Eveline, Argan + Keratin, Arganowy szampon do włosów 8 w 1

Powiększ Eveline, Argan + Keratin, Arganowy szampon do włosów 8 w 1

Zgłoszony przez Meridi

Technologia Pro-repair 4Dgwarantuje natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji włosów. Szampon do włosów 8 w 1 dokładnie i delikatnie myje włosy farbowane, rozjaśniane oraz zniszczone. Innowacyjna formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z olejkiem arganowym i płynną keratyną, skutecznie chroni kolor oraz nadaje włosom blask. Intensywnie nawilża, odżywia i głęboko regeneruje włókna włosów. Natychmiast po zastosowaniu włosy stają się lśniące, miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują i nie puszą się. Lekka formuła nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.
Działanie 8 w 1:
- odbudowa włókna włosa,
- nawilżenie i wygładzenie,
- odżywienie i wzmocnienie,
- intensywna regeneracja,
- połysk od nasady aż po same końce włosa,
- miękkie i elastyczne włosy,
- łatwe rozczesywanie i stylizacja.
- ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Double Smart 4D Salon Complex bogaty w olejek arganowy i płynną keratynę naprawia uszkodzenia zarówno na powierzchni włosów, jak i w ich wnętrzu. Wzmacnia i odbudowuje strukturę włosów. Regeneruje, odżywia i głęboko nawilża.
Olejek arganowy regeneruje włosy od wewnątrz i intensywnie wygładza ich strukturę. Wzmacnia i nawilża, nadaje miękkość i elastyczność, chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Keratyna to podstawowy budulec włosów – odpowiada za ich kondycję i zdrowy wygląd. Keratyna w naturalny sposób odbudowuje strukturę włosów, głęboko odżywia i regeneruje. Wygładza i dodaje blasku.
Olejek łopianowy wzmacnia cebulki włosowe, koi podrażnienia i swędzenie skóry głowy. Odżywia osłabioną i uszkodzoną strukturę włosa, stymuluje porost włosów i hamuje ich wypadanie. Przywraca włosom zdrowy i piękny wygląd.
Wyciągi ze skrzypu i pokrzywy łagodzą i normalizują hydrolipidową równowagę skóry głowy, działają przeciwłupieżowo oraz wzmacniają cebulki włosów.
Proteiny jedwabiu sprzyjają intensywnej odbudowie uszkodzonych włosów, które stają się wyjątkowo miękkie i błyszczące oraz łatwo się rozczesują.
D - panthnol chroni, regeneruje i wzmacnia włosy. Odżywia skórę głowy, skutecznie wzmacniając cebulki włosowe.

• Nie.
  • Rzuciłam się na niego jak szczerbaty na suchary. Uwielbiam nowości, a że był w Biedronce za 6,99, wzięłam bez namysłu.

Producent obiecuje gruszki na wierzbie czytając opis na opakowaniu. Ma zregenerować włosy niczym cudowny eliksir, yhym, wyobraźnia producenta poniosła.

+opakowanie - małe, zgrabne, wygodne
    +konsystencja - gęsta, łatwo się nakłada
    +/- cena na promocji jak najbardziej, ale żeby płacić normalnie 16zł za 150ml tego czegoś jest lekką przesadą!
    +pięknie pachnie
    +nie podrażnił
    I to by było na tyle z plusów.

Szampon okropnie wysusza włosy. Już podczas mycia czuć jak strasznie są tępe i nieprzyjemne w dotyku. Nie był to efekt "piszczących" z czystości włosów, po prostu były suche. Miałam wrażenie, że na głowie mam siano, włosy były twarde i pomimo nałożenia maski nie mogłam doprowadzić ich do ładu.
    Po wysuszeniu przy skórze głowy były jakby przesuszone, jednak błyszczące.
    Na pewno nie jest w stanie poprawić ich kondycji.

Chciałam dać mu szansę, ale jest to zwykły myjący, mocno przereklamowany detergent, który skutecznie mnie zniechęcił.
    Być może moje włosy tak reagują na niego, jednak szampon niczym nie zachwyca.

Używam tego produktu od: Jakiś czasIlość zużytych opakowań: Zaczęłam pierwsze opakowanie 150ml

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropnie plącze włosy
  • Moje suche włosy kochają olejek arganowy, więc skusiłam się na nowość od Eveline. A jeszcze keratyna - no dwa w jednym, super!
    Niestety, szampon nie robi nic z tego, co obiecuje producent. Efekt jak z salonu? Chyba z kiepskiego! Przede wszystkim okropnie plącze włosy, po umyciu są szorstkie, nie do rozczesania bez odżywki (a inne szampony z arganem tak nie robią).
    Plusy:
    + zapach
    + konsystencja
    Minusy:
    - koszmarnie plącze włosy
    - nie odżywia
    - nie odbudowuje
    - nie poprawia kondycji
    - nie wygładza
    Podsumowując: dużo obietnic, efekt żaden.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Frodzionek za czytelną i pomocną recenzję?
  • No się nie popisali z tym szamponem
  • Po umyciu włosów wyglądają gorzej niż przed nim. Mam włosy w bardzo dobrej kondycji ale po umyciu tym szaponem wyglądają jak siano, są sztywne, matowe i napuszone. Już nie wspomne że producent deklaruje regeneracje włosów. Cena nie adekwatna do jakości. Za cenę 12 zł szapomnu o niewielkiej objętności można kupić produkt o niebo lepszy od tego.

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: mam 1 ale nie zamierzam go zuzyc do końca

Chcesz pochwalić Gosiunia219 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tłuste i przyklapnięte
  • Cena: ok 12 zł
    Pojemność: 150 ml
    Opakowanie: ładna czarna butelka z plastiku która niestety łatwo się palcuje + wygodne otwieranie typu press and pour
    Zapach: jak dla mnie to są migdały
    Dostępność: już praktycznie każda drogeria, np: Drogerie Polskie albo Ross
    Konsystencja: żelowa, lubię ją

Działanie: tutaj będzie krótko i zwięźle. nie lubię go. włosy na następny dzień po umyciu są bardzo oklapnięte i najzwyczajniej w świecie tłuste.

Używam tego produktu od: stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1, 150ml

Chcesz pochwalić ajdija za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!
  • Kupiłam całą serię Eveline argan+keratin czyli szampon,odżywke i olejek. Moje długie suche koloryzowane kręciołki są po użyciu tego szamponu szorstkie sztywne i tak splatane że nie można ich rozczesac nawet po użyciu odżywki z tej samej serii oraz olejku, który zreszta się rozpryskuje po całej łazience.Po nałożeniu olejku nawet nie czuć by znajdował sie na włosach przez co można go przedawkowac a po tem włosy są tłuste.Pół gwiazdki daje za zapach. Teraz się cieszę,że szampon ma tylko 150ml

Używam tego produktu od: 1mca
    Ilość zużytych opakowań: 1- 150ml

Chcesz pochwalić phobee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, nie szałowy.
  • Przyznam, że po tym, jak arganowy olejek Eveline okazał się totalnym pasztetem nie podchodziłam do tego szamponu z entuzjazmem.
    Mam włosy długie, farbowane, na końcach wysuszone. W dodatku się puszą, tak więc szampon miał pole do popisu.

* Szampon nie jest specjalnie gęsty, przypomina mi żel pod prysznic. Ma lekko żółte zabarwienie, albo tak mi się wydaje przez światło w łazience. Konsystencja nie sprawia mi problemów, myje się nim przyjemnie. Szampon dobrze się pieni, piana jest lekka i aksamitna.
    * Fantastycznie pachnie. Gdybym miała tą woń do czegoś przyrównać to najbardziej do waniliowych lodów. Włosy pachną nim jeszcze trochę po umyciu i wysuszeniu.
    * Nie zauważyłam, żeby obciążał włosy. Nie mam kłopotów z przetłuszczaniem, potrafię wytrzymać nawet 4-5 dni bez moczenia głowy. Podczas używania tego szamponu było podobnie.
    * Nie wiem na ile to sprawka szamponu, a na ile odżywki, ale włosy pięknie po umyciu błyszczały, były sypkie, a moje fale ładnie się układały. Co więcej specjalnie się nie puszyły i tak, jak z reguły nie noszę rozpuszczonych włosów bez odpowiedniej stylizacji, bo po prostu wyglądam, jakby piorun we mnie walnął to tutaj nie musiałam nic robić - fryzura była gładka i ujarzmiona.
    * Niestety nie zauważyłam ani ochrony koloru, ani odbudowy, czyli tego, czym reklamuje się ten oto kosmetyk. Może po prostu zbyt krótko szampon był w moim użyciu, ale muszę powiedzieć nie. Nic takiego się nie stało.
    * Nie miałam problemów z rozczesaniem po nim włosów, ale tutaj jestem już prawie pewna, że to w większym stopniu zasługa odżywki, ponieważ podczas mycia włosy wydawały mi się bardzo matowe i twarde. Dopiero odżywka zlikwidowała to uczucie.
    * Szampon nie podrażnia skóry głowy, ani nie wywołuje łupieżu.
    * Opakowanie jest proste, mało pojemne, bo tylko 150ml. Klapka się nie urwała, dotrwało w dobrej kondycji do końca. Wielki plus za to, że fabrycznie butelka znajduje się jeszcze w zafoliowanym kartoniku, mamy pewność, że nikt nie wkładał łapek, gdzie nie powinien.
    * Niestety szampon jest strasznie niewydajny. Może po prostu powinni go sprzedawać w większych opakowaniach, wtedy ten szybki koniec nie bolałby tak mocno. Mi i moim włosom do połowy pleców Eveline starczył na 4 podwójne mycia.
    * Cena jest totalnie nieadekwatna do pojemności. Za 13, lub nawet 15, 16 złotych butelka powinna być dwa razy większa. Szampon nie jest aż takim hitem, żeby wywalać na 4 mycia 15 złotych.

Prawie na czwórkę. Wielkim plusem szamponu jest jego zapach i pozytywny wpływ na moje suche i puszące się włosy. Niestety posiada też sporo minusów. Może wrócę do niego za jakiś czas.

Używam tego produktu od: Używałam ponad 3 tygodnie.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Miałam mieszane uczucia dotyczące tego szamponu ze względu na różne opinie, które czytałam m.in. tu. Jednak dla moich włosów ten szampon to prawdziwa rewolucja. Radzi sobie nawet z włosami w trakcie zmywania farby/rozjaśniacza. Mimo, że są bardzo sianowate w tym momencie, ten szampon natychmiast je wygładza i przywraca im cudowną kondycje. Moje włosy są miękkie, lekkie, świetnie pachną, a w dodatku zauważyłam brak rozdwajających się końcówek (nie wiem czy to akurat zasługa szamponu, ale włosy podcinałam 3 miesiące temu i nadal wyglądają świetnie na końcach).
    Szampon ma bardzo ładne opakowanie (wiemy też, że nikt do niego nie zaglądał wcześniej), świetnie się pieni i wbrew pozorom jest całkiem wydajny. Kolejnym plusem jest śliczny zapach.
    Włosy po nim są wyraźnie mocniejsze i bardziej wygładzone. Tak jak poprzedniczki, też zauważyłam ich większą 'twardość' tuż po umyciu.
    Pół gwiazdki odjęłam za cenę bo jednak buteleczka jest ultra mała.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić nekonekomiau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dawno z takim cudakiem nie miałam do czynienia
  • Szampon kupiłam podczas ostatniej promocji w Biedronce. Jednak już po 3 użyciach na dobre zaczęłam żałować zakupu - zamknięcie się popsuło co groziło wylaniem produktu.

Zalety:
    - dostępność
    - ładny zapach szamponu
    - dość eleganckie opakowanie
    - ładnie się pieni
    - nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy
    - włosy po jego użyciu ładnie się błyszczą
    - nie powoduje łupieżu

Minusy:
    - zamknięcie! Po 3 użyciu oderwało mi się zamknięcie z dziurką i zostało przyczepione do przykrywki
    - przetłuszcza włosy! kiedy rano myłam nim włosy wieczorem już były oklapnięte i przetłuszczone
    - niewydajny

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Jedno 150 ml - okrpnie niewydajne

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny szampon o ślicznym zapachu
  • Szampon znajduje się w opakowaniu o pojemności 150 ml. Nie jest ono przezroczyste, więc nie można śledzić stanu zużycia.

Ma on gęstą konsystencję, dobrze rozprowadza się na włosach.

Do gustu przypadł mi jego zapach, ponieważ jest niezwykle przyjemny i przypomina mi marcepan

Dobrze oczyszcza włosy, nie powoduje ich szybszego przetłuszczania się.

Nie podrażnił mnie, nie spowodował łupieżu.

Jedynie mógłby być bardziej wydajny.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić anioleek89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bosko pachnie
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Szampon kupiłam, bo zaczęły robić mi się sianowate włosy. Eveline zawsze trzymał fason, więc postanowiłam wyypróbować.

UŻYTKOWANIE

Szampon ma ładne, higieniczne opakowanie. Do tego przepięknie pachnie, łatwo rozprowadza się na włosach. Piana jest niesamowicie przyjemna, włosy bardzo ale to bardzo mięciutkie, jeszcze w trakcie spłukiwania wodą.

OPINIA KOŃCOWA

Polecam! Fakt, że za 13 zł mamy tylko 150 ml szamponu zniechęca, to fakt, ale od czsu do czasu myślę, że można sobie pozwolić.

Używam tego produktu od: tygodnia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie zaskoczona.
  • Oderwałam się na chwilę od moich ulubionych szamponów L'Oreal i nie żałuję:

Plusy:
    - pieni się
    - ciekawy zapach
    - wbrew założeniom producenta nie nawilża bardzo włosów, ale ... świetnie je myje - są długo uniesione i nie przetłuszczają się - przez przypadek znalazłam panaceum na moje oklapnięte włosy

Minusy:
    - włosy nie lśnią i nie są miękkie aż tak bardzo jak tego bym się spodziewała (ale łapie się w granicach normy)
    - mała buteleczka ( na szczęście się pieni)
    - cena całkiem spora jak na buteleczkę 150 ml

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Bootelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • A taki miał być straszny....
  • Zacznę od tego, że kupując ten produkt trochę się bałam. Opinie na temat szamponu były straszne, ale jednak się skusiłam i dobrze zrobiłam słuchając swojego instynktu. Szampon jest rewelacyjny. Włosy miękkie nawet aż za bardzo. Pachnące, lśniące choć natym akurat mi nie zależało bo moje błyszczą z natury. Podobno bardzo kołtuni włosy, nie zauważyłam. Rozczesałam szczotką szkieletową bez odżywki i wypadło mi raptem kilka włosów. Dobrze się pieni a też miał to robić źle. Konsystencja nie za gęsta, ale z ręki też mi nie ucieka. No i ten zapach. Jeśli o mnie chodzi nie widzę żadnych minusów. Może poprostu dziewczyny kupujecie kosmetyki nie do swoich włosów a potem krzyczycie, że to buble. Ja jestem na TAK choć przyznam szczerze nie przepadam na firmą Eveline.

Chcesz pochwalić Gunesh za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dziwny- mieszane uczucia
  • Dałam 3 gwiazdki, ponieważ trochę czasu zajęło moim włosom przyzwyczajenie się do tego szamponu.

Najpierw:
    nie robił zupełnie nic oprócz mycia (żadne zapewnienia producenta się nie spełniły)
    przetłuszczał włosy
    włosy były takie "twarde"

Potem myłam głowę, spłukiwałam i myłam jeszcze raz i efekt był zaskakujący:
    włosy pełne blasku
    miękkie w dotyku
    długo świeże

największym plusem jest genialny zapach

minusy
    dziwaczna konsystencja, szampon "ucieka" z rąk
    mało wydajny
    cena (zapłaciłam za małą butelkę ok 16zł)

Chcesz pochwalić andziuchna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Mam mieszane uczucia ponieważ mam wrażenie, że używałam dwóch wersji tego szamponu - pierwszy z promocji z, którego jestem średnio zadowolona i drugi bez promocji, z którego jestem zadowolona.
    Ten z promocji przeokropnie plątał mi włosy, gdyby nie odżywka, którą rzeczywiście należy stosowac na całość długości włosów(oczywiście nie na skóre jak to poleca producent, bo wtedy po wysuszeniu by sie miało tłuste włosy) to wyszystkie by zostały na szczotce...
    Ale ten drugi już tak nie plątał włosów był bardzo dobry.
    Generalnie bardzo dobry, pięknie błyszcza sie po nim włosy, bardzo naturalny piękny look. Włosy sa na prawdę zadbane, nawilżone i wyraźnie wzmocnione. Zaskakujące jest to jak działa na skórę głowy, pełno włosów mi urosło podczas stosowania, rzeczywiście łagodnie i dokładnie oczyszcza skórę głowy. Minusami jest to, że jak za tą cenę jest mały ale przede wszystkim nie wydajny (szczególnie mówie o tym w promocji, wybrakowanym). Konsystencja to glut, zlatuje z dłoni i wlosów. Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Roksia12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem co myśleć...
  • W opisie napisano, że gwarantuje natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji włosów. I faktycznie wizualnie poprawia ich wygląd. Mam strasznie porozdwajane końcówki a po umyciu tym szamponem wyglądają one ładnie. Muszę zaznaczyć, że szamponu używałam wraz z odżywką arganową z tej samej serii. Ale samo używanie szamponu do przyjemnych nie należy. Szampon na moich włosach strasznie ciężko się rozprowadza. Jest galaretowaty,
    słabo się pieni, a po umyciu włosy miałam przesuszone, splątane, ciężkie do rozczesania. Dodam, że w ciągu dnia włosy strasznie się plączą i robią się kołtuny
    Nie kupie ponownie, gdyż uważam że za tą cene i taką pojemność są lepsze szampony.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 150 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić syl74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ;/
  • - wlosy po nim są dziwnie "twarde"
    - nie widzę żadnej poprawy stanu włosów
    - niby efekt jak z salonu fryzjerskiego? ... hmm raczej nie na moich wlosach.
    - strasznie obciąża włosy... tragedia

Używam tego produktu od: zakupu pierwszej i ostatniej buteleczkiIlość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić emila19882 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Ma niestety tylko jedną zaletę - zapach
  • Dawno się nie spotkałam z tak słabym szamponem do włosów. Cena w stosunku do jakości i pojemności (!) zdecydowanie za wysoka!
    Produkt to dla mnie bubel - konsystencja galaretowata (!) co rzutuje na bardzo niską wydajność produktu. Słabo się pieni, a po umyciu...włosy miałam przesuszone, jakby zniszczone, splątane, ciężkie do rozczesania.
    Poza apetycznym zapachem, szampon dla mnie niestety robi włosom krzywdę:/
    Umyłam nim włosy dwa razy i...wyrzuciłam.
    Aboslutnie nie polecam ! Używam tego produktu od: raz Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Veida za czytelną i pomocną recenzję?
  • w sumie może być
  • Kupiłam najpierw odżywkę do włosów z tej serii,bardzo mi się spodobała, więc dokupiłam i szampon.
    niestety to zwykły szampon, nic nie robi, nawet kiepsko się pieni. dosyć drogi, mała butelka,więc raczej nie polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anninko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się, mam po nim ładne włosy
  • Szampon ma butelkę z klikiem o pojemności 150 ml umieszczoną w złoty kartonik. Ma mniejszą pojemność od innych szamponów.
    Sam szampon jest dość gęsty, jednak dobrze się rozprowadza na włosach. Pieni się mocno, ładnie słodko pachnie.
    Nie rozczesuje się po nim łatwo, jednak moje długie włosy rzadko rozczesują się dobrze po jakimkolwiek samym szamponie.
    Po wyschnięciu włosy są miękkie, wygładzone, nie puszą się, błyszczą. Są sypkie. Nie plączą się.
    Po zużyciu całej buteleczki zauważyłam że włosy są bardziej nawilżone przez co lepiej się układają.
    Mało wydajny. Łatwo dostępny.
    Długi termin ważności.

Chcesz pochwalić Pinklady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Kupilam ten szampon na promocji bo ogolnie produkty Eveline sa dosyc drogie,a na pewno ten szampon.Skusil mnie ladny ladny wyglad opakowania i obietnice producenta.A jak jest naprawde?

Zalety :
    -delikatny zapach,co bardzo cenie
    -ladne opakowanie
    -konsystencja
    -po jego uzytkowaniu zwiekszyla sie objetosc moich wlosow

Wady :
    -cena
    -wydajnosc
    -wlosy szybko sie przetluszczaja
    -w niektorych miejscach zaczely mi sie bardzo platac wlosy
    -nie zauwazylam aby moje wlosy byly wzmocnione

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hellokla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie nic
  • Co mnie skusiło do kupienia tego szamponu...? Olejek arganowy,fajne opakowanie,cena w promocji? Nie wiem,ale wiem na pewno,że już więcej nie wyląduje w koszyku na zakupy.

Plusy:
    -włosy po nim ładnie pachną
    -zwiększony połysk

Minusy:
    -straszna glutowata konsystencja,wyciśnięcie szamponu na rękę i rozprowadzenie go w całości na włosach graniczy z cudem,po prostu szampon wyślizguje się,przez co jest bardzo nie wydajny
    -słabo się pieni,trzeba duzo nabrać,aby byla piana
    -nie regeneruje,nie naprawia struktury włosa,więc obietnice producenta są fałszywe
    -cena
    -butelka szamponu starczyła mi na około 10 myć,włosy mam dość długie,w porównaniu z innymi szamponami jest to śmiech na sali...

Wg mnie nie jest wart tych pieniedzy. Stanowczo odradzam. Już lepiej zainwestować te 10-15 zł w maskę do włosów. Da lepsze rezultaty i będzie wydajniejsza niż ten badziew...

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry jak dla mnie
  • W moim przypadku ten szampon zadziałał dobrze, ponieważ miałam wcześniej włosy farbowane rozjaśniane bardzo i do tego mocno zniszczone, od kiedy stosuję ten szampon kondycja moich włosów się poprawiła znacząco a mianowicie mniej mi się kruszą włosy przy końcach , nie wypadają aż tak jak wcześniej, są inne gładkie i miękie w dotyku
    dodatkowym plusem jego może być że włosy się po nim nie puszą i w miarę dobrze rozczesują.
    Cena za ten produkt jest wręcz przystępna a jak jeszcze jest promocja na niego to już wogólw

Misnusy jakie zauważyłam to:
    - nie pieni się tak jak inne szampony
    - i nie można go łączyć z innymi produktami typu odżywka czy olejek arganowy z tej seri.

Chcesz pochwalić Anna19101986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim włosom bardzo się przysłużył
  • Szampon znajduje się w niewielkiej butelce, dosyć poręcznej w użyciu. Początkowo byłam zmartwiona, że jest go tak mało - zwykle szybko zuzywam szampony, jednak okazało się że wbrew pozorom jest całkiem wydajny. Konsystencja jest raczej gęsta, ale daje się bez problemu rozprowadzić a później spłukać. Trochę się pieni, ale nie bardzo.

Czytając jego opinie w internecie zanim zaczęłam go używać zauważyłam, że zdania są mocno podzielone. U niektórych nie sprawdza się wcale, inni go wychwalają. W moim przypadku sprawdził się bardzo dobrze. Mam włosy, które nie wymagają intensywnej regeneracji, ale brakuje im blasku. Gdy używałam tego szamponu regularnie stały się bardziej gładkie i błyszczące. Kosmetyk starczył też na dosyć długo, więc jak dla mnie jest to korzystny zakup.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Chcesz pochwalić Ruffian za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 232 raz(y)
  • Dziwak
  • Skusiłam się na zakup tego szamponu, kiedy był w promocji, ale była w ogóle ciekawa jak będzie działał na moich włosach.

Moje włosy- długie, proste, rozjaśniane, kapryśne, zadbane. Swego czasu miałam epizod z okropnym wypadaniem włosów, więc stosowałam najczęściej szampon specjalny do tego typ problemu stworzony, ale w ostatnim czasie chciałam zrobić małą zmianę, żeby moje włosy nie przyzwyczaiły się zbyt mocno do jednego produktu i nie uodporniły na jego składniki

Szampon Eveline- dobry pomysł, olejek arganowy zawsze kusi, zwłaszcza mnie uwodzi od jakiegoś czasu i badam wszystko, co związane jest z tą kwestią. No więc skład jest ciekawy, bo oprócz substancji, na których się kompletnie nie znam, szampon zawiera:

* olejek arganowy,
    * keratynę,
    * ekstrakt z pokrzywy,
    * jedwab,
    itd.

Na samym końcu składu wymieniono dwa silikony. Co z tego wynika, szampon ma bogaty skład, ale nie każda głowa go zaakceptuje. Dla mnie na przykład połączenie łopianu z pokrzywą powoduje przesuszenie włosów, i tak też się stało- włosy niesamowicie plątały się po umyciu, z trudem nakładałam na nie maseczkę, która- podejrzewam- uratowała moje włosy przed katastrofą.

Szampon sam w sobie jest przyjemny i bogaty w składniki, ale nie sądzę, by nadawał się do mycia włosów suchych lub zniszczonych, a przecież takim włosom jest on dedykowany... Wielkie miałam nadzieje, ale nie uzyskałam takiego efektu, na jaki liczyłam.

Używam tego produktu od: 28 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1x 150 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Produkt kupiłam na przecenie za 9,99. Ogólnie to jestem z niego średnio zadowolona. Włosy po umyciu i uczesaniu rzeczywiście są dobrze nawilżone, przyjemne w dotyku, lecz żeby do tego momentu dojść trzeba się sporo natrudzić. Nie dość że pojemność jest baardzo mała, to dodatkowo szampon na moich włosach strasznie ciężko się rozprowadza. Po zmieszaniu z dużą ilością wody jest możliwość na jakiekolwiek rozprowadzenie go na włosach. Po umyciu, włosy są splątane i nie da się ich rozczesać.
    Plusy:
    >włosy przyjemne w dotyku
    Minusy:
    >pojemność
    >problemy z rozprowadzeniem
    >plątanie włosów i problem z ich rozczesaniem
    Dodam że używam go od dwóch tygodni, co drugie mycie i już większości nie ma.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże (?)

Chcesz pochwalić izoolka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij