Fitomed, Płyn różany do twarzy

Powiększ Fitomed, Płyn różany do twarzy

Zgłaszająca osoba: Moka

Różany płyn do twarzy jest znakomitym środkiem upiększającym skórę. Potrzebną wilgoć przekazuje skórze w najbardziej przyjemny sposób. Sporządzony według klasycznego przepisu, ma ożywczy, subtelny zapach oraz kojącą moc. Na skórę przesuszoną płyn różany działa odświeżająco i odprężająco, doskonale nawilża i wygładza naskórek.

Składniki aktywne: woda różana, olejek z drzewka różanego, czysty miód lipowy, ocet z czerwonych winogron, wyciąg z owoców dzikiej róży, bogaty w witaminę C.

Skład: Cabbage Rose Water, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Rosewood Oil, Vinegar, PEG-40 Hydrogenated Oil, Honey, Propylene Glycol (and) Rose Extract, CI 16255, Methylchloroisothaizolino ne (and) Methylisothiazolinone.

Cena: 12,50zł / 150ml

• extra
  • Produkt znajduje się w klasycznej, 200 ml buteleczce ze spryskiwaczem. Wygodnie dozuje preparat i się nie zacina. Szata graficzna miła dla oka, charakterystyczna dla marki Fitomed – ozdobnik w kształcie koszyka pełnego róż. Produkt kosztuje 13 zł, według mnie to korzystna cena dla tej pojemności, składu i właściwości produktu.

W składzie znajdziemy wodę różaną i olejek z drzewa różanego, oraz łagodzący panthenol i kojącą allantoinę. Zgodnie z zapewnieniami producenta, mgiełka dobrze nawilża oraz regeneruje skórę suchą. Ja osobiście stosuję mgiełkę przed nałożeniem kremu rano i wieczorem. Dobrze koi skórę po demakijażu oraz nawilża ją rano przed nałożeniem makijażu.

W czasie używania mgiełki czuć przyjemny i delikatny zapach róż, który jeszcze przez chwilę utrzymuje się na skórze. Niewielkim minusem (dla mnie) jest jedynie leciuteńka tłusta warstwa zaraz po zastosowaniu produktu – na szczęście po kilku minutach znika. Możliwe, że dzieje się tak jedynie na mojej twarzy.

Chcesz pochwalić evev90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam te płyny
  • Do tej pory udało mi się już wypróbować płyn oczarowy i lawendowy z tej firmy, a teraz przyszła pora na wersję różaną...

Płyn znajduje się w bardzo prostej, plastikowej butelce o pojemności 200ml. Opakowanie zostało wyposażone w wygodny atomizer, który rozpyla bardzo delikatną mgiełkę. Buteleczka jest przezroczysta, dlatego bez problemu możemy kontrolować zużycie. Opakowanie może wizualnie nie zachwyca, ale jest wygodne w użyciu. Konsystencja jest całkowicie płynna i ma delikatnie różowe zabarwienie. Po rozpylenia na skórę szybko wysycha i nie pozostawia żadnego filmu. Zapach jest przyjemny, subtelny, oczywiście różany. Identyczny jak w przypadku wody różanej. Myślę, że nikogo nie powinien drażnić, ponieważ bardzo krótko utrzymuje się na skórze

Płyn różany tak samo jak jego lawendowy oraz oczarowy brat, może być doskonałym zamiennikiem wody termalnej. Od razu po rozpyleniu na skórę daje efekt orzeźwienia i ukojenia. Idealnie sprawdza się podczas upałów. Płyn absolutnie nie wysusza skóry, ani nie powoduje żadnych podrażnień, a wręcz łagodzi te już istniejące. Bardzo często spryskuję nim gotowy makijaż w celu jego ujednolicenia ze skórą i przedłużenia trwałości. Płyn można również rozpylić na włosy w celu ich odświeżenia. Nie obciąża on ich i nie powoduje szybszego przetłuszczania. Świetnie sprawdza się również przy rozrabianiu glinkowych maseczek i ich późniejszym spryskiwaniu na twarzy Wydajność tych płynów jest świetna. Mnie takie opakowanie wystarcza na około 4 miesiące praktycznie codziennego stosowania. Cena również jest bardzo atrakcyjna jak na taką wydajność i wielofunkcyjność. Można go kupić w niektórych sklepach zielarskich oraz w sklepie internetowym Fitomedu.

Plusy:

- odświeża i koi skórę
    - ujednolica makijaż
    - nie wysusza
    - łagodzi podrażnienia
    - odświeża włosy
    - delikatny zapach
    - wydajność
    - cena

Minusy:

- brak!

Podsumowując: Udało mi się przetestować już wszystkie płyny do twarzy Fitomedu i ze wszystkich jestem tak samo zadowolona. Ich działanie jest do siebie bardzo podobne, różnią się głównie zapachami. Różany świetnie odświeża i koi skórę. Z powodzeniem może zastąpić wodę termalną. Idealnie sprawdza się również przy rozrabianiu glinek. Polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, zresztą jak i inne płyny te firmy
  • OPAKOWANIE: Produkt zamknięty jest w plastikowej butelce z atomizerem o pojemności 200 ml.

ZAPACH: Dość delikatny, różany.

DZIAŁANIE: Płynu tego używam jako toniku w codziennej pielęgnacji, do odświeżania skóry w ciągu dnia, jak i do różnych maseczek na bazie glinki. W każdej z tych ról spisuje się bardzo dobrze. Przyjemnie odświeża i koi ewentualne podrażnienia, które stają się mniej widoczne. Niweluje uczucie ściągnięcia jakie może nam towarzyszyć np. po wieczornym demakijażu. Nie zostawia żadnej lepkiej warstwy na skórze.

WYDAJNOŚĆ: Bardzo duża.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 cale opakowanie

Chcesz pochwalić kkasikka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny skład za niewielkie pieniądze.
  • Wodę zakupiłam w sklepie z produktami naturalnymi. Zapłaciłam za nią kilkanaście złotych. Od razu uznałam ją za udany zakup. Ma prosty, naturalny skład. Proces aplikacji jest higieniczny i przyjemny. Płyn nie podrażnia, ma wręcz kojący wpływ na skórę twarzy. Niektórym może przeszkadzać dość intensywny różany zapach, który mnie przypadł do gustu. Używałam jej jako toniku, w celu odświeżenia skóry twarzy, utrwalenia makijażu czy opóźnienia zastygnięcia maseczki. We wszystkich przypadkach sprawdziła się znakomicie. Cena i wydajność zachęcają do ponownego zakupu.

Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Blawatek133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach to jeden z jego wielu atutów!
  • - wygodna i co ważne higieniczna forma aplikacji płynu
    - produkt tworzy lekką, przyjemną mgiełkę
    - płyn ma ładny, różany zapach, mnie bardzo przypadł do gustu
    - wspaniale orzeźwia
    - ma działanie kojące, świetnie łagodzi podrażnioną twarz
    - niweluje ściągnięcia skóry
    - twarz nie jest po nim lepiąca, a przyjemna w dotyku
    - delikatnie nawilża, nie jest to jednak spektakularny efekt
    - nadaje się do utrwalenia makijażu, jak też i zapobiega wysychaniu glinkowych maseczek na twarzy
    - nie szkodzi cerze- nie podrażnia, nie przyczynia się do wysypu
    - jest alternatywą dla wody termalnej, a dodatkowo jest od niej tańszy

Choć nie jestem posiadaczką cery suchej, chętnie po niego sięgam, ponieważ aktualnie moja cera jest bardzo podatna na podrażnienia i płyn ten doskonale radzi sobie z jej ukojeniem. Jest delikatny dla buźki, nie przesusza jej dodatkowo, a wręcz lekko nawilża- gdy go użyję skóra nie woła od razu po krem. W obecnie trwającym sezonie grzewczym, jego działanie jest nie do przecenienia, gdyż doskonale odświeża buźkę.

Chcesz pochwalić Agnieszka eS za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudownie pachnie /idealny do codziennego stosowania
  • Płyn różany do twarzy Fitomed ma plastikowe opakowanie z atomizerem (tak samo jak płyn o zapachu kwaitu pomarańczy oraz lawendowy ). Opakowanie jest przezroczyste i widać ile nam kosmetyku uwbywa .

Płyn ma formę ciekłą, potem zmienia się w deliaktną rosę/ mgiełkę na twarzy . Atomizer jest bezproblemowy .

Płyn różany pachnie niesamowice , tak naturalnie, lekko kwastkowato- jabky połączenie róży z owocem.

Lubię go używać po demkijażu i tonizowaniu. Sam zapach już powoduje ,że mam ochotę go często używać.

Płyn różany łagodzi podrażnienia , rano przygotowuje skórę do makijażu . Jest wydajny i koi podrażnienia.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Aneczkaa123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężko go ocenić
  • Mam bardzo wrażliwą cerę, która łatwo się przesusza, a do tego czasem ma okresy, że pojawiają się na niej niedoskonałości. Od kilku lat bez przerwy używam różnych wód termalnych i byłam nimi zachwycona. Czułam ukojenie i nawilżenie. Może dlatego teraz tak trudno ocenić mi ten produkt.
    Używam go od wakacji i dopiero teraz się kończy. Stosowałam go codziennie na obudzenie, a także czasem jako toniku oraz przy maseczkach z glinką. Trzeba stwierdzić że jest bardzo wydajny. Zapach jest delikatnie różany i może nie podoba mi się jakoś super ale nie jest też nachalny. Jednak daleko mu do wód termalnych. Nie daje takiego nawilżenia i ukojenia. Nie wpływa na stan cery. Dlatego nie wiem czy do niego wrócę. Kolejnym minusem jest dostępność. Nie da się go kupić wszędzie.

Używam tego produktu od: wakacji
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić arafina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się
  • Płyn jest już trzecią i ostatnią wersją zapachową, którą testuję, dlatego już teraz mogę Wam napisać, że najlepsza pozostaje wersja oczarowa, później różana, a na końcu lawendowa. Płynów używam głównie po demakijażu i oczyszczeniu cery jak również rano na rozbudzenie. Latem idealnie spisują się do chłodzenia twarzy, przy czym nie ruszają makijażu z miejsca. Wydajność jest dużym plusem płynów, ponieważ ja 'męczę' jeszcze lawendową wersję od jakiegoś czasu. Co prawda nie mam cery suchej, ale mieszaną jednak nie zauważyłam, żeby robił mi krzywdę, a wręcz przeciwnie, skóra jest odświeżona i nawilżona. Jeżeli chodzi o zapach różany to jest bardzo delikatny i przyjemny dla nosa. Znalazłam też inne fajne zastosowanie dla płynu, rozpylam go na włosy przed nałożeniem maski, a efekt jest taki, że włosy są bardziej miękkie i ujarzmione.
    Podsumowując, jak dla mnie wszystkie płyny są godne polecenia, jednak każdy musi wybrać swoją wersję, ja stawiam na oczarową z kwiatem pomarańczy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Alex_07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • różana pielęgnacja
  • Wiele dobrego słyszałam na temat tego płynu. Zawsze używam wody termalnej , jednak tym razem skusiłam się na coś innego i to był dobry wybór. Płyn ma świetny skład. Ja zawsze używam go po deamkijażu , przed makiajżem , przed snem, przed aplikacją kremu. Świetnie nawilża , wygładza cerę. Skóra staje się promienna i rozświetlona. Posiada wygodny atomizer . Płyn jest bardzo wydajny. Cena to około 18 zł. Ja kupiłam go w sklepie z naturalnymi kosmetykami. Szczerze polecam. Kolejny atut to cudowny zapach róż. Umila aplikację produktu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 płyn

Chcesz pochwalić queenofwinter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Różane szaleństwo
  • Przyznam się Wam szczerze, że nigdy nie słyszałam o takim płynie do twarzy - mając możliwość wyboru, wybrałam ten kosmetyk całkowicie z czystej CIEKAWOŚCI! Pojawiła mi się w głowie tylko malutka podpowiedź, że jeśli kosmetyk w swoim składzie ma wodę różaną to będzie miał piękny zapach - osobiście uwielbiam RÓŻE, więc wszystko co na ich bazach powstaje jest dla mnie czymś świetnym.

Płyn zamknięty jest w bardzo wygodnej, przejrzystej oraz ładnie się prezentującej butelce. W tym przypadku jest to estetyczna butelka z bardzo ciekawymi napisami, które mają ORYGINALNĄ i zarazem WYJĄTKOWĄ czcionkę. Taki wbrew pozorom malutki szczegół bardzo, ale to bardzo mnie się spodobał - przeważnie kosmetyki są opisane standardową czcionką, a ten jak widać nie.

Płyn wydobywamy z buteleczki za pomocą ATOMIZERA, dzięki czemu łatwiej go zaaplikować na skórę twarzy niż jakby go nie było. Więc płyn jest ŁATWY w użytkowaniu, a i przy tym zaaplikujemy go na skórę tyle ile trzeba i wiemy, że Nam się nie zmarnuję.

Produkt przeznaczony jest dla osób, które mają SUCHĄ skórę - oczywiście nie ma przeciwwskazań, aby używała go osoba o innym rodzaju skóry. Nasza skóra często narażona jest na wysuszenie, praktycznie można powiedzieć, że codziennie nasza skóra narażona jest na wiele czynników zewnętrznych, które mogą spowodować jej przesuszenie i co teraz?
    No właśnie nie zawsze zwykły krem wystarczy, a i tu na ratunek przyjdzie Różany płyn do cery suchej, którego zadaniem jest odżywienie i odprężenie suchej skóry. Płyn nie tylko odżywia, odpręża skórę, lecz także wspomaga jej NAWILŻENIE oraz wygładza delikatnie Naszą skórę. Cera staje się wypoczęta i nadzwyczaj rozjaśniona, a przy tym nasza skóra PIĘKNIE PACHNIE, gdyż płyn ma przepiękną różaną woń, która przechodzi z chwilą użycia płynu na naszą skórę.
    Jestem bardzo zadowolona z testowania tego produktu, który jak już wspomniałam zaciekawił mnie od PIERWSZEGO wejrzenia. Tak jak podejrzewałam jest to świetny produkt, który wspomaga dbanie o naszą skórę twarzy - co nie jest łatwym zadaniem!
    Cena takiego płynu to zaledwie 13 złotych, a jego działanie z pewnością zaobserwujecie już po kilku użyciach!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić zopiniujbloog za czytelną i pomocną recenzję?