BingoSpa, Jedwabne serum do mycia włosów

BingoSpa, Jedwabne serum do mycia włosów

Odbudowujące i uelastyczniające serum Bingo Spa do mycia włosów.
Proteina jedwabiu posiada znaczne pokrewieństwo do protein występujących w skórze i włosach. Dzięki temu rozpuszczalne białko jedwabiu może tworzyć na powierzchni włosów film ochronny, który wygładza ich powierzchnię. Nadaje to włosom przyjemny chwyt, poprawia ich czesalność.
Proteiny jedwabiu posiadają ładunek elektrostatyczny przeciwny do ładunku włosów, dzięki czemu preparat posiadający w swoim składzie proteiny jedwabiu silnie przywierają do ich powierzchni.
Bogate w proteiny jedwabiu serum zwiększa zatrzymywanie wilgoci na powierzchni włosów poprawiając ich podatność na układanie, zapobiega ich elektryzowaniu, nadaje włosom elastyczność, miękkość oraz jedwabisty połysk.

do włosów wypadających, do włosów z łupieżem, do włosów farbowanych, do włosów normalnych
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
Skóra głowy
normalna
Odcienie
ciemne

Łupież

Mam włosy krótkie w kierunku półdługich. Delikatne, farbowany blond, lubią się przetłuszczać. Z racji długości włosów myję je codziennie.

Szampon wywołał łupież, którego nigdy nie miałam, nawet jako nastolatka. I to wada, która go dyskwalifikuje.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

DOBRY.

Bardzo przyjemny produkt, chociaż ma jedną podstawową wadę. Zamówiłam go przypadkiem, ponieważ wpadł mi w oko podczas internetowych zakupów w sklepie BingoSpa.

+ ciekawe, nieduże opakowanie, z nietypowym zamknięciem, skromne, elegancje, widać ile produktu jeszcze zostało.
+ konsystencja jest lekko kremowa, przyjemna, wspaniale się pieni, nie potrzeba go dużo, żeby wytworzyć dostateczną ilość piany na głowie.
+ włosy po jego użyciu są gładsze (takie śliskie w dotyku) już podczas płukania, są bardziej miękkie, mniej się puszą.
+ łatwo jest je rozczesać.
+ nie wysusza włosów, nie tworzy mi ptasiego gniazda, siana na głowie.
+ łatwo się spłukuje, nie zauważyłam, żeby obciążał.
+ dobrze zmywa ciężkie maski i oleje.
+ przepięknie pachnie i jest w moim ulubionym różowym kolorze. :)

- minusem jest przede wszystkim skład zawierający silne detergenty, których staram się zazwyczaj unikać.
- stosunek pojemności do ceny.
- no i oczywiście dostępność, ponieważ w moim przypadku najłatwiej jest go zamówić przez internet, a zakupy online nie należą do najbezpieczniejszych.

Bardzo przyjemny produkt myjący, nieco inny niż standardowe szampony. Ciekawy, dobrze myje i wygładza, mógłby mieć lepszy skład, ale ogólnie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Tani, dobry do wypróbowania

Plusy:

+ dobrze się pieni
+ wydajny
+ ciekawy zapach
+ dobrze oczyszcza włosy po olejowaniu
+ tani

Minusy:

- raczej nie do częstego mycia ponieważ plącze włosy i trzeba użyć odżywki, aby je rozczesać.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150 ml

Lekka ściema :P

Czytając nazwę kosmetyku "jedwabne serum" wyobrażałam sobie coś, co będzie pielęgnowało włosy, co zostawi je miękkie i gładkie jak po odżywce. Tymczasem włosy po umyciu są matowe i skołtUIONe - trzeba użyć odżywki, żeby w ogóle je rozczesać.

+ Wydajność.
+ Cena.

- To zwykły szampon, nie żadne serum.
- Po umyciu włosy są BARDZO splątane.
- Niewygodna butelka.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Ok,lecz bez szału

Plusy:
-cena
-wydajność
- bardzo dobrze oczyszcza włosy
- po jakimś stosowania tego serum zauważyłam ładny połysk na moich włosach
Minusy:
- dostępność(w moim przypadku tylko przez allegro)
- nie zauważyłam poprawy kondycji na moich włosach

Uogólniając to szapon p prsotu do mycia włosów,który jedynie świetnie oczyszcza i nic poza tym.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

W porządku

Taki porządny szampon jak w tytule. Nie ma szału, niestety nie jest to jakieś super odżywcze serum, ale ze zwykłym myciem włosów radzi sobie całkiem dobrze.
Przyjemnie pachnie i ma ładny kolor.
Bez problemu zmywa nawet oleje. Włosy są długo świeże i sypkie. Nie podrażnia, nie wywołuje łupiueżu. Całkiem lubię, ale nie wiem czy kupię ponownie, bo jest przecież tyle innych produktów do wypróbowania :)

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

W miarę

Jedwabne serum testowała moja Mama. Kosmetyk bardzo dobrze się pieni,Włosy miałą po nim miękkie i wygładzone. Nie zauważyła przesuszenia ani żadnych negatywnych skutków jego użytkowania.
Ja użyłam go do oczyszczenia włosów (oczyszczam szamponem z siarczanami raz na 4-5 tygodnie) i muszę powiedzieć, że ładnie oczyszcza i dobrze sobie radzi ze zmywaniem olei.
Jedwabne serum jest wydajne. zapach przypomina mi mydło, co niekażdemu może przypaść do gustu.
Konsystencja jest dość rzadka.

Produkt tani i dobry :)

Przeciętny kosmetyk do mycia włosów.

Jestem nieco rozczarowana tym produktem - naczytałam się o nim tylu pozytywnych recenzji, a okazał się zwykłym, przeciętnym produktem do mycia włosów.

W opakowaniu znajduje się 150 ml kosmetyku, który wystarcza tylko na 2 tygodnie codziennego używania. Do tego opakowanie wykonane jest z dość twardego plastiku, który utrudnia wydobycie serum na zewnątrz.

Kosmetyk ma gęstą konsystencję o różowym zabarwieniu. Jego zapach średnio przypadł mi do gustu, bo przypomina nieco krem Nivea. Stosowanie go codziennie po pewnym czasie było już dla mnie nieco uciążliwe ;)

Serum łatwo się pieniło i szybko spłukiwało z włosów. Niestety, również je plątało, co jest jego sporą wadą.

Oprócz tego nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania tego kosmetyku. Produkt:
* nie nawilża,
* nie odżywia,
* i nie zmniejsza przetłuszczania się włosów.

Zwyczajny "przeciętniaczek".

Używam tego produktu od: opakowanie starczyło tylko na 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Serum jest bardzo gęste, ma jasny różowy kolor. Pachnie dość przyjemnie choć trochę chemicznie. Oczywiście, jak większość tych kosmetyków zapakowane jest w twardą, plastikową butelkę z metalową zakrętką Trudno z niej wydostać serum.

Serum bardzo dobrze się pieni i oczyszcza włosy. Nie pląta włosów co jest dużym plusem. Po umyciu włosy są miękkie i lśniące. Nie podrażnia skóry głowy. Włosy mniej się puszą i elektryzują Z wydajnością nie jest najlepiej bo opakowanie ma tylko 150 ml. Kosztuje tylko 9 zł. Można go kupić przez internet lub w niektórych marketach i sklepach stacjonarnych.

Dobry, tani produkt wart wypróbowania!

Próbowałam go używać solo jak i w towarzystwie z innymi kosmetykami do włosów. Jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie. Po użyciu jedwabnego serum do włosów nie potrzebowałam żadnych odżywek. Włosy po umyciu były niesamowicie miękkie i błyszczące! Mimo, że wciąż je dotykałam, zachwycona ich lekkością i świetnym wyglądem, były świeże dłużej niż zwykle. Jedwabne serum nie obciążało moich włosów nie wywołały łupieżu. Jestem nim naprawdę pozytywnie zaskoczona. Jest to moje nowe kosmetyczne odkrycie obok szamponu borowinowego i 7 ziół od Bingospa. Cieżko mi się zdecydować, który cenie bardziej, ale z pewnością, będę te produkty szczerze polecać :)! Produkt ma jednak swoje minusy - opakowanie jest tragiczne :p, ale nie będę odejmowała za to gwiazdek,gdyż dużo ważniejsze jest dla mnie działanie :) Pół gwiazdki odejmuję za skład, który nie do końca mnie przekonuje.

Ilość zużytych opakowań: dwa małe

miłe zaskoczenie

Kupiłam te serum z czystej ciekawości..szukając na stronie zupełnie czegoś innego...spodobała mi się cena ponieważ za litrową butelkę zapłaciłam ok 16zł, moje odczucia z początku były mieszane . Włoski po nim są dość tępe i nakładałam tony odżywek bo źle się czułam z tą "tępością" ...ale co się okazało?? wszyscy zauważyli, że włosy zaczęły się świecić, są zdrowsze piękniejsze a farbuje je od 15 lat regularnie :) . A po konsultacji z fryzjerem okazało się że ta tępość jest właśnie wskazana ponieważ oznacza że nasze włoski nie są oblepione niczym...żadnymi silikonami itp.
Podsumowując : za taka cenę to jeden z lepszych szamponów z jakimi miałam do czynienia i z przyjemnością przy następnym zakupie dorzucę jaką odżywkę dla przetestowania.Buteleczka litrowa z praktyczną pompką wystarcza na długo. Mały minusik za to że trzeba go troszeczkę więcej użyć ponieważ mało się pieni .
Jeszcze dodam że mam długie włosy i myje je codziennie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże litrowe opakowanie