Powiększ Avon, Skin So Soft, Soft & Smooth Facial Hair Removal (Krem do depilacji twarzy)

Zgłoszony przez sweetbite

Gładkość w 2,5 minuty dla skóry wrażliwej. Nałóż krem na skórę i zetrzyj niechciane włoski.

• Jest naprawdę dobry -waro spróbować
  • Bardzo jestem zadowolona z tego kremu, choć nie byłam do niego przekonana. Dobrze,ze się myliłam. Oczywiście należy się stosować do zaleceń producenta, aby nie trzymac zbyt długo, bo może podrażniać. Usuwa niechciane włoski skutecznie i na długo. Zauważyłam, ze coraz dłuższe mam przerwy w jego stosowanu. Włoski coraz wolniej odrastają. Zapach nie jest specjalny, ale nie będę się czepiać. Wygodna tubka. Bardzo wydajny i tani.

Używam tego produktu od: od 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania, czwarte zaczęte

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwsze wrażenie - nie dla mojej skóry..
  • Kilka dni temu zrobiłam 2 razy test na ramieniu, wszystko było w porządku, włoski zeszły po 5 minutach, skóra była gładka, zero podrażnień. Później postanowiłam zrobić test na twarzy, na szczęście na małym obszarze... Na początku wszystko było ok, przeczytałam jeszcze raz dokładnie ulotkę, krem trzymałam 5 minut, nie więcej. Po usunięciu kremu skóra była zaczerwieniona i podrażniona, co jest normalne, ale włoski nie zostały całkowicie usunięte, skóra cały czas piekła mnie jeszcze przez ponad pół godziny po zabiegu, a dzień później (dzisiaj) skóra jest bardzo dziwna w dotyku w tym miejscu, nie jest gładka, nawet nie wiem jak to opisać (na ramieniu skóra się tylko lekko wybieliła, nie było takich "efektów" ). Na dodatek lekko nie mam czucia w tym miejscu! Jutro albo pojutrze pewnie już będzie lepiej, ale skoro mam takie "przygody" ze skórą po jednym razie, to nie wyobrażam sobie tego kremu systematycznie stosować, ani żadnego innego. Dużo wiem o zasadach depilacji, co należy robić przed, po, czego unikać, o pielęgnacji itp., ale tą metodę moja skóra źle znosi.. niestety.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam całego opakowania

Chcesz pochwalić turquoiseee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny
  • Z początku nie byłam przekonana co do jego skuteczności, ale postanowiłam zaryzykować. Zakupiłam kremik w promocyjnej cenie za 10zł. Nałożyłam na wąsik i odczekałam ok 2 minut, tak jak to podano w ulotce. Po tm czasie starłam jego ilość wacikiem wraz z włoskami i byłam zaskoczona efektem! Skóra gładka, bez żadnego włoska i efekt idealny przez 2 tygodnie!! Krem jest bardzo wydajny. Co jest najgorsze- to jego zapach- uchhh...śmierdzący, ale dość szybko się ulatnia, a poza tym kwestia tylko 2 minut wytrzymać Na początku po pierwszej aplikacji skóra była lekko zaczerwieniona, ale poratowałam się kremem nawilżającym i po problemie. Jeśli stosuje się go według wskazań jak na ulotce to można czuć się zadowoonym Ja jestem z niego zadowolona i polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić asiunia530 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale...
  • Używam tego kremu do depilacji wąsika.

Plusy:
    + wydajny,
    + cena, często jest promocja,
    + faktycznie dobrze usuwa włoski.

Minusy:
    - potwornie śmierdzi,
    - podrażnia skórę,
    - nie wydłuża czasu pomiędzy depilacjami, muszę go używać 2 razy w tygodniu niestety,
    - skóra pozostaje czerwona i piekąca przez dłuższy czas.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest skuteczny, ale podrażnia skórę
  • Na ten kosmetyk natknęłam się kiedyś w katalogu. Początkowo niespecjalnie mnie zainteresował. Ja na twarzy depiluję wyłącznie wąsik, a i to robię u kosmetyczki przy regulacji brwi raz w miesiącu. Niemniej jednak postanowiłam trochę pobawić się w matematyka i wyszło mi, że ten preparat kosztuje dokładnie tyle, ile płacę za depilację woskiem, więc - jeżeli starczy mi na kilka użyć, a przy okazji będzie działał podobnie - to bardzo na tym oszczędzę. W końcu zatem go zamówiłam.

Obietnica producenta:
    "Wybierz sposób na niechciane włoski na twarzy! Krem do depilacji twarzy skutecznie usuwa niechciane włoski, a dzięki olejkowi z nasion pianki łąkowej skóra podczas depilacji pozostaje nawilżona i ukojona. Działanie: Gładkość w 2,5 minuty dla skóry wrażliwej!"

Mała tubka (15ml) w białym kolorze; szata graficzna typowa dla kosmetyków tej serii. Krem można nakładać na twarz bezpośrednio z opakowania dzięki wyprofilowanemu dozownikowi. Produkt dostarczony nam zostaje w papierowym pudełku.

Moje doświadczenia:
    Nigdy wcześniej nie używałam żadnego preparatu do depilacji twarzy, zawsze oddawałam się w ręce kosmetyczki. Krem jest w białym kolorze, ma konsystencję raczej kremu do twarzy, aniżeli kremu do depilacji. Nie jest taki "ciężki". Niestety śmierdzi potwornie, tak jak to większość kremów tego typu. Tutaj efekt ten zostaje podwojony, bowiem krem trzymamy zaraz pod nosem. Nie jest to przyjemne, ale dla piękna trzeba się nacierpieć.
    Krem powinno się trzymać na twarzy maksymalnie do pięciu minut, ja trzymałam go dwie minuty. Bardzo dobrze usuwa włoski. Skóra po jego użyciu jest gładka, przyjemna w dotyku. Podrażnia, zalecam zabieg nim wieczorem, przed snem. Po użyciu najlepiej umyć depilowane miejsce samą wodą, a następnie nałożyć jakiś pielęgnujący krem; ja osobiście zawsze używam kremu Bambino. Lekko też szczypie, ale nie jest to tak dotkliwe i bolesne, żebym planowała zaprzestać używanie tego produktu, zwłaszcza, że używam go raz na 3-4 tygodnie. Efekt ma zatem podobny do depilacji woskiem, te włoski nie odrastają jakoś szybciej, nie jest ich więcej, ani nie są ciemniejsze.
    Produkt bardzo wydajny, nie trzeba użyć go za wiele, żeby dobrze spełnił swoje zadanie. Ja jedną tubkę mam już od prawie czterech miesięcy, użyłam go cztery razy - trzy razy na sobie, raz na mojej mamie (ona również go zachwala) - i nadal mam jeszcze połowę opakowania, więc myślę, że nową tubkę zakupię dopiero na początku przyszłego roku.

Cena i dostępność:
    Bez promocji krem kupimy za 18zł, na promocji - o 4zł mniej. Krem do kupienia w katalogu Avon.

Podsumowanie:
    Ja na ten kosmetyk narzekać nie mogę. Spełnił moje oczekiwania, obietnica producenta również spełniona została. Odejmuję mu półtorej gwiazdki za zapach i za - niestety - podrażnienia twarzy, niemniej jednak za sam efekt i za skuteczne działanie należy mu się wysoka ocena.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekty zadowalające
  • Sprawdza się przy depilacji wąsika jednak żeby usunąć mocniejsze włoski trzeba nałożyć krem na dłużej. Mnie osobiście drażni zapach tym bardziej że krem nakładam tuż pod nosem. Nie podrażnia skóry przez parę minut co prawda widać zaczerwienienie ale po chwili znika,

Chcesz pochwalić loony90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny
  • Kosmetyk zamknięty jest w wygodnej, małej tubce. Nie ma najmniejszych problemów z wyciskaniem go w odpowiedniej ilości i jak najbardziej można go zużyć do końca.

Nie podoba mi się to, iż pomimo dobrego zakręcania tubki, na jej wierzchu krem lekko zasycha.

Jeśli chodzi o zapach to jest koszmarny, przypomina klej, cuchnie okropnie.

Ja nakładam go palcem, grubą warstwą – wg wskazań z ulotki. Po ok. 2 minutach, może mniej, sprawdzam wacikiem, czy włoski już odchodzą. Zazwyczaj taki czas wystarcza i można zetrzeć je całkowicie.

Faktycznie usuwa wszystkie niechciane włoski bez żadnych podrażnień i bólu. Skóra staje się gładka i miękka. Nie wysusza, jak inne tego typu kosmetyki. Nieznacznie nawilża, ale ja i tak po zabiegu smaruję skórę kremem nawilżającym.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Chcesz pochwalić justynkapro1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Świetny sposób na szybką, bezbolesną i tanią depilację.
    Ideał:
    działa błyskawicznie, wystarczą 2 minuty
    bezboleśnie
    zero podrażnień
    tani, w promocji kosztuje 11 zł
    baaaardzo wydajny

WARTO SPRÓBOWAĆ!!!!

Ilość zużytych opakowań: nie skończone 1

Chcesz pochwalić czarnulkato za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Skuteczny produkt do depilacji twarzy. Łatwy szybki i bezbolesny. Wybrałam tę metodę ponieważ po dpilacji woskiem notorycznie wyskakują mi ropne krostki ( nie ma znaczenia rodzaj wosku, higiena zachowana, pielęgnacja optymalna). Denerwowało mnie to więc zmieniłam metodę depilacji twarzy.

Nie podrażnia mnie, usuwa włoski bardzo szybko i skutecznie. Nieprawdą jest to jakoby miały odrastac grube i czarne- męskiego zarostu nie mam i nic się nie zmienia. Zabieg wykonuję raz góra dwa razy w miesiącu. Cena jest niewielka a produkt wydajny.

Ważne: nie przetrzymywać na twarzy powyżej 2,5 minut- produkt jest naprawdę silny i mozna zafundować sobie podrażnienia.

Używam tego produktu od: premiera bodajże w zeszłym roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 na pół z kimś , teraz posiadam 2 własne

Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny i dobry
  • Krem jest naprawdę skuteczny, ale trzeba używać go rozsądnie. Dobrze usuwa wszystkie włoski, nawet te najbardziej widoczne. Nie podrażnia skóry, ale trzeba zwracać uwagę na to, co robi się po. Ja od razu nałożyłam krem i nie zmywałam tego mydłem, nie nakładałam też fluidu na drugi dzień, skóra musi po tym odpocząć. Zapach jest nieprzyjemny, ale to raczej zupełnie normalne przy kremach do depilacji, bo są one przeznaczone w końcu do wypalania owłosienia.

Produkt bardzo wydajny, jego cena jest niewielka, polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Spencer007 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij