Vichy, LiftActiv, Krem przeciwzmarszczkowy i ujędrniający na dzień

Vichy, LiftActiv, Krem przeciwzmarszczkowy i ujędrniający na dzień

Lekki, dobrze wchłaniający się krem, nadający się jako podkład na dzień, szczególnie dla suchej skóry. Głęboko odżywia skórę, daje natychmiastowy efekt uelastycznienia i wygładzenia. Lekko natłuszcza.

dobry ale bez szału

Sympatyczny kremik, lekki, nie obciążający, o średniej konsystencji....ja mam wrażenie że to zwykły krem który pielęgnuje i nie szkodzi, ale też nie ma po nim spektakularnych efektów

całkiem fajny, ale nie przeciwzmarszczkowy

Dobrze nawilża lekko napina i ujędrnia , tworząc na skórze przyjemną gładką teksturę. Jednak nie wykazuje żadnego działania przeciwzmarszczkowego. Nie zlikwidował nawet minimalnych zmarszczek. Niewydajny, trzeba nakładać więcej niż w innych kremach od vichy.

Przyznam, że kupiłem go, bo akurat nigdzie nie mogłem dostać wersji męskiej (Lifactive homme), która już teraz wiem, że jest o niebo od niego lepsza, ale cóż cena też wyższa i tylko 30ml. Wersja męska faktycznie odmładza i spłyca zmarszczki, natomiast ten tego zupełnie nie robi.

Podsumowując jest to średni nawilżacz z funkcją lekkiego ujędrnienia skóry. To wszystko, nic więcej nie robi. I gdyby tylko tak był reklamowany to by dostał 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2msc

Znakomity i delikatny

Przemiły w użyciu krem, który rzeczywiście leciutko wygładza mje pierwsze zmarszczki poprzeczne na czole i ujędrnia twarz. Robi to mniej spektakularnie od np. kremów z firmy Soraya, ale jego używanie - tzn. komfort związany ze stosowaniem produktu wszechstronnie przebadanego, aptecznego - jest znacznie przyjemniejsze.

WYDAJNOŚĆ, ZAPACH
Krem jest wydajny, ale ja lubię go sobie nałożyć na twarz dosyć dużo. Zwłaszcza, że używam go teraz późną jesienią, gdy momentami na dworze powietrze jest mroźne, za to w blogu jest centralne ogrzewanie. Dzięki temu nie mam suchych skórek, które były moją zmorą przez całe lata o tej porze roku.
Do tego krem pięknie pachnie: kwiatowo i elegancko. Kocham ten zapach.
Jest taki półgęsty, łatwiutko się rozprowadza i wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu, ale jednocześnie nie przesuszając. Po prostu mam po nim tak ładną cerę, że nie muszę używać pudru (a normalnie to robiłam, bo mam buzię przetłuszczającą się, skłonną do trądziku).
Po prostu wspaniała w użyciu rewelacja.

PODRAŻNIENIA, WYPRYSKI
Krem nie powoduje wyprysków i nie podrażnia cery. Co dla mnie jest jakimś rodzajem cudu, bo mam cerę, która jest na to wyjątkowo podatna.

DZIAŁANIE
Skóra jest po tym kremie świetnie przygotowana na cały dzień. Nawet nie na makijaż, bo odkąd używam Vichy, podkład i puder poszły w kąt, a używam już tylko korektora.
Co do działania przeciwzmarszczkowego - ja takich cudów oczekuję bardziej od kremów na noc. Ten działał przyjemnie i na tyle dobrze, że rzeczywiście dzialanie antystarzeniowe było widać. Przy czym mam dopiero 30 lat i oczekuję tylko rozjaśnienia, ujędrnienia i lekkiego wygładzenia. Vichy spełnił te oczekiwania.

Podsumowując: kupię go znowu.

bardziej odżywczy niż przeciwzmarszczkowy

Ponieważ moja skóra zbliża się nieubłagalnie do trójki z przodu postanowiłam zainwestować w pierwszy krem przeciwzmarszczkowy. Stosuję prewencyjnie, co drugi dzień na noc. Zużyłam już całe opakowanie i co nieco mogę o nim powiedzieć:

+ bardzo treściwa konsystencja, idealny na zimę;
+ w zapachu i konsystencji przypomina krem Nivea (same sobie oceńcie, czy to + czy -);
+ dość szybko się wchłania jak na taką konsystencję;
+ buzia jest po nim promienna, gładka i idealnie nawilżona.

- kiedy intensyfikuję stosowanie (np, codziennie na noc) zdarza mu się lekko zapchać;
- do mieszanej cery nie nadaje się na dzień, a takie jest przecież jego przeznaczenie.

Kupiłam go w dużej promocji, coś ca. 50zł, za tę cenę warto wypróbować, ale mi zdecydowanie bardziej do gustu przypadła Idealia - idealna i na dzień i na noc.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Działa!!

Kilkanaście lat temu używała go moja mama- efekt był szybki i spektakularny- krem faktycznie wyprasował jej głębsze zmarszczki mimiczne.Teraz prewencyjnie testuję go ja. Plusy:
-bardzo treściwy, gęsty i odżywczy
- skóra odzyskuje blask i witalność już po tygodniu regularnego stosowania
- nie zapycha i nie uczula
- bardzo delikatnie, przyjemnie pachnie

Minusy:
- cena mogłaby byc niższa

Bardzo polecam ten kosmetyk; )

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie, nie nie!

Kupiłam wraz z jego odpowiednikiem na noc, skuszona reklamą i zachętą pani w aptece. Niestety dla mojej cery, ten kosmetyk się nie nadaje. Konsystencja taka sobie, ani lekka, ani gęsta, przyjemny odswiezający zapach. Rozsmarowuje się bez problemu, wchłania się błyskawicznie, jednak za słabo nawilża- policzki ciągnęły i domagały się kolejnej porcji. Niestety zdarzało się też, że gdy wklepywałam go po demakijażu- twarz bardzo szczypała. Reasumując- mnie nic dobrego nie zrobił, więcej go nie kupię:( Nie zużyłam do końca, oddałam mamie- ona również nie była zachwycona.

Używam tego produktu od:używałam miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Bardzo dobry, ale...

Wahałam się jak go ocenić. Dość dobrze nawilża, trochę natłuszcza, ja bym go określiła jako odżywczy. Bardzo przyjemny w użytkowaniu, dość treściwa konsystencja, dobrze się wchłania. Mimo tego, dla mojej mieszanej cery nadaje się bardziej na noc niż na dzień. Poprawia koloryt skóry, twarz robi się bardziej "wypoczęta". Chociaż ogólna kondycja skóry jest lepsza, to zmniejszenia którychkolwiek zmarszczek nie zaobserwowałam - to jest główny i jedyny zarzut. Uznałam, że jest za dobry na 3 gwiazdki, dlatego 4 ale obietnic producenta nie spełnia...

Ilość zużytych opakowań: 1 i próbki

CUDOTWÓRCA !!!

Cudotwórca, jak w tytule, spełnia obietnice producenta, juz po kilku dnaich twarz jest wyraźnie wygładzona, napięta, rysy wysmuklone- u mnie efekt liftingu jest naprawdę widoczny.

Wielbię ten krem, przynosi ukojenie mojej cerze, co ciekawe od kiedy go używam każdy fliud jest dla mnie idealny.....Kiedyś nie mogłam dobrać odpowiedniego, czyżby sekret tkwił w kremie pod ? !

Jestem uzalezniona od niego, z niepokojem patrzę na ubywające centymetry w moim ukochanym słoiczku....
Mimo, że mam cerę mieszaną kupiłam do cery suchej i jest idealny, wchłania się szybko, odpowiada mi konsystencja, zapach, wszystko :)

Polecam, naprawdę warto :)

widoczny efekt

Faktycznie szybko widoczna poprawa cery, jak obiecują w ulotce (już po 4 dniach).
Skóra dużo bardziej gładsza i napięta. Przede wszystkim nie powoduje reakcji alergicznej. Krem jest gesty i tłusty, więc najlepiej odczekać po nałożeniu makijażu. Polecam więc na noc.

Używam tego produktu od:2miesięcy

na 5

Dla mnie krem był rewelacyjny i jeszcze jest, bo kończę kolejne opakowanie. Używam go równiez pod oczy w wersji dla cery suchej albo mieszanej. Skóra jest wygładzona i zmarszczki naprawdę są mniej widoczne. Stosuje go na zmianę z Myokine tego producenta, ale nie wiem czy kupię znowu. Od 18 lat nie jadam mięsa i nie popieram testowania kosmetyków na zwierzętach. Szczerze mówiąc, nie czytam też dokładnie informacji na opakowaniach kosmetyków i biję sie w piersi. Dzięki poprzedniej recenzentce za istotną dla mnie informację o firmie.Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka, nie wiem dokładnie

Niezly, ale... :(

Krem ma gęstą konsystencje, ale dobrze sie wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Dobry pod makijaż.
Dobrze nawilża, poprawia koloryt skory. Skora jest gładsza, jędrniejsza.
Zapach, jak dla mnie przyjemny.

Edit 17/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ kosmetyk ten należy do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od:roku

bardzo dobry

Używam tego kremu razem z LiftActiv na noc i jestem bardzo zadowolona, chociaż mogłyby być tańsze. Krem dobrze nawilża, czuję się komfortowo przez cały dzień, makijaż trzyma się dobrze, nie wałkuje. Skóra wygląda o wiele lepiej, jest jedrniejsza, ożywiona, gładsza. Uważam, że spełnia obietnice producenta.
PolecamUżywam tego produktu od:3 tygodni