FM Group, Antyperspirant bezzapachowy `Unisex`

FM Group, Antyperspirant bezzapachowy `Unisex`

Bezzapachowy antyperspirant dla kobiet i mężczyzn. Jego unikalna formuła eliminuje skutki zwiększonej potliwości. Wzbogacony został w składniki nawilżające i odżywiające delikatną skórę pod pachami. Nie brudzi ubrań i jest wygodny w aplikacji. Nie zawiera alkoholu etylowego. Idealny dla osób, które nie chcą, aby zapach antyperspirantu kłócił się z zapachem perfum.

sucha, normalna
nawilżające, ochronne, zapachowe
bezzapachowa, bez alkoholu
antyperspiranty
w kulce

Kupiony w: U konsultantki

Nie polecam

Dezodorant kupiłam z myślą, że będzie skuteczni. Niestety ani ten, ani żaden inny dezodorant w kulce mi się nie sprawdza. Zostawia mokrą powłokę pod pachami, która długo schnie. Dodatkowo zamiast przestać się pocić pociłam się jeszcze bardziej, niż gdybym nie użyła żadnego dezodorantu. Cena za ten dezodorant jest niemiarodajna i kompletnie się nie opłaca.

Nie warto

Antyperspirant w miarę szybko schnie, trochę brudzi odzież i niestety praktycznie nic nie daje, tzn. nie zmniejsza potliwości i zapachu.
Cena oczywiście przesadna, lepiej już kupić antyperspirant Isany za 3 zł.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Średniak

Jest spoko ale nie chorni na maksa. Dla nie wymagających będzie ok. Niestety dość drogi i średnio wydajny. Plusów też jest sporo bo nie zostawia śladów i nie podrażnia. Ogólnie średni produkt. Lepiej chyba kupić wersję zapachową.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

tragifarsa

Skusiłam się reklamą BEZZAPACHOWOŚCI, ale kurczę, ten antyperspirant NIE DZIAŁA... Użyłam go może ze dwa razy, a potem oddałam w obieg w rodzinie, ale chyba nie sprawdził się u nikogo. Nawet w czasie niskiej potliwości nie czułam się zbyt świeżo z tym antyperspirantem pod pachami, a za drugim razem wolę sobie nie przypominać wyjścia na miasto i po prostu śmierdzenia potem.
NIKOMU NIE POLECAM

Gwiazdka za reklamę i minimalistyczne opakowanie.

Używam tego produktu od: NIE UŻYWAM i nie zamierzam
Ilość zużytych opakowań: może ktoś je zużył...

Nic nadzwyczajnego

Ten dezodorant to według mnie nic nadzwyczajnego, wręcz przeciętny. Po tej cenie spodziewałam się czegoś lepszego.

+ zgodnie z zapowiedziami jest bezzapachowy
+ nie uczula (co często dosyć mi się zdarza)

- trochę kiepska ochrona, to znaczy na początku było w porządku ale niestety po tygodniu przestał już działać
- cena

W porządku

Trzeba producentowi przyznać, że gruszek na wierzbie nie obiecuje i produkt w zasadzie się sprawdza. Nie pachnie, więc nie gryzie się z perfumami. Nie zostawia śladów na ubraniach. Chroni przed poceniem. Jednak podobne efekty można uzyskać już za połowę niższą cenę. Nie wiem, czy kupię znów ten antyperspirant, bo to dużo korowodu z zamawianiem.
Plusem jest też to, że to polska firma.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 50ml

koszmar pod pachami..

Kupiłam zachęcona deklaracją producenta o tym, że antyperspirant jest bezzapachowy.

Otwieram, smaruję lekko dłoń, wącham i co czuję? Nic nie czuję. Dumna z zakupu, zaaplikowałam produkt pod pachy. Przez 2-3 dni rzeczywiście spod pach rzeczywiście nie było czuć żadnego zapachu, czułam się w miarę świeżo. Po 3 dniach czar prysł. Zapach który zostawał na ubraniach był nieprzyjemny, \'\'kwaśny\'. Mój pot zaczął brzydko pachnieć, gdzie nigdy nie miałam problemu z intensywnością zapachu mojego potu.. Dawałam mu szansę kilka razy, ale efekt zawsze był ten sam.

Dałam produkt rodzicom z myślą, że może im się sprawdzi.. Niestety nie. Przez 2-3 dni było w miarę ok tak, jak u mnie. Ale później u nich występował problem z mokrymi pachami. Lał im się pot dosłownie po rękach, gdzie też nigdy takiego problemu nie mieli.

Nie doszukałam się żadnych plusów, także nie polecam nikomu..

Używam tego produktu od: marzec 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie 50ml

Warty uwagi!

Bardzo dobry i skuteczny antyperspirant bezzapachowy. Nie pozostawia białych śladów na czarnych i kolorowych ubraniach. Na białych ubraniach również nie zauważyłam przebarwień. Godny polecenia kosmetyk.

moje objawienie!

Produkt wprost idealny!
Co go takim czyni?
Brak kompozycji zapachowej- całkowity brak (nieraz kupowałam antyperspiranty które rzekomo miały być bezzapachowe a jak się okazywało zapach był i to dosyć ostry).
Tak więc używam go i ja i mój facet:)
Idealny! Psik psik perfumami i co czuję?? Perfumy! Czuję perfumy a nie antyperspirant!
Co więcej?
100% ochrony przed potem-a używam go w lato:)
Nie pozostawiam plam, jest wydajny.
Opakowanie proste, wygodne.