Avon, Glimmerstick Cosmic Eyeliner (Świetlista konturówka do oczu)

Powiększ Avon, Glimmerstick Cosmic Eyeliner (Świetlista konturówka do oczu)

Zgłoszony przez Sakukko

Odkryj olśniewający makijaż na lato z nową kolekcją `Blask nocy letniej`. Świetlista konturówka do oczu o kremowej formule zapewnia łatwą aplikację. Unikalne, wielowymiarowe kolory ze świetliście perłowym wykończeniem.

Cena: 22zł / 0,28g

• ulubiona
  • posiadam odcień midnight sky - granat z drobinkami. Kupiłam do przetestowania, bo znudziły mi się już odcienie czerni i szarości. No i jest to moja ulubiona kredka.
    Kolor jest piękny, na oku wygląda bardzo ładnie i elegancko - jako cieniutka kreseczka, ale też jak oczy są mocniej podkreślone.
    Utrzymuje się cały dzień, nie rozmazuje.
    Ważne jest też to, że jest miękka i nie powoduje podrażnienia oczu. No i nie trzeba jej temperować, bo jest wysuwana.
    I nie jest droga - w promocji można ją za 10 zł kupić.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy

Chcesz pochwalić asia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • O TAK!!
  • Mam odcień brązowy. Kredka tak bardzo rozświetla oko, jest bardzo napigmentowana. Utrzymuje się cały dzień, nie zbiera w załamaniach.Jest mięciutka, wystarczy lekko docisnąć. Kupiłam ją za 15 zł. Mam zamiar kupić również inne kolory. Jak dla mnie jakość jest najwyższa. Polecam, bo jak na avon to jest świetny produkt!!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Veronica130 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Kredka daje słabą czerń, rozmazuje się i blaknie. Po kilku godzinach noszenia znika z dolnej linii rzęs i zbiera się w kąciku. Brrrrr
    Drobinki owszem są, ale słabo widoczne. Imprezowy look tym się nie wyczaruje.

Używam tego produktu od: od ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 i to nie całe, nadal się z nim męczę i mam jej ok połowy

Chcesz pochwalić lotta2501 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmicznie dobra!
  • Z tej serii mam tylko jedną kredkę: blackened night.

Raczej unikam czarnych kredek, ale ta jest jak najbardziej w moim typie. Ładny odcień, kredka długo utrzymuje się na powiece. Ogromny plus za to, że jest wysuwana. Piszę o tym w każdej recenzji kredek glimmerstick na KWC, ale bardzo nie lubię temperować kredek, więc to jest dla mnie idealne rozwiązanie

Chcesz pochwalić karolina_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobra kredka do oczu
  • Kredka jest bardzo miękka i delikatna. Drobinki ładnie się błyszczą, dzięki czemu można zrobić dzięki niej fajny imprezowy makijaż.
    Nie podobało mi się to, że szybko się zciera i trzeba ją niekiedy mocniej nacisnąć, żeby uzyskać pożądany kolor.
    Wielkim plusem jest to, że jest wysuwana i nie potrzeba żadnych temperówek, więc można ją mieć cały czas w torebce.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malaruda93 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij