Eveline, Argan + Keratin, Arganowa maska do włosów 8 w 1

Powiększ Eveline, Argan + Keratin, Arganowa maska do włosów 8 w 1

Zgłoszony przez Meridi

Innowacyjna maska do włosów 8w1 skutecznie uzupełnia ubytki keratyny, intensywnie regeneruje i odbudowuje włosy farbowane, rozjaśnione oraz zniszczone. Formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z olejkiem arganowym i płynną keratyną, chroni kolor oraz przywraca włosom elastyczność i piękny połysk. Głęboko odżywia i wzmacnia strukturę uszkodzonych i osłabionych włókien włosów. Natychmiast po zastosowaniu włosy stają się jedwabiście gładkie, lśniące i miękkie w dotyku. Łatwo się rozczesują i nie puszą się. Lekka formuła nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.
Działanie 8 w 1:
- odbudowa włókna włosa,
- nawilżenie i wygładzenie,
- odżywienie i wzmocnienie,
- intensywna regeneracja,
- połysk od nasady aż po same końce włosa,
- miękkie i elastyczne włosy,
- łatwe rozczesywanie i stylizacja,
- ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

• polecam do wlosow suchych i zniszczonych
  • Mam włosy suche i zniszczone, probowalam juz roznych masek rowniez typowo dostepnych w salonach fryzjerskich. Ta maska poradzila sobie z moimi wlosami, nawilżyła, ładnie pachnie, jest jej duzo za niską cene

Używam tego produktu od: marzec 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić nikasara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwna
  • kupiłam ją w biedronce w rozsądnej cenie, 16 zł. do wyboru w tej samej cenie byla odzywka z tej samej serii, co ciekawe miala ten sam sklad, jedynie roznila sie pojemnoscia.

Opakowanie jest poreczne, zapach ok, natomiast na moich rozjasnianych wlosach spisuje sie nie do konca tak jak bym chciala. Po jej uzyciu solo wlosy sa niedociazone i w ogole sie nie blyszcza. Zdecydowanie lepiej sprawdza sie do emulgowania oleju. Wtedy wlosy sa sypkie i gladkie.
    Nie kupię jej ponownie, poniewaz spisuje się dosyć kiepsko na moich wlosach

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić Agis_2603 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, wydajna
  • Maskę kupiłam na promocji, za 15 zł, co jak na jej skład oraz wydajność nie jest wysoką ceną. Moje włosy polubiły tę maskę.

Plusy:
    - tania
    - wydajna
    - gęsta, zbita konsystencja
    - przyjemny, "budyniowy" zapach
    - produkt polski
    - przyjemny skład chemiczny, jest tytułowy olej arganowy, jest keratyna, są nawilżacze i wyciągi roślinne.
    - dociąża włosy, ale ich nie przeciąża.
    - włosy są po niej miękkie, lśniące, ładnie się układają
    - opakowanie, z którego łatwo wydobyć produkt do końca

- używam jej raz na tydzień

Używana od skóry głowy obciąży włosy, ale to chyba oczywiste.

Na zdjęciu moje cienkie, średnio gęste i średnioporowate włosy po zmyciu szamponem tataro-chmielowym, półgodzinnym trzymaniu maski eveline i zabezpieczeniu końcówek olejkiem z gliss kura.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Blond_Witch za czytelną i pomocną recenzję?
  • sympatia od drugiego... użycia
  • mam włosy raczej cienkie, ale gęste, zdrowe i niskoporowate, które łatwo obciążyć i maska użyta po umyciu własnie to zrobiła. włosy nie dość, że były przyklapnięte, to na dodatek jakieś takie lepkie w dotyku (mimo, że wizualnie nie sprawiały wrażenia tłustych).

postanowiłam jej jednak dać drugą szansę, nałożyłam ją na zwilżone włosy PRZED myciem, tradycyjnie pod czepek i turban na pół godzinki (u mnie to standardowa procedura nie wierzę w magiczne działanie 5-minutowych masek), po czym zwyczajnie umyłam włosy, nie nakładając na nie już nic więcej po myciu. i to był strzał w 10! włosy były mięciutkie, puszyste, ale nie spuszone, a równocześnie mięsiste w dotyku, zero obciążenia, drugiego dnia wyglądały równie dobrze. dla mnie rewelacja! do tego zapach, który kojarzy mi się z budyniem na moich włosach utrzymywał się do następnego mycia.

maska jest wydajna, na włosach o długości za zapięcie od stanika użyłam jej ok. 15 razy (a raczej nie nakładałam jej oszczędnie ) i mimo, że jestem z niej bardzo zadowolona, to nie wiem czy ponownie ją kupię, ale to tylko ze względu na to, że lubię testować nowe produkty.

ogółem - polecam (jeśli obciąża, to spróbujcie nałożyć ją przed myciem)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SilverAguti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogło być lepiej
  • Maskę dostałam od mamy kiedy miałam szał na odbudowę włosów po rezygnacji z rudości. Już po pierwszym użyciu się nie polubiłyśmy, ale ...
    Jest to odżywka, której mogę używać tylko wtedy, kiedy nie muszę wychodzić z domu, bo po niej moje włosy są tak lejące, że nie można z nimi zrobić NIC. Kręcą się, falują, każdy w inną stronę. Co do samego działania-używam 2 razy w tygodniu, czasem raz.
    Plusy:
    +konsystencja, nie spływa z włosów
    +zapach
    +nawilżenie
    +odbudowa i ochrona końcówek
    +wydajność

-włosy są nieposłuszne po użyciu
    -dla dobrego efektu trzeba ponosić 30 minut, najlepiej pod folią, zwykłe 5 minut nad wanną nie da efektu

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajnatty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Jest to kolejny produkt eveline jaki otrzymałam w prezencie. Nigdy sama z siebie nie sięgalam po tę markę w drogeriach, ale jestem na dobrej drodze by to zmienić.

Nie mam większych problemów z włosami, sa typem lekko przesuszonych. Od odżywek oczekuję po prostu ułatwienia rozczesywania włosów.

Maska eveline jest dla mnie produktem idealnym. Z łatwością rozczesuje po jej użyciu włosy, ktore stają się gładkie, lekkie i przyjemne. Z natury mam falowane włosy, ktore codziennie katuję prostownica. Keratyna zawarta w tym produkcie odżywia moje włosy i nadaje im elastyczności, dzieki czemu prostowanie moich długich włosów zajmuje 5 minut i wystarczy po paśmie przejechać 1 raz. W moim przypadku maska ułatwiła codzienna czynność jaka jest poranne "ogarnianie".

Zawsze eveline kojarzył mi się z badziewnymi, byle jakimi produktami. Naprawdę zaczynam zmieniać zdanie.
    Polecam!

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Chcesz pochwalić Smaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkolna dwója się należy
  • oceniam STARĄ WERSJĘ, przed zmianą składu, bo takowa miała miejsce. Moja to wersja na bogato, z milionem ekstraktów.

OPAKOWANIE
    duży, plastikowy słoik. Nie widać ile maski zostało w środku. Podoba mi się szata graficzna opakowania

ZAPACH, KONSYSTENCJA, WYDAJNOŚĆ
    gęsta maska o żółtawym kolorze, w opakowaniu wygląda naprawdę jak musztarda (niestety już jej nie mam, więc koloru Wam nie pokażę). Zapach jak na mój nos to coś między czymś słodkim a chemicznym, ale w każdym razie znośny. Przez swoją gęstą konsystencję była naprawdę wydajna.

DZIAŁANIE I OCENA
    Niestety - w moim przypadku obietnice producenta się w ogóle nie sprawdziły. W masce nie dostrzegam niczego dobrego. W sumie mogłabym napisać, że niczego nie dostrzegam, bo niewiele zrobiła.

Maska nie spodobała mi się od pierwszego użycia. Zazwyczaj już pierwsze użycie ujawnia stosunek moich włosów do produktu, a maska im już wtedy po prostu nie podeszła. Zaczęło się od nakładania na włosy: brak charakterystycznego poślizgu, nawet jej większa ilość nie pomagała (raz próbowałam dać trochę więcej i nic to nie dało). Później zmywanie, oczekiwanie na efekty, bum i...? I nic. Po prostu jedno wielkie nic. Ani rozczesać nie było mi łatwiej, ani nawilżenia nie dostałam, ani jakiegoś ekstremalnego wygładzenia. Włosów nie spuszyła, niby w dotyku szorstkie nie były, ale to jednak nie to. Bez zachwytu, szczególnie, że miękkości im też nie nadała zachowywała się jak średnia odżywka: nie spuszyła, minimalnie wygładziła, miękkości nie nadała, ale nie skazujesz jej jednoznacznie na banicję, bo Cię nie skrzywdziła. Tak, to dobre porównanie.

Sama w sobie nie jest najgorsza, krzywdy włosom nie zrobiła ani też nie obciążyła, jednak daleko mi do zadowolenia po jej zastosowaniu.

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić eternitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • super nawilżenie
  • Moim zdaniem maska jest super. Bardzo nawilża i dociąża moje falowane włosy,dzięki niej nie puszą się i ładnie wyglądają. Maska ma bardzo ładny zapach,jednak jest bardzo gęsta,więc nie można przesadzić z ilością. Ja stosowałam maskę od ucha w dół,aby nie przetłuszczać skalpu.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1,małe

Chcesz pochwalić agnes05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Null, zero, nic
  • Maska - podobnie jak pozostałe produkty z serii 8 w 1 - obiecuje bardzo dużo, a nie robi nic.
    Moje suche włosy po tej masce były jeszcze bardziej suche i puszące.
    Ładnie pachnie i tyle. Konsystencja strasznie ciężka, może ma sugerować, że tam tyle fajnych składników, które działają?
    Niestety, puste obietnice producenta.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: użyłam 2 razy, resztę oddałam znajomej

Chcesz pochwalić Frodzionek za czytelną i pomocną recenzję?
  • włosowa pustynia
  • Cena: ok 25 zł
    Pojemność: 500 ml
    Dostępność: rossmann, drogerie polskie i pewnie jeszcze gdzieś będzie
    Pojemnik: wygodny, można nabrać ile się chce a jak wyciągniemy za dużo można wrzucić ją z powrotem. jedynym minusem może być opakowanie, mnie osobiście nie przeszkadza, ale dla kogoś mógłby być.
    Zapach: tak jak przy szamponie czuję migdały
    Konsystencja: gęsta
    Kolor: musztardowy

Działanie: nakładałam ją kilka razy, ale efekt był ten sam. suche spuszone włosy :-( ale nie mówię, że nie sprawdzi się nikomu {tak jak szampon z tej serii (który nie pasował ani mamie, ani siostrze, ani mnie)}, bo włosy mojej siostry wyglądają po niej ładnie i sama stwierdziła, że jest w porządku. podsumowując polecałabym ją do włosów grubych, gęstych i raczej wysokoporowatych, na włosach cienkich i rzadkich raczej się nie spisze.

Używam tego produktu od: stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: ani jednego

Chcesz pochwalić ajdija za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij