Nivea, Cellular Anti - Age, Krem pod oczy

Powiększ Nivea, Cellular Anti - Age, Krem pod oczy

Zgłoszony przez misianka

Formuła linii Cellular Anti - Age stosowana regularnie, przyspiesza naturalny proces regeneracji skóry. Młodo wyglądająca skóra jest widocznym odbiciem witalności komórkowej w głębokich warstwach skóry. Dowody naukowe wskazują, że młode komórki są bardziej witalne, dzięki czemu szybciej się regenerują.
Lekka formuła kremu została stworzona specjalnie z myślą o delikatnej skórze wokół oczu. Zawierając krótko łańcuchowy kwas hialuronowy, ekstrakt z magnolii i kreatynę przyspiesza naturalny proces regeneracji skóry – wskaźnik witalności komórkowej i młodości skóry.
Rezultat:
- zredukowane zmarszczki,
- wrażliwa skóra wokół oczu jest intensywnie nawilżona,
- udowodniona poprawa jędrności i odnowy skóry,
- błyskawicznie wygładza linie mimiczne wokół oczu,
- skóra natychmiastowo wygląda świeżo.

Skład: Aqua, Glycerin, Methylpropanediol, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Behenyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Glyceryl Stearate Citrate, Polymethyl-silsesquioxane, Dicaprylyl Ether, 1,2-Hexanediol, Coco-glycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Magnolia Officinalis Bark Extract, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Sodium Hyaluronate, Dimethi-cone, Sodium Carbomer, Trisodium EDTA, Ethylhexyl-Glycerin, Phenoxyethanol, CI 77891.

• bez efektu
  • kremik jest lekki dobrze sie wchlania,drobne linie,kurze lapki niestety z tymi rzeczami absolutnie sobie nie radzi,nie uczula,ma przystepnà cene,poza tym nic specjalnego nawet po dluzszym stosowaniu.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić gabri80 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 216 raz(y)
  • Całkiem dobry
  • Mimo dość młodego wieku zmagam się ze zmarszczekami wokół oczu, nie tylko kurze łapki ale rownież tzw królicze.Zabiegi medycyny estetycznej nie są mi obce, niektóre powtarzam regularnie dwa razy w roku.

Miałam już wiele kremów pod oczy, jednak większość to tylko obietnice producenta, a kosztuje setki zł.

Akurat jak weszła ta seria do sklepów musiałam szybko kupić krem pod oczy. Chciałam taki w prostym opakowaniu, bez pompki.

Nivea jak to nivea, balsamy, żele pod prysznic ma świetne, mój facet woli pielęgnacje nivea niż ta od clinique.
    I tak zakupilam.

Po 4 miesiącach zbliżam sie do końca opakowania.

Krem stosuje rano i wieczorem.
    Skóra wokół oczu jest gładka i nawilżona.
    Zmarszczki wygładzone.
    Szybko sie wchłania.
    Nie roluje sie.
    Nie wysusza, nie powoduje alergii.
    Opakowanie praktyczne, można do końca krem wycisnąć.
    Zastanawiam się czy słusznie dałam 4* jednak jest to mocna czwórka.

Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?