Fitomed, Płyn różany do twarzy

Powiększ Fitomed, Płyn różany do twarzy

Zgłaszająca osoba: Moka

Różany płyn do twarzy jest znakomitym środkiem upiększającym skórę. Potrzebną wilgoć przekazuje skórze w najbardziej przyjemny sposób. Sporządzony według klasycznego przepisu, ma ożywczy, subtelny zapach oraz kojącą moc. Na skórę przesuszoną płyn różany działa odświeżająco i odprężająco, doskonale nawilża i wygładza naskórek.

Składniki aktywne: woda różana, olejek z drzewka różanego, czysty miód lipowy, ocet z czerwonych winogron, wyciąg z owoców dzikiej róży, bogaty w witaminę C.

Skład: Cabbage Rose Water, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Rosewood Oil, Vinegar, PEG-40 Hydrogenated Oil, Honey, Propylene Glycol (and) Rose Extract, CI 16255, Methylchloroisothaizolino ne (and) Methylisothiazolinone.

Cena: 12,50zł / 150ml

• Naturalny skład za niewielkie pieniądze.
  • Wodę zakupiłam w sklepie z produktami naturalnymi. Zapłaciłam za nią kilkanaście złotych. Od razu uznałam ją za udany zakup. Ma prosty, naturalny skład. Proces aplikacji jest higieniczny i przyjemny. Płyn nie podrażnia, ma wręcz kojący wpływ na skórę twarzy. Niektórym może przeszkadzać dość intensywny różany zapach, który mnie przypadł do gustu. Używałam jej jako toniku, w celu odświeżenia skóry twarzy, utrwalenia makijażu czy opóźnienia zastygnięcia maseczki. We wszystkich przypadkach sprawdziła się znakomicie. Cena i wydajność zachęcają do ponownego zakupu.

Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Blawatek133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach to jeden z jego wielu atutów!
  • - wygodna i co ważne higieniczna forma aplikacji płynu
    - produkt tworzy lekką, przyjemną mgiełkę
    - płyn ma ładny, różany zapach, mnie bardzo przypadł do gustu
    - wspaniale orzeźwia
    - ma działanie kojące, świetnie łagodzi podrażnioną twarz
    - niweluje ściągnięcia skóry
    - twarz nie jest po nim lepiąca, a przyjemna w dotyku
    - delikatnie nawilża, nie jest to jednak spektakularny efekt
    - nadaje się do utrwalenia makijażu, jak też i zapobiega wysychaniu glinkowych maseczek na twarzy
    - nie szkodzi cerze- nie podrażnia, nie przyczynia się do wysypu
    - jest alternatywą dla wody termalnej, a dodatkowo jest od niej tańszy

Choć nie jestem posiadaczką cery suchej, chętnie po niego sięgam, ponieważ aktualnie moja cera jest bardzo podatna na podrażnienia i płyn ten doskonale radzi sobie z jej ukojeniem. Jest delikatny dla buźki, nie przesusza jej dodatkowo, a wręcz lekko nawilża- gdy go użyję skóra nie woła od razu po krem. W obecnie trwającym sezonie grzewczym, jego działanie jest nie do przecenienia, gdyż doskonale odświeża buźkę.

Chcesz pochwalić Agnieszka eS za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudownie pachnie /idealny do codziennego stosowania
  • Płyn różany do twarzy Fitomed ma plastikowe opakowanie z atomizerem (tak samo jak płyn o zapachu kwaitu pomarańczy oraz lawendowy ). Opakowanie jest przezroczyste i widać ile nam kosmetyku uwbywa .

Płyn ma formę ciekłą, potem zmienia się w deliaktną rosę/ mgiełkę na twarzy . Atomizer jest bezproblemowy .

Płyn różany pachnie niesamowice , tak naturalnie, lekko kwastkowato- jabky połączenie róży z owocem.

Lubię go używać po demkijażu i tonizowaniu. Sam zapach już powoduje ,że mam ochotę go często używać.

Płyn różany łagodzi podrażnienia , rano przygotowuje skórę do makijażu . Jest wydajny i koi podrażnienia.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Aneczkaa123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężko go ocenić
  • Mam bardzo wrażliwą cerę, która łatwo się przesusza, a do tego czasem ma okresy, że pojawiają się na niej niedoskonałości. Od kilku lat bez przerwy używam różnych wód termalnych i byłam nimi zachwycona. Czułam ukojenie i nawilżenie. Może dlatego teraz tak trudno ocenić mi ten produkt.
    Używam go od wakacji i dopiero teraz się kończy. Stosowałam go codziennie na obudzenie, a także czasem jako toniku oraz przy maseczkach z glinką. Trzeba stwierdzić że jest bardzo wydajny. Zapach jest delikatnie różany i może nie podoba mi się jakoś super ale nie jest też nachalny. Jednak daleko mu do wód termalnych. Nie daje takiego nawilżenia i ukojenia. Nie wpływa na stan cery. Dlatego nie wiem czy do niego wrócę. Kolejnym minusem jest dostępność. Nie da się go kupić wszędzie.

Używam tego produktu od: wakacji
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić arafina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się
  • Płyn jest już trzecią i ostatnią wersją zapachową, którą testuję, dlatego już teraz mogę Wam napisać, że najlepsza pozostaje wersja oczarowa, później różana, a na końcu lawendowa. Płynów używam głównie po demakijażu i oczyszczeniu cery jak również rano na rozbudzenie. Latem idealnie spisują się do chłodzenia twarzy, przy czym nie ruszają makijażu z miejsca. Wydajność jest dużym plusem płynów, ponieważ ja 'męczę' jeszcze lawendową wersję od jakiegoś czasu. Co prawda nie mam cery suchej, ale mieszaną jednak nie zauważyłam, żeby robił mi krzywdę, a wręcz przeciwnie, skóra jest odświeżona i nawilżona. Jeżeli chodzi o zapach różany to jest bardzo delikatny i przyjemny dla nosa. Znalazłam też inne fajne zastosowanie dla płynu, rozpylam go na włosy przed nałożeniem maski, a efekt jest taki, że włosy są bardziej miękkie i ujarzmione.
    Podsumowując, jak dla mnie wszystkie płyny są godne polecenia, jednak każdy musi wybrać swoją wersję, ja stawiam na oczarową z kwiatem pomarańczy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Alex_07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • różana pielęgnacja
  • Wiele dobrego słyszałam na temat tego płynu. Zawsze używam wody termalnej , jednak tym razem skusiłam się na coś innego i to był dobry wybór. Płyn ma świetny skład. Ja zawsze używam go po deamkijażu , przed makiajżem , przed snem, przed aplikacją kremu. Świetnie nawilża , wygładza cerę. Skóra staje się promienna i rozświetlona. Posiada wygodny atomizer . Płyn jest bardzo wydajny. Cena to około 18 zł. Ja kupiłam go w sklepie z naturalnymi kosmetykami. Szczerze polecam. Kolejny atut to cudowny zapach róż. Umila aplikację produktu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 płyn

Chcesz pochwalić queenofwinter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Różane szaleństwo
  • Przyznam się Wam szczerze, że nigdy nie słyszałam o takim płynie do twarzy - mając możliwość wyboru, wybrałam ten kosmetyk całkowicie z czystej CIEKAWOŚCI! Pojawiła mi się w głowie tylko malutka podpowiedź, że jeśli kosmetyk w swoim składzie ma wodę różaną to będzie miał piękny zapach - osobiście uwielbiam RÓŻE, więc wszystko co na ich bazach powstaje jest dla mnie czymś świetnym.

Płyn zamknięty jest w bardzo wygodnej, przejrzystej oraz ładnie się prezentującej butelce. W tym przypadku jest to estetyczna butelka z bardzo ciekawymi napisami, które mają ORYGINALNĄ i zarazem WYJĄTKOWĄ czcionkę. Taki wbrew pozorom malutki szczegół bardzo, ale to bardzo mnie się spodobał - przeważnie kosmetyki są opisane standardową czcionką, a ten jak widać nie.

Płyn wydobywamy z buteleczki za pomocą ATOMIZERA, dzięki czemu łatwiej go zaaplikować na skórę twarzy niż jakby go nie było. Więc płyn jest ŁATWY w użytkowaniu, a i przy tym zaaplikujemy go na skórę tyle ile trzeba i wiemy, że Nam się nie zmarnuję.

Produkt przeznaczony jest dla osób, które mają SUCHĄ skórę - oczywiście nie ma przeciwwskazań, aby używała go osoba o innym rodzaju skóry. Nasza skóra często narażona jest na wysuszenie, praktycznie można powiedzieć, że codziennie nasza skóra narażona jest na wiele czynników zewnętrznych, które mogą spowodować jej przesuszenie i co teraz?
    No właśnie nie zawsze zwykły krem wystarczy, a i tu na ratunek przyjdzie Różany płyn do cery suchej, którego zadaniem jest odżywienie i odprężenie suchej skóry. Płyn nie tylko odżywia, odpręża skórę, lecz także wspomaga jej NAWILŻENIE oraz wygładza delikatnie Naszą skórę. Cera staje się wypoczęta i nadzwyczaj rozjaśniona, a przy tym nasza skóra PIĘKNIE PACHNIE, gdyż płyn ma przepiękną różaną woń, która przechodzi z chwilą użycia płynu na naszą skórę.
    Jestem bardzo zadowolona z testowania tego produktu, który jak już wspomniałam zaciekawił mnie od PIERWSZEGO wejrzenia. Tak jak podejrzewałam jest to świetny produkt, który wspomaga dbanie o naszą skórę twarzy - co nie jest łatwym zadaniem!
    Cena takiego płynu to zaledwie 13 złotych, a jego działanie z pewnością zaobserwujecie już po kilku użyciach!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić zopiniujbloog za czytelną i pomocną recenzję?
  • Must have
  • Kupiłam po przeczytaniu tak wielu świetnych opinii. Nie było łatwo go dostać - niestety Jednak dostępny w wielu aptekach internetowych, tak też go nabyłam.

Przede wszystkim płyn pachnie wspaniale! Jak świeżo zerwane róże, zapach utrzymuje się w łazience, gdzie go używam dłuższą chwilę. Atomizer bardzo wygodny w użyciu, buteleczka nieco staroświecka, ale lubię takie klimaty
    Kosztuje parę złotych, ma świetny skład i działa...
    ....
    Cudownie na moją skórę.
    Odświeża, NAWILŻA, dzięki niemu i kremowi Iwostin zapomniałam czym są suche skórki. Nie ściąga skóry, jest po użyciu miła i przyjemna w dotyku. Płyn bardzo szybko się wchłania, więc nadaje się idealnie przed nakładaniem kremu, a potem makijażu.
    Koi zaczerwienienia, koi skórę.
    Po 6tygodniach stosowania zauważyłam, że cera jest bardziej promienna, jasna, jest po prostu ładna. No i ta gładkość Nie zapycha, nie uczula,
    No i jest tak wydajny! Psikam i psikam, a ledwo go ubyło.

Ostatnio Fitomed robi furorę w mojej łazience. Cieszę się, że mamy tak dobre, polskie i tanie kosmetyki, które naprawdę działają.

Na pewno wypróbuję inne płyny Fitomedu. Tymczasem polecam różane cudo

Używam tego produktu od: Drugi miesiąc

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomocnik Świętego Mikołaja
  • Kupiłam ten produkt zachęcona opiniami kompanek z wizażu. Z początku używałam jako tonik, później jednak zastąpił go hydrolat. Jednakże znalazłam dla niego idealne zastosowanie- jest to mój "zwilżacz" do maseczek z glinką które wysychać na twarzy nie powinny. Będę oceniała produkt jako tonik oraz jako pomocnika przy maseczkach. Zaczynajmy!

+Słodki, różany, nie dusi i nie przyprawia o mdłości. Dość szybko znika ze skóry.
    +Użyty samodzielnie jako tonik pozostawia twarz miękką i wygładzoną
    +Pompka która nigdy nie zawodzi a poza tym spryskuje naszą twarz dużą ilością płynu- za to go kocham. Przy maseczkach z glinki po pryśnięciu 4 czy 5 razy mam spokój. Szybko załatwia sprawę a mnie nie boli palec od szalonego wciskania
    +Brak wysypek, alergii, nie zapycha
    +Wydajny że ho ho! Nigdy sobie go nie żałuję a mam go kawał czasu
    +Ładne i solidne opakowanie
    +Miła cena

+/- Wolno schnie. Jako tonik był w tym uciążliwy bo musiałam go rozcierać wacikiem po twarzy- pompka dozuje dużą ilość płynu który koncentruje się w kilku miejscach twarzy. Przy maseczkach za to jest to jego ogromną zaletą.

-Dostępność. U mnie można go dostać w małej zielarni w której nie tyle jest co bywa.
    -Używany jako tonik pozostawia skórę lepką. Dlatego wolę np. hydrolat w tej roli.

Produkt jest bardzo dobry i polecam go jako zraszacz do maseczek z glinką. Jako tonik wypadł na mojej buzi średnio. Polecam!

Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt , polecam
  • Produkt dla mnie jest po prostu IDEALNY ! Płyn świetnie nawilży naszą cerę. Jest bardzo wydajny i już 3 psiknięcia wystarczą nam na jednorazową aplikację. Bardzo szybko się wchłania przez co zarz po jego użyciu możemy nakładać makijąż.
    Zapcha jest obłędny ! Ja się w nim zakochała, czuć świeże cudowne róże ! Nie utrzymuje się długo na naszej skórze, w pomieszczeniu gdzie nim psikniemy jest mocno wyczuwalny.
    Pompka się nie zacina i nie sprawia żadnych problemów przy używaniu. Jest świetnym udogodnieniem.
    Płyn nie wywołał u mnie żadnych wysypek, podrażnień czy alergii.

Chcesz pochwalić Dagus9 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij