Eveline, Argan + Keratin, Arganowy szampon do włosów 8 w 1

Powiększ Eveline, Argan + Keratin, Arganowy szampon do włosów 8 w 1
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 14,75 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Meridi

Technologia Pro-repair 4Dgwarantuje natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji włosów. Szampon do włosów 8 w 1 dokładnie i delikatnie myje włosy farbowane, rozjaśniane oraz zniszczone. Innowacyjna formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z olejkiem arganowym i płynną keratyną, skutecznie chroni kolor oraz nadaje włosom blask. Intensywnie nawilża, odżywia i głęboko regeneruje włókna włosów. Natychmiast po zastosowaniu włosy stają się lśniące, miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują i nie puszą się. Lekka formuła nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.
Działanie 8 w 1:
- odbudowa włókna włosa,
- nawilżenie i wygładzenie,
- odżywienie i wzmocnienie,
- intensywna regeneracja,
- połysk od nasady aż po same końce włosa,
- miękkie i elastyczne włosy,
- łatwe rozczesywanie i stylizacja.
- ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Double Smart 4D Salon Complex bogaty w olejek arganowy i płynną keratynę naprawia uszkodzenia zarówno na powierzchni włosów, jak i w ich wnętrzu. Wzmacnia i odbudowuje strukturę włosów. Regeneruje, odżywia i głęboko nawilża.
Olejek arganowy regeneruje włosy od wewnątrz i intensywnie wygładza ich strukturę. Wzmacnia i nawilża, nadaje miękkość i elastyczność, chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Keratyna to podstawowy budulec włosów – odpowiada za ich kondycję i zdrowy wygląd. Keratyna w naturalny sposób odbudowuje strukturę włosów, głęboko odżywia i regeneruje. Wygładza i dodaje blasku.
Olejek łopianowy wzmacnia cebulki włosowe, koi podrażnienia i swędzenie skóry głowy. Odżywia osłabioną i uszkodzoną strukturę włosa, stymuluje porost włosów i hamuje ich wypadanie. Przywraca włosom zdrowy i piękny wygląd.
Wyciągi ze skrzypu i pokrzywy łagodzą i normalizują hydrolipidową równowagę skóry głowy, działają przeciwłupieżowo oraz wzmacniają cebulki włosów.
Proteiny jedwabiu sprzyjają intensywnej odbudowie uszkodzonych włosów, które stają się wyjątkowo miękkie i błyszczące oraz łatwo się rozczesują.
D - panthnol chroni, regeneruje i wzmacnia włosy. Odżywia skórę głowy, skutecznie wzmacniając cebulki włosowe.

• Przyzwoity szmpon
  • Szampon całkiem przyjemny. Jeszcze przed pierwszym użyciem zastanowił mnie opis- podane jest 8 funkcji produktu, lecz funkcje te to zadania odżywki lub maski. Szampon ma przede wszystkim oczyszczać.

Efekt po zastosowaniu jest ok, włosy są sypkie i lśniące.
    Na plus też małe, poręczne opakowanie. Nie jest łatwo znaleźć drogeryjny szampon o pojemnośći mniejszej niż 250 ml, często wyjezdzam i małe, lekkie produkty się przydają.

Chcesz pochwalić messsy za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

La Roche Posay Skin Checker

• Podrażnia skórę głowy.
  • Pierwszy raz kupiłam go, bo potrzebowałam szamponu w małej pojemności. Drugim razem dostałam w prezencie. Biorąc pod uwagę, że to szampon drogeryjny stosunek ceny do pojemności nie zachwyca. Ale produkt ma swoje plusy: mimo wszystko jest dość wydajny, nie obciąża włosów, są po nim sypkie i przyjemne w dotyku. nie matowi ich. Na początku byłam z niego zadowolona. Po prostu mył bez obciążania czupryny.Wydajnością nie grzeszył i pienił się średnio, ale dla mnie to nie jest minus a znak, że skład nie jest nadmiernie chemiczny. I to był chyba błąd, takie myślenie... Teraz ogromny minus: po kilku użyciach mocno podrażnia i powoduje łupież. Tak było po zużyciu mniej więcej połowy pierwszej butelki. Jednak gdy dostałam drugi produkt zapomniałam o tym mankamencie. Niestety sytuacja się powtórzyła. Coś mnie w tym kosmetyku mocno podrażnia powodując łupież i niesamowite swędzenie głowy. W związku z tym jestem na nie i ponownej szansy już mu nie dam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Radoska35 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon, jakich wiele
  • Ten szampon, to zwyklaczek, jakich wiele na drogeryjnych półkach. Nie wyróżnia się niczym szczególnym. Dobrze się pieni, myje, odświeża, a włosy są sypkie i nie plączą się. Jest wydajny.Zapach jest dla mnie ledwo wyczuwalny, bardzo delikatny. Przypomina trochę wanilię, ale na włosach nie czuje go w ogóle. Nie zauważyłam też jakiegoś specjalnego nawilżenia czy wygładzenia włosów. I niestety wpływa na szybsze przetłuszczanie się włosów. To produkt, który po prostu myje i nic więcej. Żadnych dodatkowych właściwości niestety nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon jak szampon, myje
  • Nie zauważyłam, żadnych cudownych działań tego szamponu :/

- jest w miarę w przystępnej cenie
    - pięknie pachnie
    - wystarczy mała ilość by dokładnie umył włosy

Nie zauważyłam żadnych cudownych działań.
    Włosy są jak po umyciu każdym innym szamponem.
    Nie przetłuszczają się szybko.
    Nie wysusza skóry głowy, ale też jakoś specjalnie jej nie pielęgnuje.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anekania za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem co o nim myśleć
  • Niby fajny :
    bo włosy są błyszczące , mięciutkie , wygładzone , wyglądają zdrowo i przyjemnie .
    A z drugiej strony :
    włosy się elektryzują , szybko przetłuszczają , sterczą na wszystkie strony.
    Buteleczka mała ale wydajna .
    Raz się maże po włosach a drugim razem zbyt mocno pieni .
    Wielki minus za cenę , bo jednak jest drogi !

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Mam mieszane uczucia co do tego szamponu... Niby nie obciąża, nawet nawilża ale to nie jest jakiś super efekt i prawie każdy szampon potrafi zdziałać takie "cuda"

No spodziewałam się po nim więcej, tym bardziej, że nie jest jakiś tani jak za taką pojemność. Osiem wymiarów działania- oj mocno przesadzone..

Buteleczka bardzo poręczna- jest to największy plus szamponu, zapach ładny, dobrze się nim myje włosy i w sumie tyle.

Nie ma co się nim zachwycać, używałam lepsze (i tańsze) Zdecydowanie nie jest to najlepszy produkt tej marki

Można powiedzieć, że się rozczarowałam- dobrze że kupiłam go na promocji to tak bardzo nie ubolewałam, ale mam podejście: przetestowane- raczej nie wrócę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon jak szampon
  • Produkt dostałam razem z odżywką z tej serii. Ze względu na małe opakowanie - dość często zabierałam go z sobą we wakacje, bo po prostu jest bardzo mobilny.

Szampon miałam w czarnej buteleczce, innej niż na zdjęciu. Konsystencja gęsta, ładnie pachnie, dobrze się pieni. Moim zdaniem wydajny, chociaż szkoda, że nie można go kupić w większej butli.

Natomiast działanie - ja nigdy się nie oszukiwałam. Szampon na mojej głowie znajduje się koło 2 minut, na jego celem jest mycie włosów, więc podsumowując - właściwie każdy działa tak samo, bez zbędnych ochów i achów. Jedyne wyjątki - szampony przesuszające i przetłuszczające. Ten nie robił ani jednego, ani drugiego, więc jest po prostu dobry. Jak zasadnicza większość szamponów.

Stosując go, nie zauważyłam poprawy włosów, żadnych efektów wow. Stan owłosienia był nadal zależny od odżywek.

Nie wiem więc, czy kupię go ponownie. Ani mnie nie zawiódł, ani nie zachwycił. Ale prawdę mówiąc - dokładnie takiego efektu spodziewam się po szamponach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywia, dobrze oczyszcza i nadaje piękny połysk... moje włosy mówią TAK!
  • Zadowolona z działania peelingu do twarzy z olejem arganowym firmy Eveline skusiłam się na zakup produktów do pielęgnacji włosów, tj. szamponu i odżywki Argan & Keratin. Mimo, że w/w produkty nie mają za dobrych opinii zaryzykowałam i nie żałuję. Obydwa produkty przypadły mi do gustu.

Opakowanie szamponu zasługuje na ogromny plus. Pierwszy raz zetknęłam się z szamponem tak porządnie opakowanym - biało-złoty kartonik w którym znajduje się butelka dodatkowo owinięty został folią i "opieczętowany" firmowym hologramem - mamy zatem pewność że nikt przed nami kosmetyku nie otwierał

Szampon mieści się w ciemnej, plastikowej butelce, zamykanej na klik. Ma ona pojemność 150 ml. Trochę szkoda, że nie jest to standardowe 200/250 ml, jednak jakość tego produktu naprawdę jest zachęcająca.
    Zamykanie solidne, nic się nie urywa. Ciemny kolor butelki sprawia, że nie widzimy, ile produktu nam jeszcze zostało. Na butelce oraz kartonowym pudełku umieszczono najważniejsze informacje (tj. data ważności, informacje ogólne, obietnice producenta, sposób użycia, skład i wiele innych przydatnych informacji).

W składzie oprócz oleju arganowego i płynnej keratyny znajdziemy też ekstrat z łopianu, skrzypu polnego i pokrzywy.

Szampon przeznaczony jest do włosów zniszczonych, farbowanych i rozjaśnianych.

Konsystencja szamponu jest, jak dla mnie bardzo gęsta, żelowa Niestety jest mało wydajny, muszę go nałożyć więcej niż przy innych szamponach przez co wystarcza mi na ok. 9-10 użyć i za to odejmuję pół gwiazdki

Zapach wspaniały - intensywny, słodki, wyraźnie czuć olej arganowy. Zapach przez jakiś czas utrzymuje się na włosach.

Nałożony na włosy świetnie się pieni i doskonale oczyszcza włosy jak również skórę głowy. Nie powoduje podrażnienia i innych nieprzyjemności. Bardzo dobrze się spłukuje. Nie obciąża włosów, nie powoduje ich szybszego przetłuszczania.
    Stosowany bez maski nie powoduje plątania włosów, nadaje im piękny blask. Sprawia, że włosy są miękkie, przyjemne w dotyku i wyglądają zdrowo.
    Po zużyciu całej butelki, zauważyłam, że włosy stały się mocniejsze.

Szampon sprawdził się na moich włosach, nie kosztuje dużo (8-10 zł) więc zawsze można wypróbować go na sobie Ja na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę. Ze swojej strony polecam

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon, ale od czasu do czasu
  • Jest to szampon, który naprawdę pomógł pozbierać się moim włosom. Rzeczywiście odbudował je, nawilżył i zmiękczył. Byłam bardzo zadowolona z efektów. Jednak popełniłam błąd i używałam tylko tego szamponu i po jakimś czasie moje włosy się na niego uodporniły. Teraz używam go co 3-4 mycia i jestem usatysfakcjonowana. Jedyną wadą jest cena niewymierna do wydajności, ale czasami można go kupić na promocji w Rossmannie albo Biedronce.Używam tego produktu od: 8-10 miesięcyIlość zużytych opakowań: ok. 10 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić stanatic za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry oczyszczający szmpon
  • plusy:
    + dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy
    +bardzo się pieni
    + ładny zapach
    + łatwo dostępny

minusy:
    - mało wydajny
    - trudno po nim rozczesać włosy jak nie zastosuje się odzywki
    - jeżeli ktoś ma zniszczone mocno włosy to potrafi bardziej je przesuszyć

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 (150 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Jewels za czytelną i pomocną recenzję?