Powiększ L`Biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerujący szampon `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez Natalisis

Intensywnie regenerujący szampon został opracowany, aby przywrócić Twoim włosom naturalny blask, świeżość i energię. Skutecznie oczyszcza włosy bez efektu obciążenia.
Szampon zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy:
- olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, efektownie wygładza ich powierzchnię,
- olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów,
- olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy świeże, lekkie i puszyste,
- naturalny, jedwabisty połysk,
- optymalne nawilżenie i wzmocnienie,
- zabezpieczona przed uszkodzeniami struktura włosów.
Nie zawiera:
- parabenów,
- SLS (Sodium Lauryl Sulfate),
- SLES (Sodium Laureth Sulfate),
- olejów mineralnych.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamide DEA, Coco-Glucoside, Acrylates Copolymer, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cocamidopropylamine Oxide, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Polyquaternium-10, Polyquaternium-22, Polyquaternium-7, Allantoin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Styrene/Acrylates Copolymer, Parfum, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Potassium Sorbate, Citronellol, Hexyl Salicylate, C.I. 19140, C.I. 16255.

• Bardzo dobry szampon.
  • Na początku kompletnie nie byłam zadowolona, wydawał się cieżki, trudny "w obsłudze", jednak po kilku myciach okazało się, że jest to naprawdę fajny szampon.

Włosy mam bardzo długie, gęste, lubią się puszyć i w wyniku ombre końce uległy nieco przesuszeniu.

+szampon ma bardzo gęstą konsystencję, przyjemną w użyciu
    +dobrze oczyszcza włosy, nie podrażniając przy tym
    +zmywa wszelkie oleje, włosy są miękkie, dobrze się układają, wygładza włosy
    +po stosowaniu przez ponad miesiąc włosy stały się bardziej miękki, zwłaszcza rozjaśniona partia
    +dość tani - w internetowej aptece 400ml można już kupić za 20zł
    +ładny zapach
    +skład

+/- mało wydajny

Ogólnie polecam, świetny produkt na sezon jesienno/zimowy.

Używam tego produktu od: Około 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 25 raz(y)
  • mój ideał
  • pół gwiazdki odejmuję za to, że bardzo szybko się kończy
    szampon jest moim ideałem od piwreszego użycia
    świetnie oczyszcza moje włosy i skórę głowy nie podrazżniając przy tym skóry
    nie powoduje łupieżu
    idealnie nadaje się do zmywania oleju z włosów
    pięknie pachnie
    ma fajną choć dość gęstą konsystencję
    doskonale się pieni choć nie posiada w składzie SLS i za to właśnie go tak bardzo lubię
    włosy są mięciutkie, puszyste, idelanie się układają i pięknie lśnią
    nawilża włosy i mam wrażenie jakby dłużej utrzymywały się one świeże
    zestawienie tych trzech olei bardzo dobrze wpływa na moje włosy i skórę głowy dlatego też zostanie on moim ulubieńcem na długi czas

Używam tego produktu od: dówch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO LUBIĘ!
  • pozycyja obowiązkowa wręcz gdy stosujemy maski Biovax.
    Uwielbiam ten szampon za zapach, oraz za to co czyni z moimi włosami- mianowicie, nigdy nie sa splątane, bez problemu oddają się czesaniu.

Włoski stają się puszyste i lekkie.
    Nie zauważyłam efektu przeciążenia czy przetłuszczania.
    Ogromny + za brak SLS a także za piękny zapach długo utrzymujący się na włosach.

Szampon wydajny, jedno opakowanie starczyło mi na około 2 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić domcialke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze oczyszcza, nie wysusza.
  • Plusy:
    +Wygodne opakowanie.
    +Skład
    +Oczyszcza.
    +Nie wysusza.
    +Nawilża.

Minusy:
    -Słabo się pieni.
    -Zbyt gęsta konsystencja.
    -Średnio wydajny.

Używam tego produktu od: Miesiąc.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić Rodzynka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie!
  • Do produktów Biowaxu zniechęciły mnie liczne niezbyt przychylne opinie w internecie.

Postanowiłam jednakże wypróbować ten szampon - skusiła mnie promocja w Superpharmie.

Mam długie, gęste, lecz dość cienkie włosy z tendencją do puszenia się. Włosy myję codziennie rano.

Ten szampon doskonale poradził sobie z ujarzmieniem moich włosów, nie przeciążając ich. To chyba jedyny szampon, którego używając nie muszę zawsze nakładać dodatkowo odżywki!

Podsumowując:
    - na moich włosach (jw.) sprawdził się idealnie,
    - pięknie pachnie,
    - całkiem przyjemny skład,
    - cena (ok. 20 zł) - w miarę przystępna,
    - wydajność - no tu jest trochę słabo, ale to akurat niewielki minus w porównaniu do naprawdę fajnych efektów.

Na pewno do niego wrócę!Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić vitabrevis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie zachwycający.
  • Początkowo był dramat. Moje przesuszone włosy, wiecznie traktowane samą chemią, przeżyły szok po odstawieniu silikonów. Nie chciały się rozczesac, byly napuszona, szorstka szopa - dostawalam szalu. Za porada dziewczyn, uparlam sie tak latwo nie odpuszczac. Gdzies tak po 2-3 tygodniach (myje co 3 dni) zauwazylam znaczna poprawe. Wlosy sie przyzwyczaily i polubily z szamponem.

Plusy:

- wbrew moim obawa dobrze oczyszcza (spokojnie domywa przerozne mieszanki)
    - nie obciaza wlosow
    - wlosy sa miekkie i blyszczace
    - bardzo wydajny
    - ładnie pachnie
    - włosy o wiele mniej się przetłuszczają (dawniej miałam tłuste po 2 dniach, obecnie i 4 mogę pociągnąc i ledwo widac, ze nie sa pierwszej świeżości)

Minusy:

- od czasu do czasu powoduje na mojej glowie wielki puch, ale wtedy wystarczy przemyc szamponem z chemia
    - jak dobrze nie poleje wlosow woda z wszelkich stron, to dosc trudno sie pieniUżywam tego produktu od: Dwa miesiące.Ilość zużytych opakowań: Połowa.

Chcesz pochwalić TheUnlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem bardzo zadowolona
  • Kupiłam go ponieważ skusiły mnie opinie dziewczyn na kwc i..
    jestem zachwycona

+ dobry skład
    + wydajny (kupiłam opakowanie 400ml i mimo, że myje włosy codziennie to po miesiącu zpstała mi jeszcze połowa)
    + cena adekwatna do wydajności i jakości produktu - kupiłam 400ml za 24,90zł
    + włosy po myciu wyglądają ładnie, błyszczą się - nie są ani puszące się ani przylizane
    + końcówki mniej sie rozdwajają
    + włosy mniej sie przetłuszczają
    + moje włosy przestały wyglądać jak siano

Minusy
    - dostępność (kupiłam duże opakowanie w aptece, już go tam nie mają, w innych aptekach nawet nie kojarzą opakowania - teraz widziałam go w Naturze ale 200ml kosztuje 17,99zł)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić CatGirl92r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Dobry skład, ale efekty bardzo przeciętne. Konsystencja bardzo gęsta, produkt trudny do wypłukania z długich włosów, łatwy do "przedawkowania" (łatwo nałożyć go zbyt dużo). Lepiej sprawdza się przy myciu włosów metodą kubeczkową, niż nakładany prosto z butelki na mokre włosy.
    Krzywdy mi nie zrobił, ale szału też nie. Nie kupię go więcej, bo średnio mył i bardzo obciążał mi włosy. No i cena regularna absolutnie nieadekwatna do efektów.
    Dwie gwiazdki za skład i obłędny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić O_Yumi za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo delikatny
  • Moje włosy są cienkie ,delikatne podatne na uszkodzenia,wiec uznałam ze to będzie dobry szampon poniewaz łagodny skład i oleje dobrze nawilżą włosy.Szampon myje bardzo delikatnie nie podraznia skóry głowy .Jest dosc gesty ale jego aplikacja jest trudna pompka chodzi ciężko i trzeba kilka krotnie naciskac aby miec porządaną ilosc produktu. Włosy po umyciu są nawilżone i świeże jednak wymagają odżywki.Mojim zdaniem jest to bardzo dobry szampon przygotowujący do dalszych zabiegów odżywczych, zatem używam go przed małożeniem maski odzywczej lub wcierki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie butelki 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dupelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez odżywki ani rusz
  • Kupiłam szampon w promocji w SP więc zapłaciłam za niego około 10 zł, dzięki czemu nie czuję się tak stratna. Szampon niestety nie spelnił moich oczekiwań. Pomimo regularnego stosowania (myję włośy co drugi dzień), przez miesiąc nie zauważyłam efektu jaki obiecuje producent. Co więcej - bez ozywki moje wlosy przypominały siano - wiemże taka jest natura szamponów bez silkonów, aczkolwiek za taką cenę oczekiwałam czegoś lepszego. Ani on zły ani dobry, ot drogi szampon.

Ilość zużytych opakowań: 1 klasyczne

Chcesz pochwalić madzikka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij