Avon, Ultra Sexy EDT

Powiększ Avon, Ultra Sexy EDT

Zgłoszony przez AmarTuVida

Przygotuj się na nowy zapach, który rozgrzewa zmysły i sprawia, że czujesz się zmysłowa i pociągająca... Odkryj nową, seksowną stronę swojej natury! Nieodparcie kusząca kompozycja stworzona z prowokujących nut gruszki, rozpalonej magnolii i zmysłowych aromatów złotego bursztynu.`Ultra Sexy` to idealny zapach dla kobiety, która pragnie uwodzić i czarować swoim seksapilem.
`Bursztyn nadaje tej kompozycji zniewalająco ciepłą zmysłowość. Pozostałe nuty dobrałem tak, aby ich różnorodność podkreślała wielowymiarowy charakter zapachu.` - Frank Voelkl - twórca zapachu, perfumer domu zapachowego Firmenich

Kategoria: kwiatowo - owocowo - drzewna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, bergamotka, marakuja
nuta serca: magnolia, brzoskwinia, peonia
nuta bazy: złoty bursztyn, piżmo, słodkie drewno

• Kocham je
  • Może nie jest to fenomenalnie nowatorski zapach, może takich na rynku jest mnóstwo. A może flakonik jest tandetny... Ale
    To jest właśnie ten zapach, który sprawia że, czuję się naprawdę ULTRA SEXY . Mój faworyt.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić StefaniM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodycz
  • Perfumy są bardzo delikatne, nazwałabym je dziewczęce- typowo na dzień. Nie męczą, długo się utrzymują. Zapach ładnie rozwija się na skórze, na ubraniach dłuuugo utrzymuje. Z wydajnością gorzej, bo muszę się ,,lepiej" spryskać,żeby inni je wyczuwali, także u mnie flakonik wytrzymuje z dwa miesiące, za to odejmuję pół gwiazdki. Nie mniej jednak perfumy godne polecenia, czasami występują w mega promocji.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Kocham ten słodziaszny zapaszek, który utrzymuje się cały dzień, nawet teraz o 23 go czuję, mimo ż psykałam się nim o 9 rano
    Jest fantastyczny, słodziutki, uwodzicielski, coś dla tych którzy lubią słodkie zapachy, owoce itd.
    Posiadam go od jakiś 7-8 miesięcy i nadal mam go niecałą połowę flakonika, jest bardzo trwały...

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 flakonika

Chcesz pochwalić spineeeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • owocowy słodziak
  • Jakie tam sexy Typowy owocowy słodziaczek, który niczym się nie wyróżnia.Jest tu właśnie owocowo i słodko.Rządzi soczysta gruszka z marakują, z których aż wypływa sok a dodatkowo przekrojono je na pół i szczodrze posypano cukrem, a całość udekorowano kwiatem magnolii.
    Widzę go jako kompozycję typowo dla nastolatek.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny zapach!
  • Dostałam ten zapach w prezencie. Od początku przyciągało mnie śliczne i oryginalne opakowanie, więc bez wahania użyłam perfum od razu.
    Zapach jest jak stworzony dla mnie, nie za mocny ale nie za lekki. Utrzymuje się na skórze przez dobre kilka godzin. Nie drażni nosa i nie przytłacza, po prostu idealny.
    Mam te perfumy od jakichś 4 miesięcy i mimo codziennego, obfitego używania nadal mam pół flakoniku., który jest tak piękny, że jest ozdobą na półce.
    Jestem na tak!

Ilość zużytych opakowań: 1/2 flakoniku

Chcesz pochwalić klaudusk_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trafił w moje gusta
  • Spodobał mi się od początku, w dodatku dostałam w prezencie także balsam do ciala o tym zapachu - jak dla mnie rewelacja
    Wedlug mnie jest to po prostu sexowny zapach, który dodaje pewności siebie, rozbudza zmysły, jest uwodzicielski, a także słodki- ale nie za słodki bo lekko drapieżny. Jest dość wyczuwalny, ale lubie takie perfumy które czuć, które nadają takiego "charakteru".
    Flakonik jak dla mnie jest świetny i współgra z zapachem - nieco krzykliwy, uwodzicielski.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić SuenaJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy to już gdzieś nie było?
  • Ultra sexy jest faktycznie sexy. Piękny flakon z falbanką - bardziej nadaje się na gadżet niż do codziennego użytku. Ładnie wygląda na półce, w stosowaniu lubi się wyślizgiwać, a to jest dość denerwujące. A zawartość? Hmm słodka, ale nie mdląca. Perfum znajdzie zastosowanie i w ciągu dnia i wieczoru. Tylko jest jedno ale - ten zapach już gdzieś był. Nie podobny, a identyczny. Nie od dzisiaj wiadomo, że Avon robi tańsze podróbki drogich perfum, ale przeważnie są one łudząco podobne, natomiast ten zapach jest identyczny. Mimo to uważam, że jest całkiem niezły. Szkoda, że jak na mojej skórze średnio trwały. Cena regularna nie powala, w promocji dość rzadko można go znaleźć.
    Czy warto kupić? Nawet warto, raz. Chyba że ktoś będzie mieć miłość od pierwszego wejrzenia

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bywalczyni dyskotek, olewająca natrętów !
  • Przyznaję się bez bicia - chciałam zamawiać je już dla samej butelki Pachnąca strona nieco ostudziła mój entuzjazm i poprzestałam na próbkach. Powtórzę się, ale pewnie coś w tym jest - zapach dość wtórny, powszechny, nie nastawiajcie się na przełom w perfumiarstwie za 4 dychy, ale ale lubię go Próbowałam zinterpretować "co autor miał na myśli" nazywając ten zapach "Ultra Sexy" - nie jest to seksapil typowo okraszony piżmowymi, ciężkimi nutami. Nie jest to też seksapil definiowany słodko-owocowym ulepkiem, lejącym się od cukru i karmelu. Ultra Sexy to mieszanka nut kwiatowych, odrobiny pudru i gruszki. Gruszka bardzo wyczuwalna, zwlaszcza przez pierwszą godzinę. Są dziewczęce, pudrowe, ale no właśnie... chyba naprawdę seksowne. Ten zapach pasowałby mi do stałej bywalczyni klubów, która co sobotę sączy drinka przy barze. Ładna, sexy, wygląda na otwartą, ale ... tworzy wokół siebie mur, onieśmiela innych, wydaje się być zimna, niedostępna. To nie jest kwiatowy, ciepły zapach, który otula i zaprasza do tych przytulanek. Jasny komunikat - patrz, podziwiaj, ale nie dotykaj

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny <3
  • zapach jet po prostu boski!
    długo się utrzymuje.
    bardzo dużo osób dopytuję się mnie jakich perfum używam, gdzy się nimi pofukam xD ^^
    zapach jest słodki i przyjemny. napewno nie mdlący.
    napewno polecam. mój ideał <3

Używam tego produktu od: 2 mies

Chcesz pochwalić kipikasza za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • bardzo fajne ale gdzieś to już było
  • Obawiałam się tych perfum z powodu słowa "sexy" w nazwie..Czemu? Otóż myślałam, że będą po prostu mdłe i słodkie. Po zawodzie od Playboya z wodą "Play It Sexy" mam uraz. Ale że jestem straszną gadżeciarą stwierdziłam, że choćby ze względu na flakon muszę je mieć. Jestem mile zaskoczona jednakże czuję, że gdzieś to już miałam pod inną nazwą, flakonem..Ultra Sexy bardzo przypominają mi perfumy, które kiedyś miałam. Nie zrażam się jednak. Zapach jest bardzo przyjemny i..rzeczywiście sexy Coś w tym jest. Lubię do niego wracać co parę dni z powodu ogromnej kolekcji psikadeł. Flakon jest piękny i falbanka. Godnie służy jako ozdobnik kolekcji. Nie jest to zapach spektakularny, który wywołał jakąś rewolucję w moim życiu. Czasem psiknięcie z nieregularnego kształtem flakonu jest denerwujące (wyślizguje się). Z trwałością jest naprawdę nieźle chociaż wymaga paru poprawek aby przeżyć dzień. Mi to nie przeszkadza, wręcz sprawia przyjemność psikanie Czuję słodkość wyważoną (nie cierpię dusicieli) i za to mi się spodobały. Pudrowe owoce, kwiaty, wszystko co kobiece. Super rada - psiknąć parę razy umyte, mokre włosy. Piękny zapach trzyma się wiele godzin.
    Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 początek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Rój pszczół. Tłusty Czwartek. Lukier.
  • Mdli mnie od nadmiaru słodyczy w tym zapachu.
    Jak na ironię Avon wciskał ten zapach za większość osiągniętych progów dla konsultantek.
    Teraz wiem dlaczego, bo sama nie wiem z kim mi się kojarzy ten zapach?
    Z jakąś infantylną dziewuszką, którą zawołano na deser?

Tak może pachnieć tylko dziecko, bo wątpię żeby dojrzałej kobiecie pasował taki oblepiony lukrem lizak.

W sumie to dziecko by się przy nim zadusiło, bo dusi jak Boa.

Jest okropny. Rozdałam, bo miałam dwa flakoniki.

Używam tego produktu od: RAZ PSIKNĘŁAM
    Ilość zużytych opakowań: RAZ PSIKNĘŁAM

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Wynne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo w moim typie
  • Ultra Sexy bardzo trafiła w mój gust,jeśli chodzi o zapachy. Zapach jest słodki,ale nie do końca. Nie jest to z pewnością taki cukiereczek-landrynka... Ma w sobie,coś co przyciąga uwagę. Wyraźnie czuć w nim owocową słodycz,ale doprawioną czymś ostrzejszym. Jest zmysłowy,kuszący,dla kobiet znających swoją wartość. Trwałość-około 6 godzin. Polecam także żel pod prysznic i krem do ciała-utrwalają zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Trafiłam na pachnącą stronę w ostatnim katalogu, nie wiem czemu ale nigdy wcześniej nie widziałam tych perfum i nie wiedziałam o ich istnieniu.

Dla mnie zapach jest rewelacyjny! Tak jak obiecują, jest zmysłowy, taki ciepły i nie za słodki.

Trwałość nie powala, czyli na pewno nie utrzyma się na skórze cały dzień, ale mało która woda toaletowa czy nawet perfumowana by dała radę.
    Na mnie jakieś 3 godziny wytrzymuje, jak spryskam końce włosów to czuje jeszcze rano tę woń.

Używam tego produktu od: Kilku dni

Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie okej
  • Zapach intrygujący, słodki ale nie przesadnie. Jakość adekwatna do ceny. Minusem jest tylko brak tradycyjnej zwyczajnej zatyczki i to mi trochę utrudnia życie

Chcesz pochwalić KatrixX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemna
  • Ultra Sexy jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Avon w tym przypadku bardzo się postarał. Zapach jest słodki, baaardzo kobiecy. Trwałość jak na tę markę oraz sam fakt, że to woda toaletowa, jest bardzo zadowalająca. Sam flakon jest bardzo ładny, choć może nieco kiczowaty. Radość z posiadania tej wody jest jeszcze większa, ponieważ dostałam ją za całą złotówkę w ofercie dla konsultantek. Polecam bardzo bardzo!

Chcesz pochwalić conceptual za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ładny zapach
  • Zapach bardzo ładny, zdecydowanie przypadł mi do gustu. Przebija moje wszystkie dotychczasowe perfumy z Avonu. Chociaż moim zdaniem troszkę krótko się utrzymuje zapach.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Chcesz pochwalić zielona_owca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój typ!
  • Obok Sensuelle i Celebre moje ulubione perfumy!

Plusy:
    +śliczne opakowanie
    +seksowny, intrygujący zapach
    +bardzo trwałe

Z pewnością jeszcze je kupię.

Minusy:
    -cena

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić XxPrinCeSsSaXxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • Na początku dostałam próbkę tej wody i stwierdziłam, że muszę ją mieć, po użyciu czuć świeży i słodki ale nie do przesady zapach, i to mnie w niej urzekło, woda utrzymuje się dosyć długo, idealna na każdy dzień, bardzo ładna buteleczka to kolejny plus. Jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić sourirex3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ... bardziej trwały zapach ...
  • Hmm, zakupiłam tą wodę z ciekawości. Intrygujący flakon. Zapach także. Szkoda, że nie jest na tyle trwały na ile bym chciała. Fakt robi wrażenie, gdy się go użyje i przejdzie korytarzem. Koleżanki zaczepiają, pytają. Super, że z tej serii jest żel i mus, można faktycznie wzmocnić zapach. Polecam go jednak przetestować

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ramzeska87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pudrowa słodycz
  • Jak tylko powąchałam kartkę w katalogu zapach od razu mi się spodobał ale wolałam się upewnić i zamówiłam najpierw próbki.
    To co mogę powiedzieć o tym zapachu to to, że należy z pewnością do zapachów słodkich,pudrowych,mocnych, raczej ciężkich. Nadaje się raczej na wieczór i zimową porę, gdyż w trakcie upałów może być mdlący i odrobinę duszący.
    Trwałość zapachu średnia ok 3 godzin.

Używam tego produktu od: testuje od jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Powala słodyczą
  • Słodycz tych perfum powala. Generalnie jest cukrowo, lukrowo i trochę owocowo. Ale uwaga, może zemdlić. Widać nie jest łatwo zrobić dobrych perfum uchodzących za "słodkie". Słodkość perfum też ma swoje granice. Poza tym po psiknięciu na nadgarstek bardzo szybko znika - trwałość zatem mizerniutka. Flakon brzydki. No niestety nie mogę nic pozytywnego o tym zapachu powiedzieć. Niczego "sexy" w nim nie ma. Mimo że lubię avonowskie perfumy, to jednak akurat ten to niewypał.

Używam tego produktu od: użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno psiknięcie

Chcesz pochwalić Likaonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekka kobieca słodycz
  • Zakochałam się w tym zapachu i spodobał się wielu innym osobom. Zamówiło go u mnie kilka dziewczyn, jak tylko pojawił się w katalogu.

Mam także mus i żel pod prysznic z tej serii

Może tak:
    zapach - jak dla mnie słodki, ale nie zamulający jak perfumy teściowej

trwałość - niestety marna za to świetnie utrzymuje się na szaliku.... ewentualnie włosach. Mam też CK Euphoria i cóż... to jest jakość adekwatna do ceny, Ultra Sexy się nie umywa do tego.

opakowanie - ładny flakonik z czarną koronkową falbanką. tu niestety też nie jestem zadowolona. wolałabym tradycjną zatyczkę, ponieważ czasami wrzucam flakonik do torebki. (czasem trzeba 'poprawić' zapach, jak już wspomniałam nie jest trwały) zawleczka lubi się niestety w czeluściach daskiej torebki odczepić. tak więc są dobre do stania na półce

Za trwałość i opakowanie odejmuję te pół gwiazdki, bo tak napawde jestem zakochana w zapachu!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Chcesz pochwalić AmarTuVida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny
  • Zapach całkiem ładny, ale nic poza tym. Kupiłam go głównie dlatego, że był w promocji i przypominał mi ukochaną Euphorię (choć teraz nie wiem jakim sposobem). Zupełnie nie pasuje do mnie.
    Jest w porządku, trwałość dobra jak na Avon, ale zbyt słodki i nieco płaski. Myślę, że wielu osobm przypadnie do gustu, ogromny plus za cenę.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Liyah Wolf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Blizniacza siostra HALLE BERRY
  • Zmysłowe, słodkie i głębokie , a mimo to nie za ciężkie i nie duszące perfumy. Bardzo przypomniają mi HALLE BERRY Ogólnie lubię słodkie zapachy.Czuje w nim słodką nutkę z odrobiną pieprzu,delikatnie kremowe.Jednak minus za trwałość max 1-2h.
    Buteleczka ładna z ozdobnym koronkowym kwiatkiem.
    Mogę polecić fanką słodkich zapachów jednnak nie za tą cene.
    Na internecie można upolować do 30zł.

Używam tego produktu od: 1x
    Ilość zużytych opakowań: Testowanie na dłoni.

Chcesz pochwalić Viotynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny!
  • Bardzo fajny słodki zapach na co dzień średnio się nadaje bo może troche przytłaczać ale od czasu do czasu warto sięgnąć oczywiście nie za cenę 80 zł, ale za 2o kilka bardzo chętnie się skuszę. Buteleczka może troszkę tandetna, ale każdemu z nas przyda się od czasu do czasu odrobina blichtru :p pół gwiazdki odejmuję za trwałość 2h max :/ ale w sumie dla mnie to nie jest jakiś straszny problem, nie lubię gdy przez cały dzień towarzyszy mi jeden zapach, bo to trochę dla mnie męczące :/

Ogólnie rzecz biorąc polecam fankom słodkich, uroczych zapachów. Może nie czuję się po nim 'ultra sexy' ale na pewno o wiele pewniej

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić FragileHopes za czytelną i pomocną recenzję?