Powiększ L`Biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerujący szampon `Argan, makadamia i kokos`

Zgłoszony przez Natalisis

Intensywnie regenerujący szampon został opracowany, aby przywrócić Twoim włosom naturalny blask, świeżość i energię. Skutecznie oczyszcza włosy bez efektu obciążenia.
Szampon zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy:
- olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, efektownie wygładza ich powierzchnię,
- olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów,
- olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy świeże, lekkie i puszyste,
- naturalny, jedwabisty połysk,
- optymalne nawilżenie i wzmocnienie,
- zabezpieczona przed uszkodzeniami struktura włosów.
Nie zawiera:
- parabenów,
- SLS (Sodium Lauryl Sulfate),
- SLES (Sodium Laureth Sulfate),
- olejów mineralnych.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamide DEA, Coco-Glucoside, Acrylates Copolymer, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cocamidopropylamine Oxide, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Polyquaternium-10, Polyquaternium-22, Polyquaternium-7, Allantoin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Styrene/Acrylates Copolymer, Parfum, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Potassium Sorbate, Citronellol, Hexyl Salicylate, C.I. 19140, C.I. 16255.

• Dobrze oczyszcza, nie wysusza.
  • Nie oczekuję od szamponu zbyt wiele; powinien dobrze oczyszczać, a przy tym nie na robić szkód moim włosom.
    I w tej roli jest perfekcyjny!

Wygodne, lecz podejrzewam, że przy końcu będę miała trudności w wyciśnięciu preparatu.

Po nim od razu można sformułować wniosek, że mniej w nim obiecanych olejów niż w innych produktach z tej serii. A może jest mniej perfumowany od reszty? Nie wiem.

Konsystencja:
    Trochę gęsta, niekoniecznie dobrze rozsmarowuje się go na włosach, również słabo się pieni, ale tutaj akurat jest to dowód dobrego składu.

Działanie:
    Jak już mówiłam -wystarczające. Nie oczekiwałam od niego niczego więcej. W swojej roli spełnił się idealnie.

Myję włosy co dwa dni, po dwa razy i już teraz mogę powiedzieć, że szampon jest średnio wydajny.

Używam tego produktu od: Kilku dni.
    Ilość zużytych opakowań: Niewielka ilość jednego.

Chcesz pochwalić Rodzynka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie!
  • Do produktów Biowaxu zniechęciły mnie liczne niezbyt przychylne opinie w internecie.

Postanowiłam jednakże wypróbować ten szampon - skusiła mnie promocja w Superpharmie.

Mam długie, gęste, lecz dość cienkie włosy z tendencją do puszenia się. Włosy myję codziennie rano.

Ten szampon doskonale poradził sobie z ujarzmieniem moich włosów, nie przeciążając ich. To chyba jedyny szampon, którego używając nie muszę zawsze nakładać dodatkowo odżywki!

Podsumowując:
    - na moich włosach (jw.) sprawdził się idealnie,
    - pięknie pachnie,
    - całkiem przyjemny skład,
    - cena (ok. 20 zł) - w miarę przystępna,
    - wydajność - no tu jest trochę słabo, ale to akurat niewielki minus w porównaniu do naprawdę fajnych efektów.

Na pewno do niego wrócę!Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić vitabrevis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie zachwycający.
  • Początkowo był dramat. Moje przesuszone włosy, wiecznie traktowane samą chemią, przeżyły szok po odstawieniu silikonów. Nie chciały się rozczesac, byly napuszona, szorstka szopa - dostawalam szalu. Za porada dziewczyn, uparlam sie tak latwo nie odpuszczac. Gdzies tak po 2-3 tygodniach (myje co 3 dni) zauwazylam znaczna poprawe. Wlosy sie przyzwyczaily i polubily z szamponem.

Plusy:

- wbrew moim obawa dobrze oczyszcza (spokojnie domywa przerozne mieszanki)
    - nie obciaza wlosow
    - wlosy sa miekkie i blyszczace
    - bardzo wydajny
    - ładnie pachnie
    - włosy o wiele mniej się przetłuszczają (dawniej miałam tłuste po 2 dniach, obecnie i 4 mogę pociągnąc i ledwo widac, ze nie sa pierwszej świeżości)

Minusy:

- od czasu do czasu powoduje na mojej glowie wielki puch, ale wtedy wystarczy przemyc szamponem z chemia
    - jak dobrze nie poleje wlosow woda z wszelkich stron, to dosc trudno sie pieniUżywam tego produktu od: Dwa miesiące.Ilość zużytych opakowań: Połowa.

Chcesz pochwalić TheUnlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem bardzo zadowolona
  • Kupiłam go ponieważ skusiły mnie opinie dziewczyn na kwc i..
    jestem zachwycona

+ dobry skład
    + wydajny (kupiłam opakowanie 400ml i mimo, że myje włosy codziennie to po miesiącu zpstała mi jeszcze połowa)
    + cena adekwatna do wydajności i jakości produktu - kupiłam 400ml za 24,90zł
    + włosy po myciu wyglądają ładnie, błyszczą się - nie są ani puszące się ani przylizane
    + końcówki mniej sie rozdwajają
    + włosy mniej sie przetłuszczają
    + moje włosy przestały wyglądać jak siano

Minusy
    - dostępność (kupiłam duże opakowanie w aptece, już go tam nie mają, w innych aptekach nawet nie kojarzą opakowania - teraz widziałam go w Naturze ale 200ml kosztuje 17,99zł)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić CatGirl92r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Dobry skład, ale efekty bardzo przeciętne. Konsystencja bardzo gęsta, produkt trudny do wypłukania z długich włosów, łatwy do "przedawkowania" (łatwo nałożyć go zbyt dużo). Lepiej sprawdza się przy myciu włosów metodą kubeczkową, niż nakładany prosto z butelki na mokre włosy.
    Krzywdy mi nie zrobił, ale szału też nie. Nie kupię go więcej, bo średnio mył i bardzo obciążał mi włosy. No i cena regularna absolutnie nieadekwatna do efektów.
    Dwie gwiazdki za skład i obłędny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić O_Yumi za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo delikatny
  • Moje włosy są cienkie ,delikatne podatne na uszkodzenia,wiec uznałam ze to będzie dobry szampon poniewaz łagodny skład i oleje dobrze nawilżą włosy.Szampon myje bardzo delikatnie nie podraznia skóry głowy .Jest dosc gesty ale jego aplikacja jest trudna pompka chodzi ciężko i trzeba kilka krotnie naciskac aby miec porządaną ilosc produktu. Włosy po umyciu są nawilżone i świeże jednak wymagają odżywki.Mojim zdaniem jest to bardzo dobry szampon przygotowujący do dalszych zabiegów odżywczych, zatem używam go przed małożeniem maski odzywczej lub wcierki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie butelki 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dupelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez odżywki ani rusz
  • Kupiłam szampon w promocji w SP więc zapłaciłam za niego około 10 zł, dzięki czemu nie czuję się tak stratna. Szampon niestety nie spelnił moich oczekiwań. Pomimo regularnego stosowania (myję włośy co drugi dzień), przez miesiąc nie zauważyłam efektu jaki obiecuje producent. Co więcej - bez ozywki moje wlosy przypominały siano - wiemże taka jest natura szamponów bez silkonów, aczkolwiek za taką cenę oczekiwałam czegoś lepszego. Ani on zły ani dobry, ot drogi szampon.

Ilość zużytych opakowań: 1 klasyczne

Chcesz pochwalić madzikka za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialnie odżywia, nie przytłuszcza
  • Mam włosy niezniszczone, ale bardzo suche z natury i wysoko porowate. Niestety rzadko jaki szampon sprawdza się, dobrze oczyszczając, nawilżając i nie przetłuszczając. Ten jest idealny. Efekt pojawił się po mniej więcej czterech myciach, wcześniej był średniakiem. Sprawił, że pozbyłam się największego problemu, otóż moja skóra na linii włosów, silnie się przesuszała i łuszczyła, przez wszystkie inne szampony, ten spowodował eliminację zmartwień.
    - sypkie, oczyszczone włosy
    - odżywienie i nawilżenie skóry głowy
    - brak przetłuszczania i obciążenia
    - ogromne wygładzenie
    - piękny blask
    polecam serdecznie, cena na promocji- za około 15 zł już tak nie straszy(dobrze się pieni, bardzo wydajny!)

Chcesz pochwalić mashmere za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Szampon idealny
  • Jeden z najlepszych szamponów, jakie stosowałam w życiu. Bardzo delikatny, nie podrażnia skóry głowy, co mi się zdarza zarówno przy szamponach ze SLS czy ALS, jak i przy teoretycznie łagodnych szmponach takich jak Babydream. Myję nim na zmianę z mocniej oczyszczającym szamponem. Włosy są po nim przepiękne, lśniące, jedwabiste - jak z reklamy, nawet gdy z braku czasu nie użyję po nim odżywki. W dodatku jest bardzo wydajny, więc cena nie straszy, nawet przy codziennym myciu. Opakowanie bez szału, proste i trochę nieporęczne pod koniec, bo plastik jest twardy, a trudno je postawić do góry nogami, ale to przy tylu zaletach naprawdę nie gra roli. Już kupiłam następną butelkę, w promocji w Superpharm. Używam z tej serii zarówno szamponu, jak i maski oraz eliksiru nawilżajaco-wygładzającego na końcówki i wszystkie polecam!

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić dori7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!!! To aktualnie najlepszy szampon!
  • Do szamponu podeszłam bez nakręcania się, gdyż kupuję biovaxa głównie ze względu na składy, aby moje włosy doświadczyły w miarę delikatnej pielęgnacji. Poza tym maską z tej serii nie zachwyciłam się, najwyżej mogę powiedzieć, że jest dla mnie ok. Natomiast szampon...! To niesamowite, że szampon może mieć tak wielkie znaczenie! A ten jest super, daję mu 10 na 10, 100 % na 100 % i w ogóle same zachwyty, ochy i achy
    Ten szampon sprawia, że włosy są mięsiste, sypkie, lśniące, pełne objętości, a przy tym dociążone na tyle, że się nie puszą, zaś skóra głowy ukojona i odświeżona. Pięknie pachnie, u mnie wystarczy jedno mycie. Dodatkową zaletą jest to, że nie plącze zbytnio, wszystko w normie do przyjęcia dla mnie. Jedenym minusikiem może być fakt, iż najlepiej się pieni w metodzie kubkowej, czyli po rozrobieniu niewielką ilością wody. Wtedy staje się naprawdę bardzo wydajny. Ja jestem przyzwyczajona do takiego używania szamponu, więc dla mnie to nie problem, ale innym osobom może przeszkadzać słabe pienienie się produktu wylanego bezpośrednio na głowę.
    Dodam jeszcze, że mam zadbane włosy, nie obciążone silikonami, ani produktami do stylizacji, więc ten szampon jest dla mnie idealny w swoim delikatnym, acz spektakularnym działaniu.
    Porównując z innymi szamponami Biovax, które polubiłam, ten plasuje się zdecydowanie na pierwszym miejscu, a na drugim z keratyną i jedwabiem, a na trzecim z proteinami mlecznymi. Polecam!Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić patiuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty uwagi
  • Szampon w opakowaniu 400 ml dostałam w paczce świątecznej od Św. Mikołaja Od razu zaczęłam go używać, bo byłam bardzo ciekawa jego działania. Dzisiaj stwierdzam, iż nie jest zły, ale posiada jednak małą wadę.

Zalety:
    - dostępność: w mojej okolicy można go dostać w Sp oraz w aptece
    - względnie przystępna cena
    - opakowanie z pompką w pojemności 400 ml
    - bardzo wydajny
    - przyjemny zapach
    - konsystencja - gęstsza niż większość szamponów ale nie glutowata
    - dość nieźle się pieni
    - włosy po jego użyciu są błyszczące i gładkie oraz lekko uniesione
    - nie wysusza skóry głowy
    - dobrze myje włosy
    - nie przetłuszcza włosów
    - lekko poprawia stan i wygląd włosów

Minusy:
    - kilka razy po jego użyciu odczuwałam chwilowe swędzenie
    - przy dłuższym stosowaniu (około dwa tygodnie przy myciu włosów co drugi dzień) czułam, że włosy są jakby obklejone nim i nie "oddychają" - musiałam użyć szamponu oczyszczającego

Używam tego produktu od: Używałam od stycznia do połowy lutego 2014
    Ilość zużytych opakowań: Jedno 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla moich włosów
  • Mam naturalnie kręcone cienkie włosy, rozjaśniane, obecnie jednak schodzę z keratynowego prostowania jestem 6mcy po zabiegu i powoli włosy zaczynają wracać do poprzedniego stanu.

Szamponu używam, od kilku miesięcy, raz w tygodniu lub rzadziej oczyszczając włosy szamponem z SLS, aby uniknąć przetłuszczenia związanego z nadbudowaniem się substancji, ktorych ten szampon nie zmyje bo jest zbyt delikatny.

plusy
    + dobry skład w dobrej cenie (w promocji ok 11zl)
    + fajna kremowa konsystencja
    + zapach
    + od kiedy go używam jakby włosy są w lepszej kondycji, nie są suche i nie mam połamanych i porozdwajanych posiepanych końcówek, z pewnościa przyczyniły się też do tego inne kosmetyki których używam, ale jednym z tych elementów jest ten szampon (ostatnio podcinałam pod koniec sierpnia, normalnie już powinnam miec rozdwojone końce, dodam też, że encanto czy cocochocho nie mają wpływu na regenerację, czy nawilżenie włosa, wręcz po tych zabiegach włosy stają się słabsze i bardziej się rozdwajają)
    + nie wysusza, jakby trochę nawilża

minusy
    - słabe ujarzmienie
    -+ gęsta konsystencja, chociaż mi nie przeszkadza, wylewam go na rękę i rozcieram z wodą, ale pod koniec opakowania ciężko go wydobyć i mam wrażenie, że sporo produktu zostaje na ściankach opakowania
    - cięzko mi po nim rozczesać włosy przy skalpie

Podsumowując fajny ale nie dla moich włosów, wydaje mi się, że będzie dobry do falowanych/prostych włosów.

A jeśli ktoś chce mieć pachnące włosy to od tego są perfumy a nie szampon.

I dla podkreślenia, przy tego typu delikatnych szamponach, należy raz na 2 tygodnie umyć włosy zwykłym szamponem, tj z sls i bez silikonów.Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Paulinka675 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba!
  • Kupiłam ten szampon jeszcze przed włosomaniactwem, ale zaczęłam używać dopiero, kiedy się trochę dokształciłam i wyrzuciłam całą resztę myjadełek. Używam Biovaxu na zmianę z łagodnymi szamponami dla dzieci, np. Babydreamem i muszę przyznać, że nawet między tymi dwoma widzę sporą różnicę. Po szamponach dla dzieci moje włosy błagają o odżywkę, są tępe i nieprzyjemne w dotyku, po Biovaxie natomiast mogłabym od razu iść w tany Szampon ślicznie pachnie, dobrze zmywa oleje, nie plącze włosów. Zwykle kupuję go w promocji - wtedy udaje się go złapać nawet za 10,99 i za taką cenę to jak na razie mój ideał, ale zostawiam sobie pół gwiazdki dla szamponów rosyjskich, które muszę wypróbować

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić pociechota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły, mógł być lepszy
  • Wpadł w moje ręce tylko ze względu na cenę promocyjną całego zestawu: szampon, odżywka i maska do włosów. Ciężko powiedzieć czy jestem zadowolona - chyba liczyłam na coś lepszego, szczególnie po używaniu maski z tej serii, ale najgorzej też nie jest.

Zalety:
    - zapach, bardzo lubię takie niezbyt ostre zapachy, ten trafił idealnie w moje gusta
    - konsystencja, bardziej jej w kierunku rzadkiej, ale całkiem przyjemnie myje się nią włosy
    - po dłuższym używaniu włosy faktycznie stały się miększe w dotyku
    - przedłużył świeżość moich włosów o pół dnia w porównaniu do poprzedniego szamponu

Wady:
    - zapach choć wspaniały, to towarzyszy tylko podczas mycia, po osuszeniu włosów nie ma już po nim śladu
    - czasami mam wrażenie, że włosy nie są wcale umyte
    - jeśli da się go za dużo - potrafi nieźle obciążyć włosy

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FankaMU za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Szampon przetłuszcza, obciąża włosy, Po umyciu wydają sie byc bardziej nieswieże niż przed umyciem. Skład chyba bardziej nadaję się na odżywkę niż na szampon.

Ilość zużytych opakowań: polowa opakowania

Chcesz pochwalić natal_ie za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy szampon ever !!
  • wypróbowałam bardzo dużo szamponów, i ten u mnie sprawdza się super po pierwsze, super zmywa oleje, po drugie, włosy gładkie i błyszczące, po trzecie, jedwabiste lejące się i nie przetłuszczają się nawet pomimo noszenia czapki. używam szamponu z odżywką dwufazową z tej samej serii. Moje włosy rosną jak szalone!!! zapach szamponu również sympatyczny. no same plusy

Ilość zużytych opakowań: 1 kupione już 2 !

Chcesz pochwalić sharmi za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykłe myjadełko
  • Szampon dostałam od koleżanki u której się nie sprawdził - wzmagał przetłuszczanie. Ja myję włosy codziennie i nie stanowi to dla mnie aż takiego problemu, chyba że włosy już wieczorem czy po południu są tłuste. Ale przy tym szamponie tego nie zauważyłam.
    Dobrze zmywa oleje, pieni się, ma przyjemny skład, ale sam w sobie z włosami nic nie robi. Gdyby szampon reklamował się jako szampon do włosów normalnych dostałby wyższą ocenę, jednak za takie reklamy no niestety
    Na bardzo duży minus standardowa cena produktu, która nie jest współmierna do pojemności i wydajności. Około 20zł za 200ml? Chyba sobie żartują.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 p

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnił moich oczekiwań
  • Po pierwszym myciu byłam całkiem zadowolona jednak nie trwało to długo. Po kolejnych próbach okazało się że włosy zaraz po umyciu są tłuste, posklejane - wymagały od razu ponownego mycia. Nie polecam

Chcesz pochwalić buffy18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie najlepszy nie najgorszy
  • Na początku wprawil mnie w wielkie zdziwko, ponieważ w ogóle się nie pienił. Jak mogłam umyć brudne włosy porzadnego spienienia? Następnie włosy nie chciały się rozczesać. Efekty zaczęłam dopiero dostrzegac po mieszaniu go z garnieniem 5 roslin ultra doux. Troche to dla mnie bez sensu - szampon za około ponad 20zł aby zadziałac musi byc polaczony z innym... cos nie tak

Używam tego produktu od: uzywalam okolo 2 miesiace z przerwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bruissant za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny, łagodny szampon do codziennego stosowania
  • Niedawno postanowiłam wypróbować codzienne mycie włosów bez SLS. Ot, żeby sprawdzić czy będzie różnica. Po klęsce z Babydreamem stwierdziłam, że zanim wrócę do "starych" szamponów, spróbuję produkt innej firmy. Szampon Biovax okazał się strzałem w dziesiątkę

Początkowo trochę się zawiodłam opakowaniem, bo taki ładny kartonik, a sama butelka jakby uboga. Ale nie oceniamy przecież książki po okładce Szampon ma cudowny zapach, bardzo przyjemny i jednocześnie delikatny, niedrażniący. Idealna konsystencja - nie za gęsty, nie za rzadki.
    Co mnie zaskoczyło, szampon się wspaniale pieni! Nie znam się na składach i nie wiem czym zastąpiono SLS, ale spełnia swoją rolę dobrze, jednocześnie nie wysuszając moich włosów. Przez to produkt staje się też bardzo wydajny, musiałam wręcz nauczyć się żeby aplikować mniej niż zwykle. Z reguły pojemność 200ml starczała mi do ok. miesiąca, a Biovaxu używałam co 1-2 dni (wyłączając ok 1 dzień w tygodniu na oczyszczanie mocniejszym szamponem) i wystarczył aż na dwa miesiące!
    Co do najważniejszego punktu recenzji, czyli działania, jestem bardzo zadowolona. Kiedy wypłukuje się keratyna z moich włosów, stają się one bardzo podatne na przesuszenie. Szampon Biovax jednak wcale nie wysusza włosów, w dodatku nawet bez żadnej odżywki można je łatwo rozczesać. Włosy są świeże, "sypkie" i bardziej miękkie w porównaniu do stosowania innych szamponów.

Krótko mówiąc:
    + fajna konsystencja, zapach
    + dobrze się pieni
    + odpowiednie dla moich włosów działanie - brak wysuszania, dobre oczyszczenie, łatwe rozczesywanie
    + wydajny

- cena... jednak 20zł za 200ml to dla mnie dość sporo, ale biorąc pod uwagę wydajność i działanie, to wiem, że szampon jest jej wart

Na pewno kupię go jeszcze nie raz, ale póki co chciałabym wypróbować też inne szampony tej firmy

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 200ml

Chcesz pochwalić Vinnga za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubie
  • Obecnie mam wlosy krotkie, zniszczone rozjasnianiem.
    Szampon jest super! Przepieknie pachnie, dobrze myje, zapach dlugo utrzymuje sie na wlosach, nie obciaza wlosow, nawilza i odzywia. Po umyciu wlosy sa miekkie i co najwazniejsze bez problemu moge je rozczesac! Nawet bez uzycia odzywki czy maski.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić klara78 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 232 raz(y)
  • Dobry szampon- łagodny i dosyć skuteczny
  • Zmieniam szampony jak szalona, ponieważ nie wiem jak to się dzieje, ale moje włosy po jakimś czasie po prostu do każdego szamponu "się przyzwyczajają" i pragną czegoś innego.

Moje włosy są długie, proste, rozjaśniane, a więc wymagające. Szampon L'Biotiki wybrałam, ponieważ zainteresowały mnie trzy olejki, które ten szampon ma w składzie:

olej kokosowy,
    olej arganowy,
    olej macadamia.

Włosy rozjaśniam u fryzjera, staram sie robić to jak najrzadziej, aby nie spalić fryzury, bo jak wiemy, rozjaśnianie jest najbardziej agresywną czynnością dla naszych włosów. Szampon z olejkami jest bardzo na miejscu w tej sytuacji.

Szampon ma konsystencję dosyć gęstą, co jest świetne, ponieważ kosmetyk jest wydajny, nie spływa z dłoni, więc dobrze się sprawdza w czynnościach myjących. Pieni się dobrze, ale dosyć naturalnie- tak jakoś "przy głowie", nie robi bardzo dużej piany. Myje włosy dość dokładnie, delikatnie pachnie (bardzo naturalnie i łagodnie). Chociaż nie jest dużym "plątaczem" włosów, po umyciu nim włosów należy koniecznie nałożyć odżywkę lub maskę.

Odkąd powtórzyłam rozjaśnianie włosów, ten szampon jest dla mnie dosyć dobry, chociaż... ideału nadal szukam. Nie wiem jak sprawdzi się na innych włosach, ale na moich sprawdza się on dobrze.

Najważniejsze, że nie spowodował u mnie podrażnień i nie wysuszył mi włosów. Mam nadzieję, że zawarte w nim olejki będą w dalszym ciagu wpływać wspaniale na moje włosy.

Jakie jest działanie tego szamponu? W skrócie:

* dobrze myje
    * ładnie pachnie
    *ma kremową konsystencję
    *ma ładny kolor ecru
    * jest łagodny
    * nie powoduje przesuszenia włosów
    * nie drażni skóry głowy- nie jest agresywny
    * włosy długo są po nim świeże
    * jest wydajny, zużywa się powoli

Cena- przystępna. Opakowanie ładne, szczególnie karton piękny, butelka już mniej, ale jest estetyczna. Stosuję jeszcze maskę z tej samej serii, ale opiszę ją później, ponieważ muszę jeszcze poużywać jej, aby wpisać właściwą recenzję.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Plusy
    + Skład bez silnych detergentów - szampon nie podrażnia ma szansę nawet odżywić i nawilżyć włosy i skórę głowy..

+ zapach delikatny

Minusy
    - puszy mi włosy
    - konsystencja gęsta klejowata co moim zdaniem wpływa na wydajność
    - cena nawet w promocji jak za szampon to trochę przeszarżowali
    - opakowanie (jak w przypadku maski i serum) piękny elegancki kartonik a w środku ciosany plastik

Reasumując produkt nie jest zły ale moje włosy go nie lubią
    Jestem zmuszona zużyć jako płyn pod prysznic..może tak da radę..

Używam tego produktu od: 1mc

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły.

• +piękne ,wygładzone, błyszczące włosy.
    +zapach
    +skład
    +opakowanie
    +konsystencja
    +cena
    +poprawia wygląd zewnętrzny moich farbowanych włosów.

-wydajność
    -czasem sklejone włosy ?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Cena jaka jest każdy widzi, ale nie uważam żeby była ona wygórowana, tym bardziej, że szampon na promocjach można dostać za ok. 14 zl.
    Mam cienkie włosy, ale z objętością, lekko falowane. Były bardzo przesuszone przez silne antybiotyki i próbowałam sobie radzić różnymi odżywkami i szamponami.
    Wedlug mnie jest to najlepszy szampon jaki do tej pory używałam.
    Pomógł mi z nadmiernym wypadaniem w zaledwie tydzien, włosy są pełne życia , zdrowe, uniesione, błyszczące.
    Słyszałam, że szampony nie maja jak wpływać na kondycje włosów, jednak w przypadku włosów wysoko i średnio porowatych na pewno maja znaczenie.
    Skład szamponu jest bardzo dobry, konsystencja przypomina mi miód (gęsty), niedrażniący zapach, wystarczy mała ilość aby się pienił po zmieszaniu z wodą.
    Dobrze oczyszcza i radzi sobie z olejami w pierwszym myciu.
    Ponad to włosy są po jakimś czasie baardzo wygładzone.
    Świetny produkt ale nie każdemu sie spodoba, ponieważ może przetłuszczać, co w moim przypadku nie występuje, ale ja myje wlosy codziennie od dwoch lat.

Używam tego produktu od: ponad 2tyg.
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż pół

Chcesz pochwalić domiszka za czytelną i pomocną recenzję?