Eveline, Argan Oil, Arganowy suchy olejek do ciała

Powiększ Eveline, Argan Oil, Arganowy suchy olejek do ciała

Zgłoszony przez hopelesss

Arganowy suchy olejek do ciała przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, również suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Nowatorska formuła bogata w drogocenne olejki działające w synergii z witaminą E głęboko odżywia i regeneruje. Przywraca skórze elastyczność i jedwabistą gładkość. Intensywnie i długotrwale nawilża. Chroni i odbudowuje naturalny płaszcz hydrolipidowy naskórka. Neutralizuje działanie wolnych rodników. Przynosi skórze natychmiastowe ukojenie. Nietłusta, lekka konsystencja łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Przyjemny, delikatny zapach zapewnia wyjątkowe uczucie świeżości i komfortu.
Olejek arganowy - bogaty w polifenole, kwasy omega 6 i 9oraz witaminę E poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka. Intensywnie odżywia i regeneruje. Jest prawdziwym `eliksirem młodości`. Przeciwdziała procesom starzenia i poprawia ogólną kondycję skóry.
Olejek makadamia - posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne. Głęboko nawilża i odżywia. Przeciwdziała utracie sprężystości i wyraźnie poprawia wygląd skóry. Doskonale zmiękcza i wygładza naskórek. Chroni przed działaniem wolnych rodników.
Witamina E - silny antyoksydant, hamuje procesy starzenia się skóry. Nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek. Zmniejsza szkodliwe działanie promieni słonecznych. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, dodaje jej witalności i energii.
Eksperci Laboratorium Eveline Cosmetics zainspirowani najnowszymi osiągnięciami współczesnej kosmetologii opracowali innowacyjną formułę `suchego` olejku do ciała. W przeciwieństwie do tradycyjnych olejków, `suchy` olejek do ciała nie pozostawia na skórze tłustej warstwy i natychmiast się wchłania.

Skład: Ethylhexyl Palmitate, Cyclomethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Isopropyl Myristate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyathanol, Metylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Parfum, Hexyl Cinnamal, Lyral, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamayl Alcohol.

• Jest ok ale ten atomizer :/
  • Zacznę od defektu, który sprawił, że olejek dostał mega wielki minus. Atomizer, od samego początku był nie sprawny, czyściłam, suszyłam i nic... Zepsuty. Oczywiście jeżeli skończę, inny produkt z atomizerem to sobie przeleję, by móc w łatwy sposób wydobyć olejek. Bo jak na razie podczas testowania, odkręcałam i lałam bezpośrednio na skórę, co była trochę skomplikowane, bo produkt rozlewał się wszędzie Konsystencja, płynna, bardzo rzadka. Zapach, dość nietypowy ale ładny, utrzymujący się na skórze przez dłuższy czas. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Skóra jest nawilżona, miękka i gładka. Dodatkowo pięknie się błyszczy. Aktualnie trwa promocja w Rossmanie i można go kupić za niecałe 18 zł. Chętnie kupiłabym go ponownie lecz będę się bała, że wydam 20 zł a atomizer znowu będzie zepsuty...także nie wiem.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić angela0228 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny olejek
  • Olejek jest świetny nie za tłusty, bardzo szybko się wchłania i nawilża. Skóra po nim jest bardzo mięciutka i aksamitna. Nie podrażnia i nie pozostawia tłustej skóry, aczkolwiek na opakowaniu jest napisane że najlepiej nakładać go na mokra skórę po kąpieli. Mam zamiar w ramach testów nałożyć go także w czasie opalania zobaczymy jak się sprawdzi

Jest bardzo wydajny, dzięki pompce leci z buteleczki delikatna mgiełka. Pół gwiazdki odejmuję za zapach który wydaje mi się trochę dziwny nie mogę go do niczego przyrównać, mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: około 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić Agnes 55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam każdemu !
  • Olejek wygrałam jakiś czas temu w konkursie i bardzo się ucieszyłam, ponieważ lubię sprawdzać nowości. Nie interesowałam się zbytnio kosmetykami z olejkiem arganowym itp i byłam bardzo ciekawa jak się sprawdzi. W nazwie niby suchy, ale konsystencja w buteleczce przypominała bardziej oliwkę i spodziewałam się tłustej mazi na skórze, a tu niespodzianka...spray świetnie rozprowadza olejek i nie tworzy tłustej powłoki. Jest naprawdę rewelacyjny, jedno przetarcie ręką i w mgnieniu oka wdziera się w głąb skóry. Zapach jest przyjemny, no nie mam na co narzekać. Olejek wykonuje swoje zadanie, skóra jest fajna w dotyku i nawilżona. Bardzo się ciesze, że mogłam go wybrówać bo tak pewnie nawet nie zwróciłabym na niego uwagi a tak teraz z pewnością jak tylko skończy mi się buteleczka to kupię następną
    Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszej butelki

Chcesz pochwalić olus2310 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry olejek do ciała
  • Ostatnio suche olejki robią szał w świecie kosmetyków a jeszcze te z olejkiem arganowym to już furorę.
    Sama długo musiałam dojrzeć do tego typu produktu. Nigdy nie lubiłam lepiej skóry a olejki kojarzyły mi się ze wstrętną oliwką dla dzieci.
    Jednak kiedy spróbowałam olejku okazało się, że nie jest tak tłusty i o dziwno wchłania się nawet szybko. Na pewno nawilża dużo lepiej niż balsam. Skóra jest nawilżona nie tylko z wierzchu ale czuć głębokie i długotrwałe nawilżenie.
    Niestety atomizer jest badziewny; zacina się co niestety sprawia, że używanie nie jest do końca przyjemne. Ponadto wg mnie jest mało wydajny ten olejek. Skończył się dość szybko - około 2 tygodnie.

Chcesz pochwalić julamajaolga za czytelną i pomocną recenzję?
  • oliwce Hipp do pięt nie dorasta
  • Kupiłam w dużej promocji w SP za 10 zł i żałuję.
    Moje główne zastrzeżenie to takie, że oliwka jest zbyt wodnista - przez to ciężko się ją używa na mokrą skórę( jak producent zaleca).
    Spływa, maże się, zamieniająć w biały płyn przez co czuję się znowu brudna tuż po kąpieli.
    Kilka razy wyciekło mi go za dużo, a to dlatego, że atomizer jest zwyczajnie do d... i nie działał mi jak należy od samego początku - dobrze, że chociaż można zakrętkę odkręcić.
    Trochę lepiej sprawdza się zastosowany na suchą skórę - ale szczerze, też bez rewelacji, nie ma takiego spektakularnego efektu wygładzenia jak po oliwce Hipp.
    Z plusów to przyjemny zapach, i delikatne nawilżenie, odżywienie skóry, ale dla mojej normalnej skóry to zdecydowanie za mało, już nie mówiąc o bardzo suchej.
    Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sweetbite za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Po tylu pochlebnych opiniach zdecydowanie spodziewałam się czegoś lepszego.

Na plus mogę uznać zapach, który subtelnie otula skórę. Poza tym faktycznie nie pozostawia tłustego filmu.

Niestety, ale dla skóry przesuszonej się nie nadaje. Daje krótkotrwałe nawilżenie. Znika ono po 5- 6 godzinach, co nie zdarza się przy zastosowaniu balsamu. Posiada kiepski atomizer, który lubi się zacinać. Poza tym przy mocniejszym naciśnieciu olejek, lubi pryskać na boki co skutkuje tłustymi plamami na kafelkach czy podłogach. Zdecydowanie bez atomizera lepiej by się go aplikowało.
    Dalej szukać będę swojego KWC w tej kategorii

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić lvi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ciekawość została zaspokojona ;0
  • Suchy olejek to dla mnie nie lada wyzwanie, ciekawił mnie bardzo. Na wstępie Atomizer, któy posiada ułatwiłby sprawę gdyby był sprawny. Niestety juz po pierwszym pśiknięciu, dozownik się zaciął. Przy każdym kolejnym naciśniećiu trzeba rękoma wyjmować koreczek bo inaczej nie idzie. Ewentualnie odkręcić i wylać na dłoń, ale to mało estetyczne. Olejek ma lekką formułę i bardzo ładny, przyjemny zapach, który pozostaje na skórze. Sama aplikacja jak juz wspomniałam jest dziecinnie prosta. Pryskamy skórę i wcieramy w nią przy tym robiąć delikatny masaż. Kosmetyk bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia żadnej tłustej wartswy. Spokojnie można po wchłonięciu ubierać wdzianko i iść na zakupki Przy codziennym stosowaniu moja skóra jest nawilżona i odżywiona. Zauważyłam, że uczucie "sztywności" znikneło. Czuję, że moje ciało jest teraz mięciutkie, gładkie i delilkatne w dotyku.
    Jest to olejek do zadań nie tyle co specjalnych ale szybkich, śpieszymy się, robimy prysznic, chwytamy olejek, psik, psik i można wychodzić.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić dziunia1369 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • znakomity
  • Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z suchym olejkiem (ba, nawet nie wiedziałam, co to jest) i nie przypuszczałam, że to taki przyjemny kosmetyk.

Olejek bardzo dobrze nawilża i pielęgnuje skórę. Ja wprawdzie stosuję po nim jeszcze balsam, bo moja skóra jest w tym momencie silnie przesuszona, ale olejek solo będzie zupełnie wystarczający, jeżeli skóra jest w normalnym stanie. Wbrew temu, co można by sobie wyobrażać na temat olejku – nie tłuści i dobrze się wchłania. Zostawia aksamitną powłoczkę na skórze. Przyjemnie pachnie (tak "olejkowo" – takie są moje zapachowe skojarzenia na hasło olejek, mimo że zapach jest oczywiście dodany).

Jedyną wadą produktu jest pompka. Niewygodnie się ją wciska, często się zatyka, często także dokonuje samoooblania, wskutek czego butelka robi się śliska, a wtedy trudno utrzymać ją w ręce i jeszcze trudniej przycisnąć pompkę. W efekcie tych samooblewań z butelki odłazi etykietka. Za to wszystko odejmuję pół gwiazdki, ale nie zniechęca mnie to wcale do tego olejku. Kupię ponownie i polecam!

Ilość zużytych opakowań: połowa butelki

Chcesz pochwalić Sunna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoją rolę, dobrze nawilża skórę.
  • Po olejku innej firmy który męczył mnie mocnym zapachem wypróbowałam ten olejek.
    Pojemność duża bo aż 150 ml, przezroczyste opakowanie pozwalające na kontrolę zawartości i to co lubię w kosmetykach - atomizer. Wprawdzie lubi się zacinać i pryska dość mocno, ale lepsze to niż wydobywanie go przez jakąś dziurkę
    Przede wszystkim ma ładny delikatny zapach który nie męczy. Szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej warstwy, nawilża dobrze , wygładza, zmiękcza, mógłby bardziej nawilżyć bardzo suche miejsca (łokcie , kolana) ale ogólnie jest super, niejeden balsam apteczny gorzej sobie radzi a kosztuje więcej.
    Podkreśla opaleniznę.
    Wydajny. Używam trzeci miesiąc.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Pinklady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie ideał (ale możnaby popracować nad pompką)
  • Nie lubię tłustych kosmetyków, ale ten wyjątkowo pokochałam. Atomizer skutecznie ułatwia i przyspiesza wieczorny proces nawilżania ciała. Dobrze odżywia i wygładza skórę, jest to efekt długotrwały. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy. Nadaje się do używania po goleniu - nie podrażnia, ani nie zapycha skóry.
    Przyczepić się mogę tylko do pompki, bo choć do czasu chodziła bez zarzutów, to po zużyciu 2/3 olejku - zepsuła się całkowicie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Chcesz pochwalić karaww za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Bardzo go lubię!
  • Kiedyś miałam podobny olejek,ale innej firmy. Z tamtego nie byłam zadowlona.pomimo,że był dużo droższy. Ten o wiele lepiej u mnie się sprawdził.
    Faktycznie,szybko się wchłania,pozostawiając skórę nietłustą,a mimo wszystko nawilżoną.
    Odżywienie i nawilzenie utzymuje się jeszcze drugiego dnia. Szorstkość i suchość skóry znika jak dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To ważne,szczególnie teraz,gdy moja skóra jest wymaga dodatkowego nawilżenia.

Zapach jest przyjemny,kwiatowy. Lekko utrzymuje się na skórze. Wydajność jest dość dobra,choć wszystko zależy od ilości i częstości używania produktu.
    Jedyną rzeczą,do której mogłabym się przyczepić to atomizer,którym dość ciężko rozpyla się olejek na skórze. Reszta-bez zastrzeżeń.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić amice za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3+
  • Kupilam ten olejek ze wzgledu na fakt ze nie pozostawia lepkiej warstwy na skorze i szybko sie wchlania. I tak rzeczywiscie jest... jesli nie nalezy sie do osob, ktore uwielbiaja wklepywac balsamy w skore to jest to bardzo dobre rozwiazanie.
    Olejek nie jest tlusty, fajnie sie rozprowadza i pieknie pachnie. Jest tez dosc wydajny. Jedynie atomizer czasami szfankuje i sie zapowietrza...
    Jesli chodzi o nawilzanie to niestety ale raczej slabo sobie radzi w porownaniu z balsamem... jest ono bardzo krotkotrwale. Chociaz ja w sumie uzywam tez olejki pod prysznic, ktore juz w dobrym stopniu nawilzaja moje cialo, wiec tak naprawdę uzywam eveline tylko jako wspomagacza
    Tak wiec jesli ktos ma bardzo sucha skore ten olejek odpada...

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madlen1506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko zapach na plus
  • lubie nowości kosmetyczne,ciekawostki.
    szukałam tanszego odpowiednika nuxe prodigieuse,ktorego uwielbiam.i skusil mnie ten.
    jedyne co mogę pochwalić to fakt ladny zapach.
    ale ja oczekuje nawilżenia.a nawilza praktycznie w ogole.zaraz ponasmarowaniu jest fajna skora,jednak szybko znika,i sladu po nim niema,
    smarowałam się nim codziennie.i niestety skora wciąż sucha.az raz wrocilam do balsamu na noc,palmers,i skora nawilzona odzywiona.
    wolalabymzeby nie miał atomizera,bo czasem lubi pstyrknac gdzies za mocno,i tlusta plama zostaje na kafelkach w łazience,itp.
    szkoda,ze się nie polubiłam z nim.musze wrocic do nuxe,i troszkę przyoszczedzic,

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić czarnulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały !
  • Olejek Eveline to mój HIT ! Dzieki atomizerowi aplikacja jest niezwykle przyjemna i łatwa.
    Olejek doskonale nawilża moja skórę nie pozostawiając na niej nielubianego przeze mnie tłustego filmu.

Długotrwałe używanie tak jak w moim przypadku około 2 miesięcy przyniosło bardzo fajne efekty.

Skóra stala się znacznie gładsza i miękka . W kresie zimowym jest wręcz wskazany

Kocham jego zapach i słoneczny wygląd.
    Olejek jest według mnei bardzo wydajny. Doskonale sprawdza sie po wizycie np. w solarium gdzie skóra potrzebuje inensywnego nawilżenia i natłuszczenia.

Uważam że jest to doskonaly produkt w bardzo niskiej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Malgorzata_wizaz24 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Świetny dla zabieganych !
  • Produkt świetny dla osób, które mają mało czasu na pielęgnację ciała, często wyjeżdżają bądź po prostu nie lubią efektu tłustości jaką na skórze pozostawiają niektóre olejki.

Szybko się wchłania, pozostawia skórę lekko nawilżoną i gładką, gotową do ubrania.

Efekt nawilżenia poprawia się z każdym dniem stosowania, więc jeżeli tylko nie oczekujemy efektu WOW to z olejku będziemy zadowoleni

Jedynym minusem jest opakowanie, w którym zacina się atomizer przez co aplikacja produktu na skórę nie należy do szybkich, łatwych i przyjemnych. Najlepiej od razu po wychwyceniu wady przelać olejek do innej buteleczki (ja pomagam sobie buteleczką z pompką).

Chcesz pochwalić ann88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Wielki zachwyt i to zasłużenie!
  • Świetny olejek do ciała, który jest w atomizerze. Nie przetłuszcza skóry, nie zapycha jej, a w zamian perfekcyjnie nawilża i nie pozostawia dziwnego uczucia lepkości.

Pachnie cudnie i dla samego zapachu warto już go mieć. Jednak gwarantuję, że gdy raz użyjesz to nie będziesz chciała przestać tego robić Tak było w moim przypadku.

Skóra staje się błyskawicznie nawilżona, jędrna i gładka. Sposób aplikacji jest niezwykle wygodny - jak dla mnie ten atomizer to świetna sprawa.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić d_t_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bingo!
  • Plusy:
    \nszybko się wchłania
    \nsuper pachnie
    \ndobrze nawilża
    \nskóra długi jest aksamitna i gładka
    \nMinusy:
    \nFatalny kształt butelki i oporny aplikator - trzeba się nieźle namęczyć aby tłustymi rączkami opanować olejek
    \n
    \nDla mnie olejek jest super ponieważ jestem mamą maluszka i nie mam czasu na wcieranie balsamów i czekanie na wchlonięcie się specyfiku - a ten olejek szybko się rozprowadza i równie szybko się wchłania

Chcesz pochwalić insyminatorka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sam olejek jest doskonały.
  • Tak jak w tytule, sam olejek jest doskonały, dobrze i szybko się rozprowadza po skórze, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu, świetnie nawilża skórę. Po aplikacji i jeszcze długo po niej, skóra jedt gładka, miękka i pachnąca. Fantastyczny olejek ma niestety jedną wadę - opakowanie. Butelka jest w takim kształcie że wyślizguje się z ręki, przy tym kiepsko działający, a raczej nie działający aplikator. Już na samym początku spryskiwacz mi wysiadł i byłam zmuszona przelać olejek do innej buteleczki z atomizerem. Moje zaskoczenie było ogromne z jaką łatwością można aplikować olejek na skórę przy innym kształcie buteleczki i sprawnym atomizerze.

Używam tego produktu od: Ok 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić MTTEAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatny i subtelny
  • Suchy olejek do ciała Eveline , znajduje się w bardzo porecznej wygodnej butelce z atomizerem ,bardzo ładna szata graficzna na opakowaniu.
    Olejek niezwykle delikatny , bardzo łatwo się rozsmarowywuje i szybko wchłania.
    Skóra staje sie jedwabista po jego nałożeniu , jest wspaniale nawilzona, lekko natłuszczona .
    Już po kilku uzyciach widać wspaniałe dobroczynne działanie na skórę olejku arganowego.
    Najlepszy olejek jaki miałam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić urszulan7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozkoszny zapach i świetne działanie!
  • Olejek zwraca naszą uwagę już na sklepowej półce - kartonik w który go zapakowano ma eleganckę i stonowaną szatę graficzną, złote dodatki są jej doskonałym uzupełnieniem i dają poczucie luskusu

Sama buteleczka utrzymana w podobnym tonie. Jej przeźroczyste ścianki pozwalają na kontrolę zużycia kosmetyku. Aplikator w postaci atomizera daje możłiwość szybkiego i precyzyjnego nałożenia olejku na wybraną partię ciała.

Formuła tego cuda od pierwszego użycia przypadła mi do gustu. Kosmetyk bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, błyskawicznie wchłania i nie pozostawia tłustej czy klejącej warstwy. Pięknie pachnie - jego zapach jest wyrafinowany i jednocześnie delikatny, przez długi czas utrzymuje się na skórze.

Świetnie i szybko nawilża skórę, a efekt ten utrzymuje się do kilku godzin. Dobrze ją regeneruje, sprawia że odzyskuje gładkość i jędroność. Skutecznie łagodzi podrażnienia, z powodzeniem używam go po depilacji.Używam tego produktu od: 3 tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić dakota123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny orientalny zapach
  • Moja skóra jest sucha. Co dziennie potrzebuje sporej dawki nawilżenia. Kremowanie jej jest dla mnie koniecznością. Z ciekawością podeszłam do suchego olejku Eveline. Miałam obawy, że przy tak wymagającej skórze jak moja może się nie sprawdzić. Jednak okazało się inaczej.

To mój pierwszy suchy olejek do ciała i już wiem, że nieostatni. Butelka jest wygodna, atomizer w formie rozpylacza. Psiknięty na skórze ma oleistą konsystencję. Rozsmarowany wchłania się błyskawicznie i nie zostawia żadnej tłustej warstewki. Skóra od razu jest ukojona i nawilżona. Wyraźnie gładsza. Ciało otula fantastyczny, orientalny zapach.

Mimo suchej skóry olejek zdał u mnie egzamin. Jest moim ulubieńcem jesieni. Dobrze nawilża i pięknie pachnie a do tego jest przystępny cenowo.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić cytruska87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Olejek znajduje się w przezroczystej, złotej butelce o pojemności 150ml. Posiada pompkę, dzięki czemu łatwo spryskać olejekiem skórę. Niestety, pompka po pierwszym psiknięciu zapowietrza się i przez kilka następnych psiknięć nie zasysa olejku, co troszkę mnie wkurza... Nie wiem, być może trafiłam na ferelne opakowanie...

Zapach olejku jest delikatny, konsystencja wyróżnia się lekkością i subtelnością, a wydajność przechodzi najśmielsze oczekiwania!

Olejek wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia tłustej, lepiącej się warstwy na ciele. Świetnie egeneruje skórę, nawilża i wygładza. Skóra jest aksamitna w dotyku i mięciutka.

Polecam !!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić MintElegance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działanie ma świetne ALE...
  • Teoretycznie produkt ma łatwą aplikację bo jego dozownikiem jest pstryczek, który pryska lekką olejkową mgiełką LECZ niestety bardzo ciężko się go naciska i trzeba to mocno robic po za tym kiedy naciśnie się raz to zatrzymuje się w połowie i albo trzeba poczekac chwilkę bądź samemu trzeba wyciągnąc i ponownie można pryskac... niestety potrafi to byc denerwujące zwłaszcza, że jeżeli jest to produkt do ciała trzeba się spryskac około 10-20 razy. Po dwóch aplikacjach stwierdziłam, że tak bawic się nie będę i po prostu odkręciłam aplikator i powolutku po trochu lałam sobie olejek na rękę i wsmarowywałam w ciało. Olejek bardzo łatwo i szybko się rozsmarowuje, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Stosuję go zawsze po kąpieli na zwilżone ciało ale najlepszy jest efekt jak aplikuję go na mokre skóra jest w tedy znacznie miększa i delikatniejsza po wchłonięciu się olejku. Po kilku...kilkunastu aplikacjach naklejki z opakowania zaczynają się same odklejac, niezbyt ciekawie to wygląda jak i jest mniejszy komfort używania tegoż produktu. Działanie jest najlepsze w tym produkcie bo skóra jest miękka, gładka, delikatna i jest dośc długo nawilżona w dodatku ładnie pachnie a zapach olejku utrzymuje się cały dzień od aplikacji. Jeżeli bym używała pompki to zużyta ilośc zapewne by była i może o połowę mniejsza lecz przez to, że nie prawidłowo działa jak już pisałam i nalewam sobie trochę na rękę i później wsmarowuję to chcąc nie chcąc więcej jego zużywam i po ponad miesiącu stosowania mam około połowę opakowania.

Plusy:

+ Długo utrzymujący się zapach na skórze
    + Szybko i łatwo rozsmarowuje się
    + Szybko się wchłania
    + Nie pozostawia tłustego filmu
    + Działanie... skóra jest miękka, gładka jak i nawilżona
    + Nawilżenie utrzymuje się przez cały dzień
    + Nie posiada drobinek
    + Produkt nie jest testowany na zwierzętach

Minusy:

- Aplikator nie działa jak należy... trzeba go mocno nacisnąc aby cokolwiek wyleciało jak i aby ponownie nacisnąc trzeba wyjmowac tą powierzchnię pstrykająca bo nie do końca wychodzi po wciśnięciu
    - Po kilku...kilkunastu aplikacjach naklejki z opakowania niemiłosiernie się odklejają

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Zużyłam połowę opakowania 150ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Arganowy suchy olejek do ciała Eveline to kolejny cudowny kosmetyk tejże firmy. Cudowny skład, bowiem olejek jest bogaty w drogocenny olej arganowy, olej makadamia i witaminę E. Odmładza, regeneruje i intensywnie nawilża. Nieziemsko pachnie! Ma śliczną, poręczną buteleczkę. Aplikuje się go bardzo wygodnie bowiem jest w formie sprayu. Wydajny i wielozadaniowy. Producent zaleca stosowanie na ciało. Natomiast w czasie wakacyjnych wyjazdow moze rowniez zastapic krem do stop czy rąk, olejek do wlosow i na koncowki. Świetny, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

Chcesz pochwalić kasia1k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój typ
  • Olejek kupiłam przypadkiem po zapoznaniu się z opiniami koleżanek. Mam suchą skórę, dużo czytałam o dobrych właściwosciach arganowych kosmetyków. Olej ma super konsystencję,świetnie się wchłania i pozostawia skórę bardzo gładką. Jest wydajny - wystarczy kilka kropel żeby nawilżyć dużą partię ciała, zapach ma bardzo przyjemny i całkiem długo zatrzymuje się na skórze.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić ginza za czytelną i pomocną recenzję?