Eveline, Slim Extreme 4D, Złote serum wyszczuplająco - modelujące.

Powiększ Eveline, Slim Extreme 4D, Złote serum wyszczuplająco - modelujące.

Zgłoszony przez khloe

Złote serum to luksusowa kuracja redukująca tkankę tłuszczową zainspirowana najnowszymi osiągnięciami światowej kosmetologii i medycyny estetycznej. Innowacyjna formuła, bogata w czyste24-karatowe złoto oraz unikalną kompozycję składników aktywnych, stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej i pozwala na uzyskanie perfekcyjnie proporcjonalnych kształtów.
Złoto, działając w synergii z bogatym w kwas hialuronowy bioHyaluronSlim Complex i ekstraktem z miłorzębu japońskiego, skutecznie stymuluje mikrokrążenie w tkance podskórnej, usuwa gromadzące się w komórkach toksyny, w rezultacie zauważalnie redukując cellulit. Złote serum pozostawia na skórze delikatny film, tworząc niewidzialny gorset rozświetlający i wygładzający ciało – subtelnie mieniący się złotymi drobinkami. Kompleks Lipocell-Slim wykazuje silne działanie wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Napina skórę, zwiększa jej odporność na rozciąganie i pomaga utrzymać optymalną elastyczność (np. przy zmianach wagi ciała). Roślinne komórki macierzyste – PhytoCellTec, aktywizują osłabione i uśpione komórki macierzyste w skórze, przez co stymulują jej regenerację. Pozwala to w naturalny sposób zwalczać cellulit. Olejek arganowy skutecznie redukuje nawet zaawansowany cellulit oraz wyraźnie zmniejsza widoczność rozstępów. Mleczko roślinne Chufa Milk EC, algi laminaria oraz kompleks witamin A, E, F głęboko odżywiają, nawilżają i rewitalizują.

• systematycznośc
  • Serum 4D Eveline jest bombowe do body wrappingu.
    Wyraźnie wygładza i ujędrnia skórę,pozbywa się celluitu.Jestem na 5 dniu i juz moja skora poprawila sie niesamowicie.Dla mnie kosmetyk spełnia swoją funkcję tylko gdy owiniemy się folią.Gdy jednak stosowałam go bez użycia foli efekty były chwilowe i nie było redukcji celluitu.

Polecam do body wrappingu.
    Dzięki temu wyszczupliłam także brzuch i uda
    Ważna jest systematyczność

Używam tego produktu od: 5dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić RUDA 123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Bardzo przyzwoity produkt. Wiadomo, że sam nic nie zdziała, ale w połączeniu z dietą i ćwiczeniami.
    +nawilża i ujędrnia
    +fajne delikatne złote drobinki, nie są tandetne
    +wspomaga redukcję cellulitu, po. ok 2 tygodniach jest mniej widoczny, a skóra bardziej naprężona
    + jak na tę jakość cena jest do przyjęcia

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Oliton za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Kosmetyki Eveline stosuję od mniej więcej 7-8 miesięcy. Na zmianę różne wersje.
    Złotą wersję stosuję od miesiąca. Pierwszy raz sięgnęłam po ten typ. Wcześniej stosowałam Eveline 3D. Powiem szczerze,że jestem pod wrażeniem. Serum ma postać jakby kremu-żelu,który niesamowicie szybko się wchłania.Najbardziej podoba mi się efekt chłodzenia,jak przy kilku innych produktach tej serii. Nie zauważyłam,że serum ma w składnikach drobinki,które po wsmarowaniu w skórę dają niesamowity efekt Połączenie chłodzenia i mieniącej się powłoki- serum podbiło moje serce
    Bardzo szybkie wchłanianie i przyjemny zapach to kolejne plusy. Chłodzenie długo się utrzymuje,co bardzo przypadło mi do gustu. Po miesiącu stosowania zauważyłam takie oto efekty: skóra na moim brzuchu i łydkach stała się jędrniejsza i wygładzona.
    Produkt znajduje się w złotej tubie z zamknięciem typu "klik". Dla mnie to najwygodniejsze rozwiązanie. Jest bardzo wydajny- choć stosuję go codziennie wieczorem na brzuch i łydki , nadal mam prawie połowę zawartości.
    Kosmetyk idealnie nadaje się do stosowania w okresie wiosenno-letnim,kiedy efekt chłodzenia i nie klejąca się konsystencja wspomogą nasze samopoczucie Do tego drobinki będą bardziej widoczne i będą ozdobą naszego ciała.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić robaczek3012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie widzę różnicy
  • Stosuję produkt od miesiąca... niestety nie widzę różnicy między tym serum, a innymi pellingami.

plusy:
    - ładnie się mieni
    - ma przyjemny zapach

minusy:
    obietnice z opakowania nie spełniły się

Chcesz pochwalić wiki051088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo skuteczny produkt
  • Celulitu nie mam mimo wieku, gdzyz od lat zapobiegam jego powstaniu sportujac sie i wsmarowujac podobne kosmetyki. Tak wiec na temat redukcji celulitu nie moge nic powiedziec, ale:
    - skora jest niesamowicie napieta;
    - czuc dzialanie poprzez chlodzenie;
    - szybko sie wchlania;
    - nawilza;
    - jest dostepny w kazdej drogerii;
    - niska cena.

Używam tego produktu od: odkad sie pojawil
    Ilość zużytych opakowań: niecale 3

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Bardzo dobre serum, efekty są szybko widoczne, skóra jest wygładzona i widocznie ujędrniona. Podoba mi się tutaj zastosowanie złotych drobinek, które fajnie rozświetlają. Serum ma przyjemny zapach i działanie chłodzące. Stosuję go w duecie ze złotym peelingiem-masażem drenującym z kofeiną z tej samej serii. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij