Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Powiększ Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Zgłoszony przez marieilove

Syoss Oleo Intense - pierwsza trwała i intensywna koloryzacja od Syoss z olejkami roślinnymi - bez amoniaku. Unikalna formuła Oil-in-Cream nasycona jest 100% czystymi olejkami, aby zmaksymalizować efekt koloryzacji. Opracowana i testowana przez fryzjerów i stylistów.
- wyjątkowa intensywność i doskonała trwałość koloru,
- włosy lśniące i zdrowiem przez 6 tygodni,
- do 90%* więcej blasku i do 40%** bardziej miękkie włosy,
- profesjonalne pokrycie siwych włosów - bez amoniaku.
* W porównaniu do włosów niefarbowanych.
** W porównaniu do linii podstawowej Syoss.

Skład: /Krem koloryzujący/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Ethanolamine, Coconut Alkohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Glycine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride?Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Ceteareth-12, Parfum, Glyceryl Oleate, Potassium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Etidronic Acid, Citric Acid, Ascorbic Acid, 4-Amino-3-Nitrophenol, 2,7-Naphthaleneidol, 2-Methylresorcinol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Chloride, Cironellol, Benzyl Alkohol, Phenoxyethanol
/Emulsja rozwijająca/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alkohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, 2,6-Dicarboxypyridine, Sodium Benzoate
/Odżywka Color - Seal/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Quaternium-87, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Niacinamide, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Phenoxyetanol, Parfum, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene

• Super !
  • Dla mnie świetna farba! Kupiłam w Rossmanie na promocji, a z uwagi na to, że mam długie włosy, na jedno farbowanie schodzą mi aż dwie farby

PLUSY:
    - włosy po użyciu były bardzo miękkie
    - farba długo utrzymuje się na włosach (mi np. garnier wypłukuje się przez 2 tygodnie i później na głowie mam wypłowiałe coś)
    - cena adekwatna do jakości (szkoda tylko że w przypadku długich włosów bez dwóch opakowań ani rusz)
    - kolor wychodzi podobny, nigdy nie wyjdzie identyczny jak u modelki

Chcesz pochwalić Asia_721 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Omijać!
  • Mam nadzieję, że istnieje jakieś piekło dla producentów farb-daltonistów i twórcy tego czegoś tam wylądują...
    Zastosowałam kolor 5-10, mroźny brąz.
    Wyszło brunatne coś, dużo, naprawdę dużo, ciemniejsze niż na zdjęciu. A miałam własny brązowy niezbyt ciemny odrost+reszta nieco jaśniejsza, ale z kasztanowym odcieniem. Zapewne się wypłuczę, ale POWINIEN wyjść jaśniejszy i już!
    Farba niewiarygodnie cuchnie, naprawdę w dobie lotów w kosmos nie można nic z tym smrodem zrobić?!?
    Włosy po farbowaniu dość miękkie, ale oprócz ich odżywki zastosowałam jeszcze jakąś własną keratynową
    Siwe pokryła, kolor wyrównała.
    Ale - zamiast brynatny zamiast mroźnego brązu to naprawdę duża przesada!
    Okazało się, że kiedyś miałam już syoss mixing, nie byłam szczególnie zachwycona..Szkoda, że o tym zapomniałam Następnym razem przejrzę własne recenzje.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno jedyne

Chcesz pochwalić Beata2906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra !
  • Dosłownie wczoraj byłam w rossmanie po farbę zawszę biorę inną ale patrzę syoss jest w promocji 15,99 no to czemu by nie skorzystać.
    W domu przeczytałam opinie i masakra miałam wątpliwości czy jej wgle używać ale podjełam ryzyko ( farbowanie odrostów) (jasny blond)
    Wiadomo kolor nie wyszedł jak z opakowania ale wiadomo nie spodziewałam sie tego gdyż moje wlosy były wcześniej robione rozjaśniaczem .
    Zaczne od [+]
    +Wydajna
    +Cena
    +pokryła dobrze odrosty
    +nie doprowadziła włosów do złego stanu.
    +nie śmierdzi
    +Włosy podczas mycia mi nie wypadają jak przy innych farbach.
    +Dobra konstecja
    MINUSY
    - kolor nie jest jak z opakowania, troszkę ciemniejszy wyszedł

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: 1standardowe

Chcesz pochwalić Natalcia019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • farbę kupiłam bo chciałam spróbować czegoś nowego i już wiem, że nigdy więcej tego nie zrobię. Włosy farbowałam olią z garniera złocista miedź. 1 gw. tylko za aplikację, która przebiegła bardzo dobrze. Potem było tylko gorzej. Po pierwszym płukaniu wydawało mi się, że będzie ok, znajomy "marchewkowy" błysk jednak nie trwało to długo po nałożeniu i spłukaniu odżywki zobaczyłam ciemny miedziano-czerwony kolor. rozumiem w numerze falby jest czerwony pigment, ale włosy wyszły niemal brązowe z jakimś śmiesznym połyskiem. Myślałam, że się spłucze i faktycznie tak było. farba wytrzymała max.2 tygodnie teraz pozostał tylko okropny wyblakły mijscami lekko różowo-rudy kolor. Na całej głowie mam plamy o niezidentyfikowanym kolorze. Włosy nie nadają się do czegokolwiek, są sianowate, elektryzują się i puszą z czym problemu nigdy nie miałam. Ostatni raz używałam tej farby.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić kala156 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny kolor tylko wyszedł ;(
  • Ładny kolor mi wyszedł po niej, ale stan moich włosów to jakaś masakra. Żadna farba mi tak nie zniszczyła włosów jak ta. Moja fryzura stała się nie do ułożenia, łamały się włosy i strasznie puszyły...

+cena
    +ładny kolor

-trudno się nakłada
    -niszczy włosy strasznie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić night kiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA !!!!!!
  • Ta farba to katastrofa, przejechałam się na niej 2 razy...

miałm jasne włosy bardzo jasny platynowy blond (farbowane) ale że po wakacjach miałam nieznaczną różnicę między odrostami a końcami, zapragnęłąm ujednolicić kolor i trochę go ocieplić, - ozłocić. Nie potrzebowałam rozjasniania, więc wybrałam farbę Syjoss Oleo Intens - 8-05 Beżowy Blond... po 30 minutach mym oczonukazał się widok ohydnych ciemnych, mysich i nijakich włosów... MASAKRA !!! Nijak nie przypominało to to blondu a napewno już nie złotego... Musiałam kupić kolejne zwykłe farby by doprowadzić się do normalnego wygladu.
    Kiedyś juz ufarbowałam włosy tą cudowna farbą... na żółto - pomarańczową jajecznicę...
    Ale cóż tym razem myślałam że skoro mam juz bardzo jasne włosy to jetrochę "ocieplę"
    Nigdy więcej tej tragicznej farby firmy Syjoss... (!!!!!!!)

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy i nigdy więcej !!!
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kamixx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem jak najbardziej na tak !!
  • Witam wszystkie panie ,
    Od dawna chciałam spróbować marki syoss ale jakos nie mogłam sie przekonać dzis wchodzę do super pharm o wybieram odcień 10-05 farba miała kosztować 16.99 ale przy kasie czekała mnie miła niespodzianka i zapłaciłam 4.40 !! Po powrocie do domu przeczytałam wiele negatywnych opini , brzydki zapach , zły kolor , niszczy włosy . Jednak to mnie nie zraziło . Dotychczas używałam garniera który spełniał moje oczekiwania i loreal który nie sprostał moim dość ciemnym odrostom . Po nałożeniu syossa zauważyłam łatwa w nakładaniu konsystencje i znośny zapach ale kolor po był niesamowity odrosty niczym nie różniły sie od reszty po farbowaniu nalozylam odzywki (altera-rossman. Około 6.99) zawinęłam ręcznikiem i splukalam po około godzinie włoski są śliniące i maja piękny kolor ,polecam )

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Gabisia145 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej!
  • Jednym słowem wrażenia po tej farbie to masakra... Zauroczona pozytywnymi spostrzeżeniami po tej farbce sama sobie ją zakupiłam i niestety bardzo żałuję tej decyzji... Miałam na głowie jasne blond włosy i zakupiłam farbę odcień jasny blond.... Wyszedł mi na głowie jasny brąz o.o Pierwszy raz w życiu mi się to zdarzyło i nie mam pojęcia dlaczego tak się stało.. farbę trzymałam tyle ile trzeba.... no naprawdę szok..... Do tego swędzenie głowy bardziej intensywne niż przy innych farbach...... Muszę teraz niestety czekać zanim wrócę do blondu Naprawdę nie polecam!

Chcesz pochwalić mika 123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowlona
  • Z tą farbą miałam styczność po raz pierwszy i śmiało mogę powiedzieć, że jestem z niej zadowolona. Podoba mi się paleta kolorów-jest z czego wybierać. Farbę bardzo wygodnie się nakłada, pachnie przyjemnie, delikatnie, niedrażniąco. Kolor wyszedł intensywny, ale naturalny, z delikatnym, nienachalnym połyskiem. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że farba nie wysuszyła moich włosów i nie zrobiła z nich przysłowiowego "siana".
    Co do trwałości- kolor pozostał ładny przez miesiąc, stopniowo sie wypłukując. Przez te 4 tygodnie, przy każdym myciu wlosów, woda zabarwiona była farbą. Moim zdaniem trwałośc tej farby na moich wlosach jest zadowlająca. W przypadku innych farb, kolor znacznie tracił na intesywności juz po dwóch tygodniach.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i jeszcze raz nie!
  • Ta farba to jakieś nieporozumienie.
    Zapach okropny. Zaraz po nałożeniu myślałam, że wydrapię sobie skórę głowy, ale dzielnie wytrzymałam. Po spłukaniu stwierdziłam, że może było warto, bo kolor(któryś z ciemnych brązów) wyszedł naprawdę ładnie. O naiwności moja. Kilka dni później głowa nadal mnie swędziała, przy linii włosów pojawiły się krostki, a na głowie łupież...
    Włosy były strasznie wysuszone i zniszczone, wypadały jak oszalałe.
    Farba trzymała się, ale po dwóch tygodniach zaczęła się wypłukiwać na rudo, czego nienawidzę.

Szczerze odradzam.
    Uczula, powoduje łupież, a brązy wypłukują się na rudo.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić Aviauna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij