Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Powiększ Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Zgłoszony przez marieilove

Syoss Oleo Intense - pierwsza trwała i intensywna koloryzacja od Syoss z olejkami roślinnymi - bez amoniaku. Unikalna formuła Oil-in-Cream nasycona jest 100% czystymi olejkami, aby zmaksymalizować efekt koloryzacji. Opracowana i testowana przez fryzjerów i stylistów.
- wyjątkowa intensywność i doskonała trwałość koloru,
- włosy lśniące i zdrowiem przez 6 tygodni,
- do 90%* więcej blasku i do 40%** bardziej miękkie włosy,
- profesjonalne pokrycie siwych włosów - bez amoniaku.
* W porównaniu do włosów niefarbowanych.
** W porównaniu do linii podstawowej Syoss.

Skład: /Krem koloryzujący/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Ethanolamine, Coconut Alkohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Glycine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride?Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Ceteareth-12, Parfum, Glyceryl Oleate, Potassium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Etidronic Acid, Citric Acid, Ascorbic Acid, 4-Amino-3-Nitrophenol, 2,7-Naphthaleneidol, 2-Methylresorcinol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Chloride, Cironellol, Benzyl Alkohol, Phenoxyethanol
/Emulsja rozwijająca/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alkohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, 2,6-Dicarboxypyridine, Sodium Benzoate
/Odżywka Color - Seal/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Quaternium-87, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Niacinamide, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Phenoxyetanol, Parfum, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene

• Subtelny mahoń
  • Kolor wyszedł super. Miejscami jaśniejszy np. na grzywce, gdzie indziej ciemniejszy, ale był uroczy. I byłabym bardzo zadowolona gdyby nie stan moich włosów dzień po koloryzacji.

Przed położeniem farby miałam kręcone, lekko suche, zdrowe włosy o normalnej porowatości. Ta farba zmieniła mi porowatość o 180 stopni. Na grzywce moje włosy są straszne w dotyku. Nie chcą się w ogóle układać. I tak jak włos po wypadnięciu był gładki w dotyku tak teraz większość jest chropowata...

Tragiczna farba. Joanna za 7 zł nigdy nie narobiła mi takich szkód jak ta farba za 17 zł i to w promocji.

Pół gwiazdki daję za ładny kolor i za łatwość aplikacji.

Używam tego produktu od: jedna koloryzacja
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie!

Chcesz pochwalić bitter_schokolade za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mroźny brąz mroźnym brązem a nie czernią
  • Po nieudanej koloryzacji z joanna (po orzechowym brązie stalam sie ruda marchewka!) ta farba mnie uratowała. Kolor piekny, taki jak na opakowaniu. Balam sie, ze wyjdzie duuuzo ciemniejszy. Przez dwa tygodnie lekko sie wypłukał (myje glowe co 2 dni), nie widać wiekszej zmiany lecz woda dalej leci brazowa. Wlosy lsnia, wygladaja bardzo naturalnie. Odejmuje jednak gwiazdke za niska wydajnosc oraz wzmozone wypadanie wlosow. Zazwyczaj na moje dosyc cienkie wlosy do pasa starcza jedna farba, tutaj ledwo ledwo. Ale ogolnie polecam, przede wszystkim za kolor!

Chcesz pochwalić hellhappiness za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • Okropny zapach. Do tego stopnia, ze zatęskniłam za zapachem amoniaku. Ale przetrwałam. Użyłam koloru 6 - 10 ciemny blond, nastawiłam się na ciemniejszy efekt (do tej pory farbowałam na średni blond). Kolor wyszedł taki jak na zdjęciu, wcale nie za ciemny, bardzo dobrze pokrył odrosty oraz siwe włosy, a także ujednolicił kolor na długości (po różnych eksperymantach miałam dziwne pasemka i jeszcze dziwniejsze, niezamierzone ombre). Po miesiącu widać odrosty, ale na reszcie włosów kolor jest nadal intensywny, nie wypłukał się nawet przy codziennym myciu. Nie zauważyłam nasilonego przesuszenia (mam z natury suche włosy) ani nadmiernego wypadania. Pół gwiazdki odejmuję za zapach - wiem, że to nie perfumy, ale dla mnie ma znaczenie oraz za trudność w rozrobieniu farby w oryginalnym aplikatorze. W końcu przelałam do miseczki i nakładam pędzlem.

Chcesz pochwalić szirin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niszczyciel włosów
  • Plusy: to tylko kolor jaki wyszedl!!
    Minusy /: to ze niszczy włosy okropnie
    - siano na głowie - wysuszone włosy,
    - bardzo dużo włosów wypada
    - niszczy okropnie musiałam nakładac tone odżywek zeby uniknąc dalszej utraty włosów,
    - szkoda ze nie zrobiłam zdjęcia aby pokazac co ona narobiła
    - niszczy koncówki- uległy kruszeniu
    - powinni wycofać.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić izolda41 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM!!!
  • Zastosowałam odcień 7.67 kolor złocista miedź.Jaki kolor wyszedł?Z pewnością nie miedziany,tylko brązowo-czerwony,tragedia!Jeszcze nigdy żadna farba mnie tak nie rozczarowała.Myslałam,że po kilkukrotnym myciu będzie lepiej,niestety nie było.Kategorycznie odradzam zakupu tej farby,szczególnie,jeśli chcecie mieć prawdziwą miedź na głowie.

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić vika66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę warto kupić
  • Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy. Farbowałam włosy już wieloma farbami z różnych firm i naprawdę jest to jedna z najlepszych. Sam proces malowania był bardzo przyjemny, farba ładnie pachnie, jest dobrej konsystencji, dosyć gęsta. Odżywka dołaczona fenomenalna. Kolor wyszedł może nie w 100% taki jak oczekiwałam, ale to tylko dlatego, że mam naturalnie ciemne włosy i nie zawsze złapie tak jakbym tego chciała. Ale włosy ładne, błyszczące, póki co nie wypadają i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam w promocji za 14zł.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Czcijmarchewe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie strzał w dziesiątkę
  • Zwykle maluję włosy na ciemne brązy, odrosty posiadam w kolorze przezroczystego mysiego blondu (o zgrozo...). Ulubioną farbą do tej pory jest Syoss Baseline ale skoro pojawiła się nowinka tej marki - postanowiłam spróbować.
    Dodam, że wypróbowałąm wiele drogeryjnych farb i większość schodziła z włosów bardzo szybko, nie malowała równomiernie, końce standardowo czarne etc...

Wypróbowałam odcień 2.0 czarny brąz. Dla mnie REWELACJA.

+łatwa aplikacja z buteleczki, odżywka w zestawie
    +zapach nawet przyjemny, o wiele łagodniejszy niż Syoss Baseline
    +farba nie spływa z włosów, zabrudzenia na skórze zmyłam z łatwością płynem micelarnym
    +jest raczej wydajna

Efekty
    +odrosty ładnie pokryte, nie widzę różnicy pomiędzy nimi a resztą długości włosów
    +końce nie wyszły czarne
    +kolor bardzo zbliżony do zdjęcia na pudełku, śliczny zimny brąz bez rudości, nie czarny ale bardzo ciemny
    +nie miałam problemu z plątaniem włosów przy zmywaniu farby, włosy bardzo ładnie błyszczą po zastosowaniu odżywki
    +po wysuszeniu leciutki, błyszczące, zdrowo wyglądające i miłe w dotyku, zapewne to sprawka olejków zawartych w farbie

Podczas 2 myć w kolejnych dniach zauważyłam lekkie wypłukiwanie farby ale później woda była już czysta.

Myję włosy niestety codziennie i po 3 tygodniach kolor ładnie trzyma, oby tak dalej

Mogę szczerze polecić Syoss Oleo Intense, dla mnie to ulepszona pod względem pielęgnacji i zapachu wersja Baseline z pięknym ciemnym, zimnym brązem, którego w podstawowej linii brakowało.

Chcesz pochwalić Guernicaa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie najgorsza
  • Farbuje włosy od dłuższego czasu, na różne odcienie, od blondu po ciemny brąz. Syossa jednak użyłam po raz pierwszy i specjalnie się nie rozczarowałam.

Wybrałam odcień na poziomie 3, jakiś brąz z domieszką mahoniu. Na głowie miałam nieco wypłukany średni brąz, więc włosy chciałam przyciemnić.

Plusy farby:
    1. bardzo bardzo wydajna, spokojnie wystarczyłoby mi pół opakowania na moje włosy sięgające ramion
    2. cena - szczególnie, gdy jest promocyjna
    3. prosty sposób aplikacji, dołączone rękawiczki, farba nie śmierdzi
    4. farba łatwo zmywa się z głowy, szyi, czoła
    5. kolor zbliżony do tego na opakowaniu
    6. dość naturalna, nie niszczy włosów, w zestawie odżywka

Minusy:
    jeden - farba szybko się spłukuje

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić corka Elzbiety za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jasny złoty brąz nie wyszedł całkiem jasny i złoty
  • Jak na razie skusiłam się na nią dwa razy, na dwa rózne odcienie i moje odczucia są , hm,... rozmaite Nie jest na pewno bez wad, ale po kolei
    \nPlusy:
    \n- cena- na promocji często za 16 zł
    \n- absolutnie nie nisczy włosów, są miękkie i przyjemne zarówno bezpośrednio po aplikacji jak i jakiś czas po niej
    \n- dobrze się rozprowadza, wydajna, jedno opakowanie w zupełności starczyło mi na całe (półdługie) włosy
    \n- kolor "Ciemny blond" wyszedł IDENTYCZNY jak na opakowaniu- sama byłam w szoku! Później skusiłam się na "Jasny złoty brąz"- wyszedł odrobinę bardziej rudy aniżeli sugerował producent, ale ostatecznie byłam zadowolna.
    \nMinusy:
    \n- bardzo szybko sie wypłukują- dosłownie dwa tygodnie po farbowaniu włosy sprawiały wrażenie wypłowiałych, w przypadku obydwu kolorów Na plus trzeba jednak zaliczyć, że wypłukiwanie to jest dość równomierne, ale mimo wszystko...
    \n- zauważyłam, że po brązie moje włosy zaczęły jakby odrobinę bardziej wypadać- może to tylko efekt placebo, bo wcześniej poczytałam opinie dziewczyn, które skrarżyły się na to, że po tym Syossie ich włosy lecą z głowy bardziej, ale fakt faktem, na szczotce było ich więcej.
    \n- kolor "Jasny złoty brąz" wypłukuje się (jego resztki wciaż są ze mną) bardzo równomiernie- dwa msc. po aplikacji wciąż brak jakichkolwiek odrostów, ale wypłukuje się w okropny sposób. Jasny brąz ewoluował w ciemno rudy kolor z blond refleksjami... Jutro chyba pójdę do Rossmana po jakąś farbę by to przykryć, tylko nie mam pojęcia jaką
    \n
    \nPodsomując, uważam, że nie jest to zły produkt, ale na pewno nie jest to też mój ideał.. Niestety.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ejms_bond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Kupiłam farbę syoss oleo intense odcień subtelny mahoń. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/ jasny brąz. Kolor wyszedł mi za ciemny, prawie czarny z odrobiną bordowych refleksów. Nie jest podobny ani do koloru z opakowania, ani do koloru z palety katalogowej!!! Poza tym włosy stały się szorstkie, niemiłe w dotyku, wysuszone. Używam tego produktu od: pierwszy razIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić astrid858 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mogę jej nic zarzucić.
  • Farbowałam odcieniem Intensywna czerwień na moich jasnobrązowych włosach.
    Farba nie śmierdzi, ilość zupełnie starcza na moje długie do połowy pleców włosy, dobrze zmywa się ze skóry i upaćkanych przedmiotów. Kolor wychodzi ładny, ta czerwień trochę taka średnia wychodzi, myślałam, że bardziej będzie dawać po oczach, no ale jest. :P Wypłukuje się szybko (jakieś 3 tygodnie max.) do rudego brązu. Ale tak to mają te czerwienie w końcu.
    Włosy są miłe i błyszczą po niej, ja akurat nie używam załączonej odżywki, bo strasznie je obciąża. Nie zauważyłam, żeby mi coś zrobiła z kondycją włosów.

Ogółem nic nie mogę jej zarzucić, poza tym trochę jak dla mnie zbyt mało intensywnym kolorem.

Przerzuciłam się teraz na czerwień z L'Oreala i jakość jest o wiele lepsza.. Nie wiem czy wrócę do Syossa, raczej nie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Angiexe za czytelną i pomocną recenzję?
  • 9-1
  • hm... Pierwszy raz sama farbowałam włosy i poszło banalnie prosto, aż byłam w szoku. Zakryło wszystko idealnie bez żądnych problemów. Mam długie włosy i o dziwo zafarbowałam odrosty i cała długość włosów (a sięgają mi za piersi) i jeszcze zostało troszkę. Generalnie zawsze używam 9-1 ale ze zwykłych farb syoss'a to miał być test. i poległam na nim Jak dla mnie kolor podchodzi pod żółty
    Plusy:
    -nie śmierdzi
    -łatwa aplikacja
    - kocham odżywki, które syoss dołącza do swoich farb
    -mocno rozjaśnia
    Minusy:
    - niestety włosy mają kolor... kurczaka troszkę. ubolewam nad tym wielce !
    -są suche
    -kolor zbliżony do tego na opakowaniu

Używam tego produktu od: 1 lutego 2014 odbyło się pierwsze farbowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nezumi93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Kupiłam kolor 5-86 Słodki brąz zachęcona ślicznym, jaśniutkim brązem z opakowania. Farbę trzymałam krócej niż producent zaleca, ponieważ bałam się że włosy będą za ciemne. Kolor wyszedł okropny. Był to fatalny, matowy odcień bardzo ciemnego brązu. Poza tym, ten produkt ma wiele innych wad.

Minusy:
    -Kolor zupełnie inny niż na opakowaniu,
    -bardzo wysusza włosy,
    -bardzo szybko się spiera (na moje szczęście, po jakiś 2 tyg miałam praktycznie kolor sprzed farbowania),
    -matowy kolor,
    -piekł mnie w skórę głowy.

Plusy:
    +Łatwo dostępny w sklepach,
    +łatwa aplikacja.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ellendili za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie.
  • Kupiłam tę farbę, ponieważ od dawna myślałam o rudym kolorze (wybrałam odcień 6-76), a ten z opakowania bardzo przypadł mi do gustu. Zafarbowałam włosy w poniedziałek i muszę przyznać, że kolor wyszedł przepięknie. Dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam.
    Dzisiaj (w czwartek tego samego tygodnia!) po raz pierwszy od tego czasu umyłam włosy. Spłukałam prawie cały kolor! Pierwszy raz odkąd farbuję włosy zdarzyło mi się coś takiego. Teraz kolor jest po prostu straszny i muszę zafarbować włosy drugi raz. Nie polecam tej farby.

Używam tego produktu od: Dwóch dni.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić Bummie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • To jest pierwsza farba, której używałam w swoim życiu i trafiłam w dziesiątkę! Moim kolorem jest 8-05 bezowy blond.
    Kupiłam tę farbę aby trochę ożywić mój naturalny blond.
    Zdecydowałam się na nią gdyż:
    -nie zawiera amoniaku
    -jest delikatna w działaniu
    -zawiera olejki
    Pierwsze w życiu farbowanie wyszło jak marzenie
    *włosy po farbowaniu były super mięciutkie
    *kolor się wymywa baaardzo powoli, mam niewielki odrost a włosy nadal utrzymują kolor farby. Nieco wypłukany, ale niewiele się zmienił
    *nie śmierdzi, nie ma duszącego zapachu
    *łatwa aplikacja z buteleczki
    *mnie nie uczuliła
    *skóra głowy mnie nie piekła
    *doceniam te farby za duży wybór kolorów
    *dobra cena w stosunku do jakości
    *dobrze kryje
    Bardzo się polubiłam z tą farbą, będę do niej wracać, chyba że natchnie mnie na eksperymentowanie
    Gorąco polecam!
    Używam tego produktu od: 4 miesiąceIlość zużytych opakowań: dwa całe, co dwa miesiące

Chcesz pochwalić Furkot za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dotąd - najlepsza
  • Mam dosyć negatywne podejście do wszelkich specyfików do włosów firmy Schwarzkopf (potrafią mi zrobić z włosów niezłą jatkę), a na tę farbę się skusiłam po namowach koleżanki. I nie żałuję
    Zdecydowanie na plus:
    + kolor - w moim przypadku Złocista Miedź - wyszedł trochę ciemniejszy niż na opakowaniu, ale i tak bardzo ładny
    + krycie
    + trwałość - już dawno kolor na moich włosach nie trzymał się tak długo
    + całkiem przyzwoita cena
    + zapach - całkiem przyjemny, nieduszący

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić mrsdarkside za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Zaczne od tego, że jestem fanką farb marki Schwarzkopf (mimo, że mają tendencję wychodzić ciemniejsze niż na opakowaniu, ale za to bardzo trwałe). Syoss Oleo Intense ma same plusy:

+ jak inne farby tej marki kolor jest trwały i nie wypłukuje się przy myciu
    + aplikacja jest bardzo przyjemna (ładnie pachnie, ani trochę nie dusi)
    + włosy nie są zniszczone, a wręcz mięciutkie i odżywione
    + włosy po farbowaniu się błyszczą i są równomiernie pokryte

Oceniem kolor Mokka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Diabolicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak na razie najlepsza
  • kolor: burgund

Wybrałam tą farbę ze względu na dostępnośćnowego koloru. Farbowałam się nią już 3 raz.
    Wsześniej używałam zwykłego syossa; musiałam mieszać 2 kolory by osiagnąć zamierzony efekt.

Zalety:
    - nie niszczy włosów
    - trwały, pełen blasku kolor (choć czerwienie lubią się wymywać)

Wady:
    - wysoka cena

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić brokulli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Używam tych farb od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.
    Jedna z lepszych farb z zawartością oleju. Chociaż osobiście i tak dolewam odrobinę arganu, dla lepszego efektu.

Zalety:
    - łatwa dostępność
    - szeroka gama kolorystyczna
    - nie niszczy włosów
    - trwały, pełen blasku kolor
    - zapach amoniaku jest delikatniejszy i mniej drażniący

Wady:
    - wysoka cena (chociaż farba jest często w promocyjnej cenie w Rossmannie)
    - skóra lekko szczypie po nałożeniu produktu

Ilość zużytych opakowań: nie sposób zliczyć

Chcesz pochwalić tangerrine94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane nie!
  • Zastosowałam odcień 7.67 kolor złocista miedź.

Minusy:
    - mocno wysusza włosy,
    - po użyciu włosy są szorstkie i nieprzyjemne w dotyku, odżywka zastosowana po farbowaniu zmniejsza to uczucie,
    - KOLOR JEST ZUPEŁNIE INNY NIŻ NA OPAKOWANIU I PRÓBNIKU (raczej brąz z miedzią i ociemniami czerwieni, na pewno nie miedziano złoty!),
    - duże rękawiczki,
    - farba okropnie "szczypie" w skórę.

Teraz Plusy, ale jest ich mało:
    + ma dosyć przyjemny zapach,
    + nie spływa z włosów,
    więcej plusów nie zauważyłam.

Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 x

Chcesz pochwalić truskawkowaaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kupię odcienia 7-10 nigdy więcej
  • Skusiłam się właściwie zdjęciem. Miałam włosy bardzo jasny blond (farbowane tańszą farbą Wellaton) i spore odrosty. Chciałam troszkę przyciemnić włosy, wybrałam Sayoss 7-10. Niestety wyszły dużo ciemniejsze niż na zdjęciu. Czuję się jak szara myszka.

Plusem może być to, że farba fajnie pokryła mi całe włosy równomierne i te farbowan,e i odrosty. Kolor naturalny, ale strasznie ciemny, dla mnie za ciemny.

Fajnie nakłada się tym aplikatorem za pomocą buteleczki.

Kolor natomiast bez wyrazu. Natomiast innej osobie może kolor odpowiadać

Podsumowując:
    - 7-10 - zupełnie inny niż na zdjęciu
    - nie jestem przekonana, by mniej zniszczyła mi włosy

+ naturalny, ale ciemny
    + fajny aplikator w postaci buteleczki

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić beatiska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Oceniam 4-18 Mokka, kolor wyszedł taki jak powinien wyjść, co było dla mnie szokiem, bo spodziewałam się ciemniejszego efektu, a wyszedł jak na opakowaniu.

Nie rozumiem złych opinii na temat tej farby, myślę, że są one spowodowane złą aplikacją lub wcześniejszym złym stanem włosów.

Ja aplikowałam farbę na włosy pofarbowane wcześniej 5-8 również z Syossa, tj orzechowy brąz. Na końce zostawiłam tylko na ok 5 minut, bo miałam je ciemniejsze. Przed wypłukaniem farby zamoczyłam włosy i rozmasowałam jak szampon, pojawiła się piana, dopiero wtedy spłukałam.

Efekt? Kolor równomierny na całej długości, włosy bardzo miękkie, z pewnością za sprawą olejków dodanych do farby, odżywki. Na co dzień używam innej odżywki, ale głównie na końce, a są miękkie i mocne na całej długości, więc coś w tym musi być.

Co do spłukiwania się farby, już przy 3 myciu piana była biała, więc farba się już nie spłukuje, ale zobaczymy jak będzie dalej. Mam ochotę wypróbować jeszcze 5-10 lub 3-10, na pewno się skuszę na naturalny odcień tej farby. Btw kupiłam farbę w przecenie, bo za ok 16 złoty w Naturze. Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Mathers za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna!
  • Pozytywnie mnie zaskoczyła

INTENSYWNA CZERWIEŃ. Maluję włosy na wszelkie odcienie czerwieni. Stosowałam już chyba wszystkie farby do 20zł w tych odcieniach, ale ta była najlepsza

PLUSY:
    - farba nie dusi, pachnie w miarę przyjemnie, nie tak bardzo jak Olia Garniera ale nie śmierdzi jak reszta farb,
    - po farbowaniu moje loki były jeszcze gładsze,
    - chyba jedyna farba, po której miałam dokładnie taki kolor jaki chciałam biorąc pod uwagę, że wydawało mi się, że mam trochę ciemniejsze włosy niż te na opakowaniu a mimo to dało radę,
    - czerwienie mają to do siebie, że szybko się spłukują ale teraz jestem miesiąc po farbowaniu i kolor lekko się 'sprał' ale nadal są czerwone a nie rude jak po większości farb

MINUSY:
    - kupiłam tą farbę w przecenie po 14zł z 20zł więc znośnie, ale 2 farby ledwo mi starczają więc wydać 40 czy 60zł to za duża przesada biorąc pod uwagę to, że maluję włosy około co 2 miesiące

PODSUMOWANIE:
    farba świetna, ale nie na moją kieszeń - niedługo włosy podrosną i będą potrzebne mi 3 opakowania więc jak mam wydać 60zł na Syossa a 30zł na farby po 10zł to przecierpię ten zapach podczas farbowania, tylko szkoda mi tego genialnego koloru..

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić trisja za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Żałosne za taką cenę
  • Kupiłam z tej serii czarną farbę za 25 zł.

Plusy:
    niezły kolor, mocno czarny
    W miarę wydajna

Minusy:
    Niszczy włosy, i to strasznie! Suche siano miałam po tym
    Niesamowicie szybko się spłukuje
    Droga

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić Lib1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najzwyklejsza farna do włosów
  • testowałam odcień 6.76 złocista miedź
    plusy:
    1. nie śmiedzi podczas aplikacji, ani potem
    2. nie spływa z włosów
    3. wygodna aplikacja
    4. pokryła z łatwością odrosty i całą resztę włosów (ze wzgędu na to, że ma ponad 60 % siwych włosów farby trzymam standardowo o 10 min. krócej niż producent zaleca)-dała radę

minusy:
    1. wysuszyła mocno (moje kręciołki się od razu rozprostowały )
    2. podrażniła mi skórę głowy, a już dawno tego nie miałam
    3. najważniejsze-kolor kompletnie niezgodny z próbnikiem ani tym bardziej z opakowaniem-ciemny mahoniowy brąz oto co mam na głowie, a kładłam na jasny rudy brąz!!!
    jest nadzieja że się spierze

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Chcesz pochwalić fiolka691 za czytelną i pomocną recenzję?