Procter & Gamble, Pantene Pro-V, Mus głęboko nawilżający

Powiększ Procter & Gamble, Pantene Pro-V, Mus głęboko nawilżający

Zgłoszony przez Elo Biczys

Mus głęboko nawilżający Pantene Pro-V – lekka pianka zawiera aż 5 razy więcej prowitaminy B5 (w porównaniu z szamponem nawilżającym i odżywką). Składa się ona z supernawilżających składników, które przejmują zadania utraconych lipidów. Składniki te działają nie tylko na powierzchni, ale również wnikają w głąb włosa, pomagając wypełnić puste przestrzenie. Formuła w piance pomaga zapewnić naturalny poziom nawilżenia włosów oraz ich jedwabistą gładkość przez 24 godziny.

Skład: Aqua, Carbon Dioxide, Cetearyl Alcohol, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Panthenol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Parfum, Propylparaben, Disodium EDTA, Hexyl, Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Amyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha-Isomethyl Lonone

• Dobry mus do wygładzania włosów.
  • Kupiłam ten mus nie ze względu na właściwości pielęgnacyjne, a ze względu na puszenie się włosów. Nie powiem, że mus całkowicie wygładza włosy, ale na pewno pomaga je ujarzmić.

Odżywka w musie bardzo przypomina piankę do włosów. Ma bardzo przyjemny zapach. Dozownik przypomina ten od bitej śmietany, tylko przydałaby się większa kontrola nad nim, trudno mi czasem wycisnąć małą ilość produktu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Chcesz pochwalić irrssin za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy

• O nie !!!
  • Na moje włosy nie działa.
    Mam włosy suche z tendencją do puszenia się, wysokoporowate, falowane, końcówki rozjaśniane.
    Ta odżywka nie nawilżała, nie zmiękczała, nie odżywiała, nie wygładzała moich włosów.
    Jedyne co robiła, to sklejała je i były po niej jakieś sztywne. Dodam, że nakładałam naprawdę umiarkowaną ilość.

Nie zużyłam jeszcze tego musu, więc może pokombinuję kiedyś z ilością i sposobem aplikacji. Bo patrząc na pozostałe recenzje wierzyć mi się nie chce, że piszemy o tym samym produkcie.

Chcesz pochwalić oluszka29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawy i dobry
  • Mam zniszczone końce włosów ( stopniowo schodziłam rozjaśnianiem z brązu na dość jasne ombre ) i dosłownie chwytam się wszystkiego, by jakoś je podratować czytam właśnie opinie tutaj na wizażu, co jest dobre na typowe strąki po rozjaśnaniu aż trafiłam na opinie o tym musie. Byłam na zakupach i weszłam z mamą do Super Pharm i tam wyczaiłam produkt. No opinie były dość dobre, więc go zakupiłam. Cena mnie lekko zmroziła, bo aż 26 zł ale dobra, jestem świeżo po wypłacie to zaryzykowałam teraz właśnie zajrzałam na stronę Rossmanna i tam nawet bez promocji jest tańsza, bo 19, 99 a w promocji to za 14,99. Tyle przegrać, no ale postanowiłam to cudo wypróbować, bo opinie miała dobre.
    Pomińmy fakt, że nałożyło mi się jej o wiele za dużo, bo to jest pianka i trzeba ją aplikować na dłoń ostrożnie. Nałożyłam ją na mokre włosy potem czekałam aż wyschną i na koniec lekko podsuszyłam suszarką.

Plusy:
    + włosy są nawilżone, lekkie;
    + jak ma się roznajśnione włosy, to można od razu zobaczyć efekt;
    + jestem blondynką ale zauważyłam wyraźnie błyszczące włosy!
    + użyłam jej trzy razy ale juz wiem, że jest wydajna

Minusy:
    - cena! Super Pharm mnie przyprawił o zawał tymi 26 złotymi :/
    - ostrożnie trzeba go nakładać, bo za pierwszym razem wyleciała mi ilość musu na trzy zużycia;
    - a co za tym idzie - za dużo musu = posklejane włosy;
    - niby może go nakładać na suche włosy ale osobiście nie polecam - miałam bardzo sztywne włosy.

Ale generalnie bardzo ciekawy produkt

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić queenofpeace za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny do loków
  • Każda dziewczyna,która ma kręcone bądź falujące włosy z tendencją do puszenia wie, że znalezienie idealnego kosmetyku, który ujarzmi szopę bez jednoczesnego jej obciążania graniczy z cudem.

Ten mus jest bliski ideału.

Podkreśla loki, nawilża włosy i likwiduje puszenie, ale... trzeba dobrze trafić z ilością. Wystarczy odrobinę przesadzić i na głowie mamy pokaźne strąki. Jeśli nauczymy się odpowiednio dozować ilość, efekt jest baaaaardzo fajny. Nakładać na mokre lub wilgotne włosy

Produkt nie jest jakoś zabójczo wydajny, ale też nie znika w zastraszającym tempie. Mam włosy półdługie, myję je codziennie i jestem w trakcie drugiego opakowania, ale zaznaczam, że pierwsze zepsuło się dość szybko (mus sam się sączył i nawilżył mi pół łazienki). Na moje włosy wystarcza jedna porcja (jedno psiknięcie) musu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego.

Chcesz pochwalić zapachperfum za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • Jestem po prostu zachwycona! Kupiłam mus w białej buteleczce, szczerze nie wiem czym one się od siebie różnią ale szczerze polecam
    PLUSY
    -zapach
    -konsystencja(nie splywa)
    -nawilżenie- moje wlosy sa mieciutkie, nie plącza się po myciu, po prostu czary ;d
    -wydajność
    MINUSY
    -cena- moglby byc odrobinę tańszy ale przynajmniej jest skuteczny

Chcesz pochwalić adziorexior za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 23 raz(y)
  • Naprawdę dobra!
  • Plusy:

wygładza i nabłyszcza włosy
    zapoiega puszeniu się włosów
    przepięknie pachnie
    świetna konsystencja bitej śmietany
    bardzo wydajna

Minusy:

skład, brakuje mi w nim olejków naturalnych

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić ewwwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona pianka (czy tam mus)
  • uwielbiam ten kosmetyk, pierwszy raz kupiłam go dwa lata temu. Chciałam nim unieść moje przyklapnięte włosy. Uwielbiam ich widok po jej użyciu. Fajnie się wmasowuje, szybko schnie i przyjemnie pachnie czego chcieć wiecej

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4, w trakcie piątego

Chcesz pochwalić Buty w panterke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny tylko na suche włosy
  • Nie wiem, czy kupię ponownie, bo jest dosyć drogi i słabo dostępny no i dlatego, ze używam tego musu tylko na końce. Poprawia natychmiast wygląd włosa, trochę nawilża, kondycjonuje. Nakładany na mokre włosy obciążył i wzmógł przetłuszczanie, na suche sprawdził się świetnie.
    Podoba mi się koncepcja musu, opakowanie, zapach może być (chociaż wolałam stare pantene i to już niestety nie to samo). Ostrożnie z dozowaniem- łatwo przedobrzyć. Na jedną aplikację wystarcza jedno krótkie przyciśnięcie aplikatora.
    Jest wydajny.
    Po użycu włosy wyglądają na ciut grubsze, nawilżone, mniej przesuszone, na zdrowe i "normalne". Nisetety nie nabłyszcza.
    Ogólnie jak macie suche końce i chcecie wypróbować czegoś innego niż olejki i potrzebujecie doraźnie poprawić wygląd końców to ok, polecam

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szał
  • Bardzo lubię kosmetyki Pantene, z sentymentem wspominam ich pierwotny zapach, który pamiętam z 1996 roku - wtedy ich kosmetyki pachniały inaczej jakoś, prześlicznie, potem to zmienili, jak to zawsze w życiu - co dobre, momentalnie ktoś wpada na genialny pomysł i to zmienia - a co! Dlaczego ma być zbyt milutko?

W każdym razie mam do Pantene słabość. Nic mnie nigdy nie uczuliło, moje włosy uwielbiają te kosmetyki.
    Odżywka w musie to świetny wymysł. Rewelacja. Wchłania się błyskawicznie, włosy piją jak szalone, a efekt jest niezwykły, ponieważ włosy są gładziutkie jak tafla, nawilżone i super lśnią.

Kupujta dziewuchy i metroseksualne chłopaki, bo warto

Używam tego produktu od: nie wiem, rok?
    Ilość zużytych opakowań: 2 butle

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić MARTECZKA za czytelną i pomocną recenzję?
  • RE-WEL-KA !
  • Uwielbiam!
    Mus - brzmi kusząco, pachnie zniewalająco
    Cudowna odżywka na suche czy rozdwojone końcówki. Bardzo wydajna, spokojnie wystarcza na 2,5 miesiąca przy systematycznym stosowaniu co 2/3 dzień. Nie obciążą włosów - można go stosować nawet na suche włosy. Moje włosy akceptują go w każdych ilościach. Mój nr 1 w odżywianiu włosów blond

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić PaulaVip za czytelną i pomocną recenzję?