Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Powiększ Bioliq Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Zgłoszony przez annajustyna

Preparat zawiera ekstrakt z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

Skład: Aqua, Glycerin / Butylene Glycol / Carborner / Polysorbate 20 / Palmitoyl Oligopeptide / Palmitoyl Tetrapeptide-7 / Sodium Lactate, Glycerin / Coco-Glucoside / Caprylyl Glycol / Alcohol / Glaucine, Propylene Glycol / Glycerin / Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Propandeiol / Scutellaria Baicalensis Extract, Glycerin / Hypoxis Rooperi Rhizome Extract / Caesalpinia Spinosa Gum, Polysorbate 80, Propylene Glycol / Caviar Extract, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol / metylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone, Lactic Acid, Parfum.

• Naprawdę działa
  • Dostałam go gratis w SuperPharm z rok temu, podczas dużych zakupów. Sama pewnie bym go nigdy nie kupiła, nigdy nie używałam żadnego serum i nie zamierzałam jeszcze przez kilka lat. Stał w szafce dobrych kilka miesięcy aż pomyślałam, niech będzie. I miałam wielkie wow! Wierzyć mi się nie chciało co zrobił z moją twarzą. Rano buzia była rozświetlona, napięta, nawilżona a drobne przebarwienia zniknęły. Przy sumiennym używaniu przebarwienia znikają prawie do zera. Nie wiem czy likwiduje zmarszczki bo takowych jeszcze nie posiadam, co najwyżej mimiczne wokół oczu, tam też nakładam serum, aż na powiekę. Nie szczypie, nie podrażnia, nie łzawią oczy. Cena śmieszna za takie rewelacje, dodatkowo kupiuę go na allegro za 15 zł sztuka więc mam dwie w cenie jednej szt w aptece czy drogerii.

A teraz plusy:
    -rewelacyjnie nawilża
    -rozświetla, likwiduje przebarwienia, wyrównuje koloryt
    -wygładza
    -pięknie pachnie
    -bardzo przyjemna nietłusta konsystencja, bardzo fajnie nakłada się na twarz, nie ma tłustego filmu do którego wsio się lepi
    -nie podrażnia, nie uczula, nawet w okolicy oka
    -idealny pod krem oraz pod makijaż
    -wygodna pipetka (nie lubię pompek, wylewa się wszedzie, tylko nie na rękę)
    -cena
    -likwiduje wiele niedoskonałości, po kilkumiesięcznym stosowaniu odstawiłam podkład, używam jedynie pudru

Wad nie zauważyłam, trochę za szybko się kończy ale za taką cenę można mu wybaczyć. Podsumowując, jest to świetny kosmetyk, w dobrej cenie. Na pewno będę do niego wracać, aczkolwiek chcę spróbować ojeku Clarinsa do twarzy. Szczerze polecam Bioliq!

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 buteleczek po 30 ml

Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt.
  • Dowiedziałam się o tym serum słuchając pochwał koleżanek z pracy. Postanowiłam też go kupić i nie żałuję.
    Moja mama w tym samym czasie kupiła sobie inne serum i nie umywa się do serum bioliq !
    Plusy
    -łatwość aplikacji
    -skóra jędrna i napięta bez uczucia ściągania
    -nie zapycha porów
    -ma fajną pipetkę do nakładania
    -ciekawie pachnie
    -szybko się wchłania
    -miłe uczucie na twarzy podczas używania serum
    Minusy
    - szybko się je zużywa

Na pewno kupię ponownie

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić Nikkula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 319 raz(y)
  • Super
  • Na początku nie chciałam uwierzyć w to, że taki produkt istnieje, za tak niską cenę i daje jakiś efekt. Podeszłam do sprawy z dystansem i kupiłam nie od razu, ponieważ jakoś mi się nie spieszyło. W końcu jednak podjęłam decyzję i oczywiście żałuję, że nie kupiłam go wcześniej.

Serum przede wszystkim działa. Zaskoczenie było niesamowite, kiedy po ciążkim dniu nie mogłam zasnąć, a nazajutrz trzeba było wstać do pracy, zdążyć, i jeszcze jakoś w miarę dobrze wyglądać. To serum jest niesamowite, wtedy kaurat używałam go jakoś czwarty- piąty dzień i właśnie pojawiły się efekty, wyrówany koloryt, solidne nawilżenie, ojej, czyżby to tanie serum tak działało, otóż tak.

Na pewno znaczenie ma też fluid- krem Caudalie, który nakładam po wchłonięciu serum, ale tym bardziej jestem zachwycona, że razem dają taki fajny efekt. Od jakiegoś czasu odrywam się od L'Oreala i tych typowych firm, więc jest radość, że coś alternatywnego w ogóle działa, ba, daje tak cudowne efekty.

Serum jest przyjemne w użyciu, pięęęknie pachnie, szybko się wchłania, daje efekty jak wyżej.

Opakowanie ładne, ale trzeba wybaczyć pipetę, no niestety. Cena jest naprawdę zachęcająca, mówi się o sumie poniżej trzydziestu złotych, ja w aptece usłyszałam bardzo niską cenę, osłupiałam, coś około 21 zł. W porównaniu z serum za 350 czy 720 zł Bioliq wychodzi na prowadzenie, bo i cena korzystna, i działanie bardzo dobre.

Pół gwiazdki odejmuję tylko za pipetę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml w użyciu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne!
  • + ładnie nawilża skórę
    + poprawia elastyczność
    + poprawia i wyrównuje koloryt
    + wchłania się ekspresowo do matu
    + przyjemnie pachnie
    + wygodne opakowanie
    + nadaje się pod makijaż
    + nie zapycha
    + przyspiesza gojenie zmian trądzikowych
    + łagodzi podrażnienia

Chcesz pochwalić Madzia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec
  • Używam tego serum już długo, a ostatnio zrobiło się o nim głośno i dobrze! jest to moje ulubione serum. Używam go codziennie przed nałożeniem kremu, wtedy mam wrażenie, że moja skóra dostała dokładnie to, czego potrzebowała Już niewielka ilość wystarczy,żeby pokryć całą twarz. Prawdę mówiąc, jeśli nałożymy za dużo - będziemy się po prostu kleić. Serum ma konsystencję żelu. Świetnie nawilża, wyrównuje koloryt, wygładza mniejsze zmarszczki. Wchłania się naprawdę błyskawicznie. W promocji można znaleźć za około 15zł. Jest bardzo wydajne i naprawdę bardzo polecam

Używam tego produktu od: około roku

Chcesz pochwalić tavariel za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre serum
  • kupilam z ciekawosci potrzebowalam czegos w lecie bo upaly tegoroczne daly sie mojej skorze we znaki, zaplacilam ok 16 zlotych, serum ma pipetke wiec higienicznie dozujemy odpowiednia ilosc a wystarczy niewielka kropla na cala twarz, serum jest zadkie ale nie splywa nie ucieka z rak, swietnie nawilza, delikatnie rozjasnia napina, swietne, ja stosuje zawsze rano pod filtr z vichy, szybko sie wchlania nie kleji sie na skorze, uzywam miesiac jestem w polowie buteleczki, wiec starczy na dwa miesiace, swietny nawilzacz, polecam!!!

Chcesz pochwalić zazwi27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne
  • Kupiłam na promocji w SuperPharm, w sumie nie spodziewając się szału... a tu miłe zaskoczenie

Na początku zaznaczę, że nie mam żadnych problemów z cerą, jest ona nawilżona, nie mam wyprysków, przebarwień, trądziku itp- szukałam więc serum do codziennej pielęgnacji aby podtrzymać poziom nawilżenia.

Zakochałam się...

- zapach: świeży, rześki, naprawdę bardzo przyjemny

- konsystencja: raczej rzadka, lekko oleista ale dzięki temu mała kropelka serum pozwala na pokrycie całej twarzy, druga kropla- na dekolt i szyję

- serum dosyć szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy ale i tak stosuję je tylko na noc bo moja skóra lubi się błyszczeć w ciągu dnia

- serum świetnie nawilża, (nie natłuszcza), skóra jest gładka, napięta, ładnie rozświetlona

Minusów nie zauważyłam- chociaż może wydajność-buteleczka 30ml wystarczyła mi na niecałe 2 miesiące przy stosowaniu raz dziennie

Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Kotusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Szukałam serum, które nawilży moją kapryśną (mieszana, naczynkowa, ze skłonnością do przesuszeń) cerę 35+ i przy okazji nieco spłyci (głównie za skutek nawilżenia) ostatnio zbyt dobrze widoczne linie na czole.

Plusy:
    + nie podrażnia i nie zapycha
    + dobrze się rozprowadza i nie spływa z palców dzięki nieco żelowej konsystencji
    + dobrze się wchłania, choć przy większej ilości zostawała mi na skórze delikatnie lepiąca się powłoczka; mniejsze ilości "wsiąkały" w skórę błyskawicznie i bez śladu
    + w gorące dni serum można rano stosować solo pod krem BB/filtr, na noc czy przy chłodniejszej aurze skóra bez problemu przyjmuje także warstwę kremu
    + solidne szklane opakowanie
    + niska cena

Minus jest jeden: nie widzę pozytywnych skutków używania... A wręcz mam wrażenie, że skóra wygląda gorzej niż te dwa m-ce temu: łatwiej o czerwone placki wołające "pić!", pory niepostrzeżenie zrobiły się szersze, twarz jakby poszarzała...

Nie twierdzę, że to zły produkt, ale dla mnie nieodpowiedni (może po prostu za słaby?), więc więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (jedno)

Chcesz pochwalić aileenn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoite
  • Plusy:
    +wydajne
    +wygodne opakowanie
    +daje uczucie nawilzenia i odswiezenia, delikatnie chlodzi
    +delikatnie pachnie
    +przyzwoita cena
    +nie pozostawia tlustej warstwy

Minusy:
    -myslalam ze nawilzenie bedzie wieksze
    -pipeta nabiera mala ilosc serum

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opkowanie w uzyciu

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • To już moje trzecie opakowanie intensywnie rewitalizującego serum marki Bioliq.

+ bardzo dobry, niezapychający skład produktu
    + szybko się wchłania
    + delikatny, ładny zapach
    + nawilża skórę
    + cena
    + nadaje się do stosowania zarówno pod krem jak i pod makijaż jako baza
    + nie uczula
    + po aplikacji, skóra jest przyjemnie napięta

Minusów nie widzę.

Pomimo zapewnień producenta, produkt na pewno nie eliminuje zmarszczek, rozszerzonych porów czy oraz nie wymodeluje owalu twarzy, ale nie robi tego również żaden inny kosmetyk, niezależnie od tego ile kosztuje i jakiej jest marki.

Serum na pewno nie zaszkodzi, dodatkowo jest w dobrej cenie to dlaczego nie dać mu szansy, a nuż pozytywnie zaskoczy!

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania, obecnie w trakcie zużywania trzeciego

Chcesz pochwalić pmetso28 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij