Eveline, Argan Oil, Arganowy suchy olejek do ciała

Powiększ Eveline, Argan Oil, Arganowy suchy olejek do ciała

Zgłoszony przez hopelesss

Arganowy suchy olejek do ciała przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, również suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Nowatorska formuła bogata w drogocenne olejki działające w synergii z witaminą E głęboko odżywia i regeneruje. Przywraca skórze elastyczność i jedwabistą gładkość. Intensywnie i długotrwale nawilża. Chroni i odbudowuje naturalny płaszcz hydrolipidowy naskórka. Neutralizuje działanie wolnych rodników. Przynosi skórze natychmiastowe ukojenie. Nietłusta, lekka konsystencja łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Przyjemny, delikatny zapach zapewnia wyjątkowe uczucie świeżości i komfortu.
Olejek arganowy - bogaty w polifenole, kwasy omega 6 i 9oraz witaminę E poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka. Intensywnie odżywia i regeneruje. Jest prawdziwym `eliksirem młodości`. Przeciwdziała procesom starzenia i poprawia ogólną kondycję skóry.
Olejek makadamia - posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne. Głęboko nawilża i odżywia. Przeciwdziała utracie sprężystości i wyraźnie poprawia wygląd skóry. Doskonale zmiękcza i wygładza naskórek. Chroni przed działaniem wolnych rodników.
Witamina E - silny antyoksydant, hamuje procesy starzenia się skóry. Nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek. Zmniejsza szkodliwe działanie promieni słonecznych. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, dodaje jej witalności i energii.
Eksperci Laboratorium Eveline Cosmetics zainspirowani najnowszymi osiągnięciami współczesnej kosmetologii opracowali innowacyjną formułę `suchego` olejku do ciała. W przeciwieństwie do tradycyjnych olejków, `suchy` olejek do ciała nie pozostawia na skórze tłustej warstwy i natychmiast się wchłania.

Skład: Ethylhexyl Palmitate, Cyclomethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Isopropyl Myristate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyathanol, Metylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Parfum, Hexyl Cinnamal, Lyral, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamayl Alcohol.

• Uważaj na niego dziewczyny kolego.
  • Ochoczo bardzo zabrałam się za olejek po wykończeniu kilku balsamowych zapasów, myśląc sobie, że w końcu jakaś odmiana w nawilżaniu ciała, olejki i oliwki wszelkiej maści lubię, ale używam ich bardzo rzadko. Na początku byłam super zadowolona, ładnie pachnie, skóra po nałożeniu pięknie natłuszczona, z zapewnionym komfortem i uczuciem nawilżenia. Schody zaczynają się przy regularnym użytkowaniu, po 1,5 miesiąca codziennego psikania nóg na noc dorobiłam się przecudownego przesuszenia łydek, które do teraz leczę treściwymi balsamami i kremami. No coś okropnego po prostu, a co najgorsze sama nie wiem jak to się stało, za późno się zorientowałam, że sobie olejkiem Eveline szkodzę. Teraz używam tego specyfiku wyłącznie w celach wizualnych, żeby nabłyszczyć nogi kiedy wychodzę w spódnicy, bo skóra fajnie z nim wygląda a nie jest bardzo tłusty i szybko się wchłania.
    Tak więc doraźnie może być, ale jako specyfik pielęgnacyjny dla mnie jest skreślony.

W kwestiach technicznych - zapach jak wspominałam jest wspaniały, wydajność niezła, na same nogi w 1,5 miesiąca zużyłam równo pół opakowania. Atomizer jest natomiast poronionym pomysłem, poza nogami mam zwykle w tym olejku pół łazienki co doprowadza mnie dosłownie do szału.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szybki w działaniu
  • Olejek bardzo przyjemny w zastosowaniu. Rewelacyjnie, szybko wnika i wspaniale nawilża dając ukojenie przesuszonej skórze. Myślę, że to nawilżenie nie jest jakieś długotrwałe, ale skóra robi się bardzo miła w dotyku. Kosmetyk jest niezwykle wydajny i ślicznie pachnie. Pompka czasem zacina się a etykiety z opakowania schodzą i wygląda to nieestetycznie. Uważam, że producent mógłby postarać się o porządniejsze opakowanie dla tego olejku.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katlejn za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny kosmetyk, poleciłabym każdemu
  • Olejek mam od ponad roku, używam już drugiego opakowania. Stosuję go zazwyczaj, gdy wychodzi słońce i trzeb odkryć trochę ciała ;-) Fajnie nawilża, łagodzi, a także nadaje blasku skórze. Rewelacyjnie sprawdza się po opalaniu, nadaje ładny kolor opalonemu ciału. Myślę, że warto używać tego produktu, gdy skóra wymaga intensywnego nawilżenia. Konsystencja jest dla mnie trochę zbyt lepiąca, więc nakładam go naprawdę niewiele

Używam tego produktu od: ponad roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Złudne poczucie luksusu
  • Olejek od razu rzucił mi się w oczy jak tylko pojawił się na rynku. I to trzeba mu przyznać - piękne opakowanie zwraca uwagę. Pudełko opakowane folią niczym perfumy prezentuje się luksusowo, tak jak i cała jego szata graficzna. Wpływa też podświadomie na początkowe postrzeganie tego produktu, jednak mierne rezultaty stosowania sprowadzają już na ziemię.

+ ładne opakowanie z zewnątrz, luksusowy wygląd
    + przyjemny w stosowaniu, co prawda nie od razu się wchłania, ale przynajmniej się nie lepi

- buteleczka - śliska i nieporęczna, a atomizer chodzi bardzo opornie; na początku jeszcze z nim walczyłam i nie było najgorzej, ale z czasem psikanie stawało się coraz trudniejsze, aż w końcu zwyczajnie odkręcałam zakrętkę i wylewałam zawartość na dłonie
    - nawilżenie jest bardzo krótkotrwałe, używałam po kąpieli przed snem, a rano moja skóra już była przesuszona...
    - naklejki na buteleczce na rogach się odklejają

Ogólnie dla mnie jego wygląd nieco wyprzedza jakość. Zapach jest przeciętny, tak samo jak i działanie. Nie zaszkodzi, ale też raczej nie pomoże.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Pantera Nera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogłoby być lepiej
  • Produkt otrzymałam w prezencie. Zanim go rozpakowałam i użyłam poczytałam opinie w internecie. I niestety bądź "stety" opinie okazały się bardzo trafne. Ładne kartonowe opakowanie kryje straszną zawartość. Okropnej jakości buteleczka, bardzo tłusta, obie naklejki z informacjami poodklejane, niemalże odpadły. Tłusty atomizer, pozostawia wiele do życzenia w kwestii użytkowania. Nie zrażona tym faktem pomyślałam "oszczędzili na butelce, żeby w korzystnej cenie sprzedać fajny produkt". Czy produkt jest fajny? Naoliwiona skóra wydaje się wygładzona i nawilżona. Jednak po kilku godzinach musiałam nałożyć krem neutrogeny, bo skóra zaczęła mi na rękach schodzić z przesuszenia. Plusem zdecydowanie jest to, że nie zostawia on tłustych plam na ubraniach. Czy faktycznie zmniejsza widoczność rozstępów, ciężko powiedzieć. Ja nie dostrzegam większej różnicy. Zapach nie jest duszący, jednak nie jest też urzekający. Przypomina mi trochę zapach skóry po wyjściu z solarium. Podsumowując jeśli nie masz nic lepszego na oku możesz kupić ten produkt.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić requiem29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo w butelce
  • Zawsze kuszą mnie wszelkie olejki do ciała jakie napotkam na swojej drodze i tak szybko jak je kupuję tak szybko trafiają w koszu (brudzą ubrania, wolno się wchłaniają, zostają tłuste plamy, podczas rozsmarowywania brylą się) Ten olejek jest inny. Jest delikatny, szybko się wchłania i ma bardzo bardzo przyjemny lekki zapach. Uwielbiam go stosować podczas brania prysznicu. Popsikam całe ciało potem myję głowę i płucząc głowę spłukuje olejek i wycieram ręcznikiem. Ciało zostaje jędrne, nawilżone a co dla mnie najważniejsze odrazu mogę się ubrać i nie zostają mi tłuste plamy. Polecam z całego serca

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić kaskarze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachęcona opiniami kupiłam i... nie zawiodłam się!
  • Jest to mój pierwszy olejek arganowy i zachęcona opinią Wizażanek (i ciekawą pormocją za niecałe 18zł) kupiłam go. Olejek świenie się wchłania, nie pozostawia śladów na ubraniach, delikatnie pachnie (przypomina mi zapach gorącej skóry od letniego słońca, piękny i wakacyjny!). Zapach pozostaje na skórze całkiem długo, także może wprowadzić Was w miły nastrój podczas dnia. Daję minus za atomizer- tak jak większość Wizażanek zauważyła, że bardzo utrudnia użytkowanie olejku. Dodatkowo niemile zaskoczyło mnie po otwarciu tekturowego opakowania, że buteleczka była zabezpieczona dodatkową folią, a po zdjęciu folii- butelka była śliska, naolejowana. Podczas użytkowania palce ślizgają się na atomizerze, obkręca się on wokół siebie. Ale liczy się sam kosmetyk i jego efekty działania- także polecam niezdecydowanym!! Naprawdę warto !!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić butelkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok ale ten atomizer :/
  • Zacznę od defektu, który sprawił, że olejek dostał mega wielki minus. Atomizer, od samego początku był nie sprawny, czyściłam, suszyłam i nic... Zepsuty. Oczywiście jeżeli skończę, inny produkt z atomizerem to sobie przeleję, by móc w łatwy sposób wydobyć olejek. Bo jak na razie podczas testowania, odkręcałam i lałam bezpośrednio na skórę, co była trochę skomplikowane, bo produkt rozlewał się wszędzie Konsystencja, płynna, bardzo rzadka. Zapach, dość nietypowy ale ładny, utrzymujący się na skórze przez dłuższy czas. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Skóra jest nawilżona, miękka i gładka. Dodatkowo pięknie się błyszczy. Aktualnie trwa promocja w Rossmanie i można go kupić za niecałe 18 zł. Chętnie kupiłabym go ponownie lecz będę się bała, że wydam 20 zł a atomizer znowu będzie zepsuty...także nie wiem.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić angela0228 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny olejek
  • Olejek jest świetny nie za tłusty, bardzo szybko się wchłania i nawilża. Skóra po nim jest bardzo mięciutka i aksamitna. Nie podrażnia i nie pozostawia tłustej skóry, aczkolwiek na opakowaniu jest napisane że najlepiej nakładać go na mokra skórę po kąpieli. Mam zamiar w ramach testów nałożyć go także w czasie opalania zobaczymy jak się sprawdzi

Jest bardzo wydajny, dzięki pompce leci z buteleczki delikatna mgiełka. Pół gwiazdki odejmuję za zapach który wydaje mi się trochę dziwny nie mogę go do niczego przyrównać, mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: około 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić Agnes 55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam każdemu !
  • Olejek wygrałam jakiś czas temu w konkursie i bardzo się ucieszyłam, ponieważ lubię sprawdzać nowości. Nie interesowałam się zbytnio kosmetykami z olejkiem arganowym itp i byłam bardzo ciekawa jak się sprawdzi. W nazwie niby suchy, ale konsystencja w buteleczce przypominała bardziej oliwkę i spodziewałam się tłustej mazi na skórze, a tu niespodzianka...spray świetnie rozprowadza olejek i nie tworzy tłustej powłoki. Jest naprawdę rewelacyjny, jedno przetarcie ręką i w mgnieniu oka wdziera się w głąb skóry. Zapach jest przyjemny, no nie mam na co narzekać. Olejek wykonuje swoje zadanie, skóra jest fajna w dotyku i nawilżona. Bardzo się ciesze, że mogłam go wybrówać bo tak pewnie nawet nie zwróciłabym na niego uwagi a tak teraz z pewnością jak tylko skończy mi się buteleczka to kupię następną
    Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszej butelki

Chcesz pochwalić olus2310 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry olejek do ciała
  • Ostatnio suche olejki robią szał w świecie kosmetyków a jeszcze te z olejkiem arganowym to już furorę.
    Sama długo musiałam dojrzeć do tego typu produktu. Nigdy nie lubiłam lepiej skóry a olejki kojarzyły mi się ze wstrętną oliwką dla dzieci.
    Jednak kiedy spróbowałam olejku okazało się, że nie jest tak tłusty i o dziwno wchłania się nawet szybko. Na pewno nawilża dużo lepiej niż balsam. Skóra jest nawilżona nie tylko z wierzchu ale czuć głębokie i długotrwałe nawilżenie.
    Niestety atomizer jest badziewny; zacina się co niestety sprawia, że używanie nie jest do końca przyjemne. Ponadto wg mnie jest mało wydajny ten olejek. Skończył się dość szybko - około 2 tygodnie.

Chcesz pochwalić julamajaolga za czytelną i pomocną recenzję?
  • oliwce Hipp do pięt nie dorasta
  • Kupiłam w dużej promocji w SP za 10 zł i żałuję.
    Moje główne zastrzeżenie to takie, że oliwka jest zbyt wodnista - przez to ciężko się ją używa na mokrą skórę( jak producent zaleca).
    Spływa, maże się, zamieniająć w biały płyn przez co czuję się znowu brudna tuż po kąpieli.
    Kilka razy wyciekło mi go za dużo, a to dlatego, że atomizer jest zwyczajnie do d... i nie działał mi jak należy od samego początku - dobrze, że chociaż można zakrętkę odkręcić.
    Trochę lepiej sprawdza się zastosowany na suchą skórę - ale szczerze, też bez rewelacji, nie ma takiego spektakularnego efektu wygładzenia jak po oliwce Hipp.
    Z plusów to przyjemny zapach, i delikatne nawilżenie, odżywienie skóry, ale dla mojej normalnej skóry to zdecydowanie za mało, już nie mówiąc o bardzo suchej.
    Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sweetbite za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Po tylu pochlebnych opiniach zdecydowanie spodziewałam się czegoś lepszego.

Na plus mogę uznać zapach, który subtelnie otula skórę. Poza tym faktycznie nie pozostawia tłustego filmu.

Niestety, ale dla skóry przesuszonej się nie nadaje. Daje krótkotrwałe nawilżenie. Znika ono po 5- 6 godzinach, co nie zdarza się przy zastosowaniu balsamu. Posiada kiepski atomizer, który lubi się zacinać. Poza tym przy mocniejszym naciśnieciu olejek, lubi pryskać na boki co skutkuje tłustymi plamami na kafelkach czy podłogach. Zdecydowanie bez atomizera lepiej by się go aplikowało.
    Dalej szukać będę swojego KWC w tej kategorii

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić lvi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ciekawość została zaspokojona ;0
  • Suchy olejek to dla mnie nie lada wyzwanie, ciekawił mnie bardzo. Na wstępie Atomizer, któy posiada ułatwiłby sprawę gdyby był sprawny. Niestety juz po pierwszym pśiknięciu, dozownik się zaciął. Przy każdym kolejnym naciśniećiu trzeba rękoma wyjmować koreczek bo inaczej nie idzie. Ewentualnie odkręcić i wylać na dłoń, ale to mało estetyczne. Olejek ma lekką formułę i bardzo ładny, przyjemny zapach, który pozostaje na skórze. Sama aplikacja jak juz wspomniałam jest dziecinnie prosta. Pryskamy skórę i wcieramy w nią przy tym robiąć delikatny masaż. Kosmetyk bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia żadnej tłustej wartswy. Spokojnie można po wchłonięciu ubierać wdzianko i iść na zakupki Przy codziennym stosowaniu moja skóra jest nawilżona i odżywiona. Zauważyłam, że uczucie "sztywności" znikneło. Czuję, że moje ciało jest teraz mięciutkie, gładkie i delilkatne w dotyku.
    Jest to olejek do zadań nie tyle co specjalnych ale szybkich, śpieszymy się, robimy prysznic, chwytamy olejek, psik, psik i można wychodzić.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić dziunia1369 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 19 raz(y)
  • znakomity
  • Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z suchym olejkiem (ba, nawet nie wiedziałam, co to jest) i nie przypuszczałam, że to taki przyjemny kosmetyk.

Olejek bardzo dobrze nawilża i pielęgnuje skórę. Ja wprawdzie stosuję po nim jeszcze balsam, bo moja skóra jest w tym momencie silnie przesuszona, ale olejek solo będzie zupełnie wystarczający, jeżeli skóra jest w normalnym stanie. Wbrew temu, co można by sobie wyobrażać na temat olejku – nie tłuści i dobrze się wchłania. Zostawia aksamitną powłoczkę na skórze. Przyjemnie pachnie (tak "olejkowo" – takie są moje zapachowe skojarzenia na hasło olejek, mimo że zapach jest oczywiście dodany).

Jedyną wadą produktu jest pompka. Niewygodnie się ją wciska, często się zatyka, często także dokonuje samoooblania, wskutek czego butelka robi się śliska, a wtedy trudno utrzymać ją w ręce i jeszcze trudniej przycisnąć pompkę. W efekcie tych samooblewań z butelki odłazi etykietka. Za to wszystko odejmuję pół gwiazdki, ale nie zniechęca mnie to wcale do tego olejku. Kupię ponownie i polecam!

Ilość zużytych opakowań: połowa butelki

Chcesz pochwalić Sunna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoją rolę, dobrze nawilża skórę.
  • Po olejku innej firmy który męczył mnie mocnym zapachem wypróbowałam ten olejek.
    Pojemność duża bo aż 150 ml, przezroczyste opakowanie pozwalające na kontrolę zawartości i to co lubię w kosmetykach - atomizer. Wprawdzie lubi się zacinać i pryska dość mocno, ale lepsze to niż wydobywanie go przez jakąś dziurkę
    Przede wszystkim ma ładny delikatny zapach który nie męczy. Szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej warstwy, nawilża dobrze , wygładza, zmiękcza, mógłby bardziej nawilżyć bardzo suche miejsca (łokcie , kolana) ale ogólnie jest super, niejeden balsam apteczny gorzej sobie radzi a kosztuje więcej.
    Podkreśla opaleniznę.
    Wydajny. Używam trzeci miesiąc.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Pinklady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie ideał (ale możnaby popracować nad pompką)
  • Nie lubię tłustych kosmetyków, ale ten wyjątkowo pokochałam. Atomizer skutecznie ułatwia i przyspiesza wieczorny proces nawilżania ciała. Dobrze odżywia i wygładza skórę, jest to efekt długotrwały. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy. Nadaje się do używania po goleniu - nie podrażnia, ani nie zapycha skóry.
    Przyczepić się mogę tylko do pompki, bo choć do czasu chodziła bez zarzutów, to po zużyciu 2/3 olejku - zepsuła się całkowicie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Chcesz pochwalić karaww za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Bardzo go lubię!
  • Kiedyś miałam podobny olejek,ale innej firmy. Z tamtego nie byłam zadowlona.pomimo,że był dużo droższy. Ten o wiele lepiej u mnie się sprawdził.
    Faktycznie,szybko się wchłania,pozostawiając skórę nietłustą,a mimo wszystko nawilżoną.
    Odżywienie i nawilzenie utzymuje się jeszcze drugiego dnia. Szorstkość i suchość skóry znika jak dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To ważne,szczególnie teraz,gdy moja skóra jest wymaga dodatkowego nawilżenia.

Zapach jest przyjemny,kwiatowy. Lekko utrzymuje się na skórze. Wydajność jest dość dobra,choć wszystko zależy od ilości i częstości używania produktu.
    Jedyną rzeczą,do której mogłabym się przyczepić to atomizer,którym dość ciężko rozpyla się olejek na skórze. Reszta-bez zastrzeżeń.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić amice za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3+
  • Kupilam ten olejek ze wzgledu na fakt ze nie pozostawia lepkiej warstwy na skorze i szybko sie wchlania. I tak rzeczywiscie jest... jesli nie nalezy sie do osob, ktore uwielbiaja wklepywac balsamy w skore to jest to bardzo dobre rozwiazanie.
    Olejek nie jest tlusty, fajnie sie rozprowadza i pieknie pachnie. Jest tez dosc wydajny. Jedynie atomizer czasami szfankuje i sie zapowietrza...
    Jesli chodzi o nawilzanie to niestety ale raczej slabo sobie radzi w porownaniu z balsamem... jest ono bardzo krotkotrwale. Chociaz ja w sumie uzywam tez olejki pod prysznic, ktore juz w dobrym stopniu nawilzaja moje cialo, wiec tak naprawdę uzywam eveline tylko jako wspomagacza
    Tak wiec jesli ktos ma bardzo sucha skore ten olejek odpada...

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madlen1506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko zapach na plus
  • lubie nowości kosmetyczne,ciekawostki.
    szukałam tanszego odpowiednika nuxe prodigieuse,ktorego uwielbiam.i skusil mnie ten.
    jedyne co mogę pochwalić to fakt ladny zapach.
    ale ja oczekuje nawilżenia.a nawilza praktycznie w ogole.zaraz ponasmarowaniu jest fajna skora,jednak szybko znika,i sladu po nim niema,
    smarowałam się nim codziennie.i niestety skora wciąż sucha.az raz wrocilam do balsamu na noc,palmers,i skora nawilzona odzywiona.
    wolalabymzeby nie miał atomizera,bo czasem lubi pstyrknac gdzies za mocno,i tlusta plama zostaje na kafelkach w łazience,itp.
    szkoda,ze się nie polubiłam z nim.musze wrocic do nuxe,i troszkę przyoszczedzic,

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić czarnulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały !
  • Olejek Eveline to mój HIT ! Dzieki atomizerowi aplikacja jest niezwykle przyjemna i łatwa.
    Olejek doskonale nawilża moja skórę nie pozostawiając na niej nielubianego przeze mnie tłustego filmu.

Długotrwałe używanie tak jak w moim przypadku około 2 miesięcy przyniosło bardzo fajne efekty.

Skóra stala się znacznie gładsza i miękka . W kresie zimowym jest wręcz wskazany

Kocham jego zapach i słoneczny wygląd.
    Olejek jest według mnei bardzo wydajny. Doskonale sprawdza sie po wizycie np. w solarium gdzie skóra potrzebuje inensywnego nawilżenia i natłuszczenia.

Uważam że jest to doskonaly produkt w bardzo niskiej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Malgorzata_wizaz24 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Świetny dla zabieganych !
  • Produkt świetny dla osób, które mają mało czasu na pielęgnację ciała, często wyjeżdżają bądź po prostu nie lubią efektu tłustości jaką na skórze pozostawiają niektóre olejki.

Szybko się wchłania, pozostawia skórę lekko nawilżoną i gładką, gotową do ubrania.

Efekt nawilżenia poprawia się z każdym dniem stosowania, więc jeżeli tylko nie oczekujemy efektu WOW to z olejku będziemy zadowoleni

Jedynym minusem jest opakowanie, w którym zacina się atomizer przez co aplikacja produktu na skórę nie należy do szybkich, łatwych i przyjemnych. Najlepiej od razu po wychwyceniu wady przelać olejek do innej buteleczki (ja pomagam sobie buteleczką z pompką).

Chcesz pochwalić ann88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Wielki zachwyt i to zasłużenie!
  • Świetny olejek do ciała, który jest w atomizerze. Nie przetłuszcza skóry, nie zapycha jej, a w zamian perfekcyjnie nawilża i nie pozostawia dziwnego uczucia lepkości.

Pachnie cudnie i dla samego zapachu warto już go mieć. Jednak gwarantuję, że gdy raz użyjesz to nie będziesz chciała przestać tego robić Tak było w moim przypadku.

Skóra staje się błyskawicznie nawilżona, jędrna i gładka. Sposób aplikacji jest niezwykle wygodny - jak dla mnie ten atomizer to świetna sprawa.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić d_t_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bingo!
  • Plusy:
    \nszybko się wchłania
    \nsuper pachnie
    \ndobrze nawilża
    \nskóra długi jest aksamitna i gładka
    \nMinusy:
    \nFatalny kształt butelki i oporny aplikator - trzeba się nieźle namęczyć aby tłustymi rączkami opanować olejek
    \n
    \nDla mnie olejek jest super ponieważ jestem mamą maluszka i nie mam czasu na wcieranie balsamów i czekanie na wchlonięcie się specyfiku - a ten olejek szybko się rozprowadza i równie szybko się wchłania

Chcesz pochwalić insyminatorka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sam olejek jest doskonały.
  • Tak jak w tytule, sam olejek jest doskonały, dobrze i szybko się rozprowadza po skórze, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu, świetnie nawilża skórę. Po aplikacji i jeszcze długo po niej, skóra jedt gładka, miękka i pachnąca. Fantastyczny olejek ma niestety jedną wadę - opakowanie. Butelka jest w takim kształcie że wyślizguje się z ręki, przy tym kiepsko działający, a raczej nie działający aplikator. Już na samym początku spryskiwacz mi wysiadł i byłam zmuszona przelać olejek do innej buteleczki z atomizerem. Moje zaskoczenie było ogromne z jaką łatwością można aplikować olejek na skórę przy innym kształcie buteleczki i sprawnym atomizerze.

Używam tego produktu od: Ok 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić MTTEAM za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij