W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Powi瘯sz Biota Labolatories, Bioxsine, Anti - Hair Loss Herbal Shampoo (Zio這wy szampon przeciw wypadaniu w這s闚)

Zg這szony przez cora

Zio這wy kompleks wzmacniaj帷y w這sy.
Bioxsine to specjalistyczny zio這wy szampon stworzony z my郵 o osobach zmagaj帷ych si z problemem utraty w這s闚 oraz dla os鏏 pragn帷ych pobudzi wzrost mocniejszych i bardziej spr篹ystych w這s闚.
Widoczne rezultaty - potwierdzone badaniami klinicznymi - uzyskujemy dzi瘯i zawartej w szamponie formule Biocomplex B11 – unikalnej zio這wej mieszance modyfikowanej w laboratoriach B’iota. Zawiera ona tak cenne dla naszej sk鏎y substancje jak: cynk, magnez, potas, wap, 瞠lazo, flawonoidy, kwas linolowy, kwas oleinowy oraz beta-sytosterol. Regularne stosowanie szamponu Bioxsine zwi瘯sza g瘰to嗆 w這s闚, a dodatkowo wzmacnia aktywne mieszki w這s闚.
Szampon dost瘼ny w trzech wersjach: do w這s闚 suchych i normalnych, przet逝szczaj帷ych si oraz z przeciw逝pie穎wy. Do nabycia w aptekach.

Sk豉d: Aqua, Magnesium Laureth Sulfate& Disodium Laureth Sulfosuccinate, Biocomplex B11 Extract, Sodium Myreth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG/PPG- 120/10, Trimethylpropane Trioleate& Laureth- 2, Propylene Glycol, Honey, Trimethylsilyamondimethicone& C11- 15 Pareth- 7&C12- 16 Pareth- 9&Glycerin&Trideceth- 12, Parfum, Sodium Chloride, C12- C-13 Alkyl Lactate, Hydroxypropyl Guar& Hydroxypropyltrimonium Chloride Benzyl Alcohol& Methylchloroisothiazolinone& Methylisothiazolinone, Citric Acid.

Cena: 39z / 300ml

• Na mnie nie dzia豉...
  • Uda這 mi si kupi ten szampon za 10 z (mega promocja w aptece) i ca貫 szcz窷cie nie da豉m za niego prawie 40 z. My豉m w這sy tym szamponem praktycznie codziennie przez p馧tora miesi帷a przy okazji mocno go pieni帷 i w takiej formie trzyma豉m na w這sach 5 min i d逝瞠j. Niestety nie zauwa篡豉m 瞠by mniej wypada造...do tego lekko si przesuszy造 i by造 spl徠ane. Plus za wydajno嗆 i 豉dny zapach.

U篡wam tego produktu od: miesi帷 temu
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali olunia123 za czyteln i pomocn recenzj?
  • naprawd dzia豉 !!
  • Od jakiego czasu zaobserwowa豉m u siebie nadmierne wypadanie w這s闚. Co prawda d逝窺zy czas mi wypada造 i nie mog豉m sobie z tym poradzi .. Skuszona pozytywnymi opiniami postanowi豉m wypr鏏owa jeszcze tego szamponu , ale nie obiecywa豉m sobie zbyt wiele...B陰d, ten szampon naprawd mi pom鏬.. Zredukowa wypadanie do minimum !! A co lepsze zauwa篡豉m u siebie ma貫 antenki - odrastaj !! Je瞠li komu wypadaj nadmiernie i inne specyfiki nie pomog造 鄉ia這 polecam Ten szampon na pewno zostanie ze mn na d逝goooo

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali mika 123 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dzia豉!!!
  • Szampon razem z ampu趾ami dosta豉m do testowania.
    Bardzo sceptycznie podchodzzi豉m do tego szamponu i obiecywanych efekt闚. Nie wierzy豉m 瞠 pomo瞠 i sta si cud.
    Szampon ma g瘰ta konsyst璚j i bardzo ciemny kolor. Obawia豉m sie zapachu, ale jest bardzo przyjemny i delikatny, nie wyczuwam zi馧.
    -豉dnie nawil瘸 w這sy
    -zmniejsza przet逝szczanie
    -zauwa篡豉m mniejsz ilo嗆 wypadaj帷ych w這s闚 podczas mycia
    -po ok 3 tyg zauwa篡豉m du穎 malutkich w這s闚

U篡wam tego produktu od: 6miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali SzkodaCzasuNaSen za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo polecam
  • Szampon godny polecenia. Zalety to na pewno skuteczno嗆, czyli zmniejszona ilo嗆 w wypadaniu w這s闚, w這sy po umyciu s mi瘯kie , l郾i帷e, nie przet逝szczaj si za szybko. Du膨 zalet jest r闚nie zapach ,kt鏎y przy leczniczych szamponach bywa nieprzyjemny tym razem zapach jest bardzo przyjemny. Opakowanie r闚nie mi odpowiada ,butelka jest odpowiednia .Je郵i chodzi o wady to nie dostrzeg豉m takich. Polecam szampon Bioxsine szczeg鏊nie dla os鏏 z problemem wypadania w這s闚 ale nie tylko.

U篡wam tego produktu od: PRODUKT U玆WAM OD TRZECH MIESI犴Y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: DWIE BUTELKI

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali k235 za czyteln i pomocn recenzj?
  • dobry
  • Aktualnie nie mam problemu z wypadaniem w這s闚, aczkolwiek to si zdarza這. Na pewno, odkad stosuje ten szampon - wypada mi ich jeszcze mniej...Uzywam go solo, z r騜nymi maskami lub z serum z tej serii. W ka盥ej roli sprawdza si dobrze.
    Cena ok, pojemno嗆 spora, wydajno嗆 niez陰. Ma przyjemny zapach i wygl康 roztopionej czekolady. Dobrze si rozprowadza, dobrze pieni, dobrze sp逝kuje, nie obci您a w這s闚. Nawet, gdy nie na這輳 odzywki - nie sa splatane. Po umyciu sa b造szcz帷e i puszyste i wida, ze w trakcie mycia wypada ich niewiele.
    Polecam przetestowanie.

U篡wam tego produktu od: jakies 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Kamlisa za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo pomocny
  • Szampon i ampu趾i bioxsine kupi豉m bo po przebytej ci捫y zacz窸y mi wypada w這sy. Nie do嗆, 瞠 nie wyspana to jeszcze 造sa!!nie ma mowy

Szapon jest delikatny, wydajny, bardzo przyjemnie pachnie, bardzo dobrze si pieni.

Po pierwszej butelce w這sy znacznie mniej wypada造, w chwili obecnej s to odosobnione przypadki.

U篡wam tego produktu od: 5miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali filoktet80 za czyteln i pomocn recenzj?
  • WELCOME NEW HAIRS
  • Opakowanie skromne, estetyczne, czytelne. Szampon ma 300ml.
    Dozuje si go przez standardowy dla wi瘯szo軼i szampon闚 otw鏎.
    Szampon jest bardzo g瘰ty przez co wystarczy kropelka, 瞠by umy nim swoj g這w.
    Dzi瘯i temu jest bardzo wydajny. Kolor jest z這tawo-bursztynowy.
    Bardzo podoba mi si zio這wy zapach tego szamponu.
    BABY HAIR EVERYWHERE!
    Tak chyba najkr鏂ej mog to opisa. Na mojej g這wie pojawi這 si mn鏀two nowych w這sk闚,
    a te starsze si wzmocni造. Wydaje mi si, 瞠 moje w這sy zg瘰tnia造 odrobin,
    pewnie to dzi瘯i tym baby hair.
    Na pewno mog poleci t kuracj wszystkim zmagaj帷ym si z nadmiernym wypadaniem
    w這s闚, ale r闚nie takim osobom, kt鏎e chc wzmocni swoje w這sy i przy酥ieszy ich wzrost

U篡wam tego produktu od: od kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca豉 kuracja (szampon + ampu趾i)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali karuss9 za czyteln i pomocn recenzj?
  • W這som na ratunek
  • Mia豉m problem nie tyle z wypadaj帷ymi, co nie pojawiaj帷ymi si, nowymi w這sami, przez co zacz窸am zauwa瘸 drobne przerzedzenia.
    Szampon wraz z ampu趾ami dosta豉m w prezencie gwiazdkowym i u篡wam do teraz - min窸o 5 miesi璚y a on si nadal nie ko鎍zy!
    Po tym czasie mam naprawd mn鏀two baby hair; patrz帷 pod 鈍iat這 wygl康a to wr璚z jak aureolka z w這s闚. Odj窸am 1 gwiazdk, bo mam podejrzenie, 瞠 sam szampon bez wspomagania ampu貫k nie przyczynia si do dalszego wyrastania nowych w這s闚 (mam podro郾i皻e, kilkucentymetrowe w這sy z okresu stosowania ampu貫k, ale nie obserwuj 瞠by kolejne, nowe pojawia造 si tak intensywnie r闚nie po ich odstawieniu); no i mimo wszystko odczuwam lekki dyskomfort mojej wra磧iwej sk鏎y g這wy po zastosowaniu.

Podsumowuj帷:

+ naprawd dzia豉
    + jest mega wydajny
    + cena te okazuje si niewielka, je郵i przeliczy j na czas u篡tkowania

- sw璠z帷a sk鏎a g這wy
    - bez ampu貫k raczej nie da rady

U篡wam tego produktu od: 5 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 0,8

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali lidanthyg za czyteln i pomocn recenzj?
  • Najlepszy na problemy z wypadaniem!
  • Szampon wraz z ampu趾ami bioxsine kupi豉m bo zauwa篡豉m , 瞠 wypada mi troch wi璚ej w這s闚 ni zwykle. Nie by to powa積y problem mo瞠 dlatego , 瞠 zdusi豉m go w zarodku.

Myj w這sy 鈔enio co drugi dzie lub nawet cz窷ciej wi璚 bardzo odpowiada i to , 瞠 szapon jest delikatny bez SLS.
    Bardzo przyjemnie pachnie - nie jest o jaki mocny perfum , ale nie jest to te zapach zielska, za kt鏎ymi nie przepadam. Dobrze si pieni jest wydajny i bez problemu zmywa oleje.

U篡waj帷 ju pierwszej butelki zacz窸am zauwa瘸 , 瞠 wypada coraz mniej w這s闚, s jakby mocniej przytwierdzone, po dw鏂h butelkach i ampu趾ach 瘸dko zdarza mi si znajdowa w這sy na ubraniu.
    U篡wa豉m go w towarzystwie ampu貫k przez miesi帷, p騧niej nie przyk豉da豉m si ju tak bardzo do codziennego ampu趾owania, ale zu篡豉m 2 butelki szamponu - lepiej dmucha na zimne
    Jestem bardzo zadowolona, bez w徠pienia wiem co kupi je郵i problem by powr鏂i, a jak wiadomo , czasem pora roku , stres sprzyjaj wypadaniu, a im d逝瞠j szukasz i eksperymentujesz z r騜nymi kosetykami - tym wi璚ej w這s zd徘zy wypa嗆...
    Bioxsine u mnie spisa si super.

U篡wam tego produktu od: 4mies?
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2, 300ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali annamjlu za czyteln i pomocn recenzj?
  • Zmniejszy wypadanie w這s闚 o ponad po這w
  • Szampon Bioxsine, to zupe軟ie inny kosmetyk tego rodzaju, jaki mia豉m okazj stosowa. Inne szampony zio這we przy nim si umywaj

W przeciwie雟twie do zwyk造ch zio這wych szampon闚, Bioxsine zupe軟ie nie pl帷ze moich d逝gich do talii w這s闚! Bardzo 豉two po nim rozczesa w這ski. Po innych tego typu szamponach, nawet po na這瞠niu od篡wki i oleju mia豉m z tym ogromny problem.

Ten szampon pachnie te ca趾iem inaczej. Nie 鄉ierdzi zio豉mi, ale jest delikatny, jakby lekko any穎wy, ale ci篹ki do okre郵enia. Mi si ogromnie podoba jego zapach. Ci篹ko go opisa, bo z takim zapachem jeszcze si do tej pory nie spotka豉m.
    Jest na tyle delikatny, 瞠 zaraz po umyciu w這s闚 i ich wyschni璚iu prawie zupe軟ie go nie czu niestety.

Je郵i chodzi o obietnice producenta: ograniczenie wypadania w這s闚 i wzmocnienie nowych w這sk闚.... Tak! Do tej pory wsz璠zie na pod這dze, w ca造m mieszkaniu, w zlewie, w wannie wala這 si (przepraszam za niezbyt eleganckie okre郵enie) pe軟o moich d逝gich, ciemnych w這s闚. Zostawa這 ich pe軟o na szczotce. Po oko這 2 miesi帷ach u篡wania szamponu i paru innych wspomagaczy (masa瞠 TT, wcierki, oleje, zdrowa dieta), bo nie oszukujmy si, dobry szampon jest jedynie uzupe軟ieniem ca貫go "systemu" walki o pi瘯ne, tkwi帷e na g這wie w這sy, wypadanie zosta這 bardzo mocno ograniczone!

Por闚nuj帷 na oko, to co by這, a co jest teraz, nie ma por闚nania. Przy myciu i czesaniu pozostaje niepor闚nywalnie mniej w這s闚 ni wcze郾iej. Na pewno przynajmniej o po這w mniej wypada mi tych w這sk闚. W這sy te s mocniejsze, takie zdrowsze i pojawi造 si r闚nie ukochane przez nas wszystkie Bejbihery

Sam szamponik jest bardzo delikatny, ale spokojnie radzi sobie ze zmywaniem olei. Dobrze si pieni i 豉two wyp逝kuje.

Zamkni皻y jest w eleganckim, solidnym, plastikowym opakowaniu. ζtwo go zu篡 i wycisn望 do ko鎍a.

Sam sk豉d jest wspania造 i ka盥a W這somaniaczka na pewno go doceni, mamy w nim m.in. bogaty w witaminy i minera造 wyci庵 z zi馧, mi鏚, kwas cytrynowy.

Ja stosowa豉m wersj dla w這s闚 suchych i normalnych.

Jedyne, do czego mog si przyczepi, to niska wydajno嗆, szamponiku jest niezbyt wiele (300 ml) i to za do嗆 wysok cen. Szybko ubywa i si ko鎍zy, a posiadaczki d逝窺zych w這sk闚 takich jak ja potrzebuj do mycia troszeczk wi璚ej produktu.

Reasumuj帷:
    安ietny, delikatny szampon do codziennego stosowania, kt鏎y nie do嗆, 瞠 nie robi nam krzywdy, to jeszcze wzmacnia w這sy i robi to, co powinien robi szampon.

Polecam.U篡wam tego produktu od: oko這 p馧 roku temu, u篡wa豉m oko這 2 miesi璚yIlo嗆 zu篡tych opakowa: 300 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 6 pochwa. Chcesz pochwali Kaja1989 za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij