Ziaja, HerbikaPlant, Krem pod oczy z bławatkiem

Powiększ Ziaja, HerbikaPlant, Krem pod oczy z bławatkiem

Zgłaszająca osoba: Kasiulek

Lekki, nieperfumowany krem do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu z bogatym kompleksem substancji aktywnych.
Rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność.
Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.
Aktywnie odżywia i doskonale uelastycznia skórę.
Skutecznie wygładza drobne zmarszczki.
Substancje aktywne:
wyciąg z bławatka, witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Steareth-2, Steareth-21, Propylene Glycol, Centaurea Cyanus Flower Extract, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Triethanolamine

• Fajny
  • pojemność 15ml, cena około 7zł. Wielkim plusem jest to, że krem nie powoduje łzawienia, szczypania, pieczenia oczu, czyli jednym słowem krem nie podrażnia w żaden sposób oczu. Dobrze nawilża, natomiast ja nie mam jakiś wielkich problemów z brakiem nawilżenia w tej części twarzy. Nie mam też problemów z zasinieniami, więc pod tym względem nie mogę się wypowiedzieć. Bardzo wydajny, w miarę szybko się wchłania. Ogólni za tą cenę bardzo fajny krem i polecam wypróbowania

Używam tego produktu od: już nie używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić warkoczykowa24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze nawilża i nic więcej
  • Zakupiłam ten krem zachęcona obietnicami producenta, że rozjaśnia cienie pod oczami. W tej kwestii niestety zawiodłam się. Co prawda nie mam z tym dużego problemu, ale przy pracy na 3 zmiany zdarza mi się spać mniej niż 7 godzin na dobę i wtedy cienie i opuchnięcia są normą. Trzymany w lodówce trochę zmniejsza opuchnięcia, ale to raczej kwestia zimna niż działania kremu. Dobrze nawilża, nie podrażnia oczu ani skóry wokół nich. Zanim się całkowicie wchłonie trzeba chwilę odczekać. Jest bardzo wydajny i tani jak barszcz.
    Mimo tych zalet oceniam go według tego, co obiecuje producent, więc tylko dostaje dwie i pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące

Chcesz pochwalić Szikimiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Z działań wymienionych przez producenta zauważyłam tylko lekkie rozjaśnienie i to po nałożeniu grubszej warstwy.

+cena
    +nawilżenie
    +opakowanie
    +zapach

-słabe rozjaśnianie

Używam tego produktu od: 2008

Chcesz pochwalić toxicana92 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 28 raz(y)
  • nie
  • nie robi nic z tego co obiecuje producent, jedynie podrażnił mi skórę wokół oczu. nie kupię nigdy więcej. to już któryś z kolei krem pod oczy z firmy ziaja, któryś z kolei i ostatni, nie próbuję juz z nimi, definitywny koniec!

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie szkodzi
  • Uważam, że jedynym kosmetykiem, który może pomóc w pozbyciu się cieni pod oczami jest długi sen. Niestety na taki długi sen rzadko mnie stać Bez nastawienia na fantastyczne efekty, postanowiłam wypróbować ten krem.

Jest on bardzo przyjemny w użyciu. Bezzapachowy. Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Nie likwiduje cieni, ale przyjemnie nawilża skórę wokół oczu. Nie podrażnia. Jest wydajny i tani. Polecam osobom, które pod adresem tego typu produktów, nie kierują wygórowanych oczekiwań.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zmniejsza cieni
  • Kupiłam go tylko ze względu na rozjaśnienie cieni pod oczami. Niestety tego zadania nie spełnił a nie mam wcale dużych cieni. Czasem po nieprzespanej nocy oczy są opuchnięte i widać ciemne obwódki.

PLUSY
    -na pewno dostępność i cena
    -działa nawilżająco na skórę ,nie ściąga i nie wysusza
    -małe poręczne opakowanie
    -nie podrażnia oczu

MINUSY
    -nie spełnia obietnic producenta(patrz wyżej)

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Działanie zerowe.
    Strata pieniędzy i nic więcej.
    Brak jakiegokolwiek działania o jakim tak gorliwie zapewnia producent.
    Sińce, cienie jak były tak były.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Napina naskórek, słabo rozjaśnia cienie
  • Przy regularnym stosowaniu kremu zdecydowanie widać, że skóra pod oczami jest delikatnie napięta, drobne zmarszczki (troszkę jestem za młoda na głębsze) ładnie wygładzone, oczy wyglądają na wypoczęte i rześkie, o ile można to tak nazwać. Gwiazdkę odejmuję, bo obiecywano rozjaśnianie cieni i jeśli u mnie taki efekt jest, to naprawdę minimalny, może dlatego że mam mocne i ciemne cienie pod oczami stąd mała różnica. Ale i tak zamierzam wracać do tego kremiku, póki nie potrzebuję nic mocniej przeciwzmarszczkowego uważam, że to bardzo solidny krem.

Ja używam go też na noc jak balsamu na usta, fajnie się sprawdza, usta są wygładzone i mięciutkie

Używam tego produktu od: spokojnie od roku

Chcesz pochwalić Ooh_la_la za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na początek
  • Ten krem kupiłam już bardzo dawno - jakieś 2 lata temu. Dodam, że jest to mój pierwszy krem pod oczy. Początkowo używałam go bardzo żadko, albo wogóle. Jakieś pół roku temu stwierdziłam, że najwyższa pora żeby zadbać o te okolice. Także zabrałam się za ten krem poważnie.
    + I tak stosowałam go rano i wieczór i wystarczył mi na 7 miesięcy, więc mogę śmiało powiedzieć że wydajność jest świetna. Z tym, że trzeba tu jeszcze uwzględnić moją oszczędność i niesamowitą umiejętność do używania jednego kosmetyku w nieskończoność
    Kremik ma biała, delikatną konsystencję.
    + Cena jest niziutka, ok. 5 zł. Porównując z wydajnością (w moim przypadku) jest to prawie jak za darmo.
    + Bardzo wygodny aplikator - dziubek. Nakładałam kilka kropek pod oczami, a następnie delikatne wklepywałam palcami. Gdy już nie chciał się wyciskać musiałam rozciąć opakowanie, żeby wydobyć całość kosmetyku.
    + Nie podrażniał oczu.

+/-Wchłania się nie najgorzej, ale przez jakiś czas od nałożenia czuć tłusty film. Także trzeba trochę odczekać przed nałożeniem makijażu.
    +/- A teraz działanie - czy zmniejsza cienie? Ja z tym problemu dużego nie mam, więc ciężko mi stwierdzić. Cienie i podpuchnięte powieki pojawiają mi się stosunkowo rzadko, głównie po nieprzespanej nocy, czy innych kryzysowych sytuacjach. Ale przy regularnym stosowaniu wydawało mi się, że odrobinę rozjaśnił okolice pod oczami.
    +/- Nawilżenie też optymalne.
    +/- Bezzapachowy
    +/- Skóra była odrobinę napięta i elastyczna, ale nie wiem czy to działanie tego kremu czy siła sugestii

Może ten krem nie ma jakiegoś niesamowitego działania, ale uważam że jest to dobry krem na początek. Nie można sobie zrobić nim krzywdy, a pomaga wyrobić sobie nawyk dbania o okolice oczu

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cocomily za czytelną i pomocną recenzję?
  • co to jest
  • Nie mam specjalnych problemów z cieniami pod oczami, zależało mi jedynie na ochronie okolic oczu. Nie spełnił nawet tak niskich oczekiwań. Oprócz tego, że natłuszczał nie zauważyłam żądnych innych efektów. Nie wchłania sie. Nie nadaje sie pod makijaż, strasznie sie roluje. Oczy mi łzawiły za każdym razem. Daje pół gwiazdki za opakowanie i wydajność.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić whateverlove za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyzwoity produkt
  • Skusiłam się z powodu ceny, a dostałam miłą niespodziankę. Otóż krem faktycznie zmniejszył widoczność moich cieni pod oczami. Poza tym przyzwoicie nawilża, jest megawydajny, ładnie się wchłania i nie drażni zapachem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GitFalbana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie taka jego rola
  • Gdybym miała oceniać go pod kątem obietnic producenta byłoby z nim krucho.
    Niestety jestem posiadaczką dość widocznych cieni pod oczami. Wiem, że taka moja uroda i mimo iż wcale a wcale ich nie polubiłam jakoś je z bólem serca zaakceptowałam.
    Nie próbuję szukać cudownego środka na ich zniknięcie, bo wiem że takowy nie istnieje.
    Poza tym niektórzy ludzie są naprawdę oszpeceni i mają takie defekty na twarzy że żaden makijaż ich nie uratuje i mogę założyć się w ciemno, że pragnęli by mieć takie problemy z urodą jak ja.
    Więc nie biadolę, skoro mogę w minut parę problem ukryć na cały dzień. I to mi do szczęścia wystarczy.
    Zależy mi z kolei na nawilżeniu i odżywieniu skóry wokół oczu, która - jak wiadomo - jest delikatniejsza i potrzebuje specjalnej opieki.
    Sięgając po recenzowany krem byłam w niedoczasie i nie przeczytałam dobrze co tam obiecują. Zauważyłam jedynie że są jakieś witaminki.
    Kremik nie był drogi, chyba jeszcze dodatkowo w promocji. Nie zapłaciłam więcej niż - o ile dobrze pamiętam - ok 4 zł. Wydatek praktycznie żaden Choć wiem że jak kosmetyk jest nie trafiony to i tych 4 zł szkoda
    Krem jest bały, ma przyjemną konsystencję - nie za rzadką ani nie za gęstą.
    Nie jest ciężki, treściwy. Jest z gatunków tych lżejszych, rozsmarowujących się przyjemnie (przynajmniej dla mnie). Często przed spaniem (używałam go tylko na noc) wyciskałam sporo większą porcję zarówno pod oczy jak i na powieki, troszkę wklepywałam i zostawałam by widoczny jeszcze biały krem sam się wchłonął. A wchłaniał się w ciągu kilku minut bo skórę wokół oczu mam niesamowicie suchą. Krem zostawiał uczucie niesamowitego nawilżenia i odżywienia. Skóra nabierała zdrowego,ładnego kolorku, była elastyczna.
    Taki efekt spokojnie trwał do porannej pobudki.
    Jeśli chodzi o cienie to - przynajmniej jeśli chodzi o mnie - kompletna ściema. Dosłownie. Cienie jak sobie były, tak są. Ale tak jak zaznaczyłam na początku, mnie o rozjaśnieniu nie zależało bo w to zwyczajnie nie wierzę.
    Więc podsumuję: Rozjaśnianie cieni - niet.
    Za to nawilżenie i odżywienie młodej skóry jak najbardziej.
    Dla mnie atutem była lekka konsystencja (więc nie dla fanów treściwych, konkretnych kremów), no i skromne opakowanie oraz wydajność i cena.
    Nie jest to krem na ciężkie przypadki, ani typu "opatrunek w kremie". Ja go bardziej odebrałam na zasadzie profilaktycznej pielęgnacji wokół oczu, oraz by osoby młode wyrobiły sobie nawyk dbania o te rejony twarzy.
    Mnie osobiście bardzo pomógł z wysuszeniem i ściągnięciem skóry pod oczami jak i na powiekach. Dodatkowy plus za to że nie szczypał w oczy i nie powodował łzawienia
    Bardzo przyjemnie mi się go stosowało i nawet troszkę mi szkoda że już się skończył.
    Przywykłam do niego
    Chociaż oceniam go dość wysoko, to i tak chętnie dałabym po głowie temu co wymyślił by zakwalifikować go do rozjaśniających cienie.

Używam tego produktu od: ok 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 15 ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • **
  • delikatny efekt zmniejszenia opuchlizny pod oczami, nie uczula, nie podrażnia
    zmarszczek mimicznych nie zmniejsza, brak widocznego nawilżenia
    bardzo delikatny zapach, wydajny

Chcesz pochwalić MrsRybacd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie tylko kremik
  • Krem jak to krem, który nie robił kompletnie nic oprócz lekkiego nawilżania skóry wokół oczu. O rozświetleniu cieni już w ogóle nie było mowy.

Plusy:
    - ładny zapach
    - niska cena
    - poręcznie opakowanie

Minusy:
    - tłusta konsystencja, która może wpływać do oka jeśli smarujemy powiekę
    - brak rozświetlenie, chociaż cudów nie oczekiwałam

Minusów jest mniej, ale za to są bardziej znaczące w tej sytuacji niż plusy. Używałam tego kremu na noc i szczerze mówiąc nie mogłam się doczekać kiedy się wreszcie skończy. Więcej go nie kupię, bo jest wiele innych lepszych kremów, które jednak coś "robią".

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 jedyne opakowanie

Chcesz pochwalić barbraw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tłusty nic nierobiący krem...
  • Przekroczyłam 20-tkę więc zaczęłam bardziej przykładać się do pielęgnacji skóry wokół oczu. Na początek chciałam coś lekkiego, nawilżającego mogące pomóc nieco na lekki cienie pod oczami, ktore mam. Nie chciałam na razie nic wielce przeciwzmarszczkowego, więc padło na krem z Ziaja. To co najbardziej mi się w nim nie podoba to to, że w ogóle się nie wchłania! Denerwowało mnie to iż wokół oczu cały czas miałam tłustą świecącą warstwe kremu, a co za tym szło świeżo umyte sypkie włosy przy jakimś ruchu glowy lepiły mi się do twarzy/oczu. Używałam go z tego powodu tylko na noc.

+cena
    +nawilża
    +bardzo wydajny!

-nie wchłania się...
    -jest dość tłusty
    -nie rozjaśnia cieni pod oczami

Dobry dla osób głównie młodych, którzy nie mają problemu z cera z cieniami pod oczami i szukają tylko czegoś nawilżającego. Ja cieszę się, że się już skończył.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Vaneska_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A u mnie się sprawdził
  • Produkt całkowicie spełnił moje wymagania.
    Po pierwsze, i najważniejsze, bardzo dobrze nawilżył mi skórę pod oczami jednocześnie jej nie obciążając. I to w mojej opinii powinien robić dobry krem pod oczy.
    Po drugie miał bardzo przyjemne opakowanie, zapach i konsystencje, co dla mnie bardzo podnosi komfort używania. Nie kłóci się z makijażem i szybko się wchłania.
    Po trzecie, działanie obiecane przez producenta. Tutaj nie było szału, za co odejmuję pół gwiazdki - ponieważ nie przywiązywałam do nich szczególnej wagi. Mam 20 lat i zmarszczki pod oczami owszem, ale ponieważ są na tyle płytkie i świeże, że redukują się pod wpływem dobrego nawilżenia (które dał mi ten krem) nie jestem dobrym przykładem. Cienie pod oczami mam genetycznie ogromne, więc tu też nie było szału, ale mam wrażenie (choć to może również być kwestia prawidłowej ilości snu), że łatwiej było je zakryć korektorem.

Wydajność do ceny jest bardzo dobra, a jakość moim zdaniem naprawdę niezła.

Polecam osobom młodym, niewysypiającym się, które nie mają bardzo wymagającej skóry pod oczami - chcą ją po prostu dobrze nawilżyć. Osobiście, na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno (15ml)

Chcesz pochwalić angelois za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla niewymagających
  • Na początek powiedzmy sobie szczerze. Po kremie za 5 zł nie ma się co spodziewać cudów. Bławatek jest moim zdaniem przeznaczony dla osób młodych, nie mających jeszcze problemu ze zmarszczkami. Wydaje mi się, że rozjaśnienia cieni też nie ma co się spodziewać. U mnie bynajmniej nie nastąpiło. Krem za to ma dwa ogromne plusy. Dobrze nawilża, mając przy okazji dość lekką formułę. Nadaje się też pod makijaż i świetnie współpracuje z korektorem. Ponadto w żaden sposób nie podrażnia wrażliwej skóry pod oczami. Jest także bardzo wydajny i tani. Bezzapachowy. Wygodna tubka ułatwia aplikację.
    Może się sprawdzić u młodych dziewczyn, które potrzebują kremu nawilżającego pod oczy. Ja mam 29 lat i zdecydowanie wolę mocniejsze kremy, dlatego ten stosowałam tylko rano pod makijaż. Z kremów pod oczy Ziaij najbardziej polecam Sopot.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Mango3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Nie mam cieni pod oczami, ale mam wrażenie że lekko rozjaśnił moją skórę w tym że miejscu. Skóra po nim faktycznie jest lekko odżywiona i bardziej elastyczna- niestety nie tak jakbym tego oczekiwała. .. Być może efekty są bardziej widocznie przy dłuższym stosowaniu
    Plusy:
    +bardzo wydajne opakowanie,
    +lekko rozjaśnia skórę oraz ją nawilża,

Minusy:
    -podrażnia oczy,
    -zostawia tłusty film,

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić KaLoRyFeR90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozjaśnienia niet
  • Mała tubka, tania i kusząca bławatkiem, który w kosmetykach lubię, a poza tym krem polskiej produkcji - postanowiłam przetestować.
    Nie zwróciłam wtedy uwagi na słaby skład (parafina, Diazolidinyl Urea itd).

Krem bardzo ładnie nie pachnie. Nie podrażnia oczu. Ale też nie robi nic z cieniami nawet ledwo widocznymi. Na długofalowe działanie nie ma co czekać - nie nastąpi. Dodatkowo zostawia film, który szczególnie na powiekach przeszkadza.

Zużywałam go traktując jako podróżną miniaturkę kremu do twarzy i wtedy okazało się, że ma sensowne opakowanie i jest dość wydajny.

Rozczarowanie.

Chcesz pochwalić czerwieclipiec za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Produkt jest niesamowicie wydajny!
    Ładnie pachnie, ma poręczne opakowanie.
    Stosuję go na noc, gdyż trochę długo się wchłania.
    Nie mam zmarszczek więc nie wiem jak na nie działa.
    Głównie zależało mi na nawilżeniu i lekkim rozjaśnieniu cieni pod oczami. Produkt spełnia moje oczekiwania. A cena rewelacyjna - ok 4zł.

Chcesz pochwalić asiuulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się !
  • Bardzo lubię kosmetyki Ziai, niestety ten krem nie należy do moich ulubieńców.
    Nie robi absolutnie nic. Taki zwykły kremik do smarowania, nie zaszkodzi i nie pomoże. Plus za niską i cenę i to, że nie podraznia moich oczu. Minus za niespełnione obietnice poducenta. Krem nie rozjaśnia cieni, nie nawilża i nie odżywia, nie wygładza drobnych zmarszczek.
    Myślę, że nie pozostanie długo w sprzedaży, ponieważ Ziaja lubi mieć w swojej ofercie dobre produkty, a ten krem zdecydowanie do nich nie należy.
    Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/15ml

Chcesz pochwalić TakaJednaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj oj oj
  • Niestety, jest to moje kolejne rozczarowanie kremem pod oczy Ziai... a szkoda, bo bardzo lubie te marke.

Krem, owszem, nawilza bardzo fajnie, ale ilez to nawilzenie lez mnie kosztowalo! Wystarczy, ze naloze go nieco wiecej niz absolutna odrobine a oczy zaczynaja lzawic i piec niemilosiernie wprost!
    Efektu rozjasniania cieni nie doczekalam, bo dosc krotko go stosuje i zamierzam z dniem dzisiejszym w ogole zaprzestac - nie widze sensu dalej sie meczyc.
    Stwierdzilam ostatnio w ogole, ze z "normalnymi" kremami do twarzy nalozonymi pod oczy nie mam wcale podobnego problemu, a nawilzenie jest takie samo.

Plusem jest cena, estetyczne opakowanie i przyjemna konsystencja, ale to przeciez tylko detale.

U mnie niestety sie nie sprawdzil.

Chcesz pochwalić katiuska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie...
  • Kompletnie nie likwiduje nawet delikatnych cieni pod oczami .

Na tej linii totalna porazka

Tyle ze nawilza, ot ,to wszystko

Zostawia lekko tlusty film i potrafi sie zrolowac

Podraznia oczy !

Ogolnie rozczarowalam sie , mimo ze uwielbiam produkty Ziaji

Jedynt plus o nawilzenie i niska cena
    Poza tym -same wady

Chcesz pochwalić thekonstancja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za mało
  • D otej pory stosowałam żele ze świetlikiem z Flos Leku ale akurat w jakiej wielkiej promocji był ten to wziełam do przetestowania.

Plusy:
    * bardzo fajne, higieniczne opakowanie
    * lekka konsystencja
    * super niska cena
    * nie podrażnia oczu
    * wydajny

Minusy:
    * nie rozjaśnia ceni
    * bardzo słabo nawilża

Krem jest dla mnie za słaby, potrzebuję jednak silniejszego nawilżenia okolicy oka. Wolę też chyba jednak konsystencję żelu który chłodzi i likwiduje opuchlizne. Ten krem nie robi za wiele, równie dobrze, myślę można posmarować troszkę grubszą warstwą zwykłego kremu do twarzy i efekt bedzie taki sam. Myślę ,ze sprawdzi się u osób niewymagających, daje bowiem uczucie delikatnego nawilżenia.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy ok
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 19joanna86 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobry, ale ma wady
  • Plusy:
    - rozjaśnił moje cienie pod oczami
    - jego działanie zauważyłam już po kilku dniach
    - super nawilża skórę pod oczami
    - przyjemna konsystencja
    -wydajny
    -tani

Minusy:
    - gdy dostał sie do oko, lekko je podrażniłUżywam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić apiaQ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij