W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Powi瘯sz Biota Labolatories, Bioxsine, Anti - Hair Loss Herbal Shampoo (Zio這wy szampon przeciw wypadaniu w這s闚)

Zg這szony przez cora

Zio這wy kompleks wzmacniaj帷y w這sy.
Bioxsine to specjalistyczny zio這wy szampon stworzony z my郵 o osobach zmagaj帷ych si z problemem utraty w這s闚 oraz dla os鏏 pragn帷ych pobudzi wzrost mocniejszych i bardziej spr篹ystych w這s闚.
Widoczne rezultaty - potwierdzone badaniami klinicznymi - uzyskujemy dzi瘯i zawartej w szamponie formule Biocomplex B11 – unikalnej zio這wej mieszance modyfikowanej w laboratoriach B’iota. Zawiera ona tak cenne dla naszej sk鏎y substancje jak: cynk, magnez, potas, wap, 瞠lazo, flawonoidy, kwas linolowy, kwas oleinowy oraz beta-sytosterol. Regularne stosowanie szamponu Bioxsine zwi瘯sza g瘰to嗆 w這s闚, a dodatkowo wzmacnia aktywne mieszki w這s闚.
Szampon dost瘼ny w trzech wersjach: do w這s闚 suchych i normalnych, przet逝szczaj帷ych si oraz z przeciw逝pie穎wy. Do nabycia w aptekach.

Sk豉d: Aqua, Magnesium Laureth Sulfate& Disodium Laureth Sulfosuccinate, Biocomplex B11 Extract, Sodium Myreth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG/PPG- 120/10, Trimethylpropane Trioleate& Laureth- 2, Propylene Glycol, Honey, Trimethylsilyamondimethicone& C11- 15 Pareth- 7&C12- 16 Pareth- 9&Glycerin&Trideceth- 12, Parfum, Sodium Chloride, C12- C-13 Alkyl Lactate, Hydroxypropyl Guar& Hydroxypropyltrimonium Chloride Benzyl Alcohol& Methylchloroisothiazolinone& Methylisothiazolinone, Citric Acid.

Cena: 39z / 300ml

• Mniej w這s闚 na grzebieniu, wi璚ej na g這wie
  • Zam闚i豉m w drogerii internetowej szampon w wersji dla suchych w這s闚, a dosta豉m wersj przeciw逝pie穎w. ㄆpie簑 nie mam, ale c騜 zacz窸am u篡wa. Mam jasne blond w這sy i ba豉m si, 瞠 ten ciemny szampon b璠zie je barwi, ale nic takiego nie mia這 miejsca.
    Plusy:
    -bardzo bardzo wydajny (stosuj go prawie codziennie a teraz ko鎍zy mi si butelka (p馧 roku stosowania))
    -zauwa篡豉m, 瞠 faktycznie w這sy po oko這 3 tyg stosowania zacz窸y mniej wypada, na dzie dzisiejszy mam mn鏀two baby hair
    -bardzo dobrze myje w這sy
    Zazwyczaj po umyciu nak豉dam od篡wk lub mask i p騧niej zmywam. Moje w這sy si b造szcz i dobrze rozczesuj.
    Je瞠li u篡j tylko szamponu bez od篡wki, rozczesuj si troch gorzej Sam w sobie m鏬豚y bardziej nawil瘸 w這sy.

U篡wam tego produktu od: 7 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 standart

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali uumulberry za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry
  • To moja 3 butelka . 2 mies temu sko鎍zy豉m 2g butelke i zmieni豉m szampon. Powr鏂i豉m do Bioxsine i zauwa篡豉m ,瞠 zapach szamponu si zmieni bo przedtem przypomina mi perfum Kenzo a w tej chwili jest typowo zio這wy. Wszystkie szampony kupowa豉m u mnie w stacjonarnej aptece. Szczerze to te pierwsze 2 dawa造 lepsze efekty gdy sam szampon bardzo nawilza w這sy a ta 3 butelka ju tego nie robi. U篡wam szampon闚 do w這s闚 suchych. Na plus wydajno嗆 bo jest strasznie g瘰ty i daje efekty. Po szamponie ZALECAM uzyc od篡wk bo moze by k這pot w czesaniu w這s闚.

U篡wam tego produktu od: kilku mies
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2,5

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Paulinka7 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Jestem w szoku...
  • Rzadko kiedy producent spe軟ie obietnice, kt鏎e umieszcza w/na ulotce towaru.

Jeszcze rzadziej konsument otrzymuje wi璚ej, ni obiecuje producent.

W przypadku tego oto produktu mamy sytuacj niecodzienn...

Ot騜 wydaj帷 w Aptece Gemini 25 pln(ups, to reklama )
    otrzyma豉m buteleczk plastikow, o pojemno軼i 300ml.

Zawiera ona g瘰t, niczym syrop klonowy, ma o kolorze ciemnobr您owym. Bardzo g瘰t ma.

Zapach jest zio這wy, nie narzucaj帷y si.

Szampon bardzo dobrze si pieni.

Jest bardzo wydajny, ze wzgl璠u na g瘰to嗆.

Ja mam w這sy kr鏒kie, ale c鏎cia d逝gie i z ca陰 pewno軼i mog stwierdzi, 瞠 po tym szamponie bardzo 豉dnie si rozczesuj.

Specyfik nie spowodowa sw璠zenia sk鏎y g這wy.

A teraz clou sprawy:

JU PO TRZECH U玆CIACH TEGO SPECYFIKU ZAUWA玆xM, 浩 WΜSY PRZESTAΧ MI WYPADA W TAK ZASTRASZAJ。YM TEMPIE!!!

Ponadto, w ulotce do陰czonej do kartonikowego opakowania w kt鏎ym znajduje si 闚 szampon, producent daje nam kilka cennych rad odno郾ie u篡wania szamponu i piel璕nacji w這s闚.
    Zgodnie z ni masowa豉m w這sy oko這 dw鏂h minut, co jest bardzo przyjemne, gdy szampon jak wspomnia豉m doskonale si pieni.

Reasumuj帷:
    jest to bardzo dobry szampon do w這s闚, kt鏎y ewidentnie spe軟ia obietnice producenta.
    U篡wanie go jest przyjemne,cena jest jak najbardziej adekwatna do jako軼i.
    Na sta貫 zago軼i w mojej 豉zience.

U篡wam tego produktu od: 2 tygodni
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Michura za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry
  • Szampon nie nale篡 do tanich, ale przynajmniej jest wydajny. Pachnie delikatnie zio豉mi. Podczas mycia dobrze si pieni. Po jego zastosowaniu w這sy s dobrze oczyszczone i wygl康aj na bardziej puszyste. Poza tym sprawia, 瞠 zdecydowanie mniej ich wypada. Ja stosowa豉m szampon do w這s闚 t逝stych.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1/3 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali evanuela za czyteln i pomocn recenzj?
  • Najlepszy zio這wy jaki u篡wa豉m
  • To nie jest m鎩 pierwszy zio這wy szampon przeciw wypadaniu w這s闚, ale zdecydowanie najlepszy, spo鈔鏚 tych, kt鏎e zd捫y豉m u篡wa. Naprawd bardzo, bardzo go lubi, sprawdzi sie u mnie znakomicie.
    Zaczn od tego, 瞠 w og鏊e (!) nie przypomina zio這wych szampon闚, kt鏎e dotychczasowo u篡wa豉m:
    * ma wspania陰 konsystencj, co w moim do鈍iadczeniu jest rzadko軼i w鈔鏚 szampon闚 zio這wych. Nie przelewa nam si przez palce, z powodzeniem mo積a kontrolowa jego ilo嗆, nie sp造wa z w這s闚
    *bardzo 豉dny kolor (przypomina mi taki domowy karmel, br您owy, krystaliczny)
    *s這dki, ciep造 zapach (kt鏎y niekt鏎ym mo瞠 przeszkadza, ale dla mnie jest bardzo przyjemny)
    *鈍ietnie si pieni i bardzo dobrze myje w這sy
    *w moim przypadku, po jego u篡ciu nie ma mowy o spl徠aniu, czy wysuszeniu (moje w這sy s w takiej kondycji, 瞠 nie musia豉bym nawet u篡wa od篡wki)
    *bardzo du穎 baby hair (g堯wnie widz je przy karku, czy na skroniach)
    *dzia豉 na wypadanie! Uzywam go zgodnie z zaleceniami producenta (robi ten kilkuminutowy masa sk鏎y g這wy przy ka盥ym myciu- a myj do 2,3 dzie) i zauwa篡豉m, 瞠 w odp造wie jest naprawd mniej w這s闚. Oczywi軼ie, to nie jest tak, 瞠 nie wypada mi ani jeden, ale to przecie zupe軟ie normalne. Jestem naprawd bardzo zadowolona
    U篡wam go regularnie i szczerze m闚i帷 boj si momentu odstawienia, bo producent szczerze ostrzega (?), 瞠 nale篡 u篡wa go ca造 czas dla optymalnych rezultat闚...
    Jak narazie polecam.

U篡wam tego produktu od: 1,5 miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali AnnaScott za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry szampon
  • Zakupi豉m produkt pod wp造wem dobrych opini na wizzaz i okaz這 si, 瞠 to by strza w 10. Produkt ma bardzo fajn konsystencj dobrze si pieni ( jednak ja dopiero po zu篡ciu po這wy butelki dosz豉m jak z niego korzysta a mianowicie najpierw my豉m w這sy normalnym szamponem i zmywa豉m najwi瘯szy "t逝szcz" a nast瘼nie wystarczy豉 dos這wnie kapka szamponu aby umy ca貫 moje w這sy kt鏎e s d逝go軼i za pas) szampon przyjemny, nie pl徠a mi w這s闚, dobrze oczyszcza, nie powodowa 瘸nych uczule, w這ski by造 po nim bardzo lekkie i puszyste jest to inny szampon ni typowy drogeryjny to czu po pierwszym umyciu. Co do efekt闚 mo瞠 nie zauwa篡豉m jakiego super wysypu ma造ch nowych w這sk闚 aczkolwiek wypadanie jest naprawde du穎 ograniczone. Polecam ten szamponik i pami皻ajcie dziewczyny nie ma cud闚 jak niektore osoby pisz tutaj 瞠 w這sy wypada造 gar軼iami a nagle oczekuj, 瞠 po u篡ciu szamponu na szczotce pozostanie jeden w這sek przecie nie ma takich cud闚 ale szampon napewno dostarczy niezb璠nych witamin i ograniczy do minimum wypadanie w這s闚 takie s moje odczucia.

U篡wam tego produktu od: dwa
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali CocaColaa za czyteln i pomocn recenzj?
  • okropny!!!
  • ten szapmon dostalam od narzeczonego bo skarzylam sie po porodzie na wypadanie wlosow, szampon tak pl徠a w這sy ze rozczesujac je tracilam 3 razy wiecej wlosow niz normalnie, cena jest bardzo wysoka, ja go na pewno nie polecam

U篡wam tego produktu od: miesiaca
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakoowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali paulina98098 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Na mnie nie dzia豉...
  • Uda這 mi si kupi ten szampon za 10 z (mega promocja w aptece) i ca貫 szcz窷cie nie da豉m za niego prawie 40 z. My豉m w這sy tym szamponem praktycznie codziennie przez p馧tora miesi帷a przy okazji mocno go pieni帷 i w takiej formie trzyma豉m na w這sach 5 min i d逝瞠j. Niestety nie zauwa篡豉m 瞠by mniej wypada造...do tego lekko si przesuszy造 i by造 spl徠ane. Plus za wydajno嗆 i 豉dny zapach.

U篡wam tego produktu od: miesi帷 temu
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali olunia123 za czyteln i pomocn recenzj?
  • naprawd dzia豉 !!
  • Od jakiego czasu zaobserwowa豉m u siebie nadmierne wypadanie w這s闚. Co prawda d逝窺zy czas mi wypada造 i nie mog豉m sobie z tym poradzi .. Skuszona pozytywnymi opiniami postanowi豉m wypr鏏owa jeszcze tego szamponu , ale nie obiecywa豉m sobie zbyt wiele...B陰d, ten szampon naprawd mi pom鏬.. Zredukowa wypadanie do minimum !! A co lepsze zauwa篡豉m u siebie ma貫 antenki - odrastaj !! Je瞠li komu wypadaj nadmiernie i inne specyfiki nie pomog造 鄉ia這 polecam Ten szampon na pewno zostanie ze mn na d逝goooo

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali mika 123 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dzia豉!!!
  • Szampon razem z ampu趾ami dosta豉m do testowania.
    Bardzo sceptycznie podchodzzi豉m do tego szamponu i obiecywanych efekt闚. Nie wierzy豉m 瞠 pomo瞠 i sta si cud.
    Szampon ma g瘰ta konsyst璚j i bardzo ciemny kolor. Obawia豉m sie zapachu, ale jest bardzo przyjemny i delikatny, nie wyczuwam zi馧.
    -豉dnie nawil瘸 w這sy
    -zmniejsza przet逝szczanie
    -zauwa篡豉m mniejsz ilo嗆 wypadaj帷ych w這s闚 podczas mycia
    -po ok 3 tyg zauwa篡豉m du穎 malutkich w這s闚

U篡wam tego produktu od: 6miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali SzkodaCzasuNaSen za czyteln i pomocn recenzj?