Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Powiększ Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)
Produkt dostępny w 7 sklepach. Cena już od 18,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez marieilove

Syoss Oleo Intense - pierwsza trwała i intensywna koloryzacja od Syoss z olejkami roślinnymi - bez amoniaku. Unikalna formuła Oil-in-Cream nasycona jest 100% czystymi olejkami, aby zmaksymalizować efekt koloryzacji. Opracowana i testowana przez fryzjerów i stylistów.
- wyjątkowa intensywność i doskonała trwałość koloru,
- włosy lśniące i zdrowiem przez 6 tygodni,
- do 90%* więcej blasku i do 40%** bardziej miękkie włosy,
- profesjonalne pokrycie siwych włosów - bez amoniaku.
* W porównaniu do włosów niefarbowanych.
** W porównaniu do linii podstawowej Syoss.

Skład: /Krem koloryzujący/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Ethanolamine, Coconut Alkohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Glycine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride?Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Ceteareth-12, Parfum, Glyceryl Oleate, Potassium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Etidronic Acid, Citric Acid, Ascorbic Acid, 4-Amino-3-Nitrophenol, 2,7-Naphthaleneidol, 2-Methylresorcinol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Chloride, Cironellol, Benzyl Alkohol, Phenoxyethanol
/Emulsja rozwijająca/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alkohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, 2,6-Dicarboxypyridine, Sodium Benzoate
/Odżywka Color - Seal/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Quaternium-87, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Niacinamide, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Phenoxyetanol, Parfum, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene

• Beznadziejne krycie
  • Nie wiem co mnie pokusiło wybrać te farbę Syossa, wybrałam lśniący rudy i tyle co błyszczał się na obrazku go widziałam. Niby wszystko było ok zaraz po farbowaniu, ale już po jakiś 5 myciach włosów wyszło, że odrostów farba nie pokryła wcale. Trzymałam ją na włosach nawet dłużej niż było napisane na ulotce a to badziewie dało efekt jak po szamponie koloryzującym!
    Jesli chodzi o jakieś inne minusy, to nie niszczy włosów nie czyni z nich siana jak jest to po niektórych farbach, a przepraszam po tym jak to coś kryje farbą tego nie można nazwać.
    Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Orangedela za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

pierwsza depilacja bikini

• Przesusza włosy
  • Do kupna tej farby skłoniło mnie zapewnienie producenta o dużej zawartości olejków mających pielęgnować włosy. Wybranego koloru dokładnie nie pamiętam, ale był to brąz średni lub ciemny. Jakież było moje zdziwienie kiedy zamiast lśniących włosów otrzymałam siano. Dawno nie miałam tak suchych i matowych włosów. Z trudem je rozczesywałam i układałam. Z podkulonym ogonem wróciłam do poprzedniej farby i już nigdy nie miałam takich problemów z włosami.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: raz użyta
    Ilość zużytych opakowań: na szczęście tylko jedno

Chcesz pochwalić antunka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest okej
  • *odcień: jasna czerwień - ładna, dość trwała czerwień, po trzech tygodniach i moim codziennym myciu nie wyblakła zbyt mocno
    *nie śmierdzi w trakcie farbowania
    *początkowo inny kolor, zmienia się po kilku minutach od nałożenia na włosy
    *nie wywołała alergii na mojej delikatnej skórze głowy
    *dosyć tania
    *nie pogorszyła staniu moich włosów

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Platynowy blond super
  • Przetestowałam 2 kolory tej farby platynowy blond i jasny blond. Farba bardzo dobrze rozjaśnia i nie niszczy włosów. Nie piecze. Myję włosy co drugi dzień, kolor nadal ładnie wygląda, choć minął już miesiąc od farbowania. Bardzo lubię tę farbę. Kolor jasny blond bardzo intensywnie rozjaśnia i włosy wpadają delikatnie w żółty kolor co mi nie odpowiada, ale platynowy jest super, bardzo ładny kolor Napewno będę do niego wracać 1 opakowanie starcza mi na moje długie włosy. Najpierw nakładam na odrostu, a później na kilka minut na całość.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić tinka06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza ze wszytkich!
  • Mam długie włosy, siegają za tyłek więc nie mogę pozwolić sobie na farby z najwyższej półki, skoro zużywam trzy opakowania.
    Z włosów jasny blond postanowiłam przejść na trochę ciemniejsze, tj. orzechowy blond. Miałam nadzieję że wyjdą lekko brązowe. I dokładnie takie wyszły!

+ Farba nie śmierdzi, można powiedzieć że ma nawet przyjemny zapach.
    + Włosy nie są zniszczone
    + Kolor wygląda bardzo naturalnie, ciężko rozpoznać że nie ma nic wspólnego z naturą.
    + Nic mnie nie szczypało, farba zmyła się bardzo szybko a wszelkie plamki które udało mi się załatwić sobie na skórze (szyja) zeszły przy pomocy wody i mydła.

Jedyne co złego mogę powiedzieć o tej farbie to to, że na początku trochę się przeraziłam ponieważ po zmieszaniu składników farba była BIAŁA. Mimo to nałożyłam ją na włosy i dopiero po jakiś 5 minutach mocno ściemniała. Dlatego nie przejmujcie się dziwnym kolorem farby na waszych włosach

Używam tego produktu od: Niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Spac za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie polecam
  • Oceniany przeze mnie kolor to Mokka 4-18

Farbowałam włosy po raz pierwszy i do końca nie byłam przekonana co do którejkolwiek z farb, które brałam pod uwagę. Mimo wielu nieprzychylnych opinii o tej konkretnej farbie postanowiłam zaryzykować... i nie żałuję.

Farba nie zniszczyła mi włosów, przy regularnej pielęgnacji jaką od zawsze stosuję na swoich włosach ich kondycja pozostała taka sama jak przed farbowaniem. Kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż na opakowaniu, na co byłam i tak przygotowana, więc nie mam na co narzekać, mi się efekt finalny bardzo spodobał. Wiem, jak śmierdzi amoniak, w tym wypadku o przykrych zapachach możecie zapomnieć
    Jedną z rzeczy, których obawiałam się najbardziej było swędzenie i pieczenie skóry głowy, gdyż taka wzmianka pojawiła się w sporej ilości opinii, sama jednak nie doświadczyłam tej wątpliwej przyjemności, nie miałam ochoty sobie nic z tej głowy wydrapać.
    Mam ją na głowie o 3 tygodni, kolor bardzo dobrze się trzyma, więc co do trwałości też nie mogę napisać nic złego.

Na moich długich do pasa i średnio grubych jasnobrązowych włosach sprawiła i nadal sprawuje się bardzo dobrze, osobiście daję 5 gwiazdek. Myślę, że warto spróbować i wyrobić sobie własną opinię, być może dla Ciebie też będzie to trafny wybór.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić cammiela za czytelną i pomocną recenzję?
  • godna polecenia
  • Ja używam koloru mokka 4-18. Bardzo przyjemny czekoladowy kolor, który pięknie mieni się w słońcu. Na moich włosach wychodzi lekko rudawy co mi nie przeszkadza . Nie wysusza włosów i kryje pierwsze siwe. Zapach ma znośny.

Używam tego produktu od: od wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 6

Chcesz pochwalić Iza_Bar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super farba napewno kupię ją nie raz
  • Moim zdaniem najlepsza farba bez amoniaku na rynku, a naprawdę używałam ich wiele w trwałosci podobna jest do Sayoss z amoniakiem, bogata oferta kolorów a brązy są piękne wychodzą jak na zdjęciu zawsze kupowałam ciemny brąz lub czekoladowy ale teraz chce rozjaśnić troche włosy więc zdecydowsałam sie na slodki braz ktory wyglada przeslicznie napewno nie wyjdzie mi od razu taki sam jak na zdjęciu bo mam zbyt ciemne wlosy ale mysle ze napewno sie nie zawiode bo także po paru myciach kolor wyglada bardziej przyblizony do zdjecia lub palety Na promocji można farbe ,,dorwać,, nawet za 15 zł w Rossmanie ja własnie tak kupiłąm 2 opakowania bo boje sie że nie straczy na moje dlugie wlosy Polecam serdecznie

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Chcesz pochwalić Martynkabb3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIĘCEJ !
  • Istna tragedia !
    Bardzo długo chciałam sobie kupić farbę z firmy Syoss. Kusiły mnie piękne odcienie blondów na opakowaniach i dosyć przystępna cena. Wybrałam kolor 9-10 "Jasny blond" ponieważ bardzo chciałam osiągnąć odcień zbliżony do platyny.
    Przede wszystkim kupiłam tylko jedno opakowanie które nie dało rady pokryć całych moich włosów ale uznaje to bardziej za mój błąd a nie firmy. Przy farbowaniu okropnie swędziała mnie skóra głowy, po pewnym czasie wręcz piekła z czym wcześniej nie spotkałam się przy innych farbach.
    Co prawda uzyskałam kolor jaki chciałam, na to narzekać nie mogę, jednak jakim kosztem ! Włosy miałam okropnie przesuszone w skutek czego końcówki strasznie zaczęły się puszyć. I nic nie pomogły próby nawilżenia włosów , one po prostu nie były do odratowania po tej farbie !
    Mimo ,że strasznie podoba mi się wiele odcieni blondu z tej firmy to w obawie o moje włosy po prostu boje się kolejny raz spróbować .
    W dniu dzisiejszym stwierdzam , że farbie z Syossa nieprędko ponownie zaufam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić minka090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • Jestem pod wielkim wrażeniem. Syoss jest chyba wprost stworzony dla moich włosów, kolor wychodzi pięknie a włosy są w świetnym stanie.

Plusy:
    -zapach - przyjemny, delikatny (nie czuć amoniaku, nie duszę się tak jak przy innych koloryzacjach)
    -kremowa konsystencja
    -mam dość wrażliwą skórę głowy a ta farba nie podrażniła jej wcale!
    -nie niszczy włosów
    -nie wysusza
    -kolor wyszedł jak na opakowaniu
    -niedroga - 20 zł na taką farbę to żaden wydatek

Minusy:
    -jedno opakowanie nie wystarczyło dla włosow do połowy pleców

***
    Od teraz będę farbować tylko tą farbą.
    Wybrałam odcień piaskowy blond 9-60

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić RovenaWest za czytelną i pomocną recenzję?