Ziaja, HerbikaPlant, Krem pod oczy z bławatkiem

Powiększ Ziaja, HerbikaPlant, Krem pod oczy z bławatkiem

Zgłaszająca osoba: Kasiulek

Lekki, nieperfumowany krem do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu z bogatym kompleksem substancji aktywnych.

Rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność.

Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.

Aktywnie odżywia i doskonale uelastycznia skórę.

Skutecznie wygładza drobne zmarszczki.

Substancje aktywne:

wyciąg z bławatka, witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Steareth-2, Steareth-21, Propylene Glycol, Centaurea Cyanus Flower Extract, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Triethanolamine

• Fajny
  • pojemność 15ml, cena około 7zł. Wielkim plusem jest to, że krem nie powoduje łzawienia, szczypania, pieczenia oczu, czyli jednym słowem krem nie podrażnia w żaden sposób oczu. Dobrze nawilża, natomiast ja nie mam jakiś wielkich problemów z brakiem nawilżenia w tej części twarzy. Nie mam też problemów z zasinieniami, więc pod tym względem nie mogę się wypowiedzieć. Bardzo wydajny, w miarę szybko się wchłania. Ogólni za tą cenę bardzo fajny krem i polecam wypróbowania

Używam tego produktu od: już nie używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić warkoczykowa24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze nawilża i nic więcej
  • Zakupiłam ten krem zachęcona obietnicami producenta, że rozjaśnia cienie pod oczami. W tej kwestii niestety zawiodłam się. Co prawda nie mam z tym dużego problemu, ale przy pracy na 3 zmiany zdarza mi się spać mniej niż 7 godzin na dobę i wtedy cienie i opuchnięcia są normą. Trzymany w lodówce trochę zmniejsza opuchnięcia, ale to raczej kwestia zimna niż działania kremu. Dobrze nawilża, nie podrażnia oczu ani skóry wokół nich. Zanim się całkowicie wchłonie trzeba chwilę odczekać. Jest bardzo wydajny i tani jak barszcz.
    Mimo tych zalet oceniam go według tego, co obiecuje producent, więc tylko dostaje dwie i pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące

Chcesz pochwalić Szikimiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Z działań wymienionych przez producenta zauważyłam tylko lekkie rozjaśnienie i to po nałożeniu grubszej warstwy.

+cena
    +nawilżenie
    +opakowanie
    +zapach

-słabe rozjaśnianie

Używam tego produktu od: 2008

Chcesz pochwalić toxicana92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 29 raz(y)
  • nie
  • nie robi nic z tego co obiecuje producent, jedynie podrażnił mi skórę wokół oczu. nie kupię nigdy więcej. to już któryś z kolei krem pod oczy z firmy ziaja, któryś z kolei i ostatni, nie próbuję juz z nimi, definitywny koniec!

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie szkodzi
  • Uważam, że jedynym kosmetykiem, który może pomóc w pozbyciu się cieni pod oczami jest długi sen. Niestety na taki długi sen rzadko mnie stać Bez nastawienia na fantastyczne efekty, postanowiłam wypróbować ten krem.

Jest on bardzo przyjemny w użyciu. Bezzapachowy. Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Nie likwiduje cieni, ale przyjemnie nawilża skórę wokół oczu. Nie podrażnia. Jest wydajny i tani. Polecam osobom, które pod adresem tego typu produktów, nie kierują wygórowanych oczekiwań.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zmniejsza cieni
  • Kupiłam go tylko ze względu na rozjaśnienie cieni pod oczami. Niestety tego zadania nie spełnił a nie mam wcale dużych cieni. Czasem po nieprzespanej nocy oczy są opuchnięte i widać ciemne obwódki.

PLUSY
    -na pewno dostępność i cena
    -działa nawilżająco na skórę ,nie ściąga i nie wysusza
    -małe poręczne opakowanie
    -nie podrażnia oczu

MINUSY
    -nie spełnia obietnic producenta(patrz wyżej)

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Działanie zerowe.
    Strata pieniędzy i nic więcej.
    Brak jakiegokolwiek działania o jakim tak gorliwie zapewnia producent.
    Sińce, cienie jak były tak były.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Napina naskórek, słabo rozjaśnia cienie
  • Przy regularnym stosowaniu kremu zdecydowanie widać, że skóra pod oczami jest delikatnie napięta, drobne zmarszczki (troszkę jestem za młoda na głębsze) ładnie wygładzone, oczy wyglądają na wypoczęte i rześkie, o ile można to tak nazwać. Gwiazdkę odejmuję, bo obiecywano rozjaśnianie cieni i jeśli u mnie taki efekt jest, to naprawdę minimalny, może dlatego że mam mocne i ciemne cienie pod oczami stąd mała różnica. Ale i tak zamierzam wracać do tego kremiku, póki nie potrzebuję nic mocniej przeciwzmarszczkowego uważam, że to bardzo solidny krem.

Ja używam go też na noc jak balsamu na usta, fajnie się sprawdza, usta są wygładzone i mięciutkie

Używam tego produktu od: spokojnie od roku

Chcesz pochwalić Ooh_la_la za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na początek
  • Ten krem kupiłam już bardzo dawno - jakieś 2 lata temu. Dodam, że jest to mój pierwszy krem pod oczy. Początkowo używałam go bardzo żadko, albo wogóle. Jakieś pół roku temu stwierdziłam, że najwyższa pora żeby zadbać o te okolice. Także zabrałam się za ten krem poważnie.
    + I tak stosowałam go rano i wieczór i wystarczył mi na 7 miesięcy, więc mogę śmiało powiedzieć że wydajność jest świetna. Z tym, że trzeba tu jeszcze uwzględnić moją oszczędność i niesamowitą umiejętność do używania jednego kosmetyku w nieskończoność
    Kremik ma biała, delikatną konsystencję.
    + Cena jest niziutka, ok. 5 zł. Porównując z wydajnością (w moim przypadku) jest to prawie jak za darmo.
    + Bardzo wygodny aplikator - dziubek. Nakładałam kilka kropek pod oczami, a następnie delikatne wklepywałam palcami. Gdy już nie chciał się wyciskać musiałam rozciąć opakowanie, żeby wydobyć całość kosmetyku.
    + Nie podrażniał oczu.

+/-Wchłania się nie najgorzej, ale przez jakiś czas od nałożenia czuć tłusty film. Także trzeba trochę odczekać przed nałożeniem makijażu.
    +/- A teraz działanie - czy zmniejsza cienie? Ja z tym problemu dużego nie mam, więc ciężko mi stwierdzić. Cienie i podpuchnięte powieki pojawiają mi się stosunkowo rzadko, głównie po nieprzespanej nocy, czy innych kryzysowych sytuacjach. Ale przy regularnym stosowaniu wydawało mi się, że odrobinę rozjaśnił okolice pod oczami.
    +/- Nawilżenie też optymalne.
    +/- Bezzapachowy
    +/- Skóra była odrobinę napięta i elastyczna, ale nie wiem czy to działanie tego kremu czy siła sugestii

Może ten krem nie ma jakiegoś niesamowitego działania, ale uważam że jest to dobry krem na początek. Nie można sobie zrobić nim krzywdy, a pomaga wyrobić sobie nawyk dbania o okolice oczu

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cocomily za czytelną i pomocną recenzję?
  • co to jest
  • Nie mam specjalnych problemów z cieniami pod oczami, zależało mi jedynie na ochronie okolic oczu. Nie spełnił nawet tak niskich oczekiwań. Oprócz tego, że natłuszczał nie zauważyłam żądnych innych efektów. Nie wchłania sie. Nie nadaje sie pod makijaż, strasznie sie roluje. Oczy mi łzawiły za każdym razem. Daje pół gwiazdki za opakowanie i wydajność.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić whateverlove za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij