AA, Technologia Wieku Ultra Nawilżanie, Aksamitny żel do mycia twarzy

AA, Technologia Wieku Ultra Nawilżanie, Aksamitny żel do mycia twarzy

Żel usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, nie powodując jej wysuszenia i podrażnienia. Kwas hialuronowy i naturalna betaina chronią skórę przed przesuszeniem, pozostawiając ją nawilżoną i gładką. Ekstrakt z alg Durvillea antartica wzmacnia efekt nawilżenia i chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników środowiska. Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Z hipoalergiczną kompozycją zapachową. Nie zawiera barwników. Nie zawiera parabenów. pH neutralne dla skóry.

Nie jest zły, ale...

Muszę pogratulować producentowi tak śmiałego twierdzenia, że jest to żel nawilżający, a jednocześnie w składzie już na jednym z pierwszych miejsc jest SLES.
Jak już można stwierdzić po wstępie - nie jest do żel nawilżający. Wręcz przeciwnie, zostawia uczucie trochę wysuszonej i ściągniętej skóry.
Plusy:
Neutralny zapach.
Gęsta konsystencja, przez co produkt jest wydajny.
Dobrze oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, a nawet makijażu.

Kupiłam go na stronie marki AA za ok. 3 zł na wyprzedaży. Więc za taką cenę jestem jak najbardziej zadowolona. Natomiast gdybym miała go kupić za regularną cenę około 14 czy 15 zł, to byłabym mniej przychylnie do niego nastawiona.

oj nie

żel, tani, myje i jest łatwodostępny
ale to tyle..
ultranawilżenie ? żart! wręcz przesuszenie. mam cerę normalną, a po umyciu twarzy tym żelem skóra jest sucha i ściągnięta. dwa to niewygodne opakowanie. wylewa się za dużo produktu, więc szybko się kończy. drażni oczy. zapach chemiczny, trochę jak zwykłe mydło, nic przyjemnego.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

zwykly żel.

Lubię kosmetyki AA, ale ten nie jest ani dobry, ani zły. Ciężko mi cokolwiek więcej powiedzieć, po prostu zwykły żel myjący. Największym jego plusem, że skóra po nim jest mięciutka i miła w dotyku i czuje, że jest nawilżona - to fakt, nie daje też uczucia ściągnięcia. Jednak niestety, wydaje mi sie, że dosyć słabo oczyszcza twarz, miewałam lepsze żele. :) A, no i jest bardzo wydajny, nawet jak wydaje się, że jest już resztka, to starcza na kilka myć.

Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe

tragedia

Żel kupiłam na promocji za mniej niż 10zł. Skusiło mnie opakowanie, obietnice producenta co do nawilżenia no i niska cena.

Opakowanie, klasyczna tuba, mieści 150ml żelu o perłowo-białym kolorze. Żel ten po nałożeniu na twarz nie pieni się ani odrobinę, nie rozsmarowuje się równomiernie, a jedynie przykleja w niektórych miejscach na twarzy. Nie nawilża, ale na szczęście też nie wysusza. Spłukuje się ciężko, mam wrażenie, że woda się po nim ślizga.
Żel nie wysusza, ale obiecane nawilżenie też można włożyć między bajki. Nie miałam po nim uczucia oczyszczenia, dalej czułam że moja twarz potrzebuje mycia. Próbowałam zmyć nim resztki makijażu i kompletnie sobie nie poradził.
Zużyłam go do mycia twarzy rano, ale nie była to przyjemna współpraca. Już od dawna marzyłam żeby się skończył, bo jak na złość jest bardzo wydajny.

Absolutnie nie polecam.
Gwiazdka za ładne, praktyczne opakowanie, cenę i wydajność.

Używam tego produktu od: listopad 2015 do dziś
Ilość zużytych opakowań: jedno wymęczone

Średni

Zachęciła mnie promocja

Zalety:
- wygodne opakowanie
- wydajny
- dobra konsystencja
- wydajny
- zapach

Wady:
- słabo się pieni
- uwydatnia skórki
- wysusza skórę

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150ml

Nie polecam

Do zakupu żelu zachęciła mnie niska cena (ok. 10zł) oraz potrzeba żelu do mycia twarzy intensywnie nawilżającego. Zaryzykowałam i żałuję, ponieważ po kilku dniach stosowania skóra zaczęła się łuszczyć i schodzić. Ciężko było ją z powrotem nawilżyć. Myślałam że może to wina kremu który w tym czasie stosowałam i który nakładałam po 20 min od mycia twarzy, ale kiedy zaczełam używać sam żel efekty były takie same.

+ zapach i konsystencja

- ultra wysuszenie

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Nie polecam

Plusy:
-ładnie pachnie

Minusy:
-przesusza skórę
-już po pierwszym zastosowaniu, złuszcza się skóra
-efekt ściągniętej skóry
-nie nadaje się pod makijaż (uwydatnia skórki)
-niefajna konsystencja

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

pozytywne zaskoczenie

Produkt zakupiłam kiedy moja twarz była w opłakanym stanie, przesuszona, łuszcząca się... Nie wierzyłam specjalnie w jwgo działanie, bo nauczona jestem raczej kupowania produktów aptecznych. ale zachęcona przez koleżankę postanowiłam spróbować. I nie żałuję :)
+wspaniale radzi sobie z makijażem twarzy (z wyjątkiem oczu, ale z tym radzą sobie inne specyfiki)
+odświeża twarz
+ładnie pachnie
+Nie wysusza
+łatwo dostępny
+przyzwoita cena
Minusów nie zauważam :)

Przyjemny w stosowaniu. Nie żałuję zakupu

Z "ultranawilżaniem" to Producenta poniosło:) ale kosmetyki do oczyszczania mają umyć/zdrapać, więc to samo w sobie się kłóci z dawaniem cerze czegokolwiek. Dla mnie fajny, ponieważ daje przyjemność ze stosowania.

+ kremowa, delikatna konsystencja
+ nie szczypie w oczy
+ miły zapach

- to jest żel do porannego oczyszczania - rozumiem, że to nie jest kosmetyk do demakijażu, ale nie radzi sobie nawet z takim minimalnie nałożonym podkładem

Ulubiony :)

Bardzo dobrze myjacy żel, który nie podrażnia skóry. Bardzo dobrze zmywa makijaż i nie wpada do oczu. Nie wysuszył skóry, ale jakiegoś nawilżenia też nie zauważyłam. Żel ma bardzo dobrą konsystencję. dobrze się pieni i ładnie pachnie. W dodatku jest baardzo wydajny. Żel taki jaki powinien być według mnie, nie rozstane się z nim prędko. :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

To dziwne, ale wysuszał mi skórę

Mojej twarzy wystarczą trzy dni mycia tym żelem i jest wyschnięta na wiór. Pojawiają się skórki koło nosa, skóra jest coraz bardziej szara i szorstka. Starałam się go jakoś zmęczyć, bo poza tym był całkiem przyjemny: neutralnie pachniał i dobrze mył. Używałam go więc na zmianę z mleczkiem Ziaji, ale podczas przeziębienia poszedł całkowicie w odstawkę, a mojej skórze tak się to spodobało, że ostatecznie żel zużyłam jak mydło do rąk. Tu już mi nie zaszkodził.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

bardzo polecam!

Bardzo delikatny, dobrze się pieniący żel. Świetnie usuwa makijaż wieczorem, oraz pięknie myje twarz rano. Skóra po nim jest mięciutka i się nie świeci.
Na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania