Eveline, Argan + Keratin, Arganowy szampon do włosów 8 w 1

Powiększ Eveline, Argan + Keratin, Arganowy szampon do włosów 8 w 1

Zgłoszony przez Meridi

Technologia Pro-repair 4Dgwarantuje natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji włosów. Szampon do włosów 8 w 1 dokładnie i delikatnie myje włosy farbowane, rozjaśniane oraz zniszczone. Innowacyjna formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z olejkiem arganowym i płynną keratyną, skutecznie chroni kolor oraz nadaje włosom blask. Intensywnie nawilża, odżywia i głęboko regeneruje włókna włosów. Natychmiast po zastosowaniu włosy stają się lśniące, miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują i nie puszą się. Lekka formuła nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.
Działanie 8 w 1:
- odbudowa włókna włosa,
- nawilżenie i wygładzenie,
- odżywienie i wzmocnienie,
- intensywna regeneracja,
- połysk od nasady aż po same końce włosa,
- miękkie i elastyczne włosy,
- łatwe rozczesywanie i stylizacja.
- ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Double Smart 4D Salon Complex bogaty w olejek arganowy i płynną keratynę naprawia uszkodzenia zarówno na powierzchni włosów, jak i w ich wnętrzu. Wzmacnia i odbudowuje strukturę włosów. Regeneruje, odżywia i głęboko nawilża.
Olejek arganowy regeneruje włosy od wewnątrz i intensywnie wygładza ich strukturę. Wzmacnia i nawilża, nadaje miękkość i elastyczność, chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Keratyna to podstawowy budulec włosów – odpowiada za ich kondycję i zdrowy wygląd. Keratyna w naturalny sposób odbudowuje strukturę włosów, głęboko odżywia i regeneruje. Wygładza i dodaje blasku.
Olejek łopianowy wzmacnia cebulki włosowe, koi podrażnienia i swędzenie skóry głowy. Odżywia osłabioną i uszkodzoną strukturę włosa, stymuluje porost włosów i hamuje ich wypadanie. Przywraca włosom zdrowy i piękny wygląd.
Wyciągi ze skrzypu i pokrzywy łagodzą i normalizują hydrolipidową równowagę skóry głowy, działają przeciwłupieżowo oraz wzmacniają cebulki włosów.
Proteiny jedwabiu sprzyjają intensywnej odbudowie uszkodzonych włosów, które stają się wyjątkowo miękkie i błyszczące oraz łatwo się rozczesują.
D - panthnol chroni, regeneruje i wzmacnia włosy. Odżywia skórę głowy, skutecznie wzmacniając cebulki włosowe.

• Bez rewelacji
  • Mam mieszane uczucia co do tego szamponu... Niby nie obciąża, nawet nawilża ale to nie jest jakiś super efekt i prawie każdy szampon potrafi zdziałać takie "cuda"

No spodziewałam się po nim więcej, tym bardziej, że nie jest jakiś tani jak za taką pojemność. Osiem wymiarów działania- oj mocno przesadzone..

Buteleczka bardzo poręczna- jest to największy plus szamponu, zapach ładny, dobrze się nim myje włosy i w sumie tyle.

Nie ma co się nim zachwycać, używałam lepsze (i tańsze) Zdecydowanie nie jest to najlepszy produkt tej marki

Można powiedzieć, że się rozczarowałam- dobrze że kupiłam go na promocji to tak bardzo nie ubolewałam, ale mam podejście: przetestowane- raczej nie wrócę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon jak szampon
  • Produkt dostałam razem z odżywką z tej serii. Ze względu na małe opakowanie - dość często zabierałam go z sobą we wakacje, bo po prostu jest bardzo mobilny.

Szampon miałam w czarnej buteleczce, innej niż na zdjęciu. Konsystencja gęsta, ładnie pachnie, dobrze się pieni. Moim zdaniem wydajny, chociaż szkoda, że nie można go kupić w większej butli.

Natomiast działanie - ja nigdy się nie oszukiwałam. Szampon na mojej głowie znajduje się koło 2 minut, na jego celem jest mycie włosów, więc podsumowując - właściwie każdy działa tak samo, bez zbędnych ochów i achów. Jedyne wyjątki - szampony przesuszające i przetłuszczające. Ten nie robił ani jednego, ani drugiego, więc jest po prostu dobry. Jak zasadnicza większość szamponów.

Stosując go, nie zauważyłam poprawy włosów, żadnych efektów wow. Stan owłosienia był nadal zależny od odżywek.

Nie wiem więc, czy kupię go ponownie. Ani mnie nie zawiódł, ani nie zachwycił. Ale prawdę mówiąc - dokładnie takiego efektu spodziewam się po szamponach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywia, dobrze oczyszcza i nadaje piękny połysk... moje włosy mówią TAK!
  • Zadowolona z działania peelingu do twarzy z olejem arganowym firmy Eveline skusiłam się na zakup produktów do pielęgnacji włosów, tj. szamponu i odżywki Argan & Keratin. Mimo, że w/w produkty nie mają za dobrych opinii zaryzykowałam i nie żałuję. Obydwa produkty przypadły mi do gustu.

Opakowanie szamponu zasługuje na ogromny plus. Pierwszy raz zetknęłam się z szamponem tak porządnie opakowanym - biało-złoty kartonik w którym znajduje się butelka dodatkowo owinięty został folią i "opieczętowany" firmowym hologramem - mamy zatem pewność że nikt przed nami kosmetyku nie otwierał

Szampon mieści się w ciemnej, plastikowej butelce, zamykanej na klik. Ma ona pojemność 150 ml. Trochę szkoda, że nie jest to standardowe 200/250 ml, jednak jakość tego produktu naprawdę jest zachęcająca.
    Zamykanie solidne, nic się nie urywa. Ciemny kolor butelki sprawia, że nie widzimy, ile produktu nam jeszcze zostało. Na butelce oraz kartonowym pudełku umieszczono najważniejsze informacje (tj. data ważności, informacje ogólne, obietnice producenta, sposób użycia, skład i wiele innych przydatnych informacji).

W składzie oprócz oleju arganowego i płynnej keratyny znajdziemy też ekstrat z łopianu, skrzypu polnego i pokrzywy.

Szampon przeznaczony jest do włosów zniszczonych, farbowanych i rozjaśnianych.

Konsystencja szamponu jest, jak dla mnie bardzo gęsta, żelowa Niestety jest mało wydajny, muszę go nałożyć więcej niż przy innych szamponach przez co wystarcza mi na ok. 9-10 użyć i za to odejmuję pół gwiazdki

Zapach wspaniały - intensywny, słodki, wyraźnie czuć olej arganowy. Zapach przez jakiś czas utrzymuje się na włosach.

Nałożony na włosy świetnie się pieni i doskonale oczyszcza włosy jak również skórę głowy. Nie powoduje podrażnienia i innych nieprzyjemności. Bardzo dobrze się spłukuje. Nie obciąża włosów, nie powoduje ich szybszego przetłuszczania.
    Stosowany bez maski nie powoduje plątania włosów, nadaje im piękny blask. Sprawia, że włosy są miękkie, przyjemne w dotyku i wyglądają zdrowo.
    Po zużyciu całej butelki, zauważyłam, że włosy stały się mocniejsze.

Szampon sprawdził się na moich włosach, nie kosztuje dużo (8-10 zł) więc zawsze można wypróbować go na sobie Ja na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę. Ze swojej strony polecam

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon, ale od czasu do czasu
  • Jest to szampon, który naprawdę pomógł pozbierać się moim włosom. Rzeczywiście odbudował je, nawilżył i zmiękczył. Byłam bardzo zadowolona z efektów. Jednak popełniłam błąd i używałam tylko tego szamponu i po jakimś czasie moje włosy się na niego uodporniły. Teraz używam go co 3-4 mycia i jestem usatysfakcjonowana. Jedyną wadą jest cena niewymierna do wydajności, ale czasami można go kupić na promocji w Rossmannie albo Biedronce.Używam tego produktu od: 8-10 miesięcyIlość zużytych opakowań: ok. 10 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić stanatic za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry oczyszczający szmpon
  • plusy:
    + dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy
    +bardzo się pieni
    + ładny zapach
    + łatwo dostępny

minusy:
    - mało wydajny
    - trudno po nim rozczesać włosy jak nie zastosuje się odzywki
    - jeżeli ktoś ma zniszczone mocno włosy to potrafi bardziej je przesuszyć

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 (150 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Jewels za czytelną i pomocną recenzję?
  • odkrycie tego roku
  • Moje dłuższe włosy myję codziennie rano.
    Skusiłem się na promocje w biedronie bo przekonał mnie bdb skład bez zbędnej chemii oraz świetna cena.
    Czytam niepochlebne recenzje i zastanawiam się kto je pisze...
    Być może kwetia kiepskiej wody wysusza i niszczy wasze włosy bo ten szampon na pewno nadaje im lekko połyskliwy przyjemny blask. Nie pieni się zbyt mocno ale dobrze oczyszcza włosy. Wydajność jest ok jeśli przymiemy, że to kosmetyk bez spieniaczy i silikonowej chemii. Konsystencja przyjemna i dobrze rozprowadza się po włosach. Nie szczypie w oczy i nie wysusza skóry głowy oraz twarzy, co jest dla mnie sporym plusem. Jestem bardzo zadowolony z tego odkrycia. Raz w tygodniu wrzucam też odżywkę z tej serii i przyznam, że efekt jest widoczny. Jest jeszcze olejek który też miałem na tapecie i wieczorem wcierałem we włosy - efekt już po dwóch dniach rewelacja! Ja od siebie polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić fitness4you za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Rzuciłam się na niego jak szczerbaty na suchary. Uwielbiam nowości, a że był w Biedronce za 6,99, wzięłam bez namysłu.

Producent obiecuje gruszki na wierzbie czytając opis na opakowaniu. Ma zregenerować włosy niczym cudowny eliksir, yhym, wyobraźnia producenta poniosła.

+opakowanie - małe, zgrabne, wygodne
    +konsystencja - gęsta, łatwo się nakłada
    +/- cena na promocji jak najbardziej, ale żeby płacić normalnie 16zł za 150ml tego czegoś jest lekką przesadą!
    +pięknie pachnie
    +nie podrażnił
    I to by było na tyle z plusów.

Szampon okropnie wysusza włosy. Już podczas mycia czuć jak strasznie są tępe i nieprzyjemne w dotyku. Nie był to efekt "piszczących" z czystości włosów, po prostu były suche. Miałam wrażenie, że na głowie mam siano, włosy były twarde i pomimo nałożenia maski nie mogłam doprowadzić ich do ładu.
    Po wysuszeniu przy skórze głowy były jakby przesuszone, jednak błyszczące.
    Na pewno nie jest w stanie poprawić ich kondycji.

Chciałam dać mu szansę, ale jest to zwykły myjący, mocno przereklamowany detergent, który skutecznie mnie zniechęcił.
    Być może moje włosy tak reagują na niego, jednak szampon niczym nie zachwyca.

Używam tego produktu od: Jakiś czasIlość zużytych opakowań: Zaczęłam pierwsze opakowanie 150ml

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropnie plącze włosy
  • Moje suche włosy kochają olejek arganowy, więc skusiłam się na nowość od Eveline. A jeszcze keratyna - no dwa w jednym, super!
    Niestety, szampon nie robi nic z tego, co obiecuje producent. Efekt jak z salonu? Chyba z kiepskiego! Przede wszystkim okropnie plącze włosy, po umyciu są szorstkie, nie do rozczesania bez odżywki (a inne szampony z arganem tak nie robią).
    Plusy:
    + zapach
    + konsystencja
    Minusy:
    - koszmarnie plącze włosy
    - nie odżywia
    - nie odbudowuje
    - nie poprawia kondycji
    - nie wygładza
    Podsumowując: dużo obietnic, efekt żaden.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Frodzionek za czytelną i pomocną recenzję?
  • No się nie popisali z tym szamponem
  • Po umyciu włosów wyglądają gorzej niż przed nim. Mam włosy w bardzo dobrej kondycji ale po umyciu tym szaponem wyglądają jak siano, są sztywne, matowe i napuszone. Już nie wspomne że producent deklaruje regeneracje włosów. Cena nie adekwatna do jakości. Za cenę 12 zł szapomnu o niewielkiej objętności można kupić produkt o niebo lepszy od tego.

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: mam 1 ale nie zamierzam go zuzyc do końca

Chcesz pochwalić Gosiunia219 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tłuste i przyklapnięte
  • Cena: ok 12 zł
    Pojemność: 150 ml
    Opakowanie: ładna czarna butelka z plastiku która niestety łatwo się palcuje + wygodne otwieranie typu press and pour
    Zapach: jak dla mnie to są migdały
    Dostępność: już praktycznie każda drogeria, np: Drogerie Polskie albo Ross
    Konsystencja: żelowa, lubię ją

Działanie: tutaj będzie krótko i zwięźle. nie lubię go. włosy na następny dzień po umyciu są bardzo oklapnięte i najzwyczajniej w świecie tłuste.

Używam tego produktu od: stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1, 150ml

Chcesz pochwalić ajdija za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij