Fitomed, Płyn różany do twarzy

Powiększ Fitomed, Płyn różany do twarzy

Zgłaszająca osoba: Moka

Różany płyn do twarzy jest znakomitym środkiem upiększającym skórę. Potrzebną wilgoć przekazuje skórze w najbardziej przyjemny sposób. Sporządzony według klasycznego przepisu, ma ożywczy, subtelny zapach oraz kojącą moc. Na skórę przesuszoną płyn różany działa odświeżająco i odprężająco, doskonale nawilża i wygładza naskórek.

Składniki aktywne: woda różana, olejek z drzewka różanego, czysty miód lipowy, ocet z czerwonych winogron, wyciąg z owoców dzikiej róży, bogaty w witaminę C.

Skład: Cabbage Rose Water, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Rosewood Oil, Vinegar, PEG-40 Hydrogenated Oil, Honey, Propylene Glycol (and) Rose Extract, CI 16255, Methylchloroisothaizolino ne (and) Methylisothiazolinone.

Cena: 12,50zł / 150ml

• różana pielęgnacja
  • Wiele dobrego słyszałam na temat tego płynu. Zawsze używam wody termalnej , jednak tym razem skusiłam się na coś innego i to był dobry wybór. Płyn ma świetny skład. Ja zawsze używam go po deamkijażu , przed makiajżem , przed snem, przed aplikacją kremu. Świetnie nawilża , wygładza cerę. Skóra staje się promienna i rozświetlona. Posiada wygodny atomizer . Płyn jest bardzo wydajny. Cena to około 18 zł. Ja kupiłam go w sklepie z naturalnymi kosmetykami. Szczerze polecam. Kolejny atut to cudowny zapach róż. Umila aplikację produktu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 płyn

Chcesz pochwalić queenofwinter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Różane szaleństwo
  • Przyznam się Wam szczerze, że nigdy nie słyszałam o takim płynie do twarzy - mając możliwość wyboru, wybrałam ten kosmetyk całkowicie z czystej CIEKAWOŚCI! Pojawiła mi się w głowie tylko malutka podpowiedź, że jeśli kosmetyk w swoim składzie ma wodę różaną to będzie miał piękny zapach - osobiście uwielbiam RÓŻE, więc wszystko co na ich bazach powstaje jest dla mnie czymś świetnym.

Płyn zamknięty jest w bardzo wygodnej, przejrzystej oraz ładnie się prezentującej butelce. W tym przypadku jest to estetyczna butelka z bardzo ciekawymi napisami, które mają ORYGINALNĄ i zarazem WYJĄTKOWĄ czcionkę. Taki wbrew pozorom malutki szczegół bardzo, ale to bardzo mnie się spodobał - przeważnie kosmetyki są opisane standardową czcionką, a ten jak widać nie.

Płyn wydobywamy z buteleczki za pomocą ATOMIZERA, dzięki czemu łatwiej go zaaplikować na skórę twarzy niż jakby go nie było. Więc płyn jest ŁATWY w użytkowaniu, a i przy tym zaaplikujemy go na skórę tyle ile trzeba i wiemy, że Nam się nie zmarnuję.

Produkt przeznaczony jest dla osób, które mają SUCHĄ skórę - oczywiście nie ma przeciwwskazań, aby używała go osoba o innym rodzaju skóry. Nasza skóra często narażona jest na wysuszenie, praktycznie można powiedzieć, że codziennie nasza skóra narażona jest na wiele czynników zewnętrznych, które mogą spowodować jej przesuszenie i co teraz?
    No właśnie nie zawsze zwykły krem wystarczy, a i tu na ratunek przyjdzie Różany płyn do cery suchej, którego zadaniem jest odżywienie i odprężenie suchej skóry. Płyn nie tylko odżywia, odpręża skórę, lecz także wspomaga jej NAWILŻENIE oraz wygładza delikatnie Naszą skórę. Cera staje się wypoczęta i nadzwyczaj rozjaśniona, a przy tym nasza skóra PIĘKNIE PACHNIE, gdyż płyn ma przepiękną różaną woń, która przechodzi z chwilą użycia płynu na naszą skórę.
    Jestem bardzo zadowolona z testowania tego produktu, który jak już wspomniałam zaciekawił mnie od PIERWSZEGO wejrzenia. Tak jak podejrzewałam jest to świetny produkt, który wspomaga dbanie o naszą skórę twarzy - co nie jest łatwym zadaniem!
    Cena takiego płynu to zaledwie 13 złotych, a jego działanie z pewnością zaobserwujecie już po kilku użyciach!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić zopiniujbloog za czytelną i pomocną recenzję?
  • Must have
  • Kupiłam po przeczytaniu tak wielu świetnych opinii. Nie było łatwo go dostać - niestety Jednak dostępny w wielu aptekach internetowych, tak też go nabyłam.

Przede wszystkim płyn pachnie wspaniale! Jak świeżo zerwane róże, zapach utrzymuje się w łazience, gdzie go używam dłuższą chwilę. Atomizer bardzo wygodny w użyciu, buteleczka nieco staroświecka, ale lubię takie klimaty
    Kosztuje parę złotych, ma świetny skład i działa...
    ....
    Cudownie na moją skórę.
    Odświeża, NAWILŻA, dzięki niemu i kremowi Iwostin zapomniałam czym są suche skórki. Nie ściąga skóry, jest po użyciu miła i przyjemna w dotyku. Płyn bardzo szybko się wchłania, więc nadaje się idealnie przed nakładaniem kremu, a potem makijażu.
    Koi zaczerwienienia, koi skórę.
    Po 6tygodniach stosowania zauważyłam, że cera jest bardziej promienna, jasna, jest po prostu ładna. No i ta gładkość Nie zapycha, nie uczula,
    No i jest tak wydajny! Psikam i psikam, a ledwo go ubyło.

Ostatnio Fitomed robi furorę w mojej łazience. Cieszę się, że mamy tak dobre, polskie i tanie kosmetyki, które naprawdę działają.

Na pewno wypróbuję inne płyny Fitomedu. Tymczasem polecam różane cudo

Używam tego produktu od: Drugi miesiąc

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomocnik Świętego Mikołaja
  • Kupiłam ten produkt zachęcona opiniami kompanek z wizażu. Z początku używałam jako tonik, później jednak zastąpił go hydrolat. Jednakże znalazłam dla niego idealne zastosowanie- jest to mój "zwilżacz" do maseczek z glinką które wysychać na twarzy nie powinny. Będę oceniała produkt jako tonik oraz jako pomocnika przy maseczkach. Zaczynajmy!

+Słodki, różany, nie dusi i nie przyprawia o mdłości. Dość szybko znika ze skóry.
    +Użyty samodzielnie jako tonik pozostawia twarz miękką i wygładzoną
    +Pompka która nigdy nie zawodzi a poza tym spryskuje naszą twarz dużą ilością płynu- za to go kocham. Przy maseczkach z glinki po pryśnięciu 4 czy 5 razy mam spokój. Szybko załatwia sprawę a mnie nie boli palec od szalonego wciskania
    +Brak wysypek, alergii, nie zapycha
    +Wydajny że ho ho! Nigdy sobie go nie żałuję a mam go kawał czasu
    +Ładne i solidne opakowanie
    +Miła cena

+/- Wolno schnie. Jako tonik był w tym uciążliwy bo musiałam go rozcierać wacikiem po twarzy- pompka dozuje dużą ilość płynu który koncentruje się w kilku miejscach twarzy. Przy maseczkach za to jest to jego ogromną zaletą.

-Dostępność. U mnie można go dostać w małej zielarni w której nie tyle jest co bywa.
    -Używany jako tonik pozostawia skórę lepką. Dlatego wolę np. hydrolat w tej roli.

Produkt jest bardzo dobry i polecam go jako zraszacz do maseczek z glinką. Jako tonik wypadł na mojej buzi średnio. Polecam!

Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt , polecam
  • Produkt dla mnie jest po prostu IDEALNY ! Płyn świetnie nawilży naszą cerę. Jest bardzo wydajny i już 3 psiknięcia wystarczą nam na jednorazową aplikację. Bardzo szybko się wchłania przez co zarz po jego użyciu możemy nakładać makijąż.
    Zapcha jest obłędny ! Ja się w nim zakochała, czuć świeże cudowne róże ! Nie utrzymuje się długo na naszej skórze, w pomieszczeniu gdzie nim psikniemy jest mocno wyczuwalny.
    Pompka się nie zacina i nie sprawia żadnych problemów przy używaniu. Jest świetnym udogodnieniem.
    Płyn nie wywołał u mnie żadnych wysypek, podrażnień czy alergii.

Chcesz pochwalić Dagus9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ
  • Mogłabym krótko go opisać : PŁYN IDEALNY. Lecz poświecę mu trochę więcej czasu. Zacznę od tego, że płyn ma piękny różany za pach. Na początku wydał mi się on tak intensywny, że bałam się, że będę się dusiła od niego na szczęście tak nie jest. Płyn bardzo wygodnie się rozpyla za pomocą atomizera, który się nie zacina i działa bez zarzutów. Dla mnie jest to idealne odświeżenie nie tylko w ciągu dnia, ale także na wieczór czy o poranku. Płyn bardzo dobrze nawilża moją skórę, szybko się wchłania. Płyn nie zostawia lepiącej warstwy na skórze. Nie czuć go i można go spokojnie stosować pod makijaż. Zauważyłam także, że płyn koi moją skórę. Przyśpiesza gojenie się jakiś wyprysków. Produkt jest mega wydajny ! Używam go codziennie od miesiąca czasu, a zużycia prawię nie widać. Zauważyłam, że po tym płynie moja skóra jest o wiele bardziej miękka, delikatna, rozświetlona, zaczerwienienia zniknęły. Zakochałam się w tym produkcie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić veneaablog za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Super sprawdza się jako nawilżająca mgiełka przed nałożeniem kremu, a także w ciągu upalnego dnia do odświeżenia. Mam skórę wymagającą jeśli chodzi o nawilżenie i solo nie wystarcza, choć jak na płyn do spryskiwania nawilża bardzo dobrze. Ma przyjemny, różany zapach - a ja uwielbiam różane nuty, więc używa mi się go bardzo przyjemnie. Zapach jest mniej intensywny niż hydrolatu różanego z ZSK. Nie zostawia lepiącej się warstwy, przyjemnie odświeża i koi skórę. Cena przystępna, wydajność bardzo dobra, opakowanie (spryskiwacz) jak na razie działa bez zarzutu. Nieco trudno dostępny jak to produkty Fitomedu. Fajny produkt na lato, zagości u mnie na dłużej.

Chcesz pochwalić rozetka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły dobry płyn, jednak cudów nie zdziała.
  • Przygodę z płynem zaczęłam od używania go jako toniku, po umyciu twarzy żelem. Zapach subtelny, naturalny i bardzo ładny. Przypomina trochę zapach konfitury.

Widocznych efektów odprężenia, rozjaśnienia i nawilżenia skóry brak. Nie uczula, ani nie podrażnia. Jedynym śladem po aplikacji jest delikatny film na skórze. Myślę że dla osób z tendencją do suchej skóry produkt nakładany bezpośrednio, bez użycia wcześniej innych specyfików jest bezużyteczny.

Jeśli chodzi o odświeżenie w ciągu dnia, płyn w tej roli sprawdza się idealnie. Spokojnie można go używać tuż po nałożeniu makijażu. Szybko się wchłania. Do tego mega wydajny. Opakowanie z atomizerem bardzo poręczne. Plus za krótki, naturalny skład.

Używam tego produktu od: 3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Fanta007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Olśniło mnie
  • Będąc świeżo po wypłacie i kursując znanym szlakiem drogeryjnym, podkusiło mnie, by zajrzeć do sklepu zielarsko-medycznego w mojej mieścinie. Los jednak nade mną czuwa
    Nabyłam ten płyn, bo zbliżały się wakacje i chciałam mieć w torbie coś, co pozwoli mi się odświeżyć podczas pracy. Płyn jest cudny, zakochałam się w tym, co robi z moją twarzą. Jest jak sprawdzony przyjaciel - dyskretnie, zawsze w pogotowiu.
    Nie uczula, nie podrażnia, ma specyficzny, różany zapach (do którego musiałam przywyknąć, bo nie przepadam za zapachem róż), ale nie jest to wielka niedogodność. Zakmnięty w buteleczce z atomizerem. Wygodnie się aplikuje. Cudnie nawilża i odświeża skórę. Lekko utrwala, scala makijaż i również go odświeża w trakcie intensywnego dnia. Sprawdza się jako "przedkremowy nawilżacz" po zmyciu makijażu czy zrobieniu peelingu lub też zwykłym umyciu buzi, gdy mamy odczucie ściągniętej skóry. Jest wydajny i taniutki - dałam za niego około 14 zeta. Jego lawendowy brat mniej mi odpowiada, mam wrażenie, że mniej nawilża, ale też jest niezły.
    Kupię go na pewno jeszcze nie raz i serdecznie Wam polecam, dziewczyny!

Używam tego produktu od: maja 2014
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić onyxxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Płyn zamknięty jest w wygodnej buteleczce z dobrze działającym atomizerem. Ma delikatny, różowy kolor i różany zapach. Różni się on jednak od zapachu zwykłej wody różanej.

Taki kosmetyk to must-have w mojej kosmetyczce, ponieważ może być używany na wiele sposobów. Ja najczęściej stosuję go do spryskiwania maseczek z glinki. Dzięki swoim właściwościom minimalizuje ich wysuszające działanie. Oprócz tego niekiedy stosuję go w roli toniku. Płyn ma działanie nawilżające i pomaga przy uczuciu ściągnięcia skóry. Jest też świetną opcją na obecnie trwające upały. Świetnie sprawdza się do odświeżania twarzy jak i całego ciała, a przy tym delikatnie nawilża.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić marcepanka7 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij