Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Powiększ Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Zgłoszony przez LaureIthil

Kompleksowy fluid upiększający CC Cream Smart Make - Up dodaje szarej, zmęczonej i matowej skórze energii i blasku, znacznie poprawiając jej wygląd. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze zdrowo wyglądający odcień.
Niezwykle lekka i nietłusta formuła fluidu idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając naturalny makijaż i świeży efekt przez wiele godzin.
Ten sprytny fluid nie tylko upiększa Twoją cerę ale jednocześnie chroni ją i dba o jej kondycję! Zawiera kompleks specjalnie wyselekcjonowanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego i morskiego (żeń-szeń, kasztanowiec, lipa, morski glikogen), który zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• Naturalnie
  • Zakupiłam produkt w promocyjnej cenie. Pomimo dłuższego czasu użytkowania dalej nie mam wyrobionego twardego zdania odnośnie podkładu. Fajna konsystencja zamknięta w wygodnej tubie. Podkład ładnie rozprowadza się na buzi. Jeśli chodzi o krycie to zdecydowanie nie jest jego mocną stroną, jednak producent tego nie gwarantuje. Więc jeśli ktoś jest nastawiony na uzyskanie efektu krycia to zdecydowanie nie polecam, ponieważ będzie głęboko rozczarowany. Produkt świetnie ujednolica koloryt. Jest lekki, idealnie nadający się na letnie dni. Dość długotrwały, z pewnością wydajny.

Używam tego produktu od: od 3 tygodni

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialnyyyyyy
  • Produkt jest genialny. Kupiłam go pod wpływem recenzji w internecie i na KWC. Oceniam kolor 022 Beige. Jak na moją lekko opaloną skórę wygląda bardzo dobrze, uczucie jak po healthy mix w wyjątkowo niskiej cenie. Kupiłam po promocji za 10 zł. Szkoda tylko że go właśnie wycofali na rzecz Bell Hypoallergenic. Mam nadzieje że te nowe produkty CC będą dorównywać temu co mam.

A tak konkretnie :
    + kolor dopasowuje się do twarzy
    + wyrównuje koloryt skóry, ale nie zakrywa go totalnie (moje piegi nadal ładnie widoczne)
    + cena
    + wydajność
    + tubka
    + + + nawilżenie

Minusów brak oprócz faktu że już go nie dostane w tej formie po zmianie szafy Bell

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić pampelinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Ma ładny odcień(choć po chwili ciemnieje mi to nie przeszkadza,bo wciąż stapia mi się ze skórą-ale bladzioszki dajcie mu chwilę nim wybierzecie odcień!). Lekka formuła, nie podkreśla moich częstych suchych skórek, naturalny efekt i po przypudrowaniu długo się utrzymuje-bez pudru jakoś nie utrzymał się długo. Ma bardzo przystępną cenę. Myśle,że jest wart wypróbowania

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić martini_x1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena =/= jakość; mój hit
  • Kupiłam na podstawie pozytywnych opinii i się nie zawiodłam. Próbowałam różnych droższych podkładów, a ten jako opcja budżetowa zdecydowanie się sprawdził. Nałożony palcami na krem świetnie się rozprowadza; w przypadku tłustej cery utrwalony pudrem transparentnym jest dość trwały; wymaga poprawek w ciągu dnia, jednak jest to cena jaką jestem w stanie zapłacić za dobry odcień, który nie ciemnieje i za nie pogarszanie stanu skóry. Mam zamiar kupić następny, bo kończę swoją pierwszą tubkę (świetnie się go z niej wydobywa!), ale może spróbuję czegoś innego tej firmy, bo do tej pory mnie nie zawiodła.

+ dobrze kryje
    + nie pogarsza stanu skóry
    + rozświetla
    + nie ciemnieje
    + nie rozwarstwia się
    + wydajny

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić dysphoric za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • + kryje drobne niedoskonałości
    + delikatnie rozświetla
    + nie zatyka porów
    + po przypudrowaniu całkiem nieźle się trzyma
    + nie spływa, przez prawie cały dzień jest na swoim miejscu
    + piękne jasne i ciepłe odcienie
    + nie obciąża- jest lekki
    +/- kosztuje 20 zł
    +/- średnio wydajny

Ogólnie super produkt dla młodej cery!

Używam tego produktu od: 2 mc

Chcesz pochwalić anna_metal_invader za czytelną i pomocną recenzję?
  • obecnie nr 1
  • Odczucia mam bardzo podobne, co w przypadku Illumi - może tylko odcień wydaje mi się lepszy, bo ciut jaśniejszy i bardziej żółty [niż najjaśniejszy Illumi]. Może to kwestia odrobinę lżejszej konsystencji? W każdym razie pozostałe właściwości - równie dobre.

Nawilżenie idealne bez kremu pod spodem, trwałość po przypudrowaniu bardzo dobra, użycie korektora konieczne tylko w trybie zombie. Nie ciemnieje, nie znika z twarzy. Nie zatyka, nie przesusza, nie robi nic czego bym sobie nie życzyła. Po prostu naturalnie i ładnie wygląda.

Dodatkowy plus za niską, bardzo przyjemną dla kieszeni kolorówkofila cenę i "neutralną" szatę graficzną. Mam słabość do prostoty, bieli i czerni w kosmetykach do makijażu.

Używam tego produktu od: drugi miesiąc, plus minus
    Ilość zużytych opakowań: wykańczam pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Bellatrix za czytelną i pomocną recenzję?
  • zasłużona piąteczka! KWC
  • Do wystawienia sprawiedliwej oceny poczekałam z wykończeniem pierwszej tubki. Kupiłam ją po świętach, więc produkt przy codziennym stosowaniu starczył mi na 3miesiące. Przez ten czas ani konsystencja ani odcień się nie zmieniły.

Moja cera jest sucha, naczynkowa. Od czasu do czasu pojawiają się u mnie niedoskonałości. No i dodatkowo jestem bardzo blada, więc miałam obawy czy najjaśniejszy odcień nie będzie za ciemny. Krem odrobine ultenia się po wydostaniu z opakowania, widze to na ręce, jednak na twarzy idealnie się stapia z cerą. Dwie warstwy dają mi wystarczające krycie, na niespodzianki mam kamuflarz. Delikatnie przypruszony pudrem wykończeniowym trzyma się spokojnie 8-9h w pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu. Nie schodzi plamami i nie poskreśla suchych skórek. Skóra wygląda naprawde bardzo zdrowo. I to wszystko za 15zł!
    Kosmetyk ten kupiłam mojej mamie która nigdy się nie maluje, użyty w niewielkiej ilości dodaje jej skórze blasku. Kupiłam również przyjaciółce, która ma suchą skorę i widoczne blizny po mocnym trądziku z młodości. I jest zachwycona, jak pojawi się w Polsce napewno się zdecyduje na zapas.

Podsumowując: Moje kosmetyczne odkrycie. Używałam wiele podkładów/kremów bb i cc z różnych półek cenowych, ale ten kremik za takie pieniądze przerósl moje oczekiwania. Troszke długo się wchłania, ale Jego umiejętne nałożenie, odczekanie i utrwalenie dają mi piękny makijaż nawet na wieczorne wyjście. Polecam i mam nadzieje że nie zniknie z rynku, bo ostatnio szafy bell są wyprzedawane w drogeriach

Używam tego produktu od: 3mc

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić kalka088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec na cieplejsze dni
  • Jest to mój pierwszy krem CC ,ktory pokochałam . Jest leciutki , prawie niewidoczny na twarzy .

Plusy:
    - twarz wygląda naturalnie
    -niewyczuwalny
    - ładnie wyrównuje koloryt
    - nawilża
    -miły zapach

Minusy:
    - konsystencja bardzo wodnista , przy nakładaniu należy użyć gąbeczki aby nie powstały smugi

Używam tego produktu od: Od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Połowa

Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1 !!!
  • Nie mam idealnej cery dlatego zawsze używałam kryjących podkładów + puder. Jednak czułam, że to trochę za dużo i chciałam znaleźć delikatny kosmetyk, który jednak upora się z ukryciem niedoskonałości. Kupiłam go "na próbę" nie oczekując zbyt wiele. Jednak efekty przeszły moje oczekiwania bo jest na prawdę świetny! Radzi sobie z kryciem niedoskonałości, wyrównuje koloryt, a twarz nabiera świeżego wyglądu. Wybrałam kolor 020 nude i na moją bardzo jasną cerę jest idealny. Nie potrzebuje już pudru ponieważ zapewnia matowe wykończenie. Sprawia wrażenie jakby go nie było, a mimo to świetnie kryje niedoskonałości. Uważam, że jest świetny!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić wer11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie 2015 roku
  • W końcu odkryłam to, czego szukałam. Idealne połączenie kremu i podkładu. I ten skład niczego sobie. W przystępnej cenie mam:

*delikatne nawilżenie;
    * podkład'
    * brak efektu maski
    * doskonałe krycie;
    * nie jest tłusty

Chcesz pochwalić KarinaO22 za czytelną i pomocną recenzję?