Fitomed, Płyn różany do twarzy

Powiększ Fitomed, Płyn różany do twarzy

Zgłaszająca osoba: Moka

Różany płyn do twarzy jest znakomitym środkiem upiększającym skórę. Potrzebną wilgoć przekazuje skórze w najbardziej przyjemny sposób. Sporządzony według klasycznego przepisu, ma ożywczy, subtelny zapach oraz kojącą moc. Na skórę przesuszoną płyn różany działa odświeżająco i odprężająco, doskonale nawilża i wygładza naskórek.
Składniki aktywne: woda różana, olejek z drzewka różanego, czysty miód lipowy, ocet z czerwonych winogron, wyciąg z owoców dzikiej róży, bogaty w witaminę C.

Skład: Cabbage Rose Water, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Rosewood Oil, Vinegar, PEG-40 Hydrogenated Oil, Honey, Propylene Glycol (and) Rose Extract, CI 16255, Methylchloroisothaizolino ne (and) Methylisothiazolinone.

Cena: 12,50zł / 150ml

• Jestem na tak
  • Płyn zamknięty jest w wygodnej buteleczce z dobrze działającym atomizerem. Ma delikatny, różowy kolor i różany zapach. Różni się on jednak od zapachu zwykłej wody różanej.

Taki kosmetyk to must-have w mojej kosmetyczce, ponieważ może być używany na wiele sposobów. Ja najczęściej stosuję go do spryskiwania maseczek z glinki. Dzięki swoim właściwościom minimalizuje ich wysuszające działanie. Oprócz tego niekiedy stosuję go w roli toniku. Płyn ma działanie nawilżające i pomaga przy uczuciu ściągnięcia skóry. Jest też świetną opcją na obecnie trwające upały. Świetnie sprawdza się do odświeżania twarzy jak i całego ciała, a przy tym delikatnie nawilża.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić marcepanka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Płyn:
    * Subtelnie pachnie różami (nadal jeszcze nie mogę powiedzieć, że lubię taką woń, ale chyba powoli się do niej przekonuję).
    * Jest zamknięty w praktycznej, plastikowej butelce z atomizerem, co ułatwia aplikację i zwiększa wydajność.
    * Otula twarz nienachalną mgiełką.
    * Przyjemnie odświeża.
    * Nie pozostawia na skórze lepkiej otoczki.
    * Niweluje uczucie ściągnięcia.
    * Przynosi ukojenie.

Oczywiście płyn jest dedykowany szczególnie posiadaczkom cery suchej, ale na mojej tłustej skórze również bardzo dobrze się spisuje. Myślę, że sprawdzi się u wszystkich

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kajampsy za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • OJ nie
  • Wiązałam z nią duże nadziejepo przeczytaniu recencji
    zapach ok
    atomizer ok
    skład ok
    odswieżenie zdecydowanie nie ok - pozostawia na twrazy taką lepka warstwę brr
    nie polubiłyśmy się
    może w okresie zimowym będę bardziej podatna na te dobrocie zawarte w składzie...

Używam tego produktu od: od 2 mcy

Chcesz pochwalić zijan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednym słowem: odświeżenie
  • Płyn znajduje się w plastikowej butelce zakończonej specjalnym spryskiwaczem. Za jego pomocą równomiernie się rozpryskuje.

Płyn ma bardzo ładny zapach różany. Ja akurat lubię taką nutę zapachową i jestem nią zachwycona.

Mgiełka zapewnia mi natychmiastowe nawilżenie i ODŚWIEŻENIE, choćby w upalne dni.

Używam tego produktu od: 3 miesięce
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić miraga_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Obawiałam się mocnego zapachu płynu, zwłaszcza, że niezbyt przepadam za różanym aromatem. Okazuje się, że jednak niepotrzebnie bałam się przytłaczającego kwiatowego zapachu - jest delikatny, nie dusi, jest wręcz przyjemny i świeży

Używam go głównie jako tonik po porannym i wieczornym umyciu twarzy żelem - spryskuję wacik 5 razy i przecieram twarz i szyję. To wystarczy, aby czuć pełny komfort, odświeżenie i delikatnie nawilżyć skórę bez lepiącej się warstwy. Atomizer rozpryskuje płyn jako drobną mgiełkę, więc pryskanie bezpośrednio na skórę jest przyjemne, jednak bardziej odpowiada mi zwilżanie wacika.
    Nie zauważyłam żadnych nieprzyjemnych efektów, takich jak podrażnienie skóry, ściąganie czy zapychanie.

Świetnie spisuje się też w gorące dni - orzeźwia i koi zmeczoną upałem skórę, nietylko twarzy. Rewelacja

Zaskakuje mnie wydajność płynu - psikam i psikam i końca nie widzę (nooo tzn. teraz już widzę, ale używam go długo - ponad 3 miesiące).

Przyczepię się (jak zwykle jeśli chodzi o kosmetyki z Fitomedu) do niezbyt zachęcającej etykietki

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić Hosenka* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo lubię ten płyn. Stosuję go przynajmniej raz dziennie, wieczorem. Płyn likwiduje uczucie ściągnięcia i napięcia skóry po umyciu. Bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania. Nie trzeba jego nadmiaru ściągać chusteczką ani zmywać. Po użyciu płynu skóra twarzy jest miękka i wygładzona. Przynosi ulgę i ukojenie podrażnionej i przesuszonej skórze. Czasami zdarza mi się go używać także w ciągu dnia, nawet na makijaż. Sprawdza się świetnie. Sprawia , że makijaż ładnie się scala, dodaje mu świeżości, ożywia twarz.
    Kosmetyk ma bardzo wygodne opakowanie. Przezroczysta buteleczka jest ładna i praktyczna, widzimy ile płynu znajduje się w środku. Atomizer działa bez zarzutu , rozpyla płyn delikatną mgiełką.
    Zapach jest dość intensywnie różany,ale tylko przez krótką chwilę zaraz po rozpyleniu na twarz. Po chwili zapach się ulatnia. Wydajność jest świetna. Używam go przynajmniej raz dziennie od miesiąca i praktycznie nie widać zużycia.
    Ten płyn jest moim ulubieńcem i bardzo serdecznie go polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Lady Hope za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny tonik
  • Swietny produkt.

Odjelam pol gwiazdki za to, ze produkty Fitomed sa dosc trudno dostepne. Ja zrobilam wieksze zamowienie przez internet- ale fajnie byloby moc zobaczyc wszytsko na wlasne oczy bo Fitomed ma bardzo interesujaca oferte.

Bardzo lubie ten plyn. Uzywam rano i wieczorem po umyciu twarzy.
    Spryskuje twarz po nalozeniu maseczki/ glinki (by nie zaschla). Twarz szybko go pije i nie narzeka
    Dobry atomizer, ktory dawkuje odpowiednia ilosc produktu delikatna mgielka.
    Mam w zapasie inny plyn tej firmy, jednak do tego bardzo chetnie wroce.
    Plyn jesy wydajny i niedrogi.

Używam tego produktu od: 3 miesiaceIlość zużytych opakowań: koncze 1 opakowanie

Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry

• Płyn ma bardzo ładny, delikatny zapach różany. Genialnie odświeża naszą skórę twarzy o każdej porze dnia. Jest bardzo łatwy w aplikacji, dzięki atomizerowi jaki posiada. Szybko się wchłania i pozostawia ukojenie dla twarzy. Jest wydajny. Odświeża cerę, odpręża, nawilża ją, wygładza i koi. Nadaje się również do odświeżania makijażu lub sprawienia, żeby podkład szybciej i ładniej się stopił z naszą cerą. Używam go również do spryskiwania nałożonych na twarz glinek/maseczek. Zauważalnie zmiękcza skórę, jest ona miękka w dotyku, przyjemna i gładka. Tylna etykieta to przede wszystkim informacje o kosmetyku i jego skład. Napisane zwięźle, krótko i na temat. I ja tak lubię, nie ma obiecanek cacanek, które później się nie sprawdzają. Rozpylam go na twarzy rano, lub w ciągu dnia i tyle mi wystarczy, bo i tak czuję efekty. Pozostawiam go do wchłonięcia, a wchłania się niezwykle szybko. Może nawet za szybko, nie potrzeba rozprowadzać go wacikiem ani usuwać nadmiaru chusteczką, ponieważ to niszczy cały efekt ! Zapach za to pozostaje trochę dłużej z nami. Atomizer jest w porządku, dzięki niemu wydobywa się z buteleczki fajna mgiełka. Z tego co widzę rurka wewnątrz jest na tyle długa, że wyciągnie nawet resztki płynu. Skład do tego bardzo przyzwoity.

Używam tego produktu od: 02.12.2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić vanilia120 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny, acz leciuteńko podrażnia
  • Mam cerę bardzo wrażliwą, suchą i płytko unaczynioną.

Skład:
    Składpłynu jest bardzo ładny, mamy wodę, dalej hydrolat z róży damasceńskiej, gliceryna, panthenol, jest też alantoina i ekstrakt z drzewa różanego.

Opakowanie, zapach:
    Zgrabna buteleczka z wygodnym atomizerem, który wytwarza fajną mgiełkę, nie zacina się.
    Zapach bardzo przyjemny, dla mnie różano-geraniowy, zapach naprawdę odpręża

Działanie:
    Faktycznie -bardzo ładnie nawilża, zmiękcza i odświeża, spryskuję nim twarz po umyciu olejkiem myjącym, a nadmiar ścieram wacikiem.

Jest jednak jedna, mała wada- przez kilkanaście minut, moja cera jest po nim lekko zaczerwieniona. Nie jakoś koszmarnie, ale jednak trochę to widać. Może to zasługa gliceryny, za którą nie przepadam, może użytych konserwantów.

Jest to przyjemny produkt, sama używam go jednak wieczorem, żeby się zrelaksować zapachem i żeby nikt nie musiał oglądać mojej lekko zaczerwienionej cery

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić myszka2020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Płyn jest tani i wydajny. Poza tym przyjemnie pachnie i szybko się wchłania w skórę. Dzięki niemu skóra jest nawilżona, odżywiona, wygładzona i bez podrażnień. Minusem jest słaba dostępność kosmetyków tego producenta w sklepach w związku z czym trzeba je zamawiać przez internet.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij