Orientana, Olejek do twarzy `Drzewo sandałowe i kurkuma`

Powiększ Orientana, Olejek do twarzy `Drzewo sandałowe i kurkuma`

Zgłoszony przez wera8806

Olejek do twarzy to naturalne, ręcznie tłoczone olejki roślinne połączone według zasad i wiedzy ajurwedy.
Ajuwerdyjskie połączenie naturalnych olejków służy do pielęgnacji każdej cery, a szczególnie problematycznej, zanieczyszczonej i zmęczonej. Bogaty w fosfolipidy, witaminę E, kwas linolowy Omega 6 charakteryzuje się wysokim działaniem przeciwrodnikowym i przeciwzapalnym, a więc działa zarówno odmładzająco jak i uspokajająco na skórę.
Olejek doskonale zastępuje kremy do twarzy, działa odżywczo i odmładzająco. Może być róznież stosowany jako naturalny kosmetyk do demakijażu i oczyszczania skóry.
Olejek z kurkumy spowalnia procesy starzenia, chroni skórę przed wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych (w tym promieni UV), jest jednym z najsilniejszych antyutleniaczy, działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo i odżywczo.
Olejek sandałowy odżywia i wzmacnia skórę, zwiększa jej naturalną elastyczność, utrzymuje optymalne nawilżenie dzięki ochronie przed utratą wody. Działa ochronnie i przeciwzapalnie.
Kilka kropel olejku aplikować bezpośrednio na twarz, szyję, dekolt.
Olejki należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu (ale nie w lodówce), w temperaturze od 8° C – do 25°C. Chronić przed wysokimi temperaturami, stałym dostępem powietrza i światłem. Po otwarciu – zużyć w ciągu 6 miesięcy.

Skład: Heliantus Annus Seed Oil, Sesamum Inndicum Seed Oil, Olea Europea Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Prunus Armeniaca Oil, Triticum Vulgare Oil, Santalum Album Wood Oil, Curcuma Longa Root Powder, Tocopherol.

Cena: 16,50zł / 55ml

• Cuda panie
  • To mój pierwszy olejek do twarzy i nie spodziewałam się aż tak dobrych efektów. Mało tego, ze nawilża i wyrównuje koloryt jak żaden krem, to jeszcze... likwiduje moje pryszcze. Serio. Kiedy coś mi na twarzy wyskoczy i posmaruje się serum na noc, rano wyprysk jest prawie nie widoczny. Nie wiem jak to możliwe, ale na pewno jeszcze nie raz kupię ten olejek.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić megamag za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Olejek jest świetny pod każdym względem. Doskonale nawilża skórę (wypróbowane na całym ciele nietylko na twarzy), wzmacnia i odżywia. Jak na olejek bardzoi ładnie i szybko się wchłania przez co nie zapycha skóry i nie powoduje powstania niechcianych niespodzianek. Olejek pięknie pachnie a jego zapach jest bardzo trwały. Olejek stosuję zamiast kremu do twarzy na noc a czasem na całe ciało, jest bardzo wydajny więc wystarcza na długo.

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić mikados za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • zawsze będę do niego wracać
  • moją przygodę z olejkami do twarzy zaczęłam na koniec sierpnia kiedy w moim mieście ruszył sklep z tego typu kosmetykami. postanowiłam zaryzykować i po konsultacji z ekspedientką zakupiłam właśnie ten olejek Orientany.
    pierwsza aplikacja nie przebiegła zbyt pomyślnie poruszając się w tym temacie po omacku wylałam na dłoń mniej więcej łyżeczkę olejku i wtarłam w skórę. baaaaaardzo długo wcierałam a mimo to pozostała tłusta warstwa. metodą "prób i błędów" dotarłam do idealnych dla mnie proporcji. używałam go rano i wieczorem, bez dodatkowego kremu. olejek sprawował się świetnie, a gdy jeszcze zaczęłam mieszać go z kwasem HA było rewelacyjnie! pewnego dnia z samego rana tuż po wklepaniu olejku, mój chłopak zapytał dlaczego się pomalowałam skoro jest sobota, nigdzie nie wychodzę i mogę pozwolić skórze odpocząć. Kochani, to był dla mnie najlepszy komplement przyjrzałam się swojemu odbiciu i stwierdziłam że rzeczywiście buzia wygląda bosko. prawie żadnych wyprysków (prawie, bo na aż takie cuda nie liczę), koloryt wyrównany, cud, miód
    jednak nie byłabym sobą gdybym nie zaczęła eksperymentować... zamarzyło mi się serum. zakupiłam w sklepie z półproduktami inny olejek do cery mieszanej, aktywną substancję przeciw trądzikowi i zaczęłam mieszać z Orientaną. używałam tego przez 2 tygodnie i przestałam rozpoznawać się w lustrze :/ pryszcz na pryszczu i pryszczem pogania nie wiem skąd taka zmiana, ale wiem co zrobić - wrócić do tego co było dla mnie dobre. wczoraj na nowo użyłam tylko olejku z Orientany + kwas HA. wręcz poczułam że dla mojej buzi to był haust świeżego powietrza. wróciłam do punktu wyjścia i rozpoczynam kurację na nowo
    olejek zamknięty jest w wygodnej buteleczce z dozownikiem, który wg mnie idealnie odmierza krople - nie za szybko (więc nie wyleje się zbyt dużo), nie za wolno (nie trzeba 5 minut na wylanie swoich proporcji).
    zapach - coś pięknego! świeżość! mogłabym mieć takie perfumy woń ulatnia się po wklepaniu w skórę, ale nie przeszkadza mi to.
    producent pisze, że olejku można używać do demakijażu, ale nie próbowałam. szkoda mi go na to. od demakijażu mam Aleppo
    16,50 to bardzo niska cena jak na tak dobry produkt. łatwo można przeliczyć że 1 ml kosztuje 30 groszy. to wręcz śmieszna kwota za taki efekt
    olejek Orientany rewelacyjnie zastąpił mi krem i zrobił coś czego żaden kosmetyk nie potrafił - wyrównał koloryt. sprawdził się i zostanie ze mną już na zawsze

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kmjk za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo fajny produkt o dobrym składzie
  • Bbardzo go polubiłam. Trochę zabrakło mi w składzie oleju arganowego, dlatego dolałam kilka procent.I od razu jest lepiej.
    Używam go codziennie, zawsze w duecie z kwasem hialuronowym (ostatnio z Biochemii Urody), czasami solo, zamiast kremu na dzień, czasami na noc pod krem. Często też dodaję kilka kropli olejku do porcji kremu i dopiero taką mieszankę wklepuję na noc w skórę.
    Wchłania się dobrze, zmieszany z kwasem hialuronowym i nałożony rano na oczyszczona i ztonizowaną skórę wchłania się po ok. 15 minutach. Po tym czasie można bez problemów potraktować skórę podkładem (niekoniecznie mineralnym).
    Nie zapycha, nie podrażnia i nie powoduje powstawania nowych zaskórników. A nawet odwrotnie, bo cera się uspakaja, jest wyciszona i zdecydowanie mniej się przetłuszcza. I jest zdecydowanie gładsza i jędrniejsza. Nie zauważyłam wygładzenia drobnych zmarszczek, ale po pierwsze mam ich jeszcze mało a po drugie jest jeszcze za wcześnie aby to zaobserwować (5 tygodni ).
    Jest neutralny dla cery naczynkowej, tzn. nie powoduje pojawienia się nowych pajączków, ale też nie zmniejsza tych, które już mam.
    Do tech pachnie pięknie, szczególnie gdy ktoś lubi orientalne zapachy. Z tego powodu użyłam go raz na włosach, do olejowania. Ale nie zauważyłam efektu WOW a i po wymyciu włosów szamponem po zapachu nie został nawet ślad, dlatego przeznaczyłam go tylko i wyłącznie do pielęgnacji twarzy.
    Można również używać go do zmywania tuszu, także wodoodpornego. Zmywa go bardzo szybko i bez podrażnień. I bez szczypania.
    Do pełnego szczęścia brakuje mi opakowania z pompką, wprawdzie jest poręczny korek z kroplomierzem i dodatkowym zabezpieczeniem zatyczką, ale mimo tego kilka razy trochę za dużo mi się go wylało. Jednym słowem - POLECAM, bo i skład fajny i cena bardzo korzystna.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 55 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tova1 za czytelną i pomocną recenzję?