Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Powiększ Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Zgłoszony przez LaureIthil

Kompleksowy fluid upiększający CC Cream Smart Make - Up dodaje szarej, zmęczonej i matowej skórze energii i blasku, znacznie poprawiając jej wygląd. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze zdrowo wyglądający odcień.
Niezwykle lekka i nietłusta formuła fluidu idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając naturalny makijaż i świeży efekt przez wiele godzin.
Ten sprytny fluid nie tylko upiększa Twoją cerę ale jednocześnie chroni ją i dba o jej kondycję! Zawiera kompleks specjalnie wyselekcjonowanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego i morskiego (żeń-szeń, kasztanowiec, lipa, morski glikogen), który zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• ujdzie.
  • Podkład o lekkim kryciu, wyrównuje koloryt, lekkie niedoskonałości także, trzyma w miarę mat (bardzo się zdziwiłam) i fajnie się nakłada.
    Niestety, ale spływa z twarzy po 3-4h więc nie nadaje się na codzień, raczej na wyjścia na chwilę.
    Płynna konsystencja sprawia, że wtapia się w skórę dając bardzo naturalny efekt.

+średnie krycie
    +naturalny efekt
    +nie zapycha
    +nie wysusza

-ciemne kolory (oksyduje!)
    -ściera się
    -jest nietrwały

Chcesz pochwalić navioe za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Kupiłam ten produkt zachęcona opiniami na wizażu i nie żałuję
    Jestem opalona więc wzięłam najciemniejszy odcień sunny.
    +Bardzo dobrze wyrównuje koloryt (mam cerę naczynkową więc nie jest jednolita)
    + Wydaje mi się, że nie ciemnieje na twarzy (szyje mam trochę jaśniejszą od reszty ciała więc używam go również w tym miejscu)
    +Łatwo się rozprowadza
    + Ładny słoneczny kolor, który dostosowuje się do koloru twarzy

- Twarz po nim dość szybko się świeci więc trzeba użyć pudru ale to żadna nowość w tego rodzaju produktach

Na co dzień używam go samego, ponieważ dobrze wyrównuje koloryt na czym najbardziej mi zależy.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić kasiafromrussia za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Szukałam jakiegoś kremiku na codzień i zachęcona opiniami ostatecznie zdecydowalam się na ten wlaśnie krem cc.
    JEST SWIETNY!
    ladnie wtapia się w skórę, nie tworzy efektu maski (duży plus!!), natychmiast niweluje zaczerwienienia - i ten efekt utrzymuje się bardzo dlugo. Ja po nałożeniu kremu pudruję go jeszcze leciutko aby cera była matowa (moja niestety się bardzo świeci :< )
    Generalnie jeśli ktoś szuka czegoś lekkiego pod codzienny makijaż to ten krem będzie idealny + duży wybor kolorów i oczywiście niska cena co też było dla mnie szokiem!

Chcesz pochwalić Jackie_B za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla osób z ładną cerą
  • Krem CC kupiłam, gdyż szukałam czegoś lekkiego na dzień, zarazem kryjącego niedoskonałości i wyrównującego koloryt cery. Hmm... generalnie produkt, jak za tę cenę, jest dobry. Nadaje skórze bardzo ładny koloryt, ujednolica ją- mam odcień 'sunny'. Słabo kryje niedoskonałości cery, na szczęście nie mam ich wiele, czasami coś się pojawi, więc w takiej sytuacji 'wspoagam' się korektorem Jeśli szukacie produktu, który matuje, to od razu zaznaczam, że ten produkt NIE MATUJE! Oczywiście producent nie zapewnia nas o tym w opisie produktu, ten krem ma dawać efekt świetlistej cery, nie tępego matu, jednak mam wrażenie, że moja skóra( która ma niejako tendencję do świecenia się) po dłuższym czasie błyszczy się jak neon. Właśnie za to odejmuję punkty produktowi marki Bell.
    Konsystencja jest w sam raz- lekka, krem dobrze rozprowadza się na twarzy, nie pozostawia smug. Poza tym, kosmetyk nie wysusza skóry i jest bardzo wydajny.
    Sądzę, że dla osób, które mają ładną cerę- bez niedoskonałości i tendencji do świecenia się, produkt będzie bardzo dobrym wyborem. Mnie jednak nie powalił, gdyż poszukuję czegoś, co będzie matowiło moją cerę.

Używam tego produktu od: zakupiłam latem 2013

Chcesz pochwalić Une fille polonaise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla niewymagającej cery
  • Ogolnie jestem zadowolona z tego produktu, uzywam go na co dzien zeby wyrownac koloryt cery.
    Ma fajna konsystencje, mozna sie nim malowac nawet bez lusterka.
    Ładnie wtapia sie w skore i wyronuje jej koloryt. Krycie jest praktycznie zerowe, ale akurat tego nie oczekuje.
    Normalnie pod podklad uzywam kremu nawilzajacego, jednak w tym wypadku nie jest to koniecznie.
    Fluid nawilza skore, pozostawia ja swietlista.
    Mi akurat ten blysk troche przeszkadza, wiec po kazdym uzyciy pudruje twarz, zeby ja zmatowic.

Nie trzyma sie zbyt dlugo, ale schodzi rownomiernie i nie tworza sie plamy na twarzy.

Nie powoduje zapychania cery.

Mysle, ze kupie go ponownie.

Polecam dla osob, kotre nie maja problemow skornych,Używam tego produktu od: 3 miesiecyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić villemi za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny podkład w super cenie
  • Poleciła mi ten podkład pani w drogerii. Poprosiłam o coś nieobciążającego, nadającego się do suchej skóry (strasznie mi się łuszczyła przy użyciu podkładów). Wcześniej powstawały straszne grudki na mojej buzi.
    Za taką cenę nie spodziewałam się rewelacji, ale akurat nie stać mnie było na nic lepszego.
    Produkt zaskoczył mnie naprawdę pozytywnie.

Podkład miał dobre (jak dla mnie krycie), nie miałam tak wielkich grudek i zacieków jak po poprzednim podkładzie, odcień pasował idealnie, był lekki. Jeżeli nie znajdę nic lepszego dla siebie to pozostanę przy tym podkładzie, bo jak dla mnie jest rewelacyjny.

Nie potrafię wymienić minusów.
    Może tylko to, że wolę jak podkład jest z pompką, ale co to za minus.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić szedi za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki, sprawdza się
  • Bardzo dobry produkt, mam bodajże najjaśniejszy odcień 020 Nude. Daje delikatny efekt bo kryje średnio, ale przynajmniej nie wysusza skóry ani się nie przetłuszcza- mam cerę mieszaną i na niej zawsze widać takie niuanse, a do tego nie mam zastrzeżeń. Fajna konsystencja, nie za gęsty nie za rzadki, w sam raz. Trochę jak krem i to jest zaleta, bo pozwala w codzienny makijaż wnieść nieco odżywienia dla skóry zmęczonej tapetą. Kolejna to taka, że nieźle walczy z niedoskonałościami- zaczerwienienia są łagodzone, suche skórki po prostu znikają, nie zapycha porów więc skóra dłużej jest świeższa i nie błyszczy. Zarówno po aplikacji, jak i po demakijażu buzia jest wręcz dziecięco miękka, milusia jak aksamit- żaden krem jeszcze mi tak nie podziałał. Pozytywnie zaskoczyła mnie także jego trwałość- W OGÓLE się nie ściera, nie spływa, a w połączeniu z dobrym pudrem trwa niewzruszenie na posterunku przez calutki dzionek, aż do wieczora. Świetny. Można także śmiało wypróbować go jako bazę pod ,,właściwy" podkład, ale osobiście wolę go samodzielnie, jest wtedy subtelny i naturalny.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Poleciłam mi go makijażystka Bell i okazała się być dla mnie miłym zaskoczeniem.Mam cerę mieszaną,naczynkową i ze śladami po tradziku,także zazwyczaj szukam podkładów mocniej kryjących,które często niestety przesuszają skórę.Ten fluid ma słabe krycie,ale używam go wtedy kiedy chcę dać mojej skórze odpocząć i przy nałożonych dwóch warstwach jest ok(wspomagam się tylko punktowo korektorem).

+skład
    +filtry
    +kremowa konsystencja
    +właściwości pielęgnacyjne(wieczorem po zmyciu makijażu moja skóra jest mniej zaczerwieniona,widać że fluid ją łagodzi)
    +cena
    +można uzywać go jak korektora pod oczy(nie zakryje dużych sińców,ale nie przesusza też tej okolicy i nie wchodzi w załamania)
    +matowy efekt
    +skóra wygląda na wypoczetą,młodszą

Minusy

-słabe krycie
    -po jakimś czasie ściera się z twarzy np. w okolicy brody czy nosa
    -mało wydajny

Ogólnie ten kosmetyk jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem.Często nakładam go cienką warstwą jako bazę pod cięższy podkład i wtedy moja skóra tak szybko sie nie przesusza.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery tłustej.
  • +:
    -Nie kryje aż tak zle jak myślałam.
    -Nie uczula/zapycha.
    -ładne opakowanie.
    -ładnie wygląda(niestety u mnie przez 2 h)
    -Mam tłustą skóre ,po 2h świece się bardzo
    -lepie sie.
    -znika z obszarów brody i nosa.

Uważam że podkład nie jest zły,poprostu nie pasuje do mojej skóry,ładnie wyglada,nie świece sie przez 2h.U mojej siostry z suchą skóra sprawdza się świetnie,myśle że posiadaczki normalnych/suchych cer powinny zwrócić na niego uwage.

Używam tego produktu od: 1m
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić cryangels za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kremo-podkład
  • Jeden z bardzo nielicznych kosmetyków kolorowych, który zakupiłam ponownie A zrobiłam to dlatego, że:

- cena jest korzystna;
    - krycie jest dla mnie wystarczające - zazwyczaj nie potrzebuję go prawie wcale, tyle żeby wyrównać koloryt, a tak to ten podkład łączy się dobrze z innymi mocniej kryjącymi;
    - nie warzy się, schodzi z twarzy po paru godzinach, ale równomiernie i bez placków (jeśli cera nie jest przesuszona);
    - nie widać go za bardzo, jest naturalny;

Minusy:

- najjaśniejszy kolor jest za ciemny;
    - widać go na suchych miejscach na twarzy, gdzie łuszczy się skóra, na "suchych plackach".

Używam tego produktu od: 3 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1, zaczęłam 2

Chcesz pochwalić taliena za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij