Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Powiększ Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Zgłoszony przez LaureIthil

Kompleksowy fluid upiększający CC Cream Smart Make - Up dodaje szarej, zmęczonej i matowej skórze energii i blasku, znacznie poprawiając jej wygląd. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze zdrowo wyglądający odcień.
Niezwykle lekka i nietłusta formuła fluidu idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając naturalny makijaż i świeży efekt przez wiele godzin.
Ten sprytny fluid nie tylko upiększa Twoją cerę ale jednocześnie chroni ją i dba o jej kondycję! Zawiera kompleks specjalnie wyselekcjonowanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego i morskiego (żeń-szeń, kasztanowiec, lipa, morski glikogen), który zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• Za tę cenę rewelacja
  • Na wstępie zaznaczę, że zarówno szata graficzna, jak i formuła bardzo przypomina mi znany krem cc z dużo droższej firmy Bourjois. Jest tak samo lejący, tak samo ma produkt ma przyjemne krycie, a cena jest 2-3 razy niższa. No i jest to kosmetyk naszej rodzimej marki, a wszystko co polskie należy wspierać. A tak serio to jest to bardzo przyjemny fluid, dosyć rzadki, lejący, przez co moim zdaniem dosyć wydajny. Polecam trzymać tubkę do góry nogami, bo podczas odkręcania nakrętki produkt może nam niespodziewanie wypłynąć i narobić szkód. Na plus opakowanie (mięciutka tubka z dokładnym, wąskim dziubkiem), jesteśmy w stanie przeciąć i zużyć wszystko. Cena również niewygórowana, b ok. 20zł (w promocji płaciłam 15zł). Posiadam kolorem nr 20 \'nude\' i jest to ładny, jasny beżyk (bez żadnych różowych czy żółtych tonów). Nie powodował u mnie wysypu nedoskonałości, nie zapychał mi porów, nie pokreślał również suchych skórek. Ubolewam jedynie nad wycofaniem tego produktu no i z dostępnością produktów Bell również mam problem w swoim mieście. No cóż, może kiedyś skusze się na poprawioną wersję hipoalergiczną, o ile uda m isię ją gdziekolwiek dorwać.

Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja zalety

• Naturalny efekt
  • Lubię kremy bb i cc, zwłaszcza latem, lub w takie dni kiedy chcę, aby mój makijaż ograniczyć do minimum i zależy mi na lekkim i naturalnym wyglądzie. I ten krem taki efekt zapewnia, dla mnie zastępuje podkład, jednocześnie nie obciążając cery. Używałam go zeszłej wiosny i latem i też wczesną jesienią. Miałam kolor ciemniejszy.

Zalety:

-tak jak już wspomniałam zastępuje podkład, ma średnie krycie, daje półmatowy efekt, buzia wygląda naturalnie i świeżo. Dla problematycznych cer nie polecam, jeżeli potrzebujecie mocnego krycia to się nie sprawdzi. Ale na normalnych i mieszanych jak i suchych jak najbardziej, bo jak na krem CC ma całkiem zaskakujące krycie
    -rozprowadza się gładko i równomiernie, nie pozostawia plam
    -ma konsystencję dosyć gęstego kremu
    -ładnie wtapia się w skórę i przystosowuje się do odcienia, nr ciemniejszy sprawdził się przy lekko opalonej skórze, ważne jest też to że krem nie ma pomarańczowych podtonów
    -nawilża, ale nie przetłuszcza
    -u mnie trzyma się około 8 godzin bez poprawek

Polecam ten krem osobom, które chcą wyrównać koloryt, przykryć zaczerwienienia i drobne niedoskonałości, a jednocześnie nie chcą czuć \'\'tynku\'\' na twarzy

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt dla niewymagającej cery
  • Świetny produkt na lato, delikatnie kryje i daje efekt matu, aczkolwiek krótkotrwały, kupiłam go kiedyś do testowania, myślę, że jeszcze do niego wrócę.

+ cena ( ok 20 zł)
    + różnorodny kolorystycznie
    + neutralne kolory ( ani pomarańczowe, ni różowe czy żółte)
    + lekki
    + delikatnie matujący, ale nie wysuszający

- nie daje większego krycia, zakrycie delikatne zaczerwienienia
    - odpowiedni raczej dla cery normalnej, czy suchej, mieszana i tłusta muszą wspomóc się pudrem

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Chcesz pochwalić soulorn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Lekki fluid który wyrównuje koloryt cery, od taki na co dzień. Plus za gamę kolorów, bo nawet taki bladzioch jak ja znalazł swój odcień, no i za cenę - jest ok.
    Dość dobrze się trzymał i nie spływał nawet przy wysokich temperaturach. Jednak przy mojej mieszanej cerze strefa T świeciła mi się po 2óch godzinach od nałożenia. W ruch szedł wtedy matujący puder.

Ilość zużytych opakowań: Jedno, prawie całe

Chcesz pochwalić rudzia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Bardzo lekki fluid, taki na lato. Słabo kryje, nadaje naturalny efekt i to jest fajne. Natomiast kompletnie nie nadaje się do cery przetłuszczającej - niezależnie jakiego kremu użyłam pod lub nawet bez kremu, fluid ten sprawiał, że twarz świeciła się okropnie już po niecałej godzinie. Dlatego z tego powodu nie polecam, chyba, że ktoś ma normalną cerę.

Chcesz pochwalić akurat za czytelną i pomocną recenzję?
  • naturalny
  • świetny podkład/krem na cieplejsze pory roku, wtapia się w cerę jak żaden inny podkład czy krem bb/cc dotychczas wypróbowany przeze mnie, do tego ładnie rozświetla cerę, nawilża. jeżeli chodzi o krycie, to jest dla mnie wystarczające - nie zakrywa większych przebarwień czy ciemniejszych plamek, ale dziwnym trafem ostateczny rezultat daje tak piękny i naturalny efekt, że aż nie ma się ochoty robić większej machy na twarzy. natomiast poziom tego "wyrównania cery" mocno zalezy od odcienia - mam odcień 020 i 021, te drugi daje ładniejsze pokrycie i końcowy efekt, zapewne ma więcej pigmentu. trzyma się przyzwoicie, w ciągu dnia schodzi równomiernie, co mi się podoba. nakładam go na bazę w postaci kremu, ale sam też daje radę. bardzo polecam, mój niezbędnik

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 zaczęte

Chcesz pochwalić bbabaluu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalnie
  • Zakupiłam produkt w promocyjnej cenie. Pomimo dłuższego czasu użytkowania dalej nie mam wyrobionego twardego zdania odnośnie podkładu. Fajna konsystencja zamknięta w wygodnej tubie. Podkład ładnie rozprowadza się na buzi. Jeśli chodzi o krycie to zdecydowanie nie jest jego mocną stroną, jednak producent tego nie gwarantuje. Więc jeśli ktoś jest nastawiony na uzyskanie efektu krycia to zdecydowanie nie polecam, ponieważ będzie głęboko rozczarowany. Produkt świetnie ujednolica koloryt. Jest lekki, idealnie nadający się na letnie dni. Dość długotrwały, z pewnością wydajny.

Używam tego produktu od: od 3 tygodni

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialnyyyyyy
  • Produkt jest genialny. Kupiłam go pod wpływem recenzji w internecie i na KWC. Oceniam kolor 022 Beige. Jak na moją lekko opaloną skórę wygląda bardzo dobrze, uczucie jak po healthy mix w wyjątkowo niskiej cenie. Kupiłam po promocji za 10 zł. Szkoda tylko że go właśnie wycofali na rzecz Bell Hypoallergenic. Mam nadzieje że te nowe produkty CC będą dorównywać temu co mam.

A tak konkretnie :
    + kolor dopasowuje się do twarzy
    + wyrównuje koloryt skóry, ale nie zakrywa go totalnie (moje piegi nadal ładnie widoczne)
    + cena
    + wydajność
    + tubka
    + + + nawilżenie

Minusów brak oprócz faktu że już go nie dostane w tej formie po zmianie szafy Bell

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić pampelinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Ma ładny odcień(choć po chwili ciemnieje mi to nie przeszkadza,bo wciąż stapia mi się ze skórą-ale bladzioszki dajcie mu chwilę nim wybierzecie odcień!). Lekka formuła, nie podkreśla moich częstych suchych skórek, naturalny efekt i po przypudrowaniu długo się utrzymuje-bez pudru jakoś nie utrzymał się długo. Ma bardzo przystępną cenę. Myśle,że jest wart wypróbowania

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić martini_x1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena =/= jakość; mój hit
  • Kupiłam na podstawie pozytywnych opinii i się nie zawiodłam. Próbowałam różnych droższych podkładów, a ten jako opcja budżetowa zdecydowanie się sprawdził. Nałożony palcami na krem świetnie się rozprowadza; w przypadku tłustej cery utrwalony pudrem transparentnym jest dość trwały; wymaga poprawek w ciągu dnia, jednak jest to cena jaką jestem w stanie zapłacić za dobry odcień, który nie ciemnieje i za nie pogarszanie stanu skóry. Mam zamiar kupić następny, bo kończę swoją pierwszą tubkę (świetnie się go z niej wydobywa!), ale może spróbuję czegoś innego tej firmy, bo do tej pory mnie nie zawiodła.

+ dobrze kryje
    + nie pogarsza stanu skóry
    + rozświetla
    + nie ciemnieje
    + nie rozwarstwia się
    + wydajny

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić dysphoric za czytelną i pomocną recenzję?