Eveline, Argan Oil, Arganowy suchy olejek do ciała

Powiększ Eveline, Argan Oil, Arganowy suchy olejek do ciała
Produkt dostępny w 12 sklepach. Cena już od 17,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez hopelesss

Arganowy suchy olejek do ciała przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, również suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Nowatorska formuła bogata w drogocenne olejki działające w synergii z witaminą E głęboko odżywia i regeneruje. Przywraca skórze elastyczność i jedwabistą gładkość. Intensywnie i długotrwale nawilża. Chroni i odbudowuje naturalny płaszcz hydrolipidowy naskórka. Neutralizuje działanie wolnych rodników. Przynosi skórze natychmiastowe ukojenie. Nietłusta, lekka konsystencja łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Przyjemny, delikatny zapach zapewnia wyjątkowe uczucie świeżości i komfortu.
Olejek arganowy - bogaty w polifenole, kwasy omega 6 i 9oraz witaminę E poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka. Intensywnie odżywia i regeneruje. Jest prawdziwym `eliksirem młodości`. Przeciwdziała procesom starzenia i poprawia ogólną kondycję skóry.
Olejek makadamia - posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne. Głęboko nawilża i odżywia. Przeciwdziała utracie sprężystości i wyraźnie poprawia wygląd skóry. Doskonale zmiękcza i wygładza naskórek. Chroni przed działaniem wolnych rodników.
Witamina E - silny antyoksydant, hamuje procesy starzenia się skóry. Nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek. Zmniejsza szkodliwe działanie promieni słonecznych. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, dodaje jej witalności i energii.
Eksperci Laboratorium Eveline Cosmetics zainspirowani najnowszymi osiągnięciami współczesnej kosmetologii opracowali innowacyjną formułę `suchego` olejku do ciała. W przeciwieństwie do tradycyjnych olejków, `suchy` olejek do ciała nie pozostawia na skórze tłustej warstwy i natychmiast się wchłania.

Skład: Ethylhexyl Palmitate, Cyclomethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Isopropyl Myristate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyathanol, Metylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Parfum, Hexyl Cinnamal, Lyral, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamayl Alcohol.

• polubiliśmy się
  • Kupuję go, bo ułatwia mi codzienną pielęgnację poprzez bardzo łatwą aplikację, jednak od czasu do czasu muszę posmarować jednak skórę czymś bardzo nawilżającym
    + łatwa aplikacja
    + idealny na mokro
    + szybka aplikacja
    + szczególnie latem ślicznie wygląda na skórze

- nie nawilża
    - jest mało wydajny mimo pompki

Chcesz pochwalić Klutka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

fakty i mity depilacja

• ślizga się wszystko
  • Nie wiem... Może ja jestem jakąś sierotą, ale po użyciu tego olejku wszystko było tłuste - łącznie z samą butelką która ślizgała mi się w rękach. Pojawiły mi się jakieś krostki. Nie czułam się komfortowo po jego nałożeniu i od długiego już czasu stoi u mnie na półce, bo nie mam zamiaru do niego wracać, a opakowanie prawie całe.

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Chcesz pochwalić maga164 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Suchy olejek do ciała
  • Najpierw używałam go na suchą cerę, jednak według mnie słabo nawilżał, a do tego byłam cała tłusta.

Później zaczęłam go używać pod prysznicem na mokrą skórę i to był strzał w 10! Idealnie mi ją nawilżał, nie byłam po tym tłusta. Skóra była gładka i nawilżona, łatwo się rozprowadza i przyjemnie się wchłania. Ma fajne opakowanie, dobrze się używało pod prysznicem, jednak strasznie się ślizgał przez tłuste ręcę. Jest bardzo wydajny, na długo wystarczał, mimo, że używałam od połowy opakowania.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania (75ml)

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysuszacz
  • Olejek zamknięty jest w przezroczystej, plastikowej butelce z atomizerem. Widać dokładnie zużycie produktu. Atomizer się nie zacina, ale takie rozwiązanie to niewypał. Ciężko jest śliską od olejku dłonią trzymać butelkę i jednocześnie naciskać pompkę. Dodatkowo już po pierwszym użyciu etykietka okleja się i nieestetycznie roluje.
    Olejek jest wydajny, bardzo ładnie pachnie, delikatnie., Zapach nawet długo utrzymuje się na skórze. Konsystencja lejąca, oleista, tłusta. Dość szybko wchłania się w skórę, ale pozostawia na niej śliską warstwę, za którą osobiście nie przepadam.
    Przez pierwszy tydzień byłam pewna, że się polubimy, olejek ładnie nawilżał skórę, była ona gładka, miękka, przyjemna w dotyku.Efekt nawilżenia dość długo się utrzymywał. Ale po tygodniu masakra. Skóra swędziała mnie po nim tak bardzo, że nie mogłam spać, a do tego miałam wrażenie, jakby ktoś w całe moje ciało wbijał szpileczki. Pojawiły się tez małe czerwone krostki. Olejek najzwyczajniej w świecie wysuszył mi skórę. Kiedy go odstawiłam- wszystko wróciło do normy. Za jakiś czas postanowiłam dać mu druga szansę i niestety, znów wysuszenie. Jak dla mnie ten produkt odpada.
    Próbowałam go stosować również na włosy- Wilgotne końcówki spryskałam olejkiem . W efekcie posklejały się i zrobiły się tak sztywne, że nie mogłam ich rozczesać.
    Cena nieadekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na pewno nie do nawilżania
  • OPAKOWANIE
    Opakowanie (co już było kilkukrotnie tu napisane) jest tandetne, zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie. Butelka jest wykonana z plastiku. Etykieta zaczyna odchodzić od opakowania tylko, jak zostanie ono natłuszczone. Najgorszy w tym wszystkim jest jednak atomizer. Zacina się podczas używania i rozpyla olejek wokół nas, co skutkuje ubabraną podłogą.

WŁAŚCIWOŚCI
    Zapach jest dla mnie neutralny. Niezbyt narzucający się, nie jest nieprzyjemny, ani przyjemny. Stosowanie olejku jest przyjemne, ponieważ fajnie się rozprowadza, dość szybko wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy i nie brudzi ubrań. Olejek dzięki tym właściwościom nadaje się też fajnie do masażu

DZIAŁANIE
    Zaraz po zastosowaniu skóra wygląda ładnie, jak to po olejku. Jednak jeśli chodzi o długotrwałe działanie, to olejek kiepsko nawilża.

______________________________________
    MOJA PIELĘGNACJA CIAŁA:

Rano:
    Balsam antycellulitowy na uda i pośladki (Elancyl Cellu slim)
    Balsam o działaniu ujędrniającym na całe ciało (Tołpa Eco Spa Witalność)

Wieczorem:
    Mniej więcej co drugi dzień pod prysznicem masuję uda i pośladki szorstką gąbką (np. syrena)
    Balsam antycellulitowy na uda i pośladki (Elancyl Cellu slim)
    Balsam o działaniu nawilżającym na całe ciało ( La roche -posay iso urea)

Raz w tygodniu:
    Zabieg hammam (Alepia Savon Noir lub Nacomi, Savon Noir + Alepia rękawica Kessa)
    Po zabiegu porządne nawilżenie, czasem olej na ciało

Chcesz pochwalić irrssin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może nie ideał, ale w porządku
  • Produkt ogólnie jest przyjemny. Nie wchłania się może tak wega szybko i nie do końca, ale nie pozostawia też na skórze takiej lepkiej, nieprzyjemnej warstwy, której ja osobiście nie cierpię. Za to efekt nawilżenia pozostaje na długo. Duży minus za opakowanie, ponieważ jak już się upapra tym olejkiem, nie ma szansy go "wydusić"

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić carolinek_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie balsam ale jest dobry!
  • Olejek jest cudowny, dobrze nawilża, pozostawia skórę gładką i szybko się wchłania!

Plusy:
    Szybkie wchłanianie
    Dobre nawilżenie
    Pozostawia skórę aksamitną i gładką
    Przyjemny, delikatnie perfumowany zapach
    Bardzo szybkie wchłanianie

Minusy:
    Nieporęczne opakowanie z dozownikiem
    (ciężko się spryskać jak już sięma naoliwione łapki)
    Tak szybko się wchłania że czasem rano muszę powtórzyć zabieg

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ririana za czytelną i pomocną recenzję?
  • wygładza i relaksuje
  • Olejek jest interesującym produktem, który z przyjemnością zakupiłam po raz 2;-)
    +wygładza skórę
    +nadaje skórze jedwabistej gładkości, delikatności
    + nawilża
    +regeneruje
    +nie podrażnia
    +łagodzi
    +wydajny
    +niska cena
    +dostępność

Używam tego produktu od: marca 2014

Chcesz pochwalić slodkadorotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przelałam do innego opakowania
  • Olejek stosuję głównie na noc, ale szybko się wchłania, więc czasami również rano. Główną wadą produktu jest opakowanie. O wiele lepiej jest ta kwestia rozwiązana w produkcie konkurencyjnym marki Nuxe. Opakowanie tam jest szklane i stabilne. Tutaj, tandetny plastik, odklejona naklejka i zacinający się atomizer znacznie obniżają komfort użytkowania. Poradziłam sobie z tym w ten sposób, że przelałam produkt do innego opakowania po jakiejś mgiełce do włosów z lepszym atomizerem. I był to strzał w dziesiątkę!

Teraz olejek nakłada się przyjemnie, a jego działanie jest poprawne. Mam balsam do zadań specjalnych, więc nie używam tego produktu do intensywnego nawilżania tylko do codziennej pielęgnacji. W tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Mimo, że mocno pachnie nie uczulił mnie, a jestem alergikiem. Nie należy do najwydajniejszych, ale przy codziennym użytkowaniu na zmianę z ww balsamem wystarczył mi na 2 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: 0.90

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tysia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Olejek ten nie przypadł mi do gustu. Opakowanie owszem ładne,fajnie się prezentowało na półce ale już po kilku użyciach naklejka zaczęła odłazić i już nie wyglądało to tak dobrze.
    Poza tym atomizer niemiłosiernie się zacinał co doprowadzało mnie do wściekłości i za każdym razem miałam ochotę go rzucić w kąt ale skoro wydałam już na niego te 18zł to trzeba było sprawdzić jego działanie.

Zalety:
    -wchłania się dobrze
    -nie brudzi ubrań
    -ładnie pachnie

Wady:
    -zacinający się atomizer
    -uczucie nawilżenia chwilowe
    -po dłuższym stosowaniu okropnie wysuszył mi skórę

Nie byłam w stanie zużyć go do końca więc oddałam w inne ręce. Na pewno nie spojrzę już na niego na drogeryjnej półce.

Gwiazdkę daję za dość dobrą wydajność i za to, że skóra ładnie się błyszczała i wyglądała na dobrze nawilżoną po aplikacji.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić smile901 za czytelną i pomocną recenzję?