Eveline, Argan + Keratin, Arganowa maska do włosów 8 w 1

Powiększ Eveline, Argan + Keratin, Arganowa maska do włosów 8 w 1

Zgłoszony przez Meridi

Innowacyjna maska do włosów 8w1 skutecznie uzupełnia ubytki keratyny, intensywnie regeneruje i odbudowuje włosy farbowane, rozjaśnione oraz zniszczone. Formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z olejkiem arganowym i płynną keratyną, chroni kolor oraz przywraca włosom elastyczność i piękny połysk. Głęboko odżywia i wzmacnia strukturę uszkodzonych i osłabionych włókien włosów. Natychmiast po zastosowaniu włosy stają się jedwabiście gładkie, lśniące i miękkie w dotyku. Łatwo się rozczesują i nie puszą się. Lekka formuła nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.
Działanie 8 w 1:
- odbudowa włókna włosa,
- nawilżenie i wygładzenie,
- odżywienie i wzmocnienie,
- intensywna regeneracja,
- połysk od nasady aż po same końce włosa,
- miękkie i elastyczne włosy,
- łatwe rozczesywanie i stylizacja,
- ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

• Zapach cudowny !
  • Maskę kupiłam z uwagi na jej skład. Zakup okazał się być udany ! Kosmetyk cudownie pachnie ! Chce się go wąchać i wąchać Produkt bardzo skutecznie radzi sobie z suchymi włosami. Świetnie je nawilża i sprawia, że są one lśniące i przyjemne w dotyku. Dobrze się je rozczesuje. Włosy wspaniale pachną po umyciu. Produkt jest moim zdaniem wydajny. Jedno opakowanie starcza na długi czas. Cena - adekwatna do jakości produktu, a jakość oceniam bardzo wysoko ! Polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOWNA
  • Maska fantastyczna, którą dostałam w prezencie. Fantastycznie odżywia włosy, ''podnosi'', ale nie puszy. Doskonale nawilża i włosy po niej są lśniące. Serdecznie polecam, choćby nawet ze względu na zapach, który jest po prostu zniewalający.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Emilia0512 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna maska
  • Mam bardzo suche i niesforne włosy, które potwornie się plączą. Często suszę włosy suszarką i używam prostownicy, czasem lokówki, więc moje włosy nie były w najlepszej kondycji. Ta maska sprawiła, że odżyły, nabrały zdrowszego wyglądu. Po użyciu łatwiej się rozczasują, są błyszczące i niezwykle miękkie. Efekty najlepiej widać bezpośrednio po zastosowaniu, dlatego ważne jest regularne stosowanie.

Plusy:
    + włosy łatwo się rozczesują
    + są miękkie i bardzo nawilżone
    + błyszczą i lepiej się układają
    + pięknie pachną prawie cały dzień
    + cudowna konsystencja i apetyczny zapach
    + "zabieg" 3-5 minutowy
    + objętość i cena
    + firma nie testująca produktów na zwierzętach

Minusy:
    - efekt najlepiej widoczny w dniu stosowania, dlatego ważna jest systematyczność

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić TeddyBears za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maskado moich włosów
  • Na moich włosach sprawdza się doskonale. Spełnia wszystkie swoje wymagania i efekty podane przez producenta. Wyłapałam ją w promocji w biuedronce postanowiłam ja kupić i okazała się doskonała do moich włosów, które przez rozjaśnianie są suche i zniszczone.
    Plusy:
    -bardzo ładny zapach, uwielbiam go
    -spełnia wymagania i efekty podane przez producenta
    -włosy są po niej miękkie w dotyku
    -łatwo sie rozczesują
    - skręcają moje włosy w naturalne loki
    -zapach utrzymuje się bardzo długo
    Minusów brak !
    Polecam !!!! ; )

Używam tego produktu od: 3 msc
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Tynka3366 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem ok !
  • Maske kupiłam na promocji za 9,99 (o ile dobrze pamietam ) Potrzebowałam czegoś co dobrze nawilży moje włosy po ściąganiu koloru. Może jakiegoś super nawilżenia i odbudowania włosów to po niej nie mamy jednak jest całkiem fajna na pewno ułatwia rozczesywanie ! zapach jest taki jakby ciasteczkowo-waniliowy utrzymuje się jeszcze dobre kilka godzin później , konsystencja budyniowa Jak dla mnie najlepsza do stosowania jako zwykła odżywka do włosów po myciu

Chcesz pochwalić karolajna_29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Przez pewien czas byłam ta maseczką zachwycona. Stosowałam ja wedle potrzeb raz jako odżywkę raz jako maskę na włosy. Wygładzałam włosy ułatwiała rozczesywanie, nie obciążała zbytnio. Dałam odpocząć od niej moim włosom i stosowałam odżywkę innej firmy i.... no właśnie teraz już nie robi z włosami nic- może oprócz ułatwienia rozczesywania. Zostało mi jej może jeszcze na jedno użycie więc przeżyję . Może jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy (z przerwą)
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra

• Maskę zakupiłam w dyskoncie z owadem jakoś za 15 zł. Jako, że jestem włosomaniaczką i mam całe mnóstwo kosmetyków do włosów, ten specyfik z olejkiem arganowym od razu wpadło mi do koszyka. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona.

Opakowanie bardzo ładne, stylowe, utrzymane w czarno- złotej kolorystyce bardzo mi się podoba. Szeroki otwór ułatwia wydobycie kosmetyku i zużycie go aż do końca.

Zapach: bardzo ładny, delikatny, kremowy, ale i słodki. Utrzymuje się na włosach, szczególnie długo jeśli użyjemy szamponu z tej samej linii (również dostępny teraz w Biedronce).

Konsystencja: zadowalająca. Przypomina trochę budyń, ale nie jest bardzo gęsta. Przyjemnie rozprowadza się po włosach. Bardziej jak odżywka. Trochę tłustawa.

Ja osobiście maski aplikuję na suche włosy, po czym owijam ręcznikiem i trzymam min. pół godziny. Zmywam letnią wodą.

Co do działania... producent ma tendencję pisania na kosmetykach milion w jednym. Jak wiadomo, jeśli coś jest od wszystkiego, to jest do.......

Jednak ta maska bardzo dobrze się sprawuje, łatwo się zmywa, włosy po lekkie, lśniące i miękkie. Nie obciąża włosów (choć ja i tak myję je codziennie, więc nie jestem w tej dziedzinie ekspertem).

Trochę nie radzi sobie z suchymi końcówkami. Nie zmniejsza również wypadania włosów.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze denko

Chcesz pochwalić juuuhu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Kupiłam ją niechętnie, skuszona promocą w Biedronce (kosztowała wredy 11.99). Niechętnie dlatego, że moje włosy są suche, puszące się, falowane, ale żeby uzyskać dobry skręt muszę je lekko dociążyć. Od pierwszego zastosowania wiedziałam, że mam swojego pewniaka, który ratuje nawet w kryzysowych sytuacjach.

Maska jest świetna. Włosy są po niej odpowiednio dociążone, ale nie obciążone, miękkie, lśniące i jedwabiste. Bardzo odpowiada mi konsystencja, okrągłe pudełeczko i zapach. Na pewno będę jej stosować dopóki jej nie wycofają (lub nie zechcą zmienić składu).

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić madzimadzi88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny dla włosów suchych i zniszczonych.
  • Maska, którą posiadam jest w czarnym opakowaniu ale z tego co widzę skład jest ten sam. Słoik jak całkiem spory i ciężki (w końcu to 500 ml) dzięki czemu maska starczy na długo. Przy stosowaniu jej 2 razy w tygodniu od czerwca wciąż w słoiku jest ponad połowa maski. Zaskoczyła mnie konsystencja maski - gęsta, śliska niczym wazelina, nie trzeba jej zbyt wiele nakładać na włosy.

Zalety:
    + duże wygodne opakowanie, duża ilość maski
    + gęsta konsystencja
    + włosy miękkie i lśniące, miłe dotyku
    + maska świetnie przygotowuje włosy do stylizacji, a stylizacja utrzymuje się na włosach dłużej niż zwykle
    + piękny zapach
    + łatwe rozczesywanie

Jedyny minus:
    - obciąża włosy

Zgodnie z tym jakie działanie obiecuje producent mogę się zgodzić ze wszystkimi, poza jednym - formuła obciąża włosy - nie jest to na szczęście widoczne ale za to odczuwalne i dość niekomfortowe.

Używam tego produktu od: 6 msc
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i jeszcze raz nie
  • Nie-dlatego ze obciaza wlosy.Nie-poniewaz ciezko ja zmyc i nie- gdyz nic dobrego nie robi z wlosami.Sa obciazone,trudno je rozczesac i szybciej sie przetluszczaja.Plus za zapach ale co mi po nim skoro dobroczynnych dzialan zero...

Chcesz pochwalić pirhamida za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij