Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Powiększ Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Zgłoszony przez marieilove

Syoss Oleo Intense - pierwsza trwała i intensywna koloryzacja od Syoss z olejkami roślinnymi - bez amoniaku. Unikalna formuła Oil-in-Cream nasycona jest 100% czystymi olejkami, aby zmaksymalizować efekt koloryzacji. Opracowana i testowana przez fryzjerów i stylistów.
- wyjątkowa intensywność i doskonała trwałość koloru,
- włosy lśniące i zdrowiem przez 6 tygodni,
- do 90%* więcej blasku i do 40%** bardziej miękkie włosy,
- profesjonalne pokrycie siwych włosów - bez amoniaku.
* W porównaniu do włosów niefarbowanych.
** W porównaniu do linii podstawowej Syoss.

Skład: /Krem koloryzujący/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Ethanolamine, Coconut Alkohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Glycine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride?Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Ceteareth-12, Parfum, Glyceryl Oleate, Potassium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Etidronic Acid, Citric Acid, Ascorbic Acid, 4-Amino-3-Nitrophenol, 2,7-Naphthaleneidol, 2-Methylresorcinol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Chloride, Cironellol, Benzyl Alkohol, Phenoxyethanol
/Emulsja rozwijająca/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alkohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, 2,6-Dicarboxypyridine, Sodium Benzoate
/Odżywka Color - Seal/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Quaternium-87, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Niacinamide, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Phenoxyetanol, Parfum, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene

• zdecydowanie polecam
  • Oceniany przeze mnie kolor to Mokka 4-18

Farbowałam włosy po raz pierwszy i do końca nie byłam przekonana co do którejkolwiek z farb, które brałam pod uwagę. Mimo wielu nieprzychylnych opinii o tej konkretnej farbie postanowiłam zaryzykować... i nie żałuję.

Farba nie zniszczyła mi włosów, przy regularnej pielęgnacji jaką od zawsze stosuję na swoich włosach ich kondycja pozostała taka sama jak przed farbowaniem. Kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż na opakowaniu, na co byłam i tak przygotowana, więc nie mam na co narzekać, mi się efekt finalny bardzo spodobał. Wiem, jak śmierdzi amoniak, w tym wypadku o przykrych zapachach możecie zapomnieć
    Jedną z rzeczy, których obawiałam się najbardziej było swędzenie i pieczenie skóry głowy, gdyż taka wzmianka pojawiła się w sporej ilości opinii, sama jednak nie doświadczyłam tej wątpliwej przyjemności, nie miałam ochoty sobie nic z tej głowy wydrapać.
    Mam ją na głowie o 3 tygodni, kolor bardzo dobrze się trzyma, więc co do trwałości też nie mogę napisać nic złego.

Na moich długich do pasa i średnio grubych jasnobrązowych włosach sprawiła i nadal sprawuje się bardzo dobrze, osobiście daję 5 gwiazdek. Myślę, że warto spróbować i wyrobić sobie własną opinię, być może dla Ciebie też będzie to trafny wybór.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić cammiela za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• godna polecenia
  • Ja używam koloru mokka 4-18. Bardzo przyjemny czekoladowy kolor, który pięknie mieni się w słońcu. Na moich włosach wychodzi lekko rudawy co mi nie przeszkadza . Nie wysusza włosów i kryje pierwsze siwe. Zapach ma znośny.

Używam tego produktu od: od wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 6

Chcesz pochwalić Iza_Bar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super farba napewno kupię ją nie raz
  • Moim zdaniem najlepsza farba bez amoniaku na rynku, a naprawdę używałam ich wiele w trwałosci podobna jest do Sayoss z amoniakiem, bogata oferta kolorów a brązy są piękne wychodzą jak na zdjęciu zawsze kupowałam ciemny brąz lub czekoladowy ale teraz chce rozjaśnić troche włosy więc zdecydowsałam sie na slodki braz ktory wyglada przeslicznie napewno nie wyjdzie mi od razu taki sam jak na zdjęciu bo mam zbyt ciemne wlosy ale mysle ze napewno sie nie zawiode bo także po paru myciach kolor wyglada bardziej przyblizony do zdjecia lub palety Na promocji można farbe ,,dorwać,, nawet za 15 zł w Rossmanie ja własnie tak kupiłąm 2 opakowania bo boje sie że nie straczy na moje dlugie wlosy Polecam serdecznie

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Chcesz pochwalić Martynkabb3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIĘCEJ !
  • Istna tragedia !
    Bardzo długo chciałam sobie kupić farbę z firmy Syoss. Kusiły mnie piękne odcienie blondów na opakowaniach i dosyć przystępna cena. Wybrałam kolor 9-10 "Jasny blond" ponieważ bardzo chciałam osiągnąć odcień zbliżony do platyny.
    Przede wszystkim kupiłam tylko jedno opakowanie które nie dało rady pokryć całych moich włosów ale uznaje to bardziej za mój błąd a nie firmy. Przy farbowaniu okropnie swędziała mnie skóra głowy, po pewnym czasie wręcz piekła z czym wcześniej nie spotkałam się przy innych farbach.
    Co prawda uzyskałam kolor jaki chciałam, na to narzekać nie mogę, jednak jakim kosztem ! Włosy miałam okropnie przesuszone w skutek czego końcówki strasznie zaczęły się puszyć. I nic nie pomogły próby nawilżenia włosów , one po prostu nie były do odratowania po tej farbie !
    Mimo ,że strasznie podoba mi się wiele odcieni blondu z tej firmy to w obawie o moje włosy po prostu boje się kolejny raz spróbować .
    W dniu dzisiejszym stwierdzam , że farbie z Syossa nieprędko ponownie zaufam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić minka090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • Jestem pod wielkim wrażeniem. Syoss jest chyba wprost stworzony dla moich włosów, kolor wychodzi pięknie a włosy są w świetnym stanie.

Plusy:
    -zapach - przyjemny, delikatny (nie czuć amoniaku, nie duszę się tak jak przy innych koloryzacjach)
    -kremowa konsystencja
    -mam dość wrażliwą skórę głowy a ta farba nie podrażniła jej wcale!
    -nie niszczy włosów
    -nie wysusza
    -kolor wyszedł jak na opakowaniu
    -niedroga - 20 zł na taką farbę to żaden wydatek

Minusy:
    -jedno opakowanie nie wystarczyło dla włosow do połowy pleców

***
    Od teraz będę farbować tylko tą farbą.
    Wybrałam odcień piaskowy blond 9-60

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić RovenaWest za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta uwagi
  • Mam bardzo cienkie włosy i mój naturalny kolor także pozostawiał wiele do życzenia (coś pomiędzy ciemnym blondem a jasnym brązem, tylko w świetle przechodziło na kolor khaki). Na początku swojej przygody z farbowaniem używałam L'oreal'a Casting Creme Gloss, ale że była dla mnie zbyt droga przerzuciłam się na produkty Garniera - linie bez amoniaku. Farbowałam włosy zawsze odcieniami kasztanu. Na farbę Syoss Oleo Intense trafiłam przypadkiem poszukując odcieniu o lekko rudawym refleksie, ale nie będącym czerwienią. Zdecydowałam się na kolor Mokka (4-18). Przyznać trzeba, że podczas koloryzacji skóra głowy mnie swędziała, ale przetrwałam, a kolor był niesamowity. Z racji iż nakładałam go farbowane włosy (uprzednio Oilą z Garniera koloru nie pamiętam) był trochę inny niż na opakowaniu. Tym kolorem farbowałam włosy jeszcze kilka razy i za każdym razem byłam zadowolona. Jakiś czas później przerzuciłam się na Subtelny Mahoń(3-82), który w ogóle już uwielbiam i to jest zdecydowanie mój kolor. Wczoraj postanowiłam spróbować czegoś nowego i pofarbowałam włosy na kolor Słodki Brąz i znów jestem pozytywnie zaskoczona, choć myślałam, że odcień będzie jaśniejszy (włosy nie były dawno farbowane, a poprzedni kolor był dosyć jasny i dosyć spłukany).

Za każdym razem włosy po farbowaniu są miękkie i lśniące. Farba w przypadku moich włosów nie wypłukuje się szybko, jak to działo się przy innych firmach (włosy myje codziennie). Nie kruszy mi włosów, ani mi nie wypadają. Dla mnie bardzo dobra farba

Ilość zużytych opakowań: około 8

Chcesz pochwalić MsPikuss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowolona
  • Pierwszy raz farbowałam domowo włosy, dotąd robił to zawsze za mnie fryzjer. Miałam już spore odrosty ( naturalnie mam ciemny, mysi blond ), kupiłam tę farbę - naturalny blond, 7-10 i jestem zaskoczona tak dobrymi rezultatami. Produkt jednolicie pokrył zarówno odrost jak i poprzednią farbę ( jasny, złocisty blond). Kolor jak na pudełku, zbliżony do mojego naturalnego jednak bardziej błyszczący, żywszy Polecam.

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić carolajn69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Żenua. Powiem krótko pierwszy raz ciemna farba chciała mi pokruszyć włosy. Miałam już przykre doświadczenia z blondem, także widząc lekko pokruszone końcówki odrazu z farby zrezygnowałam. A nawet nie tak odrazu, chciałam się upewnić i po miesiącu znów spróbowałam. Nie pomyliłam się. Żeby czarna farba kruszyła włosy?? Nie spodziewałam się :/ Moje włosy są w dobrym stanie i nie jest to ich wina, inne ciemne farby ich nie kruszą, tylko ta. Kiedyś używałam też rozjaśniacza z tej serii Syossa, zrobił mi na głowie tragiczną jajecznice, oczywiście do tego poniszczył. Dlatego nie polecam, farba zwyczajnie niszczy, syf

Używam tego produktu od: pare miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić s_cat007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny na hallowen
  • Od kilku lat farbuję wlosy na ciemny blond używałam już farb kilku różnych firm a nigdy nie mialam takiej przygody jak z ta farbą.Miałam odcień ciemny blond 6.10.Skusilam sie bo byla akurat w promocji a kolorek na opakowaniu super wygladal. Zaleta jestto ze farba nie smierdzi, ale jest malo wydajna.Przy jej zmywaniu leciala zielona woda i po wysuszeniu wlosow okazalo sie ze mam zielona poswiate na wlosach ,bagienne wlosy w sam raz na halloween .Normalnie szok.Strasznie to wygladalo.Nie chcialam drugi raz farbowac wlosow i oslabiac ich dlatego po przezcytaniu porad z netu uzylam odzywki z garniera do odswiezania koloru z fioletem oraz mycie kilka razy glowy i jest juz ok. Ale farb tej firmy juz nie tkne

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić bassiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • złoty brąz 4-60
  • Cieszę się że zaryzykowałam

+piękny bardzo nasycony kolor brązu ze złotą poświatą
    +włosy się pięknie błyszczą oraz są miękkie
    +nie odczułam żadnego szczypania ,swędzenia ani pieczenia.
    +nie śmierdzi
    +łatwa w nakładaniu

Ogólnie nie mam się do czego przyczepić,ciekawe tylko jak będzię z trwałością.Wiem żę skuszę sie kolejnym razem, gdyż już mam dosyć eksperymentowania z innymi farbami brąz które wycodziły czarne bądz rude.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko

Chcesz pochwalić anna_engi za czytelną i pomocną recenzję?