Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Powiększ Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Zgłoszony przez LaureIthil

Kompleksowy fluid upiększający CC Cream Smart Make - Up dodaje szarej, zmęczonej i matowej skórze energii i blasku, znacznie poprawiając jej wygląd. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze zdrowo wyglądający odcień.
Niezwykle lekka i nietłusta formuła fluidu idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając naturalny makijaż i świeży efekt przez wiele godzin.
Ten sprytny fluid nie tylko upiększa Twoją cerę ale jednocześnie chroni ją i dba o jej kondycję! Zawiera kompleks specjalnie wyselekcjonowanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego i morskiego (żeń-szeń, kasztanowiec, lipa, morski glikogen), który zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• Lubię
  • Dobra cena,
    kolor nude jest troche żółty,
    krycie zerowe,
    bardzo rzadki, wręcz wylewa się z opakowania,
    jednak opakowanie jest higieniczne,
    trzeba zmatowić pudrem,
    jest lekki,
    używam prawie codziennie w połączeniu z pudrem matującym.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiqq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmetyk
  • Przetestowałam całą masę CC i BB kremów od tańszych, po bardzo drogie (m.in. Bobbi Brown, Clinique, Benefit) i stwierdzam, że Bell bije ich na głowę.
    Ale żeby się nie rozpisywać, krótko i zwięźle:
    (+) krycie
    (+) trwałość
    (+) rozświetlenie (ale nie świecenie sebum czy drobinkami)
    (+) niska cena
    (+ -) dostępne kolory
    (-) czasami delikatnie oksyduje, a czasami nie - częściej utlenia się po nałożeniu palcami, pędzlem nakładałam go chyba 3 razy i ani razu nie zoksydował
    Najlepiej na mojej twarzy wygląda po przypudrowaniu i odczekaniu ok. godziny

Chcesz pochwalić _peachy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm.... jak na CC jest dobry
  • O ile w kremach BB mogę się odnaleźć, to kremy CC nie są dla mnie. Produkt Bella nie jest jednak najgorszy - ma jednak typowe dla wady dla produktów tego typu.

Krycie jest naprawdę delikatne, dla mnie zbyt słabe, coś tam jednak kryje. Kolor ok, niestety ciemnieje, acz nie tak drastycznie jak krem Kolastyny. Buzia świeci po nim naprawdę mocno, ale z pudrem daje radę. trwałość jest słaba, ściera się szybko z twarzy. Nie wysusza i nie podrażnia twarzy. Mam wrażenie, że trochę zapycha. Niezbyt wydajny, ma wodnistą konsystencję - często wylewał mi się nadmiar z opakowania (ostrożnie z dozowaniem!).

Ogółem produkt nie jest zły i sprawdzi się na suchej skórze. Nie podkreśla niedoskonałości. Ja używałam go na tzw. miasto, gdy szłam do sklepu. Na lato jest ok.

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIESAMOWITY
  • Pobił Celię, która była dotychczas moim faworytem, choć stosuję oba fluidy zamiennie, czasem mieszam. Używam go, gdy moja cera nie przypomina pola minowego.

+ przystępna cena
    + ładne, neutralne kolory
    + cudowne rozświetlenie!
    + dobre ujednolicenie, bardzo naturalny efekt
    + maskowanie porów!
    + przypudrowany śmiga cały dzień na mojej tłustej cerze
    + leciutki, nie czuć go na twarzy

- średniawe krycie

Polecam, z dobrym pudrem czyni cuda
    EDIT! Na krem pod fluid też warto zwrócić uwagę, właśnie zauważyłam, że mój nowy krem, mimo utrwalenia pudrem, sprawia, że fluid spływa.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla mało problematycznej cery
  • Lekki, miły i przyjemny, jednak nie kryje prawie wcale, więc z niedoskonałościami nie da rady. Mam odcień 020. Ogromny plus za zniwelowanie różowego kolorytu cery! I właśnie tym skradł moje serce - dlatego często mieszam go z innymi podkładami, ponieważ sam ma kilka wad.

+ konsystencja,
    + nie zapycha,
    + niweluje czerwony koloryt skóry!
    + nie przesusza,
    + cena,
    + nie podkreśla suchych skórek i zaskórników,

- OKSYDUJE ;( zwłaszcza na cerze mieszanej, czyli takiej jak moja,
    - na początku delikatnie trzyma mat- później buzia zaczyna się świecić,
    - słabo kryje (ale w sumie nie o to tu chodzi),
    - szybko schodzi z buzi.

W sumie spełnia obietnice producenta, oprócz tej o utrzymaniu się przez wiele godzin - dla mnie mimo kilku wad jest świetny ze wzglądu na wyrównanie kolorytu tj. zniwelowanie różowawego odcienia twarzy, przez co bardzie zaczyna ona pasować do reszty mojego ciała w tonacji żółtawej

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Niuuniiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec
  • Wreszcie trafiłam na lekki podkład, który nie tworzy efektu maski. Moje pierwsze opakowanie miałam w odcieniu NATURAL 021, jednak okazał się odrobine za ciemny + ciemniał na twarzy za co odejmuję pół gwiazdki, jednak nie było to znaczące. Teraz mam o odcień jaśniejszy i jest wrecz idealny Ogromnym plusem jest też to, że zmniejsza widoczność porów, no i oczywiście niewielka cena.
    Warto wspomnieć, że słabo kryje niedoskonałości (jednak to chyba logiczne przy tego typu produktach) wiec gdy tylko coś co chcę ukryć pojawi się na mojej twarzy sięgam po korektor.
    Ubolewam że producent nie napisał żadnych informacji odnośnie wysokości UV w kremie.

Chcesz pochwalić KingaMG za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • dla mało wymagających
  • Mam najjaśniejszy odcień. Kupiony w promocji zanim jeszcze się opaliłam. Niestety mam teraz bardzo żółte ciało, a pigmenty w moim odcieniu są typowo beżowe, bez żółtych tonów i troszkę dziwnie się wtapia w skórę, ale daje radę. Najgorszego efektu nie ma

+cena
    +polska firma, nie testują na zwierzętach
    +podkład utrzymuje się około 6h, potem już troszkę zaczyna schodzić, nawet przypudrowany
    +nie wchodzi w załamania
    +nawilża, nie wysusza skóry
    +ciężko nakłada się go pędzlem, ale palcami ok

-wydaje mi się, że mało wydajny
    -bez żółtych tonów, kolejny odcień jest pomarańczowy

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić randy za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie.
  • Podkład o lekkim kryciu, wyrównuje koloryt, lekkie niedoskonałości także, trzyma w miarę mat (bardzo się zdziwiłam) i fajnie się nakłada.
    Niestety, ale spływa z twarzy po 3-4h więc nie nadaje się na codzień, raczej na wyjścia na chwilę.
    Płynna konsystencja sprawia, że wtapia się w skórę dając bardzo naturalny efekt.

+średnie krycie
    +naturalny efekt
    +nie zapycha
    +nie wysusza

-ciemne kolory (oksyduje!)
    -ściera się
    -jest nietrwały

Chcesz pochwalić navioe za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Kupiłam ten produkt zachęcona opiniami na wizażu i nie żałuję
    Jestem opalona więc wzięłam najciemniejszy odcień sunny.
    +Bardzo dobrze wyrównuje koloryt (mam cerę naczynkową więc nie jest jednolita)
    + Wydaje mi się, że nie ciemnieje na twarzy (szyje mam trochę jaśniejszą od reszty ciała więc używam go również w tym miejscu)
    +Łatwo się rozprowadza
    + Ładny słoneczny kolor, który dostosowuje się do koloru twarzy

- Twarz po nim dość szybko się świeci więc trzeba użyć pudru ale to żadna nowość w tego rodzaju produktach

Na co dzień używam go samego, ponieważ dobrze wyrównuje koloryt na czym najbardziej mi zależy.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić kasiafromrussia za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Szukałam jakiegoś kremiku na codzień i zachęcona opiniami ostatecznie zdecydowalam się na ten wlaśnie krem cc.
    JEST SWIETNY!
    ladnie wtapia się w skórę, nie tworzy efektu maski (duży plus!!), natychmiast niweluje zaczerwienienia - i ten efekt utrzymuje się bardzo dlugo. Ja po nałożeniu kremu pudruję go jeszcze leciutko aby cera była matowa (moja niestety się bardzo świeci :< )
    Generalnie jeśli ktoś szuka czegoś lekkiego pod codzienny makijaż to ten krem będzie idealny + duży wybor kolorów i oczywiście niska cena co też było dla mnie szokiem!

Chcesz pochwalić Jackie_B za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij