Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Powiększ Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Zgłoszony przez marieilove

Syoss Oleo Intense - pierwsza trwała i intensywna koloryzacja od Syoss z olejkami roślinnymi - bez amoniaku. Unikalna formuła Oil-in-Cream nasycona jest 100% czystymi olejkami, aby zmaksymalizować efekt koloryzacji. Opracowana i testowana przez fryzjerów i stylistów.
- wyjątkowa intensywność i doskonała trwałość koloru,
- włosy lśniące i zdrowiem przez 6 tygodni,
- do 90%* więcej blasku i do 40%** bardziej miękkie włosy,
- profesjonalne pokrycie siwych włosów - bez amoniaku.
* W porównaniu do włosów niefarbowanych.
** W porównaniu do linii podstawowej Syoss.

Skład: /Krem koloryzujący/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Ethanolamine, Coconut Alkohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Glycine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride?Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Ceteareth-12, Parfum, Glyceryl Oleate, Potassium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Etidronic Acid, Citric Acid, Ascorbic Acid, 4-Amino-3-Nitrophenol, 2,7-Naphthaleneidol, 2-Methylresorcinol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Chloride, Cironellol, Benzyl Alkohol, Phenoxyethanol
/Emulsja rozwijająca/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alkohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, 2,6-Dicarboxypyridine, Sodium Benzoate
/Odżywka Color - Seal/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Quaternium-87, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Niacinamide, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Phenoxyetanol, Parfum, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene

• Absolutnie nigdy więcej!
  • Wcześniej włosy były zafarbowane Syoss 8-6 jasny blond i był dla mnie trochę zbyt żółty. Stwierdziłam że wypróbuję Oleo Intense Beżowy blond. Niestety nie mam zdjęć tego koloru, ponieważ zaraz na drugi dzień Z PRZERAŻENIA pokryłam go innym. Kolor wyszedł ZIELONY!! Niby to był blond, ale w zgniłym zielonym kolorze, który szczególnie widoczny był w żółtym świetle. W świetle dziennym również wszyscy zauważali wszechobecną gnijącą zieleń na mojej głowie którą chowałam pod kapturem. Nie polecam !

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić leilong011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękna czerń
  • Osobiście jestem bardzo.zadowolona z tej farby.
    +piękna głęboka czerń
    +fajny zapach
    +łatwo rozprowadzić na włosach
    +idealnie pokryly moje bardzo jasne włosy blond
    Jedyny minus, to odzywka jak dla mnie włosy po niej były za mało lśniące.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić OwwShi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Jestem bardzo zadowolona z jej działania. Mam długie, grube włosy koloru blond. Z czasem bardzo mi ściemniały. Nigdy wcześniej nie farbowałam całych włosów, jedynie od czasu do czasu pasemka. Zdecydowałam, iż wreszcie pofarbuję je całe. Zakupiłam farbę syoss, wybrałam jasny blond. Ku mojemu zaskoczeniu produkt spełnił moje oczekiwania. Farba świetnie pokryła moje włosy. Co najważniejsze teraz są piękne, lśniące i mają jasny kolor blond. Jedynie odejmuję jedną gwiazdkę, ponieważ farba wysuszyła mi włosy. Jednak jestem przekonana, że na pewno do niej wrócę.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić ewelcia116 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA ! NIGDY WIĘCEJ TEJ FARBY !
  • Coś mnie podkusiło by domowym sposobem zrobić sobie odrosty. Koleżanka poleciła tę firmę i tę farbę, Spróbowałam- Jasny BLOND 9-10. Narobiłam sobie tylko Żółtej jajecznicy na przedziałkach ! Koszmarny żółt0-pomarańczowy odcień ! Spodziewałam się słomkowego blondu wedle nazwy i zdjęcia na opakowaniu (( Niestety, nie z tą firmą. Nigdy więcej nie użyje farby z firmy Syoss.

Potwierdza się, że produkty te nie mają nic wspolnego z profesjonalnym kosmetykiem (co sugerują w reklamach), bo szampony też są do niczego !

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić marti0404 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trochę droga jak na szamponetkę
  • Miałam kolor mroźny brąz - właściwie mrozu na pewno na włosach nie było, brąz jakiś wyszedł z odcieniem czerwono-rdzawym.
    Farba była nałożona bardzo dokładnie - zaangazówałam do tego koleżankę i kosmyk po kosmyku był dokładnie pokryty. Niestety posiadam pojedyncze siwe włosy i zależało mi na dobrym rozprowadzeniu koloru zwłaszcza u nasady. Cieszyłam się kolorem do 2 mycia. Po 3 tygodniach na dzień przed Wigilią pognałam do sklepu i nałożyłam inny produkt, bo siwe włosy świeciły z daleka. Z tej firmy miałam już mixing colors i tu z kolei większe zastrzeżenia mam do zniszczenia włosów. Ogólnie trwałość kiepska, jedyny + to gładkie włosy po farbowaniu

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić aoine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały produkt. Polecam.
  • Miałam ok 2-3 cm bardzo ciemnego odrostu. Bałam się użyć farby Syoss oleo intense jasny Blond, ponieważ nie sądziłam, że może zakryć odrost. Jestem b a r d z o zaskoczona efektem! Odrost stał się całkowicie niewidoczny, dodatkowo włosy stały się błyszczące (nie jakoś sztucznie) i miękkie. Farba się dobrze rozprowadza i ma delikatny, niedrażniący zapach. Trochę piecze na głowie. Załączam zdjęcie

Używam tego produktu od: pierwszy raz.
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić AdriannaT za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !
  • Dla mnie świetna farba! Kupiłam w Rossmanie na promocji, a z uwagi na to, że mam długie włosy, na jedno farbowanie schodzą mi aż dwie farby

PLUSY:
    - włosy po użyciu były bardzo miękkie
    - farba długo utrzymuje się na włosach (mi np. garnier wypłukuje się przez 2 tygodnie i później na głowie mam wypłowiałe coś)
    - cena adekwatna do jakości (szkoda tylko że w przypadku długich włosów bez dwóch opakowań ani rusz)
    - kolor wychodzi podobny, nigdy nie wyjdzie identyczny jak u modelki

Chcesz pochwalić Asia_721 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Omijać!
  • Mam nadzieję, że istnieje jakieś piekło dla producentów farb-daltonistów i twórcy tego czegoś tam wylądują...
    Zastosowałam kolor 5-10, mroźny brąz.
    Wyszło brunatne coś, dużo, naprawdę dużo, ciemniejsze niż na zdjęciu. A miałam własny brązowy niezbyt ciemny odrost+reszta nieco jaśniejsza, ale z kasztanowym odcieniem. Zapewne się wypłuczę, ale POWINIEN wyjść jaśniejszy i już!
    Farba niewiarygodnie cuchnie, naprawdę w dobie lotów w kosmos nie można nic z tym smrodem zrobić?!?
    Włosy po farbowaniu dość miękkie, ale oprócz ich odżywki zastosowałam jeszcze jakąś własną keratynową
    Siwe pokryła, kolor wyrównała.
    Ale - zamiast brynatny zamiast mroźnego brązu to naprawdę duża przesada!
    Okazało się, że kiedyś miałam już syoss mixing, nie byłam szczególnie zachwycona..Szkoda, że o tym zapomniałam Następnym razem przejrzę własne recenzje.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno jedyne

Chcesz pochwalić Beata2906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra !
  • Dosłownie wczoraj byłam w rossmanie po farbę zawszę biorę inną ale patrzę syoss jest w promocji 15,99 no to czemu by nie skorzystać.
    W domu przeczytałam opinie i masakra miałam wątpliwości czy jej wgle używać ale podjełam ryzyko ( farbowanie odrostów) (jasny blond)
    Wiadomo kolor nie wyszedł jak z opakowania ale wiadomo nie spodziewałam sie tego gdyż moje wlosy były wcześniej robione rozjaśniaczem .
    Zaczne od [+]
    +Wydajna
    +Cena
    +pokryła dobrze odrosty
    +nie doprowadziła włosów do złego stanu.
    +nie śmierdzi
    +Włosy podczas mycia mi nie wypadają jak przy innych farbach.
    +Dobra konstecja
    MINUSY
    - kolor nie jest jak z opakowania, troszkę ciemniejszy wyszedł

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: 1standardowe

Chcesz pochwalić Natalcia019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • farbę kupiłam bo chciałam spróbować czegoś nowego i już wiem, że nigdy więcej tego nie zrobię. Włosy farbowałam olią z garniera złocista miedź. 1 gw. tylko za aplikację, która przebiegła bardzo dobrze. Potem było tylko gorzej. Po pierwszym płukaniu wydawało mi się, że będzie ok, znajomy "marchewkowy" błysk jednak nie trwało to długo po nałożeniu i spłukaniu odżywki zobaczyłam ciemny miedziano-czerwony kolor. rozumiem w numerze falby jest czerwony pigment, ale włosy wyszły niemal brązowe z jakimś śmiesznym połyskiem. Myślałam, że się spłucze i faktycznie tak było. farba wytrzymała max.2 tygodnie teraz pozostał tylko okropny wyblakły mijscami lekko różowo-rudy kolor. Na całej głowie mam plamy o niezidentyfikowanym kolorze. Włosy nie nadają się do czegokolwiek, są sianowate, elektryzują się i puszą z czym problemu nigdy nie miałam. Ostatni raz używałam tej farby.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić kala156 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij