Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Powiększ Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Zgłoszony przez LaureIthil

Kompleksowy fluid upiększający CC Cream Smart Make - Up dodaje szarej, zmęczonej i matowej skórze energii i blasku, znacznie poprawiając jej wygląd. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze zdrowo wyglądający odcień.
Niezwykle lekka i nietłusta formuła fluidu idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając naturalny makijaż i świeży efekt przez wiele godzin.
Ten sprytny fluid nie tylko upiększa Twoją cerę ale jednocześnie chroni ją i dba o jej kondycję! Zawiera kompleks specjalnie wyselekcjonowanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego i morskiego (żeń-szeń, kasztanowiec, lipa, morski glikogen), który zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• Nie dla cery tłustej.
  • +:
    -Nie kryje aż tak zle jak myślałam.
    -Nie uczula/zapycha.
    -ładne opakowanie.
    -ładnie wygląda(niestety u mnie przez 2 h)
    -Mam tłustą skóre ,po 2h świece się bardzo
    -lepie sie.
    -znika z obszarów brody i nosa.

Uważam że podkład nie jest zły,poprostu nie pasuje do mojej skóry,ładnie wyglada,nie świece sie przez 2h.U mojej siostry z suchą skóra sprawdza się świetnie,myśle że posiadaczki normalnych/suchych cer powinny zwrócić na niego uwage.

Używam tego produktu od: 1m
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić cryangels za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kremo-podkład
  • Jeden z bardzo nielicznych kosmetyków kolorowych, który zakupiłam ponownie A zrobiłam to dlatego, że:

- cena jest korzystna;
    - krycie jest dla mnie wystarczające - zazwyczaj nie potrzebuję go prawie wcale, tyle żeby wyrównać koloryt, a tak to ten podkład łączy się dobrze z innymi mocniej kryjącymi;
    - nie warzy się, schodzi z twarzy po paru godzinach, ale równomiernie i bez placków (jeśli cera nie jest przesuszona);
    - nie widać go za bardzo, jest naturalny;

Minusy:

- najjaśniejszy kolor jest za ciemny;
    - widać go na suchych miejscach na twarzy, gdzie łuszczy się skóra, na "suchych plackach".

Używam tego produktu od: 3 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1, zaczęłam 2

Chcesz pochwalić taliena za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny uwagi
  • Może zacznę od tego, że mam jasną i bardzo wrażliwą skórę, problematyczną, suchą i szukałam czegoś, co odciążyłoby trochę moją twarz. Do tego kosmetyk nadał się świetnie!

+nawilżający
    +skóra bardzo przyjemna w dotyku (aksamitna)
    +nie podkreśla suchych skórek
    +nie zatyka, ani nie powiększa porów
    +twarz wygląda na wypoczętą
    +dodaje ładnego, zdrowego koloru

-niezbyt dokładne krycie, chociaż radzi sobie z zaczerwieniami
    -wydajność (rzadka konsystencja, dużo się zużywa)
    -niestety najjaśniejszy kolor nie jest wystarczająco jasny, tak jak powinien być do mojej twarzy

Używam tego produktu od: kilku dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić yavvie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale nie ideał
  • Długo szukałam jakiegoś przyzwoitego podkładu, kremu BB lub czegoś, co maskowałoby niedoskonałości, nie uczulało i nie podkreślało suchych skóek. W końcu na promocji w drogerii hebe kupiłam ten krem cc z Bell za 10,79zł.

+ całkiem przyzwoicie wyrównuje koloryt skóry
    + filtr UV
    + cena w promocji
    + dostępność
    + nie podkreśla suchych skórek
    + ładne odcienie
    + nie tworzy maski

- mało wydajny, przez 2 tygodnie zużyłam prawie półt ubki, chodź nakładam go naprawdę mało
    - słabe krycie, bez korektora się nie obejdzie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny produkt za niską cene
  • Bardzo fajny produkt za niską cene. Jest to fluid rozświetlająco nawilżający. Mam suchą skóre i ten produkt jej nie wysusza. Jedynym minusem jest to że nie trzyma się cały dzień. Ale skóra wyglada po nim bardzo naturalnie, ma średenie krycie. Można go połączyć z Revlonem color Stay. Na lato będzie idelany Mam skóre porowatą - fluid ładnie wygładza, ujednolica. Najlepoiej uzywać do pędzlem. Opakowanie - tubka, dla mnie jest OK. Polecam! Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: używam 1 opakowania

Chcesz pochwalić OnaKarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • nietrwały
  • Skusiłam się na ten produkt pod wpływem pozytywnych recenzji w KWC, a jakże. Niestety zakup okazał się nietrafiony. Krem ma przyjemną konsystencję, całkiem przyzwoite krycie, nie podkreśla suchych skórek ani rozszerzonych porów. 2-3 godziny po nałożeniu wyglada ładnie- twarz jest promienna, świeża. Niestety w trakcie dnia dość mocno ciemnieje, przez co twarz wygląda na zmęczoną i starszą niż w rzeczywistości. Kolejnym, poważnym minusem jest fakt, że produkt na mojej twarzy kompletnie się nie trzyma. Tak, tak, wiem- mam tłustą cerę, ale po 5 godzinach po tym kremie nie ma śladu. Tyle dobrze, że nie schodzi plamami Generalnie krzywdy mi nie zrobił, skóry nie zapchał ani jej nie wysuszył, ale kiepska trwałość i zmiana odcienia w trakcie dnia niestety go dyskwalifikuje.

Chcesz pochwalić MaRtUhA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • kupiłam go ze względu na słowo "antiredness" na opakowaniu i fajny żółtawy odcień - sunny. mam cerę naczynkową i liczyłam, że krem CC choć trochę to ukryje bo taka wydaje mi się powinna być m.in. jego rola. niestety ten krem nie robi nic. nic a nic nie kryje. lekko, podkreslam lekko wyrównuje koloryt cery ale i tak szybko sie potem sciera. jest gorszy od kremów BB, które są w podobnej cenie. ja dałam za niego 16zl w hebe. kiedys zużyłam kilka opakowań BB garniera z którego byłam względnie zadowolona. myślałam, że krem CC powinien mieć jeszcze lepsze działanie, a tu taka lipa. daję 1 gwiazdkę za cenę i fajny kolorek. więcej zalet nie widzę.

Ilość zużytych opakowań: nie wiem czy zużyję do końca

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • W tej cenie nie ma lepszego!!
  • Kupowanie mazidła do twarzy to wyzwanie jakich mało..
    Można oczywiście iść do Sephory, zdać się na łaskę pani specjalistki, wydać miliony monet i chodzić z twarzą wysmarowaną diorem czy innym chanelem...

A co jeśli mamy 20 zł i nie bywamy w ekskluzywnej drogerii? Ano trzeba się odrobinę postarać, wykazać się kobiecym sprytem i liczyć na dobrą promocję

Prawdziwym wybawieniem w poszukiwaniu fluidopodonego mazidła jest jednak CC Bell - mało kosztuję, jest w Hebe i Biedronce (ten sam koncern),ma świetne kolory (dla dziewczyn o cerze delikatnie opalonej przez cały rok polecam odcień sunny), rozprowadza się idealnie, nie zapycha, nie uczula, ładnie rozświetla i poprawia wygląd twarzy zimową porą.

Krycie - średnie, ale dla cer mało problematycznych to zaleta, bo nie stworzymy maski.
    Trwałość - jakieś 5 godzin.

Firmie Bell poradziłabym jednak zainwestować w opakowanie, lepsze z pompką by nie zaszkodziło.

Generalnie Garnier z serią BB możne nam co najwyżej polerować brązowe buty)

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić harosza22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie
  • Kupiłam ten podkład, bo zastąpił BB Bella, który u mnie sprawdzał się świetnie. Z pozytywnym nastawieniem wzięłam ten, ale jestem niezadowolona.

Minusy:

-nie współpracuje z moimi filtrami (próbowałam z trzema różnymi - każdy o innej konsystencji)
    -bardzo ciemnieje i to na pomarańczowo
    -podkreśla suche skórki i osadza się na meszku na twarzy
    -tworzy efekt maski
    -nie wiem, czy nie pogorszył mi stanu skóry (tego nie jestem w stanie obiektywnie ocenić - jest wiele czynników, które mogły mieć na to wpływ)
    -opakowanie (dziurka moim zdaniem jest zbyt duża i podkład nawet zamknięty brudzi nakrętkę, co zmniejsza jego wydajność)

Plusy:
    +jasne kolory

Ilość zużytych opakowań: 1/10

Chcesz pochwalić aisha_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Praktycznie od lata wpadłam w szał kupowania coraz to nowych podkładów, bb i cc kremów - ale żaden nie był w stanie sprostać wymaganiom - nie zakryły "rózowiutkich" policzków , bardzo uczuliły lub pogorszyły stan mojej i tak już wrażliwej cery. W końcu zwróciłam uwagę na szafę Bell w drogerii Hebe - cc cream od razu wpadł w moje ręce, chociaż jak zwykle z pewną obawą

Plusy:
    + nawilża (tego potrzebowałam)
    + wydajny
    + daje bardzo naturalny i delikatny efekt na twarzy, co bardzo mi odpowiada, bo nie lubię ciężkich podkładów
    + koloryt wyrównany i cera jest delikatnie rozświetlona
    + nie uczulił mnie, co baaaaardzo doceniam!!
    + cena (16,99 w Hebe)
    + ładne, wpadające w żółty kolory
    + estetyczne opakowanie

Minusik:
    - konsystencja jak dla mnie trochę zbyt rzadka, ale można to wybaczyc, bo krem sam w sobie jest świetny!
    Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 2 opakowanie

Chcesz pochwalić Megarina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na dzień
  • Moja cera wygląda po nim na wypoczętą, ładnie wyruwnuje koloryt. Krycie oczywiście nie jest rewelacyjne ale nie po to został stworzony. Idealny, gdy nie mam czasu na makijaż podkładem kryjącym, nałoże dwie cienkie warstwy i jest jak najbardziej ok. Na pewno znajdzie swoje miejsce w mojej kosmetyczce jako produkt na czarną (leniwą) godzinę . Jest dużo lepszy od BB.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić kamilak3434 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uniwersalny
  • Fluid kupiłam już jakiś czas temu. Produkt jest bardzo wydajny i zdecydowanie praktyczny oraz wygodny w użyciu. Działa jak krem, więc jest to kosmetyk dla leniwych ;-) Uniwersalny, na każdą porę i okazję. Świetnie nadaje się do skóry, która nie jest szczególnie problematyczna, wtedy nie trzeba używać ani oddzielnie kremu, ani podkładu. Produkt zaspokaja wszystkie moje potrzeby ;-)
    + skóra wygląda bardzo naturalnie, zdrowo, jest wygładzona, delikatna, miękka i gładka
    + krem nawilża, a podkład lekko kryje - świetne połączenie
    + kosmetyk nadaje skórze blasku, ożywia ją
    + nie podrażnia skóry
    + korzystna cena!
    Mały minus za konsystencję, którą jednak trzeba umiejętnie wklepać. Nie da się tego zrobić na szybko, trzeba uważać z ilością, aby efekt był naprawdę naturalny

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić miodowatwarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wporzo.
  • Jest w porządku, ale ja go używam zazwyczaj pod korektor i puder, więc nie mam zbyt dużych wymagań.

Gdy nakładam go samodzielnie twarz się bardzo lepi i świeci - jest bardzo tłusty, a ja mam jeszcze cerę tłustą, więc wygląda to źle... Poza tym nie kryje zbyt dobrze.
    Ale co jest dla mnie najważniejsze to to, by mnie nie zapychał (i nie zapycha ) to by miał jasny odcień i by nie tworzył smug i nie robił efektu maski - bo z pudrem wyglądałoby to tragicznie. Ja się na tym nie znam, ale podobno skład jest nie do końca OK dla naszej skóry. No i cena jest średnia, bo płacę za niego 19-20 zł, a bywały tańsze.... Tylko znaleźć coś w tym odcieniu co nie zapycha graniczy z cudem. Podsumowując, nie jest to ideał, nadal szukam tego jedynego, który będzie krył niedoskonałości, nie będzie zapychał, będzie dopasowywał się do koloru karnacji i będzie w atrakcyjnej cenie.. Achhh... marzenia...

Jeśli nie macie problemów ze skórą i nie macie tłustej cery lub używacie na podkład puder matujący - mogę wam go polecić, mi krzywdy nie zrobił, a mam naprawdę wrażliwą, "po przejściach" cerę i muszę baaaaaardzo uważać na kosmetyki.

Chcesz pochwalić Agatha123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny! Jak na razie nr1 ;D
  • Kupiłam na początku roku szkolnego, skusiły mnie pozytywne opinie na wizażu. Potrzebowałam czegoś lekkiego, co nie zapcha mojej mieszanej cery - no i się nie zawiodłam!
    Plusy:
    +cena
    +wydajność
    +przyjemna konsystencja, dobrze sie rozprowadza
    +wygodne opakowanie
    +nie zapycha
    +ładnie wyrównuje koloryt i nadaje promienny wygląd mojej jasnej cerze
    +zapach całkiem ładny

Minusy:
    - ściera się, ale może to normalne jak się maca łapskami po twarzy w ciągu dnia, albo przejedzie niechcący szalikiem czy czymś.
    -kryje niezbyt dobrze, ale od tego są inne specyfiki ;D

Ogólnie oceniam bardzo dobrze, szukam teraz czegoś innego, ale na pewno będę chętnie powracać

Używam tego produktu od: ok.5 miesięcy

Chcesz pochwalić Maniaczka_16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny - zdetronizował Bourjois healthy mix
  • Genialny produkt Bell, bez którego ostatnio nie wyobrażam sobie makijażu. Uwielbienie dla niego zachęciło mnie tez do zakupu innego "wynalazku" Bell, podkładu LadyCode w Biedrze odebrał tytuł mojego kWC Healthy mixowi, ktory mial jednak nie tak piekny odcien, i nie nakladal sie az tak dobrze.

Ale do rzeczy - za co kocham ten akurat podkład (moze i nazywa sie krem CC, ale co tam marketing sobie wymysli, BB, CC czy inne mało mnie rusza):

+ NIE ZAPYCHA - a jak ktos pięknie napisał przy ocenie innego ksometyku: "zapycha mnie nawet myślenie o zapychaniu"

+ kolory dla ludzi z tej szerokości geograficznej w moim przypadku 021 natural, piekny, neutralno-chlodny kolor, nie żólty, nie różowy, wkomponowuje się pieknie

+bezproblemowa aplikacja - tak, za to tez kocham, można się umalować niemal na ślepo rano, wcierając to to jak krem, i na pewno bedzie ok.

+ lekki, żadnej maski, nie odcina się, bardzo naturalny efekt

+ znika równomiernie, bez łatek, ciapek, nie warzy się

+ spokojnie mozna stosowac bez kremu pod spód więc wniosek: jakoś musi pielęgnowac

+ fajna kremowa konsystencja

+ wygodna i lekka tubka ktorą chetnie wrzuce do kosmetyczki (szklanych pompkowych opakowan nigdy nie targałam, plastikowe prędzej)

+bardzo miła cena -regularna 20 zl, promocja ok.15.

i zeby nie bylo tak różowo:

- z nalepki z kolorem na tubce wytarl sie napis, wiec gdyby nie pamiec nie wiedzialabym ktory kolor kupic znowu

-opakowanie 30 gramów, czyli dostajemy mniej niż 30 ml jak w większosci podkładów

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić queerkate za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobry
  • bardzo byłam ciekawa tego produktu,bo producent sporo naobiecywał i podzielam jego opinie.
    Mam odcień nude,który jest jaśnijszy niż zwykle używam

+ładnie stapia się ze skórą,wogóle go nie widać
    +bardzo delikatny zapach
    +niska cena (ja dałam 12zł)
    +matuje
    +dośc długo się utrzymuje
    +skóra jest promienna i zdrowa

-kiepskie krycieUżywam tego produktu od: 1miesiącaIlość zużytych opakowań: troszkę 1

Chcesz pochwalić J-e-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • kupiłam ten produkt jako coś nowego w kosmetyczce. coś czego zwykle nie używam- lekki rozświetlający krem tonujący. nie powiem, że to zły produkt, absolutnie nic z tych rzeczy. po prostu takie produkty najwidoczniej nie są mi przeznaczone.
    ale przy cerze normalnej sprawuje się nieźle. stąd też oddałam go pod opiekę koleżance
    myślę, że produkt warto przynajmniej przetestować. i ocenić samemu.

minusy
    -gama kolorystyczna. wybrałam najjaśniejszy odcień. mimo ładnego wtapiania się, niestety był nieco przyciemny. i taki żółtawo-pomarańczowy. w każdym razie sprawił, że cera wyglądała nieświeżo
    -połysk. zbyt dużo. nawet po przypudrowaniu
    -słabiutkie krycie. co najwyżej delikatnie wyrównuje koloryt skóry
    -brak filtrów przeciwsłonecznych
    -właścicielki cery mieszanej w kierunku tłustej nie szukające efektu 'glow' niekoniecznie będą zachwycone

plusy
    +przyjemna konsystencja
    +dobre wtapianie w cerę
    +rozpromienia cerę
    +nie tworzy maski
    +brak smużenia przy nakładaniu
    +całkiem długo się utrzymuje na twarzy
    +zapach
    +nie zapycha (mnie

Używam tego produktu od: niedługo
    Ilość zużytych opakowań: 1/kilka użyć

Chcesz pochwalić petroniuszowna za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo na tak
  • kupiłam po przeczytaniu fali pozytywnych komentarzy i nie zawiodłam się mam cerę mieszaną, bez większych problemów, podkładów, kremów tonujących itp. nie używałam baardzo długo.

krem bardzo ładnie wyrównuje koloryt, jego krycie określiłabym jako średnie, na większe zaczerwienienia/popękane naczynka warto użyć korektora. nakładam go zawsze flat topem, idealnie stapia się z cerą i daje efekt wypoczętej buzi. wykończenie nie jest matowe (mi to nie przeszkadza), daje efekt glow. nie podkreśla suchych skórek, nie zapycha, nie wysusza bardzo przyjemnie się go używa.

właśnie zdenkowałam tubkę, którą używałam od października 2013 (nie codziennie) i na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: października 2013

Chcesz pochwalić aasixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • z chęcią zepsuję mu ocenę
  • Kupiłam w Hebe za 17 złotych z dwóch powodów
    1) dobre opinie tutaj na wizażu
    2) niska cena (chciałam zaoszczędzić, zazwyczaj kupuję Healthy Mixa lub 123 Perfect of Bourjois a 17 zł czy 60 to duża różnica.

Jestem bardzo niezadowolona:
    1. CIEMNIEJE. i to bardzo. wystarczy rozetrzeć na ręce, poczekać 5 minut, położyć kolejną kroplę znowu obok, zobaczyć różnice i krzyknąć z rozpaczy.
    Z powodu nr. 1 praktycznie nie powinnam go używać, ale testowałam przez parę tygodni.

Plusy
    - niezłe krycie jak na krem CC (syfki i cienie pod oczami i tak zakrywam innymi produktami)
    - nawet ok konsystencja i zapach
    - filtr
    - cena
    - opakowanie w tubce, wygodne, lekkie, itd
    - nie zapycha

Minusy
    - CIEMNIEJE
    - ma trochę syfu w składzie
    - nierówno się ściera
    - osadza się na włoskach, bliznach, skórkach
    - nie wtapia się w skórę tylko zostaje taką warstwą
    - daje nam bardzo pomarańczowy, płaski, pudrowy wygląd, twarzy wygląda na zmęczoną i brzydką. no i jest pomarańczowa. ciężko w ogóle wyjść z tym na twarzy na zewnątrz do ludzi.

Nie robi absolutnie nic, co powinien robić krem bb czy cc. Nic z tego, co obiecuje producent - upiększenie itd.
    Ja lepiej wyglądam bez makijażu czy z samym pudrem na twarzy niż z tym czymś.

Porażka. Zużyję pewnie wiosną po wymieszaniu z balsamem na nogi :P
    Wróciłam grzecznie do Bourjois jak syn marnotrawny. Przynajmniej dużo kasy nie straciłam.

Poniżej zdjęcie, niestety lepszego nie mogłam zrobić, jak ciemnieje kolor 021 natural. Po lewej nałożyłam, po prawej jest już wyschnięta pomarańcza.

Używam tego produktu od: w sumie to nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno ledwo naruszone

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić senioritka za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Nie ma się do czego przyczepić. Mam cerę suchą i jak najbardziej u mnie się sprawdza. Jest lekki, lekko kryjący, nie zapycha, idealny na codzień. Jak ktoś potrzebuje mocnego krycia poleciłabym typowy podkład kryjący. Do codziennego użytku- TAK, na wyjście, imprezę- NIE.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić moniek za czytelną i pomocną recenzję?
  • zleży dla kogo
  • Szukałam czegoś lżejszego na zapchaną po podkładzie z inglota cere całkiem, CC to mój pierwszy lżejszy podkład. Potrzebuje także krycia bo przez przebarwienia skóra mojej szyji jest jaśniejsza niż twarzy. Stosuje do niej korektor i puder

+leciutki, czuć że nie nakładam na twarz czegoś obciążającego
    +kolor nude naprawde jasny, zakrywa moje przebarwienia
    +jako0ść odpowiada cenie
    +myślę że dla dziewczyn z lepszą cerą będzie okej
    +z korektorem i puderm jest zadowalajacy dla kogos z cera problemową
    +daje naturalny efekt dzieciecej cery

-świeci się nakładany samodzielnie absolutnie nie matowi
    -nie zakrywa pękających naczynek
    -czasem twrazy na twarzy powłokę niewnika w cerę tyko osadza sie na niej nie wiem dlaczego tylko kilka razy to zauważyłam
    -nie dla cery problemowej

Nie kupię go już ze względu na stan moej cery gdy się polepszy kto wie może powrócę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ostatniakromkachlebu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Fajny produkt dla cer bezproblemowych albo takich, którym nie zależy na mocnym kryciu.
    Jest bardzo lekki. Co najważniejsze, zupełnie nie męczy skóry. Myślę, ze spełnia obietnice producenta w kwestii pielęgnacji cery. Nie podrażnia. Ożywia skórę. Nie zapycha - to bardzo ważne. Nie matuje, ale nie jest matujący.Trwały - przynajmniej u mnie. Lubię go używać i na razie nie chce mi się szukać nowego. Fajne, poręczne opakowanie. Wydajny.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić WERONIKA13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne rozwiązanie na co dzień
  • Byłam bardzo ciekawa tego produktu, już raz miałam do czynienia z kremem CC z Max Factor i to zdecydowanie nie był kosmetyk dla mnie. Fluid upiększający Bell kupiłam w Hebe z 40 % off i zapłaciłam za niego niecałe 10 zł, więc za tą cenę nie oczekiwałam spektakularnych efektów. Wybrałam odcien 020 Nude, który świetnie dopasował się do kolorytu mojej cery. Zależało mi przede wszystkim na niwelowaniu zaczerwienień oraz lekkiej konsystencji. Nie nastawiałam się na duże krycie, ponieważ od tego są typowe podkłady long lasting. Szczerze to pozytywnie się rozczarowałam, ponieważ dla mnie to idealny kosmetyk na co dzień.

Na plus:
    - idealny odcień dla jasnej cery, bez różowych tonów
    - nie podrażnia, nie uczula
    - ładnie wtapia się skórę, nie zauważyłam, aby oksydował w ciągu dnia
    - przyjemna aplikacja, bez smug i zacieków
    - ładnie odświeża skórę
    - bardzo wydajny

Ogólnie polecam do cer normalnych i suchych, moja jest mieszana, ale lekko przypudrowany trzyma się cały dzień. Właściwości kryjące nie są powalające, ale jak już wspomniałam, to nie jest kosmetyk o takich właściwościach. Uwielbiam go używać na co dzień, ponieważ nie lubię uczucia, że mam podkład na twarzy. Myślę, że sięgnę po niego jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić rita_hayworth za czytelną i pomocną recenzję?
  • potrzebuje czasu
  • To podkład, którego trzeba się nauczyć używać. Na początku wydawał mi sie niesamowicie plynny, miałam wrażenie, że nic nie kryje i że pozostawia tłustą warstwę. Z czasem bardzo go polubiłam, dość długo się trzyma, ładnie stapia się ze skórą, jest lekki, nie tworzy efektu maski, a kolor nude jest idealny dla jasnych cer. Kolorystyka to też ogromny plus podkładu, gdyż nie wiedzieć czemu w Polsce, gdzie większość kobiet jest dość blada, ciężko znaleźć odpowiedni podkład, gdyż większość odcieni przystosowana jest raczej dla kobiet z południa Europy.
    Ogólnie polecam, szczególnie osobom z normalną i suchą cerą, jest tani i dostępny w Drogerii Natura, chociaż jak mówiłam, na początku może nie zachwycić. Odradzam natomiast osobom z tłustą cerą

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olaztrola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • + ładnie się wchłania
    + cena (17zł)
    + wybór odcieni (od jasnego o 20 do ciemniejszego o 23)
    + nie tworzy efektu maski
    + utrzymuje się jak na krem upiększający długo (6-7h bez poprawek)
    + krycie

- dostępność (musiałam się naszukać w drogeriach)
    - pojemność (najlepiej gdyby był w 500 ml opakowaniach )
    - wydajność

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 3 opakowania

Chcesz pochwalić MakeUpIsMyLife za czytelną i pomocną recenzję?