Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Powiększ Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Zgłoszony przez marieilove

Syoss Oleo Intense - pierwsza trwała i intensywna koloryzacja od Syoss z olejkami roślinnymi - bez amoniaku. Unikalna formuła Oil-in-Cream nasycona jest 100% czystymi olejkami, aby zmaksymalizować efekt koloryzacji. Opracowana i testowana przez fryzjerów i stylistów.
- wyjątkowa intensywność i doskonała trwałość koloru,
- włosy lśniące i zdrowiem przez 6 tygodni,
- do 90%* więcej blasku i do 40%** bardziej miękkie włosy,
- profesjonalne pokrycie siwych włosów - bez amoniaku.
* W porównaniu do włosów niefarbowanych.
** W porównaniu do linii podstawowej Syoss.

Skład: /Krem koloryzujący/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Ethanolamine, Coconut Alkohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Glycine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride?Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Ceteareth-12, Parfum, Glyceryl Oleate, Potassium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Etidronic Acid, Citric Acid, Ascorbic Acid, 4-Amino-3-Nitrophenol, 2,7-Naphthaleneidol, 2-Methylresorcinol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Chloride, Cironellol, Benzyl Alkohol, Phenoxyethanol
/Emulsja rozwijająca/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alkohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, 2,6-Dicarboxypyridine, Sodium Benzoate
/Odżywka Color - Seal/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Quaternium-87, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Niacinamide, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Phenoxyetanol, Parfum, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene

• Zadowolona
  • Pierwszy raz farbowałam domowo włosy, dotąd robił to zawsze za mnie fryzjer. Miałam już spore odrosty ( naturalnie mam ciemny, mysi blond ), kupiłam tę farbę - naturalny blond, 7-10 i jestem zaskoczona tak dobrymi rezultatami. Produkt jednolicie pokrył zarówno odrost jak i poprzednią farbę ( jasny, złocisty blond). Kolor jak na pudełku, zbliżony do mojego naturalnego jednak bardziej błyszczący, żywszy Polecam.

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić carolajn69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Żenua. Powiem krótko pierwszy raz ciemna farba chciała mi pokruszyć włosy. Miałam już przykre doświadczenia z blondem, także widząc lekko pokruszone końcówki odrazu z farby zrezygnowałam. A nawet nie tak odrazu, chciałam się upewnić i po miesiącu znów spróbowałam. Nie pomyliłam się. Żeby czarna farba kruszyła włosy?? Nie spodziewałam się :/ Moje włosy są w dobrym stanie i nie jest to ich wina, inne ciemne farby ich nie kruszą, tylko ta. Kiedyś używałam też rozjaśniacza z tej serii Syossa, zrobił mi na głowie tragiczną jajecznice, oczywiście do tego poniszczył. Dlatego nie polecam, farba zwyczajnie niszczy, syf

Używam tego produktu od: pare miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić s_cat007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny na hallowen
  • Od kilku lat farbuję wlosy na ciemny blond używałam już farb kilku różnych firm a nigdy nie mialam takiej przygody jak z ta farbą.Miałam odcień ciemny blond 6.10.Skusilam sie bo byla akurat w promocji a kolorek na opakowaniu super wygladal. Zaleta jestto ze farba nie smierdzi, ale jest malo wydajna.Przy jej zmywaniu leciala zielona woda i po wysuszeniu wlosow okazalo sie ze mam zielona poswiate na wlosach ,bagienne wlosy w sam raz na halloween .Normalnie szok.Strasznie to wygladalo.Nie chcialam drugi raz farbowac wlosow i oslabiac ich dlatego po przezcytaniu porad z netu uzylam odzywki z garniera do odswiezania koloru z fioletem oraz mycie kilka razy glowy i jest juz ok. Ale farb tej firmy juz nie tkne

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić bassiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • złoty brąz 4-60
  • Cieszę się że zaryzykowałam

+piękny bardzo nasycony kolor brązu ze złotą poświatą
    +włosy się pięknie błyszczą oraz są miękkie
    +nie odczułam żadnego szczypania ,swędzenia ani pieczenia.
    +nie śmierdzi
    +łatwa w nakładaniu

Ogólnie nie mam się do czego przyczepić,ciekawe tylko jak będzię z trwałością.Wiem żę skuszę sie kolejnym razem, gdyż już mam dosyć eksperymentowania z innymi farbami brąz które wycodziły czarne bądz rude.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko

Chcesz pochwalić anna_engi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie nigdy więcej!
  • Wcześniej włosy były zafarbowane Syoss 8-6 jasny blond i był dla mnie trochę zbyt żółty. Stwierdziłam że wypróbuję Oleo Intense Beżowy blond. Niestety nie mam zdjęć tego koloru, ponieważ zaraz na drugi dzień Z PRZERAŻENIA pokryłam go innym. Kolor wyszedł ZIELONY!! Niby to był blond, ale w zgniłym zielonym kolorze, który szczególnie widoczny był w żółtym świetle. W świetle dziennym również wszyscy zauważali wszechobecną gnijącą zieleń na mojej głowie którą chowałam pod kapturem. Nie polecam !

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić leilong011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękna czerń
  • Osobiście jestem bardzo.zadowolona z tej farby.
    +piękna głęboka czerń
    +fajny zapach
    +łatwo rozprowadzić na włosach
    +idealnie pokryly moje bardzo jasne włosy blond
    Jedyny minus, to odzywka jak dla mnie włosy po niej były za mało lśniące.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić OwwShi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Jestem bardzo zadowolona z jej działania. Mam długie, grube włosy koloru blond. Z czasem bardzo mi ściemniały. Nigdy wcześniej nie farbowałam całych włosów, jedynie od czasu do czasu pasemka. Zdecydowałam, iż wreszcie pofarbuję je całe. Zakupiłam farbę syoss, wybrałam jasny blond. Ku mojemu zaskoczeniu produkt spełnił moje oczekiwania. Farba świetnie pokryła moje włosy. Co najważniejsze teraz są piękne, lśniące i mają jasny kolor blond. Jedynie odejmuję jedną gwiazdkę, ponieważ farba wysuszyła mi włosy. Jednak jestem przekonana, że na pewno do niej wrócę.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić ewelcia116 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA ! NIGDY WIĘCEJ TEJ FARBY !
  • Coś mnie podkusiło by domowym sposobem zrobić sobie odrosty. Koleżanka poleciła tę firmę i tę farbę, Spróbowałam- Jasny BLOND 9-10. Narobiłam sobie tylko Żółtej jajecznicy na przedziałkach ! Koszmarny żółt0-pomarańczowy odcień ! Spodziewałam się słomkowego blondu wedle nazwy i zdjęcia na opakowaniu (( Niestety, nie z tą firmą. Nigdy więcej nie użyje farby z firmy Syoss.

Potwierdza się, że produkty te nie mają nic wspolnego z profesjonalnym kosmetykiem (co sugerują w reklamach), bo szampony też są do niczego !

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić marti0404 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trochę droga jak na szamponetkę
  • Miałam kolor mroźny brąz - właściwie mrozu na pewno na włosach nie było, brąz jakiś wyszedł z odcieniem czerwono-rdzawym.
    Farba była nałożona bardzo dokładnie - zaangazówałam do tego koleżankę i kosmyk po kosmyku był dokładnie pokryty. Niestety posiadam pojedyncze siwe włosy i zależało mi na dobrym rozprowadzeniu koloru zwłaszcza u nasady. Cieszyłam się kolorem do 2 mycia. Po 3 tygodniach na dzień przed Wigilią pognałam do sklepu i nałożyłam inny produkt, bo siwe włosy świeciły z daleka. Z tej firmy miałam już mixing colors i tu z kolei większe zastrzeżenia mam do zniszczenia włosów. Ogólnie trwałość kiepska, jedyny + to gładkie włosy po farbowaniu

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić aoine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały produkt. Polecam.
  • Miałam ok 2-3 cm bardzo ciemnego odrostu. Bałam się użyć farby Syoss oleo intense jasny Blond, ponieważ nie sądziłam, że może zakryć odrost. Jestem b a r d z o zaskoczona efektem! Odrost stał się całkowicie niewidoczny, dodatkowo włosy stały się błyszczące (nie jakoś sztucznie) i miękkie. Farba się dobrze rozprowadza i ma delikatny, niedrażniący zapach. Trochę piecze na głowie. Załączam zdjęcie

Używam tego produktu od: pierwszy raz.
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić AdriannaT za czytelną i pomocną recenzję?