Eveline, Argan Oil, Arganowy suchy olejek do ciała

Powiększ Eveline, Argan Oil, Arganowy suchy olejek do ciała

Zgłoszony przez hopelesss

Arganowy suchy olejek do ciała przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, również suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Nowatorska formuła bogata w drogocenne olejki działające w synergii z witaminą E głęboko odżywia i regeneruje. Przywraca skórze elastyczność i jedwabistą gładkość. Intensywnie i długotrwale nawilża. Chroni i odbudowuje naturalny płaszcz hydrolipidowy naskórka. Neutralizuje działanie wolnych rodników. Przynosi skórze natychmiastowe ukojenie. Nietłusta, lekka konsystencja łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Przyjemny, delikatny zapach zapewnia wyjątkowe uczucie świeżości i komfortu.
Olejek arganowy - bogaty w polifenole, kwasy omega 6 i 9oraz witaminę E poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka. Intensywnie odżywia i regeneruje. Jest prawdziwym `eliksirem młodości`. Przeciwdziała procesom starzenia i poprawia ogólną kondycję skóry.
Olejek makadamia - posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne. Głęboko nawilża i odżywia. Przeciwdziała utracie sprężystości i wyraźnie poprawia wygląd skóry. Doskonale zmiękcza i wygładza naskórek. Chroni przed działaniem wolnych rodników.
Witamina E - silny antyoksydant, hamuje procesy starzenia się skóry. Nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek. Zmniejsza szkodliwe działanie promieni słonecznych. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, dodaje jej witalności i energii.
Eksperci Laboratorium Eveline Cosmetics zainspirowani najnowszymi osiągnięciami współczesnej kosmetologii opracowali innowacyjną formułę `suchego` olejku do ciała. W przeciwieństwie do tradycyjnych olejków, `suchy` olejek do ciała nie pozostawia na skórze tłustej warstwy i natychmiast się wchłania.

Skład: Ethylhexyl Palmitate, Cyclomethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Isopropyl Myristate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyathanol, Metylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Parfum, Hexyl Cinnamal, Lyral, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamayl Alcohol.

• Uważaj na niego dziewczyny kolego.
  • Ochoczo bardzo zabrałam się za olejek po wykończeniu kilku balsamowych zapasów, myśląc sobie, że w końcu jakaś odmiana w nawilżaniu ciała, olejki i oliwki wszelkiej maści lubię, ale używam ich bardzo rzadko. Na początku byłam super zadowolona, ładnie pachnie, skóra po nałożeniu pięknie natłuszczona, z zapewnionym komfortem i uczuciem nawilżenia. Schody zaczynają się przy regularnym użytkowaniu, po 1,5 miesiąca codziennego psikania nóg na noc dorobiłam się przecudownego przesuszenia łydek, które do teraz leczę treściwymi balsamami i kremami. No coś okropnego po prostu, a co najgorsze sama nie wiem jak to się stało, za późno się zorientowałam, że sobie olejkiem Eveline szkodzę. Teraz używam tego specyfiku wyłącznie w celach wizualnych, żeby nabłyszczyć nogi kiedy wychodzę w spódnicy, bo skóra fajnie z nim wygląda a nie jest bardzo tłusty i szybko się wchłania.
    Tak więc doraźnie może być, ale jako specyfik pielęgnacyjny dla mnie jest skreślony.

W kwestiach technicznych - zapach jak wspominałam jest wspaniały, wydajność niezła, na same nogi w 1,5 miesiąca zużyłam równo pół opakowania. Atomizer jest natomiast poronionym pomysłem, poza nogami mam zwykle w tym olejku pół łazienki co doprowadza mnie dosłownie do szału.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szybki w działaniu
  • Olejek bardzo przyjemny w zastosowaniu. Rewelacyjnie, szybko wnika i wspaniale nawilża dając ukojenie przesuszonej skórze. Myślę, że to nawilżenie nie jest jakieś długotrwałe, ale skóra robi się bardzo miła w dotyku. Kosmetyk jest niezwykle wydajny i ślicznie pachnie. Pompka czasem zacina się a etykiety z opakowania schodzą i wygląda to nieestetycznie. Uważam, że producent mógłby postarać się o porządniejsze opakowanie dla tego olejku.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katlejn za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny kosmetyk, poleciłabym każdemu
  • Olejek mam od ponad roku, używam już drugiego opakowania. Stosuję go zazwyczaj, gdy wychodzi słońce i trzeb odkryć trochę ciała ;-) Fajnie nawilża, łagodzi, a także nadaje blasku skórze. Rewelacyjnie sprawdza się po opalaniu, nadaje ładny kolor opalonemu ciału. Myślę, że warto używać tego produktu, gdy skóra wymaga intensywnego nawilżenia. Konsystencja jest dla mnie trochę zbyt lepiąca, więc nakładam go naprawdę niewiele

Używam tego produktu od: ponad roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Złudne poczucie luksusu
  • Olejek od razu rzucił mi się w oczy jak tylko pojawił się na rynku. I to trzeba mu przyznać - piękne opakowanie zwraca uwagę. Pudełko opakowane folią niczym perfumy prezentuje się luksusowo, tak jak i cała jego szata graficzna. Wpływa też podświadomie na początkowe postrzeganie tego produktu, jednak mierne rezultaty stosowania sprowadzają już na ziemię.

+ ładne opakowanie z zewnątrz, luksusowy wygląd
    + przyjemny w stosowaniu, co prawda nie od razu się wchłania, ale przynajmniej się nie lepi

- buteleczka - śliska i nieporęczna, a atomizer chodzi bardzo opornie; na początku jeszcze z nim walczyłam i nie było najgorzej, ale z czasem psikanie stawało się coraz trudniejsze, aż w końcu zwyczajnie odkręcałam zakrętkę i wylewałam zawartość na dłonie
    - nawilżenie jest bardzo krótkotrwałe, używałam po kąpieli przed snem, a rano moja skóra już była przesuszona...
    - naklejki na buteleczce na rogach się odklejają

Ogólnie dla mnie jego wygląd nieco wyprzedza jakość. Zapach jest przeciętny, tak samo jak i działanie. Nie zaszkodzi, ale też raczej nie pomoże.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Pantera Nera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogłoby być lepiej
  • Produkt otrzymałam w prezencie. Zanim go rozpakowałam i użyłam poczytałam opinie w internecie. I niestety bądź "stety" opinie okazały się bardzo trafne. Ładne kartonowe opakowanie kryje straszną zawartość. Okropnej jakości buteleczka, bardzo tłusta, obie naklejki z informacjami poodklejane, niemalże odpadły. Tłusty atomizer, pozostawia wiele do życzenia w kwestii użytkowania. Nie zrażona tym faktem pomyślałam "oszczędzili na butelce, żeby w korzystnej cenie sprzedać fajny produkt". Czy produkt jest fajny? Naoliwiona skóra wydaje się wygładzona i nawilżona. Jednak po kilku godzinach musiałam nałożyć krem neutrogeny, bo skóra zaczęła mi na rękach schodzić z przesuszenia. Plusem zdecydowanie jest to, że nie zostawia on tłustych plam na ubraniach. Czy faktycznie zmniejsza widoczność rozstępów, ciężko powiedzieć. Ja nie dostrzegam większej różnicy. Zapach nie jest duszący, jednak nie jest też urzekający. Przypomina mi trochę zapach skóry po wyjściu z solarium. Podsumowując jeśli nie masz nic lepszego na oku możesz kupić ten produkt.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić requiem29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo w butelce
  • Zawsze kuszą mnie wszelkie olejki do ciała jakie napotkam na swojej drodze i tak szybko jak je kupuję tak szybko trafiają w koszu (brudzą ubrania, wolno się wchłaniają, zostają tłuste plamy, podczas rozsmarowywania brylą się) Ten olejek jest inny. Jest delikatny, szybko się wchłania i ma bardzo bardzo przyjemny lekki zapach. Uwielbiam go stosować podczas brania prysznicu. Popsikam całe ciało potem myję głowę i płucząc głowę spłukuje olejek i wycieram ręcznikiem. Ciało zostaje jędrne, nawilżone a co dla mnie najważniejsze odrazu mogę się ubrać i nie zostają mi tłuste plamy. Polecam z całego serca

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić kaskarze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachęcona opiniami kupiłam i... nie zawiodłam się!
  • Jest to mój pierwszy olejek arganowy i zachęcona opinią Wizażanek (i ciekawą pormocją za niecałe 18zł) kupiłam go. Olejek świenie się wchłania, nie pozostawia śladów na ubraniach, delikatnie pachnie (przypomina mi zapach gorącej skóry od letniego słońca, piękny i wakacyjny!). Zapach pozostaje na skórze całkiem długo, także może wprowadzić Was w miły nastrój podczas dnia. Daję minus za atomizer- tak jak większość Wizażanek zauważyła, że bardzo utrudnia użytkowanie olejku. Dodatkowo niemile zaskoczyło mnie po otwarciu tekturowego opakowania, że buteleczka była zabezpieczona dodatkową folią, a po zdjęciu folii- butelka była śliska, naolejowana. Podczas użytkowania palce ślizgają się na atomizerze, obkręca się on wokół siebie. Ale liczy się sam kosmetyk i jego efekty działania- także polecam niezdecydowanym!! Naprawdę warto !!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić butelkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok ale ten atomizer :/
  • Zacznę od defektu, który sprawił, że olejek dostał mega wielki minus. Atomizer, od samego początku był nie sprawny, czyściłam, suszyłam i nic... Zepsuty. Oczywiście jeżeli skończę, inny produkt z atomizerem to sobie przeleję, by móc w łatwy sposób wydobyć olejek. Bo jak na razie podczas testowania, odkręcałam i lałam bezpośrednio na skórę, co była trochę skomplikowane, bo produkt rozlewał się wszędzie Konsystencja, płynna, bardzo rzadka. Zapach, dość nietypowy ale ładny, utrzymujący się na skórze przez dłuższy czas. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Skóra jest nawilżona, miękka i gładka. Dodatkowo pięknie się błyszczy. Aktualnie trwa promocja w Rossmanie i można go kupić za niecałe 18 zł. Chętnie kupiłabym go ponownie lecz będę się bała, że wydam 20 zł a atomizer znowu będzie zepsuty...także nie wiem.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić angela0228 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny olejek
  • Olejek jest świetny nie za tłusty, bardzo szybko się wchłania i nawilża. Skóra po nim jest bardzo mięciutka i aksamitna. Nie podrażnia i nie pozostawia tłustej skóry, aczkolwiek na opakowaniu jest napisane że najlepiej nakładać go na mokra skórę po kąpieli. Mam zamiar w ramach testów nałożyć go także w czasie opalania zobaczymy jak się sprawdzi

Jest bardzo wydajny, dzięki pompce leci z buteleczki delikatna mgiełka. Pół gwiazdki odejmuję za zapach który wydaje mi się trochę dziwny nie mogę go do niczego przyrównać, mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: około 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić Agnes 55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam każdemu !
  • Olejek wygrałam jakiś czas temu w konkursie i bardzo się ucieszyłam, ponieważ lubię sprawdzać nowości. Nie interesowałam się zbytnio kosmetykami z olejkiem arganowym itp i byłam bardzo ciekawa jak się sprawdzi. W nazwie niby suchy, ale konsystencja w buteleczce przypominała bardziej oliwkę i spodziewałam się tłustej mazi na skórze, a tu niespodzianka...spray świetnie rozprowadza olejek i nie tworzy tłustej powłoki. Jest naprawdę rewelacyjny, jedno przetarcie ręką i w mgnieniu oka wdziera się w głąb skóry. Zapach jest przyjemny, no nie mam na co narzekać. Olejek wykonuje swoje zadanie, skóra jest fajna w dotyku i nawilżona. Bardzo się ciesze, że mogłam go wybrówać bo tak pewnie nawet nie zwróciłabym na niego uwagi a tak teraz z pewnością jak tylko skończy mi się buteleczka to kupię następną
    Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszej butelki

Chcesz pochwalić olus2310 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij