Fitomed, Płyn różany do twarzy

Powiększ Fitomed, Płyn różany do twarzy

Zgłaszająca osoba: Moka

Różany płyn do twarzy jest znakomitym środkiem upiększającym skórę. Potrzebną wilgoć przekazuje skórze w najbardziej przyjemny sposób. Sporządzony według klasycznego przepisu, ma ożywczy, subtelny zapach oraz kojącą moc. Na skórę przesuszoną płyn różany działa odświeżająco i odprężająco, doskonale nawilża i wygładza naskórek.
Składniki aktywne: woda różana, olejek z drzewka różanego, czysty miód lipowy, ocet z czerwonych winogron, wyciąg z owoców dzikiej róży, bogaty w witaminę C.

Skład: Cabbage Rose Water, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Rosewood Oil, Vinegar, PEG-40 Hydrogenated Oil, Honey, Propylene Glycol (and) Rose Extract, CI 16255, Methylchloroisothaizolino ne (and) Methylisothiazolinone.

Cena: 12,50zł / 150ml

• Świetny
  • Bardzo lubię ten płyn. Stosuję go przynajmniej raz dziennie, wieczorem. Płyn likwiduje uczucie ściągnięcia i napięcia skóry po umyciu. Bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania. Nie trzeba jego nadmiaru ściągać chusteczką ani zmywać. Po użyciu płynu skóra twarzy jest miękka i wygładzona. Przynosi ulgę i ukojenie podrażnionej i przesuszonej skórze. Czasami zdarza mi się go używać także w ciągu dnia, nawet na makijaż. Sprawdza się świetnie. Sprawia , że makijaż ładnie się scala, dodaje mu świeżości, ożywia twarz.
    Kosmetyk ma bardzo wygodne opakowanie. Przezroczysta buteleczka jest ładna i praktyczna, widzimy ile płynu znajduje się w środku. Atomizer działa bez zarzutu , rozpyla płyn delikatną mgiełką.
    Zapach jest dość intensywnie różany,ale tylko przez krótką chwilę zaraz po rozpyleniu na twarz. Po chwili zapach się ulatnia. Wydajność jest świetna. Używam go przynajmniej raz dziennie od miesiąca i praktycznie nie widać zużycia.
    Ten płyn jest moim ulubieńcem i bardzo serdecznie go polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Lady Hope za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny tonik
  • Swietny produkt.

Odjelam pol gwiazdki za to, ze produkty Fitomed sa dosc trudno dostepne. Ja zrobilam wieksze zamowienie przez internet- ale fajnie byloby moc zobaczyc wszytsko na wlasne oczy bo Fitomed ma bardzo interesujaca oferte.

Bardzo lubie ten plyn. Uzywam rano i wieczorem po umyciu twarzy.
    Spryskuje twarz po nalozeniu maseczki/ glinki (by nie zaschla). Twarz szybko go pije i nie narzeka
    Dobry atomizer, ktory dawkuje odpowiednia ilosc produktu delikatna mgielka.
    Mam w zapasie inny plyn tej firmy, jednak do tego bardzo chetnie wroce.
    Plyn jesy wydajny i niedrogi.

Używam tego produktu od: 3 miesiaceIlość zużytych opakowań: koncze 1 opakowanie

Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry

• Płyn ma bardzo ładny, delikatny zapach różany. Genialnie odświeża naszą skórę twarzy o każdej porze dnia. Jest bardzo łatwy w aplikacji, dzięki atomizerowi jaki posiada. Szybko się wchłania i pozostawia ukojenie dla twarzy. Jest wydajny. Odświeża cerę, odpręża, nawilża ją, wygładza i koi. Nadaje się również do odświeżania makijażu lub sprawienia, żeby podkład szybciej i ładniej się stopił z naszą cerą. Używam go również do spryskiwania nałożonych na twarz glinek/maseczek. Zauważalnie zmiękcza skórę, jest ona miękka w dotyku, przyjemna i gładka. Tylna etykieta to przede wszystkim informacje o kosmetyku i jego skład. Napisane zwięźle, krótko i na temat. I ja tak lubię, nie ma obiecanek cacanek, które później się nie sprawdzają. Rozpylam go na twarzy rano, lub w ciągu dnia i tyle mi wystarczy, bo i tak czuję efekty. Pozostawiam go do wchłonięcia, a wchłania się niezwykle szybko. Może nawet za szybko, nie potrzeba rozprowadzać go wacikiem ani usuwać nadmiaru chusteczką, ponieważ to niszczy cały efekt ! Zapach za to pozostaje trochę dłużej z nami. Atomizer jest w porządku, dzięki niemu wydobywa się z buteleczki fajna mgiełka. Z tego co widzę rurka wewnątrz jest na tyle długa, że wyciągnie nawet resztki płynu. Skład do tego bardzo przyzwoity.

Używam tego produktu od: 02.12.2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić vanilia120 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny, acz leciuteńko podrażnia
  • Mam cerę bardzo wrażliwą, suchą i płytko unaczynioną.

Skład:
    Składpłynu jest bardzo ładny, mamy wodę, dalej hydrolat z róży damasceńskiej, gliceryna, panthenol, jest też alantoina i ekstrakt z drzewa różanego.

Opakowanie, zapach:
    Zgrabna buteleczka z wygodnym atomizerem, który wytwarza fajną mgiełkę, nie zacina się.
    Zapach bardzo przyjemny, dla mnie różano-geraniowy, zapach naprawdę odpręża

Działanie:
    Faktycznie -bardzo ładnie nawilża, zmiękcza i odświeża, spryskuję nim twarz po umyciu olejkiem myjącym, a nadmiar ścieram wacikiem.

Jest jednak jedna, mała wada- przez kilkanaście minut, moja cera jest po nim lekko zaczerwieniona. Nie jakoś koszmarnie, ale jednak trochę to widać. Może to zasługa gliceryny, za którą nie przepadam, może użytych konserwantów.

Jest to przyjemny produkt, sama używam go jednak wieczorem, żeby się zrelaksować zapachem i żeby nikt nie musiał oglądać mojej lekko zaczerwienionej cery

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić myszka2020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Płyn jest tani i wydajny. Poza tym przyjemnie pachnie i szybko się wchłania w skórę. Dzięki niemu skóra jest nawilżona, odżywiona, wygładzona i bez podrażnień. Minusem jest słaba dostępność kosmetyków tego producenta w sklepach w związku z czym trzeba je zamawiać przez internet.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt w dobrej cenie
  • Opakowanie / Kolor / Zapach:

Jak widać nasz różany płyn do twarzy znajduje się w plastikowej buteleczce z rozpylaczem, co bardzo ułatwia aplikowanie produktu. Dzięki temu iż sam płyn jest przezroczysto-różowy, to widzimy ile dokładnie nam go jeszcze zostało. Jeśli chodzi o zapach, to zdecydowanie po rozpyleniu wyczuwamy róże, co ma swoje dobre i złe strony, ale to zależy od czego czy lubimy takie zapachy.

Moje spostrzeżenie / Kiedy go używam?

Płyn różany jak mówi producent ma działać odświeżająco i odprężająco i to właśnie robi. Po rozpyleniu go na twarz nie ma się uczucia jak po zwykłej wodzie, ma po prostu to coś dodatkowego, a wokół nas krąży różany zapach. Ten płyn używam na zmiany z płynem oczarowym. Głównie używam go przed i po makijażu. Skóra jest dłużej matowa, a w ciągu dnia odświeża nam makijaż. Bardzo się z nim polubiłam, bo ogólnie służą mi płyny tego typu.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić NataliaLily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Jestem najszczerszą wielbicielką różanych zapachów, więc musiałam wypróbować Płyn Różany do Twarzy. Dodatkowo wyznam Wam, że nie wyobrażam sobie lata bez wody termalnej w zasięgu ręki. Fiomed, można powiedzieć, że połączył te dwie rzeczy w jedną. Woda pachnie wspaniale - delikatna woń róży, a dodatkowo trwale nawilża i odświeża. Latem śmiało można jej używać zamiast kremu do twarzy - idealnie nawilży naszą cerę! Duża pojemność i wygodna aplikacja są ogromnymi plusami. Higieniczność ponad wszystko. Można używać jej także zamiast toniku - po prostu spryskujemy twarz i zmywamy wacikiem. Płyn Różany przeznaczony jest dla cery suchej, ja posiadam mieszaną i także świetnie się sprawdza. Jest bogaty w olejek z drzewa różanego i czysty miód lipowy! Cena to tylko 12zł! Przypominam, że cena np. wody termalnej sięga 22zł. Płyn Różany uważam za mój MUST HAVE na lato!!! Polecam.

Chcesz pochwalić lovelypaula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny płyn
  • Płyn ma wygodne opakowanie, wyposażone w atomizer, rozpylający delikatną mgiełkę. Lekka formuła płynu szybo wchłania się w skórę, nie pozostawiając żadnej lepkiej, czy tłustej warstwy. Płyn ma delikatny różany zapach, który ulatnia się zaraz po wchłonięciu. Doskonale radzi sobie z łagodzeniem napiętej skóry, dobrze ja odświeża i lekko nawilża. Fajnie sprawdza się do spryskiwania maseczek z glinki, aby zapobiec ich wysychaniu na skałę. Nie podrażnia oczu, jeśli przez przypadek się do nich dostanie. Używałam także do utrwalenia makijażu, delikatnie spryskując gotowy makijaż, jak również do zwilżania pędzla do podkładu - nie powoduje rolowania, czy ważenia się produktu. Dla mojej mieszanej cery w miesiącach zimowych płyn okazał się idealny, myślę też, że latem świetnie będzie nadawał się jako mgiełka chłodząca, jeśli będziemy go trzymać w lodówce
    Dodam jeszcze, że kosmetyk ma niesamowitą wydajność i niska cenę

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić sarinap87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny do odświeżenia twarzy podczas dnia.
  • Płyn ma bardzo różany zapach - delikatny. Genialnie odświeża naszą skórę twarzy o każdej porze dnia. Łatwy w aplikacji, można bezpośrednio psikać z atomizera na twarz lub zaaplikować go na wacik. Szybko się wchłania i pozostawia ukojenie dla twarzy. Jest bardzo wydajny - czekam na ciepłe dni i sądzę, że wtedy będę z niego zadowolona jeszcze bardziej.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mango1978 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Plusy:
    - odświeża i koi skórę
    - delikatnie nawilża
    - można nim spryskiwać maseczki z glinek
    - szybko się wchłania nie pozostawia lepkiej warstwy
    - pachnie bardzo ładnie, delikatnie i naturalnie
    - jest przeznaczony do cery suchej jednak myślę, że spokojnie nada się do każdego rodzaju skóry
    - wygodne opakowanie z atomizerem który rozpyla delikatną mgiełkę
    - wydajny: jednorazowo wystarczą 1-2 psiknięcia
    Minusy:
    - słaba dostępność

Polubiłam ten płyn, bardzo przyjemnie się go używa. Ja najczęściej stosuję go wieczorem po demakijażu. Sprawdza się idealnie gdy czuję, że mam nieprzyjemnie ściągniętą skórę wtedy ten płyn przynosi mi natychmiastowa ulgę i nawet po wchłonięciu uczucie ściągnięcia nie powraca.
    Czytałam, że można go też używać do utrwalenia makijażu a nawet jako mgiełkę do włosów, ale ja osobiście nie próbowałam. Myślę też, że latem świetnie się sprawdzi do odświeżenia podczas upałów.Używam tego produktu od: 4 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić karolcia198506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem nim oczarowana
  • Pomimo tego, że nie posiadam suchej cery, zdecydowałam się właśnie na ten płyn i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru. Na samym początku oczarował mnie jego piękny różany zapach, w którym nie czuć ani odrobiny chemii. Jest on bardzo naturalny. Szybko się wchłania, a po jego użyciu twarz nie lepi się. Najczęściej stosuję go jako tonik i w tej kwestii spisuje się świetnie. Odświeża cerę, odpręża, nawilża ją, wygładza i koi. Nadaje się również do odświeżania makijażu, spryskiwania nałożonych na twarz glinek. Ma wiele zastosowań. Nie podrażnia, jest także bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić anioleek89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hit
  • Po niezbyt udanym spotkaniu z płynem oczarowym, zdecydowałam się wybrać tym razem wersję z różą. Uwielbiam jej zapach i pomyślałam, że jak nie zadziała to chociaż będzie mi ładnie pachniała Mimo to bardzo szybko polubiłam się z tą mgiełką! Fajnie odświeża twarz o poranku i co najfajniejsze nawilża skórę. Wiadomo, nie jest to działanie tak silne jak w przypadku kremu nawilżającego, ale z pewnością efekt jest zauważalny. Zero problemu suchych skórek Czasem używam jej w ciągu dnia, ładnie odświeża makijaż bez jego rozmazywania ;P Po za tym fajnie sprawdza się dodana do glinek na maseczkę. Po zmyciu jej z twarzy, skóra jest bardzo miękka, gładka i nawilżona. Mimo iż nie posiadam cery suchej u mnie sprawdza się dobrze, umilając codzienną pielęgnację. Polecam!

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić setfiretotherain za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wprost genialny !
  • Zacznę od tego, ze teraźniejszy płyn różany co nie co się rózni od tego ukazanego tu na zdjęciu poniewaz butelka jest wyższa i ma 200 ml płynu, który w butelce jest lekko fioletowy ale na dłoni jak i na twarzy jest przezroczysty i nie pozostawia żadnego śladu.
    Zapach jest bardzo delikatny i przyjemny.
    Płyn różany działa cudownie na naszą buźkę ponieważ pozostawia ją odświeżoną, gładką nawilżoną oraz sprawia, że uczucie ściągania twarzy natychmiastowo zanika. Płyn jest bardzo wydajny i aby widzieć efekty starczy raz dziennie go stosować rano. Konsytencja jest wodnista i bardzo szybko się wchłania w skórę. Używam tego produktu od: 30Ilość zużytych opakowań: 1-200ml

Chcesz pochwalić Anahi1307 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny
  • Ma naturalny, świeży zapach róż, który na dodatek jest wyraźny, co bardzo uprzyjemnia korzystanie z tego płynu każda fanka różanych nut byłaby zachwycona.

Po ponad miesiącu codziennego, a czasem i dwukrotnego użycia w ciągu dnia tego płynu ubyło mi go zaledwie 2/5, zatem mogę śmiało napisać, że jest bardzo wydajny. Używałam go po każdym demakijażu, a przed nałożeniem kremu- miałam wówczas 100 % pewności, że skóra jest idealnie oczyszczona. W dniach, w których się nie malowałam używałam go do odświeżenia skóry. Zanim zaczęłam używać tego płynu i olejów do twarzy jesienią musiałam używać kremów do twarzy 3 razy dziennie, teraz już jest w o wiele lepszej kondycji. Jeśli chodzi o atomizer to z niego nie korzystam- odkręcam go i wylewam bezpośrednio z butelki na wacik. Oczywiście na początku go kilka razy wypróbowałam i psika odpowiednią ilość płynu, zrasza delikatnie twarz i szybko się wchłania. Nie czułam potrzeby osuszania później skóry. Jest wygodny, ale nie traktuję go jako mgiełkę tylko jak tonik.
    Co najważniejsze nie uczulił mnie, nie zapchał, nie powoduje wysuszenia, ściągnięcia, zaczerwienienia. Reasumując świetnie odświeża, sprawia, że skóra jest gładka, nie zostawia uczucia lepkiej skóry, można powiedzieć, że "uspokaja" moją skórę ;-) Z pewnością ten płyn różany zagości na stałe w moich zasobach kosmetycznych

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w połowie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Hedvigis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy kosmetyk, ale jako dodatek do innych
  • Posiadam ten kosmetyk w nowym opakowaniu.

Na początku starałam się używać płynu jak toniku. Po umyciu twarzy żelem psikałam na wacik i przecierałam twarz. Niestety nie zauważyłam obiecanego odświeżenia, odprężenia ani nawilżenia. Cera po użyciu płynu była ściągnięta i w żaden sposób nie nawilżona. Rozjaśnienia także nie zaobserwowałam a raczej znaczne zaczerwienienie zaraz po użyciu kosmetyku.

Znalazłam jednak inne świetne zastosowanie kosmetyku. Jest on bardzo pomocny w użyciu glinek. Można wraz z nim rozrobić proszek a następnie zwilżać nim nałożoną na twarz maseczkę. W tym celu sprawdził się doskonale.

W większości przypadków obawiam się zapachu róży. Jest zwykle dość ciężki, duszący i przeszkadzający. W tym przypadku na szczęście tak nie jest, zapach jest naprawdę subtelny i bardzo przyjemny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Miss Saeki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Różana perełka
  • Moja opinia :

Plusy :

+ idealny do odświeżenia buzi w ciągu dnia
    + idealny po demakijażu- bo jest dodatkową porcją nawilżenia
    + idealny do scalenia makijaży- sprawia, że wszystko się ładnie łączy a buzia zyskuje rozświetlenie
    + przynosi ulgę zarówno po kąpieli słonecznej jak i teraz gdy skóra w pomieszczeniu z kaloryferami się przesusza
    + nie uczula nie podrażni
    + opakowanie z atomizerem więc psik psik i już, w dodatku znajduje się na nim motyw koszyczka z różami- cudo
    + śliczny zapach
    + mega wydajny- psikam i psikam i nic nie ubywa
    + odświeża
    + czasem pozostawiam do wchłonięcia- ok 3 minuty a czasem osuszam ręcznikiem a efekty są tak samo dobre
    + cera wygląda bardzo zdrowo a makijaż naturalnie Lubię to

Minusy :

- brak

Chcesz pochwalić DagUusia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nazwałam go zwykłą wodą..
  • Tą mgiełkę zamawiałam ze strony producenta w pakiecie z żelem oraz tonikiem. Na początku nie planowałam takiego zakupu, ale skoro była okazja to żal nie przetestować. Tym bardziej, że opinie na Wizażu są na jej temat bardzo entuzjastyczne.
    Ja podchodziłam do niej raczej sceptycznie, woda to woda. Szybko jednak się z płynem przeprosiłam, nie wiem co ma w sobie takiego, ale z miejsca go pokochałam!

Chciałabym napisać coś złego, wetknąć jakąś szpilę, ale naprawdę ciężko coś znaleźć.
    Z tego, co poczytałam wynika, że dziewczyny znajdują dla płynu wiele zastosowań, co samo w sobie jest chyba największym komplementem.
    Ja używam go najczęściej rano. Twarz z miejsca jest bardziej rześka, delikatnie nawilżona i świeża. Właściwie od pewnego czasu rezygnuje z porannego nakładania kremu - płyn mi wystarcza. Nie zauważyłam, żeby stan mojej cery czyt. jej nawilżenie się pogorszyło. Czasem się zdarzyło, że krem zapchał, tutaj nie ma takiej opcji.
    Nie traktuje go w kategorii toniku, bo tonik z Fitomedu już mam. Nie ścieram nim też makijażu, szkoda go.
    Rozpylam go na twarzy rano, lub w ciągu dnia i tyle mi wystarczy, bo i tak czuję efekty. Pozostawiam go do wchłonięcia, a wchłania się niezwykle szybko. Może nawet za szybko, nie potrzeba rozprowadzać go wacikiem ani usuwać nadmiaru chusteczką. Czuje się go przez jakiś czas na twarzy, unosi się również delikatny zapach róż.
    Nie przelewam płynu na wacik - spryskuję się prosto w twarz. Początkowo nie byłam przekonana, ale teraz się przyzwyczaiłam. Jedno "psik" nie wystarczy na całą buzię.
    Kiedy wyczytałam na etykiecie, że płyn można stosować do odświeżenia makijażu po raz kolejny zrobiłam dziwną minę. Jak to może być, żeby płyn odświeżył makijaż, a nie rozmazał go? Po raz kolejny miło się zaskoczyłam, bo oczywiście spróbowałam. Faktycznie, makijaż nie spłynął, ale jakby się utrwalił i nabrał ponownie kolorów.
    Duży plus ode mnie za to, że nie spowodował spustoszenia mojej cery i utrzymuje ją w dobrej kondycji. Jestem tuż po ponad dwumiesięcznej walce ze wstrętnym zapalaniem i prześwietlam kosmetyki jak histeryczka. Tutaj było małe ale (gliceryna??), ale nic złego się nie stało. Żadnych wyprysków, podrażnień, zaczerwienień. Brawo!
    Świetnie nadaje się do odświeżenia twarzy w gorące dni.
    Atomizer jest w porządku, dzięki niemu wydobywa się z buteleczki fajna mgiełka. Z tego co widzę rurka wewnątrz jest na tyle długa, że wyciągnie nawet resztki płynu. Samo opakowanie może nie jest dziełem sztuki, szczególnie razi mnie w oczy ta czerwień atomizera. Opakowanie proste, przezroczyste, widać pływający w środku różowy płyn. Na przedniej etykietce ładny rysuneczek kosza róż.
    Tylna etykieta to przede wszystkim informacje o kosmetyku i jego skład. Napisane zwięźle, krótko i na temat. I ja tak lubię, nie ma obiecanek cacanek wykaligrafowanych złotymi zgłoskami.
    Płyn jest bardzo wydajny. Przy stosowaniu 2-3 razy dziennie ubywa go naprawdę, naprawdę powoli.
    Tym, co najbardziej upierdliwe jest ostatecznie tylko dostępność. Można trafić w aptekach, choć ja nie miałam takiego szczęścia. W mojej pani miała straszliwy problem z zamówieniem, w końcu ją olałam i zamówiłam ze strony producenta. Tutaj musimy się liczyć z kosztami przesyłki. Bardziej opłaca się wtedy wzięcie 2-3 kosmetyków od razu.

Podobnie jak pewnie prawie 100% recenzentek tego kosmetyku ja też go polecam. Ma dobry wpływ na skórę, przy sprzyjających warunkach można nawet zastąpić krem. Odświeża twarz nawet w makijażu, jest naturalny, niedrogi i ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno 200 ml w trakcie.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój zdecydowany hit!
  • Ten płyn to mój niekwestionowany faworyt.

PLUSY:

+ przyjemny, różany zapach
    + świetne odświeżenie twarzy (płyn trzymam w lodówce dla wzmocnienia efektu)
    + łatwość aplikacji, wygodny atomizer
    + przyjemny efekt nawilżenia i wygładzenia skóry (czasem odpuszczam sobie nawet użycie kremu)
    + ogromna wydajność
    + brak tłustej warstwy na skórze
    + szybkie wchłanianie

MINUSY:

brak!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego (dużego)

Chcesz pochwalić gossipgirl1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Rewelacyjne opakowanie, umozliwiające rozpylanie płynu na skórze, wspaniały zapach.

Płyn używny był przeze mnie praktycznie codziennie przed nałożeniem makjażu i wieczorem po zmyciu makijażu oraz w ciągu dnia jak makijażu w ogóle nie mam – bo bywa i tak, ale można też go używać pod kremy i wszelakie mazidła do twarzy.

Płyn nie podrażnił mnie ani razu, w ogóle po użyciu płynu czułam lekkość na twarzy. produkt dla mnie rewelacyjny.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić nikollet85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Płyn idealny
  • Ten płyn stał się moim ulubieńcem!

Zalety:

+ nawilża
    + cudownie pachnie (choć nie jest to typowo różany zapach)
    + jest bardzo wydajny
    + opakowanie ma wygodny atomizer
    + duża pojemność
    + niska cena
    + daje uczucie odświeżenia i ukojenia skóry w upalne dni
    + świetny skład

Wady:

Brak!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić margos92 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • przyjemny gadżecik
  • Mam dwie wersje wód Fitomedu: tę i oczarową z neroli.
    A oto wspólna dla nich recenzja:

Wody trzymam w lodówce , bo lubię taki efekt "wzmocnionego" odświeżenia, szczególnie w upały. Trik sprawdza się także w trudne poranki Taki mini-prysznic na twarz i dekolt. Gdy potrzebuję, używam w sposób tradycyjny - zwilżając wacik.
    Szczerze mówiąc nie widzę żadnego szczególnego działania, nie różnią się niczym od zwykłych toników.
    Ale od toników też wymagam niewiele, mają tylko zmywać i nie podrażniać.
    Plusem niewątpliwie jest skład (chociaż ja wolałabym bez gliceryny, to chyba przez nią zostaje lekki film na skórze), całkiem znośny atomizer (nie jest to mgiełka jak przy wodach termalnych, ale też nie leci jak z konewki).
    Dla mnie wody różnią się tylko zapachem, różnicy w działaniu nie widzę. I dlatego używam w zależności od tego, na jaki zapach mam akurat ochotę.
    Nie mogę powiedzieć, że to jakiś niezbędny kosmetyk.
    Ale za to bardzo przyjemny gadżecik.

Polecam trzymać w lodówce

Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Pippi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje odkrycie
  • Kosmetyku używam zamiennie z tonikiem. Skóra po użyciu tego płynu staje się odświeżona, nawilżona. A do tego ma śliczny zapach, deliaktnie różany. Ponad to nie podrażnia ani nie zostawia uczucia leppkości. Mój faworyt na upalne dni.Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić olunia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super! Mój tonik KWC.
  • Płyn cudny. Używam go jako toniku rano przed nałożeniem kremu i wieczorem, po demakijażu. Sprawdza się świetnie: nawilża buzię i zmywa resztki makijaży z którymi nie poradził sobie micel. Doskonale oczyszcza i pozostawia cerę odświeżoną. Nie pozostawia lepkości. Buzia nie jest po nim ściągnięta. Ma ziołowy zapach, który trzeba polubić. Polecam, bo jest też bardzo wydajny i niedrogi.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • Opakowanie:
    Kosmetyk otrzymujemy w plastikowe, przezroczystej butelce, dzięki czemu widzimy poziom zużycia. wodę aplikujemy atomizerem, przez co wszystko jest higieniczne i bezpieczne Na nalepce z przodu widoczny jest uroczy kosz z różami oraz nazwa produktu, z tyłu natomiast wszystkie informacje na jego temat.

Kolor:
    Różowy

Bardzo delikatny, ale długo się utrzymuje. Woda pachnie jak konfitura, przez co zawsze kojarzy mi się z rogalikami mojej mamy
    Konsystencja:
    Woda :P Ale nieco tłustawa, pewnie przez olejki w składzie.
    Działanie:
    Mgiełkę używam do tonizowania cery, przygotowania przed minerałami, w trakcie glinkowych maseczek oraz jako odświeżenie. Płyn świetnie nawilża i napina skórę. Nie podrażnia, wchłania się bardzo szybko, nie zostawia żadnego tłustego filmu ani nie zapycha. Nie piecze w oczy, za co wielbię! Skóra po użyciu tego płynu jest miękka, gładka i pełna życia Mgiełka bardzo dobrze odświeża w ciepłe dni i łagodzi podrażnienia w okresie grzewczym. Po niej znikają wszelkie zaczerwienia i krostki. Jest naprawdę genialna, jeśli chodzi o przygotowywanie skóry przed minerałami i tonizowanie. Polecam każdemu
    Bardzo dobra, dwa psiki wystarczą na odświeżenie twarzy!

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić mariaa15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielozadaniowy
  • Różany płyn do twarzy zamknięty jest w poręcznej, plastikowej butelce ze sprayem.

Spray dawkuje odpowiednią ilość mgiełki, która natychmiastowo odświeża twarz.
    Wchłania się bardzo szybko, pozostawiając delikatnie nawilżoną, gładką i ukojoną twarz.

Używałam jej głównie po peelingu, do zraszania nałożonych na twarz glinek, a także do odświeżenia twarzy w ciągu dnia.
    Świetnie spisuje się także jako baza pod makijaż, płyn idealnie przygotowuje twarz pod minerały, które używam. Można też utrwalić makijaż mgiełką, dzięki czemu podkład lepiej stopi się z cerą.

Na nadchodzące upalne dni - polecam schować do lodówki

Nie podrażniła mojej skóry twarzy, nie uczuliła mnie ani nie podrażniła.
    Nie wysusza skóry, ani nie powoduje uczucia ściągnięcia.

Pachnie bardzo przyjemnie i świeżo - różami.

Bardzo polubiłam ten płyn, ma wiele zastosowań, a w dodatku jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: lutego 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jessica855 za czytelną i pomocną recenzję?