Fitomed, Płyn różany do twarzy

Powiększ Fitomed, Płyn różany do twarzy
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 13,29 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Moka

Różany płyn do twarzy jest znakomitym środkiem upiększającym skórę. Potrzebną wilgoć przekazuje skórze w najbardziej przyjemny sposób. Sporządzony według klasycznego przepisu, ma ożywczy, subtelny zapach oraz kojącą moc. Na skórę przesuszoną płyn różany działa odświeżająco i odprężająco, doskonale nawilża i wygładza naskórek.

Składniki aktywne: woda różana, olejek z drzewka różanego, czysty miód lipowy, ocet z czerwonych winogron, wyciąg z owoców dzikiej róży, bogaty w witaminę C.

Skład: Cabbage Rose Water, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Rosewood Oil, Vinegar, PEG-40 Hydrogenated Oil, Honey, Propylene Glycol (and) Rose Extract, CI 16255, Methylchloroisothaizolino ne (and) Methylisothiazolinone.

Cena: 12,50zł / 150ml

• Świetny!
  • Buteleczka przezroczysta, dzięki czemu możemy na bieżąco kontrolować zużycie produktu. Na odwrocie znajdziemy wszystkie informacje od producenta. Atomizer nie zacina się, aplikuje płyn w formie mgiełki.
    Woda jest płynna, ma odcień różany i zapach świeżych różyczek.
    Jak dotąd miałam płyn oczarowy oraz lawendowy i byłam z nich bardzo zadowolona. Byłam bardzo ciekawa czy różany również sprosta moim oczekiwaniom. Mgiełkę stosuję rano przed nałożeniem kremu, zamiast toniku. Skóra nie klei się, płyn nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy. Wchłania się i od razu nawilża skórę. Płyn absolutnie nie wysusza skóry, ani nie powoduje żadnych podrażnień, a wręcz łagodzi te już istniejące. Suche skórki mogę pożegnać. Bardzo często spryskuję płynem gotowy makijaż w celu jego ujednolicenia ze skórą i przedłużenia trwałości. Na zimę mam skłonność do pojawiania się naczynek. Czytałam już wiele dobrego o działaniu wody różanej na cerę naczynkową, dlatego też byłam najbardziej ciekawa jak się produkt pod tym względem spisze. Używam tydzień i nic... drugi i też nic... po trzecim tygodniu mogłam zauważyć, że naczynka jaśnieją i nie są czerwone, a stają się powoli różowe.
    Mgiełka odświeża twarz. Po kiepsko przespanej nocy cera nabiera zdrowego połysku, przez co wygląda na mniej zmęczoną. Produkt ładnie podkręca działanie glinek, więc często stosuję różany płyn do ich rozrobienia. Spryskuję nim również zasychającą glinkę.
    Cena jest bardzo atrakcyjna jak na pojemność- 200 ml i działanie. Aplikator ma bardzo higieniczną formę aplikacji. Cera jest po nim przyjemna w dotyku, delikatna i miękka. Jest dobrą alternatywą dla droższych wód termalnych, które dodatkowo nie mają tylu właściwości.

Ilość zużytych opakowań: połowa całego

Chcesz pochwalić Mstrzal za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście odcinek 9 Phyris masaż twarzy

• Polecam!!
  • Myślę, że najlepszym rozwiązaniem w przypadku pielęgnacji cery jest używanie produktów o składzie naturalnym. Taki właśnie zapewnia marka Fitomed. Miałam już ich płyn oczarowy, który również się spisał. Byłam ciekawa, czy tak samo będzie z wodą różaną. Używałam kiedyś takowej innej firmy, ale obecnie ciężko ją dostać, nawet online. Tę można zamówić szybko i sprawnie, od nas - z Polski. Co to właściwie jest ten płyn do twarzy? Jest to mgiełka, która rozpyla się idealnie na całą twarz. Nie 'moczy' jej przesadnie. We wszystkim chodzi o to, by równomiernie była rozprowadzona. Stosuję ją rano przed nałożeniem kremu pod makijaż. Śmiało można używać nawet na nim, w ciągu dnia, bowiem niczego nie rozmaże. Zapach jest obłędny! (O ile jesteście fanami róży)

Samo opakowanie wygląda uroczo, ale to chyba najmniej istotny szczegół. Przechodząc do jej działania na skórę. Podstawowa rzecz jest taka, że płyn dobrze skórę orzeźwi, przy czym ukoi i nawilży. Moim zdaniem to świetna sprawa, nawet jeśli nie macie ochoty używać kremu. Taka baza już robi wiele. Ważne jest to, że woda różana nie powoduje takiego uczucia, jak większość toników, których swoją drogę nie potrafię znieść. Płyn jest przyjazny dla skóry wrażliwej. Nie powoduje uczuleń. Łagodzi większość podrażnień. Jest to jeden z tych wielofunkcyjnych produktów, a takie lubimy najbardziej. Za niewielką cenę, a jak cieszy. Co ciekawe, świetnie się sprawdza i na włosy, jako baza przed olejowaniem. Spryskuję je tym płynem, po czym nakładam np. olej kokosowy i zmywam po paru godzinach. Efekt jest fantastyczny. Jeśli nie mieliście okazji używać takiego wynalazku, jakim jest płyn różany, to polecam. Naprawdę się przyda!

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić myombrelife za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu super!

• Posiada przyjemny, różany zapach, ja jestem fanką tego zapachu, działa na mnie kojąco i relaksująco.
    Spryskana płynem skóra nie klei się, a jest nawilżona i nabiera zdrowego połysku, przez co wygląda na mniej zmęczoną.
    Gdy jeszcze było ciepło wspaniale chłodziła (szczególnie, gdy wcześniej była trzymana w lodówce), odświeżała i orzeźwiała skórę.
    Zaskoczyło mnie jego działanie łagodzące i nawilżające.
    Osobiście wolę go stosować nalewając trochę na wnętrze dłoni i wklepując w twarz, wówczas mam wrażenie, że działa intensywniej.
    Stosuję go także do utrwalenia makijażu mineralnego, według mnie działa lepiej niż woda termalna.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

Chcesz pochwalić karolina1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam te płyny
  • Do tej pory udało mi się już wypróbować płyn oczarowy i lawendowy z tej firmy, a teraz przyszła pora na wersję różaną...

Płyn znajduje się w bardzo prostej, plastikowej butelce o pojemności 200ml. Opakowanie zostało wyposażone w wygodny atomizer, który rozpyla bardzo delikatną mgiełkę. Buteleczka jest przezroczysta, dlatego bez problemu możemy kontrolować zużycie. Opakowanie może wizualnie nie zachwyca, ale jest wygodne w użyciu. Konsystencja jest całkowicie płynna i ma delikatnie różowe zabarwienie. Po rozpylenia na skórę szybko wysycha i nie pozostawia żadnego filmu. Zapach jest przyjemny, subtelny, oczywiście różany. Identyczny jak w przypadku wody różanej. Myślę, że nikogo nie powinien drażnić, ponieważ bardzo krótko utrzymuje się na skórze

Płyn różany tak samo jak jego lawendowy oraz oczarowy brat, może być doskonałym zamiennikiem wody termalnej. Od razu po rozpyleniu na skórę daje efekt orzeźwienia i ukojenia. Idealnie sprawdza się podczas upałów. Płyn absolutnie nie wysusza skóry, ani nie powoduje żadnych podrażnień, a wręcz łagodzi te już istniejące. Bardzo często spryskuję nim gotowy makijaż w celu jego ujednolicenia ze skórą i przedłużenia trwałości. Płyn można również rozpylić na włosy w celu ich odświeżenia. Nie obciąża on ich i nie powoduje szybszego przetłuszczania. Świetnie sprawdza się również przy rozrabianiu glinkowych maseczek i ich późniejszym spryskiwaniu na twarzy Wydajność tych płynów jest świetna. Mnie takie opakowanie wystarcza na około 4 miesiące praktycznie codziennego stosowania. Cena również jest bardzo atrakcyjna jak na taką wydajność i wielofunkcyjność. Można go kupić w niektórych sklepach zielarskich oraz w sklepie internetowym Fitomedu.

Plusy:

- odświeża i koi skórę
    - ujednolica makijaż
    - nie wysusza
    - łagodzi podrażnienia
    - odświeża włosy
    - delikatny zapach
    - wydajność
    - cena

Minusy:

- brak!

Podsumowując: Udało mi się przetestować już wszystkie płyny do twarzy Fitomedu i ze wszystkich jestem tak samo zadowolona. Ich działanie jest do siebie bardzo podobne, różnią się głównie zapachami. Różany świetnie odświeża i koi skórę. Z powodzeniem może zastąpić wodę termalną. Idealnie sprawdza się również przy rozrabianiu glinek. Polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny skład za niewielkie pieniądze.
  • Wodę zakupiłam w sklepie z produktami naturalnymi. Zapłaciłam za nią kilkanaście złotych. Od razu uznałam ją za udany zakup. Ma prosty, naturalny skład. Proces aplikacji jest higieniczny i przyjemny. Płyn nie podrażnia, ma wręcz kojący wpływ na skórę twarzy. Niektórym może przeszkadzać dość intensywny różany zapach, który mnie przypadł do gustu. Używałam jej jako toniku, w celu odświeżenia skóry twarzy, utrwalenia makijażu czy opóźnienia zastygnięcia maseczki. We wszystkich przypadkach sprawdziła się znakomicie. Cena i wydajność zachęcają do ponownego zakupu.

Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Blawatek133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach to jeden z jego wielu atutów!
  • - wygodna i co ważne higieniczna forma aplikacji płynu
    - produkt tworzy lekką, przyjemną mgiełkę
    - płyn ma ładny, różany zapach, mnie bardzo przypadł do gustu
    - wspaniale orzeźwia
    - ma działanie kojące, świetnie łagodzi podrażnioną twarz
    - niweluje ściągnięcia skóry
    - twarz nie jest po nim lepiąca, a przyjemna w dotyku
    - delikatnie nawilża, nie jest to jednak spektakularny efekt
    - nadaje się do utrwalenia makijażu, jak też i zapobiega wysychaniu glinkowych maseczek na twarzy
    - nie szkodzi cerze- nie podrażnia, nie przyczynia się do wysypu
    - jest alternatywą dla wody termalnej, a dodatkowo jest od niej tańszy

Choć nie jestem posiadaczką cery suchej, chętnie po niego sięgam, ponieważ aktualnie moja cera jest bardzo podatna na podrażnienia i płyn ten doskonale radzi sobie z jej ukojeniem. Jest delikatny dla buźki, nie przesusza jej dodatkowo, a wręcz lekko nawilża- gdy go użyję skóra nie woła od razu po krem. W obecnie trwającym sezonie grzewczym, jego działanie jest nie do przecenienia, gdyż doskonale odświeża buźkę.

Chcesz pochwalić Agnieszka eS za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudownie pachnie /idealny do codziennego stosowania
  • Płyn różany do twarzy Fitomed ma plastikowe opakowanie z atomizerem (tak samo jak płyn o zapachu kwaitu pomarańczy oraz lawendowy ). Opakowanie jest przezroczyste i widać ile nam kosmetyku uwbywa .

Płyn ma formę ciekłą, potem zmienia się w deliaktną rosę/ mgiełkę na twarzy . Atomizer jest bezproblemowy .

Płyn różany pachnie niesamowice , tak naturalnie, lekko kwastkowato- jabky połączenie róży z owocem.

Lubię go używać po demkijażu i tonizowaniu. Sam zapach już powoduje ,że mam ochotę go często używać.

Płyn różany łagodzi podrażnienia , rano przygotowuje skórę do makijażu . Jest wydajny i koi podrażnienia.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Aneczkaa123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężko go ocenić
  • Mam bardzo wrażliwą cerę, która łatwo się przesusza, a do tego czasem ma okresy, że pojawiają się na niej niedoskonałości. Od kilku lat bez przerwy używam różnych wód termalnych i byłam nimi zachwycona. Czułam ukojenie i nawilżenie. Może dlatego teraz tak trudno ocenić mi ten produkt.
    Używam go od wakacji i dopiero teraz się kończy. Stosowałam go codziennie na obudzenie, a także czasem jako toniku oraz przy maseczkach z glinką. Trzeba stwierdzić że jest bardzo wydajny. Zapach jest delikatnie różany i może nie podoba mi się jakoś super ale nie jest też nachalny. Jednak daleko mu do wód termalnych. Nie daje takiego nawilżenia i ukojenia. Nie wpływa na stan cery. Dlatego nie wiem czy do niego wrócę. Kolejnym minusem jest dostępność. Nie da się go kupić wszędzie.

Używam tego produktu od: wakacji
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić arafina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się
  • Płyn jest już trzecią i ostatnią wersją zapachową, którą testuję, dlatego już teraz mogę Wam napisać, że najlepsza pozostaje wersja oczarowa, później różana, a na końcu lawendowa. Płynów używam głównie po demakijażu i oczyszczeniu cery jak również rano na rozbudzenie. Latem idealnie spisują się do chłodzenia twarzy, przy czym nie ruszają makijażu z miejsca. Wydajność jest dużym plusem płynów, ponieważ ja 'męczę' jeszcze lawendową wersję od jakiegoś czasu. Co prawda nie mam cery suchej, ale mieszaną jednak nie zauważyłam, żeby robił mi krzywdę, a wręcz przeciwnie, skóra jest odświeżona i nawilżona. Jeżeli chodzi o zapach różany to jest bardzo delikatny i przyjemny dla nosa. Znalazłam też inne fajne zastosowanie dla płynu, rozpylam go na włosy przed nałożeniem maski, a efekt jest taki, że włosy są bardziej miękkie i ujarzmione.
    Podsumowując, jak dla mnie wszystkie płyny są godne polecenia, jednak każdy musi wybrać swoją wersję, ja stawiam na oczarową z kwiatem pomarańczy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Alex_07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • różana pielęgnacja
  • Wiele dobrego słyszałam na temat tego płynu. Zawsze używam wody termalnej , jednak tym razem skusiłam się na coś innego i to był dobry wybór. Płyn ma świetny skład. Ja zawsze używam go po deamkijażu , przed makiajżem , przed snem, przed aplikacją kremu. Świetnie nawilża , wygładza cerę. Skóra staje się promienna i rozświetlona. Posiada wygodny atomizer . Płyn jest bardzo wydajny. Cena to około 18 zł. Ja kupiłam go w sklepie z naturalnymi kosmetykami. Szczerze polecam. Kolejny atut to cudowny zapach róż. Umila aplikację produktu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 płyn

Chcesz pochwalić queenofwinter za czytelną i pomocną recenzję?