Avon, Ultra Sexy EDT

Powiększ Avon, Ultra Sexy EDT

Zgłoszony przez AmarTuVida

Przygotuj się na nowy zapach, który rozgrzewa zmysły i sprawia, że czujesz się zmysłowa i pociągająca... Odkryj nową, seksowną stronę swojej natury! Nieodparcie kusząca kompozycja stworzona z prowokujących nut gruszki, rozpalonej magnolii i zmysłowych aromatów złotego bursztynu.`Ultra Sexy` to idealny zapach dla kobiety, która pragnie uwodzić i czarować swoim seksapilem.
`Bursztyn nadaje tej kompozycji zniewalająco ciepłą zmysłowość. Pozostałe nuty dobrałem tak, aby ich różnorodność podkreślała wielowymiarowy charakter zapachu.` - Frank Voelkl - twórca zapachu, perfumer domu zapachowego Firmenich

Kategoria: kwiatowo - owocowo - drzewna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, bergamotka, marakuja
nuta serca: magnolia, brzoskwinia, peonia
nuta bazy: złoty bursztyn, piżmo, słodkie drewno

• Piękny zapach!
  • Gdy spojrzałam na flakonik to od razu chciałam je mieć. Perfumy ładnie się prezentują, flakon od razu rzuca się w oczy. A zapach - przyjemny, słodki, taki uwodzicielski... cud, miód, malina
    \n

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?
  • No no no
  • Wiecie co? jest dobrze, a nawet bardzo dobrze
    Fajny zapach na chłodne dni jesienne lub zimne wieczory letnie jest ciepły, rozgrzewający. Czuje w nim pieprz, imbir, drzewo, skórę i trochę goździków. Kojarzy mi się z ciepłą herbatą imbirową z cynamonem, ale to tylko moje skojarzenie. Polecam osobom, które preferują ciepłe zapachy bez zielonych i świeżych nut.
    Buteleczka - kwestia gustu, bo ten frędzel i buduarowy szyk, ale dobrze leży w dłoni i ładnie prezentuje się na toaletce.
    Trwałość - średnia, ale wcale mi to nie przeszkadza, bo lubię odświeżać zapach i psikać, psikać, psikać

Będą Panie zadowolone )

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mojaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Różowe cudo
  • Flakonik urzeka swoim wyglądem, pięknie prezentuje się w łazience/na toaletce więc poniekąd był powodem, dla którego chciałam je mieć

Zapach jest dość słodki, jednak nienachalny. Na początku dość ostry, po chwili pięknie "rozwija się" otulając ciało owocowymi nutami. Jednak jak to w przypadku zapachów owocowych, które kojarzą mi się głównie z latem ten dzięki ostrzejszej kwiatowej nucie świetnie nadaje się na chłodniejsze dni i w takie tez go używałam - na przełomie zimy/wiosny.
    Uwodzicielski i naprawdę seksowny

Mam zastrzeżenia co do trwałości, wydawała mi się ona dość krótka.
    Bardzo tanie, nie spowodowały podrażnienia ani uczulenia, delikatne dla skóry.

Z pewnością jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: 4miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham je
  • Może nie jest to fenomenalnie nowatorski zapach, może takich na rynku jest mnóstwo. A może flakonik jest tandetny... Ale
    To jest właśnie ten zapach, który sprawia że, czuję się naprawdę ULTRA SEXY . Mój faworyt.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić StefaniM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodycz
  • Perfumy są bardzo delikatne, nazwałabym je dziewczęce- typowo na dzień. Nie męczą, długo się utrzymują. Zapach ładnie rozwija się na skórze, na ubraniach dłuuugo utrzymuje. Z wydajnością gorzej, bo muszę się ,,lepiej" spryskać,żeby inni je wyczuwali, także u mnie flakonik wytrzymuje z dwa miesiące, za to odejmuję pół gwiazdki. Nie mniej jednak perfumy godne polecenia, czasami występują w mega promocji.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Kocham ten słodziaszny zapaszek, który utrzymuje się cały dzień, nawet teraz o 23 go czuję, mimo ż psykałam się nim o 9 rano
    Jest fantastyczny, słodziutki, uwodzicielski, coś dla tych którzy lubią słodkie zapachy, owoce itd.
    Posiadam go od jakiś 7-8 miesięcy i nadal mam go niecałą połowę flakonika, jest bardzo trwały...

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 flakonika

Chcesz pochwalić spineeeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • owocowy słodziak
  • Jakie tam sexy Typowy owocowy słodziaczek, który niczym się nie wyróżnia.Jest tu właśnie owocowo i słodko.Rządzi soczysta gruszka z marakują, z których aż wypływa sok a dodatkowo przekrojono je na pół i szczodrze posypano cukrem, a całość udekorowano kwiatem magnolii.
    Widzę go jako kompozycję typowo dla nastolatek.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny zapach!
  • Dostałam ten zapach w prezencie. Od początku przyciągało mnie śliczne i oryginalne opakowanie, więc bez wahania użyłam perfum od razu.
    Zapach jest jak stworzony dla mnie, nie za mocny ale nie za lekki. Utrzymuje się na skórze przez dobre kilka godzin. Nie drażni nosa i nie przytłacza, po prostu idealny.
    Mam te perfumy od jakichś 4 miesięcy i mimo codziennego, obfitego używania nadal mam pół flakoniku., który jest tak piękny, że jest ozdobą na półce.
    Jestem na tak!

Ilość zużytych opakowań: 1/2 flakoniku

Chcesz pochwalić klaudusk_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trafił w moje gusta
  • Spodobał mi się od początku, w dodatku dostałam w prezencie także balsam do ciala o tym zapachu - jak dla mnie rewelacja
    Wedlug mnie jest to po prostu sexowny zapach, który dodaje pewności siebie, rozbudza zmysły, jest uwodzicielski, a także słodki- ale nie za słodki bo lekko drapieżny. Jest dość wyczuwalny, ale lubie takie perfumy które czuć, które nadają takiego "charakteru".
    Flakonik jak dla mnie jest świetny i współgra z zapachem - nieco krzykliwy, uwodzicielski.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić SuenaJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy to już gdzieś nie było?
  • Ultra sexy jest faktycznie sexy. Piękny flakon z falbanką - bardziej nadaje się na gadżet niż do codziennego użytku. Ładnie wygląda na półce, w stosowaniu lubi się wyślizgiwać, a to jest dość denerwujące. A zawartość? Hmm słodka, ale nie mdląca. Perfum znajdzie zastosowanie i w ciągu dnia i wieczoru. Tylko jest jedno ale - ten zapach już gdzieś był. Nie podobny, a identyczny. Nie od dzisiaj wiadomo, że Avon robi tańsze podróbki drogich perfum, ale przeważnie są one łudząco podobne, natomiast ten zapach jest identyczny. Mimo to uważam, że jest całkiem niezły. Trwałość znikoma.Jeden wniosek się nasuwa - EDT się zwyczajnie nie opłaca. Cena regularna nie powala, w promocji dość rzadko można go znaleźć.
    Czy warto kupić? Nawet warto, raz. Chyba że ktoś będzie mieć miłość od pierwszego wejrzenia

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij