Delia, Cameleo, Dekoloryzator do włosów

Powiększ Delia, Cameleo, Dekoloryzator do włosów

Zgłoszony przez Haneczka

Profesjonalny preparat umożliwiający częściowe lub całkowite usunięcie efektów farbowania włosów. Specjalnie opracowana, nowoczesna formuła zapewnia szybką i wyjątkowo łatwą aplikację zarówno w salonie, jak i w domowych warunkach. Końcowy efekt dekoloryzacji zależy od struktury włosów i sposobu wcześniejszej koloryzacji. W celu uzyskania bardziej intensywnego rezultatu dekoloryzacji, zastosuj dwukrotnie.
W trosce o kondycję włosów dekoloryzator został wzbogacony o balsam z ceramidami, który intensywnie nawilża, wzmacnia i regeneruje włosy po przeprowadzonym zabiegu. Twoje włosy nabiorą niezwykłej miękkości, delikatności i rozbłysną niepowtarzalnym blaskiem.

Cena: 7,50zł / 115ml

• Nieporozumienie
  • Nie robi kompletnie nic oprócz "siana" na głowie. Chciałam przejść z ciemnego brązu na jasny lecz nie dał żadnego efektu oprócz zniszczenia włosów. Ten produkt to totalna porażka producenta, na farbach tej firmy nigdy się nie zawiodłam czego nie mogę powiedzieć o tym "dekoloryzatorze".

Używam tego produktu od: raz pierwszy i ostatni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tygrys3313 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Równomiernie i stopniowo!
  • Moje włosy były w kolorze blond z poplielato-blond odrostem. Poprosiłam fryzjerkę, żeby wyrównała mi kolor pod odrost, a ona zasugerowała wybór "o ton" ciemniejszego odcienia, żeby tak szybko się nie wypłukał. Suma sumarum została z włosami w kolorze ciemnej czekolady i myslałam, że się zapłaczę!!!

Dekoloryzator ten uratował mi życie Jego największym plusem jest to, że przy prawidłowym użyciu (dokładne rozczesanie) odbarwia włosy bardzo równomiernie (w moim przypadku nie było konieczności nakładania farby). Z tak ciemnego odcienia jaki mi zaserwowała fryzjerka, za pierwszym odbarwianiem zeszły może 2-3 tony, ale za to równiutkio (przechodziłam kiedyś dekolor u fryzjera i pamiętam, ze tam się działy cuda na kiju, pomarańczowe włosy etc, tutaj kolory wyszły chłodne i w jednym tonie).

Za drugim razem dekoloryzator pięknie odbarwił włosy na kolor ciemnego blondu.

Jak jeszcze bardziej się wypłuczą to wtedy zaserwuje im farbę, albo sunkiss od Loreala.

Polecam! Nie daję maksa, tylko dlatego, że dekoloryzacje trzeba powtarzać w przypadku ciemnych odcieni włosów, ale w zasadzie producent sam zaznacza, że konkretny efekt jest po 2-3 użyciach.
    Dziewczyny pisały, że z koloru czarnego nic nie schodzi - to również zaznaczone jest na opakowaniu, także uważam że nie ma w tym przypadku za co minusowac tego produktu.

Przy wieloletnim farbowaniu na ciemne kolory nie oczekujmy cudów Ale jako ratunek na nieudaną koloryzację produkt spełnia rolę w 100% ! Przy długich lub gęstych włosach - koniecznie dwie tubki. Polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić kaha_EL za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa!
  • mówiąc krótko i na temat ten produkt po prostu nie działa! kupiłam go dwa dni i kupiłam 3 opakowania gdyż mam długie i gęste włosy i co z tego jak po nałożeniu na włosy jednego opakowania na próbę i odczekaniu czasu nic się nie zmieniło! na szczęście zachowałam paragon i nie zużyłam wszystkich opakowań i mam nadzieję że uda mi się je zwrócić..

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz

Chcesz pochwalić magicmike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletna porażka
  • Nazwa "dekoloryzator" sugeruje, że jest to produkt do ściągania koloru, a co najwyżej jest to rozjaśniacz i to słaby. Za taką cenę nie spodziewałam się cudów, ale miałam nadzieję, że chociaż trochę odbarwi mi włosy. Niestety farby nie ruszył, a zamiast tego rozjaśnił odrosty. W rezultacie na czubku głowy mam jasny blond, a dalej ciemny brąz! Wygląda to okropnie! Żałuję, że go kupiłam.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 1, małe

Chcesz pochwalić Ewa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten produkt powinien być wycofany
  • Nie dziwiłabym się, że drogeryjny i tani dekoloryzator nie spełnia swojej funkcji na ciemnych kolorach włosów.
    Natomiast dziwi mnie, że nie poradził sobie z moim bladym różem uzyskanym zwykłą bibułą.
    Po produkcie mam gdzieniegdzie prawie białe refleksy, ale reszta prawie bez zmian. Troche nawet ogrzałam suszarką. Tyle to by mi przez kolejne 3 mycia włosów sprał się kolor ehh.
    W dodatku nie sądziłabym, że zmieni kolor odrostów no bo jakim prawem skoro to dekoloryzator ?!
    Opini nie złagodzi łatwa, przyjemna i szybka aplikacja.Używam tego produktu od: pierwszy raz i ostaniIlość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić BloodyM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadnych efektów
  • Kupiłam w ciemno zmotywowana nagłym impulsem - zobaczyłam na półce i wzięłam po prostu. Nigdy więcej bez sprawdzenia opinii o produkcie! Nie zrobił z moimi włosami nic, czego mogłam się spodziewać; pół gwiazdki za to, że mi włosy nie wyszły (mogło być przecież i tak).

Mam włosy farbowane od lat na różne ciemne brązy, więc tak naprawdę są prawie czarne. U nasady naturalne czarno-siwe i coś mi się zamarzyło, żeby je przygotować pod jaśniejsze, np. kasztan (kiedyś miałam i zatęskniłam). Odrosty z pewnością nie wymagały dekoloryzacji, ale końcówki tak. Nie stało się NIC - ani na tych czarnych pofarbowanych, ani na tych zrudziałych odrostach. Jak miałam 3 kolory na głowie, tak mam.

Chcesz pochwalić Puchatek65 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda nawet 7zł!
  • Kupiłam dekoloryzator tej firmy dlatego iż nie znalazłam w rossmannie innego a była sobota i inne kosmetyczne były juz zamknięte. Mam kolor włosów ciemny brąz prawie czarne, chciałam zejść z tego koloru choć o ton na jaśniejszy. Nie nakładałam go na odrosty choć gdzie niegdzie niestety cos się tam dostało a kolor wyszedł na nich żółty. Reszte włosów ani deko nie rozjaśnił, trzymałam 70min. Włosy jak siano. Nie polecam!

Używam tego produktu od: raz jedyny i ostatni

Chcesz pochwalić porponetka za czytelną i pomocną recenzję?
  • o nie nie!
  • Dekoloryzacja? Na pewno nie tym produktem. Włosy nawet o ton nie były jaśniejsze. Z czarnego chciałam odrobinę rozjaśnić malowane wcześniej włosy (poprzednio też były dekoloryzowane u fryzjera, także nie było to kilka warst farby), aby później pokryć je razem z odrostami bardziej naturalnym kolorem. Efekt dekoloryzacji - właściwie jej brak, nie licząc przesuszonych końcówek, co prawda nie tak, że się łamią, ale jednak, miałam je idealne po niedawnej wizycie u fryzjera, a teraz są szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Pół gwiazdki to za cenę, z tym, że tak się zastanawiam, czy aby te w zaokrągleniu 7 zł to i tak nie za dużo biorąc pod uwagę to, że zwyczajnie nie działa...

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz

Chcesz pochwalić justyna8813 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE! NIE! NIE!
  • Produkt niestety okazał się porażką.
    Moje włosy miały spory odrost w kolorze mysim
    Później trochę spranego brązu i od poły włosów czarne.

Po dekoloyzacji tym produktem mam żółty odrost! Później trochę spranego brązu i od poły włosów czarne!!

Produkt odbarwił moje naturalne włosy a tam gdzie była farba ani drgnął

Absolutnie nie polecam, czeka mnie farbowanie niestety znowu na brąz a chciałam wrócić do swojego naturalnego.

Uważam że Delia powinna wycofać go z produkcji.

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Benek83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Kupiłam w nadziei na bezpiecznie usunięcie koloru, żeby położyć jaśniejszą farbę. Mam włosy pofarbowane włosy na kolor ciemnego brązu.

plusy:

- zapach w porządku
    - łatwe w nakładaniu i na tym kończą się zalety produktu

minusy:

- rozjaśnia jedynie odrosty, które mam chwili obecnej w kolorze blondu, na reszcie włosów zostawił jedynie pasemka w kolorze miedzianego brązu, które widać tylko przy świetle
    - strasznie swędzi głowa, myślałam, że umrę
    od tego ciągłego drapania
    - źle podany czas trzymania dekoloryzatora na głowie na opakowaniu - trzymałam ponad 70 minut

Niestety, produkt ten się nie sprawdza, jutro będę musiała skoczyć do sklepu po rozjaśniacz, bo w chwili obecnej wyglądam jak skunks, zdecydowanie nie polecam.

Chcesz pochwalić Gintera za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij