Powiększ IsisPharma, Ruboril (Krem do skóry ze skłonnością do rumienia i z rozszerzonymi naczynkami)

Zgłaszająca osoba: aanuszka

Krem pielęgnacyjny na bazie aktywnych składników roślinnych. Jest to emulsja olej w wodzie, lekka, nietłusta, bardzo szybko się wchłania, pozwala na zastosowanie makijażu. Pomocny również w leczeniu trądzika różowatego. Składniki:
- wyciąg z ziarnopłonu i kasztanowca - zmniejsza przekrwienie, uszczelnia i uelastycznia naczynia krwionośne
- wyciąg z mimozy meksykańskiej - wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia mikrokrążenie
- enoxolone alpha-bisibobol - działa p/zapalnie, łagodząco i kojąco
- dwutlenek tytanu - chroni przed promieniowaniem UVB-UVA-IR.
Bez parabenów, phenoxyetanolu, nieperfumowany.
Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi:
- zmniejszenie powierzchni zaczerwienia u 68% pacjentów,
- doskonała tolerancja u 100% pacjentów
Badanie wieloośrodkowe (2 ośrodki w Rumunii), randomizowane, metodą podwójnej ślepej próby, grupa - 30 pacjentów, czas trwania -12 tygodni.
Krem nakładać 2 razy dziennie (rano i wieczorem) przez okres 3 miesięcy.
Po całkowitym wchłonięciu się preparatu można używać stosowanych zazwyczaj środków pielęgnacyjnych, jak również nałożyć makijaż.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Glycerin, Titanium Dioxide, PEG-75 Stearate, Esculoside, Ranunculus Ficaria Extract, Propylene Glycol, Caprylyl, Glycol, Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Squalane, Steareth-20, Ceteth-20, Dipropylene Glycol, Mimosa Tenuiflora Bark Extract, Glycyrrhetinic Acid, Bisabolol, Polysorbate 60, Potassuim Sorbate, Hydroxyethyl Acrylate, Xantan Gum

Cena: ok. 65zł / 30ml

• Król mojej kosmetyczki!
  • Król nad króle, ideał nad ideały.
    Stosowałam go jako samodzielny kosmetyk i sprawdza się idealnie. Działa od pierwszego użycia a po 2 tygodniach regularnego stosowania efekt utrzymuje się nawet kiedy zapomnę nakremować twarzy.

Stosowałam równocześnie Ruboril (na dzień) z Rosacinem (na noc) i efekt jest taki sam - w ogóle nie czerwieniąca się twarz.

Używam tego produktu od: kiedy pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 4 x 30 ml

Chcesz pochwalić ailishek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kupilam go przez pozytywne recenzje na wizazu.Na poczatku stosowania nie zauwazylam zadnych efektow.Skora po nalozeniu kremu zrobila sie lekko zaczerwieniona ,ale najwidoczniej ten krem musi sie ,,rozkrecic,,.Nie jest moim ulubiencem ,ale nie jest tez zly bo dziala,ale nie zmniejsza widocznoci naczynek co inne kremy robily to ,ale moge to zaakceptowac bo rzadziej sie czerwienie , czuje ukojenie na twarzy i o to przede wszystkim mi chodzilo.Nie wiem czy kupilabym ponownie bo jest drogi,ale zapewne tak bo nie mam narazie lepszego zamiennika.Niestety nie nawilza zbyt dobrze ,ale nie o to w nim chodzi

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zuzka250 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koi i Łagodzi

• Do tej pory nie odchodziłam od Antirougeurs ale przy kolejnych zakupach postanowiłam spróbować czegoś nowego. Po przeczytaniu pochlebnych recenzji Ruboril wybór padł na ten krem.

Nie żałuję decyzji. Jest to bardzo fajny krem. Koi i łagodzi. Sprawdza się świetnie. Z pewnością jeszcze do niego wrócę.

Polecam. Bardzo fajny krem apteczny.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy

Chcesz pochwalić Ajsun za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie sprawdził się
  • Kremu używałam w miarę regularnie przez 3 miesiące. Nie zauważyłam żadnej długotrwałej różnicy.

+ Nadaje skórze odrobinę beżowego kolorytu, co w przypadku zaczerwienionej skóry jest plusem, ale jest to minimalna zmiana
    +/- Nie pozostawia wyraźnego filmu na skórze, ale nie wchłania się idealnie i lekko się lepi.
    - Jest średnio nawilżający, więc musiałam stosować drugi krem
    - Brak długotrwałych efektów
    - Cena!

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić grabysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalna porażka
  • Tragedia, stosowany regularnie przez 3 miesiące nie zdiałał zupelnie nic poza tym ze zabral z kieszeni troche pieniedzy. Slabo sie wchlania i zostawia bialy nalot na skorze, tylko maskuje rumien delikatnie a nic nie poprawia, szczerze nie wiem skad te pozytywne opinie, zdecydowanie odradzam

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić faynie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do tej pory najlepszy
  • Mam problemy z zaczerwienieniem twarzy po kuracji trądziku i to chyba juz taki rumień utrwalony. Próbowałam Avene, La roche posay, SVR, Eucerin do skóry zaczerwienionej ale tylko Ruboril daje widoczny efekt.

Chcesz pochwalić dorotita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba najlepszy w tej kategorii
  • Moim odwiecznym problemem jest cera naczyniowa. Co prawda nie dorobiłam się jeszcze (i odpukać) trwałego rumienia, jednak poważnie dokucza mi napadowe czerwienienie twarzy, i to niekiedy bez żadnego powodu, co jednak staje się powodem mojego zażenowania, a to z kolei - już całkiem bordowej twarzy - niemal para zeń bucha. Ten krem, wiadomo, problemu nie zlikwidował, ale bez wątpienia zmniejszył moc i częstotliwość tego zjawiska, bądź co bądź uprzykrzającego życie. Cera stała się ukojona, jaśniejsza, a także zminimalizowała swoją reaktywność na czynniki z zewnątrz. Szybciej także ewentualne zaczerwienienie ustępuje, przywracając skórze zwykły wygląd.
    Nie podrażnił mnie, nie przesuszył, słowem - spisał się na medal.
    Minusem może być cena, jednak ja naczyniowy problem mam w okolicach nos-policzki i tylko tam ów produkt rozprowadzałam, toteż z wydajnością było ok.

Używam tego produktu od: używany ok. 2 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić WildThing za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniale koi skórę
  • Jestem osobą, która w kwestii kremów nie lubi eksperymentów. Jeśli jakiś mi przypasuje - zostajemy ze sobą na dłużej. Po pewnym czasie, skuszona recenzjami Ruborila, postanowiłam zaryzykować i chwilowo rozstać się z Clinique Redness Solutions.
    Nie żałuję.
    Ruboril robi to, co powinien, czyli świetnie koi skórę naczynkową. Nie zaprzeczam, kremy, które do tej pory używałam, sprawiły, iż moje naczynka trzymane są w ryzach, przestałam czerwienić się na każdym kroku (a czerwieniłam się od siedzenia przy komputerze, czy też sztucznego oświetlenia, że nie wspomnę o naturalnym słonecznym świetle). Dziś moja skóra jest bardziej jednolita, uspokojona.
    Ruboril nie ma zapachu, jest delikatny, nie podrażnia skóry, dobrze spisuje się pod makijażem. Jedyne, czego mogłabym się czepić, to słabe nawilżenie, a co za tym idzie - mizerna wydajność, ale z założenia jest kremem wyciszającym naczynka, więc przymykam oko i z pewnością sięgnę po niego ponownie.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić endorfina123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Bardzo dobry krem do cery naczynkowej. Spełnia swoje zadanie, uspokaja rumień i faktycznie zmniejsza widoczność naczynek. Ładnie się rozprowadza i wchłania. Dla mnie jedynym problemem jest trochę za małe nawilżanie. Używam tego kremu na noc i szczególnie w okresie zimowym, kiedy skóra jest mocno wysuszona, mam problem ze ściągnięciem skóry. Gdyby nawilżał bardziej byłby ideałem.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić annnala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba najlepszy jaki miałam...
  • To najskuteczniejszy kosmetyk do cery naczynkowej, jaki dotychczas stosowałam. Używałam razem z płynem micelarnym z tej samej serii.

+ znaczna redukcja zaczerwienienia skóry, cera uzyskuje jednolity koloryt!

- cena, niestety

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić RedPansy za czytelną i pomocną recenzję?