Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Powiększ Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Zgłoszony przez marieilove

Syoss Oleo Intense - pierwsza trwała i intensywna koloryzacja od Syoss z olejkami roślinnymi - bez amoniaku. Unikalna formuła Oil-in-Cream nasycona jest 100% czystymi olejkami, aby zmaksymalizować efekt koloryzacji. Opracowana i testowana przez fryzjerów i stylistów.
- wyjątkowa intensywność i doskonała trwałość koloru,
- włosy lśniące i zdrowiem przez 6 tygodni,
- do 90%* więcej blasku i do 40%** bardziej miękkie włosy,
- profesjonalne pokrycie siwych włosów - bez amoniaku.
* W porównaniu do włosów niefarbowanych.
** W porównaniu do linii podstawowej Syoss.

Skład: /Krem koloryzujący/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Ethanolamine, Coconut Alkohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Glycine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride?Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Ceteareth-12, Parfum, Glyceryl Oleate, Potassium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Etidronic Acid, Citric Acid, Ascorbic Acid, 4-Amino-3-Nitrophenol, 2,7-Naphthaleneidol, 2-Methylresorcinol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Chloride, Cironellol, Benzyl Alkohol, Phenoxyethanol
/Emulsja rozwijająca/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alkohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, 2,6-Dicarboxypyridine, Sodium Benzoate
/Odżywka Color - Seal/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Quaternium-87, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Niacinamide, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Phenoxyetanol, Parfum, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene

• Cudowne włosy !
  • Miałam mysie włosy , wyblakły kolor, skusila mnie cena (15,99) . Stwierdziłam że zaryzykuje , wybrałam odcień 9-10 jasy blond. Teraz cieszę sie z tej decyzji to najlepszy blond jaki miałam na włosach . Bardzo polecam!

Plusy:
    -często na promocji
    -piękny kolor jak na opakowaniu
    -zapach nie jest odpychający
    -trwały
    -nie wysusza włosów
    Minusy: jeszczenie znalazłam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Inka_B za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozumiem zachwytu
  • Kupiłam ten produkt, ponieważ słyszałam wiele pochlebnych opinii na jego temat (poczta pantoflowa-wiadomo).

Za +/- 20PLN kupiłam pudełko z rozczarowaniem w wersji instant.

-śmierdzi tak, że można się udusić
    -wysuszyła końcówki do tego stopnia, że można nimi było z powodzeniem zamieść izbę
    -wcale nie taka trwała, bo kolor wypłowiał (i nie była to zasługa słońca)

Farba dostaje kilka małych plusów za następujące zalety

+/- cena do przeżycia (ale nie za taki produkt)
    + dostępna w każdym rossmannie
    +rozsądna paleta kolorów

Słowem- byłam, kupiłam, wypróbowałam, ale nigdy więcej

Używam tego produktu od: kiedyś

Chcesz pochwalić just4now za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba słaba , mocno wysuszająca włosy , nadająca okropny żółty odcień włosów
  • Tą farbę kupiłam , ponieważ szukając kolejnej idealnej farby blond dla siebie natknęłam się na promocyjną cenę , 12,99 zł w rossmanie( kolor perłowy blond) . Niestety efekty po farbowaniu to totalna porażka. Mój odrost ktory naturalnie ma taki mysi kolor był perfidnie żółty , nigdy wcześniej takiej żółci nie doświadczyłam a farbę trzymałam na wlosach tyle ile trzeba . Nigdy więcej nie kupię syossa. Nawet fioletowy szampon słabo radził sobie z usunięciem tego paskudnego odcienia ale po kilku szorowaniach rożnymi specyfikami mogłam pokazac się publicznie.Ogólnie rzecz ujmując kolor wyszedł jak młody kurczak.
    Używam tego produktu od: produktu użyłam raz i nigdy więcej nie skuszę się po tą farbę Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

+ daję za bardzo przyjemny zapach odżywki ( to niestety jedyny atut tej farby)

Chcesz pochwalić gosza022 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie bardzo dobra
  • Używałam wcześniej klasycznych farb Syossa. Kupiłam tą (odcień 9-60 piaskowy blond), ponieważ akurat była w promocji, a chciałam wypróbować czegoś nowego

Za pierwszym razem wyszedł mi lekko pomarańczowy odcień. Jednak po ok. 3 dniach kolor się wyrównał. Kupiłam ją jeszcze raz, tym razem pomarańczowy odcień utrzymywał się na włosach długo, a kolor szybko się zrobił dużo ciemniejszy, przez co musiałam zafarbować włosy dużo szybciej niż chciałam.

Dopiero wtedy zobaczyłam, że nie doczytałam na opakowaniu, że trzeba go trzymać na włosach trochę dłużej niż inne odcienie Kupiłam więc jeszcze raz tą samą farbę, zafarbowałam już zgodnie z instrukcją na opakowaniu i tym razem kolor wyszedł już taki, jaki powinien. Nawet zdziwiłam się, bo zwykle po farbowaniu innymi farbami przez pierwsze 2-3 dni kolor był inny niż oczekiwałam, dopiero później się wyrównywał. W tym wypadku jednak od razu mi się spodobał.

Poza tym, często przy farbowaniu innymi farbami, nawet jak chciałam lekko przyciemnić odcień, to końcówki były dużo jaśniejsze niż reszta włosów, a po tej farbie kolor jest bardziej równomierny. (końcówki są lekko jaśniejsze, bo farbuję na blond już od dawna, ale nie jest to aż taka różnica jak wcześniej).

Do tego włosy po farbowaniu są miękkie i błyszczące, co może być też zasługą odżywki dodawanej do farby

Trudno mi ocenić wydajność, bo nie mam gęstych ani długich włosów, więc przy każdej farbie wystarczy mi jedno opakowanie.

Jednak mimo wcześniejszych niepowodzeń jestem jak najbardziej na tak

Używam tego produktu od: Nie pamiętam, używałam 3 razy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić dominika11302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna
  • bardzo fajna farba , gęsta nie splywa z wlosow , kolor w miare dlugo sie utrzymywal , nie barwi mocno skory , nie wystepuje swedzenie podczas aplikacji.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić inspiracja1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra nie farba
  • W życiu już tego nie kupię! Podkusił mnie kolor złocistej miedzi - owszem na opakowaniu i próbniku wygląda pięknie, ale nie na włosach...
    Nie wiem czemu kupiłam tą farbę bo już miałam złe doświadczenia z nią farbując na brązy włosy - włosy były przesuszone, szorstkie po tej farbie, ale pomimo tego skusił kolor i zawartość olejków. Niestety po raz kolejny efekt był masakryczny - kolor wyszedł bardziej jak brąz z rudym niewiele miał wspólnego. I oczywiście struktura włosów po nim - brak słów do opisania.
    Nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od: nigdy już

Chcesz pochwalić anna8405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KŁAMSTWO!!
  • Mój naturalny kolor włosów to "mysi" popielaty blond. Chciałam przyciemnić go o dwa tony, więc wybrałam farbę 6-10, "ciemny POPIELATY blond". Sugerowałam się numerem, wydawało mi się, że ta 10 świadczy o tym, to odcień chłodny, bez ciepłych tonów.
    MYLIŁAM SIĘ.
    (podkreślam, że farbę kładłam na włosy naturalne, niefarbowane!)
    Farba bardzo piekła mnie w skórę głowy, wypadło mi też dużo włosów, co raczej mi się nie zdarza.
    Kilka minut od nałożenia moje włosy zaczęły robić się...marchewkowe. Sprawdziłam, czy aby na pewno w środku pudełka była odpowiednia farba, wszystko się zgadzało. Po upływie 20 zalecanych minut spłukałam farbę.
    Kolor przede wszystkim jest ciemniejszy niż na opakowaniu, bardziej przypomina średni brąz. W cieniu/słabo oświetlonym pomieszczeniu włosy mają ciemnobrązowy, popielaty odcień, a w słońcu/świetle są RUDE!! Mają bardzo mocne, pomarańczowe refleksy!

Radzę producentowi zmienić nazwę na "orzech włoski" lub "mahoniowy" , ale na pewno nie na POPIELATY BLOND!!!

Na drugi dzień umyłam włosy 2x fioletowym szamponem, zrobiłam płukanke z gencjany, ale marchewkowe refleksy ciągle są, podejrzewam, że farba będzie się wypłukiwać na jeszcze bardziej rudy kolor.

NIE SUGERUJCIE SIĘ ZDJĘCIAMI I NUMERAMI NA FARBACH SYOSS, TO OSZUŚCI!

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić chewing za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra farba
  • Oceniam kolor 5-10 mroźny brąz.
    Plusy:
    +kolor rzeczywiście jest zimny, nie ma w nim żadnych rudawych odcieni,
    +bardzo łatwa aplikacja,
    +ładnie pachnie, w porównaniu do innych farb-nie ma duszącego zapachu,
    +nie ma amoniaku (nie niszczy),
    +nie zniszczyła mi włosów, co jest bardzo ważne, bo mam włosy po przejściach ,
    +nie jest droga, no a efekt jaki daje jest wart tych pieniędzy.
    Jedynym minusem może być, że jest jej dość mało.. na moje włosy sięgające dużo za łopatki 1 opakowanie ledwo starczyło, ale na krótsze włosy 1 opakowanie będzie w sam raz

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić caarta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt godny polecenia
  • Jestem naprawdę zaskoczona tyloma negatywnymi opiniami, ale każdy z nas ma inne włoski jak dla mnie ta farba jest rewelacyjna i posiada naprawdę wiele plusów:
    + niska cena
    + przyjemny zapach
    + intensywny i trwały kolo (ja użyłam intensywnej czerwieni)
    + włosy ładnie się błyszcza
    + nie wysusza włosów
    + włosy bardzo dobrze się układaja nawet od razu po koloryzacji
    + bardzo fajna konsystencja - gęsta, nie spływa podczas farbowania (jednak osoby z długimi włosami moga mieć problem aby pokryć całe jedyn opakowaniem)

POLECAM!

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić margetka88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJGORSZA FARBA!
  • Nie polecam, chyba, że komuś zależy na przeraźliwym widoku garści włosów w wannie podczas spłukiwania farby...
    Kolor też mnie nie zachwycił z tego co pamiętam także naprawdę NIE WARTO.

Używam tego produktu od: użyłam z rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Subtelny mahoń
  • Kolor wyszedł super. Miejscami jaśniejszy np. na grzywce, gdzie indziej ciemniejszy, ale był uroczy. I byłabym bardzo zadowolona gdyby nie stan moich włosów dzień po koloryzacji.

Przed położeniem farby miałam kręcone, lekko suche, zdrowe włosy o normalnej porowatości. Ta farba zmieniła mi porowatość o 180 stopni. Na grzywce moje włosy są straszne w dotyku. Nie chcą się w ogóle układać. I tak jak włos po wypadnięciu był gładki w dotyku tak teraz większość jest chropowata...

Tragiczna farba. Joanna za 7 zł nigdy nie narobiła mi takich szkód jak ta farba za 17 zł i to w promocji.

Pół gwiazdki daję za ładny kolor i za łatwość aplikacji.

Używam tego produktu od: jedna koloryzacja
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie!

Chcesz pochwalić bitter_schokolade za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mroźny brąz mroźnym brązem a nie czernią
  • Po nieudanej koloryzacji z joanna (po orzechowym brązie stalam sie ruda marchewka!) ta farba mnie uratowała. Kolor piekny, taki jak na opakowaniu. Balam sie, ze wyjdzie duuuzo ciemniejszy. Przez dwa tygodnie lekko sie wypłukał (myje glowe co 2 dni), nie widać wiekszej zmiany lecz woda dalej leci brazowa. Wlosy lsnia, wygladaja bardzo naturalnie. Odejmuje jednak gwiazdke za niska wydajnosc oraz wzmozone wypadanie wlosow. Zazwyczaj na moje dosyc cienkie wlosy do pasa starcza jedna farba, tutaj ledwo ledwo. Ale ogolnie polecam, przede wszystkim za kolor!

Chcesz pochwalić hellhappiness za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • Okropny zapach. Do tego stopnia, ze zatęskniłam za zapachem amoniaku. Ale przetrwałam. Użyłam koloru 6 - 10 ciemny blond, nastawiłam się na ciemniejszy efekt (do tej pory farbowałam na średni blond). Kolor wyszedł taki jak na zdjęciu, wcale nie za ciemny, bardzo dobrze pokrył odrosty oraz siwe włosy, a także ujednolicił kolor na długości (po różnych eksperymantach miałam dziwne pasemka i jeszcze dziwniejsze, niezamierzone ombre). Po miesiącu widać odrosty, ale na reszcie włosów kolor jest nadal intensywny, nie wypłukał się nawet przy codziennym myciu. Nie zauważyłam nasilonego przesuszenia (mam z natury suche włosy) ani nadmiernego wypadania. Pół gwiazdki odejmuję za zapach - wiem, że to nie perfumy, ale dla mnie ma znaczenie oraz za trudność w rozrobieniu farby w oryginalnym aplikatorze. W końcu przelałam do miseczki i nakładam pędzlem.

Chcesz pochwalić szirin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niszczyciel włosów
  • Plusy: to tylko kolor jaki wyszedl!!
    Minusy /: to ze niszczy włosy okropnie
    - siano na głowie - wysuszone włosy,
    - bardzo dużo włosów wypada
    - niszczy okropnie musiałam nakładac tone odżywek zeby uniknąc dalszej utraty włosów,
    - szkoda ze nie zrobiłam zdjęcia aby pokazac co ona narobiła
    - niszczy koncówki- uległy kruszeniu
    - powinni wycofać.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić izolda41 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM!!!
  • Zastosowałam odcień 7.67 kolor złocista miedź.Jaki kolor wyszedł?Z pewnością nie miedziany,tylko brązowo-czerwony,tragedia!Jeszcze nigdy żadna farba mnie tak nie rozczarowała.Myslałam,że po kilkukrotnym myciu będzie lepiej,niestety nie było.Kategorycznie odradzam zakupu tej farby,szczególnie,jeśli chcecie mieć prawdziwą miedź na głowie.

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić vika66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę warto kupić
  • Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy. Farbowałam włosy już wieloma farbami z różnych firm i naprawdę jest to jedna z najlepszych. Sam proces malowania był bardzo przyjemny, farba ładnie pachnie, jest dobrej konsystencji, dosyć gęsta. Odżywka dołaczona fenomenalna. Kolor wyszedł może nie w 100% taki jak oczekiwałam, ale to tylko dlatego, że mam naturalnie ciemne włosy i nie zawsze złapie tak jakbym tego chciała. Ale włosy ładne, błyszczące, póki co nie wypadają i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam w promocji za 14zł.Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Edit: Po czasie odejmuję gwiazdkę, kolor szybko schodzi z włosów.

Chcesz pochwalić Czcijmarchewe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie strzał w dziesiątkę
  • Zwykle maluję włosy na ciemne brązy, odrosty posiadam w kolorze przezroczystego mysiego blondu (o zgrozo...). Ulubioną farbą do tej pory jest Syoss Baseline ale skoro pojawiła się nowinka tej marki - postanowiłam spróbować.
    Dodam, że wypróbowałąm wiele drogeryjnych farb i większość schodziła z włosów bardzo szybko, nie malowała równomiernie, końce standardowo czarne etc...

Wypróbowałam odcień 2.0 czarny brąz. Dla mnie REWELACJA.

+łatwa aplikacja z buteleczki, odżywka w zestawie
    +zapach nawet przyjemny, o wiele łagodniejszy niż Syoss Baseline
    +farba nie spływa z włosów, zabrudzenia na skórze zmyłam z łatwością płynem micelarnym
    +jest raczej wydajna

Efekty
    +odrosty ładnie pokryte, nie widzę różnicy pomiędzy nimi a resztą długości włosów
    +końce nie wyszły czarne
    +kolor bardzo zbliżony do zdjęcia na pudełku, śliczny zimny brąz bez rudości, nie czarny ale bardzo ciemny
    +nie miałam problemu z plątaniem włosów przy zmywaniu farby, włosy bardzo ładnie błyszczą po zastosowaniu odżywki
    +po wysuszeniu leciutki, błyszczące, zdrowo wyglądające i miłe w dotyku, zapewne to sprawka olejków zawartych w farbie

Podczas 2 myć w kolejnych dniach zauważyłam lekkie wypłukiwanie farby ale później woda była już czysta.

Myję włosy niestety codziennie i po 3 tygodniach kolor ładnie trzyma, oby tak dalej

Mogę szczerze polecić Syoss Oleo Intense, dla mnie to ulepszona pod względem pielęgnacji i zapachu wersja Baseline z pięknym ciemnym, zimnym brązem, którego w podstawowej linii brakowało.

Chcesz pochwalić Guernicaa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie najgorsza
  • Farbuje włosy od dłuższego czasu, na różne odcienie, od blondu po ciemny brąz. Syossa jednak użyłam po raz pierwszy i specjalnie się nie rozczarowałam.

Wybrałam odcień na poziomie 3, jakiś brąz z domieszką mahoniu. Na głowie miałam nieco wypłukany średni brąz, więc włosy chciałam przyciemnić.

Plusy farby:
    1. bardzo bardzo wydajna, spokojnie wystarczyłoby mi pół opakowania na moje włosy sięgające ramion
    2. cena - szczególnie, gdy jest promocyjna
    3. prosty sposób aplikacji, dołączone rękawiczki, farba nie śmierdzi
    4. farba łatwo zmywa się z głowy, szyi, czoła
    5. kolor zbliżony do tego na opakowaniu
    6. dość naturalna, nie niszczy włosów, w zestawie odżywka

Minusy:
    jeden - farba szybko się spłukuje

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić corka Elzbiety za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jasny złoty brąz nie wyszedł całkiem jasny i złoty
  • Jak na razie skusiłam się na nią dwa razy, na dwa rózne odcienie i moje odczucia są , hm,... rozmaite Nie jest na pewno bez wad, ale po kolei
    \nPlusy:
    \n- cena- na promocji często za 16 zł
    \n- absolutnie nie nisczy włosów, są miękkie i przyjemne zarówno bezpośrednio po aplikacji jak i jakiś czas po niej
    \n- dobrze się rozprowadza, wydajna, jedno opakowanie w zupełności starczyło mi na całe (półdługie) włosy
    \n- kolor "Ciemny blond" wyszedł IDENTYCZNY jak na opakowaniu- sama byłam w szoku! Później skusiłam się na "Jasny złoty brąz"- wyszedł odrobinę bardziej rudy aniżeli sugerował producent, ale ostatecznie byłam zadowolna.
    \nMinusy:
    \n- bardzo szybko sie wypłukują- dosłownie dwa tygodnie po farbowaniu włosy sprawiały wrażenie wypłowiałych, w przypadku obydwu kolorów Na plus trzeba jednak zaliczyć, że wypłukiwanie to jest dość równomierne, ale mimo wszystko...
    \n- zauważyłam, że po brązie moje włosy zaczęły jakby odrobinę bardziej wypadać- może to tylko efekt placebo, bo wcześniej poczytałam opinie dziewczyn, które skrarżyły się na to, że po tym Syossie ich włosy lecą z głowy bardziej, ale fakt faktem, na szczotce było ich więcej.
    \n- kolor "Jasny złoty brąz" wypłukuje się (jego resztki wciaż są ze mną) bardzo równomiernie- dwa msc. po aplikacji wciąż brak jakichkolwiek odrostów, ale wypłukuje się w okropny sposób. Jasny brąz ewoluował w ciemno rudy kolor z blond refleksjami... Jutro chyba pójdę do Rossmana po jakąś farbę by to przykryć, tylko nie mam pojęcia jaką
    \n
    \nPodsomując, uważam, że nie jest to zły produkt, ale na pewno nie jest to też mój ideał.. Niestety.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ejms_bond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Kupiłam farbę syoss oleo intense odcień subtelny mahoń. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/ jasny brąz. Kolor wyszedł mi za ciemny, prawie czarny z odrobiną bordowych refleksów. Nie jest podobny ani do koloru z opakowania, ani do koloru z palety katalogowej!!! Poza tym włosy stały się szorstkie, niemiłe w dotyku, wysuszone. Używam tego produktu od: pierwszy razIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić astrid858 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mogę jej nic zarzucić.
  • Farbowałam odcieniem Intensywna czerwień na moich jasnobrązowych włosach.
    Farba nie śmierdzi, ilość zupełnie starcza na moje długie do połowy pleców włosy, dobrze zmywa się ze skóry i upaćkanych przedmiotów. Kolor wychodzi ładny, ta czerwień trochę taka średnia wychodzi, myślałam, że bardziej będzie dawać po oczach, no ale jest. :P Wypłukuje się szybko (jakieś 3 tygodnie max.) do rudego brązu. Ale tak to mają te czerwienie w końcu.
    Włosy są miłe i błyszczą po niej, ja akurat nie używam załączonej odżywki, bo strasznie je obciąża. Nie zauważyłam, żeby mi coś zrobiła z kondycją włosów.

Ogółem nic nie mogę jej zarzucić, poza tym trochę jak dla mnie zbyt mało intensywnym kolorem.

Przerzuciłam się teraz na czerwień z L'Oreala i jakość jest o wiele lepsza.. Nie wiem czy wrócę do Syossa, raczej nie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Angiexe za czytelną i pomocną recenzję?
  • 9-1
  • hm... Pierwszy raz sama farbowałam włosy i poszło banalnie prosto, aż byłam w szoku. Zakryło wszystko idealnie bez żądnych problemów. Mam długie włosy i o dziwo zafarbowałam odrosty i cała długość włosów (a sięgają mi za piersi) i jeszcze zostało troszkę. Generalnie zawsze używam 9-1 ale ze zwykłych farb syoss'a to miał być test. i poległam na nim Jak dla mnie kolor podchodzi pod żółty
    Plusy:
    -nie śmierdzi
    -łatwa aplikacja
    - kocham odżywki, które syoss dołącza do swoich farb
    -mocno rozjaśnia
    Minusy:
    - niestety włosy mają kolor... kurczaka troszkę. ubolewam nad tym wielce !
    -są suche
    -kolor zbliżony do tego na opakowaniu

Używam tego produktu od: 1 lutego 2014 odbyło się pierwsze farbowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nezumi93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Kupiłam kolor 5-86 Słodki brąz zachęcona ślicznym, jaśniutkim brązem z opakowania. Farbę trzymałam krócej niż producent zaleca, ponieważ bałam się że włosy będą za ciemne. Kolor wyszedł okropny. Był to fatalny, matowy odcień bardzo ciemnego brązu. Poza tym, ten produkt ma wiele innych wad.

Minusy:
    -Kolor zupełnie inny niż na opakowaniu,
    -bardzo wysusza włosy,
    -bardzo szybko się spiera (na moje szczęście, po jakiś 2 tyg miałam praktycznie kolor sprzed farbowania),
    -matowy kolor,
    -piekł mnie w skórę głowy.

Plusy:
    +Łatwo dostępny w sklepach,
    +łatwa aplikacja.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ellendili za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie.
  • Kupiłam tę farbę, ponieważ od dawna myślałam o rudym kolorze (wybrałam odcień 6-76), a ten z opakowania bardzo przypadł mi do gustu. Zafarbowałam włosy w poniedziałek i muszę przyznać, że kolor wyszedł przepięknie. Dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam.
    Dzisiaj (w czwartek tego samego tygodnia!) po raz pierwszy od tego czasu umyłam włosy. Spłukałam prawie cały kolor! Pierwszy raz odkąd farbuję włosy zdarzyło mi się coś takiego. Teraz kolor jest po prostu straszny i muszę zafarbować włosy drugi raz. Nie polecam tej farby.

Używam tego produktu od: Dwóch dni.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić Bummie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • To jest pierwsza farba, której używałam w swoim życiu i trafiłam w dziesiątkę! Moim kolorem jest 8-05 bezowy blond.
    Kupiłam tę farbę aby trochę ożywić mój naturalny blond.
    Zdecydowałam się na nią gdyż:
    -nie zawiera amoniaku
    -jest delikatna w działaniu
    -zawiera olejki
    Pierwsze w życiu farbowanie wyszło jak marzenie
    *włosy po farbowaniu były super mięciutkie
    *kolor się wymywa baaardzo powoli, mam niewielki odrost a włosy nadal utrzymują kolor farby. Nieco wypłukany, ale niewiele się zmienił
    *nie śmierdzi, nie ma duszącego zapachu
    *łatwa aplikacja z buteleczki
    *mnie nie uczuliła
    *skóra głowy mnie nie piekła
    *doceniam te farby za duży wybór kolorów
    *dobra cena w stosunku do jakości
    *dobrze kryje
    Bardzo się polubiłam z tą farbą, będę do niej wracać, chyba że natchnie mnie na eksperymentowanie
    Gorąco polecam!
    Używam tego produktu od: 4 miesiąceIlość zużytych opakowań: dwa całe, co dwa miesiące

Chcesz pochwalić Furkot za czytelną i pomocną recenzję?