Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Powiększ Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Zgłoszony przez marieilove

Syoss Oleo Intense - pierwsza trwała i intensywna koloryzacja od Syoss z olejkami roślinnymi - bez amoniaku. Unikalna formuła Oil-in-Cream nasycona jest 100% czystymi olejkami, aby zmaksymalizować efekt koloryzacji. Opracowana i testowana przez fryzjerów i stylistów.
- wyjątkowa intensywność i doskonała trwałość koloru,
- włosy lśniące i zdrowiem przez 6 tygodni,
- do 90%* więcej blasku i do 40%** bardziej miękkie włosy,
- profesjonalne pokrycie siwych włosów - bez amoniaku.
* W porównaniu do włosów niefarbowanych.
** W porównaniu do linii podstawowej Syoss.

Skład: /Krem koloryzujący/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Ethanolamine, Coconut Alkohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Glycine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride?Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Ceteareth-12, Parfum, Glyceryl Oleate, Potassium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Etidronic Acid, Citric Acid, Ascorbic Acid, 4-Amino-3-Nitrophenol, 2,7-Naphthaleneidol, 2-Methylresorcinol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Chloride, Cironellol, Benzyl Alkohol, Phenoxyethanol
/Emulsja rozwijająca/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alkohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, 2,6-Dicarboxypyridine, Sodium Benzoate
/Odżywka Color - Seal/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Quaternium-87, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Niacinamide, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Phenoxyetanol, Parfum, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene

• nigdy więcej!
  • Jednym słowem wrażenia po tej farbie to masakra... Zauroczona pozytywnymi spostrzeżeniami po tej farbce sama sobie ją zakupiłam i niestety bardzo żałuję tej decyzji... Miałam na głowie jasne blond włosy i zakupiłam farbę odcień jasny blond.... Wyszedł mi na głowie jasny brąz o.o Pierwszy raz w życiu mi się to zdarzyło i nie mam pojęcia dlaczego tak się stało.. farbę trzymałam tyle ile trzeba.... no naprawdę szok..... Do tego swędzenie głowy bardziej intensywne niż przy innych farbach...... Muszę teraz niestety czekać zanim wrócę do blondu Naprawdę nie polecam!

Chcesz pochwalić mika 123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowlona
  • Z tą farbą miałam styczność po raz pierwszy i śmiało mogę powiedzieć, że jestem z niej zadowolona. Podoba mi się paleta kolorów-jest z czego wybierać. Farbę bardzo wygodnie się nakłada, pachnie przyjemnie, delikatnie, niedrażniąco. Kolor wyszedł intensywny, ale naturalny, z delikatnym, nienachalnym połyskiem. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że farba nie wysuszyła moich włosów i nie zrobiła z nich przysłowiowego "siana".
    Co do trwałości- kolor pozostał ładny przez miesiąc, stopniowo sie wypłukując. Przez te 4 tygodnie, przy każdym myciu wlosów, woda zabarwiona była farbą. Moim zdaniem trwałośc tej farby na moich wlosach jest zadowlająca. W przypadku innych farb, kolor znacznie tracił na intesywności juz po dwóch tygodniach.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i jeszcze raz nie!
  • Ta farba to jakieś nieporozumienie.
    Zapach okropny. Zaraz po nałożeniu myślałam, że wydrapię sobie skórę głowy, ale dzielnie wytrzymałam. Po spłukaniu stwierdziłam, że może było warto, bo kolor(któryś z ciemnych brązów) wyszedł naprawdę ładnie. O naiwności moja. Kilka dni później głowa nadal mnie swędziała, przy linii włosów pojawiły się krostki, a na głowie łupież...
    Włosy były strasznie wysuszone i zniszczone, wypadały jak oszalałe.
    Farba trzymała się, ale po dwóch tygodniach zaczęła się wypłukiwać na rudo, czego nienawidzę.

Szczerze odradzam.
    Uczula, powoduje łupież, a brązy wypłukują się na rudo.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić Aviauna za czytelną i pomocną recenzję?
  • źle, gorzej, Oleo Intense
  • Farbowałam włosy tym dziadostwem pół roku temu. Miałam w tedy spory odrost w kolorze ciemnego blondu i rozjaśniane długości. chciałam włosy przyciemnić, więc wybrałam odcień na poziomie 6. Farba jak każda inna w przedziale cenowym 5-10 zł: i śmierdzi i szczypie i przesusza włosy, ale bez dramatu...Ups, sorrki - ta farba normalnie kosztuje coś około 20 zł. Za taką cenę spodziewałabym się czegoś lepszego...Dramat zaczął się po trzech myciach - wtedy już całkiem spłukała się z długości, odrost został rudy. Dałam włosom spokój na trzy miesiące, w tym czasie myjąc je szamponem przeciwłupieżowym i rozjaśniającym, żeby wymyć na 100% pozostałości po farbie. Nałożyłam farbę super rozjaśniającą. I co? Pasek jasnego odrostu, jasne długości, a pomiędzy ohydny rudy pasek - pamiątka po Oleo. Choć już dwukrotnie nakładałam farbę mocno rozjaśniającą, to nie da rady ruszyć tego obrzydliwego, pomarańczowego odcinka farbowanego Oleo. Do fryzjera nie idę, bo się za bardzo wstydzę.
    Ergo: farba bardzo trwała, ale nie kolor. Pół gwiazdki za to, że przez dwa dni miałam brązowe włosy.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowaie

Chcesz pochwalić talali za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba
  • Na farbę Syoss natknęłam się dzięki promocji. Kosztowała około 12 zł, więc z usmiechem na twarzy wrzuciłam ja do koszyka i pobiegłam w stronę kasy.
    Wybrałam średni brąz, ponieważ to mój naturalny odcień, a duzo wcześniej chcąc zaszaleć z wyglądem farbowałam włosy na "prawie" rudo.
    Włosy raczej mi nie wypadły i dalej mam swój busz na głowie z czego bardzo się cieszę. Kolor wyszedł natomiast o wiele ciemniej niż się tego spodziewałam. Mam nadzieje,że w miarę stopniowych myć głowy troszeczkę się wypłucze i nie będzie aż tak przeraźliwie ciemny.
    Minusem tej farby jest jej wielkość. Na włosy troszeczkę dłuższe niż linia ramion musiałam zużyć aż dwa opakowania! Rozbój w biały dzień! O_o

Używam tego produktu od: czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić cytrynowy_arbuz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Nie polecam i radzę uważać na tą farbę. Farbowałam już włosy nieraz różnymi produktami, ale ten jest pierwszym po którym włosy wypadają mi garściami.
    Zastosowałam się do wszystkich zaleceń producenta podczas koloryzacji i jestem zrozpaczona widząc ich wypadającą ogromną ilość za każdym razem, po każdym myciu włosów, czesaniu.
    Na dodatek nie wiem jak je teraz ratować... Używam tego produktu od: tylko razIlość zużytych opakowań: tylko jedno

Chcesz pochwalić monka1123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne włosy !
  • Miałam mysie włosy , wyblakły kolor, skusila mnie cena (15,99) . Stwierdziłam że zaryzykuje , wybrałam odcień 9-10 jasy blond. Teraz cieszę sie z tej decyzji to najlepszy blond jaki miałam na włosach . Bardzo polecam!

Plusy:
    -często na promocji
    -piękny kolor jak na opakowaniu
    -zapach nie jest odpychający
    -trwały
    -nie wysusza włosów
    Minusy: jeszczenie znalazłam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Inka_B za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozumiem zachwytu
  • Kupiłam ten produkt, ponieważ słyszałam wiele pochlebnych opinii na jego temat (poczta pantoflowa-wiadomo).

Za +/- 20PLN kupiłam pudełko z rozczarowaniem w wersji instant.

-śmierdzi tak, że można się udusić
    -wysuszyła końcówki do tego stopnia, że można nimi było z powodzeniem zamieść izbę
    -wcale nie taka trwała, bo kolor wypłowiał (i nie była to zasługa słońca)

Farba dostaje kilka małych plusów za następujące zalety

+/- cena do przeżycia (ale nie za taki produkt)
    + dostępna w każdym rossmannie
    +rozsądna paleta kolorów

Słowem- byłam, kupiłam, wypróbowałam, ale nigdy więcej

Używam tego produktu od: kiedyś

Chcesz pochwalić just4now za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba słaba , mocno wysuszająca włosy , nadająca okropny żółty odcień włosów
  • Tą farbę kupiłam , ponieważ szukając kolejnej idealnej farby blond dla siebie natknęłam się na promocyjną cenę , 12,99 zł w rossmanie( kolor perłowy blond) . Niestety efekty po farbowaniu to totalna porażka. Mój odrost ktory naturalnie ma taki mysi kolor był perfidnie żółty , nigdy wcześniej takiej żółci nie doświadczyłam a farbę trzymałam na wlosach tyle ile trzeba . Nigdy więcej nie kupię syossa. Nawet fioletowy szampon słabo radził sobie z usunięciem tego paskudnego odcienia ale po kilku szorowaniach rożnymi specyfikami mogłam pokazac się publicznie.Ogólnie rzecz ujmując kolor wyszedł jak młody kurczak.
    Używam tego produktu od: produktu użyłam raz i nigdy więcej nie skuszę się po tą farbę Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

+ daję za bardzo przyjemny zapach odżywki ( to niestety jedyny atut tej farby)

Chcesz pochwalić gosza022 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie bardzo dobra
  • Używałam wcześniej klasycznych farb Syossa. Kupiłam tą (odcień 9-60 piaskowy blond), ponieważ akurat była w promocji, a chciałam wypróbować czegoś nowego

Za pierwszym razem wyszedł mi lekko pomarańczowy odcień. Jednak po ok. 3 dniach kolor się wyrównał. Kupiłam ją jeszcze raz, tym razem pomarańczowy odcień utrzymywał się na włosach długo, a kolor szybko się zrobił dużo ciemniejszy, przez co musiałam zafarbować włosy dużo szybciej niż chciałam.

Dopiero wtedy zobaczyłam, że nie doczytałam na opakowaniu, że trzeba go trzymać na włosach trochę dłużej niż inne odcienie Kupiłam więc jeszcze raz tą samą farbę, zafarbowałam już zgodnie z instrukcją na opakowaniu i tym razem kolor wyszedł już taki, jaki powinien. Nawet zdziwiłam się, bo zwykle po farbowaniu innymi farbami przez pierwsze 2-3 dni kolor był inny niż oczekiwałam, dopiero później się wyrównywał. W tym wypadku jednak od razu mi się spodobał.

Poza tym, często przy farbowaniu innymi farbami, nawet jak chciałam lekko przyciemnić odcień, to końcówki były dużo jaśniejsze niż reszta włosów, a po tej farbie kolor jest bardziej równomierny. (końcówki są lekko jaśniejsze, bo farbuję na blond już od dawna, ale nie jest to aż taka różnica jak wcześniej).

Do tego włosy po farbowaniu są miękkie i błyszczące, co może być też zasługą odżywki dodawanej do farby

Trudno mi ocenić wydajność, bo nie mam gęstych ani długich włosów, więc przy każdej farbie wystarczy mi jedno opakowanie.

Jednak mimo wcześniejszych niepowodzeń jestem jak najbardziej na tak

Używam tego produktu od: Nie pamiętam, używałam 3 razy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić dominika11302 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij