Avon, Ultra Sexy EDT

Powiększ Avon, Ultra Sexy EDT

Zgłoszony przez AmarTuVida

Przygotuj się na nowy zapach, który rozgrzewa zmysły i sprawia, że czujesz się zmysłowa i pociągająca... Odkryj nową, seksowną stronę swojej natury! Nieodparcie kusząca kompozycja stworzona z prowokujących nut gruszki, rozpalonej magnolii i zmysłowych aromatów złotego bursztynu.`Ultra Sexy` to idealny zapach dla kobiety, która pragnie uwodzić i czarować swoim seksapilem.
`Bursztyn nadaje tej kompozycji zniewalająco ciepłą zmysłowość. Pozostałe nuty dobrałem tak, aby ich różnorodność podkreślała wielowymiarowy charakter zapachu.` - Frank Voelkl - twórca zapachu, perfumer domu zapachowego Firmenich

Kategoria: kwiatowo - owocowo - drzewna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, bergamotka, marakuja
nuta serca: magnolia, brzoskwinia, peonia
nuta bazy: złoty bursztyn, piżmo, słodkie drewno

• Naprawdę ultra sexy
  • Zmysłowe, ciekawe perfumy. Piękny, kobiecy flakonik. Cena na promocji nie duża.

Ale największy minus to jak zawsze przy perfumach avon to trwałość, perfumy nie utrzymują się długo a szkoda, bo zapach naprawdę intrygujący. No a w konsekwencji tego trzeba mieć zawsze przy sobie butelkę żeby odświeżać zapach. No cóż...

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemnie słodziutka i pudrowa
  • Bardzo miła ta woda toaletowa, chociaz przypomina mi Slip Into Darling. Początkowo idealnie marakaja z gruszka sie rozwijaja dodając sporo tej słodyczy. Potem rozwiją sie wiosenne kwiaty z magnolią i piwonią w roli głównej. Potem rozwija się brzoskwinia na tle bursztynowych aromatów. Drzewnych nie especjalnie wyczuwam w bazie. Flakonik bardzo ładny, który zwrócił moją uwagę. Z przyjemnościa ją używałam i podobała się nie tylko mnie.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodki, sexy, jestem na tak!
  • Zapach bardzo kobiecy, słodki, delikatny, a zarazem sexy. Przypomina mi zapachy: Playboy "play it sexy" oraz Christina Aguilera "by night".
    W buteleczce na początku urzekła mnie firanka ale z czasem zaczęla mnie denerwować i wylądowała w koszu Kształt butelki - trochę za szeroka na dole bo zajmuje sporo miejsca na półce, ale zapach jest ładniutki więc już nie marudzę.

Odejmuję pół gwiazdki bo zapach krótko się trzyma

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić Madziarka.n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny
  • Ślicznie pachnie, śliczny flakonik, długo się utrzymuje, zawsze gdy jest jakaś promocja w avon'ie to go kupuję. Smutno, że do torebki jest go ciężko włożyć by się nie psikał w środku, ale poza tym mi się strasznie podoba.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Devilla547 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach!
  • Gdy spojrzałam na flakonik to od razu chciałam je mieć. Perfumy ładnie się prezentują, flakon od razu rzuca się w oczy. A zapach - przyjemny, słodki, taki uwodzicielski... cud, miód, malina
    \n

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?
  • No no no
  • Wiecie co? jest dobrze, a nawet bardzo dobrze
    Fajny zapach na chłodne dni jesienne lub zimne wieczory letnie jest ciepły, rozgrzewający. Czuje w nim pieprz, imbir, drzewo, skórę i trochę goździków. Kojarzy mi się z ciepłą herbatą imbirową z cynamonem, ale to tylko moje skojarzenie. Polecam osobom, które preferują ciepłe zapachy bez zielonych i świeżych nut.
    Buteleczka - kwestia gustu, bo ten frędzel i buduarowy szyk, ale dobrze leży w dłoni i ładnie prezentuje się na toaletce.
    Trwałość - średnia, ale wcale mi to nie przeszkadza, bo lubię odświeżać zapach i psikać, psikać, psikać

Będą Panie zadowolone )

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mojaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Różowe cudo
  • Flakonik urzeka swoim wyglądem, pięknie prezentuje się w łazience/na toaletce więc poniekąd był powodem, dla którego chciałam je mieć

Zapach jest dość słodki, jednak nienachalny. Na początku dość ostry, po chwili pięknie "rozwija się" otulając ciało owocowymi nutami. Jednak jak to w przypadku zapachów owocowych, które kojarzą mi się głównie z latem ten dzięki ostrzejszej kwiatowej nucie świetnie nadaje się na chłodniejsze dni i w takie tez go używałam - na przełomie zimy/wiosny.
    Uwodzicielski i naprawdę seksowny

Mam zastrzeżenia co do trwałości, wydawała mi się ona dość krótka.
    Bardzo tanie, nie spowodowały podrażnienia ani uczulenia, delikatne dla skóry.

Z pewnością jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: 4miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham je
  • Może nie jest to fenomenalnie nowatorski zapach, może takich na rynku jest mnóstwo. A może flakonik jest tandetny... Ale
    To jest właśnie ten zapach, który sprawia że, czuję się naprawdę ULTRA SEXY . Mój faworyt.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić StefaniM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodycz
  • Perfumy są bardzo delikatne, nazwałabym je dziewczęce- typowo na dzień. Nie męczą, długo się utrzymują. Zapach ładnie rozwija się na skórze, na ubraniach dłuuugo utrzymuje. Z wydajnością gorzej, bo muszę się ,,lepiej" spryskać,żeby inni je wyczuwali, także u mnie flakonik wytrzymuje z dwa miesiące, za to odejmuję pół gwiazdki. Nie mniej jednak perfumy godne polecenia, czasami występują w mega promocji.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Kocham ten słodziaszny zapaszek, który utrzymuje się cały dzień, nawet teraz o 23 go czuję, mimo ż psykałam się nim o 9 rano
    Jest fantastyczny, słodziutki, uwodzicielski, coś dla tych którzy lubią słodkie zapachy, owoce itd.
    Posiadam go od jakiś 7-8 miesięcy i nadal mam go niecałą połowę flakonika, jest bardzo trwały...

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 flakonika

Chcesz pochwalić spineeeczka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij