Avon, Mega Effects Mascara (Tusz do rzęs)

Powiększ Avon, Mega Effects Mascara (Tusz do rzęs)

Zgłoszony przez błękitna1987

Pierwsza panoramiczna szczoteczka, która dopasowuje się do naturalnego kształtu rzęs. Ergonomiczna zginana rączka zapewnia łatwą aplikację. Ultraczarne silikonowe pigmenty dają efekt megaintensywnej czerni.

• Prosto w kosz!
  • Tak jak napisałam tak też uczyniłam. Niestety. Nie było innego wyjścia, ponieważ tusz nie nadaje się do niczego innego. A szkoda
    Po kolei: opakowanie jest rzeczywiście inne, ale to nie działa ani na korzyść, ani na niekorzyść użytkowania. Korzystanie z niego jest normalnie - wygodne. Przyznaję za to pół gwiazdki, bo wygoda w malowaniu rzęs to nic nadzwyczajnego. Musi być i tyle.
    Niestety zawartość opakowania nie spełnia obietnic producenta. Dawałam temu produktowi kilka szans - moja opinia nie jest więc pochopna.
    Tusz nie rozczesuje (wręcz skleja), łatwo też się rozmazuje, więc pieczenie oczu zdarzało mi się przy korzystaniu z niego nader często.. Brak także efektu wydłużenia. Tak naprawdę to brak jakiegokolwiek pozytywnego efektu. Rzęsy są za to efektownie posklejane.
    Nie polecam. Masakra.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić moth_night za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu porządny produkt.
  • Długo się wahałam.
    Naprawdę długo.

Nie byłam przekonana do takiego dziwnego aplikatora, uznałam go za zbędny gadżet, a w kosmetykach często gadżeciarstwo przedkłada się nad jakość.
    Jakże się myliłam!

Aplikacja jest nad wyraz wygodna, ponieważ wyprofilowana szczoteczka pozwala na swobodne operowanie i ustawienie jej pod odpowiednim kątem. Nie uczula, jest mocno czarny, mocno napigmentowany i właściwie używany niesamowicie podkręca i wydłuża rzęsy.

Fajny produkt za przyzwoitą cenę.
    Polecam tym, które się wahają - spróbujcie.

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwny
  • Kupiłam go bo zaciekawił mnie swoim nietypowym kształtem i panoramiczną szczoteczką. Spodziewałam się pięknie podkreślonych , wydłużonych i pogrubionych rzes, powiem szczerze że wygląd szczoteczki od tuszu zapowiadał się obiecująco. Ale nie widzę rewelacji! Tusz długo schnie, rozmasuje się i skleja rzęsy a szczoteczka jest dziwna, na pewno ten tusz nie nadaje się na szybki make up. Trzeba starannie i powoli nakładać tusz i odczekać aż wyschnie bo inaczej się rozmażemy. Zdecydowanie nie kupię go więcej jest za drogi a rewelacji nie ma.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego opakowania bo nie mogę go skończyć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić malinka023 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie najlepszy tusz jaki miałam
  • Cena jaką zapłaciłam za ten tusz na allegro była niska, jakieś 15zł, a efekt jest super. Rzęsy super wydłużone, podkręcone i zagęszczone. Nie skleja rzęs. Szczoteczka dosyć kłopotliwa bo mozna na początku zrobić z siebie "pandę" ale jak sie dojdzie do wprawy to można osiągnąć naprawde świetny efekt. Mi wystarczy podwójne pomalowanie rzęs tym tuszem a rzęsy są jak sztuczne, sięgają prawie do brwi, do tego są idealnie rodzielone

Ilość zużytych opakowań: 1, 9ml

Chcesz pochwalić martiiinka222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • dostalam ten tusz od siostry. sama chyba bym go nie kupila nigdy. uzywam tuszu do rzes od zawsze, ale ten mnie nie zachwycil. moim zdaniem naklada sie bardzo niewygodnie, sama szczoteczka moze i jest fajna, ale konstrukcja tego aplikatora dziala mi na nerwy. tusz nie jest zbyt trwaly, szybko schnie w opakowaniu

Używam tego produktu od: uzywalam miesiac

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zyleta19892 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś więcej
  • Ciekawe opakowanie, nietypowa szczoteczka i sposób aplikacji, ale... tylko tyle. To zdecydowanie nie tusz dla mnie. Lubię mocno zaakcentowane, wydłużone i pogrubione rzęsy, a Mega Effects wcale nie daje mega efektu, a jedynie naturalnie podkreśla rzęsy czernią i rozczesuje je. Zapewne wielu osobom będzie on odpowiadał jako tusz na dzień, mnie jednak nie przekonuje. Aplikacja tym rodzajem szczoteczki zajmuje mi więcej czasu niż aplikacja tradycyjną szczoteczką. Tusz dość długo schnie, zdarza się, że odbija się na powiekach i pod dolnymi rzęsami. Za cenę ok. 25 zł (zwykle za tyle można go kupić) znam tusze, które dają lepszy efekt.

Plusy:
    + naturalne podkreślenie czernią
    + ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich
    + innowacyjny sposób aplikacji

Minusy:
    - zbyt słaby efekt
    - wolno schnie
    - krótki okres ważności (tylko 3 miesiące)
    - cena nieadekwatna do jakości

Chcesz pochwalić ApocaLips za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • do tej pory byłam sceptyczna co do tuszów firmy Avon, ale ten dostałam w prezencie i jestem zadowolona. na początku jest trochę problemów z nietypową szczoteczką, dziabnęłam się w oko nie raz, ale po nabraniu wprawy nie ma na co narzekać. tusz jest wydajny, używam go od ponad pół roku (nie codziennie, ale dosyć często) i jeszcze trochę go zostało. niestety obawiam się, że szczoteczka będzie za krótka, żeby wybrać resztki. mimo to bardzo go lubię, robi cuda z moimi rzęsami!

plusy:
    + wydłuża rzęsy, nie skleja ich
    + jest wydajny
    + wygodna szczoteczka; pozwala idealnie umalować kąciki rzęs
    + nie kruszy się
    + głęboki kolor
    + małe opakowanie

minusy:
    - nie jest wart swojej ceny
    - szczoteczka; bez wprawy jest niewygodna
    - opakowanie ciężko się zamyka

Chcesz pochwalić nekropolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale..
  • Tusz kupiłam na przecenie, za 25zł. Nie dałabym za niego normalnej ceny. Szczoteczka niestety zabiera za dużo tuszu. Łatwo też nią wjechać sobie w oko. Mimo tego jak się przyzwyczai do obsługiwania się nią to daje całkiem niezłe efekty. Tusz się nie osypuje, ładnie wydłuża rzęsy. Polecam go kupić żeby spróbować czegoś innego

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Dominika00005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwactwo bez żadnego plusa...
  • Tusz dostałam. Sama nie kupuję kosmetyków z Avon z paru względów o których nie będę się tu rozpisywać, ale ten produkt utwierdza mnie w przekonaniu, że nie warto sięgać po kosmetyki tej marki.

Formuła tuszu jest okropna, za bardzo wodnista (używam go od 6 miesięcy i nie zgęstniał ani odrobiny), trzeba naprawdę długo czekać, aż wyschnie (nieraz odbił mi się na powiekach). Do tego skleja rzęsy i osypuje się.
    Daje bardzo, ale to bardzo naturalny efekt. Ja mam grube, gęste i podkręcone rzęsy więc nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie, ale dziewczyny które nie są takimi szczęściarami mogą się mocno zawieść, bo prócz koloru nie uzyskają żadnego efektu.

Co do "innowacyjnego" kształtu- jedna wielka pomyłka.
    Ciężko jest tą szczoteczką wytuszować dokładnie rzęsy. Jest zwyczajnie niewygodna, a do tego nie można "wygrzebać" tuszu bo jest za krótka, muszę potrząsnąć opakowaniem, albo położyć na chwilę i poczekać, aż tusz spłynie.
    Po basenie też się nie sprawdza. Normalny tusz składa się z 2 części dzięki czemu w jednej mogę trzymać szczoteczkę a w drugiej pojemniczek z tuszem, a ten delikwent z 3 przez co już parę razy musiałam się czołgać po szatni żeby znaleźć część z tuszem i zatyczkę od szczoteczki bo mi się wyślizgnęły...

Tusz jest drogi, a jakość beznadziejna! Nie polecam.
    Jest mnóstwo tańszych tuszy które są o wiele lepsze od tego kosmity.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze (i ostatnie)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lady_Mosquito za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kiedy dostałam ten tusz miałam do niego mieszane uczucia, przez niecodzienny wygląd jego opakowania. Kiedy pierwszy raz wymalowałam nim rzęsy byłam bardzo pozytywnie zaskoczona! Tusz bardzo dobrze podkreśla rzęsy, dobrze rozczesuje, ma bardzo mocny, ciemny odcień. Jego aplikacja jest bardzo łatwa i przyjemna. Jedyny minus to to, że czasami potrafi posklejać gdzieniegdzie rzęski Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 9ml

Chcesz pochwalić Tusia9 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij