Powiększ Avon, Skin So Soft, Soft & Smooth Facial Hair Removal (Krem do depilacji twarzy)

Zgłoszony przez sweetbite

Gładkość w 2,5 minuty dla skóry wrażliwej. Nałóż krem na skórę i zetrzyj niechciane włoski.

• Jest skuteczny, ale podrażnia skórę
  • Na ten kosmetyk natknęłam się kiedyś w katalogu. Początkowo niespecjalnie mnie zainteresował. Ja na twarzy depiluję wyłącznie wąsik, a i to robię u kosmetyczki przy regulacji brwi raz w miesiącu. Niemniej jednak postanowiłam trochę pobawić się w matematyka i wyszło mi, że ten preparat kosztuje dokładnie tyle, ile płacę za depilację woskiem, więc - jeżeli starczy mi na kilka użyć, a przy okazji będzie działał podobnie - to bardzo na tym oszczędzę. W końcu zatem go zamówiłam.

Obietnica producenta:
    "Wybierz sposób na niechciane włoski na twarzy! Krem do depilacji twarzy skutecznie usuwa niechciane włoski, a dzięki olejkowi z nasion pianki łąkowej skóra podczas depilacji pozostaje nawilżona i ukojona. Działanie: Gładkość w 2,5 minuty dla skóry wrażliwej!"

Mała tubka (15ml) w białym kolorze; szata graficzna typowa dla kosmetyków tej serii. Krem można nakładać na twarz bezpośrednio z opakowania dzięki wyprofilowanemu dozownikowi. Produkt dostarczony nam zostaje w papierowym pudełku.

Moje doświadczenia:
    Nigdy wcześniej nie używałam żadnego preparatu do depilacji twarzy, zawsze oddawałam się w ręce kosmetyczki. Krem jest w białym kolorze, ma konsystencję raczej kremu do twarzy, aniżeli kremu do depilacji. Nie jest taki "ciężki". Niestety śmierdzi potwornie, tak jak to większość kremów tego typu. Tutaj efekt ten zostaje podwojony, bowiem krem trzymamy zaraz pod nosem. Nie jest to przyjemne, ale dla piękna trzeba się nacierpieć.
    Krem powinno się trzymać na twarzy maksymalnie do pięciu minut, ja trzymałam go dwie minuty. Bardzo dobrze usuwa włoski. Skóra po jego użyciu jest gładka, przyjemna w dotyku. Podrażnia, zalecam zabieg nim wieczorem, przed snem. Po użyciu najlepiej umyć depilowane miejsce samą wodą, a następnie nałożyć jakiś pielęgnujący krem; ja osobiście zawsze używam kremu Bambino. Lekko też szczypie, ale nie jest to tak dotkliwe i bolesne, żebym planowała zaprzestać używanie tego produktu, zwłaszcza, że używam go raz na 3-4 tygodnie. Efekt ma zatem podobny do depilacji woskiem, te włoski nie odrastają jakoś szybciej, nie jest ich więcej, ani nie są ciemniejsze.
    Produkt bardzo wydajny, nie trzeba użyć go za wiele, żeby dobrze spełnił swoje zadanie. Ja jedną tubkę mam już od prawie czterech miesięcy, użyłam go cztery razy - trzy razy na sobie, raz na mojej mamie (ona również go zachwala) - i nadal mam jeszcze połowę opakowania, więc myślę, że nową tubkę zakupię dopiero na początku przyszłego roku.

Cena i dostępność:
    Bez promocji krem kupimy za 18zł, na promocji - o 4zł mniej. Krem do kupienia w katalogu Avon.

Podsumowanie:
    Ja na ten kosmetyk narzekać nie mogę. Spełnił moje oczekiwania, obietnica producenta również spełniona została. Odejmuję mu półtorej gwiazdki za zapach i za - niestety - podrażnienia twarzy, niemniej jednak za sam efekt i za skuteczne działanie należy mu się wysoka ocena.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekty zadowalające
  • Sprawdza się przy depilacji wąsika jednak żeby usunąć mocniejsze włoski trzeba nałożyć krem na dłużej. Mnie osobiście drażni zapach tym bardziej że krem nakładam tuż pod nosem. Nie podrażnia skóry przez parę minut co prawda widać zaczerwienienie ale po chwili znika,

Chcesz pochwalić loony90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny
  • Kosmetyk zamknięty jest w wygodnej, małej tubce. Nie ma najmniejszych problemów z wyciskaniem go w odpowiedniej ilości i jak najbardziej można go zużyć do końca.

Nie podoba mi się to, iż pomimo dobrego zakręcania tubki, na jej wierzchu krem lekko zasycha.

Jeśli chodzi o zapach to jest koszmarny, przypomina klej, cuchnie okropnie.

Ja nakładam go palcem, grubą warstwą – wg wskazań z ulotki. Po ok. 2 minutach, może mniej, sprawdzam wacikiem, czy włoski już odchodzą. Zazwyczaj taki czas wystarcza i można zetrzeć je całkowicie.

Faktycznie usuwa wszystkie niechciane włoski bez żadnych podrażnień i bólu. Skóra staje się gładka i miękka. Nie wysusza, jak inne tego typu kosmetyki. Nieznacznie nawilża, ale ja i tak po zabiegu smaruję skórę kremem nawilżającym.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Chcesz pochwalić justynkapro1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Świetny sposób na szybką, bezbolesną i tanią depilację.
    Ideał:
    działa błyskawicznie, wystarczą 2 minuty
    bezboleśnie
    zero podrażnień
    tani, w promocji kosztuje 11 zł
    baaaardzo wydajny

WARTO SPRÓBOWAĆ!!!!

Ilość zużytych opakowań: nie skończone 1

Chcesz pochwalić czarnulkato za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Skuteczny produkt do depilacji twarzy. Łatwy szybki i bezbolesny. Wybrałam tę metodę ponieważ po dpilacji woskiem notorycznie wyskakują mi ropne krostki ( nie ma znaczenia rodzaj wosku, higiena zachowana, pielęgnacja optymalna). Denerwowało mnie to więc zmieniłam metodę depilacji twarzy.

Nie podrażnia mnie, usuwa włoski bardzo szybko i skutecznie. Nieprawdą jest to jakoby miały odrastac grube i czarne- męskiego zarostu nie mam i nic się nie zmienia. Zabieg wykonuję raz góra dwa razy w miesiącu. Cena jest niewielka a produkt wydajny.

Ważne: nie przetrzymywać na twarzy powyżej 2,5 minut- produkt jest naprawdę silny i mozna zafundować sobie podrażnienia.

Używam tego produktu od: premiera bodajże w zeszłym roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 na pół z kimś , teraz posiadam 2 własne

Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny i dobry
  • Krem jest naprawdę skuteczny, ale trzeba używać go rozsądnie. Dobrze usuwa wszystkie włoski, nawet te najbardziej widoczne. Nie podrażnia skóry, ale trzeba zwracać uwagę na to, co robi się po. Ja od razu nałożyłam krem i nie zmywałam tego mydłem, nie nakładałam też fluidu na drugi dzień, skóra musi po tym odpocząć. Zapach jest nieprzyjemny, ale to raczej zupełnie normalne przy kremach do depilacji, bo są one przeznaczone w końcu do wypalania owłosienia.

Produkt bardzo wydajny, jego cena jest niewielka, polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Spencer007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • strzał w 10
  • Cena produktu jest niska, zwłaszcza, gdy połączymy ją w parze z jego wydajnością. Ja od pół roku nadal jestem przy pierwszym opakowaniu stosując krem około 2 razy w miesiącu. Zapłaciłam za niego około 14zł i z tego co wiem, w tej kwestii nic się nie zmieniło.

Bardzo ważnym aspektem są podrażnienia. Tutaj mogę Was uspokoić, krem stosowany zgodnie z instrukcją raczej NIE PODRAŻNIA. Przynajmniej mnie, a mam skórę wrażliwą. Mimo wszystko należy jednak pamiętać, aby po jego zastosowaniu użyć kremu (np. nawilżającego) w celu ukojenia skóry, w którą jakby nie patrzeć była to jakaś ingerencja.

Jeżeli chodzi o działanie to jest rewelacyjne! Krem usuwa WSZYSTKIE zbędne włoski w ciągu 3 minut. Przez cały ten okres stosowania ani razu nie zdarzyło mi się, że krem nie zadziałał poprawnie. Niestety nie wiem jak produkt sprawdzi się u osób, dla których wąsik jest problematyczny. Ja owłosienie mam bardzo lekkie i nie mogę na niego narzekać.

Ostatnią rzeczą, którą chciałam poruszyć jest zapach. Tutaj dałabym małego minusa, ponieważ wg mnie śmierdzi. Na szczęście zapach nie jest bardzo intensywny i nie utrzymuje się po zmyciu kremu. Poza tym nie trafiłam nigdy na produkt do depilacji, który nie miałby charakterystycznego zapachu.

Chcesz pochwalić black3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Przeglądając katalog Avon natrafiiłam na niego. Zakupiłam, użyłam. Po pierwszym razie byłam bardzo zadowolona, skóra gładka, w ciągu 3 minut po "przejechaniu" wacikiem ani śladu po włoskach. Powtarzając czynność, z biegiem czasu włoski zaczeły odrastać szybciej - po 5 dniach pojawiły się krótkie włoski. Co więcej zaczął mnie uczulać, wyskoczyło mi skupisko małych krostek.

Nie polecam do cery wrażliwej - chociaż jest on przeznaczony właśnie do tego typu skóry :/

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić m_adzialena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Avonowski a taki dobry))
  • Super produkt! Podchodzilam do niego z dużą rezerwa, bo produkty tego typu kojarzyły mi się z podraznieniami, bólem, czerwonymi plamami i wszystkim co najgorsze. Poza tym nie wierzyłam w skuteczność tego kremu. Kupiłam go, bo był w promocji a chodzenie co miesiąc do kosmetyczki jakoś mi się znudziło.
    Produkt Avonu okazał się strzałem w dziesiątkę!
    - nie podrażnia, ale trzeba używać go zgodnie z instrukcją
    - jest skuteczny, usuwa całe zbędne owłosienie
    - efekty są długotrwałe: kolejny zabieg zrobiłam dopiero po ok 3 tygodniach
    - jest niedrogi

Oczywiście krem nie pachnie najpiękniej, ale to normalne w tego typu kosmetykach. No i skóra po zabiegu jest trochę zaczerwieniona, ale szybko plamki znikają a my możemy cieszyć się gładką twarzą Poza tym tego typu zabiegów nie robimy przecież przed wyjściem, więc nie jest to żaden problem. Po wyjściu od kosmetyczki wyglądałam zazwyczaj gorzej.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić klara78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Gdy tylko zobaczyłam go w katalogu stwierdziłam, że muszę mieć - szukałam czegoś takiego od dawna.. nigdy nie przyzwyczaję się chyba do tej bolesnej depilacji plastrami.
    Gdybym napisała tę recenzję po pierwszym użyciu pewnie dostałby ode mnie 5/5 bo sprawdził się świetnie - po włoskach ani śladu, efektów ubocznych brak, buźka była gładka, jedynie zapach nie jest idealny, ale czego się nie robi dla idealnej buzi..

Ale.. nie wiem co stało się za drugim razem - bo aplikowałam go identycznie jak za pierwszym i wszystko byłoby nadal super gdyby nie krostki które pojawiły się dzień po depilacji, bardzo drobniutkie, i pod makijażem może nie tak bardzo widoczne, ale walczę z nimi już 2 tygodnie z marnym skutkiem.

Plus za wydajność - w co wątpiłam na początku a jednak!

Co do reszty - mieszane uczucia.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić milagros77 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij