Powiększ Avon, Skin So Soft, Soft & Smooth Facial Hair Removal (Krem do depilacji twarzy)

Zgłoszony przez sweetbite

Gładkość w 2,5 minuty dla skóry wrażliwej. Nałóż krem na skórę i zetrzyj niechciane włoski.

• Genialny produkt
  • Nie byłam do końca przekonana na początku jak go zamawiałam ale postanowiłam że spróbuję. Zrobiłam tak jak na ulotce, nałożyłam krem i trzymałam ok 2 minut 30 sekund troszkę szczypało ale nie było to nie do wytrzymania Ogólnie krem polecam, jak na taką cenę efekt super Na pewno jeszcze nie raz go kupię

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno (nie całe)

Chcesz pochwalić sylwia_ola za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Nie...
  • Musze mu zepsuc opinie. Kupilam po mojej ostatniej przygodzie z plastrami, ktora zakoczyla sie duzym podraznieniem skory i strupkami. Skuszona opiniami zaczelam testy. Nie wiem czemu, ale u mnie produkt sie nie sprawdza.

+ wygodna tubka
    + instrukcja w opakowaniu
    + ladny zapach
    + gesta kremowa konsystencja
    + nie podraznia skory
    + nie powoduje uczulen
    + nie wywoluje reakcji alergicznej
    + skora nie piecze
    + nawilza skore
    + latwy i przyjemny w uzyciu

- nie usuwa wloskow, nie widze zadnych efektow po jego uzywiu nawet po nalozeniu grubej warstwy i trzymaniu do maksymalnych 8 minut jak pisze producent
    - cena regularna

wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podrażnia
  • Mam skórę alergiczną i skorą do podrażnień. Krem mimo iż stosowałam wg zaleceń za każdym razem mnie uczulał i skórę miałam podrażnioną. Jedynym plusem jest to, że faktycznie w szybkim tempie usuwał niechciane włoski

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić Kiwaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Mam uczulenie na plastry z woskiem musiala znaleźć cos innego i natknelam sie w katalogu na ten produkt jestem z niego zadowolona
    +cena na promocji
    +dostępność
    +skuteczność dobrze usuwa włoski
    +bez podrażnień
    +nie uczulil mnie
    +wydajny
    -cena bez promocji

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić MochaLatte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest naprawdę dobry -waro spróbować
  • Bardzo jestem zadowolona z tego kremu, choć nie byłam do niego przekonana. Dobrze,ze się myliłam. Oczywiście należy się stosować do zaleceń producenta, aby nie trzymac zbyt długo, bo może podrażniać. Usuwa niechciane włoski skutecznie i na długo. Zauważyłam, ze coraz dłuższe mam przerwy w jego stosowanu. Włoski coraz wolniej odrastają. Zapach nie jest specjalny, ale nie będę się czepiać. Wygodna tubka. Bardzo wydajny i tani.

Używam tego produktu od: od 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania, czwarte zaczęte

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Zmieniam ocenę z 1 na 4.5

Za pierwszym razem wystąpiło u mnie podrażnienie w trakcie zabiegu i po nim, ale była to wina lekko przesuszonej skóry, a nie kremu. Postanowiłam drugi raz go wypróbować i spisał się bardzo dobrze, zaczerwienienia nie było ani żadnych niepożądanych skutków - pod jednym warunkiem, że skóra musi być w moim przypadku bardzo dobrze nawilżona.

Chcesz pochwalić turquoiseee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny
  • Z początku nie byłam przekonana co do jego skuteczności, ale postanowiłam zaryzykować. Zakupiłam kremik w promocyjnej cenie za 10zł. Nałożyłam na wąsik i odczekałam ok 2 minut, tak jak to podano w ulotce. Po tm czasie starłam jego ilość wacikiem wraz z włoskami i byłam zaskoczona efektem! Skóra gładka, bez żadnego włoska i efekt idealny przez 2 tygodnie!! Krem jest bardzo wydajny. Co jest najgorsze- to jego zapach- uchhh...śmierdzący, ale dość szybko się ulatnia, a poza tym kwestia tylko 2 minut wytrzymać Na początku po pierwszej aplikacji skóra była lekko zaczerwieniona, ale poratowałam się kremem nawilżającym i po problemie. Jeśli stosuje się go według wskazań jak na ulotce to można czuć się zadowoonym Ja jestem z niego zadowolona i polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić asiunia530 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale...
  • Używam tego kremu do depilacji wąsika.

Plusy:
    + wydajny,
    + cena, często jest promocja,
    + faktycznie dobrze usuwa włoski.

Minusy:
    - potwornie śmierdzi,
    - podrażnia skórę,
    - nie wydłuża czasu pomiędzy depilacjami, muszę go używać 2 razy w tygodniu niestety,
    - skóra pozostaje czerwona i piekąca przez dłuższy czas.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest skuteczny, ale podrażnia skórę
  • Na ten kosmetyk natknęłam się kiedyś w katalogu. Początkowo niespecjalnie mnie zainteresował. Ja na twarzy depiluję wyłącznie wąsik, a i to robię u kosmetyczki przy regulacji brwi raz w miesiącu. Niemniej jednak postanowiłam trochę pobawić się w matematyka i wyszło mi, że ten preparat kosztuje dokładnie tyle, ile płacę za depilację woskiem, więc - jeżeli starczy mi na kilka użyć, a przy okazji będzie działał podobnie - to bardzo na tym oszczędzę. W końcu zatem go zamówiłam.

Obietnica producenta:
    "Wybierz sposób na niechciane włoski na twarzy! Krem do depilacji twarzy skutecznie usuwa niechciane włoski, a dzięki olejkowi z nasion pianki łąkowej skóra podczas depilacji pozostaje nawilżona i ukojona. Działanie: Gładkość w 2,5 minuty dla skóry wrażliwej!"

Mała tubka (15ml) w białym kolorze; szata graficzna typowa dla kosmetyków tej serii. Krem można nakładać na twarz bezpośrednio z opakowania dzięki wyprofilowanemu dozownikowi. Produkt dostarczony nam zostaje w papierowym pudełku.

Moje doświadczenia:
    Nigdy wcześniej nie używałam żadnego preparatu do depilacji twarzy, zawsze oddawałam się w ręce kosmetyczki. Krem jest w białym kolorze, ma konsystencję raczej kremu do twarzy, aniżeli kremu do depilacji. Nie jest taki "ciężki". Niestety śmierdzi potwornie, tak jak to większość kremów tego typu. Tutaj efekt ten zostaje podwojony, bowiem krem trzymamy zaraz pod nosem. Nie jest to przyjemne, ale dla piękna trzeba się nacierpieć.
    Krem powinno się trzymać na twarzy maksymalnie do pięciu minut, ja trzymałam go dwie minuty. Bardzo dobrze usuwa włoski. Skóra po jego użyciu jest gładka, przyjemna w dotyku. Podrażnia, zalecam zabieg nim wieczorem, przed snem. Po użyciu najlepiej umyć depilowane miejsce samą wodą, a następnie nałożyć jakiś pielęgnujący krem; ja osobiście zawsze używam kremu Bambino. Lekko też szczypie, ale nie jest to tak dotkliwe i bolesne, żebym planowała zaprzestać używanie tego produktu, zwłaszcza, że używam go raz na 3-4 tygodnie. Efekt ma zatem podobny do depilacji woskiem, te włoski nie odrastają jakoś szybciej, nie jest ich więcej, ani nie są ciemniejsze.
    Produkt bardzo wydajny, nie trzeba użyć go za wiele, żeby dobrze spełnił swoje zadanie. Ja jedną tubkę mam już od prawie czterech miesięcy, użyłam go cztery razy - trzy razy na sobie, raz na mojej mamie (ona również go zachwala) - i nadal mam jeszcze połowę opakowania, więc myślę, że nową tubkę zakupię dopiero na początku przyszłego roku.

Cena i dostępność:
    Bez promocji krem kupimy za 18zł, na promocji - o 4zł mniej. Krem do kupienia w katalogu Avon.

Podsumowanie:
    Ja na ten kosmetyk narzekać nie mogę. Spełnił moje oczekiwania, obietnica producenta również spełniona została. Odejmuję mu półtorej gwiazdki za zapach i za - niestety - podrażnienia twarzy, niemniej jednak za sam efekt i za skuteczne działanie należy mu się wysoka ocena.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekty zadowalające
  • Sprawdza się przy depilacji wąsika jednak żeby usunąć mocniejsze włoski trzeba nałożyć krem na dłużej. Mnie osobiście drażni zapach tym bardziej że krem nakładam tuż pod nosem. Nie podrażnia skóry przez parę minut co prawda widać zaczerwienienie ale po chwili znika,

Chcesz pochwalić loony90 za czytelną i pomocną recenzję?