Green Pharmacy, Olejek łopianowy z olejem arganowym odbudowującym włosy

Green Pharmacy, Olejek łopianowy z olejem arganowym odbudowującym włosy

Kompozycja oleju arganowego i oleju z korzenia łopianu, odbudowuje włosy, wzmacnia ich strukturę, odżywia cebulki, pobudza wzrost włosów, zmniejsza łojotok, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Nawilża, przywraca blask, ułatwia czesanie i stylizację, nadaje miękkość, elastyczność, wzmacnia, chroni, zapobiega puszeniu. Włosy stają się mocniejsze, lśniące i pełne życia.

nabłyszczające, nawilżające, odżywiające, przyspieszające porost włosów, przeciw wypadaniu włosów
olejek

Pół na pół

Olejek ma przyjemny zapach, który szybko się ulatnia. Butelka jest mała, poręczna i szczelna. Olejku używałam z myślą o ograniczenie wypadania włosów poprzez wmasowywanie ciepłego olejku w skalp i trzymanie na głowie około 30 min zasem więcej. Olejek nie przetluscil zbytnio skóry głowy. Jednak niestety też niewiele pomógł. Stosowalam około 2 miesięcy efekt - średni. O wiele lepiej zainwestować we wcierke.

Polubiliśmy sie

Olejek lopianowy z olejkiem arganowym Green pharmacy zakupiłam w sklepie zielarskim za niecałe 10zl.
Olejek ten stosuję do olejowanie włosów na noc.
Przeznaczony jest on do włosów suchych potrzebujących odbudowy. Ma też sprawić pojawianie się nowych wloskow.
Ja posiadam włosy które są suche potrzebują regeneracji po farbowaniu. Dodatkowo okresowo zmagam się także z ich wypadaniem.
Pomyślałam może warto wyprobowac.
OLEJEK zamknięty jest w plastikowej brązowej buteleczce z zielona nakrętka. Pojemność buteleczki to 100ml.Widzimy ile produktu ban ubywa.
Formuła tego olejku jest płynna i raczej bez wonna.Ja stosuję go miejscowo wcierając w skórę głowy oraz na końcówki włosów.
W składzie znajdziemy tu olejek lopianowy oraz arganowym jak sama nazwa mówi. Skład wydaje się być dość prosty.
Wydajność oceniam dobrze, stosuję go miesiąc i jestem mniej więcej w po łowię butekeczki.
Włosy po miesiącu stosowania tego olejku rzeczywiście są jakby bardziej nawilżone, natomiast w kwestii wypadania nie zauważyłam znacznej różnicy. Olejek działa na porost włosów, na głowie pojawiły się małe nowe włoski. Olejek nie podrażnił mnie ani nie uczulił. Przy olejowanie włosów ważne jest aby dobrze je później oczyścić. Produkt łatwo zmywa się z moich włosów.
Myślę że mogę go polecić gdyż faktycznie odżywia włosy, z tej serii są jeszcze dwa olejki. Może też je wypróbuje. Kosmetyk ogólnie oceniam całkiem nieźle.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

u mnie działa

Stosuję ten olejek od kilku miesięcy, jest bardzo wydajny. w zależności od tego jak stosujemy daje inne efekty, jesli do olejowania to bardzo wygładza strukturę włosa, natomiast jeśli na końce włosów to świetnie je zmiękcza

Gdy czas na olejowanie

Niedawno postanowiłam spróbować ratować swoje włosy i regularnie stawiam na olejowanie włosów. Oleje Green Pharmacy jak na razie mi w tym towarzyszą. To olejek do olejowania na ciepło, bezzapachowy. Buteleczka wystarcza na dobre kilkanaście użyć w moim przypadku więc jest dość wydajny, a cena w sumie niska. Jednak za specjalnie efektów nie widzę mimo że to druga buteleczka. Jeszcze dam szansę ale ja na razie jestem nie co zawiedziona

Kocham olejowac nim włosy

Z racji tego, ze jestem wlosomaniaczka- eksperymentuje z olejami do włosów. Ten olejek jak i cała serie od Green Pharmacy nabyłam w internecie na stronie horex.pl.
Olejek znajduje sie w ciemnej buteleczce, i ma dzióbek dzięki któremu olej wydusza sie przy naciśnięciu buteleczki. Ja osobiście nabieram olejek strzykawka i wcieram w skore głowy- dzięki czemu jest bardziej wydajny, bo konsystencja jest bardzo lejąca.
Juz po pierwszym użyciu włosy bardziej odbiły sie u nasady. Włosy sa bardziej błyszczące, na pewno tez mniej wypadaja. Jakiegoś szczególnego przyrostu włosów nie zauważyłam, aczkolwiek bardzo sie polubiliśmy. Jest to moj pierwszy, ale na pewno nie ostani. Podsumowując - fajny olejek za niewielkie pieniądze! Polecam każdej wlosomaniaczce.

Świetny olejek

Po kilku latach przerwy wracam do mojego ulubionego olejku - przerobiłam ich trochę, ale Green Pharmacy od Elfa Pharm broni się prostym składem, przyzwoita ceną i oczywiście działaniem. Bazą olejku jest olej słonecznikowy, mamy w składzie jeszcze olej łopianowy i arganowy. Bardzo lubię jeszcze wersję z papryką, jednak najbardziej wierna jestem tej wersji. Warto!

Tak tak tak !

Olejek mimo mało praktycznego opakowania jest rewelacyjny. Działa i to zaskakujaco. Regularne jego stosowanie pozwala wzmocnić włosy, odżywić je dodać im blasku i miękkości. Miesięczna kuracja z pewnością pozwoli odbudować zniszczoną strukturę włosa, zmniejszyć ich wypadanie i co najważniejsze ?! Pozwoli zauważyć na głowie nowe baby hair ! Końcówki przestają się rozdwajać. Włosy przestają się plątać, nie puszą się są o wiele bardziej podatne na układanie.

Dobry

Używam go na przemian z tym ze skrzypem polnym (jednego dnia jeden, drugiego drugi). Obydwa ładnie pachną. Nakładam 5ml strzykawką na skórę głowy (delikatnie podgrzany w gorącej wodzie- oczywiście w strzykawce), wmasowuję go, czekam kilka minut,następnie przy pomocy TT rozczesuję go na długości włosów. 5ml to idealna ilość, taka strzykawka kosztuje koło 20gr w każdej aptece.

Masaż skóry głowy przez TT plus te olejki- rewelacja. Nie zauważyłam żeby włosy na długości rosły szybciej (może przez zniszczenia) ale pojawiło się MNÓSTWO baby hair, które rosną w zawrotnym tempie, nie potrafię ich ujarzmić ;) Na długości nie poprawił mi kondycji, nie nawilżył, jednak dla skóry głowy jest rewelacyjny.
Cena też bardzo w porządku, jednak z dostępnością bym polemizowała, musiałam go zamawiać w ezebra.pl (przesyłka 8zł..)

Jest ok :)

Fajny olejek, tani, cena około 5-7 zł, do kupienia w aptekach i drogeriach więc ogólnie z dostępnością nie ma problemu :) Włosy po użyciu tego olejku są gładkie i się nie puszą. Wydają się zdrowsze i nawilżone. Plusem jest również fakt, że jak na moje dość długie i gęste włosy olejek jest całkiem wydajny. Nie ma również problemu z jego zmyciem. Sprawdza się zarówno pozostawiony na włosach na całą noc jak i na godzinę przed myciem. Opakowanie bez zarzutu ale chyba fajniej by było z pompeczką ;) Na pewno kupię ponownie :)

Świetny

Jak dla mnie ten olejek jest fantastyczny. Stosuję go raz w tygodniu i łączę go razem z olejkiem z papryką. Oba rodzaje wylewam do porcelanowej miseczki, podgrzewam i nakładam na skalp i włosy. Następnie owijam je w turban i zmywam dopiero po kilku godzinach. Olejek z arganem jak dla mnie jest bezzapachowy, ale bardzo wydajny, nawet przy moich długich i gęstych włosach. Buteleczka poręczna, wygodna w użyciu. Po regularnym stosowaniu olejku moje włosy są zdecydowanie wzmocnione, mocniejsze, zdrowsze mniej wypadają, są miękkie, gładkie i błyszczące. Końcówki przestały się rozdwajać. Włosy już tak szybko się nie przetłuszczają, nie plączą się i nie puszą, nawet przy dużej wilgotności powietrza. Są zdecydowanie podatniejsze na układanie. Olejek nie wywołał u mnie łupieżu, czy swędzenia skóry głowy.

Super!

Używam tego olejku już od dawna :)

Jego cena jest śmieszna, szczególnie, że jest bardzo wydajny. Na moje gęste włosy (daleko za łopatki) buteleczka starcza na ponad miesiąc stosowania 2-3 razy w tygodniu, a lubię nakładać od serca.

Produkt wmasowuję starannie w skalp oraz na całą długość. Mam włosy wysokoporowate, z blond pasemkami, przesuszone końce.

+ nawilża
+ koi skalp (ale słyszałam, że to zależy od osoby)
+ nabłyszcza
+ włosy bardziej sprężyste, sypkie, zdrowiej wyglądające
+ babyhair! :)
+ cena
+ wydajność

Uwaga - w moim przypadku najlepiej sprawdza się trzymanie 3-4h, a nie całą noc lub dłużej - wtedy miałam wrażenie (choć mogłam się mylić, bo w końcu mając naolejkowane włosy nie czeszę ich i mam związane, więc nic nie wypada, a trochę wypaść musi na dobę :)), że przy myciu wypada mi trochę więcej niż zwykle.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Najlepszy z tej serii

Na plus oczywisice cena. Ja uzywam go jako skladnik mieszanki do olejowania wlosow. Ze wszystkich produktow tej sreii jest najlepszy, ma najmniej drazniacy zapach i najlepiej dziala na wlosy. Włosy sa po nim miekke, sypkie i gladkie. Działa odzywczo przy dluzszym stosowaniu, zauwazylam jakas tam poprawe. NIe obciaza wlosow. Jesli chodzi o wplyw na przetluszczanie- moze ciut poprawia, ale cudow nie czyni. Ogolnie moge go polecic jako dodatek, nie kosztuje majatku a jest przydatny

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok.8