Eveline, Argan + Keratin, Arganowa maska do włosów 8 w 1

Powiększ Eveline, Argan + Keratin, Arganowa maska do włosów 8 w 1

Zgłoszony przez Meridi

Innowacyjna maska do włosów 8w1 skutecznie uzupełnia ubytki keratyny, intensywnie regeneruje i odbudowuje włosy farbowane, rozjaśnione oraz zniszczone. Formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z olejkiem arganowym i płynną keratyną, chroni kolor oraz przywraca włosom elastyczność i piękny połysk. Głęboko odżywia i wzmacnia strukturę uszkodzonych i osłabionych włókien włosów. Natychmiast po zastosowaniu włosy stają się jedwabiście gładkie, lśniące i miękkie w dotyku. Łatwo się rozczesują i nie puszą się. Lekka formuła nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.
Działanie 8 w 1:
- odbudowa włókna włosa,
- nawilżenie i wygładzenie,
- odżywienie i wzmocnienie,
- intensywna regeneracja,
- połysk od nasady aż po same końce włosa,
- miękkie i elastyczne włosy,
- łatwe rozczesywanie i stylizacja,
- ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

• poprawna
  • Maska trafiła do mnie w formie prezentu. Początkowo widziałam zdecydowany efekt, włosy faktycznie stawały się gładkie, delikatne w dotyku, łatwe do rozczesania Podobał mi się również zapach i dość gęsta konsystencja. Niestety po kilku tygodniach stosowania wydaje mi się, że jej działanie jakby osłabło, albo moje włosy już sie do niej przyzwyczaiły. Nie wiem sama co o tym myśleć.
    Zdecydowanie na wyrost producent wymienia 8 funkcji tej maski.
    Mam bardzo mieszane uczucia. Wykorzystam oczywiście do końca, ale na zakup kolejnej raczej się nie zdecyduję.

Używam tego produktu od: ok 6 tyg
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cosmopolit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ewelinka daje radę
  • Maski używam od dłuższego czasu. Nie jest to marketowe odkrycie dekady, jednakże efekty są u mnie zadowalające.

Plusy:

+ Blask i pozytywny wpływ na kondycję włosów - łatwiej się rozczesują, są mięsiste i gładkie, ale nie przeciążone.
    + zapach - specyficzny, orzechowy aromat, który długo utrzymuje się na włosach.
    + fryzura dobrze się układa, włosy są miękkie
    + maślana konsystencja - odżywka zostaje na włosach
    + nienajgorszy skład
    + szybki czas działania
    + cena i dostępność

Minusy:
    - nie zda egzaminu na włosach wymagających konkretnej regeneracji

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić memsahib za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudnie lśniące włosy
  • Mam włosy suche, cienkie i zniszczone. Maska bardzo dobrze spisuje się na nich.
    Ma gęstą, budyniową konsystencję. Dobrze rozprowadza się po włosach, nie spływa.
    Stosowałam ją na dwa sposoby, albo na szybko podczas mycia włosów, albo przed myciem na suche włosy i trzymałam około 40 min do godziny.

Przy drugim sposobie widać zdecydowanie bardziej, jak maska dogłębnie odżywia włosy.
    Pomaga w ich rozczesywaniu, moje włosy mają tendencje do okropnego plątania.

Po wysuszeniu włosy są gładkie, bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Maska nadaje piękny połysk. Włosy wyglądają bardzo zdrowo.

Maska nie obciąża włosów. Bardzo przyjemnie pachnie i jest wydajna.
    Zapakowana w wygodny odkręcany słoiczek o estetycznym wyglądzie. Cena jak najbardziej korzystna w stosunku do jakości.

Chcesz pochwalić Iva2011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maska, która nie obciąża włosów i ich nie przetłuszcza
  • Maska znajduje się w plastikowym słoiczku o pojemności 500 ml.

Jej kolor jest żółtawy, a konsystencja dość gęsta.

Jeśli chodzi o zapach, to bardzo przypadł mi do gustu. A ponadto utrzymuje się przez dłuższy czas po zmyciu.

Dobrze się zmywa. Zazwyczaj spłukuję ją po upływie 20-25 minut. Po tym czasie moje włosy stają się wygładzone, są miękkie i przyjemne w dotyku.

Maska nie obciąża moich skłonnych do tego włosów, więc duży plus za to.

Ponadto po jej użyciu włosy bardzo dobrze się rozczesują, nie elektryzują się ani nie puszą.

Jest także bardzo wydajna, ponieważ na jednorazową aplikację potrzeba jej naprawdę niewiele.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić anioleek89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Moje włosy: naturalny jasny blond, cienkie, średnioporowate, mało zniszczone, długie.
    Jest to jedna z lepszych masek jakich używałam, a wypróbowałam już całkiem sporo, szukając ciągle najlepszej dla moich włosów.
    Nakładam ją przed myciem na ok 30-40 min na naolejowane włosy. Maska świetna, cudownie pachnie, bardzo dobrze nawilża włosy, są miękkie i lśniące. Z racji tego, że używam jej przed myciem nie powoduje oklapu na moich cienkich włosach
    Cena całkiem w porządku jak na tą objętość, ostatnio zauważyłam ją w Auchan za ok. 21 zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 500 ml

Chcesz pochwalić shewasthewind za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta uwagi
  • Po ostatniej wizycie u fryzjera zaczęłam bardziej dbać o włosy. Moim sprzymierzeńcem była własnie ta maska.

Maska jest dość gęsta, ale nie miałam problemu z nakładaniem. Nie spływa z włosów, ani nie sprawia problemu przy spłukiwaniu. Nakładam ją 2 razy w tygodniu i trzymam na włosach przez około 10 minut.

Włosy są widocznie gładsze, miękkie w dotyku. Mniej się plączą.
    Maska trochę obciąża mi włosy.

Zauważyłam, że włosy mniej się rozdwajają i ogólnie są w lepszej kondycji, więc to duży plus dla tej maski.

Chcesz pochwalić lexiflexi za czytelną i pomocną recenzję?
  • baaardzo się zawiodłam
  • Po ok. trzech miesiącach nieregularnego stosowania maski, gdzie doskrobałam się już do dna moge wystawić szczerą opinie na jej temat. Moje włosy po rozjaśnianiu nie wyglądały dobrze, więc łapałam się każdej nowości.

Koleżanka szepnęła mi słówko na temat szamponu z tej serii, a że szamponu nie potrzebowałam zakupiłam tą maske, licząc na cud jaki wywołała odżywka do paznokci eveline
    I bardzo się zawiodłam. Nie zrobiła z moimi włosami nic, nawet nie pomogła ich rozczesać. Efekt taki, jakbym po umyciu szamponem nie nałożyła nic. Włosy matowe, nie do rozczesania, sama maska też łatwo się nie spłukiwała i kawałki maski po spłukaniu potrafiły zostać między włosami.
    Dawałam jej szanse wiele razy, wczesywałam ją grzebieniem, chodziłam z nią czasem pół godziny na głowie, ogrzewałam suszarką, dodawałam kropelke keratyny nic. naprawde nic.
    Zawiodłam się. nieskopółkowe balsamy sprawdzają się lepiej od niej. Za 25zł miałabym 5 maseczek ziaji które są niebo lepsze.
    nie polecam

Używam tego produktu od: 3-4mc

Chcesz pochwalić kalka088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygładzenie, nawilżenie i blask.
  • Od 17 lat farbuję włosy , które są przez to bardzo wymagające, w dolnej partii ostatnio mocno przesuszone .
    Maska ma ładny design opakowania i dużą pojemność 500 ml. Dość gęstą konsystencję budyniu przez co nie spływa z włosów oraz lekko żółtawy kolor. Zapach ładny, nie drażniący, słodkawy.
    Łatwo się spłukuje. Z rozczesaniem włosów długich (do połowy pleców) nie miałam żadnego problemu co mnie mile zaskoczyło.
    Po wyschnięciu włosy nie puszą się, są gładkie i ładnie błyszczą. Nie są jak siano w dotyku.
    Nie obciąża włosów, nie przetłuszczają się.
    Wydajna przez dużą pojemność.
    Cenowo raczej na każdą kieszeń.

Używam tego produktu od: 3 misiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml

Chcesz pochwalić Pinklady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyśmienity!
  • Kupiłam maskę na promocji w Biedronce, półlitrowe opakowanie za niecałe 17 zł, więc była to dobra inwestycja. Ad rem:

Plusy:
    + stosunek ceny do wydajności
    + działanie! Moje wysokoporowate włosy są wygładzone i ujarzmione
    + zapach - w opakowaniu wydaje się zbyt intensywny i chemiczny, ale na włosach pozostaje piękny i perfumowy; długo się utrzymuje
    +wygodne opakowanie w formie słoiczka

Minusy:
    - chyba dostępność

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić penny_aldaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach, wygładzenie, blask
  • Używałam tej maski razem z szamponem z tej samej serii, zatem moje odczucia mogą być częściowo spowodowane równiez działaniem tego drugiego kosmetyku.

Maska bardzo ładnie pachnie (zarówno w opakowaniu, jak i po nałożeniu na włosy), ma lekką konsystencję. Jest umieszczona w wygodnym opakowaniu, z którego bez problemu da się ją nabierać.

Na początku stosowałam maskę na całą długość włosów, ale niestety oprócz pozytywnych efektów (o których napiszę dalej) wystąpił tez jeden negatywny - oklapnięcie i obciążenie włosów. Niestety, moja czupryna jest wyjątkowo na to podatna. Szybko rozwiązalam problem nie używając maski na skalp, ale tylko na pozostałą długośc włosów (a mam b. długie) i byłam bardzo zadowolona z takiego zastosowania.

Efektem używania kosmetyku było to, że moje włosy stały się gładkie, "lejące" w dotyku, miękkie i wizualnie zdrowe. Poza tym - nad czym najbardziej mi zależało - przestały być matowe i pojawił się na nich połysk.

Szampon już mi się skończył a maski została mi ponad połowa, więc jest ona baaaardzo wydajna.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego dużego opakowania

Chcesz pochwalić Ruffian za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska o pięknym zapachu
  • Kosmetyk ten zaciekawił mnie już na samym początku bardzo fajnym i dużym opakowaniem. Jej zapach jest świetny przypomina mi zapach karmelu , ciasteczek orzechowych.
    \n
    \nKonsystencje ma bardzo zbitą i gęsta i ciężka jak to maska.
    \n
    \nMaseczka przede wszystkim ułatwia rozczesywanie włosów co sprawia że jest ich mniej wyrwanych na szczotce. Nawilża je i ładnie nabłyszcza. Zauważyłam też że włosy się mniej elektryzują a u mnie taki wyniki to nie lada wyczyn Jedyna rzecz do jakiej mogłabym się przyczepić to to że brakuje mi miękkości i gładkości włosów.
    \n
    \nJak dla mnie bardzo przyjemna maska warta wypróbowania.

Chcesz pochwalić dream7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy odżywione, miękkie i nawilżone!
  • Maskę stosowałam wraz z szamponem arganowym z tej samej serii!

Maska mieści się w czarnym, dużym słoiku, wykonanym z plastiku. Dodatkowo została zabezpieczona folią ochronną - dzięki temu wiemy, że nie była wcześniej otwierana. Na tylnej etykiecie umieszczono opis maski, jej działania oraz skład. W tym opakowaniu otrzymujemy 500 ml maski.

Zapach maski jest praktycznie identyczny, jak szamponu z tej samej serii, ale mam wrażenie, że jest on bardziej intensywny, mocniejszy. Zapach, po zastosowaniu maski, utrzymuje się na włosach długo.

Maska jest gęsta i treściwa w kolorze musztardowym. Bezproblemowo rozprowadza się po włosach, nie spływa z nich.

Zgodnie z zaleceniami Producenta, maskę nakładam na umyte i wilgotne włosy i pozostawiam na okres 5 minut. Po minionym czasie dokładnie spłukuję ją z włosów.

Jestem zadowolona z tej maski, ponieważ idealnie dopełnia działanie szamponu. Przede wszystkim, ułatwia rozczesywanie włosów splątanych przez szampon. I tutaj jestem niezwykle zaskoczona, ponieważ po jej zastosowaniu, włosy rozczesuję w przeciągu 5 minut (zazwyczaj trwa to ok. 15- 20 min)! Włosy ładnie błyszczą, są odżywione, mięciutkie i dobrze nawilżone. Nie zauważyłam, aby maska obciążała włosy. Nie przetłuszcza ich!

Plusy:
    + opakowanie wygodne w użyciu
    + gęsta, treściwa konsystencja - maska nie spływa z włosów
    + piękny, intensywny zapach
    + ułatwia rozczesywanie włosów
    + nawilża je i odżywia
    + nie obciąża i nie przetłuszcza włosów
    + po jej użyciu włosy są pełne blasku
    + wydajna
    + niska cena w stosunku do jakości i wydajności

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Chcesz pochwalić testerkacosmetics za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Bardzo lubię wile produktów Eveline, jaka byłam radosna, szczęśliwa, gdy wychodziłam z natury z nową maską do włosów, z bogatym składem, z Eveline! I jak wielkie było moje rozczarowanie, kiedy nałożyłam ją na włosy! Już po spłukaniu czułam, że włosy są suche, maska nic im nie dała, a mam włosy zdrowe i nieszczególnie wymagające....

+konsystencja, ale czy to wiele?
    +zapach, maska pachnie pięknie i chyba na tym koniec plusów

-pozostawia włosy suche
    -kiepsko się rozczesują
    -jest mało wydajna
    -żadna z obietnic producenta nie zostaje spełniona na włosach
    -cena, jak za taki bubel jest zdecydowanie wygórowana

Jedna gwiazdka TYLKO za zapach....

Chcesz pochwalić Charnott za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy gładkie i lśniące - to lubię!
  • Spodobało mi się błyskawiczne działanie maski - faktycznie obiecane przez producenta 3 minuty wystarczą by zauważyć efekty. Włosy zyskują piękny połysk, są idealnie poskromione i podatne na stylizację, nie puszą się. Można je bez problemu rozczesać, czynność ta zajmuje mi dosłownie chwilkę. Jedynie ich nawilżenie pozostawia ciut do życzenia - optymalny stan utrzymuje się tylko przez kilka godzin.

Opakowanie eleganckie, z dyskretną acz efektowną szatą graficzną. Szeroka zakrętka ułatwia aplikację.

Zapach lekko słodkawy ale w żadnym stopniu nie przykry czy męczący, utrzymuje się na włosach dość długi czas po ich wysuszeniu.

Wydajność spora, słoik mieści aż 500 ml produktu zatem możemy się nią cieszyć w nieskończoność

Konsystencja gęsta, lekko budyniowata. Dobrze się ją aplikuje, nie spływa z włosów po nałożeniu, ładnie w nie wnika.

Moje włosy bardzo polubiły tę maskę, na pewno wrócę do niej po skończeniu obecnego opakowania

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić dakota123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować
  • Maska jest bardzo wydajna, ma dość przyjemny zapach i fajną konsystencje - nie spływa z włosów. Jedynym minusem jaki mi przeszkadza to problem z rozczesaniem włosów zaraz po nałożeniu maski wlosy są super dopiero po zmyciu produktu i wysuszeniu włosów suszarką. Zawarta w niej keratyna zaczyna działać dopiero po podgrzaniu (przynajmniej na moich włosach).
    Mało włosy regeneruje ale są rewelacyjnie wygładzone.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Perelka_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobra
  • Włosy po użyciu maski są całkiem miłe w dotyku, ślicznie pachną, maska jest wydajna. Produkt nie spełnia wszystkich zalet jakie znajdują się na opakowaniu np słabo regeneruje włosy jednak uważam że ma dobrą cenę jak na to jakiej jest jakości.

Używam tego produktu od: 1 miesiąć
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić agnieszka0009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Aż chce się zjeść
  • Wygląda jak budyń i pachnie jak budyń. Czy tak smakuje? Nie wiem. Udało mi się powstrzymać od próbowania.

Opakowanie ma aż 500 ml. Jest to czarny elegancki słoik. Łatwo się z niego wyciąga kosmetyk. Ma konsystencję i zapach słodkiego budyniu waniliowego.

Choć producent informuje, że działa już w 3 minuty ja zawsze trzymam ją dłużej. Spłukuję po kilkunastu minutach. Włosy są gładsze i znacznie łatwiej się je rozczesuje. Błyszczą.
    Nie są odbudowane ani zregenerowane. Ale nie liczę na to bo moje włosy są wielokrotnie rozjaśniane i suche. Kosmetyk ich nie obciąża. Wydajność jest dobra. Maska działa doraźnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić cytruska87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy produkt
  • Maska pięknie pachnie, jakby truflami i jest zamknięta w profesjonalnym, 500 ml opakowaniu. Łatwo się nakłada, na moich średniej długości włosach okazała się wydajna. Zapach utrzymuje się przez jakiś czas.
    \nKosmetyk łatwo się spłukuje, dając wrażenie szorstkich, matowych włosów. Są wprost nie do rozczesania. Przy pierwszym użyciu zostawiłam je do wyschnięcia w wielkim kołtunie. I zdziwiłam się! Włosy były bardzo lśniące, miękkie w dotyku. Przy kolejnych użyciach, zauważyłam widoczną poprawę stanu włosów. Stały się bardziej nawilżone i odbudowane. NAPRAWDĘ ODBUDOWANE.
    \n+szybka i gruntowna odbudowa,
    \n+nawilżenie,
    \n+piękny zapach, utrzymujący się jakiś czas,
    \n+dociąża włosy,
    \n+zapewnia piękny blask,
    \n+bardzo wydajna
    \n+kosmyki nie puszą się i nie elektryzują.
    \n-nie wygładza włosów,
    \n-rozczesanie kosmyków graniczy z cudem.
    \n
    \nMoim zdaniem należy dać masce szansę. Ja daję przeciętną ocenę, gdyż powinna ułatwiać rozczesywanie. Jest to jedna z funkcji maski/odżywki.

Chcesz pochwalić paulinvs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje włosy wymagają więcej
  • Maska ma piękny zapach, nawilża włosy i powoduje ich miękkość. Końcówki nie są szorstkie i przesuszone. Po nałożeniu maski zazwyczaj czekam ok 20 min i spłukuję włosy, dobrze i szybko się spłukuje nie powodując obciążenia włosów. Mało wydajna, ponieważ na jedno użycie muszę nabrać dużą porcję maski. Jak dla mnie trochę mało wygładza pasma włosów.Używam tego produktu od: 10 dniIlość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić MTTEAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozostawia wiele do życzenia
  • Opakowanie: Opakowanie jest duże, solidne, bezbarwne, zakręcane dużą zakrętką. W związku z tym jest bardzo poręczne - można wydobyć z niego kosmetyk do ostatniej kropli.

Zapach: Zapach jest bardzo delikatny, przyjemny, mleczny, typowy dla olejku arganowego.

Konsystencja: Konsystencja to jakby połączenie galaretki i musu - dosyć gęsta, ale dobrze nakłada się na włosy i z nich nie spływa.

Stosowanie: Maskę nakładałam na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy i zmywałam po 20 minutach.

Efekt: Moje włosy są cienkie i dosyć problematyczne - na końcach przesuszone i przetłuszczające się przy skórze głowy. Maski używam razem z szamponem z tej serii. No cóż... efekt na pewno nie taki, jakiego się spodziewałam czytając zapewnienia producenta. Po spłukaniu maski włosy są tępe - brakuje im nawilżenia. Po wyschnięciu zmieniają się w siano i wcale nie wyglądają na odżywione. Jestem jedynie zadowolona z ich blasku i z tego, że się nie elektryzują. Żeby nie wyrzucać 24zł w błoto używam dodatkowo odżywki w sprayu Marion, którą spryskuję włosy po spłukaniu maski i dzięki niej moje włosy wracają do normy.

Podsumowując - nie polecam ani szamponu ani maski. W tej cenie można kupić o wiele lepsze kosmetyki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Sloneczna panna za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar
  • Kupiłam maskę w dorgerii w moim mieście za 23,99 zł. Skusił mnie ładny kolor i eleganckie opakowanie. Pomyślałam, że skoro cena jest tak wysoka, to z pewnością jakość będzie podobna. Jednak pożałowałam zakupu już po pierwszym myciu włosów. Nigdy w życiu nie spotkałam się z czymś takim, by maska sprawiła, że włosy są szorstkie, praktycznie nie do rozczesania (10 minut dosłownie wyrywałam włosy, aby jerozczesać), matowe, sianowate. Naprawdę nie polecam. Maska ma odżywiać włosy, wygładzać je i ułatwiać ich rozczesywanie, a w tym przypadku to jest totalna porażka, bo kosmetyk daje efekt dokładnie odwrotny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić yo_anna za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • masakra!!!!!! bubel jakich mało, a nie jestem niewiadomo jak wybredna, włosy sianowate, toporne po użyciu tej maski, nie polecam, odradzam szkoda pieniędzy.........................są o wiele tańsze i lepsze

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić elis74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • Maskę zakupiłam bardzo spontanicznie w Naturze za ok. 25zł. Opakowanie pokaźne, maska wydajna, ciężko mówić o efektach, bo zbyt krótko jej używam. Natomiast poznałam już (i widzę po innych opiniach, że moja opinia nie jest odosobniona) największą wadę tego produktu. Otóż maska nie dość, że nie ułatwia rozczesywania włosów, ale wręcz je uniemożliwia!!!Włosy mam świeżo ścięte, zadbane, a nie jestem w stanie ich rozczesać. Tak więc chyba nie jest to jakieś wielkie odkrycie. Ot, zwykły produkt, który- mam nadzieję- przynajmniej nadrobi regeneracją moich wlosów...Używam tego produktu od: kilka tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie 1ego

Chcesz pochwalić emi2012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miła, pomocna maska
  • Kupiłam ją na chybił trafił gdyż skończył mi się zapas maski. Zachęcił mnie skład urozmaicony najróżniejszymi ekstraktami (moje włosy lubują się w mieszankach) i wysoko postawiony olejek arganowy. Musze dodać, że moje włosy nie są już w tak tragicznym stanie, ale jeszcze potrzebują troche nawilżenia (zwłaszcza po wakacjach ). Nakładana po umyciu jednak obciążała trochę włosy więc nałożyłam ją na godzinkę przed myciem. Nie potrzebowałam już żadnej odżywki. Włoski po niej są baaardzo mięciutkie, gładkie, nawilżone, odżywione i mają ładny połysk!

W skrócie:

+ Spełnia większość z swojego 8w1
    + Cena
    + Zapach (delikatny i słodki- zakochałam się w nim^^)
    + Dostępność
    + Wydajność

Jednak tą 1 gwiazdkę odjełam za:

- Konsystencja (jest gęsta i trudna w nakładaniu)
    - Alkohol wysoko w składzie

Ogólnie jestem zadowolona z zakupu i wiem że jeszcze kiedyś do tej maski wrócę Używam tego produktu od: MiesiącaIlość zużytych opakowań: Może 1/15 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mikasa Ackerman za czytelną i pomocną recenzję?