
    Więc cenowo bardzo przyzwoicie.

Co do działania:
    - przyjemny zapach
    - miła konsystencja
    - uczucie napięcia, ale nie ściągnięcia skóry czyli plus
    - szybko się wchłania
    - cera wygląda jakoś tak rześko
    - rano nakładam po nim krem nawilżający dla cery dojrzałej (aktualnie z serii Douglas Beauty System), a wieczorem przeciwzmarszczkowy Loreal Revitalift 3x, ponieważ samo serum to dla mnie jednak za mało (kobieta 40+)
    - kupiłam je dla efektu "podniesienia owalu twarzy". Czy jest podniesiony? W każdym razie policzki i podbródek nie zwisają, ale wcześniej też trzymały się na miejscu.
    - skóra po serum jest miła w dotyku
    - twarz wygląda zdrowiej
    - eliminacji zmarszczek i rozszerzonych porów nie zauważyłam, ale nie oczekuję tego po żadnym kosmetyku do użytku domowego, bez względu na jego markę i cenę (cudów nie ma - wbrew zapewnieniom niektórych producentów

Jeśli w mojej aptece cena nadal będzie tak korzystna, to kupię następną buteleczkę.
    Używam tego produktu od: 2 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić izabel71 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 159 raz(y)
  • Przyjemne, tanie, ale bez spektakularnych efektów
  • Jest to klasyczny tani kosmetyk co to nie wiedzieć czy działa, czy nie działa, ale bublem nie jest i używa się go bardzo przyjemnie - więc nie zaszkodzi go stosować just in case.

W każdym razie mnie urzekł rzeczami bardziej zewnętrznymi jak solidne, ciężkie apteczne opakowanie z pipetą; no i zapach - coś jak jabłkowo-ciężkawe perfumy z lat 90. Używanie jest bardzo przyjemne, serum nie jest rzadkie jak woda, bardziej żelowo-spienione. Wchłania się błyskawicznie, nie zostawia powłoki na skórze. Dla mnie jest idealne po porannym prysznicu, kiedy trzeba coś szybko w wilgotną cerę wklepać jako pierwsze nawilżenie przed kremem.

Co do tego czy działa: sama nie wiem, a używam go ponad 2 miesiące (btw - jest mało wydajne przez tą "napowietrzoną" konsystencję). Ale tak jest z kosmetykami anti-ageing, w tym przypadku raczej działanie jest znikome, ale przyjemne i nie przynoszące żadnej szkody, że czemu nie kupić kolejnej buteleczki Cera jest nawilżona, gładka, ma się bardzo dobrze, także napewno po to serum jeszcze nie raz sięgnę.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić pris za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij