Fitomed, Płyn lawendowy do twarzy do cery zmęczonej (stara wersja)

Fitomed, Płyn lawendowy do twarzy do cery zmęczonej (stara wersja)

Lawenda zawiera olejek (ok. 3%), garbniki, fitosterole, sole mineralne. Głównym składnikiem płynu jest woda lawendowa i olejek lotny. W stosowaniu zewnętrznym poprawiają one ukrwienie i zaróżowienie naskórka. Płyn lawendowy o delikatnym, świeżym zapachu jest idealnym środkiem do "ożywienia" skóry zmęczonej. Doskonale odświeża i poprawia napięcie naskórka. Skóra nabiera zdrowego połysku, staje się gładka i elastyczna.

bardzo wydajny, o przyjemnym zapachu

Gdybym jeszcze raz miała przyjemność testować tenże produkt, zdecydowanie bym po niego sięgnęła. Z całą świadomością i pełnym przekonaniem mogę Wam go polecić. Dlaczego? Przede wszystkim pozytywnie oddziałuje w praktycznym zastosowaniu. Jak najbardziej spełnia warunki przedstawione przez producenta.
Zapach jest przyjemny, delikatny i nie drażni. Co więcej, wystarcza na długi okres czasu, jest bardzo wydajny. Po około czteromiesięcznym stosowaniu nie zużyłam nawet 1/10 opakowania, mimo że zdarzy mi się nawet dwa razy sięgnąć po opakowanie. Początkowo płyn do twarzy użytkowałam jedynie po zmyciu makijażu, kiedy moja skóra na buzi odczuwała zmęczenie i przeciążenie. W szczególności raziły mnie sińce pod oczami. Płyn załagodził ich powstawanie. W ostatnim też czasie odkryłam, że wspomniany płyn doskonale się naddaje jako subtelny utrwalacz makijażu. Wystarczy jedno psiknięcie i czuję jak podkład lepiej się wchłania, nie zostawiając przy tym odczucia ciężkości, dodatkowej warstwy.
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Jedynym minusem, jaki szczególnie "rzucił mi się w oczy", jest forma aplikacji tego płynu - należy przycisnąć dozownik, spryskując płynem twarz. Trzeba być ostrożnym zwłaszcza jeśli chodzi o oczy, łatwo substancja się do nich dostaje, co powoduje szczypanie oraz pieczenie. Ewentualnie można znaleźć proste rozwiązanie na ową bolączkę - wystarczy odkręcić aplikator i troszkę nawilżyć płynem wacik kosmetyczny ;)
Jeśli, więc nie możecie uporać się z tzw. odczuciem zmęczenia na twarzy, spróbujcie tego specyfiku, a nuż i Wam przypadnie do gustu ;)

Używam tego produktu od: 4-5 miesiący
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, zawartość: 250 ml

Przyjemne odświeżenie!

Na zimę moja cera robi się zszarzała, zmęczona i przesusza się na policzkach, więc skusiłam się na kupno tego płynu i kremu pół tłustego.
Nie przepadam za zapachem lawendy jednak ten nie drażni mnie, jest przyjemny i szybko odparowuje z buzi. Atomizer dość obficie spryskuje, więc wystarczą dwa psiknięcia żeby pokryć buzię przyjemną mgiełką. Bardzo ładnie nawilża i ożywia twarz. Plusem jest to, że można stosować płyn na makijaż przez co jest lepiej scalony. :)
Cena jest niska, skład dobry, producent polski - same plusy! :)

Używam tego produktu od: Początek grudnia 2015
Ilość zużytych opakowań: Jedno, prawie całe

bardzo dobry

Gdy tylko wyciągnęłam płyn z paczki od razu popsikałam nim twarz. W powietrzu uniósł się w mig delikatny zapach prawdziwej lawendy a moja buzia natychmiast doznała orzeźwienia. Może to dziwne ale płyn naprawdę sprawił, że od razu nabrałam sił, które opadły przy tak wysokich temperaturach.
Dzięki zawartym w kosmetyku olejkowi lawendowemu już sam zapach działa na nas pobudzająco.
Początkowo bałam się, że kosmetyk może lekko przyciemniać skórę ale tak oczywiście się nie stało.
Po użyciu dość szybko się wchłania, skóra po nim nie lepi się i co najważniejsze nie zanotowałam żadnych podrażnień i uczuleń.
Kosmetyk towarzyszył mi przez większość wakacji, używałam go nawet kilka razy dziennie a zużycie jest naprawdę znikome, więc wydajność jak najbardziej na plus.
Kosmetyk nie posiada w składzie alkoholu, tak więc nie wysusza cery a nawet staje się ona lekko nawilżona, dzięki innym dobroczynnym składnikom tj. alantoina, d-pantenol oraz olejek cytrynowy.
Ponadto kosmetyk posiada wygodny w użyciu atomizer oraz mieści się w poręcznej buteleczce, dzięki czemu zabierałam ją ze sobą w torebce.
Jeśli jesteście fankami lawendy( jak ja) to napewno ten kosmetyk jest dla Was. Nie kosztuje wiele a latem moim zdaniem jest niezawodny.
Generalnie kosmetyk może również aplikować na wacik i przecierać twarz w ramach odświeżenia, jeśli ktoś nie lubi uczucia mokrej twarzy, stosowałam tą metodę jak i również bezpośrednią aplikację na twarz.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Mój hit

Uwielbiam go od pierwszego użycia. Płyn przeznaczony jest do cery zmęczonej, czyli jak dla mnie idealny, bo jako matka mam mało czasu na sen, chcąc pogodzić obowiązki domowe, pasje i jeszcze się wyspać. Płyn lawendowy okazał się być niezwykle przydatny. Do tego stopnia, że w upalne dni psikałam twarz nawet na makijaż.
Płyn lawendowy nie popsuje makijażu, z tonizuje twarz i ją odświeży, nadaje uczucie lekkości i chłodu, a piękny i delikatny zapach lawendy powoduje, że czuję się zrelaksowana.

Płyn lawendowy jest bezpieczny dla skóry, wystarczy zamknąć oczy i psiknąć. Płyn szybko się wchłania, a na twarzy nie pozostaje żaden ślad, żadnego uczucia lepkości czy błyszczenia.
Jest świetny, dla osób które dużo czasu spędzają przed komputerem, w klimatyzowanych pomieszczeniach. Idealny po opalaniu, bo nawilży skórę, nada jej jędrności i świeżego wyglądu.
Czas wakacji trwa więc warto pomyśleć o płynie lawendowym w kosmetyczce, bo na pewno przyda się w podróży, a plaży, czy podczas wędrówki w górach. Jest poręczny i skutecznie odświeża skórę twarzy. Można używać go na makijaż, nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się by wpłynął on jakoś negatywnie na mój make up.
Polecam każdej kobiecie, ale i panom, którzy cenią sobie świeżość w każdym miejscu i o każdej porze.

Używam tego produktu od: 3miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

świetnie się sprawdził w upały

Produkt lawendowy fitomed ma różne zastosowania ale jedno jest pewne. jest to jeden z najlepszych tonikow/hydrolatów jakich używałam
ożywia
nawilża
zmiękcza
odświeża skórę

idealnie nadaje się na upały

wygodne opakowanie w sprayu

niewielka cena w porównaniu z wydajnością

piękny zapach

nadaje się do odswiezania na maikjaz lub do scalenia makijazu tak jak np mac fix +

serdecznie polecam

mam troche inny rysunek na opakowaniu - chyba nowsza wersja po prostu

Używam tego produktu od: 2 mce

przyjemny

Nie jest to produkt niezbędny w mojej pielęgnacji jednak bardzo go lubię.

Próbowałam używać go jako toniku, ale mam wrażenie, że jako tonik się nie sprawdza.

Uwielbiam natomiast spryskiwać nim twarz w ciągu dnia. Świetnie odświeża, ślicznie pachnie i daje mi uczucie ukojenia.

Opakowanie jest bardzo wydajne. Używam go już prawie trzy miesiące, a ubyła może 1/4.

Pół gwiazdki odjęłam za dostępność. Swój płyn kupowałam w internecie, bo nigdzie w pobliżu nie mogłam na niego trafić.

Polecam.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Wspaniały

Odświeża i relaksuje. Naturalny skład, piękny zapach to największe zalety. A oprócz tego niewysoka cena jak za tej jakości produkt, no i polski producent. Spryskuje nim twarz po oczyszczeniu i osuszam ręcznikiem.
Nie używam już innych toników od kiedy poznałam ten płyn. Mam zamiar wypróbować pozostałe wersje ( róża i pomarańcza). Kolejny plus to wydajność. W moim mieście Fitomed nie jest dostępny więc zamawiam bezpośrednio na stronie producenta.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Odświeża i przedłuża trwałość makijażu

Płyn lawendowy do twarzy Fitomed
ma poręczną i praktyczną buteleczkę z atomizerem
, który rozpyla na twarzy delikatną mgiełkę.
Zapach jest naturalny, orzeźwiający i lekki.

Płyn ma przyjazny dla skóry, naturalny skład.

Polecam do odświeżania w ciągu dnia, a także świetnie nadaje się do utrawalania makijażu . Gdy rano spryskamy nim twarz, pobudzi nas i wprowadzi w dobry nastój.

Płyn ma właściwości nawliżające i kojące podrażnienia.

Jest wydajnby.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2

*Opakowanie*
\\nProsta transparentna buteleczka z atomizerem. Dzięki temu w trakcie dnia możemy sobie odświeżyć twarz, , wystarczy ją spryskać.
\\n*Zapach*
\\nPłyn ma fioletowe zabarwienie i faktycznie pachnie lawendą. Zapach jest świeży i naturalny, utrzymuje się jakiś czas na skórze. Mi zapach bardzo się podoba, jeśli lubicie lawendę też przypadnie Wam do gustu.
\\n*Działanie*
\\nJa płynu lawendowego używam najczęściej z samego rana jako tonik. Po prostu spryskuje nim całą twarz.
\\nPo pierwsze, płyn dobrze odświeża i nawilża skórę. Po użyciu jest miękka i gładka w dotyku.
\\n Płyn nie zostawia lepiącej warstwy, ładnie się wchłania, pozostawiając skórę miłą w dotyku. Nie podrażnia, nie uczula, oczy nie szczypią. Delikatnie łagodzi skórę i podrażnienia na twarzy.
\\n Co najfajniejsze w tym płynie - to można stosować go na makijaż gdy chcemy odświeżyć twarz. Absolutnie nic się z nim nie dzieje, nie spływa, nie rozmazuje się.
\\nPłyn jest na prawdę bardzo wydajny.Stosuje go od ponad miesiąca i zostało go jeszcze sporo. Nie jest też drogi, ok 12 złotych.
\\n

Tonik faktycznie odświeża i napina skórę. Przynosi chwilową ulgę skórze po ciężkim dniu. Stosuję go wieczorem na umytą twarz. W ciągu dnia czasami aplikuję go, by odświeżyć makijaż i dodać skórze blasku. Produkt wart jest swojej ceny. Ma przyjemny, delikatny zapach i nietłustą konsystencję. Dobrze wchłania się w skórę. Plusem jest też jego wydajność i poręczne opakowanie z atomizerem.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Wspaniale działa na cerę

Płyn lawndowy do twarzy firmy Fitomed spisał się doskonale. Jest umieszczony w poręcznym i praktycznym opakowaniu, ktore świetnie mieści się w dłoni. Buteleczka jest wyposazona w atomizer, dzieki któremu precyzyjnie spryskamy pożądane okolice twarzy. Płyn ma piekny, relaksujący zapach. Bardzo korzystanie wpływa na stan cery. Nawilża i napina skórę, odświeża i koi. Stosuję rano i czasam w ciągu dnia. Jest niedrogi i wydajny. Na pewno skuszę się na kolejne opakowanie, bo to jeden z lepszych kosmetyków tego typu, z jakim miałam do czynienia.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 - 200 ml

Nadaje się do wszystkiego!

Bardzo lubię płyny Fitomedu i przetestowałam już wszystkie trzy dostępne rodzaje. Lawendowy w niczym nie odbiegał temu różanemu, czy oczarowemu z kwiatem pomarańczy, które bardzo lubiłam. Przyjemnie odświeżał, nieco łagodził zaczerwienienia, błyskawicznie wnikał w skórę, przy czym jej nie wysuszał. Mocno pachniał lawendą, jednak nie była to dla mnie drażniąca woń, a wręcz energetyzująca. Z początku tylko spryskiwałam nim twarz, jednak po jakimś czasie zaczęłam mieszać z nim wszelakie glinki tworząc maseczki. W obu przypadkach sprawdzał się bez zarzutu :) Nadaje się również do scalania makijażu, ale nie wykorzystywałam go w tym celu zbyt często.