Avon, Mega Effects Mascara (Tusz do rzęs)

Powiększ Avon, Mega Effects Mascara (Tusz do rzęs)

Zgłoszony przez błękitna1987

Pierwsza panoramiczna szczoteczka, która dopasowuje się do naturalnego kształtu rzęs. Ergonomiczna zginana rączka zapewnia łatwą aplikację. Ultraczarne silikonowe pigmenty dają efekt megaintensywnej czerni.

• bez rewelacji
  • dostalam ten tusz od siostry. sama chyba bym go nie kupila nigdy. uzywam tuszu do rzes od zawsze, ale ten mnie nie zachwycil. moim zdaniem naklada sie bardzo niewygodnie, sama szczoteczka moze i jest fajna, ale konstrukcja tego aplikatora dziala mi na nerwy. tusz nie jest zbyt trwaly, szybko schnie w opakowaniu

Używam tego produktu od: uzywalam miesiac

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zyleta19892 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś więcej
  • Ciekawe opakowanie, nietypowa szczoteczka i sposób aplikacji, ale... tylko tyle. To zdecydowanie nie tusz dla mnie. Lubię mocno zaakcentowane, wydłużone i pogrubione rzęsy, a Mega Effects wcale nie daje mega efektu, a jedynie naturalnie podkreśla rzęsy czernią i rozczesuje je. Zapewne wielu osobom będzie on odpowiadał jako tusz na dzień, mnie jednak nie przekonuje. Aplikacja tym rodzajem szczoteczki zajmuje mi więcej czasu niż aplikacja tradycyjną szczoteczką. Tusz dość długo schnie, zdarza się, że odbija się na powiekach i pod dolnymi rzęsami. Za cenę ok. 25 zł (zwykle za tyle można go kupić) znam tusze, które dają lepszy efekt.

Plusy:
    + naturalne podkreślenie czernią
    + ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich
    + innowacyjny sposób aplikacji

Minusy:
    - zbyt słaby efekt
    - wolno schnie
    - krótki okres ważności (tylko 3 miesiące)
    - cena nieadekwatna do jakości

Chcesz pochwalić ApocaLips za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • do tej pory byłam sceptyczna co do tuszów firmy Avon, ale ten dostałam w prezencie i jestem zadowolona. na początku jest trochę problemów z nietypową szczoteczką, dziabnęłam się w oko nie raz, ale po nabraniu wprawy nie ma na co narzekać. tusz jest wydajny, używam go od ponad pół roku (nie codziennie, ale dosyć często) i jeszcze trochę go zostało. niestety obawiam się, że szczoteczka będzie za krótka, żeby wybrać resztki. mimo to bardzo go lubię, robi cuda z moimi rzęsami!

plusy:
    + wydłuża rzęsy, nie skleja ich
    + jest wydajny
    + wygodna szczoteczka; pozwala idealnie umalować kąciki rzęs
    + nie kruszy się
    + głęboki kolor
    + małe opakowanie

minusy:
    - nie jest wart swojej ceny
    - szczoteczka; bez wprawy jest niewygodna
    - opakowanie ciężko się zamyka

Chcesz pochwalić nekropolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale..
  • Tusz kupiłam na przecenie, za 25zł. Nie dałabym za niego normalnej ceny. Szczoteczka niestety zabiera za dużo tuszu. Łatwo też nią wjechać sobie w oko. Mimo tego jak się przyzwyczai do obsługiwania się nią to daje całkiem niezłe efekty. Tusz się nie osypuje, ładnie wydłuża rzęsy. Polecam go kupić żeby spróbować czegoś innego

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Dominika00005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwactwo bez żadnego plusa...
  • Tusz dostałam. Sama nie kupuję kosmetyków z Avon z paru względów o których nie będę się tu rozpisywać, ale ten produkt utwierdza mnie w przekonaniu, że nie warto sięgać po kosmetyki tej marki.

Formuła tuszu jest okropna, za bardzo wodnista (używam go od 6 miesięcy i nie zgęstniał ani odrobiny), trzeba naprawdę długo czekać, aż wyschnie (nieraz odbił mi się na powiekach). Do tego skleja rzęsy i osypuje się.
    Daje bardzo, ale to bardzo naturalny efekt. Ja mam grube, gęste i podkręcone rzęsy więc nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie, ale dziewczyny które nie są takimi szczęściarami mogą się mocno zawieść, bo prócz koloru nie uzyskają żadnego efektu.

Co do "innowacyjnego" kształtu- jedna wielka pomyłka.
    Ciężko jest tą szczoteczką wytuszować dokładnie rzęsy. Jest zwyczajnie niewygodna, a do tego nie można "wygrzebać" tuszu bo jest za krótka, muszę potrząsnąć opakowaniem, albo położyć na chwilę i poczekać, aż tusz spłynie.
    Po basenie też się nie sprawdza. Normalny tusz składa się z 2 części dzięki czemu w jednej mogę trzymać szczoteczkę a w drugiej pojemniczek z tuszem, a ten delikwent z 3 przez co już parę razy musiałam się czołgać po szatni żeby znaleźć część z tuszem i zatyczkę od szczoteczki bo mi się wyślizgnęły...

Tusz jest drogi, a jakość beznadziejna! Nie polecam.
    Jest mnóstwo tańszych tuszy które są o wiele lepsze od tego kosmity.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze (i ostatnie)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lady_Mosquito za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kiedy dostałam ten tusz miałam do niego mieszane uczucia, przez niecodzienny wygląd jego opakowania. Kiedy pierwszy raz wymalowałam nim rzęsy byłam bardzo pozytywnie zaskoczona! Tusz bardzo dobrze podkreśla rzęsy, dobrze rozczesuje, ma bardzo mocny, ciemny odcień. Jego aplikacja jest bardzo łatwa i przyjemna. Jedyny minus to to, że czasami potrafi posklejać gdzieniegdzie rzęski Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 9ml

Chcesz pochwalić Tusia9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super tusz!
  • Dostałam tusz od mamy w prezencie, zakupiony w promocyjnej cenie, inaczej sama nie wpadłabym na pomysł aby kupić.
    Traf chciał że akurat kończył mi się mój ulubiony, kupowany latami Max Factor False Lash (klasyczna wersja) a tu trafił się ten wynalazek od mamki. Podeszłam do niego troszkę jak do bubelka, ale co tam otworzyłam opakowanie żeby jak najszybciej wybróbować. Za 1 razem nie łatwo wyjąć spiralkę, myślałam że mi się urwie, ale jest wytrzymała, ma wygodny uchwyt który można ustawić pod dowolnym kątem na zatrzask, pożniej juz wyskakuje bez problemu. Sama szczoteczka może nie wydawać się mega odkrywcza, a jednak! Chociaż trzeba nieco wprawy do jej obsługi to efekt wart jest poświęcenia i wytrwałości. Ten efekt właśnie pobił ulubiony do tej pory MF. Myślałam że moje rzęsy jasny blond są mega mega cienkie i krótkie i nie oczekiwałam nigdy od żadnego tuszu zbyt wiele... trochę pogrubienia i rozdzielenia i nieco wydłużenia dawał mi MF, natomiast Mega Effects czyni z moich rzęs niesamowitą firanę, zagęszczoną, mega czarną, mega wydłużoną aż do brwi po 1 wartswie, przyglądam się w lustrze i nie wierzę...!! Po zastygnięciu na rzęsach dotykam ich i są takie gładkie, miękkie elastyczne i lekkie.. jakby nic na nich nie było Tusz z początku jest rzadkawy, szczoteczka z pewnością będzie brudzić powieki przy aplikacji, bo niestety nabiera się tego tuszu za jednym zamachem za dużo. Ale dla takiego wyglądu rzęs warto opracować swój sposób nakładania, ruchem zygzakowatym pięknie otwiera oko, tusz wytrwa do demakijażu, zmywa się lekko płynem micelarnym/żelem, nie kruszy się i nie rozmazuje. Miałam już różne szczoteczki, silikonowe, klasyczne wielkie małe, proste wygięte. A ta jest dla mnie super odkryciem. Teraz zastanawiam się czy nie zaczaić się na inne tusze od Avon, bo ten na pewno polecam

Chcesz pochwalić Anck_Su_Namun za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mnie nie przekonuje.
  • Produkt dostałam w prezencie, bo sama raczej nie przepadam za tuszami z avonu.
    Moje pierwsze spotkanie z tym tuszem nie bylo udane - ledwo co wyciągnęłam szczoteczke która w moim ręku leżała bardzo niepewnie. Próbowałam się nią pomalowac ale uznalam, że szkoda mi czasu i rzuciłam tusz w kąt. Postanowiłam jednak dać mu szanse no i... Cóż, używalam rożnych tuszów z różnymi szczoteczkami - mniejszych, większych, mniej lub bardziej poręcznych. Ale takiego dziwactwa, którym tak trudno sie malować jeszcze nie spotkałam :P Według mnie szczota jest po prostu mało poręczna, mega dziwnie się nia maluje, a efekty są... Zwyczajne. Nie rozumiem więc po co ten zabieg z tak kosmiczna szczoteczką? Tusz jest mega przeciętny. Przy pierwszych pociągnięciach efekt jest spoko, ale bardzo naturalny. Gdy natomiast nałożylam większą ilość tuszu zauważylam już sztuczny efekt i posklejane rzęsy. W dodatku tragicznie wyjmuje sie te szczotke z opakowania. Masakra, żeby się trzeba było męczyć z czymś takim, za tak wysoką cenę regularną. Sama bym na pewno tego tuszu nie kupiła.

+może to że cos tam z rzęsami robi...
    +w promocji moze i ujdzie

-szczotka się żle wyciąga
    -problemy z aplikacją
    -mizernie pogrubia i wydłuża, skleja
    -regularna cena

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić SuenaJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ta szczota!!
  • Od razu powiem, że tusz dostałam, bo sama nie kupuję kosmetyków tej marki

Zaraz na dzień dobry przeraziła mnie ta kosmiczna szczoteczka, bo co to w ogóle jest, jak się tym posługiwać?!Mam lata doświadczeń z różnorakimi tuszami, ale naprawdę tą szczoteczką maluje mi się wyjątkowo źle i niewygodnie. No, ale czego ja chcę, jak Avon zawsze musi wymyśleć coś takiego, co przyciągnie klientki... ehh

Dla mnie żadnej rewelacji tu nie ma, ale wielkiej tragedii też nie. Tusz wydłuża i pogrubia z tym, że efekt jak dla mnie jest typowo dzienny, a takiego nie lubię, wolę mocno podkreślone rzęsy i ten tusz mi tego nie zapewnia. Zdaża mu się też sklejać, ale tylko wtedy kiedy spieszę się z aplikacją.Nie kruszy się i nie rozmazuje przez cąły dzień, a przynajmniej u mnie. Co z tego jednak kiedy wprost nie znoszę tej´´ odjechanej´´ szczoty i zmuszam się przez to do używania tego tuszu, a robię to tylko jak idę na spacer czy na szybko do sklepu.
    Niech Avon przestanie eksperymentować, bo wypuszczanie takich kosmicznych szczoteczek i tak nic nie da, bo rzęsy nie będą grube jak pierzyna i długie na pół metra!

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił
    Ilość zużytych opakowań: mam nadzieję, że to jedno się wkrótce skończy

Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega zaskoczenie
  • "Jak się tego używa?" to była moja pierwsza myśl gdy go zobaczyłam Kupiłam go za 15zł czyli w mega-promocji

Plusy:
    -idealnie wydłuża rzęsy,
    -ma piękny głęboki kolor,
    -bardzo łatwo się go nakłada,
    -ma ładne opakowanie które w torebce nie zjamuje dużo miejsca

Minusy:
    -cena(jak nie ma promocj jest za drogi)
    -niestety kruszy się po kilku godzinach,
    -brak koloru brązowego ;(

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze.

Chcesz pochwalić RudaEwcia25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenia
  • Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego tuszu, ponieważ nie przepadam za kosmetykami avon.
    Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało sie, że taka szczoteczka idealnie mi odpowiada. Po kilku próbach nakładanie tego tuszu nie sprawiało mi żadnych problemów

Zalety:
    - wygodna szczoteczka
    - duże wydłużenie rzęs
    - głęboka czerń
    - nie skleja

Wady:
    - osypywał się
    - szczoteczka nabierała niestety zbyt dużo tuszu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natolaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam go kiedy pierwszy raz pojawił się w Avon, był w promocyjnej cenie, a ja już miałam dosyć mojego 6 z rzędu żółtego Collosal\'a. Jak dla mnie okazał się strzałem w ...8 Jest to bardzo porządny produkt, szczególnie dla osoby, która posiada dość długie i ładne rzęsy ale chciała by uzyskać efekt mocnego pogrubienia. Był bardzo miłą odmianą, kiedyś pewnie kupię go znowu, szczególnie, że nie potrafię mieć jednego tuszu w kosmetyczce, tylko 2 lub 3.

recenzowany odcień: Blackest black

Zalety

-Ciekawa innowacyjna forma.
    -Gdy opanuje się umiejętność malowania tą szczoteczką, można uzyskać super efekty
    - prawdziwa czerń
    - nie obsypuje się
    - nie skleja
    -wygodnie się aplikuje
    - wytrzymuje cały dzień bez poprawek, "jedna" łezka go nie rozmazuje

Wady
    - trudno wykorzystać produkt do końca, ze względu na formę szczoteczki
    - szczoteczka nabiera zbyt dużo tuszu, nie da się tego wyeliminować

cena: tusz nie jest wart 45 PLN , ale promocje są tak częste, że można go łatwo dostać w cenie 20-25
    Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Kupiłam ten tusz w promocji, kiedy jeszcze nie pojawił się w katalogu. Moim zdaniem jest genialny. Przede wszystkim bardzo kompaktowy, zmieści się wszedzie. Szczoteczka jest bardzo wygodna w czasie aplikacji. Tusz może jest rzadki, ale dla mnie to na plus, dzięki temu równomiernie można go nałożyć na rzęsy. Efekt robi wrażenie, rzęsy są grube i wydłużone, dzięki temu mam zalotne spojrzenie dla mnie ten tusz to strzał w dziesiątkę. Odjęłam pół gwiazdki, ponieważ po dłuższym stosowaniu opakowanie ciężko się zamyka.

Używam tego produktu od: 9 mc-y
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić julitka2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Jak dla mnie bardzo dobry tusz. Jego innowacyjna szczoteczka jest idealna. Fajnie już za pierwszym razem pokrywa rzęsy. Oczywiście pierwszy mój raz z nim był mega nieudany. Cała się ubrudziłam i oczywiście szczoteczkę włożyłam sobie do oka, ale nie poddałam się Jego wydajność u mnie to zawsze 3 miesiące, gdyż regularnie zmieniam tusze. Dostałam go w prezencie, ale ostatnio w katalogu widziałam, że można go kupić za 25 zł. Jeden minus jest taki, że pod koniec już bardzo się osypywał i już nie robił takiego efektu wow. Miewałam lepsze tusze niż ten, ale nie jest zły. Nie podrażnia. Nie wiem jak będzie zachowywał się na krótkich rzęsach, moje są w miarę długie i u mnie dawał radę. Nie skleja rzęs (szczoteczka na to nie pozwala), kolor intensywny czarny. Minusem może być opakowanie, gdyż po jakimś miesiącu użytkowania, nakładka nie chce się zamknąć. Dobrą radą jest to, że po miesiącu czasu zauważycie, że tuszu nie ma. Wystarczy nacisnąć pojemniczek z tuzem, tak jak byście chciały go wydusić i zróbcie to najlepiej gdy szczoteczka jest w środku

Chcesz pochwalić warkoczykowa24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Dostałam go za darmo w programie motywacyjnym dla Konsultantek, więc wypróbowałam...
    ...i pożałowałam.

Jedynym plusem jest to, że nawet fajnie unosi rzęsy (choć niezbyt długotrwale).

Podrażniał mnie, być może z powodu nieumiejętnego posługiwania się szczoteczką (jakoś nie przekonuje mnie ta 'innowacja').

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić andzelka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega tragedia
  • Mega tragedia !!!
    Tusz wygrałam w konkursie a na moje nieszczęście kupiłam go w ofercie demo bo mało być tak pięknie. Moje rzęsy są dość gęste i długie. Używałam dużo różnych tuszy, ten to istna tragedia.

Plusy:
    -kolor
    -inne opakowanie

Minusy:
    -rzadki
    -brudzi okropnie powieki
    -skleja rzęsy

Jak dla mnie ten bubel odpada. Na mojego pecha mam jeszcze jeden nowy. Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić paulina2424 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy jaki miałam do tej pory
  • Na tusz się skusiłam bo fajnie wyglądał.

Niestety nie potrafię nim umalować rzęs, bo się tuszem rozmazuję na powiekach i niestety szczotezką łatwo ukuć się w oko. Dodatkowo jest ona strasznie nieporęczna, trudno sobie dobrać odpowiednią poze do malowania.

Cenowo jest moim zdaniem drogo.

Zaletą jest na pewno trwałość tuszu i jego czernista czerń. Ale nie ta szczoteczka!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić nika_mika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nowość!
  • Oceniam odcień Blackest Black.

PLUSY:
    - innowacyjna szczoteczka, ciekawy design opakowania
    - kolor jest intensywny
    - ładnie rozdzielał rzęsy, nie sklejał ich
    - efekt nie jest spektakularny, aczkolwiek rzęsy są widoczne i wyraźnie podkreślone

MINUSY:
    - za wysoka cena regularna (lepiej kupować w promocji)
    - trudno się otwierał i zamykał
    - bywa, że lekko się osypuje
    - szczoteczka nie jest wygodna w stosowaniu, potrzeba wprawy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewygodny.
  • Szczoteczka nakłada zbyt dużo tuszu, nie rozczesuje rzęs zbyt dobrze, z trudem dosięga do nasady włosków. Po rozczesaniu czysta szczoteczka mogłam go nosić, ale gdybym tylko go nakładała efekt byłby sztuczny i niedbały.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Juliemarie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zepsuł się
  • Mam mieszne uczucia, bo tusz był świetny, bardzo ładnie podkreślał i rodzielał rzęsy, ale urwała mu się szczoteczka i została w środku po miesiącu używania. Z tego co wiem wielu osobom tak się stało... A szczoteczka miała niby być taka super, och i ach. W sumie była, dopóki działała... Szkoda mi mojego dziwaka, bo ostatnio sie do niego przywiązałam, ale nie wiem, czy kupię kolejnego, bo boję się, że znów pozbawię go szczoteczki...

Ilość zużytych opakowań: 1/2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Polisyndeton za czytelną i pomocną recenzję?
  • good
  • mimo wielu krytycznych komentarzy, uważam, że jest to dobry tusz. Mam rzęsy krótkie i rzadkie, a on rozdziela je i lekko unosi. początkowo aplikacja była trudna, jednak z biegiem czasu było coraz łatwiej.

+fajnie się trzyma w ręku
    +fajne opakowanie
    +ładnie rozdziela
    +głęboka czerń

-trudno się otwiera
    -nabiera dość dużo tuszu

Chcesz pochwalić carolinaa02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły, ale niewygodny
  • zaznaczam, że tuszu nie kupiłam, ale dostałam od konsultantki - ani ona ani córka nie potrafiły go używać
    a ja wraz z mamą używamy i oceniamy go dość dobrze
    *intensywna czerń, to jeden z najczarniejszych tuszy jakie miałam
    *trwały, cały dzień bez osypywania, czyli ok 12 godzin dla mnie
    *raczej mokry i widzę że nie gęstnieje w miarę uzywania - ja takie lubię
    *mi nie skleja rzęsy ani nie robi grudek
    *rzęsy po użyciu - pogrubione, wydłużone, podkreślone
    a teraz wady :
    *szczoteczka nabiera trochę za dużo tuszu, nie skleja przy tym bardzo rzęs, ale mogą być takie "oblepione"
    przy tym nie ma jak jej obetrzeć z nadmiaru tuszu
    *zasłania pole widzenia i nie jest to kwestia wprawy - jak malujesz oko to nie widzisz go w lusterku i tyle - dla mnie największa wada
    *nie wiem jak z wydajnością, bo szczoteczką nie da się siegnąć głębiej i nie wiem czy po zuzyciu odrobiny tuszu z wierzchu jakoś go wydostanę
    * ciężko się otwiera i zamykaUżywam tego produktu od: ponad 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca.
  • Moim zdaniem specjalnego szału nie ma, najwięcej szumu zrobił kształt szczoteczki.
    W skrócie.. zauważalny jest efekt wydłużenia jednak tusz jest dość mokry, skleja rzęsy, pozostawia grudki, brudzi powieki.
    Szczoteczka nabiera za dużo tuszu, dodatkowo w czasie tuszowania lekko przysłania widoczność.

Zalety
    - oryginalność szczoteczki

Wady
    - skleja rzęsy
    - pozostawia grudki
    - brudzi powieki
    - szczoteczka nabiera za dużo tuszu
    - szczoteczka przysłania widoczność

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni

Chcesz pochwalić Gazelaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przekonuje mnie
  • Nie jest to produkt na pewno dla osób które mają mało czasu a dobrze chcą mieć wytuszowane rzęsy- jak w moim przypadku. Jak mam sporo czasu to bardzo chętnie ale trzeba uważać żeby się nie pobrudzić w szczególności przy małych oczach.

Plusy:
    -Nie kruszy się
    -Nawet w deszczu, śniegu dobrze się sprawuje

Minusy:
    -Cena- Tani nie jest miałam tańsze a sprawdzały się znacznie lepiej
    -skleja rzęsy

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić aldona1233 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ciekawy
  • Tusz jest innowacyjny... zwłaszcza jego szczoteczka. Na początku trzeba się nauczyc go trzymac jak i rozprowadzac na rzęsach, ale jak już się obierze swoją taktykę na niego to jest OK. Tusz bardzo wydłuża rzęsy jak i ładnie je rozdziela. W moim przypadku maksymalny efekt jest jak nałożę bazę pod tusz jak i użyję zalotki w tedy efekt jest jak sztucznych rzęs! Tusz ma idealną konsystencję - nie za gęstą jak i nie rzadką. Nie robi grudek na rzęsach. Przed każdą aplikacją trzeba pamiętac aby usunąc nadmiar tuszu ze szczoteczki ja to robię tak, że po prostu tą wierzchnią warstwę szczoteczki przesuwam po środku opakowania Tusz nie pachnie chemicznie. Po aplikacji nie robi efektu "zmęczonych" oczu. Nie osypuje się jak i nie robi efektu pandy. Miałam już kilka tuszy z Avonu okazały się bublami ale ten za to ma coś w sobie i jest na prawdę fajny

Plusy:

+ Działanie... Wydłuża i ładnie rozdziela rzęsy
    + Aplikator
    + Konsystencja
    + Utrzymuje się przez cały dzień
    + Nie sprawia, że powieki po aplikacji robią się ciężkie
    + Nie posiada ostrego zapachu
    + Nie robi efektu pandy

Minusy:

Nie ma

Używam tego produktu od: Ponad 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Posiadam 2 opakowania

Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?