Bioliq Dermo, Krem na trądzik regenerujący na noc

Powiększ Bioliq Dermo, Krem na trądzik regenerujący na noc

Zgłoszony przez evanuela

Regeneruje skórę nocą, wspomagając redukcję zmian trądzikowych. Ekstrakt z białej herbaty (Camellia sinensis) ogranicza nadmierne złuszczanie naskórka, który blokuje pory i przyczynia się do powstawania zaskórników.
Zawarte w kremie połączenie kwasu oleanowego oraz żelu osmotycznego normalizuje pracę gruczołów łojowych oraz działa antybakteryjnie. Dodatkowo krem wspomaga nocną regenerację skóry, przyśpieszając redukcję zmian trądzikowych, a także chroni przed powstawaniem nowych niedoskonałości, takich jak krostki i zaskórniki. Cera o poranku jest odpowiednio odżywiona i wypoczęta.

Cena: ok. 13zł / 50ml

• masło
  • Pokładałam w tym kremie duże nadzieje zresztą jak we wszystkich na trądzik z którym zmagam się dość długo... Kupiłam go w aptece za niewiele szczerze to nie pamietam ale było to jakieś 15 zł. Za te pieniądze można spróbować ale w moim przypadku to nawet te pieniądze zostały raczej wyrzucone w błoto
    Skąd taki tytuł? Juz tłumaczę. Smarowałam się nim tak jak trzeba na oczyszczoną buźke na noc. Pozostawia lekko lepką warstewkę ale na noc to mi nie przeszkadza. A rano? za każdym razem niestety to samo, nawet ostatnio mój luby zwrócił na to uwagę... Masło na twarzy jakbym się nim posmarowała tragedia no czegoś takiego nie widzialam. Wyglądałam strasznie jak przeterminowana szynka. Skoro mój mąż to zauważył i pytał dlaczego mam taka tłustą buzie to musiało być fatalnie. Szczerze Wam powiem że jakby działał na trądzik i niedoskonałości to może byłabym w stanie jakoś to przeboleć ale z działaniem też jest niezbyt... na mnie nie zadziałał nic, żadnej poprawy nie zauważyłam (miesiąć to chyba wystarczający czas). Nie polecam niestety u mnie ma czerwone światło

Ilość zużytych opakowań: troche pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić buldozkomaniaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Kupiłam krem na allegro za nie całe 30 zł, przeczytałam tyle dobrych recenzji o nim więc stwierdziłam czemu by nie spróbować. Na poczatku nie powiem,bo skóra była gładsza,jakby rozswietlona,wypoczeta,ale juz po 3 dniach zauwazyłam suche miejsca, głównie w okolicach skroni czy brwi. Zrobiłam tygodniowa przerwę i znów to samo, więc u mnie działa na bardzo krótką metę. Plus oczywiście za cenę i ładny zapach oraz to że nie jest ciężki i nie zapycha,ale jednak nie kupiłabym go ponownie,za bardzo wysusza.

Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Chcesz pochwalić Jelonka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Często do niego wracam
  • Kupiłam go zaraz po pojawieniu się firmy BioliQ na rynku Zaopatrzyłam się w tą, jak i w wersję na dzień.
    Zachwyciłam się nim od razu, po kilku użyciach !
    Moja skóra go uwielbiała przez długi czas ( aż do zużycia pierwszych opakowań ) Pięknie łagodził podrażnienia, buzia stawała się jaśniejsza, niespodzianek było mniej Nawet wersja na noc matuje skórę i po przebudzeniu buzia wygląda idealnie !
    Krem idealny ! Jednak od czasu do czasu trzeba przerwać jego stosowanie i przed 2-3 dni robić kurację nawilżającą, ponieważ krem delikatnie wysusza skórę przy dłuższym stosowaniu ( w połączeniu z kremem na dzień, nie wiem jak działają pojedynczo ). Ubolewam niesamowicie, ponieważ po skończeniu pierwszego opakowania od razu poleciałam po następne, jednak moja buzia przyzwyczaiła się już do tych kremów i muszę zrobić im jakiś czas przerwy...

+ cena
    + dostępność
    + Polska firma
    + działanie
    + opakowanie
    + wydajność

Polecam !

Ilość zużytych opakowań: jeden na noc, jeden na dzień

Chcesz pochwalić Malooolatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo mi pod pasował ten krem, mam średnio wymagającą skórę mieszaną z lekkim trądzikiem.
    Krem dobrze się spisywał przy regularnym używaniu ograniczył występowanie wyprysków, a skóra była gładka. Nie pozostawia tłustej warstwy, optymalnie nawilża. Bardzo wydajny używam go już 4 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: 1 jedno całe

Chcesz pochwalić cattishstreet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepsko...
  • Będę musiała niestety zepsuć opinię tego kremu...

Nie zostały wcale spełnione oczekiwania producenta. Zaskórników otóż pojawiło się więcej podczas jego stosowania tak więc zatyka pory i to znacząco a także nie ograniczył zmian trądzikowych. Stąd też tak niska ocena. Plusem jest że wyrównuje koloryt skóry i jest mega wydajny. Chociaż w moim przypadku to nic dobrego bo nie mogę się doczekać aż go zużyję.
    Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić malinagg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować. U mnie sprawdza się rewelacyjnie

• Plusy:
    + cena
    + wydajność
    + ładny, lekki zapach
    + dobrze nawilża
    + fajne opakowanie
    + dostępność
    + ceru uległa znacznej poprawie

Minusy:
    - odejmuje pół gwiazdki za to, że ten krem na noc w porównaniu z krem na dzień z tej samej serii, niestety wolniej się wchłania..

Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

Chcesz pochwalić tusialke za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Jak dla mojej trądzikowej i przesuszonej skóry, sprawdził się po prostu rewelacyjnie
    Plusy:
    - cena - zakupiłam go w promocji w SuperPharmie za 9,99, ale i standardowa cene nie jest wysoka,
    - zminimalizował świecenie się w strefie T (do tej pory żaden krem tego nie zdołał zrobić),
    - zminimalizował wyskakiwanie nowych krost,
    - odczucie po nałożeniu kremu cudowne, kojące skórę,
    - jakby wyrównała mi się struktura skóry, nie potrafię tego nazwać inaczej
    - wydajny

-/+ nie ma mocnego nawilżenia

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić aneczkam88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Mam cerę tłustą ze skłonnością do trądziku.

Jest tani
    Delikatny
    Nawilża, nie wysusza, nie natłuszcza
    Duża pojemność
    Dobra dostępność

Wg mnie zasługuje na 5 gwiazdek - jest to najlepszy krem na noc jaki miałam okazję używać - wg mnie jest nawet lepszy niż Effaclar Duo (który bardzo podrażniał mi buzię).

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Niedomknieteokno za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Krem jest tani i wydajny. Pachnie delikatnie. Po aplikacji szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze lepkiej, wyczuwalnej warstwy. Dzięki niemu skóra jest nawilżona i odżywiona. Nie zauważyłam jednak, żeby w jakiś sposób przyczyniał się do likwidacji wyprysków i zapobieganiu powstawaniu nowych.

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij