Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Powiększ Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Zgłoszony przez annajustyna

Preparat zawiera ekstrakt z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

Skład: Aqua, Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate, Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine, Propylene Glycol / Glycerin / Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Propandeiol / Scutellaria Baicalensis Extract, Glycerin / Hypoxis Rooperi Rhizome Extract / Caesalpinia Spinosa Gum, Polysorbate 80, Propylene Glycol / Caviar Extract, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol / metylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone, Lactic Acid, Parfum.

• Nic nie robi....
  • Po pierwszym użyciu skóra wydawała mi się nawilżona. Po każdym kolejnym robiła się bardziej szorstka i dziwna. Zdecydowanie mi nie służył. Na pewno nie działa na plus, w najlepszym przypadku nie działa zupełnie
    W sumie po takiej cenie nie spodziewałam się wiele.
    Teraz używam go do rąk i tu spisuje się bardzo dobrze (nawilża).
    Opakowanie fajnie wygląda ale jest mało praktyczne i mnie irytuje.
    To pierwszy produkt tej firmy jaki kupiłam i chyba po więcej nie sięgnę.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe zużyte głównie do rąk

Chcesz pochwalić _Mikser_ za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• TAK !
  • Zawsze się sprawdza.

Idealny pod makijaż.

Eliminuje uczucie ściągnięcia skóry po myciu.

Uwielbiam zapach, opakowanie.

Higieniczny aplikator.

Żadnych uwag.

Używam tego produktu od: ponad dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk po 30ml

Chcesz pochwalić nikadela za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • serum dostałam od osoby z rodziny którą mega uczuliło ..więc uwaga!!

U mnie też nie specjalnie się sprawdziło

Po pierwsze nie spełnia żadnej z obietnic producenta, nie wpływa na przebarwienia, owal twarzy (jakiś żart że można się tego spodziewać po jakim kolwiek kosmetyku), nie regeneruje, nie nawilża jakoś specjalnie,nie odżywia.

Mam skórę 30 + tak btw

Do tego wszystkiego jest słabo wydajne.. stosowane 2 x dziennie starczyło mi na ok 3 tygodnie (twarz , szyja dekold) a mogła bym ładować jeszcze więcej bo mam wrażenie,że każda ilość się wchłonie. A nie mam skóry suchej a raczej mieszaną.

Ma za mocny zapach (nie lubię perfumowanych tak mocno kosmetyków uważam ,że to zbędne) .

Serum ma dziwną galaretowatą konsystęcje, trudno do końca wydobyć je z opakowania.

Nie kupię więcej.. lepszy efekt osiągam samym żelem z kwasem hialuronowym... a jak dodam olejku czy innych gadżetów to już w ogóle nie ma o czym gadać.

Daje 1,5 gwaiazdki za to ,że krzywdy mi nie zrobiło i za nawet fajne opakowanie. (no lubię matowe szkło )

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Wracam do łask bioliqa i mam nadzieję, że wybaczy mi zdradę to jest to co uwielbiam, jest lekkie, przyjemnie pachnie, twarz jest promienna, delikatna, rozświetlona, szybko się rozprowadza, bardzo szybko wchłania, to jest to czego mi potrzeba!

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Oluchna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda kasy
  • Szkoda, pieniądze wyrzucone w błoto. Stosowałam przez miesiąc na moją problematyczną cerę. Nie zrobił nic, jest zbędny.

-nie nawilża
    -nie rozjaśnia przebarwień
    -ściągał mi strasznie skóre
    -nie poprawił kolorytu skóry

+nie spowodował wysypu krostek
    +nie szczypał

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić LoveSport3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi nic!
  • Serum kupiłam spontanicznie pod wpływem impulsu, bo chciałam odżywić i nawilżyć skórę po ciąży. Niestety zawiodłam się. Serum nie robi nic i chyba też trochę dobrze, bo efektu nawilżenia, odżywienia ani jakiegokolwiek nie było, jednak nie było też po nim zapchania porów i wysypu.
    Używałam go rano i wieczorem dla większego efektu, a jedynym efektem było ubywanie serum w tempie zastraszającym! bardzo niewydajne. Plusy: ładne opakowanie i pipetka - dzięki czemu aplikacja jest łatwa, przyjemna i higieniczna.

Plusy:
    + pipetka i opakowanie

Minusy:
    - nic nie robi z tego co obiecuje producent
    -bardzo niewydajne

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 30ml

Chcesz pochwalić MaleSzczescia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Więcej rozczarowań niż oczarowań
  • Serum kupiłam w zestawie z płynem micelarnym za ok. 20 zł.
    Uważam, że to uczciwa cena za jakość zamkniętą w butelce. Gdyby cena była wyższa, końcowa ocena byłaby niższa

Obawiałam się brzydkiego zapachu specyfiku, a tu zaskoczenie: serum pachnie przyjemnie i (słodkawo; trochę pomarańczy, trochę nienachalnej truskaweczki).

Opakowanie estetyczne.
    Niezły marketingowy bajer z tą pipetką (apteczno-uzdrawiające skojarzenia), ale nie wiem czy dobry przy gęstym płynie.
    Aby napoić skórę twarzy trzeba kilkakrotnie nabierać porcje serum do zakraplacza.

Teraz działanie:
    Zauważalna poprawa, ale nie spektakularna.
    Bioliq doskonale działa na suche skórki. Zaraz po zastosowaniu znikają też większe przesuszenia (ale to akurat jest efekt krótkotrwały). I tyle.

Po zastosowaniu twarz nie klei się, ani nie błyszczy. Preparat nie wałkuje się na skórze.

Podrażnień i uczuleń po zastosowaniu nie zauważyłam.

A jednak mój entuzjazm względem tego kosmetyku jest umiarkowany. Spodziewałam się chyba więcej po obietnicy intensywnej rewitalizacji zawartej w nazwie...

Wydajność taka sobie: skóra pochłania przy każdej aplikacji kilka porcji.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: skończone pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marigold_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia zapewnień producenta ale nie żałuję zakupu
  • Myślę, że jak większość, polubiłam ten kosmetyk za ten przyjemny komfort używania Ładnie wygląda, ładnie pachnie, fajnie się nakłada ale rzeczywiście, nie widze żadnych efektów i jest bardzo niewydajne.
    Może szkopuł w tym, że produkt jest dedykowany nastolatkom i młodym kobietom, które i tak mają jędrną skórę a serum ją tylko dopieszcza.
    Niemniej jednak, lubię je stosować, więc daję czwóreczkę, żby nie zaniżać oceny

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie kilka miesięcy temu, aktualnie w połowie drugiego
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić OlaMK za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialnie nawilża!
  • Otrzymałam to serum w GlossyBoxie i szczerze - nie wierzyłam w jego działanie. Odkładałam jego z/użycie tak długo jak tylko pozwalała data ważności. W końcu nie miałam wyjścia, zaaplikowałam wieczorem, i zaczęły się czary. Następnego dnia rano moja przesuszona, podrażniona, naczynkowa cera była NAWILŻONA, ujędrniona, uspokojona. Następnego dnia to samo. Fakt, używam bardzo dużo produktu - ok. dwóch pipetek na aplikację, przez co serum jest mało wydajne, ale mi to nie przeszkadza. Jest to pierwszy kosmetyk od wielu lat, który poradził sobie z przesuszeniem mojej cery, pomimo wypróbowania i stosowania multum drogich, tańszych, aptecznych i ziołowych specyfików. Póki co - kocham to serum! Mam nadzieję, że mnie nie zdradzi.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić beatriss za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój faworyt
  • Bioliq dostałam na urodziny miesiąc temu wraz z płynem miceralnym.Średnio wierzę w "cudowne"działanie takich specyfików ale zaciekawiona stwierdziłam co mi szkodzi i regularnie zaczęłam go stosować.No i pozytywne zaskoczenie gdyż okazał się chyba najlepszym z dotychczasowych serum jakie do tej pory miałam przyjemność stosować.Mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania z lekkim przebarwieniami, do tego po zimie szarą, bez blasku,lekko przesuszoną.
    Serum aplikuję na wieczór, czasem w dzień
    -Zdecydowanie nawilża moją skórę
    -nie powoduje uczucia ściągnięcia jak zwykle po tego typu konsystencji
    - fajnie wygładza skórę-widoczna poprawa jędrności
    -rozświetla-rano cera wygląda na wypoczętą i świeżą a trochę latek już mam i niestety wiek po niej widać
    - Zniknęły małe przebarwienia
    -Fajna żelowa konsystencja,idealnie nadaje się pod makijaż ze względu na brak lekości i dobre wchłanianie
    Póki co minusów brak może poza aplikacją-nie jestem fanką tego typu aplikowania, wolałabym inne wydobywanie serum ,stąd jedna gwiazdka w dół.Na pewno jeszcze zakupię ponownie

Chcesz pochwalić Milennka03 za czytelną i pomocną recenzję?