Eveline, Argan + Keratin, Arganowa maska do włosów 8 w 1

Powiększ Eveline, Argan + Keratin, Arganowa maska do włosów 8 w 1

Zgłoszony przez Meridi

Innowacyjna maska do włosów 8w1 skutecznie uzupełnia ubytki keratyny, intensywnie regeneruje i odbudowuje włosy farbowane, rozjaśnione oraz zniszczone. Formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z olejkiem arganowym i płynną keratyną, chroni kolor oraz przywraca włosom elastyczność i piękny połysk. Głęboko odżywia i wzmacnia strukturę uszkodzonych i osłabionych włókien włosów. Natychmiast po zastosowaniu włosy stają się jedwabiście gładkie, lśniące i miękkie w dotyku. Łatwo się rozczesują i nie puszą się. Lekka formuła nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.
Działanie 8 w 1:
- odbudowa włókna włosa,
- nawilżenie i wygładzenie,
- odżywienie i wzmocnienie,
- intensywna regeneracja,
- połysk od nasady aż po same końce włosa,
- miękkie i elastyczne włosy,
- łatwe rozczesywanie i stylizacja,
- ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

• Całkiem ok !
  • Maske kupiłam na promocji za 9,99 (o ile dobrze pamietam ) Potrzebowałam czegoś co dobrze nawilży moje włosy po ściąganiu koloru. Może jakiegoś super nawilżenia i odbudowania włosów to po niej nie mamy jednak jest całkiem fajna na pewno ułatwia rozczesywanie ! zapach jest taki jakby ciasteczkowo-waniliowy utrzymuje się jeszcze dobre kilka godzin później , konsystencja budyniowa Jak dla mnie najlepsza do stosowania jako zwykła odżywka do włosów po myciu

Chcesz pochwalić karolajna_29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Przez pewien czas byłam ta maseczką zachwycona. Stosowałam ja wedle potrzeb raz jako odżywkę raz jako maskę na włosy. Wygładzałam włosy ułatwiała rozczesywanie, nie obciążała zbytnio. Dałam odpocząć od niej moim włosom i stosowałam odżywkę innej firmy i.... no właśnie teraz już nie robi z włosami nic- może oprócz ułatwienia rozczesywania. Zostało mi jej może jeszcze na jedno użycie więc przeżyję . Może jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy (z przerwą)
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra

• Maskę zakupiłam w dyskoncie z owadem jakoś za 15 zł. Jako, że jestem włosomaniaczką i mam całe mnóstwo kosmetyków do włosów, ten specyfik z olejkiem arganowym od razu wpadło mi do koszyka. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona.

Opakowanie bardzo ładne, stylowe, utrzymane w czarno- złotej kolorystyce bardzo mi się podoba. Szeroki otwór ułatwia wydobycie kosmetyku i zużycie go aż do końca.

Zapach: bardzo ładny, delikatny, kremowy, ale i słodki. Utrzymuje się na włosach, szczególnie długo jeśli użyjemy szamponu z tej samej linii (również dostępny teraz w Biedronce).

Konsystencja: zadowalająca. Przypomina trochę budyń, ale nie jest bardzo gęsta. Przyjemnie rozprowadza się po włosach. Bardziej jak odżywka. Trochę tłustawa.

Ja osobiście maski aplikuję na suche włosy, po czym owijam ręcznikiem i trzymam min. pół godziny. Zmywam letnią wodą.

Co do działania... producent ma tendencję pisania na kosmetykach milion w jednym. Jak wiadomo, jeśli coś jest od wszystkiego, to jest do.......

Jednak ta maska bardzo dobrze się sprawuje, łatwo się zmywa, włosy po lekkie, lśniące i miękkie. Nie obciąża włosów (choć ja i tak myję je codziennie, więc nie jestem w tej dziedzinie ekspertem).

Trochę nie radzi sobie z suchymi końcówkami. Nie zmniejsza również wypadania włosów.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze denko

Chcesz pochwalić juuuhu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Kupiłam ją niechętnie, skuszona promocą w Biedronce (kosztowała wredy 11.99). Niechętnie dlatego, że moje włosy są suche, puszące się, falowane, ale żeby uzyskać dobry skręt muszę je lekko dociążyć. Od pierwszego zastosowania wiedziałam, że mam swojego pewniaka, który ratuje nawet w kryzysowych sytuacjach.

Maska jest świetna. Włosy są po niej odpowiednio dociążone, ale nie obciążone, miękkie, lśniące i jedwabiste. Bardzo odpowiada mi konsystencja, okrągłe pudełeczko i zapach. Na pewno będę jej stosować dopóki jej nie wycofają (lub nie zechcą zmienić składu).

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić madzimadzi88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny dla włosów suchych i zniszczonych.
  • Maska, którą posiadam jest w czarnym opakowaniu ale z tego co widzę skład jest ten sam. Słoik jak całkiem spory i ciężki (w końcu to 500 ml) dzięki czemu maska starczy na długo. Przy stosowaniu jej 2 razy w tygodniu od czerwca wciąż w słoiku jest ponad połowa maski. Zaskoczyła mnie konsystencja maski - gęsta, śliska niczym wazelina, nie trzeba jej zbyt wiele nakładać na włosy.

Zalety:
    + duże wygodne opakowanie, duża ilość maski
    + gęsta konsystencja
    + włosy miękkie i lśniące, miłe dotyku
    + maska świetnie przygotowuje włosy do stylizacji, a stylizacja utrzymuje się na włosach dłużej niż zwykle
    + piękny zapach
    + łatwe rozczesywanie

Jedyny minus:
    - obciąża włosy

Zgodnie z tym jakie działanie obiecuje producent mogę się zgodzić ze wszystkimi, poza jednym - formuła obciąża włosy - nie jest to na szczęście widoczne ale za to odczuwalne i dość niekomfortowe.

Używam tego produktu od: 6 msc
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i jeszcze raz nie
  • Nie-dlatego ze obciaza wlosy.Nie-poniewaz ciezko ja zmyc i nie- gdyz nic dobrego nie robi z wlosami.Sa obciazone,trudno je rozczesac i szybciej sie przetluszczaja.Plus za zapach ale co mi po nim skoro dobroczynnych dzialan zero...

Chcesz pochwalić pirhamida za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam do wlosow suchych i zniszczonych
  • Mam włosy suche i zniszczone, probowalam juz roznych masek rowniez typowo dostepnych w salonach fryzjerskich. Ta maska poradzila sobie z moimi wlosami, nawilżyła, ładnie pachnie, jest jej duzo za niską cene

Używam tego produktu od: marzec 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić nikasara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwna
  • kupiłam ją w biedronce w rozsądnej cenie, 16 zł. do wyboru w tej samej cenie byla odzywka z tej samej serii, co ciekawe miala ten sam sklad, jedynie roznila sie pojemnoscia.

Opakowanie jest poreczne, zapach ok, natomiast na moich rozjasnianych wlosach spisuje sie nie do konca tak jak bym chciala. Po jej uzyciu solo wlosy sa niedociazone i w ogole sie nie blyszcza. Zdecydowanie lepiej sprawdza sie do emulgowania oleju. Wtedy wlosy sa sypkie i gladkie.
    Nie kupię jej ponownie, poniewaz spisuje się dosyć kiepsko na moich wlosach

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić Agis_2603 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, wydajna
  • Maskę kupiłam na promocji, za 15 zł, co jak na jej skład oraz wydajność nie jest wysoką ceną. Moje włosy polubiły tę maskę.

Plusy:
    - tania
    - wydajna
    - gęsta, zbita konsystencja
    - przyjemny, "budyniowy" zapach
    - produkt polski
    - przyjemny skład chemiczny, jest tytułowy olej arganowy, jest keratyna, są nawilżacze i wyciągi roślinne.
    - dociąża włosy, ale ich nie przeciąża.
    - włosy są po niej miękkie, lśniące, ładnie się układają
    - opakowanie, z którego łatwo wydobyć produkt do końca

- używam jej raz na tydzień

Używana od skóry głowy obciąży włosy, ale to chyba oczywiste.

Na zdjęciu moje cienkie, średnio gęste i średnioporowate włosy po zmyciu szamponem tataro-chmielowym, półgodzinnym trzymaniu maski eveline i zabezpieczeniu końcówek olejkiem z gliss kura.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Blond_Witch za czytelną i pomocną recenzję?
  • sympatia od drugiego... użycia
  • mam włosy raczej cienkie, ale gęste, zdrowe i niskoporowate, które łatwo obciążyć i maska użyta po umyciu własnie to zrobiła. włosy nie dość, że były przyklapnięte, to na dodatek jakieś takie lepkie w dotyku (mimo, że wizualnie nie sprawiały wrażenia tłustych).

postanowiłam jej jednak dać drugą szansę, nałożyłam ją na zwilżone włosy PRZED myciem, tradycyjnie pod czepek i turban na pół godzinki (u mnie to standardowa procedura nie wierzę w magiczne działanie 5-minutowych masek), po czym zwyczajnie umyłam włosy, nie nakładając na nie już nic więcej po myciu. i to był strzał w 10! włosy były mięciutkie, puszyste, ale nie spuszone, a równocześnie mięsiste w dotyku, zero obciążenia, drugiego dnia wyglądały równie dobrze. dla mnie rewelacja! do tego zapach, który kojarzy mi się z budyniem na moich włosach utrzymywał się do następnego mycia.

maska jest wydajna, na włosach o długości za zapięcie od stanika użyłam jej ok. 15 razy (a raczej nie nakładałam jej oszczędnie ) i mimo, że jestem z niej bardzo zadowolona, to nie wiem czy ponownie ją kupię, ale to tylko ze względu na to, że lubię testować nowe produkty.

ogółem - polecam (jeśli obciąża, to spróbujcie nałożyć ją przed myciem)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SilverAguti za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij