Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Powiększ Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Zgłoszony przez marieilove

Syoss Oleo Intense - pierwsza trwała i intensywna koloryzacja od Syoss z olejkami roślinnymi - bez amoniaku. Unikalna formuła Oil-in-Cream nasycona jest 100% czystymi olejkami, aby zmaksymalizować efekt koloryzacji. Opracowana i testowana przez fryzjerów i stylistów.
- wyjątkowa intensywność i doskonała trwałość koloru,
- włosy lśniące i zdrowiem przez 6 tygodni,
- do 90%* więcej blasku i do 40%** bardziej miękkie włosy,
- profesjonalne pokrycie siwych włosów - bez amoniaku.
* W porównaniu do włosów niefarbowanych.
** W porównaniu do linii podstawowej Syoss.

Skład: /Krem koloryzujący/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Ethanolamine, Coconut Alkohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Glycine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride?Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Ceteareth-12, Parfum, Glyceryl Oleate, Potassium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Etidronic Acid, Citric Acid, Ascorbic Acid, 4-Amino-3-Nitrophenol, 2,7-Naphthaleneidol, 2-Methylresorcinol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Chloride, Cironellol, Benzyl Alkohol, Phenoxyethanol
/Emulsja rozwijająca/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alkohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, 2,6-Dicarboxypyridine, Sodium Benzoate
/Odżywka Color - Seal/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Quaternium-87, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Niacinamide, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Phenoxyetanol, Parfum, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene

• Dobra farba
  • Na farbę Syoss natknęłam się dzięki promocji. Kosztowała około 12 zł, więc z usmiechem na twarzy wrzuciłam ja do koszyka i pobiegłam w stronę kasy.
    Wybrałam średni brąz, ponieważ to mój naturalny odcień, a duzo wcześniej chcąc zaszaleć z wyglądem farbowałam włosy na "prawie" rudo.
    Włosy raczej mi nie wypadły i dalej mam swój busz na głowie z czego bardzo się cieszę. Kolor wyszedł natomiast o wiele ciemniej niż się tego spodziewałam. Mam nadzieje,że w miarę stopniowych myć głowy troszeczkę się wypłucze i nie będzie aż tak przeraźliwie ciemny.
    Minusem tej farby jest jej wielkość. Na włosy troszeczkę dłuższe niż linia ramion musiałam zużyć aż dwa opakowania! Rozbój w biały dzień! O_o

Używam tego produktu od: czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić cytrynowy_arbuz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Nie polecam i radzę uważać na tą farbę. Farbowałam już włosy nieraz różnymi produktami, ale ten jest pierwszym po którym włosy wypadają mi garściami.
    Zastosowałam się do wszystkich zaleceń producenta podczas koloryzacji i jestem zrozpaczona widząc ich wypadającą ogromną ilość za każdym razem, po każdym myciu włosów, czesaniu.
    Na dodatek nie wiem jak je teraz ratować... Używam tego produktu od: tylko razIlość zużytych opakowań: tylko jedno

Chcesz pochwalić monka1123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne włosy !
  • Miałam mysie włosy , wyblakły kolor, skusila mnie cena (15,99) . Stwierdziłam że zaryzykuje , wybrałam odcień 9-10 jasy blond. Teraz cieszę sie z tej decyzji to najlepszy blond jaki miałam na włosach . Bardzo polecam!

Plusy:
    -często na promocji
    -piękny kolor jak na opakowaniu
    -zapach nie jest odpychający
    -trwały
    -nie wysusza włosów
    Minusy: jeszczenie znalazłam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Inka_B za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozumiem zachwytu
  • Kupiłam ten produkt, ponieważ słyszałam wiele pochlebnych opinii na jego temat (poczta pantoflowa-wiadomo).

Za +/- 20PLN kupiłam pudełko z rozczarowaniem w wersji instant.

-śmierdzi tak, że można się udusić
    -wysuszyła końcówki do tego stopnia, że można nimi było z powodzeniem zamieść izbę
    -wcale nie taka trwała, bo kolor wypłowiał (i nie była to zasługa słońca)

Farba dostaje kilka małych plusów za następujące zalety

+/- cena do przeżycia (ale nie za taki produkt)
    + dostępna w każdym rossmannie
    +rozsądna paleta kolorów

Słowem- byłam, kupiłam, wypróbowałam, ale nigdy więcej

Używam tego produktu od: kiedyś

Chcesz pochwalić just4now za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba słaba , mocno wysuszająca włosy , nadająca okropny żółty odcień włosów
  • Tą farbę kupiłam , ponieważ szukając kolejnej idealnej farby blond dla siebie natknęłam się na promocyjną cenę , 12,99 zł w rossmanie( kolor perłowy blond) . Niestety efekty po farbowaniu to totalna porażka. Mój odrost ktory naturalnie ma taki mysi kolor był perfidnie żółty , nigdy wcześniej takiej żółci nie doświadczyłam a farbę trzymałam na wlosach tyle ile trzeba . Nigdy więcej nie kupię syossa. Nawet fioletowy szampon słabo radził sobie z usunięciem tego paskudnego odcienia ale po kilku szorowaniach rożnymi specyfikami mogłam pokazac się publicznie.Ogólnie rzecz ujmując kolor wyszedł jak młody kurczak.
    Używam tego produktu od: produktu użyłam raz i nigdy więcej nie skuszę się po tą farbę Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

+ daję za bardzo przyjemny zapach odżywki ( to niestety jedyny atut tej farby)

Chcesz pochwalić gosza022 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie bardzo dobra
  • Używałam wcześniej klasycznych farb Syossa. Kupiłam tą (odcień 9-60 piaskowy blond), ponieważ akurat była w promocji, a chciałam wypróbować czegoś nowego

Za pierwszym razem wyszedł mi lekko pomarańczowy odcień. Jednak po ok. 3 dniach kolor się wyrównał. Kupiłam ją jeszcze raz, tym razem pomarańczowy odcień utrzymywał się na włosach długo, a kolor szybko się zrobił dużo ciemniejszy, przez co musiałam zafarbować włosy dużo szybciej niż chciałam.

Dopiero wtedy zobaczyłam, że nie doczytałam na opakowaniu, że trzeba go trzymać na włosach trochę dłużej niż inne odcienie Kupiłam więc jeszcze raz tą samą farbę, zafarbowałam już zgodnie z instrukcją na opakowaniu i tym razem kolor wyszedł już taki, jaki powinien. Nawet zdziwiłam się, bo zwykle po farbowaniu innymi farbami przez pierwsze 2-3 dni kolor był inny niż oczekiwałam, dopiero później się wyrównywał. W tym wypadku jednak od razu mi się spodobał.

Poza tym, często przy farbowaniu innymi farbami, nawet jak chciałam lekko przyciemnić odcień, to końcówki były dużo jaśniejsze niż reszta włosów, a po tej farbie kolor jest bardziej równomierny. (końcówki są lekko jaśniejsze, bo farbuję na blond już od dawna, ale nie jest to aż taka różnica jak wcześniej).

Do tego włosy po farbowaniu są miękkie i błyszczące, co może być też zasługą odżywki dodawanej do farby

Trudno mi ocenić wydajność, bo nie mam gęstych ani długich włosów, więc przy każdej farbie wystarczy mi jedno opakowanie.

Jednak mimo wcześniejszych niepowodzeń jestem jak najbardziej na tak

Używam tego produktu od: Nie pamiętam, używałam 3 razy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić dominika11302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna
  • bardzo fajna farba , gęsta nie splywa z wlosow , kolor w miare dlugo sie utrzymywal , nie barwi mocno skory , nie wystepuje swedzenie podczas aplikacji.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić inspiracja1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra nie farba
  • W życiu już tego nie kupię! Podkusił mnie kolor złocistej miedzi - owszem na opakowaniu i próbniku wygląda pięknie, ale nie na włosach...
    Nie wiem czemu kupiłam tą farbę bo już miałam złe doświadczenia z nią farbując na brązy włosy - włosy były przesuszone, szorstkie po tej farbie, ale pomimo tego skusił kolor i zawartość olejków. Niestety po raz kolejny efekt był masakryczny - kolor wyszedł bardziej jak brąz z rudym niewiele miał wspólnego. I oczywiście struktura włosów po nim - brak słów do opisania.
    Nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od: nigdy już

Chcesz pochwalić anna8405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KŁAMSTWO!!
  • Mój naturalny kolor włosów to "mysi" popielaty blond. Chciałam przyciemnić go o dwa tony, więc wybrałam farbę 6-10, "ciemny POPIELATY blond". Sugerowałam się numerem, wydawało mi się, że ta 10 świadczy o tym, to odcień chłodny, bez ciepłych tonów.
    MYLIŁAM SIĘ.
    (podkreślam, że farbę kładłam na włosy naturalne, niefarbowane!)
    Farba bardzo piekła mnie w skórę głowy, wypadło mi też dużo włosów, co raczej mi się nie zdarza.
    Kilka minut od nałożenia moje włosy zaczęły robić się...marchewkowe. Sprawdziłam, czy aby na pewno w środku pudełka była odpowiednia farba, wszystko się zgadzało. Po upływie 20 zalecanych minut spłukałam farbę.
    Kolor przede wszystkim jest ciemniejszy niż na opakowaniu, bardziej przypomina średni brąz. W cieniu/słabo oświetlonym pomieszczeniu włosy mają ciemnobrązowy, popielaty odcień, a w słońcu/świetle są RUDE!! Mają bardzo mocne, pomarańczowe refleksy!

Radzę producentowi zmienić nazwę na "orzech włoski" lub "mahoniowy" , ale na pewno nie na POPIELATY BLOND!!!

Na drugi dzień umyłam włosy 2x fioletowym szamponem, zrobiłam płukanke z gencjany, ale marchewkowe refleksy ciągle są, podejrzewam, że farba będzie się wypłukiwać na jeszcze bardziej rudy kolor.

NIE SUGERUJCIE SIĘ ZDJĘCIAMI I NUMERAMI NA FARBACH SYOSS, TO OSZUŚCI!

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić chewing za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra farba
  • Oceniam kolor 5-10 mroźny brąz.
    Plusy:
    +kolor rzeczywiście jest zimny, nie ma w nim żadnych rudawych odcieni,
    +bardzo łatwa aplikacja,
    +ładnie pachnie, w porównaniu do innych farb-nie ma duszącego zapachu,
    +nie ma amoniaku (nie niszczy),
    +nie zniszczyła mi włosów, co jest bardzo ważne, bo mam włosy po przejściach ,
    +nie jest droga, no a efekt jaki daje jest wart tych pieniędzy.
    Jedynym minusem może być, że jest jej dość mało.. na moje włosy sięgające dużo za łopatki 1 opakowanie ledwo starczyło, ale na krótsze włosy 1 opakowanie będzie w sam raz

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić caarta za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij