Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Powiększ Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Zgłoszony przez LaureIthil

Kompleksowy fluid upiększający CC Cream Smart Make - Up dodaje szarej, zmęczonej i matowej skórze energii i blasku, znacznie poprawiając jej wygląd. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze zdrowo wyglądający odcień.
Niezwykle lekka i nietłusta formuła fluidu idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając naturalny makijaż i świeży efekt przez wiele godzin.
Ten sprytny fluid nie tylko upiększa Twoją cerę ale jednocześnie chroni ją i dba o jej kondycję! Zawiera kompleks specjalnie wyselekcjonowanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego i morskiego (żeń-szeń, kasztanowiec, lipa, morski glikogen), który zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• Świetny!
  • Mam najjaśniejszy odcień, jednak ze względu, że jestem dość blada czasami jest lekko za ciemny.

+dobrze się rozprowadza
    +wydaję mi się, że wydajny, jedno opakowanie starcza mi na ok. 1,5 miesiąca codziennego użytku
    +ładnie wygląda na twarzy nie robiąc efektu maski

-/+ średnie krycie

-niestety czasami ciemnieje, nie wiem czym jest to spowodowane, ale raz jest w porządku, a raz nie
    -czasami podkreśla suche skórki
    -brak jaśniejszych kolorów

Generalnie jest to najlepszy produkt jaki miałam do tej pory. Dla mojej cery, mieszanej ze skłonnościami do przesuszeń i z lekkim trądzikiem może być. Nie zakrywa wszystkiego dokładnie, trzeba użyć korektor, ale to nie jest problem. Jedyny i jak dla mnie największy MINUS, to to, że ciemnieje na twarzy. Nie robi się o cztery tony ciemniejszy, jednak widać różnicę.

Używam tego produktu od: Od trzech-czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić maja1305 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki, idealny na cieplejsze dni
  • kończę już moją pierwszą tubkę więc myślę, że czas na opinie

leciutki, nie zapycha skóry
    delikatnie nawilża
    krycie średnie, wiadomo, to tylko krem cc
    twarz wygląda świeżo, nie robi maski
    poręczna tubka którą rozcinam i wybieram do ostatniej kropli
    nie ciemnieje na twarzy

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest fajnie
  • nie wiem jednak, czy kupię go jeszcze raz, bo bardzo mało wydajny, szybko mi wyszedł, marzy mi się coś co mi wystarczy na dłużej niż chwilę ponad miesiąc. jednak kolor jest bardzo jasny co mi się podoba, na plus jest to jak wygląda na twarzy na prawdę imponujące, nie waży się, dla mnie wystarczająco bo jest w stanie ukryć lekkie cienie pod oczami z niewyspania. cena świetna - ja go dorwałam chyba za 11 złotych.

Używam tego produktu od: msc

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie kryje i ma cudowną trwałość
  • Uwielbiam krem bb z tej firmy, skusiłam się zatem na krem cc

Mam najjaśniejszy odcień, który lekko wpada w żółto-beżowe tony, nie ma w nim żadnych różowości - dla mnie to wielki plus. W moim przypadku nie ciemnieje

Całkiem dobrze kryje, jestem naprawdę miło zaskoczona, choć pewnie na naprawdę wielkie bomby będzie potrzebny korektor

Wielki, naprawdę wielki plus za trwałość - przypudrowany rano trzyma się u mnie bez ŻADNYCH poprawek przez 8 godzin. Cerę mam mieszaną, ze skłonnością do przesuszeń.

Leciutko podkreśla suche skórki, ale na pewno o wiele mniej, niż np. bourjous 123 perfect. Jednak jeśli pod spód nałożę mocno nawilżający krem - jest ok

Wygląda na twarzy bardzo naturalnie, nie robi maski, cera jest taka odmłodzona i po prostu śliczna.

Nie zapycha mnie, a zdarzyło się to wyżej wymienionemu burżujkowi.

Opakowanie to miękka tubka, z której notorycznie wylewam za dużo produktu. No cóż

Konsystencja dość rzadka, lubi spłynąć z palca. Najwygodniej produkt aplikuje mi się właśnie palcami.

Bardzo polecam, zwłaszcza dla mieszanych cer, jest bardzo trwały

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w takcie 2 tubki

Chcesz pochwalić myszka2020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco dobry i tani podkład
  • Używałam wielu podkładów, ale ten okazał się jednym z najlepszych. Kupiłam go przypadkiem na promocji w Naturze i okazał się strzałem w dziesiątkę. Mam najjaśniejszy odcień, który prawie idealnie stapia się z moją skórą, całkiem nieźle kryje i matuje na długo. Jak przystało na krem CC jest lekki i nie zatyka porów. Jakiś specjalnych właściwości pielęgnujących nie zauważyłam, ale nie jest to dla mnie aż tak ważne. Ze względu na niską cenę i fajny efekt na pewno kupię go ponownie.

Chcesz pochwalić miserablegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • znośny
  • Zakupiłam go latem w naturze, cenowo wychodzi średnio jak za tego typu jakość. Składowo prezentuje się bardziej jako baaardzo lekki podkładzik z kilkoma dobrymi nawilżaczami. Dla osób, które zaczynają przygodę z mejkiem oraz osób z idealną cerą tego typu drogeryjny krem cc czy też bb dd i te inne cuda będą w sam raz.
    Fluid ma treściwą konsystencję, ale jest lekki i takie też ma krycie, nie zapycha skóry, na lato w sam raz, ale niedoskonałości niestety nie zakryje nawet w najmniejszym stopniu. Po prostu wyrównuje koloryt i nadaje jej zdrowszy odcień i tyle. Dużym plusem jest gama kolorystyczna, nawet bladziochy znajdą odpowiedni odcień, ja używałam 021 natural. Ogólnie kolorystyka jest naturalna, nie wiem jak z najjaśniejszym odcieniem ale spoglądając na testery odniosłam wrażenie, że nie maja ani zbyt dużo różowych czy też żółtych tonów, kolory są bardziej beżowo neutralne.
    Nie kupię go ponownie, bo dla mnie taki kosmetyk to po prostu strata kasy, nawet latem kiedy coś wyskoczy chce się użyć czegoś lekkiego, ale co da rade zakryć chociaż trochę zaczerwienienia, krostki itp ten fluid nie daje rady, jedynie gdy skóra jest w bardzo dobrym stanie można go spokojnie użyć i lekko przypudrować. Wolę zainwestować w lepszy kosmetyk tego typu i mieć pewność, że nie będę w tym czasie obciążać nie potrzebnie skóry i wyglądać dobrze pomimo upałów.

Używam tego produktu od: lipiec i sierpień
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić kotka_76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • krzywdy nie zrobi...
  • poczatkowo mnie oczarował

idealnie się dopasował do skóry
    delikatnie krył i korygował
    rozświetlał
    a potem ...
    zauważyłam, że ciemnieje na twarzy
    i ściera się niemiłosiernie

rozstaliśmy się

Używam tego produktu od: kilku mc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zijan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy fluid jaki miałam! Ideał!
  • Plusy:
    -utrzymuje sie od rana do wieczora,co kilka godzin używam tylko pudru transparentnego.
    -nie sciera sie,nie ukazuje porów,wręcz przeciwnie-ukrywa
    -świetny kolor (jestem bardzo blada,a kolor najjaśniejszy jest idealny dla mnie)
    -lekki,o wiele lepszy niz ciezkie podklady
    -neutralny zapach
    -miła konsystencja,łatwo i szybko sie rozprowadza
    -ukrywa zaczerwienienia bardzo dobrze
    -ukrywa cienie pod oczami
    -z pudrem uzyskuje wspaniale wykończenie makijazu i idealna,nieskazitelna cerę!

Minusy:
    BRAK

Ilość zużytych opakowań: 1 i połowa 2

Chcesz pochwalić aheartbreak za czytelną i pomocną recenzję?
  • do stosowania na szybko idealny!
  • Dawno miałam ochotę na jakiś krem BB lub CC z bell bo są zachwalane tutaj na wizażu. Po zastanowieniu wybrałam jednak cc choć bb nadal mnie kusi ale nie ma go w mojej naturze
    co mogę powiedzieć o CC?
    Z ciekawości zrobiłam kiedyś teścik na ręce w którym wzięły udział: CC bell, 123 bourjois, affinitone, Pierre Rene Advanced Lift wszystie w najjaśniejszych kolorach. CC nie oksyduje - nie ciemnieje nawet po dłuzym czasie. Co do reszty to ech...szkoda gadać. Więc brak ciemnienia to jego pierwsza zaleta.
    Łatwo się rozprowadza. Jest miło kremowy.
    Cera po jego zastosowaniu jest ujednolicona, gładsza i mimo tego że nie jest nawet średnio kryjący wygląda o niebo lepiej niż po użyciu niejednego podkładu!
    Nie trzyma sie długo i trzeba go dokładać więc ja stosuję go w dni kiedy mam ładną cerę i nie potrzebuję maskowania a jedynie delikatnego upiększenia.
    Ja go pudruję by troszkę dłużej trwał bo w ciągu dnia nie mam czasu i ochoty na poprawki.
    Polecam dla młodych cer. Na pewno będą po nim lśnić zdrowiem. Jest to jakaś alternatywa dla podkładów ale tylko dla osób z mało problematyczną cerą.

edit: dodałam zdjęcia odcienia uzywanego przeze mnie nude.CC to ta pierwsza plama jest jasny i żółtawy.dla porównania BB bell też nude ale odcień neutralny w kierunku różowego,ale co ciekawe wtapia się lepiej niż CC

Używam tego produktu od: miesiąc, może trochę dłużej.
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić goha80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Dobra cena,
    kolor nude jest troche żółty,
    krycie zerowe,
    bardzo rzadki, wręcz wylewa się z opakowania,
    jednak opakowanie jest higieniczne,
    trzeba zmatowić pudrem,
    jest lekki,
    używam prawie codziennie w połączeniu z pudrem matującym.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiqq za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij