Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Powiększ Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Zgłoszony przez LaureIthil

Kompleksowy fluid upiększający CC Cream Smart Make - Up dodaje szarej, zmęczonej i matowej skórze energii i blasku, znacznie poprawiając jej wygląd. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze zdrowo wyglądający odcień.
Niezwykle lekka i nietłusta formuła fluidu idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając naturalny makijaż i świeży efekt przez wiele godzin.
Ten sprytny fluid nie tylko upiększa Twoją cerę ale jednocześnie chroni ją i dba o jej kondycję! Zawiera kompleks specjalnie wyselekcjonowanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego i morskiego (żeń-szeń, kasztanowiec, lipa, morski glikogen), który zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• ujdzie.
  • Podkład o lekkim kryciu, wyrównuje koloryt, lekkie niedoskonałości także, trzyma w miarę mat (bardzo się zdziwiłam) i fajnie się nakłada.
    Niestety, ale spływa z twarzy po 3-4h więc nie nadaje się na codzień, raczej na wyjścia na chwilę.
    Płynna konsystencja sprawia, że wtapia się w skórę dając bardzo naturalny efekt.

+średnie krycie
    +naturalny efekt
    +nie zapycha
    +nie wysusza

-ciemne kolory (oksyduje!)
    -ściera się
    -jest nietrwały

Chcesz pochwalić navioe za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Kupiłam ten produkt zachęcona opiniami na wizażu i nie żałuję
    Jestem opalona więc wzięłam najciemniejszy odcień sunny.
    +Bardzo dobrze wyrównuje koloryt (mam cerę naczynkową więc nie jest jednolita)
    + Wydaje mi się, że nie ciemnieje na twarzy (szyje mam trochę jaśniejszą od reszty ciała więc używam go również w tym miejscu)
    +Łatwo się rozprowadza
    + Ładny słoneczny kolor, który dostosowuje się do koloru twarzy

- Twarz po nim dość szybko się świeci więc trzeba użyć pudru ale to żadna nowość w tego rodzaju produktach

Na co dzień używam go samego, ponieważ dobrze wyrównuje koloryt na czym najbardziej mi zależy.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić kasiafromrussia za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Szukałam jakiegoś kremiku na codzień i zachęcona opiniami ostatecznie zdecydowalam się na ten wlaśnie krem cc.
    JEST SWIETNY!
    ladnie wtapia się w skórę, nie tworzy efektu maski (duży plus!!), natychmiast niweluje zaczerwienienia - i ten efekt utrzymuje się bardzo dlugo. Ja po nałożeniu kremu pudruję go jeszcze leciutko aby cera była matowa (moja niestety się bardzo świeci :< )
    Generalnie jeśli ktoś szuka czegoś lekkiego pod codzienny makijaż to ten krem będzie idealny + duży wybor kolorów i oczywiście niska cena co też było dla mnie szokiem!

Chcesz pochwalić Jackie_B za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla osób z ładną cerą
  • Krem CC kupiłam, gdyż szukałam czegoś lekkiego na dzień, zarazem kryjącego niedoskonałości i wyrównującego koloryt cery. Hmm... generalnie produkt, jak za tę cenę, jest dobry. Nadaje skórze bardzo ładny koloryt, ujednolica ją- mam odcień 'sunny'. Słabo kryje niedoskonałości cery, na szczęście nie mam ich wiele, czasami coś się pojawi, więc w takiej sytuacji 'wspoagam' się korektorem Jeśli szukacie produktu, który matuje, to od razu zaznaczam, że ten produkt NIE MATUJE! Oczywiście producent nie zapewnia nas o tym w opisie produktu, ten krem ma dawać efekt świetlistej cery, nie tępego matu, jednak mam wrażenie, że moja skóra( która ma niejako tendencję do świecenia się) po dłuższym czasie błyszczy się jak neon. Właśnie za to odejmuję punkty produktowi marki Bell.
    Konsystencja jest w sam raz- lekka, krem dobrze rozprowadza się na twarzy, nie pozostawia smug. Poza tym, kosmetyk nie wysusza skóry i jest bardzo wydajny.
    Sądzę, że dla osób, które mają ładną cerę- bez niedoskonałości i tendencji do świecenia się, produkt będzie bardzo dobrym wyborem. Mnie jednak nie powalił, gdyż poszukuję czegoś, co będzie matowiło moją cerę.

Używam tego produktu od: zakupiłam latem 2013

Chcesz pochwalić Une fille polonaise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla niewymagającej cery
  • Ogolnie jestem zadowolona z tego produktu, uzywam go na co dzien zeby wyrownac koloryt cery.
    Ma fajna konsystencje, mozna sie nim malowac nawet bez lusterka.
    Ładnie wtapia sie w skore i wyronuje jej koloryt. Krycie jest praktycznie zerowe, ale akurat tego nie oczekuje.
    Normalnie pod podklad uzywam kremu nawilzajacego, jednak w tym wypadku nie jest to koniecznie.
    Fluid nawilza skore, pozostawia ja swietlista.
    Mi akurat ten blysk troche przeszkadza, wiec po kazdym uzyciy pudruje twarz, zeby ja zmatowic.

Nie trzyma sie zbyt dlugo, ale schodzi rownomiernie i nie tworza sie plamy na twarzy.

Nie powoduje zapychania cery.

Mysle, ze kupie go ponownie.

Polecam dla osob, kotre nie maja problemow skornych,Używam tego produktu od: 3 miesiecyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić villemi za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny podkład w super cenie
  • Poleciła mi ten podkład pani w drogerii. Poprosiłam o coś nieobciążającego, nadającego się do suchej skóry (strasznie mi się łuszczyła przy użyciu podkładów). Wcześniej powstawały straszne grudki na mojej buzi.
    Za taką cenę nie spodziewałam się rewelacji, ale akurat nie stać mnie było na nic lepszego.
    Produkt zaskoczył mnie naprawdę pozytywnie.

Podkład miał dobre (jak dla mnie krycie), nie miałam tak wielkich grudek i zacieków jak po poprzednim podkładzie, odcień pasował idealnie, był lekki. Jeżeli nie znajdę nic lepszego dla siebie to pozostanę przy tym podkładzie, bo jak dla mnie jest rewelacyjny.

Nie potrafię wymienić minusów.
    Może tylko to, że wolę jak podkład jest z pompką, ale co to za minus.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić szedi za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki, sprawdza się
  • Bardzo dobry produkt, mam bodajże najjaśniejszy odcień 020 Nude. Daje delikatny efekt bo kryje średnio, ale przynajmniej nie wysusza skóry ani się nie przetłuszcza- mam cerę mieszaną i na niej zawsze widać takie niuanse, a do tego nie mam zastrzeżeń. Fajna konsystencja, nie za gęsty nie za rzadki, w sam raz. Trochę jak krem i to jest zaleta, bo pozwala w codzienny makijaż wnieść nieco odżywienia dla skóry zmęczonej tapetą. Kolejna to taka, że nieźle walczy z niedoskonałościami- zaczerwienienia są łagodzone, suche skórki po prostu znikają, nie zapycha porów więc skóra dłużej jest świeższa i nie błyszczy. Zarówno po aplikacji, jak i po demakijażu buzia jest wręcz dziecięco miękka, milusia jak aksamit- żaden krem jeszcze mi tak nie podziałał. Pozytywnie zaskoczyła mnie także jego trwałość- W OGÓLE się nie ściera, nie spływa, a w połączeniu z dobrym pudrem trwa niewzruszenie na posterunku przez calutki dzionek, aż do wieczora. Świetny. Można także śmiało wypróbować go jako bazę pod ,,właściwy" podkład, ale osobiście wolę go samodzielnie, jest wtedy subtelny i naturalny.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Poleciłam mi go makijażystka Bell i okazała się być dla mnie miłym zaskoczeniem.Mam cerę mieszaną,naczynkową i ze śladami po tradziku,także zazwyczaj szukam podkładów mocniej kryjących,które często niestety przesuszają skórę.Ten fluid ma słabe krycie,ale używam go wtedy kiedy chcę dać mojej skórze odpocząć i przy nałożonych dwóch warstwach jest ok(wspomagam się tylko punktowo korektorem).

+skład
    +filtry
    +kremowa konsystencja
    +właściwości pielęgnacyjne(wieczorem po zmyciu makijażu moja skóra jest mniej zaczerwieniona,widać że fluid ją łagodzi)
    +cena
    +można uzywać go jak korektora pod oczy(nie zakryje dużych sińców,ale nie przesusza też tej okolicy i nie wchodzi w załamania)
    +matowy efekt
    +skóra wygląda na wypoczetą,młodszą

Minusy

-słabe krycie
    -po jakimś czasie ściera się z twarzy np. w okolicy brody czy nosa
    -mało wydajny

Ogólnie ten kosmetyk jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem.Często nakładam go cienką warstwą jako bazę pod cięższy podkład i wtedy moja skóra tak szybko sie nie przesusza.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery tłustej.
  • +:
    -Nie kryje aż tak zle jak myślałam.
    -Nie uczula/zapycha.
    -ładne opakowanie.
    -ładnie wygląda(niestety u mnie przez 2 h)
    -Mam tłustą skóre ,po 2h świece się bardzo
    -lepie sie.
    -znika z obszarów brody i nosa.

Uważam że podkład nie jest zły,poprostu nie pasuje do mojej skóry,ładnie wyglada,nie świece sie przez 2h.U mojej siostry z suchą skóra sprawdza się świetnie,myśle że posiadaczki normalnych/suchych cer powinny zwrócić na niego uwage.

Używam tego produktu od: 1m
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić cryangels za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kremo-podkład
  • Jeden z bardzo nielicznych kosmetyków kolorowych, który zakupiłam ponownie A zrobiłam to dlatego, że:

- cena jest korzystna;
    - krycie jest dla mnie wystarczające - zazwyczaj nie potrzebuję go prawie wcale, tyle żeby wyrównać koloryt, a tak to ten podkład łączy się dobrze z innymi mocniej kryjącymi;
    - nie warzy się, schodzi z twarzy po paru godzinach, ale równomiernie i bez placków (jeśli cera nie jest przesuszona);
    - nie widać go za bardzo, jest naturalny;

Minusy:

- najjaśniejszy kolor jest za ciemny;
    - widać go na suchych miejscach na twarzy, gdzie łuszczy się skóra, na "suchych plackach".

Używam tego produktu od: 3 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1, zaczęłam 2

Chcesz pochwalić taliena za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny uwagi
  • Może zacznę od tego, że mam jasną i bardzo wrażliwą skórę, problematyczną, suchą i szukałam czegoś, co odciążyłoby trochę moją twarz. Do tego kosmetyk nadał się świetnie!

+nawilżający
    +skóra bardzo przyjemna w dotyku (aksamitna)
    +nie podkreśla suchych skórek
    +nie zatyka, ani nie powiększa porów
    +twarz wygląda na wypoczętą
    +dodaje ładnego, zdrowego koloru

-niezbyt dokładne krycie, chociaż radzi sobie z zaczerwieniami
    -wydajność (rzadka konsystencja, dużo się zużywa)
    -niestety najjaśniejszy kolor nie jest wystarczająco jasny, tak jak powinien być do mojej twarzy

Używam tego produktu od: kilku dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić yavvie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale nie ideał
  • Długo szukałam jakiegoś przyzwoitego podkładu, kremu BB lub czegoś, co maskowałoby niedoskonałości, nie uczulało i nie podkreślało suchych skóek. W końcu na promocji w drogerii hebe kupiłam ten krem cc z Bell za 10,79zł.

+ całkiem przyzwoicie wyrównuje koloryt skóry
    + filtr UV
    + cena w promocji
    + dostępność
    + nie podkreśla suchych skórek
    + ładne odcienie
    + nie tworzy maski

- mało wydajny, przez 2 tygodnie zużyłam prawie półt ubki, chodź nakładam go naprawdę mało
    - słabe krycie, bez korektora się nie obejdzie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny produkt za niską cene
  • Bardzo fajny produkt za niską cene. Jest to fluid rozświetlająco nawilżający. Mam suchą skóre i ten produkt jej nie wysusza. Jedynym minusem jest to że nie trzyma się cały dzień. Ale skóra wyglada po nim bardzo naturalnie, ma średenie krycie. Można go połączyć z Revlonem color Stay. Na lato będzie idelany Mam skóre porowatą - fluid ładnie wygładza, ujednolica. Najlepoiej uzywać do pędzlem. Opakowanie - tubka, dla mnie jest OK. Polecam! Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: używam 1 opakowania

Chcesz pochwalić OnaKarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • nietrwały
  • Skusiłam się na ten produkt pod wpływem pozytywnych recenzji w KWC, a jakże. Niestety zakup okazał się nietrafiony. Krem ma przyjemną konsystencję, całkiem przyzwoite krycie, nie podkreśla suchych skórek ani rozszerzonych porów. 2-3 godziny po nałożeniu wyglada ładnie- twarz jest promienna, świeża. Niestety w trakcie dnia dość mocno ciemnieje, przez co twarz wygląda na zmęczoną i starszą niż w rzeczywistości. Kolejnym, poważnym minusem jest fakt, że produkt na mojej twarzy kompletnie się nie trzyma. Tak, tak, wiem- mam tłustą cerę, ale po 5 godzinach po tym kremie nie ma śladu. Tyle dobrze, że nie schodzi plamami Generalnie krzywdy mi nie zrobił, skóry nie zapchał ani jej nie wysuszył, ale kiepska trwałość i zmiana odcienia w trakcie dnia niestety go dyskwalifikuje.

Chcesz pochwalić MaRtUhA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • kupiłam go ze względu na słowo "antiredness" na opakowaniu i fajny żółtawy odcień - sunny. mam cerę naczynkową i liczyłam, że krem CC choć trochę to ukryje bo taka wydaje mi się powinna być m.in. jego rola. niestety ten krem nie robi nic. nic a nic nie kryje. lekko, podkreslam lekko wyrównuje koloryt cery ale i tak szybko sie potem sciera. jest gorszy od kremów BB, które są w podobnej cenie. ja dałam za niego 16zl w hebe. kiedys zużyłam kilka opakowań BB garniera z którego byłam względnie zadowolona. myślałam, że krem CC powinien mieć jeszcze lepsze działanie, a tu taka lipa. daję 1 gwiazdkę za cenę i fajny kolorek. więcej zalet nie widzę.

Ilość zużytych opakowań: nie wiem czy zużyję do końca

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • W tej cenie nie ma lepszego!!
  • Kupowanie mazidła do twarzy to wyzwanie jakich mało..
    Można oczywiście iść do Sephory, zdać się na łaskę pani specjalistki, wydać miliony monet i chodzić z twarzą wysmarowaną diorem czy innym chanelem...

A co jeśli mamy 20 zł i nie bywamy w ekskluzywnej drogerii? Ano trzeba się odrobinę postarać, wykazać się kobiecym sprytem i liczyć na dobrą promocję

Prawdziwym wybawieniem w poszukiwaniu fluidopodonego mazidła jest jednak CC Bell - mało kosztuję, jest w Hebe i Biedronce (ten sam koncern),ma świetne kolory (dla dziewczyn o cerze delikatnie opalonej przez cały rok polecam odcień sunny), rozprowadza się idealnie, nie zapycha, nie uczula, ładnie rozświetla i poprawia wygląd twarzy zimową porą.

Krycie - średnie, ale dla cer mało problematycznych to zaleta, bo nie stworzymy maski.
    Trwałość - jakieś 5 godzin.

Firmie Bell poradziłabym jednak zainwestować w opakowanie, lepsze z pompką by nie zaszkodziło.

Generalnie Garnier z serią BB możne nam co najwyżej polerować brązowe buty)

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić harosza22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie
  • Kupiłam ten podkład, bo zastąpił BB Bella, który u mnie sprawdzał się świetnie. Z pozytywnym nastawieniem wzięłam ten, ale jestem niezadowolona.

Minusy:

-nie współpracuje z moimi filtrami (próbowałam z trzema różnymi - każdy o innej konsystencji)
    -bardzo ciemnieje i to na pomarańczowo
    -podkreśla suche skórki i osadza się na meszku na twarzy
    -tworzy efekt maski
    -nie wiem, czy nie pogorszył mi stanu skóry (tego nie jestem w stanie obiektywnie ocenić - jest wiele czynników, które mogły mieć na to wpływ)
    -opakowanie (dziurka moim zdaniem jest zbyt duża i podkład nawet zamknięty brudzi nakrętkę, co zmniejsza jego wydajność)

Plusy:
    +jasne kolory

Ilość zużytych opakowań: 1/10

Chcesz pochwalić aisha_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Praktycznie od lata wpadłam w szał kupowania coraz to nowych podkładów, bb i cc kremów - ale żaden nie był w stanie sprostać wymaganiom - nie zakryły "rózowiutkich" policzków , bardzo uczuliły lub pogorszyły stan mojej i tak już wrażliwej cery. W końcu zwróciłam uwagę na szafę Bell w drogerii Hebe - cc cream od razu wpadł w moje ręce, chociaż jak zwykle z pewną obawą

Plusy:
    + nawilża (tego potrzebowałam)
    + wydajny
    + daje bardzo naturalny i delikatny efekt na twarzy, co bardzo mi odpowiada, bo nie lubię ciężkich podkładów
    + koloryt wyrównany i cera jest delikatnie rozświetlona
    + nie uczulił mnie, co baaaaardzo doceniam!!
    + cena (16,99 w Hebe)
    + ładne, wpadające w żółty kolory
    + estetyczne opakowanie

Minusik:
    - konsystencja jak dla mnie trochę zbyt rzadka, ale można to wybaczyc, bo krem sam w sobie jest świetny!
    Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 2 opakowanie

Chcesz pochwalić Megarina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na dzień
  • Moja cera wygląda po nim na wypoczętą, ładnie wyruwnuje koloryt. Krycie oczywiście nie jest rewelacyjne ale nie po to został stworzony. Idealny, gdy nie mam czasu na makijaż podkładem kryjącym, nałoże dwie cienkie warstwy i jest jak najbardziej ok. Na pewno znajdzie swoje miejsce w mojej kosmetyczce jako produkt na czarną (leniwą) godzinę . Jest dużo lepszy od BB.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić kamilak3434 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uniwersalny
  • Fluid kupiłam już jakiś czas temu. Produkt jest bardzo wydajny i zdecydowanie praktyczny oraz wygodny w użyciu. Działa jak krem, więc jest to kosmetyk dla leniwych ;-) Uniwersalny, na każdą porę i okazję. Świetnie nadaje się do skóry, która nie jest szczególnie problematyczna, wtedy nie trzeba używać ani oddzielnie kremu, ani podkładu. Produkt zaspokaja wszystkie moje potrzeby ;-)
    + skóra wygląda bardzo naturalnie, zdrowo, jest wygładzona, delikatna, miękka i gładka
    + krem nawilża, a podkład lekko kryje - świetne połączenie
    + kosmetyk nadaje skórze blasku, ożywia ją
    + nie podrażnia skóry
    + korzystna cena!
    Mały minus za konsystencję, którą jednak trzeba umiejętnie wklepać. Nie da się tego zrobić na szybko, trzeba uważać z ilością, aby efekt był naprawdę naturalny

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić miodowatwarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wporzo.
  • Jest w porządku, ale ja go używam zazwyczaj pod korektor i puder, więc nie mam zbyt dużych wymagań.

Gdy nakładam go samodzielnie twarz się bardzo lepi i świeci - jest bardzo tłusty, a ja mam jeszcze cerę tłustą, więc wygląda to źle... Poza tym nie kryje zbyt dobrze.
    Ale co jest dla mnie najważniejsze to to, by mnie nie zapychał (i nie zapycha ) to by miał jasny odcień i by nie tworzył smug i nie robił efektu maski - bo z pudrem wyglądałoby to tragicznie. Ja się na tym nie znam, ale podobno skład jest nie do końca OK dla naszej skóry. No i cena jest średnia, bo płacę za niego 19-20 zł, a bywały tańsze.... Tylko znaleźć coś w tym odcieniu co nie zapycha graniczy z cudem. Podsumowując, nie jest to ideał, nadal szukam tego jedynego, który będzie krył niedoskonałości, nie będzie zapychał, będzie dopasowywał się do koloru karnacji i będzie w atrakcyjnej cenie.. Achhh... marzenia...

Jeśli nie macie problemów ze skórą i nie macie tłustej cery lub używacie na podkład puder matujący - mogę wam go polecić, mi krzywdy nie zrobił, a mam naprawdę wrażliwą, "po przejściach" cerę i muszę baaaaaardzo uważać na kosmetyki.

Chcesz pochwalić Agatha123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny! Jak na razie nr1 ;D
  • Kupiłam na początku roku szkolnego, skusiły mnie pozytywne opinie na wizażu. Potrzebowałam czegoś lekkiego, co nie zapcha mojej mieszanej cery - no i się nie zawiodłam!
    Plusy:
    +cena
    +wydajność
    +przyjemna konsystencja, dobrze sie rozprowadza
    +wygodne opakowanie
    +nie zapycha
    +ładnie wyrównuje koloryt i nadaje promienny wygląd mojej jasnej cerze
    +zapach całkiem ładny

Minusy:
    - ściera się, ale może to normalne jak się maca łapskami po twarzy w ciągu dnia, albo przejedzie niechcący szalikiem czy czymś.
    -kryje niezbyt dobrze, ale od tego są inne specyfiki ;D

Ogólnie oceniam bardzo dobrze, szukam teraz czegoś innego, ale na pewno będę chętnie powracać

Używam tego produktu od: ok.5 miesięcy

Chcesz pochwalić Maniaczka_16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny - zdetronizował Bourjois healthy mix
  • Genialny produkt Bell, bez którego ostatnio nie wyobrażam sobie makijażu. Uwielbienie dla niego zachęciło mnie tez do zakupu innego "wynalazku" Bell, podkładu LadyCode w Biedrze odebrał tytuł mojego kWC Healthy mixowi, ktory mial jednak nie tak piekny odcien, i nie nakladal sie az tak dobrze.

Ale do rzeczy - za co kocham ten akurat podkład (moze i nazywa sie krem CC, ale co tam marketing sobie wymysli, BB, CC czy inne mało mnie rusza):

+ NIE ZAPYCHA - a jak ktos pięknie napisał przy ocenie innego ksometyku: "zapycha mnie nawet myślenie o zapychaniu"

+ kolory dla ludzi z tej szerokości geograficznej w moim przypadku 021 natural, piekny, neutralno-chlodny kolor, nie żólty, nie różowy, wkomponowuje się pieknie

+bezproblemowa aplikacja - tak, za to tez kocham, można się umalować niemal na ślepo rano, wcierając to to jak krem, i na pewno bedzie ok.

+ lekki, żadnej maski, nie odcina się, bardzo naturalny efekt

+ znika równomiernie, bez łatek, ciapek, nie warzy się

+ spokojnie mozna stosowac bez kremu pod spód więc wniosek: jakoś musi pielęgnowac

+ fajna kremowa konsystencja

+ wygodna i lekka tubka ktorą chetnie wrzuce do kosmetyczki (szklanych pompkowych opakowan nigdy nie targałam, plastikowe prędzej)

+bardzo miła cena -regularna 20 zl, promocja ok.15.

i zeby nie bylo tak różowo:

- z nalepki z kolorem na tubce wytarl sie napis, wiec gdyby nie pamiec nie wiedzialabym ktory kolor kupic znowu

-opakowanie 30 gramów, czyli dostajemy mniej niż 30 ml jak w większosci podkładów

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić queerkate za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobry
  • bardzo byłam ciekawa tego produktu,bo producent sporo naobiecywał i podzielam jego opinie.
    Mam odcień nude,który jest jaśnijszy niż zwykle używam

+ładnie stapia się ze skórą,wogóle go nie widać
    +bardzo delikatny zapach
    +niska cena (ja dałam 12zł)
    +matuje
    +dośc długo się utrzymuje
    +skóra jest promienna i zdrowa

-kiepskie krycieUżywam tego produktu od: 1miesiącaIlość zużytych opakowań: troszkę 1

Chcesz pochwalić J-e-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • kupiłam ten produkt jako coś nowego w kosmetyczce. coś czego zwykle nie używam- lekki rozświetlający krem tonujący. nie powiem, że to zły produkt, absolutnie nic z tych rzeczy. po prostu takie produkty najwidoczniej nie są mi przeznaczone.
    ale przy cerze normalnej sprawuje się nieźle. stąd też oddałam go pod opiekę koleżance
    myślę, że produkt warto przynajmniej przetestować. i ocenić samemu.

minusy
    -gama kolorystyczna. wybrałam najjaśniejszy odcień. mimo ładnego wtapiania się, niestety był nieco przyciemny. i taki żółtawo-pomarańczowy. w każdym razie sprawił, że cera wyglądała nieświeżo
    -połysk. zbyt dużo. nawet po przypudrowaniu
    -słabiutkie krycie. co najwyżej delikatnie wyrównuje koloryt skóry
    -brak filtrów przeciwsłonecznych
    -właścicielki cery mieszanej w kierunku tłustej nie szukające efektu 'glow' niekoniecznie będą zachwycone

plusy
    +przyjemna konsystencja
    +dobre wtapianie w cerę
    +rozpromienia cerę
    +nie tworzy maski
    +brak smużenia przy nakładaniu
    +całkiem długo się utrzymuje na twarzy
    +zapach
    +nie zapycha (mnie

Używam tego produktu od: niedługo
    Ilość zużytych opakowań: 1/kilka użyć

Chcesz pochwalić petroniuszowna za czytelną i pomocną recenzję?