Powiększ L`biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerujący szampon `Argan, makadamia i kokos`
Produkt dostępny w 14 sklepach. Cena już od 14,43 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Natalisis

Intensywnie regenerujący szampon został opracowany, aby przywrócić Twoim włosom naturalny blask, świeżość i energię. Skutecznie oczyszcza włosy bez efektu obciążenia.
Szampon zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy:
- olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, efektownie wygładza ich powierzchnię,
- olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów,
- olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy świeże, lekkie i puszyste,
- naturalny, jedwabisty połysk,
- optymalne nawilżenie i wzmocnienie,
- zabezpieczona przed uszkodzeniami struktura włosów.
Nie zawiera:
- parabenów,
- SLS (Sodium Lauryl Sulfate),
- SLES (Sodium Laureth Sulfate),
- olejów mineralnych.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamide DEA, Coco-Glucoside, Acrylates Copolymer, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cocamidopropylamine Oxide, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Polyquaternium-10, Polyquaternium-22, Polyquaternium-7, Allantoin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Styrene/Acrylates Copolymer, Parfum, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Potassium Sorbate, Citronellol, Hexyl Salicylate, C.I. 19140, C.I. 16255.

• dobry skład
  • Kupuje tylko szampony, które w składzie nie zawierają SLS. Dziwię się opinią niektórych osób, które narzekają, że szampon nie pieni się. Jest to wynik tego, że właśnie w składzie nie ma SLS.Jest to szampon wydajny oraz bogaty w olejki. Zdaje sobie sprawę, że po kilku minutowym myciu nie osiągnie się odbudowy dla włosów takiej jak po użyciu odżywki. Jednak po myciu tym szamponem włosów odczuwam odżywienie dlatego po myciu tym szamponem włosów używam odżywki, która jest lekka dla włosów. Mam kilka szamponów bez SLS i stosuje jest na przemian w tygodniu, żeby włosy nie przyzwyczaiły się do jednego szamponu.

Ilość zużytych opakowań: ponad 5 opakowań

Chcesz pochwalić sylvik3 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Paula Piotrkowska mięśnie brzucha

• Nie
  • Wielkie rozczarowanie. Zacznę od minusów: słabo się pieni i ciężko rozprowadza we włosach. Nie lubię tego, gdyż mam wrażenie, że po umyciu włosy nie są oczyszczone... Posiadam opakowanie z pompką i choć liczyłam, że będzie to bardzo ergonomiczne w stosowaniu w rzeczywistości się nie sprawdza, dozuje minimalną ilość produktu. Dla moich gęstych włosów muszę trochę się napompować Przy stosowaniu nie zauważyłam żadnego efektu, nie pomógł, ale i nie zaszkodził. Cena moim zdaniem wygórowana, ponieważ za mniejszą kwotę można kupić lepszy produkt. Plus za piękny zapach.

Chcesz pochwalić SenseAndSensibility za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Kupiłam ten szampon w czasie gdy miałam duże problemy z włosami w zasadzie nie spowodowane zabiegami na włosach jak karmieniem piersią i problemy z tarczycą. Na moje średniej długości włosy(mam ich sporo) niestety nie sprawdził się w ani jednej obietnicy producenta Do zestawu kupiłam odżywkę z tej samej serii (bez spłukiwania) ocenie ja osobno jest ok. Szampon nie wytwarza piany, przez co jest nie wydajny.

Używam tego produktu od: ok 15 myć
    Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie

Chcesz pochwalić Ailein za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Cieszę się, że to tylko 200 ml, nie polubiłam się z nim, kupiłam do do kompletu z odżywką z tej samej linii, którą zużyłam szybciej, niestety ona też nic kompletnie dla mnie nie zrobiła, jakbym nic nie użyła. Na moje cienkie i szybko przetłuszczające się włosy jest za ciężki, zbyt gęsta konsystencja, co prawda jak już się pomęczę to pieni się cudnie, ale później mam wrażenie, że źle włosy spłukałam. Więc tak go sobie męczę od jakiegoś czasu używając na zmianę z innymi, cieszę się, że to już koniec. Muszę przyznać, że chwilowo czuję się zmęczona firmą i jej produktami, chyba nie mam do nich szczęścia i będę szukać innych odżywek do włosów.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy z przerwami na inne szampony
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić mamazrozowatorebka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • + skład
    + zapach
    + opakowanie (posiadam duże z pompką)
    + dobrze zmywa oleje
    + nawilża, wygładza i odżywia włosy, choć może to zasługa w głównej mierze olejowania, odżywek i innych produktów, które używam
    + wydajność
    + nie plącze włosów

- cena

Jak na razie to mój ulubieniec jeśli chodzi o szampony bez SLS

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Asia0702 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Szukam dobrego szamponu bez silikonów, parabenów, SLESów itp. Trafiłam na szampon Biovax argan Oil. Niestety, próbowałam przekonać swoje włosy do niego nie raz, ale za każdym razem efekty nie były zachwycające.

Plusy:
    - opakowanie
    -konsystencja nie była zła
    - Skład
    I to na tyle.

Minusy:
    -Włosy strasznie mi się puszyły po nim. Jedno wielkie siano
    -słabo pieni, prawie wcale (przy dosyć dużej ilości szamponu zaczyna się normalnie pienić)
    - Po umyciu tym szamponem, czulam się jakby moje włosy były nieświeże.
    - Czasami przetłuszczał (szczególnie u nasady)
    Według mnie dno

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Julkawar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych szamponów
  • Mimo, że mam długie włosy szampon jest bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość. Dobrze się pieni. Nie podrażnia skóry głowy a do tego nie plącze wlosów. Nadaje włosom blasku. Warty swej ceny

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 250 ml

Chcesz pochwalić 89blondyna89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • bez rewelacji
  • Po opiniach spodziewałam się fajnych efektów, ale niestety nie wyszło. Szampon mało co daje nawet w połączeniu z odżywką z tej serii. Niestety nie widzę ani poprawy kondycji włosów ani ogólnie żadnej poprawy.

Włosy po wysuszeniu są jak siano, troszkę obciążone, a dodatkowo ciężko je ułożyć.

Minus za wydajność, bardzo szybko się kończy.

Chcesz pochwalić iss91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon.
  • Na początku kompletnie nie byłam zadowolona, wydawał się cieżki, trudny "w obsłudze", jednak po kilku myciach okazało się, że jest to naprawdę fajny szampon.

Włosy mam bardzo długie, gęste, lubią się puszyć i w wyniku ombre końce uległy nieco przesuszeniu.

+szampon ma bardzo gęstą konsystencję, przyjemną w użyciu
    +dobrze oczyszcza włosy, nie podrażniając przy tym
    +zmywa wszelkie oleje, włosy są miękkie, dobrze się układają, wygładza włosy
    +po stosowaniu przez ponad miesiąc włosy stały się bardziej miękki, zwłaszcza rozjaśniona partia
    +dość tani - w internetowej aptece 400ml można już kupić za 20zł
    +ładny zapach
    +skład

+/- mało wydajny

Ogólnie polecam, świetny produkt na sezon jesienno/zimowy.

Używam tego produktu od: Około 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 28 raz(y)
  • mój ideał
  • pół gwiazdki odejmuję za to, że bardzo szybko się kończy
    szampon jest moim ideałem od piwreszego użycia
    świetnie oczyszcza moje włosy i skórę głowy nie podrazżniając przy tym skóry
    nie powoduje łupieżu
    idealnie nadaje się do zmywania oleju z włosów
    pięknie pachnie
    ma fajną choć dość gęstą konsystencję
    doskonale się pieni choć nie posiada w składzie SLS i za to właśnie go tak bardzo lubię
    włosy są mięciutkie, puszyste, idelanie się układają i pięknie lśnią
    nawilża włosy i mam wrażenie jakby dłużej utrzymywały się one świeże
    zestawienie tych trzech olei bardzo dobrze wpływa na moje włosy i skórę głowy dlatego też zostanie on moim ulubieńcem na długi czas

Używam tego produktu od: dówch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?