Eveline, Argan + Keratin, Arganowy szampon do włosów 8 w 1

Powiększ Eveline, Argan + Keratin, Arganowy szampon do włosów 8 w 1

Zgłoszony przez Meridi

Technologia Pro-repair 4Dgwarantuje natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji włosów. Szampon do włosów 8 w 1 dokładnie i delikatnie myje włosy farbowane, rozjaśniane oraz zniszczone. Innowacyjna formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z olejkiem arganowym i płynną keratyną, skutecznie chroni kolor oraz nadaje włosom blask. Intensywnie nawilża, odżywia i głęboko regeneruje włókna włosów. Natychmiast po zastosowaniu włosy stają się lśniące, miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują i nie puszą się. Lekka formuła nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.
Działanie 8 w 1:
- odbudowa włókna włosa,
- nawilżenie i wygładzenie,
- odżywienie i wzmocnienie,
- intensywna regeneracja,
- połysk od nasady aż po same końce włosa,
- miękkie i elastyczne włosy,
- łatwe rozczesywanie i stylizacja.
- ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Double Smart 4D Salon Complex bogaty w olejek arganowy i płynną keratynę naprawia uszkodzenia zarówno na powierzchni włosów, jak i w ich wnętrzu. Wzmacnia i odbudowuje strukturę włosów. Regeneruje, odżywia i głęboko nawilża.
Olejek arganowy regeneruje włosy od wewnątrz i intensywnie wygładza ich strukturę. Wzmacnia i nawilża, nadaje miękkość i elastyczność, chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Keratyna to podstawowy budulec włosów – odpowiada za ich kondycję i zdrowy wygląd. Keratyna w naturalny sposób odbudowuje strukturę włosów, głęboko odżywia i regeneruje. Wygładza i dodaje blasku.
Olejek łopianowy wzmacnia cebulki włosowe, koi podrażnienia i swędzenie skóry głowy. Odżywia osłabioną i uszkodzoną strukturę włosa, stymuluje porost włosów i hamuje ich wypadanie. Przywraca włosom zdrowy i piękny wygląd.
Wyciągi ze skrzypu i pokrzywy łagodzą i normalizują hydrolipidową równowagę skóry głowy, działają przeciwłupieżowo oraz wzmacniają cebulki włosów.
Proteiny jedwabiu sprzyjają intensywnej odbudowie uszkodzonych włosów, które stają się wyjątkowo miękkie i błyszczące oraz łatwo się rozczesują.
D - panthnol chroni, regeneruje i wzmacnia włosy. Odżywia skórę głowy, skutecznie wzmacniając cebulki włosowe.

• Dobry szampon, ale od czasu do czasu
  • Jest to szampon, który naprawdę pomógł pozbierać się moim włosom. Rzeczywiście odbudował je, nawilżył i zmiękczył. Byłam bardzo zadowolona z efektów. Jednak popełniłam błąd i używałam tylko tego szamponu i po jakimś czasie moje włosy się na niego uodporniły. Teraz używam go co 3-4 mycia i jestem usatysfakcjonowana. Jedyną wadą jest cena niewymierna do wydajności, ale czasami można go kupić na promocji w Rossmannie albo Biedronce.Używam tego produktu od: 8-10 miesięcyIlość zużytych opakowań: ok. 10 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić stanatic za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry oczyszczający szmpon
  • plusy:
    + dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy
    +bardzo się pieni
    + ładny zapach
    + łatwo dostępny

minusy:
    - mało wydajny
    - trudno po nim rozczesać włosy jak nie zastosuje się odzywki
    - jeżeli ktoś ma zniszczone mocno włosy to potrafi bardziej je przesuszyć

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 (150 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Jewels za czytelną i pomocną recenzję?
  • odkrycie tego roku
  • Moje dłuższe włosy myję codziennie rano.
    Skusiłem się na promocje w biedronie bo przekonał mnie bdb skład bez zbędnej chemii oraz świetna cena.
    Czytam niepochlebne recenzje i zastanawiam się kto je pisze...
    Być może kwetia kiepskiej wody wysusza i niszczy wasze włosy bo ten szampon na pewno nadaje im lekko połyskliwy przyjemny blask. Nie pieni się zbyt mocno ale dobrze oczyszcza włosy. Wydajność jest ok jeśli przymiemy, że to kosmetyk bez spieniaczy i silikonowej chemii. Konsystencja przyjemna i dobrze rozprowadza się po włosach. Nie szczypie w oczy i nie wysusza skóry głowy oraz twarzy, co jest dla mnie sporym plusem. Jestem bardzo zadowolony z tego odkrycia. Raz w tygodniu wrzucam też odżywkę z tej serii i przyznam, że efekt jest widoczny. Jest jeszcze olejek który też miałem na tapecie i wieczorem wcierałem we włosy - efekt już po dwóch dniach rewelacja! Ja od siebie polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić fitness4you za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Rzuciłam się na niego jak szczerbaty na suchary. Uwielbiam nowości, a że był w Biedronce za 6,99, wzięłam bez namysłu.

Producent obiecuje gruszki na wierzbie czytając opis na opakowaniu. Ma zregenerować włosy niczym cudowny eliksir, yhym, wyobraźnia producenta poniosła.

+opakowanie - małe, zgrabne, wygodne
    +konsystencja - gęsta, łatwo się nakłada
    +/- cena na promocji jak najbardziej, ale żeby płacić normalnie 16zł za 150ml tego czegoś jest lekką przesadą!
    +pięknie pachnie
    +nie podrażnił
    I to by było na tyle z plusów.

Szampon okropnie wysusza włosy. Już podczas mycia czuć jak strasznie są tępe i nieprzyjemne w dotyku. Nie był to efekt "piszczących" z czystości włosów, po prostu były suche. Miałam wrażenie, że na głowie mam siano, włosy były twarde i pomimo nałożenia maski nie mogłam doprowadzić ich do ładu.
    Po wysuszeniu przy skórze głowy były jakby przesuszone, jednak błyszczące.
    Na pewno nie jest w stanie poprawić ich kondycji.

Chciałam dać mu szansę, ale jest to zwykły myjący, mocno przereklamowany detergent, który skutecznie mnie zniechęcił.
    Być może moje włosy tak reagują na niego, jednak szampon niczym nie zachwyca.

Używam tego produktu od: Jakiś czasIlość zużytych opakowań: Zaczęłam pierwsze opakowanie 150ml

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropnie plącze włosy
  • Moje suche włosy kochają olejek arganowy, więc skusiłam się na nowość od Eveline. A jeszcze keratyna - no dwa w jednym, super!
    Niestety, szampon nie robi nic z tego, co obiecuje producent. Efekt jak z salonu? Chyba z kiepskiego! Przede wszystkim okropnie plącze włosy, po umyciu są szorstkie, nie do rozczesania bez odżywki (a inne szampony z arganem tak nie robią).
    Plusy:
    + zapach
    + konsystencja
    Minusy:
    - koszmarnie plącze włosy
    - nie odżywia
    - nie odbudowuje
    - nie poprawia kondycji
    - nie wygładza
    Podsumowując: dużo obietnic, efekt żaden.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Frodzionek za czytelną i pomocną recenzję?
  • No się nie popisali z tym szamponem
  • Po umyciu włosów wyglądają gorzej niż przed nim. Mam włosy w bardzo dobrej kondycji ale po umyciu tym szaponem wyglądają jak siano, są sztywne, matowe i napuszone. Już nie wspomne że producent deklaruje regeneracje włosów. Cena nie adekwatna do jakości. Za cenę 12 zł szapomnu o niewielkiej objętności można kupić produkt o niebo lepszy od tego.

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: mam 1 ale nie zamierzam go zuzyc do końca

Chcesz pochwalić Gosiunia219 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tłuste i przyklapnięte
  • Cena: ok 12 zł
    Pojemność: 150 ml
    Opakowanie: ładna czarna butelka z plastiku która niestety łatwo się palcuje + wygodne otwieranie typu press and pour
    Zapach: jak dla mnie to są migdały
    Dostępność: już praktycznie każda drogeria, np: Drogerie Polskie albo Ross
    Konsystencja: żelowa, lubię ją

Działanie: tutaj będzie krótko i zwięźle. nie lubię go. włosy na następny dzień po umyciu są bardzo oklapnięte i najzwyczajniej w świecie tłuste.

Używam tego produktu od: stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1, 150ml

Chcesz pochwalić ajdija za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!
  • Kupiłam całą serię Eveline argan+keratin czyli szampon,odżywke i olejek. Moje długie suche koloryzowane kręciołki są po użyciu tego szamponu szorstkie sztywne i tak splatane że nie można ich rozczesac nawet po użyciu odżywki z tej samej serii oraz olejku, który zreszta się rozpryskuje po całej łazience.Po nałożeniu olejku nawet nie czuć by znajdował sie na włosach przez co można go przedawkowac a po tem włosy są tłuste.Pół gwiazdki daje za zapach. Teraz się cieszę,że szampon ma tylko 150ml

Używam tego produktu od: 1mca
    Ilość zużytych opakowań: 1- 150ml

Chcesz pochwalić phobee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, nie szałowy.
  • Przyznam, że po tym, jak arganowy olejek Eveline okazał się totalnym pasztetem nie podchodziłam do tego szamponu z entuzjazmem.
    Mam włosy długie, farbowane, na końcach wysuszone. W dodatku się puszą, tak więc szampon miał pole do popisu.

* Szampon nie jest specjalnie gęsty, przypomina mi żel pod prysznic. Ma lekko żółte zabarwienie, albo tak mi się wydaje przez światło w łazience. Konsystencja nie sprawia mi problemów, myje się nim przyjemnie. Szampon dobrze się pieni, piana jest lekka i aksamitna.
    * Fantastycznie pachnie. Gdybym miała tą woń do czegoś przyrównać to najbardziej do waniliowych lodów. Włosy pachną nim jeszcze trochę po umyciu i wysuszeniu.
    * Nie zauważyłam, żeby obciążał włosy. Nie mam kłopotów z przetłuszczaniem, potrafię wytrzymać nawet 4-5 dni bez moczenia głowy. Podczas używania tego szamponu było podobnie.
    * Nie wiem na ile to sprawka szamponu, a na ile odżywki, ale włosy pięknie po umyciu błyszczały, były sypkie, a moje fale ładnie się układały. Co więcej specjalnie się nie puszyły i tak, jak z reguły nie noszę rozpuszczonych włosów bez odpowiedniej stylizacji, bo po prostu wyglądam, jakby piorun we mnie walnął to tutaj nie musiałam nic robić - fryzura była gładka i ujarzmiona.
    * Niestety nie zauważyłam ani ochrony koloru, ani odbudowy, czyli tego, czym reklamuje się ten oto kosmetyk. Może po prostu zbyt krótko szampon był w moim użyciu, ale muszę powiedzieć nie. Nic takiego się nie stało.
    * Nie miałam problemów z rozczesaniem po nim włosów, ale tutaj jestem już prawie pewna, że to w większym stopniu zasługa odżywki, ponieważ podczas mycia włosy wydawały mi się bardzo matowe i twarde. Dopiero odżywka zlikwidowała to uczucie.
    * Szampon nie podrażnia skóry głowy, ani nie wywołuje łupieżu.
    * Opakowanie jest proste, mało pojemne, bo tylko 150ml. Klapka się nie urwała, dotrwało w dobrej kondycji do końca. Wielki plus za to, że fabrycznie butelka znajduje się jeszcze w zafoliowanym kartoniku, mamy pewność, że nikt nie wkładał łapek, gdzie nie powinien.
    * Niestety szampon jest strasznie niewydajny. Może po prostu powinni go sprzedawać w większych opakowaniach, wtedy ten szybki koniec nie bolałby tak mocno. Mi i moim włosom do połowy pleców Eveline starczył na 4 podwójne mycia.
    * Cena jest totalnie nieadekwatna do pojemności. Za 13, lub nawet 15, 16 złotych butelka powinna być dwa razy większa. Szampon nie jest aż takim hitem, żeby wywalać na 4 mycia 15 złotych.

Prawie na czwórkę. Wielkim plusem szamponu jest jego zapach i pozytywny wpływ na moje suche i puszące się włosy. Niestety posiada też sporo minusów. Może wrócę do niego za jakiś czas.

Używam tego produktu od: Używałam ponad 3 tygodnie.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Miałam mieszane uczucia dotyczące tego szamponu ze względu na różne opinie, które czytałam m.in. tu. Jednak dla moich włosów ten szampon to prawdziwa rewolucja. Radzi sobie nawet z włosami w trakcie zmywania farby/rozjaśniacza. Mimo, że są bardzo sianowate w tym momencie, ten szampon natychmiast je wygładza i przywraca im cudowną kondycje. Moje włosy są miękkie, lekkie, świetnie pachną, a w dodatku zauważyłam brak rozdwajających się końcówek (nie wiem czy to akurat zasługa szamponu, ale włosy podcinałam 3 miesiące temu i nadal wyglądają świetnie na końcach).
    Szampon ma bardzo ładne opakowanie (wiemy też, że nikt do niego nie zaglądał wcześniej), świetnie się pieni i wbrew pozorom jest całkiem wydajny. Kolejnym plusem jest śliczny zapach.
    Włosy po nim są wyraźnie mocniejsze i bardziej wygładzone. Tak jak poprzedniczki, też zauważyłam ich większą 'twardość' tuż po umyciu.
    Pół gwiazdki odjęłam za cenę bo jednak buteleczka jest ultra mała.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić nekonekomiau za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij