Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Powiększ Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Zgłoszony przez annajustyna

Preparat zawiera ekstrakt z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

Skład: Aqua, Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate, Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine, Propylene Glycol / Glycerin / Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Propandeiol / Scutellaria Baicalensis Extract, Glycerin / Hypoxis Rooperi Rhizome Extract / Caesalpinia Spinosa Gum, Polysorbate 80, Propylene Glycol / Caviar Extract, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol / metylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone, Lactic Acid, Parfum.

• Beznadzieja, nic nie robi!
  • Nie polecam tego badziewia. Szkoda kasy na coś co nie robi nic!

To serum nie ma plusów, no chyba, że znaczącym plusem dla kogoś jest neutralny zapach..

minusy:
    -nie robi nic
    -nie nawilża
    -nie rewitalizuje
    -niewydajne
    -skóra nadal wygląda jak wyglądała, czyli na zmęczoną
    -cena 30 złotych to jakieś nieporozumienie, nie jest warte nawet złamanego grosza

równie dobrze mogłam nie nakładać niczego, efekt byłby ten sam, a kto wie czy nie lepszy
    żałuję, że męczyłam się z nim do końca buteleczki, lepiej było wyrzucić do kosza

NIE POLECAM!Używam tego produktu od: używałam ponad pół roku temu Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi nic
  • Kupiłam to serum zachęcona pozytywnymi opiniami na youtubie i w aptece, ale niestety bardzo się zawiodłam. Po pierwsze, jest bardzo mało wydajne, bo jest pełne pęcherzyków powietrza. Po drugie, jest ciężkie w dozowaniu, bo nigdy nie da się nabrać większej porcji pipetą. Po trzecie, nie zauważyłam żadnego dobroczynnego działania na moją skórę. Pół gwiazdki daję za przyjemny zapach i łatwość rozprowadzania.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić tongueuntied za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****
  • szybko się wchłania
    deliktanie pachnie
    nie zostawia tłustego filmu
    świeża, miękka, przyjemna w dotyku skóra
    nie podrażania, nie zapycha
    stosuje na twarz i szyję - widzę wygładzenie

Chcesz pochwalić MrsRybacd za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie tak.

• kupiłam go na bardzo korzystnej promocji w superpharm, za około 15 zł. nigdy nie używałam tego typu serum, zachęcona ceną, opakowaniem (faktycznie sprawia wrażenie "ekskluzywnego" produktu), opisem, a przede wszystkim moją problematyczną ostatnio cerą, kupiłam je.

konsystencja przyjemna, zapach też. nakłada się go bardzo łatwo i szybko, pipetka zdecydowanie w tym pomaga. wchłania się w moją suchą skórę błyskawicznie.

efekty? ja oczekiwałam tylko i wyłącznie regeneracji i nawilżenia skóry. nie mam jeszcze zmarszczek, ani drugiego podbródka.
    jestem zaskoczona, bo pod tym właśnie względem u mnie sprawdza się rewelacyjnie stosuję je od jakiś 2 tygodni i widzę poprawę. skóra jest nawilżona i ma zdecydowanie o wiele bardziej wyrównany koloryt! rozjaśnił przebarwienia- czego kompletnie się nie spodziewałam. nie zatyka porów, pomaga walczyć z moim niewielkim trądzikiem sprawiając, że "niespodzianki" goją się szybciej.
    jestem bardzo zadowolona i jestem pewna, że sięgnę po kolejną buteleczkę.

minusem, myślę że sporym, jest bardzo mała wydajność! po dwóch tygodniach stosowania serum raz dziennie nie mam ponad połowy buteleczki i za to właśnie odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki

Chcesz pochwalić laadyaga za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • nic nie robi
  • Nic nie robi.Nie wydajny. Tylko bardzo ładnie pachnie, ma dość ciekawe opakowanie, i pipetkę co pozwoliło mi myśleć o nim bardzo przyjemnie w chwili zakupu.
    Ale jednak. Wiem że serum nie jest od nawilżenia i raczej po nim należy zastosować krem. Moja skóra szybciutko go spijała i wołała o więcej natychmiastowym ściągnięciem. Zużyłam do końca całą buteleczkę, systematycznie stosując jednak nie widzę aby coś się zmieniło od czasów gdy go nie miałam.
    Odczucie jest takie, że rownie dobrze mogłabym go nie używać. Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić xalex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt w super cenie szczególnie dla cery mieszanej
  • Lekka konsystencja kosmetyku ułatwia aplikację. Ponadto jest bardzo wydajny, do tego nie drażni zapachem. Rano brak na twarzy tłustego sebum - co było moją zmorą. Do tego ładnie napięta skóra już po tygodniu stosowania. Cenowo zakup jest ekonomiczny

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić Nenetka za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Używam tego serum tydzień czasu, to nie aż tak dużo by w pełni ocenić jego działanie, ale mimo wszystko jestem bardzo pozytywnie nastawiona.
    Używam go na noc na krem i czuję, że działa. Mam 30 lat i potrzebuję kosmetyku, który wygładzi moją skórę, pojawiające się zmarszczki mimiczne i przebarwienia. Kładąc się spać czuję na twarzy przyjemną, nie tłustą otoczkę. Rano skóra jest wygładzona.
    Zapach serum jest delikatny, konsystencja odpowiednia, dosłownie dwa "pociągnięcia" pipetką wystarczają by pokryć całą twarz. Jeśli dalej będzie tak dobrze się sprawdzać to kupię kolejne opakowanie, bo cena również jest dobra.
    Dodam też, że używam krem nawilżający na naczynka na dzień tej firmy i też jest dobry.
    A skoro kosmetyki są dobre, typowo apteczne i w przystępnej cenie to po co przepłacać prawda?Używam tego produktu od: od tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić corny13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używam tego serum pod kremowy podkład korygujący Sephory i sprawuje się naprawdę dobrze. Twarz jest napięta ale bez uczucia ściągania i mam wrażenie że bardziej jednolita. Leczy nawet czasem pojawiające się krostki, po prostu szybciej się goją. Jedyny minus to, że szybko ubywa z buteleczki. Nakładam na całą twarz i nie jest to kropla tak jak myslałam. No cóż i tak uważam, że warto.Używam tego produktu od: 3 m-cy Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Masakusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • mało
  • Wchłania się bardzo szybko, po chwili nic nie mam na twarzy dlatego po serum nakładam krem. fajne szklane opakowanie, bardzo łatwa aplikacja, nie zauważyłam specjalnego rozjaśnienia czy rewitalizacji. może być pod podkład, mało wydajny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hope222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne serum
  • Kupiłam pod wpływem reklamy i ciekawości, miał być krem na dzień a wybrałam serum.

Plusy:
    - konsystencja,
    - skład,
    - ekspresowo się wchłania,
    - wygładza,
    - wyrównuje koloryt,
    - rewelacyjnie trzyma się na nim podkład,
    - cena,
    - opakowanie z pipetką.

Minusem – dostępność

Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja podziękuje .....:-(
  • Kupiłam serum pod wpływem reklamy. Fajny polski produkt, z ciekawym składem, w równie ciekawej cenie.
    Jednak nic nie robi tylko ZAPYCHA!
    ZALETY
    -dobrze sie wchałni
    -ma przyjemny zapach
    WADY:
    -zapycha
    -nie nawilża
    NIE ROBI NIC!
    Nie kupie go ponownie gdyż narobił mi troche bałaganu na buzi.Serum wykorzystałam na dłonie.

Używam tego produktu od: 2tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1/2opkakowania

Chcesz pochwalić Viotynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje potrzeby zaspokojone
  • Potrzebowałam rozświetlenia twarzy i lekkiego rozjaśnienia przebarwień - i dostałam to.
    Dodatkowo otrzymałam:
    - ujędrnienie i uelastycznienie skóry (wciągnął mi się już nieco wiszący podwójny podbródek wynikający ze spadku wagi)
    - wygładzenie

Jego plusy to również:
    - na ciepłe dni wystarczy zamiast kremu
    - doskonały pod podkład (podkład zdecydowanie lepiej się trzyma, nie ściera się i wygląda nturalnie)
    - cena

Minusem niewątpliwie jest fakt, że dla niektórych oczekujących odżywienia i wygładzenia zmarszczek może okazać się za mało treściwy i słaby w działaniu, ale dla 30-stek jest idealny

Poza tym pięknie wygląda w tej eleganckiej buteleczce i ładnie pachnie

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić kate_swan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • Myślę, że to serum zawdzięcza swoją sławę w największej mierze niewątpliwie niskiej cenie jak na tego typu produkt A jak się sprawdza?

Serum znajduje się w eleganckiej buteleczce wykonanej z matowego szkła z aplikatorem w postaci pipetki, która bardzo przypadła mi do gustu. Całość sprawia wrażenie produktu z wyższej półki Serum ma pojemność 30ml. Buteleczka dodatkowo zapakowana jest w kartonik z pełnym opisem działania. Konsystencja jest nieco gęstsza od wody i ma złoty kolor. Bez problemu rozprowadza się na skórze i błyskawicznie wchłania niczym woda, pozornie nie pozostawiając żadnego filmu. Zapach jest bardzo przyjemny, lekko słodki, dość trudny do opisanie. Mnie bardzo przypadł do gustu. Jest wyczuwalny podczas aplikacji, ale nie utrzymuje się zbyt długo na skórze. Myślę, że tak mogłoby pachnieć jakieś serum z wyższej półki Skład jest całkiem przyjemny, choć ekstrakt z kawioru znajduje się dość daleko.

Używając tego serum z jednej strony mam wrażenie, że zaraz po aplikacji znika ze skóry, poprawiając jedynie delikatnie koloryt. Nie odczuwam ani nawilżenia, ani tym bardziej jakiegoś odżywienia czy intensywnej rewitalizacji. Z drugiej zaś strony tylko z pozoru znika ze skóry. Po użyciu mam wrażenie, że skóra jest lekko oblepiona tym serum, co na dłuższą metę prowadzi niestety do zapychania porów :/ Sprawdziłam to stosując je przez ponad tydzień na samo czoło. Niestety po tym czasie było ono w opłakanym stanie :/ Stosowane od czasu do czasu nie wyrządza żadnej krzywdy, ale w takim razie po co go używać skoro nie widać efektów?! Wydajność jest raczej słaba. Przy codziennym używaniu raz dziennie starczyłoby na ok miesiąc. Cena jak na serum jest niewątpliwie niska i to chyba największy atut. Dostępne jest w większości aptek oraz oczywiście przez internet

Plusy:

- poprawia koloryt
    - zapach
    - cena
    - szybko się wchłania
    - opakowanie
    - dostępność

Minusy:

- zapycha pory
    - nie nawilża
    - nie rewitalizuje
    - wydajność

Podsumowując: Mam bardzo mieszane uczucia wobec tego serum. Z jednej strony w niskiej cenie otrzymujemy produkt, który jako serum daje nam namiastkę luksusu. Ma eleganckie opakowanie i śliczny zapach. Z drugiej strony brak działania mogłabym mu jeszcze wybaczyć, ale to, że zapycha pory już niekoniecznie. Ostatecznie postaram się zużyć obecną buteleczkę do końca dla przyjemności z opakowania i zapachu, ale na kolejną już na pewno się nie zdecyduję :/

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud miód malina
  • Najlepsze serum jakie miałam z tego przedziału cenowego.
    Super nawilżacz, łagodzi podrażnienia, nałożony w większej ilości przysusza krostki. Bardzo wydajny, super pachnie: lekko nie dusząco. Co najważniejsze zauważyłam zmniejszenie zmarszczek a skóra jest po nim napięta.
    Ja swoje kupuje w aptece internetowej za ok.16zł

Chcesz pochwalić kaska19791102 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • sprawdził się
  • mam cere tłustą, czasaem po kilku godzinach w pracy moj podkład wrecz spłwa, dlatego zachęcona opiniami na forum kupiła Bioliq w aptece. U mnie cena wyższa, bo 30 zł. Sprawdzalam w trzech aptekach i cena tak bardzo się nie różniła, za to wybór marny. W każdym razie, produkt ŚWIETNY, już po trzecim dniu zamtowił moją cerę, co to zmarszczek to po dłuższym używaniu wydają mi sie delikatnie płytsze, w moim odczuciu serum napina skóre, przyjemnie pachnie, co do wydajności to jedno opakowanie starcza mi na miesiąc.

Chcesz pochwalić Tissi za czytelną i pomocną recenzję?
  • 14 zł i cera jak z photoshopa
  • Kupiłam serum i sie w nim zakochałam. Stosuje juz 4 msc i moja cera jest zauważalnie ładniejsa niz przedtem, zmarszczek nie mam a były 3 na czole i po 2 pod oczami, cera wygładzona i uspokojona, piegi zmniejszone, pory sciągnięte, cera nawilżona. Czego chcieć więcej? Mogłoby być dostępniejsze, ja kupuje w aptece gemini w sieci i płacę ok 14zł - a widziałam 3 razy droższe w innych. \\\\n\\\\n NIE ZAMIENIĘ NA ŻADNE INNE BO TO CO SIE SPRAWDZIŁO TO LEPIEJ NIE ZMIENIAĆ\\\\n\\\\n Polecam każdemu i dla młodych i dla starszych. Niewielki koszt a róznice w stanie cery zauważalne. U\\\\n
    Ostatnio uratowałam nim łydki jak była bardzo przesuszona skóra.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić joanna_joanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo, bardzo dobry produkt
  • Nie bede sie w tej recenzji rozpisywac, napisze krotko, ze dla mnie to serum jest naprawde porownywalne do EL, a kosztuje nieporownywalnie mniej.
    Czytalam recenzje poprzedniczek, ze serum nie nawilza wystarczajaco i ze trzeba stosowac mimo wszystko krem. No coz, to nie jest krem, tylko serum. Ja stosuje na noc, po oczyszczeniu buzi, a przed nalozeniem kremu. Tak samo stosuje sie EL...nie solo pod makijaz, a pod krem. Serum wchlania sie blyskawicznie, nie pozostawia tlustego filmu i juz po chwili mozna nalozyc krem pielegnacyjny. Rano nie uzywam, wiec nie wiem jak sie zachowuje pod kremem na dzien i pod makijazem. Efekty zauwazylam juz po kilku dniach: wyrownany koloryt, rozjasniona cera, znikaja oznaki zmeczenia, skora jest lepiej nawilzona. Szybko pobieglam kupic drugie opakowanie na zapas, bo niestety tu, gdzie mieszkam nie jest to dostepny produkt
    Dodam, ze serum pieknie pachnie a opakowanie z pipetka jest nawet wygodne trzeba sie przyzwyczaic

Aha no i wielki plus za cene - co prawda pierwsze opakowanie niezle przeplacilam w Superpharm (30zl), ale drugie kupilam w osiedlowej aptece juz za 20 zl

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, drugie juz zakupione

Chcesz pochwalić sylwinek1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • Serum kupiłam za namową mojej przyjaciółki, która była nim zachwycona i zachwalała pod niebiosa. Ona ma cerę suchą, ja mieszaną, okresowo, w sezonie grzewczym - przesuszoną.

Produkt polski, o bardzo dobrym składzie. Dostępny w prawie każdej aptece. Szklane opakowanie z pipetką, która dozuje idealną ilość produktu na jedną aplikację. Cena śmiesznie niska, za tak dobrą jakość (ja płaciłam w aptece 25zł).

Serum ma idealną konsystencję, pachnie owocowo, jakby lekko cytrusowo.

Serum idealnie się wchłania, nie ma problemu ze stosowaniem pod makijaż. Ja używam codziennie rano i wieczorem. Choć rzeczywiście, przez pierwsze dwa tygodnie czułam bardzo długo po zastosowaniu efekt nawilżenia, teraz wszystko się unormowało.

Niemniej jednak, ja nie mam problemów cerą, a po 4 tygodniowej kuracji buzia jest ładnie rozświetlona i wygładzona.

Serum nie posiada żadnych drobinek.

Buteleczka wystaczyła mi dokładnie na miesiąc.

Jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam.

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre ale nie rewelacyjne
  • Serum używałam w lecie zamiast kremu na noc i sprawdzało się bardzo dobrze. Niestety w okresie jesienno zimowym nawet połączone z kremem nawilżające nie dawało sobie rady z moja przesuszona na skutek okresu grzewczego skórą.

-/+ nawilżanie dobre, ale nie rewelacyjne
    + nie zapycha

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ree za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • nie lubię...
  • Nie lubie, gdy pomimo obietnic kosmetyk nie działa w choćby najmniejszym stopniu.
    Nie lubię, gdy producent mnie "oszukuje", niby kosmetyku jest 30 ml, ale napowietrzony jest jak beza (i pewnie w taki sam sposób).
    Nie lubie gdy kosmetyk jest niewydajny. Ok, nie jest drogi - 15 zł, ale zuzywa sie bardzo szybko.
    Nie lubię nieporęcznych opakowań - gwoli ścisłosci LUBIĘ butelki z pipetką, ale wykonanych w przemyślany sposób. Zakraplacz w serum Bioliq od połowy butelki "chwyta" tylko trochę produktu, przez co musze ponownie go użyć, aby wydostac odpowiednią ilość płynu.

Reasumując: zapowiadało się dobrze: Fajny polski produkt, z ciekawym składem, w równie ciekawej cenie i szacie graficznej. I co? I nic. Zero efektu. Nie mam wielkich wymagań.Szukałam czegoś lekkiego pod krem na zime, do cery tłustej, posttradzikowej, prawie 29 letniej, bez zmarszczek, ale z lekkimi przebarwieniami. Nie wpomaga działania kremu, nałożony solo mógłby właściwie nie istnieć. Jeżeli własnoręcznie ukręcone, najprostsze serum z wit c (za dosownie grosze) ma w mojej skali efektywnosci 11 pkt (na 10 możliwych ) to serum bioliq zasługuje najwyżej na pól punktu - za to, ze nie zapycha.
    Butelczyna ciekawa, nawet można użyć sformułowania ze ładna, ale jest przeźroczysta, przez co dodatkowo obniża możliwości działania kosmetyku. Ok, moze się czepiam, ale zwracam uwage na takie rzeczy. Może Bioliq dostałby punkt więcej, gdyby nie to, ze odnalazłam swoje serumowo - kremowe KWC życia (i to w dodatku naturalne i relatywnie tanie).
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić am85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie!
  • Jestem w trakcie pierwszego opakowania... i ciężko mi dobrnąć do jego końca! A chciałabym je już wykorzystać i zapomnieć, że się skusiłam!
    Napina skórę twarzy, nieznacznie, ale daje się to odczuć, a przy mojej suchej i wrażliwej cerze - jest to raczej odczuwalne jako dyskomfort. Bez stosowania nawilżającego kremu na wierzch nie ma szans, że zasnę z tym serum na twarzy lub wyjdę z domu - uczucie suchości nie pozwala ani na chwilę zapomnieć, że mam "to" na twarzy!
    Cena super - w aptece internetowej jakieś 13-14 zł, ale czasem lepiej dołożyć i używać z przyjemnością, a nie męczyć jak ja teraz...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 - 50 %

Chcesz pochwalić mieciu1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Serdecznie polecam ten produkt
  • Serum uzywam od ok. pół roku.

Higieniczny sposob dozowania produktu.
    Ładnie sie wchlania na skórze.
    Pozostawia skorę nawilżoną, bez uczucia lepkości
    Skora jest gladka.
    Bardzo ladny zapach serum.
    Niska cena ok. 17 zł
    Jedno opakowanie staracza mi na ok. 30 dni (stosuje zazwyczaj rano i wieczorem).

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 (duże)

Chcesz pochwalić Agatha83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity produkt
  • Przyzwoity produkt do aplikacji na noc - pod krem.
    Aplikacja jest wygodna i higieniczna - za to duży plus lub dwa. Szybko się wchłania i delikatnie nawilża skórę. Cena jest przystępna i adekwatna do jakości. Warto więc wypróbować. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre serum
  • Zakupiłam je przypadkiem robiąc większe zakupy przez internet. Przyznam, ze taką cenę nie spodziewałam się wiele, ale bardzo pozytywnie sie zaskoczyłam. Mam suchą skórę, która musi być dobrze nawilżana bym miała szansę uniknąć podrażnień albo sypiących się skórek. Co zauważyłam po zastosowaniu specyfiku:

-Skóra jest po nim wygładzona - mam wrażenie, że wygładziły się drobne zmarszczki (mam 29 lat, więc większych nie mam, nie wiem jak w tym przypadku poradziłoby sobie serum).

-Dość dobrze nawilża, ale na noc wolę coś bardziej nawilżającego.

-Bardzo dobrze nadaje się pod makijaż, podkład nie roluje się, nie waży, równo rozprowadza. Stosuję go też pod kremy bb.

-Jednak,co ważne, nie można nałożyć go zbyt dużo bo wtedy długo się wchłania i klei, czego nie lubię. Na tkiej klejącej warstwie podkłąd lubi się rolować i nieładnie błyszczeć. Trzeba wyczuć ilość jaką przyjmie nasza skóra, ja na przykład na czoło muszę położyć go więcej bo to najsuchsze miejsce na mojej twarzy.

-Wygodna i higieniczna aplikacja też jest niewątpliwą zaletą. Mi wystarcza jedno napełnienie pompki na całą twarz + pół dodatkowo na czoło. stosując niemal codziennie rano zużyłam od półtora miesiąca pół opakowania.

Podsumowując - bardzo dobre serum na dzień - wygładza, rozświetla, utrzymuje nawilżeie, na noc zbyt mało nawilża wymagającą skórę. Dobre pod malijaż.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić korneliszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskoczenie
  • Tyle szumu zrobiło się wokół tego serum, że nie mogłam nie wypróbować, tym bardziej, że cena mocno zachęcająca - około 15zł.
    Serum ma postać gęstego, pomarańczowego żelu zamkniętego w miłym dla oka, szklanym opakowaniu z pipetką. Pipetce udaje się nawet wydobywać kosmetyk z opakowania, co wbrew pozorom wcale takie oczywiste nie jest Wydajność standardowa, używałam tylko na dzień i starczyło na dwa miesiące. Serum dobrze się wchłania, nie pozostawiając dziwnej warstwy, nie roluje się, idealne pod makijaż.
    Ale przejdźmy do działania. Czy hamuje procesy starzenia? Tego rzecz jasna w tym momencie ocenić się nie da, pozostaje mieć nadzieję, że tak jest. Serum posiada za to inne zalety. Świetnie napina skórę, wygładzając drobne linie mimiczne i zmniejszając widoczność porów. Efekt nie utrzymuje się oczywiście dożywotnio ale kilka godzin to i tak niezły wynik. Twarz wygląda świeżo i promiennie, po prostu zdrowo.
    Ogólnie to całkiem dobry kosmetyk, zdecydowanie wart wypróbowania.

Chcesz pochwalić annarosa za czytelną i pomocną recenzję?