Eveline, Argan + Keratin, Arganowa maska do włosów 8 w 1

Powiększ Eveline, Argan + Keratin, Arganowa maska do włosów 8 w 1

Zgłoszony przez Meridi

Innowacyjna maska do włosów 8w1 skutecznie uzupełnia ubytki keratyny, intensywnie regeneruje i odbudowuje włosy farbowane, rozjaśnione oraz zniszczone. Formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z olejkiem arganowym i płynną keratyną, chroni kolor oraz przywraca włosom elastyczność i piękny połysk. Głęboko odżywia i wzmacnia strukturę uszkodzonych i osłabionych włókien włosów. Natychmiast po zastosowaniu włosy stają się jedwabiście gładkie, lśniące i miękkie w dotyku. Łatwo się rozczesują i nie puszą się. Lekka formuła nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.
Działanie 8 w 1:
- odbudowa włókna włosa,
- nawilżenie i wygładzenie,
- odżywienie i wzmocnienie,
- intensywna regeneracja,
- połysk od nasady aż po same końce włosa,
- miękkie i elastyczne włosy,
- łatwe rozczesywanie i stylizacja,
- ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

• Wersja z olejem wysoko - miodzio
  • Mam czarną La Luxe z olejem na czwartym miejscu w składzie. Bardzo obciążała włosy mojej mamy, wiec zrobiłyśmy wymianę, bo uznałam, że dla mnie, jako posiadaczki włosów żądnych ciężkich masek, będzie idealna. No i prawie jest.

Działanie: Tym razem producent nie przesadził z obietnicami aż tak, jak ma to w zwyczaju robić. Na temat ochrony koloru się nie wypowiem, ale zmiękcza, wygładza, nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie, nawilża i regeneruje - faktycznie. Maska jest faktycznie dość ciężka, więc osobom, których włosy są skłonne do obciążenia raczej bym jej nie polecała, no, ale dla wiecznie suchych i matowych to super maska w super cenie. Nawilża i dobrze to nawilżenie zatrzymuje. Utrzymuje włosy w dobrej kondycji i daje sobie radę z jej poprawą. Niestety, po dłuższym czasie puszy moje wysokopory i muszę zrobić dłuższa przerwę (ale z tegoż właśnie powodu nie lubię oleju arganowego i ekstraktów większości ziół)

Na plus:
    -bogata, dobrze nawilża i odżywia
    -poprawia na dłuższą metę stan włosów
    -pięknie nabłyszcza, a moje włosy mało co nabłyszcza
    -wygładza, ułatwia rozczesywanie
    -słoik praktyczny, bez zbędnych, moim zdaniem, podwójnych ścianek i denek, mieści jakby nie było, pół kilo maski, a zajmuje tyle miejsca, co dwa razy mniej pojemne
    -cena i wydajność - imponujące

Na minus:
    -intensywny zapach - sympatycy budyniu i cukierków może będą zachwyceni, ale dla mnie jest za mocny (po pół godziny trzymania na głowie, po prostu już mnie od tego mdli)
    -włosy nie wyglądają po niej megawyjściowo, w sensie raczej średnio się układają, no, ale niekoniecznie to zadanie maski
    -może obciążać nasadę

Podsumowując: Spróbować nie zaszkodzi, bo nie szarpie po kieszeni. Bardzo polecam osobom, którym olej arganowy sprawdza się na włosach (u mnie niestety, sprawdza się tak sobie). Polecam tez jako uzupełnienie dla wszystkich wysokoporowatych sucharków.

Chcesz pochwalić Dziadova1 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Budyń i tyle
  • Maska 8w1 do włosów... No, szczerze mówiąc, gdybym wysiliła wszystkie swoje szare komórki, to wymyśliłabym co najwyżej 4 pola do działania jakiegokolwiek produktu pielęgnacyjnego do moich włosów. Ma odżywiać, nawilżać, nabłyszczać i... yyy... podkreślać skręt. Tyle. Producent Eveline obiecuje nam znacznie więcej, ale nie pierwszy raz, bo przecież lubi takie zapewnienia także w odżywkach do paznokci.

A jak się ma wyobrażenie i reklama do rzeczywistości? No cóż, moje włosy przyjęły tę maskę bez żadnego entuzjazmu. Właściwie nie zauważyłam efektu pielęgnacyjnego, ponadto produkt miał tendencję do puszenia moich włosów. Zdecydowanie najlepsze w całej zabawie z Eveline była budyniowa konsystencja, kolor i zapach - gdybym postawiła ją w kuchni, można by się nabrać. Zwłaszcza, że mleczno-waniliowy aromat utrzymywał się we włosach i w łazience przez dłuższy czas po myciu.

Nie kupię sobie jednak Eveline ponownie tylko po to, by karmić swoje włosy budyniem. Zużyłam dużą odlewkę i mi starczy.

Ilość zużytych opakowań: odlewka 200 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić spodkoldry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam
  • Zacznę od tego że włosy miałam po tragicznych przejściach, gdyż z ciemnych włosów rozjaśniłam je do złocistych na to zrobiłam trwałą ondulacje, włosy kruszyły mi się i skracały bez ich ścinania. Postanowiłam pofarbować się znowu na ciemny kolor i doczepić włosy na ringi po ich ściągnięciu byłam prawie że łysa co było dla mnie koszmarem. Próbowałam wszystkiego a włosy dalej były w tragicznym stanie. Kupiłam ta maskę z polecenia koleżanki. Po miesiącu stosowania włosy po prostu zaczęły żyć.

+duża pojemność
    +cena
    +konsystencja
    +włosy nie kruszą się
    +są miękkie
    +nie obciążone
    +super się rozczesują
    +są fajnie uniesione od nasady
    +piękny zapach

Po prostu rewelacja

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić patka1923 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Budyniowa rewelacja
  • Posiadam pierwszą wersję tej maski o świetnym składzie jak na średnio półkowy produkt w przystępnej cenie.
    Maskę zakupiłam po zachwytach kilku blogerek urodowych i nie żałuję.
    Maska ma konsystencję budyniu waniliowego i również apetycznie pachnie.
    Jest bardzo wydajna, zaznaczę jednak że ja mając cienkie, farbowane włosy używam jej maksymalnie 2 razy w tygodniu nakładając od połowy długości włosów po końce.
    Włosy łatwo się rozczesują i układają, są mięciutkie, błyszczące, nie puszą się, końcówki nie są suche.
    Stosunek jakości do ceny - bardzo dobry.

Zupełnie nie rozumiem jak firma Eveline mogła wypuścić nową wersję tej maski z naprawdę dużo gorszym składem psując tym samym sobie opinie.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące

Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • pełen zachwyt
  • Maska, która działa jak obiecuje producent. Nie obciąza włosów, lekka i przyjemna w stosowaniu. Zapach przede wszystkim na plus. Kontynuując temat działania- dzieki niej wreszcie nie mam rozdwojonych końcówek, włosy są miękkie i błyszczące, a po jakimś czasie używania nie poznałam moich włosów, bo zmieniły swój wygląd na lepsze...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić marta_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do włosów lubiących proteiny
  • Maskę kupiłam w promocji, ze względu na skład olejek arganowy i ekstrakty ziołowe. Konsystencja zwarta, gęsta, przecudowny zapach, szkoda że tak krótko utrzymuje się na włosach. Stosuję maskę dwa razy w tygodniu, trzymam na włosach troszkę dłużej do 15 minut, uzyskuję efekt gładkich, lejących i sypkich włosów. Maska jest wydajna. Polecam. Na moich włosach sprawdza się super.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

Chcesz pochwalić ewawikcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • nowa wersja - totalna porażka
  • Maskę znalazłam na jakimś blogu, potem natrafiłam na nią na KWC i postanowiłam ją kupić, pomimo tego, że firma eveline rozczarowywała mnie ostatnio raz po raz. Dorwałam ją w rossmannie - opakowanie trochę różniło się od tego, które widziałam, ale krzyczało z niego: nowy skład, 3xwięcej olejku arganowego! A że jestem roztrzepana i akurat miałam mało czasu, to zawierzyłam producentowi i wrzuciłam ją do koszyka.

Pierwsze wrażenie było pozytywne - zapach jest zniewalający, lekko budyniowy, konsystencja też całkiem przyjemna - maska nie ścieka z włosów ale też dobrze się rozprowadza. Wszystko ok do póki nie zajrzałam do 'nowego składu'. Olejek arganowy zniknął z trzeciego miejsca i zajął o wiele bardziej odległe - za zapachem... Machnęłam ręką - co z tego, że producent mnie oszukał, jeżeli maska jest dobra. Nałożyłam na włosy, odczekałam zalecane 5 minut i spłukałam. Po wysuszeniu włosów miałam na głowie totalne siano, włosy były suche i plączące się. Mimo że nigdy nie miałam problemów z puszeniem się, to po tej masce uzyskałam taki efekt. Próbowałam ją stosować przed myciem szamponem i po, dłużej i krócej, mniej lub więcej, bez lub z suszeniem suszarką, ale efekt wciąż był ten sam. Nie pozostaje mi nic innego jak odradzić jej zakup, zwłaszcza, że marka Eveline po raz kolejny, mówiąc kolokwialnie, zrobiła nas w konia. Jedynymi plusami maski jest jej pojemność i wydajność (co dla mnie jest koszmarem, bo teraz muszę ją zużyć, a ona wydaje się nie mieć dna) a także naprawdę cudowny zapach, za co dałam gwiazdkę. Choć w sumie to chyba i tak za dużo.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż pół

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MaryMorphine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach cudowny !
  • Maskę kupiłam z uwagi na jej skład. Zakup okazał się być udany ! Kosmetyk cudownie pachnie ! Chce się go wąchać i wąchać Produkt bardzo skutecznie radzi sobie z suchymi włosami. Świetnie je nawilża i sprawia, że są one lśniące i przyjemne w dotyku. Dobrze się je rozczesuje. Włosy wspaniale pachną po umyciu. Produkt jest moim zdaniem wydajny. Jedno opakowanie starcza na długi czas. Cena - adekwatna do jakości produktu, a jakość oceniam bardzo wysoko ! Polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna maska
  • Mam bardzo suche i niesforne włosy, które potwornie się plączą. Często suszę włosy suszarką i używam prostownicy, czasem lokówki, więc moje włosy nie były w najlepszej kondycji. Ta maska sprawiła, że odżyły, nabrały zdrowszego wyglądu. Po użyciu łatwiej się rozczasują, są błyszczące i niezwykle miękkie. Efekty najlepiej widać bezpośrednio po zastosowaniu, dlatego ważne jest regularne stosowanie.

Plusy:
    + włosy łatwo się rozczesują
    + są miękkie i bardzo nawilżone
    + błyszczą i lepiej się układają
    + pięknie pachną prawie cały dzień
    + cudowna konsystencja i apetyczny zapach
    + "zabieg" 3-5 minutowy
    + objętość i cena
    + firma nie testująca produktów na zwierzętach

Minusy:
    - efekt najlepiej widoczny w dniu stosowania, dlatego ważna jest systematyczność

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić TeddyBears za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maskado moich włosów
  • Na moich włosach sprawdza się doskonale. Spełnia wszystkie swoje wymagania i efekty podane przez producenta. Wyłapałam ją w promocji w biuedronce postanowiłam ja kupić i okazała się doskonała do moich włosów, które przez rozjaśnianie są suche i zniszczone.
    Plusy:
    -bardzo ładny zapach, uwielbiam go
    -spełnia wymagania i efekty podane przez producenta
    -włosy są po niej miękkie w dotyku
    -łatwo sie rozczesują
    - skręcają moje włosy w naturalne loki
    -zapach utrzymuje się bardzo długo
    Minusów brak !
    Polecam !!!! ; )

Używam tego produktu od: 3 msc
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Tynka3366 za czytelną i pomocną recenzję?