Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Powiększ Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Zgłoszony przez LaureIthil

Kompleksowy fluid upiększający CC Cream Smart Make - Up dodaje szarej, zmęczonej i matowej skórze energii i blasku, znacznie poprawiając jej wygląd. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze zdrowo wyglądający odcień.
Niezwykle lekka i nietłusta formuła fluidu idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając naturalny makijaż i świeży efekt przez wiele godzin.
Ten sprytny fluid nie tylko upiększa Twoją cerę ale jednocześnie chroni ją i dba o jej kondycję! Zawiera kompleks specjalnie wyselekcjonowanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego i morskiego (żeń-szeń, kasztanowiec, lipa, morski glikogen), który zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• Zaskakująco dobry i tani podkład
  • Używałam wielu podkładów, ale ten okazał się jednym z najlepszych. Kupiłam go przypadkiem na promocji w Naturze i okazał się strzałem w dziesiątkę. Mam najjaśniejszy odcień, który prawie idealnie stapia się z moją skórą, całkiem nieźle kryje i matuje na długo. Jak przystało na krem CC jest lekki i nie zatyka porów. Jakiś specjalnych właściwości pielęgnujących nie zauważyłam, ale nie jest to dla mnie aż tak ważne. Ze względu na niską cenę i fajny efekt na pewno kupię go ponownie.

Chcesz pochwalić miserablegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • znośny
  • Zakupiłam go latem w naturze, cenowo wychodzi średnio jak za tego typu jakość. Składowo prezentuje się bardziej jako baaardzo lekki podkładzik z kilkoma dobrymi nawilżaczami. Dla osób, które zaczynają przygodę z mejkiem oraz osób z idealną cerą tego typu drogeryjny krem cc czy też bb dd i te inne cuda będą w sam raz.
    Fluid ma treściwą konsystencję, ale jest lekki i takie też ma krycie, nie zapycha skóry, na lato w sam raz, ale niedoskonałości niestety nie zakryje nawet w najmniejszym stopniu. Po prostu wyrównuje koloryt i nadaje jej zdrowszy odcień i tyle. Dużym plusem jest gama kolorystyczna, nawet bladziochy znajdą odpowiedni odcień, ja używałam 021 natural. Ogólnie kolorystyka jest naturalna, nie wiem jak z najjaśniejszym odcieniem ale spoglądając na testery odniosłam wrażenie, że nie maja ani zbyt dużo różowych czy też żółtych tonów, kolory są bardziej beżowo neutralne.
    Nie kupię go ponownie, bo dla mnie taki kosmetyk to po prostu strata kasy, nawet latem kiedy coś wyskoczy chce się użyć czegoś lekkiego, ale co da rade zakryć chociaż trochę zaczerwienienia, krostki itp ten fluid nie daje rady, jedynie gdy skóra jest w bardzo dobrym stanie można go spokojnie użyć i lekko przypudrować. Wolę zainwestować w lepszy kosmetyk tego typu i mieć pewność, że nie będę w tym czasie obciążać nie potrzebnie skóry i wyglądać dobrze pomimo upałów.

Używam tego produktu od: lipiec i sierpień
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić kotka_76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • krzywdy nie zrobi...
  • poczatkowo mnie oczarował

idealnie się dopasował do skóry
    delikatnie krył i korygował
    rozświetlał
    a potem ...
    zauważyłam, że ciemnieje na twarzy
    i ściera się niemiłosiernie

rozstaliśmy się

Używam tego produktu od: kilku mc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zijan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy fluid jaki miałam! Ideał!
  • Plusy:
    -utrzymuje sie od rana do wieczora,co kilka godzin używam tylko pudru transparentnego.
    -nie sciera sie,nie ukazuje porów,wręcz przeciwnie-ukrywa
    -świetny kolor (jestem bardzo blada,a kolor najjaśniejszy jest idealny dla mnie)
    -lekki,o wiele lepszy niz ciezkie podklady
    -neutralny zapach
    -miła konsystencja,łatwo i szybko sie rozprowadza
    -ukrywa zaczerwienienia bardzo dobrze
    -ukrywa cienie pod oczami
    -z pudrem uzyskuje wspaniale wykończenie makijazu i idealna,nieskazitelna cerę!

Minusy:
    BRAK

Ilość zużytych opakowań: 1 i połowa 2

Chcesz pochwalić aheartbreak za czytelną i pomocną recenzję?
  • do stosowania na szybko idealny!
  • Dawno miałam ochotę na jakiś krem BB lub CC z bell bo są zachwalane tutaj na wizażu. Po zastanowieniu wybrałam jednak cc choć bb nadal mnie kusi ale nie ma go w mojej naturze
    co mogę powiedzieć o CC?
    Z ciekawości zrobiłam kiedyś teścik na ręce w którym wzięły udział: CC bell, 123 bourjois, affinitone, Pierre Rene Advanced Lift wszystie w najjaśniejszych kolorach. CC nie oksyduje - nie ciemnieje nawet po dłuzym czasie. Co do reszty to ech...szkoda gadać. Więc brak ciemnienia to jego pierwsza zaleta.
    Łatwo się rozprowadza. Jest miło kremowy.
    Cera po jego zastosowaniu jest ujednolicona, gładsza i mimo tego że nie jest nawet średnio kryjący wygląda o niebo lepiej niż po użyciu niejednego podkładu!
    Nie trzyma sie długo i trzeba go dokładać więc ja stosuję go w dni kiedy mam ładną cerę i nie potrzebuję maskowania a jedynie delikatnego upiększenia.
    Ja go pudruję by troszkę dłużej trwał bo w ciągu dnia nie mam czasu i ochoty na poprawki.
    Polecam dla młodych cer. Na pewno będą po nim lśnić zdrowiem. Jest to jakaś alternatywa dla podkładów ale tylko dla osób z mało problematyczną cerą.

edit: dodałam zdjęcia odcienia uzywanego przeze mnie nude.CC to ta pierwsza plama jest jasny i żółtawy.dla porównania BB bell też nude ale odcień neutralny w kierunku różowego,ale co ciekawe wtapia się lepiej niż CC

Używam tego produktu od: miesiąc, może trochę dłużej.
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić goha80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Dobra cena,
    kolor nude jest troche żółty,
    krycie zerowe,
    bardzo rzadki, wręcz wylewa się z opakowania,
    jednak opakowanie jest higieniczne,
    trzeba zmatowić pudrem,
    jest lekki,
    używam prawie codziennie w połączeniu z pudrem matującym.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiqq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmetyk
  • Przetestowałam całą masę CC i BB kremów od tańszych, po bardzo drogie (m.in. Bobbi Brown, Clinique, Benefit) i stwierdzam, że Bell bije ich na głowę.
    Ale żeby się nie rozpisywać, krótko i zwięźle:
    (+) krycie
    (+) trwałość
    (+) rozświetlenie (ale nie świecenie sebum czy drobinkami)
    (+) niska cena
    (+ -) dostępne kolory
    (-) czasami delikatnie oksyduje, a czasami nie - częściej utlenia się po nałożeniu palcami, pędzlem nakładałam go chyba 3 razy i ani razu nie zoksydował
    Najlepiej na mojej twarzy wygląda po przypudrowaniu i odczekaniu ok. godziny

Chcesz pochwalić _peachy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm.... jak na CC jest dobry
  • O ile w kremach BB mogę się odnaleźć, to kremy CC nie są dla mnie. Produkt Bella nie jest jednak najgorszy - ma jednak typowe dla wady dla produktów tego typu.

Krycie jest naprawdę delikatne, dla mnie zbyt słabe, coś tam jednak kryje. Kolor ok, niestety ciemnieje, acz nie tak drastycznie jak krem Kolastyny. Buzia świeci po nim naprawdę mocno, ale z pudrem daje radę. trwałość jest słaba, ściera się szybko z twarzy. Nie wysusza i nie podrażnia twarzy. Mam wrażenie, że trochę zapycha. Niezbyt wydajny, ma wodnistą konsystencję - często wylewał mi się nadmiar z opakowania (ostrożnie z dozowaniem!).

Ogółem produkt nie jest zły i sprawdzi się na suchej skórze. Nie podkreśla niedoskonałości. Ja używałam go na tzw. miasto, gdy szłam do sklepu. Na lato jest ok.

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry!
  • + przystępna cena
    + ładne, neutralne kolory
    + cudowne rozświetlenie!
    + dobre ujednolicenie, bardzo naturalny efekt
    + maskowanie porów!
    + przypudrowany śmiga cały dzień na mojej tłustej cerze
    + leciutki, nie czuć go na twarzy

- średniawe krycie
    - nie współpracuje z niektórymi kremami

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla mało problematycznej cery
  • Lekki, miły i przyjemny, jednak nie kryje prawie wcale, więc z niedoskonałościami nie da rady. Mam odcień 020. Ogromny plus za zniwelowanie różowego kolorytu cery! I właśnie tym skradł moje serce - dlatego często mieszam go z innymi podkładami, ponieważ sam ma kilka wad.

+ konsystencja,
    + nie zapycha,
    + niweluje czerwony koloryt skóry!
    + nie przesusza,
    + cena,
    + nie podkreśla suchych skórek i zaskórników,

- OKSYDUJE ;( zwłaszcza na cerze mieszanej, czyli takiej jak moja,
    - na początku delikatnie trzyma mat- później buzia zaczyna się świecić,
    - słabo kryje (ale w sumie nie o to tu chodzi),
    - szybko schodzi z buzi.

W sumie spełnia obietnice producenta, oprócz tej o utrzymaniu się przez wiele godzin - dla mnie mimo kilku wad jest świetny ze wzglądu na wyrównanie kolorytu tj. zniwelowanie różowawego odcienia twarzy, przez co bardzie zaczyna ona pasować do reszty mojego ciała w tonacji żółtawej

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Niuuniiaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij