W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Powi瘯sz Biota Labolatories, Bioxsine, Anti - Hair Loss Herbal Shampoo (Zio這wy szampon przeciw wypadaniu w這s闚)

Zg這szony przez cora

Zio這wy kompleks wzmacniaj帷y w這sy.
Bioxsine to specjalistyczny zio這wy szampon stworzony z my郵 o osobach zmagaj帷ych si z problemem utraty w這s闚 oraz dla os鏏 pragn帷ych pobudzi wzrost mocniejszych i bardziej spr篹ystych w這s闚.
Widoczne rezultaty - potwierdzone badaniami klinicznymi - uzyskujemy dzi瘯i zawartej w szamponie formule Biocomplex B11 – unikalnej zio這wej mieszance modyfikowanej w laboratoriach B’iota. Zawiera ona tak cenne dla naszej sk鏎y substancje jak: cynk, magnez, potas, wap, 瞠lazo, flawonoidy, kwas linolowy, kwas oleinowy oraz beta-sytosterol. Regularne stosowanie szamponu Bioxsine zwi瘯sza g瘰to嗆 w這s闚, a dodatkowo wzmacnia aktywne mieszki w這s闚.
Szampon dost瘼ny w trzech wersjach: do w這s闚 suchych i normalnych, przet逝szczaj帷ych si oraz z przeciw逝pie穎wy. Do nabycia w aptekach.

Sk豉d: Aqua, Magnesium Laureth Sulfate& Disodium Laureth Sulfosuccinate, Biocomplex B11 Extract, Sodium Myreth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG/PPG- 120/10, Trimethylpropane Trioleate& Laureth- 2, Propylene Glycol, Honey, Trimethylsilyamondimethicone& C11- 15 Pareth- 7&C12- 16 Pareth- 9&Glycerin&Trideceth- 12, Parfum, Sodium Chloride, C12- C-13 Alkyl Lactate, Hydroxypropyl Guar& Hydroxypropyltrimonium Chloride Benzyl Alcohol& Methylchloroisothiazolinone& Methylisothiazolinone, Citric Acid.

Cena: 39z / 300ml

• Najlepszy zio這wy jaki u篡wa豉m
  • To nie jest m鎩 pierwszy zio這wy szampon przeciw wypadaniu w這s闚, ale zdecydowanie najlepszy, spo鈔鏚 tych, kt鏎e zd捫y豉m u篡wa. Naprawd bardzo, bardzo go lubi, sprawdzi sie u mnie znakomicie.
    Zaczn od tego, 瞠 w og鏊e (!) nie przypomina zio這wych szampon闚, kt鏎e dotychczasowo u篡wa豉m:
    * ma wspania陰 konsystencj, co w moim do鈍iadczeniu jest rzadko軼i w鈔鏚 szampon闚 zio這wych. Nie przelewa nam si przez palce, z powodzeniem mo積a kontrolowa jego ilo嗆, nie sp造wa z w這s闚
    *bardzo 豉dny kolor (przypomina mi taki domowy karmel, br您owy, krystaliczny)
    *s這dki, ciep造 zapach (kt鏎y niekt鏎ym mo瞠 przeszkadza, ale dla mnie jest bardzo przyjemny)
    *鈍ietnie si pieni i bardzo dobrze myje w這sy
    *w moim przypadku, po jego u篡ciu nie ma mowy o spl徠aniu, czy wysuszeniu (moje w這sy s w takiej kondycji, 瞠 nie musia豉bym nawet u篡wa od篡wki)
    *bardzo du穎 baby hair (g堯wnie widz je przy karku, czy na skroniach)
    *dzia豉 na wypadanie! Uzywam go zgodnie z zaleceniami producenta (robi ten kilkuminutowy masa sk鏎y g這wy przy ka盥ym myciu- a myj do 2,3 dzie) i zauwa篡豉m, 瞠 w odp造wie jest naprawd mniej w這s闚. Oczywi軼ie, to nie jest tak, 瞠 nie wypada mi ani jeden, ale to przecie zupe軟ie normalne. Jestem naprawd bardzo zadowolona
    U篡wam go regularnie i szczerze m闚i帷 boj si momentu odstawienia, bo producent szczerze ostrzega (?), 瞠 nale篡 u篡wa go ca造 czas dla optymalnych rezultat闚...
    Jak narazie polecam.

U篡wam tego produktu od: 1,5 miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali AnnaScott za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry szampon
  • Zakupi豉m produkt pod wp造wem dobrych opini na wizzaz i okaz這 si, 瞠 to by strza w 10. Produkt ma bardzo fajn konsystencj dobrze si pieni ( jednak ja dopiero po zu篡ciu po這wy butelki dosz豉m jak z niego korzysta a mianowicie najpierw my豉m w這sy normalnym szamponem i zmywa豉m najwi瘯szy "t逝szcz" a nast瘼nie wystarczy豉 dos這wnie kapka szamponu aby umy ca貫 moje w這sy kt鏎e s d逝go軼i za pas) szampon przyjemny, nie pl徠a mi w這s闚, dobrze oczyszcza, nie powodowa 瘸nych uczule, w這ski by造 po nim bardzo lekkie i puszyste jest to inny szampon ni typowy drogeryjny to czu po pierwszym umyciu. Co do efekt闚 mo瞠 nie zauwa篡豉m jakiego super wysypu ma造ch nowych w這sk闚 aczkolwiek wypadanie jest naprawde du穎 ograniczone. Polecam ten szamponik i pami皻ajcie dziewczyny nie ma cud闚 jak niektore osoby pisz tutaj 瞠 w這sy wypada造 gar軼iami a nagle oczekuj, 瞠 po u篡ciu szamponu na szczotce pozostanie jeden w這sek przecie nie ma takich cud闚 ale szampon napewno dostarczy niezb璠nych witamin i ograniczy do minimum wypadanie w這s闚 takie s moje odczucia.

U篡wam tego produktu od: dwa
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali CocaColaa za czyteln i pomocn recenzj?
  • okropny!!!
  • ten szapmon dostalam od narzeczonego bo skarzylam sie po porodzie na wypadanie wlosow, szampon tak pl徠a w這sy ze rozczesujac je tracilam 3 razy wiecej wlosow niz normalnie, cena jest bardzo wysoka, ja go na pewno nie polecam

U篡wam tego produktu od: miesiaca
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakoowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali paulina98098 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Na mnie nie dzia豉...
  • Uda這 mi si kupi ten szampon za 10 z (mega promocja w aptece) i ca貫 szcz窷cie nie da豉m za niego prawie 40 z. My豉m w這sy tym szamponem praktycznie codziennie przez p馧tora miesi帷a przy okazji mocno go pieni帷 i w takiej formie trzyma豉m na w這sach 5 min i d逝瞠j. Niestety nie zauwa篡豉m 瞠by mniej wypada造...do tego lekko si przesuszy造 i by造 spl徠ane. Plus za wydajno嗆 i 豉dny zapach.

U篡wam tego produktu od: miesi帷 temu
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali olunia123 za czyteln i pomocn recenzj?
  • naprawd dzia豉 !!
  • Od jakiego czasu zaobserwowa豉m u siebie nadmierne wypadanie w這s闚. Co prawda d逝窺zy czas mi wypada造 i nie mog豉m sobie z tym poradzi .. Skuszona pozytywnymi opiniami postanowi豉m wypr鏏owa jeszcze tego szamponu , ale nie obiecywa豉m sobie zbyt wiele...B陰d, ten szampon naprawd mi pom鏬.. Zredukowa wypadanie do minimum !! A co lepsze zauwa篡豉m u siebie ma貫 antenki - odrastaj !! Je瞠li komu wypadaj nadmiernie i inne specyfiki nie pomog造 鄉ia這 polecam Ten szampon na pewno zostanie ze mn na d逝goooo

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali mika 123 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dzia豉!!!
  • Szampon razem z ampu趾ami dosta豉m do testowania.
    Bardzo sceptycznie podchodzzi豉m do tego szamponu i obiecywanych efekt闚. Nie wierzy豉m 瞠 pomo瞠 i sta si cud.
    Szampon ma g瘰ta konsyst璚j i bardzo ciemny kolor. Obawia豉m sie zapachu, ale jest bardzo przyjemny i delikatny, nie wyczuwam zi馧.
    -豉dnie nawil瘸 w這sy
    -zmniejsza przet逝szczanie
    -zauwa篡豉m mniejsz ilo嗆 wypadaj帷ych w這s闚 podczas mycia
    -po ok 3 tyg zauwa篡豉m du穎 malutkich w這s闚

U篡wam tego produktu od: 6miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali SzkodaCzasuNaSen za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo polecam
  • Szampon godny polecenia. Zalety to na pewno skuteczno嗆, czyli zmniejszona ilo嗆 w wypadaniu w這s闚, w這sy po umyciu s mi瘯kie , l郾i帷e, nie przet逝szczaj si za szybko. Du膨 zalet jest r闚nie zapach ,kt鏎y przy leczniczych szamponach bywa nieprzyjemny tym razem zapach jest bardzo przyjemny. Opakowanie r闚nie mi odpowiada ,butelka jest odpowiednia .Je郵i chodzi o wady to nie dostrzeg豉m takich. Polecam szampon Bioxsine szczeg鏊nie dla os鏏 z problemem wypadania w這s闚 ale nie tylko.

U篡wam tego produktu od: PRODUKT U玆WAM OD TRZECH MIESI犴Y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: DWIE BUTELKI

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali k235 za czyteln i pomocn recenzj?
  • dobry
  • Aktualnie nie mam problemu z wypadaniem w這s闚, aczkolwiek to si zdarza這. Na pewno, odkad stosuje ten szampon - wypada mi ich jeszcze mniej...Uzywam go solo, z r騜nymi maskami lub z serum z tej serii. W ka盥ej roli sprawdza si dobrze.
    Cena ok, pojemno嗆 spora, wydajno嗆 niez陰. Ma przyjemny zapach i wygl康 roztopionej czekolady. Dobrze si rozprowadza, dobrze pieni, dobrze sp逝kuje, nie obci您a w這s闚. Nawet, gdy nie na這輳 odzywki - nie sa splatane. Po umyciu sa b造szcz帷e i puszyste i wida, ze w trakcie mycia wypada ich niewiele.
    Polecam przetestowanie.

U篡wam tego produktu od: jakies 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Kamlisa za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo pomocny
  • Szampon i ampu趾i bioxsine kupi豉m bo po przebytej ci捫y zacz窸y mi wypada w這sy. Nie do嗆, 瞠 nie wyspana to jeszcze 造sa!!nie ma mowy

Szapon jest delikatny, wydajny, bardzo przyjemnie pachnie, bardzo dobrze si pieni.

Po pierwszej butelce w這sy znacznie mniej wypada造, w chwili obecnej s to odosobnione przypadki.

U篡wam tego produktu od: 5miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali filoktet80 za czyteln i pomocn recenzj?
  • WELCOME NEW HAIRS
  • Opakowanie skromne, estetyczne, czytelne. Szampon ma 300ml.
    Dozuje si go przez standardowy dla wi瘯szo軼i szampon闚 otw鏎.
    Szampon jest bardzo g瘰ty przez co wystarczy kropelka, 瞠by umy nim swoj g這w.
    Dzi瘯i temu jest bardzo wydajny. Kolor jest z這tawo-bursztynowy.
    Bardzo podoba mi si zio這wy zapach tego szamponu.
    BABY HAIR EVERYWHERE!
    Tak chyba najkr鏂ej mog to opisa. Na mojej g這wie pojawi這 si mn鏀two nowych w這sk闚,
    a te starsze si wzmocni造. Wydaje mi si, 瞠 moje w這sy zg瘰tnia造 odrobin,
    pewnie to dzi瘯i tym baby hair.
    Na pewno mog poleci t kuracj wszystkim zmagaj帷ym si z nadmiernym wypadaniem
    w這s闚, ale r闚nie takim osobom, kt鏎e chc wzmocni swoje w這sy i przy酥ieszy ich wzrost

U篡wam tego produktu od: od kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca豉 kuracja (szampon + ampu趾i)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali karuss9 za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij