Powiększ L`Biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerujący szampon `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez Natalisis

Intensywnie regenerujący szampon został opracowany, aby przywrócić Twoim włosom naturalny blask, świeżość i energię. Skutecznie oczyszcza włosy bez efektu obciążenia.
Szampon zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy:
- olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, efektownie wygładza ich powierzchnię,
- olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów,
- olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy świeże, lekkie i puszyste,
- naturalny, jedwabisty połysk,
- optymalne nawilżenie i wzmocnienie,
- zabezpieczona przed uszkodzeniami struktura włosów.
Nie zawiera:
- parabenów,
- SLS (Sodium Lauryl Sulfate),
- SLES (Sodium Laureth Sulfate),
- olejów mineralnych.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamide DEA, Coco-Glucoside, Acrylates Copolymer, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cocamidopropylamine Oxide, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Polyquaternium-10, Polyquaternium-22, Polyquaternium-7, Allantoin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Styrene/Acrylates Copolymer, Parfum, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Potassium Sorbate, Citronellol, Hexyl Salicylate, C.I. 19140, C.I. 16255.

• Dobrze oczyszcza, nie wysusza.
  • Nie oczekuję od szamponu zbyt wiele; powinien dobrze oczyszczać, a przy tym nie na robić szkód moim włosom.
    I w tej roli jest perfekcyjny!

Wygodne, lecz podejrzewam, że przy końcu będę miała trudności w wyciśnięciu preparatu.

Po nim od razu można sformułować wniosek, że mniej w nim obiecanych olejów niż w innych produktach z tej serii. A może jest mniej perfumowany od reszty? Nie wiem.

Konsystencja:
    Trochę gęsta, niekoniecznie dobrze rozsmarowuje się go na włosach, również słabo się pieni, ale tutaj akurat jest to dowód dobrego składu.

Działanie:
    Jak już mówiłam -wystarczające. Nie oczekiwałam od niego niczego więcej. W swojej roli spełnił się idealnie.

Myję włosy co dwa dni, po dwa razy i już teraz mogę powiedzieć, że szampon jest średnio wydajny.

Używam tego produktu od: Kilku dni.
    Ilość zużytych opakowań: Niewielka ilość jednego.

Chcesz pochwalić Rodzynka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie!
  • Do produktów Biowaxu zniechęciły mnie liczne niezbyt przychylne opinie w internecie.

Postanowiłam jednakże wypróbować ten szampon - skusiła mnie promocja w Superpharmie.

Mam długie, gęste, lecz dość cienkie włosy z tendencją do puszenia się. Włosy myję codziennie rano.

Ten szampon doskonale poradził sobie z ujarzmieniem moich włosów, nie przeciążając ich. To chyba jedyny szampon, którego używając nie muszę zawsze nakładać dodatkowo odżywki!

Podsumowując:
    - na moich włosach (jw.) sprawdził się idealnie,
    - pięknie pachnie,
    - całkiem przyjemny skład,
    - cena (ok. 20 zł) - w miarę przystępna,
    - wydajność - no tu jest trochę słabo, ale to akurat niewielki minus w porównaniu do naprawdę fajnych efektów.

Na pewno do niego wrócę!Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić vitabrevis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie zachwycający.
  • Początkowo był dramat. Moje przesuszone włosy, wiecznie traktowane samą chemią, przeżyły szok po odstawieniu silikonów. Nie chciały się rozczesac, byly napuszona, szorstka szopa - dostawalam szalu. Za porada dziewczyn, uparlam sie tak latwo nie odpuszczac. Gdzies tak po 2-3 tygodniach (myje co 3 dni) zauwazylam znaczna poprawe. Wlosy sie przyzwyczaily i polubily z szamponem.

Plusy:

- wbrew moim obawa dobrze oczyszcza (spokojnie domywa przerozne mieszanki)
    - nie obciaza wlosow
    - wlosy sa miekkie i blyszczace
    - bardzo wydajny
    - ładnie pachnie
    - włosy o wiele mniej się przetłuszczają (dawniej miałam tłuste po 2 dniach, obecnie i 4 mogę pociągnąc i ledwo widac, ze nie sa pierwszej świeżości)

Minusy:

- od czasu do czasu powoduje na mojej glowie wielki puch, ale wtedy wystarczy przemyc szamponem z chemia
    - jak dobrze nie poleje wlosow woda z wszelkich stron, to dosc trudno sie pieniUżywam tego produktu od: Dwa miesiące.Ilość zużytych opakowań: Połowa.

Chcesz pochwalić TheUnlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem bardzo zadowolona
  • Kupiłam go ponieważ skusiły mnie opinie dziewczyn na kwc i..
    jestem zachwycona

+ dobry skład
    + wydajny (kupiłam opakowanie 400ml i mimo, że myje włosy codziennie to po miesiącu zpstała mi jeszcze połowa)
    + cena adekwatna do wydajności i jakości produktu - kupiłam 400ml za 24,90zł
    + włosy po myciu wyglądają ładnie, błyszczą się - nie są ani puszące się ani przylizane
    + końcówki mniej sie rozdwajają
    + włosy mniej sie przetłuszczają
    + moje włosy przestały wyglądać jak siano

Minusy
    - dostępność (kupiłam duże opakowanie w aptece, już go tam nie mają, w innych aptekach nawet nie kojarzą opakowania - teraz widziałam go w Naturze ale 200ml kosztuje 17,99zł)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić CatGirl92r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Dobry skład, ale efekty bardzo przeciętne. Konsystencja bardzo gęsta, produkt trudny do wypłukania z długich włosów, łatwy do "przedawkowania" (łatwo nałożyć go zbyt dużo). Lepiej sprawdza się przy myciu włosów metodą kubeczkową, niż nakładany prosto z butelki na mokre włosy.
    Krzywdy mi nie zrobił, ale szału też nie. Nie kupię go więcej, bo średnio mył i bardzo obciążał mi włosy. No i cena regularna absolutnie nieadekwatna do efektów.
    Dwie gwiazdki za skład i obłędny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić O_Yumi za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo delikatny
  • Moje włosy są cienkie ,delikatne podatne na uszkodzenia,wiec uznałam ze to będzie dobry szampon poniewaz łagodny skład i oleje dobrze nawilżą włosy.Szampon myje bardzo delikatnie nie podraznia skóry głowy .Jest dosc gesty ale jego aplikacja jest trudna pompka chodzi ciężko i trzeba kilka krotnie naciskac aby miec porządaną ilosc produktu. Włosy po umyciu są nawilżone i świeże jednak wymagają odżywki.Mojim zdaniem jest to bardzo dobry szampon przygotowujący do dalszych zabiegów odżywczych, zatem używam go przed małożeniem maski odzywczej lub wcierki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie butelki 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dupelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez odżywki ani rusz
  • Kupiłam szampon w promocji w SP więc zapłaciłam za niego około 10 zł, dzięki czemu nie czuję się tak stratna. Szampon niestety nie spelnił moich oczekiwań. Pomimo regularnego stosowania (myję włośy co drugi dzień), przez miesiąc nie zauważyłam efektu jaki obiecuje producent. Co więcej - bez ozywki moje wlosy przypominały siano - wiemże taka jest natura szamponów bez silkonów, aczkolwiek za taką cenę oczekiwałam czegoś lepszego. Ani on zły ani dobry, ot drogi szampon.

Ilość zużytych opakowań: 1 klasyczne

Chcesz pochwalić madzikka za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialnie odżywia, nie przytłuszcza
  • Mam włosy niezniszczone, ale bardzo suche z natury i wysoko porowate. Niestety rzadko jaki szampon sprawdza się, dobrze oczyszczając, nawilżając i nie przetłuszczając. Ten jest idealny. Efekt pojawił się po mniej więcej czterech myciach, wcześniej był średniakiem. Sprawił, że pozbyłam się największego problemu, otóż moja skóra na linii włosów, silnie się przesuszała i łuszczyła, przez wszystkie inne szampony, ten spowodował eliminację zmartwień.
    - sypkie, oczyszczone włosy
    - odżywienie i nawilżenie skóry głowy
    - brak przetłuszczania i obciążenia
    - ogromne wygładzenie
    - piękny blask
    polecam serdecznie, cena na promocji- za około 15 zł już tak nie straszy(dobrze się pieni, bardzo wydajny!)

Chcesz pochwalić mashmere za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Szampon idealny
  • Jeden z najlepszych szamponów, jakie stosowałam w życiu. Bardzo delikatny, nie podrażnia skóry głowy, co mi się zdarza zarówno przy szamponach ze SLS czy ALS, jak i przy teoretycznie łagodnych szmponach takich jak Babydream. Myję nim na zmianę z mocniej oczyszczającym szamponem. Włosy są po nim przepiękne, lśniące, jedwabiste - jak z reklamy, nawet gdy z braku czasu nie użyję po nim odżywki. W dodatku jest bardzo wydajny, więc cena nie straszy, nawet przy codziennym myciu. Opakowanie bez szału, proste i trochę nieporęczne pod koniec, bo plastik jest twardy, a trudno je postawić do góry nogami, ale to przy tylu zaletach naprawdę nie gra roli. Już kupiłam następną butelkę, w promocji w Superpharm. Używam z tej serii zarówno szamponu, jak i maski oraz eliksiru nawilżajaco-wygładzającego na końcówki i wszystkie polecam!

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić dori7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!!! To aktualnie najlepszy szampon!
  • Do szamponu podeszłam bez nakręcania się, gdyż kupuję biovaxa głównie ze względu na składy, aby moje włosy doświadczyły w miarę delikatnej pielęgnacji. Poza tym maską z tej serii nie zachwyciłam się, najwyżej mogę powiedzieć, że jest dla mnie ok. Natomiast szampon...! To niesamowite, że szampon może mieć tak wielkie znaczenie! A ten jest super, daję mu 10 na 10, 100 % na 100 % i w ogóle same zachwyty, ochy i achy
    Ten szampon sprawia, że włosy są mięsiste, sypkie, lśniące, pełne objętości, a przy tym dociążone na tyle, że się nie puszą, zaś skóra głowy ukojona i odświeżona. Pięknie pachnie, u mnie wystarczy jedno mycie. Dodatkową zaletą jest to, że nie plącze zbytnio, wszystko w normie do przyjęcia dla mnie. Jedenym minusikiem może być fakt, iż najlepiej się pieni w metodzie kubkowej, czyli po rozrobieniu niewielką ilością wody. Wtedy staje się naprawdę bardzo wydajny. Ja jestem przyzwyczajona do takiego używania szamponu, więc dla mnie to nie problem, ale innym osobom może przeszkadzać słabe pienienie się produktu wylanego bezpośrednio na głowę.
    Dodam jeszcze, że mam zadbane włosy, nie obciążone silikonami, ani produktami do stylizacji, więc ten szampon jest dla mnie idealny w swoim delikatnym, acz spektakularnym działaniu.
    Porównując z innymi szamponami Biovax, które polubiłam, ten plasuje się zdecydowanie na pierwszym miejscu, a na drugim z keratyną i jedwabiem, a na trzecim z proteinami mlecznymi. Polecam!Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić patiuszka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij