Avon, Ultra Sexy EDT

Powiększ Avon, Ultra Sexy EDT

Zgłoszony przez AmarTuVida

Przygotuj się na nowy zapach, który rozgrzewa zmysły i sprawia, że czujesz się zmysłowa i pociągająca... Odkryj nową, seksowną stronę swojej natury! Nieodparcie kusząca kompozycja stworzona z prowokujących nut gruszki, rozpalonej magnolii i zmysłowych aromatów złotego bursztynu.`Ultra Sexy` to idealny zapach dla kobiety, która pragnie uwodzić i czarować swoim seksapilem.
`Bursztyn nadaje tej kompozycji zniewalająco ciepłą zmysłowość. Pozostałe nuty dobrałem tak, aby ich różnorodność podkreślała wielowymiarowy charakter zapachu.` - Frank Voelkl - twórca zapachu, perfumer domu zapachowego Firmenich

Kategoria: kwiatowo - owocowo - drzewna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, bergamotka, marakuja
nuta serca: magnolia, brzoskwinia, peonia
nuta bazy: złoty bursztyn, piżmo, słodkie drewno

• Kocham je
  • Może nie jest to fenomenalnie nowatorski zapach, może takich na rynku jest mnóstwo. A może flakonik jest tandetny... Ale
    To jest właśnie ten zapach, który sprawia że, czuję się naprawdę ULTRA SEXY . Mój faworyt.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić StefaniM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodycz
  • Perfumy są bardzo delikatne, nazwałabym je dziewczęce- typowo na dzień. Nie męczą, długo się utrzymują. Zapach ładnie rozwija się na skórze, na ubraniach dłuuugo utrzymuje. Z wydajnością gorzej, bo muszę się ,,lepiej" spryskać,żeby inni je wyczuwali, także u mnie flakonik wytrzymuje z dwa miesiące, za to odejmuję pół gwiazdki. Nie mniej jednak perfumy godne polecenia, czasami występują w mega promocji.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Kocham ten słodziaszny zapaszek, który utrzymuje się cały dzień, nawet teraz o 23 go czuję, mimo ż psykałam się nim o 9 rano
    Jest fantastyczny, słodziutki, uwodzicielski, coś dla tych którzy lubią słodkie zapachy, owoce itd.
    Posiadam go od jakiś 7-8 miesięcy i nadal mam go niecałą połowę flakonika, jest bardzo trwały...

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 flakonika

Chcesz pochwalić spineeeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • owocowy słodziak
  • Jakie tam sexy Typowy owocowy słodziaczek, który niczym się nie wyróżnia.Jest tu właśnie owocowo i słodko.Rządzi soczysta gruszka z marakują, z których aż wypływa sok a dodatkowo przekrojono je na pół i szczodrze posypano cukrem, a całość udekorowano kwiatem magnolii.
    Widzę go jako kompozycję typowo dla nastolatek.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny zapach!
  • Dostałam ten zapach w prezencie. Od początku przyciągało mnie śliczne i oryginalne opakowanie, więc bez wahania użyłam perfum od razu.
    Zapach jest jak stworzony dla mnie, nie za mocny ale nie za lekki. Utrzymuje się na skórze przez dobre kilka godzin. Nie drażni nosa i nie przytłacza, po prostu idealny.
    Mam te perfumy od jakichś 4 miesięcy i mimo codziennego, obfitego używania nadal mam pół flakoniku., który jest tak piękny, że jest ozdobą na półce.
    Jestem na tak!

Ilość zużytych opakowań: 1/2 flakoniku

Chcesz pochwalić klaudusk_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trafił w moje gusta
  • Spodobał mi się od początku, w dodatku dostałam w prezencie także balsam do ciala o tym zapachu - jak dla mnie rewelacja
    Wedlug mnie jest to po prostu sexowny zapach, który dodaje pewności siebie, rozbudza zmysły, jest uwodzicielski, a także słodki- ale nie za słodki bo lekko drapieżny. Jest dość wyczuwalny, ale lubie takie perfumy które czuć, które nadają takiego "charakteru".
    Flakonik jak dla mnie jest świetny i współgra z zapachem - nieco krzykliwy, uwodzicielski.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić SuenaJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy to już gdzieś nie było?
  • Ultra sexy jest faktycznie sexy. Piękny flakon z falbanką - bardziej nadaje się na gadżet niż do codziennego użytku. Ładnie wygląda na półce, w stosowaniu lubi się wyślizgiwać, a to jest dość denerwujące. A zawartość? Hmm słodka, ale nie mdląca. Perfum znajdzie zastosowanie i w ciągu dnia i wieczoru. Tylko jest jedno ale - ten zapach już gdzieś był. Nie podobny, a identyczny. Nie od dzisiaj wiadomo, że Avon robi tańsze podróbki drogich perfum, ale przeważnie są one łudząco podobne, natomiast ten zapach jest identyczny. Mimo to uważam, że jest całkiem niezły. Szkoda, że jak na mojej skórze średnio trwały. Cena regularna nie powala, w promocji dość rzadko można go znaleźć.
    Czy warto kupić? Nawet warto, raz. Chyba że ktoś będzie mieć miłość od pierwszego wejrzenia

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bywalczyni dyskotek, olewająca natrętów !
  • Przyznaję się bez bicia - chciałam zamawiać je już dla samej butelki Pachnąca strona nieco ostudziła mój entuzjazm i poprzestałam na próbkach. Powtórzę się, ale pewnie coś w tym jest - zapach dość wtórny, powszechny, nie nastawiajcie się na przełom w perfumiarstwie za 4 dychy, ale ale lubię go Próbowałam zinterpretować "co autor miał na myśli" nazywając ten zapach "Ultra Sexy" - nie jest to seksapil typowo okraszony piżmowymi, ciężkimi nutami. Nie jest to też seksapil definiowany słodko-owocowym ulepkiem, lejącym się od cukru i karmelu. Ultra Sexy to mieszanka nut kwiatowych, odrobiny pudru i gruszki. Gruszka bardzo wyczuwalna, zwlaszcza przez pierwszą godzinę. Są dziewczęce, pudrowe, ale no właśnie... chyba naprawdę seksowne. Ten zapach pasowałby mi do stałej bywalczyni klubów, która co sobotę sączy drinka przy barze. Ładna, sexy, wygląda na otwartą, ale ... tworzy wokół siebie mur, onieśmiela innych, wydaje się być zimna, niedostępna. To nie jest kwiatowy, ciepły zapach, który otula i zaprasza do tych przytulanek. Jasny komunikat - patrz, podziwiaj, ale nie dotykaj

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny <3
  • zapach jet po prostu boski!
    długo się utrzymuje.
    bardzo dużo osób dopytuję się mnie jakich perfum używam, gdzy się nimi pofukam xD ^^
    zapach jest słodki i przyjemny. napewno nie mdlący.
    napewno polecam. mój ideał <3

Używam tego produktu od: 2 mies

Chcesz pochwalić kipikasza za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • bardzo fajne ale gdzieś to już było
  • Obawiałam się tych perfum z powodu słowa "sexy" w nazwie..Czemu? Otóż myślałam, że będą po prostu mdłe i słodkie. Po zawodzie od Playboya z wodą "Play It Sexy" mam uraz. Ale że jestem straszną gadżeciarą stwierdziłam, że choćby ze względu na flakon muszę je mieć. Jestem mile zaskoczona jednakże czuję, że gdzieś to już miałam pod inną nazwą, flakonem..Ultra Sexy bardzo przypominają mi perfumy, które kiedyś miałam. Nie zrażam się jednak. Zapach jest bardzo przyjemny i..rzeczywiście sexy Coś w tym jest. Lubię do niego wracać co parę dni z powodu ogromnej kolekcji psikadeł. Flakon jest piękny i falbanka. Godnie służy jako ozdobnik kolekcji. Nie jest to zapach spektakularny, który wywołał jakąś rewolucję w moim życiu. Czasem psiknięcie z nieregularnego kształtem flakonu jest denerwujące (wyślizguje się). Z trwałością jest naprawdę nieźle chociaż wymaga paru poprawek aby przeżyć dzień. Mi to nie przeszkadza, wręcz sprawia przyjemność psikanie Czuję słodkość wyważoną (nie cierpię dusicieli) i za to mi się spodobały. Pudrowe owoce, kwiaty, wszystko co kobiece. Super rada - psiknąć parę razy umyte, mokre włosy. Piękny zapach trzyma się wiele godzin.
    Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 początek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij