Eveline, Slim Extreme 4D, Intensywne serum redukujące tkankę tłuszczową

Powiększ Eveline, Slim Extreme 4D, Intensywne serum redukujące tkankę tłuszczową

Zgłoszony przez Nati2017

Intensywne serum zwalcza odkładający się tłuszcz, zwłaszcza w obrębie brzucha. Innowacyjna technologia wyszczuplająca
A SizeDown gwarantuje intensywną redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w obrębie fałdów brzusznych, powodując szybką utratę centymetrów
w obwodzie ciała, rzeźbiąc wcięcie w talii i nadając sylwetce kształt klepsydry.
Efekt 4D:
- zmniejsza obwód brzucha o 1 rozmiar*,
- wyraźnie wyszczupla,
- zwalcza cellulit,
- działa do 48 godzin.
Nowatorska formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne działające w synergii z kompleksem Intenslim wyraźnie zmniejsza obwód talii, optycznie wysmuklając sylwetkę.

Cena ok. 22zł / 250ml

• Dobry, ale jedynie podczas ćwiczeń...
  • Serum jest umieszczone w stojącej tubce o pojemności 250 ml. Jego aplikacja jest bardzo łatwa.
    Ma zamknięcie typu "klik" , a w dodatku delikatnie naciskamy tubkę i serum wydobywa się w takiej ilości jaką chcemy.

BioHyaluron Slim Complex zawierający kwas hialuronowy intensywnie nawilża, wygładza i ujędrnia. Roślinne komórki macierzyste – PhytoCellTec aktywizują osłabione i uśpione komórki macierzyste w skórze, przez co stymulują jej naturalną regenerację, co pozwala w naturalny sposób zwalczać cellulit. Kompleks Lipocell-Slim wykazuje silne działanie wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Mleczko roślinne Chufa Milk EC, algi laminara i olejek z pestek winogron odżywiają i rewitalizują naskórek.

Konsystencja serum jest typowo balsamowa. Bardzo przyjemnie pachnie. Ma kolor biały.
    Dość szybko wchłania się.

Po używaniu go przez miesiąc tuż przed ćwiczeniami, które wykonuję od jakiegoś czasu regularnie,
    moja skóra jest delikatna, nawilżona, odżywiona i bardziej ujędrniona. Przede wszystkim ładnie napina i wygładza skórę. Powiem Wam, że gdybym używała go samego, bez ćwiczeń oraz bez systematycznego jedzenia pożywnych i lekkich dań, podejrzewam, że efekt byłby mizerny. Ale Jestem upartą i zawziętą osóbką co do samej siebie, jeśli chodzi o wygląd, no i muszę stwierdzić, że serum jest naprawdę świetnym kompanem z odpowiednimi ćwiczeniami modelującymi sylwetkę. Po uporczywych ćwiczeniach i aplikacji serum skóra brzuszka jest ujędrniona, ale nie na tyle abym mogła powiedzieć, że mam zbudowaną rzeźbę na nim. Ale ćwiczę i pamiętam o aplikacji serum, więc pewnego pięknego dnia będę mogła z dumą powiedzieć o swoim brzuszku, że jest idealny i sama sobie na to zapracowałam Serum właśnie [polecam przede wszystkim takim osobom jak ja - zawziętym i aktywnie ćwiczącym swoje sylwetki, bo wtedy serum działa jak należy Dla mniej aktywnych fizycznie serum może delikatnie nawilżyć i ewentualnie ujędrnić skórę.

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić aaneczka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre serum.
  • Zawsze lubiłam produkty z serii Slim Extreme firmy Eveline. Ten mnie również nie rozczarował.

+ Ma ładne i wygodne opakowanie. Preferuję takie z pompką, ale te jest bardzo wygodne gdyż wykonane z miękkiego plastiku.
    + Konsystencja serum jest idealna, rozsmarowuje się szybko i wygodnie. Dosyć szybko się wchłania.
    + Serum delikatnie i przyjemnie chłodzi.
    + Skóra po zastosowaniu serum jest wyraźnie napięta, gładka, ujędrniona. Bardzo przyjemna w dotyku.

Myślę, że jest to dobry kosmetyk wspierający w walce z cellulitem.
    Nie wierzę, w zapewnienia że wyszczupla, ale wpływa na skórę ujędrniająco i wygładzająco a ja z takiego działania jestem bardzo zadowolona.

Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rwewlacja
  • Bardzo dobre serum, po serii ostatnich porażek z kosmetykami Eveline do redukcji cellulitu, wygładzających, ujędrniających itp., jestem zaskoczona efektami związanymi z używaniem właśnie tego.
    Serum świetnie się wchłania, trochę chłodzi, wygładza znacznie skórę, no i co tu mówić, niweluje objawy cellulitu (u mnie widać to zwłaszcza na tylnej stronie ud). O wyszczupleniu brzucha nie wypowiem się, gdyż problemu, akurat z brzuchem nie mam, ale uda faktycznie wysmukliły się (nie mówię o tu o wielu centymetrach, ale różnicę w linii uda widać).
    Jedyny minus jaki widzę, to cena - wszędzie za 150 ml trzeba zapłacić ok. 22 zł (a aplikacja 2 razy dziennie wystarcza na ok. 12 dni), jak na kosmetyk tej firmy, do tego za taką pojemność, to duża kwota.

Chcesz pochwalić MagdalenaG za czytelną i pomocną recenzję?