Palmolive, Mediterranean Moments, Argan Oil from Morocco and Almond Shower Gel (Żel pod prysznic o zapachu olejku arganowego z migdałem)

Kremowy żel pod prysznic o zapachu olejku arganowego i migdałów. Zawiera ekstrakty z olejku arganowego z Maroka oraz migdałów. Zapewnia miękką i gładką skórę.

oczyszczające, nawilżające
zapachowa
w płynie
normalna, sucha
żele pod prysznic

Orient w mydlanej bańce

Generalnie kupuję raczej tanie żele pod prysznic, Ziaję lub Isanę. Zapach musi mnie naprawdę zaczarować, żebym zdecydowała się wydać więcej niż kilka złotych na coś, czym myję ciało - a żele Palmolive zawsze wydawały mi się przereklamowane i ciut za drogie. Do czasu, gdy dowiedziałam się, że wersja Śródziemnomorska z arganem i migdałem pachnie jak wycofane perfumy Kenzo Le Tigre, które bardzo chciałam przetestować... Każda namiastka ideału jest dobra, stąd Palmolive wylądowało w mojej łazience, kupione zresztą w bardzo przyzwoitej cenie (ok. 7-8 zł za 500 ml).

Pierwsze słowa o zapachu. Jeśli faktycznie tak pachnie Tigre, to cieszę się, że nie wydałam w ciemno na allegro kilkuset złotych na flakon :D. Palmolive to delikatny orient zamknięty w kremowej osłonie, prędzej porównałabym ten żel do Halle by Halle Berry (zwłaszcza w połączeniu z wersją figową, którą też udało mi się kupić) czy Casmir Chopard, ewentualnie z dodatkiem Kenzo Flower jako kremowej bazy.

Skoro już ustaliliśmy jak pachnie, przechodzimy do konkretów. Żel ma świetną konsystencję, jest bardzo kremowy, wręcz puchaty, tworzy na ciele otulającą pianę. Nawet mój TŻ, który zasadniczo nie zwraca uwagi na to czym się myje, dostrzegł zalety tego kosmetyku.

Żel może być nieco niewydajny przez spory aplikator, z którego wylewa się za każdym razem naprawdę duża ilość kosmetyku. Skoro jednak całe opakowanie ma aż pół litra, to ten fakt nie boli przesadnie.

Jestem zadowolona z tego zakupu. Nie wysusza skóry, dobrze myje, fajnie się pieni, zapach co prawda nie pokrywa się z moimi wyobrażeniami, ale jest całkiem przyjemny.

Uważam, że to jeden z lepszych żeli które można dorwać obecnie w drogeriach - zwłaszcza w promocji!

Bardzo przyjemny

Żel w wygodnym opakowaniu o przyjemnej kremowej konsystencji.

Żel charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem.

Żel dobrze się pieni oraz dobrze myje, przy czym nie wysusza skóry i nie podrażnia.

Produkt wydajny.

Zapach i relaks

Bardzo fajny, relaksujący zapach, nie jest zbyt mocny ale tez nie za delikatny. Żel wydajny, nie trzeba go dużo używać. Daje przyjemność ze stosowania. Nie wysusza ale nawilżenia też nie zauważyłam. Opakowanie Ok. Cena bardzo przystępna.

mój zapach

Żel przepięknie pachnie, słodko i nieco orientalnie. Zapach jest idealny na jesienno-zimowe chłody. Moja skóra w tym okresie bywa przesuszona, zwłaszcza gdy używam gorszej jakości kosmetyków do mycia ciała. Ten żel skóry mi nie wysuszył,
z czego jestem bardzo zadowolona.

Jak wszystkie żele tej marki, ten też jest gęsty i treściwy. Opakowanie o pojemności 500 ml wystarczyło mi na 1,5 miesiąca codziennego używania. Uważam, że świadczy to o świetnej wydajności.
W Lidlu zapłaciłam za niego 7,99zł czyli niewiele za tak dobry żel.

Jest jednym z moich ulubionych żeli.Zapewnia komfort po umyciu.Skóra nie jest wysuszona i ściągnięta.Zawiera ekstrakty z olejku arganowego i migdałów-odniosłam wrażenie,że delikatnie nawilża skórę. Ma kremową konsystencję, dobrze się pieni.Zapach jest bardzo relaksujący,długo utrzymujący się na skórze.Wydajny,łatwo dostępny,przyjemnie się go używa.Stosuję go często i na pewno kupię nie raz.

żel pod prysznic o bardzo delikatnym ale zmysłowym zapachu. Idealny po ciążkim dniu aby się zregenerować, odpocząć i wrócić do formy, Jest jedym z moich ulubionych i bardzo często odwiedza moją pułkę w łazience. Jest tak mocno skoncentrowany, że kilka kropel wystraczy aby gąbka mocno się pieniła.

jeden z lepszych od Palmolive :)

Jako ogromna zwolenniczka olejków po prostu musiałam go mieć jak tylko go zobaczyłam :)

Pierwsze na co zawsze zwracam uwagę to zapach i konsystencja.
ZAPACH - bardzo przyjemny, niezbyt nachalny, słodki, w mojej ocenie bardzo przyjemny (może migdał mógłby być minimalnie bardziej wyczuwalny, zdaję sobie jednak sprawę, że wydobycie z orzechów intensywniejszego zapachu bez dodatkowych ,,wspomagaczy" może nie być takie proste.. Kiedy zamknie się na chwilę oczy to zapach jest bardzo relaksujący :) zapach utrzymuje się na ciele przez jakiś czas po myciu
KONSYSTENCJA - dość rzadka, ale nie na tyle by wypadała z rąk, kremowa, dobrze się pieni i wygodnie rozprowadza.

STOSOWANIE PRODUKTU - to co jest dla mnie najważniejsze to komfort po myciu. Żel nie powoduje przesuszenia i ściągnięcia skóry, może nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że delikatnie nawilża (być może za sprawą olejku), dobrze oczyszcza, nie powoduje reakcji alergicznych.

OPAKOWANIE - z mocnego plastiku, ale poprawiłabym to zamknięcie.. zatrzask bywa na tyle uparty, że uporanie się z nim z mokrym dłońmi trwa chwilę i bywa nieco upierdliwe.. a nie każdy będzie pamiętał o tym, żeby otworzyć żel przed zamoczeniem rąk (nie wiem nawet czy chcę o tym pamiętać.. każdy na pewno ma czym zaprzątać sobie głowę i nie wiem, czy chce się pamiętać przed kąpielą o otwarciu żelu). Nie odejmę za to gwiazdki bo nie wpływa to na jakość produktu (szkoda, że nie mogę odjąć np pół gwiazdki, wtedy byłoby to sprawiedliwe).

Niemniej, sam produkt jest świetny, kupię ponownie na pewno, lubię zmieniać żele :)

Świetny żel pod prysznic z przepięknym zapachem

Jestem wielką fanką tych żeli pod prysznic w różnych konfiguracjach zapachowych. Dołącza do niego zapach olejku arganowego z migdałem.
Plusy:
*bardzo dobrze oczyszcza skórę
*świetna kremowa konsystencja, która dobrze się pieni
*cudowny zapach, który długo jeszcze utrzymuje się na mojej skórze
*skóra po użyciu jest miękka i nawilżona
*dobra wydajność - dzięki konsystencji nie musimy używać do dużo do umycia ciała

Minusy:
*opakowanie – nie ma możliwości postawiania żelu „do góry nogami” aby zleciały resztki płynu. Do tego różnie bywa z otwieraniem (raz otwiera się bez problemu a innym razem zacina się i ciężko otworzyć)

Cena – adekwatna do jakości, ale ja czekam mimo wszystko na promocje.

Bardzo lubię ten żel i będę do niego wracać.

Jestem na TAK :)

Żel spełnia swoją funkcję.
Plusy:
- piękny zapach
- zapach długo utrzymuje się na skórze
- łatwy w użyciu jeśli chodzi o konsystencję
Minusy:
- czekam na wersję z pompką
- cena taka sobie jak na żel pod prysznic

Podsumowując - polecam, wart uwagi :)

Nie moja bajka

W mojej łazience nigdy nie może zabraknąć płynu do kąpieli lub żelu pod prysznic. Czegoś co się dobrze pieni i umila mycie. Nie wierzę w to że kosmetyk który jestna skórze chwilę sprawi że będzie wypielęgnowana i nawilzona itp. Dla mnie ma się dobrze pienić i pięknie pachnieć, no i nie wysuszać czy podrażniać. Nie jestem mega alergiczką więc mało co mnie podrażnia, ale dwie pierwsze rzeczy muszą być spełnione. Oczywiście jestem beznadziejna i ciągle popełniam ten sam błąd : kupuję nowości bez powąchania! Olejek arganowy to zdecydowanie nie mój zapach. Zużyłam płyn z niechęcią i bólem głowy bo tak na mnie ten zapach działa. Wolę rześkie i świeże typu grejpfrut czy inne cytrusy lub zapachy delikatne mleczne. Ten jest dla mnie orientalny a od samej nazwy orient boli mnie głowa.
To nie był w moim przypadku dobry wybór.

Luksusowy zapach w przyjaznej dla portfela cenie

Zalety:
- ma bardzo gęstą formułę, dobrze się pieni
- wspaniale wygładza skórę, nadaje jej miękkość, jedwabistość, nawilżenie
- dobrze oczyszcza
- ma ładny luksusowy zapach
- niska cena
- ładne opakowanie
- dobra wydajność

Odprężający

W tym żelu od samego początku urzekł mnie zapach - bardzo ciepły, zmysłowy, z nuta wanilii, migdałów, cynamonu i korzennych przypraw. Jest to ten rodzaj zapachu, który otula jak ciepły kocyk. dlatego bardzo się cieszę, że pozostaje na skórze.
Żel dobrze myje ciało, przyjemnie się pieni. Do tego nie podrażnia ani nie wysusza mojej skóry. Czyli pod tym względem robi wszystko to, czego spodziewam się po żelu pod prysznic.
Ma jednak jedną wadę - jest dość rzadki i przez to mało wydajny.

Podrażnia

Tani o ładnie pachnącym zapachu, lecz niestety podrażnia. Zarówno mnie jak i moją mamę. Po kilku użyciach strasznie mnie swędziała skóra skóra na całym ciele. Nie robił żadnych plam, ale swędziało. Szkoda, bo zapach fajny.