Delia, Cameleo, Dekoloryzator do włosów

Powiększ Delia, Cameleo, Dekoloryzator do włosów

Zgłoszony przez Haneczka

Profesjonalny preparat - dekoloryzator do włosów Delia Cameleo umożliwiający częściowe lub całkowite usunięcie efektów farbowania włosów. Specjalnie opracowana, nowoczesna formuła zapewnia szybką i wyjątkowo łatwą aplikację zarówno w salonie, jak i w domowych warunkach. Końcowy efekt dekoloryzacji Cameleo zależy od struktury włosów i sposobu wcześniejszej koloryzacji. W celu uzyskania bardziej intensywnego rezultatu dekoloryzacji, zastosuj dwukrotnie.
W trosce o kondycję włosów dekoloryzator został wzbogacony o balsam z ceramidami, który intensywnie nawilża, wzmacnia i regeneruje włosy po przeprowadzonym zabiegu. Dzięki dekoloryzatorowi Delia łosy nabiorą niezwykłej miękkości, delikatności i rozbłysną niepowtarzalnym blaskiem.

Cena: 7,50zł / 115ml

• nieporozumienie.
  • A więc, od x czasu mam długie (do pasa)czarne farbowane włosy, jakiś czas temu dostałam zajawki bypowrócić do swojego naturalnego koloru jakim jest jasny brąz, i baaach, los chciał że w rossmannie trafiłam na ten dekoloryzator, zachęcona faktem iż podobno owy produkt nie niszczy tak włosów, skusiłam się - wzięłam 3. I to był wieeelki błąd.
    Produkt poza tym że ma w zestawie ładnie pachnącą odżywke do włosów, nie wnosi kompletnie nic.
    Czarne włosy jak miałam, tak nadal mam, pomimo trzymania godziny czasu na włosach, nie zdziałał kompletnie nic. Mimo wymieszania dekoloryzatora z maską algową i tak mam przesuszone, sianowate włosy, które były w idealnej kondycji poza końcówkami. Zatem twierdze, że jest to jedno wielkie nieporozumienie.
    Ch*j mnie strzela, że takie ścierwo jest dostępne na rynku, bo mimo tego że kosztuje ok.6 zł, nie jest warte nawet 1 grosza. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: Pierwszy i ostatni raz.
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić zuzankovva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda czasu i pieniędzy
  • Od dłuższego czasu mam czarne włosy, ponieważ mi się już one znudziły postanowiłam wrócić do swojego koloru naturalnego czyli średniego brązu. W Rossmannie znalazłam ten dekoloryzator więc go kopiłam i od razu wypróbowałam. Jak dla mnie szkoda czasu i pieniędzy na niego bo nic a nic się na moich włosach nie zadziało nawet farby nie musiałam kłaść, bo w sumie to i po co jak kolor włosów jaki był przed dekoloryzacją taki też został i po niej. Dobrze, że przynajmniej nie niszczy włosów i jest tani.

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: 1 małę

Chcesz pochwalić aliatanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM
  • Mam ciemne włosy, wręcz czarne. Chciałam się pozbyć koloru. Produkt rzucił mi się w oczy. Zastanawiałam się pomiędzy rozjaśniaczem a tym dekoloryzatorem.
    Nie czytałam wcześniejszych opinii. Była to najgorsza decyzja w moim życiu.
    Nałożyłam produkt na włosy. Trzymałam ponad 70min. Nie dość, że nie ma żadnej różnicy, to włosy są sztywne i w dotyku przypominają druty.
    Odradzam kupno tego produktu, ponieważ nie nadaje się do użycia. Popierając wcześniejsze wypowiedzi użytkowników portalu, uważam że, powinien być on wycofany.

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić xyhaze za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to! Strzał w dziesiątkę!
  • mam naturalne blond włosy ale od zawsze marzył mi się ciemny kolor na głowie więc przez wiele lat farbuję się na bardzo ciemne brązy... Spodobał mi się niesamowicie efekt ombre :P więc bez zastanowienia ruszyłam do drogerii po rozjaśniacz Efekt? Meeeeega! ale dla mnie zbyt jasny... Więc znów udałam się do drogerii po farbę w odcieniu brązu, by jasne końcówki nieco "ukrócić" poprosiłam o pomoc mamę i to był błąd... po jasnych końcówkach nie było śladu... ponownie ruszyłam do drogerii strach przed ponownym niszczeniem włosów rozjaśniaczem skierował mnie ku dekoloryzatorowi I to był strzał w dziesiątkę!!!
    Końcówki włosów mam w kolorze pięknego, stonowanego jasnego blondu dodatkowo dekoloryzator ich nie zniszczył Jestem z efektu bardzo zadowolona
    Cena jest bardzo niska a produkt spełnił wszystkie moje oczekiwania
    polecam

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić Violete3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieporozumienie
  • Nie robi kompletnie nic oprócz "siana" na głowie. Chciałam przejść z ciemnego brązu na jasny lecz nie dał żadnego efektu oprócz zniszczenia włosów. Ten produkt to totalna porażka producenta, na farbach tej firmy nigdy się nie zawiodłam czego nie mogę powiedzieć o tym "dekoloryzatorze".

Używam tego produktu od: raz pierwszy i ostatni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tygrys3313 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Równomiernie i stopniowo!
  • Moje włosy były w kolorze blond z poplielato-blond odrostem. Poprosiłam fryzjerkę, żeby wyrównała mi kolor pod odrost, a ona zasugerowała wybór "o ton" ciemniejszego odcienia, żeby tak szybko się nie wypłukał. Suma sumarum została z włosami w kolorze ciemnej czekolady i myslałam, że się zapłaczę!!!

Dekoloryzator ten uratował mi życie Jego największym plusem jest to, że przy prawidłowym użyciu (dokładne rozczesanie) odbarwia włosy bardzo równomiernie (w moim przypadku nie było konieczności nakładania farby). Z tak ciemnego odcienia jaki mi zaserwowała fryzjerka, za pierwszym odbarwianiem zeszły może 2-3 tony, ale za to równiutkio (przechodziłam kiedyś dekolor u fryzjera i pamiętam, ze tam się działy cuda na kiju, pomarańczowe włosy etc, tutaj kolory wyszły chłodne i w jednym tonie).

Za drugim razem dekoloryzator pięknie odbarwił włosy na kolor ciemnego blondu.

Jak jeszcze bardziej się wypłuczą to wtedy zaserwuje im farbę, albo sunkiss od Loreala.

Polecam! Nie daję maksa, tylko dlatego, że dekoloryzacje trzeba powtarzać w przypadku ciemnych odcieni włosów, ale w zasadzie producent sam zaznacza, że konkretny efekt jest po 2-3 użyciach.
    Dziewczyny pisały, że z koloru czarnego nic nie schodzi - to również zaznaczone jest na opakowaniu, także uważam że nie ma w tym przypadku za co minusowac tego produktu.

Przy wieloletnim farbowaniu na ciemne kolory nie oczekujmy cudów Ale jako ratunek na nieudaną koloryzację produkt spełnia rolę w 100% ! Przy długich lub gęstych włosach - koniecznie dwie tubki. Polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić kaha_EL za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa!
  • mówiąc krótko i na temat ten produkt po prostu nie działa! kupiłam go dwa dni i kupiłam 3 opakowania gdyż mam długie i gęste włosy i co z tego jak po nałożeniu na włosy jednego opakowania na próbę i odczekaniu czasu nic się nie zmieniło! na szczęście zachowałam paragon i nie zużyłam wszystkich opakowań i mam nadzieję że uda mi się je zwrócić..

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz

Chcesz pochwalić magicmike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletna porażka
  • Nazwa "dekoloryzator" sugeruje, że jest to produkt do ściągania koloru, a co najwyżej jest to rozjaśniacz i to słaby. Za taką cenę nie spodziewałam się cudów, ale miałam nadzieję, że chociaż trochę odbarwi mi włosy. Niestety farby nie ruszył, a zamiast tego rozjaśnił odrosty. W rezultacie na czubku głowy mam jasny blond, a dalej ciemny brąz! Wygląda to okropnie! Żałuję, że go kupiłam.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 1, małe

Chcesz pochwalić Ewa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten produkt powinien być wycofany
  • Nie dziwiłabym się, że drogeryjny i tani dekoloryzator nie spełnia swojej funkcji na ciemnych kolorach włosów.
    Natomiast dziwi mnie, że nie poradził sobie z moim bladym różem uzyskanym zwykłą bibułą.
    Po produkcie mam gdzieniegdzie prawie białe refleksy, ale reszta prawie bez zmian. Troche nawet ogrzałam suszarką. Tyle to by mi przez kolejne 3 mycia włosów sprał się kolor ehh.
    W dodatku nie sądziłabym, że zmieni kolor odrostów no bo jakim prawem skoro to dekoloryzator ?!
    Opini nie złagodzi łatwa, przyjemna i szybka aplikacja.Używam tego produktu od: pierwszy raz i ostaniIlość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić BloodyM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadnych efektów
  • Kupiłam w ciemno zmotywowana nagłym impulsem - zobaczyłam na półce i wzięłam po prostu. Nigdy więcej bez sprawdzenia opinii o produkcie! Nie zrobił z moimi włosami nic, czego mogłam się spodziewać; pół gwiazdki za to, że mi włosy nie wyszły (mogło być przecież i tak).

Mam włosy farbowane od lat na różne ciemne brązy, więc tak naprawdę są prawie czarne. U nasady naturalne czarno-siwe i coś mi się zamarzyło, żeby je przygotować pod jaśniejsze, np. kasztan (kiedyś miałam i zatęskniłam). Odrosty z pewnością nie wymagały dekoloryzacji, ale końcówki tak. Nie stało się NIC - ani na tych czarnych pofarbowanych, ani na tych zrudziałych odrostach. Jak miałam 3 kolory na głowie, tak mam.

Chcesz pochwalić Puchatek65 za czytelną i pomocną recenzję?