Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Powiększ Syoss, Oleo Intense (Trwała farba do włosów)

Zgłoszony przez marieilove

Syoss Oleo Intense - pierwsza trwała i intensywna koloryzacja od Syoss z olejkami roślinnymi - bez amoniaku. Unikalna formuła Oil-in-Cream nasycona jest 100% czystymi olejkami, aby zmaksymalizować efekt koloryzacji. Opracowana i testowana przez fryzjerów i stylistów.
- wyjątkowa intensywność i doskonała trwałość koloru,
- włosy lśniące i zdrowiem przez 6 tygodni,
- do 90%* więcej blasku i do 40%** bardziej miękkie włosy,
- profesjonalne pokrycie siwych włosów - bez amoniaku.
* W porównaniu do włosów niefarbowanych.
** W porównaniu do linii podstawowej Syoss.

Skład: /Krem koloryzujący/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Ethanolamine, Coconut Alkohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Glycine, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Acrylamidopropyltrimonium Chloride?Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Ceteareth-12, Parfum, Glyceryl Oleate, Potassium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, Etidronic Acid, Citric Acid, Ascorbic Acid, 4-Amino-3-Nitrophenol, 2,7-Naphthaleneidol, 2-Methylresorcinol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Sodium Chloride, Cironellol, Benzyl Alkohol, Phenoxyethanol
/Emulsja rozwijająca/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alkohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Pyrophosphate, 2,6-Dicarboxypyridine, Sodium Benzoate
/Odżywka Color - Seal/ Aqua, Cetearyl Alkohol, Quaternium-87, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Niacinamide, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Phenoxyetanol, Parfum, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene

• świetna farba bez amoniaku!!!
  • Nie wiem czemu ta farba zebrała tak niepochlebne opinie, farbowałam odcieniem 9-60 piaskowy blond i uważam,że jest świetny!!!Kolor wyszedł taki jaki powninen wyjść czyli ładny odcień blondu, bez zbędnych szarości. Farba dobrze się rozprowadza, nie śmierdzi ani nie szczypie w głowę.
    Zdecydowany mój faworyt w kategorii farb bez amoniaku, loreal czy garnier bije na głowę!!

Używam tego produktu od: dziś
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić femina77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA ! NIGDY WIĘCEJ TEJ FARBY !
  • Coś mnie podkusiło by domowym sposobem zrobić sobie odrosty. Koleżanka poleciła tę firmę i tę farbę, Spróbowałam- Jasny BLOND 9-10. Narobiłam sobie tylko Żółtej jajecznicy na przedziałkach ! Koszmarny żółt0-pomarańczowy odcień ! Spodziewałam się słomkowego blondu wedle nazwy i zdjęcia na opakowaniu (( Niestety, nie z tą firmą. Nigdy więcej nie użyje farby z firmy Syoss.

Potwierdza się, że produkty te nie mają nic wspolnego z profesjonalnym kosmetykiem (co sugerują w reklamach), bo szampony też są do niczego !

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Foto recenzja
Chcesz pochwalić marti0404 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trochę droga jak na szamponetkę
  • Miałam kolor mroźny brąz - właściwie mrozu na pewno na włosach nie było, brąz jakiś wyszedł z odcieniem czerwono-rdzawym.
    Farba była nałożona bardzo dokładnie - zaangazówałam do tego koleżankę i kosmyk po kosmyku był dokładnie pokryty. Niestety posiadam pojedyncze siwe włosy i zależało mi na dobrym rozprowadzeniu koloru zwłaszcza u nasady. Cieszyłam się kolorem do 2 mycia. Po 3 tygodniach na dzień przed Wigilią pognałam do sklepu i nałożyłam inny produkt, bo siwe włosy świeciły z daleka. Z tej firmy miałam już mixing colors i tu z kolei większe zastrzeżenia mam do zniszczenia włosów. Ogólnie trwałość kiepska, jedyny + to gładkie włosy po farbowaniu

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić aoine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały produkt. Polecam.
  • Miałam ok 2-3 cm bardzo ciemnego odrostu. Bałam się użyć farby Syoss oleo intense jasny Blond, ponieważ nie sądziłam, że może zakryć odrost. Jestem b a r d z o zaskoczona efektem! Odrost stał się całkowicie niewidoczny, dodatkowo włosy stały się błyszczące (nie jakoś sztucznie) i miękkie. Farba się dobrze rozprowadza i ma delikatny, niedrażniący zapach. Trochę piecze na głowie. Załączam zdjęcie

Używam tego produktu od: pierwszy raz.
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie.

Foto recenzja
Chcesz pochwalić AdriannaT za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !
  • Dla mnie świetna farba! Kupiłam w Rossmanie na promocji, a z uwagi na to, że mam długie włosy, na jedno farbowanie schodzą mi aż dwie farby

PLUSY:
    - włosy po użyciu były bardzo miękkie
    - farba długo utrzymuje się na włosach (mi np. garnier wypłukuje się przez 2 tygodnie i później na głowie mam wypłowiałe coś)
    - cena adekwatna do jakości (szkoda tylko że w przypadku długich włosów bez dwóch opakowań ani rusz)
    - kolor wychodzi podobny, nigdy nie wyjdzie identyczny jak u modelki

Chcesz pochwalić Asia_721 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Omijać!
  • Mam nadzieję, że istnieje jakieś piekło dla producentów farb-daltonistów i twórcy tego czegoś tam wylądują...
    Zastosowałam kolor 5-10, mroźny brąz.
    Wyszło brunatne coś, dużo, naprawdę dużo, ciemniejsze niż na zdjęciu. A miałam własny brązowy niezbyt ciemny odrost+reszta nieco jaśniejsza, ale z kasztanowym odcieniem. Zapewne się wypłuczę, ale POWINIEN wyjść jaśniejszy i już!
    Farba niewiarygodnie cuchnie, naprawdę w dobie lotów w kosmos nie można nic z tym smrodem zrobić?!?
    Włosy po farbowaniu dość miękkie, ale oprócz ich odżywki zastosowałam jeszcze jakąś własną keratynową
    Siwe pokryła, kolor wyrównała.
    Ale - zamiast brynatny zamiast mroźnego brązu to naprawdę duża przesada!
    Okazało się, że kiedyś miałam już syoss mixing, nie byłam szczególnie zachwycona..Szkoda, że o tym zapomniałam Następnym razem przejrzę własne recenzje.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno jedyne

Chcesz pochwalić Beata2906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra !
  • Dosłownie wczoraj byłam w rossmanie po farbę zawszę biorę inną ale patrzę syoss jest w promocji 15,99 no to czemu by nie skorzystać.
    W domu przeczytałam opinie i masakra miałam wątpliwości czy jej wgle używać ale podjełam ryzyko ( farbowanie odrostów) (jasny blond)
    Wiadomo kolor nie wyszedł jak z opakowania ale wiadomo nie spodziewałam sie tego gdyż moje wlosy były wcześniej robione rozjaśniaczem .
    Zaczne od [+]
    +Wydajna
    +Cena
    +pokryła dobrze odrosty
    +nie doprowadziła włosów do złego stanu.
    +nie śmierdzi
    +Włosy podczas mycia mi nie wypadają jak przy innych farbach.
    +Dobra konstecja
    MINUSY
    - kolor nie jest jak z opakowania, troszkę ciemniejszy wyszedł

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: 1standardowe

Chcesz pochwalić Natalcia019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • farbę kupiłam bo chciałam spróbować czegoś nowego i już wiem, że nigdy więcej tego nie zrobię. Włosy farbowałam olią z garniera złocista miedź. 1 gw. tylko za aplikację, która przebiegła bardzo dobrze. Potem było tylko gorzej. Po pierwszym płukaniu wydawało mi się, że będzie ok, znajomy "marchewkowy" błysk jednak nie trwało to długo po nałożeniu i spłukaniu odżywki zobaczyłam ciemny miedziano-czerwony kolor. rozumiem w numerze falby jest czerwony pigment, ale włosy wyszły niemal brązowe z jakimś śmiesznym połyskiem. Myślałam, że się spłucze i faktycznie tak było. farba wytrzymała max.2 tygodnie teraz pozostał tylko okropny wyblakły mijscami lekko różowo-rudy kolor. Na całej głowie mam plamy o niezidentyfikowanym kolorze. Włosy nie nadają się do czegokolwiek, są sianowate, elektryzują się i puszą z czym problemu nigdy nie miałam. Ostatni raz używałam tej farby.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić kala156 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny kolor tylko wyszedł ;(
  • Ładny kolor mi wyszedł po niej, ale stan moich włosów to jakaś masakra. Żadna farba mi tak nie zniszczyła włosów jak ta. Moja fryzura stała się nie do ułożenia, łamały się włosy i strasznie puszyły...

+cena
    +ładny kolor

-trudno się nakłada
    -niszczy włosy strasznie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić night kiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA !!!!!!
  • Ta farba to katastrofa, przejechałam się na niej 2 razy...

miałm jasne włosy bardzo jasny platynowy blond (farbowane) ale że po wakacjach miałam nieznaczną różnicę między odrostami a końcami, zapragnęłąm ujednolicić kolor i trochę go ocieplić, - ozłocić. Nie potrzebowałam rozjasniania, więc wybrałam farbę Syjoss Oleo Intens - 8-05 Beżowy Blond... po 30 minutach mym oczonukazał się widok ohydnych ciemnych, mysich i nijakich włosów... MASAKRA !!! Nijak nie przypominało to to blondu a napewno już nie złotego... Musiałam kupić kolejne zwykłe farby by doprowadzić się do normalnego wygladu.
    Kiedyś juz ufarbowałam włosy tą cudowna farbą... na żółto - pomarańczową jajecznicę...
    Ale cóż tym razem myślałam że skoro mam juz bardzo jasne włosy to jetrochę "ocieplę"
    Nigdy więcej tej tragicznej farby firmy Syjoss... (!!!!!!!)

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy i nigdy więcej !!!
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kamixx27 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij