Eveline, Argan Oil, Arganowy suchy olejek do ciała

Powiększ Eveline, Argan Oil, Arganowy suchy olejek do ciała

Zgłoszony przez hopelesss

Arganowy suchy olejek do ciała przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, również suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Nowatorska formuła bogata w drogocenne olejki działające w synergii z witaminą E głęboko odżywia i regeneruje. Przywraca skórze elastyczność i jedwabistą gładkość. Intensywnie i długotrwale nawilża. Chroni i odbudowuje naturalny płaszcz hydrolipidowy naskórka. Neutralizuje działanie wolnych rodników. Przynosi skórze natychmiastowe ukojenie. Nietłusta, lekka konsystencja łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Przyjemny, delikatny zapach zapewnia wyjątkowe uczucie świeżości i komfortu.
Olejek arganowy - bogaty w polifenole, kwasy omega 6 i 9oraz witaminę E poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka. Intensywnie odżywia i regeneruje. Jest prawdziwym `eliksirem młodości`. Przeciwdziała procesom starzenia i poprawia ogólną kondycję skóry.
Olejek makadamia - posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne. Głęboko nawilża i odżywia. Przeciwdziała utracie sprężystości i wyraźnie poprawia wygląd skóry. Doskonale zmiękcza i wygładza naskórek. Chroni przed działaniem wolnych rodników.
Witamina E - silny antyoksydant, hamuje procesy starzenia się skóry. Nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek. Zmniejsza szkodliwe działanie promieni słonecznych. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, dodaje jej witalności i energii.
Eksperci Laboratorium Eveline Cosmetics zainspirowani najnowszymi osiągnięciami współczesnej kosmetologii opracowali innowacyjną formułę `suchego` olejku do ciała. W przeciwieństwie do tradycyjnych olejków, `suchy` olejek do ciała nie pozostawia na skórze tłustej warstwy i natychmiast się wchłania.

Skład: Ethylhexyl Palmitate, Cyclomethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Isopropyl Myristate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyathanol, Metylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Parfum, Hexyl Cinnamal, Lyral, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamayl Alcohol.

• Przelałam do innego opakowania
  • Olejek stosuję głównie na noc, ale szybko się wchłania, więc czasami również rano. Główną wadą produktu jest opakowanie. O wiele lepiej jest ta kwestia rozwiązana w produkcie konkurencyjnym marki Nuxe. Opakowanie tam jest szklane i stabilne. Tutaj, tandetny plastik, odklejona naklejka i zacinający się atomizer znacznie obniżają komfort użytkowania. Poradziłam sobie z tym w ten sposób, że przelałam produkt do innego opakowania z lepszym atomizerem. I był to strzał w dziesiątkę!

Teraz olejek nakłada się przyjemnie, a jego działanie jest poprawne. Mam balsam do zadań specjalnych, więc nie używam tego produktu do intensywnego nawilżania tylko do codziennej pielęgnacji. W tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Mimo, że mocno pachnie nie uczulił mnie, a jestem alergikiem. Nie należy do najwydajniejszych, ale przy codziennym użytkowaniu na zmianę z ww balsamem wystarczył mi na 2 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: 0.90

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tysia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Olejek ten nie przypadł mi do gustu. Opakowanie owszem ładne,fajnie się prezentowało na półce ale już po kilku użyciach naklejka zaczęła odłazić i już nie wyglądało to tak dobrze.
    Poza tym atomizer niemiłosiernie się zacinał co doprowadzało mnie do wściekłości i za każdym razem miałam ochotę go rzucić w kąt ale skoro wydałam już na niego te 18zł to trzeba było sprawdzić jego działanie.

Zalety:
    -wchłania się dobrze
    -nie brudzi ubrań
    -ładnie pachnie

Wady:
    -zacinający się atomizer
    -uczucie nawilżenia chwilowe
    -po dłuższym stosowaniu okropnie wysuszył mi skórę

Nie byłam w stanie zużyć go do końca więc oddałam w inne ręce. Na pewno nie spojrzę już na niego na drogeryjnej półce.

Gwiazdkę daję za dość dobrą wydajność i za to, że skóra ładnie się błyszczała i wyglądała na dobrze nawilżoną po aplikacji.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić smile901 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Produkt kupiłam z myślą, że przed wyjsciem psiknę raz-dwa i po kłopocie i zapomnę, że nakładałam olejek. Skoro nie miał tłuścić i pozostawiać skórę gładką, błyszczącą i suchą :/
    Porażką jest opakowanie....Nie idzie wydobyć z niej produktu, trzeba czekać kilkanaście sekund po każdym psiknięciu albo na siłę tłustymi bądź co bądź palcami wyciągać w górę korek, by można było ponownie go użyć :/
    Poza tym atomizer brudzi wszystko w koło. Mam ciemne kafle więc za każdym razem zostawiał ogromne koła na podłodze- porażka. Musiałam włazić do wanny, żeby użyć produktu a dodatkowo miec na podorędziu rolkę papieru, żeby to zetrzeć, kiedy nie miałam czasu umyć po aplikacji całej wanny. Czy o to chodzi w olejku suchym, by zamiast kilkunastu sekund dokładac sobie roboty?? O nie!!!!!
    Po kilku użyciach naklejka już zaczęła obłazić, a np. w olejku Loton nic takiego się nie dzieje po 4 m-cach używania.
    Cena jest nieadekwatna do takiego bubla. Kupiłam w promocji za 17,99 zł i to były moje najgorzej wydane pieniądze na kosmetyk, który wylądował u teściowej, gdzie woda strasznie wysusza skórę. Może tam mi się sprawdzi, ale pewnie będę musiał odręcać korek, żeby się wysmarować...

Używam tego produktu od: kilka nieudanych prób

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wart swojej ceny
  • Niestety zacznę od minusów...
    * Atmozer w olejku jest tragiczny - po pierwsze: pompka się zacina, a jeżeli wreszcie uda nam się coś za pomocą tego atmomizera wydobyć to oprócz ciała "nawilżone" mamy całe pomieszczenie, w którym używamy olejku....Beznadziejne rozwiązanie :/ Dodatkowo naklejka/etykieta z opakowanie się roluje i nieestetycznie do wygląda (wiem, to nie duży problem, bo można ja całkowicie oderwać, ale ja lubię mieć na produkcie etykietę, żeby w razie "w" doczytać coś...).
    * Druga spraw to zapach.....jest tak bardzo intensywny, że ciężko mi się oddycha. Duszący i drażniący, jakby był tak z 50 razy mniej intensywny na pewno byłby bardzo ładny ;P Fakt - na skórze trzyma się bardzo długo, ale a taką ilością "Parfum" to nie dziwota ;P

Jest średnio wydajny, ani bardzo ani mało.....taki sobie.

Co do nawilżenia, hmnmn...dosyć fajnie nawilża skórę, ale bez rewelacji (dla skóry bardzo suchej na pewno się nie nadaje). Podoba mi się że jest to suchy olejek i nie "mazia" się na skórze, tylko fajnie, szybko wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na skórze

Niestety nie jest to produkt, po który sięgnęłabym na półce w drogerii :/

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania 150ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kalinus za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny, ale nie zachwycający
  • Kupiłam ten olejek w promocji (chyba za 14 zł) w napływie szału na wszystko co arganowe. Ładnie pachnie i super wygląda zaraz po aplikacji - taka lśniąca, nawilżona i miękka skóra... ale niestety nawilżenie nie trwa długo. Buteleczka niby ładna i estetyczna, ale po czasie naklejki się ześlizgują. Jeśli chodzi o aplikacje to też nie ma rewelacji - mgiełka olejku opada na ziemię, ciężko też samemu się spryskać jedną ręką.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić katsia1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uważaj na niego dziewczyny kolego.
  • Ochoczo bardzo zabrałam się za olejek po wykończeniu kilku balsamowych zapasów, myśląc sobie, że w końcu jakaś odmiana w nawilżaniu ciała, olejki i oliwki wszelkiej maści lubię, ale używam ich bardzo rzadko. Na początku byłam super zadowolona, ładnie pachnie, skóra po nałożeniu pięknie natłuszczona, z zapewnionym komfortem i uczuciem nawilżenia. Schody zaczynają się przy regularnym użytkowaniu, po 1,5 miesiąca codziennego psikania nóg na noc dorobiłam się przecudownego przesuszenia łydek, które do teraz leczę treściwymi balsamami i kremami. No coś okropnego po prostu, a co najgorsze sama nie wiem jak to się stało, za późno się zorientowałam, że sobie olejkiem Eveline szkodzę. Teraz używam tego specyfiku wyłącznie w celach wizualnych, żeby nabłyszczyć nogi kiedy wychodzę w spódnicy, bo skóra fajnie z nim wygląda a nie jest bardzo tłusty i szybko się wchłania.
    Tak więc doraźnie może być, ale jako specyfik pielęgnacyjny dla mnie jest skreślony.

W kwestiach technicznych - zapach jak wspominałam jest wspaniały, wydajność niezła, na same nogi w 1,5 miesiąca zużyłam równo pół opakowania. Atomizer jest natomiast poronionym pomysłem, poza nogami mam zwykle w tym olejku pół łazienki co doprowadza mnie dosłownie do szału.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szybki w działaniu
  • Olejek bardzo przyjemny w zastosowaniu. Rewelacyjnie, szybko wnika i wspaniale nawilża dając ukojenie przesuszonej skórze. Myślę, że to nawilżenie nie jest jakieś długotrwałe, ale skóra robi się bardzo miła w dotyku. Kosmetyk jest niezwykle wydajny i ślicznie pachnie. Pompka czasem zacina się a etykiety z opakowania schodzą i wygląda to nieestetycznie. Uważam, że producent mógłby postarać się o porządniejsze opakowanie dla tego olejku.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katlejn za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny kosmetyk, poleciłabym każdemu
  • Olejek mam od ponad roku, używam już drugiego opakowania. Stosuję go zazwyczaj, gdy wychodzi słońce i trzeb odkryć trochę ciała ;-) Fajnie nawilża, łagodzi, a także nadaje blasku skórze. Rewelacyjnie sprawdza się po opalaniu, nadaje ładny kolor opalonemu ciału. Myślę, że warto używać tego produktu, gdy skóra wymaga intensywnego nawilżenia. Konsystencja jest dla mnie trochę zbyt lepiąca, więc nakładam go naprawdę niewiele

Używam tego produktu od: ponad roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Złudne poczucie luksusu
  • Olejek od razu rzucił mi się w oczy jak tylko pojawił się na rynku. I to trzeba mu przyznać - piękne opakowanie zwraca uwagę. Pudełko opakowane folią niczym perfumy prezentuje się luksusowo, tak jak i cała jego szata graficzna. Wpływa też podświadomie na początkowe postrzeganie tego produktu, jednak mierne rezultaty stosowania sprowadzają już na ziemię.

+ ładne opakowanie z zewnątrz, luksusowy wygląd
    + przyjemny w stosowaniu, co prawda nie od razu się wchłania, ale przynajmniej się nie lepi

- buteleczka - śliska i nieporęczna, a atomizer chodzi bardzo opornie; na początku jeszcze z nim walczyłam i nie było najgorzej, ale z czasem psikanie stawało się coraz trudniejsze, aż w końcu zwyczajnie odkręcałam zakrętkę i wylewałam zawartość na dłonie
    - nawilżenie jest bardzo krótkotrwałe, używałam po kąpieli przed snem, a rano moja skóra już była przesuszona...
    - naklejki na buteleczce na rogach się odklejają

Ogólnie dla mnie jego wygląd nieco wyprzedza jakość. Zapach jest przeciętny, tak samo jak i działanie. Nie zaszkodzi, ale też raczej nie pomoże.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Pantera Nera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogłoby być lepiej
  • Produkt otrzymałam w prezencie. Zanim go rozpakowałam i użyłam poczytałam opinie w internecie. I niestety bądź "stety" opinie okazały się bardzo trafne. Ładne kartonowe opakowanie kryje straszną zawartość. Okropnej jakości buteleczka, bardzo tłusta, obie naklejki z informacjami poodklejane, niemalże odpadły. Tłusty atomizer, pozostawia wiele do życzenia w kwestii użytkowania. Nie zrażona tym faktem pomyślałam "oszczędzili na butelce, żeby w korzystnej cenie sprzedać fajny produkt". Czy produkt jest fajny? Naoliwiona skóra wydaje się wygładzona i nawilżona. Jednak po kilku godzinach musiałam nałożyć krem neutrogeny, bo skóra zaczęła mi na rękach schodzić z przesuszenia. Plusem zdecydowanie jest to, że nie zostawia on tłustych plam na ubraniach. Czy faktycznie zmniejsza widoczność rozstępów, ciężko powiedzieć. Ja nie dostrzegam większej różnicy. Zapach nie jest duszący, jednak nie jest też urzekający. Przypomina mi trochę zapach skóry po wyjściu z solarium. Podsumowując jeśli nie masz nic lepszego na oku możesz kupić ten produkt.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić requiem29 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij