Kanebo, Sensai Cellular Performance, Eye Contour Cream

Powiększ Kanebo, Sensai Cellular Performance, Eye Contour Cream

Zgłaszająca osoba: mauricel

Opis: Bardzo skuteczna pielęgnacja skóry wokół oczu ze skłonnością do przesuszania. Koi i wygładza. Dostarcza odżywcze składniki do głębszych warstw skóry. Zapewnia długo utrzymującą się ochronę. Formuła szybkiego działania widocznie minimalizuje cienie, zasinienia, opuchnięcia. Można stosować rano pod makijaż lub wieczorem jako pielęgnację nocną.

Chwalona: 326 raz(y)
  • Wstrętny
  • Kremy pod oczy lubię i używam często. U mnie skóra pod oczami jest wymagająca i skłonna od przesuszeń, podrażnień, więc ja również jestem wymagająca.

Ten krem jest bardzo gęsty, ma zbitą teksturę, jest treściwy, tłusty i miałam nadzieję, że spełni moje wymagania.

Otóż nie. Krem okazał się bublem z wyższej półki. Na sam początek uporałam się z niesamowicie trudną aplikacją- krem jest na tyle gipsowaty, że nie sposób nałożyć go szybko i sprawnie. Wklepywałam go więc. Rano zwykle nie mam czasu i aplikacja tego kremu doprowadzała mnie do wściekłości.

Co wiecej, po kilku dniach okazało się, że coś mnie uczula, i że to jest własnie ten osławiony, drogi, wysokopółkowy, w sumie niedziałający krem. Ot, kremik jak te wszystkie za 20 złotych.

Uczulenie było na tyle denerwujące, że na dzień kupiłam natychmiast nowy krem pod oczy, innej firmy oczywiście. Natomiast Kanebo nakładałam na noc, w dużej odległości od oczu, aby dać mu szansę i nie poczuć się tak, jakbym forsę wyrzuciła w błoto. Ale niestety, tak się poczułam. Krem jest paskudny.

Nie działa, nie nawilża, nie odżywia, nie prasuje, nie wyrównuje, nie rozjaśnia, nie niweluje, nie pomaga, nie służy, nie działa.

Generalnie lubię Kanebo, ale ten krem to spora porażka tej marki.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo poprawny kremik po 30-stych urodzinach
  • Najlepszy produkt pod oczy tej marki (wypróbowałam wszystkie). Spełnia pokładane w nim nadzieje. Świetnie nawilża, natłuszcza, usuwa uczucie ściągnięcia skóry, koi. Nie uczula, nie podrażnia. Wygładza optycznie zmarszczki mimiczne i to na dość długo w stosunku do innych kremów pod oczy. Wystarczą dwie aplikacje: rano i na noc, i mamy widoczny efekt. Nie daję 5 gwiazdek, ponieważ uważam, że Shiseido Bio Performance i Shiseido Benefiance Concentrate są ciut skuteczniejsze, ale na mocną czwórkę z plusem na pewno zasługuje. Moim zdaniem działa podobnie jak Clinique Repairwear i Valmont Prime Contour.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić żyrafka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Od raz powiem, że nie mam dużego problemu ze skorą pod oczami. Mam co prawda sińce i lekkie linie, ale nie wierzę, że można je zwalczyć za pomocą kremu - pomoże wyłącznie zdrowy tryb życia i botox Dlatego od kremu oczekuję wyłącznie dobrego nawilżenia.
    Byłam bardzo zadowolona ze swojego kremu pod oczy z Biothermu, ale niestety okzało się, że zimą ten krem nie daje mi wystarczającego nawilżenia (klimatyzowane pomieszczenia, duże zmiany temperatury itp). Ponieważ uwielbiam pielęgnację Kanebo, to był to mój oczywisty wybór. Bardzo miła komsultantka doradziła mi właśnie ten krem i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Krem ten spełnia prawie wszystkie moje oczekiwania.
    Zaczne od plusów:
    - przede wszystkim bardzo dobrze nawilża. Chociaż stosuję go tylko na noc, to nawilżenie utrzymuje się przez cały kolejny dzień.
    - jest niesamowicie wydajny - ponieważ posiada bardzo gęstą treściwą konsystencję, to nakłada się go w minimalnych ilościach. Używam go od ponad miesiąca, a w słoiczku prawie nie widać żadnego ubytku.
    - spłyca drobne zmarszczki - ale chyba nie jest to efektem napinania skóry, tylko dobrego nawlżenia
    Ale są oczywiście również minusy:
    - nie nadaje się na dzień. Jak już wspomiałam, krem ten bardzo słabo się wchłania i pozostawia po sobie poświatę.
    - cena - no i tu bez komentarzy. Bardzo lubię Kanebo, zarówno pielęgnacja, jak i kolorowe kosmetyki tej firmy są świetne, ale niestety ich ceny są mocno wygórowane. Za taką cenę człowiek oczekuje cudu, ale niestety cudów nie ma, jest tylko przyzwoity produkt.
    Podsumowując, krem ten był bardzo udanym zakupem, spełnił wszystkie moje oczekiwania. Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię go ponownie, bo jest on bardzo wydajny i póki co, to nawet nie wyobrażam sobie, że on się kiedyś skończy Polecam go wszystkim, kto szuka nawilżenia i kogo nie odstrasza jego kosmiczna cena.

Używam tego produktu od: Miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zlatovlaska za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 229 raz(y)
  • Czyżby naprawdę działał
  • Moja skóra pod oczami jest bardzo wymagająca, mimo tego iż mam dopiero 25 lat i mimo iż staram się ją mocno nawilżać. Miałam już robioną mezoterapię igłową kwasem hialuronowym ale nic nie pomogło.

Podczas ostatniej wizyty u chirurga plastycznego pracującego w gabinecie Kanebo, dał mi próbkę tego kremu z myślą a nuż pomoże.

Nie będę ukrywać że byłam załamana że zabiegi medycyny estetycznej nie pomagają mi pod oczy, a tu niby krem ma pomóc?

I właśnie tutaj nastąpił przełom, zaczęłam stoswać próbki emulsja moist oraz na dzień Cellular Performance Balm a na noc wersja Cream.

Może i zmarszczki całkowicie nie znikły, ale skóra nie jest już tak sucha, nie marszczy się jak papier.
    Wcześniej używałam pod oczy kremu Biotherm Eye Perfection na dzień a na noc albo kremu Dior Capture R60/80 lub Skin Vivo Biotherm, ale dopiero po używaniu Kanebo zobaczyłam różnicę.

Teraz stopniowo zaczynam zmieniać moje kosmetyki na kosmetyki marki Kanebo.

Gorąco polecam, szczególnie aby stosować kremy zanim powstaną zmarszczki.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?
  • mazidło
  • Lubię ten krem, choć kremem bym go nie nazwała. To jest tłuste mazidło, konsystencja wazeliny, maści zdecydowanie do stosowania na noc, nie nadaje się pod makijaż.
    Krem mnie nie uczulił, nie podrażnił wrażliwych oczu. Zdecydowanie wygładził skórę wokół oka. Spisł się.
    Mega wydajny- starcza na bardzo długo.
    Dla mnie najlepszy produkt pielęgnacyjny Kanebo, które jednak wciąż do mnie nie przemawia.

Używam tego produktu od: używałam jakieś pół roku temu

Chcesz pochwalić anielica_2005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • W porównaniu ze wszytkimi kremami Kanebo (serio, przetestowałam wszytkie) ten jest zdecydowanie nalepszy. Ponieważ siedzę przed komputerem w zasadzie przez cały dzień i to w dodatku w klimatyzowanym pomieszczeniu potrzebuję kremu bardzo mocno nawilżającego. I ten taki właśnie jest. Skóra pod oczami jest mięciutka cały dzień. Mam również wrażenie, że krem ma działanie drenujące. Nie używam zbyt często korektora, a skóra wokół oczu zawsze jest rozświetlona. Krem nie ma działania liftingującego, więc "nie ciągnie", co jest dla mnie kolejnym plusem. Krem ma bardzo bogatą konsystanecję i jest bardzo gęsty. Łatwo się rozprowadza i trzeba odczekać kilka chwil zanim odpowiednio się wchłonie. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić Karolinitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • a wg mnie ujędrnia
  • Bardzo spodobał mi się ten kremik, bardzo podobny do mojego ukochanego anti-gravity , taki gęsty, masłowaty, tłusty. Bedzie swietny dla pań w srednim wieku narzekających na przesuszoną skórę pod oczami. Stosowałam na obie powieki , dolną i górną. Nie w chłania się całkowicie gdyż jest baaaaardzo tłusty i ciężki, należy go raczej wklepać niż rozsmarować. Nawilża nawet lepiej niż anti-gravity , skóra jest zwarta , nawilżóna, jędrna, mam wrażenie iż moje kurze łapki uległy spłyceniu. Nie najlepiej sobie radzi z cieniami i opuchnięciami. Jest baardzo wydajny jednak cena jest zaporowa, dlatego nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:kończę 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 3 raz(y)
  • dobry ale nie za tę cenę
  • Kosmetyk niby dobry, tz dobrze nawilza, nie ma z nim problemow pod makijazem, skora jakby odrobine rozswietlona. Ale podobne efekty mozna uzyskac kupujac o wiele tanszy krem. Polecam Paniom, których jeszcze nie dotyczy problem zmarszczek i maja dosc pieniedzy by nie odczuc w kieszeni braku 300 zł

Używam tego produktu od:2 dosc duze probki
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić ata4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze nawilża
  • Recenzja: Największym plusem tego kremu to bardzo solidne nawilżanie. Świetnie nadaje się na zimę, gdyż doskonale chroni delikatne partie skóry pod oczami przed mrozem i suchym powietrzem z kaloryferów. Innych plusów niestety nie zauważyłam - zmarszczek nie wygładza, cieni nie rozjaśnia. Ot, po prostu, dobry krem nawilżający, niestety za niewiarygodnie wysoką cenę w stosunku do efektów działania.
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić madzik za czytelną i pomocną recenzję?
  • ***/****
  • Recenzja:
    Sama nie wiem jak sprawiedliwie go ocenić. Konsystencja mnie nie zachwyciła - krem trochę przypomina w palcach wosk i to lepki . Trudno kremik wsmarować bez naciągnięcia skóry - lepiej go delikatnie wklepać . Jest bezzapachowy , nie podrażnił skóry , nie pozostawił tłustej warstwy . Stosowany systematycznie dobrze nawilżył i delikatnie wygładził skórę/aksamit , ale pod makijaż był zbyt ciężki . Z niewielkimi opuchnięciami sobie poradził . W przypadku Kanebo sprawdza się zasada , że produkt naprawdę należy zużyć w całości do końca - z dnia na dzień widać że skóra pod oczami jest chroniona , nawilżona/wygładzona . To wszystko . W sumie biorąc pod uwagę dosyć delikatne działanie kosmetyków Kanebo przyznam mu **** bo w przypadku mojej młodej skóry ( a narzekam na przesuszenia ) sprawdził się bardzo dobrze . Z drugiej strony jak na tak drogi krem to też specjalnie nie zapewnił spektakularnych efektów (...) . Musiałabym napisać tak jakość **** ale stosunek ( moje odczucie ) jakości do ceny *** . To chyba byłoby najsprawiedliwiej . Zuzyłam jeden słoiczek tego kremu w zeszłym roku przed wakacjami .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mauricel za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij