Procter & Gamble, Pantene Pro-V, Mus głęboko nawilżający

Powiększ Procter & Gamble, Pantene Pro-V, Mus głęboko nawilżający

Zgłoszony przez Elo Biczys

Mus głęboko nawilżający Pantene Pro-V – lekka pianka zawiera aż 5 razy więcej prowitaminy B5 (w porównaniu z szamponem nawilżającym i odżywką). Składa się ona z supernawilżających składników, które przejmują zadania utraconych lipidów. Składniki te działają nie tylko na powierzchni, ale również wnikają w głąb włosa, pomagając wypełnić puste przestrzenie. Formuła w piance pomaga zapewnić naturalny poziom nawilżenia włosów oraz ich jedwabistą gładkość przez 24 godziny.

Skład: Aqua, Carbon Dioxide, Cetearyl Alcohol, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Panthenol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Parfum, Propylparaben, Disodium EDTA, Hexyl, Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Amyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha-Isomethyl Lonone

• Przyjemny
  • Nie trzeba używać go dużo bo będzie się mieć tłuste włosy,
    wystarczy bardzo malutko, no więc:

+wydajny
    +przyjemny zapach
    +lśniące, miękkie włosy
    +nie są po tym produkcie suche

Jedyne na co mogę narzekać to ta cena(-) lecz myślę, że razem z wydajnością się sytuacja stabilizuje .
    Generalnie jestem zadowolona. Można używać go też tylko na końcówki komu się szybko przetłuszczają.

Chcesz pochwalić WERAAAAAAA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Nabiegałam się strasznie za tą odżywką. Niejeden rossman, superpharm i naturę przeszukałam i w końcu znalazłam ją w...carefurze. Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia (a raczej użycia), pianka ma raczej konsystencje bitej śmietany i obłedny zapach. Moje włosy bez użycia odżywki wyglądają jak siano, są grube, długie, z natury suche a dodatkowo farbowane-nie musze nic więcej dodawać, można sobie ten stóg łatwo wyobrazić. Żaden kosmetyk nakładany w ilościach nawet hurtowych moich włosów nie dał rade obciążyć i dawał słabe efekty. Nałożyłam 'normalna' według mnie ilość pianki i byłam w szoku. Już w połowie nie miałam co z nią zrobić bo włosy były pokryte odpowiednia ilością- jest mega mega wydajna. Drugi efekt wow- moja szopa 'opadła' włosy się wygładziły i zrobiły się bardzo bardzo miękkie. Końcówki nawilżone i piękny zapach <3

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić adaskowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak najbardziej tak!
  • Pięknowłosa znajoma pisała na blogu, że to dzięki temu musowi, jej włosy są takie błyszczące, gładkie, nawilżone - jednym słowem - zdrowe! Skusiłam się więc na zakup tego specyfiku i jestem z niego jak najbardziej zadowolona

Można powiedzieć, że uratował moje włosy przed wizytą u fryzjera, końcówki już po pierwszym użyciu jakby odżyły!
    Świetne nawilżenie, nie obciąża włosów, zniewalający zapach, przystępna cena (11 zł - pierwsze opakowanie zakupione w tesco, drugie - rossmann)

Jedyny minus jak dla mnie to wydajność - niech nie zwiedzie was to, że poniżej napisałam że używam go od trzech miesięcy - pierwsze opakowanie skończyło się dość szybko i przypomniałam sobie o tym musie ostatnio gdy ujrzałam przecenę w rossmannie

Mimo wszystko jak najbardziej polecam, wspaniały kosmetyk!

Chcesz pochwalić FragileHopes za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • bez sensu...
  • Skusiłam się na piankę po tym jak "zareklamowała" mi ją koleżanka z blond czupryną, jako produkt który świetnie utrzymuje nawilżone włosy i tak pomyślałam, że skoro na jej blond wysuszonych włosach się sprawdził, to sprawdzi się też u mnie - N I E
    Kupiłam go po regularnej cenie, czyli za ok 21-22zł, ale wiem że w promocji można je wyrwać nawet w granicach 16zł.

- "nawilżenie" jeśli można to tak nazwać utrzymuje się jakieś pół dnia jak nie krócej
    - nałożenie większej ilości pianki robi z włosów strączki
    - przy nieumiejętnym wyciśnięciu można sobie wywalić pół butelki na rękę, także jakby się ktoś skusił, to wyciskajcie zawartość powolutku
    - nałożona na suche włosy trochę zbija je w sobie
    - nałożona na mokre włosy, robi lekkie puch na końcówkach po wysuszeniu
    - cena (moim zdaniem dość wygórowana w sosunku do skuteczności produktu)

+ konsystencja kremu nivea w piance, aksamitna w dotyku - naprawdę bardzo przyjemna i zapowiadająca się obiecująco
    + wystarczy niewielka ilość do pokrycia włosów (ja pokrywam od połowy)
    + wydajna

Podsumowując - nie, na pewno nie kupię jej ponownie bo szkoda kasy na takie wynalazki, a nie nadaje się nawet do kręcenia czy prostowania włosów

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić t_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowane
  • Skusiłam się na ten produkt po reklamie,którą widziałam co chwila w telewizji.Pomyślałam sobie,czemu nie.I to był błąd.Moje włosy są po tej piance po protu tłuste.Byc moze jest to nawilzenie,jednak już na drugi dzień muszę myc włosy(normalnie myję co 2 dni).Plus za fajny zapach i za cenę w miarę małą,jednak minusy i obciążenie na moich włosach to zbyt wiele!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Eli94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Podoba mi się wszystko, od opakowania, przez dozowanie, do lekkiej jak ubita, puszysta śmietanka konsystencji.
    Doskonale nawilża i wygładza włosy bez obciążania ich, są równie długo świeże. Co więcej, często nie muszę po niej wcale uzywać prostownicy, tak ładne mam i lejące się włosy. Polecam każdemu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Laura2112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Produkt dziwny. Ma dużo istotnych plusów ale tak samo wiele ważnych minusów stąd moja ocena i mieszane odczucia.

Plusy:
    +ładnie pachnie
    +łatwo się aplikuje (w sensie wciera we włosy)
    +nie spłwa z włosów wchłania się
    +ładnie wygląda
    +jest dostępna w drogeriach
    +poprawia wygląd włosów- wyglądają na gładsze, na zdrowsze, nie widać rozdwojonych końcówek itp

Minusy:
    -łatwo nałożyć na dużo wtdy włosy cięzko wysuszyć suszarką (też tak macie?) a nawet po wysuszeniu są klapnięte
    -dozownik jak do bitej śmietany- cięzko określić ile pianki nam wyskoczy na rękę
    -po piance i użyciu prostownicy wlosy miały dziwny zapach i generalnie coś było z nimi nie tak- nie polecam prostować po tej piance

Jaka pianka jest- każdy już widzi...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aleksandra081988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szczypta luksusu
  • Skuszona obietnicami producenta postanowiłam wypróbować piankę głęboko nawilżającą. Ogólnie jestem z niej zadowolona.

+ ładnie pachnie
    + ma konsystencję bitej śmietany ale mimo to wydaje się "cięższa"
    + jest wydajna, nie trzeba jej dużo
    + estetyczne opakowanie
    + włosy są po niej miękkie ale niestety moje szybciej się po niej przetłuszczają, dlatego stosuję ją tylko w weekend

Generalnie nie ma się do czego przyczepić ;-) ale zgodnie z maksyma "Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej" będę szukała dalej

Używam tego produktu od: kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam !
  • Plusy :
    -Dobrze nawilża
    - nie przetłuszcza
    - przepięknie pachnie
    -włosy są miekkie , gładkie
    -nie obciąża włosów
    - bez spłukiwania
    Minusy:
    - cena

Jak dla mnie super : ) Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Sooftly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart uwagi
  • Całkiem przyjemny produkt i nawet działa. Po lecie mam przesuszone włosy, do tego zrobione ombre więc końcówki są zniszczone. Wszystkie te jedwabie w płynie tylko przetłuszczały włosy a po tej piance jest ok. Jeszcze zbyt krótko używam aby stwierdzić czy uratowały mi włosy, ale wizytę u fryzjera na razie odkładam.
    Dodatkowo całkiem fajny efekt oprócz nawilżenia: włosy tak miękkie jak wtedy kiedy byłam dzieckiem i używałam szampon bambino

Używam tego produktu od: 2-óch tygodni

Chcesz pochwalić sunill za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Plusy
    + pięknie pachnie
    + zapach utrzumuje się na włosach do następnego
    mycia (myję włosy codziennie)
    + faktycznie nawilża
    + włosy są miękkie, przyjemne w dotyku
    + jest wydajny

Minusy:
    - cena, 22zł to jedank trochę za dużo, chociaż w
    promocji można go dostać za ok. 17zł

Trzeba uważać z ilością musu, bo można łatwo przesadzić. Mam włosy do pasa i ilość z jednego małego naciśnięcia zdecydowanie moim włosom wystarczy.

Używam tego produktu od: Ponad miesiącIlość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić 0gabi0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze nawilża
  • Mus jest cudownej konsystencji bitej śmietany, pięknie pachnie, podoba mi się minimalistyczna butelka

Zalety:
    - działanie, rzeczywiście świetnie nawilża włosy, dzięki czemu ładnie się kręcą( mam włosy kręcone, suche ze skłonnością do przetłuszczania skóry głowy)
    - piękny zapach
    - cudowna konsystencja
    - wydajny, wystarcza bardzo mała ilość na całą długość

Wady:
    - paraffinum liquidum ;/ nie lubię tego składnika
    - trochę obciąża, dlatego osobom z bardzo cienkimi włosami odradzam

Raczej nie kupię ze względu na fakt obciążenia włosów, no chyba że skóra głowy przestanie mi się przetłuszczać. Do włosów typowo suchych będzie bardzo pomocna

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie użytkowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić tinkerbell20 za czytelną i pomocną recenzję?