Herbina, Antyperspirant w kulce (stara wersja)

Powiększ Foto niedostępne

Zgłaszająca osoba: Ela

Bardzo Przyjemny zapach, ale nie aż tak, aby się gryzł z perfumami, długo spełnia swoje zadanie. Bezalkoholowy. Występuje w kilku wersjach zapachowych.

Skład: /wersja lniania/ aqua, aluminum chlorohydrate, cyclopentasiloxane, steareth-21, glycerin, ppg-15 stearyl ether, steareth-2, ceteth-2, peg-5 stearyl stearate, disodium edta, betaine, parfum
/wersja lipowa/ Alcohol Denat., Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tilia Cordata, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Parfum

Cena: ok. 8zł / 60ml

• sentyment
  • Bardzo lubiłam ten antyperspirant w wersji Linum Skutecznie ograniczał pocenie, chronił przed przykrym zapachem i nie pozostawiał białych śladów na ubraniach.
    Zapach Linum był śliczny!Szkoda,że nie można go już kupić w tej wersji.

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Chcesz pochwalić karolinkamalinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjj
  • Zdecydowanie najlepszy antyperspirant jaki miałam. Kiedyś używałam tylko jego, później postanowiłam wypróbować inne..., sprawdził się też Lady speed stick ale i tak postanowiłam powrócić do Herbiny i jestem przekonana, że jest najlepszy z najlepszych.

Plusy:
    - maksymalna ochrona przed potem
    - szybko się wchłania
    - nie podrażnia skóry
    - pięknie pachnie
    - nie maże się jak inne antyperspiranty

Minusów nie ma jak dla mnie.
    Mam nadzieję, że nie zostanie wycofany bo już teraz trudno go dostać, a dla mnie tylko ten i długo, długo żaden inny.

Używam tego produktu od:wielu lat
    Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Chcesz pochwalić Kasia.26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mistrz w swojej kategorii
  • Od antyperspirantu wymagam, poza ochroną przed potem, delikatnego, nienachalnego zapachu. Z tego powodu unikam jak ognia dezodorantów w sprayu. Ne lubię dwóch kłócących się ze sobą zapachów - antyperspirantu i perfum. Herbina jest pod tym względem świetna, poza tym doskonale chroni przed potem. Jako antyperspirant jest bardzo delikatna, nie ma mowy o podrażnieniu skóry. Szybko się wchłania i nie brudzi ubrań - kolejny plus. Ogółem, w niczym nie ustępuje bardziej rozreklamowanym konkurentom. Czasami trudno ją dostać i to jest w zasadzie jej jedyny minus. Ja na pewno będę ja kupować tak długo, jak długo będzie można ją dostać Używam tego produktu od:1,5 roku

Chcesz pochwalić lwia paszcza za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 223 raz(y)
  • Sredniak
  • Antyperspirant ma wszystkie zalety innych w tej cenie, niczym szczegolnym sie nie wyroznia, no moze troszeczke przyjazniejszym dla skory skladem i ladnym opakowaniem charakterystycznym dla tego produktu. Ma jednak jedna zasadnicza wade. Strasznie brudzi i niszczy ubrania, wrecz je wyzera. Dlugo schnie, ale nawet po odczekaniu, az pod pachami bedzie sucho i ubraniu bluzki, nie zdolalam ochronic kilku ciuchow. Na poczatku owszem, ubrania mozna wyprac i nie ma zadnych sladow, jednak po trzecim, czwartym kontakcie z kosmetykiem plamy zachodza w material, ktory jest jakby przypalony. Nic juz na takie uszkodzenia nie pomoze. Nie polecam, chociaz dezodorant skutecznie chroni przed przykrym zapachem i ladnie pachnie.Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najlepszych!
  • Po wypróbowaniu wszystkich droższych adidasów, rexon, bezskutecznych nivei itp. stwierdzam, że to chyba najlepszy antyperspirant jakiego używałam. Ma piękny zapach, bez znaczenia którą nutę zapachową się wybierze - utrzymuje się cały dzień. Nie ma śladu ani zapachu potu. Wydajny, tani - ale mogą być probemy z jego dostaniem - w rossmanie, naturze go nie widziałam, jest raczej w zwykłych drogeriach. Wersje białe (nie przeźroczyste) zostawiają ślady na ubraniach. Mimo to polecam!

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami

Chcesz pochwalić Babeshia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Delikatny zapach, ładne opakowanie, zwłaszcza szklane (plastik nie przypadł mi do gustu)
    Łągodność, nie podrażnia nawet wrażliwej skóry.
    Bardzo skuteczny.
    Przystępna cena.
    Może troszkę zostawia ślad na ubraniu ale prawie każdy dezodorant tak ma.Używam tego produktu od:3 lat, obecnie nie mogę go znaleźć
    Ilość zużytych opakowańziesiątki

Chcesz pochwalić Yen7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Od kiedy znalazłam ten antyperspirant nie kupuje już innych. Jak napisała moja poprzedniczka pozostawia nieco białych śladów, ale poza tym jest według mnie bez zarzutu.
    Jego plusy to choćby:
    - niewygórowana cena
    - wygodne opakowanie
    - wydajny
    - dobrze chroni przed poceniem
    - nie zawiera alkoholu
    - mogą być stosowane przez osoby o wrażliwej skórze
    I ogromny moim zdaniem plus to przyjemny zapach, który rzeczywiście nie przeszkadza w użyciu wody toaletowej czy perfum, bo jest bardzo subtelny. Ja zawsze wybieram Lily.Na pewno wart jest przynajmniej wypróbowania. Używam tego produktu od: ok. 2 lat

Chcesz pochwalić Freydhis za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Kiedyś namiętnie używałam tego dezodorantu - obecnie przerzuciłam się na inne, bo ten ostatnio coraz trudniej mi znaleźć w sklepach. Najbardziej lubiłam kwiatowe zapachy - pachnące bardziej dyskretnie. Raz kupiłam bezzapachowy - to już nie to samo (żadnej przyjemności stosowania. Bardzo dobrze chroni przed poceniem, nie podrażniając skóry. Pozostawia trochę białych śladów. Dość wydajny. Plastikowe opakowanie jest może lżejsze od poprzedniego szklanego, ale mniej estetyczne (jakieś takie rozgniecione). Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 8

Chcesz pochwalić jolla11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niska cena i świetna jakość!!!
  • Kiedyś byłam średnio zadowolona z tego antyperspirantu, nie wiem czy coś zmienili czy akurat ten konretny zapach jest dobry. Jakiś czas temu zakupiłam herbine o zapachu tulipana i muszę przyznać, że działa lepiej niż niektóre droższe odpowiedniki. Kiedyś miałam chyba fiołek i nie byłam zbytnio zadowolona, natomiast tulipan spełnia zadanie dobrego antyperspirantu prawie w 100%. Używałam go latem przy 36 stopniowym upale i nie musiałam się martwić, że po całym dniu zaczną ulatywać "zapachy spod pachy". Co prawda nie ogranicza zupełnie pocenia się, ale zapach potu jest kompletnie niewyczuwalny a to dla mnie bardzo ważne. Nie bardzo wiem jak jest z wysychaniem, bo ubieram się praktyczie od razu po aplikacji i oczywiście trzeba uważać, ponieważ zostawia białe ślady, ale nie mam mu tego specjalnie za złe. Dla mnie antyperspirant ma w miarę dobrze chronić przed potem i całkowicie zapobiegać ewentualnemu niemiłemu zapachowi. Pod tym względem spełnia swoją rolę bardzo dobrze. Ponadto jest wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na około 2-3 miesięcy

Używam tego produktu od: tulipana od 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić PatrycjaD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny! Kocham go!
  • Ten antyperspirant jest po prostu świetny! Zapachy piękne - takie delikatne i świerze (nie gryzą sie z innymi). Bardzo dobrze chroni przed potem. Jest wydajny i niedrogi... Mój KWC - nie rozstaję się z nim na krok. Nie mam pojęcia jaki był w szklanym opakowaniu... a szkoda wtedy byłby moim THE BEST OF!!!
    Gooorąco Pooolecam!!!

Używam tego produktu od: trzech, czterech lat
    Ilość zużytych opakowań: duuużo, ale nie liczę :P

Chcesz pochwalić SylfkaXD za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubię
  • To najlepszy antyperspirant spośród tych drogeryjnych, jaki miałam. Zapachy przyjemne, delikatne i nienachalne. Dawniej po jednokrotnej aplikacji rano zapach utrzymywał się przez cały dzień. Teraz jest nieco gorzej i nie wiem czy to wina producenta, czy może ja po wieloletnim używaniu tego kosmetyku po prostu się na niego uodporniłam. W każdym razie nadal Herbina jest lepsza w moim odczuciu od innych marek. Czasami zdradzam ją by wypróbowac jakieś nowości, ale zawsze do niej wracam. Jeśli chodzi o hamowanie pocenia to na mnie nie działa, przy czym na mnie poza Etiaxilem nic nie działa, więc nie mam o to do niej pretensji. Szczerze polecam ten produkt

Używam tego produktu od: wielu już lat
    Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo

Chcesz pochwalić rudenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś IDEAŁ, dzisiaj DOBRY
  • Już ktoś wcześniej napisał o Herbinie w szklanych butelkach. To było coś wspaniałego. Niezawodny produkt. Niestety ktoś wpadła na niefortunny pomysł z plastikiem i cudowny, niepowtarzalny zapach typowy tylko dla Herbiny się gdzieś zapodział ((. Teraz pachnie jakoś właśnie plastikowo zamiast świeżo. Wydaje mi się, że konsystencja też jest inna, ale nadal na tle pozostałych Herbinka jest bardzo trwała dlatego ciągle ją kupuję.
    Drodzy producenci TYLKO SZKŁO. Pomyślcie o tym, może szczęśliwy come back...

Używam tego produktu od:kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowańj wiele, ale jakoś nie liczyłam

Chcesz pochwalić zoiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia swojego zadania
  • Kiedyś używałam tych w szklanych opakowaniach i były naprawdę super,ale te nowe są niestety dużo gorsze Miałam różową i fioletową i obu zapach mi się nie podobał.Ponadto słabo chroni przed poceniem i brudzi ubrania.Nie polecam

Używam tego produktu od:już nie używam

Chcesz pochwalić Alien :* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znam lepsze
  • Miałam zapach fiołkowy. Nie sprawdza się w 100% w upały.

Ładne, poręczne opakowanie, chyba wolałam szklane, ale plastikowe też ma swoje zalety. Nie kupię go więcej bo znalazłam lepszy.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić Nanomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdzony
  • Znam te dezodoranty od lat, miałam większość zapachów, są naprawdę dobre. Przede wszystkim lubię je za świeże, naturalne zapachy. Bardzo dobrze wywiązują się ze swojego działania. Niestety od jakiegoś czasu już ich nie kupuję ze względu na opakowanie. Nie znoszę dużych kulek. Stare opakowania ze szklaną buteleczką i małą kulką było super.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Trissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • out!
  • Ładnie pachnie i nie podrażnia, ale jest nie skuteczny i zostawia białe plamy. Jeżeli ktoś mało się poci to jest to dezodorant dla niego dobry, ale jeżeli dość dużo to polecam inne np. c-thru (jest super!), rexona, adidas.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam ale bardzoo krótko.

Chcesz pochwalić lolowoo93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mało skuteczny, a te zapachy!
  • Słabo działa.Jest płynny i długo się wchłania. Zapachy ostre, jak dla mnie niezbyt ładne, sztuczne. Wersje nieprzezroczyste brudzą trochę ubrania. Próbowałam kilku różnych wersji i nie byłam zadowolona. Jedyny plus- jest bardzo łagodny dla skóry. W sumie- nie polecam.

Używam tego produktu odd 2 lat

Chcesz pochwalić aldi1174 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Świetny!!!! Niepokonany!!! Przyjemny zapach. Skuteczna walka z potem. Nie podrażnia. Nie pozostawia śladów. Długotrwała ochrona przed poceniem sie i przykrym zapachem. Przystępna cena. Polecam

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Chcesz pochwalić kasiaczyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony!
  • Najlepszy dezodorant jaki miałam! Wypróbowałam różne wersje zapachowe, wolę te przezroczyste. Ma śliczny zapach, który delikatnie czuć przez cały dzień. Działanie antyperspiracyjne doskonałe, pod koniec dnia jedyny zapach spod moich pach to ten kwiatowy od Herbiny. Sprawdzał się na wakacyjnych wyjazdach w dzicz, kiedy przez kilka dni nie mogłam się umyć, a pachy w ogóle tego nie zauważyły!
    Niestety ostatnio nie mogę go dostać i próbowałam różnych innych, ale żaden mu nie dorównuje. Po wszystkich innych pod wieczór czuję spod pach zapach potu.
    Jedyna wada Herbiny to białe ślady na bluzce, ale podobne jak po innych antyperspirantach (także tych "niby" nie pozostawiających śladów).

Używam tego produktu od: chyba z 10 lat...
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić Jednorozec za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieporozumienie
  • Nie należę do osób szczególnie pocących się,ale on nawalił na całej linii.
    Wydaje mi się bardzo mokry.Zapach ładny,ale dopóki nie naniesie się dezodorantu na skórę.Staje się jakiś ostry i to nie dlatego,że miesza się z potem.Maskuje zapach potu,ale samego pocenia nie likwiduje:prędzej zniosę przybrudzone dezodorantem ciuszki,niż mokre plamy pod pachami-czułam z Herbiną jedynie dyskomfort.

Używam tego produktu od:nie używam
    Ilość zużytych opakowańk 1/2

Chcesz pochwalić Nati femme fatale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko ten!
  • Też od wielu lat wciąż kupuję Herbinę, bo:
    - naprawdę działa antyperspiracyjnie,
    - zapach nie jest agresywny,
    - nie plami ubrań,
    - jest wydajny,
    - jest dosyć tani.
    Czegóż chcieć więcej?
    Zauważyłam, że wolę te o białym kolorze, bo przeźroczyste są mniej skuteczne.

Używam tego produktu odk. 10 lat
    Ilość zużytych opakowań:nie do policzenia

Chcesz pochwalić ajołka za czytelną i pomocną recenzję?
  • razem od przeszło 8 lat
  • Jak mnie pamięć nie myli stosuje Herbine od około 8 lat i do tej pory zmieniałam tylko zapachy, lub formę (biały lub przezroczysty specyfik).
    Plusy Herbiny
    -ładnie pachnie
    -długotrwały, nawet w upalne lato sprawdza się doskonale
    -nigdy mnie nie podraznił
    -tani
    -wydajny

Moim ulubieńcem jest fiołek ;-)

Używam tego produktu od: z 8 lat
    Ilość zużytych opakowań: o matko nie w sposób policzyć

Chcesz pochwalić m.a.r.t.a za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak do tej pory najlepszy!!
  • Nie pamiętam o jakim zapachu był tamten, którego używałam, ale wiem, że był to bardzo świeży zapach i nie za mocny, po prostu jak w sam raz! Ten mój był jeszcze w szklanym opakowaniu. Jak żaden inny zapobiegał poceniu, paszki calutkie dzień suche nawet w lato, nie podrażniał skóry nawet po depilacji. Cena bardzo przystępna i ta w mega wydajność.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić Barby za czytelną i pomocną recenzję?
  • ***
  • Mam wielki sentyment do Herbiny Używałam jej kilka lat temu i to przeróżnych wersji. Mocną stroną tego antyperpsiantu był zapach, chyba wszystkie miały cudowne zapaszki. Poza tym był delikatny, nie podrażniał skóry. Mżna było go stosować w ten sam dzień, kiedy się depilowało pod pachami. Nie pamiętam, aby zostawiał białe palmy.

Niestety nie spełniał swojego podstawowego celu. Nie ochraniał przed potą i często miałam plamy pod pachami

Chcesz pochwalić *lotte* za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie na nie :/
  • Nie i nie! Ten antyperspirant ma małą kulke, wolno schnie i nie wytrzymuje całego dnia. Może ładny zapach, ale nie zachwyca mnie jakoś szczególnie. Znam mnóstwo lepszych antyperspirantów, a temu juz podziękuję.

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić netspirit za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij