Avon, Mega Effects Mascara (Tusz do rzęs)

Powiększ Avon, Mega Effects Mascara (Tusz do rzęs)

Zgłoszony przez błękitna1987

Pierwsza panoramiczna szczoteczka, która dopasowuje się do naturalnego kształtu rzęs. Ergonomiczna zginana rączka zapewnia łatwą aplikację. Ultraczarne silikonowe pigmenty dają efekt megaintensywnej czerni.

• Miłe zaskoczenia
  • Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego tuszu, ponieważ nie przepadam za kosmetykami avon.
    Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało sie, że taka szczoteczka idealnie mi odpowiada. Po kilku próbach nakładanie tego tuszu nie sprawiało mi żadnych problemów

Zalety:
    - wygodna szczoteczka
    - duże wydłużenie rzęs
    - głęboka czerń
    - nie skleja

Wady:
    - osypywał się
    - szczoteczka nabierała niestety zbyt dużo tuszu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natolaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam go kiedy pierwszy raz pojawił się w Avon, był w promocyjnej cenie, a ja już miałam dosyć mojego 6 z rzędu żółtego Collosal\'a. Jak dla mnie okazał się strzałem w ...8 Jest to bardzo porządny produkt, szczególnie dla osoby, która posiada dość długie i ładne rzęsy ale chciała by uzyskać efekt mocnego pogrubienia. Był bardzo miłą odmianą, kiedyś pewnie kupię go znowu, szczególnie, że nie potrafię mieć jednego tuszu w kosmetyczce, tylko 2 lub 3.

recenzowany odcień: Blackest black

Zalety

-Ciekawa innowacyjna forma.
    -Gdy opanuje się umiejętność malowania tą szczoteczką, można uzyskać super efekty
    - prawdziwa czerń
    - nie obsypuje się
    - nie skleja
    -wygodnie się aplikuje
    - wytrzymuje cały dzień bez poprawek, "jedna" łezka go nie rozmazuje

Wady
    - trudno wykorzystać produkt do końca, ze względu na formę szczoteczki
    - szczoteczka nabiera zbyt dużo tuszu, nie da się tego wyeliminować

cena: tusz nie jest wart 45 PLN , ale promocje są tak częste, że można go łatwo dostać w cenie 20-25
    Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Kupiłam ten tusz w promocji, kiedy jeszcze nie pojawił się w katalogu. Moim zdaniem jest genialny. Przede wszystkim bardzo kompaktowy, zmieści się wszedzie. Szczoteczka jest bardzo wygodna w czasie aplikacji. Tusz może jest rzadki, ale dla mnie to na plus, dzięki temu równomiernie można go nałożyć na rzęsy. Efekt robi wrażenie, rzęsy są grube i wydłużone, dzięki temu mam zalotne spojrzenie dla mnie ten tusz to strzał w dziesiątkę. Odjęłam pół gwiazdki, ponieważ po dłuższym stosowaniu opakowanie ciężko się zamyka.

Używam tego produktu od: 9 mc-y
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić julitka2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Jak dla mnie bardzo dobry tusz. Jego innowacyjna szczoteczka jest idealna. Fajnie już za pierwszym razem pokrywa rzęsy. Oczywiście pierwszy mój raz z nim był mega nieudany. Cała się ubrudziłam i oczywiście szczoteczkę włożyłam sobie do oka, ale nie poddałam się Jego wydajność u mnie to zawsze 3 miesiące, gdyż regularnie zmieniam tusze. Dostałam go w prezencie, ale ostatnio w katalogu widziałam, że można go kupić za 25 zł. Jeden minus jest taki, że pod koniec już bardzo się osypywał i już nie robił takiego efektu wow. Miewałam lepsze tusze niż ten, ale nie jest zły. Nie podrażnia. Nie wiem jak będzie zachowywał się na krótkich rzęsach, moje są w miarę długie i u mnie dawał radę. Nie skleja rzęs (szczoteczka na to nie pozwala), kolor intensywny czarny. Minusem może być opakowanie, gdyż po jakimś miesiącu użytkowania, nakładka nie chce się zamknąć. Dobrą radą jest to, że po miesiącu czasu zauważycie, że tuszu nie ma. Wystarczy nacisnąć pojemniczek z tuzem, tak jak byście chciały go wydusić i zróbcie to najlepiej gdy szczoteczka jest w środku

Chcesz pochwalić warkoczykowa24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Dostałam go za darmo w programie motywacyjnym dla Konsultantek, więc wypróbowałam...
    ...i pożałowałam.

Jedynym plusem jest to, że nawet fajnie unosi rzęsy (choć niezbyt długotrwale).

Podrażniał mnie, być może z powodu nieumiejętnego posługiwania się szczoteczką (jakoś nie przekonuje mnie ta 'innowacja').

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić andzelka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega tragedia
  • Mega tragedia !!!
    Tusz wygrałam w konkursie a na moje nieszczęście kupiłam go w ofercie demo bo mało być tak pięknie. Moje rzęsy są dość gęste i długie. Używałam dużo różnych tuszy, ten to istna tragedia.

Plusy:
    -kolor
    -inne opakowanie

Minusy:
    -rzadki
    -brudzi okropnie powieki
    -skleja rzęsy

Jak dla mnie ten bubel odpada. Na mojego pecha mam jeszcze jeden nowy. Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić paulina2424 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy jaki miałam do tej pory
  • Na tusz się skusiłam bo fajnie wyglądał.

Niestety nie potrafię nim umalować rzęs, bo się tuszem rozmazuję na powiekach i niestety szczotezką łatwo ukuć się w oko. Dodatkowo jest ona strasznie nieporęczna, trudno sobie dobrać odpowiednią poze do malowania.

Cenowo jest moim zdaniem drogo.

Zaletą jest na pewno trwałość tuszu i jego czernista czerń. Ale nie ta szczoteczka!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić nika_mika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nowość!
  • Oceniam odcień Blackest Black.

PLUSY:
    - innowacyjna szczoteczka, ciekawy design opakowania
    - kolor jest intensywny
    - ładnie rozdzielał rzęsy, nie sklejał ich
    - efekt nie jest spektakularny, aczkolwiek rzęsy są widoczne i wyraźnie podkreślone

MINUSY:
    - za wysoka cena regularna (lepiej kupować w promocji)
    - trudno się otwierał i zamykał
    - bywa, że lekko się osypuje
    - szczoteczka nie jest wygodna w stosowaniu, potrzeba wprawy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewygodny.
  • Szczoteczka nakłada zbyt dużo tuszu, nie rozczesuje rzęs zbyt dobrze, z trudem dosięga do nasady włosków. Po rozczesaniu czysta szczoteczka mogłam go nosić, ale gdybym tylko go nakładała efekt byłby sztuczny i niedbały.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Juliemarie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zepsuł się
  • Mam mieszne uczucia, bo tusz był świetny, bardzo ładnie podkreślał i rodzielał rzęsy, ale urwała mu się szczoteczka i została w środku po miesiącu używania. Z tego co wiem wielu osobom tak się stało... A szczoteczka miała niby być taka super, och i ach. W sumie była, dopóki działała... Szkoda mi mojego dziwaka, bo ostatnio sie do niego przywiązałam, ale nie wiem, czy kupię kolejnego, bo boję się, że znów pozbawię go szczoteczki...

Ilość zużytych opakowań: 1/2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Polisyndeton za czytelną i pomocną recenzję?
  • good
  • mimo wielu krytycznych komentarzy, uważam, że jest to dobry tusz. Mam rzęsy krótkie i rzadkie, a on rozdziela je i lekko unosi. początkowo aplikacja była trudna, jednak z biegiem czasu było coraz łatwiej.

+fajnie się trzyma w ręku
    +fajne opakowanie
    +ładnie rozdziela
    +głęboka czerń

-trudno się otwiera
    -nabiera dość dużo tuszu

Chcesz pochwalić carolinaa02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły, ale niewygodny
  • zaznaczam, że tuszu nie kupiłam, ale dostałam od konsultantki - ani ona ani córka nie potrafiły go używać
    a ja wraz z mamą używamy i oceniamy go dość dobrze
    *intensywna czerń, to jeden z najczarniejszych tuszy jakie miałam
    *trwały, cały dzień bez osypywania, czyli ok 12 godzin dla mnie
    *raczej mokry i widzę że nie gęstnieje w miarę uzywania - ja takie lubię
    *mi nie skleja rzęsy ani nie robi grudek
    *rzęsy po użyciu - pogrubione, wydłużone, podkreślone
    a teraz wady :
    *szczoteczka nabiera trochę za dużo tuszu, nie skleja przy tym bardzo rzęs, ale mogą być takie "oblepione"
    przy tym nie ma jak jej obetrzeć z nadmiaru tuszu
    *zasłania pole widzenia i nie jest to kwestia wprawy - jak malujesz oko to nie widzisz go w lusterku i tyle - dla mnie największa wada
    *nie wiem jak z wydajnością, bo szczoteczką nie da się siegnąć głębiej i nie wiem czy po zuzyciu odrobiny tuszu z wierzchu jakoś go wydostanę
    * ciężko się otwiera i zamykaUżywam tego produktu od: ponad 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca.
  • Moim zdaniem specjalnego szału nie ma, najwięcej szumu zrobił kształt szczoteczki.
    W skrócie.. zauważalny jest efekt wydłużenia jednak tusz jest dość mokry, skleja rzęsy, pozostawia grudki, brudzi powieki.
    Szczoteczka nabiera za dużo tuszu, dodatkowo w czasie tuszowania lekko przysłania widoczność.

Zalety
    - oryginalność szczoteczki

Wady
    - skleja rzęsy
    - pozostawia grudki
    - brudzi powieki
    - szczoteczka nabiera za dużo tuszu
    - szczoteczka przysłania widoczność

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni

Chcesz pochwalić Gazelaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przekonuje mnie
  • Nie jest to produkt na pewno dla osób które mają mało czasu a dobrze chcą mieć wytuszowane rzęsy- jak w moim przypadku. Jak mam sporo czasu to bardzo chętnie ale trzeba uważać żeby się nie pobrudzić w szczególności przy małych oczach.

Plusy:
    -Nie kruszy się
    -Nawet w deszczu, śniegu dobrze się sprawuje

Minusy:
    -Cena- Tani nie jest miałam tańsze a sprawdzały się znacznie lepiej
    -skleja rzęsy

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić aldona1233 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ciekawy
  • Tusz jest innowacyjny... zwłaszcza jego szczoteczka. Na początku trzeba się nauczyc go trzymac jak i rozprowadzac na rzęsach, ale jak już się obierze swoją taktykę na niego to jest OK. Tusz bardzo wydłuża rzęsy jak i ładnie je rozdziela. W moim przypadku maksymalny efekt jest jak nałożę bazę pod tusz jak i użyję zalotki w tedy efekt jest jak sztucznych rzęs! Tusz ma idealną konsystencję - nie za gęstą jak i nie rzadką. Nie robi grudek na rzęsach. Przed każdą aplikacją trzeba pamiętac aby usunąc nadmiar tuszu ze szczoteczki ja to robię tak, że po prostu tą wierzchnią warstwę szczoteczki przesuwam po środku opakowania Tusz nie pachnie chemicznie. Po aplikacji nie robi efektu "zmęczonych" oczu. Nie osypuje się jak i nie robi efektu pandy. Miałam już kilka tuszy z Avonu okazały się bublami ale ten za to ma coś w sobie i jest na prawdę fajny

Plusy:

+ Działanie... Wydłuża i ładnie rozdziela rzęsy
    + Aplikator
    + Konsystencja
    + Utrzymuje się przez cały dzień
    + Nie sprawia, że powieki po aplikacji robią się ciężkie
    + Nie posiada ostrego zapachu
    + Nie robi efektu pandy

Minusy:

Nie ma

Używam tego produktu od: Ponad 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Posiadam 2 opakowania

Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy !
  • To już 3 mój zakup tego tuszu. Jest naprawdę świetny ! Rzęsy są wydłużone, uniesione i pogrubione. Nie skleja.
    Jedyny jego minus to brudzące się opakowanie (nadmiar ściera się o jego ścianki). Gorąco polecam ten tusz!

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić nataliia1414 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przedobrzony kosmita
  • Jak to zwykle bywa z tego typu nowościami, ciekawskie klientki rzucają się na nie z nadzieją. Niestety, potem słychać głównie głosy rozczarowania. Tak jest również w tym przypadku - przynajmniej jeśli chodzi o mnie.
    Ale przejdźmy do konkretów.

+ nie skleja rzęs
    + nie kruszy się
    + dobry jedynie do dolnych rzęs

I tu koniec plusów.

- opakowanie
    - szczoteczka
    - trudna aplikacja
    - nietrwały
    - za rzadki (długo schnie)
    - brudzi powieki
    - nie ma żadnego zachwycającego efektu
    - cena

Ogólnie - nie polecam. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Chcesz pochwalić Pojemnosc2400 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham ! <3
  • Tusz dostałam w prezencie. Nie byłam pozytywnie do niego nastawiona. Pierwszy raz w życiu widziałam taki nietypowy tusz. Tak sobie myślałam, że skoro tradycyjne szczoteczki nie mogą sobie poradzić z moimi rzęsami (są krótkie, rzadkie i proste) to tymbardziej jakiś "dziwoląg". A jednak pozory mylą

Zalety :

- intensywna czerń
    - wbrew pozorom banalna aplikacja
    - konsystencja tuszu jest w sam raz
    - podkręca rzęsy, wydłuża je oraz zagęszcza
    - nie skleja (nie wiedziałam, że w moim przypadku jest to w ogóle możliwe)
    - nie kruszy się, jest trwały

Wady :

- cena

Cudo dla moich rzęs. Dzięki temu tuszowi ludzie zauważają, że je w ogóle mam

Chcesz pochwalić Malinaa_1221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawostka,ale nie zachwycił
  • Kupiłam ten tusz z czystej ciekawości, jak chyba większość jego użytkowniczek. Finalnie sposób jego nakładania przynosi więcej wrażeń niż same efekty.

Rzęsy były faktycznie podkreślone, nie były posklejane, tusz był w miarę trwały, choć pod koniec dnia kruszył się. Niby ALE to nie są efekty, przez które wybrałabym ten tusz zamiast innego.

Z uwagi na małe opakowanie,które mieści się wszędzie noszę go ze sobą awaryjnie w torebce, ale moim 'tuszem codziennym' raczej nie będzie.

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić aiso87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Zdecydowanie mój ulubiony tusz. Początkowo bałam się aplikacji, ze względu na innowacyjną szczoteczkę, jednak to innowacja zachęciła mnie do kupna. Nie żałowałam!

Tusz świetnie wydłuża rzęsy i zagęszcza. Jest trwały i nie rozmazuje się. Głęboka czerń i wydajność opakowania jest powalająca.
    Nie zrażajcie się po pierwszym użyciu, wprawy trzeba nabrać
    Kupiłam go po jakiejś okazyjnej cenie, mniej niż 15zł.

Plusy:
    -zajmuje mało miejsca w kosmetycze
    - nie wysycha
    - bardzo wydajny
    -super wydłuża
    -bardzo trwały

Minusy:
    - szczoteczkę trzeba delikatnie wyjmować ciągając nią na boki, ponieważ przy gwałtyownym ruchu może uleć zniszczeniu

Zdecydowanie polecam

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega porażka
  • Jeśli zastanawiasz się czy kupić ten produkt, to ja Ci powiem- kup cokolwiek innego za 10 zł i będziesz zadowolona.
    \n
    \nBaaardzo trudna aplikacja. Przykładam u nasady (nierealne bo twarde plastikowe rzęski z grzebyka wchodzą w oko) i idę do góry a na rzęsach za dużo rozmazanego produktu, nie grudek bo jest nowy i lejący a le momentalnie odbija się na dole i na górnej powiece
    \nZawsze się nim pobrudzę
    \nNie mogę domalować w kącikach
    \n
    \njak wyczeszę nadmiar i zmyję patyczkiem plamy to wygląda ok
    \n
    \nnie skuszę się na zakup
    \n
    \nczekam na nowy zwykły tusz
    \n

Chcesz pochwalić wienna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !
  • Wygrałam ten tusz w konkursie,żeby nie to nie kupiłabym go patrząc na jego cenę.
    Tusz bardzo mi przypadł do gustu.Jestem bardzo zadowolona,że go mam.
    Nakłada się go wygodnie,
    Nie opsypuje się,
    Nie pozostawia grudek,
    Pogrubia,podkręca i wydłuża.
    Jak dla mnie jest idealny !
    Przyzwyczaiłam się od niego i jak już go nie będę miała to ciężko będzie mi się przestawić na inny tusz.
    POLECAM z czystym sercem,jednak na pewno cena będzie niektórych odstraszać. Mnie też ta cena przeraża

Chcesz pochwalić MalinowaJa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskakująco dobry
  • Tusz dostałam z GlossyBoxa. Prawdopodobnie sama nie zdecydowałabym się na ten zakup, bo avon... bo dziwny kształt...
    Do rzeczy:
    + tusz jest trwały, nie obsypuje się, nie rozmazuje
    + wbrew pozorom łatwo się nim posługiwać
    + pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy
    + głęboka czerń

Minus tylko jeden - wysoka cena regularna, ale często jest w promocji
    Używam tego produktu od: 1,5 - 2 m-cyIlość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić flawlesss za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy tusz jaki używałam!
  • TUsz co prawda na początku swoim wyglądem troche przeraża ale nie ma co sie zwodzić pierwszym wrażeniem
    Od kiedy go mam nawet nie myślę o kupnie innego. Może i trzeba sie przyzwyczaić do nietypowej szczoteczki ale efekty są niesamowite! Pogrubia, wydłuża, 8 godzin wytrzymuje bez problemowo, (nie miałam okazji sprawdzić ile maksymalnie bo po tym czasie przeważnie zmywam makijaż i nakładam od nowa)
    Jestem w trakcie drugiego opakowania i z pewnością kupię trzecie!

Używam tego produktu od: od początku wejścia na rynek
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Soren za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Na szczęście dostałam go tylko za 14 złotych zaraz po wejściu na rynek.
    Pierwsze malowanie było jakąś masakrą. Potem tusz zrobił się gęsty i nawet "uszedł w tłoku". Szczoteczka w ogóle nie rozczesuje rzęs, a tylko je skleja.

ROBI PASKUDNE GRUDKI

- to jest jego największa wada, przez którą więcej po niego nie sięgnę. Oczekuję czegoś lepszego od tuszów "nowej generacji" i do tego w tak wysokiej cenie (kosztuje nawet do 45 zł ), a ten produkt ewidentnie się cofa. Żadnym tuszem nie uzyskałam jeszcze tak grudkowych efektówUżywam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: zużyłam prawie całe opakowanie

Chcesz pochwalić misscollyann za czytelną i pomocną recenzję?