Procter & Gamble, Pantene Pro-V, Mus głęboko nawilżający

Powiększ Procter & Gamble, Pantene Pro-V, Mus głęboko nawilżający

Zgłoszony przez Elo Biczys

Mus głęboko nawilżający Pantene Pro-V – lekka pianka zawiera aż 5 razy więcej prowitaminy B5 (w porównaniu z szamponem nawilżającym i odżywką). Składa się ona z supernawilżających składników, które przejmują zadania utraconych lipidów. Składniki te działają nie tylko na powierzchni, ale również wnikają w głąb włosa, pomagając wypełnić puste przestrzenie. Formuła w piance pomaga zapewnić naturalny poziom nawilżenia włosów oraz ich jedwabistą gładkość przez 24 godziny.

Skład: Aqua, Carbon Dioxide, Cetearyl Alcohol, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Panthenol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Parfum, Propylparaben, Disodium EDTA, Hexyl, Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Amyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha-Isomethyl Lonone

• Fajny do loków
  • Każda dziewczyna,która ma kręcone bądź falujące włosy z tendencją do puszenia wie, że znalezienie idealnego kosmetyku, który ujarzmi szopę bez jednoczesnego jej obciążania graniczy z cudem.

Ten mus jest bliski ideału.

Podkreśla loki, nawilża włosy i likwiduje puszenie, ale... trzeba dobrze trafić z ilością. Wystarczy odrobinę przesadzić i na głowie mamy pokaźne strąki. Jeśli nauczymy się odpowiednio dozować ilość, efekt jest baaaaardzo fajny. Nakładać na mokre lub wilgotne włosy

Produkt nie jest jakoś zabójczo wydajny, ale też nie znika w zastraszającym tempie. Mam włosy półdługie, myję je codziennie i jestem w trakcie drugiego opakowania, ale zaznaczam, że pierwsze zepsuło się dość szybko (mus sam się sączył i nawilżył mi pół łazienki). Na moje włosy wystarcza jedna porcja (jedno psiknięcie) musu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego.

Chcesz pochwalić zapachperfum za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• genialny
  • Jestem po prostu zachwycona! Kupiłam mus w białej buteleczce, szczerze nie wiem czym one się od siebie różnią ale szczerze polecam
    PLUSY
    -zapach
    -konsystencja(nie splywa)
    -nawilżenie- moje wlosy sa mieciutkie, nie plącza się po myciu, po prostu czary ;d
    -wydajność
    MINUSY
    -cena- moglby byc odrobinę tańszy ale przynajmniej jest skuteczny

Chcesz pochwalić adziorexior za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 22 raz(y)
  • Naprawdę dobra!
  • Plusy:

wygładza i nabłyszcza włosy
    zapoiega puszeniu się włosów
    przepięknie pachnie
    świetna konsystencja bitej śmietany
    bardzo wydajna

Minusy:

skład, brakuje mi w nim olejków naturalnych

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić ewwwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona pianka (czy tam mus)
  • uwielbiam ten kosmetyk, pierwszy raz kupiłam go dwa lata temu. Chciałam nim unieść moje przyklapnięte włosy. Uwielbiam ich widok po jej użyciu. Fajnie się wmasowuje, szybko schnie i przyjemnie pachnie czego chcieć wiecej

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4, w trakcie piątego

Chcesz pochwalić Buty w panterke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny tylko na suche włosy
  • Nie wiem, czy kupię ponownie, bo jest dosyć drogi i słabo dostępny no i dlatego, ze używam tego musu tylko na końce. Poprawia natychmiast wygląd włosa, trochę nawilża, kondycjonuje. Nakładany na mokre włosy obciążył i wzmógł przetłuszczanie, na suche sprawdził się świetnie.
    Podoba mi się koncepcja musu, opakowanie, zapach może być (chociaż wolałam stare pantene i to już niestety nie to samo). Ostrożnie z dozowaniem- łatwo przedobrzyć. Na jedną aplikację wystarcza jedno krótkie przyciśnięcie aplikatora.
    Jest wydajny.
    Po użycu włosy wyglądają na ciut grubsze, nawilżone, mniej przesuszone, na zdrowe i "normalne". Nisetety nie nabłyszcza.
    Ogólnie jak macie suche końce i chcecie wypróbować czegoś innego niż olejki i potrzebujecie doraźnie poprawić wygląd końców to ok, polecam

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szał
  • Bardzo lubię kosmetyki Pantene, z sentymentem wspominam ich pierwotny zapach, który pamiętam z 1996 roku - wtedy ich kosmetyki pachniały inaczej jakoś, prześlicznie, potem to zmienili, jak to zawsze w życiu - co dobre, momentalnie ktoś wpada na genialny pomysł i to zmienia - a co! Dlaczego ma być zbyt milutko?

W każdym razie mam do Pantene słabość. Nic mnie nigdy nie uczuliło, moje włosy uwielbiają te kosmetyki.
    Odżywka w musie to świetny wymysł. Rewelacja. Wchłania się błyskawicznie, włosy piją jak szalone, a efekt jest niezwykły, ponieważ włosy są gładziutkie jak tafla, nawilżone i super lśnią.

Kupujta dziewuchy i metroseksualne chłopaki, bo warto

Używam tego produktu od: nie wiem, rok?
    Ilość zużytych opakowań: 2 butle

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić MARTECZKA za czytelną i pomocną recenzję?
  • RE-WEL-KA !
  • Uwielbiam!
    Mus - brzmi kusząco, pachnie zniewalająco
    Cudowna odżywka na suche czy rozdwojone końcówki. Bardzo wydajna, spokojnie wystarcza na 2,5 miesiąca przy systematycznym stosowaniu co 2/3 dzień. Nie obciążą włosów - można go stosować nawet na suche włosy. Moje włosy akceptują go w każdych ilościach. Mój nr 1 w odżywianiu włosów blond

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić PaulaVip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego szukałam od lat
  • Moje kręcone włosy wiecznie się puszyły w wilgotnym powietrzu, ale odkąd zakupiłam tem mus mogę zapomnieć o fryzurze afro podczas deszczu czy mgły. To jest najważniejszy dla mnie atut, ale ma jeszcze wiele innych zalet. Kolejnym ważnym dla mnie atutem jest, że się nie klei jak większość odżywek np przeciw puszeniu, czy do prostowania. Używam go codziennie rano na suche włosy i oczywiście po umyciu włosów, co ważne przy codziennym używaniu nie przetłuszcza włosów. Rewelacyjny mus.
    + wspaniała miękkość włosów
    + dobrze się układają
    + ładny zapach
    + nie przetłuszcza
    + nie klei się
    + przeciwdziała puszeniu
    + włosy są wygładzone i lejące

Minusem jedynie jest cena szczególnie gdy używa się go codziennie, no i coraz ciężej go dostać w każdym sklepie.
    Chyba nie będę się już umiała bez niego obyć

Ilość zużytych opakowań: 3 całe i pół

Chcesz pochwalić lamiaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Nie trzeba używać go dużo bo będzie się mieć tłuste włosy,
    wystarczy bardzo malutko, no więc:

+wydajny
    +przyjemny zapach
    +lśniące, miękkie włosy
    +nie są po tym produkcie suche

Jedyne na co mogę narzekać to ta cena(-) lecz myślę, że razem z wydajnością się sytuacja stabilizuje .
    Generalnie jestem zadowolona. Można używać go też tylko na końcówki komu się szybko przetłuszczają.

Chcesz pochwalić WERAAAAAAA za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak najbardziej tak!
  • Pięknowłosa znajoma pisała na blogu, że to dzięki temu musowi, jej włosy są takie błyszczące, gładkie, nawilżone - jednym słowem - zdrowe! Skusiłam się więc na zakup tego specyfiku i jestem z niego jak najbardziej zadowolona

Można powiedzieć, że uratował moje włosy przed wizytą u fryzjera, końcówki już po pierwszym użyciu jakby odżyły!
    Świetne nawilżenie, nie obciąża włosów, zniewalający zapach, przystępna cena (11 zł - pierwsze opakowanie zakupione w tesco, drugie - rossmann)

Jedyny minus jak dla mnie to wydajność - niech nie zwiedzie was to, że poniżej napisałam że używam go od trzech miesięcy - pierwsze opakowanie skończyło się dość szybko i przypomniałam sobie o tym musie ostatnio gdy ujrzałam przecenę w rossmannie

Mimo wszystko jak najbardziej polecam, wspaniały kosmetyk!

Chcesz pochwalić FragileHopes za czytelną i pomocną recenzję?