Eveline, Argan + Keratin, Arganowy szampon do włosów 8 w 1

Powiększ Eveline, Argan + Keratin, Arganowy szampon do włosów 8 w 1

Zgłoszony przez Meridi

Technologia Pro-repair 4Dgwarantuje natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji włosów. Szampon do włosów 8 w 1 dokładnie i delikatnie myje włosy farbowane, rozjaśniane oraz zniszczone. Innowacyjna formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z olejkiem arganowym i płynną keratyną, skutecznie chroni kolor oraz nadaje włosom blask. Intensywnie nawilża, odżywia i głęboko regeneruje włókna włosów. Natychmiast po zastosowaniu włosy stają się lśniące, miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują i nie puszą się. Lekka formuła nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.
Działanie 8 w 1:
- odbudowa włókna włosa,
- nawilżenie i wygładzenie,
- odżywienie i wzmocnienie,
- intensywna regeneracja,
- połysk od nasady aż po same końce włosa,
- miękkie i elastyczne włosy,
- łatwe rozczesywanie i stylizacja.
- ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Double Smart 4D Salon Complex bogaty w olejek arganowy i płynną keratynę naprawia uszkodzenia zarówno na powierzchni włosów, jak i w ich wnętrzu. Wzmacnia i odbudowuje strukturę włosów. Regeneruje, odżywia i głęboko nawilża.
Olejek arganowy regeneruje włosy od wewnątrz i intensywnie wygładza ich strukturę. Wzmacnia i nawilża, nadaje miękkość i elastyczność, chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Keratyna to podstawowy budulec włosów – odpowiada za ich kondycję i zdrowy wygląd. Keratyna w naturalny sposób odbudowuje strukturę włosów, głęboko odżywia i regeneruje. Wygładza i dodaje blasku.
Olejek łopianowy wzmacnia cebulki włosowe, koi podrażnienia i swędzenie skóry głowy. Odżywia osłabioną i uszkodzoną strukturę włosa, stymuluje porost włosów i hamuje ich wypadanie. Przywraca włosom zdrowy i piękny wygląd.
Wyciągi ze skrzypu i pokrzywy łagodzą i normalizują hydrolipidową równowagę skóry głowy, działają przeciwłupieżowo oraz wzmacniają cebulki włosów.
Proteiny jedwabiu sprzyjają intensywnej odbudowie uszkodzonych włosów, które stają się wyjątkowo miękkie i błyszczące oraz łatwo się rozczesują.
D - panthnol chroni, regeneruje i wzmacnia włosy. Odżywia skórę głowy, skutecznie wzmacniając cebulki włosowe.

• Przyjemny szampon o ślicznym zapachu
  • Szampon znajduje się w opakowaniu o pojemności 150 ml. Nie jest ono przezroczyste, więc nie można śledzić stanu zużycia.

Ma on gęstą konsystencję, dobrze rozprowadza się na włosach.

Do gustu przypadł mi jego zapach, ponieważ jest niezwykle przyjemny i przypomina mi marcepan

Dobrze oczyszcza włosy, nie powoduje ich szybszego przetłuszczania się.

Nie podrażnił mnie, nie spowodował łupieżu.

Jedynie mógłby być bardziej wydajny.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić anioleek89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bosko pachnie
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Szampon kupiłam, bo zaczęły robić mi się sianowate włosy. Eveline zawsze trzymał fason, więc postanowiłam wyypróbować.

UŻYTKOWANIE

Szampon ma ładne, higieniczne opakowanie. Do tego przepięknie pachnie, łatwo rozprowadza się na włosach. Piana jest niesamowicie przyjemna, włosy bardzo ale to bardzo mięciutkie, jeszcze w trakcie spłukiwania wodą.

OPINIA KOŃCOWA

Polecam! Fakt, że za 13 zł mamy tylko 150 ml szamponu zniechęca, to fakt, ale od czsu do czasu myślę, że można sobie pozwolić.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie zaskoczona.
  • Oderwałam się na chwilę od moich ulubionych szamponów L'Oreal i nie żałuję:

Plusy:
    - pieni się
    - ciekawy zapach
    - wbrew założeniom producenta nie nawilża bardzo włosów, ale ... świetnie je myje - są długo uniesione i nie przetłuszczają się - przez przypadek znalazłam panaceum na moje oklapnięte włosy

Minusy:
    - włosy nie lśnią i nie są miękkie aż tak bardzo jak tego bym się spodziewała (ale łapie się w granicach normy)
    - mała buteleczka ( na szczęście się pieni)
    - cena całkiem spora jak na buteleczkę 150 ml

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Bootelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • A taki miał być straszny....
  • Zacznę od tego, że kupując ten produkt trochę się bałam. Opinie na temat szamponu były straszne, ale jednak się skusiłam i dobrze zrobiłam słuchając swojego instynktu. Szampon jest rewelacyjny. Włosy miękkie nawet aż za bardzo. Pachnące, lśniące choć natym akurat mi nie zależało bo moje błyszczą z natury. Podobno bardzo kołtuni włosy, nie zauważyłam. Rozczesałam szczotką szkieletową bez odżywki i wypadło mi raptem kilka włosów. Dobrze się pieni a też miał to robić źle. Konsystencja nie za gęsta, ale z ręki też mi nie ucieka. No i ten zapach. Jeśli o mnie chodzi nie widzę żadnych minusów. Może poprostu dziewczyny kupujecie kosmetyki nie do swoich włosów a potem krzyczycie, że to buble. Ja jestem na TAK choć przyznam szczerze nie przepadam na firmą Eveline.

Chcesz pochwalić Gunesh za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dziwny- mieszane uczucia
  • Dałam 3 gwiazdki, ponieważ trochę czasu zajęło moim włosom przyzwyczajenie się do tego szamponu.

Najpierw:
    nie robił zupełnie nic oprócz mycia (żadne zapewnienia producenta się nie spełniły)
    przetłuszczał włosy
    włosy były takie "twarde"

Potem myłam głowę, spłukiwałam i myłam jeszcze raz i efekt był zaskakujący:
    włosy pełne blasku
    miękkie w dotyku
    długo świeże

największym plusem jest genialny zapach

minusy
    dziwaczna konsystencja, szampon "ucieka" z rąk
    mało wydajny
    cena (zapłaciłam za małą butelkę ok 16zł)

Chcesz pochwalić andziuchna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Mam mieszane uczucia ponieważ mam wrażenie, że używałam dwóch wersji tego szamponu - pierwszy z promocji z, którego jestem średnio zadowolona i drugi bez promocji, z którego jestem zadowolona.
    Ten z promocji przeokropnie plątał mi włosy, gdyby nie odżywka, którą rzeczywiście należy stosowac na całość długości włosów(oczywiście nie na skóre jak to poleca producent, bo wtedy po wysuszeniu by sie miało tłuste włosy) to wyszystkie by zostały na szczotce...
    Ale ten drugi już tak nie plątał włosów był bardzo dobry.
    Generalnie bardzo dobry, pięknie błyszcza sie po nim włosy, bardzo naturalny piękny look. Włosy sa na prawdę zadbane, nawilżone i wyraźnie wzmocnione. Zaskakujące jest to jak działa na skórę głowy, pełno włosów mi urosło podczas stosowania, rzeczywiście łagodnie i dokładnie oczyszcza skórę głowy. Minusami jest to, że jak za tą cenę jest mały ale przede wszystkim nie wydajny (szczególnie mówie o tym w promocji, wybrakowanym). Konsystencja to glut, zlatuje z dłoni i wlosów. Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Roksia12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem co myśleć...
  • W opisie napisano, że gwarantuje natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji włosów. I faktycznie wizualnie poprawia ich wygląd. Mam strasznie porozdwajane końcówki a po umyciu tym szamponem wyglądają one ładnie. Muszę zaznaczyć, że szamponu używałam wraz z odżywką arganową z tej samej serii. Ale samo używanie szamponu do przyjemnych nie należy. Szampon na moich włosach strasznie ciężko się rozprowadza. Jest galaretowaty,
    słabo się pieni, a po umyciu włosy miałam przesuszone, splątane, ciężkie do rozczesania. Dodam, że w ciągu dnia włosy strasznie się plączą i robią się kołtuny
    Nie kupie ponownie, gdyż uważam że za tą cene i taką pojemność są lepsze szampony.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 150 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić syl74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ;/
  • - wlosy po nim są dziwnie "twarde"
    - nie widzę żadnej poprawy stanu włosów
    - niby efekt jak z salonu fryzjerskiego? ... hmm raczej nie na moich wlosach.
    - strasznie obciąża włosy... tragedia

Używam tego produktu od: zakupu pierwszej i ostatniej buteleczkiIlość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić emila19882 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Ma niestety tylko jedną zaletę - zapach
  • Dawno się nie spotkałam z tak słabym szamponem do włosów. Cena w stosunku do jakości i pojemności (!) zdecydowanie za wysoka!
    Produkt to dla mnie bubel - konsystencja galaretowata (!) co rzutuje na bardzo niską wydajność produktu. Słabo się pieni, a po umyciu...włosy miałam przesuszone, jakby zniszczone, splątane, ciężkie do rozczesania.
    Poza apetycznym zapachem, szampon dla mnie niestety robi włosom krzywdę:/
    Umyłam nim włosy dwa razy i...wyrzuciłam.
    Aboslutnie nie polecam ! Używam tego produktu od: raz Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Veida za czytelną i pomocną recenzję?
  • w sumie może być
  • Kupiłam najpierw odżywkę do włosów z tej serii,bardzo mi się spodobała, więc dokupiłam i szampon.
    niestety to zwykły szampon, nic nie robi, nawet kiepsko się pieni. dosyć drogi, mała butelka,więc raczej nie polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anninko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się, mam po nim ładne włosy
  • Szampon ma butelkę z klikiem o pojemności 150 ml umieszczoną w złoty kartonik. Ma mniejszą pojemność od innych szamponów.
    Sam szampon jest dość gęsty, jednak dobrze się rozprowadza na włosach. Pieni się mocno, ładnie słodko pachnie.
    Nie rozczesuje się po nim łatwo, jednak moje długie włosy rzadko rozczesują się dobrze po jakimkolwiek samym szamponie.
    Po wyschnięciu włosy są miękkie, wygładzone, nie puszą się, błyszczą. Są sypkie. Nie plączą się.
    Po zużyciu całej buteleczki zauważyłam że włosy są bardziej nawilżone przez co lepiej się układają.
    Mało wydajny. Łatwo dostępny.
    Długi termin ważności.

Chcesz pochwalić Pinklady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Kupilam ten szampon na promocji bo ogolnie produkty Eveline sa dosyc drogie,a na pewno ten szampon.Skusil mnie ladny ladny wyglad opakowania i obietnice producenta.A jak jest naprawde?

Zalety :
    -delikatny zapach,co bardzo cenie
    -ladne opakowanie
    -konsystencja
    -po jego uzytkowaniu zwiekszyla sie objetosc moich wlosow

Wady :
    -cena
    -wydajnosc
    -wlosy szybko sie przetluszczaja
    -w niektorych miejscach zaczely mi sie bardzo platac wlosy
    -nie zauwazylam aby moje wlosy byly wzmocnione

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hellokla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie nic
  • Co mnie skusiło do kupienia tego szamponu...? Olejek arganowy,fajne opakowanie,cena w promocji? Nie wiem,ale wiem na pewno,że już więcej nie wyląduje w koszyku na zakupy.

Plusy:
    -włosy po nim ładnie pachną
    -zwiększony połysk

Minusy:
    -straszna glutowata konsystencja,wyciśnięcie szamponu na rękę i rozprowadzenie go w całości na włosach graniczy z cudem,po prostu szampon wyślizguje się,przez co jest bardzo nie wydajny
    -słabo się pieni,trzeba duzo nabrać,aby byla piana
    -nie regeneruje,nie naprawia struktury włosa,więc obietnice producenta są fałszywe
    -cena
    -butelka szamponu starczyła mi na około 10 myć,włosy mam dość długie,w porównaniu z innymi szamponami jest to śmiech na sali...

Wg mnie nie jest wart tych pieniedzy. Stanowczo odradzam. Już lepiej zainwestować te 10-15 zł w maskę do włosów. Da lepsze rezultaty i będzie wydajniejsza niż ten badziew...

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry jak dla mnie
  • W moim przypadku ten szampon zadziałał dobrze, ponieważ miałam wcześniej włosy farbowane rozjaśniane bardzo i do tego mocno zniszczone, od kiedy stosuję ten szampon kondycja moich włosów się poprawiła znacząco a mianowicie mniej mi się kruszą włosy przy końcach , nie wypadają aż tak jak wcześniej, są inne gładkie i miękie w dotyku
    dodatkowym plusem jego może być że włosy się po nim nie puszą i w miarę dobrze rozczesują.
    Cena za ten produkt jest wręcz przystępna a jak jeszcze jest promocja na niego to już wogólw

Misnusy jakie zauważyłam to:
    - nie pieni się tak jak inne szampony
    - i nie można go łączyć z innymi produktami typu odżywka czy olejek arganowy z tej seri.

Chcesz pochwalić Anna19101986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim włosom bardzo się przysłużył
  • Szampon znajduje się w niewielkiej butelce, dosyć poręcznej w użyciu. Początkowo byłam zmartwiona, że jest go tak mało - zwykle szybko zuzywam szampony, jednak okazało się że wbrew pozorom jest całkiem wydajny. Konsystencja jest raczej gęsta, ale daje się bez problemu rozprowadzić a później spłukać. Trochę się pieni, ale nie bardzo.

Czytając jego opinie w internecie zanim zaczęłam go używać zauważyłam, że zdania są mocno podzielone. U niektórych nie sprawdza się wcale, inni go wychwalają. W moim przypadku sprawdził się bardzo dobrze. Mam włosy, które nie wymagają intensywnej regeneracji, ale brakuje im blasku. Gdy używałam tego szamponu regularnie stały się bardziej gładkie i błyszczące. Kosmetyk starczył też na dosyć długo, więc jak dla mnie jest to korzystny zakup.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Chcesz pochwalić Ruffian za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 176 raz(y)
  • Dziwak
  • Skusiłam się na zakup tego szamponu, kiedy był w promocji, ale była w ogóle ciekawa jak będzie działał na moich włosach.

Moje włosy- długie, proste, rozjaśniane, kapryśne, zadbane. Swego czasu miałam epizod z okropnym wypadaniem włosów, więc stosowałam najczęściej szampon specjalny do tego typ problemu stworzony, ale w ostatnim czasie chciałam zrobić małą zmianę, żeby moje włosy nie przyzwyczaiły się zbyt mocno do jednego produktu i nie uodporniły na jego składniki

Szampon Eveline- dobry pomysł, olejek arganowy zawsze kusi, zwłaszcza mnie uwodzi od jakiegoś czasu i badam wszystko, co związane jest z tą kwestią. No więc skład jest ciekawy, bo oprócz substancji, na których się kompletnie nie znam, szampon zawiera:

* olejek arganowy,
    * keratynę,
    * ekstrakt z pokrzywy,
    * jedwab,
    itd.

Na samym końcu składu wymieniono dwa silikony. Co z tego wynika, szampon ma bogaty skład, ale nie każda głowa go zaakceptuje. Dla mnie na przykład połączenie łopianu z pokrzywą powoduje przesuszenie włosów, i tak też się stało- włosy niesamowicie plątały się po umyciu, z trudem nakładałam na nie maseczkę, która- podejrzewam- uratowała moje włosy przed katastrofą.

Szampon sam w sobie jest przyjemny i bogaty w składniki, ale nie sądzę, by nadawał się do mycia włosów suchych lub zniszczonych, a przecież takim włosom jest on dedykowany... Wielkie miałam nadzieje, ale nie uzyskałam takiego efektu, na jaki liczyłam.

Używam tego produktu od: 28 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1x 150 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Produkt kupiłam na przecenie za 9,99. Ogólnie to jestem z niego średnio zadowolona. Włosy po umyciu i uczesaniu rzeczywiście są dobrze nawilżone, przyjemne w dotyku, lecz żeby do tego momentu dojść trzeba się sporo natrudzić. Nie dość że pojemność jest baardzo mała, to dodatkowo szampon na moich włosach strasznie ciężko się rozprowadza. Po zmieszaniu z dużą ilością wody jest możliwość na jakiekolwiek rozprowadzenie go na włosach. Po umyciu, włosy są splątane i nie da się ich rozczesać.
    Plusy:
    >włosy przyjemne w dotyku
    Minusy:
    >pojemność
    >problemy z rozprowadzeniem
    >plątanie włosów i problem z ich rozczesaniem
    Dodam że używam go od dwóch tygodni, co drugie mycie i już większości nie ma.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże (?)

Chcesz pochwalić izoolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczyszczone i pełne blasku włosy!
  • Na początku swojej opinii, muszę zaznaczyć, że szamponu używałam wraz z maską arganową z tej samej serii.

W ciemnej, wykonanej z plastiku butelce mieści się 150 ml szamponu. Butelka zamykana jest na klik, wygodna w użytkowaniu. Szampon dodatkowo zapakowany jest w kartonowe pudełko, na którym umieszczono wiele ciekawych informacji dotyczących szamponu.

Szampon jest bardzo gęsty, przez to jest mało wydajny. Na moje długie, gęste i kręcone włosy muszę wylać sporą jego ilość, aby zaczął się pienić. ! opakowanie wystarczyło mi na ok. 6 myć.

Zapach szampon bardzo przypadł mi do gustu. Plus za to, ze pozostaje na włosach.

Działanie szamponu mile mnie zaskoczyło, gdyż dobrze oczyścił moje włosy i delikatnie je nawilżył. Regularne stosowanie szamponu, sprawia, że włosy stają się mocniejsze, ładnie błyszczą i zdrowo wyglądają. Małym minusem szamponu jest fakt, że plącze włosy, ale tutaj z pomocą przychodzi arganowa maska.

Plusy:
    + solidna butelka wygodna w użytkowaniu
    + przyjemnych zapach
    + dobrze oczyszcza włosy
    + delikatnie je nawilża
    + wzmacnia je
    + nadaje im blasku i zdrowego wyglądu

Minusy:
    - zbyt gęsta konsystencja
    - słaba wydajność
    - plącze włosy

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - butelka o pojemności 150 ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić testerkacosmetics za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo niedobry
  • Produkt nie spełnił swoich oczekiwań. Po pierwsze bardzo splątał włosy, co uniemożliwiło ich rozczesanie bez wcześniejszego użycia odżywki. Po drugie, nie spełnił obietnic producenta - włosy nie zostały ani odżywione, ani nawilżone. Cała seria tych kosmetyków jest niestety bardzo nieudana, a na dodatek droga. Sama odżywka kosztuje bowiem ponad 10 zł i jest trudno dostępna.
    Stanowczo odradzam zakup.Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150 ml

Chcesz pochwalić kami_tris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda pieniędzy
  • Uwielbiam markę Eveline, więc długo się nie zastanawiałam widząc ich szampon.

Niestety rozczarowałam się.

-Cena jest całkiem spora jak za 150ml.
    -Strasznie plątał mi włosy
    -Nie odnotowałam większej miękkości, ani gładkości włosów.
    -Włosy były umyte i tyle-za to każdy stał w inną stronę

Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam całego-tak plątał mi włosy

Chcesz pochwalić silencee87 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Dobry, aczkolwiek mało wydajny kosmetyk.
  • Pod względem działania produkt ten spisuje się bardzo dobrze. Wygładza włosy, które po jego zastosowaniu są mięciutkie w dotyku. Nie wywołuje łupieżu, nie zwiększa tempa przetłuszczania się włosów. Dodatkowo, wizualnie poprawia ich wygląd, co jest jego dużą zaletą.

Jednakże kosmetyk ten ma dwie, dość duże wady. Po pierwsze, jest on mało wydajny. Ja zużyłam go po około 1,5 tygodnia stosowania. A włosy myję codziennie... Minusem jest tego jego zbyt gęsta, wręcz galaretkowata konsystencja. Utrudnia ona aplikację produktu na włosy.

Bardzo polubiłam ten szampon za działanie. Szkoda tylko, że jego wydajność jest tak kiepska.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić al333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej polecam!
  • Jest to produkt z dość niespotykanym składem i bardzo dobry jak na swoją półkę cenową. Mógłby mieć niższe ph i zostawiać gładsze włosy, ale i tak je nawilża, dodaje sprężystości, koi skórę głowy, ogranicza przetłuszczanie i plącze w minimalnym stopniu. Pachnie kremem Brulee : )
    Niestety zawiera silikon. Mimo to polecam, szczególnie do włosów kręconych!
    Używam tego produktu od: 1 mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić noahperle za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniale nawilża i odzywia włosy
  • Mam długie włosy czesto farbuję prawie na karzdych zakupach rozgladam się za dobrym szamponem .
    Myslę że właśnie ten okazał się jednym z lepszych jakie miałam .
    Szampon ma bardzo przyjemny zapach, lekko żółtawy kolor , konsystencja dość typowa dla szamponów.
    Sprawia że włosy są bardzo odżywione , nawilzone bardzo miłe w dotyku , łatwo się układają , nie puszą , końcówki nie łamią.
    Jedyna wada tego szamponu to to że dośc słabo się pieni, przez co jest mało wydajny , ale jego dobroczynne działanie na włosy rekompensuje ta wadę . Polecam

Używam tego produktu od: ponad miesiaca

Chcesz pochwalić urszulan7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przekonuje mnie coraz bardziej
  • Po pierwszym użyciu szampon mnie nie zadowolił, ponieważ bardzo splątał moje włosy, Uznałam że dam mu kolejną szansę bo szkoda mi było oddać taki ładny zapach ma przecież. Kolejne mycie i również włosy splątane. Odżywka jednak pomogła w wygładzeniu i rozczesaniu. Sam szampon okazał się bardzo dobry w innych sprawach. Absolutnym plusem jest to iż nie wywołuje łupieżu. Lekko nabłyszcza i nawilża włosy. Nadaje coraz większą miękkość z każdym kolejnym użyciem. Moje codzienne mycie sprawia mi coraz więcej przyjemności. Włosy niestety plącze mi nadal, ale większość szamponów to robi, ponieważ mam bardzo cienkie i delikatne włosy.

Używam tego produktu od: 10 dni
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić MTTEAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dostałam w prezencie ! REWELACJA!
  • Nigdy nie miałam lepszego szamponu! Mam rozjaśniane, zniszczone włosy, które ratowałam sauną dla włosów i wieloma drogimi odżywkami, które nic nie dawały.. Aż do czasu! Ten szampon to REWELACJA !!
    Plusy:
    *nie uczula i nie podrażnia skóry głowy
    *działa! włosy są lepsze w dotyku, błyszczące i odżywione
    *przyjemnie się pieni!
    JEST WSPANIAŁY!!!!!!!! Żadnych minusów nie widzę !

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Chcesz pochwalić beri899 za czytelną i pomocną recenzję?