Bioliq Dermo, Krem na trądzik regenerujący na noc

Powiększ Bioliq Dermo, Krem na trądzik regenerujący na noc

Zgłoszony przez evanuela

Regeneruje skórę nocą, wspomagając redukcję zmian trądzikowych. Ekstrakt z białej herbaty (Camellia sinensis) ogranicza nadmierne złuszczanie naskórka, który blokuje pory i przyczynia się do powstawania zaskórników.
Zawarte w kremie połączenie kwasu oleanowego oraz żelu osmotycznego normalizuje pracę gruczołów łojowych oraz działa antybakteryjnie. Dodatkowo krem wspomaga nocną regenerację skóry, przyśpieszając redukcję zmian trądzikowych, a także chroni przed powstawaniem nowych niedoskonałości, takich jak krostki i zaskórniki. Cera o poranku jest odpowiednio odżywiona i wypoczęta.

Cena: ok. 13zł / 50ml

• Pół na pół
  • Kupiłam krem na allegro za nie całe 30 zł, przeczytałam tyle dobrych recenzji o nim więc stwierdziłam czemu by nie spróbować. Na poczatku nie powiem,bo skóra była gładsza,jakby rozswietlona,wypoczeta,ale juz po 3 dniach zauwazyłam suche miejsca, głównie w okolicach skroni czy brwi. Zrobiłam tygodniowa przerwę i znów to samo, więc u mnie działa na bardzo krótką metę. Plus oczywiście za cenę i ładny zapach oraz to że nie jest ciężki i nie zapycha,ale jednak nie kupiłabym go ponownie,za bardzo wysusza.

Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Chcesz pochwalić Jelonka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Często do niego wracam
  • Kupiłam go zaraz po pojawieniu się firmy BioliQ na rynku Zaopatrzyłam się w tą, jak i w wersję na dzień.
    Zachwyciłam się nim od razu, po kilku użyciach !
    Moja skóra go uwielbiała przez długi czas ( aż do zużycia pierwszych opakowań ) Pięknie łagodził podrażnienia, buzia stawała się jaśniejsza, niespodzianek było mniej Nawet wersja na noc matuje skórę i po przebudzeniu buzia wygląda idealnie !
    Krem idealny ! Jednak od czasu do czasu trzeba przerwać jego stosowanie i przed 2-3 dni robić kurację nawilżającą, ponieważ krem delikatnie wysusza skórę przy dłuższym stosowaniu ( w połączeniu z kremem na dzień, nie wiem jak działają pojedynczo ). Ubolewam niesamowicie, ponieważ po skończeniu pierwszego opakowania od razu poleciałam po następne, jednak moja buzia przyzwyczaiła się już do tych kremów i muszę zrobić im jakiś czas przerwy...

+ cena
    + dostępność
    + Polska firma
    + działanie
    + opakowanie
    + wydajność

Polecam !

Ilość zużytych opakowań: jeden na noc, jeden na dzień

Chcesz pochwalić Malooolatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo mi pod pasował ten krem, mam średnio wymagającą skórę mieszaną z lekkim trądzikiem.
    Krem dobrze się spisywał przy regularnym używaniu ograniczył występowanie wyprysków, a skóra była gładka. Nie pozostawia tłustej warstwy, optymalnie nawilża. Bardzo wydajny używam go już 4 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: 1 jedno całe

Chcesz pochwalić cattishstreet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepsko...
  • Będę musiała niestety zepsuć opinię tego kremu...

Nie zostały wcale spełnione oczekiwania producenta. Zaskórników otóż pojawiło się więcej podczas jego stosowania tak więc zatyka pory i to znacząco a także nie ograniczył zmian trądzikowych. Stąd też tak niska ocena. Plusem jest że wyrównuje koloryt skóry i jest mega wydajny. Chociaż w moim przypadku to nic dobrego bo nie mogę się doczekać aż go zużyję.
    Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić malinagg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować. U mnie sprawdza się rewelacyjnie

• Plusy:
    + cena
    + wydajność
    + ładny, lekki zapach
    + dobrze nawilża
    + fajne opakowanie
    + dostępność
    + ceru uległa znacznej poprawie

Minusy:
    - odejmuje pół gwiazdki za to, że ten krem na noc w porównaniu z krem na dzień z tej samej serii, niestety wolniej się wchłania..

Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

Chcesz pochwalić tusialke za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Jak dla mojej trądzikowej i przesuszonej skóry, sprawdził się po prostu rewelacyjnie
    Plusy:
    - cena - zakupiłam go w promocji w SuperPharmie za 9,99, ale i standardowa cene nie jest wysoka,
    - zminimalizował świecenie się w strefie T (do tej pory żaden krem tego nie zdołał zrobić),
    - zminimalizował wyskakiwanie nowych krost,
    - odczucie po nałożeniu kremu cudowne, kojące skórę,
    - jakby wyrównała mi się struktura skóry, nie potrafię tego nazwać inaczej
    - wydajny

-/+ nie ma mocnego nawilżenia

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić aneczkam88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Mam cerę tłustą ze skłonnością do trądziku.

Jest tani
    Delikatny
    Nawilża, nie wysusza, nie natłuszcza
    Duża pojemność
    Dobra dostępność

Wg mnie zasługuje na 5 gwiazdek - jest to najlepszy krem na noc jaki miałam okazję używać - wg mnie jest nawet lepszy niż Effaclar Duo (który bardzo podrażniał mi buzię).

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Niedomknieteokno za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Krem jest tani i wydajny. Pachnie delikatnie. Po aplikacji szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze lepkiej, wyczuwalnej warstwy. Dzięki niemu skóra jest nawilżona i odżywiona. Nie zauważyłam jednak, żeby w jakiś sposób przyczyniał się do likwidacji wyprysków i zapobieganiu powstawaniu nowych.

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij