Delia, Cameleo, Dekoloryzator do włosów

Powiększ Delia, Cameleo, Dekoloryzator do włosów

Zgłoszony przez Haneczka

Profesjonalny preparat umożliwiający częściowe lub całkowite usunięcie efektów farbowania włosów. Specjalnie opracowana, nowoczesna formuła zapewnia szybką i wyjątkowo łatwą aplikację zarówno w salonie, jak i w domowych warunkach. Końcowy efekt dekoloryzacji zależy od struktury włosów i sposobu wcześniejszej koloryzacji. W celu uzyskania bardziej intensywnego rezultatu dekoloryzacji, zastosuj dwukrotnie.
W trosce o kondycję włosów dekoloryzator został wzbogacony o balsam z ceramidami, który intensywnie nawilża, wzmacnia i regeneruje włosy po przeprowadzonym zabiegu. Twoje włosy nabiorą niezwykłej miękkości, delikatności i rozbłysną niepowtarzalnym blaskiem.

Cena: 7,50zł / 115ml

• Równomiernie i stopniowo!
  • Moje włosy były w kolorze blond z poplielato-blond odrostem. Poprosiłam fryzjerkę, żeby wyrównała mi kolor pod odrost, a ona zasugerowała wybór "o ton" ciemniejszego odcienia, żeby tak szybko się nie wypłukał. Suma sumarum została z włosami w kolorze ciemnej czekolady i myslałam, że się zapłaczę!!!

Dekoloryzator ten uratował mi życie Jego największym plusem jest to, że przy prawidłowym użyciu (dokładne rozczesanie) odbarwia włosy bardzo równomiernie (w moim przypadku nie było konieczności nakładania farby). Z tak ciemnego odcienia jaki mi zaserwowała fryzjerka, za pierwszym odbarwianiem zeszły może 2-3 tony, ale za to równiutkio (przechodziłam kiedyś dekolor u fryzjera i pamiętam, ze tam się działy cuda na kiju, pomarańczowe włosy etc, tutaj kolory wyszły chłodne i w jednym tonie).

Za drugim razem dekoloryzator pięknie odbarwił włosy na kolor ciemnego blondu.

Jak jeszcze bardziej się wypłuczą to wtedy zaserwuje im farbę, albo sunkiss od Loreala.

Polecam! Nie daję maksa, tylko dlatego, że dekoloryzacje trzeba powtarzać w przypadku ciemnych odcieni włosów, ale w zasadzie producent sam zaznacza, że konkretny efekt jest po 2-3 użyciach.
    Dziewczyny pisały, że z koloru czarnego nic nie schodzi - to również zaznaczone jest na opakowaniu, także uważam że nie ma w tym przypadku za co minusowac tego produktu.

Przy wieloletnim farbowaniu na ciemne kolory nie oczekujmy cudów Ale jako ratunek na nieudaną koloryzację produkt spełnia rolę w 100% ! Przy długich lub gęstych włosach - koniecznie dwie tubki. Polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić kaha_EL za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa!
  • mówiąc krótko i na temat ten produkt po prostu nie działa! kupiłam go dwa dni i kupiłam 3 opakowania gdyż mam długie i gęste włosy i co z tego jak po nałożeniu na włosy jednego opakowania na próbę i odczekaniu czasu nic się nie zmieniło! na szczęście zachowałam paragon i nie zużyłam wszystkich opakowań i mam nadzieję że uda mi się je zwrócić..

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz

Chcesz pochwalić magicmike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletna porażka
  • Nazwa "dekoloryzator" sugeruje, że jest to produkt do ściągania koloru, a co najwyżej jest to rozjaśniacz i to słaby. Za taką cenę nie spodziewałam się cudów, ale miałam nadzieję, że chociaż trochę odbarwi mi włosy. Niestety farby nie ruszył, a zamiast tego rozjaśnił odrosty. W rezultacie na czubku głowy mam jasny blond, a dalej ciemny brąz! Wygląda to okropnie! Żałuję, że go kupiłam.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 1, małe

Chcesz pochwalić Ewa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten produkt powinien być wycofany
  • Nie dziwiłabym się, że drogeryjny i tani dekoloryzator nie spełnia swojej funkcji na ciemnych kolorach włosów.
    Natomiast dziwi mnie, że nie poradził sobie z moim bladym różem uzyskanym zwykłą bibułą.
    Po produkcie mam gdzieniegdzie prawie białe refleksy, ale reszta prawie bez zmian. Troche nawet ogrzałam suszarką. Tyle to by mi przez kolejne 3 mycia włosów sprał się kolor ehh.
    W dodatku nie sądziłabym, że zmieni kolor odrostów no bo jakim prawem skoro to dekoloryzator ?!
    Opini nie złagodzi łatwa, przyjemna i szybka aplikacja.Używam tego produktu od: pierwszy raz i ostaniIlość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić BloodyM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadnych efektów
  • Kupiłam w ciemno zmotywowana nagłym impulsem - zobaczyłam na półce i wzięłam po prostu. Nigdy więcej bez sprawdzenia opinii o produkcie! Nie zrobił z moimi włosami nic, czego mogłam się spodziewać; pół gwiazdki za to, że mi włosy nie wyszły (mogło być przecież i tak).

Mam włosy farbowane od lat na różne ciemne brązy, więc tak naprawdę są prawie czarne. U nasady naturalne czarno-siwe i coś mi się zamarzyło, żeby je przygotować pod jaśniejsze, np. kasztan (kiedyś miałam i zatęskniłam). Odrosty z pewnością nie wymagały dekoloryzacji, ale końcówki tak. Nie stało się NIC - ani na tych czarnych pofarbowanych, ani na tych zrudziałych odrostach. Jak miałam 3 kolory na głowie, tak mam.

Chcesz pochwalić Puchatek65 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda nawet 7zł!
  • Kupiłam dekoloryzator tej firmy dlatego iż nie znalazłam w rossmannie innego a była sobota i inne kosmetyczne były juz zamknięte. Mam kolor włosów ciemny brąz prawie czarne, chciałam zejść z tego koloru choć o ton na jaśniejszy. Nie nakładałam go na odrosty choć gdzie niegdzie niestety cos się tam dostało a kolor wyszedł na nich żółty. Reszte włosów ani deko nie rozjaśnił, trzymałam 70min. Włosy jak siano. Nie polecam!

Używam tego produktu od: raz jedyny i ostatni

Chcesz pochwalić porponetka za czytelną i pomocną recenzję?
  • o nie nie!
  • Dekoloryzacja? Na pewno nie tym produktem. Włosy nawet o ton nie były jaśniejsze. Z czarnego chciałam odrobinę rozjaśnić malowane wcześniej włosy (poprzednio też były dekoloryzowane u fryzjera, także nie było to kilka warst farby), aby później pokryć je razem z odrostami bardziej naturalnym kolorem. Efekt dekoloryzacji - właściwie jej brak, nie licząc przesuszonych końcówek, co prawda nie tak, że się łamią, ale jednak, miałam je idealne po niedawnej wizycie u fryzjera, a teraz są szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Pół gwiazdki to za cenę, z tym, że tak się zastanawiam, czy aby te w zaokrągleniu 7 zł to i tak nie za dużo biorąc pod uwagę to, że zwyczajnie nie działa...

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz

Chcesz pochwalić justyna8813 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE! NIE! NIE!
  • Produkt niestety okazał się porażką.
    Moje włosy miały spory odrost w kolorze mysim
    Później trochę spranego brązu i od poły włosów czarne.

Po dekoloyzacji tym produktem mam żółty odrost! Później trochę spranego brązu i od poły włosów czarne!!

Produkt odbarwił moje naturalne włosy a tam gdzie była farba ani drgnął

Absolutnie nie polecam, czeka mnie farbowanie niestety znowu na brąz a chciałam wrócić do swojego naturalnego.

Uważam że Delia powinna wycofać go z produkcji.

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Benek83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Kupiłam w nadziei na bezpiecznie usunięcie koloru, żeby położyć jaśniejszą farbę. Mam włosy pofarbowane włosy na kolor ciemnego brązu.

plusy:

- zapach w porządku
    - łatwe w nakładaniu i na tym kończą się zalety produktu

minusy:

- rozjaśnia jedynie odrosty, które mam chwili obecnej w kolorze blondu, na reszcie włosów zostawił jedynie pasemka w kolorze miedzianego brązu, które widać tylko przy świetle
    - strasznie swędzi głowa, myślałam, że umrę
    od tego ciągłego drapania
    - źle podany czas trzymania dekoloryzatora na głowie na opakowaniu - trzymałam ponad 70 minut

Niestety, produkt ten się nie sprawdza, jutro będę musiała skoczyć do sklepu po rozjaśniacz, bo w chwili obecnej wyglądam jak skunks, zdecydowanie nie polecam.

Chcesz pochwalić Gintera za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa ale bez większego efektu WOW!
  • Ostatnio zafarbowałam włosy odcieniem "mrożona czekolada" czyli taki ciemny brąz - w efekcie włsy które były ciemno rudne stały się po 25 min trzymania czarne.
    następnego dnia sięgnęłam po dekoloryzator z Cameleo, bowiem obawiałam się rozjaśniacza.
    Działanie dekoloryzatora uważam jako średnie- bowiem kolor troszkę zjaśniał do efektu: mlecznej czekolady po 65 min trzymania go na włosach.

zaletami na pewno są:
    - cena
    - zapach (mało toksyczny)
    - wydajność
    - opakowanie (pomocna butelka do zmieszania)
    - maseczka regenerujaca
    - brak efektu wysuszonych/zniszczonych włosów

Wady:
    - za krótki polecany czas trzymania podany przez producenta
    - słabe rozjaśnienie

Jeżeli komuś zalezy o rozjaśnienie włosów o jakiś 1 do max 2 tonów to ewentualnie może próbować, aczkolwiek wszystko zależy od rodzaju włosów, położonej farby, i czasu trzymania.

Można powiedzieć, że otrzymałam zadawalający w miarę efekt bez głębokiego zniszczenia włosów zaraz po uprzednim farbowaniu.

1 opakowanie starczyło mi na 1/2 włosów ( a mam włosy równo z ramionami)

Używam tego produktu od: dziś

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Patico za czytelną i pomocną recenzję?
  • A jednak działa...
  • Dekoloryzatora użyłam po nieudanym farbowaniu farbą Sublime Mousse Naturalny Brąz (osobna recenzja). Mój naturalny kolor włosów to ciemny kasztanowy brąz ze złotymi refleksami. Ostatnie dwa lata robiłam sobie ombre (rozjaśniane), ale znudziło mi się. Chciałam zrównać kolor góry i dołu, wyfarbowałam pierwszy raz od ponad dwóch lat. Nie było dobrze- włosy ciemniejsze niż mój naturalny kolor, a od dwóch lat walczyłam o jaśniejszy odcień.

Na drugi dzień zdecydowałam się na dekoloryzację. Mieszanka łatwa w wykonaniu, śmierdzi minimalnie, dobrze się nakłada, ale czytając opinie na wizażu postanowiłam potrzymać ją godzinę. Trzymałam jakieś 70 minut. Z ciemnego brązu zeszłam na ładny brąz z lekko rudawym połyskiem. Różnica diametralna około trzech/ czterech tonów. Włosy trochę przesuszone.

Minus za to, że ulotka wprowadza ludzi w błąd- w czasie jaki jest tam podany nic się nie zdziała.

Używam tego produktu od: luty 2014

Chcesz pochwalić hrywna06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lipa straszna, nie polecam-nie działa!
  • Mój kolor to złocisty brąz, taki średni brąz. Zakupiłam ten dekoloryzator, bo chciałam zdjąć kolor przed ofarbowaniem włosów na jasny rudy. Na opakowaniu napisano, iż zdejmuje kolor częściowo lub całkowicie, niestety u mnie nie drgnął mimo iż nie mam bardzo ciemnych włosów, nie są oporne na farbowanie i nałożyłam go dwukrotnie! Kupiłam dwa opakowania, bo nie byłam pewna czy jedno wystarczy, mam dość długie włosy. Jedno opak. starczyło, jednak gdy po 50 min nie było efektów to zastosowałam kolejne (takie było zresztą zalecenie). Zmarnowałam czas, pieniądze (mimo,że był tani: 6 zł to za dwa już 12;p ), no i włosy, bo mimo,że nie zniszczyły się bardzo to jest to jednak chemia (skuteczna czy nie) i trochę mi włosy przesuszyła niepotrzebnie. A jutro Joanna.

Chcesz pochwalić alex16661 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • U mnie nie zadziałał
  • Po kilku latach blondu zapragnęłam zmiany. Wybór padł na jasną czekoladkę. Niestety w rezultacie kolor wyszedł baaardzo ciemny brąz, kilka razy ciemniejszy niż powinien. Postanowiłam ratować się dekoloryzatorem. W Rossmannie mieli tylko ten. Cóż, dobra biorę. Nauczona doświadczeniem zaczęłam go nakładać od dołu. Co kilka minut szłam w górę.

Rezultat? Kolor nawet nie drgnął. Jedynie gdzie kolor zszedł to na włosach tuż przy skórze, a tak akurat trzymałam najkrócej, bo jakieś 10 minut. A tam gdzie trzymałam dłużej włosy były takiego samego koloru jak przed dekoloryzacją.

U mnie się on kompletnie nie sprawdził.
    Jedyne co mogę dać na plus to dołączoną odżywkę i to że dekoloryzacja tym produktem jakoś nie zniszczyła mi włosów.

Używam tego produktu od: jedno użycie

Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dekoloryzator do stopniowego usuwania koloru
  • Jakiś czas temu zafarbowałam włosy na czekoladową mokkę ze schwarzkopfu, kolor niestety nie wyszedł standardowo jak na opakowaniu, był bardziej czarny niż czekoladowy a u nasady coś jakby czekoladowa czerwień, byłam zła na tyle,że umyłam włosy chyba z 10 razy a jak na złość kolor nie zszedł. Czułam się w nim źle. Dziś poszłam do Rossmana z myślą kupienia rozjaśniacza i innej farby żeby choć troszkę były jaśniejsze. Kupiłam średni blond z Londy i dekoloryzator z Deli- tak na próbę. Nałożyłam go na głowę a po przeczytaniu opinii na jego temat troszkę się przeraziłam, a przynajmniej na tyle, że trzymałam go na głowie 65 minut w nadziei, że coś to da i włosy mi nie wypadną po upływie 65 minut, spłukałam i oczom nie wierzę kolor zszedł o jakieś 2 tony, teraz są w kolorze jasny brąz z lekką poświatą miedzi a w niektórych miejscach mam jakby pasemka w kolorze blond....jestem zaskoczona, jak dla mnie super. Włosy nie są przesuszone, deli nie śmierdzi a kolor zszedł równomiernie czego nie mogę powiedzieć o rozjaśniaczach z tej firmy, które dają odcień marchewki albo kurzego żółtka.
    Myślę, że chcąc stopniowo zejść do ładnego koloru to jak najbardziej opłaca się kupować ten dekoloryzator. Jestem mile zaskoczona bo na moich włosach zadziałał rewelacyjnie na tyle, że farba z Londy wylądowała na półce w szafce- kiedyś się może przyda, a dziś zostaje ten kolor, który uzyskałam po dekoloryzacji

Używam tego produktu od: dziś
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Wii89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Od roku farbowałam włosy na czarno.
    Nałożyłam dekoloryzator, trzymałam 50 minut i... efektu żadnego! Włosy ani o ton nie są jaśniejsze. Porażka.

Jedyny plus to niska cena, ale to w sumie nie ma znaczenia przy braku jakiegokolwiek efektu.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Chcesz pochwalić arbuzik_z_krwi_i_kosci za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Nałożyłam dzisiaj na włosy w kolorze średni/ ciemny brąz by uzyskać jasny brąz. Trzymałam mieszaknkę na włosach 50 minut czyli 5 minut dłużej niż się powinno, nakładając najpierw na końcówki i stopniowo co 10 minut nakładając coraz wyżej.
    Efekt: ciemny brąz.
    Kolor nie zjaśniał ani troszkę, woda leciała przezroczysta, no... niezupełnie, bo było w niej dość sporo ukruszonych końcówek moich wlosów. Jeśli chodzi więc o działanie na kolor to tego działania NIE MA.
    Zapach jest znośny, nawet lepszy niż przy wielu zwykłych farbach. do tego jest dołaczona dośc dobra odżywka, którą i tak zmieszałam ze swoją ulubioną.
    Włoski mam suche, wykruszające się, no ale tego sie można spodziewać po jakimkolwiek zbaiegu tego typu. Do tego dekoloryzatora jest bardzo mało. Na moje dośc gęste włosy do łopatek nie starczyło. Jest gęsty i opornie się go nakłada. Do tego strasznie szybko "wysycha".

Jutro idę po rozjaśniacz Joanny, bo już mi się nie chce mysleć na ten temat. (EDIT: Recenzja już napisana
    Dobrze, że cena to 7zł, bo to nie jest majatek. Tylko szkoda czasu i końcówek (i tak planowałam przyciąć to chociaż tyle).

Nadmienię, że o koleżanki rozjaśnił włosy z ciemnego brązu na jasnorudy przy odrostach i średni brąz na koncówkach. U mnie zupełne zero. Także zależy chyba od rodzaju włosa (moje- kręcone, farbowane szamponetkami, jej proste ale ferbowane trwalymi farbami).Używam tego produktu od: 1 razIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić narratorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypał!
  • Chciałam zdjąć mój (sprany już) rudy z włosów, żeby przejść do miodowego blondu. Trzymałam mieszankę prawie godzinę i nawet nie tknął koloru. Odrosty trochę zjaśniały (mój naturalny kolor to ciemny blond), ale nic poza tym.

Plusy:
    - nie śmierdzi
    - nie niszczy włosów
    - jest tani

Minusy:
    - NIE DZIAŁA!

Używam tego produktu od: jednorazowe użycie

Chcesz pochwalić Nanya84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niewielki efekt, ale brak zniszczeń
  • dekoloryzator za 5zł w promocji, normalnie za 7 - można więc uzyć go kilka razy a koszt zabiegów nie jest duży

mam włosy ciemny blodnd/jasny brąz, kręcone i skłonne do przesuszania
    farbowane 3 razy na brąz i jeden raz na ciemny brąz któy wyszedł niemal czarny
    kolor jest już mozno zmyty, do średniego brązu, ostatnie farbowanie ok 3-4 miesiące temu
    chciałam zdjąc kolor chociaż o ton, bo zamierzam wrócić do koloru naturalnego lub lekko je rozjaśnić

nakładanie jest łatwe, nie spływa ale łatwo się rozczesuje na całe włosy
    trzymałam godzinę, żeby jak najbardziej zadziałał

efekt - włosy rozjaśnione miejscami o pół tonu, reszta nieruszona. to mało, biorąc pod uwagę że nie miałam wielu warstw farby, a moje włosy łatwo sie rozjaśniają. efekt jest nierówny, ale nie mam plam na głowie, można tak chodzić. Bardziej rozjaśnione są włosy bliżej odrostów, ogólnie jest to więcej czerwonawego połysku, miejscami rudego - widoczne jest to w słońcu, w pomieszczeniu prawie w ogóle, dlatego trudno zrobić zdjęcie które dawałoby pojęcie o kolorze. Dodam, że nikt nie zauważył że rozjaśniłam włosy - więc naprawdę niewiele widać

włosy nie są zniszczone, przesuszone a zabieg łatwy i tani
    jedno opakowanie wystarczyła na włosy za ramiona, choć mogłabym użyć już dwóch
    gdyby efekt był mocniejszy (przynajmniej 1 ton) zrobiłabym dekoloryzację jeszcze 2-3 razy, ale w tym wypadku zastanawiam sie raczej nad praniem koloru rozjaśniaczem

Używam tego produktu od: tydzień temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Nałożyłam go na włosy farbowane odcieniem ciemnego brązu. Nie spodziewałam się cudów, ale miałam nadzieje , że chociaż troche wypłucze kolor .
    Plusy:
    -nie śmierdzi
    -tani
    -nie spływa z włosów

Minusy
    -nie rozjaśnił włosów ani o jeden ton, pozostały w tym samym odcieniu mimo, że trzymałam go 45 minut
    -odrosty rozjaśnił na kolor ostrej miedzi (!) przez co zostałam zmuszona do pofarbowania je spowrotem na ciemno,
    -przesuszył bardzo włosy,
    -po zmyciu preparatu wypadła mi ich znaczna ilość

Używam tego produktu od: jednorazowo

Chcesz pochwalić Taladriele21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny dla włosów
  • Zakupiony w Rosmannie za całkiem niską cenę delikatny dekoloryzator. Nie zdjął całkowicie farby, ale zrobił to delikatnie i można dzięki temu stopniować efekt. Miałam bardzo ciemne brązowefarbowane od 16 roku życia włosy, a dekoloryzator zdjął kolor o jeden ton. Może to dla niektórych malutko, ale ja będę powtarzać zabieg, aż uzyskam odpowiedni efekt. Włosy po użyciu są zdrowe, błyszczące, nie zauważyłam jakiejkolwiek szkody na nich.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić agulkaa za czytelną i pomocną recenzję?