Avon, Mega Effects Mascara (Tusz do rzęs)

Powiększ Avon, Mega Effects Mascara (Tusz do rzęs)

Zgłoszony przez błękitna1987

Pierwsza panoramiczna szczoteczka, która dopasowuje się do naturalnego kształtu rzęs. Ergonomiczna zginana rączka zapewnia łatwą aplikację. Ultraczarne silikonowe pigmenty dają efekt megaintensywnej czerni.

• Niewygodny, ale dobry
  • Jestem bardzo zaskoczona tym tuszem, ale przyznaję, że spełnił moje oczekiwania. Jego cena jest bardzo przystępna, zwłaszcza w promocji. To zupełna nowość na rynku, ale myślę, że efekt jednak tak bardzo nie różni się od tego uzyskanego przy pomocy "normalnych" maskar. Szczoteczka nie jest wybitnie poręczna, bo trzeba ją trzymać blisko oka (jest krótka). Ciężko złapać tak, żeby stanowczo wykonać ruch. Tych "niteczek" jest jednak na tyle dużo, że malują całą rzęsę, od początku do końca, nie pomijają ani jednej, nawet tych najkrótszych. Zapach średni, ale o niebo lepszy od typowych maskar. Rzęsy są uniesione i megaczarne, tak więc polecam, jeśli komuś nie będzie przeszkadzała aplikacja. Ja już w połowie wymiękłam i wrzuciłam go na dno kosmetyczki. Normalnie bolą palce...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Rozczarowana, choć pomysł był ciekawy
  • Co do tuszu w sencie tuszu to ok. Nie skleja za bardzo, nie jest ciężki. Trochę się sypie i nie jest wodoodporny. Co do szczoteczki - pomysł był ciekawy. Miało być dobrze, wuszło jak zwykle. Ciężko się przestawić na taki sposób aplikacki, nie można poprawiać małych niedoróbek, bo zaraz powstają grudy. Po 2 tygodniach używania "zajęły" się nią dzieci szwagra, jakoś nie żałuję straty.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu przez 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 częściowo

Chcesz pochwalić Pokusica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Źle się tego używa
  • Kupiłam, żeby przetestować ten wynalazek i jestem na nie. Owszem, po kilkukrotnym użyciu można się przyzywczaić do takiej aplikacji, ale po co, skoro dużo lepsze rozwiązanie już istnieje i jest nim zwykła maskara. Trudno tym dotrzeć do wszystkich miejsc i jeśli źle się nałoży za pierwszym razem trudno dokonać poprawek. Sam tusz daje na rzęsach ładną czerń, ale potrafią to robić także inne tusze. W tym wypadku pozostanę tradycjonalistką i będę używać zwykłej maskary.

Używam tego produktu: jakiś czas temu

Chcesz pochwalić precelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy eksperyment
  • Ciekawy eksperyment- to najtrafniejsze określenie opisujące stosowanie tej maskary.
    Innowacyjna szczoteczka to chyba było jednak zbyt duże marzenie dla producentów co do podbicia rynku.
    Stosowanie do górnych powiek było nawet wygodne, ale dolnych trudne. Przez to, że był taki wielki otwór który musiał pomieścić tę szczotę tusz bardzo szybko wysechł. Reanimowałam go kilka razy poprzez zanurzanie w ciepłej wodzie, dzięki czemu udało mi się wykorzystać jego potencjał. Jego największym minusem jest po prostu to, że jest niewygodny. Ładnie podkręcał rzęsy, nadawał intensywnego czarnego koloru, ale to niestety nie jest wystarczające dla mnie. Ciekawie się go używało, bo to coś innego, ale nie kupiłabym go ponownie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tinki94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie bardzo
  • Tusz z Avonu wygrałam w wakacyjnym konkursie na facebooku. Jako fanka rożnego rodzaju kosmetycznych nowości nie mogłam się powstrzymać by go jak najszybciej nie przetestować. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do rewolucyjnej szczoteczki. Jednak po kilku użyciach nie miałam już z tym problemu. Tusz robi z rzęsami wszystko co powinien czyli wydłuża, lekko podkręca, pogrubia i przepięknie rozdziela. Efekt jest lepszy niż po Oriflamowskim Wonderze, ale… na tym zachwyty się kończą. Już po kilku godzinach od nałożenia mascara osypuje się. Ponadto po regularnym stosowaniu strasznie osłabia rzęsy i powoduje ich wypadanie (nigdy nie miałam z tym problemu, nawet gdy stosowałam najtańsze tusze). W swoim składzie, jeśli chodzi o składniki odżywcze, ma tylko witaminę B5, jednak dla moich rzęs to za mało skoro masowo zaczęły wypadać. Żeby nie zostać bez rzęs muszę zaprzestać stosowania a szkoda, bo efekt naprawdę niesamowity (widoczny nie tylko dla mnie ale i dla innych).

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Chcesz pochwalić anja1207 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Zaciekawiło mnie opakowanie i owa "innowacyjna" szczoteczka. Opakowanie, owszem, fajne, inne, poręczne i malutkie. I na tym koniec zalet tego produktu.

Od tuszu do rzęs nie oczekuję wiele. Tylko żeby nie uczulał. Mam czarne, długie rzęsy i zazwyczaj jedynie lekko pociągam tuszem końce.
    Ten tusz jest po prostu beznadziejny. Cała powieka upaprana, a innowacyjną szczoteczką można sobie oko wydłubać. Spektakularnych efektów nie zauważyłam, a wręcz przeciwnie - sklejone rzęsy, tusz osypuje się, bardzo szybko zaczął się kruszyć i zasychać w opakowaniu.
    Skończył w koszu. Cena regularna to chyba jakaś pomyłka.

Używam tego produktu od: niecałe dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić allmode za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prosto w kosz!
  • Tak jak napisałam tak też uczyniłam. Niestety. Nie było innego wyjścia, ponieważ tusz nie nadaje się do niczego innego. A szkoda
    Po kolei: opakowanie jest rzeczywiście inne, ale to nie działa ani na korzyść, ani na niekorzyść użytkowania. Korzystanie z niego jest normalnie - wygodne. Przyznaję za to pół gwiazdki, bo wygoda w malowaniu rzęs to nic nadzwyczajnego. Musi być i tyle.
    Niestety zawartość opakowania nie spełnia obietnic producenta. Dawałam temu produktowi kilka szans - moja opinia nie jest więc pochopna.
    Tusz nie rozczesuje (wręcz skleja), łatwo też się rozmazuje, więc pieczenie oczu zdarzało mi się przy korzystaniu z niego nader często.. Brak także efektu wydłużenia. Tak naprawdę to brak jakiegokolwiek pozytywnego efektu. Rzęsy są za to efektownie posklejane.
    Nie polecam. Masakra.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić moth_night za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu porządny produkt.
  • Długo się wahałam.
    Naprawdę długo.

Nie byłam przekonana do takiego dziwnego aplikatora, uznałam go za zbędny gadżet, a w kosmetykach często gadżeciarstwo przedkłada się nad jakość.
    Jakże się myliłam!

Aplikacja jest nad wyraz wygodna, ponieważ wyprofilowana szczoteczka pozwala na swobodne operowanie i ustawienie jej pod odpowiednim kątem. Nie uczula, jest mocno czarny, mocno napigmentowany i właściwie używany niesamowicie podkręca i wydłuża rzęsy.

Fajny produkt za przyzwoitą cenę.
    Polecam tym, które się wahają - spróbujcie.

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwny
  • Kupiłam go bo zaciekawił mnie swoim nietypowym kształtem i panoramiczną szczoteczką. Spodziewałam się pięknie podkreślonych , wydłużonych i pogrubionych rzes, powiem szczerze że wygląd szczoteczki od tuszu zapowiadał się obiecująco. Ale nie widzę rewelacji! Tusz długo schnie, rozmasuje się i skleja rzęsy a szczoteczka jest dziwna, na pewno ten tusz nie nadaje się na szybki make up. Trzeba starannie i powoli nakładać tusz i odczekać aż wyschnie bo inaczej się rozmażemy. Zdecydowanie nie kupię go więcej jest za drogi a rewelacji nie ma.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego opakowania bo nie mogę go skończyć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić malinka023 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie najlepszy tusz jaki miałam
  • Cena jaką zapłaciłam za ten tusz na allegro była niska, jakieś 15zł, a efekt jest super. Rzęsy super wydłużone, podkręcone i zagęszczone. Nie skleja rzęs. Szczoteczka dosyć kłopotliwa bo mozna na początku zrobić z siebie "pandę" ale jak sie dojdzie do wprawy to można osiągnąć naprawde świetny efekt. Mi wystarczy podwójne pomalowanie rzęs tym tuszem a rzęsy są jak sztuczne, sięgają prawie do brwi, do tego są idealnie rodzielone

Ilość zużytych opakowań: 1, 9ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić martiiinka222 za czytelną i pomocną recenzję?