Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Powiększ Bell, CC Cream Smart Make - Up (Kompleksowy fluid upiększający)

Zgłoszony przez LaureIthil

Kompleksowy fluid upiększający CC Cream Smart Make - Up dodaje szarej, zmęczonej i matowej skórze energii i blasku, znacznie poprawiając jej wygląd. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze zdrowo wyglądający odcień.
Niezwykle lekka i nietłusta formuła fluidu idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając naturalny makijaż i świeży efekt przez wiele godzin.
Ten sprytny fluid nie tylko upiększa Twoją cerę ale jednocześnie chroni ją i dba o jej kondycję! Zawiera kompleks specjalnie wyselekcjonowanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego i morskiego (żeń-szeń, kasztanowiec, lipa, morski glikogen), który zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• SUPER
  • + kryje drobne niedoskonałości
    + delikatnie rozświetla
    + nie zatyka porów
    + po przypudrowaniu całkiem nieźle się trzyma
    + nie spływa, przez prawie cały dzień jest na swoim miejscu
    + piękne jasne i ciepłe odcienie
    + nie obciąża- jest lekki
    +/- kosztuje 20 zł
    +/- średnio wydajny

Ogólnie super produkt dla młodej cery!

Używam tego produktu od: 2 mc

Chcesz pochwalić anna_metal_invader za czytelną i pomocną recenzję?
  • obecnie nr 1
  • Odczucia mam bardzo podobne, co w przypadku Illumi - może tylko odcień wydaje mi się lepszy, bo ciut jaśniejszy i bardziej żółty [niż najjaśniejszy Illumi]. Może to kwestia odrobinę lżejszej konsystencji? W każdym razie pozostałe właściwości - równie dobre.

Nawilżenie idealne bez kremu pod spodem, trwałość po przypudrowaniu bardzo dobra, użycie korektora konieczne tylko w trybie zombie. Nie ciemnieje, nie znika z twarzy. Nie zatyka, nie przesusza, nie robi nic czego bym sobie nie życzyła. Po prostu naturalnie i ładnie wygląda.

Dodatkowy plus za niską, bardzo przyjemną dla kieszeni kolorówkofila cenę i "neutralną" szatę graficzną. Mam słabość do prostoty, bieli i czerni w kosmetykach do makijażu.

Używam tego produktu od: drugi miesiąc, plus minus
    Ilość zużytych opakowań: wykańczam pierwsze

Chcesz pochwalić Bellatrix za czytelną i pomocną recenzję?
  • zasłużona piąteczka! KWC
  • Do wystawienia sprawiedliwej oceny poczekałam z wykończeniem pierwszej tubki. Kupiłam ją po świętach, więc produkt przy codziennym stosowaniu starczył mi na 3miesiące. Przez ten czas ani konsystencja ani odcień się nie zmieniły.

Moja cera jest sucha, naczynkowa. Od czasu do czasu pojawiają się u mnie niedoskonałości. No i dodatkowo jestem bardzo blada, więc miałam obawy czy najjaśniejszy odcień nie będzie za ciemny. Krem odrobine ultenia się po wydostaniu z opakowania, widze to na ręce, jednak na twarzy idealnie się stapia z cerą. Dwie warstwy dają mi wystarczające krycie, na niespodzianki mam kamuflarz. Delikatnie przypruszony pudrem wykończeniowym trzyma się spokojnie 8-9h w pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu. Nie schodzi plamami i nie poskreśla suchych skórek. Skóra wygląda naprawde bardzo zdrowo. I to wszystko za 15zł!
    Kosmetyk ten kupiłam mojej mamie która nigdy się nie maluje, użyty w niewielkiej ilości dodaje jej skórze blasku. Kupiłam również przyjaciółce, która ma suchą skorę i widoczne blizny po mocnym trądziku z młodości. I jest zachwycona, jak pojawi się w Polsce napewno się zdecyduje na zapas.

Podsumowując: Moje kosmetyczne odkrycie. Używałam wiele podkładów/kremów bb i cc z różnych półek cenowych, ale ten kremik za takie pieniądze przerósl moje oczekiwania. Troszke długo się wchłania, ale Jego umiejętne nałożenie, odczekanie i utrwalenie dają mi piękny makijaż nawet na wieczorne wyjście. Polecam i mam nadzieje że nie zniknie z rynku, bo ostatnio szafy bell są wyprzedawane w drogeriach

Używam tego produktu od: 3mc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kalka088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec na cieplejsze dni
  • Jest to mój pierwszy krem CC ,ktory pokochałam . Jest leciutki , prawie niewidoczny na twarzy .

Plusy:
    - twarz wygląda naturalnie
    -niewyczuwalny
    - ładnie wyrównuje koloryt
    - nawilża
    -miły zapach

Minusy:
    - konsystencja bardzo wodnista , przy nakładaniu należy użyć gąbeczki aby nie powstały smugi

Używam tego produktu od: Od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Połowa

Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1 !!!
  • Nie mam idealnej cery dlatego zawsze używałam kryjących podkładów + puder. Jednak czułam, że to trochę za dużo i chciałam znaleźć delikatny kosmetyk, który jednak upora się z ukryciem niedoskonałości. Kupiłam go "na próbę" nie oczekując zbyt wiele. Jednak efekty przeszły moje oczekiwania bo jest na prawdę świetny! Radzi sobie z kryciem niedoskonałości, wyrównuje koloryt, a twarz nabiera świeżego wyglądu. Wybrałam kolor 020 nude i na moją bardzo jasną cerę jest idealny. Nie potrzebuje już pudru ponieważ zapewnia matowe wykończenie. Sprawia wrażenie jakby go nie było, a mimo to świetnie kryje niedoskonałości. Uważam, że jest świetny!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić wer11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie 2015 roku
  • W końcu odkryłam to, czego szukałam. Idealne połączenie kremu i podkładu. I ten skład niczego sobie. W przystępnej cenie mam:

*delikatne nawilżenie;
    * podkład'
    * brak efektu maski
    * doskonałe krycie;
    * nie jest tłusty

Chcesz pochwalić KarinaO22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Kupiłam go ze względu na przystępną cenę i zawartość filtra. Uwielbiam

+ cena
    + dostępność
    + ładnie wyrównuje kolor twarzy
    + nie podkreśla suchych skórek
    + nie brudzi ubrań
    + dobrze się rozprowadza
    + nie ciemnieje na twarzy

- mało odcieni do wyboru.

Utlenił mi się w opakowaniu po 1,5 roku używania, kiedy nowy już czekał na zastąpienie starego w szafce, a stary jak na złość nie chciał się skończyć polecam dziewczynom, które nie potrzebują tynku a jedynie lekkie wyrównanie kolorytu cery

Używam od: prawie 2 lat
    Zużytych opakowań: jedno, zaczęłam drugie

Chcesz pochwalić Quiyanca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Mam najjaśniejszy odcień, jednak ze względu, że jestem dość blada czasami jest lekko za ciemny.

+dobrze się rozprowadza
    +wydaję mi się, że wydajny, jedno opakowanie starcza mi na ok. 1,5 miesiąca codziennego użytku
    +ładnie wygląda na twarzy nie robiąc efektu maski

-/+ średnie krycie

-niestety czasami ciemnieje, nie wiem czym jest to spowodowane, ale raz jest w porządku, a raz nie
    -czasami podkreśla suche skórki
    -brak jaśniejszych kolorów

Generalnie jest to najlepszy produkt jaki miałam do tej pory. Dla mojej cery, mieszanej ze skłonnościami do przesuszeń i z lekkim trądzikiem może być. Nie zakrywa wszystkiego dokładnie, trzeba użyć korektor, ale to nie jest problem. Jedyny i jak dla mnie największy MINUS, to to, że ciemnieje na twarzy. Nie robi się o cztery tony ciemniejszy, jednak widać różnicę.

Używam tego produktu od: Od trzech-czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić maja1305 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki, idealny na cieplejsze dni
  • kończę już moją pierwszą tubkę więc myślę, że czas na opinie

leciutki, nie zapycha skóry
    delikatnie nawilża
    krycie średnie, wiadomo, to tylko krem cc
    twarz wygląda świeżo, nie robi maski
    poręczna tubka którą rozcinam i wybieram do ostatniej kropli
    nie ciemnieje na twarzy

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest fajnie
  • nie wiem jednak, czy kupię go jeszcze raz, bo bardzo mało wydajny, szybko mi wyszedł, marzy mi się coś co mi wystarczy na dłużej niż chwilę ponad miesiąc. jednak kolor jest bardzo jasny co mi się podoba, na plus jest to jak wygląda na twarzy. na prawdę imponujące. nie waży się. dobrze się nakłada ( ja używam palcy). Utrzymuje się u mnie właściwie przez cały dzień.
    edt. Poleciłam go swojej mamie, i sama wróciłam do niego - kupiłam wczoraj (7marca) kolejne opakowanie. Za pierwszym razem kupiłam za 11złotych, za drugim za 16.

Używam tego produktu od: msc

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?