Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Powiększ Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące
Produkt dostępny w 42 sklepach. Cena już od 15,68 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez annajustyna

Preparat zawiera ekstrakt z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

Skład: Aqua, Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate, Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine, Propylene Glycol / Glycerin / Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Propandeiol / Scutellaria Baicalensis Extract, Glycerin / Hypoxis Rooperi Rhizome Extract / Caesalpinia Spinosa Gum, Polysorbate 80, Propylene Glycol / Caviar Extract, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol / metylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone, Lactic Acid, Parfum.

• na mnie działa
  • zaczęłam go używać, bo mama dostała w prezencie, z ciekawości postanowiłam "podkraść". zdziwiłam się, że już po kilku dniach regularnego stosowania zobaczyłam efekty.
    plusy:
    - odżywia skórę,
    - wyrównuje delikatnie koloryt (likwiduje drobne plamki, przebarwienia
    - pomaga wygoić drobne ranki
    - nawilża przesuszony naskórek

minusy:
    - konsystencja jest odrobinę lepka więc do czasu wchłonięcia przez skórę, przez kilka minut sprawia wrażenie że coś mam na twarzy

poza tym nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych stosowania. Jednak nie stosuję produktu cały czas, traktuję go raczej jako zastrzyk regeneracyjny, i sporadycznie w przypadku braku problemów ze skórą.

Używam tego produktu od: niecałego roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić Eithanen za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• hmm..nie wiem
  • Pierwszy fakonik dostałam od mamy, która mało go używała więc tym samym efektów też na jej skórze po nim nie było. I zachwyciłam się! Skóra po nałożeniu serum była świetlista, napięta, odczuwałam lekkie mrowienie, podkład świetnie się na nim rozprowadzał (True Match) ogólnie cud miód. Kupiłam następne opakowanie i jakby już to nie ten sam produkt. Cera zdecysowanie się pogorszyła, pojawiło się mnóstwo zaskórników, pryszczy podskórnych, pory są zdewastowane, cera lekko zaczęła się przesuszać, a mam mieszaną/normalną. NIe wiem jak mam go ocenić. Konsystencja produktu jest bardzo przyjemna, lekka, błyskawicznie się wchłania, zapach jest lekki, nieinwazyjny. Wykończę go i nie wiem czy kupię ponownie. Aha i wydajnośc jest dość niska.

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na TAK
  • używam serum pod krem na noc
    świetnie się wchłania, super nawilża i jest bardzo wydajne
    troszkę mu brakuje do mojego ideału ale póki co kupiłam kolejne opakowanie
    bardzo często do kupienia w SP w promocyjnej cenie

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 2

Chcesz pochwalić johambina za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny!
  • Używałam tego serum rano pod makijaż. Skóra po tym produkcie promieniała. Serum fajnie nawilża, wygładza i rozświetla skórę. Idealnie nadaje się pod makijaż.
    Jestem posiadaczką cery mieszanej w kierunku tłustej więc dla dziewczyn z taką cerą ten produkt nada się idealnie, chociaż wydaje mi się że dla innych typów cery też sprawdzi się świetnie.

Zalety
    *rozjaśnia przebarwienia
    * nawilża skórę
    * wyrównuje koloryt
    * wydajny
    * cena
    * dostępność

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić syla_96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Jestem absolutnie zachwycona tym produktem, wreszcie znalazłam coś, co odpowiada moim potrzebom. Przede wszystkim, serum jest tanie, bo kosztuje około 30zł, ładnie pachnie, ma ultralekką konsystencję, wchłania się w kilka sekund i ma widoczne działanie - moja buzia jest gładka, odżywiona, promienna i to po pierwszym zastosowaniu! Po tygodniu jej stan poprawił się diametralnie, stosuję rano i wieczorem pod krem, produkt jest wydajny, ma poręczny aplikator. W zasadzie mogą go używać kobiety w każdym wieku. Super!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szalu, wygladzenia i cudow
  • Spodziewalam sie efektow jak w pieknych kolorowych magazynach. Ale niestety serum robi niewiele. Troche nawilza, jest bardzo wydajne, nie podraznia.

Ale niestety nie redukuje zmarszczek, nie zauwazylam mega poprawy skory. Mysle, ze to po prostu fajny dodatek pod krem, ale na pewno nie odmladzacz.

Plusem jest niska cena i dobra wydajnosc.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MartaCrystal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi....
  • Po pierwszym użyciu skóra wydawała mi się nawilżona. Po każdym kolejnym robiła się bardziej szorstka i dziwna. Zdecydowanie mi nie służył. Na pewno nie działa na plus, w najlepszym przypadku nie działa zupełnie
    W sumie po takiej cenie nie spodziewałam się wiele.
    Teraz używam go do rąk i tu spisuje się bardzo dobrze (nawilża).
    Opakowanie fajnie wygląda ale jest mało praktyczne i mnie irytuje.
    To pierwszy produkt tej firmy jaki kupiłam i chyba po więcej nie sięgnę.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe zużyte głównie do rąk

Chcesz pochwalić _Mikser_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK !
  • Zawsze się sprawdza.

Idealny pod makijaż.

Eliminuje uczucie ściągnięcia skóry po myciu.

Uwielbiam zapach, opakowanie.

Higieniczny aplikator.

Żadnych uwag.

Używam tego produktu od: ponad dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk po 30ml

Chcesz pochwalić nikadela za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • serum dostałam od osoby z rodziny którą mega uczuliło ..więc uwaga!!

U mnie też nie specjalnie się sprawdziło

Po pierwsze nie spełnia żadnej z obietnic producenta, nie wpływa na przebarwienia, owal twarzy (jakiś żart że można się tego spodziewać po jakim kolwiek kosmetyku), nie regeneruje, nie nawilża jakoś specjalnie,nie odżywia.

Mam skórę 30 + tak btw

Do tego wszystkiego jest słabo wydajne.. stosowane 2 x dziennie starczyło mi na ok 3 tygodnie (twarz , szyja dekold) a mogła bym ładować jeszcze więcej bo mam wrażenie,że każda ilość się wchłonie. A nie mam skóry suchej a raczej mieszaną.

Ma za mocny zapach (nie lubię perfumowanych tak mocno kosmetyków uważam ,że to zbędne) .

Serum ma dziwną galaretowatą konsystęcje, trudno do końca wydobyć je z opakowania.

Nie kupię więcej.. lepszy efekt osiągam samym żelem z kwasem hialuronowym... a jak dodam olejku czy innych gadżetów to już w ogóle nie ma o czym gadać.

Daje 1,5 gwaiazdki za to ,że krzywdy mi nie zrobiło i za nawet fajne opakowanie. (no lubię matowe szkło )

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Wracam do łask bioliqa i mam nadzieję, że wybaczy mi zdradę to jest to co uwielbiam, jest lekkie, przyjemnie pachnie, twarz jest promienna, delikatna, rozświetlona, szybko się rozprowadza, bardzo szybko wchłania, to jest to czego mi potrzeba!

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Oluchna88 za czytelną i pomocną recenzję?