W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Powi瘯sz Biota Labolatories, Bioxsine, Anti - Hair Loss Herbal Shampoo (Zio這wy szampon przeciw wypadaniu w這s闚)

Zg這szony przez cora

Zio這wy kompleks wzmacniaj帷y w這sy.
Bioxsine to specjalistyczny zio這wy szampon stworzony z my郵 o osobach zmagaj帷ych si z problemem utraty w這s闚 oraz dla os鏏 pragn帷ych pobudzi wzrost mocniejszych i bardziej spr篹ystych w這s闚.
Widoczne rezultaty - potwierdzone badaniami klinicznymi - uzyskujemy dzi瘯i zawartej w szamponie formule Biocomplex B11 – unikalnej zio這wej mieszance modyfikowanej w laboratoriach B’iota. Zawiera ona tak cenne dla naszej sk鏎y substancje jak: cynk, magnez, potas, wap, 瞠lazo, flawonoidy, kwas linolowy, kwas oleinowy oraz beta-sytosterol. Regularne stosowanie szamponu Bioxsine zwi瘯sza g瘰to嗆 w這s闚, a dodatkowo wzmacnia aktywne mieszki w這s闚.
Szampon dost瘼ny w trzech wersjach: do w這s闚 suchych i normalnych, przet逝szczaj帷ych si oraz z przeciw逝pie穎wy. Do nabycia w aptekach.

Sk豉d: Aqua, Magnesium Laureth Sulfate& Disodium Laureth Sulfosuccinate, Biocomplex B11 Extract, Sodium Myreth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG/PPG- 120/10, Trimethylpropane Trioleate& Laureth- 2, Propylene Glycol, Honey, Trimethylsilyamondimethicone& C11- 15 Pareth- 7&C12- 16 Pareth- 9&Glycerin&Trideceth- 12, Parfum, Sodium Chloride, C12- C-13 Alkyl Lactate, Hydroxypropyl Guar& Hydroxypropyltrimonium Chloride Benzyl Alcohol& Methylchloroisothiazolinone& Methylisothiazolinone, Citric Acid.

Cena: 39z / 300ml

• dobry
  • Aktualnie nie mam problemu z wypadaniem w這s闚, aczkolwiek to si zdarza這. Na pewno, odkad stosuje ten szampon - wypada mi ich jeszcze mniej...Uzywam go solo, z r騜nymi maskami lub z serum z tej serii. W ka盥ej roli sprawdza si dobrze.
    Cena ok, pojemno嗆 spora, wydajno嗆 niez陰. Ma przyjemny zapach i wygl康 roztopionej czekolady. Dobrze si rozprowadza, dobrze pieni, dobrze sp逝kuje, nie obci您a w這s闚. Nawet, gdy nie na這輳 odzywki - nie sa splatane. Po umyciu sa b造szcz帷e i puszyste i wida, ze w trakcie mycia wypada ich niewiele.
    Polecam przetestowanie.

U篡wam tego produktu od: jakies 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Kamlisa za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo pomocny
  • Szampon i ampu趾i bioxsine kupi豉m bo po przebytej ci捫y zacz窸y mi wypada w這sy. Nie do嗆, 瞠 nie wyspana to jeszcze 造sa!!nie ma mowy

Szapon jest delikatny, wydajny, bardzo przyjemnie pachnie, bardzo dobrze si pieni.

Po pierwszej butelce w這sy znacznie mniej wypada造, w chwili obecnej s to odosobnione przypadki.

U篡wam tego produktu od: 5miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali filoktet80 za czyteln i pomocn recenzj?
  • WELCOME NEW HAIRS
  • Opakowanie skromne, estetyczne, czytelne. Szampon ma 300ml.
    Dozuje si go przez standardowy dla wi瘯szo軼i szampon闚 otw鏎.
    Szampon jest bardzo g瘰ty przez co wystarczy kropelka, 瞠by umy nim swoj g這w.
    Dzi瘯i temu jest bardzo wydajny. Kolor jest z這tawo-bursztynowy.
    Bardzo podoba mi si zio這wy zapach tego szamponu.
    BABY HAIR EVERYWHERE!
    Tak chyba najkr鏂ej mog to opisa. Na mojej g這wie pojawi這 si mn鏀two nowych w這sk闚,
    a te starsze si wzmocni造. Wydaje mi si, 瞠 moje w這sy zg瘰tnia造 odrobin,
    pewnie to dzi瘯i tym baby hair.
    Na pewno mog poleci t kuracj wszystkim zmagaj帷ym si z nadmiernym wypadaniem
    w這s闚, ale r闚nie takim osobom, kt鏎e chc wzmocni swoje w這sy i przy酥ieszy ich wzrost

U篡wam tego produktu od: od kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca豉 kuracja (szampon + ampu趾i)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali karuss9 za czyteln i pomocn recenzj?
  • W這som na ratunek
  • Mia豉m problem nie tyle z wypadaj帷ymi, co nie pojawiaj帷ymi si, nowymi w這sami, przez co zacz窸am zauwa瘸 drobne przerzedzenia.
    Szampon wraz z ampu趾ami dosta豉m w prezencie gwiazdkowym i u篡wam do teraz - min窸o 5 miesi璚y a on si nadal nie ko鎍zy!
    Po tym czasie mam naprawd mn鏀two baby hair; patrz帷 pod 鈍iat這 wygl康a to wr璚z jak aureolka z w這s闚. Odj窸am 1 gwiazdk, bo mam podejrzenie, 瞠 sam szampon bez wspomagania ampu貫k nie przyczynia si do dalszego wyrastania nowych w這s闚 (mam podro郾i皻e, kilkucentymetrowe w這sy z okresu stosowania ampu貫k, ale nie obserwuj 瞠by kolejne, nowe pojawia造 si tak intensywnie r闚nie po ich odstawieniu); no i mimo wszystko odczuwam lekki dyskomfort mojej wra磧iwej sk鏎y g這wy po zastosowaniu.

Podsumowuj帷:

+ naprawd dzia豉
    + jest mega wydajny
    + cena te okazuje si niewielka, je郵i przeliczy j na czas u篡tkowania

- sw璠z帷a sk鏎a g這wy
    - bez ampu貫k raczej nie da rady

U篡wam tego produktu od: 5 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 0,8

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali lidanthyg za czyteln i pomocn recenzj?
  • Najlepszy na problemy z wypadaniem!
  • Szampon wraz z ampu趾ami bioxsine kupi豉m bo zauwa篡豉m , 瞠 wypada mi troch wi璚ej w這s闚 ni zwykle. Nie by to powa積y problem mo瞠 dlatego , 瞠 zdusi豉m go w zarodku.

Myj w這sy 鈔enio co drugi dzie lub nawet cz窷ciej wi璚 bardzo odpowiada i to , 瞠 szapon jest delikatny bez SLS.
    Bardzo przyjemnie pachnie - nie jest o jaki mocny perfum , ale nie jest to te zapach zielska, za kt鏎ymi nie przepadam. Dobrze si pieni jest wydajny i bez problemu zmywa oleje.

U篡waj帷 ju pierwszej butelki zacz窸am zauwa瘸 , 瞠 wypada coraz mniej w這s闚, s jakby mocniej przytwierdzone, po dw鏂h butelkach i ampu趾ach 瘸dko zdarza mi si znajdowa w這sy na ubraniu.
    U篡wa豉m go w towarzystwie ampu貫k przez miesi帷, p騧niej nie przyk豉da豉m si ju tak bardzo do codziennego ampu趾owania, ale zu篡豉m 2 butelki szamponu - lepiej dmucha na zimne
    Jestem bardzo zadowolona, bez w徠pienia wiem co kupi je郵i problem by powr鏂i, a jak wiadomo , czasem pora roku , stres sprzyjaj wypadaniu, a im d逝瞠j szukasz i eksperymentujesz z r騜nymi kosetykami - tym wi璚ej w這s zd徘zy wypa嗆...
    Bioxsine u mnie spisa si super.

U篡wam tego produktu od: 4mies?
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2, 300ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali annamjlu za czyteln i pomocn recenzj?
  • Zmniejszy wypadanie w這s闚 o ponad po這w
  • Szampon Bioxsine, to zupe軟ie inny kosmetyk tego rodzaju, jaki mia豉m okazj stosowa. Inne szampony zio這we przy nim si umywaj

W przeciwie雟twie do zwyk造ch zio這wych szampon闚, Bioxsine zupe軟ie nie pl帷ze moich d逝gich do talii w這s闚! Bardzo 豉two po nim rozczesa w這ski. Po innych tego typu szamponach, nawet po na這瞠niu od篡wki i oleju mia豉m z tym ogromny problem.

Ten szampon pachnie te ca趾iem inaczej. Nie 鄉ierdzi zio豉mi, ale jest delikatny, jakby lekko any穎wy, ale ci篹ki do okre郵enia. Mi si ogromnie podoba jego zapach. Ci篹ko go opisa, bo z takim zapachem jeszcze si do tej pory nie spotka豉m.
    Jest na tyle delikatny, 瞠 zaraz po umyciu w這s闚 i ich wyschni璚iu prawie zupe軟ie go nie czu niestety.

Je郵i chodzi o obietnice producenta: ograniczenie wypadania w這s闚 i wzmocnienie nowych w這sk闚.... Tak! Do tej pory wsz璠zie na pod這dze, w ca造m mieszkaniu, w zlewie, w wannie wala這 si (przepraszam za niezbyt eleganckie okre郵enie) pe軟o moich d逝gich, ciemnych w這s闚. Zostawa這 ich pe軟o na szczotce. Po oko這 2 miesi帷ach u篡wania szamponu i paru innych wspomagaczy (masa瞠 TT, wcierki, oleje, zdrowa dieta), bo nie oszukujmy si, dobry szampon jest jedynie uzupe軟ieniem ca貫go "systemu" walki o pi瘯ne, tkwi帷e na g這wie w這sy, wypadanie zosta這 bardzo mocno ograniczone!

Por闚nuj帷 na oko, to co by這, a co jest teraz, nie ma por闚nania. Przy myciu i czesaniu pozostaje niepor闚nywalnie mniej w這s闚 ni wcze郾iej. Na pewno przynajmniej o po這w mniej wypada mi tych w這sk闚. W這sy te s mocniejsze, takie zdrowsze i pojawi造 si r闚nie ukochane przez nas wszystkie Bejbihery

Sam szamponik jest bardzo delikatny, ale spokojnie radzi sobie ze zmywaniem olei. Dobrze si pieni i 豉two wyp逝kuje.

Zamkni皻y jest w eleganckim, solidnym, plastikowym opakowaniu. ζtwo go zu篡 i wycisn望 do ko鎍a.

Sam sk豉d jest wspania造 i ka盥a W這somaniaczka na pewno go doceni, mamy w nim m.in. bogaty w witaminy i minera造 wyci庵 z zi馧, mi鏚, kwas cytrynowy.

Ja stosowa豉m wersj dla w這s闚 suchych i normalnych.

Jedyne, do czego mog si przyczepi, to niska wydajno嗆, szamponiku jest niezbyt wiele (300 ml) i to za do嗆 wysok cen. Szybko ubywa i si ko鎍zy, a posiadaczki d逝窺zych w這sk闚 takich jak ja potrzebuj do mycia troszeczk wi璚ej produktu.

Reasumuj帷:
    安ietny, delikatny szampon do codziennego stosowania, kt鏎y nie do嗆, 瞠 nie robi nam krzywdy, to jeszcze wzmacnia w這sy i robi to, co powinien robi szampon.

Polecam.U篡wam tego produktu od: oko這 p馧 roku temu, u篡wa豉m oko這 2 miesi璚yIlo嗆 zu篡tych opakowa: 300 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali Kaja1989 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Polecam
  • Zapewne wi瘯szo嗆 z was s造sz帷 s這wa "szampon zio這wy" wyobra瘸 sobi strasznie nie 豉dnie pachn帷y produkt; na ca貫 szcz窷cie nasz szampon BIOXSINE posiada zapach delikatnie zio這wy przez co nie dr璚zy naszego nosa, a dodatkowo szybko si ulatnia i na pewno nie pozostaje na w這sach. Konsystencja jest gesta i masna. Bardzo dobrze pieni si pod wp造wem niewielkiej ilo軼i wody zwiazku z czym i samego szamponu nie trzeba wiele aby umy w這sy. Moje w這sy sa 鈔edniej d逝go軼
    Pierwsze efekty zauwazy豉m w 3 tygodniu stosowania szamponu. W這sy sta造 si bardziej spr篹yste, mocniejsze, zacze造 si pojawia nowe baby hair. Szampon jest bezpieczny dla sk鏎y g這wy, nie podra積ia i nie wysusza- 瘸dnych minus闚 ze stosowania nie zauwa篡豉m. U篡wam tego produktu od: zacze豉m stosowa 23.08.2013 a sko鎍zy豉m bodaj瞠 pod koniec pa寮zierniak 2013Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1-300 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali Anahi1307 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Jeden z najlepszych szampon闚 jakich u篡wa豉m
  • Pierwszy raz kupi豉m ten szampon latem 2013 roku. Nie spodziewa豉m si zbyt wiele - po prostu mialam ju tak wysuszone w這sy i podra積iona sk鏎 g這wy po szamponach zio這wych z czarn rzep, 瞠 nie mog豉m na nie patrze. Przeczyta豉m dwie recenzje na Wiza簑 i postanowi豉m da mu szans.

To by najlepszy wyb鏎 od lat!
    Po pierwsze: to wcale nie jest zio這wy szampon, do kt鏎ego przyzwyczai造 nas polskie firmy - lej帷y si przez palce, rzadki, o zapachu rzepy, skrzypu itp.
    Turecki Bioxsine ma do嗆 g瘰t konsystencj i ciemn, karmelow barw, a do tego r闚nie karmelowy zapach. Dzi瘯i tej konsystencji wcale nie trzeba go stosowa du穎, aby umy d逝gie w這sy, a zapach jest po prostu ob喚dny. Cho kolor coca coli mo瞠 na pocz徠ku troch przera瘸, szampon nie ma 瘸dnego wp造wu na kolor jasnych w這s闚.

Po drugie: Nie wyszusza w這s闚 i nie przet逝szcza ich, oraz NIE PODRA烤IA SK紑Y GΜWY, a to prawdziwy cud w鈔鏚 wsp馧czesnych szampon闚.

Po trzecie: je郵i si mu zbytnio nie przeszkadza naprawd pomaga przy wypadaniu w這s闚. Trzeba go tylko stosowa regularnie, nie 陰czy z kiepsk od篡wk i nonszalanskim podej軼iem do czesania, typu co dwa -trzy dni. Do tego o陰czy z dobr diet i 造kaniem skrzypu oraz wzgl璠nym(!) brakiem stresu. Przy farbowanych w這sach daje oko這 70% skuteczno軼i, a to bardzo du穎. Przy naturalnych by豚y prawdziwym cudem. Zauwa篡豉m te, 瞠 lekko przyspiesza wzrost w這s闚.

Czy ma jakie wady? G堯wn wad jest niedost瘼no嗆 i do嗆 wysoka cena. Kupuj go w jednynej aptece w moim mie軼ie, kt鏎a go sprowadza. Kosztuje w zale積o軼i od promocji od 27 do 34 z這tych za 300 ml. Nigdy nie przelicza豉m na ile starcza, ale ostatni butelk kupi豉m 10 grudnia i zosta這 mi jeszcze p馧 butelki, czyli opakowanie schodzi przeci皻nie w ci庵u dw鏂h miesi璚y. Jest to niewapliwie jeden z najlepszych szampon闚, jakich u篡wa豉m. Boj si tylko, 瞠 szybko zniknie z polskiego rynku, z kt鏎ego wycofuje si mn鏀two produkt闚 dobrych na rzecz promowania bubli wielkich koncern闚.

U篡wam tego produktu od: od kilku miesi璚yIlo嗆 zu篡tych opakowa: 3-4 butelki

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Hela_Bertz za czyteln i pomocn recenzj?
  • Rewelacja
  • Ponad 3 miesi帷e temu w這sy zacz窸y mi nadmiernie wypada. Dos這wnie gar軼iami. Sprawdza豉m wszystko i stwierdzi豉m, ze nie ma co oszcz璠za, a kupi produkt najlepszy. Sugeruj帷 si opiniami na Wiza簑 stwierdzi豉m, ze zaryzykuje. I to by豉 najlepsza decyzja dla moich w這s闚. Cienkich, przerzedzonych i zniszczonych.

- w這sy nie wypadaj, (mo瞠 z 2 co jaki czas, ale nie jak kiedy przy ka盥ym myciu gar軼iami)
    - 豉dnie si rozczesuj
    -nie s obci捫one
    - 郵icznie pachn
    -bardzo wydajny(mam jeszcze oko這 po這w)

Je瞠li kto ma podobne problemy do tych jakie mia豉m ja to nie ma si co zastanawia

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali Ollka935 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Zaskakuj帷o dzia豉j帷y
  • Do w這s闚 nie stosuj jakiej specjalnej piel璕nacji. Unikam mocno silikon闚 i wszelkich parafin w sk豉dzie, bo moje kr鏒kie, wiotkie k豉czki bardzo sie z nimi nie lubi.
    Wychodz z za這瞠nia, 瞠 szampon ma miec przede wszystkim funkcje 豉godnie czyszcz帷e, ale domywaj帷e wszystko. W moim przypadku przede wszystkim lakier, bo bez tego wygl康am jak pies Chopper. Do tego gdyby nie podra積ia, nie powodowa sw璠zenia i u篡cie od篡wki nie by這 nieodzowne, to by這by wspaniale

Ten szampon ma za zadanie powstrzyma wypadanie w這s闚, albo je s逝sznie ograniczy. Moje w這sy mo瞠 nie wypadaj tak same z siebie. Ale s s豉be, wiotkie, zw豉szcza po tegorocznych kuracjach antybiotykowych. Troch lecia造, ale nie jako nagminnie. Jednak na szczotce zbiera這 si ich troch wi璚ej ni normalnie.

Okazuje si, 瞠 to co przebywa na g這wie tylko "chwil" te mo瞠 mie moc. Szampon jest spory, ma wygodn butelk - mo積a postawi do g鏎y nogami i zu篡 wszystko. Pachnie jako zio這wo, jest przejrzystym br您owym 瞠lem. Pieni si bardzo dobrze, sp逝kuje te. I do tego jest bardzo wydajny - dwa miesi帷e przy codziennym stosowaniu - ale w這sy kr鏦ie

Czy ograniczy wypadanie? Owszem, wypada mi mniej w這s闚, ale postanowi豉m recenzj napisa wtedy gdy go sko鎍z - mam jeszcze na jakie dwa u篡cia Nie s康zi豉m, 瞠 to w og鏊e zadzia豉.
    By mo瞠 skuteczno嗆, a mo瞠 nawet na pewno, b璠zie spowodowana tym, co le篡 u podstaw wypadania w這s闚. Ja mam s豉be cebulki i sam szampon mo瞠 spowodowa ich wzmocnienie. Ale je郵i kto ma 造sienie chorobowe to mo瞠 czeka d逝go na efekty, albo mog nie pojawi si wcale.

Szampon podsuszy troch moje w這sy i sk鏎 g這wy. To mo瞠 by wada, cho w przypadku moich kr鏒kich w這s闚 to sprawia這, 瞠 豉twiej mi je by這 postawi na sztorc

W og鏊no嗆 szampon sprawdza si zaskakuj帷o dobrze. Przyznam, 瞠 bardzo sceptycznie podesz豉m do niego, bo nie przypominam sobie, aby jakikolwiek produkt, kt鏐go u篡wa豉m przy przerzedzonych w這sach pom鏬 mi kiedykolwiek. A tu prosz...

Ju si rozgl康am gdzie to mog dosta

U篡wam tego produktu od: dwa miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno i b璠a kolejne

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Dragonblood za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij